DatumTijdWedstrijdLocatie
3 nov 15:30 De Vuursche EG1 (Gemengd-E <11) - UZSC EG3 (Gemengd-E <11)De Trits
3 nov 16:10 De Vuursche DG1 (Gemengd-D <13) - Aquarijn DG1 (Gemengd-D <13)De Trits
3 nov 16:50 De Vuursche CG1 (Gemengd-C <15) - Watervlo Watervlo CG3 (Gemengd-C <15)De Trits
3 nov 17:35 De Vuursche H3 (Heren) - De Ham H7 (Heren)De Trits
3 nov 18:20 De Vuursche BJ1 (Jongens-B <17) - Watervlo BJ1 (Jongens-B <17)De Trits
3 nov 19:05 De Vuursche H1 (Heren) - De Aalscholver H1 (Heren)De Trits
3 nov 20:05 De Vuursche Da1 (Dames) - ZV De Zaan Da5 (Dames)De Trits
3 nov 20:50 De Vuursche H2 (Heren) - HZC de Robben H2 (Heren)De Trits
9 nov 18:45 De Vuursche DG1 (Gemengd-D <13) - De Vuursche DG2 (Gemengd-D <13)De Trits
10 nov 18:40 ZPC Woerden Da1 (Dames) - De Vuursche Da1 (Dames)Het Batensteinbad
10 nov 20:30 De Vaart BJ1 (Jongens-B <17) - De Vuursche BJ1 (Jongens-B <17)De Duker
10 nov 21:05 De Otters Het Gooi H1 (Heren) - De Vuursche H1 (Heren)Sportcentrum De Zandzee
11 nov 16:00 GoSwim EG1 (Gemengd-E <11) - De Vuursche EG1 (Gemengd-E <11)De Wetering
11 nov 17:30 GoSwim CG1 (Gemengd-C <15) - De Vuursche CG1 (Gemengd-C <15)De Wetering
11 nov 19:45 GoSwim H2 (Heren) - De Vuursche H2 (Heren)De Wetering
17 nov 15:30 De Vuursche DG2 (Gemengd-D <13) - De Otters Het Gooi DG3 (Gemengd-D <13)De Trits
17 nov 16:10 De Vuursche CG1 (Gemengd-C <15) - ZPC Woerden CG1 (Gemengd-C <15)De Trits
17 nov 16:55 De Vuursche H3 (Heren) - ZPCH H4 (Heren)De Trits
17 nov 17:40 De Vuursche H2 (Heren) - Het Zinkstuk H1 (Heren)De Trits
17 nov 18:25 De Vuursche Da1 (Dames) - Het Zinkstuk Da1 (Dames)De Trits
17 nov 19:10 De Vuursche BJ1 (Jongens-B <17) - HZC de Robben BJ1 (Jongens-B <17)De Trits
17 nov 19:55 De Vuursche H1 (Heren) - De Vaart H1 (Heren)De Trits
24 nov 16:45 De Vaart DG1 (Gemengd-D <13) - De Vuursche DG2 (Gemengd-D <13)De Duker
24 nov 17:30 De Vaart De Vaart CG1* (Gemengd-C <15) - De Vuursche CG1 (Gemengd-C <15)De Duker
24 nov 17:30 DJK-ZAR H3 (Heren) - De Vuursche H2 (Heren)Sportplaza Mercator
24 nov 18:15 ZV Haerlem Da3 (Dames) - De Vuursche Da1 (Dames)De Planeet
24 nov 18:15 De Otters Het Gooi DG3 (Gemengd-D <13) - De Vuursche DG1 (Gemengd-D <13)Sportcentrum De Zandzee
24 nov 19:15 Aquarijn H1 (Heren) - De Vuursche H1 (Heren)Sportcomplex Merwestein
25 nov 14:30 UZSC BJ2 (Jongens-B <17) - De Vuursche BJ1 (Jongens-B <17)De Krommerijn
1 dec 15:30 De Vuursche DG2 (Gemengd-D <13) - Zwemclub Zeist Zwemclub Zeist DG1* (Gemengd-D <13)De Trits
1 dec 16:10 De Vuursche DG1 (Gemengd-D <13) - De Vaart DG1 (Gemengd-D <13)De Trits
1 dec 16:50 De Vuursche Da1 (Dames) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da3 (Dames)De Trits
1 dec 17:35 De Vuursche H3 (Heren) - De Snippen H2 (Heren)De Trits
1 dec 18:20 De Vuursche H2 (Heren) - Aquarijn H3 (Heren)De Trits
1 dec 19:05 De Vuursche BJ1 (Jongens-B <17) - BZC Brandenburg BJ1 (Jongens-B <17)De Trits
1 dec 19:50 De Vuursche H1 (Heren) - Aquafit H1 (Heren)De Trits
7 dec 19:15 Zwemclub Zeist Zwemclub Zeist DG1* (Gemengd-D <13) - De Vuursche DG1 (Gemengd-D <13)Dijnselburg
8 dec 16:30 De Meerkoeten H2 (Heren) - De Vuursche H3 (Heren)De Mirandabad
8 dec 18:00 De Fuut H1 (Heren) - De Vuursche H1 (Heren)MFA Safari
8 dec 19:15 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG4 (Gemengd-D <13) - De Vuursche DG2 (Gemengd-D <13)Sportcomplex Amerena
8 dec 19:55 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ3 (Jongens-B <17) - De Vuursche BJ1 (Jongens-B <17)Sportcomplex Amerena
9 dec 15:00 Het Y H5 (Heren) - De Vuursche H2 (Heren)Sportfondsenbad Oost
14 dec 18:45 De Vuursche DG1 (Gemengd-D <13) - UZSC DG2 (Gemengd-D <13)De Trits
15 dec 13:00 Watervlo EG1 (Gemengd-E <11) - De Vuursche EG1 (Gemengd-E <11)Fletiomare
15 dec 17:00 De Albatros De Albatros CG1* (Gemengd-C <15) - De Vuursche CG1 (Gemengd-C <15)Sportcentrum Helsdingen
15 dec 17:00 UZSC UZSC Da6 / Zwemclub Zeist Da1 (Dames) - De Vuursche Da1 (Dames)De Krommerijn
15 dec 17:45 Aquarijn DG1 (Gemengd-D <13) - De Vuursche DG2 (Gemengd-D <13)Sportcomplex Merwestein
15 dec 18:00 De Meeuwen Diemen H2 (Heren) - De Vuursche H2 (Heren)Weth. F.B. Duran
15 dec 19:00 WZ&PC Purmerend H2 (Heren) - De Vuursche H3 (Heren)Spurd-Leeghwaterbad
15 dec 19:45 WZ&PC Purmerend H1 (Heren) - De Vuursche H1 (Heren)Spurd-Leeghwaterbad
16 dec 17:45 De Duinkikkers BJ1 (Jongens-B <17) - De Vuursche BJ1 (Jongens-B <17)Sportboulevard de Engh
12 jan 15:30 De Vuursche EG1 (Gemengd-E <11) - Watervlo EG1 (Gemengd-E <11)De Trits
12 jan 16:10 De Vuursche DG2 (Gemengd-D <13) - Aquarijn DG1 (Gemengd-D <13)De Trits
12 jan 16:50 De Vuursche CG1 (Gemengd-C <15) - De Albatros De Albatros CG1* (Gemengd-C <15)De Trits
12 jan 17:35 De Vuursche H3 (Heren) - WZ&PC Purmerend H2 (Heren)De Trits
12 jan 18:20 De Vuursche H2 (Heren) - De Meeuwen Diemen H2 (Heren)De Trits
12 jan 19:05 De Vuursche Da1 (Dames) - UZSC UZSC Da6 / Zwemclub Zeist Da1 (Dames)De Trits
12 jan 19:50 De Vuursche BJ1 (Jongens-B <17) - De Duinkikkers BJ1 (Jongens-B <17)De Trits
12 jan 20:35 De Vuursche H1 (Heren) - WZ&PC Purmerend H1 (Heren)De Trits
13 jan 17:00 UZSC DG2 (Gemengd-D <13) - De Vuursche DG1 (Gemengd-D <13)De Krommerijn
19 jan 12:45 Watervlo DG2 (Gemengd-D <13) - De Vuursche DG2 (Gemengd-D <13)Fletiomare
19 jan 15:15 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG4 (Gemengd-D <13) - De Vuursche DG1 (Gemengd-D <13)Sportcomplex Amerena
19 jan 17:30 De Vuursche EG1 (Gemengd-E <11) - HZC de Robben EG1 (Gemengd-E <11)De Trits
19 jan 18:10 De Vuursche H3 (Heren) - ZV De Zaan H9 (Heren)De Trits
19 jan 18:55 De Vuursche H2 (Heren) - De Otters Het Gooi H3 (Heren)De Trits
19 jan 19:40 De Vuursche Da1 (Dames) - De Otters Het Gooi Da1 (Dames)De Trits
19 jan 20:25 De Vuursche BJ1 (Jongens-B <17) - De Otters Het Gooi BJ1 (Jongens-B <17)De Trits
19 jan 21:10 De Vuursche H1 (Heren) - ZPC Woerden H1 (Heren)De Trits
26 jan 13:30 Watervlo DG2 (Gemengd-D <13) - De Vuursche DG1 (Gemengd-D <13)Fletiomare
26 jan 14:15 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG5 (Gemengd-E <11) - De Vuursche EG1 (Gemengd-E <11)Sportcomplex Amerena
26 jan 17:45 BZC Brandenburg DG1 (Gemengd-D <13) - De Vuursche DG2 (Gemengd-D <13)Brandenburg
26 jan 18:30 ZPC Woerden BJ1 (Jongens-B <17) - De Vuursche BJ1 (Jongens-B <17)Het Batensteinbad
26 jan 18:45 De Waterwolf H1 (Heren) - De Vuursche H1 (Heren)Sloterparkbad
26 jan 18:45 Watervlo Da2 (Dames) - De Vuursche Da1 (Dames)De Kwakel
26 jan 20:15 Oceanus H4 (Heren) - De Vuursche H3 (Heren)De Waterlelie
2 feb 15:30 De Vuursche EG1 (Gemengd-E <11) - Aquarijn EG2 (Gemengd-E <11)De Trits
2 feb 16:10 De Vuursche DG2 (Gemengd-D <13) - ZPC Woerden DG1 (Gemengd-D <13)De Trits
2 feb 16:50 De Vuursche DG1 (Gemengd-D <13) - BZC Brandenburg DG1 (Gemengd-D <13)De Trits
2 feb 17:30 De Vuursche CG1 (Gemengd-C <15) - De Otters Het Gooi CG1 (Gemengd-C <15)De Trits
2 feb 18:15 De Vuursche H3 (Heren) - KZC H3 (Heren)De Trits
2 feb 19:00 De Vuursche BJ1 (Jongens-B <17) - Aquarijn BJ1 (Jongens-B <17)De Trits
2 feb 19:45 De Vuursche H1 (Heren) - KZC H1 (Heren)De Trits
2 feb 20:45 De Vuursche Da1 (Dames) - Aquarijn Da2 (Dames)De Trits
2 feb 21:30 De Vuursche H2 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H8 (Heren)De Trits
9 feb 16:30 Zwemclub Zeist Zwemclub Zeist EG1* (Gemengd-E <11) - De Vuursche EG1 (Gemengd-E <11)Dijnselburg
9 feb 17:45 Aquarijn CG1 (Gemengd-C <15) - De Vuursche CG1 (Gemengd-C <15)Sportcomplex Merwestein
9 feb 17:55 ZPC Woerden DG1 (Gemengd-D <13) - De Vuursche DG1 (Gemengd-D <13)Het Batensteinbad
9 feb 20:05 Zwemclub Zeist BJ1 (Jongens-B <17) - De Vuursche BJ1 (Jongens-B <17)Dijnselburg
9 feb 21:00 De Snippen Da2 (Dames) - De Vuursche Da1 (Dames)De Meerkamp
10 feb 15:00 MSV-Zeemacht H1 (Heren) - De Vuursche H1 (Heren)Het Heersdiep
10 feb 15:45 UZSC DG2 (Gemengd-D <13) - De Vuursche DG2 (Gemengd-D <13)De Krommerijn
10 feb 16:45 DWT H5 (Heren) - De Vuursche H3 (Heren)Boerhaavebad
10 feb 18:35 UZSC H8 (Heren) - De Vuursche H2 (Heren)De Krommerijn
23 feb 17:00 De Ham Da3 (Dames) - De Vuursche Da1 (Dames)De Crommenije
9 maa 14:00 Watervlo Watervlo CG3 (Gemengd-C <15) - De Vuursche CG1 (Gemengd-C <15)Fletiomare
9 maa 16:15 De Ham H7 (Heren) - De Vuursche H3 (Heren)De Crommenije
9 maa 16:20 Watervlo BJ1 (Jongens-B <17) - De Vuursche BJ1 (Jongens-B <17)Fletiomare
9 maa 16:30 Aquarijn DG1 (Gemengd-D <13) - De Vuursche DG1 (Gemengd-D <13)Sportcomplex Merwestein
9 maa 17:50 ZV De Zaan Da5 (Dames) - De Vuursche Da1 (Dames)De Slag
9 maa 18:30 HZC de Robben H2 (Heren) - De Vuursche H2 (Heren)De Lieberg
9 maa 20:45 De Aalscholver H1 (Heren) - De Vuursche H1 (Heren)Almere Poort
10 maa 15:10 UZSC EG3 (Gemengd-E <11) - De Vuursche EG1 (Gemengd-E <11)De Krommerijn
16 maa 15:30 De Vuursche EG1 (Gemengd-E <11) - GoSwim EG1 (Gemengd-E <11)De Trits
16 maa 16:10 De Vuursche DG2 (Gemengd-D <13) - De Vuursche DG1 (Gemengd-D <13)De Trits
16 maa 16:50 De Vuursche CG1 (Gemengd-C <15) - GoSwim CG1 (Gemengd-C <15)De Trits
16 maa 17:35 De Vuursche H2 (Heren) - GoSwim H2 (Heren)De Trits
16 maa 18:20 De Vuursche Da1 (Dames) - ZPC Woerden Da1 (Dames)De Trits
16 maa 19:05 De Vuursche BJ1 (Jongens-B <17) - De Vaart BJ1 (Jongens-B <17)De Trits
16 maa 19:50 De Vuursche H1 (Heren) - De Otters Het Gooi H1 (Heren)De Trits
23 maa 18:00 HZC de Robben BJ1 (Jongens-B <17) - De Vuursche BJ1 (Jongens-B <17)De Lieberg
23 maa 18:15 De Otters Het Gooi DG3 (Gemengd-D <13) - De Vuursche DG2 (Gemengd-D <13)Sportcentrum De Zandzee
23 maa 18:35 ZPC Woerden CG1 (Gemengd-C <15) - De Vuursche CG1 (Gemengd-C <15)Het Batensteinbad
23 maa 18:45 De Vaart H1 (Heren) - De Vuursche H1 (Heren)De Duker
23 maa 19:05 ZPCH H4 (Heren) - De Vuursche H3 (Heren)Sportcomplex Koning Willem Alexander
24 maa 18:15 Het Zinkstuk Da1 (Dames) - De Vuursche Da1 (Dames)De Krommerijn
24 maa 19:00 Het Zinkstuk H1 (Heren) - De Vuursche H2 (Heren)De Krommerijn
30 maa 15:30 De Vuursche DG2 (Gemengd-D <13) - De Vaart DG1 (Gemengd-D <13)De Trits
30 maa 16:10 De Vuursche DG1 (Gemengd-D <13) - De Otters Het Gooi DG3 (Gemengd-D <13)De Trits
30 maa 16:50 De Vuursche CG1 (Gemengd-C <15) - De Vaart De Vaart CG1* (Gemengd-C <15)De Trits
30 maa 17:35 De Vuursche Da1 (Dames) - ZV Haerlem Da3 (Dames)De Trits
30 maa 18:20 De Vuursche H2 (Heren) - DJK-ZAR H3 (Heren)De Trits
30 maa 19:05 De Vuursche H1 (Heren) - Aquarijn H1 (Heren)De Trits
30 maa 20:05 De Vuursche BJ1 (Jongens-B <17) - UZSC BJ2 (Jongens-B <17)De Trits
5 apr 19:15 Zwemclub Zeist Zwemclub Zeist DG1* (Gemengd-D <13) - De Vuursche DG2 (Gemengd-D <13)Dijnselburg
6 apr 15:15 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da3 (Dames) - De Vuursche Da1 (Dames)Sportcomplex Amerena
6 apr 16:00 De Vaart DG1 (Gemengd-D <13) - De Vuursche DG1 (Gemengd-D <13)De Duker
6 apr 16:45 BZC Brandenburg BJ1 (Jongens-B <17) - De Vuursche BJ1 (Jongens-B <17)Brandenburg
6 apr 19:15 Aquarijn H3 (Heren) - De Vuursche H2 (Heren)Sportcomplex Merwestein
6 apr 20:40 Aquafit H1 (Heren) - De Vuursche H1 (Heren)Sportfondsenbad Beverwijk
7 apr 20:00 De Snippen H2 (Heren) - De Vuursche H3 (Heren)De Meerkamp
13 apr 15:30 De Vuursche DG2 (Gemengd-D <13) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG4 (Gemengd-D <13)De Trits
13 apr 16:10 De Vuursche DG1 (Gemengd-D <13) - Zwemclub Zeist Zwemclub Zeist DG1* (Gemengd-D <13)De Trits
13 apr 16:50 De Vuursche CG1 (Gemengd-C <15) - De Amstel De Amstel CG1* (Gemengd-C <15)De Trits
13 apr 17:35 De Vuursche H3 (Heren) - De Meerkoeten H2 (Heren)De Trits
13 apr 18:20 De Vuursche Da1 (Dames) - De Ham Da3 (Dames)De Trits
13 apr 19:05 De Vuursche H2 (Heren) - Het Y H5 (Heren)De Trits
13 apr 19:50 De Vuursche BJ1 (Jongens-B <17) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ3 (Jongens-B <17)De Trits
13 apr 20:35 De Vuursche H1 (Heren) - De Fuut H1 (Heren)De Trits
DatumTijdWedstrijdUitslag
13 okt 21:30 De Vuursche Da1 (Dames) - De Snippen Da2 (Dames) 5 - 12
13 okt 20:45 De Vuursche H2 (Heren) - UZSC H8 (Heren) 10 - 5
13 okt 19:45 De Vuursche H1 (Heren) - MSV-Zeemacht H1 (Heren) 7 - 11
13 okt 19:00 De Vuursche BJ1 (Jongens-B <17) - Zwemclub Zeist BJ1 (Jongens-B <17) 13 - 8
13 okt 18:15 De Vuursche H3 (Heren) - DWT H5 (Heren) 11 - 8
13 okt 17:30 De Vuursche CG1 (Gemengd-C <15) - Aquarijn CG1 (Gemengd-C <15) 13 - 2
13 okt 16:50 De Vuursche DG1 (Gemengd-D <13) - ZPC Woerden DG1 (Gemengd-D <13) 3 - 13
13 okt 16:10 De Vuursche DG2 (Gemengd-D <13) - UZSC DG2 (Gemengd-D <13) 2 - 15
13 okt 15:30 De Vuursche EG1 (Gemengd-E <11) - Zwemclub Zeist Zwemclub Zeist EG1* (Gemengd-E <11) 0 - 21
7 okt 15:15 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H8 (Heren) - De Vuursche H2 (Heren) 7 - 6
6 okt 19:35 De Otters Het Gooi CG1 (Gemengd-C <15) - De Vuursche CG1 (Gemengd-C <15) 1 - 19
6 okt 19:30 KZC H3 (Heren) - De Vuursche H3 (Heren) 5 - 7
6 okt 18:45 Aquarijn BJ1 (Jongens-B <17) - De Vuursche BJ1 (Jongens-B <17) 7 - 8
6 okt 18:00 Aquarijn Da2 (Dames) - De Vuursche Da1 (Dames) 10 - 1
6 okt 18:00 ZPC Woerden DG1 (Gemengd-D <13) - De Vuursche DG2 (Gemengd-D <13) 29 - 0
6 okt 17:45 KZC H1 (Heren) - De Vuursche H1 (Heren) 16 - 7
6 okt 16:30 Aquarijn EG2 (Gemengd-E <11) - De Vuursche EG1 (Gemengd-E <11) 25 - 1
6 okt 16:00 BZC Brandenburg DG1 (Gemengd-D <13) - De Vuursche DG1 (Gemengd-D <13) 3 - 9
30 sep 16:10 De Amstel De Amstel CG1* (Gemengd-C <15) - De Vuursche CG1 (Gemengd-C <15) 6 - 10
29 sep 19:50 De Vuursche H1 (Heren) - De Waterwolf H1 (Heren) 7 - 6
29 sep 19:05 De Vuursche BJ1 (Jongens-B <17) - ZPC Woerden BJ1 (Jongens-B <17) 6 - 6
29 sep 18:20 De Vuursche H3 (Heren) - Oceanus H4 (Heren) 4 - 16
29 sep 17:35 De Vuursche Da1 (Dames) - Watervlo Da2 (Dames) 1 - 9
29 sep 16:55 De Vuursche DG1 (Gemengd-D <13) - Watervlo DG2 (Gemengd-D <13) 22 - 1
29 sep 16:10 De Vuursche DG2 (Gemengd-D <13) - BZC Brandenburg DG1 (Gemengd-D <13) 0 - 28
29 sep 15:30 De Vuursche EG1 (Gemengd-E <11) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG5 (Gemengd-E <11) 4 - 11
22 sep 20:35 De Otters Het Gooi Da1 (Dames) - De Vuursche Da1 (Dames) 18 - 1
22 sep 19:50 De Otters Het Gooi BJ1 (Jongens-B <17) - De Vuursche BJ1 (Jongens-B <17) 6 - 10
22 sep 18:45 ZPC Woerden H1 (Heren) - De Vuursche H1 (Heren) 7 - 3
22 sep 16:15 De Vuursche DG1 (Gemengd-D <13) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG4 (Gemengd-D <13) 24 - 0
22 sep 16:00 HZC de Robben EG1 (Gemengd-E <11) - De Vuursche EG1 (Gemengd-E <11) 7 - 6
22 sep 15:30 De Vuursche DG2 (Gemengd-D <13) - Watervlo DG2 (Gemengd-D <13) 3 - 17
15 sep 20:35 De Otters Het Gooi H3 (Heren) - De Vuursche H2 (Heren) 5 - 8
15 sep 17:00 ZV De Zaan H9 (Heren) - De Vuursche H3 (Heren) 2 - 12
Verenigingsinformatie
NaamDe Vuursche
AccommodatiegegevensDe Trits
BAARN