TeamPoule
UZSC AJ1 (Jongens-A <19) 1e klasse A
UZSC BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) Bond Eredivisie A
UZSC BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) Bond Eredivisie A
UZSC CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) Bond Eredivisie A
UZSC Da1 (Dames (Bond)) Bond Eredivisie (Bond) A
UZSC Da2 (Dames Reserve (Bond)) Bond Reserve Eredivisie A
UZSC Da3 (Dames Reserve (Bond)) Bond Reserve Eredivisie A
UZSC Da4 (Dames) 1e klasse A
UZSC DG1 (Gemengd-D <13) 1e klasse A
UZSC DG2 (Gemengd-D <13) 2e klasse A
UZSC EG1 (Gemengd-E <11) 1e klasse A
UZSC EG2 (Gemengd-E <11) 2e klasse D
UZSC EG3 (Gemengd-E <11) 2e klasse B
UZSC EG4 (Gemengd-E <11) 2e klasse C
UZSC H1 (Heren (Bond)) Bond Eredivisie (Bond) A
UZSC H2 (Heren Reserve (Bond)) Bond Reserve eredivisie (Bond) A
UZSC H3 (Heren Reserve (Bond)) Bond Reserve 1e divisie A
UZSC H4 (Heren Reserve (Bond)) Bond Reserve 1e divisie B
UZSC H5 (Heren Reserve (Bond)) Bond Reserve 2e divisie A
UZSC H6 (Heren) 2e klasse A
UZSC H7 (Heren) 3e klasse A
DatumTijdWedstrijdLocatie
29 jan 14:15 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG2 (Gemengd-D <13) - UZSC DG1 (Gemengd-D <13)Sportcomplex Amerena
29 jan 15:30 UZSC AJ1 (Jongens-A <19) - DAW AJ1 (Jongens-A <19)De Krommerijn
29 jan 16:15 UZSC H7 (Heren) - BZC Brandenburg H3 (Heren)De Krommerijn
29 jan 17:00 UZSC H5 (Heren Reserve (Bond)) - De Ham H3 (Heren Reserve (Bond))De Krommerijn
29 jan 17:45 ZVL-1886 Center CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - UZSC CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))De Zijl
29 jan 17:55 WIDEX GZC DONK Da2 (Dames Reserve (Bond)) - UZSC Da3 (Dames Reserve (Bond))Groenhovenbad
29 jan 18:00 UZSC H4 (Heren Reserve (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H3 (Heren Reserve (Bond))De Krommerijn
29 jan 18:50 ZPB H&L Productions H1 (Heren (Bond)) - UZSC H1 (Heren (Bond))Inge de Bruijn Zwembad
29 jan 19:15 Aquarijn H2 (Heren) - UZSC H6 (Heren)Sportcomplex Merwestein
29 jan 19:15 UZSC Da1 (Dames (Bond)) - Polar Bears Da1 (Dames (Bond))De Krommerijn
29 jan 19:25 VZC H2 (Heren Reserve (Bond)) - UZSC H3 (Heren Reserve (Bond))De Vallei
29 jan 19:50 West-Friesland (SG) Da1 (Dames) - UZSC Da4 (Dames)De Waterhoorn
29 jan 20:30 UZSC Da2 (Dames Reserve (Bond)) - Het Ravijn Da2 (Dames Reserve (Bond))De Krommerijn
29 jan 20:35 WIDEX GZC DONK H2 (Heren Reserve (Bond)) - UZSC H2 (Heren Reserve (Bond))Groenhovenbad
30 jan 15:15 UZSC BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - ZV De Zaan BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))De Krommerijn
30 jan 15:15 UZSC EG3 (Gemengd-E <11) - BZC Brandenburg EG1 (Gemengd-E <11)De Krommerijn
30 jan 15:45 Triton EG1 (Gemengd-E <11) - UZSC EG2 (Gemengd-E <11)Victoriabad
30 jan 16:00 VZV DG1 (Gemengd-D <13) - UZSC DG2 (Gemengd-D <13)De Heerenduinen
30 jan 16:30 UZSC BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - Het Ravijn BM1 (Meisjes-B <17 (Bond))De Krommerijn
5 feb 14:15 ZVL-1886 Center Da2 (Dames Reserve (Bond)) - UZSC Da3 (Dames Reserve (Bond))De Zijl
5 feb 14:30 De Ham EG1 (Gemengd-E <11) - UZSC EG1 (Gemengd-E <11)De Crommenije
5 feb 15:20 ZVL-1886 Center H4 (Heren Reserve (Bond)) - UZSC H5 (Heren Reserve (Bond))De Zijl
5 feb 15:30 UZSC H7 (Heren) - Zwemvereniging Utrecht H3 (Heren)De Krommerijn
5 feb 16:00 ZV De Zaan Da2 (Dames Reserve (Bond)) - UZSC Da2 (Dames Reserve (Bond))De Slag
5 feb 16:05 ZPB H&L Productions CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - UZSC CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))Inge de Bruijn Zwembad
5 feb 17:00 UZSC H3 (Heren Reserve (Bond)) - SWOL 1894 H2 (Heren Reserve (Bond))De Krommerijn
5 feb 18:00 UZSC H4 (Heren Reserve (Bond)) - Katwijk H2 (Heren Reserve (Bond))De Krommerijn
5 feb 18:15 ZV Haerlem AJ1 (Jongens-A <19) - UZSC AJ1 (Jongens-A <19)De Planeet
5 feb 18:45 ZV De Zaan Da1 (Dames (Bond)) - UZSC Da1 (Dames (Bond))De Slag
5 feb 19:00 ZV De Zaan H4 (Heren) - UZSC H6 (Heren)De Slag
5 feb 19:30 UZSC H1 (Heren (Bond)) - ZVL-1886 Center H1 (Heren (Bond))De Krommerijn
5 feb 20:45 UZSC H2 (Heren Reserve (Bond)) - ZPB H&L Productions H2 (Heren Reserve (Bond))De Krommerijn
6 feb 14:30 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - UZSC BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))Sportcomplex Amerena
6 feb 15:15 UZSC DG2 (Gemengd-D <13) - KZC DG1 (Gemengd-D <13)De Krommerijn
6 feb 15:15 UZSC EG2 (Gemengd-E <11) - De Aalscholver EG1 (Gemengd-E <11)De Krommerijn
6 feb 16:00 UZSC DG1 (Gemengd-D <13) - De Ham DG1 (Gemengd-D <13)De Krommerijn
6 feb 16:00 UZSC EG4 (Gemengd-E <11) - BZC Brandenburg EG2 (Gemengd-E <11)De Krommerijn
6 feb 16:30 Polar Bears BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - UZSC BM1 (Meisjes-B <17 (Bond))De Peppel
6 feb 17:15 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da2 (Dames) - UZSC Da4 (Dames)Sportcomplex Amerena
12 feb 15:30 Watervlo EG1 (Gemengd-E <11) - UZSC EG4 (Gemengd-E <11)Fletiomare
12 feb 16:30 ZV De Zaan DG1 (Gemengd-D <13) - UZSC DG1 (Gemengd-D <13)De Slag
12 feb 16:35 UZSC H6 (Heren) - ZPC Woerden H2 (Heren)De Krommerijn
12 feb 17:20 UZSC AJ1 (Jongens-A <19) - De Ham AJ1 (Jongens-A <19)De Krommerijn
12 feb 18:00 Polar Bears H2 (Heren Reserve (Bond)) - UZSC H2 (Heren Reserve (Bond))De Peppel
12 feb 18:05 UZSC Da4 (Dames) - DWT Da1 (Dames)De Krommerijn
12 feb 18:55 ZVL-1886 Center Da1 (Dames (Bond)) - UZSC Da1 (Dames (Bond))De Zijl
12 feb 19:25 UZSC H1 (Heren (Bond)) - Het Ravijn H1 (Heren (Bond))De Krommerijn
12 feb 19:30 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H8 (Heren) - UZSC H7 (Heren)Sportcomplex Amerena
12 feb 21:00 UZSC Da3 (Dames Reserve (Bond)) - De Ham Da2 (Dames Reserve (Bond))De Krommerijn
13 feb 14:30 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG1 (Gemengd-E <11) - UZSC EG1 (Gemengd-E <11)Sportcomplex Amerena
13 feb 16:05 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG3 (Gemengd-D <13) - UZSC DG2 (Gemengd-D <13)Sportcomplex Amerena
13 feb 16:45 UZSC EG3 (Gemengd-E <11) - HZC de Robben EG1 (Gemengd-E <11)De Krommerijn
13 feb 17:30 UZSC EG2 (Gemengd-E <11) - Het Y EG1 (Gemengd-E <11)De Krommerijn
13 feb 18:00 UZSC BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - Polar Bears Polar Bears/VZC BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))De Krommerijn
19 feb 15:30 UZSC H7 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H8 (Heren)De Krommerijn
19 feb 15:45 Het Ravijn H3 (Heren Reserve (Bond)) - UZSC H3 (Heren Reserve (Bond))Het Ravijn
19 feb 16:15 UZSC Da4 (Dames) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da2 (Dames)De Krommerijn
19 feb 16:45 ZV De Zaan H3 (Heren Reserve (Bond)) - UZSC H4 (Heren Reserve (Bond))De Slag
19 feb 17:15 UZSC Da3 (Dames Reserve (Bond)) - ZVL-1886 Center Da3 (Dames Reserve (Bond))De Krommerijn
19 feb 18:20 AZC H4 (Heren Reserve (Bond)) - UZSC H5 (Heren Reserve (Bond))AquaRijn
19 feb 18:35 Het Ravijn Da1 (Dames (Bond)) - UZSC Da1 (Dames (Bond))Het Ravijn
19 feb 18:45 UZSC H2 (Heren Reserve (Bond)) - ZVL-1886 Center H2 (Heren Reserve (Bond))De Krommerijn
19 feb 19:05 De Ham Da2 (Dames Reserve (Bond)) - UZSC Da2 (Dames Reserve (Bond))De Crommenije
20 feb 17:00 UZSC BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BM1 (Meisjes-B <17 (Bond))De Krommerijn
20 feb 18:30 UZSC H2 (Heren Reserve (Bond)) - Het Ravijn H2 (Heren Reserve (Bond))De Krommerijn
26 feb 18:20 ZV De Zaan H2 (Heren Reserve (Bond)) - UZSC H2 (Heren Reserve (Bond))De Slag
26 feb 19:30 Polar Bears H1 (Heren (Bond)) - UZSC H1 (Heren (Bond))De Peppel
5 maa 17:45 UZSC H5 (Heren Reserve (Bond)) - ZVL-1886 Center H4 (Heren Reserve (Bond))De Krommerijn
5 maa 19:00 UZSC H1 (Heren (Bond)) - Waterpolo Den Haag (SG) H1 (Heren (Bond))De Krommerijn
12 maa 15:30 UZSC EG3 (Gemengd-E <11) - De Vuursche EG1 (Gemengd-E <11)De Krommerijn
12 maa 15:30 UZSC DG2 (Gemengd-D <13) - De Otters Het Gooi DG1 (Gemengd-D <13)De Krommerijn
12 maa 16:00 Het Ravijn CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - UZSC CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))Het Ravijn
12 maa 16:10 UZSC EG4 (Gemengd-E <11) - De Ham EG3 (Gemengd-E <11)De Krommerijn
12 maa 17:30 VZV Da2 (Dames) - UZSC Da4 (Dames)De Heerenduinen
12 maa 18:00 Het Y DG1 (Gemengd-D <13) - UZSC DG1 (Gemengd-D <13)Sportfondsenbad Oost
12 maa 18:05 UZSC H7 (Heren) - De Fuut H2 (Heren)De Krommerijn
12 maa 18:10 De Meeuwen Diemen EG1 (Gemengd-E <11) - UZSC EG2 (Gemengd-E <11)Weth. F.B. Duran
12 maa 18:30 PSV Da2 (Dames Reserve (Bond)) - UZSC Da3 (Dames Reserve (Bond))De Tongelreep
12 maa 18:50 UZSC H4 (Heren Reserve (Bond)) - MNC Dordrecht H2 (Heren Reserve (Bond))De Krommerijn
12 maa 19:35 Oceanus H2 (Heren Reserve (Bond)) - UZSC H5 (Heren Reserve (Bond))De Waterlelie
12 maa 19:55 UZSC H3 (Heren Reserve (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H2 (Heren Reserve (Bond))De Krommerijn
12 maa 20:05 IJsselmeer H1 (Heren) - UZSC H6 (Heren)Sportcentrum De Meent
12 maa 21:00 De Ham H2 (Heren Reserve (Bond)) - UZSC H2 (Heren Reserve (Bond))De Crommenije
12 maa 21:30 UZSC H1 (Heren (Bond)) - ZV De Zaan H1 (Heren (Bond))De Krommerijn
13 maa 15:15 UZSC BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - Schuurman BZC BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))De Krommerijn
13 maa 16:30 UZSC EG1 (Gemengd-E <11) - De Otters Het Gooi EG1 (Gemengd-E <11)De Krommerijn
19 maa 16:35 UZSC CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - ZVL-1886 Center CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))De Krommerijn
19 maa 17:35 UZSC H7 (Heren) - De Albatros H1 (Heren)De Krommerijn
19 maa 18:00 IJsselmeer EG1 (Gemengd-E <11) - UZSC EG3 (Gemengd-E <11)Sportcentrum De Meent
19 maa 18:35 UZSC Da2 (Dames Reserve (Bond)) - Polar Bears Da2 (Dames Reserve (Bond))De Krommerijn
19 maa 19:30 Schuurman BZC H1 (Heren (Bond)) - UZSC H1 (Heren (Bond))t Timpke
19 maa 19:35 Waterpolo Den Haag (SG) H2 (Heren Reserve (Bond)) - UZSC H2 (Heren Reserve (Bond))Hofbad
19 maa 19:45 De Vuursche H1 (Heren) - UZSC H6 (Heren)De Trits
19 maa 19:45 ZV Haerlem Da2 (Dames) - UZSC Da4 (Dames)De Planeet
19 maa 19:50 UZSC Da3 (Dames Reserve (Bond)) - ZV De Zaan Da2 (Dames Reserve (Bond))De Krommerijn
20 maa 13:30 Het Y EG1 (Gemengd-E <11) - UZSC EG2 (Gemengd-E <11)Sportfondsenbad Oost
20 maa 14:00 ZV De Zaan BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - UZSC BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))De Slag
20 maa 15:15 UZSC DG1 (Gemengd-D <13) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG2 (Gemengd-D <13)De Krommerijn
20 maa 17:00 WIDEX GZC DONK BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - UZSC BM1 (Meisjes-B <17 (Bond))Groenhovenbad
26 maa 14:55 ZV De Zaan EG1 (Gemengd-E <11) - UZSC EG1 (Gemengd-E <11)De Slag
26 maa 15:20 De Ham DG2 (Gemengd-D <13) - UZSC DG2 (Gemengd-D <13)De Crommenije
26 maa 15:30 UZSC CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - VZC VZC/Polar Bears CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))De Krommerijn
26 maa 16:30 UZSC H6 (Heren) - De Otters Het Gooi H2 (Heren)De Krommerijn
26 maa 17:45 UZSC H1 (Heren (Bond)) - SVH H1 (Heren (Bond))De Krommerijn
26 maa 18:15 De Otters Het Gooi EG2 (Gemengd-E <11) - UZSC EG3 (Gemengd-E <11)Sportcentrum De Zandzee
26 maa 18:35 WIDEX GZC DONK H3 (Heren Reserve (Bond)) - UZSC H3 (Heren Reserve (Bond))Groenhovenbad
26 maa 18:55 AZC H3 (Heren Reserve (Bond)) - UZSC H4 (Heren Reserve (Bond))AquaRijn
26 maa 19:00 UZSC H2 (Heren Reserve (Bond)) - Schuurman BZC H2 (Heren Reserve (Bond))De Krommerijn
26 maa 20:30 UZSC Da4 (Dames) - Oceanus Da1 (Dames)De Krommerijn
26 maa 21:30 UZSC H5 (Heren Reserve (Bond)) - MNC Dordrecht H3 (Heren Reserve (Bond))De Krommerijn
27 maa 15:15 UZSC DG1 (Gemengd-D <13) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG1 (Gemengd-D <13)De Krommerijn
27 maa 16:00 UZSC EG2 (Gemengd-E <11) - ZV De Zaan EG2 (Gemengd-E <11)De Krommerijn
27 maa 18:15 Het Zinkstuk H1 (Heren) - UZSC H7 (Heren)De Krommerijn
27 maa 18:15 Watervlo AJ1 (Jongens-A <19) - UZSC AJ1 (Jongens-A <19)Fletiomare
2 apr 15:30 UZSC EG4 (Gemengd-E <11) - Aquarijn EG1 (Gemengd-E <11)De Krommerijn
2 apr 15:30 Aquarijn DG1 (Gemengd-D <13) - UZSC DG2 (Gemengd-D <13)Sportcomplex Merwestein
2 apr 16:00 BZC Brandenburg EG1 (Gemengd-E <11) - UZSC EG3 (Gemengd-E <11)Brandenburg
2 apr 17:20 UZSC CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - De Ham CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))De Krommerijn
2 apr 18:00 Polar Bears Da2 (Dames Reserve (Bond)) - UZSC Da2 (Dames Reserve (Bond))De Peppel
2 apr 18:20 ZV De Zaan Da2 (Dames Reserve (Bond)) - UZSC Da3 (Dames Reserve (Bond))De Slag
2 apr 18:25 UZSC H3 (Heren Reserve (Bond)) - Het Ravijn H3 (Heren Reserve (Bond))De Krommerijn
2 apr 18:45 KZC Da1 (Dames) - UZSC Da4 (Dames)Sportfondsenbad Beverwijk
2 apr 19:30 UZSC H6 (Heren) - AZ&PC De Futen H2 (Heren)De Krommerijn
2 apr 19:50 VZV H2 (Heren Reserve (Bond)) - UZSC H5 (Heren Reserve (Bond))De Heerenduinen
2 apr 20:15 UZSC H7 (Heren) - VZC H4 (Heren)De Krommerijn
3 apr 15:15 UZSC DG1 (Gemengd-D <13) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG2 (Gemengd-D <13)De Krommerijn
3 apr 16:45 UZSC EG2 (Gemengd-E <11) - Triton EG1 (Gemengd-E <11)De Krommerijn
3 apr 17:45 UZSC BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - ZVL-1886 Center BM1 (Meisjes-B <17 (Bond))De Krommerijn
3 apr 19:00 UZSC BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - AZC BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))De Krommerijn
9 apr 15:30 UZSC EG3 (Gemengd-E <11) - IJsselmeer EG1 (Gemengd-E <11)De Krommerijn
9 apr 15:30 UZSC DG2 (Gemengd-D <13) - ZPCH DG1 (Gemengd-D <13)De Krommerijn
9 apr 16:00 Schuurman BZC CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - UZSC CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))t Timpke
9 apr 16:05 De Ham DG1 (Gemengd-D <13) - UZSC DG1 (Gemengd-D <13)De Crommenije
9 apr 17:15 UZSC Da4 (Dames) - DAW Da1 (Dames)De Krommerijn
9 apr 18:15 UZSC H5 (Heren Reserve (Bond)) - De Dolfijn H2 (Heren Reserve (Bond))De Krommerijn
9 apr 18:30 De Aalscholver EG1 (Gemengd-E <11) - UZSC EG2 (Gemengd-E <11)Almere Poort
9 apr 19:45 Zwemclub Zeist H1 (Heren) - UZSC H7 (Heren)Dijnselburg
9 apr 20:35 SWOL 1894 H2 (Heren Reserve (Bond)) - UZSC H3 (Heren Reserve (Bond))De Vrolijkheid
10 apr 15:15 UZSC EG1 (Gemengd-E <11) - De Ham EG1 (Gemengd-E <11)De Krommerijn
10 apr 16:00 UZSC AJ1 (Jongens-A <19) - Het Y AJ1 (Jongens-A <19)De Krommerijn
10 apr 16:00 UZSC EG4 (Gemengd-E <11) - BZC Brandenburg EG2 (Gemengd-E <11)De Krommerijn
10 apr 17:00 UZSC BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - Waterpolo Den Haag (SG) BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))De Krommerijn
10 apr 18:15 UZSC BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - ZPB H&L Productions BM1 (Meisjes-B <17 (Bond))De Krommerijn
10 apr 19:30 UZSC Da3 (Dames Reserve (Bond)) - WIDEX GZC DONK Da2 (Dames Reserve (Bond))De Krommerijn
16 apr 14:45 PSV CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - UZSC CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))De Tongelreep
23 apr 16:15 PSV H2 (Heren Reserve (Bond)) - UZSC H3 (Heren Reserve (Bond))De Tongelreep
23 apr 17:00 UZSC CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - ZV De Zaan CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))De Krommerijn
23 apr 17:10 AquaWaarD DG1 (Gemengd-D <13) - UZSC DG2 (Gemengd-D <13)De Waardergolf
23 apr 17:25 HZC de Robben EG1 (Gemengd-E <11) - UZSC EG3 (Gemengd-E <11)De Lieberg
23 apr 18:05 UZSC H6 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H7 (Heren)De Krommerijn
23 apr 18:45 DAW AJ1 (Jongens-A <19) - UZSC AJ1 (Jongens-A <19)Sportcomplex Hoornsevaart
23 apr 20:25 De Meeuwen Diemen Da1 (Dames) - UZSC Da4 (Dames)Weth. F.B. Duran
23 apr 21:25 ZV Haerlem H2 (Heren Reserve (Bond)) - UZSC H5 (Heren Reserve (Bond))De Planeet
24 apr 15:15 UZSC DG1 (Gemengd-D <13) - ZV De Zaan DG1 (Gemengd-D <13)De Krommerijn
24 apr 15:15 UZSC EG4 (Gemengd-E <11) - Watervlo EG1 (Gemengd-E <11)De Krommerijn
24 apr 16:00 UZSC EG1 (Gemengd-E <11) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG1 (Gemengd-E <11)De Krommerijn
30 apr 15:15 WIDEX GZC DONK CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - UZSC CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))Groenhovenbad
30 apr 15:30 UZSC Da2 (Dames Reserve (Bond)) - ZVL-1886 Center Da3 (Dames Reserve (Bond))De Krommerijn
30 apr 17:00 UZSC H2 (Heren Reserve (Bond)) - AZC H2 (Heren Reserve (Bond))De Krommerijn
30 apr 18:30 UZSC H5 (Heren Reserve (Bond)) - Het Y H2 (Heren Reserve (Bond))De Krommerijn
1 mei 18:30 UZSC BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - De Ham BM1 (Meisjes-B <17 (Bond))De Krommerijn
1 mei 18:30 Waterpolo Den Haag (SG) BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - UZSC BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))Hofbad
7 mei 15:45 ZVL-1886 Center H2 (Heren Reserve (Bond)) - UZSC H2 (Heren Reserve (Bond))De Zijl
7 mei 17:25 Het Ravijn Da2 (Dames Reserve (Bond)) - UZSC Da2 (Dames Reserve (Bond))Het Ravijn
7 mei 19:45 UZSC CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))De Krommerijn
8 mei 16:30 Watervlo BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - UZSC BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))Fletiomare
14 mei 18:45 UZSC H5 (Heren Reserve (Bond)) - BZC Brandenburg H2 (Heren Reserve (Bond))De Krommerijn
14 mei 19:35 BZ&PC H2 (Heren Reserve (Bond)) - UZSC H4 (Heren Reserve (Bond))De Kuil
21 mei 18:30 UZSC H3 (Heren Reserve (Bond)) - PSV H2 (Heren Reserve (Bond))De Krommerijn
21 mei 19:55 UZSC H2 (Heren Reserve (Bond)) - Waterpolo Den Haag (SG) H2 (Heren Reserve (Bond))De Krommerijn
21 mei 20:00 ZVL-1886 Center H3 (Heren Reserve (Bond)) - UZSC H4 (Heren Reserve (Bond))De Zijl
21 mei 20:05 Waterpolo Den Haag (SG) H3 (Heren Reserve (Bond)) - UZSC H5 (Heren Reserve (Bond))Hofbad
28 mei 17:30 VZC H2 (Heren Reserve (Bond)) - UZSC H3 (Heren Reserve (Bond))De Vallei
29 mei 19:00 UZSC BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - VZV Njord BM1 (Meisjes-B <17 (Bond))De Krommerijn
30 jun 00:00 De Dolfijn H2 (Heren Reserve (Bond)) - UZSC H5 (Heren Reserve (Bond))Sloterparkbad
30 jun 00:00 Schuurman BZC BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - UZSC BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))t Timpke
DatumTijdWedstrijdUitslag
23 jan 18:00 UZSC Da1 (Dames (Bond)) - Polar Bears Da1 (Dames (Bond)) 9 - 6
23 jan 16:30 PSV H1 (Heren (Bond)) - UZSC H1 (Heren (Bond)) 6 - 9
22 jan 15:30 UZSC Da1 (Dames (Bond)) - PSV Da1 (Dames (Bond)) 15 - 5
15 jan 17:00 UZSC Da1 (Dames (Bond)) - De Ham Da1 (Dames (Bond)) 19 - 7
17 dec 19:45 UZSC Da1 (Dames (Bond)) - ZV De Zaan Da1 (Dames (Bond)) 8 - 10
11 dec 17:30 ZVL-1886 Center Da1 (Dames (Bond)) - UZSC Da1 (Dames (Bond)) 5 - 7
11 dec 17:00 De Ham H1 (Heren (Bond)) - UZSC H1 (Heren (Bond)) 10 - 11
5 dec 17:00 UZSC Da1 (Dames (Bond)) - WIDEX GZC DONK Da1 (Dames (Bond)) 11 - 5
4 dec 17:30 SVH H1 (Heren (Bond)) - UZSC H1 (Heren (Bond)) 12 - 21
4 dec 17:00 UZSC Da1 (Dames (Bond)) - PSV Da1 (Dames (Bond)) 13 - 1
28 nov 19:30 UZSC H1 (Heren (Bond)) - AZC H1 (Heren (Bond)) 9 - 12
28 nov 15:40 UZSC EG1 (Gemengd-E <11) - De Ham EG1 (Gemengd-E <11) 3 - 17
28 nov 15:00 UZSC DG2 (Gemengd-D <13) - Aquarijn DG1 (Gemengd-D <13) 1 - 18
28 nov 15:00 UZSC EG3 (Gemengd-E <11) - IJsselmeer EG1 (Gemengd-E <11) 5 - 12
28 nov 14:15 ZPB H&L Productions BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - UZSC BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) 11 - 17
27 nov 21:55 UZSC H3 (Heren Reserve (Bond)) - PSV H2 (Heren Reserve (Bond)) 10 - 24
27 nov 20:30 UZSC H1 (Heren (Bond)) - Schuurman BZC H1 (Heren (Bond)) 13 - 4
27 nov 18:30 De Aalscholver EG1 (Gemengd-E <11) - UZSC EG2 (Gemengd-E <11) 14 - 4
27 nov 17:45 UZSC Da1 (Dames (Bond)) - Het Ravijn Da1 (Dames (Bond)) 8 - 10
27 nov 16:00 BZC Brandenburg EG2 (Gemengd-E <11) - UZSC EG4 (Gemengd-E <11) 4 - 10
27 nov 15:45 De Ham DG1 (Gemengd-D <13) - UZSC DG1 (Gemengd-D <13) 14 - 2
21 nov 17:30 ZVL-1886 Center BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - UZSC BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) 4 - 2
21 nov 16:45 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - UZSC BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) 9 - 6
21 nov 15:15 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H7 (Heren) - UZSC H6 (Heren) 7 - 3
20 nov 20:20 DAW Da1 (Dames) - UZSC Da4 (Dames) 7 - 6
20 nov 19:45 UZSC H4 (Heren Reserve (Bond)) - BZ&PC H2 (Heren Reserve (Bond)) 15 - 11
20 nov 18:35 Waterpolo Den Haag (SG) H1 (Heren (Bond)) - UZSC H1 (Heren (Bond)) 7 - 13
20 nov 18:30 UZSC Da3 (Dames Reserve (Bond)) - Polar Bears Da2 (Dames Reserve (Bond)) 17 - 4
20 nov 17:40 UZSC H7 (Heren) - Zwemclub Zeist H1 (Heren) 9 - 3
20 nov 16:35 UZSC CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - Schuurman BZC CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) 12 - 9
20 nov 16:00 BZC Brandenburg EG1 (Gemengd-E <11) - UZSC EG3 (Gemengd-E <11) 13 - 7
20 nov 15:45 De Ham AJ1 (Jongens-A <19) - UZSC AJ1 (Jongens-A <19) 10 - 10
20 nov 15:45 UZSC EG2 (Gemengd-E <11) - Triton EG1 (Gemengd-E <11) 9 - 2
14 nov 19:15 UZSC AJ1 (Jongens-A <19) - ZV Haerlem AJ1 (Jongens-A <19) 10 - 7
14 nov 18:00 AZ&PC De Futen H2 (Heren) - UZSC H6 (Heren) 9 - 6
14 nov 18:00 UZSC BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - Polar Bears Polar Bears/VZC BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) 15 - 13
14 nov 16:45 UZSC BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - WIDEX GZC DONK BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) 20 - 9
14 nov 15:00 UZSC DG1 (Gemengd-D <13) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG1 (Gemengd-D <13) 7 - 15
13 nov 21:15 UZSC H2 (Heren Reserve (Bond)) - ZV De Zaan H2 (Heren Reserve (Bond)) 6 - 11
13 nov 20:10 PSV Da2 (Dames Reserve (Bond)) - UZSC Da2 (Dames Reserve (Bond)) 5 - 22
13 nov 20:00 UZSC H1 (Heren (Bond)) - Polar Bears H1 (Heren (Bond)) 8 - 8
13 nov 18:50 PSV Da1 (Dames (Bond)) - UZSC Da1 (Dames (Bond)) 4 - 10
13 nov 18:30 UZSC H5 (Heren Reserve (Bond)) - VZV H2 (Heren Reserve (Bond)) 8 - 13
13 nov 18:15 De Otters Het Gooi EG2 (Gemengd-E <11) - UZSC EG3 (Gemengd-E <11) 13 - 3
13 nov 16:15 UZSC Da4 (Dames) - KZC Da1 (Dames) 5 - 15
13 nov 15:45 VZC H4 (Heren) - UZSC H7 (Heren) 11 - 3
13 nov 15:45 De Ham CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - UZSC CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) 24 - 4
13 nov 14:00 ZV De Zaan EG1 (Gemengd-E <11) - UZSC EG1 (Gemengd-E <11) 9 - 5
13 nov 14:00 ZV De Zaan EG2 (Gemengd-E <11) - UZSC EG2 (Gemengd-E <11) 7 - 8
7 nov 19:00 Polar Bears Polar Bears/VZC BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - UZSC BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) 17 - 12
7 nov 16:45 UZSC EG4 (Gemengd-E <11) - De Ham EG3 (Gemengd-E <11) 2 - 7
7 nov 16:00 UZSC EG3 (Gemengd-E <11) - De Vuursche EG1 (Gemengd-E <11) 8 - 3
7 nov 16:00 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - UZSC BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) 7 - 13
7 nov 15:15 UZSC EG1 (Gemengd-E <11) - De Otters Het Gooi EG1 (Gemengd-E <11) 7 - 10
7 nov 15:15 UZSC DG2 (Gemengd-D <13) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG3 (Gemengd-D <13) 6 - 13
7 nov 14:55 Het Y DG1 (Gemengd-D <13) - UZSC DG1 (Gemengd-D <13) 10 - 3
6 nov 20:40 UZSC H3 (Heren Reserve (Bond)) - WIDEX GZC DONK H3 (Heren Reserve (Bond)) 12 - 7
6 nov 20:30 De Otters Het Gooi H2 (Heren) - UZSC H6 (Heren) 6 - 4
6 nov 20:00 DAW AJ1 (Jongens-A <19) - UZSC AJ1 (Jongens-A <19) 13 - 7
6 nov 19:45 ZV De Zaan H1 (Heren (Bond)) - UZSC H1 (Heren (Bond)) 6 - 5
6 nov 19:40 UZSC H4 (Heren Reserve (Bond)) - AZC H3 (Heren Reserve (Bond)) 10 - 6
6 nov 19:20 MNC Dordrecht H3 (Heren Reserve (Bond)) - UZSC H5 (Heren Reserve (Bond)) 6 - 4
6 nov 18:25 UZSC Da2 (Dames Reserve (Bond)) - PSV Da2 (Dames Reserve (Bond)) 18 - 8
6 nov 18:10 De Meeuwen Diemen EG1 (Gemengd-E <11) - UZSC EG2 (Gemengd-E <11) 14 - 2
6 nov 17:35 WIDEX GZC DONK Da1 (Dames (Bond)) - UZSC Da1 (Dames (Bond)) 10 - 11
6 nov 17:35 UZSC H7 (Heren) - Het Zinkstuk H1 (Heren) 4 - 13
6 nov 17:30 VZC VZC/Polar Bears CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - UZSC CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) 13 - 12
6 nov 17:25 Het Ravijn H2 (Heren Reserve (Bond)) - UZSC H2 (Heren Reserve (Bond)) 22 - 5
6 nov 17:15 De Ham Da2 (Dames Reserve (Bond)) - UZSC Da3 (Dames Reserve (Bond)) 8 - 16
6 nov 16:45 Oceanus Da1 (Dames) - UZSC Da4 (Dames) 9 - 8
31 okt 19:30 UZSC BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) 8 - 10
31 okt 18:15 UZSC BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - Polar Bears BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) 14 - 8
31 okt 16:00 UZSC AJ1 (Jongens-A <19) - Het Y AJ1 (Jongens-A <19) 4 - 5
31 okt 15:55 UZSC EG3 (Gemengd-E <11) - HZC de Robben EG1 (Gemengd-E <11) 4 - 4
31 okt 15:15 UZSC EG2 (Gemengd-E <11) - Het Y EG1 (Gemengd-E <11) 7 - 6
30 okt 20:55 De Fuut H2 (Heren) - UZSC H7 (Heren) 10 - 4
30 okt 20:00 UZSC H1 (Heren (Bond)) - PSV H1 (Heren (Bond)) 22 - 8
30 okt 18:30 UZSC Da1 (Dames (Bond)) - Het Ravijn Da1 (Dames (Bond)) 12 - 6
30 okt 18:00 KZC DG1 (Gemengd-D <13) - UZSC DG2 (Gemengd-D <13) 14 - 8
30 okt 16:30 ZV De Zaan DG1 (Gemengd-D <13) - UZSC DG1 (Gemengd-D <13) 15 - 1
30 okt 16:15 UZSC Da4 (Dames) - VZV Da2 (Dames) 11 - 4
30 okt 15:30 Watervlo EG1 (Gemengd-E <11) - UZSC EG4 (Gemengd-E <11) 10 - 8
30 okt 15:30 UZSC H6 (Heren) - IJsselmeer H1 (Heren) 10 - 6
30 okt 14:00 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG1 (Gemengd-E <11) - UZSC EG1 (Gemengd-E <11) 19 - 2
24 okt 19:30 Polar Bears Da2 (Dames Reserve (Bond)) - UZSC Da3 (Dames Reserve (Bond)) 5 - 13
24 okt 17:00 UZSC Da1 (Dames (Bond)) - ZVL-1886 Center Da1 (Dames (Bond)) 9 - 10
23 okt 19:45 UZSC H2 (Heren Reserve (Bond)) - Polar Bears H2 (Heren Reserve (Bond)) 7 - 19
23 okt 19:30 Het Ravijn H1 (Heren (Bond)) - UZSC H1 (Heren (Bond)) 8 - 8
23 okt 18:15 UZSC Da2 (Dames Reserve (Bond)) - ZVL-1886 Center Da2 (Dames Reserve (Bond)) 14 - 10
23 okt 17:00 UZSC Da1 (Dames (Bond)) - De Ham Da1 (Dames (Bond)) 18 - 8
17 okt 17:00 ZVL-1886 Center Da2 (Dames Reserve (Bond)) - UZSC Da2 (Dames Reserve (Bond)) 5 - 17
16 okt 20:45 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H2 (Heren Reserve (Bond)) - UZSC H3 (Heren Reserve (Bond)) 14 - 16
16 okt 19:55 ZPB H&L Productions H2 (Heren Reserve (Bond)) - UZSC H2 (Heren Reserve (Bond)) 14 - 11
16 okt 19:45 MNC Dordrecht H2 (Heren Reserve (Bond)) - UZSC H4 (Heren Reserve (Bond)) 11 - 7
16 okt 18:15 UZSC H5 (Heren Reserve (Bond)) - Oceanus H2 (Heren Reserve (Bond)) 13 - 8
16 okt 17:00 UZSC Da2 (Dames Reserve (Bond)) - UZSC Da3 (Dames Reserve (Bond)) 3 - 10
16 okt 16:55 ZVL-1886 Center H1 (Heren (Bond)) - UZSC H1 (Heren (Bond)) 9 - 9
14 okt 20:50 WIDEX GZC DONK H1 (Heren (Bond)) - UZSC H1 (Heren (Bond)) 10 - 12
10 okt 20:30 UZSC H4 (Heren Reserve (Bond)) - ZV De Zaan H3 (Heren Reserve (Bond)) 11 - 10
10 okt 19:30 UZSC H5 (Heren Reserve (Bond)) - AZC H4 (Heren Reserve (Bond)) 5 - 6
10 okt 18:30 UZSC H3 (Heren Reserve (Bond)) - Het Ravijn H3 (Heren Reserve (Bond)) 14 - 7
10 okt 17:30 ZV De Zaan BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - UZSC BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) 21 - 11
10 okt 15:20 Het Ravijn BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - UZSC BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) 6 - 12
9 okt 21:00 UZSC H2 (Heren Reserve (Bond)) - WIDEX GZC DONK H2 (Heren Reserve (Bond)) 9 - 5
9 okt 20:40 ZPC Woerden H2 (Heren) - UZSC H6 (Heren) 7 - 2
9 okt 20:10 DWT Da1 (Dames) - UZSC Da4 (Dames) 2 - 0
9 okt 20:00 ZV De Zaan Da1 (Dames (Bond)) - UZSC Da1 (Dames (Bond)) 15 - 13
9 okt 19:45 UZSC H1 (Heren (Bond)) - ZPB H&L Productions H1 (Heren (Bond)) 11 - 5
9 okt 19:45 WZ&PC Purmerend AJ1 (Jongens-A <19) - UZSC AJ1 (Jongens-A <19) 4 - 20
9 okt 18:30 UZSC Da2 (Dames Reserve (Bond)) - WIDEX GZC DONK Da2 (Dames Reserve (Bond)) 14 - 8
9 okt 18:00 IJsselmeer EG1 (Gemengd-E <11) - UZSC EG3 (Gemengd-E <11) 16 - 6
9 okt 17:15 UZSC Da3 (Dames Reserve (Bond)) - Het Ravijn Da2 (Dames Reserve (Bond)) 7 - 6
9 okt 16:15 UZSC DG2 (Gemengd-D <13) - VZV DG1 (Gemengd-D <13) 7 - 5
9 okt 16:00 BZC Brandenburg EG2 (Gemengd-E <11) - UZSC EG4 (Gemengd-E <11) 0 - 13
9 okt 15:30 UZSC DG1 (Gemengd-D <13) - De Ham DG1 (Gemengd-D <13) 0 - 22
9 okt 15:30 UZSC EG2 (Gemengd-E <11) - De Aalscholver EG1 (Gemengd-E <11) 5 - 16
9 okt 14:10 De Ham EG1 (Gemengd-E <11) - UZSC EG1 (Gemengd-E <11) 26 - 4
3 okt 18:30 UZSC H6 (Heren) - ZV De Zaan H4 (Heren) 2 - 8
3 okt 18:30 UZSC EG3 (Gemengd-E <11) - BZC Brandenburg EG1 (Gemengd-E <11) 9 - 4
3 okt 18:05 Watervlo AJ1 (Jongens-A <19) - UZSC AJ1 (Jongens-A <19) 13 - 5
3 okt 15:45 Triton EG1 (Gemengd-E <11) - UZSC EG2 (Gemengd-E <11) 14 - 2
3 okt 14:30 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG2 (Gemengd-D <13) - UZSC DG1 (Gemengd-D <13) 22 - 2
2 okt 18:55 Katwijk H2 (Heren Reserve (Bond)) - UZSC H4 (Heren Reserve (Bond)) 11 - 13
2 okt 18:45 Zwemvereniging Utrecht H3 (Heren) - UZSC H7 (Heren) 13 - 3
2 okt 18:30 SWOL 1894 H2 (Heren Reserve (Bond)) - UZSC H3 (Heren Reserve (Bond)) 8 - 14
2 okt 17:20 HZC de Robben DG1 (Gemengd-D <13) - UZSC DG2 (Gemengd-D <13) 30 - 1
2 okt 17:00 Aquarijn EG1 (Gemengd-E <11) - UZSC EG4 (Gemengd-E <11) 6 - 3
26 sep 15:15 UZSC DG2 (Gemengd-D <13) - De Ham DG2 (Gemengd-D <13) 8 - 5
26 sep 15:15 UZSC EG4 (Gemengd-E <11) - Aquarijn EG1 (Gemengd-E <11) 4 - 6
25 sep 19:00 UZSC H1 (Heren (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H1 (Heren (Bond)) 21 - 6
25 sep 18:00 Polar Bears Da1 (Dames (Bond)) - UZSC Da1 (Dames (Bond)) 13 - 17
25 sep 16:30 De Ham AJ1 (Jongens-A <19) - UZSC AJ1 (Jongens-A <19) 9 - 1
25 sep 16:15 Watervlo H3 (Heren) - UZSC H7 (Heren) 6 - 6
25 sep 16:15 UZSC Da4 (Dames) - De Ham Da3 (Dames) 16 - 4
25 sep 16:10 UZSC EG3 (Gemengd-E <11) - De Otters Het Gooi EG2 (Gemengd-E <11) 6 - 3
25 sep 15:45 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG1 (Gemengd-D <13) - UZSC DG1 (Gemengd-D <13) 7 - 3
25 sep 15:30 UZSC EG1 (Gemengd-E <11) - ZV De Zaan EG1 (Gemengd-E <11) 3 - 7
25 sep 15:30 UZSC H6 (Heren) - De Duinkikkers H2 (Heren) 0 - 11
25 sep 14:00 ZV De Zaan EG2 (Gemengd-E <11) - UZSC EG2 (Gemengd-E <11) 5 - 7
18 sep 19:15 VZC H3 (Heren) - UZSC H6 (Heren) 11 - 2
18 sep 19:15 Aquarijn H3 (Heren) - UZSC H7 (Heren) 6 - 9
18 sep 19:00 ZV Haerlem AJ1 (Jongens-A <19) - UZSC AJ1 (Jongens-A <19) 8 - 13
18 sep 19:00 AZC H1 (Heren (Bond)) - UZSC H1 (Heren (Bond)) 13 - 5
18 sep 18:55 De Otters Het Gooi EG1 (Gemengd-E <11) - UZSC EG1 (Gemengd-E <11) 13 - 5
18 sep 18:30 UZSC Da4 (Dames) - Watervlo Da1 (Dames) 10 - 4
18 sep 18:25 WIDEX GZC DONK Da1 (Dames (Bond)) - UZSC Da1 (Dames (Bond)) 10 - 12
18 sep 17:30 De Vuursche EG1 (Gemengd-E <11) - UZSC EG3 (Gemengd-E <11) 5 - 7
18 sep 15:30 UZSC DG1 (Gemengd-D <13) - Het Y DG1 (Gemengd-D <13) 5 - 13
18 sep 15:30 UZSC EG2 (Gemengd-E <11) - De Meeuwen Diemen EG1 (Gemengd-E <11) 4 - 6
18 sep 14:10 De Ham EG3 (Gemengd-E <11) - UZSC EG4 (Gemengd-E <11) 13 - 2
11 sep 18:00 De Ham Da1 (Dames (Bond)) - UZSC Da1 (Dames (Bond)) 8 - 22
11 sep 17:00 UZSC H1 (Heren (Bond)) - De Ham H1 (Heren (Bond)) 15 - 8
Verenigingsinformatie
NaamUZSC
AccommodatiegegevensDe Krommerijn
UTRECHT