DatumTijdWedstrijdLocatie
7 dec 20:10 ZPCH H2 (Heren) - West-Friesland (SG) H2 (Heren)Sportcomplex Koning Willem Alexander
7 dec 20:55 ZPCH ZPCH/VZV BJ1 (Jongens-B <17) - KZC BJ1 (Jongens-B <17)Sportcomplex Koning Willem Alexander
7 dec 21:40 ZPCH H1 (Heren (Bond)) - DJK-ZAR H1 (Heren (Bond))Sportcomplex Koning Willem Alexander
14 dec 16:00 ZPCH ZPCH/VZV BJ1 (Jongens-B <17) - ZV De Zaan BJ2 (Jongens-B <17)De Heerenduinen
14 dec 18:15 Aquarijn EG1 (Gemengd-E <11) - ZPCH EG1 (Gemengd-E <11)Sportcomplex Merwestein
15 dec 14:45 ZPCH DG2 (Gemengd-D <13) - Het Y DG2 (Gemengd-D <13)Sportcomplex Koning Willem Alexander
15 dec 15:30 ZPCH ZPCH DG1* (Gemengd-D <13) - Het Y DG1 (Gemengd-D <13)Sportcomplex Koning Willem Alexander
15 dec 16:15 ZPCH H4 (Heren) - De Ham H6 (Heren)Sportcomplex Koning Willem Alexander
15 dec 17:00 ZPCH ZPCH BCM1/De Amstel BCM1 (Meisjes-C <15) - KZC KZC BCM1 (Meisjes-C <15)Sportcomplex Koning Willem Alexander
15 dec 17:45 ZPCH CJ1 (Jongens-C <15) - De Otters Het Gooi CJ1 (Jongens-C <15)Sportcomplex Koning Willem Alexander
15 dec 18:30 ZPCH H3 (Heren) - De Amstel H1 (Heren)Sportcomplex Koning Willem Alexander
15 dec 19:20 ZPCH Da1 (Dames) - De Snippen Da1 (Dames)Sportcomplex Koning Willem Alexander
15 dec 20:05 ZPCH H2 (Heren) - Aquafit H1 (Heren)Sportcomplex Koning Willem Alexander
15 dec 20:50 ZPCH H1 (Heren (Bond)) - DAW H1 (Heren (Bond))Sportcomplex Koning Willem Alexander
21 dec 16:15 ZPCH EG1 (Gemengd-E <11) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG1 (Gemengd-E <11)Sportcomplex Koning Willem Alexander
11 jan 17:15 ZV De Zaan DG2 (Gemengd-D <13) - ZPCH ZPCH DG1* (Gemengd-D <13)De Slag
11 jan 17:30 Zwemvereniging Utrecht Zwemvereniging Utrecht DG1* (Gemengd-D <13) - ZPCH DG2 (Gemengd-D <13)De Kwakel
11 jan 18:00 ZV De Zaan ZV De Zaan BCM2 (Meisjes-C <15) - ZPCH ZPCH BCM1/De Amstel BCM1 (Meisjes-C <15)De Slag
11 jan 18:45 ZV De Zaan CJ2 (Jongens-C <15) - ZPCH CJ1 (Jongens-C <15)De Slag
11 jan 19:10 DWT H4 (Heren) - ZPCH H4 (Heren)Boerhaavebad
11 jan 19:30 De Aalscholver H2 (Heren) - ZPCH H3 (Heren)Almere Poort
11 jan 19:45 WZ&PC Purmerend BJ1 (Jongens-B <17) - ZPCH ZPCH/VZV BJ1 (Jongens-B <17)Spurd-Leeghwaterbad
11 jan 20:10 KZC H1 (Heren (Bond)) - ZPCH H1 (Heren (Bond))Sportfondsenbad Beverwijk
11 jan 20:30 WZ&PC Purmerend H1 (Heren) - ZPCH H2 (Heren)Spurd-Leeghwaterbad
11 jan 20:35 West-Friesland (SG) Da2 (Dames) - ZPCH Da1 (Dames)De Waterhoorn
18 jan 12:00 ZPCH DG2 (Gemengd-D <13) - De Duinkikkers De Duinkikkers DG1* (Gemengd-D <13)Sportcomplex Koning Willem Alexander
18 jan 12:00 ZPCH EG1 (Gemengd-E <11) - ZV De Zaan EG1 (Gemengd-E <11)Sportcomplex Koning Willem Alexander
18 jan 12:45 ZPCH ZPCH DG1* (Gemengd-D <13) - ZV Haerlem DG1 (Gemengd-D <13)Sportcomplex Koning Willem Alexander
18 jan 13:25 ZPCH CJ1 (Jongens-C <15) - KZC CJ1 (Jongens-C <15)Sportcomplex Koning Willem Alexander
18 jan 14:15 ZPCH Da1 (Dames) - JAWS Amsterdam Da1 (Dames)Sportcomplex Koning Willem Alexander
18 jan 15:00 ZPCH H2 (Heren) - DAW H3 (Heren)Sportcomplex Koning Willem Alexander
18 jan 15:45 ZPCH H1 (Heren (Bond)) - Alkemade H1 (Heren (Bond))Sportcomplex Koning Willem Alexander
19 jan 16:15 ZPCH ZPCH BCM1/De Amstel BCM1 (Meisjes-C <15) - Watervlo Watervlo BCM1 (Meisjes-C <15)Het Veenweidebad
19 jan 18:10 ZPCH H4 (Heren) - DWT H4 (Heren)Sportcomplex Koning Willem Alexander
19 jan 18:55 ZPCH H3 (Heren) - De Duinkikkers H2 (Heren)Sportcomplex Koning Willem Alexander
19 jan 19:40 ZPCH ZPCH/VZV BJ1 (Jongens-B <17) - DAW BJ1 (Jongens-B <17)Sportcomplex Koning Willem Alexander
25 jan 16:40 ZPCH DG2 (Gemengd-D <13) - WZ&PC Purmerend DG2 (Gemengd-D <13)Sportcomplex Koning Willem Alexander
25 jan 17:20 ZPCH ZPCH DG1* (Gemengd-D <13) - WZ&PC Purmerend DG1 (Gemengd-D <13)Sportcomplex Koning Willem Alexander
25 jan 18:05 ZPCH CJ1 (Jongens-C <15) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CJ2 (Jongens-C <15)Sportcomplex Koning Willem Alexander
25 jan 18:45 De Otters Het Gooi EG1 (Gemengd-E <11) - ZPCH EG1 (Gemengd-E <11)Sportcentrum De Zandzee
25 jan 18:55 ZPCH H3 (Heren) - IJsselmeer H1 (Heren)Sportcomplex Koning Willem Alexander
25 jan 19:30 ZPCH ZPCH/VZV BJ1 (Jongens-B <17) - ZV Haerlem BJ1 (Jongens-B <17)De Heerenduinen
25 jan 19:35 De Snippen H3 (Heren) - ZPCH H4 (Heren)De Meerkamp
25 jan 19:40 ZPCH Da1 (Dames) - ZV De Zaan Da5 (Dames)Sportcomplex Koning Willem Alexander
25 jan 20:25 ZPCH H2 (Heren) - ZV De Zaan H4 (Heren)Sportcomplex Koning Willem Alexander
25 jan 21:10 ZPCH H1 (Heren (Bond)) - West-Friesland (SG) H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1)Sportcomplex Koning Willem Alexander
26 jan 17:00 ZPCH ZPCH BCM1/De Amstel BCM1 (Meisjes-C <15) - De Ham De Ham BCM2 (Meisjes-C <15)Het Veenweidebad
1 feb 14:10 De Ham EG1 (Gemengd-E <11) - ZPCH EG1 (Gemengd-E <11)De Crommenije
1 feb 16:30 De Ham BJ2 (Jongens-B <17) - ZPCH ZPCH/VZV BJ1 (Jongens-B <17)De Crommenije
1 feb 17:00 KZC DG1 (Gemengd-D <13) - ZPCH ZPCH DG1* (Gemengd-D <13)Sportfondsenbad Beverwijk
1 feb 17:05 HZC de Robben HZC de Robben DG1* (Gemengd-D <13) - ZPCH DG2 (Gemengd-D <13)De Lieberg
1 feb 19:10 AquaWaarD CJ1 (Jongens-C <15) - ZPCH CJ1 (Jongens-C <15)De Waardergolf
1 feb 19:55 AquaWaarD Aquawaard BCM1 (Meisjes-C <15) - ZPCH ZPCH BCM1/De Amstel BCM1 (Meisjes-C <15)De Waardergolf
1 feb 20:55 DWT H1 (Heren (Bond)) - ZPCH H1 (Heren (Bond))Boerhaavebad
1 feb 21:25 AquaWaarD H1 (Heren) - ZPCH H2 (Heren)De Waardergolf
1 feb 21:30 De Waterwolf H2 (Heren) - ZPCH H4 (Heren)Sloterparkbad
2 feb 14:30 UZSC H8 (Heren) - ZPCH H3 (Heren)De Krommerijn
8 feb 16:00 ZPCH DG2 (Gemengd-D <13) - MSV-Zeemacht DG1 (Gemengd-D <13)Sportcomplex Koning Willem Alexander
8 feb 16:00 ZPCH EG1 (Gemengd-E <11) - UZSC EG1 (Gemengd-E <11)Sportcomplex Koning Willem Alexander
8 feb 16:45 ZPCH H4 (Heren) - ZV De Zaan H9 (Heren)Sportcomplex Koning Willem Alexander
8 feb 17:30 ZPCH H3 (Heren) - De Albatros H1 (Heren)Sportcomplex Koning Willem Alexander
8 feb 18:15 ZPCH H2 (Heren) - KZC H2 (Heren)Sportcomplex Koning Willem Alexander
8 feb 19:00 ZPCH H1 (Heren (Bond)) - Oceanus H1 (Heren (Bond))Sportcomplex Koning Willem Alexander
9 feb 18:15 ZPCH CJ1 (Jongens-C <15) - De Ham CJ2 (Jongens-C <15)Sportcomplex Koning Willem Alexander
9 feb 19:05 ZPCH ZPCH BCM1/De Amstel BCM1 (Meisjes-C <15) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BCM2 (Meisjes-C <15)Sportcomplex Koning Willem Alexander
9 feb 19:50 ZPCH Da1 (Dames) - De Reuring Da1 (Dames)Sportcomplex Koning Willem Alexander
15 feb 16:15 ZPCH EG1 (Gemengd-E <11) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG2 (Gemengd-E <11)Sportcomplex Koning Willem Alexander
15 feb 20:00 Alkemade H1 (Heren (Bond)) - ZPCH H1 (Heren (Bond))De Tweesprong
29 feb 16:45 De Ham H6 (Heren) - ZPCH H4 (Heren)De Crommenije
29 feb 17:30 De Ham Da5 (Dames) - ZPCH Da1 (Dames)De Crommenije
7 maa 15:15 De Dolfijn DG1 (Gemengd-D <13) - ZPCH ZPCH DG1* (Gemengd-D <13)Sloterparkbad
7 maa 16:00 De Dolfijn De Dolfijn BCM1 (Meisjes-C <15) - ZPCH ZPCH BCM1/De Amstel BCM1 (Meisjes-C <15)Sloterparkbad
7 maa 16:15 ZPCH EG1 (Gemengd-E <11) - Aquarijn EG1 (Gemengd-E <11)Sportcomplex Koning Willem Alexander
7 maa 16:50 De Dolfijn De Dolfijn CJ1* (Jongens-C <15) - ZPCH CJ1 (Jongens-C <15)Sloterparkbad
7 maa 17:30 VZV H3 (Heren) - ZPCH H2 (Heren)De Heerenduinen
7 maa 18:00 De Meeuwen Diemen BJ1 (Jongens-B <17) - ZPCH ZPCH/VZV BJ1 (Jongens-B <17)Weth. F.B. Duran
7 maa 19:35 De Snippen DG1 (Gemengd-D <13) - ZPCH DG2 (Gemengd-D <13)De Meerkamp
7 maa 19:45 De Reigers (SG) H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1) - ZPCH H1 (Heren (Bond))De Waterthor
7 maa 20:45 De Meeuwen Diemen H2 (Heren) - ZPCH H3 (Heren)Weth. F.B. Duran
14 maa 15:30 Watervlo Watervlo BCM1 (Meisjes-C <15) - ZPCH ZPCH BCM1/De Amstel BCM1 (Meisjes-C <15)Fletiomare
14 maa 16:50 DAW BJ1 (Jongens-B <17) - ZPCH ZPCH/VZV BJ1 (Jongens-B <17)Sportcomplex Hoornsevaart
14 maa 17:10 KZC CJ1 (Jongens-C <15) - ZPCH CJ1 (Jongens-C <15)Sportfondsenbad Beverwijk
14 maa 18:45 ZV Haerlem DG1 (Gemengd-D <13) - ZPCH ZPCH DG1* (Gemengd-D <13)De Planeet
14 maa 20:15 KZC H5 (Heren) - ZPCH H4 (Heren)Sportfondsenbad Beverwijk
14 maa 21:35 DAW H3 (Heren) - ZPCH H2 (Heren)Sportcomplex Hoornsevaart
15 maa 14:30 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG1 (Gemengd-E <11) - ZPCH EG1 (Gemengd-E <11)Sportcomplex Amerena
15 maa 17:00 De Duinkikkers De Duinkikkers DG1* (Gemengd-D <13) - ZPCH DG2 (Gemengd-D <13)Sportboulevard de Engh
15 maa 17:30 JAWS Amsterdam Da1 (Dames) - ZPCH Da1 (Dames)De Mirandabad
15 maa 18:30 De Duinkikkers H2 (Heren) - ZPCH H3 (Heren)Sportboulevard de Engh
21 maa 15:45 ZPCH DG2 (Gemengd-D <13) - De Meeuwen Diemen De Meeuwen Diemen DG1* (Gemengd-D <13)Sportcomplex Koning Willem Alexander
21 maa 16:30 ZPCH ZPCH DG1* (Gemengd-D <13) - VZV DG1 (Gemengd-D <13)Sportcomplex Koning Willem Alexander
21 maa 17:15 ZPCH H4 (Heren) - DWT H4 (Heren)Sportcomplex Koning Willem Alexander
21 maa 17:30 ZPCH ZPCH/VZV BJ1 (Jongens-B <17) - AZ&PC De Futen AZ&PC De Futen BJ1/De Amstel/Oceanus BJ1 (Jongens-B <17)De Heerenduinen
21 maa 18:00 ZPCH CJ1 (Jongens-C <15) - BZC Brandenburg BZC Brandenburg CJ1* (Jongens-C <15)Sportcomplex Koning Willem Alexander
21 maa 18:50 ZPCH H3 (Heren) - UZSC H9 (Heren)Sportcomplex Koning Willem Alexander
21 maa 19:35 ZPCH Da1 (Dames) - Watervlo Da3 (Dames)Sportcomplex Koning Willem Alexander
21 maa 20:20 ZPCH H2 (Heren) - AZ&PC De Futen H2 (Heren)Sportcomplex Koning Willem Alexander
21 maa 21:05 ZPCH H1 (Heren (Bond)) - AZ&PC De Futen H1 (ManMeer Cup Heren ronde 2)Sportcomplex Koning Willem Alexander
22 maa 16:15 ZPCH ZPCH BCM1/De Amstel BCM1 (Meisjes-C <15) - VZV VZV BCM1/ZV Haerlem BCM1 (Meisjes-C <15)Het Veenweidebad
28 maa 14:30 ZV De Zaan EG1 (Gemengd-E <11) - ZPCH EG1 (Gemengd-E <11)De Slag
28 maa 18:00 ZPCH H1 (Heren (Bond)) - De Snippen H1 (Heren (Bond))Sportcomplex Koning Willem Alexander
29 maa 16:15 ZPCH H4 (Heren) - De Meerkoeten H2 (Heren)Sportcomplex Koning Willem Alexander
29 maa 17:00 ZPCH CJ1 (Jongens-C <15) - Het Y CJ1 (Jongens-C <15)Sportcomplex Koning Willem Alexander
29 maa 17:50 ZPCH Da1 (Dames) - De Waterwolf De Waterwolf Da1/Het Y Da4 (Dames)Sportcomplex Koning Willem Alexander
29 maa 18:35 ZPCH ZPCH BCM1/De Amstel BCM1 (Meisjes-C <15) - De Duinkikkers De Duinkikkers BCM1 (Meisjes-C <15)Sportcomplex Koning Willem Alexander
29 maa 19:20 ZPCH H2 (Heren) - Triton H1 (Heren)Sportcomplex Koning Willem Alexander
29 maa 20:05 ZPCH ZPCH/VZV BJ1 (Jongens-B <17) - Het Y BJ1 (Jongens-B <17)Sportcomplex Koning Willem Alexander
4 apr 16:00 ZPCH ZPCH BCM1/De Amstel BCM1 (Meisjes-C <15) - UZSC UZSC BCM2 (Meisjes-C <15)Het Veenweidebad
4 apr 16:15 ZPCH DG2 (Gemengd-D <13) - DWT DG1 (Gemengd-D <13)Sportcomplex Koning Willem Alexander
4 apr 16:15 ZPCH EG1 (Gemengd-E <11) - De Otters Het Gooi EG1 (Gemengd-E <11)Sportcomplex Koning Willem Alexander
4 apr 17:00 ZPCH ZPCH DG1* (Gemengd-D <13) - UZSC DG2 (Gemengd-D <13)Sportcomplex Koning Willem Alexander
4 apr 17:45 ZPCH H4 (Heren) - De Snippen H3 (Heren)Sportcomplex Koning Willem Alexander
4 apr 18:15 ZPCH ZPCH/VZV BJ1 (Jongens-B <17) - De Dolfijn BJ1 (Jongens-B <17)De Heerenduinen
4 apr 18:30 ZPCH CJ1 (Jongens-C <15) - De Otters Het Gooi CJ2 (Jongens-C <15)Sportcomplex Koning Willem Alexander
4 apr 19:20 ZPCH H3 (Heren) - Zwemvereniging Utrecht H3 (Heren)Sportcomplex Koning Willem Alexander
4 apr 20:05 ZPCH Da1 (Dames) - De Dolfijn Da2 (Dames)Sportcomplex Koning Willem Alexander
4 apr 20:50 ZPCH H2 (Heren) - De Meerkoeten H1 (Heren)Sportcomplex Koning Willem Alexander
4 apr 21:35 ZPCH H1 (Heren (Bond)) - Sassenheim H1 (Heren (Bond))Sportcomplex Koning Willem Alexander
18 apr 14:30 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG3 (Gemengd-D <13) - ZPCH ZPCH DG1* (Gemengd-D <13)Sportcomplex Amerena
18 apr 15:15 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H10 (Heren) - ZPCH H3 (Heren)Sportcomplex Amerena
18 apr 15:45 West-Friesland (SG) H2 (Heren) - ZPCH H2 (Heren)De Waterhoorn
18 apr 16:15 ZPCH DG2 (Gemengd-D <13) - Zwemclub Zeist DG1 (Gemengd-D <13)Sportcomplex Koning Willem Alexander
18 apr 16:15 ZPCH EG1 (Gemengd-E <11) - De Ham EG1 (Gemengd-E <11)Sportcomplex Koning Willem Alexander
18 apr 19:15 KZC BJ1 (Jongens-B <17) - ZPCH ZPCH/VZV BJ1 (Jongens-B <17)Sportfondsenbad Beverwijk
18 apr 19:15 DJK-ZAR H1 (Heren (Bond)) - ZPCH H1 (Heren (Bond))Sportplaza Mercator
18 apr 19:30 Aquarijn Da3 (Dames) - ZPCH Da1 (Dames)Sportcomplex Merwestein
18 apr 19:50 De Otters Het Gooi DE Otters Het Gooi BCM1 (Meisjes-C <15) - ZPCH ZPCH BCM1/De Amstel BCM1 (Meisjes-C <15)Sportcentrum De Zandzee
25 apr 15:15 [Concept]UZSC EG1 (Gemengd-E <11) - ZPCH EG1 (Gemengd-E <11)De Krommerijn
DatumTijdWedstrijdUitslag
1 dec 19:40 Sassenheim H1 (Heren (Bond)) - ZPCH H1 (Heren (Bond)) 18 - 5
30 nov 20:30 Zwemvereniging Utrecht H3 (Heren) - ZPCH H3 (Heren) 11 - 3
30 nov 20:00 De Dolfijn Da2 (Dames) - ZPCH Da1 (Dames) 3 - 17
30 nov 19:40 De Otters Het Gooi CJ2 (Jongens-C <15) - ZPCH CJ1 (Jongens-C <15) 5 - 11
30 nov 19:15 ZPCH H4 (Heren) - KZC H5 (Heren) 11 - 6
30 nov 18:45 DWT DG1 (Gemengd-D <13) - ZPCH DG2 (Gemengd-D <13) 21 - 2
30 nov 17:15 De Dolfijn BJ1 (Jongens-B <17) - ZPCH ZPCH/VZV BJ1 (Jongens-B <17) 13 - 7
30 nov 16:45 De Meerkoeten H1 (Heren) - ZPCH H2 (Heren) 7 - 6
30 nov 16:35 UZSC UZSC BCM2 (Meisjes-C <15) - ZPCH ZPCH BCM1/De Amstel BCM1 (Meisjes-C <15) 3 - 7
30 nov 15:55 UZSC DG2 (Gemengd-D <13) - ZPCH ZPCH DG1* (Gemengd-D <13) 5 - 4
30 nov 14:00 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG2 (Gemengd-E <11) - ZPCH EG1 (Gemengd-E <11) 7 - 1
24 nov 16:15 De Ham H6 (Heren) - ZPCH H4 (Heren) 11 - 5
23 nov 19:35 DAW H1 (Heren (Bond)) - ZPCH H1 (Heren (Bond)) 15 - 7
23 nov 19:10 De Albatros H1 (Heren) - ZPCH H3 (Heren) 16 - 5
23 nov 19:05 KZC H2 (Heren) - ZPCH H2 (Heren) 12 - 6
23 nov 18:30 De Reuring Da1 (Dames) - ZPCH Da1 (Dames) 5 - 10
23 nov 17:30 MSV-Zeemacht DG1 (Gemengd-D <13) - ZPCH DG2 (Gemengd-D <13) 21 - 5
23 nov 16:30 De Ham CJ2 (Jongens-C <15) - ZPCH CJ1 (Jongens-C <15) 7 - 18
23 nov 15:30 UZSC EG1 (Gemengd-E <11) - ZPCH EG1 (Gemengd-E <11) 2 - 1
23 nov 14:45 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BCM2 (Meisjes-C <15) - ZPCH ZPCH BCM1/De Amstel BCM1 (Meisjes-C <15) 4 - 4
17 nov 19:20 AZ&PC De Futen H1 (ManMeer Cup Heren ronde 2) - ZPCH H1 (Heren (Bond)) 11 - 8
17 nov 18:35 AZ&PC De Futen H2 (Heren) - ZPCH H2 (Heren) 14 - 7
17 nov 16:45 UZSC H9 (Heren) - ZPCH H3 (Heren) 7 - 5
17 nov 16:15 AZ&PC De Futen AZ&PC De Futen BJ1/De Amstel/Oceanus BJ1 (Jongens-B <17) - ZPCH ZPCH/VZV BJ1 (Jongens-B <17) 3 - 13
17 nov 16:15 ZPCH EG1 (Gemengd-E <11) - De Ham EG1 (Gemengd-E <11) 4 - 9
16 nov 18:45 De Meeuwen Diemen De Meeuwen Diemen DG1* (Gemengd-D <13) - ZPCH DG2 (Gemengd-D <13) 8 - 2
16 nov 17:15 Watervlo Da3 (Dames) - ZPCH Da1 (Dames) 4 - 8
16 nov 17:15 ZV De Zaan H9 (Heren) - ZPCH H4 (Heren) 8 - 12
16 nov 16:45 BZC Brandenburg BZC Brandenburg CJ1* (Jongens-C <15) - ZPCH CJ1 (Jongens-C <15) 7 - 12
16 nov 16:45 VZV VZV BCM1/ZV Haerlem BCM1 (Meisjes-C <15) - ZPCH ZPCH BCM1/De Amstel BCM1 (Meisjes-C <15) 9 - 4
16 nov 15:15 VZV DG1 (Gemengd-D <13) - ZPCH ZPCH DG1* (Gemengd-D <13) 9 - 1
10 nov 20:50 ZPCH H1 (Heren (Bond)) - De Reigers (SG) H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1) 8 - 13
10 nov 20:05 ZPCH H2 (Heren) - VZV H3 (Heren) 9 - 6
10 nov 19:20 ZPCH Da1 (Dames) - De Ham Da5 (Dames) 6 - 1
10 nov 18:35 ZPCH ZPCH BCM1/De Amstel BCM1 (Meisjes-C <15) - De Dolfijn De Dolfijn BCM1 (Meisjes-C <15) 12 - 4
10 nov 17:50 ZPCH CJ1 (Jongens-C <15) - De Dolfijn De Dolfijn CJ1* (Jongens-C <15) 20 - 5
10 nov 17:00 ZPCH H3 (Heren) - De Meeuwen Diemen H2 (Heren) 7 - 14
10 nov 16:15 ZPCH H4 (Heren) - De Waterwolf H2 (Heren) 6 - 4
10 nov 15:30 ZPCH ZPCH DG1* (Gemengd-D <13) - De Dolfijn DG1 (Gemengd-D <13) 10 - 11
10 nov 14:45 ZPCH DG2 (Gemengd-D <13) - De Snippen DG1 (Gemengd-D <13) 5 - 11
10 nov 14:45 ZPCH EG1 (Gemengd-E <11) - De Otters Het Gooi EG1 (Gemengd-E <11) 3 - 5
9 nov 16:45 ZPCH ZPCH/VZV BJ1 (Jongens-B <17) - De Meeuwen Diemen BJ1 (Jongens-B <17) 3 - 8
3 nov 18:30 De Duinkikkers De Duinkikkers BCM1 (Meisjes-C <15) - ZPCH ZPCH BCM1/De Amstel BCM1 (Meisjes-C <15) 7 - 7
2 nov 21:00 De Snippen H1 (Heren (Bond)) - ZPCH H1 (Heren (Bond)) 14 - 12
2 nov 20:30 Triton H1 (Heren) - ZPCH H2 (Heren) 11 - 6
2 nov 18:50 Het Y BJ1 (Jongens-B <17) - ZPCH ZPCH/VZV BJ1 (Jongens-B <17) 13 - 6
2 nov 18:00 Het Y CJ1 (Jongens-C <15) - ZPCH CJ1 (Jongens-C <15) 11 - 8
2 nov 14:00 ZV De Zaan EG1 (Gemengd-E <11) - ZPCH EG1 (Gemengd-E <11) 15 - 3
26 okt 19:35 De Snippen H3 (Heren) - ZPCH H4 (Heren) 2 - 16
19 okt 18:45 Oceanus H1 (Heren (Bond)) - ZPCH H1 (Heren (Bond)) 10 - 4
12 okt 21:20 ZPCH H1 (Heren (Bond)) - DWT H1 (Heren (Bond)) 12 - 6
12 okt 20:35 ZPCH H3 (Heren) - UZSC H8 (Heren) 10 - 12
12 okt 19:50 ZPCH H2 (Heren) - AquaWaarD H1 (Heren) 12 - 6
12 okt 19:05 ZPCH H4 (Heren) - De Meerkoeten H2 (Heren) 2 - 3
12 okt 18:15 ZPCH ZPCH/VZV BJ1 (Jongens-B <17) - De Ham BJ2 (Jongens-B <17) 9 - 11
12 okt 17:30 ZPCH ZPCH BCM1/De Amstel BCM1 (Meisjes-C <15) - AquaWaarD Aquawaard BCM1 (Meisjes-C <15) 4 - 6
12 okt 16:40 ZPCH CJ1 (Jongens-C <15) - AquaWaarD CJ1 (Jongens-C <15) 10 - 3
12 okt 16:00 ZPCH ZPCH DG1* (Gemengd-D <13) - KZC DG1 (Gemengd-D <13) 6 - 8
12 okt 15:15 ZPCH DG2 (Gemengd-D <13) - HZC de Robben HZC de Robben DG1* (Gemengd-D <13) 11 - 4
6 okt 15:45 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG1 (Gemengd-E <11) - ZPCH EG1 (Gemengd-E <11) 12 - 0
5 okt 21:20 West-Friesland (SG) H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1) - ZPCH H1 (Heren (Bond)) 15 - 9
5 okt 21:10 KZC H5 (Heren) - ZPCH H4 (Heren) 3 - 8
5 okt 19:40 IJsselmeer H1 (Heren) - ZPCH H3 (Heren) 19 - 3
5 okt 19:15 ZV Haerlem BJ1 (Jongens-B <17) - ZPCH ZPCH/VZV BJ1 (Jongens-B <17) 4 - 6
5 okt 18:15 WZ&PC Purmerend DG1 (Gemengd-D <13) - ZPCH ZPCH DG1* (Gemengd-D <13) 18 - 2
5 okt 17:30 WZ&PC Purmerend DG2 (Gemengd-D <13) - ZPCH DG2 (Gemengd-D <13) 7 - 3
5 okt 17:15 De Ham De Ham BCM2 (Meisjes-C <15) - ZPCH ZPCH BCM1/De Amstel BCM1 (Meisjes-C <15) 2 - 3
5 okt 17:00 ZV De Zaan H4 (Heren) - ZPCH H2 (Heren) 14 - 6
5 okt 16:45 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CJ2 (Jongens-C <15) - ZPCH CJ1 (Jongens-C <15) 9 - 14
5 okt 14:45 ZV De Zaan Da5 (Dames) - ZPCH Da1 (Dames) 10 - 5
29 sep 21:35 ZPCH H1 (Heren (Bond)) - KZC H1 (Heren (Bond)) 14 - 11
29 sep 20:50 ZPCH ZPCH/VZV BJ1 (Jongens-B <17) - WZ&PC Purmerend BJ1 (Jongens-B <17) 9 - 4
29 sep 20:05 ZPCH H2 (Heren) - WZ&PC Purmerend H1 (Heren) 9 - 5
29 sep 19:20 ZPCH H3 (Heren) - De Aalscholver H2 (Heren) 5 - 11
29 sep 18:35 ZPCH Da1 (Dames) - West-Friesland (SG) Da2 (Dames) 9 - 4
29 sep 17:50 ZPCH ZPCH BCM1/De Amstel BCM1 (Meisjes-C <15) - ZV De Zaan ZV De Zaan BCM2 (Meisjes-C <15) 2 - 6
29 sep 17:00 ZPCH CJ1 (Jongens-C <15) - ZV De Zaan CJ2 (Jongens-C <15) 22 - 2
29 sep 16:15 ZPCH H4 (Heren) - ZV De Zaan H9 (Heren) 12 - 6
29 sep 15:30 ZPCH ZPCH DG1* (Gemengd-D <13) - ZV De Zaan DG2 (Gemengd-D <13) 3 - 12
29 sep 14:45 ZPCH DG2 (Gemengd-D <13) - Zwemvereniging Utrecht Zwemvereniging Utrecht DG1* (Gemengd-D <13) 9 - 5
29 sep 14:45 ZPCH EG1 (Gemengd-E <11) - Aquarijn EG1 (Gemengd-E <11) 9 - 3
22 sep 17:45 De Amstel H1 (Heren) - ZPCH H3 (Heren) 7 - 10
22 sep 15:40 Het Y DG1 (Gemengd-D <13) - ZPCH ZPCH DG1* (Gemengd-D <13) 11 - 9
22 sep 15:00 Het Y DG2 (Gemengd-D <13) - ZPCH DG2 (Gemengd-D <13) 4 - 5
21 sep 20:30 Aquafit H1 (Heren) - ZPCH H2 (Heren) 6 - 9
21 sep 20:15 De Snippen Da1 (Dames) - ZPCH Da1 (Dames) 6 - 6
21 sep 19:50 De Otters Het Gooi CJ1 (Jongens-C <15) - ZPCH CJ1 (Jongens-C <15) 8 - 14
21 sep 18:00 KZC KZC BCM1 (Meisjes-C <15) - ZPCH ZPCH BCM1/De Amstel BCM1 (Meisjes-C <15) 16 - 3
21 sep 17:00 ZV De Zaan BJ2 (Jongens-B <17) - ZPCH ZPCH/VZV BJ1 (Jongens-B <17) 13 - 3
14 sep 18:45 De Waterwolf H2 (Heren) - ZPCH H4 (Heren) 12 - 9
14 sep 18:00 De Waterwolf De Waterwolf Da1/Het Y Da4 (Dames) - ZPCH Da1 (Dames) 10 - 7
14 sep 16:15 ZPCH EG1 (Gemengd-E <11) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG2 (Gemengd-E <11) 3 - 15
Verenigingsinformatie
NaamZPCH
AccommodatiegegevensSportcomplex Koning Willem Alexander
HOOFDDORP