DatumTijdWedstrijdLocatie
14 dec 12:45 ZPB H&L Productions DG4 (Gemengd-D <13) - De Linge/PCG (SG) DG1 (Gemengd-D <13)Inge de Bruijn Zwembad
14 dec 13:30 ZPB H&L Productions DG2 (Gemengd-D <13) - ZPB H&L Productions DG1 (Gemengd-D <13)Inge de Bruijn Zwembad
14 dec 14:00 Het Ravijn CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) - ZPB H&L Productions CM1 (Meisjes-C <15 (Bond))Het Ravijn
14 dec 14:15 ZPB H&L Productions ZPB CJ*3 (Jongens-C <15) - WSG NieMo (SG) CJ1 (Jongens-C <15)Inge de Bruijn Zwembad
14 dec 15:00 ZPB H&L Productions BM1 (Meisjes-B <17) - Wiekslag BM1 (Meisjes-B <17)Inge de Bruijn Zwembad
14 dec 16:00 ZPB H&L Productions Da2 (Dames Reserve (Bond)) - ZV De Zaan Da2 (ManMeer Cup Dames Ronde 1)Inge de Bruijn Zwembad
14 dec 17:05 ZPB H&L Productions CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - De Ham CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))Inge de Bruijn Zwembad
14 dec 17:20 AZC H5 (Heren) - ZPB H&L Productions H4 (Heren)AquaRijn
14 dec 18:25 ZPB H&L Productions Da1 (Dames (Bond)) - ZV De Zaan Da1 (Dames (Bond))Inge de Bruijn Zwembad
14 dec 19:00 Het Ravijn H1 (Heren (Bond)) - ZPB H&L Productions H1 (Heren (Bond))Het Ravijn
14 dec 19:30 ZPB H&L Productions BJ1 (Jongens-B <17) - Sassenheim AJ1 (Jongens-B <17)Inge de Bruijn Zwembad
14 dec 20:15 ZPB H&L Productions H6 (Heren) - ZVS H1 (Heren)Inge de Bruijn Zwembad
14 dec 20:15 Poseidon'56 H1 (Heren) - ZPB H&L Productions H5 (Heren)De Fakkel
14 dec 20:20 Het Ravijn H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 3) - ZPB H&L Productions H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 3)Het Ravijn
14 dec 21:00 ZPB H&L Productions H3 (Heren) - Aquadraat (SG) H1 (Heren)Inge de Bruijn Zwembad
15 dec 13:50 De Kempvis EG1 (Gemengd-E <11) - ZPB H&L Productions EG1 (Gemengd-E <11)Rivièrabad
15 dec 16:45 De Kempvis Da1 (Dames) - ZPB H&L Productions Da3 (Dames)Rivièrabad
21 dec 15:35 ZVL-1886 Tetteroo H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 1) - ZPB H&L Productions H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 3)De Zijl
21 dec 17:15 ZPB H&L Productions Da2 (Dames Reserve (Bond)) - Polar Bears Da2 (ManMeer Cup Dames Ronde 1)Inge de Bruijn Zwembad
21 dec 18:35 ZPB H&L Productions Da1 (Dames (Bond)) - Polar Bears Da1 (Dames (Bond))Inge de Bruijn Zwembad
4 jan 17:00 Wiekslag H3 (Heren) - ZPB H&L Productions H5 (Heren)Sportcentrum Blokweer
4 jan 19:30 Z&PC De Gouwe H2 (Heren) - ZPB H&L Productions H4 (Heren)De Sniep
11 jan 09:00 ZPB H&L Productions EG4 (Gemengd-E <11 1e deel) - SVH EG3 (Gemengd-E <11)Inge de Bruijn Zwembad
11 jan 14:45 De Kempvis De Kempvis DG*2 (Gemengd-D <13) - ZPB H&L Productions DG3 (Gemengd-D <13)Rivièrabad
11 jan 15:35 SVH CJ2 (Jongens-C <15) - ZPB H&L Productions ZPB CJ*3 (Jongens-C <15)Sportcentrum de Wilgenring
11 jan 16:00 ZPB H&L Productions CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CM1 (Meisjes-C <15 (Bond))Inge de Bruijn Zwembad
11 jan 16:15 Katwijk H3 (Heren) - ZPB H&L Productions H3 (Heren)Aquamar
11 jan 16:15 ZVL-1886 Tetteroo ZVL-1886 Tetteroo BJ*3 (Jongens-B <17) - ZPB H&L Productions BJ1 (Jongens-B <17)De Zijl
11 jan 17:05 SVH SVH BM*1 (Meisjes-B <17) - ZPB H&L Productions BM1 (Meisjes-B <17)Sportcentrum de Wilgenring
11 jan 17:20 ZPB H&L Productions Da2 (Dames Reserve (Bond)) - ZVL-1886 Tetteroo Da2 (ManMeer Cup Dames Ronde 3)Inge de Bruijn Zwembad
11 jan 17:45 ZVS H2 (Heren) - ZPB H&L Productions H7 (Heren)De Wellen
11 jan 18:30 ZVL-1886 Tetteroo CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - ZPB H&L Productions CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))De Zijl
11 jan 18:40 ZPB H&L Productions H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 3) - WIDEX GZC DONK H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 1)Inge de Bruijn Zwembad
11 jan 19:15 De Kempvis H4 (Heren) - ZPB H&L Productions H6 (Heren)Rivièrabad
11 jan 20:00 ZPB H&L Productions Da1 (Dames (Bond)) - ZVL-1886 Tetteroo Da1 (Dames (Bond))Inge de Bruijn Zwembad
11 jan 21:05 ZPB H&L Productions Da3 (Dames) - SVH Da1 (Dames)Inge de Bruijn Zwembad
12 jan 16:00 ZPB H&L Productions EG1 (Gemengd-E <11) - MNC Dordrecht EG2 (Gemengd-E <11)Inge de Bruijn Zwembad
12 jan 16:40 ZPB H&L Productions DG1 (Gemengd-D <13) - ZVL-1886 Tetteroo DG2 (Gemengd-D <13)Inge de Bruijn Zwembad
12 jan 17:25 ZPB H&L Productions ZPB CJ*2 (Jongens-C <15) - MNC Dordrecht MNC Dordrecht CJ*2 (Jongens-C <15)Inge de Bruijn Zwembad
12 jan 18:10 ZPB H&L Productions H5 (Heren) - De Reigers (SG) H3 (Heren)Inge de Bruijn Zwembad
12 jan 18:55 ZPB H&L Productions H4 (Heren) - BZ&PC H4 (Heren)Inge de Bruijn Zwembad
18 jan 09:00 ZPB H&L Productions EG3 (Gemengd-E <11) - MNC Dordrecht EG3 (Gemengd-E <11 1e deel)Inge de Bruijn Zwembad
18 jan 09:00 SVH EG1 (Gemengd-E <11 1e deel) - ZPB H&L Productions EG2 (Gemengd-E <11)Sportcentrum de Wilgenring
18 jan 09:00 ZPB H&L Productions EG4 (Gemengd-E <11 1e deel) - MNC Dordrecht EG4 (Gemengd-E <11 1e deel)Inge de Bruijn Zwembad
18 jan 12:00 ZPB H&L Productions EG1 (Gemengd-E <11) - Katwijk EG1 (Gemengd-E <11)Inge de Bruijn Zwembad
18 jan 12:40 ZPB H&L Productions DG2 (Gemengd-D <13) - De Kempvis DG1 (Gemengd-D <13)Inge de Bruijn Zwembad
18 jan 13:25 ZPB H&L Productions DG1 (Gemengd-D <13) - WIDEX GZC DONK DG1 (Gemengd-D <13)Inge de Bruijn Zwembad
18 jan 14:25 ZPB H&L Productions Da2 (Dames Reserve (Bond)) - Het Ravijn Da2 (ManMeer Cup Dames Ronde 1)Inge de Bruijn Zwembad
18 jan 14:45 ZZ&PC De Devel De Devel DG*1 (Gemengd-D <13) - ZPB H&L Productions DG4 (Gemengd-D <13)De Hoge Devel B.V.
18 jan 15:30 ZPB H&L Productions CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - WIDEX GZC DONK CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))Inge de Bruijn Zwembad
18 jan 15:35 SVH SVH DG*1 (Gemengd-D <13) - ZPB H&L Productions DG3 (Gemengd-D <13)Sportcentrum de Wilgenring
18 jan 16:00 WIDEX GZC DONK CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) - ZPB H&L Productions CM1 (Meisjes-C <15 (Bond))Groenhovenbad
18 jan 16:00 WSG NieMo (SG) WSG Niemo (SG) BJ*1 (Jongens-B <17) - ZPB H&L Productions BJ1 (Jongens-B <17)Polderbad
18 jan 16:15 ZZ&PC De Devel ZZ&PC De Devel CJ/ZVS/Poseidon CJ*1 (Jongens-C <15) - ZPB H&L Productions ZPB CJ*3 (Jongens-C <15)De Hoge Devel B.V.
18 jan 16:50 ZPB H&L Productions Da1 (Dames (Bond)) - Het Ravijn Da1 (Dames (Bond))Inge de Bruijn Zwembad
18 jan 17:30 WSG NieMo (SG) H3 (Heren) - ZPB H&L Productions H6 (Heren)Polderbad
18 jan 19:00 Poseidon'56 H4 (Heren) - ZPB H&L Productions H7 (Heren)De Fakkel
18 jan 20:15 Waterpolo Residentie (SG) H1 (Heren) - ZPB H&L Productions H5 (Heren)Zuiderparkbad
18 jan 20:30 Schuurman BZC H1 (Heren (Bond)) - ZPB H&L Productions H1 (Heren (Bond))t Timpke
19 jan 16:00 ZPB H&L Productions BM1 (Meisjes-B <17) - Z&PC Rotterdam BM1 (Meisjes-B <17)Inge de Bruijn Zwembad
19 jan 16:45 ZPB H&L Productions ZPB CJ*2 (Jongens-C <15) - ZVL-1886 Tetteroo ZVL-1886 Tetteroo CJ*2 (Jongens-C <15)Inge de Bruijn Zwembad
19 jan 17:30 ZPB H&L Productions Da3 (Dames) - Waterpolo Den Haag (SG) Da2 (Dames)Inge de Bruijn Zwembad
19 jan 18:20 ZPB H&L Productions H4 (Heren) - Z&PC De Gouwe H3 (Heren)Inge de Bruijn Zwembad
19 jan 19:05 ZPB H&L Productions H3 (Heren) - Z&PC Rotterdam H2 (Heren)Inge de Bruijn Zwembad
25 jan 09:00 ZPB H&L Productions EG3 (Gemengd-E <11) - SVH EG1 (Gemengd-E <11 1e deel)Inge de Bruijn Zwembad
25 jan 12:00 ZPB H&L Productions EG1 (Gemengd-E <11) - ZVVS EG1 (Gemengd-E <11)Inge de Bruijn Zwembad
25 jan 12:40 ZPB H&L Productions DG2 (Gemengd-D <13) - AZC AZC DG*1 (Gemengd-D <13)Inge de Bruijn Zwembad
25 jan 13:25 ZPB H&L Productions H7 (Heren) - De Kempvis H7 (Heren)Inge de Bruijn Zwembad
25 jan 14:10 ZPB H&L Productions BM1 (Meisjes-B <17) - SVH SVH BM*1 (Meisjes-B <17)Inge de Bruijn Zwembad
25 jan 14:55 ZPB H&L Productions CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) - Polar Bears CM1 (Meisjes-C <15 (Bond))Inge de Bruijn Zwembad
25 jan 15:35 SVH SVH DG*2 (Gemengd-D <13) - ZPB H&L Productions DG4 (Gemengd-D <13)Sportcentrum de Wilgenring
25 jan 16:15 ZPB H&L Productions H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 3) - UZSC H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 3)Inge de Bruijn Zwembad
25 jan 17:05 SVH SVH CJ*1 (Jongens-C <15) - ZPB H&L Productions ZPB CJ*2 (Jongens-C <15)Sportcentrum de Wilgenring
25 jan 17:20 ZPB H&L Productions CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - De Walvisch Regio Noord CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))Inge de Bruijn Zwembad
25 jan 18:00 De Kempvis H3 (Heren) - ZPB H&L Productions H4 (Heren)Rivièrabad
25 jan 18:25 ZPB H&L Productions Da3 (Dames) - ZVVS Da2 (Dames)Inge de Bruijn Zwembad
25 jan 18:45 De Kempvis H2 (Heren) - ZPB H&L Productions H5 (Heren)Rivièrabad
25 jan 19:15 ZPB H&L Productions H3 (Heren) - Waterpolo Den Haag (SG) H4 (Heren)Inge de Bruijn Zwembad
25 jan 19:25 UZSC Da1 (Dames (Bond)) - ZPB H&L Productions Da1 (Dames (Bond))De Krommerijn
25 jan 20:00 Zwemvereniging Westland Westland H2 (Heren) - ZPB H&L Productions H6 (Heren)Zwembad Maesemunde
25 jan 20:30 ZPB H&L Productions H1 (Heren (Bond)) - Schuurman BZC H1 (Heren (Bond))Inge de Bruijn Zwembad
25 jan 20:40 UZSC Da2 (Dames Reserve (Bond)) - ZPB H&L Productions Da2 (Dames Reserve (Bond))De Krommerijn
26 jan 14:45 SCOMZeehondDuck (SG) BJ1 (Jongens-B <17) - ZPB H&L Productions BJ1 (Jongens-B <17)De Rozenburcht
1 feb 09:00 ZPB H&L Productions EG2 (Gemengd-E <11) - Wiekslag Wiekslag EG*1 (Gemengd-E <11)Inge de Bruijn Zwembad
1 feb 09:00 SVH EG2 (Gemengd-E <11) - ZPB H&L Productions EG4 (Gemengd-E <11 1e deel)Sportcentrum de Wilgenring
1 feb 12:00 ZPB H&L Productions DG4 (Gemengd-D <13) - Wiekslag DG2 (Gemengd-D <13)Inge de Bruijn Zwembad
1 feb 12:45 ZPB H&L Productions DG3 (Gemengd-D <13) - Wiekslag Wiekslag DG*1 (Gemengd-D <13)Inge de Bruijn Zwembad
1 feb 13:30 ZPB H&L Productions ZPB CJ*2 (Jongens-C <15) - De Kempvis CJ1 (Jongens-C <15)Inge de Bruijn Zwembad
1 feb 14:15 ZPB H&L Productions H6 (Heren) - Z&PC Rotterdam H6 (Heren)Inge de Bruijn Zwembad
1 feb 14:45 AZC AZC DG*1 (Gemengd-D <13) - ZPB H&L Productions DG1 (Gemengd-D <13)AquaRijn
1 feb 15:00 ZPB H&L Productions H4 (Heren) - Katwijk H4 (Heren)Inge de Bruijn Zwembad
1 feb 16:00 UZSC CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) - ZPB H&L Productions CM1 (Meisjes-C <15 (Bond))De Krommerijn
1 feb 16:00 ZPB H&L Productions Da2 (Dames Reserve (Bond)) - UZSC Da3 (Dames Reserve (Bond))Inge de Bruijn Zwembad
1 feb 16:20 ZVL-1886 Tetteroo EG2 (Gemengd-E <11) - ZPB H&L Productions EG1 (Gemengd-E <11)De Zijl
1 feb 17:15 UZSC CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - ZPB H&L Productions CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))De Krommerijn
1 feb 17:20 ZPB H&L Productions H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 3) - SVH H2 (Heren Reserve (Bond))Inge de Bruijn Zwembad
1 feb 18:00 BZC H5 (Heren) - ZPB H&L Productions H7 (Heren)De Hofstee
1 feb 18:30 De Kempvis De Kempvis BM*1 (Meisjes-B <17) - ZPB H&L Productions BM1 (Meisjes-B <17)Rivièrabad
1 feb 18:35 Alkemade Da1 (Dames) - ZPB H&L Productions Da3 (Dames)De Tweesprong
1 feb 18:40 ZPB H&L Productions Da1 (Dames (Bond)) - SWOL 1894 Da1 (Dames (Bond))Inge de Bruijn Zwembad
1 feb 19:15 d'ELFT H2 (Heren) - ZPB H&L Productions H3 (Heren)Kerkpolder
1 feb 20:00 ZPB H&L Productions H1 (Heren (Bond)) - SVH H1 (Heren (Bond))Inge de Bruijn Zwembad
2 feb 18:15 Z&PC De Gouwe DG1 (Gemengd-D <13) - ZPB H&L Productions DG2 (Gemengd-D <13)De Sniep
8 feb 09:00 ZPB H&L Productions EG4 (Gemengd-E <11 1e deel) - BZC BZC EG*1 (Gemengd-E <11 1e deel)Inge de Bruijn Zwembad
8 feb 09:00 ZPB H&L Productions EG3 (Gemengd-E <11) - ZPB H&L Productions EG2 (Gemengd-E <11)Inge de Bruijn Zwembad
8 feb 12:00 ZPB H&L Productions DG1 (Gemengd-D <13) - Z&PC De Gouwe DG1 (Gemengd-D <13)Inge de Bruijn Zwembad
8 feb 12:45 ZPB H&L Productions ZPB CJ*2 (Jongens-C <15) - Katwijk CJ1 (Jongens-C <15)Inge de Bruijn Zwembad
8 feb 13:30 ZPB H&L Productions Da3 (Dames) - De Linge/PCG (SG) Da1 (Dames)Inge de Bruijn Zwembad
8 feb 13:30 BZ&PC H8 (Heren) - ZPB H&L Productions H7 (Heren)De Kuil
8 feb 14:20 ZPB H&L Productions H4 (Heren) - MNC Dordrecht H6 (Heren)Inge de Bruijn Zwembad
8 feb 15:05 ZPB H&L Productions H3 (Heren) - De Lansingh H1 (Heren)Inge de Bruijn Zwembad
8 feb 16:00 ZPB H&L Productions CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) - ZVL-1886 Tetteroo CM1 (Meisjes-C <15 (Bond))Inge de Bruijn Zwembad
8 feb 16:00 Poseidon'56 Poseidon DG*1 (Gemengd-D <13) - ZPB H&L Productions DG3 (Gemengd-D <13)De Fakkel
8 feb 17:20 ZPB H&L Productions H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 3) - Polar Bears H3 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 1)Inge de Bruijn Zwembad
8 feb 17:30 Z&PC Rotterdam Rotterdam DG*2 (Gemengd-D <13) - ZPB H&L Productions DG4 (Gemengd-D <13)Sportfondsenbad Rdam-Noord
8 feb 17:45 WZC (SG) AJ2 (Jongens-B <17) - ZPB H&L Productions BJ1 (Jongens-B <17)De Veur
8 feb 18:25 ZPB H&L Productions CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))Inge de Bruijn Zwembad
8 feb 18:45 WIDEX GZC DONK H6 (Heren) - ZPB H&L Productions H6 (Heren)Groenhovenbad
8 feb 19:45 ZPB H&L Productions H1 (Heren (Bond)) - PSV PSV Waterpolo H1 (Heren (Bond))Inge de Bruijn Zwembad
8 feb 20:30 Z&PC Rotterdam H4 (Heren) - ZPB H&L Productions H5 (Heren)Sportfondsenbad Rdam-Noord
9 feb 16:00 ZPB H&L Productions EG1 (Gemengd-E <11) - ZVL-1886 Tetteroo EG1 (Gemengd-E <11)Inge de Bruijn Zwembad
9 feb 16:40 ZPB H&L Productions DG2 (Gemengd-D <13) - WIDEX GZC DONK DG1 (Gemengd-D <13)Inge de Bruijn Zwembad
15 feb 09:00 Wiekslag Wiekslag EG*1 (Gemengd-E <11) - ZPB H&L Productions EG3 (Gemengd-E <11)Sportcentrum Blokweer
15 feb 14:30 Waterpolo Den Haag (SG) Da2 (Dames) - ZPB H&L Productions Da3 (Dames)Hofbad
15 feb 15:30 De Kempvis DG1 (Gemengd-D <13) - ZPB H&L Productions DG2 (Gemengd-D <13)Rivièrabad
15 feb 15:45 Katwijk EG1 (Gemengd-E <11) - ZPB H&L Productions EG1 (Gemengd-E <11)Aquamar
15 feb 16:00 ZPB H&L Productions DG3 (Gemengd-D <13) - SVH SVH DG*1 (Gemengd-D <13)Inge de Bruijn Zwembad
15 feb 16:05 WIDEX GZC DONK DG1 (Gemengd-D <13) - ZPB H&L Productions DG1 (Gemengd-D <13)Groenhovenbad
15 feb 16:10 Z&PC Rotterdam BM1 (Meisjes-B <17) - ZPB H&L Productions BM1 (Meisjes-B <17)Sportfondsenbad Rdam-Noord
15 feb 16:15 VZV Njord CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - ZPB H&L Productions CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))Zwembad Den Ekkerman
15 feb 16:45 ZPB H&L Productions DG4 (Gemengd-D <13) - ZZ&PC De Devel De Devel DG*1 (Gemengd-D <13)Inge de Bruijn Zwembad
15 feb 17:00 ZVL-1886 Tetteroo ZVL-1886 Tetteroo CJ*2 (Jongens-C <15) - ZPB H&L Productions ZPB CJ*2 (Jongens-C <15)De Zijl
15 feb 17:30 ZPB H&L Productions ZPB CJ*3 (Jongens-C <15) - ZZ&PC De Devel ZZ&PC De Devel CJ/ZVS/Poseidon CJ*1 (Jongens-C <15)Inge de Bruijn Zwembad
15 feb 18:15 ZPB H&L Productions H7 (Heren) - Poseidon'56 H4 (Heren)Inge de Bruijn Zwembad
15 feb 18:45 Z&PC Rotterdam H2 (Heren) - ZPB H&L Productions H3 (Heren)Zwemcentrum Rotterdam
15 feb 19:00 ZPB H&L Productions BJ1 (Jongens-B <17) - WSG NieMo (SG) WSG Niemo (SG) BJ*1 (Jongens-B <17)Inge de Bruijn Zwembad
15 feb 19:00 De Ham H2 (Heren Reserve (Bond)) - ZPB H&L Productions H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 3)De Crommenije
15 feb 19:45 ZPB H&L Productions H6 (Heren) - WSG NieMo (SG) H3 (Heren)Inge de Bruijn Zwembad
15 feb 20:30 De Ham H1 (Heren (Bond)) - ZPB H&L Productions H1 (Heren (Bond))De Crommenije
15 feb 20:30 ZPB H&L Productions H5 (Heren) - Waterpolo Residentie (SG) H1 (Heren)Inge de Bruijn Zwembad
16 feb 18:30 Z&PC De Gouwe H3 (Heren) - ZPB H&L Productions H4 (Heren)De Sniep
22 feb 12:00 ZPB H&L Productions MINI (Mini polo) - ZPB H&L Productions MINI (Mini polo)Inge de Bruijn Zwembad
22 feb 15:30 UZSC H1 (Heren (Bond)) - ZPB H&L Productions H1 (Heren (Bond))De Krommerijn
22 feb 17:30 WIDEX GZC DONK Da2 (ManMeer Cup Dames Ronde 1) - ZPB H&L Productions Da2 (Dames Reserve (Bond))Groenhovenbad
22 feb 19:00 WIDEX GZC DONK Da1 (Dames (Bond)) - ZPB H&L Productions Da1 (Dames (Bond))Groenhovenbad
29 feb 17:15 ZPB H&L Productions Da2 (Dames Reserve (Bond)) - ZVL-1886 Tetteroo Da3 (Dames Reserve (Bond))Inge de Bruijn Zwembad
29 feb 18:00 ZV De Zaan H1 (Heren (Bond)) - ZPB H&L Productions H1 (Heren (Bond))De Slag
29 feb 18:35 ZPB H&L Productions Da1 (Dames (Bond)) - De Ham Da1 (Dames (Bond))Inge de Bruijn Zwembad
29 feb 19:40 ZPB H&L Productions Da3 (Dames) - ZPC Numansdorp Da1 (Dames)Inge de Bruijn Zwembad
29 feb 20:40 ZV De Zaan H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 3) - ZPB H&L Productions H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 3)De Slag
7 maa 09:00 ZPB H&L Productions EG2 (Gemengd-E <11) - ZZ&PC De Devel De Devel EG*1 (Gemengd-E <11)Inge de Bruijn Zwembad
7 maa 09:00 ZPB H&L Productions EG4 (Gemengd-E <11 1e deel) - De Kempvis EG3 (Gemengd-E <11)Inge de Bruijn Zwembad
7 maa 12:00 ZPB H&L Productions DG4 (Gemengd-D <13) - ZPS ZPS DG*1 (Gemengd-D <13)Inge de Bruijn Zwembad
7 maa 12:45 ZPB H&L Productions H7 (Heren) - SCOMZeehondDuck (SG) H4 (Heren)Inge de Bruijn Zwembad
7 maa 13:30 ZPB H&L Productions ZPB CJ*3 (Jongens-C <15) - ZPS ZPS CJ*1 (Jongens-C <15)Inge de Bruijn Zwembad
7 maa 14:15 ZPB H&L Productions BM1 (Meisjes-B <17) - Wiekslag BM1 (Meisjes-B <17)Inge de Bruijn Zwembad
7 maa 15:00 ZPB H&L Productions CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) - Het Ravijn CM1 (Meisjes-C <15 (Bond))Inge de Bruijn Zwembad
7 maa 15:15 WIDEX GZC DONK EG1 (Gemengd-E <11) - ZPB H&L Productions EG1 (Gemengd-E <11)Groenhovenbad
7 maa 15:20 Z&PC Rotterdam Rotterdam DG*1 (Gemengd-D <13) - ZPB H&L Productions DG2 (Gemengd-D <13)Sportfondsenbad Rdam-Noord
7 maa 16:05 ZPB H&L Productions CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - Waterpolo Den Haag (SG) CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))Inge de Bruijn Zwembad
7 maa 17:00 MNC Dordrecht MNC Dordrecht CJ*2 (Jongens-C <15) - ZPB H&L Productions ZPB CJ*2 (Jongens-C <15)Sportboulevard
7 maa 17:25 ZPB H&L Productions H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 3) - Schuurman BZC H2 (Heren Reserve (Bond))Inge de Bruijn Zwembad
7 maa 17:30 WSG NieMo (SG) Da1 (Dames) - ZPB H&L Productions Da3 (Dames)Polderbad
7 maa 18:30 ZPB H&L Productions H3 (Heren) - Z&PC De Gouwe H2 (Heren)Inge de Bruijn Zwembad
7 maa 18:30 PSV PSV Waterpolo Da1 (Dames (Bond)) - ZPB H&L Productions Da1 (Dames (Bond))De Tongelreep
7 maa 19:40 ZPB H&L Productions H1 (Heren (Bond)) - Schuurman BZC H1 (Heren (Bond))Inge de Bruijn Zwembad
7 maa 19:50 PSV PSV Waterpolo Da2 (Dames Reserve (Bond)) - ZPB H&L Productions Da2 (Dames Reserve (Bond))De Tongelreep
7 maa 20:25 ZVL-1886 Tetteroo H7 (Heren) - ZPB H&L Productions H4 (Heren)De Zijl
7 maa 20:40 Sassenheim H2 (Heren) - ZPB H&L Productions H5 (Heren)Wasbeek
7 maa 20:45 ZPB H&L Productions BJ1 (Jongens-B <17) - ZZ&PC De Devel AJ1 (Jongens-B <17)Inge de Bruijn Zwembad
7 maa 21:30 ZPB H&L Productions H6 (Heren) - ZPS H1 (Heren)Inge de Bruijn Zwembad
8 maa 14:45 MNC Dordrecht DG2 (Gemengd-D <13) - ZPB H&L Productions DG1 (Gemengd-D <13)Sportboulevard
14 maa 08:30 SCOMZeehondDuck (SG) SCOM/Zeehond/Duck EG*1 (Gemengd-E <11) - ZPB H&L Productions EG2 (Gemengd-E <11)De Rozenburcht
14 maa 09:10 SCOMZeehondDuck (SG) EG3 (Gemengd-E <11) - ZPB H&L Productions EG4 (Gemengd-E <11 1e deel)De Rozenburcht
14 maa 14:45 PSV PSV Waterpolo CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - ZPB H&L Productions CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))De Tongelreep
14 maa 15:00 SCOMZeehondDuck (SG) DG1 (Gemengd-D <13) - ZPB H&L Productions DG3 (Gemengd-D <13)Zwembad Hoogvliet
14 maa 15:55 SCOMZeehondDuck (SG) SCOM/Zeehond/Duck CJ*1 (Jongens-C <15) - ZPB H&L Productions ZPB CJ*3 (Jongens-C <15)De Rozenburcht
14 maa 16:00 ZPB H&L Productions DG1 (Gemengd-D <13) - De Kempvis DG1 (Gemengd-D <13)Inge de Bruijn Zwembad
14 maa 16:00 WSG NieMo (SG) DG1 (Gemengd-D <13) - ZPB H&L Productions DG4 (Gemengd-D <13)Polderbad
14 maa 16:45 ZPB H&L Productions DG2 (Gemengd-D <13) - MNC Dordrecht DG2 (Gemengd-D <13)Inge de Bruijn Zwembad
14 maa 16:50 ZV De Zaan Da2 (ManMeer Cup Dames Ronde 1) - ZPB H&L Productions Da2 (Dames Reserve (Bond))De Slag
14 maa 17:25 SCOMZeehondDuck (SG) AJ1 (Jongens-B <17) - ZPB H&L Productions BJ1 (Jongens-B <17)De Rozenburcht
14 maa 17:30 ZPB H&L Productions ZPB CJ*2 (Jongens-C <15) - d'ELFT d'Elft CJ*1 (Jongens-C <15)Inge de Bruijn Zwembad
14 maa 17:45 Zwemvereniging Westland Westland/ZDHC/DSZ BM*1 (Meisjes-B <17) - ZPB H&L Productions BM1 (Meisjes-B <17)Zwembad Maesemunde
14 maa 18:15 ZPB H&L Productions Da3 (Dames) - Katwijk Da2 (Dames)Inge de Bruijn Zwembad
14 maa 18:15 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) - ZPB H&L Productions CM1 (Meisjes-C <15 (Bond))Sportcomplex Amerena
14 maa 19:05 ZV De Zaan Da1 (Dames (Bond)) - ZPB H&L Productions Da1 (Dames (Bond))De Slag
14 maa 19:05 ZPB H&L Productions H5 (Heren) - De Linge/PCG (SG) H2 (Heren)Inge de Bruijn Zwembad
14 maa 19:50 ZPB H&L Productions H4 (Heren) - WSG NieMo (SG) H1 (Heren)Inge de Bruijn Zwembad
14 maa 20:00 Zwemvereniging Westland Westland H1 (Heren) - ZPB H&L Productions H3 (Heren)Zwembad Maesemunde
21 maa 08:30 SCOMZeehondDuck (SG) SCOM/Zeehond/Duck EG*1 (Gemengd-E <11) - ZPB H&L Productions EG3 (Gemengd-E <11)De Rozenburcht
21 maa 09:00 ZPB H&L Productions EG2 (Gemengd-E <11) - ZVVS ZVVS EG*2 (Gemengd-E <11)Inge de Bruijn Zwembad
21 maa 09:10 SCOMZeehondDuck (SG) Scom/Zeehond/Duck EG*2 (Gemengd-E <11) - ZPB H&L Productions EG4 (Gemengd-E <11 1e deel)De Rozenburcht
21 maa 12:00 ZPB H&L Productions EG1 (Gemengd-E <11) - Z&PC Rotterdam EG1 (Gemengd-E <11)Inge de Bruijn Zwembad
21 maa 12:40 ZPB H&L Productions DG2 (Gemengd-D <13) - MNC Dordrecht DG1 (Gemengd-D <13)Inge de Bruijn Zwembad
21 maa 13:25 ZPB H&L Productions DG1 (Gemengd-D <13) - Z&PC Rotterdam Rotterdam DG*1 (Gemengd-D <13)Inge de Bruijn Zwembad
21 maa 14:10 ZPB H&L Productions ZPB CJ*2 (Jongens-C <15) - AZC CJ1 (Jongens-C <15)Inge de Bruijn Zwembad
21 maa 14:55 ZPB H&L Productions CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - ZV De Zaan CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))Inge de Bruijn Zwembad
21 maa 15:00 Z&PC Rotterdam Rotterdam/Ragnar 9 (Heren) - ZPB H&L Productions H7 (Heren)Sportfondsenbad Rdam-Noord
21 maa 16:00 MNC Dordrecht AJ1 (Jongens-B <17) - ZPB H&L Productions BJ1 (Jongens-B <17)Sportboulevard
21 maa 16:00 ZPB H&L Productions CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) - WIDEX GZC DONK CM1 (Meisjes-C <15 (Bond))Inge de Bruijn Zwembad
21 maa 16:50 Wiekslag Wiekslag CJ*1 (Jongens-C <15) - ZPB H&L Productions ZPB CJ*3 (Jongens-C <15)Sportcentrum Blokweer
21 maa 17:05 ZPB H&L Productions Da3 (Dames) - Wiekslag Da2 (Dames)Inge de Bruijn Zwembad
21 maa 17:55 ZPB H&L Productions H4 (Heren) - d'ELFT H3 (Heren)Inge de Bruijn Zwembad
21 maa 18:20 Polar Bears Da1 (Dames (Bond)) - ZPB H&L Productions Da1 (Dames (Bond))De Peppel
21 maa 18:40 SCOMZeehondDuck (SG) H1 (Heren) - ZPB H&L Productions H3 (Heren)De Rozenburcht
21 maa 18:40 ZPB H&L Productions H5 (Heren) - WSG NieMo (SG) H2 (Heren)Inge de Bruijn Zwembad
21 maa 19:30 Polar Bears Da2 (ManMeer Cup Dames Ronde 1) - ZPB H&L Productions Da2 (Dames Reserve (Bond))De Peppel
21 maa 20:35 ZVVS H4 (Heren) - ZPB H&L Productions H6 (Heren)De Kulk
22 maa 13:40 ZVVS DG2 (Gemengd-D <13) - ZPB H&L Productions DG3 (Gemengd-D <13)De Kulk
22 maa 14:25 ZVVS DG1 (Gemengd-D <13) - ZPB H&L Productions DG4 (Gemengd-D <13)De Kulk
28 maa 14:45 Polar Bears CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) - ZPB H&L Productions CM1 (Meisjes-C <15 (Bond))De Peppel
28 maa 17:00 Het Ravijn Het Ravijn CJ1/Schuurman BZC CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - ZPB H&L Productions CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))t Timpke
4 apr 09:00 ZPB H&L Productions EG2 (Gemengd-E <11) - MNC Dordrecht EG3 (Gemengd-E <11 1e deel)Inge de Bruijn Zwembad
4 apr 09:00 ZPB H&L Productions EG3 (Gemengd-E <11) - ZZ&PC De Devel De Devel EG*1 (Gemengd-E <11)Inge de Bruijn Zwembad
4 apr 14:15 BZ&PC Da2 (Dames) - ZPB H&L Productions Da3 (Dames)De Kuil
4 apr 15:00 ZVL-1886 Tetteroo DG1 (Gemengd-D <13) - ZPB H&L Productions DG2 (Gemengd-D <13)De Zijl
4 apr 16:00 ZPB H&L Productions CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) - UZSC CM1 (Meisjes-C <15 (Bond))Inge de Bruijn Zwembad
4 apr 17:05 ZPB H&L Productions CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - MNC Dordrecht CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))Inge de Bruijn Zwembad
4 apr 17:30 WIDEX GZC DONK H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 1) - ZPB H&L Productions H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 3)Groenhovenbad
4 apr 17:45 ZVL-1886 Tetteroo H6 (Heren) - ZPB H&L Productions H5 (Heren)De Zijl
4 apr 18:00 Z&PC Rotterdam H3 (Heren) - ZPB H&L Productions H4 (Heren)Zwemcentrum Rotterdam
4 apr 18:10 ZPB H&L Productions H7 (Heren) - Wiekslag H6 (Heren)Inge de Bruijn Zwembad
4 apr 18:55 ZPB H&L Productions ZPB CJ*3 (Jongens-C <15) - ZVVS ZVVS CJ*1 (Jongens-C <15)Inge de Bruijn Zwembad
4 apr 18:55 WIDEX GZC DONK H1 (Heren (Bond)) - ZPB H&L Productions H1 (Heren (Bond))Groenhovenbad
4 apr 19:40 ZPB H&L Productions BM1 (Meisjes-B <17) - ZZ&PC De Devel ZZ&PC de Devel/Poseidon BM 1 (Meisjes-B <17)Inge de Bruijn Zwembad
4 apr 20:25 ZPB H&L Productions BJ1 (Jongens-B <17) - Alkemade Alkemade BJ*1 (Jongens-B <17)Inge de Bruijn Zwembad
4 apr 21:10 ZPB H&L Productions H6 (Heren) - MNC Dordrecht H7 (Heren)Inge de Bruijn Zwembad
5 apr 16:15 ZPB H&L Productions H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 3) - Polar Bears H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 3)Inge de Bruijn Zwembad
5 apr 17:20 ZPB H&L Productions H3 (Heren) - MNC Dordrecht H5 (Heren)Inge de Bruijn Zwembad
5 apr 18:30 ZPB H&L Productions H1 (Heren (Bond)) - Polar Bears H1 (Heren (Bond))Inge de Bruijn Zwembad
11 apr 15:45 ZVL-1886 Tetteroo Da2 (ManMeer Cup Dames Ronde 3) - ZPB H&L Productions Da2 (Dames Reserve (Bond))De Zijl
11 apr 17:05 ZVL-1886 Tetteroo Da1 (Dames (Bond)) - ZPB H&L Productions Da1 (Dames (Bond))De Zijl
11 apr 18:00 AZC H1 (Heren (Bond)) - ZPB H&L Productions H1 (Heren (Bond))AquaRijn
11 apr 19:30 AZC H2 (Heren Reserve (Bond)) - ZPB H&L Productions H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 3)AquaRijn
18 apr 09:00 ZVVS ZVVS EG*2 (Gemengd-E <11) - ZPB H&L Productions EG3 (Gemengd-E <11)De Kulk
18 apr 09:00 MNC Dordrecht EG5 (Gemengd-E <11) - ZPB H&L Productions EG4 (Gemengd-E <11 1e deel)Sportboulevard
18 apr 12:00 ZPB H&L Productions EG1 (Gemengd-E <11) - MNC Dordrecht EG1 (Gemengd-E <11)Inge de Bruijn Zwembad
18 apr 12:40 ZPB H&L Productions DG1 (Gemengd-D <13) - ZVL-1886 Tetteroo DG1 (Gemengd-D <13)Inge de Bruijn Zwembad
18 apr 13:25 ZPB H&L Productions DG2 (Gemengd-D <13) - ZVL-1886 Tetteroo DG2 (Gemengd-D <13)Inge de Bruijn Zwembad
18 apr 14:00 DWF H2 (Heren) - ZPB H&L Productions H7 (Heren)De Lockhorst
18 apr 14:10 ZPB H&L Productions ZPB CJ*2 (Jongens-C <15) - De Kempvis CJ1 (Jongens-C <15)Inge de Bruijn Zwembad
18 apr 14:55 ZPB H&L Productions BM1 (Meisjes-B <17) - BZC BZC/de Lansingh BM*1 (Meisjes-B <17)Inge de Bruijn Zwembad
18 apr 15:30 De Linge/PCG (SG) CJ1 (Jongens-C <15) - ZPB H&L Productions ZPB CJ*3 (Jongens-C <15)Caribabad
18 apr 15:55 ZPB H&L Productions H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 3) - Het Ravijn H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 3)Inge de Bruijn Zwembad
18 apr 16:55 ZPB H&L Productions H5 (Heren) - De Vliet (SG) H1 (Heren)Inge de Bruijn Zwembad
18 apr 17:00 De Linge/PCG (SG) H4 (Heren) - ZPB H&L Productions H6 (Heren)Caribabad
18 apr 17:30 VZC VZC CJ1/Polar Bears CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - ZPB H&L Productions CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))De Vallei
18 apr 17:35 Wiekslag H3 (Heren) - ZPB H&L Productions H3 (Heren)Sportcentrum Blokweer
18 apr 17:40 ZPB H&L Productions H4 (Heren) - ZVVS H3 (Heren)Inge de Bruijn Zwembad
18 apr 18:20 ZVL-1886 Tetteroo CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) - ZPB H&L Productions CM1 (Meisjes-C <15 (Bond))De Zijl
18 apr 18:25 ZPB H&L Productions Da3 (Dames) - WZC (SG) Da2 (Dames)Inge de Bruijn Zwembad
18 apr 19:30 ZPB H&L Productions H1 (Heren (Bond)) - Het Ravijn H1 (Heren (Bond))Inge de Bruijn Zwembad
19 apr 15:50 MNC Dordrecht DG3 (Gemengd-D <13) - ZPB H&L Productions DG3 (Gemengd-D <13)Sportboulevard
25 apr 15:45 De Ham CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - ZPB H&L Productions CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))De Crommenije
9 mei 16:00 ZPB H&L Productions CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - ZVL-1886 Tetteroo CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))Inge de Bruijn Zwembad
16 mei 16:30 WIDEX GZC DONK CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - ZPB H&L Productions CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))Groenhovenbad
DatumTijdWedstrijdUitslag
8 dec 18:45 ZPB H&L Productions H3 (Heren) - Wiekslag H3 (Heren) 10 - 3
8 dec 18:00 ZPB H&L Productions DG3 (Gemengd-D <13) - MNC Dordrecht DG3 (Gemengd-D <13) 9 - 4
8 dec 17:20 ZPB H&L Productions EG4 (Gemengd-E <11 1e deel) - ZVVS ZVVS EG*2 (Gemengd-E <11) 4 - 5
8 dec 16:40 ZPB H&L Productions EG3 (Gemengd-E <11) - MNC Dordrecht EG5 (Gemengd-E <11) 9 - 1
8 dec 16:00 ZPB H&L Productions EG2 (Gemengd-E <11) - SVH EG3 (Gemengd-E <11) 20 - 0
7 dec 21:00 ZPB H&L Productions H6 (Heren) - De Linge/PCG (SG) H4 (Heren) 11 - 9
7 dec 20:25 De Vliet (SG) H1 (Heren) - ZPB H&L Productions H5 (Heren) 10 - 9
7 dec 20:00 ZVVS H3 (Heren) - ZPB H&L Productions H4 (Heren) 7 - 11
7 dec 19:55 ZPB H&L Productions H1 (Heren (Bond)) - AZC H1 (Heren (Bond)) 10 - 15
7 dec 19:15 WZC (SG) Da2 (Dames) - ZPB H&L Productions Da3 (Dames) 10 - 5
7 dec 18:35 ZPB H&L Productions Da1 (Dames (Bond)) - PSV PSV Waterpolo Da1 (Dames (Bond)) 11 - 10
7 dec 18:30 De Kempvis De Kempvis BM*1 (Meisjes-B <17) - ZPB H&L Productions BM1 (Meisjes-B <17) 9 - 5
7 dec 17:45 De Kempvis CJ1 (Jongens-C <15) - ZPB H&L Productions ZPB CJ*2 (Jongens-C <15) 7 - 8
7 dec 17:45 ZVL-1886 Tetteroo DG1 (Gemengd-D <13) - ZPB H&L Productions DG1 (Gemengd-D <13) 8 - 6
7 dec 17:15 ZPB H&L Productions H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 3) - AZC H2 (Heren Reserve (Bond)) 9 - 11
7 dec 17:00 ZVL-1886 Tetteroo DG2 (Gemengd-D <13) - ZPB H&L Productions DG2 (Gemengd-D <13) 9 - 3
7 dec 16:05 MNC Dordrecht EG1 (Gemengd-E <11) - ZPB H&L Productions EG1 (Gemengd-E <11) 1 - 3
7 dec 15:55 ZPB H&L Productions Da2 (Dames Reserve (Bond)) - PSV PSV Waterpolo Da2 (Dames Reserve (Bond)) 17 - 12
7 dec 14:35 ZPB H&L Productions CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - VZC VZC CJ1/Polar Bears CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) 11 - 9
7 dec 13:30 ZPB H&L Productions CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) - VZV Njord CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) 9 - 8
7 dec 12:45 ZPB H&L Productions H7 (Heren) - DWF H2 (Heren) 5 - 4
7 dec 12:00 ZPB H&L Productions ZPB CJ*3 (Jongens-C <15) - De Linge/PCG (SG) CJ1 (Jongens-C <15) 2 - 17
1 dec 20:20 MNC Dordrecht H5 (Heren) - ZPB H&L Productions H3 (Heren) 14 - 9
1 dec 18:05 MNC Dordrecht H7 (Heren) - ZPB H&L Productions H6 (Heren) 14 - 5
1 dec 15:15 ZVVS ZVVS EG*2 (Gemengd-E <11) - ZPB H&L Productions EG3 (Gemengd-E <11) 4 - 7
1 dec 15:00 Alkemade Alkemade BJ*1 (Jongens-B <17) - ZPB H&L Productions BJ1 (Jongens-B <17) 4 - 6
1 dec 13:00 MNC Dordrecht EG4 (Gemengd-E <11 1e deel) - ZPB H&L Productions EG2 (Gemengd-E <11) 1 - 16
30 nov 20:15 Polar Bears H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 3) - ZPB H&L Productions H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 3) 17 - 7
30 nov 19:10 Wiekslag H6 (Heren) - ZPB H&L Productions H7 (Heren) 2 - 3
30 nov 18:45 Polar Bears H1 (Heren (Bond)) - ZPB H&L Productions H1 (Heren (Bond)) 13 - 8
30 nov 18:30 MNC Dordrecht CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - ZPB H&L Productions CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) 3 - 19
30 nov 18:15 ZVVS ZVVS CJ*1 (Jongens-C <15) - ZPB H&L Productions ZPB CJ*3 (Jongens-C <15) 22 - 1
30 nov 16:40 ZZ&PC De Devel ZZ&PC de Devel/Poseidon BM 1 (Meisjes-B <17) - ZPB H&L Productions BM1 (Meisjes-B <17) 6 - 2
30 nov 16:35 ZPB H&L Productions Da1 (Dames (Bond)) - WIDEX GZC DONK Da1 (Dames (Bond)) 8 - 23
30 nov 16:15 VZV Njord CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) - ZPB H&L Productions CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) 12 - 14
30 nov 16:00 ZZ&PC De Devel De Devel EG*1 (Gemengd-E <11) - ZPB H&L Productions EG4 (Gemengd-E <11 1e deel) 11 - 3
30 nov 15:50 ZPB H&L Productions H5 (Heren) - ZVL-1886 Tetteroo H6 (Heren) 7 - 8
30 nov 15:05 ZPB H&L Productions H4 (Heren) - Z&PC Rotterdam H3 (Heren) 6 - 2
30 nov 14:15 ZPB H&L Productions Da3 (Dames) - BZ&PC Da2 (Dames) 5 - 10
30 nov 13:30 ZPB H&L Productions ZPB CJ*2 (Jongens-C <15) - SVH SVH CJ*1 (Jongens-C <15) 5 - 9
30 nov 12:45 ZPB H&L Productions DG1 (Gemengd-D <13) - MNC Dordrecht DG1 (Gemengd-D <13) 24 - 2
30 nov 12:00 ZPB H&L Productions DG2 (Gemengd-D <13) - ZVL-1886 Tetteroo DG1 (Gemengd-D <13) 4 - 15
24 nov 20:05 MNC Dordrecht H6 (Heren) - ZPB H&L Productions H4 (Heren) 5 - 10
24 nov 18:00 ZVL-1886 Tetteroo H1 (Heren (Bond)) - ZPB H&L Productions H1 (Heren (Bond)) 15 - 13
23 nov 19:15 De Lansingh H1 (Heren) - ZPB H&L Productions H3 (Heren) 7 - 9
23 nov 19:10 ZPB H&L Productions H1 (Heren (Bond)) - WIDEX GZC DONK H1 (Heren (Bond)) 11 - 13
23 nov 18:15 De Linge/PCG (SG) Da1 (Dames) - ZPB H&L Productions Da3 (Dames) 10 - 9
23 nov 18:05 ZPB H&L Productions CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - Het Ravijn Het Ravijn CJ1/Schuurman BZC CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) 8 - 9
23 nov 17:55 Z&PC De Gouwe DG1 (Gemengd-D <13) - ZPB H&L Productions DG1 (Gemengd-D <13) 3 - 22
23 nov 17:45 BZC BZC/de Lansingh BM*1 (Meisjes-B <17) - ZPB H&L Productions BM1 (Meisjes-B <17) 8 - 3
23 nov 17:40 Katwijk CJ1 (Jongens-C <15) - ZPB H&L Productions ZPB CJ*2 (Jongens-C <15) 5 - 8
23 nov 17:25 WIDEX GZC DONK DG1 (Gemengd-D <13) - ZPB H&L Productions DG2 (Gemengd-D <13) 16 - 4
23 nov 17:00 ZPB H&L Productions H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 3) - AZC H3 (Heren Reserve (Bond)) 13 - 7
23 nov 16:50 BZC BZC EG*1 (Gemengd-E <11 1e deel) - ZPB H&L Productions EG4 (Gemengd-E <11 1e deel) 3 - 5
23 nov 16:15 ZPB H&L Productions H5 (Heren) - Z&PC Rotterdam H4 (Heren) 6 - 5
23 nov 16:15 ZVL-1886 Tetteroo CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) - ZPB H&L Productions CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) 15 - 3
23 nov 15:30 ZPB H&L Productions BJ1 (Jongens-B <17) - WZC (SG) AJ2 (Jongens-B <17) 11 - 4
23 nov 14:55 ZVL-1886 Tetteroo EG1 (Gemengd-E <11) - ZPB H&L Productions EG1 (Gemengd-E <11) 5 - 4
23 nov 14:45 ZPB H&L Productions H6 (Heren) - WIDEX GZC DONK H6 (Heren) 7 - 5
23 nov 14:00 ZPB H&L Productions H7 (Heren) - BZ&PC H8 (Heren) 7 - 10
23 nov 13:15 ZPB H&L Productions DG4 (Gemengd-D <13) - Z&PC Rotterdam Rotterdam DG*2 (Gemengd-D <13) 15 - 2
23 nov 12:30 ZPB H&L Productions DG3 (Gemengd-D <13) - Poseidon'56 Poseidon DG*1 (Gemengd-D <13) 6 - 5
17 nov 18:15 AZC CJ1 (Jongens-C <15) - ZPB H&L Productions ZPB CJ*2 (Jongens-C <15) 16 - 2
17 nov 14:15 d'ELFT H3 (Heren) - ZPB H&L Productions H4 (Heren) 5 - 2
16 nov 21:00 Schuurman BZC H2 (Heren Reserve (Bond)) - ZPB H&L Productions H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 3) 12 - 16
16 nov 20:20 ZPB H&L Productions H3 (Heren) - SCOMZeehondDuck (SG) H1 (Heren) 9 - 9
16 nov 20:00 Wiekslag Da2 (Dames) - ZPB H&L Productions Da3 (Dames) 8 - 6
16 nov 19:35 ZPB H&L Productions H7 (Heren) - Z&PC Rotterdam Rotterdam/Ragnar 9 (Heren) 3 - 10
16 nov 19:30 Schuurman BZC H1 (Heren (Bond)) - ZPB H&L Productions H1 (Heren (Bond)) 9 - 6
16 nov 19:00 De Ham Da1 (Dames (Bond)) - ZPB H&L Productions Da1 (Dames (Bond)) 9 - 10
16 nov 19:00 WSG NieMo (SG) H2 (Heren) - ZPB H&L Productions H5 (Heren) 7 - 7
16 nov 18:50 ZPB H&L Productions ZPB CJ*3 (Jongens-C <15) - Wiekslag Wiekslag CJ*1 (Jongens-C <15) 0 - 16
16 nov 18:05 ZPB H&L Productions BM1 (Meisjes-B <17) - SVH SVH BM*1 (Meisjes-B <17) 5 - 9
16 nov 17:20 ZPB H&L Productions H6 (Heren) - ZVVS H4 (Heren) 7 - 6
16 nov 17:00 ZV De Zaan CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - ZPB H&L Productions CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) 22 - 4
16 nov 16:35 ZPB H&L Productions BJ1 (Jongens-B <17) - MNC Dordrecht AJ1 (Jongens-B <17) 8 - 5
16 nov 15:35 Z&PC Rotterdam Rotterdam DG*1 (Gemengd-D <13) - ZPB H&L Productions DG1 (Gemengd-D <13) 4 - 24
16 nov 15:30 ZPB H&L Productions CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) - UZSC CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) 4 - 18
16 nov 14:45 ZPB H&L Productions DG3 (Gemengd-D <13) - ZVVS DG2 (Gemengd-D <13) 5 - 9
16 nov 14:45 MNC Dordrecht DG1 (Gemengd-D <13) - ZPB H&L Productions DG2 (Gemengd-D <13) 7 - 5
16 nov 14:15 ZVL-1886 Tetteroo Da3 (Dames Reserve (Bond)) - ZPB H&L Productions Da2 (Dames Reserve (Bond)) 17 - 5
16 nov 14:00 ZPB H&L Productions DG4 (Gemengd-D <13) - ZVVS DG1 (Gemengd-D <13) 1 - 21
16 nov 13:30 Z&PC Rotterdam EG1 (Gemengd-E <11) - ZPB H&L Productions EG1 (Gemengd-E <11) 3 - 8
16 nov 13:20 ZPB H&L Productions EG3 (Gemengd-E <11) - ZZ&PC De Devel De Devel EG*1 (Gemengd-E <11) 1 - 10
16 nov 12:40 ZPB H&L Productions EG4 (Gemengd-E <11 1e deel) - SCOMZeehondDuck (SG) Scom/Zeehond/Duck EG*2 (Gemengd-E <11) 14 - 1
16 nov 12:00 ZPB H&L Productions EG2 (Gemengd-E <11) - MNC Dordrecht EG3 (Gemengd-E <11 1e deel) 4 - 7
10 nov 20:20 ZPB H&L Productions H5 (Heren) - Sassenheim H2 (Heren) 8 - 7
10 nov 19:35 ZPB H&L Productions H4 (Heren) - ZVL-1886 Tetteroo H7 (Heren) 7 - 7
10 nov 18:45 ZPB H&L Productions Da3 (Dames) - WSG NieMo (SG) Da1 (Dames) 7 - 4
10 nov 18:00 ZPB H&L Productions ZPB CJ*2 (Jongens-C <15) - MNC Dordrecht MNC Dordrecht CJ*2 (Jongens-C <15) 3 - 4
9 nov 20:05 SCOMZeehondDuck (SG) H4 (Heren) - ZPB H&L Productions H7 (Heren) 9 - 11
9 nov 19:30 ZPS H1 (Heren) - ZPB H&L Productions H6 (Heren) 11 - 5
9 nov 19:30 ZPB H&L Productions H1 (Heren (Bond)) - ZV De Zaan H1 (Heren (Bond)) 8 - 8
9 nov 18:15 Z&PC De Gouwe H2 (Heren) - ZPB H&L Productions H3 (Heren) 16 - 7
9 nov 18:10 ZPB H&L Productions Da1 (Dames (Bond)) - WIDEX GZC DONK Da1 (Dames (Bond)) 9 - 12
9 nov 18:00 ZZ&PC De Devel AJ1 (Jongens-B <17) - ZPB H&L Productions BJ1 (Jongens-B <17) 5 - 13
9 nov 16:50 ZPB H&L Productions H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 3) - ZV De Zaan H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 3) 10 - 21
9 nov 16:30 ZPS ZPS CJ*1 (Jongens-C <15) - ZPB H&L Productions ZPB CJ*3 (Jongens-C <15) 29 - 0
9 nov 16:15 Polar Bears CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) - ZPB H&L Productions CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) 4 - 17
9 nov 15:45 ZPS ZPS DG*1 (Gemengd-D <13) - ZPB H&L Productions DG4 (Gemengd-D <13) 7 - 8
9 nov 15:30 ZPB H&L Productions Da2 (Dames Reserve (Bond)) - WIDEX GZC DONK Da2 (ManMeer Cup Dames Ronde 1) 8 - 13
9 nov 15:05 Wiekslag BM1 (Meisjes-B <17) - ZPB H&L Productions BM1 (Meisjes-B <17) 11 - 0
9 nov 14:10 ZPB H&L Productions CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - PSV PSV Waterpolo CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) 8 - 12
9 nov 14:00 SCOMZeehondDuck (SG) Scom/Zeehond/Duck EG*2 (Gemengd-E <11) - ZPB H&L Productions EG3 (Gemengd-E <11) 0 - 22
9 nov 13:25 ZPB H&L Productions DG1 (Gemengd-D <13) - MNC Dordrecht DG2 (Gemengd-D <13) 40 - 0
9 nov 12:40 ZPB H&L Productions DG2 (Gemengd-D <13) - Z&PC Rotterdam Rotterdam DG*1 (Gemengd-D <13) 2 - 4
9 nov 12:00 ZPB H&L Productions EG1 (Gemengd-E <11) - WIDEX GZC DONK EG1 (Gemengd-E <11) 10 - 6
2 nov 19:45 WSG NieMo (SG) H1 (Heren) - ZPB H&L Productions H4 (Heren) 10 - 8
2 nov 19:25 ZPB H&L Productions H1 (Heren (Bond)) - UZSC H1 (Heren (Bond)) 4 - 14
2 nov 19:20 SWOL 1894 Da1 (Dames (Bond)) - ZPB H&L Productions Da1 (Dames (Bond)) 13 - 15
2 nov 18:35 De Linge/PCG (SG) H2 (Heren) - ZPB H&L Productions H5 (Heren) 10 - 5
2 nov 18:15 ZPB H&L Productions H3 (Heren) - Zwemvereniging Westland Westland H1 (Heren) 5 - 6
2 nov 17:30 ZPB H&L Productions BJ1 (Jongens-B <17) - SCOMZeehondDuck (SG) AJ1 (Jongens-B <17) 7 - 3
2 nov 17:30 MNC Dordrecht DG2 (Gemengd-D <13) - ZPB H&L Productions DG2 (Gemengd-D <13) 8 - 11
2 nov 16:45 ZPB H&L Productions BM1 (Meisjes-B <17) - Zwemvereniging Westland Westland/ZDHC/DSZ BM*1 (Meisjes-B <17) 4 - 10
2 nov 16:15 Waterpolo Den Haag (SG) CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - ZPB H&L Productions CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) 8 - 7
2 nov 16:00 ZPB H&L Productions ZPB CJ*3 (Jongens-C <15) - SCOMZeehondDuck (SG) SCOM/Zeehond/Duck CJ*1 (Jongens-C <15) 5 - 10
2 nov 15:30 d'ELFT d'Elft CJ*1 (Jongens-C <15) - ZPB H&L Productions ZPB CJ*2 (Jongens-C <15) 6 - 5
2 nov 15:15 ZPB H&L Productions H7 (Heren) - MNC Dordrecht H10 (Heren) 5 - 4
2 nov 14:10 ZPB H&L Productions CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) - WIDEX GZC DONK CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) 6 - 7
2 nov 14:00 De Kempvis DG1 (Gemengd-D <13) - ZPB H&L Productions DG1 (Gemengd-D <13) 1 - 21
2 nov 13:25 ZPB H&L Productions DG3 (Gemengd-D <13) - SCOMZeehondDuck (SG) DG1 (Gemengd-D <13) 1 - 14
2 nov 12:40 ZPB H&L Productions DG4 (Gemengd-D <13) - WSG NieMo (SG) DG1 (Gemengd-D <13) 2 - 14
2 nov 12:00 ZPB H&L Productions EG2 (Gemengd-E <11) - SCOMZeehondDuck (SG) SCOM/Zeehond/Duck EG*1 (Gemengd-E <11) 11 - 6
1 nov 21:55 UZSC H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 3) - ZPB H&L Productions H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 3) 20 - 5
26 okt 19:25 ZPB H&L Productions H1 (Heren (Bond)) - De Ham H1 (Heren (Bond)) 8 - 9
26 okt 18:35 UZSC Da3 (Dames Reserve (Bond)) - ZPB H&L Productions Da2 (Dames Reserve (Bond)) 16 - 10
26 okt 17:50 ZPB H&L Productions Da1 (Dames (Bond)) - ZV De Zaan Da1 (Dames (Bond)) 4 - 25
26 okt 16:45 ZPB H&L Productions H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 3) - De Ham H2 (Heren Reserve (Bond)) 5 - 8
26 okt 16:45 d'ELFT d'Elft CJ*1 (Jongens-C <15) - ZPB H&L Productions ZPB CJ*2 (Jongens-C <15) 8 - 1
26 okt 15:30 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) - ZPB H&L Productions CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) 10 - 8
26 okt 14:30 MNC Dordrecht H10 (Heren) - ZPB H&L Productions H7 (Heren) 3 - 13
19 okt 21:05 De Linge/PCG (SG) H2 (Heren) - ZPB H&L Productions H3 (Heren) 9 - 6
19 okt 20:30 Polar Bears H3 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 1) - ZPB H&L Productions H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 3) 21 - 10
19 okt 18:15 UZSC Da1 (Dames (Bond)) - ZPB H&L Productions Da1 (Dames (Bond)) 20 - 4
19 okt 18:10 Katwijk Da2 (Dames) - ZPB H&L Productions Da3 (Dames) 10 - 4
19 okt 16:30 PSV PSV Waterpolo H1 (Heren (Bond)) - ZPB H&L Productions H1 (Heren (Bond)) 8 - 7
19 okt 15:35 SVH EG2 (Gemengd-E <11) - ZPB H&L Productions EG3 (Gemengd-E <11) 2 - 9
19 okt 14:55 SVH EG1 (Gemengd-E <11 1e deel) - ZPB H&L Productions EG2 (Gemengd-E <11) 4 - 5
13 okt 18:15 ZPB H&L Productions H1 (Heren (Bond)) - MNC Dordrecht H1 (ManMeer Cup Heren Kwart finale) 20 - 18
13 okt 17:30 ZPB H&L Productions BM1 (Meisjes-B <17) - De Kempvis De Kempvis BM*1 (Meisjes-B <17) 4 - 6
13 okt 16:45 ZPB H&L Productions DG1 (Gemengd-D <13) - AZC AZC DG*1 (Gemengd-D <13) 27 - 0
13 okt 16:00 ZPB H&L Productions DG2 (Gemengd-D <13) - Z&PC De Gouwe DG1 (Gemengd-D <13) 8 - 6
12 okt 21:25 MNC Dordrecht H1 (ManMeer Cup Heren Kwart finale) - ZPB H&L Productions H1 (Heren (Bond)) 7 - 7
12 okt 21:10 ZPB H&L Productions H3 (Heren) - d'ELFT H2 (Heren) 12 - 9
12 okt 20:40 Z&PC Rotterdam H6 (Heren) - ZPB H&L Productions H6 (Heren) 5 - 9
12 okt 20:20 ZPB H&L Productions Da3 (Dames) - Alkemade Da1 (Dames) 10 - 6
12 okt 20:00 Katwijk H4 (Heren) - ZPB H&L Productions H4 (Heren) 6 - 6
12 okt 19:15 ZPB H&L Productions Da1 (Dames (Bond)) - UZSC Da1 (Dames (Bond)) 9 - 13
12 okt 17:55 ZPB H&L Productions CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) - Het Ravijn CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) 12 - 15
12 okt 17:10 Wiekslag Wiekslag DG*1 (Gemengd-D <13) - ZPB H&L Productions DG3 (Gemengd-D <13) 19 - 0
12 okt 16:50 ZPB H&L Productions Da2 (Dames Reserve (Bond)) - UZSC Da2 (Dames Reserve (Bond)) 16 - 16
12 okt 16:25 Wiekslag DG2 (Gemengd-D <13) - ZPB H&L Productions DG4 (Gemengd-D <13) 6 - 9
12 okt 15:45 Wiekslag Wiekslag EG*1 (Gemengd-E <11) - ZPB H&L Productions EG2 (Gemengd-E <11) 3 - 7
12 okt 15:30 ZPB H&L Productions CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - VZV Njord CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) 9 - 7
12 okt 14:45 ZPB H&L Productions ZPB CJ*2 (Jongens-C <15) - SVH SVH CJ*1 (Jongens-C <15) 1 - 7
12 okt 14:00 ZPB H&L Productions H7 (Heren) - BZC H5 (Heren) 8 - 5
12 okt 13:20 ZPB H&L Productions EG1 (Gemengd-E <11) - ZVL-1886 Tetteroo EG2 (Gemengd-E <11) 7 - 0
12 okt 12:40 ZPB H&L Productions EG4 (Gemengd-E <11 1e deel) - SVH EG2 (Gemengd-E <11) 9 - 4
12 okt 12:00 ZPB H&L Productions EG3 (Gemengd-E <11) - BZC BZC EG*1 (Gemengd-E <11 1e deel) 3 - 2
5 okt 20:20 SVH H2 (Heren Reserve (Bond)) - ZPB H&L Productions H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 3) 14 - 8
5 okt 19:00 SVH H1 (Heren (Bond)) - ZPB H&L Productions H1 (Heren (Bond)) 16 - 12
5 okt 18:55 Waterpolo Den Haag (SG) H4 (Heren) - ZPB H&L Productions H3 (Heren) 11 - 5
5 okt 18:30 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - ZPB H&L Productions CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) 6 - 8
5 okt 16:25 ZPB H&L Productions H4 (Heren) - De Kempvis H3 (Heren) 9 - 7
5 okt 16:15 De Kempvis H7 (Heren) - ZPB H&L Productions H7 (Heren) 10 - 4
5 okt 16:15 AZC AZC DG*1 (Gemengd-D <13) - ZPB H&L Productions DG2 (Gemengd-D <13) 8 - 10
5 okt 16:05 ZVVS Da2 (Dames) - ZPB H&L Productions Da3 (Dames) 7 - 9
5 okt 15:40 ZPB H&L Productions H5 (Heren) - De Kempvis H2 (Heren) 10 - 9
5 okt 14:55 ZPB H&L Productions H6 (Heren) - Zwemvereniging Westland Westland H2 (Heren) 5 - 10
5 okt 14:10 ZPB H&L Productions BJ1 (Jongens-B <17) - SCOMZeehondDuck (SG) BJ1 (Jongens-B <17) 9 - 3
5 okt 13:55 ZVVS EG1 (Gemengd-E <11) - ZPB H&L Productions EG1 (Gemengd-E <11) 3 - 8
5 okt 13:25 ZPB H&L Productions BM1 (Meisjes-B <17) - ZZ&PC De Devel ZZ&PC de Devel/Poseidon BM 1 (Meisjes-B <17) 12 - 3
5 okt 12:40 ZPB H&L Productions DG4 (Gemengd-D <13) - SVH SVH DG*2 (Gemengd-D <13) 16 - 5
5 okt 12:00 ZPB H&L Productions EG2 (Gemengd-E <11) - SCOMZeehondDuck (SG) EG3 (Gemengd-E <11) 8 - 1
29 sep 18:15 ZPB H&L Productions H6 (Heren) - De Kempvis H4 (Heren) 8 - 6
29 sep 17:30 ZPB H&L Productions BJ1 (Jongens-B <17) - ZVL-1886 Tetteroo ZVL-1886 Tetteroo BJ*3 (Jongens-B <17) 26 - 0
29 sep 16:45 ZPB H&L Productions ZPB CJ*3 (Jongens-C <15) - SVH CJ2 (Jongens-C <15) 3 - 12
29 sep 16:00 ZPB H&L Productions DG3 (Gemengd-D <13) - De Kempvis De Kempvis DG*2 (Gemengd-D <13) 7 - 1
29 sep 13:00 MNC Dordrecht EG2 (Gemengd-E <11) - ZPB H&L Productions EG1 (Gemengd-E <11) 4 - 10
28 sep 20:50 BZ&PC H4 (Heren) - ZPB H&L Productions H4 (Heren) 14 - 7
28 sep 20:40 ZPB H&L Productions H7 (Heren) - ZVS H2 (Heren) 7 - 10
28 sep 19:45 De Reigers (SG) H3 (Heren) - ZPB H&L Productions H5 (Heren) 8 - 10
28 sep 19:35 ZPB H&L Productions H1 (Heren (Bond)) - ZVL-1886 Tetteroo H1 (Heren (Bond)) 8 - 9
28 sep 19:00 Het Ravijn Da2 (ManMeer Cup Dames Ronde 1) - ZPB H&L Productions Da2 (Dames Reserve (Bond)) 24 - 3
28 sep 18:25 ZPB H&L Productions H3 (Heren) - Katwijk H3 (Heren) 2 - 9
28 sep 17:30 Het Ravijn Da1 (Dames (Bond)) - ZPB H&L Productions Da1 (Dames (Bond)) 18 - 10
28 sep 17:20 ZPB H&L Productions H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 3) - ZVL-1886 Tetteroo H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 1) 9 - 10
28 sep 17:05 Z&PC Rotterdam BM1 (Meisjes-B <17) - ZPB H&L Productions BM1 (Meisjes-B <17) 17 - 3
28 sep 16:20 AZC CJ1 (Jongens-C <15) - ZPB H&L Productions ZPB CJ*2 (Jongens-C <15) 15 - 2
28 sep 16:20 ZVL-1886 Tetteroo DG2 (Gemengd-D <13) - ZPB H&L Productions DG1 (Gemengd-D <13) 4 - 26
28 sep 16:15 VZV Njord CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) - ZPB H&L Productions CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) 5 - 11
28 sep 16:00 ZPB H&L Productions CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - UZSC CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) 11 - 6
28 sep 15:45 SVH Da1 (Dames) - ZPB H&L Productions Da3 (Dames) 7 - 8
22 sep 14:25 MNC Dordrecht DG1 (Gemengd-D <13) - ZPB H&L Productions DG1 (Gemengd-D <13) 4 - 15
21 sep 19:00 Schuurman BZC Da1 (Dames (Bond)) - ZPB H&L Productions Da2 (Dames Reserve (Bond)) 11 - 10
21 sep 18:25 Zwemvereniging Westland Westland/ZDHC/DSZ BM*1 (Meisjes-B <17) - ZPB H&L Productions BM1 (Meisjes-B <17) 8 - 4
21 sep 17:45 ZVS H1 (Heren) - ZPB H&L Productions H6 (Heren) 15 - 9
21 sep 17:00 De Linge/PCG (SG) DG1 (Gemengd-D <13) - ZPB H&L Productions DG4 (Gemengd-D <13) 4 - 9
21 sep 14:50 De Kempvis EG3 (Gemengd-E <11) - ZPB H&L Productions EG2 (Gemengd-E <11) 0 - 22
21 sep 14:15 De Walvisch Regio Noord CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - ZPB H&L Productions CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) 2 - 27
21 sep 14:05 ZPB H&L Productions Da3 (Dames) - De Kempvis Da1 (Dames) 7 - 10
21 sep 13:20 ZPB H&L Productions ZPB CJ*2 (Jongens-C <15) - ZVL-1886 Tetteroo ZVL-1886 Tetteroo CJ*2 (Jongens-C <15) 13 - 2
21 sep 12:40 ZPB H&L Productions EG4 (Gemengd-E <11 1e deel) - ZPB H&L Productions EG3 (Gemengd-E <11) 1 - 8
21 sep 12:00 ZPB H&L Productions EG1 (Gemengd-E <11) - De Kempvis EG1 (Gemengd-E <11) 12 - 7
15 sep 18:15 Sassenheim AJ1 (Jongens-B <17) - ZPB H&L Productions BJ1 (Jongens-B <17) 9 - 7
15 sep 14:15 WSG NieMo (SG) CJ1 (Jongens-C <15) - ZPB H&L Productions ZPB CJ*3 (Jongens-C <15) 24 - 1
14 sep 19:45 ZPB H&L Productions H4 (Heren) - AZC H5 (Heren) 5 - 7
14 sep 19:15 Aquadraat (SG) H1 (Heren) - ZPB H&L Productions H3 (Heren) 10 - 10
14 sep 19:00 ZPB H&L Productions H5 (Heren) - Poseidon'56 H1 (Heren) 4 - 9
14 sep 18:30 - ZPB H&L Productions DG3 (Gemengd-D <13) 9 - 9
14 sep 17:30 Katwijk CJ1 (Jongens-C <15) - ZPB H&L Productions ZPB CJ*2 (Jongens-C <15) 2 - 13
14 sep 13:00 MNC Dordrecht EG5 (Gemengd-E <11) - ZPB H&L Productions EG4 (Gemengd-E <11 1e deel) 1 - 11
14 sep 12:45 ZPB H&L Productions BM1 (Meisjes-B <17) - BZC BZC/de Lansingh BM*1 (Meisjes-B <17) 13 - 4
14 sep 12:00 ZPB H&L Productions DG1 (Gemengd-D <13) - ZPB H&L Productions DG2 (Gemengd-D <13) 26 - 3
Verenigingsinformatie
NaamZPB H&L Productions
AccommodatiegegevensInge de Bruijn Zwembad
BARENDRECHT