TeamPoule
VZ&PC BG1 (Gemengd-B <17) 2e klasse A
VZ&PC CG1 (Gemengd-C <15) 2e klasse A
VZ&PC Da1 (Dames (Bond)) Bond 2e divisie C
VZ&PC Da2 (Dames) 2e klasse A
VZ&PC DG1 (Gemengd-D <13) 3e klasse A
VZ&PC EG1 (Gemengd-E <11) 1e klasse B
VZ&PC H1 (Heren (Bond)) Bond 2e divisie B
VZ&PC H2 (Heren Reserve) Reserve 1e klasse A
VZ&PC H3 (Heren) 4e klasse A
DatumTijdWedstrijdLocatie
7 dec 18:30 WS Twente BG1 (Gemengd-B <17) - VZ&PC BG1 (Gemengd-B <17)Sportbad Twentebad
7 dec 19:15 HZPC/Avéna (SG) H1 (Heren (Bond)) - VZ&PC H1 (Heren (Bond))Sportstad Heerenveen BV
14 dec 10:00 VZ&PC CG1 (Gemengd-C <15) - De Mors CG1 (Gemengd-C <15)De Stamper
14 dec 15:45 OZ&PC DG2 (Gemengd-D <13) - VZ&PC DG1 (Gemengd-D <13)Vondersweijde
14 dec 16:30 VKC'03 BG1 (Gemengd-B <17) - VZ&PC BG1 (Gemengd-B <17)De Vlaskoel
14 dec 16:30 De Grunte EG1 (Gemengd-E <11) - VZ&PC EG1 (Gemengd-E <11)De Slag
14 dec 16:55 Het Ravijn H4 (Heren) - VZ&PC H3 (Heren)Het Ravijn
14 dec 17:30 VZ&PC H1 (Heren (Bond)) - ENC Arnhem (SG) H1 (Heren (Bond))De Stamper
14 dec 19:00 WZC-De IJsel (SG) Da1 (Dames) - VZ&PC Da2 (Dames)Tijenraan
11 jan 16:30 Losser EG1 (Gemengd-E <11) - VZ&PC EG1 (Gemengd-E <11)Brilmansdennen
11 jan 17:30 VZ&PC DG1 (Gemengd-D <13) - De Mors DG1 (Gemengd-D <13)De Stamper
11 jan 18:30 De Dinkel CG1 (Gemengd-C <15) - VZ&PC CG1 (Gemengd-C <15)Dorper Esch
11 jan 18:35 De Dolfijn H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1) - VZ&PC H1 (Heren (Bond))Sloterparkbad
11 jan 18:55 WS Twente H4 (Heren Reserve) - VZ&PC H2 (Heren Reserve)t Wooldrik
11 jan 19:00 TriVia Da1 (Dames (Bond)) - VZ&PC Da1 (Dames (Bond))Helperbad
11 jan 19:15 DWK Da2 (Dames) - VZ&PC Da2 (Dames)Veluwehal
18 jan 10:00 VZ&PC CG1 (Gemengd-C <15) - Losser CG1 (Gemengd-C <15)De Stamper
18 jan 14:15 VZ&PC H3 (Heren) - De Grunte H3 (Heren)De Stamper
18 jan 15:00 VZ&PC H2 (Heren Reserve) - WS Twente H3 (Heren Reserve)De Stamper
18 jan 16:00 VZ&PC Da1 (Dames (Bond)) - OZ&PC Da2 (Dames (Bond))De Stamper
18 jan 19:00 NDD H1 (Heren (Bond)) - VZ&PC H1 (Heren (Bond))Sportcentrum Rozengaarde
25 jan 14:15 Het Ravijn CG1 (Gemengd-C <15) - VZ&PC CG1 (Gemengd-C <15)Het Ravijn
25 jan 16:30 De Grunte EG1 (Gemengd-E <11) - VZ&PC EG1 (Gemengd-E <11)De Slag
25 jan 17:30 VZ&PC BG1 (Gemengd-B <17) - EZC BG1 (Gemengd-B <17)De Stamper
25 jan 18:15 VZ&PC H1 (Heren (Bond)) - SWOL 1894 H1 (ManMeer Cup Heren ronde 2)De Stamper
25 jan 18:30 De Dinkel DG1 (Gemengd-D <13) - VZ&PC DG1 (Gemengd-D <13)Dorper Esch
25 jan 18:40 Losser Da1 (Dames (Bond)) - VZ&PC Da1 (Dames (Bond))Brilmansdennen
25 jan 19:25 De Houtrib Da1 (Dames) - VZ&PC Da2 (Dames)De Koploper
25 jan 19:45 De Grunte H3 (Heren) - VZ&PC H3 (Heren)De Slag
25 jan 21:15 DWK H2 (Heren Reserve) - VZ&PC H2 (Heren Reserve)Veluwehal
1 feb 14:15 VZ&PC Da2 (Dames) - ZPC De Hof Da2 (Dames)De Stamper
1 feb 15:00 VZ&PC H2 (Heren Reserve) - WS Twente H2 (Heren Reserve)De Stamper
1 feb 16:00 VZ&PC Da1 (Dames (Bond)) - Neptunia'24 Da1 (Dames (Bond))De Stamper
1 feb 17:00 EZC EG1 (Gemengd-E <11) - VZ&PC EG1 (Gemengd-E <11)Het Slagman
1 feb 17:00 De Zandstuve H1 (Heren) - VZ&PC H3 (Heren)De Stamper
1 feb 19:45 WSG ESTA (SG) H1 (Heren (Bond)) - VZ&PC H1 (Heren (Bond))Aquarena
8 feb 10:00 VZ&PC DG1 (Gemengd-D <13) - De Berkelduikers DG1 (Gemengd-D <13)De Stamper
8 feb 17:00 OZ&PC Da2 (Dames (Bond)) - VZ&PC Da1 (Dames (Bond))Vondersweijde
8 feb 17:30 EZC CG1 (Gemengd-C <15) - VZ&PC CG1 (Gemengd-C <15)Het Slagman
8 feb 17:30 VZ&PC EG1 (Gemengd-E <11) - De Mors EG1 (Gemengd-E <11)De Stamper
8 feb 18:15 VZ&PC BG1 (Gemengd-B <17) - Scholtenhagen BG1 (Gemengd-B <17)De Stamper
8 feb 18:40 SWOL 1894 Da3 (Dames) - VZ&PC Da2 (Dames)De Vrolijkheid
8 feb 19:00 VZ&PC H3 (Heren) - Losser H3 (Heren)De Stamper
8 feb 19:45 VZ&PC H1 (Heren (Bond)) - NDD H1 (Heren (Bond))De Stamper
8 feb 20:30 SWOL 1894 H3 (Heren Reserve) - VZ&PC H2 (Heren Reserve)De Vrolijkheid
15 feb 16:45 ZPC De Hof BG1 (Gemengd-B <17) - VZ&PC BG1 (Gemengd-B <17)De Vijf Heuvels
15 feb 18:00 VKC'03 H3 (Heren) - VZ&PC H3 (Heren)De Vlaskoel
15 feb 19:05 DraGor (SG) H1 (Heren (Bond)) - VZ&PC H1 (Heren (Bond))De Welle
29 feb 10:00 De Veene CG1 (Gemengd-C <15) - VZ&PC CG1 (Gemengd-C <15)De Stamper
29 feb 14:15 VZ&PC BG1 (Gemengd-B <17) - De Grunte BG1 (Gemengd-B <17)De Stamper
29 feb 15:00 VZ&PC Da2 (Dames) - Schuurman BZC Da3 (Dames)De Stamper
29 feb 15:45 VZ&PC H2 (Heren Reserve) - De Rijn H2 (Heren Reserve)De Stamper
29 feb 16:45 VZ&PC H1 (Heren (Bond)) - De Mors H1 (Heren (Bond))De Stamper
29 feb 17:00 OZ&PC EG1 (Gemengd-E <11) - VZ&PC EG1 (Gemengd-E <11)Vondersweijde
29 feb 17:05 Het Ravijn Da3 (Dames (Bond)) - VZ&PC Da1 (Dames (Bond))Het Ravijn
7 maa 14:15 VZ&PC EG1 (Gemengd-E <11) - Het Ravijn EG2 (Gemengd-E <11)De Stamper
7 maa 15:00 VZ&PC CG1 (Gemengd-C <15) - OZ&PC CG1 (Gemengd-C <15)De Stamper
7 maa 15:45 VZ&PC H3 (Heren) - De Dinkel H2 (Heren)De Stamper
7 maa 16:30 VZ&PC Da2 (Dames) - De Mors Da1 (Dames)De Stamper
7 maa 17:15 VZ&PC Da1 (Dames (Bond)) - Schuurman BZC Da1 (Dames (Bond))De Stamper
7 maa 17:15 De Grunte DG1 (Gemengd-D <13) - VZ&PC DG1 (Gemengd-D <13)De Slag
7 maa 18:55 EZC H2 (Heren Reserve) - VZ&PC H2 (Heren Reserve)Het Slagman
7 maa 19:00 Orca H1 (Heren (Bond)) - VZ&PC H1 (Heren (Bond))De Blauwe Golf
7 maa 19:15 De Dinkel BG1 (Gemengd-B <17) - VZ&PC BG1 (Gemengd-B <17)Dorper Esch
14 maa 14:15 VZ&PC DG1 (Gemengd-D <13) - De Veene DG1 (Gemengd-D <13)De Stamper
14 maa 15:00 VZ&PC BG1 (Gemengd-B <17) - Losser BG1 (Gemengd-B <17)De Stamper
14 maa 15:45 VZ&PC Da1 (Dames (Bond)) - EZC Da2 (Dames (Bond))De Stamper
14 maa 16:00 ZPC De Hof CG1 (Gemengd-C <15) - VZ&PC CG1 (Gemengd-C <15)De Vijf Heuvels
14 maa 17:30 Triton Putten Da1 (Dames) - VZ&PC Da2 (Dames)Bosbad Putten
21 maa 14:15 VZ&PC EG1 (Gemengd-E <11) - Losser EG1 (Gemengd-E <11)De Stamper
21 maa 15:00 VZ&PC DG1 (Gemengd-D <13) - VKC'03 DG1 (Gemengd-D <13)De Stamper
21 maa 15:45 VZ&PC CG1 (Gemengd-C <15) - WS Twente CG1 (Gemengd-C <15)De Stamper
21 maa 16:30 VZ&PC Da2 (Dames) - EZC Da3 (Dames)De Stamper
21 maa 17:15 VZ&PC H1 (Heren (Bond)) - WS Twente H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1)De Stamper
21 maa 17:45 Schuurman BZC H4 (Heren Reserve) - VZ&PC H2 (Heren Reserve)t Timpke
21 maa 18:00 SWOL 1894 Da2 (ManMeer Cup Dames Ronde 1) - VZ&PC Da1 (Dames (Bond))De Vrolijkheid
21 maa 18:45 OZ&PC BG1 (Gemengd-B <17) - VZ&PC BG1 (Gemengd-B <17)Vondersweijde
28 maa 17:00 WWV Winterswijk H2 (Heren Reserve) - VZ&PC H2 (Heren Reserve)Jaspers
28 maa 17:15 De Grunte CG1 (Gemengd-C <15) - VZ&PC CG1 (Gemengd-C <15)De Slag
28 maa 17:30 VZ&PC BG1 (Gemengd-B <17) - WS Twente BG1 (Gemengd-B <17)De Stamper
28 maa 18:15 VZ&PC H1 (Heren (Bond)) - De Dolfijn H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1)De Stamper
28 maa 20:15 Deltasteur Da1 (Dames) - VZ&PC Da2 (Dames)Zwembad De Steur
4 apr 14:15 VZ&PC EG1 (Gemengd-E <11) - EZC EG1 (Gemengd-E <11)De Stamper
4 apr 15:00 VZ&PC DG1 (Gemengd-D <13) - EZC DG2 (Gemengd-D <13)De Stamper
4 apr 15:15 De Mors CG1 (Gemengd-C <15) - VZ&PC CG1 (Gemengd-C <15)De Koerbelt
4 apr 15:45 VZ&PC BG1 (Gemengd-B <17) - VKC'03 BG1 (Gemengd-B <17)De Stamper
4 apr 16:30 VZ&PC H3 (Heren) - Piranha H2 (Heren)De Stamper
4 apr 17:15 VZ&PC Da1 (Dames (Bond)) - WS Twente Da1 (Dames (Bond))De Stamper
4 apr 19:30 HZC de Robben H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1) - VZ&PC H1 (Heren (Bond))De Lieberg
18 apr 10:00 VZ&PC CG1 (Gemengd-C <15) - De Dinkel CG1 (Gemengd-C <15)De Stamper
18 apr 14:15 De Walvisch Da1 (Dames (Bond)) - VZ&PC Da1 (Dames (Bond))HIS/ Willem Alexander Bad
18 apr 15:00 De Mors EG1 (Gemengd-E <11) - VZ&PC EG1 (Gemengd-E <11)De Koerbelt
18 apr 17:00 VZ&PC Da2 (Dames) - WZC-De IJsel (SG) Da1 (Dames)De Stamper
18 apr 17:45 VZ&PC H2 (Heren Reserve) - ENC Arnhem (SG) H3 (Heren Reserve)De Stamper
18 apr 18:45 VZ&PC H1 (Heren (Bond)) - HZPC/Avéna (SG) H1 (Heren (Bond))De Stamper
18 apr 20:15 EZC H5 (Heren) - VZ&PC H3 (Heren)Het Slagman
Verenigingsinformatie
NaamVZ&PC
AccommodatiegegevensDe Stamper
VRIEZENVEEN