DatumTijdWedstrijdLocatie
25 jan 16:10 De Warande DG1 (Gemengd-D <13) - De Krabben DG1 (Gemengd-D <13)De Warande
25 jan 17:00 De Warande H2 (Heren Reserve) - Arethusa H2 (Heren Reserve)De Warande
25 jan 17:15 ZVDO'74 CG1 (Gemengd-C <15) - De Warande CG1 (Gemengd-C <15)Optisport AquaAltena
25 jan 18:00 ZVDO'74 Da1 (Dames) - De Warande Da2 (Dames)Optisport AquaAltena
25 jan 18:00 De Warande Da1 (Dames) - Argo Da1 (Dames)De Warande
25 jan 19:00 De Warande H3 (Heren) - DIO DIO Etten Leur H2 (Heren)De Warande
25 jan 20:15 WZC (SG) H1 (Heren (Bond)) - De Warande H1 (Heren (Bond))De Veur
25 jan 21:10 De Vennen H3 (Heren) - De Warande H4 (Heren)De Vennen
1 feb 15:30 De Warande CG1 (Gemengd-C <15) - De Vennen CG1 (Gemengd-C <15)De Warande
1 feb 16:20 De Warande DG1 (Gemengd-D <13) - De Schelde DG1 (Gemengd-D <13)De Warande
1 feb 17:10 De Warande Da2 (Dames) - De Vennen Da2 (Dames)De Warande
1 feb 18:00 De Warande H4 (Heren) - Gorgo H1 (Heren)De Warande
1 feb 18:15 ZPC De Zeeuwse Kust Da1 (Dames) - De Warande Da1 (Dames)Vrijburgbad Vlissingen
1 feb 18:50 De Warande H1 (Heren (Bond)) - Z&PC De Gouwe H1 (ManMeer Cup Heren ronde 2)De Warande
2 feb 19:35 De Rog H2 (Heren Reserve) - De Warande H2 (Heren Reserve)De IJzeren Man
8 feb 15:30 De Warande Da1 (Dames) - Hellas-Glana Da1 (Dames)De Warande
8 feb 16:00 SBC2000 DG1 (Gemengd-D <13) - De Warande DG1 (Gemengd-D <13)Zwembad de Wisselaar
8 feb 16:30 De Warande H2 (Heren Reserve) - VZV Njord H3 (Heren Reserve)De Warande
8 feb 17:30 De Warande H3 (Heren) - De Zuidwesthoek H1 (Heren)De Warande
8 feb 17:45 De Punderman Da1 (Dames) - De Warande Da2 (Dames)Recreatiebad De Wissen
8 feb 18:20 De Warande H4 (Heren) - Arethusa H3 (Heren)De Warande
8 feb 19:30 De Krabben CG1 (Gemengd-C <15) - De Warande CG1 (Gemengd-C <15)De Schelp
8 feb 19:30 De Kempvis H1 (Heren (Bond)) - De Warande H1 (Heren (Bond))Rivièrabad
15 feb 14:15 SBC2000 CG1 (Gemengd-C <15) - De Warande CG1 (Gemengd-C <15)Zwembad de Wisselaar
15 feb 14:45 PSV PSV Waterpolo Da3 (Dames) - De Warande Da1 (Dames)De Tongelreep
15 feb 15:15 SBC2000 Da2 (Dames) - De Warande Da2 (Dames)Zwembad de Wisselaar
15 feb 15:30 De Warande H1 (Heren (Bond)) - ZZ&PC De Devel H1 (Heren (Bond))De Warande
15 feb 16:00 ZPC De Zeeuwse Kust DG1 (Gemengd-D <13) - De Warande DG1 (Gemengd-D <13)Vrijburgbad Vlissingen
15 feb 19:30 Hieronymus H1 (Heren) - De Warande H4 (Heren)Zwembad De Stok
15 feb 20:50 Hellas-Glana H2 (Heren Reserve) - De Warande H2 (Heren Reserve)Combibad De Nieuwe Hateboer
29 feb 16:10 De Warande DG1 (Gemengd-D <13) - Hieronymus DG1 (Gemengd-D <13)De Warande
29 feb 17:00 De Warande CG1 (Gemengd-C <15) - De Schelde CG1 (Gemengd-C <15)De Warande
29 feb 17:30 OZC'57 H1 (Heren) - De Warande H4 (Heren)Zwembad den Donk
29 feb 17:50 De Warande H2 (Heren Reserve) - HZPC H2 (Heren Reserve)De Warande
29 feb 18:30 OZV H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1) - De Warande H1 (Heren (Bond))H2O
29 feb 18:50 De Warande H3 (Heren) - ZPC De Zeeuwse Kust H2 (Heren)De Warande
29 feb 19:40 De Warande Da2 (Dames) - TRB-RES Da2 (Dames)De Warande
1 maa 17:45 DZT'62 Da1 (Dames) - De Warande Da1 (Dames)Zwembad De Wiemel
7 maa 15:00 SBC2000 H3 (Heren) - De Warande H3 (Heren)Zwembad de Wisselaar
7 maa 15:30 De Warande CG1 (Gemengd-C <15) - De Vennen CG1 (Gemengd-C <15)De Warande
7 maa 16:20 De Warande Da2 (Dames) - De Vennen Da2 (Dames)De Warande
7 maa 17:10 De Warande Da1 (Dames) - AquAmigos Da1 (Dames)De Warande
7 maa 18:10 De Warande H1 (Heren (Bond)) - WZK Zwemmen WZK H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1)De Warande
7 maa 19:00 De Krabben DG1 (Gemengd-D <13) - De Warande DG1 (Gemengd-D <13)De Schelp
7 maa 19:25 De Warande H4 (Heren) - Gorgo H1 (Heren)De Warande
21 maa 16:10 De Warande CG1 (Gemengd-C <15) - ZPC De Zeeuwse Kust CG1 (Gemengd-C <15)De Warande
21 maa 16:45 De Schelde DG1 (Gemengd-D <13) - De Warande DG1 (Gemengd-D <13)Sportcentrum Vliegende Vaart
21 maa 17:00 De Vennen H4 (Heren) - De Warande H4 (Heren)De Vennen
21 maa 17:00 De Warande H3 (Heren) - Aegir H1 (Heren)De Warande
21 maa 17:50 De Warande Da2 (Dames) - Gorgo Da1 (Dames)De Warande
21 maa 21:15 De Plas H1 (Heren (Bond)) - De Warande H1 (Heren (Bond))De Wel
21 maa 21:30 DBD H2 (Heren Reserve) - De Warande H2 (Heren Reserve)ZIB Zwemcentrum Best BV
22 maa 16:30 De Treffers Da1 (Dames) - De Warande Da1 (Dames)Combibad Kwekkelstijn
4 apr 16:10 De Warande DG1 (Gemengd-D <13) - SBC2000 DG1 (Gemengd-D <13)De Warande
4 apr 17:00 De Warande CG1 (Gemengd-C <15) - SBC2000 CG1 (Gemengd-C <15)De Warande
4 apr 17:50 De Warande Da2 (Dames) - SBC2000 Da2 (Dames)De Warande
4 apr 18:30 BZ&PC (Boxmeer) H1 (Heren) - De Warande H3 (Heren)Zwembad t Hoogkoor
4 apr 18:45 Hieronymus H1 (Heren) - De Warande H4 (Heren)Zwembad De Stok
4 apr 20:00 Wave H1 (Heren (Bond)) - De Warande H1 (Heren (Bond))Kerkpolder
4 apr 20:15 De Warande Da1 (Dames) - Nayade Da1 (Dames)De Warande
11 apr 18:00 Hellas-Glana Da1 (Dames) - De Warande Da1 (Dames)Combibad De Nieuwe Hateboer
18 apr 15:30 De Warande H3 (Heren) - AquAmigos H2 (Heren)De Warande
18 apr 16:20 De Warande H1 (Heren (Bond)) - SBC2000 H1 (Heren (Bond))De Warande
18 apr 20:15 SBC2000 Da1 (Dames) - De Warande Da1 (Dames)Zwembad de Wisselaar
18 apr 20:15 SBC2000 H2 (Heren Reserve) - De Warande H2 (Heren Reserve)Zwembad de Wisselaar
1 mei 00:00 DBD H3 (Heren) - De Warande H3 (Heren)ZIB Zwemcentrum Best BV
DatumTijdWedstrijdUitslag
18 jan 16:15 DIO DIO Etten Leur H1 (Heren) - De Warande H3 (Heren) 11 - 6
11 jan 20:45 SWNZ (SG) Da1 (Dames) - De Warande Da1 (Dames) 7 - 10
11 jan 19:30 De Zuidwesthoek Da1 (Dames) - De Warande Da2 (Dames) 7 - 3
11 jan 18:45 Hieronymus CG1 (Gemengd-C <15) - De Warande CG1 (Gemengd-C <15) 12 - 6
11 jan 18:00 Hieronymus DG1 (Gemengd-D <13) - De Warande DG1 (Gemengd-D <13) 4 - 13
11 jan 17:35 De Warande H4 (Heren) - TRB-RES H1 (Heren) 2 - 9
11 jan 16:25 PSV PSV Waterpolo H4 (Heren Reserve) - De Warande H2 (Heren Reserve) 17 - 8
11 jan 16:20 De Warande H1 (Heren (Bond)) - Z&PC Rotterdam H1 (Heren (Bond)) 10 - 17
11 jan 15:30 De Warande H3 (Heren) - DBD H3 (Heren) 6 - 3
15 dec 19:40 De Warande H2 (Heren Reserve) - DZT'62 H3 (Heren Reserve) 18 - 8
15 dec 18:40 De Warande Da1 (Dames) - Lutra Da1 (Dames) 4 - 8
15 dec 17:50 De Warande Da2 (Dames) - Gorgo Da1 (Dames) 6 - 3
15 dec 17:00 De Warande DG1 (Gemengd-D <13) - ZPC De Zeeuwse Kust DG1 (Gemengd-D <13) 4 - 15
15 dec 16:10 De Warande CG1 (Gemengd-C <15) - ZPC De Zeeuwse Kust CG1 (Gemengd-C <15) 16 - 8
14 dec 18:00 BZC H1 (Heren (Bond)) - De Warande H1 (Heren (Bond)) 11 - 11
14 dec 17:50 De Vennen H4 (Heren) - De Warande H4 (Heren) 10 - 3
14 dec 16:00 SBC2000 H4 (Heren) - De Warande H3 (Heren) 15 - 4
8 dec 18:45 TRB-RES Da2 (Dames) - De Warande Da2 (Dames) 5 - 10
7 dec 21:05 AquAmigos H2 (Heren) - De Warande H3 (Heren) 6 - 9
7 dec 18:00 De Warande Da1 (Dames) - SBC2000 Da1 (Dames) 13 - 6
7 dec 17:00 De Warande H2 (Heren Reserve) - SBC2000 H2 (Heren Reserve) 14 - 9
7 dec 16:10 De Warande H4 (Heren) - OZC'57 H1 (Heren) 3 - 11
7 dec 16:00 De Schelde CG1 (Gemengd-C <15) - De Warande CG1 (Gemengd-C <15) 8 - 7
30 nov 20:30 De Punderman Da1 (Dames) - De Warande Da2 (Dames) 4 - 11
30 nov 18:45 De Krabben CG1 (Gemengd-C <15) - De Warande CG1 (Gemengd-C <15) 10 - 10
30 nov 17:25 De Warande H4 (Heren) - Arethusa H3 (Heren) 4 - 11
30 nov 16:20 De Warande H1 (Heren (Bond)) - Wave H1 (Heren (Bond)) 12 - 9
30 nov 15:30 De Warande H3 (Heren) - BZ&PC (Boxmeer) H1 (Heren) 9 - 5
30 nov 15:20 Nayade Da1 (Dames) - De Warande Da1 (Dames) 4 - 8
30 nov 15:00 SBC2000 DG1 (Gemengd-D <13) - De Warande DG1 (Gemengd-D <13) 11 - 10
24 nov 19:00 DZT'62 H3 (Heren Reserve) - De Warande H2 (Heren Reserve) 14 - 12
23 nov 19:30 Gorgo Da1 (Dames) - De Warande Da2 (Dames) 3 - 11
23 nov 18:45 Gorgo H1 (Heren) - De Warande H4 (Heren) 9 - 8
16 nov 19:30 De Zuidwesthoek Da1 (Dames) - De Warande Da2 (Dames) 8 - 4
16 nov 19:10 De Warande H1 (Heren (Bond)) - De Plas H1 (Heren (Bond)) 10 - 11
16 nov 18:10 De Warande Da1 (Dames) - De Treffers Da1 (Dames) 6 - 8
16 nov 18:00 Hieronymus CG1 (Gemengd-C <15) - De Warande CG1 (Gemengd-C <15) 12 - 16
16 nov 17:55 Aegir H1 (Heren) - De Warande H3 (Heren) 12 - 9
16 nov 17:10 De Warande H2 (Heren Reserve) - DBD H2 (Heren Reserve) 8 - 7
16 nov 16:20 De Warande H4 (Heren) - TRB-RES H1 (Heren) 10 - 8
16 nov 15:30 De Warande DG1 (Gemengd-D <13) - De Schelde DG1 (Gemengd-D <13) 2 - 5
9 nov 21:10 De Vennen H3 (Heren) - De Warande H4 (Heren) 13 - 1
9 nov 20:15 WZK Zwemmen WZK H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1) - De Warande H1 (Heren (Bond)) 8 - 10
9 nov 19:00 AquAmigos Da1 (Dames) - De Warande Da1 (Dames) 9 - 7
9 nov 18:45 ZVDO'74 Da1 (Dames) - De Warande Da2 (Dames) 1 - 14
9 nov 17:15 ZVDO'74 CG1 (Gemengd-C <15) - De Warande CG1 (Gemengd-C <15) 7 - 5
9 nov 17:00 De Warande H3 (Heren) - SBC2000 H3 (Heren) 8 - 13
9 nov 16:10 De Warande DG1 (Gemengd-D <13) - De Krabben DG1 (Gemengd-D <13) 2 - 7
3 nov 18:45 TRB-RES Da2 (Dames) - De Warande Da2 (Dames) 6 - 5
3 nov 17:45 De Warande H4 (Heren) - OZC'57 H1 (Heren) 4 - 16
3 nov 16:30 De Warande H1 (Heren (Bond)) - OZV H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1) 12 - 7
3 nov 15:30 De Warande Da1 (Dames) - DZT'62 Da1 (Dames) 8 - 3
2 nov 20:45 HZPC H2 (Heren Reserve) - De Warande H2 (Heren Reserve) 13 - 9
2 nov 18:45 De Schelde CG1 (Gemengd-C <15) - De Warande CG1 (Gemengd-C <15) 7 - 7
2 nov 18:15 ZPC De Zeeuwse Kust H2 (Heren) - De Warande H3 (Heren) 5 - 4
2 nov 18:00 Hieronymus DG1 (Gemengd-D <13) - De Warande DG1 (Gemengd-D <13) 7 - 13
26 okt 21:30 De Warande H4 (Heren) - Hieronymus H1 (Heren) 0 - 13
26 okt 20:30 De Warande H2 (Heren Reserve) - Hellas-Glana H2 (Heren Reserve) 23 - 8
26 okt 20:10 ZZ&PC De Devel H1 (Heren (Bond)) - De Warande H1 (Heren (Bond)) 7 - 13
26 okt 19:30 De Warande Da1 (Dames) - PSV PSV Waterpolo Da3 (Dames) 10 - 9
26 okt 17:50 De Warande Da2 (Dames) - SBC2000 Da2 (Dames) 10 - 6
26 okt 17:00 De Warande DG1 (Gemengd-D <13) - ZPC De Zeeuwse Kust DG1 (Gemengd-D <13) 3 - 17
26 okt 16:10 De Warande CG1 (Gemengd-C <15) - SBC2000 CG1 (Gemengd-C <15) 6 - 12
19 okt 20:15 De Zuidwesthoek H1 (Heren) - De Warande H3 (Heren) 12 - 14
19 okt 19:45 Arethusa H3 (Heren) - De Warande H4 (Heren) 7 - 5
19 okt 18:25 De Warande Da2 (Dames) - De Punderman Da1 (Dames) 5 - 2
19 okt 17:10 De Warande H1 (Heren (Bond)) - De Kempvis H1 (Heren (Bond)) 11 - 9
19 okt 16:20 De Warande CG1 (Gemengd-C <15) - De Krabben CG1 (Gemengd-C <15) 11 - 6
19 okt 15:30 De Warande DG1 (Gemengd-D <13) - SBC2000 DG1 (Gemengd-D <13) 4 - 5
12 okt 20:50 Z&PC De Gouwe H1 (ManMeer Cup Heren ronde 2) - De Warande H1 (Heren (Bond)) 10 - 3
12 okt 18:10 De Warande H3 (Heren) - DIO DIO Etten Leur H1 (Heren) 4 - 11
12 okt 17:20 De Vennen Da2 (Dames) - De Warande Da2 (Dames) 8 - 4
12 okt 17:10 De Warande Da1 (Dames) - ZPC De Zeeuwse Kust Da1 (Dames) 12 - 12
12 okt 16:45 De Schelde DG1 (Gemengd-D <13) - De Warande DG1 (Gemengd-D <13) 15 - 6
12 okt 16:10 De Warande H2 (Heren Reserve) - De Rog H2 (Heren Reserve) 16 - 13
12 okt 15:40 De Vennen CG1 (Gemengd-C <15) - De Warande CG1 (Gemengd-C <15) 16 - 21
5 okt 19:00 De Krabben DG1 (Gemengd-D <13) - De Warande DG1 (Gemengd-D <13) 8 - 6
5 okt 18:50 Arethusa H2 (Heren Reserve) - De Warande H2 (Heren Reserve) 14 - 14
5 okt 18:00 De Warande H1 (Heren (Bond)) - WZC (SG) H1 (Heren (Bond)) 14 - 12
5 okt 17:45 Argo Da1 (Dames) - De Warande Da1 (Dames) 4 - 16
5 okt 17:10 De Warande H4 (Heren) - De Vennen H3 (Heren) 2 - 19
5 okt 17:05 DIO DIO Etten Leur H2 (Heren) - De Warande H3 (Heren) 5 - 8
5 okt 16:20 De Warande Da2 (Dames) - ZVDO'74 Da1 (Dames) 5 - 3
5 okt 15:30 De Warande CG1 (Gemengd-C <15) - ZVDO'74 CG1 (Gemengd-C <15) 5 - 6
29 sep 18:45 TRB-RES H1 (Heren) - De Warande H4 (Heren) 3 - 6
28 sep 19:40 Z&PC Rotterdam H1 (Heren (Bond)) - De Warande H1 (Heren (Bond)) 15 - 5
28 sep 19:40 De Warande H2 (Heren Reserve) - PSV PSV Waterpolo H4 (Heren Reserve) 16 - 15
28 sep 18:50 De Warande Da2 (Dames) - De Zuidwesthoek Da1 (Dames) 6 - 11
28 sep 18:00 De Warande DG1 (Gemengd-D <13) - Hieronymus DG1 (Gemengd-D <13) 15 - 2
28 sep 17:10 De Warande CG1 (Gemengd-C <15) - Hieronymus CG1 (Gemengd-C <15) 6 - 10
28 sep 15:30 De Warande Da1 (Dames) - SWNZ (SG) Da1 (Dames) 9 - 3
21 sep 19:30 VZV Njord H3 (Heren Reserve) - De Warande H2 (Heren Reserve) 3 - 12
14 sep 17:45 Lutra Da1 (Dames) - De Warande Da1 (Dames) 13 - 4
14 sep 17:10 De Warande H1 (Heren (Bond)) - BZC H1 (Heren (Bond)) 16 - 7
14 sep 16:45 ZPC De Zeeuwse Kust CG1 (Gemengd-C <15) - De Warande CG1 (Gemengd-C <15) 5 - 9
14 sep 16:20 De Warande H4 (Heren) - De Vennen H4 (Heren) 4 - 12
14 sep 16:00 ZPC De Zeeuwse Kust DG1 (Gemengd-D <13) - De Warande DG1 (Gemengd-D <13) 13 - 1
14 sep 15:30 De Warande H3 (Heren) - SBC2000 H4 (Heren) 4 - 12
Verenigingsinformatie
NaamDe Warande
AccommodatiegegevensDe Warande
OOSTERHOUT NB