TeamPoule
VZV CG1 (Gemengd-C <15) 1e klasse A
VZV Da1 (Dames (Bond)) Bond 1e divisie A
VZV Da2 (Dames 1e deel) 1e klasse A
VZV Da3 (Dames) 3e klasse C
VZV DG1 (Gemengd-D <13) 2e klasse A
VZV EG1 (Gemengd-E <11 1e deel) 2e klasse A
VZV H1 (Heren (Bond)) Bond 1e divisie A
VZV H2 (Heren Reserve (Bond)) Bond Reserve 2e divisie B
VZV H3 (Heren) 2e klasse A
VZV H4 (Heren) 3e klasse B
VZV VZV BCM1/ZV Haerlem BCM1 (Meisjes-C <15) 1e klasse A
DatumTijdWedstrijdLocatie
11 jan 15:15 VZV CG1 (Gemengd-C <15) - MSV-Zeemacht CG1 (Gemengd-C <15)De Heerenduinen
11 jan 16:00 VZV H4 (Heren) - DJK-ZAR H4 (Heren)De Heerenduinen
11 jan 16:15 Watervlo Watervlo BCM1 (Meisjes-C <15) - VZV VZV BCM1/ZV Haerlem BCM1 (Meisjes-C <15)Fletiomare
11 jan 16:45 VZV H3 (Heren) - Triton H1 (Heren)De Heerenduinen
11 jan 17:30 VZV H1 (Heren (Bond)) - OZ&PC H1 (Heren (Bond))De Heerenduinen
11 jan 18:00 De Meeuwen Diemen EG2 (Gemengd-E <11) - VZV EG1 (Gemengd-E <11 1e deel)Weth. F.B. Duran
11 jan 18:45 ZVVS Da1 (Dames (Bond)) - VZV Da1 (Dames (Bond))De Kulk
11 jan 18:50 VZV H2 (Heren Reserve (Bond)) - ZV Haerlem H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 1)De Heerenduinen
11 jan 19:15 ZV Haerlem DG1 (Gemengd-D <13) - VZV DG1 (Gemengd-D <13)De Planeet
11 jan 20:00 ZV Haerlem Da3 (Dames) - VZV Da3 (Dames)De Planeet
11 jan 20:00 VZV Da2 (Dames 1e deel) - Het Y Da3 (Dames 1e deel)De Heerenduinen
18 jan 15:15 VZV EG1 (Gemengd-E <11 1e deel) - Aquafit AquafitEG1/Zeemacht EG1 (Gemengd-E <11 1e deel)De Heerenduinen
18 jan 16:00 VZV DG1 (Gemengd-D <13) - WZ&PC Purmerend DG1 (Gemengd-D <13)De Heerenduinen
18 jan 16:45 VZV Da3 (Dames) - KZC Da2 (Dames)De Heerenduinen
18 jan 17:30 VZV Da1 (Dames (Bond)) - WZC (SG) Da1 (ManMeer Cup Dames Ronde 1)De Heerenduinen
18 jan 18:30 WZ&PC Purmerend WZ&PC Purmerend CG1* (Gemengd-C <15) - VZV CG1 (Gemengd-C <15)Spurd-Leeghwaterbad
18 jan 18:45 Oceanus Da1 (Dames) - VZV Da2 (Dames 1e deel)De Waterlelie
18 jan 19:15 VZV VZV BCM1/ZV Haerlem BCM1 (Meisjes-C <15) - De Ham De Ham BCM2 (Meisjes-C <15)De Planeet
18 jan 21:30 AquaWaarD H1 (Heren) - VZV H3 (Heren)De Waardergolf
25 jan 17:15 VZV DG1 (Gemengd-D <13) - De Dolfijn DG1 (Gemengd-D <13)De Heerenduinen
25 jan 17:30 DJK-ZAR H3 (Heren) - VZV H4 (Heren)Sportplaza Mercator
25 jan 18:00 VZV Da3 (Dames) - WZ&PC Purmerend Da1 (Dames)De Heerenduinen
25 jan 18:45 VZV VZV BCM1/ZV Haerlem BCM1 (Meisjes-C <15) - De Dolfijn De Dolfijn BCM1 (Meisjes-C <15)De Heerenduinen
25 jan 18:45 ZV Haerlem CG1 (Gemengd-C <15) - VZV CG1 (Gemengd-C <15)De Planeet
25 jan 18:50 H.B.W. (SG) Da1 (ManMeer Cup Dames Kwart finale) - VZV Da1 (Dames (Bond))Brandenburg
25 jan 19:30 ZV Haerlem H3 (Heren Reserve (Bond)) - VZV H2 (Heren Reserve (Bond))De Planeet
25 jan 20:15 VZV Da2 (Dames 1e deel) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da2 (Dames 1e deel)De Heerenduinen
25 jan 21:30 VZV H1 (Heren (Bond)) - BZC Brandenburg H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 3)De Heerenduinen
26 jan 14:40 Het Y Het Y EG1* (Gemengd-E <11) - VZV EG1 (Gemengd-E <11 1e deel)Sportfondsenbad Oost
26 jan 19:20 AZ&PC De Futen H2 (Heren) - VZV H3 (Heren)De Meerkamp
1 feb 15:15 VZV EG1 (Gemengd-E <11 1e deel) - De Ham EG3 (Gemengd-E <11 1e deel)De Heerenduinen
1 feb 16:00 VZV DG1 (Gemengd-D <13) - UZSC DG2 (Gemengd-D <13)De Heerenduinen
1 feb 16:45 VZV CG1 (Gemengd-C <15) - AZ&PC De Futen CG1 (Gemengd-C <15)De Heerenduinen
1 feb 17:30 VZV H3 (Heren) - West-Friesland (SG) H2 (Heren)De Heerenduinen
1 feb 18:15 Z&PC De Gouwe Da1 (Dames (Bond)) - VZV Da1 (Dames (Bond))De Sniep
1 feb 18:30 VZV H1 (Heren (Bond)) - Livo H1 (Heren (Bond))De Heerenduinen
1 feb 18:30 Aquarijn Da1 (Dames) - VZV Da2 (Dames 1e deel)Sportcomplex Merwestein
1 feb 19:35 VZV H2 (Heren Reserve (Bond)) - ZVL-1886 Tetteroo H4 (Heren Reserve (Bond))De Heerenduinen
1 feb 20:40 AquaWaarD Da1 (Dames) - VZV Da3 (Dames)De Waardergolf
2 feb 15:15 UZSC UZSC BCM2 (Meisjes-C <15) - VZV VZV BCM1/ZV Haerlem BCM1 (Meisjes-C <15)De Krommerijn
8 feb 15:15 VZV DG1 (Gemengd-D <13) - Het Y DG1 (Gemengd-D <13)De Heerenduinen
8 feb 16:00 VZV Da3 (Dames) - WZ&PC Purmerend Da2 (Dames)De Heerenduinen
8 feb 16:45 VZV VZV BCM1/ZV Haerlem BCM1 (Meisjes-C <15) - KZC KZC BCM1 (Meisjes-C <15)De Heerenduinen
8 feb 17:00 Oceanus H2 (Heren Reserve (Bond)) - VZV H2 (Heren Reserve (Bond))De Waterlelie
8 feb 17:30 VZV Da1 (Dames (Bond)) - Waterpolo Den Haag (SG) Da1 (ManMeer Cup Dames Kwart finale)De Heerenduinen
8 feb 18:15 ZV Haerlem EG3 (Gemengd-E <11) - VZV EG1 (Gemengd-E <11 1e deel)De Planeet
8 feb 18:30 VZV Da2 (Dames 1e deel) - DAW Da1 (Dames 1e deel)De Heerenduinen
8 feb 18:30 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H1 (Heren (Bond)) - VZV H1 (Heren (Bond))Sportcomplex Amerena
8 feb 19:15 Het Y H5 (Heren) - VZV H4 (Heren)Sportfondsenbad Oost
8 feb 19:45 WZ&PC Purmerend H1 (Heren) - VZV H3 (Heren)Spurd-Leeghwaterbad
9 feb 13:30 Het Y CG1 (Gemengd-C <15) - VZV CG1 (Gemengd-C <15)Sportfondsenbad Oost
15 feb 18:55 EZC Da1 (Dames (Bond)) - VZV Da1 (Dames (Bond))Het Slagman
15 feb 19:00 VZV H1 (Heren (Bond)) - Het Y H1 (Heren (Bond))De Heerenduinen
15 feb 20:20 VZV H2 (Heren Reserve (Bond)) - UZSC H4 (Heren Reserve (Bond))De Heerenduinen
22 feb 18:15 VZV H4 (Heren) - DJK-ZAR H3 (Heren)De Heerenduinen
22 feb 19:00 VZV Da1 (Dames (Bond)) - Het Y Da1 (ManMeer Cup Dames Ronde 1)De Heerenduinen
22 feb 20:00 ZV Haerlem H1 (ManMeer Cup Heren Kwart finale) - VZV H1 (Heren (Bond))De Planeet
22 feb 20:05 VZV H2 (Heren Reserve (Bond)) - ZV Haerlem H3 (Heren Reserve (Bond))De Heerenduinen
29 feb 19:00 MNC Dordrecht Da1 (ManMeer Cup Dames Ronde 3) - VZV Da1 (Dames (Bond))Sportboulevard
29 feb 19:15 De Dolfijn H3 (Heren) - VZV H4 (Heren)Sloterparkbad
7 maa 15:15 VZV EG1 (Gemengd-E <11 1e deel) - De Meeuwen Diemen EG2 (Gemengd-E <11)De Heerenduinen
7 maa 16:00 VZV CG1 (Gemengd-C <15) - DAW CG1 (Gemengd-C <15)De Heerenduinen
7 maa 16:05 West-Friesland (SG) Da1 (Dames 1e deel) - VZV Da2 (Dames 1e deel)De Waterhoorn
7 maa 16:45 VZV H4 (Heren) - DWT H3 (Heren)De Heerenduinen
7 maa 17:30 VZV H3 (Heren) - ZPCH H2 (Heren)De Heerenduinen
7 maa 17:45 AZC H4 (Heren Reserve (Bond)) - VZV H2 (Heren Reserve (Bond))AquaRijn
7 maa 18:15 VZV Da1 (Dames (Bond)) - Livo Da1 (Dames (Bond))De Heerenduinen
7 maa 19:20 VZV H1 (Heren (Bond)) - VZC H1 (Heren (Bond))De Heerenduinen
7 maa 20:10 DWT Da2 (Dames) - VZV Da3 (Dames)Boerhaavebad
8 maa 17:00 De Duinkikkers De Duinkikkers BCM1 (Meisjes-C <15) - VZV VZV BCM1/ZV Haerlem BCM1 (Meisjes-C <15)Sportboulevard de Engh
14 maa 15:15 VZV CG1 (Gemengd-C <15) - WZ&PC Purmerend WZ&PC Purmerend CG1* (Gemengd-C <15)De Heerenduinen
14 maa 16:00 VZV H4 (Heren) - De Dolfijn H3 (Heren)De Heerenduinen
14 maa 16:45 VZV H3 (Heren) - AquaWaarD H1 (Heren)De Heerenduinen
14 maa 17:30 Aquafit AquafitEG1/Zeemacht EG1 (Gemengd-E <11 1e deel) - VZV EG1 (Gemengd-E <11 1e deel)Zwembad de Witte Brug
14 maa 17:30 VZV Da1 (Dames (Bond)) - HZPC/Avéna (SG) Da1 (ManMeer Cup Dames Ronde 1)De Heerenduinen
14 maa 18:00 De Ham De Ham BCM2 (Meisjes-C <15) - VZV VZV BCM1/ZV Haerlem BCM1 (Meisjes-C <15)De Crommenije
14 maa 18:15 WZ&PC Purmerend DG1 (Gemengd-D <13) - VZV DG1 (Gemengd-D <13)Spurd-Leeghwaterbad
14 maa 19:30 KZC Da2 (Dames) - VZV Da3 (Dames)Sportfondsenbad Beverwijk
15 maa 15:20 VZV CG1 (Gemengd-C <15) - ZV Haerlem CG1 (Gemengd-C <15)De Heerenduinen
15 maa 16:05 VZV H3 (Heren) - AZ&PC De Futen H2 (Heren)De Heerenduinen
21 maa 15:15 VZV EG1 (Gemengd-E <11 1e deel) - Het Y Het Y EG1* (Gemengd-E <11)De Heerenduinen
21 maa 16:00 VZV H4 (Heren) - ZV De Zaan H5 (Heren)De Heerenduinen
21 maa 16:30 ZPCH ZPCH DG1* (Gemengd-D <13) - VZV DG1 (Gemengd-D <13)Sportcomplex Koning Willem Alexander
21 maa 16:45 VZV Da3 (Dames) - De Reuring Da2 (Dames)De Heerenduinen
21 maa 18:15 VZV H3 (Heren) - De Meerkoeten H1 (Heren)De Heerenduinen
21 maa 19:15 VZV H1 (Heren (Bond)) - Waterpolo Den Haag (SG) H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 3)De Heerenduinen
21 maa 19:50 West-Friesland (SG) CG1 (Gemengd-C <15) - VZV CG1 (Gemengd-C <15)De Waterhoorn
21 maa 20:05 BZ&PC Da1 (ManMeer Cup Dames Ronde 1) - VZV Da1 (Dames (Bond))De Kuil
21 maa 20:20 VZV H2 (Heren Reserve (Bond)) - Het Y H3 (Heren Reserve (Bond))De Heerenduinen
22 maa 15:45 Het Y Da3 (Dames 1e deel) - VZV Da2 (Dames 1e deel)Sportfondsenbad Oost
22 maa 16:15 ZPCH ZPCH BCM1/De Amstel BCM1 (Meisjes-C <15) - VZV VZV BCM1/ZV Haerlem BCM1 (Meisjes-C <15)Het Veenweidebad
28 maa 14:55 De Ham EG3 (Gemengd-E <11 1e deel) - VZV EG1 (Gemengd-E <11 1e deel)De Crommenije
28 maa 17:15 VZV Da3 (Dames) - MSV-Zeemacht Da1 (Dames)De Heerenduinen
28 maa 18:00 VZV Da2 (Dames 1e deel) - Oceanus Da1 (Dames)De Heerenduinen
28 maa 19:00 VZV Da1 (Dames (Bond)) - ZV Haerlem Da1 (Dames (Bond))De Heerenduinen
28 maa 19:10 De Reuring CG1 (Gemengd-C <15) - VZV CG1 (Gemengd-C <15)Duikerdel
28 maa 19:45 DAW H3 (Heren) - VZV H3 (Heren)Sportcomplex Hoornsevaart
28 maa 20:00 VZV VZV BCM1/ZV Haerlem BCM1 (Meisjes-C <15) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BCM2 (Meisjes-C <15)De Planeet
29 maa 17:15 JAWS Amsterdam H3 (Heren) - VZV H4 (Heren)De Mirandabad
4 apr 15:15 VZV EG1 (Gemengd-E <11 1e deel) - ZV Haerlem EG3 (Gemengd-E <11)De Heerenduinen
4 apr 16:00 VZV DG1 (Gemengd-D <13) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG3 (Gemengd-D <13)De Heerenduinen
4 apr 16:45 VZV Da3 (Dames) - DAW Da2 (Dames)De Heerenduinen
4 apr 17:30 VZV VZV BCM1/ZV Haerlem BCM1 (Meisjes-C <15) - De Otters Het Gooi DE Otters Het Gooi BCM1 (Meisjes-C <15)De Heerenduinen
4 apr 18:30 DWT DWT CG1* (Gemengd-C <15) - VZV CG1 (Gemengd-C <15)Boerhaavebad
4 apr 18:30 OZ&PC Da1 (Dames (Bond)) - VZV Da1 (Dames (Bond))Vondersweijde
4 apr 18:30 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H4 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 3) - VZV H2 (Heren Reserve (Bond))Sportcomplex Amerena
4 apr 19:00 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da2 (Dames 1e deel) - VZV Da2 (Dames 1e deel)Sportcomplex Amerena
4 apr 19:15 Aquafit H1 (Heren) - VZV H3 (Heren)Zwembad de Witte Brug
4 apr 19:45 BZ&PC H1 (Heren (Bond)) - VZV H1 (Heren (Bond))De Kuil
4 apr 20:00 ZV Haerlem H4 (Heren) - VZV H4 (Heren)De Planeet
18 apr 15:20 VZV DG1 (Gemengd-D <13) - ZV De Zaan DG2 (Gemengd-D <13)De Heerenduinen
18 apr 16:00 VZV CG1 (Gemengd-C <15) - Aquafit CG1 (Gemengd-C <15)De Heerenduinen
18 apr 16:30 ZV De Zaan ZV De Zaan BCM2 (Meisjes-C <15) - VZV VZV BCM1/ZV Haerlem BCM1 (Meisjes-C <15)De Slag
18 apr 16:45 VZV H2 (Heren Reserve (Bond)) - De Ham H3 (ManMeer Cup Heren2 Kwart finale)De Heerenduinen
18 apr 17:40 VZV Da1 (Dames (Bond)) - ZVVS Da1 (Dames (Bond))De Heerenduinen
18 apr 18:45 VZV Da2 (Dames 1e deel) - Aquarijn Da1 (Dames)De Heerenduinen
18 apr 19:55 VZV H1 (Heren (Bond)) - MNC Dordrecht H1 (ManMeer Cup Heren Kwart finale)De Heerenduinen
18 apr 21:05 VZV H3 (Heren) - ZV De Zaan H4 (Heren)De Heerenduinen
18 apr 21:50 VZV H4 (Heren) - ZV De Zaan H6 (Heren)De Heerenduinen
25 apr 19:30 WZC (SG) Da1 (ManMeer Cup Dames Ronde 1) - VZV Da1 (Dames (Bond))De Veur
9 mei 19:00 VZV Da1 (Dames (Bond)) - H.B.W. (SG) Da1 (ManMeer Cup Dames Kwart finale)De Heerenduinen
DatumTijdWedstrijdUitslag
14 dec 19:55 KZC H2 (Heren) - VZV H3 (Heren) 15 - 4
14 dec 19:00 VZV VZV BCM1/ZV Haerlem BCM1 (Meisjes-C <15) - AquaWaarD Aquawaard BCM1 (Meisjes-C <15) 6 - 5
14 dec 18:00 Aqua-Novio'94 H1 (Heren (Bond)) - VZV H1 (Heren (Bond)) 22 - 11
14 dec 17:30 VZV Da1 (Dames (Bond)) - OZ&PC Da1 (Dames (Bond)) 15 - 7
14 dec 17:15 De Ham H3 (ManMeer Cup Heren2 Kwart finale) - VZV H2 (Heren Reserve (Bond)) 11 - 11
14 dec 15:15 VZV DG1 (Gemengd-D <13) - KZC DG1 (Gemengd-D <13) 3 - 10
7 dec 21:40 ZV De Zaan H6 (Heren) - VZV H4 (Heren) 18 - 2
7 dec 20:35 ZV Haerlem Da1 (Dames (Bond)) - VZV Da1 (Dames (Bond)) 5 - 9
7 dec 20:00 MNC Dordrecht H1 (ManMeer Cup Heren Kwart finale) - VZV H1 (Heren (Bond)) 16 - 2
7 dec 19:00 VZV VZV BCM1/ZV Haerlem BCM1 (Meisjes-C <15) - ZV De Zaan ZV De Zaan BCM2 (Meisjes-C <15) 1 - 12
7 dec 18:40 ZV De Zaan H4 (Heren) - VZV H3 (Heren) 11 - 7
7 dec 18:30 VZV Da2 (Dames 1e deel) - West-Friesland (SG) Da1 (Dames 1e deel) 9 - 4
7 dec 17:30 Aquafit CG1 (Gemengd-C <15) - VZV CG1 (Gemengd-C <15) 5 - 5
7 dec 16:30 ZV De Zaan DG2 (Gemengd-D <13) - VZV DG1 (Gemengd-D <13) 8 - 0
30 nov 20:50 VZV H2 (Heren Reserve (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H4 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 3) 14 - 11
30 nov 20:30 De Otters Het Gooi DE Otters Het Gooi BCM1 (Meisjes-C <15) - VZV VZV BCM1/ZV Haerlem BCM1 (Meisjes-C <15) 4 - 8
30 nov 19:30 VZV H1 (Heren (Bond)) - BZ&PC H1 (Heren (Bond)) 13 - 18
30 nov 19:30 DAW Da2 (Dames) - VZV Da3 (Dames) 7 - 13
30 nov 18:45 VZV H3 (Heren) - Aquafit H1 (Heren) 5 - 5
30 nov 18:00 VZV H4 (Heren) - ZV Haerlem H4 (Heren) 5 - 13
30 nov 17:45 DAW Da1 (Dames 1e deel) - VZV Da2 (Dames 1e deel) 12 - 5
30 nov 17:15 VZV CG1 (Gemengd-C <15) - DWT DWT CG1* (Gemengd-C <15) 7 - 18
30 nov 14:45 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG3 (Gemengd-D <13) - VZV DG1 (Gemengd-D <13) 4 - 6
24 nov 16:00 Het Y DG1 (Gemengd-D <13) - VZV DG1 (Gemengd-D <13) 5 - 5
23 nov 18:20 KZC KZC BCM1 (Meisjes-C <15) - VZV VZV BCM1/ZV Haerlem BCM1 (Meisjes-C <15) 12 - 1
23 nov 17:30 VZV Da1 (Dames (Bond)) - BZ&PC Da1 (ManMeer Cup Dames Ronde 1) 11 - 8
23 nov 17:30 WZ&PC Purmerend Da2 (Dames) - VZV Da3 (Dames) 0 - 12
23 nov 16:45 VZV H3 (Heren) - WZ&PC Purmerend H1 (Heren) 10 - 5
23 nov 16:00 VZV H4 (Heren) - Het Y H5 (Heren) 3 - 10
23 nov 15:15 VZV CG1 (Gemengd-C <15) - Het Y CG1 (Gemengd-C <15) 22 - 1
17 nov 16:45 De Meerkoeten H1 (Heren) - VZV H3 (Heren) 5 - 6
17 nov 15:30 VZV Da2 (Dames 1e deel) - Het Y Da3 (Dames 1e deel) 8 - 14
16 nov 20:50 Waterpolo Den Haag (SG) H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 3) - VZV H1 (Heren (Bond)) 18 - 7
16 nov 20:15 Het Y H3 (Heren Reserve (Bond)) - VZV H2 (Heren Reserve (Bond)) 12 - 9
16 nov 19:15 De Reuring Da2 (Dames) - VZV Da3 (Dames) 1 - 22
16 nov 18:45 ZV Haerlem EG1 (Gemengd-E <11) - VZV EG1 (Gemengd-E <11 1e deel) 14 - 7
16 nov 18:00 HZPC/Avéna (SG) Da1 (ManMeer Cup Dames Ronde 1) - VZV Da1 (Dames (Bond)) 3 - 12
16 nov 17:30 VZV Da2 (Dames 1e deel) - DWT Da1 (Dames 1e deel) 7 - 2
16 nov 16:45 VZV VZV BCM1/ZV Haerlem BCM1 (Meisjes-C <15) - ZPCH ZPCH BCM1/De Amstel BCM1 (Meisjes-C <15) 9 - 4
16 nov 16:00 VZV CG1 (Gemengd-C <15) - West-Friesland (SG) CG1 (Gemengd-C <15) 7 - 2
16 nov 15:15 VZV DG1 (Gemengd-D <13) - ZPCH ZPCH DG1* (Gemengd-D <13) 9 - 1
16 nov 14:45 ZV De Zaan H5 (Heren) - VZV H4 (Heren) 18 - 1
10 nov 20:05 ZPCH H2 (Heren) - VZV H3 (Heren) 9 - 6
9 nov 21:05 DWT H3 (Heren) - VZV H4 (Heren) 14 - 8
9 nov 20:20 KZC Da1 (Dames 1e deel) - VZV Da2 (Dames 1e deel) 4 - 7
9 nov 19:00 VZC H1 (Heren (Bond)) - VZV H1 (Heren (Bond)) 21 - 8
9 nov 18:45 Livo Da1 (Dames (Bond)) - VZV Da1 (Dames (Bond)) 7 - 11
9 nov 18:15 VZV H2 (Heren Reserve (Bond)) - AZC H4 (Heren Reserve (Bond)) 17 - 11
9 nov 17:45 DAW CG1 (Gemengd-C <15) - VZV CG1 (Gemengd-C <15) 31 - 1
9 nov 17:30 VZV Da3 (Dames) - DWT Da2 (Dames) 10 - 3
9 nov 16:00 VZV VZV BCM1/ZV Haerlem BCM1 (Meisjes-C <15) - De Duinkikkers De Duinkikkers BCM1 (Meisjes-C <15) 8 - 9
9 nov 15:15 VZV EG1 (Gemengd-E <11 1e deel) - Aquafit AquafitEG1/Zeemacht EG1 (Gemengd-E <11 1e deel) 9 - 1
3 nov 19:35 UZSC H4 (Heren Reserve (Bond)) - VZV H2 (Heren Reserve (Bond)) 9 - 10
2 nov 19:30 MSV-Zeemacht Da1 (Dames) - VZV Da3 (Dames) 15 - 12
2 nov 18:35 VZV H1 (Heren (Bond)) - ZV Haerlem H1 (ManMeer Cup Heren Kwart finale) 12 - 16
2 nov 18:20 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BCM2 (Meisjes-C <15) - VZV VZV BCM1/ZV Haerlem BCM1 (Meisjes-C <15) 5 - 18
2 nov 17:30 VZV Da1 (Dames (Bond)) - MNC Dordrecht Da1 (ManMeer Cup Dames Ronde 3) 4 - 6
2 nov 16:45 VZV H3 (Heren) - DAW H3 (Heren) 11 - 6
2 nov 16:30 DAW EG1 (Gemengd-E <11) - VZV EG1 (Gemengd-E <11 1e deel) 13 - 2
2 nov 16:00 VZV H4 (Heren) - JAWS Amsterdam H3 (Heren) 8 - 8
2 nov 15:15 VZV CG1 (Gemengd-C <15) - De Reuring CG1 (Gemengd-C <15) 20 - 2
27 okt 18:20 AZ&PC De Futen CG1 (Gemengd-C <15) - VZV CG1 (Gemengd-C <15) 3 - 12
27 okt 15:10 Het Y EG2 (Gemengd-E <11) - VZV EG1 (Gemengd-E <11 1e deel) 16 - 4
26 okt 21:15 Het Y H1 (Heren (Bond)) - VZV H1 (Heren (Bond)) 8 - 4
26 okt 18:45 Het Y Da1 (ManMeer Cup Dames Ronde 1) - VZV Da1 (Dames (Bond)) 5 - 8
26 okt 17:30 VZV H2 (Heren Reserve (Bond)) - Oceanus H2 (Heren Reserve (Bond)) 8 - 6
19 okt 19:00 VZV H1 (Heren (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H1 (Heren (Bond)) 12 - 36
19 okt 16:45 ZVL-1886 Tetteroo H4 (Heren Reserve (Bond)) - VZV H2 (Heren Reserve (Bond)) 10 - 10
12 okt 21:20 West-Friesland (SG) H2 (Heren) - VZV H3 (Heren) 7 - 5
12 okt 19:45 Livo H1 (Heren (Bond)) - VZV H1 (Heren (Bond)) 16 - 17
12 okt 19:00 VZV VZV BCM1/ZV Haerlem BCM1 (Meisjes-C <15) - UZSC UZSC BCM2 (Meisjes-C <15) 8 - 5
12 okt 18:15 Zwemvereniging Utrecht Da2 (Dames 1e deel) - VZV Da2 (Dames 1e deel) 6 - 8
12 okt 16:45 VZV Da1 (Dames (Bond)) - EZC Da1 (Dames (Bond)) 11 - 7
12 okt 16:30 UZSC DG2 (Gemengd-D <13) - VZV DG1 (Gemengd-D <13) 3 - 13
12 okt 16:00 VZV Da3 (Dames) - AquaWaarD Da1 (Dames) 12 - 4
12 okt 15:15 VZV EG1 (Gemengd-E <11 1e deel) - ZV De Zaan EG2 (Gemengd-E <11) 1 - 13
5 okt 19:45 BZC Brandenburg H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 3) - VZV H1 (Heren (Bond)) 17 - 7
5 okt 19:00 WZ&PC Purmerend Da1 (Dames) - VZV Da3 (Dames) 2 - 12
5 okt 15:50 De Dolfijn De Dolfijn BCM1 (Meisjes-C <15) - VZV VZV BCM1/ZV Haerlem BCM1 (Meisjes-C <15) 5 - 7
5 okt 15:10 De Dolfijn DG1 (Gemengd-D <13) - VZV DG1 (Gemengd-D <13) 4 - 8
5 okt 14:10 De Ham EG2 (Gemengd-E <11) - VZV EG1 (Gemengd-E <11 1e deel) 8 - 6
29 sep 17:45 AquaWaarD EG1 (Gemengd-E <11) - VZV EG1 (Gemengd-E <11 1e deel) 12 - 2
28 sep 20:30 Triton H1 (Heren) - VZV H3 (Heren) 12 - 6
28 sep 20:25 ZV Haerlem H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 1) - VZV H2 (Heren Reserve (Bond)) 10 - 8
28 sep 20:20 DJK-ZAR H4 (Heren) - VZV H4 (Heren) 12 - 10
28 sep 19:30 VZV Da2 (Dames 1e deel) - UZSC Da4 (Dames 1e deel) 8 - 6
28 sep 19:00 OZ&PC H1 (Heren (Bond)) - VZV H1 (Heren (Bond)) 15 - 9
28 sep 18:45 VZV VZV BCM1/ZV Haerlem BCM1 (Meisjes-C <15) - Watervlo Watervlo BCM1 (Meisjes-C <15) 4 - 12
28 sep 18:10 MSV-Zeemacht CG1 (Gemengd-C <15) - VZV CG1 (Gemengd-C <15) 9 - 12
28 sep 18:00 VZV Da3 (Dames) - ZV Haerlem Da3 (Dames) 6 - 2
28 sep 17:55 Waterpolo Den Haag (SG) Da1 (ManMeer Cup Dames Kwart finale) - VZV Da1 (Dames (Bond)) 10 - 9
28 sep 17:15 VZV DG1 (Gemengd-D <13) - ZV Haerlem DG1 (Gemengd-D <13) 13 - 4
21 sep 19:45 Aquafit Da1 (Dames) - VZV Da3 (Dames) 5 - 8
21 sep 19:40 DAW Da1 (Dames 1e deel) - VZV Da2 (Dames 1e deel) 5 - 8
21 sep 19:30 ZV Haerlem H5 (Heren) - VZV H4 (Heren) 25 - 7
21 sep 19:00 AquaWaarD Aquawaard BCM1 (Meisjes-C <15) - VZV VZV BCM1/ZV Haerlem BCM1 (Meisjes-C <15) 7 - 5
21 sep 16:30 KZC DG1 (Gemengd-D <13) - VZV DG1 (Gemengd-D <13) 7 - 5
14 sep 18:35 VZV H1 (Heren (Bond)) - Aqua-Novio'94 H1 (Heren (Bond)) 8 - 12
14 sep 17:30 VZV Da1 (Dames (Bond)) - Z&PC De Gouwe Da1 (Dames (Bond)) 8 - 9
14 sep 16:45 VZV H4 (Heren) - ZV Haerlem H5 (Heren) 1 - 15
14 sep 16:00 VZV H3 (Heren) - KZC H2 (Heren) 9 - 8
14 sep 15:15 VZV EG1 (Gemengd-E <11 1e deel) - 12 - 6
Verenigingsinformatie
NaamVZV
AccommodatiegegevensDe Heerenduinen
IJMUIDEN