DatumTijdWedstrijdLocatie
14 dec 17:30 Vivax Vivax DG*1 (Gemengd-D <13) - WZK Zwemmen WZK DG*1 (Gemengd-D <13)Poelmeer
14 dec 18:15 WZK Zwemmen WZK/ZVL CM*1 (Meisjes-C <15) - De Kempvis CM1 (Meisjes-C <15)Sterrenbad
14 dec 19:45 De Reigers (SG) H4 (Heren) - WZK Zwemmen WZK H2 (Heren)De Waterthor
14 dec 19:45 WZK Zwemmen BJ1 (Jongens-B <17) - De Plas de Plas BJ*1 (Jongens-B <17)Sterrenbad
14 dec 21:10 WZC (SG) H1 (Heren (Bond)) - WZK Zwemmen WZK H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1)De Veur
11 jan 16:00 WSG NieMo (SG) CM1 (Meisjes-C <15) - WZK Zwemmen WZK/ZVL CM*1 (Meisjes-C <15)Polderbad
11 jan 18:15 NZ&PC H2 (Heren) - WZK Zwemmen WZK 3 (Heren)Binnenzee
11 jan 18:30 Sassenheim BJ1 (Jongens-B <17) - WZK Zwemmen BJ1 (Jongens-B <17)Wasbeek
11 jan 20:00 WZK Zwemmen WZK H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1) - Z&PC De Gouwe H1 (ManMeer Cup Heren ronde 2)Sterrenbad
18 jan 09:00 Aquadraat (SG) EG1 (Gemengd-E <11) - WZK Zwemmen EG1 (Gemengd-E <11)De Does
18 jan 16:15 Aquadraat (SG) BJ1 (Jongens-B <17) - WZK Zwemmen BJ1 (Jongens-B <17)De Does
25 jan 16:00 WZC (SG) H4 (Heren) - WZK Zwemmen WZK H2 (Heren)De Veur
25 jan 18:30 ZDHC ZDHC DG*1 (Gemengd-D <13) - WZK Zwemmen WZK DG*1 (Gemengd-D <13)Overbosch
25 jan 19:30 De Kempvis H1 (Heren (Bond)) - WZK Zwemmen WZK H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1)Rivièrabad
1 feb 09:00 WZK Zwemmen EG1 (Gemengd-E <11) - d'ELFT EG1 (Gemengd-E <11)Sterrenbad
1 feb 17:00 BZC BZC/de Lansingh BJ*1 (Jongens-B <17) - WZK Zwemmen BJ1 (Jongens-B <17)De Lansingh
1 feb 19:15 WZK Zwemmen WZK H2 (Heren) - Katwijk H6 (Heren)Sterrenbad
1 feb 20:00 WZK Zwemmen WZK H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1) - ZZ&PC De Devel H1 (Heren (Bond))Sterrenbad
1 feb 20:25 De Vliet (SG) H3 (Heren) - WZK Zwemmen WZK 3 (Heren)Sportcentrum Forum Kwadraat
8 feb 09:00 WZC (SG) EG1 (Gemengd-E <11) - WZK Zwemmen EG1 (Gemengd-E <11)De Veur
8 feb 16:00 NZ&PC NZ&PC DG*1 (Gemengd-D <13) - WZK Zwemmen WZK DG*1 (Gemengd-D <13)Binnenzee
8 feb 18:30 Katwijk BJ1 (Jongens-B <17) - WZK Zwemmen BJ1 (Jongens-B <17)Aquamar
8 feb 19:15 OZV H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1) - WZK Zwemmen WZK H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1)H2O
9 feb 16:15 WZK Zwemmen WZK/ZVL CM*1 (Meisjes-C <15) - Z&PC Rotterdam Z&PC Rotterdam/SVH CM 1 (Meisjes-C <15)Sterrenbad
9 feb 17:00 WZK Zwemmen WZK 3 (Heren) - Vivax H1 (Heren)Sterrenbad
9 feb 17:45 WZK Zwemmen WZK H2 (Heren) - Alkemade H2 (Heren)Sterrenbad
15 feb 09:00 WZK Zwemmen EG1 (Gemengd-E <11) - Waterpolo Residentie (SG) EG1 (Gemengd-E <11)Sterrenbad
15 feb 18:30 Aquadraat (SG) H2 (Heren) - WZK Zwemmen WZK H2 (Heren)De Does
15 feb 19:15 WZK Zwemmen BJ1 (Jongens-B <17) - Aquadraat (SG) BJ1 (Jongens-B <17)Sterrenbad
15 feb 20:00 WZK Zwemmen WZK H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1) - Wave H1 (Heren (Bond))Sterrenbad
15 feb 20:30 WZC (SG) H6 (Heren) - WZK Zwemmen WZK 3 (Heren)De Veur
29 feb 20:00 WZK Zwemmen WZK H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1) - De Plas H1 (Heren (Bond))Sterrenbad
7 maa 17:45 MNC Dordrecht MNC Dordrecht CM 1 (Meisjes-C <15) - WZK Zwemmen WZK/ZVL CM*1 (Meisjes-C <15)Sportboulevard
7 maa 18:10 De Warande H1 (Heren (Bond)) - WZK Zwemmen WZK H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1)De Warande
7 maa 18:15 WZK Zwemmen WZK DG*1 (Gemengd-D <13) - Katwijk DG1 (Gemengd-D <13)Sterrenbad
7 maa 19:00 WZK Zwemmen BJ1 (Jongens-B <17) - AZL AZL/de Vliet BJ 1 (Jongens-B <17)Sterrenbad
7 maa 19:45 De Plas H3 (Heren) - WZK Zwemmen WZK 3 (Heren)De Wel
7 maa 19:45 AZL H1 (Heren) - WZK Zwemmen WZK H2 (Heren)De Fluit
14 maa 09:00 WZK Zwemmen EG1 (Gemengd-E <11) - WZC (SG) EG2 (Gemengd-E <11)Sterrenbad
14 maa 17:30 Alkemade Alkemade DG*1 (Gemengd-D <13) - WZK Zwemmen WZK DG*1 (Gemengd-D <13)De Tweesprong
14 maa 18:15 WZK Zwemmen WZK 3 (Heren) - Aquadraat (SG) H3 (Heren)Sterrenbad
14 maa 18:50 Z&PC De Gouwe BJ1 (Jongens-B <17) - WZK Zwemmen BJ1 (Jongens-B <17)De Sniep
14 maa 19:00 WZK Zwemmen WZK/ZVL CM*1 (Meisjes-C <15) - Waterpolo Residentie (SG) WP Residentie/Den Haag CM*1 (Meisjes-C <15)Sterrenbad
14 maa 19:45 WZK Zwemmen WZK H2 (Heren) - Sassenheim H3 (Heren)Sterrenbad
21 maa 09:00 ZVL-1886 Tetteroo EG4 (Gemengd-E <11) - WZK Zwemmen EG1 (Gemengd-E <11)De Zijl
21 maa 17:40 WZK Zwemmen WZK/ZVL CM*1 (Meisjes-C <15) - Katwijk CM1 (Meisjes-C <15)De Zijl
21 maa 18:15 WZK Zwemmen WZK DG*1 (Gemengd-D <13) - Sassenheim Sassenheim DG*1 (Gemengd-D <13)Sterrenbad
21 maa 19:00 WZK Zwemmen WZK 3 (Heren) - De Reigers (SG) H5 (Heren)Sterrenbad
21 maa 19:45 WZK Zwemmen WZK H2 (Heren) - BZC H3 (Heren)Sterrenbad
21 maa 20:30 WZK Zwemmen WZK H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1) - SBC2000 H1 (Heren (Bond))Sterrenbad
4 apr 09:00 WIDEX GZC DONK EG2 (Gemengd-E <11 1e deel) - WZK Zwemmen EG1 (Gemengd-E <11)Groenhovenbad
4 apr 19:00 WZK Zwemmen WZK/ZVL CM*1 (Meisjes-C <15) - ZVL-1886 Tetteroo ZVL/WZK CM*2 (Meisjes-C <15)Sterrenbad
4 apr 19:15 BZC H1 (Heren (Bond)) - WZK Zwemmen WZK H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1)De Hofstee
4 apr 19:40 De Vliet (SG) H2 (Heren) - WZK Zwemmen WZK H2 (Heren)Sportcentrum Forum Kwadraat
4 apr 19:45 WZK Zwemmen WZK 3 (Heren) - Sassenheim H4 (Heren)Sterrenbad
5 apr 16:15 Waterpolo Residentie (SG) Waterpolo Residentie DG*1 (Gemengd-D <13) - WZK Zwemmen WZK DG*1 (Gemengd-D <13)Zuiderparkbad
18 apr 09:00 WZK Zwemmen EG1 (Gemengd-E <11) - Vivax EG1 (Gemengd-E <11 1e deel)Sterrenbad
18 apr 16:00 SCOMZeehondDuck (SG) SCOM/Zeehond/Duck CM*1 (Meisjes-C <15) - WZK Zwemmen WZK/ZVL CM*1 (Meisjes-C <15)De Rozenburcht
18 apr 18:15 WZK Zwemmen WZK DG*1 (Gemengd-D <13) - Aquadraat (SG) Aquadraat DG*1 (Gemengd-D <13)Sterrenbad
18 apr 19:00 WZK Zwemmen WZK H2 (Heren) - ZVL-1886 Tetteroo H9 (Heren)Sterrenbad
18 apr 19:30 d'ELFT H5 (Heren) - WZK Zwemmen WZK 3 (Heren)Kerkpolder
18 apr 19:45 WZK Zwemmen WZK H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1) - Z&PC Rotterdam H1 (Heren (Bond))Sterrenbad
DatumTijdWedstrijdUitslag
7 dec 19:45 WZK Zwemmen WZK 3 (Heren) - d'ELFT H5 (Heren) 3 - 11
7 dec 19:40 Z&PC Rotterdam H1 (Heren (Bond)) - WZK Zwemmen WZK H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1) 13 - 8
7 dec 19:00 Aquadraat (SG) Aquadraat DG*1 (Gemengd-D <13) - WZK Zwemmen WZK DG*1 (Gemengd-D <13) 10 - 8
7 dec 19:00 WZK Zwemmen WZK/ZVL CM*1 (Meisjes-C <15) - SCOMZeehondDuck (SG) SCOM/Zeehond/Duck CM*1 (Meisjes-C <15) 4 - 12
7 dec 17:30 Vivax EG1 (Gemengd-E <11 1e deel) - WZK Zwemmen EG1 (Gemengd-E <11) 0 - 8
7 dec 17:05 ZVL-1886 Tetteroo H9 (Heren) - WZK Zwemmen WZK H2 (Heren) 6 - 8
30 nov 21:10 WZK Zwemmen WZK H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1) - BZC H1 (Heren (Bond)) 15 - 3
30 nov 20:25 WZK Zwemmen WZK H2 (Heren) - De Vliet (SG) H2 (Heren) 8 - 7
30 nov 19:40 ZVL-1886 Tetteroo ZVL/WZK CM*2 (Meisjes-C <15) - WZK Zwemmen WZK/ZVL CM*1 (Meisjes-C <15) 18 - 0
30 nov 19:15 Sassenheim H4 (Heren) - WZK Zwemmen WZK 3 (Heren) 7 - 6
30 nov 18:55 WZK Zwemmen WZK DG*1 (Gemengd-D <13) - Waterpolo Residentie (SG) Waterpolo Residentie DG*1 (Gemengd-D <13) 7 - 10
30 nov 18:15 WZK Zwemmen EG1 (Gemengd-E <11) - ZVL-1886 Tetteroo EG6 (Gemengd-E <11 1e deel) 17 - 1
23 nov 19:40 Vivax H1 (Heren) - WZK Zwemmen WZK 3 (Heren) 11 - 1
23 nov 19:10 Alkemade H2 (Heren) - WZK Zwemmen WZK H2 (Heren) 8 - 12
23 nov 19:00 WZK Zwemmen BJ1 (Jongens-B <17) - Katwijk BJ1 (Jongens-B <17) 11 - 12
23 nov 18:15 WZK Zwemmen WZK DG*1 (Gemengd-D <13) - NZ&PC NZ&PC DG*1 (Gemengd-D <13) 13 - 4
23 nov 16:20 Z&PC Rotterdam Z&PC Rotterdam/SVH CM 1 (Meisjes-C <15) - WZK Zwemmen WZK/ZVL CM*1 (Meisjes-C <15) 14 - 1
16 nov 20:00 De Reigers (SG) H5 (Heren) - WZK Zwemmen WZK 3 (Heren) 5 - 5
16 nov 19:15 SBC2000 H1 (Heren (Bond)) - WZK Zwemmen WZK H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1) 13 - 13
16 nov 17:45 Sassenheim Sassenheim DG*1 (Gemengd-D <13) - WZK Zwemmen WZK DG*1 (Gemengd-D <13) 7 - 2
16 nov 16:55 ZVL-1886 Tetteroo EG4 (Gemengd-E <11) - WZK Zwemmen EG1 (Gemengd-E <11) 5 - 7
16 nov 15:40 Katwijk CM1 (Meisjes-C <15) - WZK Zwemmen WZK/ZVL CM*1 (Meisjes-C <15) 16 - 2
15 nov 20:30 BZC H3 (Heren) - WZK Zwemmen WZK H2 (Heren) 5 - 11
9 nov 20:15 WZK Zwemmen WZK H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1) - De Warande H1 (Heren (Bond)) 8 - 10
9 nov 19:45 AZL AZL/de Vliet BJ 1 (Jongens-B <17) - WZK Zwemmen BJ1 (Jongens-B <17) 3 - 4
9 nov 19:30 WZK Zwemmen WZK H2 (Heren) - AZL H1 (Heren) 13 - 4
9 nov 18:45 WZK Zwemmen WZK 3 (Heren) - De Plas H3 (Heren) 5 - 12
9 nov 15:30 Katwijk DG1 (Gemengd-D <13) - WZK Zwemmen WZK DG*1 (Gemengd-D <13) 5 - 17
9 nov 14:15 WZK Zwemmen WZK/ZVL CM*1 (Meisjes-C <15) - MNC Dordrecht MNC Dordrecht CM 1 (Meisjes-C <15) 1 - 25
3 nov 20:25 Sassenheim H3 (Heren) - WZK Zwemmen WZK H2 (Heren) 8 - 11
3 nov 17:00 Waterpolo Residentie (SG) WP Residentie/Den Haag CM*1 (Meisjes-C <15) - WZK Zwemmen WZK/ZVL CM*1 (Meisjes-C <15) 18 - 3
2 nov 20:30 De Plas H1 (Heren (Bond)) - WZK Zwemmen WZK H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1) 13 - 12
2 nov 19:00 WZK Zwemmen BJ1 (Jongens-B <17) - Z&PC De Gouwe BJ1 (Jongens-B <17) 4 - 17
2 nov 18:15 WZK Zwemmen WZK DG*1 (Gemengd-D <13) - Alkemade Alkemade DG*1 (Gemengd-D <13) 10 - 10
2 nov 17:45 Aquadraat (SG) H3 (Heren) - WZK Zwemmen WZK 3 (Heren) 14 - 1
26 okt 20:30 Wave H1 (Heren (Bond)) - WZK Zwemmen WZK H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1) 11 - 10
26 okt 17:15 Katwijk EG2 (Gemengd-E <11) - WZK Zwemmen EG1 (Gemengd-E <11) 0 - 15
25 okt 20:45 WZK Zwemmen WZK 3 (Heren) - ZVL-1886 Tetteroo H10 (Heren) 5 - 9
19 okt 19:45 WZK Zwemmen WZK H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1) - OZV H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1) 11 - 16
19 okt 19:00 WZK Zwemmen WZK 3 (Heren) - WZC (SG) H6 (Heren) 4 - 12
19 okt 18:15 WZK Zwemmen WZK DG*1 (Gemengd-D <13) - Vivax Vivax DG*1 (Gemengd-D <13) 15 - 3
19 okt 18:00 De Lansingh H1 (Heren) - WZK Zwemmen WZK H2 (Heren) 15 - 13
12 okt 20:25 ZZ&PC De Devel H1 (Heren (Bond)) - WZK Zwemmen WZK H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1) 12 - 11
12 okt 19:45 WZK Zwemmen WZK 3 (Heren) - De Vliet (SG) H3 (Heren) 11 - 11
12 okt 19:15 Katwijk H6 (Heren) - WZK Zwemmen WZK H2 (Heren) 9 - 6
12 okt 19:00 WZK Zwemmen BJ1 (Jongens-B <17) - BZC BZC/de Lansingh BJ*1 (Jongens-B <17) 9 - 18
12 okt 15:20 NZ&PC EG1 (Gemengd-E <11 1e deel) - WZK Zwemmen EG1 (Gemengd-E <11) 10 - 7
6 okt 17:45 Waterpolo Residentie (SG) Residentie BJ*1 (Jongens-B <17) - WZK Zwemmen BJ1 (Jongens-B <17) 5 - 8
5 okt 20:45 WZK Zwemmen WZK H2 (Heren) - WZC (SG) H4 (Heren) 11 - 8
5 okt 20:30 ZVL-1886 Tetteroo H10 (Heren) - WZK Zwemmen WZK 3 (Heren) 12 - 4
5 okt 19:40 WZK Zwemmen WZK H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1) - De Kempvis H1 (Heren (Bond)) 10 - 11
5 okt 18:55 WZK Zwemmen WZK DG*1 (Gemengd-D <13) - ZDHC ZDHC DG*1 (Gemengd-D <13) 5 - 8
5 okt 18:15 WZK Zwemmen EG1 (Gemengd-E <11) - BZ&PC EG1 (Gemengd-E <11 1e deel) 8 - 8
5 okt 17:45 ZVVS ZVVS/Westland/Delft CM1 (Meisjes-C <15) - WZK Zwemmen WZK/ZVL CM*1 (Meisjes-C <15) 23 - 0
28 sep 19:45 WZK Zwemmen WZK 3 (Heren) - NZ&PC H2 (Heren) 2 - 11
28 sep 19:20 Z&PC De Gouwe H1 (ManMeer Cup Heren ronde 2) - WZK Zwemmen WZK H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1) 14 - 4
28 sep 19:00 WZK Zwemmen BJ1 (Jongens-B <17) - Sassenheim BJ1 (Jongens-B <17) 4 - 7
28 sep 18:15 WZK Zwemmen WZK/ZVL CM*1 (Meisjes-C <15) - WSG NieMo (SG) CM1 (Meisjes-C <15) 9 - 11
28 sep 17:45 ZDHC ZDHC/DES/DSZ EG1 (Gemengd-E <11 1e deel) - WZK Zwemmen EG1 (Gemengd-E <11) 5 - 3
22 sep 17:50 AZ&PC De Futen H1 (ManMeer Cup Heren ronde 2) - WZK Zwemmen WZK H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1) 15 - 10
21 sep 19:45 WZK Zwemmen WZK H2 (Heren) - Aquadraat (SG) H2 (Heren) 6 - 13
21 sep 19:00 WZK Zwemmen BJ1 (Jongens-B <17) - Waterpolo Residentie (SG) Residentie BJ*1 (Jongens-B <17) 9 - 9
21 sep 18:15 WZK Zwemmen WZK/ZVL CM*1 (Meisjes-C <15) - ZVVS ZVVS/Westland/Delft CM1 (Meisjes-C <15) 0 - 14
15 sep 15:45 De Kempvis CM1 (Meisjes-C <15) - WZK Zwemmen WZK/ZVL CM*1 (Meisjes-C <15) 13 - 1
14 sep 19:45 WZK Zwemmen WZK H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1) - WZC (SG) H1 (Heren (Bond)) 13 - 13
14 sep 19:00 WZK Zwemmen WZK H2 (Heren) - De Reigers (SG) H4 (Heren) 8 - 11
14 sep 16:45 De Plas de Plas BJ*1 (Jongens-B <17) - WZK Zwemmen BJ1 (Jongens-B <17) 2 - 5
Verenigingsinformatie
NaamWZK Zwemmen
AccommodatiegegevensSterrenbad
WASSENAAR