TeamPoule
ZIGNEA DG1 (Gemengd-D <13) 3e klasse B
ZIGNEA H1 (Heren) 2e klasse B
ZIGNEA H2 (Heren) 3e klasse A
DatumTijdWedstrijdLocatie
25 nov 16:00 Proteus DG2 (Gemengd-D <13) - ZIGNEA DG1 (Gemengd-D <13)De Schaeck
25 nov 20:00 WZC-De IJsel (SG) H2 (Heren) - ZIGNEA H2 (Heren)De Scheg
2 dec 16:30 Octopus H1 (Heren) - ZIGNEA H2 (Heren)Berghuizerbad
2 dec 17:30 ZIGNEA DG1 (Gemengd-D <13) - Flevo DG1 (Gemengd-D <13)Overboord
9 dec 18:30 Deltasteur H2 (Heren) - ZIGNEA H1 (Heren)Zwembad De Steur
16 dec 18:00 ZIGNEA DG1 (Gemengd-D <13) - De Woelwaters DG1 (Gemengd-D <13)Bosbad Emmeloord
16 dec 19:30 ZIGNEA H2 (Heren) - ZEW H2 (Heren)Bosbad Emmeloord
16 dec 20:15 ZIGNEA H1 (Heren) - Aquapoldro H3 (Heren)Bosbad Emmeloord
6 jan 18:00 ZIGNEA DG1 (Gemengd-D <13) - Nunspeet DG1 (Gemengd-D <13)Bosbad Emmeloord
6 jan 18:45 ZIGNEA H2 (Heren) - Triton Putten H2 (Heren)Bosbad Emmeloord
6 jan 19:25 De Woelwaters H1 (Heren) - ZIGNEA H1 (Heren)Sportcentrum De Sijpel
13 jan 19:15 Swol 1894 H5 (Heren) - ZIGNEA H2 (Heren)De Vrolijkheid
13 jan 19:30 Nunspeet H3 (Heren) - ZIGNEA H1 (Heren)De Brake
20 jan 18:45 ZPC Hatto Heim H1 (Heren) - ZIGNEA H2 (Heren)De Marke
27 jan 19:00 ZIGNEA H2 (Heren) - Proteus H3 (Heren)Bosbad Emmeloord
28 jan 17:30 Aqua-Novio'94 H3 (Heren) - ZIGNEA H1 (Heren)Sportf.bad Nijmegen-West
3 feb 18:00 Swol 1894 H4 (Heren) - ZIGNEA H2 (Heren)De Vrolijkheid
3 feb 18:45 DWK DG1 (Gemengd-D <13) - ZIGNEA DG1 (Gemengd-D <13)Veluwehal
10 feb 19:00 ZIGNEA H1 (Heren) - EZPC H1 (Heren)Bosbad Emmeloord
10 feb 19:45 ZIGNEA H2 (Heren) - Flevo H3 (Heren)Bosbad Emmeloord
17 feb 17:30 ZIGNEA DG1 (Gemengd-D <13) - Nunspeet DG2 (Gemengd-D <13)Overboord
17 feb 18:55 PFC Rheden H1 (Heren) - ZIGNEA H1 (Heren)De Grote Koppel
24 feb 19:00 ZIGNEA H1 (Heren) - DWK H3 (Heren)Bosbad Emmeloord
3 maa 16:00 ZIGNEA DG1 (Gemengd-D <13) - Proteus DG2 (Gemengd-D <13)Overboord
10 maa 16:45 Flevo DG1 (Gemengd-D <13) - ZIGNEA DG1 (Gemengd-D <13)Bad Bloemendal
10 maa 19:00 ZIGNEA H2 (Heren) - ZPC Hatto Heim H1 (Heren)Bosbad Emmeloord
10 maa 19:45 ZIGNEA H1 (Heren) - Nunspeet H2 (Heren)Bosbad Emmeloord
17 maa 17:45 ZIGNEA DG1 (Gemengd-D <13) - DWK DG1 (Gemengd-D <13)Bosbad Emmeloord
17 maa 19:15 ZIGNEA H2 (Heren) - WZC-De IJsel (SG) H2 (Heren)Bosbad Emmeloord
17 maa 20:00 ZIGNEA H1 (Heren) - TZC-Vahalis H1 (Heren)Bosbad Emmeloord
7 apr 16:30 De Woelwaters DG1 (Gemengd-D <13) - ZIGNEA DG1 (Gemengd-D <13)Sportcentrum De Sijpel
7 apr 19:00 ZIGNEA H2 (Heren) - Octopus H1 (Heren)Bosbad Emmeloord
7 apr 19:45 ZIGNEA H1 (Heren) - Deltasteur H2 (Heren)Bosbad Emmeloord
15 apr 14:30 Aquapoldro H3 (Heren) - ZIGNEA H1 (Heren)Sprenkelaar
21 apr 17:15 ZEW H2 (Heren) - ZIGNEA H2 (Heren)Calluna
21 apr 18:00 Nunspeet DG2 (Gemengd-D <13) - ZIGNEA DG1 (Gemengd-D <13)De Brake
21 apr 19:30 ZIGNEA H1 (Heren) - De Woelwaters H1 (Heren)Bosbad Emmeloord
Verenigingsinformatie
NaamZIGNEA
AccommodatiegegevensBosbad Emmeloord
EMMELOORD