DatumTijdWedstrijdLocatie
3 okt 12:40 [Concept]VZV Njord EG2 (Gemengd-E <11) - Zeester-Meerval EG1 (Gemengd-E <11)Zwembad Den Ekkerman
3 okt 17:45 [Concept]Arethusa DG1 (Gemengd-D <13) - Zeester-Meerval DG1 (Gemengd-D <13)Golfbad Oss
3 okt 18:15 [Concept]Zeester-Meerval H2 (Heren) - Zwemsport Parkstad (SG) H1 (Heren)Zwembad Drie Essen
3 okt 18:15 [Concept]Argo CG1 (Gemengd-C <15) - Zeester-Meerval CG1 (Gemengd-C <15)Zwembad Molenheide
3 okt 19:10 [Concept]Zeester-Meerval Da1 (Dames (Bond)) - NDD Da1 (Dames (Bond))Zwembad Drie Essen
3 okt 20:15 [Concept]Zeester-Meerval H1 (Heren (Bond)) - Hellas-Glana H1 (Heren (Bond))Zwembad Drie Essen
10 okt 16:00 [Concept]Zeester-Meerval EG1 (Gemengd-E <11) - De Treffers EG1 (Gemengd-E <11)Zeesterbad
10 okt 18:15 [Concept]Zeester-Meerval DG1 (Gemengd-D <13) - De Schelde DG1 (Gemengd-D <13)Zwembad Drie Essen
10 okt 18:30 [Concept]BZ&PC (Boxmeer) H2 (Heren) - Zeester-Meerval H2 (Heren)Zwembad t Hoogkoor
10 okt 18:45 [Concept]De Vennen Da1 (Dames (Bond)) - Zeester-Meerval Da1 (Dames (Bond))De Vennen
10 okt 19:05 [Concept]Zeester-Meerval CG1 (Gemengd-C <15) - DZT'62 DZT'62 CG1 (Gemengd-C <15)Zwembad Drie Essen
10 okt 20:55 [Concept]AquAmigos H1 (Heren (Bond)) - Zeester-Meerval H1 (Heren (Bond))Zwembad Olympia
24 okt 17:15 [Concept]Arethusa EG1 (Gemengd-E <11) - Zeester-Meerval EG1 (Gemengd-E <11)Golfbad Oss
24 okt 18:15 [Concept]Zeester-Meerval H2 (Heren) - HZPC H3 (Heren)Zwembad Drie Essen
24 okt 18:25 [Concept]Arethusa CG1 (Gemengd-C <15) - Zeester-Meerval CG1 (Gemengd-C <15)Golfbad Oss
24 okt 19:05 [Concept]Zeester-Meerval Da1 (Dames (Bond)) - Polar Bears Da3 (Dames (Bond))Zwembad Drie Essen
24 okt 20:05 [Concept]Zeester-Meerval H1 (Heren (Bond)) - HZPC H1 (Heren (Bond))Zwembad Drie Essen
25 okt 17:15 [Concept]TRB-RES DG1 (Gemengd-D <13) - Zeester-Meerval DG1 (Gemengd-D <13)Drieburcht
31 okt 16:00 [Concept]Zeester-Meerval EG1 (Gemengd-E <11) - Aegir EG1 (Gemengd-E <11)Zeesterbad
31 okt 16:15 [Concept]Waterproof H1 (Heren) - Zeester-Meerval H2 (Heren)Geusseltbad
31 okt 18:15 [Concept]Zeester-Meerval DG1 (Gemengd-D <13) - ZPC De Zeeuwse Kust DG1 (Gemengd-D <13)Zwembad Drie Essen
31 okt 18:30 [Concept]Arethusa Da1 (Dames (Bond)) - Zeester-Meerval Da1 (Dames (Bond))Golfbad Oss
31 okt 19:25 [Concept]Arethusa H1 (Heren (Bond)) - Zeester-Meerval H1 (Heren (Bond))Golfbad Oss
31 okt 19:45 [Concept]Zeester-Meerval CG1 (Gemengd-C <15) - VZV Njord CG2 (Gemengd-C <15)Zwembad Drie Essen
7 nov 12:55 [Concept]VZV Njord EG1 (Gemengd-E <11) - Zeester-Meerval EG1 (Gemengd-E <11)Zwembad Den Ekkerman
7 nov 15:00 [Concept]SBC2000 CG1 (Gemengd-C <15) - Zeester-Meerval CG1 (Gemengd-C <15)Zwembad de Wisselaar
7 nov 18:15 [Concept]Zeester-Meerval H2 (Heren) - Merlet H1 (Heren)Zwembad Drie Essen
7 nov 18:45 [Concept]Hieronymus DG1 (Gemengd-D <13) - Zeester-Meerval DG1 (Gemengd-D <13)Zwembad De Stok
7 nov 19:10 [Concept]Zeester-Meerval Da1 (Dames (Bond)) - VZV Njord Da1 (Dames (Bond))Zwembad Drie Essen
7 nov 20:15 [Concept]Zeester-Meerval H1 (Heren (Bond)) - Hydrofiel H1 (Heren (Bond))Zwembad Drie Essen
14 nov 16:00 [Concept]Zeester-Meerval EG1 (Gemengd-E <11) - PSV EG1 (Gemengd-E <11)Zeesterbad
14 nov 18:15 [Concept]Zeester-Meerval DG1 (Gemengd-D <13) - De Krabben DG1 (Gemengd-D <13)Zwembad Drie Essen
14 nov 18:45 [Concept]ZPC De Hof Da1 (Dames (Bond)) - Zeester-Meerval Da1 (Dames (Bond))De Vijf Heuvels
14 nov 19:45 [Concept]Zeester-Meerval CG1 (Gemengd-C <15) - DBD CG1 (Gemengd-C <15)Zwembad Drie Essen
15 nov 20:00 [Concept]De Rog H1 (Heren (Bond)) - Zeester-Meerval H1 (Heren (Bond))De IJzeren Man
21 nov 14:15 [Concept]SBC2000 DG1 (Gemengd-D <13) - Zeester-Meerval DG1 (Gemengd-D <13)Zwembad de Wisselaar
21 nov 16:05 [Concept]AquAmigos EG1 (Gemengd-E <11) - Zeester-Meerval EG1 (Gemengd-E <11)Zwembad Olympia
21 nov 17:20 [Concept]AquAmigos CG1 (Gemengd-C <15) - Zeester-Meerval CG1 (Gemengd-C <15)Zwembad Olympia
21 nov 18:00 [Concept]DBD H1 (Heren (Bond)) - Zeester-Meerval H1 (Heren (Bond))ZIB Zwemcentrum Best BV
21 nov 18:15 [Concept]Zeester-Meerval H2 (Heren) - Nayade H2 (Heren)Zwembad Drie Essen
21 nov 19:00 [Concept]AquAmigos Da1 (Dames (Bond)) - Zeester-Meerval Da1 (Dames (Bond))Zwembad Olympia
28 nov 12:35 [Concept]Zeester-Meerval CG1 (Gemengd-C <15) - Nuenen CG1 (Gemengd-C <15)Zwembad Drie Essen
28 nov 16:00 [Concept]Zeester-Meerval EG1 (Gemengd-E <11) - TRB-RES EG1 (Gemengd-E <11)Zeesterbad
28 nov 18:15 [Concept]Zeester-Meerval DG1 (Gemengd-D <13) - De Warande DG1 (Gemengd-D <13)Zwembad Drie Essen
28 nov 19:00 [Concept]Spio H1 (Heren) - Zeester-Meerval H2 (Heren)De Sprank
28 nov 19:10 [Concept]Zeester-Meerval Da1 (Dames (Bond)) - De Rijn Da1 (Dames (Bond))Zwembad Drie Essen
28 nov 20:15 [Concept]Zeester-Meerval H1 (Heren (Bond)) - De Rijn H1 (Heren (Bond))Zwembad Drie Essen
5 dec 18:15 [Concept]Zeester-Meerval DG1 (Gemengd-D <13) - ZVDO'74 DG1 (Gemengd-D <13)Zwembad Drie Essen
5 dec 18:45 [Concept]TRB-RES EG2 (Gemengd-E <11) - Zeester-Meerval EG1 (Gemengd-E <11)Drieburcht
5 dec 19:15 [Concept]TRB-RES CG1 (Gemengd-C <15) - Zeester-Meerval CG1 (Gemengd-C <15)Drieburcht
5 dec 19:20 [Concept]Arethusa H4 (Heren) - Zeester-Meerval H2 (Heren)Golfbad Oss
5 dec 20:00 [Concept]De IJsselmeeuwen H1 (Heren (Bond)) - Zeester-Meerval H1 (Heren (Bond))De IJsselslag
12 dec 18:15 [Concept]Zeester-Meerval H2 (Heren) - Thalassa H1 (Heren)Zwembad Drie Essen
12 dec 19:10 [Concept]Zeester-Meerval Da1 (Dames (Bond)) - Aquarijn Da1 (Dames (Bond))Zwembad Drie Essen
12 dec 19:30 [Concept]De Treffers DG1 (Gemengd-D <13) - Zeester-Meerval DG1 (Gemengd-D <13)Combibad Kwekkelstijn
12 dec 20:15 [Concept]Zeester-Meerval H1 (Heren (Bond)) - Thetis H1 (Heren (Bond))Zwembad Drie Essen
9 jan 18:00 [Concept]ENC Arnhem (SG) Da1 (Dames (Bond)) - Zeester-Meerval Da1 (Dames (Bond))Valkenhuizen
9 jan 18:15 [Concept]Zeester-Meerval DG1 (Gemengd-D <13) - AquAmigos DG1 (Gemengd-D <13)Zwembad Drie Essen
9 jan 19:15 [Concept]BZ&PC (Boxmeer) H1 (Heren) - Zeester-Meerval H2 (Heren)Zwembad t Hoogkoor
9 jan 19:45 [Concept]Zeester-Meerval CG1 (Gemengd-C <15) - De Treffers CG1 (Gemengd-C <15)Zwembad Drie Essen
9 jan 20:00 [Concept]Nayade H1 (Heren (Bond)) - Zeester-Meerval H1 (Heren (Bond))Sportcentrum voor studenten
16 jan 10:00 [Concept]Zwemsport Parkstad (SG) H1 (Heren) - Zeester-Meerval H2 (Heren)Zwembad Dr Pool
16 jan 16:00 [Concept]Zeester-Meerval EG1 (Gemengd-E <11) - VZV Njord EG2 (Gemengd-E <11)Zeesterbad
16 jan 18:15 [Concept]Zeester-Meerval DG1 (Gemengd-D <13) - Arethusa DG1 (Gemengd-D <13)Zwembad Drie Essen
16 jan 19:00 [Concept]NDD Da1 (Dames (Bond)) - Zeester-Meerval Da1 (Dames (Bond))Sportcentrum Rozengaarde
16 jan 19:45 [Concept]Zeester-Meerval CG1 (Gemengd-C <15) - Argo CG1 (Gemengd-C <15)Zwembad Drie Essen
16 jan 20:00 [Concept]Hellas-Glana H1 (Heren (Bond)) - Zeester-Meerval H1 (Heren (Bond))Combibad De Nieuwe Hateboer
23 jan 10:00 [Concept]De Schelde DG1 (Gemengd-D <13) - Zeester-Meerval DG1 (Gemengd-D <13)Sportcentrum Vliegende Vaart
23 jan 18:15 [Concept]Zeester-Meerval H2 (Heren) - BZ&PC (Boxmeer) H2 (Heren)Zwembad Drie Essen
23 jan 19:00 [Concept]De Treffers EG1 (Gemengd-E <11) - Zeester-Meerval EG1 (Gemengd-E <11)Combibad Kwekkelstijn
23 jan 19:10 [Concept]Zeester-Meerval Da1 (Dames (Bond)) - De Vennen Da1 (Dames (Bond))Zwembad Drie Essen
23 jan 20:15 [Concept]Zeester-Meerval H1 (Heren (Bond)) - AquAmigos H1 (Heren (Bond))Zwembad Drie Essen
24 jan 10:00 [Concept]DZT'62 DZT'62 CG1 (Gemengd-C <15) - Zeester-Meerval CG1 (Gemengd-C <15)Zwembad De Wiemel
30 jan 16:00 [Concept]Zeester-Meerval EG1 (Gemengd-E <11) - Arethusa EG1 (Gemengd-E <11)Zeesterbad
30 jan 18:15 [Concept]Zeester-Meerval DG1 (Gemengd-D <13) - TRB-RES DG1 (Gemengd-D <13)Zwembad Drie Essen
30 jan 18:45 [Concept]Polar Bears Da3 (Dames (Bond)) - Zeester-Meerval Da1 (Dames (Bond))De Peppel
30 jan 19:00 [Concept]HZPC H1 (Heren (Bond)) - Zeester-Meerval H1 (Heren (Bond))Zwembad De Berkel
30 jan 19:45 [Concept]Zeester-Meerval CG1 (Gemengd-C <15) - Arethusa CG1 (Gemengd-C <15)Zwembad Drie Essen
30 jan 20:05 [Concept]HZPC H3 (Heren) - Zeester-Meerval H2 (Heren)Zwembad De Berkel
6 feb 09:00 [Concept]ZPC De Zeeuwse Kust DG1 (Gemengd-D <13) - Zeester-Meerval DG1 (Gemengd-D <13)Vrijburgbad Vlissingen
6 feb 09:00 [Concept]Aegir EG1 (Gemengd-E <11) - Zeester-Meerval EG1 (Gemengd-E <11)Ir. Ottenbad
6 feb 11:10 [Concept]VZV Njord CG2 (Gemengd-C <15) - Zeester-Meerval CG1 (Gemengd-C <15)Zwembad Den Ekkerman
6 feb 18:15 [Concept]Zeester-Meerval H2 (Heren) - Waterproof H1 (Heren)Zwembad Drie Essen
6 feb 19:10 [Concept]Zeester-Meerval Da1 (Dames (Bond)) - Arethusa Da1 (Dames (Bond))Zwembad Drie Essen
6 feb 20:15 [Concept]Zeester-Meerval H1 (Heren (Bond)) - Arethusa H1 (Heren (Bond))Zwembad Drie Essen
27 feb 16:00 [Concept]Hydrofiel H1 (Heren (Bond)) - Zeester-Meerval H1 (Heren (Bond))Erica Terpstra Sportfondsenbad
27 feb 16:00 [Concept]Zeester-Meerval EG1 (Gemengd-E <11) - VZV Njord EG1 (Gemengd-E <11)Zeesterbad
27 feb 18:15 [Concept]Zeester-Meerval DG1 (Gemengd-D <13) - Hieronymus DG1 (Gemengd-D <13)Zwembad Drie Essen
27 feb 18:45 [Concept]VZV Njord Da1 (Dames (Bond)) - Zeester-Meerval Da1 (Dames (Bond))Zwembad Den Ekkerman
27 feb 19:15 [Concept]Merlet H1 (Heren) - Zeester-Meerval H2 (Heren)Laco Sportcentrum De Kwel
27 feb 19:45 [Concept]Zeester-Meerval CG1 (Gemengd-C <15) - SBC2000 CG1 (Gemengd-C <15)Zwembad Drie Essen
6 maa 09:00 [Concept]PSV EG1 (Gemengd-E <11) - Zeester-Meerval EG1 (Gemengd-E <11)De Tongelreep
6 maa 15:45 [Concept]DBD CG1 (Gemengd-C <15) - Zeester-Meerval CG1 (Gemengd-C <15)ZIB Zwemcentrum Best BV
6 maa 18:45 [Concept]De Krabben DG1 (Gemengd-D <13) - Zeester-Meerval DG1 (Gemengd-D <13)De Schelp
6 maa 19:10 [Concept]Zeester-Meerval Da1 (Dames (Bond)) - ZPC De Hof Da1 (Dames (Bond))Zwembad Drie Essen
6 maa 20:15 [Concept]Zeester-Meerval H1 (Heren (Bond)) - De Rog H1 (Heren (Bond))Zwembad Drie Essen
13 maa 10:00 [Concept]Nayade H2 (Heren) - Zeester-Meerval H2 (Heren)Sportcentrum voor studenten
13 maa 14:00 [Concept]Zeester-Meerval CG1 (Gemengd-C <15) - AquAmigos CG1 (Gemengd-C <15)Zwembad Drie Essen
13 maa 16:00 [Concept]Zeester-Meerval EG1 (Gemengd-E <11) - AquAmigos EG1 (Gemengd-E <11)Zeesterbad
13 maa 18:15 [Concept]Zeester-Meerval DG1 (Gemengd-D <13) - SBC2000 DG1 (Gemengd-D <13)Zwembad Drie Essen
13 maa 19:10 [Concept]Zeester-Meerval Da1 (Dames (Bond)) - AquAmigos Da1 (Dames (Bond))Zwembad Drie Essen
13 maa 20:15 [Concept]Zeester-Meerval H1 (Heren (Bond)) - DBD H1 (Heren (Bond))Zwembad Drie Essen
20 maa 11:45 [Concept]Nuenen CG1 (Gemengd-C <15) - Zeester-Meerval CG1 (Gemengd-C <15)Sportcentrum voor studenten
20 maa 16:20 [Concept]De Warande DG1 (Gemengd-D <13) - Zeester-Meerval DG1 (Gemengd-D <13)De Warande
20 maa 18:15 [Concept]Zeester-Meerval H2 (Heren) - Spio H1 (Heren)Zwembad Drie Essen
20 maa 18:45 [Concept]De Rijn Da1 (Dames (Bond)) - Zeester-Meerval Da1 (Dames (Bond))Sportfondsenbad De Bongerd
20 maa 20:00 [Concept]De Rijn H1 (Heren (Bond)) - Zeester-Meerval H1 (Heren (Bond))Sportfondsenbad De Bongerd
21 maa 16:30 [Concept]TRB-RES EG1 (Gemengd-E <11) - Zeester-Meerval EG1 (Gemengd-E <11)Drieburcht
27 maa 19:30 [Concept]Thetis H1 (Heren (Bond)) - Zeester-Meerval H1 (Heren (Bond))LACO Sportcentrum Lingewaard
10 apr 13:50 [Concept]Zeester-Meerval CG1 (Gemengd-C <15) - TRB-RES CG1 (Gemengd-C <15)Zwembad Drie Essen
10 apr 16:00 [Concept]ZVDO'74 DG1 (Gemengd-D <13) - Zeester-Meerval DG1 (Gemengd-D <13)Optisport AquaAltena
10 apr 16:00 [Concept]Zeester-Meerval EG1 (Gemengd-E <11) - TRB-RES EG2 (Gemengd-E <11)Zeesterbad
10 apr 18:15 [Concept]Zeester-Meerval H2 (Heren) - Arethusa H4 (Heren)Zwembad Drie Essen
10 apr 20:15 [Concept]Zeester-Meerval H1 (Heren (Bond)) - De IJsselmeeuwen H1 (Heren (Bond))Zwembad Drie Essen
17 apr 16:30 [Concept]Thalassa H1 (Heren) - Zeester-Meerval H2 (Heren)Recreatiebad De Wissen
17 apr 18:15 [Concept]Zeester-Meerval DG1 (Gemengd-D <13) - De Treffers DG1 (Gemengd-D <13)Zwembad Drie Essen
17 apr 18:45 [Concept]Aquarijn Da1 (Dames (Bond)) - Zeester-Meerval Da1 (Dames (Bond))Sportcomplex Merwestein
24 apr 17:45 [Concept]AquAmigos DG1 (Gemengd-D <13) - Zeester-Meerval DG1 (Gemengd-D <13)Zwembad Olympia
24 apr 18:00 [Concept]De Treffers CG1 (Gemengd-C <15) - Zeester-Meerval CG1 (Gemengd-C <15)Combibad Kwekkelstijn
24 apr 18:15 [Concept]Zeester-Meerval H2 (Heren) - BZ&PC (Boxmeer) H1 (Heren)Zwembad Drie Essen
24 apr 19:10 [Concept]Zeester-Meerval Da1 (Dames (Bond)) - ENC Arnhem (SG) Da1 (Dames (Bond))Zwembad Drie Essen
24 apr 20:15 [Concept]Zeester-Meerval H1 (Heren (Bond)) - Nayade H1 (Heren (Bond))Zwembad Drie Essen
Er zijn geen uitslagen bekend.
Verenigingsinformatie
NaamZeester-Meerval
AccommodatiegegevensZwembad Drie Essen
UDEN