DatumTijdWedstrijdLocatie
3 okt 14:00 [Concept]ZV De Zaan H4 (Heren) - De Vuursche H1 (Heren)De Slag
3 okt 16:50 [Concept]HZC de Robben DG1 (Gemengd-D <13) - De Vuursche DG1 (Gemengd-D <13)De Lieberg
3 okt 17:15 [Concept]De Vaart CG1 (Gemengd-C <15) - De Vuursche CG1 (Gemengd-C <15)De Duker
3 okt 18:00 [Concept]De Vaart H3 (Heren) - De Vuursche H3 (Heren)De Duker
3 okt 18:45 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG3 (Gemengd-E <11) - De Vuursche EG1 (Gemengd-E <11)Sportcomplex Amerena
3 okt 18:45 [Concept]De Vaart Da1 (Dames) - De Vuursche Da1 (Dames)De Duker
3 okt 19:30 [Concept]De Vaart H4 (Heren) - De Vuursche H4 (Heren)De Duker
10 okt 15:30 [Concept]De Vuursche EG1 (Gemengd-E <11) - HZC de Robben EG1 (Gemengd-E <11)De Trits
10 okt 16:15 [Concept]De Vuursche DG1 (Gemengd-D <13) - Zwemclub Zeist DG1 (Gemengd-D <13)De Trits
10 okt 17:00 [Concept]De Vuursche CG1 (Gemengd-C <15) - AZ&PC De Futen De Futen/De Snippen CG1 (Gemengd-C <15)De Trits
10 okt 17:45 [Concept]De Vuursche H3 (Heren) - Watervlo H4 (Heren)De Trits
10 okt 18:30 [Concept]De Vuursche H4 (Heren) - Zwemvereniging Utrecht H7 (Heren)De Trits
10 okt 19:15 [Concept]De Vuursche Da1 (Dames) - De Albatros Da1 (Dames)De Trits
10 okt 20:00 [Concept]De Vuursche H1 (Heren) - Aquarijn H2 (Heren)De Trits
10 okt 20:45 [Concept]De Vuursche H2 (Heren) - DAW H4 (Heren)De Trits
17 okt 18:00 UZSC H8 (Heren) - De Vuursche H2 (Heren)De Krommerijn
24 okt 15:30 [Concept]De Vuursche EG1 (Gemengd-E <11) - HZC de Robben EG1 (Gemengd-E <11)De Trits
24 okt 16:15 [Concept]De Vuursche CG1 (Gemengd-C <15) - De Aalscholver CG1 (Gemengd-C <15)De Trits
24 okt 17:00 [Concept]Aquarijn H4 (Heren) - De Vuursche H3 (Heren)Sportcomplex Merwestein
24 okt 18:15 [Concept]Zwemclub Zeist BJ1 (Jongens-B <17) - De Vuursche BJ1 (Jongens-B <17)Dijnselburg
24 okt 18:35 [Concept]VZC H3 (Heren) - De Vuursche H1 (Heren)De Vallei
24 okt 18:50 [Concept]De Meeuwen Diemen H2 (Heren) - De Vuursche H2 (Heren)Weth. F.B. Duran
24 okt 19:45 [Concept]De Otters Het Gooi Da2 (Dames) - De Vuursche Da1 (Dames)Sportcentrum De Zandzee
24 okt 20:30 [Concept]De Otters Het Gooi H3 (Heren) - De Vuursche H4 (Heren)Sportcentrum De Zandzee
25 okt 17:00 [Concept]De Duinkikkers EG1 (Gemengd-E <11) - De Vuursche EG1 (Gemengd-E <11)Sportboulevard de Engh
25 okt 17:45 [Concept]De Duinkikkers DG1 (Gemengd-D <13) - De Vuursche DG1 (Gemengd-D <13)Sportboulevard de Engh
31 okt 15:30 [Concept]De Vuursche EG1 (Gemengd-E <11) - UZSC EG1 (Gemengd-E <11)De Trits
31 okt 16:15 [Concept]De Vuursche DG1 (Gemengd-D <13) - Aquarijn DG1 (Gemengd-D <13)De Trits
31 okt 17:00 [Concept]De Vuursche Da1 (Dames) - Het Zinkstuk Da1 (Dames)De Trits
31 okt 17:45 [Concept]De Vuursche BJ1 (Jongens-B <17) - HZC de Robben BJ1 (Jongens-B <17)De Trits
31 okt 18:30 [Concept]De Vuursche H2 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H9 (Heren)De Trits
31 okt 19:15 [Concept]De Vuursche H1 (Heren) - De Duinkikkers H2 (Heren)De Trits
31 okt 19:25 [Concept]De Meeuwen Diemen CG1 (Gemengd-C <15) - De Vuursche CG1 (Gemengd-C <15)Weth. F.B. Duran
31 okt 20:00 [Concept]De Vuursche H4 (Heren) - De Fuut H3 (Heren)De Trits
31 okt 20:45 [Concept]De Vuursche H3 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H11 (Heren)De Trits
7 nov 15:30 [Concept]De Vuursche DG1 (Gemengd-D <13) - De Aalscholver DG1 (Gemengd-D <13)De Trits
7 nov 16:15 [Concept]De Vuursche CG1 (Gemengd-C <15) - De Meeuwen Diemen CG1 (Gemengd-C <15)De Trits
7 nov 17:00 [Concept]De Vuursche Da1 (Dames) - Aquarijn Da3 (Dames)De Trits
7 nov 17:45 [Concept]De Vuursche H4 (Heren) - ZV De Zaan H9 (Heren)De Trits
7 nov 18:30 [Concept]De Vuursche H3 (Heren) - De Albatros H2 (Heren)De Trits
7 nov 19:15 [Concept]De Vuursche BJ1 (Jongens-B <17) - Aquarijn BJ1 (Jongens-B <17)De Trits
7 nov 20:00 [Concept]De Vuursche H2 (Heren) - De Aalscholver H3 (Heren)De Trits
7 nov 20:45 [Concept]De Vuursche H1 (Heren) - Watervlo H3 (Heren)De Trits
8 nov 14:45 [Concept]UZSC EG1 (Gemengd-E <11) - De Vuursche EG1 (Gemengd-E <11)De Krommerijn
14 nov 17:00 [Concept]BZC Brandenburg BJ1 (Jongens-B <17) - De Vuursche BJ1 (Jongens-B <17)Brandenburg
14 nov 17:30 [Concept]De Aalscholver CG1 (Gemengd-C <15) - De Vuursche CG1 (Gemengd-C <15)Almere Poort
14 nov 18:15 [Concept]De Aalscholver Da1 (Dames) - De Vuursche Da1 (Dames)Almere Poort
14 nov 19:00 [Concept]De Aalscholver H5 (Heren) - De Vuursche H4 (Heren)Almere Poort
14 nov 19:45 [Concept]Zwemclub Zeist H1 (Heren) - De Vuursche H1 (Heren)Dijnselburg
14 nov 19:45 [Concept]De Aalscholver H4 (Heren) - De Vuursche H3 (Heren)Almere Poort
21 nov 15:30 [Concept]De Vuursche EG1 (Gemengd-E <11) - IJsselmeer EG1 (Gemengd-E <11)De Trits
21 nov 16:15 [Concept]De Vuursche DG1 (Gemengd-D <13) - IJsselmeer DG1 (Gemengd-D <13)De Trits
21 nov 17:00 [Concept]De Vuursche H3 (Heren) - IJsselmeer H2 (Heren)De Trits
21 nov 17:45 [Concept]De Vuursche Da1 (Dames) - Zwemvereniging Utrecht Da4 (Dames)De Trits
21 nov 18:30 [Concept]De Vuursche BJ1 (Jongens-B <17) - Watervlo BJ2 (Jongens-B <17)De Trits
21 nov 19:15 [Concept]De Vuursche H1 (Heren) - ZPC Woerden H2 (Heren)De Trits
21 nov 20:00 [Concept]De Vuursche H2 (Heren) - De Amstel H1 (Heren)De Trits
28 nov 16:30 [Concept]De Vaart DG1 (Gemengd-D <13) - De Vuursche DG1 (Gemengd-D <13)De Duker
28 nov 18:55 [Concept]De Otters Het Gooi CG1 (Gemengd-C <15) - De Vuursche CG1 (Gemengd-C <15)Sportcentrum De Zandzee
28 nov 19:20 [Concept]IJsselmeer H3 (Heren) - De Vuursche H4 (Heren)Sportcentrum De Meent
28 nov 19:30 [Concept]VZC H5 (Heren) - De Vuursche H3 (Heren)De Vallei
28 nov 19:45 [Concept]Zwemclub Zeist Da1 (Dames) - De Vuursche Da1 (Dames)Dijnselburg
28 nov 20:25 [Concept]De Otters Het Gooi BJ1 (Jongens-B <17) - De Vuursche BJ1 (Jongens-B <17)Sportcentrum De Zandzee
28 nov 21:00 [Concept]IJsselmeer H1 (Heren) - De Vuursche H1 (Heren)Sportcentrum De Meent
29 nov 20:15 [Concept]ZV Haerlem H6 (Heren) - De Vuursche H2 (Heren)De Planeet
5 dec 15:30 [Concept]De Vuursche EG1 (Gemengd-E <11) - De Vaart EG1 (Gemengd-E <11)De Trits
5 dec 16:15 [Concept]De Vuursche DG1 (Gemengd-D <13) - BZC Brandenburg DG1 (Gemengd-D <13)De Trits
5 dec 17:00 [Concept]De Vuursche CG1 (Gemengd-C <15) - Het Y CG1 (Gemengd-C <15)De Trits
5 dec 17:45 [Concept]De Vuursche BJ1 (Jongens-B <17) - ZPC Woerden BJ1 (Jongens-B <17)De Trits
5 dec 18:30 [Concept]De Vuursche H2 (Heren) - Zwemvereniging Utrecht H4 (Heren)De Trits
5 dec 19:15 [Concept]De Vuursche H1 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H7 (Heren)De Trits
5 dec 20:00 [Concept]De Vuursche Da1 (Dames) - De Duinkikkers Da2 (Dames)De Trits
5 dec 20:45 [Concept]De Vuursche H3 (Heren) - De Duinkikkers H3 (Heren)De Trits
5 dec 21:30 [Concept]De Vuursche H4 (Heren) - ZPC Woerden H3 (Heren)De Trits
12 dec 15:30 [Concept]De Vuursche DG1 (Gemengd-D <13) - HZC de Robben DG1 (Gemengd-D <13)De Trits
12 dec 16:15 [Concept]De Vuursche H2 (Heren) - UZSC H8 (Heren)De Trits
12 dec 17:30 [Concept]UZSC H6 (Heren) - De Vuursche H1 (Heren)De Krommerijn
12 dec 18:00 [Concept]IJsselmeer EG1 (Gemengd-E <11) - De Vuursche EG1 (Gemengd-E <11)Sportcentrum De Meent
12 dec 19:45 [Concept]Zwemvereniging Utrecht H6 (Heren) - De Vuursche H3 (Heren)De Kwakel
12 dec 20:20 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ2 (Jongens-B <17) - De Vuursche BJ1 (Jongens-B <17)Sportcomplex Amerena
13 dec 17:15 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da4 (Dames) - De Vuursche Da1 (Dames)Sportcomplex Amerena
9 jan 17:30 [Concept]Zwemclub Zeist DG1 (Gemengd-D <13) - De Vuursche DG1 (Gemengd-D <13)Dijnselburg
9 jan 18:00 [Concept]De Vuursche CG1 (Gemengd-C <15) - De Otters Het Gooi CG1 (Gemengd-C <15)De Trits
9 jan 18:45 [Concept]De Vuursche H1 (Heren) - GoSwim H1 (Heren)De Trits
9 jan 19:30 [Concept]De Vuursche Da1 (Dames) - Watervlo Da4 (Dames)De Trits
9 jan 20:15 [Concept]De Vuursche H3 (Heren) - Zwemclub Zeist H2 (Heren)De Trits
9 jan 21:00 [Concept]De Vuursche H4 (Heren) - Watervlo H5 (Heren)De Trits
9 jan 21:00 [Concept]DAW H4 (Heren) - De Vuursche H2 (Heren)Sportcomplex Hoornsevaart
16 jan 15:30 [Concept]De Vuursche EG1 (Gemengd-E <11) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG3 (Gemengd-E <11)De Trits
16 jan 16:15 [Concept]De Vuursche DG1 (Gemengd-D <13) - De Duinkikkers DG1 (Gemengd-D <13)De Trits
16 jan 17:00 [Concept]De Vuursche CG1 (Gemengd-C <15) - De Vaart CG1 (Gemengd-C <15)De Trits
16 jan 17:45 [Concept]De Vuursche Da1 (Dames) - De Vaart Da1 (Dames)De Trits
16 jan 18:30 [Concept]De Vuursche H1 (Heren) - ZV De Zaan H4 (Heren)De Trits
16 jan 19:15 [Concept]De Vuursche H2 (Heren) - De Meeuwen Diemen H2 (Heren)De Trits
16 jan 20:00 [Concept]De Vuursche H4 (Heren) - De Vaart H4 (Heren)De Trits
16 jan 20:45 [Concept]De Vuursche H3 (Heren) - De Vaart H3 (Heren)De Trits
23 jan 15:30 [Concept]Watervlo H4 (Heren) - De Vuursche H3 (Heren)Fletiomare
23 jan 17:45 [Concept]De Albatros Da1 (Dames) - De Vuursche Da1 (Dames)Sportcentrum Helsdingen
23 jan 18:15 [Concept]Zwemvereniging Utrecht H7 (Heren) - De Vuursche H4 (Heren)De Kwakel
23 jan 18:30 [Concept]Aquarijn H2 (Heren) - De Vuursche H1 (Heren)Sportcomplex Merwestein
24 jan 18:00 [Concept]AZ&PC De Futen De Futen/De Snippen CG1 (Gemengd-C <15) - De Vuursche CG1 (Gemengd-C <15)De Meerkamp
30 jan 15:30 [Concept]De Vuursche EG1 (Gemengd-E <11) - De Duinkikkers EG1 (Gemengd-E <11)De Trits
30 jan 15:45 [Concept]De Aalscholver DG1 (Gemengd-D <13) - De Vuursche DG1 (Gemengd-D <13)Almere Poort
30 jan 16:15 [Concept]De Vuursche BJ1 (Jongens-B <17) - Zwemclub Zeist BJ1 (Jongens-B <17)De Trits
30 jan 16:30 [Concept]De Aalscholver CG1 (Gemengd-C <15) - De Vuursche CG1 (Gemengd-C <15)Almere Poort
30 jan 17:00 [Concept]De Vuursche H1 (Heren) - VZC H3 (Heren)De Trits
30 jan 17:45 [Concept]De Vuursche Da1 (Dames) - De Otters Het Gooi Da2 (Dames)De Trits
30 jan 18:30 [Concept]De Vuursche H3 (Heren) - Aquarijn H4 (Heren)De Trits
30 jan 19:15 [Concept]De Vuursche H4 (Heren) - De Otters Het Gooi H3 (Heren)De Trits
30 jan 19:30 [Concept]De Aalscholver H3 (Heren) - De Vuursche H2 (Heren)Almere Poort
6 feb 14:30 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H11 (Heren) - De Vuursche H3 (Heren)Sportcomplex Amerena
6 feb 15:15 [Concept]UZSC EG1 (Gemengd-E <11) - De Vuursche EG1 (Gemengd-E <11)De Krommerijn
6 feb 15:30 [Concept]De Vuursche DG1 (Gemengd-D <13) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG4 (Gemengd-D <13)De Trits
6 feb 16:15 [Concept]De Vuursche CG1 (Gemengd-C <15) - De Meeuwen Diemen CG1 (Gemengd-C <15)De Trits
6 feb 17:00 [Concept]De Vuursche H2 (Heren) - ZPCH H3 (Heren)De Trits
6 feb 17:15 [Concept]HZC de Robben BJ1 (Jongens-B <17) - De Vuursche BJ1 (Jongens-B <17)De Lieberg
6 feb 19:40 [Concept]De Fuut H3 (Heren) - De Vuursche H4 (Heren)MFA Safari
7 feb 17:00 [Concept]De Duinkikkers H2 (Heren) - De Vuursche H1 (Heren)Sportboulevard de Engh
7 feb 19:15 [Concept]Het Zinkstuk Da1 (Dames) - De Vuursche Da1 (Dames)De Krommerijn
13 feb 16:30 [Concept]ZV De Zaan H9 (Heren) - De Vuursche H4 (Heren)De Slag
13 feb 17:00 HZC de Robben EG1 (Gemengd-E <11) - De Vuursche EG1 (Gemengd-E <11)De Lieberg
13 feb 17:45 [Concept]Watervlo H3 (Heren) - De Vuursche H1 (Heren)Fletiomare
13 feb 17:45 [Concept]De Albatros H2 (Heren) - De Vuursche H3 (Heren)Sportcentrum Helsdingen
13 feb 18:00 [Concept]Aquarijn Da3 (Dames) - De Vuursche Da1 (Dames)Sportcomplex Merwestein
13 feb 18:35 [Concept]IJsselmeer DG1 (Gemengd-D <13) - De Vuursche DG1 (Gemengd-D <13)Sportcentrum De Meent
13 feb 19:30 [Concept]Aquarijn BJ1 (Jongens-B <17) - De Vuursche BJ1 (Jongens-B <17)Sportcomplex Merwestein
14 feb 17:00 [Concept]De Amstel H1 (Heren) - De Vuursche H2 (Heren)Het Veenweidebad
6 maa 15:30 [Concept]De Vuursche DG1 (Gemengd-D <13) - De Vaart DG1 (Gemengd-D <13)De Trits
6 maa 16:15 [Concept]De Vuursche Da1 (Dames) - De Aalscholver Da1 (Dames)De Trits
6 maa 16:30 [Concept]De Vaart CG1 (Gemengd-C <15) - De Vuursche CG1 (Gemengd-C <15)De Duker
6 maa 17:00 [Concept]De Vuursche H3 (Heren) - De Aalscholver H4 (Heren)De Trits
6 maa 17:45 [Concept]De Vuursche H4 (Heren) - De Aalscholver H5 (Heren)De Trits
6 maa 18:30 [Concept]De Vuursche BJ1 (Jongens-B <17) - BZC Brandenburg BJ1 (Jongens-B <17)De Trits
6 maa 19:15 [Concept]De Vuursche H1 (Heren) - Zwemclub Zeist H1 (Heren)De Trits
6 maa 20:00 [Concept]De Vuursche H2 (Heren) - ZV Haerlem H6 (Heren)De Trits
7 maa 14:30 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG3 (Gemengd-E <11) - De Vuursche EG1 (Gemengd-E <11)Sportcomplex Amerena
13 maa 16:15 [Concept]Watervlo BJ2 (Jongens-B <17) - De Vuursche BJ1 (Jongens-B <17)Fletiomare
13 maa 17:00 [Concept]BZC Brandenburg DG1 (Gemengd-D <13) - De Vuursche DG1 (Gemengd-D <13)Brandenburg
13 maa 18:15 [Concept]Zwemvereniging Utrecht Da4 (Dames) - De Vuursche Da1 (Dames)De Kwakel
13 maa 19:30 [Concept]ZPC Woerden H2 (Heren) - De Vuursche H1 (Heren)Het Batensteinbad
13 maa 19:45 [Concept]Zwemvereniging Utrecht H4 (Heren) - De Vuursche H2 (Heren)De Kwakel
13 maa 20:10 [Concept]IJsselmeer H2 (Heren) - De Vuursche H3 (Heren)Sportcentrum De Meent
14 maa 13:30 [Concept]Het Y CG1 (Gemengd-C <15) - De Vuursche CG1 (Gemengd-C <15)Sportfondsenbad Oost
20 maa 15:20 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG4 (Gemengd-D <13) - De Vuursche DG1 (Gemengd-D <13)Sportcomplex Amerena
20 maa 15:30 [Concept]De Vuursche EG1 (Gemengd-E <11) - De Vaart EG1 (Gemengd-E <11)De Trits
20 maa 16:15 [Concept]De Vuursche CG1 (Gemengd-C <15) - AZ&PC De Futen De Futen/De Snippen CG1 (Gemengd-C <15)De Trits
20 maa 17:00 [Concept]De Vuursche BJ1 (Jongens-B <17) - De Otters Het Gooi BJ1 (Jongens-B <17)De Trits
20 maa 17:45 [Concept]De Vuursche H1 (Heren) - IJsselmeer H1 (Heren)De Trits
20 maa 18:30 [Concept]De Vuursche Da1 (Dames) - Zwemclub Zeist Da1 (Dames)De Trits
20 maa 19:15 [Concept]De Vuursche H3 (Heren) - VZC H5 (Heren)De Trits
20 maa 19:30 [Concept]ZPCH H3 (Heren) - De Vuursche H2 (Heren)Sportcomplex Koning Willem Alexander
20 maa 20:00 [Concept]De Vuursche H4 (Heren) - IJsselmeer H3 (Heren)De Trits
27 maa 19:35 De Snippen H2 (Heren) - De Vuursche H4 (Heren)De Meerkamp
10 apr 16:30 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H9 (Heren) - De Vuursche H2 (Heren)Sportcomplex Amerena
10 apr 16:30 [Concept]De Vaart EG1 (Gemengd-E <11) - De Vuursche EG1 (Gemengd-E <11)De Duker
10 apr 17:15 [Concept]Aquarijn DG1 (Gemengd-D <13) - De Vuursche DG1 (Gemengd-D <13)Sportcomplex Merwestein
10 apr 17:15 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H7 (Heren) - De Vuursche H1 (Heren)Sportcomplex Amerena
10 apr 18:40 [Concept]ZPC Woerden BJ1 (Jongens-B <17) - De Vuursche BJ1 (Jongens-B <17)Het Batensteinbad
10 apr 20:10 [Concept]ZPC Woerden H3 (Heren) - De Vuursche H4 (Heren)Het Batensteinbad
11 apr 14:50 [Concept]Het Y CG1 (Gemengd-C <15) - De Vuursche CG1 (Gemengd-C <15)Sportfondsenbad Oost
11 apr 17:45 [Concept]De Duinkikkers Da2 (Dames) - De Vuursche Da1 (Dames)Sportboulevard de Engh
11 apr 18:30 [Concept]De Duinkikkers H3 (Heren) - De Vuursche H3 (Heren)Sportboulevard de Engh
17 apr 15:30 [Concept]De Vuursche EG1 (Gemengd-E <11) - De Duinkikkers EG1 (Gemengd-E <11)De Trits
17 apr 16:15 [Concept]De Vuursche CG1 (Gemengd-C <15) - De Otters Het Gooi CG1 (Gemengd-C <15)De Trits
17 apr 17:00 [Concept]De Vuursche Da1 (Dames) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da4 (Dames)De Trits
17 apr 17:45 [Concept]De Vuursche H1 (Heren) - UZSC H6 (Heren)De Trits
17 apr 18:30 [Concept]De Vuursche BJ1 (Jongens-B <17) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ2 (Jongens-B <17)De Trits
17 apr 19:15 [Concept]De Vuursche H4 (Heren) - De Snippen H2 (Heren)De Trits
17 apr 20:00 [Concept]De Vuursche H3 (Heren) - Zwemvereniging Utrecht H6 (Heren)De Trits
24 apr 15:30 [Concept]Watervlo H5 (Heren) - De Vuursche H4 (Heren)Fletiomare
24 apr 16:15 [Concept]Watervlo Da4 (Dames) - De Vuursche Da1 (Dames)Fletiomare
24 apr 18:00 [Concept]IJsselmeer EG1 (Gemengd-E <11) - De Vuursche EG1 (Gemengd-E <11)Sportcentrum De Meent
24 apr 18:15 [Concept]Zwemclub Zeist H2 (Heren) - De Vuursche H3 (Heren)Dijnselburg
24 apr 19:30 [Concept]GoSwim H1 (Heren) - De Vuursche H1 (Heren)De Wetering
Er zijn geen uitslagen bekend.
Verenigingsinformatie
NaamDe Vuursche
AccommodatiegegevensDe Trits
BAARN