DatumTijdWedstrijdLocatie
29 jan 14:20 SBC2000 H4 (Heren) - De Warande H3 (Heren)Zwembad de Wisselaar
29 jan 16:45 Nayade Da1 (Dames) - De Warande Da1 (Dames)Sportcentrum voor studenten
29 jan 18:00 De Krabben De Krabben-Hieronymus CG1 (Gemengd-C <15) - De Warande CG1 (Gemengd-C <15)Zwembad De Stok
29 jan 18:45 De Krabben De Krabben-Hieronymus Da1 (Dames) - De Warande Da2 (Dames)Zwembad De Stok
29 jan 19:00 Hieronymus Hieronymus-De Krabben H1 (Heren) - De Warande H4 (Heren)De Schelp
5 feb 16:00 VZV Njord DG2 (Gemengd-D <13) - De Warande DG1 (Gemengd-D <13)Zwembad Den Ekkerman
5 feb 17:45 SBC2000 CG1 (Gemengd-C <15) - De Warande CG1 (Gemengd-C <15)Zwembad de Wisselaar
5 feb 18:30 De Dokkelaers H2 (Heren) - De Warande H4 (Heren)Laco sportcentrum Hilvarenbeek
5 feb 19:00 De Treffers Da1 (Dames) - De Warande Da1 (Dames)Combibad Kwekkelstijn
5 feb 20:15 De Zuidwesthoek H1 (Heren) - De Warande H3 (Heren)LACO zwembad Hoogerheide
5 feb 21:15 De Reigers (SG) H1 (Heren (Bond)) - De Warande H1 (Heren (Bond))De Waterthor
6 feb 17:50 PSV H4 (Heren Reserve) - De Warande H2 (Heren Reserve)De Tongelreep
12 feb 16:00 De Warande CG1 (Gemengd-C <15) - SBC2000 CG2 (Gemengd-C <15)De Warande
12 feb 16:45 ZPC De Zeeuwse Kust DG1 (Gemengd-D <13) - De Warande DG1 (Gemengd-D <13)Vrijburgbad Vlissingen
12 feb 16:50 De Warande Da2 (Dames) - De Vennen Da2 (Dames)De Warande
12 feb 17:40 De Warande Da1 (Dames) - ZPC De Zeeuwse Kust Da1 (Dames)De Warande
12 feb 18:40 De Warande H4 (Heren) - ZPC De Zeeuwse Kust H3 (Heren)De Warande
12 feb 19:30 De Warande H3 (Heren) - ZPC De Zeeuwse Kust H2 (Heren)De Warande
12 feb 20:20 De Warande H2 (Heren Reserve) - De Vennen H2 (Heren Reserve)De Warande
19 feb 16:00 De Warande H1 (Heren (Bond)) - WZK Zwemmen H1 (Heren (Bond))De Warande
12 maa 16:00 De Warande DG1 (Gemengd-D <13) - Hieronymus Hieronymus-De Krabben DG1 (Gemengd-D <13)De Warande
12 maa 16:20 DIO DIO Etten Leur H1 (Heren) - De Warande H3 (Heren)De Banakker
12 maa 18:00 Lutra Da1 (Dames) - De Warande Da1 (Dames)Recreatiebad De Wissen
12 maa 19:10 Arethusa H2 (Heren Reserve) - De Warande H2 (Heren Reserve)Golfbad Oss
12 maa 19:20 SBC2000 H1 (Heren (Bond)) - De Warande H1 (Heren (Bond))Zwembad de Wisselaar
12 maa 19:30 De Zuidwesthoek Da1 (Dames) - De Warande Da2 (Dames)LACO zwembad Hoogerheide
12 maa 20:10 De Vennen H3 (Heren) - De Warande H4 (Heren)De Vennen
19 maa 17:30 AquAmigos Da2 (Dames) - De Warande Da2 (Dames)Zwembad Olympia
19 maa 19:10 Arethusa Da2 (Dames) - De Warande Da1 (Dames)Golfbad Oss
19 maa 19:30 Hieronymus Hieronymus-De Krabben DG1 (Gemengd-D <13) - De Warande DG1 (Gemengd-D <13)De Schelp
19 maa 20:50 PSV H5 (Heren Reserve) - De Warande H2 (Heren Reserve)De Tongelreep
19 maa 21:00 Arethusa H3 (Heren) - De Warande H3 (Heren)Golfbad Oss
20 maa 17:00 TRB-RES CG1 (Gemengd-C <15) - De Warande CG1 (Gemengd-C <15)Drieburcht
20 maa 17:45 TRB-RES H1 (Heren) - De Warande H4 (Heren)Drieburcht
26 maa 15:30 De Warande DG1 (Gemengd-D <13) - PSV DG1 (Gemengd-D <13)De Warande
26 maa 16:20 De Warande CG1 (Gemengd-C <15) - ZPC De Zeeuwse Kust CG1 (Gemengd-C <15)De Warande
26 maa 17:10 De Warande H3 (Heren) - DIO DIO Etten Leur H2 (Heren)De Warande
26 maa 18:00 De Warande H2 (Heren Reserve) - De Treffers H3 (Heren Reserve)De Warande
26 maa 19:00 De Warande H1 (Heren (Bond)) - Wave H1 (Heren (Bond))De Warande
26 maa 20:15 De Warande H4 (Heren) - De Vennen H4 (Heren)De Warande
26 maa 21:05 De Warande Da1 (Dames) - Hellas-Glana Da1 (Dames)De Warande
2 apr 16:00 De Schelde DG1 (Gemengd-D <13) - De Warande DG1 (Gemengd-D <13)Sportcentrum Vliegende Vaart
2 apr 18:15 OZV H1 (Heren (Bond)) - De Warande H1 (Heren (Bond))H2O
2 apr 18:45 HZPC H2 (Heren Reserve) - De Warande H2 (Heren Reserve)Zwembad De Berkel
2 apr 18:45 SWNZ (SG) Da1 (Dames) - De Warande Da1 (Dames)Zwembad Molenheide
2 apr 19:40 SWNZ (SG) Da2 (Dames) - De Warande Da2 (Dames)Zwembad Molenheide
2 apr 19:45 ZVDO'74 H2 (Heren) - De Warande H4 (Heren)Optisport AquaAltena
2 apr 21:30 Zeester-Meerval H2 (Heren) - De Warande H3 (Heren)Zwembad Drie Essen
9 apr 15:30 De Warande DG1 (Gemengd-D <13) - De Vennen DG1 (Gemengd-D <13)De Warande
9 apr 16:20 De Warande CG1 (Gemengd-C <15) - ZVDO'74 CG1 (Gemengd-C <15)De Warande
9 apr 17:10 De Warande Da1 (Dames) - HZPC Da1 (Dames)De Warande
9 apr 18:10 De Warande Da2 (Dames) - ZVDO'74 Da1 (Dames)De Warande
9 apr 19:00 De Warande H4 (Heren) - SBC2000 H5 (Heren)De Warande
9 apr 19:50 De Warande H3 (Heren) - AquAmigos H3 (Heren)De Warande
9 apr 20:40 De Warande H2 (Heren Reserve) - De Rog H2 (Heren Reserve)De Warande
9 apr 21:40 De Warande H1 (Heren (Bond)) - De Kempvis H1 (Heren (Bond))De Warande
23 apr 14:20 SBC2000 DG1 (Gemengd-D <13) - De Warande DG1 (Gemengd-D <13)Zwembad de Wisselaar
23 apr 15:15 SBC2000 Da1 (Dames) - De Warande Da2 (Dames)Zwembad de Wisselaar
23 apr 16:00 De Warande H3 (Heren) - DBD H3 (Heren)De Warande
23 apr 18:05 DBD H2 (Heren Reserve) - De Warande H2 (Heren Reserve)ZIB Zwemcentrum Best BV
23 apr 18:30 WZC (SG) H1 (Heren (Bond)) - De Warande H1 (Heren (Bond))De Veur
23 apr 18:40 Zeester-Meerval CG1 (Gemengd-C <15) - De Warande CG1 (Gemengd-C <15)Zwembad Drie Essen
23 apr 19:30 Zeester-Meerval Da1 (Dames) - De Warande Da1 (Dames)Zwembad Drie Essen
1 mei 00:00 ZPC De Zeeuwse Kust CG1 (Gemengd-C <15) - De Warande CG1 (Gemengd-C <15)Vrijburgbad Vlissingen
1 mei 00:00 SBC2000 H3 (Heren Reserve) - De Warande H2 (Heren Reserve)Zwembad de Wisselaar
1 mei 00:00 De Warande DG1 (Gemengd-D <13) - SBC2000 DG1 (Gemengd-D <13)De Warande
2 mei 00:00 PSV Da3 (Dames) - De Warande Da1 (Dames)De Tongelreep
14 mei 18:30 De Warande H1 (Heren (Bond)) - Zwemvereniging Westland H1 (Heren (Bond))De Warande
21 mei 18:30 De Warande H1 (Heren (Bond)) - BZC H1 (Heren (Bond))De Warande
DatumTijdWedstrijdUitslag
27 nov 18:40 De Warande H2 (Heren Reserve) - DBD H2 (Heren Reserve) 15 - 9
27 nov 18:30 Hieronymus Hieronymus-De Krabben DG1 (Gemengd-D <13) - De Warande DG1 (Gemengd-D <13) 8 - 14
27 nov 17:50 De Warande Da2 (Dames) - SBC2000 Da1 (Dames) 0 - 0
27 nov 17:00 DBD H3 (Heren) - De Warande H3 (Heren) 8 - 5
27 nov 16:50 De Warande Da1 (Dames) - Zeester-Meerval Da1 (Dames) 11 - 7
27 nov 16:00 De Warande CG1 (Gemengd-C <15) - Zeester-Meerval CG1 (Gemengd-C <15) 0 - 0
21 nov 17:45 De Rog H2 (Heren Reserve) - De Warande H2 (Heren Reserve) 10 - 6
20 nov 20:50 De Kempvis H1 (Heren (Bond)) - De Warande H1 (Heren (Bond)) 12 - 11
20 nov 20:30 ZVDO'74 Da1 (Dames) - De Warande Da2 (Dames) 9 - 10
20 nov 19:00 ZVDO'74 CG1 (Gemengd-C <15) - De Warande CG1 (Gemengd-C <15) 12 - 5
20 nov 18:35 AquAmigos H3 (Heren) - De Warande H3 (Heren) 6 - 11
20 nov 17:45 HZPC Da1 (Dames) - De Warande Da1 (Dames) 4 - 6
20 nov 16:00 De Warande DG1 (Gemengd-D <13) - ZPC De Zeeuwse Kust DG1 (Gemengd-D <13) 1 - 21
20 nov 14:20 SBC2000 H5 (Heren) - De Warande H4 (Heren) 6 - 9
13 nov 21:05 De Warande H2 (Heren Reserve) - HZPC H2 (Heren Reserve) 13 - 10
13 nov 20:15 De Warande H4 (Heren) - ZVDO'74 H2 (Heren) 10 - 9
13 nov 19:15 De Warande Da1 (Dames) - SWNZ (SG) Da1 (Dames) 9 - 10
13 nov 18:00 De Warande H1 (Heren (Bond)) - OZV H1 (Heren (Bond)) 13 - 7
13 nov 17:10 De Warande H3 (Heren) - Zeester-Meerval H2 (Heren) 9 - 5
13 nov 16:20 De Warande Da2 (Dames) - SWNZ (SG) Da2 (Dames) 8 - 8
13 nov 15:30 De Warande DG1 (Gemengd-D <13) - VZV Njord DG2 (Gemengd-D <13) 2 - 21
6 nov 21:00 Wave H1 (Heren (Bond)) - De Warande H1 (Heren (Bond)) 14 - 16
6 nov 19:30 De Vennen H4 (Heren) - De Warande H4 (Heren) 16 - 0
6 nov 19:30 De Treffers H3 (Heren Reserve) - De Warande H2 (Heren Reserve) 20 - 7
6 nov 17:15 Hellas-Glana Da1 (Dames) - De Warande Da1 (Dames) 15 - 13
6 nov 16:20 DIO DIO Etten Leur H2 (Heren) - De Warande H3 (Heren) 7 - 8
6 nov 14:20 SBC2000 DG1 (Gemengd-D <13) - De Warande DG1 (Gemengd-D <13) 10 - 7
30 okt 20:20 De Warande H2 (Heren Reserve) - Arethusa H2 (Heren Reserve) 11 - 7
30 okt 19:20 De Warande Da1 (Dames) - Lutra Da1 (Dames) 12 - 9
30 okt 18:30 De Warande Da2 (Dames) - De Zuidwesthoek Da1 (Dames) 3 - 6
30 okt 17:40 De Warande H4 (Heren) - De Vennen H3 (Heren) 4 - 13
30 okt 16:50 De Warande H3 (Heren) - DIO DIO Etten Leur H1 (Heren) 7 - 6
30 okt 16:00 De Warande DG1 (Gemengd-D <13) - De Vennen DG1 (Gemengd-D <13) 10 - 3
23 okt 19:00 Z&PC De Gouwe H1 (Heren (Bond)) - De Warande H1 (Heren (Bond)) 14 - 10
16 okt 16:00 De Warande H1 (Heren (Bond)) - SBC2000 H1 (Heren (Bond)) 19 - 9
9 okt 21:00 De Vennen H2 (Heren Reserve) - De Warande H2 (Heren Reserve) 18 - 2
9 okt 20:30 WZK Zwemmen H1 (Heren (Bond)) - De Warande H1 (Heren (Bond)) 9 - 10
9 okt 20:00 ZPC De Zeeuwse Kust H2 (Heren) - De Warande H3 (Heren) 5 - 8
9 okt 19:00 ZPC De Zeeuwse Kust H3 (Heren) - De Warande H4 (Heren) 19 - 5
9 okt 18:00 De Vennen Da2 (Dames) - De Warande Da2 (Dames) 1 - 8
9 okt 18:00 ZPC De Zeeuwse Kust Da1 (Dames) - De Warande Da1 (Dames) 3 - 13
9 okt 16:00 De Schelde DG1 (Gemengd-D <13) - De Warande DG1 (Gemengd-D <13) 18 - 2
9 okt 14:20 SBC2000 CG2 (Gemengd-C <15) - De Warande CG1 (Gemengd-C <15) 18 - 0
2 okt 20:00 De Warande H1 (Heren (Bond)) - De Reigers (SG) H1 (Heren (Bond)) 14 - 4
2 okt 19:00 De Warande H2 (Heren Reserve) - PSV H4 (Heren Reserve) 8 - 19
2 okt 18:00 De Warande Da1 (Dames) - De Treffers Da1 (Dames) 7 - 6
2 okt 17:10 De Warande H4 (Heren) - De Dokkelaers H2 (Heren) 3 - 16
2 okt 16:20 De Warande DG1 (Gemengd-D <13) - PSV DG1 (Gemengd-D <13) 2 - 24
2 okt 15:30 De Warande CG1 (Gemengd-C <15) - SBC2000 CG1 (Gemengd-C <15) 4 - 7
25 sep 20:00 De Treffers Da3 (Dames) - De Warande Da2 (Dames) 2 - 10
25 sep 18:45 De Krabben De Krabben-Hieronymus CG2 (Gemengd-C <15) - De Warande CG1 (Gemengd-C <15) 10 - 0
25 sep 17:15 AquAmigos H5 (Heren) - De Warande H4 (Heren) 8 - 6
25 sep 16:50 De Warande DG1 (Gemengd-D <13) - ZPC De Zeeuwse Kust DG1 (Gemengd-D <13) 3 - 16
25 sep 16:00 De Warande H3 (Heren) - Nayade H2 (Heren) 4 - 4
18 sep 20:20 De Warande H2 (Heren Reserve) - VZV Njord H3 (Heren Reserve) 11 - 13
18 sep 19:20 De Warande Da1 (Dames) - TRB-RES Da1 (Dames) 8 - 3
18 sep 18:30 De Warande H4 (Heren) - AquAmigos H4 (Heren) 2 - 7
18 sep 17:40 De Warande Da2 (Dames) - De Schelde Da1 (Dames) 8 - 3
18 sep 17:35 AquAmigos H2 (Heren) - De Warande H3 (Heren) 16 - 7
18 sep 16:50 De Warande DG1 (Gemengd-D <13) - VZV Njord DG2 (Gemengd-D <13) 5 - 23
18 sep 16:00 De Warande CG1 (Gemengd-C <15) - De Schelde CG1 (Gemengd-C <15) 1 - 20
Verenigingsinformatie
NaamDe Warande
AccommodatiegegevensDe Warande
OOSTERHOUT NB