DatumTijdWedstrijdLocatie
14 dec 15:00 ZPB H&L Productions BM1 (Meisjes-B <17) - Wiekslag BM1 (Meisjes-B <17)Inge de Bruijn Zwembad
14 dec 16:00 Wiekslag Wiekslag DG*1 (Gemengd-D <13) - MNC Dordrecht DG3 (Gemengd-D <13)Sportcentrum Blokweer
14 dec 16:45 Wiekslag H5 (Heren) - ZVVS H5 (Heren)Sportcentrum Blokweer
14 dec 17:00 ZVL-1886 Tetteroo H5 (Heren Reserve (Bond)) - Wiekslag H2 (Heren Reserve (Bond))De Zijl
14 dec 17:30 Z&PC De Gouwe H2 (Heren) - Wiekslag H3 (Heren)De Sniep
14 dec 17:30 Wiekslag H4 (Heren) - SVH H6 (Heren)Sportcentrum Blokweer
14 dec 17:40 ZZ&PC De Devel ZZ&PC De Devel CJ/ZVS/Poseidon CJ*1 (Jongens-C <15) - Wiekslag Wiekslag CJ*1 (Jongens-C <15)De Hoge Devel B.V.
14 dec 18:15 Wiekslag Da2 (Dames) - De Linge/PCG (SG) Da1 (Dames)Sportcentrum Blokweer
14 dec 19:05 Wiekslag Da1 (Dames (Bond)) - Sassenheim Da1 (Dames (Bond))Sportcentrum Blokweer
14 dec 19:30 Watervlo H1 (Heren (Bond)) - Wiekslag H1 (Heren (Bond))Fletiomare
15 dec 16:00 MNC Dordrecht H10 (Heren) - Wiekslag H6 (Heren)Sportboulevard
21 dec 12:00 Wiekslag MINI (Mini polo) - Wiekslag MINI (Mini polo)Sportcentrum Blokweer
4 jan 17:00 Wiekslag H3 (Heren) - ZPB H&L Productions H5 (Heren)Sportcentrum Blokweer
11 jan 09:00 SVH EG1 (Gemengd-E <11 1e deel) - Wiekslag Wiekslag EG*1 (Gemengd-E <11)Sportcentrum de Wilgenring
11 jan 14:30 Waterpolo Den Haag (SG) Da2 (Dames) - Wiekslag Da2 (Dames)Hofbad
11 jan 15:45 De Linge/PCG (SG) DG1 (Gemengd-D <13) - Wiekslag DG2 (Gemengd-D <13)Berenschot
11 jan 16:30 Wiekslag Wiekslag CJ*1 (Jongens-C <15) - SCOMZeehondDuck (SG) SCOM/Zeehond/Duck CJ*1 (Jongens-C <15)Sportcentrum Blokweer
11 jan 17:15 ZPC Numansdorp H1 (Heren) - Wiekslag H4 (Heren)De Waterstee
11 jan 17:15 ZPS Da2 (Dames) - Wiekslag Da3 (Dames)De Hofstee
11 jan 17:15 Wiekslag H3 (Heren) - SCOMZeehondDuck (SG) H1 (Heren)Sportcentrum Blokweer
11 jan 18:10 Wiekslag H6 (Heren) - SCOMZeehondDuck (SG) H4 (Heren)Sportcentrum Blokweer
11 jan 18:55 Wiekslag H1 (Heren (Bond)) - JAWS Amsterdam H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1)Sportcentrum Blokweer
11 jan 19:05 Katwijk Da1 (ManMeer Cup Dames Ronde 1) - Wiekslag Da1 (Dames (Bond))Aquamar
11 jan 20:00 Wiekslag H2 (Heren Reserve (Bond)) - WIDEX GZC DONK H5 (Heren Reserve (Bond))Sportcentrum Blokweer
18 jan 13:55 Z&PC Rotterdam Rotterdam DG*2 (Gemengd-D <13) - Wiekslag DG2 (Gemengd-D <13)Sportfondsenbad Rdam-Noord
18 jan 14:40 Z&PC Rotterdam H7 (Heren) - Wiekslag H4 (Heren)Sportfondsenbad Rdam-Noord
18 jan 16:00 Wiekslag BM1 (Meisjes-B <17) - BZC BZC/de Lansingh BM*1 (Meisjes-B <17)Sportcentrum Blokweer
18 jan 16:00 Poseidon'56 Poseidon DG*1 (Gemengd-D <13) - Wiekslag Wiekslag DG*1 (Gemengd-D <13)De Fakkel
18 jan 16:45 Wiekslag Wiekslag CJ*1 (Jongens-C <15) - De Linge/PCG (SG) CJ1 (Jongens-C <15)Sportcentrum Blokweer
18 jan 17:30 Wiekslag H5 (Heren) - BZC H4 (Heren)Sportcentrum Blokweer
18 jan 17:55 BZ&PC Da2 (Dames) - Wiekslag Da2 (Dames)De Kuil
18 jan 18:15 Wiekslag Da3 (Dames) - Aquadraat (SG) Da3 (Dames)Sportcentrum Blokweer
18 jan 19:00 Wiekslag Da1 (Dames (Bond)) - Z&PC De Gouwe Da2 (ManMeer Cup Dames Ronde 1)Sportcentrum Blokweer
18 jan 19:55 Wiekslag H3 (Heren) - Katwijk H3 (Heren)Sportcentrum Blokweer
25 jan 15:55 ZZ&PC De Devel ZZ&PC de Devel/Poseidon BM 1 (Meisjes-B <17) - Wiekslag BM1 (Meisjes-B <17)De Hoge Devel B.V.
25 jan 16:20 MNC Dordrecht H5 (Heren) - Wiekslag H3 (Heren)Sportboulevard
25 jan 16:30 ZPS ZPS CJ*1 (Jongens-C <15) - Wiekslag Wiekslag CJ*1 (Jongens-C <15)De Hofstee
25 jan 16:50 Wiekslag Wiekslag DG*1 (Gemengd-D <13) - De Kempvis De Kempvis DG*2 (Gemengd-D <13)Sportcentrum Blokweer
25 jan 17:35 Wiekslag H5 (Heren) - Z&PC De Gouwe H5 (Heren)Sportcentrum Blokweer
25 jan 18:20 Wiekslag Da3 (Dames) - De Lansingh Da1 (Dames)Sportcentrum Blokweer
25 jan 18:20 De Vennen H1 (Heren (Bond)) - Wiekslag H1 (Heren (Bond))De Vennen
25 jan 19:05 Wiekslag Da1 (Dames (Bond)) - ZV Haerlem Da2 (Dames (Bond))Sportcentrum Blokweer
25 jan 19:30 MNC Dordrecht H3 (Heren Reserve (Bond)) - Wiekslag H2 (Heren Reserve (Bond))Sportboulevard
25 jan 20:00 Wiekslag Da2 (Dames) - Katwijk Da2 (Dames)Sportcentrum Blokweer
25 jan 20:50 Z&PC Rotterdam Rotterdam/Ragnar 9 (Heren) - Wiekslag H6 (Heren)Sportfondsenbad Rdam-Noord
1 feb 12:00 ZPB H&L Productions DG4 (Gemengd-D <13) - Wiekslag DG2 (Gemengd-D <13)Inge de Bruijn Zwembad
1 feb 12:45 ZPB H&L Productions DG3 (Gemengd-D <13) - Wiekslag Wiekslag DG*1 (Gemengd-D <13)Inge de Bruijn Zwembad
1 feb 16:00 NZ&PC Da1 (Dames) - Wiekslag Da3 (Dames)Binnenzee
1 feb 16:20 SVH H5 (Heren) - Wiekslag H5 (Heren)Sportcentrum de Wilgenring
1 feb 17:30 WSG NieMo (SG) Da1 (Dames) - Wiekslag Da2 (Dames)Polderbad
1 feb 17:50 Wiekslag H3 (Heren) - Zwemvereniging Westland Westland H1 (Heren)Sportcentrum Blokweer
1 feb 18:45 Wiekslag H6 (Heren) - BZ&PC H8 (Heren)Sportcentrum Blokweer
1 feb 19:30 Wiekslag H1 (Heren (Bond)) - DZT'62 H1 (ManMeer Cup Heren ronde 2)Sportcentrum Blokweer
1 feb 20:15 De Lansingh H3 (Heren) - Wiekslag H4 (Heren)De Lansingh
1 feb 20:35 Wiekslag H2 (Heren Reserve (Bond)) - De Reigers (SG) H2 (Heren Reserve (Bond))Sportcentrum Blokweer
1 feb 20:35 BZC Da1 (Dames (Bond)) - Wiekslag Da1 (Dames (Bond))De Hofstee
2 feb 16:00 ZPB H&L Productions EG2 (Gemengd-E <11) - Wiekslag Wiekslag EG*1 (Gemengd-E <11)Inge de Bruijn Zwembad
8 feb 15:30 SVH SVH DG*2 (Gemengd-D <13) - Wiekslag DG2 (Gemengd-D <13)Sportcentrum de Wilgenring
8 feb 16:00 Wiekslag BM1 (Meisjes-B <17) - De Kempvis De Kempvis BM*1 (Meisjes-B <17)Sportcentrum Blokweer
8 feb 16:45 Wiekslag Wiekslag CJ*1 (Jongens-C <15) - ZVVS ZVVS CJ*1 (Jongens-C <15)Sportcentrum Blokweer
8 feb 17:00 Waterpolo Den Haag (SG) H3 (Heren Reserve (Bond)) - Wiekslag H2 (Heren Reserve (Bond))Hofbad
8 feb 17:00 SVH Da1 (Dames) - Wiekslag Da2 (Dames)Sportcentrum de Wilgenring
8 feb 17:30 Wiekslag Da3 (Dames) - De Vliet (SG) Da2 (Dames)Sportcentrum Blokweer
8 feb 18:15 Wiekslag H1 (Heren (Bond)) - De Treffers H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1)Sportcentrum Blokweer
8 feb 18:15 WSG NieMo (SG) H6 (Heren) - Wiekslag H4 (Heren)Polderbad
8 feb 19:20 Wiekslag H3 (Heren) - Aquadraat (SG) H1 (Heren)Sportcentrum Blokweer
8 feb 20:15 Wiekslag H6 (Heren) - DWF H2 (Heren)Sportcentrum Blokweer
8 feb 21:00 Wiekslag H5 (Heren) - d'ELFT H7 (Heren)Sportcentrum Blokweer
9 feb 17:00 Z&PC De Gouwe Da2 (ManMeer Cup Dames Ronde 1) - Wiekslag Da1 (Dames (Bond))De Sniep
15 feb 15:10 Wiekslag Wiekslag EG*1 (Gemengd-E <11) - ZPB H&L Productions EG3 (Gemengd-E <11)Sportcentrum Blokweer
15 feb 15:30 De Linge/PCG (SG) CJ1 (Jongens-C <15) - Wiekslag Wiekslag CJ*1 (Jongens-C <15)Berenschot
15 feb 15:55 Wiekslag DG2 (Gemengd-D <13) - Z&PC Rotterdam Rotterdam DG*2 (Gemengd-D <13)Sportcentrum Blokweer
15 feb 16:15 Aquadraat (SG) Da3 (Dames) - Wiekslag Da3 (Dames)De Does
15 feb 16:25 BZC BZC/de Lansingh BM*1 (Meisjes-B <17) - Wiekslag BM1 (Meisjes-B <17)De Hofstee
15 feb 16:40 Wiekslag Wiekslag DG*1 (Gemengd-D <13) - Poseidon'56 Poseidon DG*1 (Gemengd-D <13)Sportcentrum Blokweer
15 feb 17:20 Katwijk H3 (Heren) - Wiekslag H3 (Heren)Aquamar
15 feb 17:25 Wiekslag Da2 (Dames) - BZ&PC Da2 (Dames)Sportcentrum Blokweer
15 feb 18:15 Wiekslag H4 (Heren) - Z&PC Rotterdam H7 (Heren)Sportcentrum Blokweer
15 feb 19:00 Wiekslag H2 (Heren Reserve (Bond)) - WZC (SG) H2 (Heren Reserve (Bond))Sportcentrum Blokweer
15 feb 19:20 De Linge/PCG (SG) H1 (Heren (Bond)) - Wiekslag H1 (Heren (Bond))Berenschot
15 feb 21:15 BZC H4 (Heren) - Wiekslag H5 (Heren)De Hofstee
29 feb 17:55 WIDEX GZC DONK Da3 (Dames (Bond)) - Wiekslag Da1 (Dames (Bond))Groenhovenbad
29 feb 19:00 Wiekslag H1 (Heren (Bond)) - Katwijk H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1)Sportcentrum Blokweer
7 maa 15:00 SVH CJ2 (Jongens-C <15) - Wiekslag Wiekslag CJ*1 (Jongens-C <15)Sportcentrum de Wilgenring
7 maa 15:10 Wiekslag Wiekslag EG*1 (Gemengd-E <11) - SCOMZeehondDuck (SG) SCOM/Zeehond/Duck EG*1 (Gemengd-E <11)Sportcentrum Blokweer
7 maa 15:55 Wiekslag DG2 (Gemengd-D <13) - WSG NieMo (SG) DG1 (Gemengd-D <13)Sportcentrum Blokweer
7 maa 16:40 Wiekslag Wiekslag DG*1 (Gemengd-D <13) - SCOMZeehondDuck (SG) DG1 (Gemengd-D <13)Sportcentrum Blokweer
7 maa 16:45 Poseidon'56 H3 (Heren) - Wiekslag H5 (Heren)De Fakkel
7 maa 17:25 Wiekslag H4 (Heren) - SCOMZeehondDuck (SG) H3 (Heren)Sportcentrum Blokweer
7 maa 18:10 Wiekslag Da2 (Dames) - De Kempvis Da1 (Dames)Sportcentrum Blokweer
7 maa 19:00 ZPC De Zeeuwse Kust H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1) - Wiekslag H1 (Heren (Bond))Vrijburgbad Vlissingen
7 maa 19:00 Wiekslag Da1 (Dames (Bond)) - Z&PC Rotterdam Da1 (ManMeer Cup Dames Ronde 1)Sportcentrum Blokweer
7 maa 19:15 De Kempvis H7 (Heren) - Wiekslag H6 (Heren)Rivièrabad
7 maa 19:30 Waterpolo Residentie (SG) Da2 (Dames) - Wiekslag Da3 (Dames)Zuiderparkbad
7 maa 20:15 d'ELFT H2 (Heren) - Wiekslag H3 (Heren)Kerkpolder
7 maa 21:25 SVH H3 (Heren Reserve (Bond)) - Wiekslag H2 (Heren Reserve (Bond))Sportcentrum de Wilgenring
8 maa 16:40 ZPB H&L Productions BM1 (Meisjes-B <17) - Wiekslag BM1 (Meisjes-B <17)Inge de Bruijn Zwembad
14 maa 15:00 ZZ&PC De Devel De Devel DG*1 (Gemengd-D <13) - Wiekslag DG2 (Gemengd-D <13)De Hoge Devel B.V.
14 maa 16:00 Wiekslag BM1 (Meisjes-B <17) - Z&PC Rotterdam BM1 (Meisjes-B <17)Sportcentrum Blokweer
14 maa 16:20 SVH SVH DG*1 (Gemengd-D <13) - Wiekslag Wiekslag DG*1 (Gemengd-D <13)Sportcentrum de Wilgenring
14 maa 16:45 Wiekslag Wiekslag CJ*1 (Jongens-C <15) - WSG NieMo (SG) CJ1 (Jongens-C <15)Sportcentrum Blokweer
14 maa 17:30 Wiekslag Da3 (Dames) - Poseidon'56 Da2 (Dames)Sportcentrum Blokweer
14 maa 18:15 Wiekslag H6 (Heren) - ZVS H2 (Heren)Sportcentrum Blokweer
14 maa 18:45 ZZ&PC De Devel H3 (Heren) - Wiekslag H4 (Heren)De Hoge Devel B.V.
14 maa 19:00 Wiekslag H5 (Heren) - Z&PC Rotterdam H8 (Heren)Sportcentrum Blokweer
14 maa 19:45 Wiekslag Da1 (Dames (Bond)) - De Ham Da2 (ManMeer Cup Dames Ronde 3)Sportcentrum Blokweer
14 maa 20:00 WZC (SG) Da2 (Dames) - Wiekslag Da2 (Dames)De Veur
14 maa 20:40 Wiekslag H3 (Heren) - Waterpolo Den Haag (SG) H4 (Heren)Sportcentrum Blokweer
21 maa 16:00 Zwemvereniging Westland Westland/ZDHC/DSZ BM*1 (Meisjes-B <17) - Wiekslag BM1 (Meisjes-B <17)Zwembad Maesemunde
21 maa 16:15 ZZ&PC De Devel De Devel EG*1 (Gemengd-E <11) - Wiekslag Wiekslag EG*1 (Gemengd-E <11)De Hoge Devel B.V.
21 maa 16:30 ZPS ZPS DG*1 (Gemengd-D <13) - Wiekslag DG2 (Gemengd-D <13)De Hofstee
21 maa 16:50 Wiekslag Wiekslag CJ*1 (Jongens-C <15) - ZPB H&L Productions ZPB CJ*3 (Jongens-C <15)Sportcentrum Blokweer
21 maa 17:35 Wiekslag H3 (Heren) - De Lansingh H1 (Heren)Sportcentrum Blokweer
21 maa 17:45 ZPB H&L Productions Da3 (Dames) - Wiekslag Da2 (Dames)Inge de Bruijn Zwembad
21 maa 18:00 WSG NieMo (SG) H4 (Heren) - Wiekslag H5 (Heren)Polderbad
21 maa 18:00 ZPS H2 (Heren) - Wiekslag H4 (Heren)De Hofstee
21 maa 18:25 ZVL-1886 Tetteroo Da4 (Dames (Bond)) - Wiekslag Da1 (Dames (Bond))De Zijl
21 maa 18:30 Wiekslag H6 (Heren) - BZC H5 (Heren)Sportcentrum Blokweer
21 maa 19:15 Wiekslag H1 (Heren (Bond)) - d'ELFT H1 (Heren (Bond))Sportcentrum Blokweer
21 maa 20:20 Wiekslag H2 (Heren Reserve (Bond)) - ZVVS H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 1)Sportcentrum Blokweer
28 maa 14:45 DWF H1 (Heren) - Wiekslag H5 (Heren)De Lockhorst
4 apr 13:45 Wiekslag Wiekslag EG*1 (Gemengd-E <11) - ZVVS ZVVS EG*2 (Gemengd-E <11)Sportcentrum Blokweer
4 apr 14:30 Wiekslag DG2 (Gemengd-D <13) - ZVVS DG1 (Gemengd-D <13)Sportcentrum Blokweer
4 apr 15:15 Wiekslag Wiekslag DG*1 (Gemengd-D <13) - ZVVS DG2 (Gemengd-D <13)Sportcentrum Blokweer
4 apr 16:00 Wiekslag BM1 (Meisjes-B <17) - SVH SVH BM*1 (Meisjes-B <17)Sportcentrum Blokweer
4 apr 16:45 Wiekslag Da3 (Dames) - WSG NieMo (SG) Da3 (Dames)Sportcentrum Blokweer
4 apr 17:30 BZ&PC H3 (Heren Reserve (Bond)) - Wiekslag H2 (Heren Reserve (Bond))De Kuil
4 apr 17:30 Wiekslag Da2 (Dames) - ZVVS Da2 (Dames)Sportcentrum Blokweer
4 apr 18:20 Wiekslag Da1 (Dames (Bond)) - Het Y Da2 (Dames (Bond))Sportcentrum Blokweer
4 apr 18:45 Z&PC Rotterdam H2 (Heren) - Wiekslag H3 (Heren)Zwemcentrum Rotterdam
4 apr 19:15 Wiekslag H4 (Heren) - ZVVS H6 (Heren)Sportcentrum Blokweer
4 apr 20:00 Wiekslag H5 (Heren) - MNC Dordrecht H8 (Heren)Sportcentrum Blokweer
4 apr 20:05 ZVVS H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1) - Wiekslag H1 (Heren (Bond))De Kulk
4 apr 21:00 ZPB H&L Productions H7 (Heren) - Wiekslag H6 (Heren)Inge de Bruijn Zwembad
18 apr 16:30 ZZ&PC De Devel ZZ&PC de Devel/Poseidon BM 1 (Meisjes-B <17) - Wiekslag BM1 (Meisjes-B <17)De Hoge Devel B.V.
18 apr 17:15 BZ&PC Da5 (Dames) - Wiekslag Da3 (Dames)De Kuil
18 apr 17:30 ZV De Zaan Da3 (Dames (Bond)) - Wiekslag Da1 (Dames (Bond))De Slag
18 apr 17:35 Wiekslag H3 (Heren) - ZPB H&L Productions H3 (Heren)Sportcentrum Blokweer
18 apr 18:30 Wiekslag H6 (Heren) - Poseidon'56 H4 (Heren)Sportcentrum Blokweer
18 apr 18:45 ZZ&PC De Devel H4 (Heren) - Wiekslag H5 (Heren)De Hoge Devel B.V.
18 apr 19:15 Wiekslag H1 (Heren (Bond)) - Zwemvereniging Utrecht H1 (Heren (Bond))Sportcentrum Blokweer
18 apr 20:15 Alkemade Da1 (Dames) - Wiekslag Da2 (Dames)De Tweesprong
18 apr 20:20 Wiekslag H2 (Heren Reserve (Bond)) - ZVL-1886 Tetteroo H5 (Heren Reserve (Bond))Sportcentrum Blokweer
19 apr 13:45 MNC Dordrecht EG3 (Gemengd-E <11 1e deel) - Wiekslag Wiekslag EG*1 (Gemengd-E <11)Sportboulevard
19 apr 17:20 MNC Dordrecht H9 (Heren) - Wiekslag H4 (Heren)Sportboulevard
DatumTijdWedstrijdUitslag
8 dec 18:45 ZPB H&L Productions H3 (Heren) - Wiekslag H3 (Heren) 10 - 3
7 dec 21:00 Zwemvereniging Utrecht H1 (Heren (Bond)) - Wiekslag H1 (Heren (Bond)) 11 - 8
7 dec 20:35 Wiekslag Da2 (Dames) - Alkemade Da1 (Dames) 5 - 2
7 dec 20:15 Poseidon'56 H4 (Heren) - Wiekslag H6 (Heren) 6 - 6
7 dec 19:40 Wiekslag Da1 (Dames (Bond)) - ZV De Zaan Da3 (Dames (Bond)) 8 - 7
7 dec 18:55 Wiekslag Da3 (Dames) - BZ&PC Da5 (Dames) 4 - 8
7 dec 18:10 Wiekslag H4 (Heren) - MNC Dordrecht H9 (Heren) 4 - 11
7 dec 17:25 Wiekslag H5 (Heren) - ZZ&PC De Devel H4 (Heren) 12 - 6
7 dec 16:40 Wiekslag BM1 (Meisjes-B <17) - ZZ&PC De Devel ZZ&PC de Devel/Poseidon BM 1 (Meisjes-B <17) 12 - 3
7 dec 16:00 Wiekslag Wiekslag EG*1 (Gemengd-E <11) - MNC Dordrecht EG4 (Gemengd-E <11 1e deel) 11 - 7
1 dec 17:20 MNC Dordrecht H8 (Heren) - Wiekslag H5 (Heren) 6 - 12
1 dec 17:20 ZVVS Da2 (Dames) - Wiekslag Da2 (Dames) 2 - 4
1 dec 13:00 MNC Dordrecht EG3 (Gemengd-E <11 1e deel) - Wiekslag Wiekslag EG*1 (Gemengd-E <11) 8 - 1
30 nov 21:00 Wiekslag H2 (Heren Reserve (Bond)) - BZ&PC H3 (Heren Reserve (Bond)) 7 - 9
30 nov 19:55 Wiekslag H1 (Heren (Bond)) - ZVVS H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1) 16 - 12
30 nov 19:10 Wiekslag H6 (Heren) - ZPB H&L Productions H7 (Heren) 2 - 3
30 nov 19:00 ZVVS H6 (Heren) - Wiekslag H4 (Heren) 5 - 9
30 nov 18:15 Wiekslag H3 (Heren) - Z&PC Rotterdam H2 (Heren) 9 - 9
30 nov 18:10 WSG NieMo (SG) Da3 (Dames) - Wiekslag Da3 (Dames) 1 - 7
30 nov 17:45 Het Y Da2 (Dames (Bond)) - Wiekslag Da1 (Dames (Bond)) 8 - 8
30 nov 17:30 ZVVS DG1 (Gemengd-D <13) - Wiekslag DG2 (Gemengd-D <13) 28 - 0
30 nov 17:30 Wiekslag BM1 (Meisjes-B <17) - De Kempvis De Kempvis BM*1 (Meisjes-B <17) 4 - 10
30 nov 16:45 ZVVS DG2 (Gemengd-D <13) - Wiekslag Wiekslag DG*1 (Gemengd-D <13) 5 - 14
23 nov 20:25 d'ELFT H7 (Heren) - Wiekslag H5 (Heren) 6 - 12
23 nov 19:30 Wiekslag H4 (Heren) - WSG NieMo (SG) H6 (Heren) 9 - 2
23 nov 19:15 Aquadraat (SG) H1 (Heren) - Wiekslag H3 (Heren) 9 - 9
23 nov 18:40 Wiekslag Da2 (Dames) - SVH Da1 (Dames) 5 - 7
23 nov 18:10 De Vliet (SG) Da2 (Dames) - Wiekslag Da3 (Dames) 8 - 4
23 nov 17:55 Wiekslag DG2 (Gemengd-D <13) - SVH SVH DG*2 (Gemengd-D <13) 9 - 10
23 nov 17:45 ZVVS ZVVS CJ*1 (Jongens-C <15) - Wiekslag Wiekslag CJ*1 (Jongens-C <15) 4 - 10
23 nov 17:45 De Kempvis De Kempvis BM*1 (Meisjes-B <17) - Wiekslag BM1 (Meisjes-B <17) 5 - 9
23 nov 17:15 Wiekslag Wiekslag EG*1 (Gemengd-E <11) - SCOMZeehondDuck (SG) EG3 (Gemengd-E <11) 9 - 3
16 nov 21:30 BZC H5 (Heren) - Wiekslag H6 (Heren) 16 - 7
16 nov 21:10 d'ELFT H1 (Heren (Bond)) - Wiekslag H1 (Heren (Bond)) 6 - 4
16 nov 20:25 ZVVS H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 1) - Wiekslag H2 (Heren Reserve (Bond)) 10 - 10
16 nov 20:00 Wiekslag Da2 (Dames) - ZPB H&L Productions Da3 (Dames) 8 - 6
16 nov 19:05 Wiekslag Da1 (Dames (Bond)) - ZVL-1886 Tetteroo Da4 (Dames (Bond)) 6 - 4
16 nov 18:50 ZPB H&L Productions ZPB CJ*3 (Jongens-C <15) - Wiekslag Wiekslag CJ*1 (Jongens-C <15) 0 - 16
16 nov 18:20 Wiekslag H4 (Heren) - ZPS H2 (Heren) 11 - 9
16 nov 17:35 Wiekslag H5 (Heren) - WSG NieMo (SG) H4 (Heren) 7 - 9
16 nov 16:50 Wiekslag BM1 (Meisjes-B <17) - Zwemvereniging Westland Westland/ZDHC/DSZ BM*1 (Meisjes-B <17) 12 - 5
16 nov 16:05 Wiekslag DG2 (Gemengd-D <13) - ZPS ZPS DG*1 (Gemengd-D <13) 5 - 9
9 nov 20:50 Wiekslag H2 (Heren Reserve (Bond)) - SVH H3 (Heren Reserve (Bond)) 8 - 5
9 nov 20:50 SCOMZeehondDuck (SG) H3 (Heren) - Wiekslag H4 (Heren) 2 - 13
9 nov 19:45 Wiekslag H1 (Heren (Bond)) - ZPC De Zeeuwse Kust H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1) 9 - 8
9 nov 18:50 Wiekslag H3 (Heren) - d'ELFT H2 (Heren) 7 - 16
9 nov 18:45 Z&PC Rotterdam Da1 (ManMeer Cup Dames Ronde 1) - Wiekslag Da1 (Dames (Bond)) 12 - 11
9 nov 18:30 De Kempvis Da1 (Dames) - Wiekslag Da2 (Dames) 8 - 6
9 nov 18:05 Wiekslag H5 (Heren) - Poseidon'56 H3 (Heren) 15 - 2
9 nov 17:20 Wiekslag H6 (Heren) - De Kempvis H7 (Heren) 2 - 6
9 nov 16:35 Wiekslag Da3 (Dames) - Waterpolo Residentie (SG) Da2 (Dames) 4 - 5
9 nov 16:00 WSG NieMo (SG) DG1 (Gemengd-D <13) - Wiekslag DG2 (Gemengd-D <13) 24 - 1
9 nov 15:50 Wiekslag Wiekslag CJ*1 (Jongens-C <15) - SVH CJ2 (Jongens-C <15) 15 - 4
9 nov 15:20 SCOMZeehondDuck (SG) DG1 (Gemengd-D <13) - Wiekslag Wiekslag DG*1 (Gemengd-D <13) 13 - 6
9 nov 15:05 Wiekslag BM1 (Meisjes-B <17) - ZPB H&L Productions BM1 (Meisjes-B <17) 11 - 0
9 nov 14:40 SCOMZeehondDuck (SG) SCOM/Zeehond/Duck EG*1 (Gemengd-E <11) - Wiekslag Wiekslag EG*1 (Gemengd-E <11) 7 - 9
2 nov 21:00 WZC (SG) H2 (Heren Reserve (Bond)) - Wiekslag H2 (Heren Reserve (Bond)) 12 - 5
2 nov 20:30 Katwijk H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1) - Wiekslag H1 (Heren (Bond)) 7 - 11
2 nov 20:00 Wiekslag H4 (Heren) - ZZ&PC De Devel H3 (Heren) 11 - 7
2 nov 19:05 Wiekslag Da1 (Dames (Bond)) - WIDEX GZC DONK Da3 (Dames (Bond)) 10 - 4
2 nov 18:40 Z&PC Rotterdam H8 (Heren) - Wiekslag H5 (Heren) 6 - 12
2 nov 18:30 ZVS H2 (Heren) - Wiekslag H6 (Heren) 9 - 4
2 nov 18:15 Wiekslag Da2 (Dames) - WZC (SG) Da2 (Dames) 4 - 6
2 nov 17:30 Wiekslag Wiekslag DG*1 (Gemengd-D <13) - SVH SVH DG*1 (Gemengd-D <13) 15 - 7
2 nov 16:45 Wiekslag DG2 (Gemengd-D <13) - ZZ&PC De Devel De Devel DG*1 (Gemengd-D <13) 4 - 15
2 nov 16:45 Poseidon'56 Da2 (Dames) - Wiekslag Da3 (Dames) 7 - 8
2 nov 16:40 WSG NieMo (SG) CJ1 (Jongens-C <15) - Wiekslag Wiekslag CJ*1 (Jongens-C <15) 5 - 5
2 nov 16:25 Z&PC Rotterdam BM1 (Meisjes-B <17) - Wiekslag BM1 (Meisjes-B <17) 6 - 6
2 nov 16:05 Wiekslag Wiekslag EG*1 (Gemengd-E <11) - De Kempvis EG3 (Gemengd-E <11) 25 - 0
2 nov 15:20 Waterpolo Den Haag (SG) H4 (Heren) - Wiekslag H3 (Heren) 11 - 9
26 okt 20:00 Wiekslag H1 (Heren (Bond)) - De Linge/PCG (SG) H1 (Heren (Bond)) 6 - 11
26 okt 19:05 Wiekslag H2 (Heren Reserve (Bond)) - Waterpolo Den Haag (SG) H3 (Heren Reserve (Bond)) 9 - 7
26 okt 17:15 DWF H2 (Heren) - Wiekslag H6 (Heren) 5 - 5
26 okt 15:45 Katwijk Da2 (Dames) - Wiekslag Da2 (Dames) 12 - 7
26 okt 15:15 De Ham Da2 (ManMeer Cup Dames Ronde 3) - Wiekslag Da1 (Dames (Bond)) 10 - 3
19 okt 19:45 De Reigers (SG) H2 (Heren Reserve (Bond)) - Wiekslag H2 (Heren Reserve (Bond)) 9 - 10
19 okt 19:30 De Treffers H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1) - Wiekslag H1 (Heren (Bond)) 13 - 13
19 okt 18:30 BZ&PC H8 (Heren) - Wiekslag H6 (Heren) 7 - 5
19 okt 14:15 SVH EG3 (Gemengd-E <11) - Wiekslag Wiekslag EG*1 (Gemengd-E <11) 0 - 15
13 okt 18:45 DZT'62 H1 (ManMeer Cup Heren ronde 2) - Wiekslag H1 (Heren (Bond)) 14 - 5
12 okt 21:00 Wiekslag Da1 (Dames (Bond)) - BZC Da1 (Dames (Bond)) 2 - 2
12 okt 20:10 Wiekslag Da2 (Dames) - WSG NieMo (SG) Da1 (Dames) 5 - 7
12 okt 19:25 Zwemvereniging Westland Westland H1 (Heren) - Wiekslag H3 (Heren) 5 - 6
12 okt 19:25 Wiekslag Da3 (Dames) - NZ&PC Da1 (Dames) 7 - 2
12 okt 18:40 Wiekslag H4 (Heren) - De Lansingh H3 (Heren) 7 - 3
12 okt 17:55 Wiekslag H5 (Heren) - SVH H5 (Heren) 11 - 9
12 okt 17:10 Wiekslag Wiekslag DG*1 (Gemengd-D <13) - ZPB H&L Productions DG3 (Gemengd-D <13) 19 - 0
12 okt 16:25 Wiekslag DG2 (Gemengd-D <13) - ZPB H&L Productions DG4 (Gemengd-D <13) 6 - 9
12 okt 16:25 Zwemvereniging Westland Westland/ZDHC/DSZ BM*1 (Meisjes-B <17) - Wiekslag BM1 (Meisjes-B <17) 10 - 10
12 okt 15:45 Wiekslag Wiekslag EG*1 (Gemengd-E <11) - ZPB H&L Productions EG2 (Gemengd-E <11) 3 - 7
5 okt 21:30 ZV Haerlem Da2 (Dames (Bond)) - Wiekslag Da1 (Dames (Bond)) 7 - 10
5 okt 19:40 Z&PC De Gouwe H5 (Heren) - Wiekslag H5 (Heren) 7 - 10
5 okt 19:30 Wiekslag H2 (Heren Reserve (Bond)) - MNC Dordrecht H3 (Heren Reserve (Bond)) 3 - 12
5 okt 18:25 Wiekslag H1 (Heren (Bond)) - De Vennen H1 (Heren (Bond)) 9 - 7
5 okt 17:30 Wiekslag H3 (Heren) - MNC Dordrecht H5 (Heren) 9 - 1
5 okt 17:05 SVH SVH BM*1 (Meisjes-B <17) - Wiekslag BM1 (Meisjes-B <17) 5 - 5
5 okt 17:00 De Lansingh Da1 (Dames) - Wiekslag Da3 (Dames) 5 - 9
5 okt 16:45 Wiekslag H6 (Heren) - Z&PC Rotterdam Rotterdam/Ragnar 9 (Heren) 6 - 7
5 okt 16:00 Wiekslag Wiekslag CJ*1 (Jongens-C <15) - ZPS ZPS CJ*1 (Jongens-C <15) 4 - 8
5 okt 14:00 De Kempvis De Kempvis DG*2 (Gemengd-D <13) - Wiekslag Wiekslag DG*1 (Gemengd-D <13) 1 - 10
29 sep 19:00 SCOMZeehondDuck (SG) H4 (Heren) - Wiekslag H6 (Heren) 8 - 2
29 sep 17:30 SCOMZeehondDuck (SG) SCOM/Zeehond/Duck CJ*1 (Jongens-C <15) - Wiekslag Wiekslag CJ*1 (Jongens-C <15) 8 - 9
28 sep 21:00 SCOMZeehondDuck (SG) H1 (Heren) - Wiekslag H3 (Heren) 6 - 10
28 sep 20:15 WIDEX GZC DONK H5 (Heren Reserve (Bond)) - Wiekslag H2 (Heren Reserve (Bond)) 10 - 13
28 sep 19:10 Wiekslag H5 (Heren) - DWF H1 (Heren) 12 - 6
28 sep 18:25 Wiekslag H4 (Heren) - ZPC Numansdorp H1 (Heren) 13 - 4
28 sep 17:30 JAWS Amsterdam H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1) - Wiekslag H1 (Heren (Bond)) 12 - 7
28 sep 17:30 Wiekslag Da1 (Dames (Bond)) - Katwijk Da1 (ManMeer Cup Dames Ronde 1) 10 - 9
28 sep 16:40 Wiekslag Da2 (Dames) - Waterpolo Den Haag (SG) Da2 (Dames) 6 - 7
28 sep 15:55 Wiekslag Da3 (Dames) - ZPS Da2 (Dames) 7 - 2
28 sep 15:10 Wiekslag BM1 (Meisjes-B <17) - SVH SVH BM*1 (Meisjes-B <17) 5 - 5
28 sep 13:40 Wiekslag DG2 (Gemengd-D <13) - De Linge/PCG (SG) DG1 (Gemengd-D <13) 7 - 4
28 sep 13:00 Wiekslag Wiekslag EG*1 (Gemengd-E <11) - SVH EG1 (Gemengd-E <11 1e deel) 4 - 4
21 sep 18:30 De Treffers H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1) - Wiekslag H1 (Heren (Bond)) 15 - 7
21 sep 17:45 ZV De Zaan H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 3) - Wiekslag H2 (Heren Reserve (Bond)) 26 - 5
21 sep 17:45 De Linge/PCG (SG) Da1 (Dames) - Wiekslag Da2 (Dames) 8 - 8
21 sep 15:15 Wiekslag BM1 (Meisjes-B <17) - BZC BZC/de Lansingh BM*1 (Meisjes-B <17) 18 - 4
15 sep 19:45 Sassenheim Da1 (Dames (Bond)) - Wiekslag Da1 (Dames (Bond)) 4 - 10
14 sep 19:45 ZVVS H5 (Heren) - Wiekslag H5 (Heren) 7 - 15
14 sep 19:30 Wiekslag H1 (Heren (Bond)) - Watervlo H1 (Heren (Bond)) 12 - 8
14 sep 19:00 SVH H6 (Heren) - Wiekslag H4 (Heren) 4 - 17
14 sep 18:35 Wiekslag H3 (Heren) - Z&PC De Gouwe H2 (Heren) 13 - 0
14 sep 17:50 Wiekslag H6 (Heren) - MNC Dordrecht H10 (Heren) 4 - 2
14 sep 17:05 Wiekslag Wiekslag CJ*1 (Jongens-C <15) - ZZ&PC De Devel ZZ&PC De Devel CJ/ZVS/Poseidon CJ*1 (Jongens-C <15) 4 - 2
14 sep 16:20 Wiekslag BM1 (Meisjes-B <17) - Z&PC Rotterdam BM1 (Meisjes-B <17) 6 - 8
14 sep 13:45 MNC Dordrecht DG3 (Gemengd-D <13) - Wiekslag Wiekslag DG*1 (Gemengd-D <13) 0 - 17
Verenigingsinformatie
NaamWiekslag
AccommodatiegegevensSportcentrum Blokweer
ALBLASSERDAM