DatumTijdWedstrijdLocatie
8 jan 15:50 PSV EG1 (Gemengd-E <11) - Zeester-Meerval EG1 (Gemengd-E <11)De Tongelreep
15 jan 14:20 SBC2000 CG1 (Gemengd-C <15) - Zeester-Meerval CG1 (Gemengd-C <15)Zwembad de Wisselaar
15 jan 15:45 Zeester-Meerval EG1 (Gemengd-E <11) - Arethusa EG2 (Gemengd-E <11)Zeesterbad
15 jan 16:15 DWV BG1 (Gemengd-B <17) - Zeester-Meerval BG1 (Gemengd-B <17)Zwembad Den Helder
15 jan 17:00 De Meer H1 (Heren (Bond)) - Zeester-Meerval H1 (Heren (Bond))De Waterlinie
15 jan 20:15 De Treffers Da1 (Dames) - Zeester-Meerval Da1 (Dames)Combibad Kwekkelstijn
15 jan 21:50 Arethusa H3 (Heren) - Zeester-Meerval H2 (Heren)Golfbad Oss
22 jan 14:05 Zeester-Meerval BG1 (Gemengd-B <17) - Aqua-Novio'94 BG1 (Gemengd-B <17)Sportf.bad Nijmegen-West
22 jan 15:45 Zeester-Meerval EG1 (Gemengd-E <11) - PSV EG1 (Gemengd-E <11)Zeesterbad
22 jan 17:55 Zeester-Meerval DG1 (Gemengd-D <13) - PSV PSV Waterpolo DG2 (Gemengd-D <13)Zwembad Drie Essen
22 jan 18:40 Zeester-Meerval CG1 (Gemengd-C <15) - SBC2000 CG2 (Gemengd-C <15)Zwembad Drie Essen
22 jan 19:30 Zeester-Meerval Da1 (Dames) - ZPC De Zeeuwse Kust Da1 (Dames)Zwembad Drie Essen
22 jan 20:25 Zeester-Meerval H1 (Heren (Bond)) - De Rog H1 (Heren (Bond))Zwembad Drie Essen
22 jan 21:30 Zeester-Meerval H2 (Heren) - SBC2000 H4 (Heren)Zwembad Drie Essen
29 jan 18:15 Thetis Thetis-ENC BG2 (Gemengd-B <17) - Zeester-Meerval BG1 (Gemengd-B <17)LACO Sportcentrum Lingewaard
29 jan 18:45 De Treffers EG1 (Gemengd-E <11) - Zeester-Meerval EG1 (Gemengd-E <11)Combibad Kwekkelstijn
29 jan 19:15 DZT'62 DG1 (Gemengd-D <13) - Zeester-Meerval DG1 (Gemengd-D <13)LACO sportcentrum
29 jan 19:30 Lutra Da1 (Dames) - Zeester-Meerval Da1 (Dames)Recreatiebad De Wissen
29 jan 20:15 De Zuidwesthoek H1 (Heren) - Zeester-Meerval H2 (Heren)LACO zwembad Hoogerheide
29 jan 20:35 Arethusa H1 (Heren (Bond)) - Zeester-Meerval H1 (Heren (Bond))Golfbad Oss
5 feb 15:45 Zeester-Meerval EG1 (Gemengd-E <11) - Aegir EG1 (Gemengd-E <11)Zeesterbad
5 feb 17:00 ZPC De Zeeuwse Kust CG1 (Gemengd-C <15) - Zeester-Meerval CG1 (Gemengd-C <15)Vrijburgbad Vlissingen
5 feb 17:15 Hellas-Glana Da1 (Dames) - Zeester-Meerval Da1 (Dames)Combibad De Nieuwe Hateboer
5 feb 17:30 De Treffers DG1 (Gemengd-D <13) - Zeester-Meerval DG1 (Gemengd-D <13)Combibad Kwekkelstijn
5 feb 19:00 ZPC De Zeeuwse Kust H2 (Heren) - Zeester-Meerval H2 (Heren)Vrijburgbad Vlissingen
5 feb 19:55 De Rijn H1 (Heren (Bond)) - Zeester-Meerval H1 (Heren (Bond))Sportfondsenbad De Bongerd
6 feb 15:30 Zeester-Meerval BG1 (Gemengd-B <17) - PFC Rheden BG1 (Gemengd-B <17)Erica Terpstra Sportfondsenbad
12 feb 14:55 Zeester-Meerval BG1 (Gemengd-B <17) - RZC BG1 (Gemengd-B <17)Sportf.bad Nijmegen-West
12 feb 15:30 DIO DIO Etten Leur H1 (Heren) - Zeester-Meerval H2 (Heren)De Banakker
12 feb 17:45 Arethusa EG1 (Gemengd-E <11) - Zeester-Meerval EG1 (Gemengd-E <11)Golfbad Oss
12 feb 18:15 Zeester-Meerval DG1 (Gemengd-D <13) - VZV Njord DG1 (Gemengd-D <13)Zwembad Drie Essen
12 feb 19:05 Zeester-Meerval Da1 (Dames) - SWNZ (SG) Da1 (Dames)Zwembad Drie Essen
12 feb 20:05 Zeester-Meerval H1 (Heren (Bond)) - DWV H1 (Heren (Bond))Zwembad Drie Essen
19 feb 15:00 Thetis BG1 (Gemengd-B <17) - Zeester-Meerval BG1 (Gemengd-B <17)LACO Sportcentrum Lingewaard
19 feb 15:45 Zeester-Meerval EG1 (Gemengd-E <11) - De Treffers EG1 (Gemengd-E <11)Zeesterbad
19 feb 18:15 Zeester-Meerval H1 (Heren (Bond)) - DBD H1 (Heren (Bond))Zwembad Drie Essen
5 maa 16:20 NDD BG1 (Gemengd-B <17) - Zeester-Meerval BG1 (Gemengd-B <17)Sportcentrum Rozengaarde
12 maa 15:45 Zeester-Meerval EG1 (Gemengd-E <11) - VZV Njord EG1 (Gemengd-E <11)Zeesterbad
12 maa 16:45 ZVDO'74 CG1 (Gemengd-C <15) - Zeester-Meerval CG1 (Gemengd-C <15)Optisport AquaAltena
12 maa 17:00 HZPC HZPC/Spio DG1 (Gemengd-D <13) - Zeester-Meerval DG1 (Gemengd-D <13)Zwembad De Berkel
12 maa 17:05 DIO DIO Etten Leur H2 (Heren) - Zeester-Meerval H2 (Heren)De Banakker
12 maa 18:00 DWV H1 (Heren (Bond)) - Zeester-Meerval H1 (Heren (Bond))Zwembad Den Helder
12 maa 19:15 HZPC Da1 (Dames) - Zeester-Meerval Da1 (Dames)Zwembad De Berkel
19 maa 14:20 SBC2000 H4 (Heren) - Zeester-Meerval H2 (Heren)Zwembad de Wisselaar
19 maa 14:20 SBC2000 CG2 (Gemengd-C <15) - Zeester-Meerval CG1 (Gemengd-C <15)Zwembad de Wisselaar
19 maa 17:00 ZPC De Zeeuwse Kust Da1 (Dames) - Zeester-Meerval Da1 (Dames)Vrijburgbad Vlissingen
19 maa 17:15 VZV Njord EG1 (Gemengd-E <11) - Zeester-Meerval EG1 (Gemengd-E <11)Zwembad Den Ekkerman
19 maa 19:50 PSV PSV Waterpolo DG2 (Gemengd-D <13) - Zeester-Meerval DG1 (Gemengd-D <13)De Tongelreep
26 maa 14:30 Zeester-Meerval BG1 (Gemengd-B <17) - Aqua-Novio'94 BG2 (Gemengd-B <17)Erica Terpstra Sportfondsenbad
26 maa 15:45 Zeester-Meerval EG1 (Gemengd-E <11) - VZV Njord EG2 (Gemengd-E <11)Zeesterbad
26 maa 17:55 Zeester-Meerval DG1 (Gemengd-D <13) - TRB-RES DG1 (Gemengd-D <13)Zwembad Drie Essen
26 maa 18:40 Zeester-Meerval CG1 (Gemengd-C <15) - TRB-RES CG1 (Gemengd-C <15)Zwembad Drie Essen
26 maa 19:30 Zeester-Meerval Da1 (Dames) - Arethusa Da2 (Dames)Zwembad Drie Essen
26 maa 20:25 Zeester-Meerval H1 (Heren (Bond)) - Hellas-Glana H1 (Heren (Bond))Zwembad Drie Essen
26 maa 21:30 Zeester-Meerval H2 (Heren) - AquAmigos H3 (Heren)Zwembad Drie Essen
2 apr 15:45 Zeester-Meerval EG1 (Gemengd-E <11) - Aegir EG1 (Gemengd-E <11)Zeesterbad
2 apr 17:55 Zeester-Meerval DG1 (Gemengd-D <13) - DBD DG1 (Gemengd-D <13)Zwembad Drie Essen
2 apr 18:30 RZC BG1 (Gemengd-B <17) - Zeester-Meerval BG1 (Gemengd-B <17)MFC Doelum
2 apr 18:40 Zeester-Meerval CG1 (Gemengd-C <15) - De Schelde CG1 (Gemengd-C <15)Zwembad Drie Essen
2 apr 19:30 Zeester-Meerval Da1 (Dames) - TRB-RES Da1 (Dames)Zwembad Drie Essen
2 apr 20:25 Zeester-Meerval H1 (Heren (Bond)) - HZPC H1 (Heren (Bond))Zwembad Drie Essen
2 apr 21:30 Zeester-Meerval H2 (Heren) - De Warande H3 (Heren)Zwembad Drie Essen
9 apr 15:00 Zeester-Meerval BG1 (Gemengd-B <17) - De Rijn BG1 (Gemengd-B <17)Sportf.bad Nijmegen-West
9 apr 17:00 DBD H3 (Heren) - Zeester-Meerval H2 (Heren)ZIB Zwemcentrum Best BV
9 apr 18:00 De Krabben De Krabben-Hieronymus CG2 (Gemengd-C <15) - Zeester-Meerval CG1 (Gemengd-C <15)Zwembad De Stok
9 apr 18:15 Zeester-Meerval DG1 (Gemengd-D <13) - Arethusa DG1 (Gemengd-D <13)Zwembad Drie Essen
10 apr 15:00 PSV Da3 (Dames) - Zeester-Meerval Da1 (Dames)Sportcentrum voor studenten
23 apr 15:45 Zeester-Meerval EG1 (Gemengd-E <11) - De Treffers EG1 (Gemengd-E <11)Zeesterbad
23 apr 17:55 Zeester-Meerval DG1 (Gemengd-D <13) - AquAmigos DG1 (Gemengd-D <13)Zwembad Drie Essen
23 apr 18:40 Zeester-Meerval CG1 (Gemengd-C <15) - De Warande CG1 (Gemengd-C <15)Zwembad Drie Essen
23 apr 19:30 Zeester-Meerval Da1 (Dames) - De Warande Da1 (Dames)Zwembad Drie Essen
23 apr 20:25 Zeester-Meerval H1 (Heren (Bond)) - AquAmigos H1 (Heren (Bond))Zwembad Drie Essen
23 apr 21:30 Zeester-Meerval H2 (Heren) - AquAmigos H2 (Heren)Zwembad Drie Essen
30 apr 18:15 Thetis H1 (Heren (Bond)) - Zeester-Meerval H1 (Heren (Bond))LACO Sportcentrum Lingewaard
6 mei 00:00 DBD DG1 (Gemengd-D <13) - Zeester-Meerval DG1 (Gemengd-D <13)ZIB Zwemcentrum Best BV
6 mei 00:00 De Schelde CG1 (Gemengd-C <15) - Zeester-Meerval CG1 (Gemengd-C <15)Sportcentrum Vliegende Vaart
6 mei 00:00 Aegir EG1 (Gemengd-E <11) - Zeester-Meerval EG1 (Gemengd-E <11)Ir. Ottenbad
14 mei 16:00 Nayade H1 (Heren (Bond)) - Zeester-Meerval H1 (Heren (Bond))Sportcentrum voor studenten
21 mei 18:15 Zeester-Meerval H1 (Heren (Bond)) - De Meer H1 (Heren (Bond))Zwembad Drie Essen
29 mei 18:00 De Rog H1 (Heren (Bond)) - Zeester-Meerval H1 (Heren (Bond))De IJzeren Man
DatumTijdWedstrijdUitslag
27 nov 17:45 AquAmigos H2 (Heren) - Zeester-Meerval H2 (Heren) 11 - 4
27 nov 17:05 AquAmigos DG1 (Gemengd-D <13) - Zeester-Meerval DG1 (Gemengd-D <13) 7 - 3
27 nov 16:50 De Warande Da1 (Dames) - Zeester-Meerval Da1 (Dames) 11 - 7
27 nov 16:00 De Warande CG1 (Gemengd-C <15) - Zeester-Meerval CG1 (Gemengd-C <15) 0 - 0
27 nov 15:15 VZV Njord EG1 (Gemengd-E <11) - Zeester-Meerval EG1 (Gemengd-E <11) 8 - 8
27 nov 14:00 Aqua-Novio'94 BG2 (Gemengd-B <17) - Zeester-Meerval BG1 (Gemengd-B <17) 9 - 4
20 nov 21:10 Zeester-Meerval H2 (Heren) - DBD H3 (Heren) 8 - 5
20 nov 20:05 Zeester-Meerval H1 (Heren (Bond)) - Thetis H1 (Heren (Bond)) 12 - 11
20 nov 19:05 Zeester-Meerval Da1 (Dames) - PSV Da3 (Dames) 5 - 14
20 nov 18:15 Zeester-Meerval CG1 (Gemengd-C <15) - De Krabben De Krabben-Hieronymus CG2 (Gemengd-C <15) 5 - 10
20 nov 17:15 Arethusa DG1 (Gemengd-D <13) - Zeester-Meerval DG1 (Gemengd-D <13) 21 - 2
20 nov 15:45 Zeester-Meerval EG1 (Gemengd-E <11) - Arethusa EG1 (Gemengd-E <11) 5 - 11
20 nov 14:55 Zeester-Meerval BG1 (Gemengd-B <17) - NDD BG1 (Gemengd-B <17) 7 - 6
14 nov 17:15 TRB-RES Da1 (Dames) - Zeester-Meerval Da1 (Dames) 7 - 4
13 nov 18:45 HZPC H1 (Heren (Bond)) - Zeester-Meerval H1 (Heren (Bond)) 10 - 11
13 nov 17:10 De Warande H3 (Heren) - Zeester-Meerval H2 (Heren) 9 - 5
7 nov 17:00 TRB-RES CG1 (Gemengd-C <15) - Zeester-Meerval CG1 (Gemengd-C <15) 5 - 7
7 nov 16:15 TRB-RES DG1 (Gemengd-D <13) - Zeester-Meerval DG1 (Gemengd-D <13) 18 - 5
6 nov 19:00 Hellas-Glana H1 (Heren (Bond)) - Zeester-Meerval H1 (Heren (Bond)) 10 - 9
6 nov 18:40 Arethusa Da2 (Dames) - Zeester-Meerval Da1 (Dames) 7 - 10
6 nov 18:35 AquAmigos H3 (Heren) - Zeester-Meerval H2 (Heren) 16 - 8
6 nov 13:15 Zeester-Meerval BG1 (Gemengd-B <17) - Thetis BG1 (Gemengd-B <17) 11 - 7
30 okt 19:05 Zeester-Meerval Da1 (Dames) - HZPC Da1 (Dames) 14 - 5
30 okt 18:15 Zeester-Meerval H2 (Heren) - DIO DIO Etten Leur H2 (Heren) 7 - 6
16 okt 19:05 Zeester-Meerval CG1 (Gemengd-C <15) - ZVDO'74 CG1 (Gemengd-C <15) 4 - 3
16 okt 18:15 Zeester-Meerval DG1 (Gemengd-D <13) - HZPC HZPC/Spio DG1 (Gemengd-D <13) 14 - 4
16 okt 16:05 Nayade Da1 (Dames) - Zeester-Meerval Da1 (Dames) 7 - 3
16 okt 14:45 PSV EG1 (Gemengd-E <11) - Zeester-Meerval EG1 (Gemengd-E <11) 2 - 7
10 okt 19:15 SWNZ (SG) Da1 (Dames) - Zeester-Meerval Da1 (Dames) 9 - 7
9 okt 18:20 VZV Njord DG1 (Gemengd-D <13) - Zeester-Meerval DG1 (Gemengd-D <13) 20 - 1
9 okt 18:15 Zeester-Meerval H2 (Heren) - DIO DIO Etten Leur H1 (Heren) 6 - 8
9 okt 18:00 PFC Rheden BG1 (Gemengd-B <17) - Zeester-Meerval BG1 (Gemengd-B <17) 2 - 11
9 okt 17:15 Arethusa EG2 (Gemengd-E <11) - Zeester-Meerval EG1 (Gemengd-E <11) 5 - 5
9 okt 16:30 DBD H1 (Heren (Bond)) - Zeester-Meerval H1 (Heren (Bond)) 18 - 8
2 okt 21:30 Zeester-Meerval H2 (Heren) - ZPC De Zeeuwse Kust H2 (Heren) 7 - 9
2 okt 20:25 Zeester-Meerval H1 (Heren (Bond)) - De Rijn H1 (Heren (Bond)) 17 - 11
2 okt 19:30 Zeester-Meerval Da1 (Dames) - Hellas-Glana Da1 (Dames) 6 - 14
2 okt 18:40 Zeester-Meerval CG1 (Gemengd-C <15) - ZPC De Zeeuwse Kust CG1 (Gemengd-C <15) 8 - 7
2 okt 17:55 Zeester-Meerval DG1 (Gemengd-D <13) - De Treffers DG1 (Gemengd-D <13) 1 - 17
2 okt 15:45 Zeester-Meerval EG1 (Gemengd-E <11) - VZV Njord EG2 (Gemengd-E <11) 8 - 16
2 okt 14:50 Zeester-Meerval BG1 (Gemengd-B <17) - Thetis Thetis-ENC BG2 (Gemengd-B <17) 5 - 9
25 sep 21:10 Zeester-Meerval H2 (Heren) - Arethusa H3 (Heren) 2 - 11
25 sep 19:05 Zeester-Meerval Da1 (Dames) - De Treffers Da1 (Dames) 3 - 7
25 sep 18:15 Zeester-Meerval CG1 (Gemengd-C <15) - SBC2000 CG1 (Gemengd-C <15) 14 - 5
25 sep 15:45 Zeester-Meerval EG1 (Gemengd-E <11) - Arethusa EG1 (Gemengd-E <11) 5 - 6
25 sep 15:45 Aqua-Novio'94 BG1 (Gemengd-B <17) - Zeester-Meerval BG1 (Gemengd-B <17) 11 - 4
18 sep 17:15 Arethusa EG2 (Gemengd-E <11) - Zeester-Meerval EG1 (Gemengd-E <11) 5 - 4
18 sep 17:00 De Krabben De Krabben-Hieronymus CG1 (Gemengd-C <15) - Zeester-Meerval CG1 (Gemengd-C <15) 2 - 16
18 sep 15:15 Nayade H2 (Heren) - Zeester-Meerval H2 (Heren) 13 - 6
18 sep 13:15 Zeester-Meerval BG1 (Gemengd-B <17) - DWV BG1 (Gemengd-B <17) 17 - 7
Verenigingsinformatie
NaamZeester-Meerval
AccommodatiegegevensZwembad Drie Essen
UDEN