TeamPoule
De Vennen CG1 (Gemengd-C <15) 1e klasse A
De Vennen Da1 (Dames (Bond)) Bond 2e divisie C
De Vennen Da2 (Dames) 3e klasse A
De Vennen EG1 (Gemengd-E <11) 1e klasse B
De Vennen H1 (Heren (Bond)) Bond 2e divisie B
De Vennen H2 (Heren Reserve) Reserve 1e klasse A
De Vennen H3 (Heren) 3e klasse A
De Vennen H4 (Heren) 3e klasse A
DatumTijdWedstrijdLocatie
25 okt 18:15 DZT'62 H3 (Heren Reserve) - De Vennen H2 (Heren Reserve)Zwembad De Wiemel
31 okt 15:30 De Vennen CG1 (Gemengd-C <15) - De Krabben CG1 (Gemengd-C <15)De Vennen
31 okt 16:20 De Vennen Da1 (Dames (Bond)) - De Rijn Da1 (Dames (Bond))De Vennen
31 okt 17:20 De Vennen H3 (Heren) - TRB-RES H1 (Heren)De Vennen
31 okt 18:10 De Vennen Da2 (Dames) - AquAmigos Da2 (Dames)De Vennen
31 okt 19:00 De Vennen H4 (Heren) - OZC'57 H1 (Heren)De Vennen
31 okt 19:50 De Vennen H1 (Heren (Bond)) - De Treffers H1 (Heren (Bond))De Vennen
31 okt 21:00 De Vennen H2 (Heren Reserve) - Hellas-Glana H2 (Heren Reserve)De Vennen
7 nov 16:00 De Warande CG1 (Gemengd-C <15) - De Vennen CG1 (Gemengd-C <15)De Warande
7 nov 16:00 ZVDO'74 EG1 (Gemengd-E <11) - De Vennen EG1 (Gemengd-E <11)Optisport AquaAltena
7 nov 16:40 PSV H4 (Heren Reserve) - De Vennen H2 (Heren Reserve)De Tongelreep
7 nov 18:30 De Schelde Da1 (Dames) - De Vennen Da2 (Dames)Sportcentrum Vliegende Vaart
7 nov 18:50 ZVVS H1 (Heren (Bond)) - De Vennen H1 (Heren (Bond))De Kulk
8 nov 19:45 TRB-RES H1 (Heren) - De Vennen H4 (Heren)Drieburcht
14 nov 15:30 De Vennen EG1 (Gemengd-E <11) - Arethusa EG2 (Gemengd-E <11)De Vennen
14 nov 16:20 De Vennen Da2 (Dames) - Gorgo Da1 (Dames)De Vennen
14 nov 17:10 De Vennen CG1 (Gemengd-C <15) - SBC2000 CG2 (Gemengd-C <15)De Vennen
14 nov 18:00 De Vennen H2 (Heren Reserve) - De Treffers H3 (Heren Reserve)De Vennen
14 nov 19:00 De Vennen Da1 (Dames (Bond)) - Aquarijn Da1 (Dames (Bond))De Vennen
14 nov 20:00 De Vennen H1 (Heren (Bond)) - VZV Njord H1 (Heren (Bond))De Vennen
14 nov 21:10 De Vennen H3 (Heren) - Hieronymus Hieronymus/De Krabben h2 (Heren)De Vennen
21 nov 15:30 DIO CG1 (Gemengd-C <15) - De Vennen CG1 (Gemengd-C <15)De Banakker
21 nov 16:20 De Warande H2 (Heren Reserve) - De Vennen H2 (Heren Reserve)De Warande
21 nov 16:30 De Vennen H1 (Heren (Bond)) - Z&PC Rotterdam H1 (Heren (Bond))De Vennen
21 nov 17:15 De Schelde EG1 (Gemengd-E <11) - De Vennen EG1 (Gemengd-E <11)Sportcentrum Vliegende Vaart
21 nov 17:20 De Warande H4 (Heren) - De Vennen H3 (Heren)De Warande
21 nov 18:20 ENC Arnhem (SG) Da1 (Dames (Bond)) - De Vennen Da1 (Dames (Bond))Valkenhuizen
21 nov 18:40 Hieronymus Hieronymus/De Krabben h2 (Heren) - De Vennen H4 (Heren)Zwembad De Stok
21 nov 19:30 De Zuidwesthoek Da1 (Dames) - De Vennen Da2 (Dames)LACO zwembad Hoogerheide
28 nov 15:30 De Vennen EG1 (Gemengd-E <11) - Hieronymus EG1 (Gemengd-E <11)De Vennen
28 nov 16:20 De Vennen H3 (Heren) - Arethusa H4 (Heren)De Vennen
28 nov 17:10 De Vennen CG1 (Gemengd-C <15) - De Schelde CG1 (Gemengd-C <15)De Vennen
28 nov 18:00 De Vennen Da1 (Dames (Bond)) - NDD Da1 (Dames (Bond))De Vennen
28 nov 19:00 De Vennen H4 (Heren) - De Warande H4 (Heren)De Vennen
28 nov 19:50 De Vennen H2 (Heren Reserve) - VZV Njord H3 (Heren Reserve)De Vennen
29 nov 16:00 DZT'62 H1 (Heren (Bond)) - De Vennen H1 (Heren (Bond))Zwembad De Wiemel
5 dec 15:30 De Vennen H1 (Heren (Bond)) - Sassenheim H1 (Heren (Bond))De Vennen
12 dec 15:30 De Vennen EG1 (Gemengd-E <11) - ZVDO'74 EG1 (Gemengd-E <11)De Vennen
12 dec 16:15 Polar Bears Da3 (Dames (Bond)) - De Vennen Da1 (Dames (Bond))De Peppel
12 dec 16:20 De Vennen H2 (Heren Reserve) - HZPC H2 (Heren Reserve)De Vennen
12 dec 17:20 De Vennen CG1 (Gemengd-C <15) - De Warande CG1 (Gemengd-C <15)De Vennen
12 dec 19:45 Wiekslag H1 (Heren (Bond)) - De Vennen H1 (Heren (Bond))Sportcentrum Blokweer
19 dec 16:15 ZPC De Zeeuwse Kust CG1 (Gemengd-C <15) - De Vennen CG1 (Gemengd-C <15)Vrijburgbad Vlissingen
19 dec 17:45 Arethusa H4 (Heren) - De Vennen H4 (Heren)Golfbad Oss
19 dec 19:30 Watervlo H1 (Heren (Bond)) - De Vennen H1 (Heren (Bond))Fletiomare
1 jan 00:00 De Vennen Da1 (Dames (Bond)) - Zeester-Meerval Da1 (Dames (Bond))De Vennen
9 jan 15:30 DIO CG1 (Gemengd-C <15) - De Vennen CG1 (Gemengd-C <15)De Banakker
9 jan 15:30 De Vennen Da1 (Dames (Bond)) - Arethusa Da1 (Dames (Bond))De Vennen
9 jan 16:40 De Vennen H1 (Heren (Bond)) - d'ELFT H1 (Heren (Bond))De Vennen
9 jan 17:30 ZVDO'74 Da1 (Dames) - De Vennen Da2 (Dames)Optisport AquaAltena
9 jan 18:15 ZVDO'74 H2 (Heren) - De Vennen H3 (Heren)Optisport AquaAltena
10 jan 19:00 De Rog H2 (Heren Reserve) - De Vennen H2 (Heren Reserve)De IJzeren Man
16 jan 15:30 De Vennen EG1 (Gemengd-E <11) - Arethusa EG2 (Gemengd-E <11)De Vennen
16 jan 16:20 De Vennen Da1 (Dames (Bond)) - VZV Njord Da1 (Dames (Bond))De Vennen
16 jan 17:20 De Vennen CG1 (Gemengd-C <15) - VZV Njord CG1 (Gemengd-C <15)De Vennen
16 jan 18:10 De Vennen H3 (Heren) - De Vennen H4 (Heren)De Vennen
16 jan 19:00 De Vennen Da2 (Dames) - De Warande Da2 (Dames)De Vennen
16 jan 19:50 De Vennen H2 (Heren Reserve) - Arethusa H2 (Heren Reserve)De Vennen
16 jan 20:00 Katwijk H1 (Heren (Bond)) - De Vennen H1 (Heren (Bond))Aquamar
23 jan 15:00 SBC2000 Da2 (Dames) - De Vennen Da2 (Dames)Zwembad de Wisselaar
23 jan 15:45 SBC2000 H3 (Heren Reserve) - De Vennen H2 (Heren Reserve)Zwembad de Wisselaar
23 jan 16:15 ZPC De Zeeuwse Kust CG1 (Gemengd-C <15) - De Vennen CG1 (Gemengd-C <15)Vrijburgbad Vlissingen
23 jan 16:30 De Vennen H1 (Heren (Bond)) - Watervlo H1 (Heren (Bond))De Vennen
23 jan 17:15 De Schelde EG1 (Gemengd-E <11) - De Vennen EG1 (Gemengd-E <11)Sportcentrum Vliegende Vaart
23 jan 17:40 De Vennen H4 (Heren) - ZVDO'74 H2 (Heren)De Vennen
23 jan 18:30 De Dokkelaers H2 (Heren) - De Vennen H3 (Heren)Laco sportcentrum Hilvarenbeek
23 jan 19:10 Zeester-Meerval Da1 (Dames (Bond)) - De Vennen Da1 (Dames (Bond))Zwembad Drie Essen
30 jan 15:00 De Vennen EG1 (Gemengd-E <11) - Hieronymus EG1 (Gemengd-E <11)De Vennen
30 jan 15:50 De Vennen H1 (Heren (Bond)) - ZPC De Zeeuwse Kust H1 (Heren (Bond))De Vennen
30 jan 17:00 De Vennen CG1 (Gemengd-C <15) - De Schelde CG1 (Gemengd-C <15)De Vennen
30 jan 17:50 De Vennen Da1 (Dames (Bond)) - AquAmigos Da1 (Dames (Bond))De Vennen
30 jan 18:50 De Vennen H2 (Heren Reserve) - DZT'62 H3 (Heren Reserve)De Vennen
30 jan 19:50 De Vennen H4 (Heren) - De Dokkelaers H2 (Heren)De Vennen
30 jan 20:40 De Vennen Da2 (Dames) - De Punderman Da1 (Dames)De Vennen
30 jan 21:30 De Vennen H3 (Heren) - OZC'57 H1 (Heren)De Vennen
6 feb 17:20 AquAmigos Da2 (Dames) - De Vennen Da2 (Dames)Zwembad Olympia
6 feb 18:00 Hellas-Glana H2 (Heren Reserve) - De Vennen H2 (Heren Reserve)Combibad De Nieuwe Hateboer
6 feb 19:00 OZC'57 H1 (Heren) - De Vennen H4 (Heren)Zwembad den Donk
6 feb 19:30 De Krabben CG1 (Gemengd-C <15) - De Vennen CG1 (Gemengd-C <15)De Schelp
6 feb 20:00 TRB-RES H1 (Heren) - De Vennen H3 (Heren)Drieburcht
6 feb 20:25 De Rijn Da1 (Dames (Bond)) - De Vennen Da1 (Dames (Bond))Sportfondsenbad De Bongerd
20 feb 20:00 d'ELFT H1 (Heren (Bond)) - De Vennen H1 (Heren (Bond))Kerkpolder
27 feb 15:30 De Vennen EG1 (Gemengd-E <11) - ZVDO'74 EG1 (Gemengd-E <11)De Vennen
27 feb 16:20 De Vennen H2 (Heren Reserve) - PSV H4 (Heren Reserve)De Vennen
27 feb 17:20 De Vennen CG1 (Gemengd-C <15) - De Warande CG1 (Gemengd-C <15)De Vennen
27 feb 18:10 De Vennen Da2 (Dames) - De Schelde Da1 (Dames)De Vennen
27 feb 19:00 De Vennen H4 (Heren) - TRB-RES H1 (Heren)De Vennen
27 feb 19:50 De Vennen H1 (Heren (Bond)) - De Dolfijn H1 (Heren (Bond))De Vennen
6 maa 15:00 SBC2000 CG2 (Gemengd-C <15) - De Vennen CG1 (Gemengd-C <15)Zwembad de Wisselaar
6 maa 17:15 Arethusa EG2 (Gemengd-E <11) - De Vennen EG1 (Gemengd-E <11)Golfbad Oss
6 maa 18:00 Gorgo Da1 (Dames) - De Vennen Da2 (Dames)De Beemd
6 maa 18:30 De Treffers H3 (Heren Reserve) - De Vennen H2 (Heren Reserve)Combibad Kwekkelstijn
6 maa 19:55 Hieronymus Hieronymus/De Krabben h2 (Heren) - De Vennen H3 (Heren)Zwembad De Stok
6 maa 21:00 Aquarijn Da1 (Dames (Bond)) - De Vennen Da1 (Dames (Bond))Sportcomplex Merwestein
6 maa 21:30 De Treffers H1 (Heren (Bond)) - De Vennen H1 (Heren (Bond))Combibad Kwekkelstijn
13 maa 15:00 De Vennen EG1 (Gemengd-E <11) - De Schelde EG1 (Gemengd-E <11)De Vennen
13 maa 15:50 De Vennen Da2 (Dames) - De Zuidwesthoek Da1 (Dames)De Vennen
13 maa 16:40 De Vennen CG1 (Gemengd-C <15) - DIO CG1 (Gemengd-C <15)De Vennen
13 maa 17:30 De Vennen H2 (Heren Reserve) - De Warande H2 (Heren Reserve)De Vennen
13 maa 18:30 De Vennen H4 (Heren) - Hieronymus Hieronymus/De Krabben h2 (Heren)De Vennen
13 maa 19:20 De Vennen H3 (Heren) - De Warande H4 (Heren)De Vennen
13 maa 20:10 De Vennen Da1 (Dames (Bond)) - ENC Arnhem (SG) Da1 (Dames (Bond))De Vennen
13 maa 21:10 De Vennen H1 (Heren (Bond)) - ZVVS H1 (Heren (Bond))De Vennen
20 maa 18:00 Hieronymus EG1 (Gemengd-E <11) - De Vennen EG1 (Gemengd-E <11)Zwembad De Stok
20 maa 18:15 De Warande H4 (Heren) - De Vennen H4 (Heren)De Warande
20 maa 18:30 NDD Da1 (Dames (Bond)) - De Vennen Da1 (Dames (Bond))Sportcentrum Rozengaarde
20 maa 19:00 VZV Njord H1 (Heren (Bond)) - De Vennen H1 (Heren (Bond))Zwembad Den Ekkerman
20 maa 19:15 Arethusa H4 (Heren) - De Vennen H3 (Heren)Golfbad Oss
20 maa 19:30 De Krabben CG1 (Gemengd-C <15) - De Vennen CG1 (Gemengd-C <15)De Schelp
20 maa 20:05 VZV Njord H3 (Heren Reserve) - De Vennen H2 (Heren Reserve)Zwembad Den Ekkerman
27 maa 15:30 De Vennen H1 (Heren (Bond)) - Katwijk H1 (Heren (Bond))De Vennen
27 maa 16:40 De Vennen Da1 (Dames (Bond)) - ZPC De Hof Da1 (Dames (Bond))De Vennen
27 maa 18:30 DBD H2 (Heren Reserve) - De Vennen H2 (Heren Reserve)ZIB Zwemcentrum Best BV
10 apr 15:30 De Vennen CG1 (Gemengd-C <15) - VZV Njord CG1 (Gemengd-C <15)De Vennen
10 apr 17:10 De Vennen H4 (Heren) - Arethusa H4 (Heren)De Vennen
10 apr 18:00 De Vennen H2 (Heren Reserve) - DBD H2 (Heren Reserve)De Vennen
10 apr 19:40 Z&PC Rotterdam H1 (Heren (Bond)) - De Vennen H1 (Heren (Bond))Zwemcentrum Rotterdam
11 apr 17:15 ZPC De Hof Da1 (Dames (Bond)) - De Vennen Da1 (Dames (Bond))De Vijf Heuvels
17 apr 15:00 SBC2000 CG2 (Gemengd-C <15) - De Vennen CG1 (Gemengd-C <15)Zwembad de Wisselaar
17 apr 15:30 De Vennen H1 (Heren (Bond)) - DZT'62 H1 (Heren (Bond))De Vennen
17 apr 16:00 ZVDO'74 EG1 (Gemengd-E <11) - De Vennen EG1 (Gemengd-E <11)Optisport AquaAltena
17 apr 16:40 De Vennen Da1 (Dames (Bond)) - Polar Bears Da3 (Dames (Bond))De Vennen
17 apr 18:30 HZPC H2 (Heren Reserve) - De Vennen H2 (Heren Reserve)Zwembad De Berkel
24 apr 16:30 De Vennen H2 (Heren Reserve) - De Rog H2 (Heren Reserve)De Vennen
24 apr 17:30 De Vennen Da2 (Dames) - ZVDO'74 Da1 (Dames)De Vennen
24 apr 18:20 De Vennen H3 (Heren) - ZVDO'74 H2 (Heren)De Vennen
24 apr 18:40 Arethusa Da1 (Dames (Bond)) - De Vennen Da1 (Dames (Bond))Golfbad Oss
25 apr 16:00 Sassenheim H1 (Heren (Bond)) - De Vennen H1 (Heren (Bond))Wasbeek
1 mei 16:00 De Vennen H1 (Heren (Bond)) - Wiekslag H1 (Heren (Bond))De Vennen
Verenigingsinformatie
NaamDe Vennen
AccommodatiegegevensDe Vennen
DONGEN