DatumTijdWedstrijdLocatie
14 dec 17:05 Nayade H2 (Heren) - De Treffers H3 (Heren)Sportcentrum voor studenten
14 dec 17:15 Arethusa DG1 (Gemengd-D <13) - De Treffers DG1 (Gemengd-D <13)Golfbad Oss
14 dec 17:45 BZ&PC (Boxmeer) Da1 (Dames) - De Treffers Da3 (Dames)Zwembad t Hoogkoor
14 dec 18:00 De Treffers Da1 (Dames) - Nayade Da1 (Dames)Combibad Kwekkelstijn
14 dec 18:00 De Krabben De Krabben/Hieronymus BJ1 (Jongens-B <17) - De Treffers BJ1 (Jongens-B <17)Zwembad De Stok
14 dec 18:45 De Treffers EG1 (Gemengd-E <11) - VZV Njord EG1 (Gemengd-E <11)Combibad Kwekkelstijn
14 dec 18:50 MNC Dordrecht H4 (Heren Reserve (Bond)) - De Treffers H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 1)Sportboulevard
14 dec 19:30 De Treffers CG1 (Gemengd-C <15) - PSV CG1 (Gemengd-C <15)Combibad Kwekkelstijn
14 dec 20:15 De Treffers Da2 (Dames) - Nayade Classic Da1 (Dames)Combibad Kwekkelstijn
14 dec 20:20 Zwemvereniging Utrecht H1 (Heren (Bond)) - De Treffers H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1)De Kwakel
15 dec 17:00 SWNZ (SG) H2 (Heren) - De Treffers H4 (Heren)Zwembad Molenheide
11 jan 15:30 DIO CG1 (Gemengd-C <15) - De Treffers CG1 (Gemengd-C <15)De Banakker
11 jan 16:00 De Treffers BJ1 (Jongens-B <17) - DBD BJ1 (Jongens-B <17)Combibad Kwekkelstijn
11 jan 16:45 De Treffers DG1 (Gemengd-D <13) - De Vennen DG1 (Gemengd-D <13)Combibad Kwekkelstijn
11 jan 17:30 De Treffers H4 (Heren) - Nayade Classic H2 (Heren)Combibad Kwekkelstijn
11 jan 18:15 De Treffers H3 (Heren) - Thalassa H1 (Heren)Combibad Kwekkelstijn
11 jan 19:15 De Treffers Da3 (Dames) - SWNZ (SG) Da2 (Dames)Combibad Kwekkelstijn
11 jan 19:15 SBC2000 Da1 (Dames) - De Treffers Da1 (Dames)Zwembad de Wisselaar
11 jan 19:30 Zeester-Meerval Da2 (Dames) - De Treffers Da2 (Dames)Zwembad Drie Essen
11 jan 20:00 De Treffers H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 1) - De Vennen H2 (Heren Reserve (Bond))Combibad Kwekkelstijn
11 jan 21:15 De Treffers H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1) - Watervlo H1 (Heren (Bond))Combibad Kwekkelstijn
18 jan 16:15 Argo CG1 (Gemengd-C <15) - De Treffers CG1 (Gemengd-C <15)ZIB Zwemcentrum Best BV
18 jan 18:00 Nayade Da1 (Dames) - De Treffers Da1 (Dames)Sportcentrum voor studenten
19 jan 17:00 De Treffers BJ1 (Jongens-B <17) - DZT'62 DZT 62 / LUTRA BJ1 (Jongens-B <17)Combibad Kwekkelstijn
25 jan 16:00 SBC2000 H5 (Heren) - De Treffers H4 (Heren)Zwembad de Wisselaar
25 jan 16:15 Nayade Da2 (Dames) - De Treffers Da3 (Dames)Sportcentrum voor studenten
25 jan 16:45 De Treffers Da1 (Dames) - Lutra Da1 (Dames)Combibad Kwekkelstijn
25 jan 17:30 JAWS Amsterdam H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1) - De Treffers H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1)De Mirandabad
25 jan 17:30 De Treffers EG1 (Gemengd-E <11) - AquAmigos EG1 (Gemengd-E <11)Combibad Kwekkelstijn
25 jan 17:45 Polar Bears H4 (Heren Reserve (Bond)) - De Treffers H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 1)De Peppel
25 jan 18:15 De Treffers CG1 (Gemengd-C <15) - AquAmigos CG1 (Gemengd-C <15)Combibad Kwekkelstijn
25 jan 19:00 De Treffers BJ1 (Jongens-B <17) - PSV PSV Waterpolo BJ2 (Jongens-B <17)Combibad Kwekkelstijn
25 jan 19:45 De Treffers Da2 (Dames) - De Dokkelaers Da1 (Dames)Combibad Kwekkelstijn
25 jan 20:30 De Treffers H3 (Heren) - Spio H1 (Heren)Combibad Kwekkelstijn
26 jan 17:30 VZV Njord DG1 (Gemengd-D <13) - De Treffers DG1 (Gemengd-D <13)Zwembad Den Ekkerman
1 feb 17:15 De Treffers DG1 (Gemengd-D <13) - PSV PSV Waterpolo DG2 (Gemengd-D <13)Combibad Kwekkelstijn
1 feb 18:00 Arethusa CG1 (Gemengd-C <15) - De Treffers CG1 (Gemengd-C <15)Golfbad Oss
1 feb 18:00 HZPC SPIO/HZPC 4 (Heren) - De Treffers H3 (Heren)Zwembad De Berkel
1 feb 18:00 De Treffers H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1) - De Vennen H1 (Heren (Bond))Combibad Kwekkelstijn
1 feb 18:45 TRB-RES EG2 (Gemengd-E <11) - De Treffers EG1 (Gemengd-E <11)Drieburcht
1 feb 19:30 De Treffers H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 1) - VZC H2 (Heren Reserve (Bond))Combibad Kwekkelstijn
1 feb 20:15 TRB-RES Da1 (Dames) - De Treffers Da2 (Dames)Drieburcht
1 feb 20:45 De Treffers Da3 (Dames) - De Vennen D3 (Dames)Combibad Kwekkelstijn
1 feb 21:30 De Treffers H4 (Heren) - PSV PSV Waterpolo H5 (Heren)Combibad Kwekkelstijn
2 feb 16:00 DZT'62 DZT 62 / LUTRA BJ1 (Jongens-B <17) - De Treffers BJ1 (Jongens-B <17)Zwembad De Wiemel
2 feb 16:15 SWNZ (SG) Da1 (Dames) - De Treffers Da1 (Dames)Zwembad Molenheide
8 feb 16:45 De Treffers Da1 (Dames) - Argo Da1 (Dames)Combibad Kwekkelstijn
8 feb 17:00 Waterproof Da1 (Dames) - De Treffers Da3 (Dames)Geusseltbad
8 feb 17:30 De Treffers CG1 (Gemengd-C <15) - Argo CG1 (Gemengd-C <15)Combibad Kwekkelstijn
8 feb 18:15 De Treffers EG1 (Gemengd-E <11) - DZT'62 EG1 (Gemengd-E <11)Combibad Kwekkelstijn
8 feb 18:15 Wiekslag H1 (Heren (Bond)) - De Treffers H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1)Sportcentrum Blokweer
8 feb 19:00 De Treffers Da2 (Dames) - De Rog Da1 (Dames)Combibad Kwekkelstijn
8 feb 19:45 De Treffers BJ1 (Jongens-B <17) - De Dokkelaers BJ1 (Jongens-B <17)Combibad Kwekkelstijn
8 feb 20:30 De Treffers H3 (Heren) - De Dokkelaers H1 (Heren)Combibad Kwekkelstijn
8 feb 20:55 UZSC H5 (Heren Reserve (Bond)) - De Treffers H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 1)De Krommerijn
8 feb 21:15 De Treffers H4 (Heren) - Aegir H3 (Heren)Combibad Kwekkelstijn
9 feb 17:00 TRB-RES DG1 (Gemengd-D <13) - De Treffers DG1 (Gemengd-D <13)Drieburcht
15 feb 14:45 PSV PSV Waterpolo EG1 (Gemengd-E <11) - De Treffers EG1 (Gemengd-E <11)De Tongelreep
15 feb 16:00 Nuenen CG1 (Gemengd-C <15) - De Treffers CG1 (Gemengd-C <15)Sportcentrum voor studenten
15 feb 17:00 Argo BJ1 (Jongens-B <17) - De Treffers BJ1 (Jongens-B <17)ZIB Zwemcentrum Best BV
15 feb 17:30 De Treffers DG1 (Gemengd-D <13) - SBC2000 DG2 (Gemengd-D <13)Combibad Kwekkelstijn
15 feb 17:45 Argo H1 (Heren) - De Treffers H3 (Heren)ZIB Zwemcentrum Best BV
15 feb 18:15 De Treffers Da3 (Dames) - DBD Da2 (Dames)Combibad Kwekkelstijn
15 feb 19:00 De Treffers H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1) - DZT'62 H1 (ManMeer Cup Heren ronde 2)Combibad Kwekkelstijn
15 feb 19:20 ZPC De Zeeuwse Kust Da1 (Dames) - De Treffers Da1 (Dames)Vrijburgbad Vlissingen
15 feb 20:00 VZV Njord Da2 (Dames) - De Treffers Da2 (Dames)Zwembad Den Ekkerman
15 feb 20:20 AquAmigos H3 (Heren) - De Treffers H4 (Heren)Zwembad Olympia
15 feb 20:30 De Treffers H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 1) - DZT'62 H2 (Heren Reserve (Bond))Combibad Kwekkelstijn
29 feb 16:00 De Treffers CG1 (Gemengd-C <15) - VZV Njord CG1 (Gemengd-C <15)Combibad Kwekkelstijn
29 feb 16:45 De Treffers DG1 (Gemengd-D <13) - AquAmigos DG1 (Gemengd-D <13)Combibad Kwekkelstijn
29 feb 17:30 De Treffers EG1 (Gemengd-E <11) - VZV Njord EG2 (Gemengd-E <11)Combibad Kwekkelstijn
29 feb 18:15 De Treffers H4 (Heren) - Gorgo H3 (Heren)Combibad Kwekkelstijn
29 feb 19:00 De Treffers Da2 (Dames) - HZPC Da1 (Dames)Combibad Kwekkelstijn
29 feb 19:45 De Treffers H3 (Heren) - Merlet H1 (Heren)Combibad Kwekkelstijn
29 feb 20:45 De Treffers Da1 (Dames) - Hellas-Glana Da1 (Dames)Combibad Kwekkelstijn
29 feb 21:30 De Treffers H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1) - De Linge/PCG (SG) H1 (Heren (Bond))Combibad Kwekkelstijn
7 maa 16:00 Zeester-Meerval EG1 (Gemengd-E <11) - De Treffers EG1 (Gemengd-E <11)Zeesterbad
7 maa 16:15 Lutra Da2 (Dames) - De Treffers Da2 (Dames)Recreatiebad De Wissen
7 maa 17:00 De Treffers Da1 (Dames) - PSV PSV Waterpolo Da3 (Dames)Combibad Kwekkelstijn
7 maa 17:30 ZPC De Zeeuwse Kust BJ1 (Jongens-B <17) - De Treffers BJ1 (Jongens-B <17)Vrijburgbad Vlissingen
7 maa 18:00 Zwemsport Parkstad (SG) Da1 (Dames) - De Treffers Da3 (Dames)Zwembad Dr Pool
7 maa 18:00 De Treffers DG1 (Gemengd-D <13) - PSV PSV Waterpolo DG2 (Gemengd-D <13)Combibad Kwekkelstijn
7 maa 18:45 De Treffers H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 1) - PSV PSV Waterpolo H3 (Heren Reserve (Bond))Combibad Kwekkelstijn
7 maa 19:15 Zeester-Meerval CG2 (Gemengd-C <15) - De Treffers CG1 (Gemengd-C <15)Zwembad Drie Essen
7 maa 20:00 Katwijk H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1) - De Treffers H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1)Aquamar
7 maa 20:15 HZPC H3 (Heren) - De Treffers H3 (Heren)Zwembad De Berkel
14 maa 16:00 Argo Da1 (Dames) - De Treffers Da1 (Dames)ZIB Zwemcentrum Best BV
14 maa 18:00 Gorgo H4 (Heren) - De Treffers H4 (Heren)De Beemd
21 maa 15:30 De Treffers Da3 (Dames) - Nuenen Da1 (Dames)Combibad Kwekkelstijn
21 maa 16:15 De Treffers CG1 (Gemengd-C <15) - Zeester-Meerval CG1 (Gemengd-C <15)Combibad Kwekkelstijn
21 maa 17:00 De Treffers EG1 (Gemengd-E <11) - Aegir EG1 (Gemengd-E <11)Combibad Kwekkelstijn
21 maa 17:45 De Treffers BJ1 (Jongens-B <17) - Hellas-Glana BJ1 (Jongens-B <17)Combibad Kwekkelstijn
21 maa 17:55 Arethusa DG1 (Gemengd-D <13) - De Treffers DG1 (Gemengd-D <13)Golfbad Oss
21 maa 18:30 De Treffers H4 (Heren) - AquAmigos H4 (Heren)Combibad Kwekkelstijn
21 maa 19:30 De Treffers H3 (Heren) - Zeester-Meerval H2 (Heren)Combibad Kwekkelstijn
21 maa 20:15 De Treffers H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 1) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H5 (Heren Reserve (Bond))Combibad Kwekkelstijn
21 maa 21:30 De Treffers H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1) - ZPC De Zeeuwse Kust H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1)Combibad Kwekkelstijn
22 maa 16:30 De Treffers Da1 (Dames) - De Warande Da1 (Dames)Combibad Kwekkelstijn
22 maa 17:15 De Treffers Da2 (Dames) - Arethusa Da2 (Dames)Combibad Kwekkelstijn
4 apr 14:15 SBC2000 DG2 (Gemengd-D <13) - De Treffers DG1 (Gemengd-D <13)Zwembad de Wisselaar
4 apr 17:05 VZV Njord H2 (Heren Reserve (Bond)) - De Treffers H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 1)Zwembad Den Ekkerman
4 apr 17:30 AquAmigos Da2 (Dames) - De Treffers Da2 (Dames)Zwembad Olympia
4 apr 17:45 BZ&PC (Boxmeer) H2 (Heren) - De Treffers H3 (Heren)Zwembad t Hoogkoor
4 apr 18:30 d'ELFT H1 (Heren (Bond)) - De Treffers H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1)Kerkpolder
4 apr 19:00 AquAmigos Da1 (Dames) - De Treffers Da1 (Dames)Zwembad Olympia
4 apr 19:30 Hellas-Glana Da2 (Dames) - De Treffers Da3 (Dames)Combibad De Nieuwe Hateboer
4 apr 20:00 Zeester-Meerval H3 (Heren) - De Treffers H4 (Heren)Zwembad Drie Essen
5 apr 17:00 TRB-RES EG1 (Gemengd-E <11) - De Treffers EG1 (Gemengd-E <11)Drieburcht
5 apr 17:45 TRB-RES CG1 (Gemengd-C <15) - De Treffers CG1 (Gemengd-C <15)Drieburcht
18 apr 16:00 De Treffers CG1 (Gemengd-C <15) - DBD CG1 (Gemengd-C <15)Combibad Kwekkelstijn
18 apr 16:45 De Treffers BJ1 (Jongens-B <17) - AquAmigos BJ1 (Jongens-B <17)Combibad Kwekkelstijn
18 apr 17:30 De Treffers Da2 (Dames) - DBD Da1 (Dames)Combibad Kwekkelstijn
18 apr 18:15 De Treffers Da1 (Dames) - DZT'62 Da1 (Dames)Combibad Kwekkelstijn
18 apr 19:15 De Treffers H4 (Heren) - Aegir H2 (Heren)Combibad Kwekkelstijn
18 apr 20:00 De Treffers H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 1) - MNC Dordrecht H4 (Heren Reserve (Bond))Combibad Kwekkelstijn
18 apr 21:30 De Treffers H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1) - ZVVS H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1)Combibad Kwekkelstijn
DatumTijdWedstrijdUitslag
8 dec 17:00 DZT'62 Da1 (Dames) - De Treffers Da1 (Dames) 6 - 11
7 dec 19:10 DBD Da1 (Dames) - De Treffers Da2 (Dames) 5 - 15
7 dec 18:15 AquAmigos BJ1 (Jongens-B <17) - De Treffers BJ1 (Jongens-B <17) 15 - 3
7 dec 17:00 ZVVS H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1) - De Treffers H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1) 8 - 8
7 dec 16:30 Aegir H2 (Heren) - De Treffers H4 (Heren) 5 - 7
7 dec 16:10 DBD CG1 (Gemengd-C <15) - De Treffers CG1 (Gemengd-C <15) 3 - 7
7 dec 16:05 AquAmigos DG1 (Gemengd-D <13) - De Treffers DG1 (Gemengd-D <13) 7 - 4
1 dec 17:30 TRB-RES DG1 (Gemengd-D <13) - De Treffers DG1 (Gemengd-D <13) 4 - 8
1 dec 16:30 De Treffers H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1) - d'ELFT H1 (Heren (Bond)) 12 - 10
1 dec 15:00 De Treffers H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 1) - VZV Njord H2 (Heren Reserve (Bond)) 6 - 6
30 nov 21:30 De Treffers Da1 (Dames) - AquAmigos Da1 (Dames) 3 - 9
30 nov 20:45 De Treffers Da2 (Dames) - AquAmigos Da2 (Dames) 12 - 2
30 nov 20:15 De Dokkelaers BJ1 (Jongens-B <17) - De Treffers BJ1 (Jongens-B <17) 16 - 3
30 nov 20:00 De Treffers Da3 (Dames) - Hellas-Glana Da2 (Dames) 7 - 4
30 nov 19:00 De Treffers H3 (Heren) - BZ&PC (Boxmeer) H2 (Heren) 20 - 0
30 nov 18:15 De Treffers H4 (Heren) - Zeester-Meerval H3 (Heren) 14 - 13
30 nov 17:30 De Treffers EG1 (Gemengd-E <11) - TRB-RES EG1 (Gemengd-E <11) 0 - 22
30 nov 16:45 De Treffers CG1 (Gemengd-C <15) - TRB-RES CG1 (Gemengd-C <15) 10 - 3
23 nov 19:15 Zeester-Meerval H2 (Heren) - De Treffers H3 (Heren) 4 - 13
23 nov 19:00 De Treffers H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1) - Waterpolo Den Haag (SG) H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 3) 10 - 16
23 nov 17:30 VZV Njord CG1 (Gemengd-C <15) - De Treffers CG1 (Gemengd-C <15) 4 - 11
23 nov 15:00 Hellas-Glana BJ1 (Jongens-B <17) - De Treffers BJ1 (Jongens-B <17) 7 - 5
17 nov 17:00 De Treffers DG1 (Gemengd-D <13) - De Vennen DG1 (Gemengd-D <13) 19 - 0
16 nov 21:05 AquAmigos H4 (Heren) - De Treffers H4 (Heren) 10 - 9
16 nov 19:00 ZPC De Zeeuwse Kust H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1) - De Treffers H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1) 7 - 5
16 nov 19:00 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H5 (Heren Reserve (Bond)) - De Treffers H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 1) 10 - 7
16 nov 18:30 Zeester-Meerval CG1 (Gemengd-C <15) - De Treffers CG1 (Gemengd-C <15) 20 - 3
16 nov 18:10 De Warande Da1 (Dames) - De Treffers Da1 (Dames) 6 - 8
16 nov 17:45 Thalassa H1 (Heren) - De Treffers H3 (Heren) 7 - 10
16 nov 17:15 Arethusa Da2 (Dames) - De Treffers Da2 (Dames) 5 - 6
16 nov 16:45 Nuenen Da1 (Dames) - De Treffers Da3 (Dames) 13 - 6
16 nov 16:00 Aegir EG1 (Gemengd-E <11) - De Treffers EG1 (Gemengd-E <11) 7 - 7
9 nov 21:30 PSV PSV Waterpolo H3 (Heren Reserve (Bond)) - De Treffers H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 1) 5 - 4
9 nov 21:15 De Treffers H3 (Heren) - HZPC H3 (Heren) 16 - 6
9 nov 20:00 De Treffers H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1) - Katwijk H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1) 11 - 11
9 nov 19:00 De Treffers H4 (Heren) - Gorgo H4 (Heren) 16 - 2
9 nov 18:15 De Treffers Da2 (Dames) - Lutra Da2 (Dames) 11 - 4
9 nov 17:30 De Treffers Da3 (Dames) - Zwemsport Parkstad (SG) Da1 (Dames) 4 - 4
9 nov 16:45 De Treffers CG1 (Gemengd-C <15) - Zeester-Meerval CG2 (Gemengd-C <15) 11 - 16
9 nov 16:00 De Treffers BJ1 (Jongens-B <17) - ZPC De Zeeuwse Kust BJ1 (Jongens-B <17) 1 - 19
9 nov 16:00 VZV Njord DG1 (Gemengd-D <13) - De Treffers DG1 (Gemengd-D <13) 5 - 17
9 nov 15:35 PSV PSV Waterpolo Da3 (Dames) - De Treffers Da1 (Dames) 9 - 5
3 nov 18:30 DZT'62 H2 (Heren Reserve (Bond)) - De Treffers H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 1) 4 - 9
3 nov 17:30 VZV Njord EG2 (Gemengd-E <11) - De Treffers EG1 (Gemengd-E <11) 17 - 2
2 nov 19:20 De Linge/PCG (SG) H1 (Heren (Bond)) - De Treffers H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1) 14 - 7
2 nov 19:15 Merlet H1 (Heren) - De Treffers H3 (Heren) 8 - 20
2 nov 18:45 Hellas-Glana Da1 (Dames) - De Treffers Da1 (Dames) 8 - 7
2 nov 18:15 HZPC Da1 (Dames) - De Treffers Da2 (Dames) 7 - 0
2 nov 18:00 Gorgo H3 (Heren) - De Treffers H4 (Heren) 6 - 11
2 nov 17:45 AquAmigos DG1 (Gemengd-D <13) - De Treffers DG1 (Gemengd-D <13) 5 - 3
27 okt 17:00 De Treffers Da1 (Dames) - ZPC De Zeeuwse Kust Da1 (Dames) 7 - 12
27 okt 16:15 De Treffers Da2 (Dames) - VZV Njord Da2 (Dames) 5 - 3
27 okt 16:15 DZT'62 H1 (ManMeer Cup Heren ronde 2) - De Treffers H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1) 17 - 14
26 okt 21:30 De Treffers H4 (Heren) - AquAmigos H3 (Heren) 5 - 17
26 okt 20:45 De Treffers H3 (Heren) - Argo H1 (Heren) 9 - 5
26 okt 19:30 De Treffers H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 1) - UZSC H5 (Heren Reserve (Bond)) 10 - 11
26 okt 18:45 De Treffers BJ1 (Jongens-B <17) - Argo BJ1 (Jongens-B <17) 6 - 8
26 okt 18:00 De Treffers DG1 (Gemengd-D <13) - SBC2000 DG2 (Gemengd-D <13) 3 - 8
26 okt 17:25 DBD Da2 (Dames) - De Treffers Da3 (Dames) 6 - 2
26 okt 17:15 De Treffers EG1 (Gemengd-E <11) - PSV PSV Waterpolo EG1 (Gemengd-E <11) 2 - 9
26 okt 16:30 De Treffers CG1 (Gemengd-C <15) - Nuenen CG1 (Gemengd-C <15) 13 - 3
20 okt 19:00 De Rog Da1 (Dames) - De Treffers Da2 (Dames) 3 - 13
20 okt 16:30 DZT'62 EG1 (Gemengd-E <11) - De Treffers EG1 (Gemengd-E <11) 6 - 5
19 okt 20:00 De Dokkelaers H1 (Heren) - De Treffers H3 (Heren) 4 - 11
19 okt 19:30 De Treffers H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1) - Wiekslag H1 (Heren (Bond)) 13 - 13
19 okt 18:45 De Treffers Da3 (Dames) - Waterproof Da1 (Dames) 2 - 8
19 okt 18:30 VZC H2 (Heren Reserve (Bond)) - De Treffers H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 1) 12 - 8
19 okt 18:00 De Treffers DG1 (Gemengd-D <13) - TRB-RES DG1 (Gemengd-D <13) 3 - 1
19 okt 17:00 Aegir H3 (Heren) - De Treffers H4 (Heren) 6 - 7
13 okt 19:15 De Treffers H3 (Heren) - HZPC SPIO/HZPC 4 (Heren) 23 - 3
13 okt 18:30 De Treffers CG1 (Gemengd-C <15) - Arethusa CG1 (Gemengd-C <15) 7 - 8
13 okt 17:45 De Treffers EG1 (Gemengd-E <11) - TRB-RES EG2 (Gemengd-E <11) 19 - 5
13 okt 17:00 De Treffers Da2 (Dames) - TRB-RES Da1 (Dames) 5 - 8
13 okt 16:00 De Treffers Da1 (Dames) - SWNZ (SG) Da1 (Dames) 3 - 7
13 okt 14:15 HZPC/Avéna (SG) H1 (Heren (Bond)) - De Treffers H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1) 5 - 10
12 okt 20:50 De Vennen H1 (Heren (Bond)) - De Treffers H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1) 7 - 13
12 okt 19:00 De Vennen D3 (Dames) - De Treffers Da3 (Dames) 4 - 3
12 okt 14:45 PSV PSV Waterpolo H5 (Heren) - De Treffers H4 (Heren) 9 - 6
12 okt 14:45 PSV PSV Waterpolo DG2 (Gemengd-D <13) - De Treffers DG1 (Gemengd-D <13) 16 - 2
5 okt 21:15 De Treffers H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 1) - Polar Bears H4 (Heren Reserve (Bond)) 24 - 20
5 okt 19:45 De Treffers H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1) - JAWS Amsterdam H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1) 6 - 14
5 okt 19:15 De Dokkelaers Da1 (Dames) - De Treffers Da2 (Dames) 6 - 6
5 okt 19:00 De Treffers H4 (Heren) - SBC2000 H5 (Heren) 9 - 9
5 okt 19:00 Spio H1 (Heren) - De Treffers H3 (Heren) 7 - 8
5 okt 18:15 De Treffers Da3 (Dames) - Nayade Da2 (Dames) 8 - 3
5 okt 18:10 AquAmigos CG1 (Gemengd-C <15) - De Treffers CG1 (Gemengd-C <15) 7 - 5
5 okt 17:45 Lutra Da1 (Dames) - De Treffers Da1 (Dames) 7 - 4
5 okt 17:30 De Treffers DG1 (Gemengd-D <13) - VZV Njord DG1 (Gemengd-D <13) 13 - 4
5 okt 16:10 AquAmigos EG1 (Gemengd-E <11) - De Treffers EG1 (Gemengd-E <11) 11 - 15
5 okt 14:45 PSV PSV Waterpolo BJ2 (Jongens-B <17) - De Treffers BJ1 (Jongens-B <17) 32 - 2
29 sep 16:15 SWNZ (SG) Da2 (Dames) - De Treffers Da3 (Dames) 12 - 6
28 sep 20:15 De Treffers Da2 (Dames) - Zeester-Meerval Da2 (Dames) 3 - 3
28 sep 19:30 De Treffers CG1 (Gemengd-C <15) - DIO CG1 (Gemengd-C <15) 11 - 1
28 sep 19:30 Watervlo H1 (Heren (Bond)) - De Treffers H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1) 12 - 11
28 sep 19:00 De Treffers EG1 (Gemengd-E <11) - Zeester-Meerval EG1 (Gemengd-E <11) 1 - 16
28 sep 18:50 De Vennen H2 (Heren Reserve (Bond)) - De Treffers H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 1) 8 - 5
28 sep 18:00 De Treffers Da1 (Dames) - SBC2000 Da1 (Dames) 18 - 12
28 sep 17:20 Nayade Classic H2 (Heren) - De Treffers H4 (Heren) 8 - 8
28 sep 16:15 DBD BJ1 (Jongens-B <17) - De Treffers BJ1 (Jongens-B <17) 17 - 2
28 sep 15:20 De Vennen DG1 (Gemengd-D <13) - De Treffers DG1 (Gemengd-D <13) 0 - 14
21 sep 20:00 De Treffers H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 1) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H4 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 3) 4 - 22
21 sep 18:30 De Treffers H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1) - Wiekslag H1 (Heren (Bond)) 15 - 7
14 sep 21:00 De Treffers H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1) - Zwemvereniging Utrecht H1 (Heren (Bond)) 8 - 6
14 sep 20:15 De Treffers H4 (Heren) - SWNZ (SG) H2 (Heren) 8 - 9
14 sep 19:30 De Treffers Da3 (Dames) - BZ&PC (Boxmeer) Da1 (Dames) 9 - 5
14 sep 18:45 De Treffers H3 (Heren) - Nayade H2 (Heren) 11 - 4
14 sep 18:30 Nayade Classic Da1 (Dames) - De Treffers Da2 (Dames) 9 - 9
14 sep 18:00 De Treffers DG1 (Gemengd-D <13) - Arethusa DG1 (Gemengd-D <13) 12 - 3
14 sep 17:15 De Treffers BJ1 (Jongens-B <17) - De Krabben De Krabben/Hieronymus BJ1 (Jongens-B <17) 7 - 9
14 sep 15:15 VZV Njord EG1 (Gemengd-E <11) - De Treffers EG1 (Gemengd-E <11) 7 - 12
14 sep 13:30 PSV CG1 (Gemengd-C <15) - De Treffers CG1 (Gemengd-C <15) 18 - 3
Verenigingsinformatie
NaamDe Treffers
AccommodatiegegevensCombibad Kwekkelstijn
ROSMALEN