Er is geen programma bekend.
DatumTijdWedstrijdUitslag
22 apr 15:15 Het Zinkstuk H1 (Heren) - De Vuursche H2 (Heren) 9 - 8
21 apr 20:30 De Aalscholver H4 (Heren) - De Vuursche H4 (Heren) 6 - 13
21 apr 20:30 De Vuursche Da1 (Dames) - ZV Noordkop Da1 (Dames) 7 - 18
21 apr 19:45 De Vuursche BJ1 (Jongens-B <17) - ZPC Woerden BJ1 (Jongens-B <17) 5 - 6
21 apr 19:00 De Vuursche H3 (Heren) - ZV De Zaan H9 (Heren) 19 - 4
21 apr 18:45 De Aalscholver H2 (Heren) - De Vuursche H1 (Heren) 4 - 10
21 apr 17:00 GoSwim EG1 (Gemengd-E <11) - De Vuursche EG1 (Gemengd-E <11) 9 - 7
21 apr 16:30 De Aalscholver DG1 (Gemengd-D <13) - De Vuursche DG1 (Gemengd-D <13) 1 - 11
21 apr 16:00 UZSC CG1 (Gemengd-C <15) - De Vuursche CG1 (Gemengd-C <15) 1 - 2
14 apr 18:30 De Vuursche H2 (Heren) - Zwemvereniging Utrecht H4 (Heren) 7 - 7
14 apr 17:45 De Vuursche H4 (Heren) - Zwemvereniging Utrecht H6 (Heren) 5 - 6
14 apr 17:15 De Fuut H3 (Heren) - De Vuursche H3 (Heren) 10 - 3
14 apr 17:00 De Vuursche CG1 (Gemengd-C <15) - De Albatros CG1 (Gemengd-C <15) 6 - 2
14 apr 16:15 De Vuursche DG1 (Gemengd-D <13) - VZC DG1 (Gemengd-D <13) 2 - 9
14 apr 15:30 De Vuursche EG1 (Gemengd-E <11) - De Albatros EG1 (Gemengd-E <11) 6 - 14
7 apr 21:30 De Vuursche H4 (Heren) - De Ham H7 (Heren) 9 - 15
7 apr 20:45 De Vuursche H3 (Heren) - VZC H6 (Heren) 13 - 4
7 apr 20:00 De Vuursche H2 (Heren) - HZC de Robben H3 (Heren) 8 - 4
7 apr 19:15 De Vuursche H1 (Heren) - De Fuut H2 (Heren) 10 - 5
7 apr 18:30 De Vuursche Da1 (Dames) - De Reuring Da1 (Dames) 3 - 13
7 apr 17:45 De Vuursche BJ1 (Jongens-B <17) - Watervlo BJ2 (Jongens-B <17) 14 - 2
7 apr 17:00 De Vuursche CG1 (Gemengd-C <15) - De Fuut CG1 (Gemengd-C <15) 5 - 6
7 apr 16:15 De Vuursche DG1 (Gemengd-D <13) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG4 (Gemengd-D <13) 19 - 1
7 apr 15:30 De Vuursche EG1 (Gemengd-E <11) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG4 (Gemengd-E <11) 8 - 10
25 maa 17:45 De Duinkikkers H2 (Heren) - De Vuursche H2 (Heren) 2 - 4
24 maa 18:45 De Waterwolf Da1 (Dames) - De Vuursche Da1 (Dames) 13 - 6
24 maa 17:30 De Vaart CG1 (Gemengd-C <15) - De Vuursche CG1 (Gemengd-C <15) 0 - 10
24 maa 17:30 Zwemvereniging Utrecht H5 (Heren) - De Vuursche H3 (Heren) 13 - 6
24 maa 16:45 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H7 (Heren) - De Vuursche H1 (Heren) 8 - 4
24 maa 16:45 De Vaart DG1 (Gemengd-D <13) - De Vuursche DG1 (Gemengd-D <13) 5 - 5
24 maa 16:00 De Vaart EG1 (Gemengd-E <11) - De Vuursche EG1 (Gemengd-E <11) 4 - 16
17 maa 20:00 De Vuursche H4 (Heren) - AZ&PC De Futen H3 (Heren) 12 - 11
17 maa 19:15 De Vuursche Da1 (Dames) - De Ham Da5 (Dames) 8 - 6
17 maa 18:30 De Vuursche H1 (Heren) - AZ&PC De Futen H2 (Heren) 7 - 6
17 maa 17:45 De Vuursche BJ1 (Jongens-B <17) - ZPCH BJ2 (Jongens-B <17) 16 - 0
17 maa 17:00 De Vuursche CG1 (Gemengd-C <15) - De Otters Het Gooi CG1 (Gemengd-C <15) 6 - 8
17 maa 16:15 De Vuursche DG1 (Gemengd-D <13) - De Otters Het Gooi DG3 (Gemengd-D <13) 12 - 5
17 maa 15:30 De Vuursche EG1 (Gemengd-E <11) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG3 (Gemengd-E <11) 4 - 15
11 maa 17:45 De Duinkikkers BJ1 (Jongens-B <17) - De Vuursche BJ1 (Jongens-B <17) 5 - 5
11 maa 17:00 De Duinkikkers CG1 (Gemengd-C <15) - De Vuursche CG1 (Gemengd-C <15) 4 - 4
11 maa 13:30 JAWS Amsterdam H2 (Heren) - De Vuursche H1 (Heren) 7 - 4
10 maa 19:30 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H9 (Heren) - De Vuursche H2 (Heren) 4 - 9
10 maa 17:30 BZC Brandenburg BZC Brandenburg DG1 / HZC de Robben DG1 (Gemengd-D <13) - De Vuursche DG1 (Gemengd-D <13) 7 - 7
10 maa 14:30 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H11 (Heren) - De Vuursche H4 (Heren) 6 - 13
10 maa 13:25 VZC EG1 (Gemengd-E <11) - De Vuursche EG1 (Gemengd-E <11) 12 - 7
25 feb 16:40 UZSC H8 (Heren) - De Vuursche H4 (Heren) 8 - 7
24 feb 20:30 KZC KZC BJ1 / Aquafit BJ1 (Jongens-B <17) - De Vuursche BJ1 (Jongens-B <17) 5 - 7
24 feb 18:30 GoSwim H1 (Heren) - De Vuursche H1 (Heren) 3 - 4
24 feb 18:00 Aquarijn CG1 (Gemengd-C <15) - De Vuursche CG1 (Gemengd-C <15) 5 - 11
24 feb 17:30 De Vaart H2 (Heren) - De Vuursche H3 (Heren) 12 - 2
24 feb 17:15 Aquarijn DG1 (Gemengd-D <13) - De Vuursche DG1 (Gemengd-D <13) 7 - 3
24 feb 15:45 De Ham Da3 (Dames) - De Vuursche Da1 (Dames) 24 - 2
17 feb 20:00 De Vuursche Da1 (Dames) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da2 (Dames) 3 - 15
17 feb 19:15 De Vuursche BJ1 (Jongens-B <17) - AZ&PC De Futen AZ&PC De Futen BJ1 / De Snippen BJ1 (Jongens-B <17) 14 - 3
17 feb 18:30 De Vuursche H4 (Heren) - Watervlo H4 (Heren) 7 - 11
17 feb 17:45 De Vuursche H3 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H10 (Heren) 8 - 7
17 feb 17:00 De Vuursche CG1 (Gemengd-C <15) - Zwemvereniging Utrecht CG1 (Gemengd-C <15) 14 - 6
17 feb 16:15 De Vuursche DG1 (Gemengd-D <13) - ZPC Woerden DG2 (Gemengd-D <13) 3 - 3
17 feb 15:30 De Vuursche EG1 (Gemengd-E <11) - ZPC Woerden EG1 (Gemengd-E <11) 5 - 5
11 feb 18:30 De Ham H4 (Heren) - De Vuursche H1 (Heren) 11 - 6
9 feb 19:15 Zwemclub Zeist CG1 (Gemengd-C <15) - De Vuursche CG1 (Gemengd-C <15) 11 - 5
4 feb 18:00 De Snippen H3 (Heren) - De Vuursche H3 (Heren) 11 - 8
4 feb 15:50 UZSC H7 (Heren) - De Vuursche H2 (Heren) 4 - 5
3 feb 20:25 ZPC Woerden H2 (Heren) - De Vuursche H1 (Heren) 8 - 6
3 feb 19:50 West-Friesland (SG) BJ1 (Jongens-B <17) - De Vuursche BJ1 (Jongens-B <17) 10 - 4
3 feb 17:55 KZC H4 (Heren) - De Vuursche H4 (Heren) 7 - 8
3 feb 17:55 ZPC Woerden DG1 (Gemengd-D <13) - De Vuursche DG1 (Gemengd-D <13) 8 - 5
3 feb 17:45 De Dolfijn Da2 (Dames) - De Vuursche Da1 (Dames) 11 - 2
3 feb 15:00 Aquarijn EG1 (Gemengd-E <11) - De Vuursche EG1 (Gemengd-E <11) 13 - 5
27 jan 21:30 De Vuursche H4 (Heren) - De Amstel H2 (Heren) 10 - 6
27 jan 20:45 De Vuursche H3 (Heren) - Oceanus H4 (Heren) 9 - 7
27 jan 20:00 De Vuursche H1 (Heren) - ZV Haerlem H5 (Heren) 11 - 7
27 jan 19:15 De Vuursche BJ1 (Jongens-B <17) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ3 (Jongens-B <17) 14 - 4
27 jan 18:30 De Vuursche H2 (Heren) - Zwemclub Zeist H2 (Heren) 3 - 3
27 jan 17:45 De Vuursche Da1 (Dames) - West-Friesland (SG) Da1 (Dames) 5 - 15
27 jan 17:00 De Vuursche CG1 (Gemengd-C <15) - GoSwim CG1 (Gemengd-C <15) 0 - 20
27 jan 16:15 De Vuursche DG1 (Gemengd-D <13) - UZSC DG2 (Gemengd-D <13) 4 - 8
27 jan 15:30 De Vuursche EG1 (Gemengd-E <11) - UZSC EG2 (Gemengd-E <11) 6 - 1
20 jan 20:00 De Vuursche H4 (Heren) - De Aalscholver H4 (Heren) 18 - 3
20 jan 19:50 ZV Noordkop Da1 (Dames) - De Vuursche Da1 (Dames) 24 - 9
20 jan 19:15 De Vuursche H2 (Heren) - Het Zinkstuk H1 (Heren) 11 - 5
20 jan 18:30 De Vuursche H1 (Heren) - De Aalscholver H2 (Heren) 11 - 7
20 jan 17:45 De Vuursche BJ1 (Jongens-B <17) - Aquarijn BJ1 (Jongens-B <17) 7 - 4
20 jan 17:00 De Vuursche CG1 (Gemengd-C <15) - UZSC CG1 (Gemengd-C <15) 4 - 3
20 jan 16:15 De Vuursche DG1 (Gemengd-D <13) - De Aalscholver DG1 (Gemengd-D <13) 9 - 0
20 jan 15:30 ZV De Zaan H9 (Heren) - De Vuursche H3 (Heren) 6 - 15
20 jan 15:30 De Vuursche EG1 (Gemengd-E <11) - GoSwim EG1 (Gemengd-E <11) 7 - 3
14 jan 17:15 VZC H5 (Heren) - De Vuursche H2 (Heren) 7 - 5
13 jan 18:10 HZC de Robben EG1 (Gemengd-E <11) - De Vuursche EG1 (Gemengd-E <11) 8 - 10
16 dec 20:25 ZPC Woerden BJ1 (Jongens-B <17) - De Vuursche BJ1 (Jongens-B <17) 4 - 4
16 dec 19:45 De Vuursche Da1 (Dames) - 6 - 5
16 dec 19:00 De Vuursche H3 (Heren) - De Fuut H3 (Heren) 6 - 8
16 dec 18:15 Zwemvereniging Utrecht H4 (Heren) - De Vuursche H2 (Heren) 5 - 8
16 dec 17:45 VZC DG1 (Gemengd-D <13) - De Vuursche DG1 (Gemengd-D <13) 9 - 4
16 dec 17:40 De Albatros CG1 (Gemengd-C <15) - De Vuursche CG1 (Gemengd-C <15) 7 - 8
16 dec 17:30 Zwemvereniging Utrecht H6 (Heren) - De Vuursche H4 (Heren) 9 - 8
16 dec 17:00 De Albatros EG1 (Gemengd-E <11) - De Vuursche EG1 (Gemengd-E <11) 13 - 6
9 dec 19:35 De Reuring Da1 (Dames) - De Vuursche Da1 (Dames) 13 - 4
9 dec 19:30 De Fuut H2 (Heren) - De Vuursche H1 (Heren) 5 - 6
9 dec 18:50 ZPCH BJ2 (Jongens-B <17) - De Vuursche BJ1 (Jongens-B <17) 5 - 14
9 dec 17:45 De Ham H7 (Heren) - De Vuursche H4 (Heren) 8 - 7
9 dec 17:30 HZC de Robben H3 (Heren) - De Vuursche H2 (Heren) 11 - 7
9 dec 16:30 De Fuut CG1 (Gemengd-C <15) - De Vuursche CG1 (Gemengd-C <15) 2 - 4
9 dec 16:20 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG4 (Gemengd-D <13) - De Vuursche DG1 (Gemengd-D <13) 1 - 17
9 dec 15:00 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG4 (Gemengd-E <11) - De Vuursche EG1 (Gemengd-E <11) 8 - 5
9 dec 14:45 VZC H6 (Heren) - De Vuursche H3 (Heren) 8 - 9
2 dec 20:15 Watervlo BJ2 (Jongens-B <17) - De Vuursche BJ1 (Jongens-B <17) 5 - 3
25 nov 20:45 De Vuursche BJ1 (Jongens-B <17) - De Duinkikkers BJ1 (Jongens-B <17) 3 - 4
25 nov 20:00 De Vuursche H3 (Heren) - Zwemvereniging Utrecht H5 (Heren) 3 - 11
25 nov 19:15 De Vuursche H1 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H7 (Heren) 9 - 6
25 nov 18:30 De Vuursche H2 (Heren) - De Duinkikkers H2 (Heren) 7 - 5
25 nov 17:45 De Vuursche Da1 (Dames) - De Waterwolf Da1 (Dames) 4 - 20
25 nov 17:00 De Vuursche CG1 (Gemengd-C <15) - De Vaart CG1 (Gemengd-C <15) 10 - 1
25 nov 16:15 De Vuursche DG1 (Gemengd-D <13) - De Vaart DG1 (Gemengd-D <13) 20 - 1
25 nov 15:30 De Vuursche EG1 (Gemengd-E <11) - De Vaart EG1 (Gemengd-E <11) 12 - 5
19 nov 20:00 AZ&PC De Futen H2 (Heren) - De Vuursche H1 (Heren) 5 - 5
19 nov 18:30 AZ&PC De Futen H3 (Heren) - De Vuursche H4 (Heren) 10 - 14
19 nov 15:00 De Ham Da5 (Dames) - De Vuursche Da1 (Dames) 8 - 7
18 nov 20:35 De Otters Het Gooi BJ1 (Jongens-B <17) - De Vuursche BJ1 (Jongens-B <17) 1 - 16
18 nov 19:00 De Otters Het Gooi CG1 (Gemengd-C <15) - De Vuursche CG1 (Gemengd-C <15) 6 - 4
18 nov 18:15 De Otters Het Gooi DG3 (Gemengd-D <13) - De Vuursche DG1 (Gemengd-D <13) 3 - 9
18 nov 15:20 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG3 (Gemengd-E <11) - De Vuursche EG1 (Gemengd-E <11) 10 - 2
11 nov 20:45 De Vuursche H2 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H9 (Heren) 7 - 4
11 nov 20:00 De Vuursche Da1 (Dames) - 10 - 5
11 nov 19:15 De Vuursche H1 (Heren) - JAWS Amsterdam H2 (Heren) 3 - 8
11 nov 18:30 De Vuursche BJ1 (Jongens-B <17) - KZC KZC BJ1 / Aquafit BJ1 (Jongens-B <17) 13 - 3
11 nov 17:45 De Vuursche H4 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H11 (Heren) 6 - 11
11 nov 17:00 De Vuursche CG1 (Gemengd-C <15) - De Duinkikkers CG1 (Gemengd-C <15) 6 - 7
11 nov 16:15 De Vuursche DG1 (Gemengd-D <13) - BZC Brandenburg BZC Brandenburg DG1 / HZC de Robben DG1 (Gemengd-D <13) 6 - 5
11 nov 15:30 De Vuursche EG1 (Gemengd-E <11) - VZC EG1 (Gemengd-E <11) 10 - 10
5 nov 18:30 AZ&PC De Futen AZ&PC De Futen BJ1 / De Snippen BJ1 (Jongens-B <17) - De Vuursche BJ1 (Jongens-B <17) 7 - 5
5 nov 17:45 AZ&PC De Futen AZ&PC De Futen DG1 / De Snippen DG1 (Gemengd-D <13) - De Vuursche DG1 (Gemengd-D <13) 1 - 9
4 nov 20:35 De Albatros H2 (Heren) - De Vuursche H3 (Heren) 6 - 12
4 nov 20:15 DAW H3 (Heren) - De Vuursche H1 (Heren) 8 - 9
4 nov 17:45 Watervlo Da2 (Dames) - De Vuursche Da1 (Dames) 15 - 9
4 nov 17:30 BZC Brandenburg H3 (Heren) - De Vuursche H2 (Heren) 12 - 8
4 nov 16:00 BZC Brandenburg EG1 (Gemengd-E <11) - De Vuursche EG1 (Gemengd-E <11) 17 - 8
28 okt 21:30 De Vuursche H4 (Heren) - UZSC H8 (Heren) 5 - 8
28 okt 20:45 De Vuursche H3 (Heren) - De Vaart H2 (Heren) 6 - 8
28 okt 20:00 De Vuursche H2 (Heren) - VZC H5 (Heren) 10 - 9
28 okt 19:15 De Vuursche Da1 (Dames) - De Ham Da3 (Dames) 3 - 14
28 okt 18:30 De Vuursche H1 (Heren) - GoSwim H1 (Heren) 5 - 5
28 okt 17:45 De Vuursche BJ1 (Jongens-B <17) - West-Friesland (SG) BJ1 (Jongens-B <17) 12 - 6
28 okt 17:00 De Vuursche CG1 (Gemengd-C <15) - Aquarijn CG1 (Gemengd-C <15) 14 - 2
28 okt 16:15 De Vuursche DG1 (Gemengd-D <13) - Aquarijn DG1 (Gemengd-D <13) 2 - 10
28 okt 15:30 De Vuursche EG1 (Gemengd-E <11) - HZC de Robben EG1 (Gemengd-E <11) 16 - 8
8 okt 16:15 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da2 (Dames) - De Vuursche Da1 (Dames) 19 - 1
7 okt 18:40 ZPC Woerden DG2 (Gemengd-D <13) - De Vuursche DG1 (Gemengd-D <13) 4 - 5
7 okt 18:05 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ3 (Jongens-B <17) - De Vuursche BJ1 (Jongens-B <17) 1 - 12
7 okt 18:00 ZPC Woerden EG1 (Gemengd-E <11) - De Vuursche EG1 (Gemengd-E <11) 11 - 10
7 okt 17:30 Zwemvereniging Utrecht CG1 (Gemengd-C <15) - De Vuursche CG1 (Gemengd-C <15) 7 - 11
7 okt 17:00 Watervlo H4 (Heren) - De Vuursche H4 (Heren) 6 - 6
7 okt 15:45 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H10 (Heren) - De Vuursche H3 (Heren) 4 - 2
30 sep 20:45 De Vuursche H1 (Heren) - ZPC Woerden H2 (Heren) 11 - 3
30 sep 20:00 De Vuursche H2 (Heren) - UZSC H7 (Heren) 12 - 7
30 sep 19:15 De Vuursche Da1 (Dames) - De Dolfijn Da2 (Dames) 9 - 6
30 sep 18:30 De Vuursche H4 (Heren) - KZC H4 (Heren) 9 - 5
30 sep 17:45 De Vuursche H3 (Heren) - De Snippen H3 (Heren) 8 - 5
30 sep 17:00 De Vuursche CG1 (Gemengd-C <15) - Zwemclub Zeist CG1 (Gemengd-C <15) 3 - 9
30 sep 17:00 Aquarijn BJ1 (Jongens-B <17) - De Vuursche BJ1 (Jongens-B <17) 6 - 10
30 sep 16:15 De Vuursche DG1 (Gemengd-D <13) - ZPC Woerden DG1 (Gemengd-D <13) 2 - 3
30 sep 15:30 De Vuursche EG1 (Gemengd-E <11) - Aquarijn EG1 (Gemengd-E <11) 5 - 7
24 sep 20:20 Zwemclub Zeist H2 (Heren) - De Vuursche H2 (Heren) 6 - 12
24 sep 17:55 De Amstel H2 (Heren) - De Vuursche H4 (Heren) 8 - 6
24 sep 13:00 UZSC DG2 (Gemengd-D <13) - De Vuursche DG1 (Gemengd-D <13) 4 - 3
24 sep 13:00 UZSC EG2 (Gemengd-E <11) - De Vuursche EG1 (Gemengd-E <11) 7 - 4
23 sep 20:50 ZV Haerlem H5 (Heren) - De Vuursche H1 (Heren) 6 - 9
23 sep 20:35 West-Friesland (SG) Da1 (Dames) - De Vuursche Da1 (Dames) 21 - 6
23 sep 17:15 GoSwim CG1 (Gemengd-C <15) - De Vuursche CG1 (Gemengd-C <15) 22 - 2
23 sep 15:45 Oceanus H4 (Heren) - De Vuursche H3 (Heren) 14 - 6
16 sep 20:00 De Vuursche H1 (Heren) - DAW H3 (Heren) 10 - 3
16 sep 19:15 De Vuursche BJ1 (Jongens-B <17) - De Otters Het Gooi BJ1 (Jongens-B <17) 13 - 1
16 sep 18:30 De Vuursche H2 (Heren) - BZC Brandenburg H3 (Heren) 7 - 10
16 sep 17:45 De Vuursche Da1 (Dames) - Watervlo Da2 (Dames) 6 - 14
16 sep 17:00 De Vuursche H3 (Heren) - De Albatros H2 (Heren) 16 - 2
16 sep 16:15 De Vuursche DG1 (Gemengd-D <13) - AZ&PC De Futen AZ&PC De Futen DG1 / De Snippen DG1 (Gemengd-D <13) 12 - 6
16 sep 15:30 De Vuursche EG1 (Gemengd-E <11) - BZC Brandenburg EG1 (Gemengd-E <11) 9 - 10
Verenigingsinformatie
NaamDe Vuursche
AccommodatiegegevensDe Trits
BAARN