TeamPoule
ZVL-1886 Tetteroo AJ1 (Jongens-A <19) 1e klasse A
ZVL-1886 Tetteroo BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) Bond Eredivisie A
ZVL-1886 Tetteroo BJ2 (Jongens-B <17 (Bond)) Bond Eerste divisie A
ZVL-1886 Tetteroo BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) Bond Eredivisie A
ZVL-1886 Tetteroo CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) Bond Eredivisie A
ZVL-1886 Tetteroo CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) Bond Eredivisie A
ZVL-1886 Tetteroo Da1 (Dames (Bond)) Bond Ronde 1 A
ZVL-1886 Tetteroo Da2 (ManMeer Cup Dames Ronde 3) Bond Ronde 3 A
ZVL-1886 Tetteroo Da3 (Dames Reserve (Bond)) Bond Reserve Eredivisie A
ZVL-1886 Tetteroo Da4 (Dames (Bond)) Bond 2e divisie A
ZVL-1886 Tetteroo Da5 (Dames) 2e klasse A
ZVL-1886 Tetteroo Da6 (Dames) 2e klasse B
ZVL-1886 Tetteroo Da7 (Dames) 2e klasse A
ZVL-1886 Tetteroo Da8 (Dames) 3e klasse A
ZVL-1886 Tetteroo DG1 (Gemengd-D <13) 1e klasse A
ZVL-1886 Tetteroo DG2 (Gemengd-D <13) 1e klasse A
ZVL-1886 Tetteroo DG3 (Gemengd-D <13) 2e klasse C
ZVL-1886 Tetteroo DG4 (Gemengd-D <13) 2e klasse B
ZVL-1886 Tetteroo EG1 (Gemengd-E <11) 1e klasse A
ZVL-1886 Tetteroo EG2 (Gemengd-E <11) 1e klasse A
ZVL-1886 Tetteroo EG3 (Gemengd-E <11) 2e klasse B
ZVL-1886 Tetteroo EG4 (Gemengd-E <11) 2e klasse A
ZVL-1886 Tetteroo EG5 (Gemengd-E <11) 2e klasse B
ZVL-1886 Tetteroo EG6 (Gemengd-E <11) 2e klasse A
ZVL-1886 Tetteroo H1 (Heren (Bond)) Bond Kwartfinale QF
ZVL-1886 Tetteroo H10 (Heren) 4e klasse A
ZVL-1886 Tetteroo H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 1) Bond Ronde 1 B
ZVL-1886 Tetteroo H3 (Heren Reserve (Bond)) Bond Reserve 1e divisie A
ZVL-1886 Tetteroo H4 (Heren Reserve (Bond)) Bond Reserve 2e divisie B
ZVL-1886 Tetteroo H5 (Heren Reserve (Bond)) Bond Reserve 2e divisie D
ZVL-1886 Tetteroo H6 (Heren) 2e klasse B
ZVL-1886 Tetteroo H7 (Heren) 2e klasse A
ZVL-1886 Tetteroo H8 (Heren) 3e klasse B
ZVL-1886 Tetteroo H9 (Heren) 3e klasse A
ZVL-1886 Tetteroo MINI (Mini polo) GR ZVL 1886
ZVL-1886 Tetteroo ZVL/WZK CM*2 (Meisjes-C <15) 1e klasse A
ZVL-1886 Tetteroo ZVL-1886 Tetteroo BJ*3 (Jongens-B <17) 1e klasse A
ZVL-1886 Tetteroo ZVL-1886 Tetteroo CJ*2 (Jongens-C <15) 1e klasse A
ZVL-1886 Tetteroo ZVL-Tetteroo BM*2 (Meisjes-B <17) 1e klasse A
DatumTijdWedstrijdLocatie
14 dec 14:15 ZVL-1886 Tetteroo Da3 (Dames Reserve (Bond)) - ZVL-1886 Tetteroo Da2 (ManMeer Cup Dames Ronde 3)De Zijl
14 dec 15:00 VZC VZC CJ1/Polar Bears CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - ZVL-1886 Tetteroo CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))De Peppel
14 dec 15:20 ZVL-1886 Tetteroo AJ1 (Jongens-A <19) - WIDEX GZC DONK AJ1 (Jongens-A <19)De Zijl
14 dec 15:20 VZV Njord CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) - ZVL-1886 Tetteroo CM1 (Meisjes-C <15 (Bond))Zwembad Den Ekkerman
14 dec 16:15 ZVL-1886 Tetteroo ZVL-Tetteroo BM*2 (Meisjes-B <17) - AZC AZC/BZ&PC BM*1 (Meisjes-B <17)De Zijl
14 dec 16:15 ZVL-1886 Tetteroo EG1 (Gemengd-E <11) - Z&PC Rotterdam EG1 (Gemengd-E <11)De Zijl
14 dec 16:55 ZVL-1886 Tetteroo DG3 (Gemengd-D <13) - Waterpolo Residentie (SG) Residentie DG*3 (Gemengd-D <13)De Zijl
14 dec 17:00 ZVL-1886 Tetteroo H5 (Heren Reserve (Bond)) - Wiekslag H2 (Heren Reserve (Bond))De Zijl
14 dec 17:40 ZVL-1886 Tetteroo DG4 (Gemengd-D <13) - Sassenheim DG2 (Gemengd-D <13)De Zijl
14 dec 17:55 ZVL-1886 Tetteroo Da6 (Dames) - ZPC Numansdorp Da1 (Dames)De Zijl
14 dec 18:05 AZC H4 (Heren Reserve (Bond)) - ZVL-1886 Tetteroo H4 (Heren Reserve (Bond))AquaRijn
14 dec 18:25 ZVL-1886 Tetteroo DG2 (Gemengd-D <13) - De Kempvis DG1 (Gemengd-D <13)De Zijl
14 dec 18:40 ZVL-1886 Tetteroo H10 (Heren) - Sassenheim H4 (Heren)De Zijl
14 dec 19:00 ZVL-1886 Tetteroo ZVL/WZK CM*2 (Meisjes-C <15) - ZVVS ZVVS/Westland/Delft CM1 (Meisjes-C <15)Sterrenbad
14 dec 19:00 SVH H1 (Heren (Bond)) - ZVL-1886 Tetteroo H1 (Heren (Bond))Sportcentrum de Wilgenring
14 dec 19:10 ZVL-1886 Tetteroo Da5 (Dames) - MNC Dordrecht Da3 (Dames)De Zijl
14 dec 19:15 De Ham Da1 (Dames (Bond)) - ZVL-1886 Tetteroo Da1 (Dames (Bond))De Crommenije
14 dec 19:15 Katwijk H4 (Heren) - ZVL-1886 Tetteroo H7 (Heren)Aquamar
14 dec 19:25 ZVL-1886 Tetteroo H9 (Heren) - Alkemade H2 (Heren)De Zijl
14 dec 19:30 Z&PC Rotterdam Da1 (ManMeer Cup Dames Ronde 1) - ZVL-1886 Tetteroo Da4 (Dames (Bond))Sportfondsenbad Rdam-Noord
14 dec 19:55 ZVL-1886 Tetteroo Da8 (Dames) - Z&PC De Gouwe Da4 (Dames)De Zijl
14 dec 20:00 Katwijk H2 (Heren Reserve (Bond)) - ZVL-1886 Tetteroo H3 (Heren Reserve (Bond))Aquamar
14 dec 20:10 ZVL-1886 Tetteroo H8 (Heren) - Alkemade H3 (Heren)De Zijl
14 dec 20:20 SVH H2 (Heren Reserve (Bond)) - ZVL-1886 Tetteroo H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 1)Sportcentrum de Wilgenring
14 dec 20:30 SCOMZeehondDuck (SG) BJ1 (Jongens-B <17) - ZVL-1886 Tetteroo ZVL-1886 Tetteroo BJ*3 (Jongens-B <17)De Rozenburcht
14 dec 20:40 ZVL-1886 Tetteroo Da7 (Dames) - Z&PC Rotterdam Da3 (Dames)De Zijl
14 dec 20:55 ZVL-1886 Tetteroo H6 (Heren) - Sassenheim H2 (Heren)De Zijl
15 dec 14:30 De Kempvis CJ1 (Jongens-C <15) - ZVL-1886 Tetteroo ZVL-1886 Tetteroo CJ*2 (Jongens-C <15)Rivièrabad
15 dec 16:00 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - ZVL-1886 Tetteroo BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))Sportcomplex Amerena
15 dec 17:15 VZV Njord BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - ZVL-1886 Tetteroo BJ2 (Jongens-B <17 (Bond))Zwembad Den Ekkerman
20 dec 21:00 ZVL-1886 Tetteroo Da2 (ManMeer Cup Dames Ronde 3) - UZSC Da3 (Dames Reserve (Bond))De Zijl
21 dec 14:15 ZVL-1886 Tetteroo Da2 (ManMeer Cup Dames Ronde 3) - PSV PSV Waterpolo Da2 (Dames Reserve (Bond))De Zijl
21 dec 15:35 ZVL-1886 Tetteroo H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 1) - ZPB H&L Productions H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 1)De Zijl
21 dec 16:55 ZVL-1886 Tetteroo Da1 (Dames (Bond)) - PSV PSV Waterpolo Da1 (Dames (Bond))De Zijl
21 dec 17:50 Het Ravijn Da2 (Dames Reserve (Bond)) - ZVL-1886 Tetteroo Da3 (Dames Reserve (Bond))Het Ravijn
11 jan 14:15 ZVL-1886 Tetteroo EG2 (Gemengd-E <11) - MNC Dordrecht EG1 (Gemengd-E <11)De Zijl
11 jan 14:55 ZVL-1886 Tetteroo DG3 (Gemengd-D <13) - BZC DG1 (Gemengd-D <13)De Zijl
11 jan 15:30 AZC AZC DG*1 (Gemengd-D <13) - ZVL-1886 Tetteroo DG1 (Gemengd-D <13)AquaRijn
11 jan 15:40 ZVL-1886 Tetteroo Da3 (Dames Reserve (Bond)) - UZSC Da2 (ManMeer Cup Dames Ronde 1)De Zijl
11 jan 15:45 Z&PC Rotterdam Rotterdam/Ragnar 5 (Dames) - ZVL-1886 Tetteroo Da8 (Dames)Sportfondsenbad Rdam-Noord
11 jan 16:15 ZVL-1886 Tetteroo ZVL-1886 Tetteroo BJ*3 (Jongens-B <17) - ZPB H&L Productions BJ1 (Jongens-B <17)De Zijl
11 jan 16:45 ZVL-1886 Tetteroo CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) - Polar Bears CM1 (Meisjes-C <15 (Bond))De Zijl
11 jan 17:00 Aquadraat (SG) Da1 (Dames) - ZVL-1886 Tetteroo Da7 (Dames)De Does
11 jan 17:00 ZVL-1886 Tetteroo ZVL/WZK CM*2 (Meisjes-C <15) - Z&PC Rotterdam Z&PC Rotterdam/SVH CM 1 (Meisjes-C <15)De Zijl
11 jan 17:15 Z&PC Rotterdam Da3 (Dames) - ZVL-1886 Tetteroo Da5 (Dames)Sportfondsenbad Rdam-Noord
11 jan 17:20 ZPB H&L Productions Da2 (Dames Reserve (Bond)) - ZVL-1886 Tetteroo Da2 (ManMeer Cup Dames Ronde 3)Inge de Bruijn Zwembad
11 jan 17:30 WSG NieMo (SG) H2 (Heren) - ZVL-1886 Tetteroo H6 (Heren)Polderbad
11 jan 17:45 Aquadraat (SG) H2 (Heren) - ZVL-1886 Tetteroo H9 (Heren)De Does
11 jan 17:45 ZVL-1886 Tetteroo ZVL-1886 Tetteroo CJ*2 (Jongens-C <15) - d'ELFT d'Elft CJ*1 (Jongens-C <15)De Zijl
11 jan 17:50 ZVL-1886 Tetteroo H7 (Heren) - d'ELFT H3 (Heren)De Zijl
11 jan 18:25 Sassenheim BM1 (Meisjes-B <17) - ZVL-1886 Tetteroo ZVL-Tetteroo BM*2 (Meisjes-B <17)Wasbeek
11 jan 18:30 ZVL-1886 Tetteroo CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - ZPB H&L Productions CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))De Zijl
11 jan 18:35 ZVL-1886 Tetteroo Da4 (Dames (Bond)) - Z&PC De Gouwe Da2 (ManMeer Cup Dames Ronde 1)De Zijl
11 jan 18:45 WZC (SG) AJ1 (Jongens-A <19) - ZVL-1886 Tetteroo AJ1 (Jongens-A <19)De Veur
11 jan 19:00 AZL DG1 (Gemengd-D <13) - ZVL-1886 Tetteroo DG4 (Gemengd-D <13)De Fluit
11 jan 19:00 WSG NieMo (SG) Da2 (Dames) - ZVL-1886 Tetteroo Da6 (Dames)Polderbad
11 jan 19:25 Het Y H3 (Heren Reserve (Bond)) - ZVL-1886 Tetteroo H4 (Heren Reserve (Bond))Sportfondsenbad Oost
11 jan 19:30 ZVL-1886 Tetteroo H5 (Heren Reserve (Bond)) - WZC (SG) H2 (Heren Reserve (Bond))De Zijl
11 jan 19:45 De Plas H2 (Heren) - ZVL-1886 Tetteroo H8 (Heren)De Wel
11 jan 20:00 ZPB H&L Productions Da1 (Dames (Bond)) - ZVL-1886 Tetteroo Da1 (Dames (Bond))Inge de Bruijn Zwembad
11 jan 20:35 ZVL-1886 Tetteroo H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 1) - Polar Bears H2 (Heren Reserve (Bond))De Zijl
12 jan 14:00 ZVL-1886 Tetteroo BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - Polar Bears Polar Bears/VZC BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))De Zijl
12 jan 15:20 ZVL-1886 Tetteroo BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - PSV PSV Waterpolo BM1 (Meisjes-B <17 (Bond))De Zijl
12 jan 16:40 ZPB H&L Productions DG1 (Gemengd-D <13) - ZVL-1886 Tetteroo DG2 (Gemengd-D <13)Inge de Bruijn Zwembad
18 jan 13:30 BZ&PC BZ&PC DG*1 (Gemengd-D <13) - ZVL-1886 Tetteroo DG3 (Gemengd-D <13)De Kuil
18 jan 14:15 ZVL-1886 Tetteroo Da3 (Dames Reserve (Bond)) - UZSC Da3 (Dames Reserve (Bond))De Zijl
18 jan 14:30 ZVVS EG1 (Gemengd-E <11) - ZVL-1886 Tetteroo EG1 (Gemengd-E <11)De Kulk
18 jan 15:20 ZVL-1886 Tetteroo DG1 (Gemengd-D <13) - MNC Dordrecht DG2 (Gemengd-D <13)De Zijl
18 jan 16:05 ZVL-1886 Tetteroo DG2 (Gemengd-D <13) - AZC AZC DG*1 (Gemengd-D <13)De Zijl
18 jan 16:15 Het Ravijn CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) - ZVL-1886 Tetteroo CM1 (Meisjes-C <15 (Bond))Het Ravijn
18 jan 16:45 d'ELFT d'Elft BM*1 (Meisjes-B <17) - ZVL-1886 Tetteroo ZVL-Tetteroo BM*2 (Meisjes-B <17)Kerkpolder
18 jan 16:45 De Ham CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - ZVL-1886 Tetteroo CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))De Crommenije
18 jan 16:45 WSG NieMo (SG) CM1 (Meisjes-C <15) - ZVL-1886 Tetteroo ZVL/WZK CM*2 (Meisjes-C <15)Polderbad
18 jan 16:50 ZVL-1886 Tetteroo Da8 (Dames) - d'ELFT Da3 (Dames)De Zijl
18 jan 17:00 Sassenheim Da1 (Dames (Bond)) - ZVL-1886 Tetteroo Da4 (Dames (Bond))Wasbeek
18 jan 17:35 ZVL-1886 Tetteroo AJ1 (Jongens-A <19) - WIDEX GZC DONK AJ1 (Jongens-A <19)De Zijl
18 jan 17:45 Polar Bears Da1 (Dames (Bond)) - ZVL-1886 Tetteroo Da1 (Dames (Bond))De Peppel
18 jan 17:45 ZVL-1886 Tetteroo Da5 (Dames) - Z&PC De Gouwe Da3 (Dames)De Zijl
18 jan 17:55 SCOMZeehondDuck (SG) AJ1 (Jongens-B <17) - ZVL-1886 Tetteroo ZVL-1886 Tetteroo BJ*3 (Jongens-B <17)De Rozenburcht
18 jan 18:30 ZVL-1886 Tetteroo Da7 (Dames) - d'ELFT Da1 (Dames)De Zijl
18 jan 18:30 ZVL-1886 Tetteroo H1 (Heren (Bond)) - AZC H1 (Heren (Bond))De Zijl
18 jan 18:50 MNC Dordrecht Da2 (Dames) - ZVL-1886 Tetteroo Da6 (Dames)Sportboulevard
18 jan 18:50 BZ&PC H4 (Heren) - ZVL-1886 Tetteroo H7 (Heren)De Kuil
18 jan 19:15 ZVL-1886 Tetteroo H9 (Heren) - De Vliet (SG) H2 (Heren)De Zijl
18 jan 19:15 Polar Bears Da2 (Dames Reserve (Bond)) - ZVL-1886 Tetteroo Da2 (ManMeer Cup Dames Ronde 3)De Peppel
18 jan 20:15 De Reigers (SG) H5 (Heren) - ZVL-1886 Tetteroo H10 (Heren)De Waterthor
18 jan 20:45 De Reigers (SG) H3 (Heren) - ZVL-1886 Tetteroo H6 (Heren)Overbosch
19 jan 14:30 MNC Dordrecht EG2 (Gemengd-E <11) - ZVL-1886 Tetteroo EG2 (Gemengd-E <11)Sportboulevard
19 jan 15:30 ZDHC ZDHC/DES/DSZ DG*2 (Gemengd-D <13) - ZVL-1886 Tetteroo DG4 (Gemengd-D <13)Overbosch
19 jan 16:30 Polar Bears BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - ZVL-1886 Tetteroo BM1 (Meisjes-B <17 (Bond))De Peppel
19 jan 16:45 ZPB H&L Productions ZPB CJ*2 (Jongens-C <15) - ZVL-1886 Tetteroo ZVL-1886 Tetteroo CJ*2 (Jongens-C <15)Inge de Bruijn Zwembad
25 jan 13:00 MNC Dordrecht EG1 (Gemengd-E <11) - ZVL-1886 Tetteroo EG1 (Gemengd-E <11)Sportboulevard
25 jan 14:30 MNC Dordrecht MNC Dordrecht CJ*2 (Jongens-C <15) - ZVL-1886 Tetteroo ZVL-1886 Tetteroo CJ*2 (Jongens-C <15)Sportboulevard
25 jan 15:00 ZVL-1886 Tetteroo Da2 (ManMeer Cup Dames Ronde 3) - ZV De Zaan Da2 (ManMeer Cup Dames Ronde 1)De Zijl
25 jan 15:30 AZC H6 (Heren) - ZVL-1886 Tetteroo H8 (Heren)AquaRijn
25 jan 16:05 ZVL-1886 Tetteroo H3 (Heren Reserve (Bond)) - WIDEX GZC DONK H3 (Heren Reserve (Bond))De Zijl
25 jan 16:10 ZVL-1886 Tetteroo CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) - UZSC CM1 (Meisjes-C <15 (Bond))De Zijl
25 jan 16:30 ZVL-1886 Tetteroo AJ1 (Jongens-A <19) - WZC (SG) AJ1 (Jongens-A <19)Vijf Meibad
25 jan 16:35 De Kempvis EG1 (Gemengd-E <11) - ZVL-1886 Tetteroo EG2 (Gemengd-E <11)Rivièrabad
25 jan 17:10 ZVL-1886 Tetteroo Da8 (Dames) - Alkemade Da2 (Dames)De Zijl
25 jan 17:20 ZVL-1886 Tetteroo DG1 (Gemengd-D <13) - Z&PC De Gouwe DG1 (Gemengd-D <13)De Zijl
25 jan 17:25 ZVL-1886 Tetteroo Da5 (Dames) - Aquadraat (SG) Da1 (Dames)Vijf Meibad
25 jan 17:45 Zwemvereniging Westland Westland DG*1 (Gemengd-D <13) - ZVL-1886 Tetteroo DG4 (Gemengd-D <13)Zwembad Maesemunde
25 jan 17:55 ZVL-1886 Tetteroo Da4 (Dames (Bond)) - Het Y Da2 (Dames (Bond))De Zijl
25 jan 18:05 ZVL-1886 Tetteroo DG2 (Gemengd-D <13) - MNC Dordrecht DG2 (Gemengd-D <13)De Zijl
25 jan 18:10 ZVL-1886 Tetteroo H9 (Heren) - Sassenheim H3 (Heren)Vijf Meibad
25 jan 18:30 AZC H1 (Heren (Bond)) - ZVL-1886 Tetteroo H1 (Heren (Bond))AquaRijn
25 jan 18:50 ZVL-1886 Tetteroo CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - WIDEX GZC DONK CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))De Zijl
25 jan 18:55 ZVL-1886 Tetteroo Da7 (Dames) - AZC Da1 (Dames)Vijf Meibad
25 jan 18:55 WIDEX GZC DONK Da2 (Dames Reserve (Bond)) - ZVL-1886 Tetteroo Da3 (Dames Reserve (Bond))Groenhovenbad
25 jan 19:10 ZVL-1886 Tetteroo Da1 (Dames (Bond)) - ZV De Zaan Da1 (Dames (Bond))De Zijl
25 jan 19:40 ZVL-1886 Tetteroo H4 (Heren Reserve (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H4 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 3)Vijf Meibad
25 jan 19:55 ZVL-1886 Tetteroo ZVL-Tetteroo BM*2 (Meisjes-B <17) - AZC AZC/BZ&PC/OZV BM2 (Meisjes-B <17)De Zijl
25 jan 20:25 ZVL-1886 Tetteroo H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 1) - ZV De Zaan H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 3)De Zijl
25 jan 20:35 De Kempvis Da2 (Dames) - ZVL-1886 Tetteroo Da6 (Dames)Rivièrabad
26 jan 15:00 MNC Dordrecht BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - ZVL-1886 Tetteroo BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))Sportboulevard
26 jan 16:15 Waterpolo Residentie (SG) WP Residentie/Den Haag CM*1 (Meisjes-C <15) - ZVL-1886 Tetteroo ZVL/WZK CM*2 (Meisjes-C <15)Zuiderparkbad
26 jan 16:30 Polar Bears Polar Bears BJ2/VZC BJ2 (Jongens-B <17 (Bond)) - ZVL-1886 Tetteroo BJ2 (Jongens-B <17 (Bond))De Vallei
26 jan 17:00 Waterpolo Residentie (SG) H1 (Heren) - ZVL-1886 Tetteroo H6 (Heren)Zuiderparkbad
26 jan 17:00 ZVL-1886 Tetteroo BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - MNC Dordrecht BM1 (Meisjes-B <17 (Bond))De Zijl
26 jan 17:40 WIDEX GZC DONK H5 (Heren Reserve (Bond)) - ZVL-1886 Tetteroo H5 (Heren Reserve (Bond))Groenhovenbad
1 feb 14:15 ZVL-1886 Tetteroo CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CM1 (Meisjes-C <15 (Bond))Vijf Meibad
1 feb 14:15 De Walvisch Regio Noord CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - ZVL-1886 Tetteroo CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))HIS/ Willem Alexander Bad
1 feb 15:20 ZVL-1886 Tetteroo ZVL-1886 Tetteroo CJ*2 (Jongens-C <15) - AZC CJ1 (Jongens-C <15)Vijf Meibad
1 feb 15:30 AZC Da1 (Dames) - ZVL-1886 Tetteroo Da5 (Dames)AquaRijn
1 feb 15:30 Katwijk Da3 (Dames) - ZVL-1886 Tetteroo Da7 (Dames)Aquamar
1 feb 15:30 ZV De Zaan Da2 (ManMeer Cup Dames Ronde 1) - ZVL-1886 Tetteroo Da3 (Dames Reserve (Bond))De Slag
1 feb 16:05 ZVL-1886 Tetteroo ZVL/WZK CM*2 (Meisjes-C <15) - Katwijk CM1 (Meisjes-C <15)Vijf Meibad
1 feb 16:20 ZVL-1886 Tetteroo EG2 (Gemengd-E <11) - ZPB H&L Productions EG1 (Gemengd-E <11)De Zijl
1 feb 16:35 ZV De Zaan Da3 (Dames (Bond)) - ZVL-1886 Tetteroo Da4 (Dames (Bond))De Slag
1 feb 16:50 ZVL-1886 Tetteroo ZVL-1886 Tetteroo BJ*3 (Jongens-B <17) - WZC (SG) AJ2 (Jongens-B <17)Vijf Meibad
1 feb 17:00 ZVL-1886 Tetteroo EG1 (Gemengd-E <11) - De Kempvis EG1 (Gemengd-E <11)De Zijl
1 feb 17:05 ZVL-1886 Tetteroo Da1 (Dames (Bond)) - Het Ravijn Da1 (Dames (Bond))De Zijl
1 feb 17:40 ZVL-1886 Tetteroo H6 (Heren) - De Vliet (SG) H1 (Heren)De Zijl
1 feb 18:05 WIDEX GZC DONK DG1 (Gemengd-D <13) - ZVL-1886 Tetteroo DG1 (Gemengd-D <13)Groenhovenbad
1 feb 18:10 ZVL-1886 Tetteroo H5 (Heren Reserve (Bond)) - SVH H3 (Heren Reserve (Bond))De Zijl
1 feb 18:25 ZVL-1886 Tetteroo H7 (Heren) - ZVVS H3 (Heren)De Zijl
1 feb 18:40 AZC H3 (Heren Reserve (Bond)) - ZVL-1886 Tetteroo H3 (Heren Reserve (Bond))AquaRijn
1 feb 18:55 WZC (SG) BM1 (Meisjes-B <17) - ZVL-1886 Tetteroo ZVL-Tetteroo BM*2 (Meisjes-B <17)De Veur
1 feb 19:00 De Plas Da1 (Dames) - ZVL-1886 Tetteroo Da8 (Dames)De Wel
1 feb 19:10 ZVL-1886 Tetteroo Da6 (Dames) - De Vliet (SG) Da1 (Dames)De Zijl
1 feb 19:20 ZVL-1886 Tetteroo Da2 (ManMeer Cup Dames Ronde 3) - Het Ravijn Da2 (Dames Reserve (Bond))De Zijl
1 feb 19:35 VZV H2 (Heren Reserve (Bond)) - ZVL-1886 Tetteroo H4 (Heren Reserve (Bond))De Heerenduinen
1 feb 19:45 AZL H1 (Heren) - ZVL-1886 Tetteroo H9 (Heren)De Fluit
1 feb 19:55 ZVL-1886 Tetteroo H10 (Heren) - Vivax H1 (Heren)De Zijl
1 feb 20:45 De Kempvis H6 (Heren) - ZVL-1886 Tetteroo H8 (Heren)Rivièrabad
1 feb 21:00 Polar Bears H3 (Heren Reserve (Bond)) - ZVL-1886 Tetteroo H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 1)De Peppel
1 feb 21:25 PSV PSV Waterpolo H1 (Heren (Bond)) - ZVL-1886 Tetteroo H1 (Heren (Bond))De Tongelreep
2 feb 16:00 UZSC BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - ZVL-1886 Tetteroo BM1 (Meisjes-B <17 (Bond))De Krommerijn
2 feb 17:00 ZVL-1886 Tetteroo BJ2 (Jongens-B <17 (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ2 (Jongens-B <17 (Bond))De Zijl
8 feb 14:15 ZVL-1886 Tetteroo DG1 (Gemengd-D <13) - De Kempvis DG1 (Gemengd-D <13)De Zijl
8 feb 15:00 ZVL-1886 Tetteroo DG2 (Gemengd-D <13) - Z&PC Rotterdam Rotterdam DG*1 (Gemengd-D <13)De Zijl
8 feb 15:30 Aquadraat (SG) BM1 (Meisjes-B <17) - ZVL-1886 Tetteroo ZVL-Tetteroo BM*2 (Meisjes-B <17)De Does
8 feb 15:45 ZVL-1886 Tetteroo CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - UZSC CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))De Zijl
8 feb 16:00 ZPB H&L Productions CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) - ZVL-1886 Tetteroo CM1 (Meisjes-C <15 (Bond))Inge de Bruijn Zwembad
8 feb 16:00 AZC H5 (Heren) - ZVL-1886 Tetteroo H7 (Heren)AquaRijn
8 feb 16:10 SCOMZeehondDuck (SG) SCOM/Zeehond/Duck CM*1 (Meisjes-C <15) - ZVL-1886 Tetteroo ZVL/WZK CM*2 (Meisjes-C <15)De Rozenburcht
8 feb 16:20 ZVL-1886 Tetteroo AJ1 (Jongens-A <19) - BZ&PC AJ1 (Jongens-A <19)De Zijl
8 feb 16:45 WSG NieMo (SG) WSG Niemo (SG) BJ*1 (Jongens-B <17) - ZVL-1886 Tetteroo ZVL-1886 Tetteroo BJ*3 (Jongens-B <17)Polderbad
8 feb 16:50 ZVL-1886 Tetteroo ZVL-1886 Tetteroo CJ*2 (Jongens-C <15) - SVH SVH CJ*1 (Jongens-C <15)De Zijl
8 feb 17:15 ZVL-1886 Tetteroo Da8 (Dames) - Sassenheim Da2 (Dames)De Zijl
8 feb 17:30 Poseidon'56 H1 (Heren) - ZVL-1886 Tetteroo H6 (Heren)De Fakkel
8 feb 17:35 ZVL-1886 Tetteroo H3 (Heren Reserve (Bond)) - WIDEX GZC DONK H4 (Heren Reserve (Bond))De Zijl
8 feb 17:45 Aquadraat (SG) H3 (Heren) - ZVL-1886 Tetteroo H10 (Heren)De Does
8 feb 18:00 ZVL-1886 Tetteroo H9 (Heren) - BZC H3 (Heren)De Zijl
8 feb 18:00 WIDEX GZC DONK Da4 (Dames) - ZVL-1886 Tetteroo Da6 (Dames)Groenhovenbad
8 feb 18:40 ZVL-1886 Tetteroo Da4 (Dames (Bond)) - Sassenheim Da1 (Dames (Bond))De Zijl
8 feb 18:45 ZVL-1886 Tetteroo H8 (Heren) - BZC H2 (Heren)De Zijl
8 feb 19:30 ZVL-1886 Tetteroo Da7 (Dames) - Z&PC De Gouwe Da3 (Dames)De Zijl
8 feb 19:50 ZVL-1886 Tetteroo H1 (Heren (Bond)) - De Ham H1 (Heren (Bond))De Zijl
8 feb 20:15 ZVL-1886 Tetteroo Da5 (Dames) - Katwijk Da3 (Dames)De Zijl
8 feb 20:25 MNC Dordrecht H3 (Heren Reserve (Bond)) - ZVL-1886 Tetteroo H5 (Heren Reserve (Bond))Sportboulevard
8 feb 21:00 ZVL-1886 Tetteroo H4 (Heren Reserve (Bond)) - ZV Haerlem H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 1)De Zijl
8 feb 21:10 ZVL-1886 Tetteroo H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 1) - De Ham H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 1)De Zijl
9 feb 14:00 ZVVS EG1 (Gemengd-E <11) - ZVL-1886 Tetteroo EG2 (Gemengd-E <11)De Kulk
9 feb 15:00 ZVL-1886 Tetteroo BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BM1 (Meisjes-B <17 (Bond))De Zijl
9 feb 15:20 PSV PSV Waterpolo BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - ZVL-1886 Tetteroo BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))Sportcentrum voor studenten
9 feb 15:30 SVH BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - ZVL-1886 Tetteroo BJ2 (Jongens-B <17 (Bond))Zwemcentrum Rotterdam
9 feb 16:00 ZPB H&L Productions EG1 (Gemengd-E <11) - ZVL-1886 Tetteroo EG1 (Gemengd-E <11)Inge de Bruijn Zwembad
9 feb 16:15 WZC (SG) DG2 (Gemengd-D <13) - ZVL-1886 Tetteroo DG3 (Gemengd-D <13)De Veur
15 feb 14:15 ZVL-1886 Tetteroo H3 (Heren Reserve (Bond)) - MNC Dordrecht H2 (Heren Reserve (Bond))De Zijl
15 feb 14:45 MNC Dordrecht DG2 (Gemengd-D <13) - ZVL-1886 Tetteroo DG1 (Gemengd-D <13)Sportboulevard
15 feb 15:20 ZVL-1886 Tetteroo H5 (Heren Reserve (Bond)) - ZVVS H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 1)De Zijl
15 feb 16:15 ZVL-1886 Tetteroo EG1 (Gemengd-E <11) - ZVVS EG1 (Gemengd-E <11)De Zijl
15 feb 16:15 ZVL-1886 Tetteroo ZVL/WZK CM*2 (Meisjes-C <15) - WSG NieMo (SG) CM1 (Meisjes-C <15)De Zijl
15 feb 16:55 ZVL-1886 Tetteroo EG2 (Gemengd-E <11) - MNC Dordrecht EG2 (Gemengd-E <11)De Zijl
15 feb 17:00 ZVL-1886 Tetteroo ZVL-1886 Tetteroo CJ*2 (Jongens-C <15) - ZPB H&L Productions ZPB CJ*2 (Jongens-C <15)De Zijl
15 feb 17:10 AZC AZC DG*1 (Gemengd-D <13) - ZVL-1886 Tetteroo DG2 (Gemengd-D <13)AquaRijn
15 feb 17:35 ZVL-1886 Tetteroo DG3 (Gemengd-D <13) - BZ&PC BZ&PC DG*1 (Gemengd-D <13)De Zijl
15 feb 17:35 WIDEX GZC DONK AJ1 (Jongens-A <19) - ZVL-1886 Tetteroo AJ1 (Jongens-A <19)Groenhovenbad
15 feb 17:45 ZVL-1886 Tetteroo Da6 (Dames) - MNC Dordrecht Da2 (Dames)De Zijl
15 feb 18:00 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - ZVL-1886 Tetteroo CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))Sportcomplex Amerena
15 feb 18:15 Z&PC De Gouwe Da3 (Dames) - ZVL-1886 Tetteroo Da5 (Dames)De Sniep
15 feb 18:15 ZV Haerlem H3 (Heren Reserve (Bond)) - ZVL-1886 Tetteroo H4 (Heren Reserve (Bond))De Planeet
15 feb 18:20 ZVL-1886 Tetteroo DG4 (Gemengd-D <13) - ZDHC ZDHC/DES/DSZ DG*2 (Gemengd-D <13)De Zijl
15 feb 18:30 ZVL-1886 Tetteroo H10 (Heren) - De Reigers (SG) H5 (Heren)De Zijl
15 feb 19:05 ZVL-1886 Tetteroo ZVL-Tetteroo BM*2 (Meisjes-B <17) - d'ELFT d'Elft BM*1 (Meisjes-B <17)De Zijl
15 feb 19:15 ZVL-1886 Tetteroo H6 (Heren) - De Reigers (SG) H3 (Heren)De Zijl
15 feb 19:50 ZVL-1886 Tetteroo ZVL-1886 Tetteroo BJ*3 (Jongens-B <17) - SCOMZeehondDuck (SG) AJ1 (Jongens-B <17)De Zijl
15 feb 20:00 ZVL-1886 Tetteroo H7 (Heren) - BZ&PC H4 (Heren)De Zijl
15 feb 20:15 UZSC H1 (Heren (Bond)) - ZVL-1886 Tetteroo H1 (Heren (Bond))De Krommerijn
15 feb 20:25 d'ELFT Da1 (Dames) - ZVL-1886 Tetteroo Da7 (Dames)Kerkpolder
15 feb 20:25 De Vliet (SG) H2 (Heren) - ZVL-1886 Tetteroo H9 (Heren)Sportcentrum Forum Kwadraat
15 feb 21:30 UZSC H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 3) - ZVL-1886 Tetteroo H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 1)De Krommerijn
16 feb 13:40 ZVL-1886 Tetteroo BJ2 (Jongens-B <17 (Bond)) - Het Ravijn BJ2 (Jongens-B <17 (Bond))De Zijl
16 feb 14:15 d'ELFT Da3 (Dames) - ZVL-1886 Tetteroo Da8 (Dames)Kerkpolder
16 feb 15:00 ZVL-1886 Tetteroo BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - Waterpolo Den Haag (SG) BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))De Zijl
22 feb 16:10 ZVL-1886 Tetteroo Da3 (Dames Reserve (Bond)) - PSV PSV Waterpolo Da2 (Dames Reserve (Bond))De Zijl
22 feb 17:30 ZVL-1886 Tetteroo H1 (Heren (Bond)) - ZV De Zaan H1 (Heren (Bond))De Zijl
22 feb 18:30 UZSC Da1 (Dames (Bond)) - ZVL-1886 Tetteroo Da1 (Dames (Bond))De Krommerijn
22 feb 19:00 Wave Da1 (Dames) - ZVL-1886 Tetteroo Da5 (Dames)Kerkpolder
22 feb 20:00 UZSC Da2 (ManMeer Cup Dames Ronde 1) - ZVL-1886 Tetteroo Da2 (ManMeer Cup Dames Ronde 3)De Krommerijn
29 feb 15:15 WIDEX GZC DONK CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) - ZVL-1886 Tetteroo CM1 (Meisjes-C <15 (Bond))Groenhovenbad
29 feb 15:45 ZVL-1886 Tetteroo Da2 (ManMeer Cup Dames Ronde 3) - UZSC Da3 (Dames Reserve (Bond))De Zijl
29 feb 16:50 ZVL-1886 Tetteroo Da4 (Dames (Bond)) - ZV Haerlem Da2 (Dames (Bond))De Zijl
29 feb 17:15 ZPB H&L Productions Da2 (Dames Reserve (Bond)) - ZVL-1886 Tetteroo Da3 (Dames Reserve (Bond))Inge de Bruijn Zwembad
29 feb 18:00 ZVL-1886 Tetteroo Da1 (Dames (Bond)) - SWOL 1894 Da1 (Dames (Bond))De Zijl
29 feb 19:30 Schuurman BZC H1 (Heren (Bond)) - ZVL-1886 Tetteroo H1 (Heren (Bond))t Timpke
29 feb 21:00 Schuurman BZC H2 (Heren Reserve (Bond)) - ZVL-1886 Tetteroo H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 1)t Timpke
1 maa 16:00 SWOL 1894 BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - ZVL-1886 Tetteroo BJ2 (Jongens-B <17 (Bond))De Vrolijkheid
1 maa 17:00 ZV Haerlem BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - ZVL-1886 Tetteroo BM1 (Meisjes-B <17 (Bond))De Planeet
1 maa 17:15 AZC BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - ZVL-1886 Tetteroo BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))AquaRijn
7 maa 14:00 AZC AZC/BZ&PC/OZV BM2 (Meisjes-B <17) - ZVL-1886 Tetteroo ZVL-Tetteroo BM*2 (Meisjes-B <17)AquaRijn
7 maa 15:45 SVH SVH CJ*1 (Jongens-C <15) - ZVL-1886 Tetteroo ZVL-1886 Tetteroo CJ*2 (Jongens-C <15)Sportcentrum de Wilgenring
7 maa 15:45 Katwijk EG1 (Gemengd-E <11) - ZVL-1886 Tetteroo EG2 (Gemengd-E <11)Aquamar
7 maa 16:00 ZVVS Da4 (Dames) - ZVL-1886 Tetteroo Da5 (Dames)De Kulk
7 maa 16:15 Waterpolo Den Haag (SG) H2 (Heren Reserve (Bond)) - ZVL-1886 Tetteroo H3 (Heren Reserve (Bond))Hofbad
7 maa 16:15 ZVL-1886 Tetteroo Da3 (Dames Reserve (Bond)) - Polar Bears Da2 (Dames Reserve (Bond))De Zijl
7 maa 16:30 d'ELFT DG1 (Gemengd-D <13) - ZVL-1886 Tetteroo DG4 (Gemengd-D <13)Kerkpolder
7 maa 16:40 WZC (SG) Da3 (Dames) - ZVL-1886 Tetteroo Da8 (Dames)De Veur
7 maa 17:20 ZVL-1886 Tetteroo CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) - VZV Njord CM1 (Meisjes-C <15 (Bond))De Zijl
7 maa 17:30 ZVVS AJ1 (Jongens-A <19) - ZVL-1886 Tetteroo AJ1 (Jongens-A <19)De Kulk
7 maa 18:10 WIDEX GZC DONK Da2 (Dames Reserve (Bond)) - ZVL-1886 Tetteroo Da2 (ManMeer Cup Dames Ronde 3)Groenhovenbad
7 maa 18:25 ZVL-1886 Tetteroo CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - VZV Njord CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))De Zijl
7 maa 19:00 Poseidon'56 Da1 (Dames) - ZVL-1886 Tetteroo Da7 (Dames)De Fakkel
7 maa 19:00 Z&PC De Gouwe DG1 (Gemengd-D <13) - ZVL-1886 Tetteroo DG2 (Gemengd-D <13)De Sniep
7 maa 19:15 ZVL-1886 Tetteroo H1 (Heren (Bond)) - WIDEX GZC DONK H1 (Heren (Bond))De Zijl
7 maa 19:30 BZC Da1 (Dames (Bond)) - ZVL-1886 Tetteroo Da4 (Dames (Bond))De Hofstee
7 maa 19:30 ZVL-1886 Tetteroo H4 (Heren Reserve (Bond)) - De Ham H3 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 3)De Zijl
7 maa 19:40 WIDEX GZC DONK Da1 (Dames (Bond)) - ZVL-1886 Tetteroo Da1 (Dames (Bond))Groenhovenbad
7 maa 20:25 ZVL-1886 Tetteroo H7 (Heren) - ZPB H&L Productions H4 (Heren)De Zijl
7 maa 20:35 ZVL-1886 Tetteroo H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 1) - WIDEX GZC DONK H2 (Heren Reserve (Bond))De Zijl
7 maa 20:50 De Reigers (SG) H2 (Heren Reserve (Bond)) - ZVL-1886 Tetteroo H5 (Heren Reserve (Bond))De Waterthor
8 maa 14:00 MNC Dordrecht EG2 (Gemengd-E <11) - ZVL-1886 Tetteroo EG1 (Gemengd-E <11)Sportboulevard
8 maa 15:00 ZVL-1886 Tetteroo BJ2 (Jongens-B <17 (Bond)) - Aquapoldro BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))Vijf Meibad
8 maa 15:30 MNC Dordrecht DG1 (Gemengd-D <13) - ZVL-1886 Tetteroo DG1 (Gemengd-D <13)Sportboulevard
8 maa 16:20 ZVL-1886 Tetteroo BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - Schuurman BZC BM1 (Meisjes-B <17 (Bond))Vijf Meibad
8 maa 17:35 ZVL-1886 Tetteroo BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - WIDEX GZC DONK BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))Vijf Meibad
14 maa 14:00 ZVL-1886 Tetteroo MINI (Mini polo) - ZVL-1886 Tetteroo MINI (Mini polo)De Zijl
14 maa 14:15 ZVL-1886 Tetteroo Da2 (ManMeer Cup Dames Ronde 3) - ZVL-1886 Tetteroo Da3 (Dames Reserve (Bond))De Zijl
14 maa 14:35 Katwijk CJ1 (Jongens-C <15) - ZVL-1886 Tetteroo ZVL-1886 Tetteroo CJ*2 (Jongens-C <15)Aquamar
14 maa 15:20 ZVL-1886 Tetteroo AJ1 (Jongens-A <19) - AZC AJ1 (Jongens-A <19)De Zijl
14 maa 16:15 ZVL-1886 Tetteroo Da7 (Dames) - ZVVS Da4 (Dames)De Zijl
14 maa 16:15 WIDEX GZC DONK WIDEX GZC DONK DG*2 (Gemengd-D <13) - ZVL-1886 Tetteroo DG3 (Gemengd-D <13)Groenhovenbad
14 maa 16:30 ZZ&PC De Devel AJ1 (Jongens-B <17) - ZVL-1886 Tetteroo ZVL-1886 Tetteroo BJ*3 (Jongens-B <17)De Hoge Devel B.V.
14 maa 16:45 d'ELFT H5 (Heren) - ZVL-1886 Tetteroo H10 (Heren)Kerkpolder
14 maa 16:50 Katwijk H5 (Heren) - ZVL-1886 Tetteroo H8 (Heren)Aquamar
14 maa 16:55 De Kempvis H3 (Heren) - ZVL-1886 Tetteroo H7 (Heren)Rivièrabad
14 maa 17:00 ZVL-1886 Tetteroo Da8 (Dames) - BZC Da2 (Dames)De Zijl
14 maa 17:00 Waterpolo Den Haag (SG) CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - ZVL-1886 Tetteroo CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))Hofbad
14 maa 17:30 ZVL-1886 Tetteroo EG2 (Gemengd-E <11) - ZVL-1886 Tetteroo EG1 (Gemengd-E <11)De Zijl
14 maa 17:35 Katwijk H6 (Heren) - ZVL-1886 Tetteroo H9 (Heren)Aquamar
14 maa 17:45 ZVL-1886 Tetteroo Da5 (Dames) - d'ELFT Da1 (Dames)De Zijl
14 maa 18:05 Z&PC De Gouwe BM1 (Meisjes-B <17) - ZVL-1886 Tetteroo ZVL-Tetteroo BM*2 (Meisjes-B <17)De Sniep
14 maa 18:10 SCOMZeehondDuck (SG) Da1 (Dames) - ZVL-1886 Tetteroo Da6 (Dames)De Rozenburcht
14 maa 18:10 ZVL-1886 Tetteroo DG2 (Gemengd-D <13) - MNC Dordrecht DG1 (Gemengd-D <13)De Zijl
14 maa 18:25 De Kempvis H2 (Heren) - ZVL-1886 Tetteroo H6 (Heren)Rivièrabad
14 maa 18:30 WZC (SG) DG1 (Gemengd-D <13) - ZVL-1886 Tetteroo DG4 (Gemengd-D <13)De Veur
14 maa 18:50 ZVL-1886 Tetteroo Da1 (Dames (Bond)) - De Ham Da1 (Dames (Bond))De Zijl
14 maa 18:55 ZVL-1886 Tetteroo DG1 (Gemengd-D <13) - Z&PC Rotterdam Rotterdam DG*1 (Gemengd-D <13)De Zijl
14 maa 19:05 Katwijk Da1 (Dames (Bond)) - ZVL-1886 Tetteroo Da4 (Dames (Bond))Aquamar
14 maa 19:15 Polar Bears CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) - ZVL-1886 Tetteroo CM1 (Meisjes-C <15 (Bond))De Peppel
15 maa 13:30 ZV De Zaan BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - ZVL-1886 Tetteroo BM1 (Meisjes-B <17 (Bond))De Slag
15 maa 14:50 ZV De Zaan BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - ZVL-1886 Tetteroo BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))De Slag
15 maa 16:45 ENC Arnhem (SG) BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - ZVL-1886 Tetteroo BJ2 (Jongens-B <17 (Bond))Valkenhuizen
21 maa 14:00 AZC AZC DG*2 (Gemengd-D <13) - ZVL-1886 Tetteroo DG3 (Gemengd-D <13)AquaRijn
21 maa 14:15 ZVL-1886 Tetteroo CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) - Het Ravijn CM1 (Meisjes-C <15 (Bond))De Zijl
21 maa 15:15 MNC Dordrecht MNC Dordrecht CM 1 (Meisjes-C <15) - ZVL-1886 Tetteroo ZVL/WZK CM*2 (Meisjes-C <15)Sportboulevard
21 maa 15:20 ZVL-1886 Tetteroo CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - PSV PSV Waterpolo CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))De Zijl
21 maa 16:15 ZVL-1886 Tetteroo EG1 (Gemengd-E <11) - Katwijk EG1 (Gemengd-E <11)De Zijl
21 maa 16:25 ZVL-1886 Tetteroo H3 (Heren Reserve (Bond)) - ZV De Zaan H3 (Heren Reserve (Bond))De Zijl
21 maa 16:25 PSV PSV Waterpolo Da1 (Dames (Bond)) - ZVL-1886 Tetteroo Da1 (Dames (Bond))De Tongelreep
21 maa 16:30 Z&PC Rotterdam Da2 (Dames) - ZVL-1886 Tetteroo Da6 (Dames)Sportfondsenbad Rdam-Noord
21 maa 16:55 ZVL-1886 Tetteroo DG2 (Gemengd-D <13) - ZVL-1886 Tetteroo DG1 (Gemengd-D <13)De Zijl
21 maa 17:30 Alkemade Alkemade BJ*1 (Jongens-B <17) - ZVL-1886 Tetteroo ZVL-1886 Tetteroo BJ*3 (Jongens-B <17)De Tweesprong
21 maa 17:30 ZVL-1886 Tetteroo H4 (Heren Reserve (Bond)) - Oceanus H2 (Heren Reserve (Bond))De Zijl
21 maa 17:45 PSV PSV Waterpolo Da2 (Dames Reserve (Bond)) - ZVL-1886 Tetteroo Da2 (ManMeer Cup Dames Ronde 3)De Tongelreep
21 maa 18:00 Z&PC Rotterdam H4 (Heren) - ZVL-1886 Tetteroo H6 (Heren)Sportfondsenbad Rdam-Noord
21 maa 18:25 ZVL-1886 Tetteroo Da4 (Dames (Bond)) - Wiekslag Da1 (Dames (Bond))De Zijl
21 maa 18:25 ZVL-1886 Tetteroo Da8 (Dames) - BZ&PC Da4 (Dames)De Zijl
21 maa 18:30 BZ&PC H5 (Heren) - ZVL-1886 Tetteroo H8 (Heren)De Kuil
21 maa 18:30 Wave Da1 (Dames) - ZVL-1886 Tetteroo Da7 (Dames)Kerkpolder
21 maa 18:55 De Vliet (SG) H3 (Heren) - ZVL-1886 Tetteroo H10 (Heren)Sportcentrum Forum Kwadraat
21 maa 19:00 De Vliet (SG) deVliet/AZL DG*1 (Gemengd-D <13) - ZVL-1886 Tetteroo DG4 (Gemengd-D <13)De Fluit
21 maa 19:10 ZVL-1886 Tetteroo Da5 (Dames) - Poseidon'56 Da1 (Dames)De Zijl
21 maa 19:35 ZVL-1886 Tetteroo Da3 (Dames Reserve (Bond)) - Het Ravijn Da2 (Dames Reserve (Bond))De Zijl
21 maa 19:55 ZVL-1886 Tetteroo AJ1 (Jongens-A <19) - d'ELFT AJ1 (Jongens-A <19)De Zijl
21 maa 20:40 ZVL-1886 Tetteroo H5 (Heren Reserve (Bond)) - BZ&PC H3 (Heren Reserve (Bond))De Zijl
22 maa 14:00 ZVL-1886 Tetteroo BJ2 (Jongens-B <17 (Bond)) - Zeester-Meerval BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))De Zijl
22 maa 15:20 ZVL-1886 Tetteroo BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - De Ham BM1 (Meisjes-B <17 (Bond))De Zijl
22 maa 16:35 ZVL-1886 Tetteroo BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - UZSC BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))De Zijl
22 maa 16:35 MNC Dordrecht H6 (Heren) - ZVL-1886 Tetteroo H7 (Heren)Sportboulevard
28 maa 14:15 ZVL-1886 Tetteroo ZVL-1886 Tetteroo BJ*3 (Jongens-B <17) - MNC Dordrecht AJ1 (Jongens-B <17)De Zijl
28 maa 15:00 ZVL-1886 Tetteroo ZVL-Tetteroo BM*2 (Meisjes-B <17) - AZC AZC/BZ&PC BM*1 (Meisjes-B <17)De Zijl
28 maa 16:00 UZSC CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) - ZVL-1886 Tetteroo CM1 (Meisjes-C <15 (Bond))De Krommerijn
28 maa 18:15 ZV De Zaan CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - ZVL-1886 Tetteroo CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))De Slag
29 maa 14:00 Het Ravijn BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - ZVL-1886 Tetteroo BM1 (Meisjes-B <17 (Bond))Het Ravijn
29 maa 15:00 De Ham BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - ZVL-1886 Tetteroo BJ2 (Jongens-B <17 (Bond))De Crommenije
29 maa 15:20 Het Ravijn BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - ZVL-1886 Tetteroo BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))Het Ravijn
4 apr 14:15 ZVL-1886 Tetteroo DG3 (Gemengd-D <13) - De Plas de Plas DG*1 (Gemengd-D <13)De Zijl
4 apr 14:45 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) - ZVL-1886 Tetteroo CM1 (Meisjes-C <15 (Bond))Sportcomplex Amerena
4 apr 15:00 ZVL-1886 Tetteroo DG1 (Gemengd-D <13) - ZPB H&L Productions DG2 (Gemengd-D <13)De Zijl
4 apr 15:05 BZ&PC AJ1 (Jongens-A <19) - ZVL-1886 Tetteroo AJ1 (Jongens-A <19)De Kuil
4 apr 15:15 WIDEX GZC DONK EG1 (Gemengd-E <11) - ZVL-1886 Tetteroo EG2 (Gemengd-E <11)Groenhovenbad
4 apr 15:45 ZVL-1886 Tetteroo DG2 (Gemengd-D <13) - WIDEX GZC DONK DG1 (Gemengd-D <13)De Zijl
4 apr 16:15 ZVL-1886 Tetteroo H9 (Heren) - WZC (SG) H4 (Heren)De Zijl
4 apr 16:30 ZVL-1886 Tetteroo CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - Het Ravijn Het Ravijn CJ1/Schuurman BZC CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))De Zijl
4 apr 17:00 ZVL-1886 Tetteroo H8 (Heren) - NZ&PC H1 (Heren)De Zijl
4 apr 17:35 ZVL-1886 Tetteroo ZVL-Tetteroo BM*2 (Meisjes-B <17) - Z&PC De Gouwe BM1 (Meisjes-B <17)De Zijl
4 apr 17:45 ZVL-1886 Tetteroo H6 (Heren) - ZPB H&L Productions H5 (Heren)De Zijl
4 apr 18:20 ZVL-1886 Tetteroo Da7 (Dames) - ZVL-1886 Tetteroo Da5 (Dames)De Zijl
4 apr 18:30 ZVL-1886 Tetteroo H10 (Heren) - WZC (SG) H6 (Heren)De Zijl
4 apr 18:45 Polar Bears H1 (Heren (Bond)) - ZVL-1886 Tetteroo H1 (Heren (Bond))De Peppel
4 apr 18:45 UZSC H4 (Heren Reserve (Bond)) - ZVL-1886 Tetteroo H4 (Heren Reserve (Bond))De Krommerijn
4 apr 19:00 WZK Zwemmen WZK/ZVL CM*1 (Meisjes-C <15) - ZVL-1886 Tetteroo ZVL/WZK CM*2 (Meisjes-C <15)Sterrenbad
4 apr 19:05 ZVL-1886 Tetteroo Da6 (Dames) - Aquadraat (SG) Da2 (Dames)De Zijl
4 apr 19:15 ZVL-1886 Tetteroo H5 (Heren Reserve (Bond)) - Waterpolo Den Haag (SG) H3 (Heren Reserve (Bond))De Zijl
4 apr 19:50 ZVL-1886 Tetteroo H7 (Heren) - Z&PC De Gouwe H3 (Heren)De Zijl
4 apr 20:15 De Ham Da2 (ManMeer Cup Dames Ronde 3) - ZVL-1886 Tetteroo Da4 (Dames (Bond))De Crommenije
4 apr 20:15 Polar Bears H2 (Heren Reserve (Bond)) - ZVL-1886 Tetteroo H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 1)De Peppel
4 apr 20:30 De Reigers (SG) Da1 (Dames) - ZVL-1886 Tetteroo Da8 (Dames)De Waterthor
4 apr 20:50 BZ&PC H2 (Heren Reserve (Bond)) - ZVL-1886 Tetteroo H3 (Heren Reserve (Bond))De Kuil
5 apr 17:00 ZVL-1886 Tetteroo H1 (Heren (Bond)) - AZC H1 (Heren (Bond))De Zijl
5 apr 18:20 ZVL-1886 Tetteroo H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 1) - AZC H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 1)De Zijl
11 apr 15:45 ZVL-1886 Tetteroo Da2 (ManMeer Cup Dames Ronde 3) - ZPB H&L Productions Da2 (Dames Reserve (Bond))De Zijl
11 apr 17:05 ZVL-1886 Tetteroo Da1 (Dames (Bond)) - ZPB H&L Productions Da1 (Dames (Bond))De Zijl
11 apr 19:30 Het Ravijn H1 (Heren (Bond)) - ZVL-1886 Tetteroo H1 (Heren (Bond))Het Ravijn
11 apr 19:30 UZSC Da2 (ManMeer Cup Dames Ronde 1) - ZVL-1886 Tetteroo Da3 (Dames Reserve (Bond))De Krommerijn
11 apr 20:55 Het Ravijn H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 3) - ZVL-1886 Tetteroo H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 1)Het Ravijn
18 apr 12:40 ZPB H&L Productions DG1 (Gemengd-D <13) - ZVL-1886 Tetteroo DG1 (Gemengd-D <13)Inge de Bruijn Zwembad
18 apr 13:10 MNC Dordrecht CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - ZVL-1886 Tetteroo CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))Sportboulevard
18 apr 13:25 ZPB H&L Productions DG2 (Gemengd-D <13) - ZVL-1886 Tetteroo DG2 (Gemengd-D <13)Inge de Bruijn Zwembad
18 apr 14:30 ZVL-1886 Tetteroo Da5 (Dames) - Wave Da1 (Dames)De Zijl
18 apr 15:15 ZVL-1886 Tetteroo Da8 (Dames) - Waterpolo Residentie (SG) Da1 (Dames)De Zijl
18 apr 15:30 Aquadraat (SG) BM1 (Meisjes-B <17) - ZVL-1886 Tetteroo ZVL-Tetteroo BM*2 (Meisjes-B <17)De Does
18 apr 16:00 ZVL-1886 Tetteroo H4 (Heren Reserve (Bond)) - AZC H4 (Heren Reserve (Bond))De Zijl
18 apr 16:15 ZVL-1886 Tetteroo EG2 (Gemengd-E <11) - Z&PC Rotterdam EG1 (Gemengd-E <11)De Zijl
18 apr 16:55 ZVL-1886 Tetteroo EG1 (Gemengd-E <11) - WIDEX GZC DONK EG1 (Gemengd-E <11)De Zijl
18 apr 16:55 ZVL-1886 Tetteroo H3 (Heren Reserve (Bond)) - Katwijk H2 (Heren Reserve (Bond))De Zijl
18 apr 17:35 ZVL-1886 Tetteroo ZVL/WZK CM*2 (Meisjes-C <15) - De Kempvis CM1 (Meisjes-C <15)De Zijl
18 apr 18:00 ZVL-1886 Tetteroo Da4 (Dames (Bond)) - WIDEX GZC DONK Da3 (Dames (Bond))De Zijl
18 apr 18:15 WSG NieMo (SG) H1 (Heren) - ZVL-1886 Tetteroo H7 (Heren)Polderbad
18 apr 18:15 OZV H2 (Heren) - ZVL-1886 Tetteroo H8 (Heren)H2O
18 apr 18:15 MNC Dordrecht Da3 (Dames) - ZVL-1886 Tetteroo Da7 (Dames)Sportboulevard
18 apr 18:20 ZVL-1886 Tetteroo CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) - ZPB H&L Productions CM1 (Meisjes-C <15 (Bond))De Zijl
18 apr 18:20 ZVVS Da3 (Dames) - ZVL-1886 Tetteroo Da6 (Dames)De Kulk
18 apr 19:00 WZK Zwemmen WZK H2 (Heren) - ZVL-1886 Tetteroo H9 (Heren)Sterrenbad
18 apr 19:05 ZVL-1886 Tetteroo H1 (Heren (Bond)) - SVH H1 (Heren (Bond))De Zijl
18 apr 19:20 De Linge/PCG (SG) H2 (Heren) - ZVL-1886 Tetteroo H6 (Heren)Caribabad
18 apr 19:25 ZVL-1886 Tetteroo ZVL-1886 Tetteroo CJ*2 (Jongens-C <15) - MNC Dordrecht MNC Dordrecht CJ*2 (Jongens-C <15)De Zijl
18 apr 19:45 De Plas H3 (Heren) - ZVL-1886 Tetteroo H10 (Heren)De Wel
18 apr 20:20 Wiekslag H2 (Heren Reserve (Bond)) - ZVL-1886 Tetteroo H5 (Heren Reserve (Bond))Sportcentrum Blokweer
18 apr 20:25 ZVL-1886 Tetteroo H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 1) - SVH H2 (Heren Reserve (Bond))De Zijl
19 apr 12:30 PSV PSV Waterpolo BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - ZVL-1886 Tetteroo BM1 (Meisjes-B <17 (Bond))De Tongelreep
19 apr 16:15 Waterpolo Residentie (SG) Waterpolo Residentie DG*2 (Gemengd-D <13) - ZVL-1886 Tetteroo DG4 (Gemengd-D <13)Zuiderparkbad
19 apr 16:30 ZVL-1886 Tetteroo BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))De Zijl
19 apr 17:35 ZVL-1886 Tetteroo BJ2 (Jongens-B <17 (Bond)) - VZV Njord BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))De Zijl
19 apr 17:45 Z&PC De Gouwe de Gouwe DG*2 (Gemengd-D <13) - ZVL-1886 Tetteroo DG3 (Gemengd-D <13)De Sniep
19 apr 18:15 Sassenheim AJ1 (Jongens-B <17) - ZVL-1886 Tetteroo ZVL-1886 Tetteroo BJ*3 (Jongens-B <17)Wasbeek
25 apr 14:15 ZVL-1886 Tetteroo CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - VZC VZC CJ1/Polar Bears CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))De Zijl
26 apr 16:30 Polar Bears Polar Bears/VZC BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - ZVL-1886 Tetteroo BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))De Peppel
9 mei 16:00 ZPB H&L Productions CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - ZVL-1886 Tetteroo CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))Inge de Bruijn Zwembad
16 mei 14:15 ZVL-1886 Tetteroo CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - De Ham CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))De Zijl
DatumTijdWedstrijdUitslag
8 dec 17:30 WIDEX GZC DONK Da3 (Dames (Bond)) - ZVL-1886 Tetteroo Da4 (Dames (Bond)) 1 - 6
8 dec 16:35 ZVL-1886 Tetteroo BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - Het Ravijn BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) 10 - 15
8 dec 15:55 WIDEX GZC DONK EG1 (Gemengd-E <11) - ZVL-1886 Tetteroo EG1 (Gemengd-E <11) 6 - 7
8 dec 15:20 ZVL-1886 Tetteroo BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - Het Ravijn BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) 14 - 5
8 dec 14:00 ZVL-1886 Tetteroo BJ2 (Jongens-B <17 (Bond)) - De Ham BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) 12 - 9
7 dec 21:25 ZVL-1886 Tetteroo H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 1) - Het Ravijn H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 3) 18 - 10
7 dec 20:45 ZVL-1886 Tetteroo ZVL-1886 Tetteroo BJ*3 (Jongens-B <17) - Sassenheim AJ1 (Jongens-B <17) 0 - 16
7 dec 20:10 ZVL-1886 Tetteroo Da2 (ManMeer Cup Dames Ronde 3) - WIDEX GZC DONK Da2 (Dames Reserve (Bond)) 18 - 8
7 dec 20:05 ZVL-1886 Tetteroo H8 (Heren) - OZV H2 (Heren) 8 - 13
7 dec 20:00 ZVL-1886 Tetteroo ZVL-Tetteroo BM*2 (Meisjes-B <17) - Aquadraat (SG) BM1 (Meisjes-B <17) 9 - 0
7 dec 19:30 Waterpolo Residentie (SG) Da1 (Dames) - ZVL-1886 Tetteroo Da8 (Dames) 8 - 6
7 dec 19:20 ZVL-1886 Tetteroo H7 (Heren) - WSG NieMo (SG) H1 (Heren) 8 - 10
7 dec 19:15 ZVL-1886 Tetteroo ZVL-1886 Tetteroo CJ*2 (Jongens-C <15) - AZC CJ1 (Jongens-C <15) 2 - 20
7 dec 18:50 ZVL-1886 Tetteroo H1 (Heren (Bond)) - Het Ravijn H1 (Heren (Bond)) 12 - 11
7 dec 18:35 ZVL-1886 Tetteroo H6 (Heren) - De Linge/PCG (SG) H2 (Heren) 9 - 10
7 dec 18:30 ZVL-1886 Tetteroo DG4 (Gemengd-D <13) - Waterpolo Residentie (SG) Waterpolo Residentie DG*2 (Gemengd-D <13) 9 - 3
7 dec 17:50 ZVL-1886 Tetteroo H10 (Heren) - De Plas H3 (Heren) 5 - 4
7 dec 17:45 ZVL-1886 Tetteroo DG1 (Gemengd-D <13) - ZPB H&L Productions DG1 (Gemengd-D <13) 8 - 6
7 dec 17:30 Polar Bears Da2 (Dames Reserve (Bond)) - ZVL-1886 Tetteroo Da3 (Dames Reserve (Bond)) 14 - 8
7 dec 17:25 ZVL-1886 Tetteroo Da1 (Dames (Bond)) - WIDEX GZC DONK Da1 (Dames (Bond)) 10 - 9
7 dec 17:05 ZVL-1886 Tetteroo H9 (Heren) - WZK Zwemmen WZK H2 (Heren) 6 - 8
7 dec 17:00 ZVL-1886 Tetteroo DG2 (Gemengd-D <13) - ZPB H&L Productions DG2 (Gemengd-D <13) 9 - 3
7 dec 17:00 De Kempvis CM1 (Meisjes-C <15) - ZVL-1886 Tetteroo ZVL/WZK CM*2 (Meisjes-C <15) 2 - 9
7 dec 16:20 ZVL-1886 Tetteroo Da7 (Dames) - MNC Dordrecht Da3 (Dames) 17 - 0
7 dec 16:15 ZVL-1886 Tetteroo DG3 (Gemengd-D <13) - Z&PC De Gouwe de Gouwe DG*2 (Gemengd-D <13) 8 - 4
7 dec 16:05 ZVL-1886 Tetteroo CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) - WIDEX GZC DONK CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) 14 - 6
7 dec 16:00 d'ELFT AJ1 (Jongens-A <19) - ZVL-1886 Tetteroo AJ1 (Jongens-A <19) 9 - 19
7 dec 15:40 ZVL-1886 Tetteroo EG5 (Gemengd-E <11) - ZVL-1886 Tetteroo EG3 (Gemengd-E <11) 0 - 26
7 dec 15:00 ZVL-1886 Tetteroo EG6 (Gemengd-E <11) - Katwijk EG2 (Gemengd-E <11) 3 - 3
7 dec 15:00 ZVL-1886 Tetteroo CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - MNC Dordrecht CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) 7 - 5
7 dec 14:15 ZVL-1886 Tetteroo Da6 (Dames) - ZVVS Da3 (Dames) 10 - 4
7 dec 14:10 Z&PC Rotterdam EG1 (Gemengd-E <11) - ZVL-1886 Tetteroo EG2 (Gemengd-E <11) 8 - 0
Verenigingsinformatie
NaamZVL-1886 Tetteroo
AccommodatiegegevensDe Zijl
LEIDEN