DatumTijdWedstrijdLocatie
14 dec 15:30 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H6 (Heren Reserve) - Watervlo H2 (Heren Reserve)Sportcomplex Amerena
14 dec 16:30 Watervlo DG2 (Gemengd-D <13) - De Vaart DG1 (Gemengd-D <13)Fletiomare
14 dec 17:00 De Vuursche CG1 (Gemengd-C <15) - Watervlo CG1 (Gemengd-C <15)De Trits
14 dec 17:00 BZC Brandenburg BZC Brandenburg DG1* (Gemengd-D <13) - Watervlo DG1 (Gemengd-D <13)Brandenburg
14 dec 17:15 Watervlo CG2 (Gemengd-C <15) - De Snippen De Snippen CG1* (Gemengd-C <15)Fletiomare
14 dec 18:00 Watervlo H4 (Heren) - ZPC Woerden H3 (Heren)Fletiomare
14 dec 18:15 ZV Haerlem AJ1 (Jongens-A <19) - Watervlo AJ1 (Jongens-A <19)De Planeet
14 dec 18:45 Watervlo H3 (Heren) - Het Zinkstuk H1 (Heren)Fletiomare
14 dec 19:30 Watervlo H1 (Heren (Bond)) - Wiekslag H1 (Heren (Bond))Fletiomare
14 dec 19:35 De Meeuwen Diemen Da1 (Dames) - Watervlo Da2 (Dames)Weth. F.B. Duran
15 dec 17:00 De Duinkikkers BJ1 (Jongens-B <17) - Watervlo BJ1 (Jongens-B <17)Sportboulevard de Engh
15 dec 17:45 De Duinkikkers De Duinkikkers BCM1 (Meisjes-C <15) - Watervlo Watervlo BCM1 (Meisjes-C <15)Sportboulevard de Engh
21 dec 14:00 Watervlo AJ1 (Jongens-A <19) - ZV De Zaan AJ1 (Jongens-A <19)Fletiomare
21 dec 14:45 Watervlo Watervlo BCM1 (Meisjes-C <15) - ZV De Zaan ZV De Zaan BCM2 (Meisjes-C <15)Fletiomare
21 dec 15:30 Watervlo Da4 (Dames) - De Meeuwen Diemen Da1 (Dames)Fletiomare
21 dec 16:15 Watervlo H3 (Heren) - ZV De Zaan H6 (Heren)Fletiomare
21 dec 16:30 De Vaart H1 (Heren) - Watervlo H2 (Heren Reserve)De Duker
21 dec 17:30 DAW BJ1 (Jongens-B <17) - Watervlo BJ1 (Jongens-B <17)Sportcomplex Hoornsevaart
1 jan 09:00 ZPC De Zeeuwse Kust H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1) - Watervlo H1 (Heren (Bond))Vrijburgbad Vlissingen
11 jan 13:30 VZC EG1 (Gemengd-E <11) - Watervlo EG1 (Gemengd-E <11)De Vallei
11 jan 14:00 Watervlo DG1 (Gemengd-D <13) - Aquarijn DG1 (Gemengd-D <13)Fletiomare
11 jan 14:45 Watervlo CG2 (Gemengd-C <15) - Triton Triton CG1* (Gemengd-C <15)Fletiomare
11 jan 15:30 Watervlo Da4 (Dames) - De Meeuwen Diemen De Meeuwen Da2 (Dames)Fletiomare
11 jan 15:45 VZC VZC CG1/Polar Bears CG1* (Gemengd-C <15) - Watervlo CG1 (Gemengd-C <15)De Vallei
11 jan 16:15 Watervlo Watervlo BCM1 (Meisjes-C <15) - VZV VZV BCM1/ZV Haerlem BCM1 (Meisjes-C <15)Fletiomare
11 jan 17:00 Watervlo Da2 (Dames) - VZC Da1 (Dames)Fletiomare
11 jan 17:45 Watervlo BJ1 (Jongens-B <17) - UZSC BJ2 (Jongens-B <17)Fletiomare
11 jan 18:15 De Otters Het Gooi DG2 (Gemengd-D <13) - Watervlo DG2 (Gemengd-D <13)Sportcentrum De Zandzee
11 jan 18:30 Watervlo AJ1 (Jongens-A <19) - Zwemclub Zeist AJ1 (Jongens-A <19)Fletiomare
11 jan 18:30 De Vuursche H1 (Heren) - Watervlo H3 (Heren)De Trits
11 jan 19:15 Watervlo H2 (Heren Reserve) - De Otters Het Gooi H2 (Heren Reserve)Fletiomare
11 jan 20:10 Watervlo Da1 (Dames) - Zwemvereniging Utrecht Da2 (Dames 1e deel)Fletiomare
11 jan 21:00 Het Zinkstuk H2 (Heren) - Watervlo H4 (Heren)De Krommerijn
11 jan 21:15 De Treffers H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1) - Watervlo H1 (Heren (Bond))Combibad Kwekkelstijn
12 jan 16:30 JAWS Amsterdam Da1 (Dames) - Watervlo Da3 (Dames)De Mirandabad
18 jan 14:00 Watervlo DG2 (Gemengd-D <13) - De Otters Het Gooi DG2 (Gemengd-D <13)Fletiomare
18 jan 14:40 Watervlo CG1 (Gemengd-C <15) - VZC VZC CG1/Polar Bears CG1* (Gemengd-C <15)Fletiomare
18 jan 15:25 Watervlo Da4 (Dames) - Oceanus Da2 (Dames)Fletiomare
18 jan 16:10 Watervlo H4 (Heren) - Het Zinkstuk H2 (Heren)Fletiomare
18 jan 16:15 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ3 (Jongens-B <17) - Watervlo BJ1 (Jongens-B <17)Sportcomplex Amerena
18 jan 16:45 UZSC Da5 (Dames) - Watervlo Da2 (Dames)De Krommerijn
18 jan 16:55 Watervlo Da3 (Dames) - ZV De Zaan Da5 (Dames)Fletiomare
18 jan 17:00 Aquarijn DG1 (Gemengd-D <13) - Watervlo DG1 (Gemengd-D <13)Sportcomplex Merwestein
18 jan 17:00 Oceanus H3 (Heren Reserve) - Watervlo H2 (Heren Reserve)De Waterlelie
18 jan 17:30 UZSC H6 (Heren) - Watervlo H3 (Heren)De Krommerijn
18 jan 19:15 KZC Da1 (Dames 1e deel) - Watervlo Da1 (Dames)Sportfondsenbad Beverwijk
18 jan 20:10 Zwemclub Zeist AJ1 (Jongens-A <19) - Watervlo AJ1 (Jongens-A <19)Dijnselburg
19 jan 13:00 Watervlo EG1 (Gemengd-E <11) - De Otters Het Gooi EG2 (Gemengd-E <11 1e deel)Fletiomare
19 jan 16:15 ZPCH ZPCH BCM1/De Amstel BCM1 (Meisjes-C <15) - Watervlo Watervlo BCM1 (Meisjes-C <15)Het Veenweidebad
19 jan 16:20 Triton Triton CG1* (Gemengd-C <15) - Watervlo CG2 (Gemengd-C <15)Victoriabad
25 jan 15:00 Watervlo DG2 (Gemengd-D <13) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG4 (Gemengd-D <13)Fletiomare
25 jan 15:45 Watervlo CG1 (Gemengd-C <15) - Aquarijn CG1 (Gemengd-C <15)Fletiomare
25 jan 16:30 De Aalscholver De Aalscholver CG* (Gemengd-C <15) - Watervlo CG2 (Gemengd-C <15)Almere Poort
25 jan 16:30 Watervlo Da4 (Dames) - ZPC Woerden Da2 (Dames)Fletiomare
25 jan 17:15 Watervlo H4 (Heren) - De Albatros H2 (Heren)Fletiomare
25 jan 17:15 De Ham Da4 (Dames) - Watervlo Da2 (Dames)De Crommenije
25 jan 17:40 De Fuut DG1 (Gemengd-D <13) - Watervlo DG1 (Gemengd-D <13)MFA Safari
25 jan 18:00 Watervlo Da3 (Dames) - De Ham Da5 (Dames)Fletiomare
25 jan 18:45 Watervlo H3 (Heren) - Aquarijn H2 (Heren)Fletiomare
25 jan 19:00 De Otters Het Gooi DE Otters Het Gooi BCM1 (Meisjes-C <15) - Watervlo Watervlo BCM1 (Meisjes-C <15)Sportcentrum De Zandzee
25 jan 19:05 DWT H2 (Heren Reserve) - Watervlo H2 (Heren Reserve)Boerhaavebad
25 jan 19:30 Watervlo H1 (Heren (Bond)) - De Linge/PCG (SG) H1 (Heren (Bond))Fletiomare
25 jan 19:50 West-Friesland (SG) AJ1 (Jongens-A <19) - Watervlo AJ1 (Jongens-A <19)De Waterhoorn
25 jan 20:30 De Otters Het Gooi BJ1 (Jongens-B <17) - Watervlo BJ1 (Jongens-B <17)Sportcentrum De Zandzee
25 jan 20:35 Watervlo Da1 (Dames) - DWT Da1 (Dames 1e deel)Fletiomare
26 jan 12:00 Watervlo EG1 (Gemengd-E <11) - De Aalscholver De Aalscholver EG1* (Gemengd-E <11 1e deel)Fletiomare
1 feb 14:00 Watervlo DG2 (Gemengd-D <13) - De Aalscholver DG1 (Gemengd-D <13)Fletiomare
1 feb 14:45 Watervlo CG2 (Gemengd-C <15) - De Vaart CG1 (Gemengd-C <15)Fletiomare
1 feb 15:30 Watervlo CG1 (Gemengd-C <15) - ZPC Woerden ZPC Woerden CG1* (Gemengd-C <15)Fletiomare
1 feb 16:15 Watervlo H4 (Heren) - Zwemvereniging Utrecht H5 (Heren)Fletiomare
1 feb 16:45 De Dolfijn Da2 (Dames) - Watervlo Da3 (Dames)Sloterparkbad
1 feb 17:00 Watervlo Watervlo BCM1 (Meisjes-C <15) - ZV De Zaan ZV De Zaan BCM2 (Meisjes-C <15)Fletiomare
1 feb 17:45 Watervlo Da2 (Dames) - ZV De Zaan Da4 (Dames)Fletiomare
1 feb 18:30 Watervlo BJ1 (Jongens-B <17) - De Aalscholver BJ1 (Jongens-B <17)Fletiomare
1 feb 19:05 ZPC Woerden H2 (Heren) - Watervlo H3 (Heren)Het Batensteinbad
1 feb 19:15 Watervlo H2 (Heren Reserve) - DJK-ZAR H2 (Heren Reserve)Fletiomare
1 feb 19:45 DAW AJ1 (Jongens-A <19) - Watervlo AJ1 (Jongens-A <19)Sportcomplex Hoornsevaart
1 feb 20:00 Katwijk H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1) - Watervlo H1 (Heren (Bond))Aquamar
1 feb 21:30 De Dolfijn Da1 (Dames 1e deel) - Watervlo Da1 (Dames)Sloterparkbad
2 feb 15:40 Triton Triton EG1* (Gemengd-E <11) - Watervlo EG1 (Gemengd-E <11)Victoriabad
2 feb 16:15 De Amstel Da1 (Dames) - Watervlo Da4 (Dames)Het Veenweidebad
8 feb 14:45 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H11 (Heren) - Watervlo H4 (Heren)Sportcomplex Amerena
8 feb 17:15 Watervlo DG1 (Gemengd-D <13) - De Amstel De Amstel DG1* (Gemengd-D <13)Fletiomare
8 feb 18:00 Watervlo CG2 (Gemengd-C <15) - Zwemclub Zeist Zwemclub Zeist CG2* (Gemengd-C <15)Fletiomare
8 feb 18:10 AquaWaarD Aquawaard BCM1 (Meisjes-C <15) - Watervlo Watervlo BCM1 (Meisjes-C <15)De Waardergolf
8 feb 18:45 Watervlo Da3 (Dames) - De Snippen Da1 (Dames)Fletiomare
8 feb 19:00 De Otters Het Gooi Da2 (Dames) - Watervlo Da4 (Dames)Sportcentrum De Zandzee
8 feb 19:15 HZC de Robben BJ1 (Jongens-B <17) - Watervlo BJ1 (Jongens-B <17)De Lieberg
8 feb 19:30 Watervlo H1 (Heren (Bond)) - ZPC De Zeeuwse Kust H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1)Fletiomare
8 feb 19:45 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da3 (Dames) - Watervlo Da2 (Dames)Sportcomplex Amerena
8 feb 20:35 Watervlo Da1 (Dames) - UZSC Da4 (Dames 1e deel)Fletiomare
8 feb 20:45 Het Y H4 (Heren Reserve) - Watervlo H2 (Heren Reserve)Sportfondsenbad Oost
9 feb 13:00 Watervlo EG1 (Gemengd-E <11) - De Vaart EG1 (Gemengd-E <11 1e deel)Fletiomare
9 feb 17:35 VZC DG2 (Gemengd-D <13) - Watervlo DG2 (Gemengd-D <13)De Vallei
9 feb 20:30 VZC H3 (Heren) - Watervlo H3 (Heren)De Vallei
15 feb 21:10 d'ELFT H1 (Heren (Bond)) - Watervlo H1 (Heren (Bond))Kerkpolder
29 feb 19:30 Watervlo H1 (Heren (Bond)) - ZVVS H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1)Fletiomare
29 feb 19:35 De Snippen De Snippen CG1* (Gemengd-C <15) - Watervlo CG2 (Gemengd-C <15)De Meerkamp
29 feb 20:25 De Meeuwen Diemen De Meeuwen Da2 (Dames) - Watervlo Da4 (Dames)Weth. F.B. Duran
7 maa 14:00 Watervlo DG1 (Gemengd-D <13) - BZC Brandenburg BZC Brandenburg DG1* (Gemengd-D <13)Fletiomare
7 maa 14:45 Watervlo CG1 (Gemengd-C <15) - De Vuursche CG1 (Gemengd-C <15)Fletiomare
7 maa 15:30 Watervlo Da4 (Dames) - H.B.W. (SG) Da2 (Dames)Fletiomare
7 maa 16:15 Watervlo Da3 (Dames) - De Waterwolf De Waterwolf Da1/Het Y Da4 (Dames)Fletiomare
7 maa 16:30 De Vaart DG1 (Gemengd-D <13) - Watervlo DG2 (Gemengd-D <13)De Duker
7 maa 17:00 Watervlo AJ1 (Jongens-A <19) - ZV Haerlem AJ1 (Jongens-A <19)Fletiomare
7 maa 17:45 Watervlo H3 (Heren) - GoSwim H1 (Heren)Fletiomare
7 maa 18:00 ZV De Zaan Da6 (Dames) - Watervlo Da2 (Dames)De Slag
7 maa 18:30 Watervlo H2 (Heren Reserve) - De Ham H4 (Heren Reserve)Fletiomare
7 maa 18:45 De Vaart BJ1 (Jongens-B <17) - Watervlo BJ1 (Jongens-B <17)De Duker
7 maa 20:00 ZPC Woerden H3 (Heren) - Watervlo H4 (Heren)Het Batensteinbad
7 maa 20:00 Zwemvereniging Utrecht H1 (Heren (Bond)) - Watervlo H1 (Heren (Bond))De Kwakel
8 maa 11:00 Watervlo EG1 (Gemengd-E <11) - VZC EG1 (Gemengd-E <11)Fletiomare
8 maa 15:15 UZSC UZSC BCM2 (Meisjes-C <15) - Watervlo Watervlo BCM1 (Meisjes-C <15)De Krommerijn
8 maa 18:30 De Ham Da3 (Dames) - Watervlo Da1 (Dames)De Crommenije
14 maa 14:00 Watervlo CG1 (Gemengd-C <15) - GoSwim CG1 (Gemengd-C <15)Fletiomare
14 maa 14:45 Watervlo H4 (Heren) - De Fuut H4 (Heren)Fletiomare
14 maa 15:30 Watervlo Watervlo BCM1 (Meisjes-C <15) - ZPCH ZPCH BCM1/De Amstel BCM1 (Meisjes-C <15)Fletiomare
14 maa 16:15 Watervlo Da2 (Dames) - UZSC Da5 (Dames)Fletiomare
14 maa 17:00 Watervlo BJ1 (Jongens-B <17) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ3 (Jongens-B <17)Fletiomare
14 maa 17:00 Oceanus Da2 (Dames) - Watervlo Da4 (Dames)De Waterlelie
14 maa 17:00 De Albatros De Albatros DG1* (Gemengd-D <13) - Watervlo DG1 (Gemengd-D <13)Sportcentrum Helsdingen
14 maa 17:15 ZV De Zaan Da5 (Dames) - Watervlo Da3 (Dames)De Slag
14 maa 17:45 Watervlo AJ1 (Jongens-A <19) - BZC Brandenburg AJ1 (Jongens-A <19)Fletiomare
14 maa 18:00 IJsselmeer CG1 (Gemengd-C <15) - Watervlo CG2 (Gemengd-C <15)Sportcentrum De Meent
14 maa 18:30 Watervlo H3 (Heren) - UZSC H6 (Heren)Fletiomare
14 maa 18:45 De Otters Het Gooi EG2 (Gemengd-E <11 1e deel) - Watervlo EG1 (Gemengd-E <11)Sportcentrum De Zandzee
14 maa 19:15 Watervlo H2 (Heren Reserve) - Oceanus H3 (Heren Reserve)Fletiomare
21 maa 14:00 Watervlo DG2 (Gemengd-D <13) - De Otters Het Gooi DG2 (Gemengd-D <13)Fletiomare
21 maa 14:45 Watervlo CG1 (Gemengd-C <15) - VZC VZC CG1/Polar Bears CG1* (Gemengd-C <15)Fletiomare
21 maa 15:10 De Aalscholver De Aalscholver EG1* (Gemengd-E <11 1e deel) - Watervlo EG1 (Gemengd-E <11)Almere Poort
21 maa 15:30 Watervlo H4 (Heren) - Het Zinkstuk H2 (Heren)Fletiomare
21 maa 16:15 Watervlo Watervlo BCM1 (Meisjes-C <15) - KZC KZC BCM1 (Meisjes-C <15)Fletiomare
21 maa 16:15 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H7 (Heren) - Watervlo H3 (Heren)Sportcomplex Amerena
21 maa 17:00 Watervlo Da2 (Dames) - Aquarijn Da2 (Dames)Fletiomare
21 maa 17:00 Aquarijn DG1 (Gemengd-D <13) - Watervlo DG1 (Gemengd-D <13)Sportcomplex Merwestein
21 maa 17:30 DJK-ZAR Da1 (Dames) - Watervlo Da4 (Dames)Sportplaza Mercator
21 maa 17:45 Watervlo BJ1 (Jongens-B <17) - Aquarijn BJ1 (Jongens-B <17)Fletiomare
21 maa 18:30 Watervlo H2 (Heren Reserve) - De Dolfijn H2 (Heren Reserve)Fletiomare
21 maa 19:35 ZPCH Da1 (Dames) - Watervlo Da3 (Dames)Sportcomplex Koning Willem Alexander
21 maa 19:45 Zwemvereniging Utrecht Da2 (Dames 1e deel) - Watervlo Da1 (Dames)De Kwakel
21 maa 20:00 Zwemclub Zeist AJ1 (Jongens-A <19) - Watervlo AJ1 (Jongens-A <19)Dijnselburg
22 maa 16:20 Triton Triton CG1* (Gemengd-C <15) - Watervlo CG2 (Gemengd-C <15)Victoriabad
22 maa 16:30 DZT'62 H1 (ManMeer Cup Heren ronde 2) - Watervlo H1 (Heren (Bond))Zwembad De Wiemel
28 maa 14:00 Watervlo DG2 (Gemengd-D <13) - De Vuursche DG1 (Gemengd-D <13)Fletiomare
28 maa 14:45 Watervlo DG1 (Gemengd-D <13) - ZPC Woerden DG1 (Gemengd-D <13)Fletiomare
28 maa 15:30 Watervlo CG2 (Gemengd-C <15) - De Meeuwen Diemen CG1 (Gemengd-C <15)Fletiomare
28 maa 16:15 Watervlo Watervlo BCM1 (Meisjes-C <15) - De Dolfijn De Dolfijn BCM1 (Meisjes-C <15)Fletiomare
28 maa 17:00 De Vuursche H4 (Heren) - Watervlo H4 (Heren)De Trits
28 maa 17:00 Watervlo Da3 (Dames) - De Reuring Da1 (Dames)Fletiomare
28 maa 17:30 ZV De Zaan AJ1 (Jongens-A <19) - Watervlo AJ1 (Jongens-A <19)De Slag
28 maa 17:30 Zwemvereniging Utrecht Da5 (Dames) - Watervlo Da4 (Dames)De Kwakel
28 maa 17:45 Watervlo Da1 (Dames) - KZC Da1 (Dames 1e deel)Fletiomare
28 maa 17:55 Zwemclub Zeist Zwemclub Zeist CG1* (Gemengd-C <15) - Watervlo CG1 (Gemengd-C <15)Dijnselburg
28 maa 18:30 De Vuursche BJ1 (Jongens-B <17) - Watervlo BJ1 (Jongens-B <17)De Trits
28 maa 18:35 BZC Brandenburg H3 (Heren) - Watervlo H3 (Heren)Brandenburg
29 maa 14:00 Watervlo EG1 (Gemengd-E <11) - Triton Triton EG1* (Gemengd-E <11)Fletiomare
29 maa 18:00 JAWS Amsterdam H2 (Heren Reserve) - Watervlo H2 (Heren Reserve)De Mirandabad
4 apr 14:45 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG4 (Gemengd-D <13) - Watervlo DG2 (Gemengd-D <13)Sportcomplex Amerena
4 apr 15:00 Watervlo DG1 (Gemengd-D <13) - De Fuut DG1 (Gemengd-D <13)Fletiomare
4 apr 15:45 Watervlo CG2 (Gemengd-C <15) - De Aalscholver De Aalscholver CG* (Gemengd-C <15)Fletiomare
4 apr 16:30 Watervlo Da4 (Dames) - De Aalscholver Da1 (Dames)Fletiomare
4 apr 16:30 De Vaart EG1 (Gemengd-E <11 1e deel) - Watervlo EG1 (Gemengd-E <11)De Duker
4 apr 16:30 De Ham De Ham BCM2 (Meisjes-C <15) - Watervlo Watervlo BCM1 (Meisjes-C <15)De Crommenije
4 apr 17:15 Aquarijn CG1 (Gemengd-C <15) - Watervlo CG1 (Gemengd-C <15)Sportcomplex Merwestein
4 apr 17:15 Watervlo Da3 (Dames) - Aquarijn Da3 (Dames)Fletiomare
4 apr 18:00 Watervlo AJ1 (Jongens-A <19) - West-Friesland (SG) AJ1 (Jongens-A <19)Fletiomare
4 apr 18:20 DAW H2 (Heren Reserve) - Watervlo H2 (Heren Reserve)Sportcomplex Hoornsevaart
4 apr 18:25 De Albatros H2 (Heren) - Watervlo H4 (Heren)Sportcentrum Helsdingen
4 apr 18:45 Watervlo H3 (Heren) - De Fuut H2 (Heren)Fletiomare
4 apr 19:05 De Otters Het Gooi Da1 (Dames) - Watervlo Da2 (Dames)Sportcentrum De Zandzee
4 apr 19:20 ZPC Woerden BJ1 (Jongens-B <17) - Watervlo BJ1 (Jongens-B <17)Het Batensteinbad
4 apr 19:30 Watervlo H1 (Heren (Bond)) - JAWS Amsterdam H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1)Fletiomare
4 apr 20:00 DWT Da1 (Dames 1e deel) - Watervlo Da1 (Dames)Boerhaavebad
18 apr 14:00 Watervlo Watervlo BCM1 (Meisjes-C <15) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BCM2 (Meisjes-C <15)Fletiomare
18 apr 14:15 West-Friesland (SG) Da2 (Dames) - Watervlo Da3 (Dames)De Waterhoorn
18 apr 14:45 Watervlo H2 (Heren Reserve) - Zwemvereniging Utrecht H2 (Heren Reserve)Fletiomare
18 apr 15:45 Watervlo Da1 (Dames) - De Dolfijn Da1 (Dames 1e deel)Fletiomare
18 apr 17:00 De Vennen H1 (Heren (Bond)) - Watervlo H1 (Heren (Bond))De Vennen
18 apr 18:45 HZC de Robben H2 (Heren) - Watervlo H3 (Heren)De Lieberg
18 apr 19:00 Zwemvereniging Utrecht Da3 (Dames) - Watervlo Da4 (Dames)De Kwakel
18 apr 19:05 ZPC Woerden Da1 (Dames) - Watervlo Da2 (Dames)Het Batensteinbad
DatumTijdWedstrijdUitslag
7 dec 20:15 Watervlo H1 (Heren (Bond)) - De Vennen H1 (Heren (Bond)) 18 - 13
7 dec 19:15 Watervlo Da1 (Dames) - De Ham Da3 (Dames) 8 - 9
7 dec 19:00 Zwemvereniging Utrecht H2 (Heren Reserve) - Watervlo H2 (Heren Reserve) 18 - 9
7 dec 18:45 De Meeuwen Diemen CG1 (Gemengd-C <15) - Watervlo CG2 (Gemengd-C <15) 3 - 7
7 dec 18:30 Watervlo AJ1 (Jongens-A <19) - ZV De Zaan AJ1 (Jongens-A <19) 5 - 14
7 dec 17:50 ZPC Woerden DG1 (Gemengd-D <13) - Watervlo DG1 (Gemengd-D <13) 12 - 5
7 dec 17:45 Watervlo H3 (Heren) - HZC de Robben H2 (Heren) 7 - 15
7 dec 17:00 Watervlo Da3 (Dames) - West-Friesland (SG) Da2 (Dames) 4 - 11
7 dec 17:00 De Vuursche DG1 (Gemengd-D <13) - Watervlo DG2 (Gemengd-D <13) 11 - 10
7 dec 16:15 Watervlo Da2 (Dames) - ZPC Woerden Da1 (Dames) 5 - 4
7 dec 15:35 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BCM2 (Meisjes-C <15) - Watervlo Watervlo BCM1 (Meisjes-C <15) 5 - 20
7 dec 15:30 Watervlo H4 (Heren) - De Vuursche H4 (Heren) 11 - 9
7 dec 14:45 Watervlo Da4 (Dames) - Zwemvereniging Utrecht Da3 (Dames) 5 - 8
7 dec 14:00 Watervlo CG1 (Gemengd-C <15) - Zwemclub Zeist Zwemclub Zeist CG1* (Gemengd-C <15) 13 - 6
1 dec 19:00 JAWS Amsterdam H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1) - Watervlo H1 (Heren (Bond)) 22 - 10
30 nov 21:15 Watervlo H2 (Heren Reserve) - DAW H2 (Heren Reserve) 9 - 10
30 nov 20:30 Watervlo BJ1 (Jongens-B <17) - ZPC Woerden BJ1 (Jongens-B <17) 12 - 3
30 nov 20:00 Aquarijn Da3 (Dames) - Watervlo Da3 (Dames) 3 - 12
30 nov 19:45 Watervlo Da2 (Dames) - De Otters Het Gooi Da1 (Dames) 8 - 9
30 nov 19:30 De Fuut H2 (Heren) - Watervlo H3 (Heren) 6 - 11
30 nov 19:00 Watervlo Watervlo BCM1 (Meisjes-C <15) - De Ham De Ham BCM2 (Meisjes-C <15) 17 - 3
30 nov 19:00 GoSwim CG1 (Gemengd-C <15) - Watervlo CG1 (Gemengd-C <15) 6 - 17
30 nov 18:45 De Aalscholver Da1 (Dames) - Watervlo Da4 (Dames) 6 - 4
30 nov 18:45 De Fuut H4 (Heren) - Watervlo H4 (Heren) 3 - 15
30 nov 18:15 Watervlo CG2 (Gemengd-C <15) - IJsselmeer CG1 (Gemengd-C <15) 2 - 13
30 nov 18:05 UZSC Da4 (Dames 1e deel) - Watervlo Da1 (Dames) 8 - 10
30 nov 17:30 Watervlo DG1 (Gemengd-D <13) - De Albatros De Albatros DG1* (Gemengd-D <13) 2 - 9
30 nov 17:15 BZC Brandenburg AJ1 (Jongens-A <19) - Watervlo AJ1 (Jongens-A <19) 4 - 8
30 nov 13:00 Watervlo EG1 (Gemengd-E <11) - HZC de Robben EG1 (Gemengd-E <11 1e deel) 7 - 6
23 nov 21:20 ZPC Woerden H3 (Heren) - Watervlo H4 (Heren) 12 - 3
23 nov 21:00 De Snippen Da1 (Dames) - Watervlo Da3 (Dames) 9 - 4
23 nov 20:15 De Snippen De Snippen CG1* (Gemengd-C <15) - Watervlo CG2 (Gemengd-C <15) 9 - 11
23 nov 20:15 VZC H1 (Heren (Bond)) - Watervlo H1 (Heren (Bond)) 23 - 10
23 nov 20:00 Watervlo H2 (Heren Reserve) - Het Y H4 (Heren Reserve) 16 - 10
23 nov 19:15 Watervlo AJ1 (Jongens-A <19) - ZV Haerlem AJ1 (Jongens-A <19) 6 - 5
23 nov 18:30 Watervlo H3 (Heren) - VZC H3 (Heren) 4 - 9
23 nov 18:15 De Otters Het Gooi EG3 (Gemengd-E <11 1e deel) - Watervlo EG1 (Gemengd-E <11) 3 - 9
23 nov 17:45 Watervlo BJ1 (Jongens-B <17) - HZC de Robben BJ1 (Jongens-B <17) 17 - 2
23 nov 17:10 De Vaart DG1 (Gemengd-D <13) - Watervlo DG2 (Gemengd-D <13) 8 - 8
23 nov 17:00 Watervlo Da2 (Dames) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da3 (Dames) 5 - 6
23 nov 16:15 Watervlo Watervlo BCM1 (Meisjes-C <15) - AquaWaarD Aquawaard BCM1 (Meisjes-C <15) 15 - 3
23 nov 15:30 Watervlo Da4 (Dames) - De Otters Het Gooi Da2 (Dames) 2 - 8
23 nov 14:45 Watervlo CG1 (Gemengd-C <15) - De Vuursche CG1 (Gemengd-C <15) 14 - 7
23 nov 14:00 Watervlo DG1 (Gemengd-D <13) - BZC Brandenburg BZC Brandenburg DG1* (Gemengd-D <13) 5 - 19
17 nov 15:30 De Amstel De Amstel DG1* (Gemengd-D <13) - Watervlo DG1 (Gemengd-D <13) 11 - 4
16 nov 20:00 Aquarijn BJ1 (Jongens-B <17) - Watervlo BJ1 (Jongens-B <17) 2 - 29
16 nov 19:30 Watervlo H1 (Heren (Bond)) - DZT'62 H1 (ManMeer Cup Heren ronde 2) 14 - 14
16 nov 19:15 Aquarijn Da1 (Dames) - Watervlo Da1 (Dames) 8 - 4
16 nov 18:00 Zwemclub Zeist Zwemclub Zeist CG2* (Gemengd-C <15) - Watervlo CG2 (Gemengd-C <15) 11 - 3
16 nov 18:00 Watervlo H3 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H7 (Heren) 15 - 4
16 nov 17:45 Aquarijn Da2 (Dames) - Watervlo Da2 (Dames) 3 - 4
16 nov 17:30 KZC KZC BCM1 (Meisjes-C <15) - Watervlo Watervlo BCM1 (Meisjes-C <15) 5 - 8
16 nov 17:15 Watervlo Da3 (Dames) - ZPCH Da1 (Dames) 4 - 8
16 nov 17:00 De Dolfijn H2 (Heren Reserve) - Watervlo H2 (Heren Reserve) 17 - 7
16 nov 16:30 Watervlo H4 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H11 (Heren) 16 - 4
16 nov 15:45 Watervlo DG2 (Gemengd-D <13) - VZC DG2 (Gemengd-D <13) 11 - 7
16 nov 15:00 Watervlo EG1 (Gemengd-E <11) - UZSC EG2 (Gemengd-E <11) 21 - 2
10 nov 19:15 GoSwim H1 (Heren) - Watervlo H3 (Heren) 7 - 7
9 nov 20:30 Zwemvereniging Utrecht H5 (Heren) - Watervlo H4 (Heren) 10 - 5
9 nov 19:30 Watervlo H1 (Heren (Bond)) - Zwemvereniging Utrecht H1 (Heren (Bond)) 14 - 11
9 nov 19:05 ZPC Woerden ZPC Woerden CG1* (Gemengd-C <15) - Watervlo CG1 (Gemengd-C <15) 12 - 16
9 nov 18:30 Watervlo Da1 (Dames) - West-Friesland (SG) Da1 (Dames 1e deel) 8 - 13
9 nov 18:30 De Ham H4 (Heren Reserve) - Watervlo H2 (Heren Reserve) 7 - 2
9 nov 18:00 De Waterwolf De Waterwolf Da1/Het Y Da4 (Dames) - Watervlo Da3 (Dames) 9 - 8
9 nov 18:00 De Vaart CG1 (Gemengd-C <15) - Watervlo CG2 (Gemengd-C <15) 3 - 12
9 nov 17:50 ZPC Woerden EG1 (Gemengd-E <11 1e deel) - Watervlo EG1 (Gemengd-E <11) 2 - 22
9 nov 17:30 Watervlo AJ1 (Jongens-A <19) - DAW AJ1 (Jongens-A <19) 7 - 16
9 nov 16:45 Watervlo BJ1 (Jongens-B <17) - De Vaart BJ1 (Jongens-B <17) 24 - 3
9 nov 16:35 H.B.W. (SG) Da2 (Dames) - Watervlo Da4 (Dames) 11 - 4
9 nov 16:00 Watervlo Da2 (Dames) - ZV De Zaan Da6 (Dames) 6 - 6
9 nov 15:30 De Aalscholver DG1 (Gemengd-D <13) - Watervlo DG2 (Gemengd-D <13) 24 - 2
9 nov 15:15 Watervlo Watervlo BCM1 (Meisjes-C <15) - UZSC UZSC BCM2 (Meisjes-C <15) 16 - 2
2 nov 20:00 Watervlo AJ1 (Jongens-A <19) - West-Friesland (SG) AJ1 (Jongens-A <19) 6 - 5
2 nov 19:45 Watervlo H2 (Heren Reserve) - JAWS Amsterdam H2 (Heren Reserve) 6 - 8
2 nov 19:15 Watervlo BJ1 (Jongens-B <17) - De Vuursche BJ1 (Jongens-B <17) 20 - 2
2 nov 19:00 Watervlo H3 (Heren) - BZC Brandenburg H3 (Heren) 9 - 5
2 nov 19:00 ZVVS H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1) - Watervlo H1 (Heren (Bond)) 9 - 9
2 nov 18:30 De Reuring Da1 (Dames) - Watervlo Da3 (Dames) 11 - 7
2 nov 18:25 Watervlo CG2 (Gemengd-C <15) - De Aalscholver De Aalscholver CG* (Gemengd-C <15) 5 - 6
2 nov 18:15 Watervlo Da4 (Dames) - Zwemvereniging Utrecht Da5 (Dames) 5 - 10
2 nov 17:45 Watervlo DG1 (Gemengd-D <13) - De Fuut DG1 (Gemengd-D <13) 1 - 10
2 nov 17:40 De Albatros H2 (Heren) - Watervlo H4 (Heren) 3 - 6
2 nov 17:15 Watervlo EG1 (Gemengd-E <11) - BZC Brandenburg EG1 (Gemengd-E <11 1e deel) 15 - 6
2 nov 16:30 Aquarijn CG1 (Gemengd-C <15) - Watervlo CG1 (Gemengd-C <15) 6 - 9
2 nov 16:05 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG4 (Gemengd-D <13) - Watervlo DG2 (Gemengd-D <13) 14 - 3
2 nov 15:35 De Dolfijn De Dolfijn BCM1 (Meisjes-C <15) - Watervlo Watervlo BCM1 (Meisjes-C <15) 8 - 24
26 okt 19:30 Watervlo H1 (Heren (Bond)) - d'ELFT H1 (Heren (Bond)) 16 - 11
26 okt 18:45 Watervlo Da4 (Dames) - DJK-ZAR Da1 (Dames) 9 - 5
13 okt 17:00 Zwemclub Zeist Zwemclub Zeist CG1* (Gemengd-C <15) - Watervlo CG1 (Gemengd-C <15) 3 - 9
13 okt 16:30 Watervlo H1 (Heren (Bond)) - OZ&PC H1 (Heren (Bond)) 22 - 21
12 okt 20:15 De Aalscholver BJ1 (Jongens-B <17) - Watervlo BJ1 (Jongens-B <17) 2 - 16
12 okt 19:30 Watervlo H1 (Heren (Bond)) - Katwijk H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1) 16 - 18
12 okt 18:45 ZV De Zaan Da4 (Dames) - Watervlo Da2 (Dames) 12 - 3
12 okt 18:30 Watervlo Da1 (Dames) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da2 (Dames 1e deel) 4 - 8
12 okt 18:15 DJK-ZAR H2 (Heren Reserve) - Watervlo H2 (Heren Reserve) 12 - 10
12 okt 17:45 De Vuursche H4 (Heren) - Watervlo H4 (Heren) 11 - 5
12 okt 17:45 Watervlo H3 (Heren) - ZPC Woerden H2 (Heren) 10 - 7
12 okt 17:00 Watervlo Da3 (Dames) - De Dolfijn Da2 (Dames) 6 - 7
12 okt 16:20 ZV De Zaan AJ1 (Jongens-A <19) - Watervlo AJ1 (Jongens-A <19) 16 - 2
12 okt 16:15 Watervlo Da4 (Dames) - De Amstel Da1 (Dames) 8 - 5
12 okt 16:15 Aquarijn EG2 (Gemengd-E <11 1e deel) - Watervlo EG1 (Gemengd-E <11) 3 - 14
12 okt 15:35 ZV De Zaan ZV De Zaan BCM2 (Meisjes-C <15) - Watervlo Watervlo BCM1 (Meisjes-C <15) 6 - 10
12 okt 15:30 Watervlo CG2 (Gemengd-C <15) - De Meeuwen Diemen CG1 (Gemengd-C <15) 3 - 5
12 okt 14:45 Watervlo DG1 (Gemengd-D <13) - ZPC Woerden DG1 (Gemengd-D <13) 4 - 15
12 okt 14:00 Watervlo DG2 (Gemengd-D <13) - De Vuursche DG1 (Gemengd-D <13) 10 - 13
6 okt 17:00 De Ham Da5 (Dames) - Watervlo Da3 (Dames) 8 - 3
5 okt 21:00 Watervlo H2 (Heren Reserve) - DWT H2 (Heren Reserve) 14 - 11
5 okt 20:15 Watervlo AJ1 (Jongens-A <19) - BZC Brandenburg AJ1 (Jongens-A <19) 3 - 8
5 okt 19:30 De Linge/PCG (SG) H1 (Heren (Bond)) - Watervlo H1 (Heren (Bond)) 20 - 10
5 okt 19:30 Watervlo BJ1 (Jongens-B <17) - De Otters Het Gooi BJ1 (Jongens-B <17) 7 - 7
5 okt 19:15 ZPC Woerden Da2 (Dames) - Watervlo Da4 (Dames) 7 - 12
5 okt 19:00 Aquarijn H2 (Heren) - Watervlo H3 (Heren) 3 - 6
5 okt 18:45 Watervlo Da2 (Dames) - De Ham Da4 (Dames) 7 - 12
5 okt 18:45 De Ham Da3 (Dames) - Watervlo Da1 (Dames) 6 - 12
5 okt 18:00 Watervlo Watervlo BCM1 (Meisjes-C <15) - De Otters Het Gooi DE Otters Het Gooi BCM1 (Meisjes-C <15) 13 - 1
5 okt 18:00 IJsselmeer CG1 (Gemengd-C <15) - Watervlo CG2 (Gemengd-C <15) 11 - 2
5 okt 17:15 Watervlo H4 (Heren) - De Fuut H4 (Heren) 5 - 8
5 okt 17:00 De Albatros De Albatros DG1* (Gemengd-D <13) - Watervlo DG1 (Gemengd-D <13) 10 - 10
5 okt 13:00 Watervlo EG1 (Gemengd-E <11) - VZC EG1 (Gemengd-E <11) 1 - 23
29 sep 19:35 VZC Da1 (Dames) - Watervlo Da2 (Dames) 5 - 8
29 sep 17:15 VZC DG2 (Gemengd-D <13) - Watervlo DG2 (Gemengd-D <13) 7 - 12
29 sep 15:15 UZSC BJ2 (Jongens-B <17) - Watervlo BJ1 (Jongens-B <17) 3 - 12
28 sep 21:30 De Otters Het Gooi H2 (Heren Reserve) - Watervlo H2 (Heren Reserve) 10 - 9
28 sep 19:30 Watervlo H1 (Heren (Bond)) - De Treffers H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1) 12 - 11
28 sep 18:45 VZV VZV BCM1/ZV Haerlem BCM1 (Meisjes-C <15) - Watervlo Watervlo BCM1 (Meisjes-C <15) 4 - 12
28 sep 18:45 Watervlo H3 (Heren) - De Vuursche H1 (Heren) 12 - 5
28 sep 18:00 Watervlo Da3 (Dames) - JAWS Amsterdam Da1 (Dames) 0 - 8
28 sep 17:45 Oceanus Da1 (Dames) - Watervlo Da1 (Dames) 12 - 4
28 sep 17:15 Watervlo CG2 (Gemengd-C <15) - Zwemclub Zeist Zwemclub Zeist CG2* (Gemengd-C <15) 8 - 4
28 sep 17:00 GoSwim GoSwim EG1* (Gemengd-E <11 1e deel) - Watervlo EG1 (Gemengd-E <11) 1 - 11
28 sep 16:30 Watervlo DG1 (Gemengd-D <13) - De Amstel De Amstel DG1* (Gemengd-D <13) 5 - 9
28 sep 14:30 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H11 (Heren) - Watervlo H4 (Heren) 3 - 12
22 sep 17:00 Het Zinkstuk H1 (Heren) - Watervlo H3 (Heren) 11 - 10
21 sep 20:15 HZC de Robben H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1) - Watervlo H1 (Heren (Bond)) 13 - 14
21 sep 20:00 Watervlo H2 (Heren Reserve) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H6 (Heren Reserve) 5 - 4
21 sep 19:15 Watervlo Da1 (Dames) - De Dolfijn Da1 (Dames 1e deel) 9 - 7
21 sep 18:50 DAW AJ1 (Jongens-A <19) - Watervlo AJ1 (Jongens-A <19) 10 - 2
21 sep 18:30 Watervlo BJ1 (Jongens-B <17) - De Duinkikkers BJ1 (Jongens-B <17) 19 - 3
21 sep 17:45 Watervlo Da2 (Dames) - De Meeuwen Diemen Da1 (Dames) 4 - 4
21 sep 17:15 De Vaart CG1 (Gemengd-C <15) - Watervlo CG2 (Gemengd-C <15) 5 - 18
21 sep 17:00 Watervlo Watervlo BCM1 (Meisjes-C <15) - De Duinkikkers De Duinkikkers BCM1 (Meisjes-C <15) 16 - 4
21 sep 16:15 Watervlo H4 (Heren) - Zwemvereniging Utrecht H5 (Heren) 7 - 4
21 sep 15:30 Watervlo CG1 (Gemengd-C <15) - ZPC Woerden ZPC Woerden CG1* (Gemengd-C <15) 14 - 4
21 sep 14:45 Watervlo DG2 (Gemengd-D <13) - De Aalscholver DG1 (Gemengd-D <13) 1 - 21
21 sep 14:00 Watervlo EG1 (Gemengd-E <11) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG4 (Gemengd-E <11) 11 - 4
15 sep 17:45 De Duinkikkers H1 (Heren) - Watervlo H4 (Heren) 9 - 3
14 sep 19:30 Wiekslag H1 (Heren (Bond)) - Watervlo H1 (Heren (Bond)) 12 - 8
14 sep 19:15 De Ham De Ham BCM2 (Meisjes-C <15) - Watervlo Watervlo BCM1 (Meisjes-C <15) 3 - 10
14 sep 19:00 Aquarijn Da1 (Dames) - Watervlo Da1 (Dames) 6 - 4
14 sep 18:50 BZC Brandenburg AJ1 (Jongens-A <19) - Watervlo AJ1 (Jongens-A <19) 9 - 7
14 sep 14:00 Watervlo BJ1 (Jongens-B <17) - Aquarijn BJ1 (Jongens-B <17) 29 - 3
Verenigingsinformatie
NaamWatervlo
AccommodatiegegevensFletiomare
DE MEERN