TeamPoule
De Walvisch Da1 (Dames (Bond)) Bond 2e divisie A
De Walvisch Da2 (Dames) 2e klasse A
De Walvisch H1 (Heren (Bond)) Bond 3e divisie C
De Walvisch H2 (Heren) 1e klasse A
De Walvisch H3 (Heren) 2e klasse A
DatumTijdWedstrijdLocatie
31 okt 16:00 De Walvisch H1 (Heren (Bond)) - Nunspeet H1 (Heren (Bond))HIS/ Willem Alexander Bad
31 okt 19:50 De Plons H1 (Heren) - De Walvisch H3 (Heren)Sportcomplex De Swaneburg
7 nov 15:15 De Walvisch H3 (Heren) - Ritola-Zwemmen en Waterpolo H2 (Heren)HIS/ Willem Alexander Bad
7 nov 16:25 De Walvisch H2 (Heren) - Ritola-Zwemmen en Waterpolo H1 (Heren)HIS/ Willem Alexander Bad
8 nov 19:15 Neptunia'24 Da1 (Dames (Bond)) - De Walvisch Da1 (Dames (Bond))Zwem- en recreatiebad It Rak
14 nov 17:30 SWOL 1894 Da2 (Dames (Bond)) - De Walvisch Da1 (Dames (Bond))De Vrolijkheid
14 nov 18:00 De Walvisch H2 (Heren) - HZPC/Avéna (SG) H3 (Heren)HIS/ Willem Alexander Bad
21 nov 15:15 De Walvisch H3 (Heren) - Orca H5 (Heren)HIS/ Willem Alexander Bad
21 nov 16:15 De Walvisch H2 (Heren) - DraGor (SG) H2 (Heren)HIS/ Willem Alexander Bad
21 nov 17:00 De Walvisch Da1 (Dames (Bond)) - WSG ESTA (SG) Da1 (Dames (Bond))HIS/ Willem Alexander Bad
28 nov 17:50 PWC H1 (Heren) - De Walvisch H3 (Heren)Tolhuisbad
28 nov 18:30 Neptunia'24 H2 (Heren) - De Walvisch H2 (Heren)Zwem- en recreatiebad It Rak
5 dec 15:15 De Walvisch Da2 (Dames) - WSG Westergo (SG) Da1 (Dames)HIS/ Willem Alexander Bad
5 dec 16:10 De Walvisch H2 (Heren) - TriVia H2 (Heren)HIS/ Willem Alexander Bad
5 dec 17:30 Triton Putten H1 (Heren (Bond)) - De Walvisch H1 (Heren (Bond))Bosbad Putten
6 dec 16:30 Azuro H2 (Heren) - De Walvisch H3 (Heren)Dubbelslag
12 dec 15:15 De Walvisch Da1 (Dames (Bond)) - EZC Da2 (Dames (Bond))HIS/ Willem Alexander Bad
12 dec 16:55 TriVia H5 (Heren) - De Walvisch H3 (Heren)Helperbad
12 dec 17:00 De Granaet H1 (Heren) - De Walvisch H2 (Heren)Tolhuisbad
12 dec 17:15 De Walvisch Da2 (Dames) - WSG ESTA (SG) Da2 (Dames)HIS/ Willem Alexander Bad
12 dec 19:55 TriVia H1 (Heren (Bond)) - De Walvisch H1 (Heren (Bond))Helperbad
19 dec 18:05 DraGor (SG) H3 (Heren) - De Walvisch H3 (Heren)De Welle
19 dec 18:15 Aqua'68 Aqua'68 D1 (Dames) - De Walvisch Da2 (Dames)De Bonte Wever
19 dec 19:00 Losser Da1 (Dames (Bond)) - De Walvisch Da1 (Dames (Bond))Brilmansdennen
1 jan 00:00 VKC'03 H1 (Heren (Bond)) - De Walvisch H1 (Heren (Bond))De Vlaskoel
9 jan 15:15 De Walvisch H1 (Heren (Bond)) - Deltasteur H1 (Heren (Bond))HIS/ Willem Alexander Bad
9 jan 16:25 De Walvisch H2 (Heren) - De Spatters H1 (Heren)HIS/ Willem Alexander Bad
9 jan 18:15 Moby Dick Da1 (Dames) - De Walvisch Da2 (Dames)Sportcomplex De Swaneburg
9 jan 18:15 OZ&PC Da2 (Dames (Bond)) - De Walvisch Da1 (Dames (Bond))Vondersweijde
9 jan 19:10 Moby Dick H1 (Heren) - De Walvisch H3 (Heren)Sportcomplex De Swaneburg
16 jan 15:15 De Walvisch H1 (Heren (Bond)) - NDD H1 (Heren (Bond))HIS/ Willem Alexander Bad
16 jan 15:45 VZ&PC Da1 (Dames (Bond)) - De Walvisch Da1 (Dames (Bond))De Stamper
16 jan 19:00 De Inktvis Da1 (Dames) - De Walvisch Da2 (Dames)De Kalkwijck
17 jan 17:15 WSG ESTA (SG) WSG ESTA (SG) H3 (Heren) - De Walvisch H2 (Heren)Pagedal
23 jan 15:15 De Walvisch H3 (Heren) - DraGor (SG) H3 (Heren)HIS/ Willem Alexander Bad
23 jan 16:10 De Walvisch H1 (Heren (Bond)) - VKC'03 H1 (Heren (Bond))HIS/ Willem Alexander Bad
23 jan 16:15 De Walvisch H2 (Heren) - Neptunia'24 H2 (Heren)HIS/ Willem Alexander Bad
23 jan 17:00 De Walvisch Da1 (Dames (Bond)) - HZPC/Avéna (SG) Da1 (Dames (Bond))HIS/ Willem Alexander Bad
30 jan 15:15 De Walvisch H1 (Heren (Bond)) - De Veene H1 (Heren (Bond))HIS/ Willem Alexander Bad
30 jan 16:20 De Walvisch H2 (Heren) - Aqua'68 H1 (Heren)HIS/ Willem Alexander Bad
30 jan 18:05 Het Ravijn Da3 (Dames (Bond)) - De Walvisch Da1 (Dames (Bond))Het Ravijn
31 jan 15:30 GZVW H2 (Heren) - De Walvisch H3 (Heren)De Watertoren
6 feb 18:45 Nunspeet H1 (Heren (Bond)) - De Walvisch H1 (Heren (Bond))De Brake
6 feb 19:05 De Walvisch Da2 (Dames) - De Reest Da1 (Dames)HIS/ Willem Alexander Bad
13 feb 19:15 Orca H2 (Heren) - De Walvisch H2 (Heren)De Blauwe Golf
13 feb 19:25 De Reest H1 (Heren (Bond)) - De Walvisch H1 (Heren (Bond))Bad Hesselingen
20 feb 16:10 De Walvisch Da1 (Dames (Bond)) - SWOL 1894 Da2 (Dames (Bond))HIS/ Willem Alexander Bad
20 feb 16:15 De Walvisch H3 (Heren) - TriVia H5 (Heren)HIS/ Willem Alexander Bad
20 feb 16:15 HZPC/Avéna (SG) H3 (Heren) - De Walvisch H2 (Heren)Sportstad Heerenveen BV
20 feb 17:15 De Walvisch H3 (Heren) - De Plons H1 (Heren)HIS/ Willem Alexander Bad
27 feb 15:15 De Walvisch H2 (Heren) - De Reest H2 (Heren)HIS/ Willem Alexander Bad
27 feb 16:00 De Walvisch H1 (Heren (Bond)) - De Reest H1 (Heren (Bond))HIS/ Willem Alexander Bad
27 feb 17:15 De Walvisch Da1 (Dames (Bond)) - Neptunia'24 Da1 (Dames (Bond))HIS/ Willem Alexander Bad
20 maa 15:15 De Walvisch Da1 (Dames (Bond)) - Losser Da1 (Dames (Bond))HIS/ Willem Alexander Bad
20 maa 16:15 De Walvisch Da2 (Dames) - Aqua'68 Aqua'68 D1 (Dames)HIS/ Willem Alexander Bad
21 maa 16:45 WSG ESTA (SG) Da2 (Dames) - De Walvisch Da2 (Dames)Pagedal
26 maa 20:00 Ritola-Zwemmen en Waterpolo H2 (Heren) - De Walvisch H3 (Heren)Aqualaren
26 maa 21:00 Ritola-Zwemmen en Waterpolo H1 (Heren) - De Walvisch H2 (Heren)Aqualaren
27 maa 16:15 De Walvisch H2 (Heren) - WSG ESTA (SG) WSG ESTA (SG) H3 (Heren)HIS/ Willem Alexander Bad
27 maa 17:05 De Walvisch H1 (Heren (Bond)) - ZPC De Hof H1 (Heren (Bond))HIS/ Willem Alexander Bad
27 maa 18:45 WSG ESTA (SG) Da1 (Dames (Bond)) - De Walvisch Da1 (Dames (Bond))Aquarena
10 apr 15:15 De Walvisch Da2 (Dames) - Moby Dick Da1 (Dames)HIS/ Willem Alexander Bad
10 apr 18:15 ZPC De Hof H1 (Heren (Bond)) - De Walvisch H1 (Heren (Bond))De Vijf Heuvels
10 apr 20:30 DraGor (SG) H2 (Heren) - De Walvisch H2 (Heren)De Welle
10 apr 21:30 Orca H5 (Heren) - De Walvisch H3 (Heren)De Blauwe Golf
17 apr 18:00 De Walvisch H1 (Heren (Bond)) - TriVia H1 (Heren (Bond))HIS/ Willem Alexander Bad
17 apr 18:40 EZC Da2 (Dames (Bond)) - De Walvisch Da1 (Dames (Bond))Het Slagman
17 apr 19:05 De Walvisch H3 (Heren) - PWC H1 (Heren)HIS/ Willem Alexander Bad
17 apr 20:05 De Walvisch H2 (Heren) - Orca H2 (Heren)HIS/ Willem Alexander Bad
17 apr 21:05 De Walvisch Da2 (Dames) - De Inktvis Da1 (Dames)HIS/ Willem Alexander Bad
24 apr 18:05 De Walvisch H3 (Heren) - Azuro H2 (Heren)HIS/ Willem Alexander Bad
24 apr 18:10 Deltasteur H1 (Heren (Bond)) - De Walvisch H1 (Heren (Bond))Zwembad De Steur
24 apr 19:00 De Walvisch Da1 (Dames (Bond)) - OZ&PC Da2 (Dames (Bond))HIS/ Willem Alexander Bad
24 apr 19:15 TriVia H2 (Heren) - De Walvisch H2 (Heren)Helperbad
1 mei 15:15 De Walvisch H2 (Heren) - De Granaet H1 (Heren)HIS/ Willem Alexander Bad
1 mei 18:00 WSG Westergo (SG) Da1 (Dames) - De Walvisch Da2 (Dames)Vitaloo
8 mei 17:45 De Spatters H1 (Heren) - De Walvisch H2 (Heren)De Peppel
Verenigingsinformatie
NaamDe Walvisch
AccommodatiegegevensDe Parrel
GRONINGEN