TeamPoule
De Vennen CG1 (Gemengd-C <15) 1e klasse A
De Vennen D3 (Dames) 3e klasse B
De Vennen Da1 (Dames (Bond)) Bond 2e divisie B
De Vennen Da2 (Dames) 3e klasse A
De Vennen DG1 (Gemengd-D <13) 1e klasse C
De Vennen H1 (Heren (Bond)) Bond 2e divisie A
De Vennen H2 (Heren Reserve (Bond)) Bond Reserve 2e divisie A
De Vennen H3 (Heren) 3e klasse A
De Vennen H4 (Heren) 3e klasse A
DatumTijdWedstrijdLocatie
14 dec 15:20 De Vennen DG1 (Gemengd-D <13) - TRB-RES DG1 (Gemengd-D <13)De Vennen
14 dec 16:10 De Vennen CG1 (Gemengd-C <15) - De Schelde CG1 (Gemengd-C <15)De Vennen
14 dec 17:00 De Vennen Da2 (Dames) - TRB-RES Da2 (Dames)De Vennen
14 dec 17:30 JAWS Amsterdam H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1) - De Vennen H1 (Heren (Bond))De Mirandabad
14 dec 17:50 De Vennen H4 (Heren) - De Warande H4 (Heren)De Vennen
14 dec 17:55 Nayade Da2 (Dames) - De Vennen D3 (Dames)Sportcentrum voor studenten
14 dec 18:40 De Vennen Da1 (Dames (Bond)) - NDD Da1 (Dames (Bond))De Vennen
14 dec 18:45 VZV Njord H2 (Heren Reserve (Bond)) - De Vennen H2 (Heren Reserve (Bond))Zwembad Den Ekkerman
15 dec 18:30 TRB-RES H1 (Heren) - De Vennen H3 (Heren)Drieburcht
11 jan 16:00 Polar Bears Da3 (Dames (Bond)) - De Vennen Da1 (Dames (Bond))De Peppel
11 jan 16:45 ZPC De Zeeuwse Kust CG1 (Gemengd-C <15) - De Vennen CG1 (Gemengd-C <15)Vrijburgbad Vlissingen
11 jan 16:45 De Treffers DG1 (Gemengd-D <13) - De Vennen DG1 (Gemengd-D <13)Combibad Kwekkelstijn
11 jan 17:00 De Vennen H3 (Heren) - Gorgo H1 (Heren)De Vennen
11 jan 17:50 De Vennen D3 (Dames) - DBD Da2 (Dames)De Vennen
11 jan 18:40 De Vennen H1 (Heren (Bond)) - DZT'62 H1 (ManMeer Cup Heren ronde 2)De Vennen
11 jan 18:45 Arethusa H3 (Heren) - De Vennen H4 (Heren)Golfbad Oss
11 jan 19:30 Gorgo Da1 (Dames) - De Vennen Da2 (Dames)De Beemd
11 jan 20:00 De Treffers H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 1) - De Vennen H2 (Heren Reserve (Bond))Combibad Kwekkelstijn
18 jan 17:00 De Vennen Da1 (Dames (Bond)) - Zwemvereniging Utrecht Da1 (Dames (Bond))De Vennen
25 jan 14:50 De Vennen DG1 (Gemengd-D <13) - AquAmigos DG1 (Gemengd-D <13)De Vennen
25 jan 15:40 De Vennen CG1 (Gemengd-C <15) - Hieronymus CG1 (Gemengd-C <15)De Vennen
25 jan 16:30 De Vennen H2 (Heren Reserve (Bond)) - MNC Dordrecht H4 (Heren Reserve (Bond))De Vennen
25 jan 17:30 De Vennen Da2 (Dames) - De Zuidwesthoek Da1 (Dames)De Vennen
25 jan 18:20 De Vennen H1 (Heren (Bond)) - Wiekslag H1 (Heren (Bond))De Vennen
25 jan 19:30 DWK Da1 (Dames (Bond)) - De Vennen Da1 (Dames (Bond))Veluwehal
25 jan 19:30 De Vennen H4 (Heren) - Hieronymus H1 (Heren)De Vennen
25 jan 20:20 De Vennen D3 (Dames) - Waterproof Da1 (Dames)De Vennen
25 jan 21:10 De Vennen H3 (Heren) - De Warande H4 (Heren)De Vennen
1 feb 15:30 De Warande CG1 (Gemengd-C <15) - De Vennen CG1 (Gemengd-C <15)De Warande
1 feb 17:00 De Vennen H2 (Heren Reserve (Bond)) - Polar Bears H4 (Heren Reserve (Bond))De Vennen
1 feb 17:10 De Warande Da2 (Dames) - De Vennen Da2 (Dames)De Warande
1 feb 17:15 Arethusa DG1 (Gemengd-D <13) - De Vennen DG1 (Gemengd-D <13)Golfbad Oss
1 feb 17:30 OZC'57 H1 (Heren) - De Vennen H4 (Heren)Zwembad den Donk
1 feb 18:00 De Treffers H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1) - De Vennen H1 (Heren (Bond))Combibad Kwekkelstijn
1 feb 18:50 Arethusa H3 (Heren) - De Vennen H3 (Heren)Golfbad Oss
1 feb 19:10 De Rijn Da1 (Dames (Bond)) - De Vennen Da1 (Dames (Bond))Sportfondsenbad De Bongerd
1 feb 20:45 De Treffers Da3 (Dames) - De Vennen D3 (Dames)Combibad Kwekkelstijn
8 feb 15:00 SBC2000 DG2 (Gemengd-D <13) - De Vennen DG1 (Gemengd-D <13)Zwembad de Wisselaar
8 feb 16:30 ZVDO'74 CG1 (Gemengd-C <15) - De Vennen CG1 (Gemengd-C <15)Optisport AquaAltena
8 feb 17:00 De Vennen H1 (Heren (Bond)) - De Linge/PCG (SG) H1 (Heren (Bond))De Vennen
8 feb 18:00 ZVDO'74 Da1 (Dames) - De Vennen Da2 (Dames)Optisport AquaAltena
8 feb 18:10 De Vennen H3 (Heren) - Hieronymus H1 (Heren)De Vennen
8 feb 19:00 Zwemvereniging Utrecht Da1 (Dames (Bond)) - De Vennen Da1 (Dames (Bond))De Kwakel
8 feb 19:00 VZC H2 (Heren Reserve (Bond)) - De Vennen H2 (Heren Reserve (Bond))De Vallei
15 feb 15:20 De Vennen DG1 (Gemengd-D <13) - VZV Njord DG1 (Gemengd-D <13)De Vennen
15 feb 16:10 De Vennen CG1 (Gemengd-C <15) - De Krabben CG1 (Gemengd-C <15)De Vennen
15 feb 17:00 De Vennen H3 (Heren) - OZC'57 H1 (Heren)De Vennen
15 feb 17:50 De Vennen Da2 (Dames) - De Punderman Da1 (Dames)De Vennen
15 feb 18:00 Zwemsport Parkstad (SG) Da1 (Dames) - De Vennen D3 (Dames)Zwembad Dr Pool
15 feb 18:40 De Vennen H4 (Heren) - TRB-RES H1 (Heren)De Vennen
15 feb 19:30 De Vennen H2 (Heren Reserve (Bond)) - UZSC H5 (Heren Reserve (Bond))De Vennen
15 feb 20:00 Katwijk H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1) - De Vennen H1 (Heren (Bond))Aquamar
29 feb 14:15 SBC2000 CG1 (Gemengd-C <15) - De Vennen CG1 (Gemengd-C <15)Zwembad de Wisselaar
29 feb 15:00 SBC2000 Da2 (Dames) - De Vennen Da2 (Dames)Zwembad de Wisselaar
29 feb 17:00 De Vennen H1 (Heren (Bond)) - ZPC De Zeeuwse Kust H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1)De Vennen
1 maa 18:30 PSV PSV Waterpolo DG2 (Gemengd-D <13) - De Vennen DG1 (Gemengd-D <13)De Tongelreep
7 maa 15:30 De Warande CG1 (Gemengd-C <15) - De Vennen CG1 (Gemengd-C <15)De Warande
7 maa 16:20 De Warande Da2 (Dames) - De Vennen Da2 (Dames)De Warande
7 maa 17:00 De Vennen Da1 (Dames (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da1 (Dames (Bond))De Vennen
7 maa 17:15 Arethusa DG1 (Gemengd-D <13) - De Vennen DG1 (Gemengd-D <13)Golfbad Oss
7 maa 17:30 OZC'57 H1 (Heren) - De Vennen H4 (Heren)Zwembad den Donk
7 maa 20:05 Hellas-Glana Da2 (Dames) - De Vennen D3 (Dames)Combibad De Nieuwe Hateboer
7 maa 20:30 Arethusa H3 (Heren) - De Vennen H3 (Heren)Golfbad Oss
7 maa 21:10 d'ELFT H1 (Heren (Bond)) - De Vennen H1 (Heren (Bond))Kerkpolder
8 maa 17:45 DZT'62 H2 (Heren Reserve (Bond)) - De Vennen H2 (Heren Reserve (Bond))Zwembad De Wiemel
14 maa 18:10 De Vennen Da1 (Dames (Bond)) - Arethusa Da1 (ManMeer Cup Dames Ronde 3)De Vennen
14 maa 19:10 De Vennen H3 (Heren) - De Vennen H4 (Heren)De Vennen
14 maa 20:00 De Vennen D3 (Dames) - Nuenen Da1 (Dames)De Vennen
21 maa 15:20 De Vennen DG1 (Gemengd-D <13) - TRB-RES DG1 (Gemengd-D <13)De Vennen
21 maa 16:10 De Vennen CG1 (Gemengd-C <15) - De Schelde CG1 (Gemengd-C <15)De Vennen
21 maa 17:00 De Vennen H4 (Heren) - De Warande H4 (Heren)De Vennen
21 maa 17:50 De Vennen H1 (Heren (Bond)) - ZVVS H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1)De Vennen
21 maa 18:00 ENC Arnhem (SG) Da1 (Dames (Bond)) - De Vennen Da1 (Dames (Bond))Valkenhuizen
21 maa 19:00 De Vennen Da2 (Dames) - TRB-RES Da2 (Dames)De Vennen
21 maa 19:50 De Vennen H2 (Heren Reserve (Bond)) - PSV PSV Waterpolo H3 (Heren Reserve (Bond))De Vennen
22 maa 18:45 TRB-RES H1 (Heren) - De Vennen H3 (Heren)Drieburcht
28 maa 17:30 VZV Njord Da1 (Dames (Bond)) - De Vennen Da1 (Dames (Bond))Zwembad Den Ekkerman
28 maa 18:00 Gorgo H1 (Heren) - De Vennen H4 (Heren)De Beemd
28 maa 18:10 De Vennen D3 (Dames) - SWNZ (SG) Da2 (Dames)De Vennen
4 apr 15:20 De Vennen DG1 (Gemengd-D <13) - VZV Njord DG1 (Gemengd-D <13)De Vennen
4 apr 16:10 De Vennen CG1 (Gemengd-C <15) - De Krabben CG1 (Gemengd-C <15)De Vennen
4 apr 17:00 De Vennen Da2 (Dames) - De Punderman Da1 (Dames)De Vennen
4 apr 17:00 BZ&PC (Boxmeer) Da1 (Dames) - De Vennen D3 (Dames)Zwembad t Hoogkoor
4 apr 17:30 OZC'57 H1 (Heren) - De Vennen H3 (Heren)Zwembad den Donk
4 apr 17:50 De Vennen H4 (Heren) - TRB-RES H1 (Heren)De Vennen
4 apr 18:40 De Vennen Da1 (Dames (Bond)) - Zeester-Meerval Da1 (ManMeer Cup Dames Ronde 3)De Vennen
4 apr 19:30 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H5 (Heren Reserve (Bond)) - De Vennen H2 (Heren Reserve (Bond))Sportcomplex Amerena
4 apr 20:15 Zwemvereniging Utrecht H1 (Heren (Bond)) - De Vennen H1 (Heren (Bond))De Kwakel
18 apr 17:00 De Vennen H1 (Heren (Bond)) - Watervlo H1 (Heren (Bond))De Vennen
18 apr 19:00 De Vennen H2 (Heren Reserve (Bond)) - VZV Njord H2 (Heren Reserve (Bond))De Vennen
DatumTijdWedstrijdUitslag
8 dec 17:45 SWNZ (SG) Da2 (Dames) - De Vennen D3 (Dames) 6 - 5
8 dec 14:20 PSV PSV Waterpolo DG2 (Gemengd-D <13) - De Vennen DG1 (Gemengd-D <13) 20 - 3
7 dec 20:15 Watervlo H1 (Heren (Bond)) - De Vennen H1 (Heren (Bond)) 18 - 13
7 dec 17:00 De Vennen H3 (Heren) - De Vennen H4 (Heren) 8 - 6
7 dec 14:15 SBC2000 Da2 (Dames) - De Vennen Da2 (Dames) 6 - 7
30 nov 21:10 De Vennen H3 (Heren) - Hieronymus H1 (Heren) 5 - 3
30 nov 20:20 De Vennen Da2 (Dames) - ZVDO'74 Da1 (Dames) 7 - 3
30 nov 19:30 De Vennen H4 (Heren) - Gorgo H1 (Heren) 8 - 6
30 nov 18:30 De Vennen H2 (Heren Reserve (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H5 (Heren Reserve (Bond)) 3 - 14
30 nov 17:40 De Vennen D3 (Dames) - BZ&PC (Boxmeer) Da1 (Dames) 9 - 6
30 nov 16:30 De Vennen H1 (Heren (Bond)) - Zwemvereniging Utrecht H1 (Heren (Bond)) 9 - 11
30 nov 15:40 De Vennen CG1 (Gemengd-C <15) - ZVDO'74 CG1 (Gemengd-C <15) 9 - 14
30 nov 14:50 De Vennen DG1 (Gemengd-D <13) - SBC2000 DG2 (Gemengd-D <13) 1 - 28
23 nov 20:00 Zeester-Meerval Da1 (ManMeer Cup Dames Ronde 3) - De Vennen Da1 (Dames (Bond)) 6 - 9
23 nov 18:00 Hieronymus H1 (Heren) - De Vennen H3 (Heren) 6 - 4
23 nov 15:00 SBC2000 CG1 (Gemengd-C <15) - De Vennen CG1 (Gemengd-C <15) 15 - 3
17 nov 19:30 PSV PSV Waterpolo H3 (Heren Reserve (Bond)) - De Vennen H2 (Heren Reserve (Bond)) 8 - 8
17 nov 17:00 De Treffers DG1 (Gemengd-D <13) - De Vennen DG1 (Gemengd-D <13) 19 - 0
16 nov 19:20 ZVVS H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1) - De Vennen H1 (Heren (Bond)) 16 - 6
16 nov 19:00 Arethusa H3 (Heren) - De Vennen H4 (Heren) 7 - 9
16 nov 18:45 Gorgo Da1 (Dames) - De Vennen Da2 (Dames) 3 - 9
16 nov 18:00 Gorgo H1 (Heren) - De Vennen H3 (Heren) 3 - 13
16 nov 17:00 De Vennen Da1 (Dames (Bond)) - ENC Arnhem (SG) Da1 (Dames (Bond)) 10 - 9
16 nov 16:45 ZPC De Zeeuwse Kust CG1 (Gemengd-C <15) - De Vennen CG1 (Gemengd-C <15) 16 - 12
9 nov 21:10 De Vennen H3 (Heren) - De Warande H4 (Heren) 13 - 1
9 nov 20:00 De Vennen H1 (Heren (Bond)) - d'ELFT H1 (Heren (Bond)) 10 - 9
9 nov 19:10 De Vennen D3 (Dames) - Hellas-Glana Da2 (Dames) 7 - 6
9 nov 18:10 De Vennen H2 (Heren Reserve (Bond)) - DZT'62 H2 (Heren Reserve (Bond)) 4 - 12
9 nov 17:45 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da1 (Dames (Bond)) - De Vennen Da1 (Dames (Bond)) 14 - 5
9 nov 17:20 De Vennen Da2 (Dames) - De Zuidwesthoek Da1 (Dames) 8 - 8
9 nov 16:30 De Vennen H4 (Heren) - Hieronymus H1 (Heren) 3 - 11
9 nov 15:40 De Vennen CG1 (Gemengd-C <15) - Hieronymus CG1 (Gemengd-C <15) 7 - 25
9 nov 14:50 De Vennen DG1 (Gemengd-D <13) - AquAmigos DG1 (Gemengd-D <13) 2 - 23
3 nov 18:35 UZSC H5 (Heren Reserve (Bond)) - De Vennen H2 (Heren Reserve (Bond)) 8 - 3
2 nov 19:00 ZPC De Zeeuwse Kust H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1) - De Vennen H1 (Heren (Bond)) 15 - 7
2 nov 18:50 De Vennen Da2 (Dames) - SBC2000 Da2 (Dames) 11 - 3
2 nov 18:00 De Vennen H4 (Heren) - De Vennen H3 (Heren) 3 - 10
2 nov 17:00 De Vennen Da1 (Dames (Bond)) - VZV Njord Da1 (Dames (Bond)) 9 - 6
2 nov 16:45 Nuenen Da1 (Dames) - De Vennen D3 (Dames) 14 - 6
2 nov 16:10 De Vennen CG1 (Gemengd-C <15) - SBC2000 CG1 (Gemengd-C <15) 8 - 22
2 nov 15:20 De Vennen DG1 (Gemengd-D <13) - PSV PSV Waterpolo DG2 (Gemengd-D <13) 1 - 36
27 okt 19:45 TRB-RES H1 (Heren) - De Vennen H4 (Heren) 9 - 9
26 okt 20:10 De Krabben CG1 (Gemengd-C <15) - De Vennen CG1 (Gemengd-C <15) 10 - 15
26 okt 18:50 Arethusa Da1 (ManMeer Cup Dames Ronde 3) - De Vennen Da1 (Dames (Bond)) 9 - 5
26 okt 18:50 De Vennen H1 (Heren (Bond)) - Katwijk H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1) 17 - 13
26 okt 18:00 De Vennen D3 (Dames) - Zwemsport Parkstad (SG) Da1 (Dames) 6 - 4
26 okt 17:30 OZC'57 H1 (Heren) - De Vennen H3 (Heren) 4 - 14
26 okt 17:00 De Vennen H2 (Heren Reserve (Bond)) - VZC H2 (Heren Reserve (Bond)) 4 - 5
26 okt 16:15 De Punderman Da1 (Dames) - De Vennen Da2 (Dames) 5 - 9
26 okt 16:00 VZV Njord DG1 (Gemengd-D <13) - De Vennen DG1 (Gemengd-D <13) 21 - 5
19 okt 20:00 De Linge/PCG (SG) H1 (Heren (Bond)) - De Vennen H1 (Heren (Bond)) 19 - 9
19 okt 19:15 Polar Bears H4 (Heren Reserve (Bond)) - De Vennen H2 (Heren Reserve (Bond)) 19 - 5
19 okt 17:50 De Vennen H4 (Heren) - Gorgo H1 (Heren) 8 - 5
19 okt 17:00 De Vennen Da2 (Dames) - ZVDO'74 Da1 (Dames) 12 - 1
19 okt 16:10 De Vennen DG1 (Gemengd-D <13) - SBC2000 DG2 (Gemengd-D <13) 0 - 32
19 okt 15:20 De Vennen CG1 (Gemengd-C <15) - ZVDO'74 CG1 (Gemengd-C <15) 8 - 24
12 okt 20:50 De Vennen H1 (Heren (Bond)) - De Treffers H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1) 7 - 13
12 okt 19:50 De Vennen Da1 (Dames (Bond)) - De Rijn Da1 (Dames (Bond)) 12 - 6
12 okt 19:00 De Vennen D3 (Dames) - De Treffers Da3 (Dames) 4 - 3
12 okt 18:10 De Vennen H3 (Heren) - Arethusa H3 (Heren) 5 - 4
12 okt 17:20 De Vennen Da2 (Dames) - De Warande Da2 (Dames) 8 - 4
12 okt 16:30 De Vennen H4 (Heren) - OZC'57 H1 (Heren) 10 - 7
12 okt 15:40 De Vennen CG1 (Gemengd-C <15) - De Warande CG1 (Gemengd-C <15) 16 - 21
12 okt 14:50 De Vennen DG1 (Gemengd-D <13) - Arethusa DG1 (Gemengd-D <13) 4 - 20
5 okt 19:30 Hieronymus CG1 (Gemengd-C <15) - De Vennen CG1 (Gemengd-C <15) 23 - 3
5 okt 19:30 De Zuidwesthoek Da1 (Dames) - De Vennen Da2 (Dames) 9 - 4
5 okt 19:00 MNC Dordrecht H4 (Heren Reserve (Bond)) - De Vennen H2 (Heren Reserve (Bond)) 9 - 5
5 okt 18:25 Wiekslag H1 (Heren (Bond)) - De Vennen H1 (Heren (Bond)) 9 - 7
5 okt 18:00 Hieronymus H1 (Heren) - De Vennen H4 (Heren) 22 - 0
5 okt 17:30 AquAmigos DG1 (Gemengd-D <13) - De Vennen DG1 (Gemengd-D <13) 28 - 1
5 okt 17:10 De Warande H4 (Heren) - De Vennen H3 (Heren) 2 - 19
5 okt 17:00 Waterproof Da1 (Dames) - De Vennen D3 (Dames) 11 - 2
5 okt 17:00 De Vennen Da1 (Dames (Bond)) - DWK Da1 (Dames (Bond)) 16 - 11
29 sep 17:00 DZT'62 H1 (ManMeer Cup Heren ronde 2) - De Vennen H1 (Heren (Bond)) 15 - 13
28 sep 19:50 De Vennen Da2 (Dames) - Gorgo Da1 (Dames) 11 - 0
28 sep 18:50 De Vennen H2 (Heren Reserve (Bond)) - De Treffers H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 1) 8 - 5
28 sep 18:05 DBD Da2 (Dames) - De Vennen D3 (Dames) 5 - 6
28 sep 17:50 De Vennen Da1 (Dames (Bond)) - Polar Bears Da3 (Dames (Bond)) 9 - 9
28 sep 17:00 De Vennen H4 (Heren) - Arethusa H3 (Heren) 6 - 4
28 sep 16:10 De Vennen CG1 (Gemengd-C <15) - ZPC De Zeeuwse Kust CG1 (Gemengd-C <15) 11 - 17
28 sep 15:20 De Vennen DG1 (Gemengd-D <13) - De Treffers DG1 (Gemengd-D <13) 0 - 14
21 sep 18:00 Gorgo H1 (Heren) - De Vennen H3 (Heren) 7 - 14
21 sep 17:30 De Schelde CG1 (Gemengd-C <15) - De Vennen CG1 (Gemengd-C <15) 34 - 1
15 sep 18:45 TRB-RES Da2 (Dames) - De Vennen Da2 (Dames) 4 - 13
15 sep 17:15 TRB-RES DG1 (Gemengd-D <13) - De Vennen DG1 (Gemengd-D <13) 16 - 6
14 sep 18:30 De Vennen H3 (Heren) - TRB-RES H1 (Heren) 16 - 4
14 sep 17:45 NDD Da1 (Dames (Bond)) - De Vennen Da1 (Dames (Bond)) 13 - 13
14 sep 17:40 De Vennen D3 (Dames) - Nayade Da2 (Dames) 9 - 9
14 sep 16:30 De Vennen H1 (Heren (Bond)) - JAWS Amsterdam H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1) 15 - 18
14 sep 16:20 De Warande H4 (Heren) - De Vennen H4 (Heren) 4 - 12
Verenigingsinformatie
NaamDe Vennen
AccommodatiegegevensDe Vennen
DONGEN