DatumTijdWedstrijdLocatie
31 okt 16:00 Zeester-Meerval EG1 (Gemengd-E <11) - Aegir EG1 (Gemengd-E <11)Zeesterbad
31 okt 16:15 Waterproof H1 (Heren) - Zeester-Meerval H2 (Heren)Geusseltbad
31 okt 18:15 Zeester-Meerval DG1 (Gemengd-D <13) - ZPC De Zeeuwse Kust DG1 (Gemengd-D <13)Zwembad Drie Essen
31 okt 19:10 Zeester-Meerval CG1 (Gemengd-C <15) - VZV Njord CG2 (Gemengd-C <15)Zwembad Drie Essen
31 okt 19:15 Arethusa Da1 (Dames (Bond)) - Zeester-Meerval Da1 (Dames (Bond))Golfbad Oss
31 okt 21:10 Arethusa H1 (Heren (Bond)) - Zeester-Meerval H1 (Heren (Bond))Golfbad Oss
7 nov 15:00 SBC2000 CG1 (Gemengd-C <15) - Zeester-Meerval CG1 (Gemengd-C <15)Zwembad de Wisselaar
7 nov 18:15 Zeester-Meerval H2 (Heren) - Merlet H1 (Heren)Zwembad Drie Essen
7 nov 18:30 Hieronymus DG1 (Gemengd-D <13) - Zeester-Meerval DG1 (Gemengd-D <13)Zwembad De Stok
7 nov 19:10 Zeester-Meerval Da1 (Dames (Bond)) - VZV Njord Da1 (Dames (Bond))Zwembad Drie Essen
7 nov 20:10 Zeester-Meerval H1 (Heren (Bond)) - Hydrofiel H1 (Heren (Bond))Zwembad Drie Essen
8 nov 17:30 VZV Njord EG1 (Gemengd-E <11) - Zeester-Meerval EG1 (Gemengd-E <11)Zwembad Den Ekkerman
14 nov 16:00 Zeester-Meerval EG1 (Gemengd-E <11) - PSV EG1 (Gemengd-E <11)Zeesterbad
14 nov 17:30 ZPC De Hof Da1 (Dames (Bond)) - Zeester-Meerval Da1 (Dames (Bond))De Vijf Heuvels
14 nov 18:15 Zeester-Meerval DG1 (Gemengd-D <13) - De Krabben DG1 (Gemengd-D <13)Zwembad Drie Essen
14 nov 19:10 Zeester-Meerval CG1 (Gemengd-C <15) - DBD CG1 (Gemengd-C <15)Zwembad Drie Essen
15 nov 17:55 De Rog H1 (Heren (Bond)) - Zeester-Meerval H1 (Heren (Bond))De IJzeren Man
21 nov 14:15 SBC2000 DG1 (Gemengd-D <13) - Zeester-Meerval DG1 (Gemengd-D <13)Zwembad de Wisselaar
21 nov 16:05 AquAmigos EG1 (Gemengd-E <11) - Zeester-Meerval EG1 (Gemengd-E <11)Zwembad Olympia
21 nov 17:15 DBD H1 (Heren (Bond)) - Zeester-Meerval H1 (Heren (Bond))ZIB Zwemcentrum Best BV
21 nov 17:20 AquAmigos CG1 (Gemengd-C <15) - Zeester-Meerval CG1 (Gemengd-C <15)Zwembad Olympia
21 nov 18:15 Zeester-Meerval H2 (Heren) - Nayade H2 (Heren)Zwembad Drie Essen
21 nov 19:00 AquAmigos Da1 (Dames (Bond)) - Zeester-Meerval Da1 (Dames (Bond))Zwembad Olympia
28 nov 16:00 Zeester-Meerval EG1 (Gemengd-E <11) - TRB-RES EG1 (Gemengd-E <11)Zeesterbad
28 nov 18:15 Zeester-Meerval DG1 (Gemengd-D <13) - De Warande DG1 (Gemengd-D <13)Zwembad Drie Essen
28 nov 18:30 Spio H1 (Heren) - Zeester-Meerval H2 (Heren)De Sprank
28 nov 19:10 Zeester-Meerval CG1 (Gemengd-C <15) - Nuenen CG1 (Gemengd-C <15)Zwembad Drie Essen
28 nov 20:10 Zeester-Meerval Da1 (Dames (Bond)) - De Rijn Da1 (Dames (Bond))Zwembad Drie Essen
28 nov 21:10 Zeester-Meerval H1 (Heren (Bond)) - De Rijn H1 (Heren (Bond))Zwembad Drie Essen
5 dec 20:00 De IJsselmeeuwen H1 (Heren (Bond)) - Zeester-Meerval H1 (Heren (Bond))De IJsselslag
12 dec 18:15 Zeester-Meerval H2 (Heren) - Thalassa H1 (Heren)Zwembad Drie Essen
12 dec 19:10 Zeester-Meerval Da1 (Dames (Bond)) - Aquarijn Da1 (Dames (Bond))Zwembad Drie Essen
12 dec 19:30 De Treffers DG1 (Gemengd-D <13) - Zeester-Meerval DG1 (Gemengd-D <13)Combibad Kwekkelstijn
12 dec 20:10 Zeester-Meerval H1 (Heren (Bond)) - Thetis H1 (Heren (Bond))Zwembad Drie Essen
1 jan 00:00 De Vennen Da1 (Dames (Bond)) - Zeester-Meerval Da1 (Dames (Bond))De Vennen
1 jan 00:00 Zeester-Meerval Da1 (Dames (Bond)) - NDD Da1 (Dames (Bond))Zwembad Drie Essen
1 jan 00:00 Zeester-Meerval Da1 (Dames (Bond)) - Polar Bears Da3 (Dames (Bond))Zwembad Drie Essen
9 jan 17:00 BZ&PC (Boxmeer) H1 (Heren) - Zeester-Meerval H2 (Heren)Zwembad t Hoogkoor
9 jan 17:45 ENC Arnhem (SG) Da1 (Dames (Bond)) - Zeester-Meerval Da1 (Dames (Bond))Valkenhuizen
9 jan 18:15 Zeester-Meerval DG1 (Gemengd-D <13) - AquAmigos DG1 (Gemengd-D <13)Zwembad Drie Essen
9 jan 19:10 Zeester-Meerval CG1 (Gemengd-C <15) - De Treffers CG1 (Gemengd-C <15)Zwembad Drie Essen
9 jan 20:00 Nayade H1 (Heren (Bond)) - Zeester-Meerval H1 (Heren (Bond))Sportcentrum voor studenten
16 jan 16:00 Zeester-Meerval EG1 (Gemengd-E <11) - VZV Njord EG2 (Gemengd-E <11)Zeesterbad
16 jan 18:15 Hellas-Glana H1 (Heren (Bond)) - Zeester-Meerval H1 (Heren (Bond))Combibad De Nieuwe Hateboer
16 jan 18:15 Zeester-Meerval DG1 (Gemengd-D <13) - Arethusa DG1 (Gemengd-D <13)Zwembad Drie Essen
16 jan 19:10 Zeester-Meerval CG1 (Gemengd-C <15) - Argo CG1 (Gemengd-C <15)Zwembad Drie Essen
16 jan 19:30 Zwemsport Parkstad (SG) H1 (Heren) - Zeester-Meerval H2 (Heren)Zwembad Dr Pool
16 jan 21:00 NDD Da1 (Dames (Bond)) - Zeester-Meerval Da1 (Dames (Bond))Sportcentrum Rozengaarde
23 jan 18:00 De Schelde DG1 (Gemengd-D <13) - Zeester-Meerval DG1 (Gemengd-D <13)Sportcentrum Vliegende Vaart
23 jan 18:15 Zeester-Meerval H2 (Heren) - BZ&PC (Boxmeer) H2 (Heren)Zwembad Drie Essen
23 jan 18:30 De Treffers EG1 (Gemengd-E <11) - Zeester-Meerval EG1 (Gemengd-E <11)Combibad Kwekkelstijn
23 jan 19:10 Zeester-Meerval Da1 (Dames (Bond)) - De Vennen Da1 (Dames (Bond))Zwembad Drie Essen
23 jan 19:15 DZT'62 DZT'62 CG1 (Gemengd-C <15) - Zeester-Meerval CG1 (Gemengd-C <15)Zwembad De Wiemel
23 jan 20:10 Zeester-Meerval H1 (Heren (Bond)) - AquAmigos H1 (Heren (Bond))Zwembad Drie Essen
30 jan 16:00 Zeester-Meerval EG1 (Gemengd-E <11) - Arethusa EG1 (Gemengd-E <11)Zeesterbad
30 jan 18:15 Zeester-Meerval DG1 (Gemengd-D <13) - TRB-RES DG1 (Gemengd-D <13)Zwembad Drie Essen
30 jan 19:10 Zeester-Meerval CG1 (Gemengd-C <15) - Arethusa CG1 (Gemengd-C <15)Zwembad Drie Essen
30 jan 19:45 HZPC H1 (Heren (Bond)) - Zeester-Meerval H1 (Heren (Bond))Zwembad De Berkel
30 jan 20:00 Polar Bears Da3 (Dames (Bond)) - Zeester-Meerval Da1 (Dames (Bond))De Peppel
30 jan 20:50 HZPC H3 (Heren) - Zeester-Meerval H2 (Heren)Zwembad De Berkel
6 feb 16:15 ZPC De Zeeuwse Kust DG1 (Gemengd-D <13) - Zeester-Meerval DG1 (Gemengd-D <13)Vrijburgbad Vlissingen
6 feb 16:30 Aegir EG1 (Gemengd-E <11) - Zeester-Meerval EG1 (Gemengd-E <11)Ir. Ottenbad
6 feb 17:15 VZV Njord CG2 (Gemengd-C <15) - Zeester-Meerval CG1 (Gemengd-C <15)Zwembad Den Ekkerman
6 feb 18:15 Zeester-Meerval H2 (Heren) - Waterproof H1 (Heren)Zwembad Drie Essen
6 feb 19:10 Zeester-Meerval Da1 (Dames (Bond)) - Arethusa Da1 (Dames (Bond))Zwembad Drie Essen
6 feb 20:10 Zeester-Meerval H1 (Heren (Bond)) - Arethusa H1 (Heren (Bond))Zwembad Drie Essen
27 feb 16:00 VZV Njord Da1 (Dames (Bond)) - Zeester-Meerval Da1 (Dames (Bond))Zwembad Den Ekkerman
27 feb 16:00 Zeester-Meerval EG1 (Gemengd-E <11) - VZV Njord EG1 (Gemengd-E <11)Zeesterbad
27 feb 18:15 Zeester-Meerval DG1 (Gemengd-D <13) - Hieronymus DG1 (Gemengd-D <13)Zwembad Drie Essen
27 feb 19:10 Zeester-Meerval CG1 (Gemengd-C <15) - SBC2000 CG1 (Gemengd-C <15)Zwembad Drie Essen
27 feb 19:15 Merlet H1 (Heren) - Zeester-Meerval H2 (Heren)Laco Sportcentrum De Kwel
28 feb 19:00 Hydrofiel H1 (Heren (Bond)) - Zeester-Meerval H1 (Heren (Bond))Sportf.bad Nijmegen-West
6 maa 14:45 PSV EG1 (Gemengd-E <11) - Zeester-Meerval EG1 (Gemengd-E <11)De Tongelreep
6 maa 15:30 DBD CG1 (Gemengd-C <15) - Zeester-Meerval CG1 (Gemengd-C <15)ZIB Zwemcentrum Best BV
6 maa 18:15 Zeester-Meerval Da1 (Dames (Bond)) - ZPC De Hof Da1 (Dames (Bond))Zwembad Drie Essen
6 maa 18:45 De Krabben DG1 (Gemengd-D <13) - Zeester-Meerval DG1 (Gemengd-D <13)De Schelp
6 maa 19:15 Zeester-Meerval H1 (Heren (Bond)) - De Rog H1 (Heren (Bond))Zwembad Drie Essen
13 maa 16:00 Zeester-Meerval EG1 (Gemengd-E <11) - AquAmigos EG1 (Gemengd-E <11)Zeesterbad
13 maa 18:00 Nayade H2 (Heren) - Zeester-Meerval H2 (Heren)Sportcentrum voor studenten
13 maa 18:15 Zeester-Meerval DG1 (Gemengd-D <13) - SBC2000 DG1 (Gemengd-D <13)Zwembad Drie Essen
13 maa 19:10 Zeester-Meerval CG1 (Gemengd-C <15) - AquAmigos CG1 (Gemengd-C <15)Zwembad Drie Essen
13 maa 20:10 Zeester-Meerval Da1 (Dames (Bond)) - AquAmigos Da1 (Dames (Bond))Zwembad Drie Essen
13 maa 21:10 Zeester-Meerval H1 (Heren (Bond)) - DBD H1 (Heren (Bond))Zwembad Drie Essen
20 maa 15:15 Nuenen CG1 (Gemengd-C <15) - Zeester-Meerval CG1 (Gemengd-C <15)Sportcentrum voor studenten
20 maa 16:20 De Warande DG1 (Gemengd-D <13) - Zeester-Meerval DG1 (Gemengd-D <13)De Warande
20 maa 18:15 Zeester-Meerval H2 (Heren) - Spio H1 (Heren)Zwembad Drie Essen
20 maa 20:30 De Rijn Da1 (Dames (Bond)) - Zeester-Meerval Da1 (Dames (Bond))Sportfondsenbad De Bongerd
20 maa 21:30 De Rijn H1 (Heren (Bond)) - Zeester-Meerval H1 (Heren (Bond))Sportfondsenbad De Bongerd
21 maa 16:30 TRB-RES EG1 (Gemengd-E <11) - Zeester-Meerval EG1 (Gemengd-E <11)Drieburcht
27 maa 17:15 Arethusa H3 (Heren) - Zeester-Meerval H2 (Heren)Golfbad Oss
27 maa 18:15 Zeester-Meerval DG1 (Gemengd-D <13) - ZVDO'74 DG1 (Gemengd-D <13)Zwembad Drie Essen
27 maa 18:30 TRB-RES EG2 (Gemengd-E <11) - Zeester-Meerval EG1 (Gemengd-E <11)Drieburcht
27 maa 18:45 Thetis H1 (Heren (Bond)) - Zeester-Meerval H1 (Heren (Bond))LACO Sportcentrum Lingewaard
27 maa 19:15 TRB-RES CG1 (Gemengd-C <15) - Zeester-Meerval CG1 (Gemengd-C <15)Drieburcht
10 apr 16:15 Zeester-Meerval EG1 (Gemengd-E <11) - TRB-RES EG2 (Gemengd-E <11)Zeesterbad
10 apr 18:15 Zeester-Meerval CG1 (Gemengd-C <15) - TRB-RES CG1 (Gemengd-C <15)Zwembad Drie Essen
10 apr 19:00 ZVDO'74 DG1 (Gemengd-D <13) - Zeester-Meerval DG1 (Gemengd-D <13)Optisport AquaAltena
10 apr 19:10 Zeester-Meerval H2 (Heren) - Arethusa H3 (Heren)Zwembad Drie Essen
10 apr 20:05 Zeester-Meerval H1 (Heren (Bond)) - De IJsselmeeuwen H1 (Heren (Bond))Zwembad Drie Essen
17 apr 17:00 Thalassa H1 (Heren) - Zeester-Meerval H2 (Heren)Recreatiebad De Wissen
17 apr 18:15 Zeester-Meerval DG1 (Gemengd-D <13) - De Treffers DG1 (Gemengd-D <13)Zwembad Drie Essen
17 apr 18:45 Aquarijn Da1 (Dames (Bond)) - Zeester-Meerval Da1 (Dames (Bond))Sportcomplex Merwestein
24 apr 17:45 AquAmigos DG1 (Gemengd-D <13) - Zeester-Meerval DG1 (Gemengd-D <13)Zwembad Olympia
24 apr 18:15 Zeester-Meerval H2 (Heren) - BZ&PC (Boxmeer) H1 (Heren)Zwembad Drie Essen
24 apr 19:10 Zeester-Meerval Da1 (Dames (Bond)) - ENC Arnhem (SG) Da1 (Dames (Bond))Zwembad Drie Essen
24 apr 19:30 De Treffers CG1 (Gemengd-C <15) - Zeester-Meerval CG1 (Gemengd-C <15)Combibad Kwekkelstijn
24 apr 20:10 Zeester-Meerval H1 (Heren (Bond)) - Nayade H1 (Heren (Bond))Zwembad Drie Essen
Verenigingsinformatie
NaamZeester-Meerval
AccommodatiegegevensZwembad Drie Essen
UDEN