TeamPoule
NDD BG1 (Gemengd-B <17) 2e klasse C
NDD BG2 (Gemengd-B <17) 2e klasse B
NDD CG1 (Gemengd-C <15) 2e klasse D
NDD Da1 (Dames (Bond)) Bond 2e divisie B
NDD Da2 (Dames) 2e klasse B
NDD Da3 (Dames) 2e klasse B
NDD DG1 (Gemengd-D <13) 3e klasse C
NDD H1 (Heren (Bond)) Bond 2e divisie B
NDD H2 (Heren) 2e klasse B
NDD H3 (Heren) 3e klasse C
NDD H4 (Heren) 3e klasse C
NDD H5 (Heren) 4e klasse E
DatumTijdWedstrijdLocatie
14 dec 17:40 PFC Rheden DG2 (Gemengd-D <13) - NDD DG1 (Gemengd-D <13)De Grote Koppel
14 dec 18:40 De Vennen Da1 (Dames (Bond)) - NDD Da1 (Dames (Bond))De Vennen
14 dec 19:15 De Mors H1 (Heren (Bond)) - NDD H1 (Heren (Bond))De Koerbelt
15 dec 16:20 NDD CG1 (Gemengd-C <15) - DWV CG1 (Gemengd-C <15)Sportcentrum Rozengaarde
15 dec 17:05 NDD BG1 (Gemengd-B <17) - ENC Arnhem (SG) BG1 (Gemengd-B <17)Sportcentrum Rozengaarde
15 dec 17:50 NDD H3 (Heren) - WZC-De IJsel (SG) H2 (Heren)Sportcentrum Rozengaarde
15 dec 18:30 De Berkelduikers H1 (Heren) - NDD H2 (Heren)De Beemd
15 dec 18:35 NDD H4 (Heren) - DOS H1 (Heren)Sportcentrum Rozengaarde
11 jan 14:45 Thetis BG1 (Gemengd-B <17) - NDD BG1 (Gemengd-B <17)LACO Sportcentrum Lingewaard
11 jan 16:30 De Mors BG1 (Gemengd-B <17) - NDD BG2 (Gemengd-B <17)De Koerbelt
11 jan 17:00 De Gendten H1 (Heren) - NDD H5 (Heren)LACO Sportcentrum Oude Ijsselstreek
11 jan 19:45 EZPC Da1 (Dames) - NDD Da3 (Dames)De Helster
12 jan 16:20 NDD DG1 (Gemengd-D <13) - PFC Rheden DG1 (Gemengd-D <13)Sportcentrum Rozengaarde
12 jan 17:00 NDD H4 (Heren) - Schuurman BZC H6 (Heren)Sportcentrum Rozengaarde
12 jan 17:45 NDD H3 (Heren) - Livo H4 (Heren)Sportcentrum Rozengaarde
12 jan 18:30 NDD Da1 (Dames (Bond)) - De Rijn Da1 (Dames (Bond))Sportcentrum Rozengaarde
12 jan 18:45 ZPC De Hof H2 (Heren) - NDD H2 (Heren)De Vijf Heuvels
12 jan 19:25 NDD H1 (Heren (Bond)) - Orca H1 (Heren (Bond))Sportcentrum Rozengaarde
18 jan 16:20 NDD Da3 (Dames) - DOS Da1 (Dames)Sportcentrum Rozengaarde
18 jan 16:30 PFC Rheden CG1 (Gemengd-C <15) - NDD CG1 (Gemengd-C <15)De Grote Koppel
18 jan 17:05 NDD H2 (Heren) - Losser H2 (Heren)Sportcentrum Rozengaarde
18 jan 17:50 NDD Da1 (Dames (Bond)) - VZV Njord Da1 (Dames (Bond))Sportcentrum Rozengaarde
18 jan 18:00 TZC-Vahalis BG1 (Gemengd-B <17) - NDD BG1 (Gemengd-B <17)Sportplaza Tiel/Groenendaal-plus
18 jan 18:30 WZC-De IJsel (SG) H2 (Heren) - NDD H4 (Heren)De Scheg
18 jan 19:00 NDD H1 (Heren (Bond)) - VZ&PC H1 (Heren (Bond))Sportcentrum Rozengaarde
19 jan 15:15 Hydrofiel Da1 (Dames) - NDD Da2 (Dames)Erica Terpstra Sportfondsenbad
25 jan 16:00 DWV DG1 (Gemengd-D <13) - NDD DG1 (Gemengd-D <13)Zwembad Den Helder
25 jan 16:15 De Breuly BG1 (Gemengd-B <17) - NDD BG1 (Gemengd-B <17)Lentebad
25 jan 16:20 NDD BG2 (Gemengd-B <17) - De IJsselmeeuwen BG1 (Gemengd-B <17)Sportcentrum Rozengaarde
25 jan 17:00 De Breuly H2 (Heren) - NDD H5 (Heren)Lentebad
25 jan 17:05 NDD Da2 (Dames) - Montferland Da1 (Dames)Sportcentrum Rozengaarde
25 jan 17:50 NDD Da3 (Dames) - PFC Rheden Da1 (Dames)Sportcentrum Rozengaarde
25 jan 18:35 NDD H4 (Heren) - Livo H4 (Heren)Sportcentrum Rozengaarde
25 jan 19:45 Zwemvereniging Utrecht Da1 (Dames (Bond)) - NDD Da1 (Dames (Bond))De Kwakel
25 jan 20:00 De Dinkel H1 (Heren) - NDD H2 (Heren)Dorper Esch
25 jan 21:00 WS Twente H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1) - NDD H1 (Heren (Bond))Sportbad Twentebad
1 feb 16:20 NDD BG1 (Gemengd-B <17) - Aqua-Novio'94 BG1 (Gemengd-B <17)Sportcentrum Rozengaarde
1 feb 17:05 NDD H5 (Heren) - WWV Winterswijk H3 (Heren)Sportcentrum Rozengaarde
1 feb 17:30 Proteus BG1 (Gemengd-B <17) - NDD BG2 (Gemengd-B <17)De Schaeck
1 feb 17:45 Livo Da2 (Dames) - NDD Da2 (Dames)t Walfort
1 feb 17:50 NDD H2 (Heren) - Livo H3 (Heren)Sportcentrum Rozengaarde
1 feb 18:35 NDD Da1 (Dames (Bond)) - Arethusa Da1 (ManMeer Cup Dames Ronde 3)Sportcentrum Rozengaarde
1 feb 19:30 NDD H1 (Heren (Bond)) - HZC de Robben H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1)Sportcentrum Rozengaarde
8 feb 16:00 DWV H3 (Heren) - NDD H4 (Heren)Zwembad Den Helder
8 feb 18:05 VZV Njord Da1 (Dames (Bond)) - NDD Da1 (Dames (Bond))Zwembad Den Ekkerman
8 feb 19:45 VZ&PC H1 (Heren (Bond)) - NDD H1 (Heren (Bond))De Stamper
9 feb 16:20 NDD BG2 (Gemengd-B <17) - DOS BG1 (Gemengd-B <17)Sportcentrum Rozengaarde
9 feb 17:05 NDD BG1 (Gemengd-B <17) - RZC BG1 (Gemengd-B <17)Sportcentrum Rozengaarde
9 feb 17:50 NDD Da2 (Dames) - De Rijn Da2 (Dames)Sportcentrum Rozengaarde
9 feb 18:35 NDD Da3 (Dames) - Hydrofiel Da1 (Dames)Sportcentrum Rozengaarde
9 feb 19:20 NDD H3 (Heren) - Natare H2 (Heren)Sportcentrum Rozengaarde
15 feb 17:30 DWV Da1 (Dames) - NDD Da2 (Dames)Zwembad Den Helder
15 feb 17:45 PFC Rheden H3 (Heren) - NDD H5 (Heren)De Grote Koppel
16 feb 16:20 NDD DG1 (Gemengd-D <13) - Natare DG1 (Gemengd-D <13)Sportcentrum Rozengaarde
16 feb 17:00 NDD CG1 (Gemengd-C <15) - Schuurman BZC CG1 (Gemengd-C <15)Sportcentrum Rozengaarde
16 feb 17:45 NDD H1 (Heren (Bond)) - ENC Arnhem (SG) H1 (Heren (Bond))Sportcentrum Rozengaarde
29 feb 16:00 DOS H2 (Heren) - NDD H5 (Heren)Van Pallandtbad
29 feb 16:20 NDD DG1 (Gemengd-D <13) - De Breuly DG1 (Gemengd-D <13)Sportcentrum Rozengaarde
29 feb 17:00 NDD BG1 (Gemengd-B <17) - TZC-Vahalis BG1 (Gemengd-B <17)Sportcentrum Rozengaarde
29 feb 17:15 Montferland Da1 (Dames) - NDD Da3 (Dames)Laco Sportcentrum 's Heerenberg
29 feb 17:45 NDD H2 (Heren) - Natare H1 (Heren)Sportcentrum Rozengaarde
29 feb 18:00 ENC Arnhem (SG) Da1 (Dames (Bond)) - NDD Da1 (Dames (Bond))Valkenhuizen
29 feb 18:00 Thetis CG1 (Gemengd-C <15) - NDD CG1 (Gemengd-C <15)LACO Sportcentrum Lingewaard
29 feb 18:30 WZC-De IJsel (SG) WZC-De IJsel (SG) BG*1 (Gemengd-B <17) - NDD BG2 (Gemengd-B <17)De Scheg
29 feb 18:30 NDD H4 (Heren) - NDD H3 (Heren)Sportcentrum Rozengaarde
29 feb 20:10 De Dolfijn H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1) - NDD H1 (Heren (Bond))Sloterparkbad
7 maa 17:30 DOS Da1 (Dames) - NDD Da2 (Dames)Van Pallandtbad
7 maa 18:00 PFC Rheden BG1 (Gemengd-B <17) - NDD BG1 (Gemengd-B <17)De Grote Koppel
8 maa 16:20 NDD BG2 (Gemengd-B <17) - Het Ravijn BG1 (Gemengd-B <17)Sportcentrum Rozengaarde
8 maa 17:05 NDD Da3 (Dames) - Livo Da2 (Dames)Sportcentrum Rozengaarde
8 maa 17:50 NDD H5 (Heren) - Montferland H1 (Heren)Sportcentrum Rozengaarde
8 maa 18:35 NDD Da1 (Dames (Bond)) - Zeester-Meerval Da1 (ManMeer Cup Dames Ronde 3)Sportcentrum Rozengaarde
8 maa 19:30 NDD H1 (Heren (Bond)) - SWOL 1894 H1 (ManMeer Cup Heren ronde 2)Sportcentrum Rozengaarde
14 maa 14:00 Thetis DG1 (Gemengd-D <13) - NDD DG1 (Gemengd-D <13)LACO Sportcentrum Lingewaard
14 maa 18:00 Natare H2 (Heren) - NDD H4 (Heren)t Walfort
14 maa 21:40 De Rijn Da2 (Dames) - NDD Da3 (Dames)Sportfondsenbad De Bongerd
15 maa 16:20 NDD CG1 (Gemengd-C <15) - Aqua-Novio'94 CG1 (Gemengd-C <15)Sportcentrum Rozengaarde
15 maa 17:05 NDD Da2 (Dames) - RZC/EZZ (SG) Da1 (Dames)Sportcentrum Rozengaarde
15 maa 17:50 NDD Da1 (Dames (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da1 (Dames (Bond))Sportcentrum Rozengaarde
15 maa 18:45 NDD H2 (Heren) - DWV H2 (Heren)Sportcentrum Rozengaarde
15 maa 19:30 NDD H3 (Heren) - De IJsselmeeuwen H3 (Heren)Sportcentrum Rozengaarde
21 maa 16:20 NDD DG1 (Gemengd-D <13) - EZPC DG1 (Gemengd-D <13)Sportcentrum Rozengaarde
21 maa 17:00 NDD BG2 (Gemengd-B <17) - De Mors BG1 (Gemengd-B <17)Sportcentrum Rozengaarde
21 maa 17:15 Livo CG1 (Gemengd-C <15) - NDD CG1 (Gemengd-C <15)t Walfort
21 maa 17:30 DWV H3 (Heren) - NDD H3 (Heren)Zwembad Den Helder
21 maa 17:45 NDD Da3 (Dames) - DWV Da1 (Dames)Sportcentrum Rozengaarde
21 maa 18:30 NDD H5 (Heren) - De Gendten H1 (Heren)Sportcentrum Rozengaarde
21 maa 19:15 NDD H2 (Heren) - EZC H3 (Heren)Sportcentrum Rozengaarde
21 maa 19:45 WSG ESTA (SG) H1 (Heren (Bond)) - NDD H1 (Heren (Bond))Aquarena
28 maa 16:00 DOS H1 (Heren) - NDD H3 (Heren)Van Pallandtbad
28 maa 16:20 NDD CG1 (Gemengd-C <15) - ENC Arnhem (SG) CG1 (Gemengd-C <15)Sportcentrum Rozengaarde
28 maa 17:05 NDD BG1 (Gemengd-B <17) - DWV BG1 (Gemengd-B <17)Sportcentrum Rozengaarde
28 maa 17:20 Livo DG1 (Gemengd-D <13) - NDD DG1 (Gemengd-D <13)t Walfort
28 maa 17:30 De IJsselmeeuwen BG1 (Gemengd-B <17) - NDD BG2 (Gemengd-B <17)De IJsselslag
28 maa 17:50 NDD Da2 (Dames) - NDD Da3 (Dames)Sportcentrum Rozengaarde
28 maa 18:35 NDD H5 (Heren) - De Breuly H2 (Heren)Sportcentrum Rozengaarde
28 maa 19:20 NDD H1 (Heren (Bond)) - De Mors H1 (Heren (Bond))Sportcentrum Rozengaarde
28 maa 20:15 OZ&PC H3 (Heren) - NDD H2 (Heren)Vondersweijde
28 maa 20:30 Proteus H2 (Heren) - NDD H4 (Heren)De Schaeck
4 apr 15:15 ENC Arnhem (SG) BG1 (Gemengd-B <17) - NDD BG1 (Gemengd-B <17)Valkenhuizen
4 apr 16:55 WWV Winterswijk H3 (Heren) - NDD H5 (Heren)Jaspers
4 apr 18:00 DWK Da1 (Dames (Bond)) - NDD Da1 (Dames (Bond))Veluwehal
4 apr 19:15 HZPC/Avéna (SG) H1 (Heren (Bond)) - NDD H1 (Heren (Bond))Sportstad Heerenveen BV
5 apr 16:20 NDD DG1 (Gemengd-D <13) - Schuurman BZC DG2 (Gemengd-D <13)Sportcentrum Rozengaarde
5 apr 17:00 NDD BG2 (Gemengd-B <17) - Proteus BG1 (Gemengd-B <17)Sportcentrum Rozengaarde
5 apr 17:30 EZPC Da1 (Dames) - NDD Da2 (Dames)De Helster
5 apr 17:45 NDD H3 (Heren) - Schuurman BZC H6 (Heren)Sportcentrum Rozengaarde
5 apr 18:30 NDD H4 (Heren) - De IJsselmeeuwen H3 (Heren)Sportcentrum Rozengaarde
18 apr 16:00 DOS BG1 (Gemengd-B <17) - NDD BG2 (Gemengd-B <17)Van Pallandtbad
18 apr 16:45 DOS H1 (Heren) - NDD H4 (Heren)Van Pallandtbad
18 apr 16:45 PFC Rheden Da1 (Dames) - NDD Da2 (Dames)De Grote Koppel
18 apr 17:00 De Gendten CG1 (Gemengd-C <15) - NDD CG1 (Gemengd-C <15)LACO Sportcentrum Oude Ijsselstreek
18 apr 19:00 EZPC DG1 (Gemengd-D <13) - NDD DG1 (Gemengd-D <13)De Helster
18 apr 19:15 WZC-De IJsel (SG) H2 (Heren) - NDD H3 (Heren)De Scheg
19 apr 16:20 NDD BG1 (Gemengd-B <17) - Thetis BG1 (Gemengd-B <17)Sportcentrum Rozengaarde
19 apr 17:05 NDD Da3 (Dames) - RZC/EZZ (SG) Da1 (Dames)Sportcentrum Rozengaarde
19 apr 17:50 NDD H2 (Heren) - ZPC De Hof H3 (Heren)Sportcentrum Rozengaarde
19 apr 18:35 NDD Da1 (Dames (Bond)) - Polar Bears Da3 (Dames (Bond))Sportcentrum Rozengaarde
19 apr 19:30 NDD H1 (Heren (Bond)) - DraGor (SG) H1 (Heren (Bond))Sportcentrum Rozengaarde
DatumTijdWedstrijdUitslag
7 dec 19:45 ZPC De Hof H3 (Heren) - NDD H2 (Heren) 8 - 8
7 dec 19:45 Schuurman BZC H6 (Heren) - NDD H3 (Heren) 6 - 3
7 dec 19:45 DraGor (SG) H1 (Heren (Bond)) - NDD H1 (Heren (Bond)) 14 - 14
7 dec 17:30 De IJsselmeeuwen H3 (Heren) - NDD H4 (Heren) 11 - 4
7 dec 17:05 NDD H5 (Heren) - PFC Rheden H3 (Heren) 7 - 7
7 dec 17:00 RZC/EZZ (SG) Da1 (Dames) - NDD Da3 (Dames) 16 - 4
7 dec 16:20 NDD Da2 (Dames) - PFC Rheden Da1 (Dames) 6 - 7
7 dec 16:00 DWV BG1 (Gemengd-B <17) - NDD BG1 (Gemengd-B <17) 6 - 14
1 dec 17:30 Schuurman BZC DG2 (Gemengd-D <13) - NDD DG1 (Gemengd-D <13) 3 - 18
30 nov 19:30 NDD H1 (Heren (Bond)) - HZPC/Avéna (SG) H1 (Heren (Bond)) 10 - 16
30 nov 18:35 NDD Da1 (Dames (Bond)) - DWK Da1 (Dames (Bond)) 15 - 5
30 nov 18:30 Montferland H1 (Heren) - NDD H5 (Heren) 9 - 11
30 nov 18:15 Proteus H2 (Heren) - NDD H3 (Heren) 10 - 8
30 nov 17:50 NDD H2 (Heren) - OZ&PC H3 (Heren) 9 - 5
30 nov 17:05 NDD Da3 (Dames) - NDD Da2 (Dames) 3 - 21
30 nov 16:20 NDD CG1 (Gemengd-C <15) - De Gendten CG1 (Gemengd-C <15) 8 - 9
30 nov 16:10 Het Ravijn BG1 (Gemengd-B <17) - NDD BG2 (Gemengd-B <17) 12 - 10
24 nov 18:30 NDD H3 (Heren) - DOS H1 (Heren) 5 - 11
24 nov 18:15 EZC H3 (Heren) - NDD H2 (Heren) 5 - 17
24 nov 17:45 NDD Da2 (Dames) - EZPC Da1 (Dames) 8 - 6
24 nov 17:00 NDD BG2 (Gemengd-B <17) - WZC-De IJsel (SG) WZC-De IJsel (SG) BG*1 (Gemengd-B <17) 12 - 10
23 nov 20:15 DWV Da1 (Dames) - NDD Da3 (Dames) 16 - 1
23 nov 19:15 NDD H5 (Heren) - DOS H2 (Heren) 6 - 8
23 nov 18:30 NDD H4 (Heren) - Proteus H2 (Heren) 4 - 7
23 nov 17:15 NDD DG1 (Gemengd-D <13) - Livo DG1 (Gemengd-D <13) 23 - 2
23 nov 16:45 Polar Bears Da3 (Dames (Bond)) - NDD Da1 (Dames (Bond)) 9 - 6
23 nov 15:10 ENC Arnhem (SG) CG1 (Gemengd-C <15) - NDD CG1 (Gemengd-C <15) 7 - 4
16 nov 20:20 De IJsselmeeuwen H3 (Heren) - NDD H3 (Heren) 7 - 1
16 nov 19:50 NDD H4 (Heren) - Natare H2 (Heren) 8 - 4
16 nov 19:05 NDD Da3 (Dames) - De Rijn Da2 (Dames) 6 - 8
16 nov 18:15 DWV H2 (Heren) - NDD H2 (Heren) 10 - 6
16 nov 18:00 NDD H1 (Heren (Bond)) - WSG ESTA (SG) H1 (Heren (Bond)) 11 - 14
16 nov 17:00 RZC/EZZ (SG) Da1 (Dames) - NDD Da2 (Dames) 3 - 19
16 nov 16:00 DOS BG1 (Gemengd-B <17) - NDD BG2 (Gemengd-B <17) 9 - 4
9 nov 18:35 NDD H2 (Heren) - De Berkelduikers H1 (Heren) 5 - 6
9 nov 18:30 Zeester-Meerval Da1 (ManMeer Cup Dames Ronde 3) - NDD Da1 (Dames (Bond)) 7 - 9
9 nov 17:50 NDD Da2 (Dames) - DOS Da1 (Dames) 5 - 5
9 nov 17:30 SWOL 1894 H1 (ManMeer Cup Heren ronde 2) - NDD H1 (Heren (Bond)) 13 - 5
9 nov 17:05 NDD BG1 (Gemengd-B <17) - PFC Rheden BG1 (Gemengd-B <17) 7 - 4
9 nov 17:00 Livo Da2 (Dames) - NDD Da3 (Dames) 20 - 1
9 nov 16:20 NDD CG1 (Gemengd-C <15) - Livo CG1 (Gemengd-C <15) 8 - 4
3 nov 20:30 NDD Da3 (Dames) - Montferland Da1 (Dames) 3 - 9
3 nov 19:45 NDD Da2 (Dames) - DWV Da1 (Dames) 3 - 4
2 nov 18:45 WWV Winterswijk H3 (Heren) - NDD H5 (Heren) 6 - 15
2 nov 18:15 Natare H1 (Heren) - NDD H2 (Heren) 7 - 6
2 nov 17:45 NDD H1 (Heren (Bond)) - De Dolfijn H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1) 4 - 11
2 nov 16:45 NDD Da1 (Dames (Bond)) - ENC Arnhem (SG) Da1 (Dames (Bond)) 8 - 9
2 nov 16:45 Livo H4 (Heren) - NDD H3 (Heren) 5 - 4
2 nov 16:00 NDD BG2 (Gemengd-B <17) - Proteus BG1 (Gemengd-B <17) 9 - 5
2 nov 15:20 NDD DG1 (Gemengd-D <13) - Thetis DG1 (Gemengd-D <13) 29 - 1
2 nov 14:00 Aqua-Novio'94 CG1 (Gemengd-C <15) - NDD CG1 (Gemengd-C <15) 7 - 10
27 okt 16:30 Hydrofiel Da1 (Dames) - NDD Da3 (Dames) 13 - 7
26 okt 19:00 ENC Arnhem (SG) H1 (Heren (Bond)) - NDD H1 (Heren (Bond)) 12 - 10
26 okt 18:30 De Rijn Da2 (Dames) - NDD Da2 (Dames) 7 - 9
26 okt 17:50 NDD H5 (Heren) - De Breuly H2 (Heren) 10 - 7
26 okt 17:45 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da1 (Dames (Bond)) - NDD Da1 (Dames (Bond)) 25 - 10
26 okt 17:30 De IJsselmeeuwen BG1 (Gemengd-B <17) - NDD BG2 (Gemengd-B <17) 19 - 4
26 okt 17:05 NDD H3 (Heren) - NDD H4 (Heren) 5 - 5
26 okt 16:20 NDD CG1 (Gemengd-C <15) - Thetis CG1 (Gemengd-C <15) 8 - 13
26 okt 16:15 De Breuly DG1 (Gemengd-D <13) - NDD DG1 (Gemengd-D <13) 5 - 13
19 okt 17:30 De IJsselmeeuwen CG2 (Gemengd-C <15) - NDD CG1 (Gemengd-C <15) 6 - 9
12 okt 20:00 HZC de Robben H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1) - NDD H1 (Heren (Bond)) 20 - 12
12 okt 19:00 Livo H3 (Heren) - NDD H2 (Heren) 12 - 13
12 okt 18:50 Arethusa Da1 (ManMeer Cup Dames Ronde 3) - NDD Da1 (Dames (Bond)) 9 - 5
12 okt 18:35 NDD H5 (Heren) - De Gendten H1 (Heren) 10 - 7
12 okt 17:50 NDD H4 (Heren) - DWV H3 (Heren) 6 - 3
12 okt 17:30 Natare H2 (Heren) - NDD H3 (Heren) 2 - 10
12 okt 17:15 Schuurman BZC CG1 (Gemengd-C <15) - NDD CG1 (Gemengd-C <15) 18 - 2
12 okt 17:05 NDD Da2 (Dames) - Livo Da2 (Dames) 5 - 2
12 okt 17:00 RZC BG1 (Gemengd-B <17) - NDD BG1 (Gemengd-B <17) 2 - 13
12 okt 16:50 Natare DG1 (Gemengd-D <13) - NDD DG1 (Gemengd-D <13) 1 - 21
12 okt 16:20 NDD BG2 (Gemengd-B <17) - De Mors BG1 (Gemengd-B <17) 6 - 21
6 okt 18:40 NDD H1 (Heren (Bond)) - WS Twente H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1) 17 - 15
6 okt 17:45 NDD Da1 (Dames (Bond)) - Zwemvereniging Utrecht Da1 (Dames (Bond)) 7 - 9
6 okt 17:00 NDD H3 (Heren) - Proteus H2 (Heren) 8 - 11
6 okt 16:15 NDD H2 (Heren) - De Dinkel H1 (Heren) 10 - 7
5 okt 19:30 PFC Rheden H3 (Heren) - NDD H5 (Heren) 14 - 10
5 okt 19:15 Livo H4 (Heren) - NDD H4 (Heren) 10 - 7
5 okt 17:15 Montferland Da1 (Dames) - NDD Da2 (Dames) 3 - 5
5 okt 16:30 PFC Rheden Da1 (Dames) - NDD Da3 (Dames) 15 - 2
28 sep 20:15 Orca H1 (Heren (Bond)) - NDD H1 (Heren (Bond)) 16 - 12
28 sep 20:00 De Rijn Da1 (Dames (Bond)) - NDD Da1 (Dames (Bond)) 12 - 8
28 sep 19:15 NDD H5 (Heren) - Montferland H1 (Heren) 5 - 7
28 sep 18:30 NDD Da2 (Dames) - Hydrofiel Da1 (Dames) 4 - 7
28 sep 17:45 NDD BG2 (Gemengd-B <17) - Het Ravijn BG1 (Gemengd-B <17) 9 - 7
28 sep 17:00 NDD CG1 (Gemengd-C <15) - PFC Rheden CG1 (Gemengd-C <15) 10 - 3
28 sep 16:45 DOS Da1 (Dames) - NDD Da3 (Dames) 11 - 4
28 sep 16:30 Losser H2 (Heren) - NDD H2 (Heren) 7 - 10
28 sep 16:20 NDD DG1 (Gemengd-D <13) - DWV DG1 (Gemengd-D <13) 13 - 2
21 sep 19:20 NDD H4 (Heren) - WZC-De IJsel (SG) H2 (Heren) 5 - 13
21 sep 18:35 NDD H3 (Heren) - DWV H3 (Heren) 7 - 8
21 sep 17:50 NDD H2 (Heren) - ZPC De Hof H2 (Heren) 10 - 6
21 sep 17:05 NDD Da3 (Dames) - EZPC Da1 (Dames) 6 - 17
21 sep 16:20 NDD CG1 (Gemengd-C <15) - De IJsselmeeuwen CG2 (Gemengd-C <15) 12 - 5
21 sep 16:15 Aqua-Novio'94 BG1 (Gemengd-B <17) - NDD BG1 (Gemengd-B <17) 3 - 6
21 sep 15:40 PFC Rheden DG1 (Gemengd-D <13) - NDD DG1 (Gemengd-D <13) 3 - 13
14 sep 18:30 WZC-De IJsel (SG) WZC-De IJsel (SG) BG*1 (Gemengd-B <17) - NDD BG2 (Gemengd-B <17) 14 - 8
14 sep 18:15 Schuurman BZC H6 (Heren) - NDD H4 (Heren) 10 - 9
14 sep 17:45 NDD Da1 (Dames (Bond)) - De Vennen Da1 (Dames (Bond)) 13 - 13
14 sep 17:30 DOS H2 (Heren) - NDD H5 (Heren) 1 - 6
14 sep 17:00 NDD BG1 (Gemengd-B <17) - De Breuly BG1 (Gemengd-B <17) 21 - 1
14 sep 16:45 DWV CG1 (Gemengd-C <15) - NDD CG1 (Gemengd-C <15) 14 - 8
14 sep 16:20 NDD DG1 (Gemengd-D <13) - PFC Rheden DG2 (Gemengd-D <13) 19 - 6
Verenigingsinformatie
NaamNDD
AccommodatiegegevensSportcentrum Rozengaarde
DOETINCHEM