DatumTijdWedstrijdLocatie
25 okt 16:15 SWNZ (SG) Da2 (Dames) - De Treffers Da3 (Dames)Zwembad Molenheide
31 okt 16:00 De Treffers CG1 (Gemengd-C <15) - Nuenen CG1 (Gemengd-C <15)Combibad Kwekkelstijn
31 okt 16:10 DBD H2 (Heren Reserve) - De Treffers H3 (Heren Reserve)ZIB Zwemcentrum Best BV
31 okt 16:45 De Treffers DG1 (Gemengd-D <13) - TRB-RES DG1 (Gemengd-D <13)Combibad Kwekkelstijn
31 okt 17:00 BZ&PC (Boxmeer) BZ&PC-BJ1 (Jongens-B <17) - De Treffers BJ1 (Jongens-B <17)Zwembad t Hoogkoor
31 okt 17:30 De Treffers EG1 (Gemengd-E <11) - PSV EG1 (Gemengd-E <11)Combibad Kwekkelstijn
31 okt 18:15 De Treffers Da3 (Dames) - DBD Da2 (Dames)Combibad Kwekkelstijn
31 okt 19:00 SWNZ (SG) Da1 (Dames) - De Treffers Da1 (Dames)Zwembad Molenheide
31 okt 19:15 De Dokkelaers Da1 (Dames) - De Treffers Da2 (Dames)Laco sportcentrum Hilvarenbeek
31 okt 19:15 De Treffers H4 (Heren) - Aegir H3 (Heren)Combibad Kwekkelstijn
31 okt 19:50 De Vennen H1 (Heren (Bond)) - De Treffers H1 (Heren (Bond))De Vennen
31 okt 20:15 De Treffers H2 (Heren Reserve (Bond)) - PSV H3 (Heren Reserve (Bond))Combibad Kwekkelstijn
7 nov 15:15 ZPC De Zeeuwse Kust DG1 (Gemengd-D <13) - De Treffers DG1 (Gemengd-D <13)Vrijburgbad Vlissingen
7 nov 17:00 Polar Bears H4 (Heren Reserve (Bond)) - De Treffers H2 (Heren Reserve (Bond))De Peppel
7 nov 18:00 De Treffers Da1 (Dames) - Nayade Da1 (Dames)Combibad Kwekkelstijn
7 nov 18:30 Arethusa Da3 (Dames) - De Treffers Da3 (Dames)Golfbad Oss
7 nov 19:00 De Treffers Da2 (Dames) - DBD Da1 (Dames)Combibad Kwekkelstijn
7 nov 20:00 De Treffers H1 (Heren (Bond)) - DZT'62 H1 (Heren (Bond))Combibad Kwekkelstijn
7 nov 21:30 De Treffers H3 (Heren Reserve) - HZPC H2 (Heren Reserve)Combibad Kwekkelstijn
8 nov 17:30 TRB-RES EG1 (Gemengd-E <11) - De Treffers EG1 (Gemengd-E <11)Drieburcht
14 nov 17:15 Hellas-Glana Da1 (Dames) - De Treffers Da1 (Dames)Combibad De Nieuwe Hateboer
14 nov 18:00 De Vennen H2 (Heren Reserve) - De Treffers H3 (Heren Reserve)De Vennen
14 nov 18:00 De Treffers CG1 (Gemengd-C <15) - Argo CG1 (Gemengd-C <15)Combibad Kwekkelstijn
14 nov 18:45 De Treffers DG1 (Gemengd-D <13) - Hieronymus DG1 (Gemengd-D <13)Combibad Kwekkelstijn
14 nov 19:30 De Treffers Da3 (Dames) - Zwemsport Parkstad (SG) Da1 (Dames)Combibad Kwekkelstijn
14 nov 20:30 De Treffers H4 (Heren) - SBC2000 H5 (Heren)Combibad Kwekkelstijn
14 nov 21:25 Sassenheim H1 (Heren (Bond)) - De Treffers H1 (Heren (Bond))Wasbeek
15 nov 15:45 DZT'62 Da1 (Dames) - De Treffers Da2 (Dames)Zwembad De Wiemel
21 nov 16:00 Nuenen Da1 (Dames) - De Treffers Da3 (Dames)Sportcentrum voor studenten
21 nov 17:45 Arethusa CG1 (Gemengd-C <15) - De Treffers CG1 (Gemengd-C <15)Golfbad Oss
21 nov 18:00 De Treffers H1 (Heren (Bond)) - Wiekslag H1 (Heren (Bond))Combibad Kwekkelstijn
21 nov 18:45 De Krabben DG1 (Gemengd-D <13) - De Treffers DG1 (Gemengd-D <13)De Schelp
21 nov 19:30 De Treffers H3 (Heren Reserve) - Arethusa H2 (Heren Reserve)Combibad Kwekkelstijn
21 nov 20:10 MNC Dordrecht H4 (Heren Reserve (Bond)) - De Treffers H2 (Heren Reserve (Bond))Sportboulevard
21 nov 20:30 De Treffers Da2 (Dames) - Waterproof Da1 (Dames)Combibad Kwekkelstijn
21 nov 21:30 De Treffers Da1 (Dames) - HZPC Da1 (Dames)Combibad Kwekkelstijn
22 nov 16:15 VZV Njord EG2 (Gemengd-E <11) - De Treffers EG1 (Gemengd-E <11)Zwembad Den Ekkerman
28 nov 15:45 SBC2000 H3 (Heren Reserve) - De Treffers H3 (Heren Reserve)Zwembad de Wisselaar
28 nov 17:15 De Treffers Da3 (Dames) - SWNZ (SG) Da2 (Dames)Combibad Kwekkelstijn
28 nov 18:15 De Treffers EG1 (Gemengd-E <11) - Arethusa EG1 (Gemengd-E <11)Combibad Kwekkelstijn
28 nov 18:25 d'ELFT H1 (Heren (Bond)) - De Treffers H1 (Heren (Bond))Kerkpolder
28 nov 18:25 Arethusa Da2 (Dames) - De Treffers Da2 (Dames)Golfbad Oss
28 nov 18:30 Lutra Da1 (Dames) - De Treffers Da1 (Dames)Recreatiebad De Wissen
28 nov 19:00 De Treffers DG1 (Gemengd-D <13) - SBC2000 DG1 (Gemengd-D <13)Combibad Kwekkelstijn
28 nov 19:45 De Treffers CG1 (Gemengd-C <15) - SBC2000 CG1 (Gemengd-C <15)Combibad Kwekkelstijn
28 nov 20:30 De Treffers BJ1 (Jongens-B <17) - ZPC De Zeeuwse Kust BJ1 (Jongens-B <17)Combibad Kwekkelstijn
28 nov 21:30 De Treffers H2 (Heren Reserve (Bond)) - DZT'62 H2 (Heren Reserve (Bond))Combibad Kwekkelstijn
5 dec 14:40 ENC Arnhem (SG) H2 (Heren Reserve (Bond)) - De Treffers H2 (Heren Reserve (Bond))Valkenhuizen
5 dec 15:30 De Warande DG1 (Gemengd-D <13) - De Treffers DG1 (Gemengd-D <13)De Warande
5 dec 16:00 VZV Njord EG1 (Gemengd-E <11) - De Treffers EG1 (Gemengd-E <11)Zwembad Den Ekkerman
5 dec 20:00 AquAmigos CG1 (Gemengd-C <15) - De Treffers CG1 (Gemengd-C <15)Zwembad Olympia
5 dec 20:15 De Krabben De Krabben/Hieronymus BJ1 (Jongens-B <17) - De Treffers BJ1 (Jongens-B <17)De Schelp
6 dec 16:00 De Treffers Da2 (Dames) - VZV Njord Da3 (Dames)Combibad Kwekkelstijn
6 dec 17:00 De Treffers Da1 (Dames) - SBC2000 Da1 (Dames)Combibad Kwekkelstijn
6 dec 18:00 De Treffers H4 (Heren) - Gorgo H4 (Heren)Combibad Kwekkelstijn
6 dec 19:00 De Treffers H3 (Heren Reserve) - DZT'62 H3 (Heren Reserve)Combibad Kwekkelstijn
12 dec 15:30 De Warande Da1 (Dames) - De Treffers Da1 (Dames)De Warande
12 dec 16:45 VZV Njord Da2 (Dames) - De Treffers Da2 (Dames)Zwembad Den Ekkerman
12 dec 17:15 Hellas-Glana H2 (Heren Reserve) - De Treffers H3 (Heren Reserve)Combibad De Nieuwe Hateboer
12 dec 17:45 Wiekslag H2 (Heren Reserve (Bond)) - De Treffers H2 (Heren Reserve (Bond))Sportcentrum Blokweer
12 dec 18:00 De Treffers CG1 (Gemengd-C <15) - TRB-RES CG1 (Gemengd-C <15)Combibad Kwekkelstijn
12 dec 18:45 De Treffers EG1 (Gemengd-E <11) - AquAmigos EG1 (Gemengd-E <11)Combibad Kwekkelstijn
12 dec 19:30 Watervlo H1 (Heren (Bond)) - De Treffers H1 (Heren (Bond))Fletiomare
12 dec 19:30 De Treffers DG1 (Gemengd-D <13) - Zeester-Meerval DG1 (Gemengd-D <13)Combibad Kwekkelstijn
12 dec 20:15 De Treffers BJ1 (Jongens-B <17) - PSV PSV Waterpolo BJ2 (Jongens-B <17)Combibad Kwekkelstijn
12 dec 21:15 De Treffers Da3 (Dames) - Arethusa Da3 (Dames)Combibad Kwekkelstijn
13 dec 14:10 PSV H5 (Heren) - De Treffers H4 (Heren)Sportcentrum voor studenten
19 dec 19:30 De Treffers H1 (Heren (Bond)) - De Dolfijn H1 (Heren (Bond))Combibad Kwekkelstijn
9 jan 16:45 ZVDO'74 DG1 (Gemengd-D <13) - De Treffers DG1 (Gemengd-D <13)Optisport AquaAltena
9 jan 16:45 De Treffers H3 (Heren Reserve) - PSV H4 (Heren Reserve)Combibad Kwekkelstijn
9 jan 17:00 Nuenen Da1 (Dames) - De Treffers Da3 (Dames)Sportcentrum voor studenten
9 jan 17:45 De Treffers H2 (Heren Reserve (Bond)) - VZV Njord H2 (Heren Reserve (Bond))Combibad Kwekkelstijn
9 jan 18:00 VZV Njord BJ2 (Jongens-B <17) - De Treffers BJ1 (Jongens-B <17)Zwembad Den Ekkerman
9 jan 19:00 De Treffers H1 (Heren (Bond)) - ZPC De Zeeuwse Kust H1 (Heren (Bond))Combibad Kwekkelstijn
9 jan 19:10 Zeester-Meerval CG1 (Gemengd-C <15) - De Treffers CG1 (Gemengd-C <15)Zwembad Drie Essen
9 jan 20:30 De Treffers Da2 (Dames) - Nayade Classic Da1 (Dames)Combibad Kwekkelstijn
9 jan 21:30 De Treffers Da1 (Dames) - TRB-RES Da1 (Dames)Combibad Kwekkelstijn
10 jan 16:30 TRB-RES EG2 (Gemengd-E <11) - De Treffers EG1 (Gemengd-E <11)Drieburcht
10 jan 17:00 De Treffers H4 (Heren) - SWNZ (SG) H2 (Heren)Combibad Kwekkelstijn
16 jan 17:00 De Treffers CG1 (Gemengd-C <15) - DZT'62 DZT'62 CG1 (Gemengd-C <15)Combibad Kwekkelstijn
16 jan 17:45 De Treffers DG1 (Gemengd-D <13) - AquAmigos DG1 (Gemengd-D <13)Combibad Kwekkelstijn
16 jan 18:45 De Treffers Da3 (Dames) - Hellas-Glana Da2 (Dames)Combibad Kwekkelstijn
16 jan 19:45 De Treffers H4 (Heren) - AquAmigos H4 (Heren)Combibad Kwekkelstijn
16 jan 20:45 De Treffers H2 (Heren Reserve (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H4 (Heren Reserve (Bond))Combibad Kwekkelstijn
17 jan 16:00 De Treffers Da1 (Dames) - ZPC De Zeeuwse Kust Da1 (Dames)Combibad Kwekkelstijn
17 jan 17:00 DZT'62 DZT 62 / LUTRA BJ1 (Jongens-B <17) - De Treffers BJ1 (Jongens-B <17)Zwembad De Wiemel
17 jan 17:00 De Treffers Da2 (Dames) - De Rog Da1 (Dames)Combibad Kwekkelstijn
17 jan 17:50 De Rog H2 (Heren Reserve) - De Treffers H3 (Heren Reserve)De IJzeren Man
23 jan 15:15 VZV Njord CG2 (Gemengd-C <15) - De Treffers CG1 (Gemengd-C <15)Zwembad Den Ekkerman
23 jan 16:00 Nayade Da2 (Dames) - De Treffers Da3 (Dames)Sportcentrum voor studenten
23 jan 17:10 De Dolfijn H1 (Heren (Bond)) - De Treffers H1 (Heren (Bond))Sloterparkbad
23 jan 17:45 Arethusa DG1 (Gemengd-D <13) - De Treffers DG1 (Gemengd-D <13)Golfbad Oss
23 jan 18:15 Nayade Classic H2 (Heren) - De Treffers H4 (Heren)Sportcentrum voor studenten
23 jan 18:30 De Treffers EG1 (Gemengd-E <11) - Zeester-Meerval EG1 (Gemengd-E <11)Combibad Kwekkelstijn
23 jan 19:15 De Treffers H3 (Heren Reserve) - De Warande H2 (Heren Reserve)Combibad Kwekkelstijn
23 jan 19:45 Argo Da1 (Dames) - De Treffers Da2 (Dames)Zwembad Molenheide
30 jan 17:00 Lutra Da2 (Dames) - De Treffers Da2 (Dames)Recreatiebad De Wissen
30 jan 17:00 De Treffers CG1 (Gemengd-C <15) - DBD CG1 (Gemengd-C <15)Combibad Kwekkelstijn
30 jan 17:45 De Treffers EG1 (Gemengd-E <11) - Aegir EG1 (Gemengd-E <11)Combibad Kwekkelstijn
30 jan 17:45 DBD BJ1 (Jongens-B <17) - De Treffers BJ1 (Jongens-B <17)ZIB Zwemcentrum Best BV
30 jan 18:30 De Treffers DG1 (Gemengd-D <13) - De Schelde DG1 (Gemengd-D <13)Combibad Kwekkelstijn
30 jan 19:15 De Treffers H2 (Heren Reserve (Bond)) - Polar Bears H4 (Heren Reserve (Bond))Combibad Kwekkelstijn
30 jan 19:40 Z&PC Rotterdam H1 (Heren (Bond)) - De Treffers H1 (Heren (Bond))Zwemcentrum Rotterdam
30 jan 19:45 VZV Njord H3 (Heren Reserve) - De Treffers H3 (Heren Reserve)Zwembad Den Ekkerman
30 jan 19:55 PSV Da3 (Dames) - De Treffers Da1 (Dames)De Tongelreep
30 jan 20:30 De Treffers H4 (Heren) - Gorgo H3 (Heren)Combibad Kwekkelstijn
30 jan 21:30 De Treffers Da3 (Dames) - SWNZ (SG) Da2 (Dames)Combibad Kwekkelstijn
6 feb 15:15 Nuenen CG1 (Gemengd-C <15) - De Treffers CG1 (Gemengd-C <15)Sportcentrum voor studenten
6 feb 17:00 Aegir H3 (Heren) - De Treffers H4 (Heren)Ir. Ottenbad
6 feb 17:00 De Treffers BJ1 (Jongens-B <17) - BZ&PC (Boxmeer) BZ&PC-BJ1 (Jongens-B <17)Combibad Kwekkelstijn
6 feb 17:30 DBD Da2 (Dames) - De Treffers Da3 (Dames)ZIB Zwemcentrum Best BV
6 feb 17:45 De Treffers H3 (Heren Reserve) - DBD H2 (Heren Reserve)Combibad Kwekkelstijn
6 feb 18:30 TRB-RES DG1 (Gemengd-D <13) - De Treffers DG1 (Gemengd-D <13)Drieburcht
6 feb 19:00 De Treffers H1 (Heren (Bond)) - ZVVS H1 (Heren (Bond))Combibad Kwekkelstijn
6 feb 19:15 SBC2000 H2 (Heren Reserve (Bond)) - De Treffers H2 (Heren Reserve (Bond))Zwembad de Wisselaar
6 feb 20:30 De Treffers Da1 (Dames) - SWNZ (SG) Da1 (Dames)Combibad Kwekkelstijn
6 feb 21:30 De Treffers Da2 (Dames) - De Dokkelaers Da1 (Dames)Combibad Kwekkelstijn
7 feb 16:15 PSV EG1 (Gemengd-E <11) - De Treffers EG1 (Gemengd-E <11)De Tongelreep
20 feb 20:00 De Treffers H1 (Heren (Bond)) - Katwijk H1 (Heren (Bond))Combibad Kwekkelstijn
27 feb 17:30 DBD Da1 (Dames) - De Treffers Da2 (Dames)ZIB Zwemcentrum Best BV
27 feb 18:00 VZV Njord H1 (Heren (Bond)) - De Treffers H1 (Heren (Bond))Zwembad Den Ekkerman
27 feb 18:00 De Treffers DG1 (Gemengd-D <13) - ZPC De Zeeuwse Kust DG1 (Gemengd-D <13)Combibad Kwekkelstijn
27 feb 18:00 Nayade Da1 (Dames) - De Treffers Da1 (Dames)Sportcentrum voor studenten
27 feb 18:45 De Treffers EG1 (Gemengd-E <11) - TRB-RES EG1 (Gemengd-E <11)Combibad Kwekkelstijn
27 feb 19:30 De Treffers Da3 (Dames) - Arethusa Da3 (Dames)Combibad Kwekkelstijn
27 feb 19:50 HZPC H2 (Heren Reserve) - De Treffers H3 (Heren Reserve)Zwembad De Berkel
27 feb 20:15 De Treffers H2 (Heren Reserve (Bond)) - MNC Dordrecht H4 (Heren Reserve (Bond))Combibad Kwekkelstijn
6 maa 15:45 SBC2000 H5 (Heren) - De Treffers H4 (Heren)Zwembad de Wisselaar
6 maa 18:00 Zwemsport Parkstad (SG) Da1 (Dames) - De Treffers Da3 (Dames)Zwembad Dr Pool
6 maa 18:15 Argo CG1 (Gemengd-C <15) - De Treffers CG1 (Gemengd-C <15)Zwembad Molenheide
6 maa 18:30 Hieronymus DG1 (Gemengd-D <13) - De Treffers DG1 (Gemengd-D <13)Zwembad De Stok
6 maa 18:30 De Treffers H3 (Heren Reserve) - De Vennen H2 (Heren Reserve)Combibad Kwekkelstijn
6 maa 19:30 De Treffers Da2 (Dames) - DZT'62 Da1 (Dames)Combibad Kwekkelstijn
6 maa 20:30 De Treffers Da1 (Dames) - Hellas-Glana Da1 (Dames)Combibad Kwekkelstijn
6 maa 21:30 De Treffers H1 (Heren (Bond)) - De Vennen H1 (Heren (Bond))Combibad Kwekkelstijn
7 maa 19:15 DZT'62 H2 (Heren Reserve (Bond)) - De Treffers H2 (Heren Reserve (Bond))Zwembad De Wiemel
13 maa 17:15 Waterproof Da1 (Dames) - De Treffers Da2 (Dames)Geusseltbad
13 maa 17:45 HZPC Da1 (Dames) - De Treffers Da1 (Dames)Zwembad De Berkel
13 maa 18:00 De Treffers CG1 (Gemengd-C <15) - Arethusa CG1 (Gemengd-C <15)Combibad Kwekkelstijn
13 maa 18:40 Arethusa H2 (Heren Reserve) - De Treffers H3 (Heren Reserve)Golfbad Oss
13 maa 18:45 De Treffers EG1 (Gemengd-E <11) - VZV Njord EG2 (Gemengd-E <11)Combibad Kwekkelstijn
13 maa 19:20 De Treffers DG1 (Gemengd-D <13) - De Krabben DG1 (Gemengd-D <13)Combibad Kwekkelstijn
13 maa 20:15 De Treffers Da3 (Dames) - Nuenen Da1 (Dames)Combibad Kwekkelstijn
13 maa 21:15 De Treffers H2 (Heren Reserve (Bond)) - ENC Arnhem (SG) H2 (Heren Reserve (Bond))Combibad Kwekkelstijn
14 maa 16:15 DZT'62 H1 (Heren (Bond)) - De Treffers H1 (Heren (Bond))Zwembad De Wiemel
20 maa 14:15 SBC2000 DG1 (Gemengd-D <13) - De Treffers DG1 (Gemengd-D <13)Zwembad de Wisselaar
20 maa 15:00 SBC2000 CG1 (Gemengd-C <15) - De Treffers CG1 (Gemengd-C <15)Zwembad de Wisselaar
20 maa 16:00 DBD Da2 (Dames) - De Treffers Da3 (Dames)ZIB Zwemcentrum Best BV
20 maa 17:00 De Treffers H3 (Heren Reserve) - SBC2000 H3 (Heren Reserve)Combibad Kwekkelstijn
20 maa 17:15 ZPC De Zeeuwse Kust BJ1 (Jongens-B <17) - De Treffers BJ1 (Jongens-B <17)Vrijburgbad Vlissingen
20 maa 17:15 Arethusa EG1 (Gemengd-E <11) - De Treffers EG1 (Gemengd-E <11)Golfbad Oss
20 maa 18:00 De Treffers H2 (Heren Reserve (Bond)) - SBC2000 H2 (Heren Reserve (Bond))Combibad Kwekkelstijn
20 maa 19:15 De Treffers H1 (Heren (Bond)) - Sassenheim H1 (Heren (Bond))Combibad Kwekkelstijn
20 maa 20:30 De Treffers Da1 (Dames) - Lutra Da1 (Dames)Combibad Kwekkelstijn
20 maa 21:30 De Treffers Da2 (Dames) - Arethusa Da2 (Dames)Combibad Kwekkelstijn
27 maa 16:00 Nayade Da2 (Dames) - De Treffers Da3 (Dames)Sportcentrum voor studenten
27 maa 19:20 PSV H3 (Heren Reserve (Bond)) - De Treffers H2 (Heren Reserve (Bond))De Tongelreep
10 apr 16:45 VZV Njord Da3 (Dames) - De Treffers Da2 (Dames)Zwembad Den Ekkerman
10 apr 18:00 De Treffers DG1 (Gemengd-D <13) - De Warande DG1 (Gemengd-D <13)Combibad Kwekkelstijn
10 apr 18:45 De Treffers EG1 (Gemengd-E <11) - VZV Njord EG1 (Gemengd-E <11)Combibad Kwekkelstijn
10 apr 18:45 Gorgo H4 (Heren) - De Treffers H4 (Heren)De Beemd
10 apr 19:15 SBC2000 Da1 (Dames) - De Treffers Da1 (Dames)Zwembad de Wisselaar
10 apr 19:30 De Treffers CG1 (Gemengd-C <15) - AquAmigos CG1 (Gemengd-C <15)Combibad Kwekkelstijn
10 apr 20:15 De Treffers BJ1 (Jongens-B <17) - De Krabben De Krabben/Hieronymus BJ1 (Jongens-B <17)Combibad Kwekkelstijn
10 apr 21:15 De Treffers Da3 (Dames) - Hellas-Glana Da2 (Dames)Combibad Kwekkelstijn
10 apr 21:25 Wiekslag H1 (Heren (Bond)) - De Treffers H1 (Heren (Bond))Sportcentrum Blokweer
11 apr 15:45 DZT'62 H3 (Heren Reserve) - De Treffers H3 (Heren Reserve)Zwembad De Wiemel
17 apr 13:30 PSV PSV Waterpolo BJ2 (Jongens-B <17) - De Treffers BJ1 (Jongens-B <17)De Tongelreep
17 apr 17:00 De Treffers Da2 (Dames) - VZV Njord Da2 (Dames)Combibad Kwekkelstijn
17 apr 18:00 TRB-RES CG1 (Gemengd-C <15) - De Treffers CG1 (Gemengd-C <15)Drieburcht
17 apr 18:00 De Treffers Da1 (Dames) - De Warande Da1 (Dames)Combibad Kwekkelstijn
17 apr 18:15 Zeester-Meerval DG1 (Gemengd-D <13) - De Treffers DG1 (Gemengd-D <13)Zwembad Drie Essen
17 apr 18:45 AquAmigos EG1 (Gemengd-E <11) - De Treffers EG1 (Gemengd-E <11)Zwembad Olympia
17 apr 18:45 Zwemsport Parkstad (SG) Da1 (Dames) - De Treffers Da3 (Dames)Zwembad Dr Pool
17 apr 18:55 De Treffers H4 (Heren) - PSV H5 (Heren)Combibad Kwekkelstijn
17 apr 20:00 De Treffers H1 (Heren (Bond)) - d'ELFT H1 (Heren (Bond))Combibad Kwekkelstijn
17 apr 21:30 De Treffers H3 (Heren Reserve) - Hellas-Glana H2 (Heren Reserve)Combibad Kwekkelstijn
24 apr 13:30 PSV H4 (Heren Reserve) - De Treffers H3 (Heren Reserve)De Tongelreep
24 apr 16:00 Nayade Classic Da1 (Dames) - De Treffers Da2 (Dames)Sportcentrum voor studenten
24 apr 18:00 De Treffers EG1 (Gemengd-E <11) - TRB-RES EG2 (Gemengd-E <11)Combibad Kwekkelstijn
24 apr 18:45 De Treffers DG1 (Gemengd-D <13) - ZVDO'74 DG1 (Gemengd-D <13)Combibad Kwekkelstijn
24 apr 19:00 SWNZ (SG) H2 (Heren) - De Treffers H4 (Heren)Zwembad Molenheide
24 apr 19:30 De Treffers CG1 (Gemengd-C <15) - Zeester-Meerval CG1 (Gemengd-C <15)Combibad Kwekkelstijn
24 apr 20:00 TRB-RES Da1 (Dames) - De Treffers Da1 (Dames)Drieburcht
24 apr 20:00 Katwijk H1 (Heren (Bond)) - De Treffers H1 (Heren (Bond))Aquamar
24 apr 20:15 De Treffers BJ1 (Jongens-B <17) - VZV Njord BJ2 (Jongens-B <17)Combibad Kwekkelstijn
1 mei 20:00 De Treffers H1 (Heren (Bond)) - Watervlo H1 (Heren (Bond))Combibad Kwekkelstijn
8 mei 16:15 ZPC De Zeeuwse Kust H1 (Heren (Bond)) - De Treffers H1 (Heren (Bond))Vrijburgbad Vlissingen
DatumTijdWedstrijdUitslag
10 okt 20:30 De Treffers Da3 (Dames) - Nayade Da2 (Dames) 4 - 5
10 okt 19:30 De Treffers Da2 (Dames) - Argo Da1 (Dames) 7 - 2
10 okt 19:05 De Warande H2 (Heren Reserve) - De Treffers H3 (Heren Reserve) 8 - 10
10 okt 18:30 ZVVS H1 (Heren (Bond)) - De Treffers H1 (Heren (Bond)) 14 - 10
10 okt 18:30 De Treffers H4 (Heren) - Nayade Classic H2 (Heren) 9 - 6
10 okt 17:30 De Treffers DG1 (Gemengd-D <13) - Arethusa DG1 (Gemengd-D <13) 9 - 4
10 okt 16:45 VZV Njord H2 (Heren Reserve (Bond)) - De Treffers H2 (Heren Reserve (Bond)) 5 - 5
10 okt 16:45 De Treffers CG1 (Gemengd-C <15) - VZV Njord CG2 (Gemengd-C <15) 6 - 11
10 okt 16:00 Zeester-Meerval EG1 (Gemengd-E <11) - De Treffers EG1 (Gemengd-E <11) 6 - 19
4 okt 19:10 De Rog Da1 (Dames) - De Treffers Da2 (Dames) 4 - 11
4 okt 17:30 DZT'62 DZT'62 CG1 (Gemengd-C <15) - De Treffers CG1 (Gemengd-C <15) 12 - 6
3 okt 21:30 De Treffers H3 (Heren Reserve) - De Rog H2 (Heren Reserve) 20 - 4
3 okt 20:00 De Treffers H1 (Heren (Bond)) - Z&PC Rotterdam H1 (Heren (Bond)) 12 - 5
3 okt 19:00 Hellas-Glana Da2 (Dames) - De Treffers Da3 (Dames) 13 - 5
3 okt 18:45 De Treffers H2 (Heren Reserve (Bond)) - Wiekslag H2 (Heren Reserve (Bond)) 21 - 4
3 okt 18:15 ZPC De Zeeuwse Kust Da1 (Dames) - De Treffers Da1 (Dames) 4 - 7
3 okt 18:00 De Treffers BJ1 (Jongens-B <17) - DZT'62 DZT 62 / LUTRA BJ1 (Jongens-B <17) 4 - 10
3 okt 17:20 AquAmigos H4 (Heren) - De Treffers H4 (Heren) 13 - 3
3 okt 16:35 AquAmigos DG1 (Gemengd-D <13) - De Treffers DG1 (Gemengd-D <13) 9 - 20
Verenigingsinformatie
NaamDe Treffers
AccommodatiegegevensCombibad Kwekkelstijn
ROSMALEN