DatumTijdWedstrijdLocatie
14 dec 14:05 De Walvisch H3 (Heren) - Ritola-Zwemmen en Waterpolo H2 (Heren)HIS/ Willem Alexander Bad
14 dec 15:05 De Walvisch Da2 (Dames) - WSG Westergo (SG) Da1 (Dames)HIS/ Willem Alexander Bad
14 dec 15:45 Het Ravijn Het Ravijn CJ1/Schuurman BZC CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - De Walvisch Regio Noord CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))Het Ravijn
14 dec 16:00 De Walvisch H2 (Heren) - Ritola-Zwemmen en Waterpolo H1 (Heren)HIS/ Willem Alexander Bad
14 dec 17:00 De Reest H1 (Heren (Bond)) - De Walvisch H1 (Heren (Bond))Bad Hesselingen
14 dec 18:30 Neptunia'24 Da1 (Dames (Bond)) - De Walvisch Da1 (Dames (Bond))Zwem- en recreatiebad It Rak
21 dec 19:00 De Inktvis Da1 (Dames) - De Walvisch Da2 (Dames)De Kalkwijck
22 dec 15:45 WSG ESTA (SG) Da2 (Dames) - De Walvisch Da2 (Dames)Pagedal
11 jan 14:15 De Walvisch Regio Noord CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - MNC Dordrecht CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))HIS/ Willem Alexander Bad
11 jan 15:25 De Walvisch H3 (Heren) - Midden-Drenthe (SG) H2 (Heren)HIS/ Willem Alexander Bad
11 jan 16:25 De Walvisch Da2 (Dames) - Orca Da1 (Dames)HIS/ Willem Alexander Bad
11 jan 17:20 De Walvisch Da1 (Dames (Bond)) - OZ&PC Da2 (Dames (Bond))HIS/ Willem Alexander Bad
11 jan 18:15 De Walvisch H1 (Heren (Bond)) - Neptunia'24 H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1)HIS/ Willem Alexander Bad
11 jan 19:25 De Walvisch H2 (Heren) - Middelsé-Skelp (SG) H1 (Heren)HIS/ Willem Alexander Bad
18 jan 14:00 De Walvisch Da1 (Dames (Bond)) - Schuurman BZC Da1 (Dames (Bond))HIS/ Willem Alexander Bad
18 jan 15:00 De Walvisch H1 (Heren (Bond)) - TriVia H1 (Heren (Bond))HIS/ Willem Alexander Bad
18 jan 17:30 VZC VZC CJ1/Polar Bears CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - De Walvisch Regio Noord CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))De Vallei
18 jan 18:00 [Concept]De Inktvis Da1 (Dames) - De Walvisch Da2 (Dames)De Kalkwijck
18 jan 18:30 [Concept]TriVia H2 (Heren) - De Walvisch H2 (Heren)Helperbad
25 jan 14:45 Wetterwille H2 (Heren) - De Walvisch H3 (Heren)De Wetterstins
25 jan 17:20 ZPB H&L Productions CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - De Walvisch Regio Noord CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))Inge de Bruijn Zwembad
25 jan 19:30 De IJsselmeeuwen H1 (Heren (Bond)) - De Walvisch H1 (Heren (Bond))De IJsselslag
25 jan 19:45 EZC Da2 (Dames (Bond)) - De Walvisch Da1 (Dames (Bond))Het Slagman
26 jan 13:00 Midden-Drenthe (SG) H1 (Heren) - De Walvisch H2 (Heren)De Smelte
1 feb 14:15 De Walvisch Regio Noord CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - ZVL-1886 Tetteroo CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))HIS/ Willem Alexander Bad
1 feb 15:25 De Walvisch H3 (Heren) - HZPC/Avéna (SG) H4 (Heren)HIS/ Willem Alexander Bad
1 feb 16:15 De Walvisch Da2 (Dames) - Moby Dick Da1 (Dames)HIS/ Willem Alexander Bad
1 feb 17:15 De Walvisch H2 (Heren) - Orca H2 (Heren)HIS/ Willem Alexander Bad
1 feb 18:05 De Walvisch Da1 (Dames (Bond)) - Het Ravijn Da3 (Dames (Bond))HIS/ Willem Alexander Bad
1 feb 19:00 De Walvisch H1 (Heren (Bond)) - Nunspeet H1 (Heren (Bond))HIS/ Willem Alexander Bad
8 feb 15:15 WIDEX GZC DONK CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - De Walvisch Regio Noord CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))Groenhovenbad
8 feb 17:30 Schuurman BZC Da1 (Dames (Bond)) - De Walvisch Da1 (Dames (Bond))t Timpke
8 feb 17:45 De Reest H2 (Heren) - De Walvisch H2 (Heren)Bad Hesselingen
8 feb 19:00 Neptunia'24 H3 (Heren) - De Walvisch H3 (Heren)Zwem- en recreatiebad It Rak
8 feb 19:55 Aquapoldro H1 (Heren (Bond)) - De Walvisch H1 (Heren (Bond))Sprenkelaar
8 feb 20:00 De Reest Reest D1 (Dames) - De Walvisch Da2 (Dames)Bad Hesselingen
15 feb 14:15 De Walvisch Regio Noord CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - De Ham CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))HIS/ Willem Alexander Bad
15 feb 15:15 De Walvisch H3 (Heren) - DraGor (SG) H3 (Heren)HIS/ Willem Alexander Bad
15 feb 16:15 De Walvisch Da2 (Dames) - WSG ESTA (SG) Da3 (Dames)HIS/ Willem Alexander Bad
15 feb 17:10 De Walvisch H1 (Heren (Bond)) - VKC'03 H1 (Heren (Bond))HIS/ Willem Alexander Bad
15 feb 18:20 De Walvisch H2 (Heren) - Neptunia'24 H2 (Heren)HIS/ Willem Alexander Bad
16 feb 19:00 UZSC CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - De Walvisch Regio Noord CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))De Krommerijn
22 feb 15:00 [Concept]De Walvisch H2 (Heren) - GZVW H1 (Heren)HIS/ Willem Alexander Bad
29 feb 16:40 Deltasteur H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1) - De Walvisch H1 (Heren (Bond))Zwembad De Steur
29 feb 17:00 Moby Dick H1 (Heren) - De Walvisch H3 (Heren)Sportcomplex De Swaneburg
29 feb 17:30 WSG ESTA (SG) H6 (Heren) - De Walvisch H3 (Heren)Pagedal
29 feb 19:15 WS Twente Da1 (Dames (Bond)) - De Walvisch Da1 (Dames (Bond))Sportbad Twentebad
7 maa 14:15 De Walvisch Regio Noord CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - UZSC CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))HIS/ Willem Alexander Bad
7 maa 15:20 De Walvisch Da1 (Dames (Bond)) - Losser Da1 (Dames (Bond))HIS/ Willem Alexander Bad
7 maa 16:15 De Walvisch H1 (Heren (Bond)) - ZPC De Hof H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1)HIS/ Willem Alexander Bad
7 maa 17:50 De Granaet H1 (Heren) - De Walvisch H2 (Heren)Tolhuisbad
14 maa 14:15 De Walvisch Da1 (Dames (Bond)) - SWOL 1894 Da2 (ManMeer Cup Dames Ronde 1)HIS/ Willem Alexander Bad
14 maa 19:30 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - De Walvisch Regio Noord CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))Sportcomplex Amerena
21 maa 14:15 De Walvisch Regio Noord CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - VZV Njord CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))HIS/ Willem Alexander Bad
21 maa 15:25 De Walvisch H3 (Heren) - Azuro H2 (Heren)HIS/ Willem Alexander Bad
21 maa 16:20 De Walvisch Da2 (Dames) - Aqua'68 Aqua'68 D1 (Dames)HIS/ Willem Alexander Bad
21 maa 17:15 De Walvisch H1 (Heren (Bond)) - EZC H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1)HIS/ Willem Alexander Bad
21 maa 18:25 De Walvisch H2 (Heren) - WSG ESTA (SG) WSG ESTA (SG) H3 (Heren)HIS/ Willem Alexander Bad
28 maa 14:30 Waterpolo Den Haag (SG) CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - De Walvisch Regio Noord CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))Hofbad
4 apr 14:15 De Walvisch Regio Noord CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - PSV PSV Waterpolo CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))HIS/ Willem Alexander Bad
4 apr 19:00 De Plons H1 (Heren) - De Walvisch H3 (Heren)Sportcomplex De Swaneburg
5 apr 17:30 GZVW H1 (Heren) - De Walvisch H2 (Heren)De Watertoren
11 apr 14:15 De Walvisch H3 (Heren) - GZVW H2 (Heren)HIS/ Willem Alexander Bad
11 apr 15:15 De Walvisch H2 (Heren) - Aqua'68 H1 (Heren)HIS/ Willem Alexander Bad
11 apr 20:15 TriVia Da1 (Dames (Bond)) - De Walvisch Da1 (Dames (Bond))Helperbad
11 apr 21:15 TriVia H1 (Heren (Bond)) - De Walvisch H1 (Heren (Bond))Helperbad
18 apr 14:15 De Walvisch Da1 (Dames (Bond)) - VZ&PC Da1 (Dames (Bond))HIS/ Willem Alexander Bad
18 apr 15:00 De Walvisch H1 (Heren (Bond)) - De Veene H1 (Heren (Bond))HIS/ Willem Alexander Bad
18 apr 16:25 ZV De Zaan CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - De Walvisch Regio Noord CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))De Slag
19 apr 18:30 Ritola-Zwemmen en Waterpolo H1 (Heren) - De Walvisch H2 (Heren)Aqualaren
19 apr 19:30 Ritola-Zwemmen en Waterpolo H2 (Heren) - De Walvisch H3 (Heren)Aqualaren
25 apr 14:15 De Walvisch Regio Noord CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - Het Ravijn Het Ravijn CJ1/Schuurman BZC CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))HIS/ Willem Alexander Bad
25 apr 15:10 De Walvisch H3 (Heren) - WSG ESTA (SG) H6 (Heren)HIS/ Willem Alexander Bad
25 apr 16:10 De Walvisch H2 (Heren) - TriVia H2 (Heren)HIS/ Willem Alexander Bad
9 mei 19:00 MNC Dordrecht CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - De Walvisch Regio Noord CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))Sportboulevard
16 mei 16:00 De Walvisch Regio Noord CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - VZC VZC CJ1/Polar Bears CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))De Parrel
DatumTijdWedstrijdUitslag
8 dec 15:30 GZVW H2 (Heren) - De Walvisch H3 (Heren) 9 - 8
7 dec 19:45 Aqua'68 H1 (Heren) - De Walvisch H2 (Heren) 12 - 7
7 dec 19:00 Aqua'68 Aqua'68 D1 (Dames) - De Walvisch Da2 (Dames) 7 - 7
7 dec 18:45 De Veene H1 (Heren (Bond)) - De Walvisch H1 (Heren (Bond)) 14 - 13
7 dec 16:30 VZ&PC Da1 (Dames (Bond)) - De Walvisch Da1 (Dames (Bond)) 9 - 7
7 dec 14:15 De Walvisch Regio Noord CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - ZV De Zaan CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) 3 - 42
30 nov 20:20 PSV PSV Waterpolo CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - De Walvisch Regio Noord CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) 35 - 1
23 nov 19:00 De Walvisch Da1 (Dames (Bond)) - TriVia Da1 (Dames (Bond)) 2 - 6
23 nov 18:00 De Walvisch Regio Noord CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - Waterpolo Den Haag (SG) CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) 2 - 29
23 nov 17:45 TriVia H2 (Heren) - De Walvisch H2 (Heren) 5 - 5
17 nov 17:00 Azuro H2 (Heren) - De Walvisch H3 (Heren) 20 - 4
16 nov 20:15 WSG ESTA (SG) WSG ESTA (SG) H3 (Heren) - De Walvisch H2 (Heren) 8 - 6
16 nov 18:40 EZC H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1) - De Walvisch H1 (Heren (Bond)) 12 - 5
16 nov 18:30 WSG ESTA (SG) Da3 (Dames) - De Walvisch Da2 (Dames) 10 - 3
16 nov 16:30 VZV Njord CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - De Walvisch Regio Noord CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) 14 - 7
9 nov 18:40 Losser Da1 (Dames (Bond)) - De Walvisch Da1 (Dames (Bond)) 7 - 1
9 nov 18:15 ZPC De Hof H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1) - De Walvisch H1 (Heren (Bond)) 12 - 14
9 nov 17:15 De Walvisch H2 (Heren) - De Granaet H1 (Heren) 10 - 10
9 nov 16:15 De Walvisch Da2 (Dames) - De Reest Reest D1 (Dames) 1 - 17
9 nov 15:20 De Walvisch H3 (Heren) - Moby Dick H1 (Heren) 0 - 17
9 nov 14:15 De Walvisch Regio Noord CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) 4 - 27
2 nov 21:20 DraGor (SG) H3 (Heren) - De Walvisch H3 (Heren) 22 - 4
2 nov 20:40 Neptunia'24 H2 (Heren) - De Walvisch H2 (Heren) 5 - 7
2 nov 18:45 Moby Dick Da1 (Dames) - De Walvisch Da2 (Dames) 19 - 2
2 nov 15:00 De Walvisch H1 (Heren (Bond)) - Deltasteur H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1) 4 - 5
2 nov 14:00 De Walvisch Da1 (Dames (Bond)) - WS Twente Da1 (Dames (Bond)) 4 - 7
26 okt 18:30 SWOL 1894 Da2 (ManMeer Cup Dames Ronde 1) - De Walvisch Da1 (Dames (Bond)) 18 - 5
26 okt 17:15 VKC'03 H1 (Heren (Bond)) - De Walvisch H1 (Heren (Bond)) 11 - 11
19 okt 21:30 Orca H2 (Heren) - De Walvisch H2 (Heren) 15 - 9
19 okt 19:15 HZPC/Avéna (SG) H4 (Heren) - De Walvisch H3 (Heren) 27 - 4
19 okt 18:15 Orca Da1 (Dames) - De Walvisch Da2 (Dames) 25 - 1
19 okt 14:00 De Walvisch H1 (Heren (Bond)) - Aquapoldro H1 (Heren (Bond)) 13 - 8
12 okt 20:20 Nunspeet H1 (Heren (Bond)) - De Walvisch H1 (Heren (Bond)) 8 - 9
12 okt 15:45 De Ham CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - De Walvisch Regio Noord CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) 21 - 7
12 okt 15:40 Het Ravijn Da3 (Dames (Bond)) - De Walvisch Da1 (Dames (Bond)) 12 - 8
5 okt 19:15 De Walvisch H1 (Heren (Bond)) - De IJsselmeeuwen H1 (Heren (Bond)) 10 - 9
5 okt 18:15 De Walvisch Da1 (Dames (Bond)) - EZC Da2 (Dames (Bond)) 10 - 11
5 okt 17:20 De Walvisch H2 (Heren) - Midden-Drenthe (SG) H1 (Heren) 11 - 11
5 okt 16:20 De Walvisch Da2 (Dames) - WSG ESTA (SG) Da2 (Dames) 3 - 21
5 okt 15:20 De Walvisch H3 (Heren) - Wetterwille H2 (Heren) 9 - 2
5 okt 14:15 De Walvisch Regio Noord CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - WIDEX GZC DONK CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) 7 - 17
28 sep 21:30 OZ&PC Da2 (Dames (Bond)) - De Walvisch Da1 (Dames (Bond)) 9 - 9
28 sep 18:45 Midden-Drenthe (SG) H2 (Heren) - De Walvisch H3 (Heren) 18 - 4
28 sep 18:35 ZVL-1886 Tetteroo CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - De Walvisch Regio Noord CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) 9 - 11
28 sep 18:00 Neptunia'24 H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1) - De Walvisch H1 (Heren (Bond)) 9 - 11
28 sep 18:00 WSG Westergo (SG) Da1 (Dames) - De Walvisch Da2 (Dames) 11 - 10
28 sep 17:15 Middelsé-Skelp (SG) H1 (Heren) - De Walvisch H2 (Heren) 12 - 10
21 sep 16:25 De Walvisch H2 (Heren) - De Reest H2 (Heren) 5 - 8
21 sep 15:25 De Walvisch H3 (Heren) - Neptunia'24 H3 (Heren) 5 - 9
21 sep 14:15 De Walvisch Regio Noord CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - ZPB H&L Productions CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) 2 - 27
14 sep 20:00 De Walvisch H1 (Heren (Bond)) - De Reest H1 (Heren (Bond)) 8 - 9
14 sep 18:45 De Walvisch Da1 (Dames (Bond)) - Neptunia'24 Da1 (Dames (Bond)) 8 - 7
Verenigingsinformatie
NaamDe Walvisch
AccommodatiegegevensDe Parrel
GRONINGEN