Er is geen programma bekend.
DatumTijdWedstrijdUitslag
14 apr 11:00 Arethusa EG1 (Gemengd-E <11) - Zeester-Meerval EG1 (Gemengd-E <11) 6 - 5
13 apr 19:15 Zeester-Meerval H3 (Heren) - Gorgo H4 (Heren) 11 - 8
13 apr 18:30 Zeester-Meerval CG1 (Gemengd-C <15) - DZT'62 DZT'62/De Punderman CG1 (Gemengd-C <15) 21 - 4
13 apr 17:55 De Treffers H4 (Heren) - Zeester-Meerval H2 (Heren) 8 - 14
13 apr 16:45 Nuenen DG1 (Gemengd-D <13) - Zeester-Meerval DG1 (Gemengd-D <13) 0 - 24
13 apr 15:00 SBC2000 Da1 (Dames) - Zeester-Meerval Da1 (Dames) 4 - 8
13 apr 13:30 Hydrofiel H1 (Heren) - Zeester-Meerval H1 (Heren) 10 - 9
13 apr 13:30 Zeester-Meerval EG2 (Gemengd-E <11) - De Schelde EG1 (Gemengd-E <11) 12 - 4
7 apr 16:15 Zeester-Meerval BJ1 (Jongens-B <17) - AquAmigos BJ1 (Jongens-B <17) 16 - 1
6 apr 20:00 Zeester-Meerval H1 (Heren) - De Vennen H1 (Heren) 7 - 17
6 apr 19:45 Argo Da2 (Dames) - Zeester-Meerval Da2 (Dames) 5 - 7
6 apr 19:00 Zeester-Meerval Da1 (Dames) - Hellas-Glana Da1 (Dames) 15 - 8
6 apr 18:15 Zeester-Meerval H2 (Heren) - Gorgo H3 (Heren) 20 - 7
6 apr 18:00 PSV CG1 (Gemengd-C <15) - Zeester-Meerval CG1 (Gemengd-C <15) 2 - 15
6 apr 16:15 Zeester-Meerval DG1 (Gemengd-D <13) - VZV Njord DG2 (Gemengd-D <13) 30 - 2
6 apr 14:45 Zeester-Meerval EG1 (Gemengd-E <11) - VZV Njord EG3 (Gemengd-E <11) 8 - 22
6 apr 14:15 SBC2000 H5 (Heren) - Zeester-Meerval H3 (Heren) 2 - 12
6 apr 14:15 SBC2000 EG1 (Gemengd-E <11) - Zeester-Meerval EG2 (Gemengd-E <11) 6 - 4
30 maa 19:45 Hellas-Glana H1 (Heren) - Zeester-Meerval H1 (Heren) 11 - 11
30 maa 19:15 Zeester-Meerval Da2 (Dames) - BZ&PC (Boxmeer) Da1 (Dames) 15 - 1
30 maa 18:30 Zeester-Meerval CG1 (Gemengd-C <15) - Argo CG1 (Gemengd-C <15) 16 - 1
30 maa 18:00 Lutra Da1 (Dames) - Zeester-Meerval Da1 (Dames) 4 - 11
30 maa 17:15 Aegir H2 (Heren) - Zeester-Meerval H2 (Heren) 8 - 9
30 maa 16:30 Lutra DG1 (Gemengd-D <13) - Zeester-Meerval DG1 (Gemengd-D <13) 1 - 31
30 maa 14:45 Zeester-Meerval EG2 (Gemengd-E <11) - ZPC De Zeeuwse Kust EG1 (Gemengd-E <11) 7 - 8
24 maa 19:15 Zeester-Meerval BJ1 (Jongens-B <17) - SWNZ (SG) SWNZ/GORGO (Jongens-B <17) 12 - 0
24 maa 18:30 Zeester-Meerval EG1 (Gemengd-E <11) - Zeester-Meerval EG2 (Gemengd-E <11) 2 - 23
23 maa 20:15 Zeester-Meerval H1 (Heren) - Arethusa H1 (Heren) 4 - 14
23 maa 19:15 Zeester-Meerval Da1 (Dames) - De Treffers Da1 (Dames) 10 - 2
23 maa 18:55 Nuenen Da1 (Dames) - Zeester-Meerval Da2 (Dames) 5 - 9
23 maa 18:30 Zeester-Meerval H2 (Heren) - Zeester-Meerval H3 (Heren) 16 - 2
23 maa 18:00 De Treffers CG2 (Gemengd-C <15) - Zeester-Meerval CG1 (Gemengd-C <15) 0 - 13
17 maa 18:15 SWNZ (SG) H2 (Heren) - Zeester-Meerval H2 (Heren) 5 - 10
16 maa 19:40 HZPC HZPC/SPIO (Jongens-B <17) - Zeester-Meerval BJ1 (Jongens-B <17) 2 - 16
16 maa 19:15 Zeester-Meerval H3 (Heren) - De Treffers H4 (Heren) 5 - 7
16 maa 18:30 Zeester-Meerval CG1 (Gemengd-C <15) - HZPC HZPC/SPIO 1 (Gemengd-C <15) 6 - 7
16 maa 18:00 Hieronymus EG1 (Gemengd-E <11) - Zeester-Meerval EG1 (Gemengd-E <11) 4 - 11
16 maa 17:00 DBD H1 (Heren) - Zeester-Meerval H1 (Heren) 15 - 13
16 maa 15:30 DBD DG1 (Gemengd-D <13) - Zeester-Meerval DG1 (Gemengd-D <13) 2 - 27
16 maa 14:45 PSV PSV Waterpolo Da3 (Dames) - Zeester-Meerval Da1 (Dames) 6 - 9
10 maa 16:15 Zeester-Meerval BJ1 (Jongens-B <17) - AquAmigos BJ1 (Jongens-B <17) 17 - 2
9 maa 20:00 Zeester-Meerval H1 (Heren) - Nayade H1 (Heren) 8 - 11
9 maa 19:00 Zeester-Meerval Da1 (Dames) - Nayade Da1 (Dames) 14 - 3
9 maa 18:45 Gorgo Da1 (Dames) - Zeester-Meerval Da2 (Dames) 3 - 14
9 maa 18:15 Zeester-Meerval H2 (Heren) - Nayade Classic H2 (Heren) 10 - 4
9 maa 18:00 Gorgo H3 (Heren) - Zeester-Meerval H3 (Heren) 16 - 6
9 maa 17:45 VZV Njord EG3 (Gemengd-E <11) - Zeester-Meerval EG2 (Gemengd-E <11) 12 - 8
9 maa 17:00 Hellas-Glana CG1 (Gemengd-C <15) - Zeester-Meerval CG1 (Gemengd-C <15) 5 - 11
9 maa 16:15 Zeester-Meerval DG1 (Gemengd-D <13) - Aegir DG1 (Gemengd-D <13) 17 - 3
9 maa 14:45 Zeester-Meerval EG1 (Gemengd-E <11) - Aegir EG1 (Gemengd-E <11) 2 - 7
24 feb 16:10 AquAmigos EG1 (Gemengd-E <11) - Zeester-Meerval EG1 (Gemengd-E <11) 9 - 3
23 feb 20:45 AquAmigos H3 (Heren) - Zeester-Meerval H2 (Heren) 7 - 8
23 feb 20:00 Zeester-Meerval H3 (Heren) - Aegir H2 (Heren) 8 - 6
23 feb 19:15 Merlet Merlet/BZPC BJ1 (Jongens-B <17) - Zeester-Meerval BJ1 (Jongens-B <17) 5 - 23
23 feb 19:15 Zeester-Meerval Da2 (Dames) - De Treffers Da3 (Dames) 3 - 1
23 feb 18:30 Zeester-Meerval CG1 (Gemengd-C <15) - AquAmigos CG1 (Gemengd-C <15) 4 - 4
23 feb 18:15 AquAmigos Da1 (Dames) - Zeester-Meerval Da1 (Dames) 8 - 10
23 feb 18:00 VZV Njord H1 (Heren) - Zeester-Meerval H1 (Heren) 12 - 6
23 feb 17:35 AquAmigos DG2 (Gemengd-D <13) - Zeester-Meerval DG1 (Gemengd-D <13) 4 - 9
23 feb 14:45 Zeester-Meerval EG2 (Gemengd-E <11) - Arethusa EG1 (Gemengd-E <11) 6 - 11
16 feb 19:15 Argo Da1 (Dames) - Zeester-Meerval Da1 (Dames) 7 - 7
16 feb 18:30 Zeester-Meerval BJ1 (Jongens-B <17) - PSV PSV Waterpolo BJ2 (Jongens-B <17) 16 - 3
16 feb 15:30 Argo DG1 (Gemengd-D <13) - Zeester-Meerval DG1 (Gemengd-D <13) 3 - 23
10 feb 16:15 Zeester-Meerval BJ1 (Jongens-B <17) - SWNZ (SG) SWNZ/GORGO (Jongens-B <17) 14 - 2
9 feb 21:05 Zeester-Meerval H3 (Heren) - Arethusa H3 (Heren) 7 - 10
9 feb 20:00 Zeester-Meerval H1 (Heren) - Nuenen H1 (Heren) 20 - 13
9 feb 19:00 Zeester-Meerval Da1 (Dames) - DZT'62 Da1 (Dames) 9 - 7
9 feb 18:15 Zeester-Meerval H2 (Heren) - Gorgo H4 (Heren) 13 - 2
9 feb 16:15 Zeester-Meerval DG1 (Gemengd-D <13) - PSV PSV Waterpolo DG1 (Gemengd-D <13) 10 - 8
9 feb 14:55 Zeester-Meerval EG2 (Gemengd-E <11) - Arethusa EG2 (Gemengd-E <11) 11 - 2
9 feb 14:15 Zeester-Meerval EG1 (Gemengd-E <11) - De Schelde EG1 (Gemengd-E <11) 6 - 2
3 feb 18:00 PSV PSV Waterpolo BJ2 (Jongens-B <17) - Zeester-Meerval BJ1 (Jongens-B <17) 10 - 14
3 feb 17:45 TRB-RES Da3 (Dames) - Zeester-Meerval Da2 (Dames) 2 - 16
2 feb 20:30 SWNZ (SG) H2 (Heren) - Zeester-Meerval H3 (Heren) 14 - 8
2 feb 20:15 SBC2000 H1 (Heren) - Zeester-Meerval H1 (Heren) 13 - 4
2 feb 18:00 Hieronymus EG1 (Gemengd-E <11) - Zeester-Meerval EG2 (Gemengd-E <11) 4 - 16
2 feb 16:00 DBD CG1 (Gemengd-C <15) - Zeester-Meerval CG1 (Gemengd-C <15) 9 - 13
2 feb 15:00 SBC2000 H5 (Heren) - Zeester-Meerval H2 (Heren) 3 - 13
2 feb 14:15 SBC2000 EG1 (Gemengd-E <11) - Zeester-Meerval EG1 (Gemengd-E <11) 11 - 8
26 jan 21:05 Zeester-Meerval H3 (Heren) - Nayade Classic H2 (Heren) 8 - 13
26 jan 20:00 Zeester-Meerval H1 (Heren) - De Meer H1 (Heren) 12 - 15
26 jan 19:00 Zeester-Meerval Da1 (Dames) - TRB-RES Da1 (Dames) 18 - 5
26 jan 18:15 Zeester-Meerval Da2 (Dames) - SWNZ (SG) Da2 (Dames) 15 - 0
26 jan 16:15 Zeester-Meerval DG1 (Gemengd-D <13) - TRB-RES DG1 (Gemengd-D <13) 19 - 1
26 jan 14:55 Zeester-Meerval EG2 (Gemengd-E <11) - Aegir EG1 (Gemengd-E <11) 8 - 13
26 jan 14:15 Zeester-Meerval EG1 (Gemengd-E <11) - ZPC De Zeeuwse Kust EG1 (Gemengd-E <11) 14 - 5
19 jan 20:50 Arethusa H3 (Heren) - Zeester-Meerval H2 (Heren) 2 - 8
19 jan 19:25 De Warande Da1 (Dames) - Zeester-Meerval Da1 (Dames) 4 - 11
19 jan 17:55 Arethusa DG1 (Gemengd-D <13) - Zeester-Meerval DG1 (Gemengd-D <13) 4 - 18
19 jan 17:20 De Warande H1 (Heren) - Zeester-Meerval H1 (Heren) 14 - 9
19 jan 17:15 Arethusa EG2 (Gemengd-E <11) - Zeester-Meerval EG1 (Gemengd-E <11) 12 - 3
19 jan 16:50 AquAmigos H3 (Heren) - Zeester-Meerval H3 (Heren) 7 - 9
19 jan 16:10 AquAmigos EG1 (Gemengd-E <11) - Zeester-Meerval EG2 (Gemengd-E <11) 5 - 20
19 jan 15:25 Waterproof Da1 (Dames) - Zeester-Meerval Da2 (Dames) 0 - 6
19 jan 14:40 Waterproof CG1 (Gemengd-C <15) - Zeester-Meerval CG1 (Gemengd-C <15) 5 - 8
12 jan 20:45 Zeester-Meerval Da2 (Dames) - Zwemsport Parkstad (SG) Da1 (Dames) 5 - 4
12 jan 19:45 Zeester-Meerval Da1 (Dames) - Argo Da1 (Dames) 14 - 4
12 jan 19:00 Zeester-Meerval H3 (Heren) - AquAmigos H3 (Heren) 9 - 15
12 jan 18:15 Zeester-Meerval BJ1 (Jongens-B <17) - Argo BJ1 (Jongens-B <17) 17 - 2
12 jan 16:15 Zeester-Meerval CG1 (Gemengd-C <15) - Waterproof CG1 (Gemengd-C <15) 13 - 2
12 jan 15:15 ZPC De Zeeuwse Kust EG1 (Gemengd-E <11) - Zeester-Meerval EG2 (Gemengd-E <11) 8 - 10
9 dec 16:15 Zeester-Meerval BJ1 (Jongens-B <17) - HZPC HZPC/SPIO (Jongens-B <17) 13 - 3
9 dec 15:45 DZT'62 DZT'62/De Punderman CG1 (Gemengd-C <15) - Zeester-Meerval CG1 (Gemengd-C <15) 2 - 17
8 dec 20:00 Zeester-Meerval H1 (Heren) - Hydrofiel H1 (Heren) 10 - 13
8 dec 19:00 Zeester-Meerval Da1 (Dames) - SBC2000 Da1 (Dames) 9 - 9
8 dec 18:45 Gorgo H4 (Heren) - Zeester-Meerval H3 (Heren) 7 - 6
8 dec 18:15 Zeester-Meerval H2 (Heren) - De Treffers H4 (Heren) 11 - 5
8 dec 16:15 Zeester-Meerval DG1 (Gemengd-D <13) - Nuenen DG1 (Gemengd-D <13) 19 - 4
8 dec 15:45 De Schelde EG1 (Gemengd-E <11) - Zeester-Meerval EG2 (Gemengd-E <11) 4 - 14
2 dec 17:30 VZV Njord DG2 (Gemengd-D <13) - Zeester-Meerval DG1 (Gemengd-D <13) 2 - 29
1 dec 20:00 Zeester-Meerval H3 (Heren) - SBC2000 H5 (Heren) 8 - 6
1 dec 19:15 Merlet Merlet/BZPC BJ1 (Jongens-B <17) - Zeester-Meerval BJ1 (Jongens-B <17) 0 - 28
1 dec 19:15 Zeester-Meerval Da2 (Dames) - Argo Da2 (Dames) 5 - 4
1 dec 18:50 De Vennen H1 (Heren) - Zeester-Meerval H1 (Heren) 24 - 6
1 dec 18:30 Zeester-Meerval CG1 (Gemengd-C <15) - PSV CG1 (Gemengd-C <15) 9 - 8
1 dec 18:00 Gorgo H3 (Heren) - Zeester-Meerval H2 (Heren) 3 - 15
1 dec 17:45 Hellas-Glana Da1 (Dames) - Zeester-Meerval Da1 (Dames) 11 - 10
1 dec 17:30 VZV Njord EG3 (Gemengd-E <11) - Zeester-Meerval EG1 (Gemengd-E <11) 10 - 6
1 dec 14:45 Zeester-Meerval EG2 (Gemengd-E <11) - SBC2000 EG1 (Gemengd-E <11) 10 - 10
25 nov 18:30 Zeester-Meerval EG1 (Gemengd-E <11) - Arethusa EG1 (Gemengd-E <11) 7 - 12
25 nov 16:15 Zeester-Meerval BJ1 (Jongens-B <17) - Argo BJ1 (Jongens-B <17) 15 - 2
24 nov 20:00 Zeester-Meerval H1 (Heren) - Hellas-Glana H1 (Heren) 9 - 15
24 nov 19:00 Zeester-Meerval Da1 (Dames) - Lutra Da1 (Dames) 13 - 3
24 nov 18:15 Zeester-Meerval H2 (Heren) - Aegir H2 (Heren) 15 - 6
24 nov 17:00 BZ&PC (Boxmeer) Da1 (Dames) - Zeester-Meerval Da2 (Dames) 3 - 20
24 nov 16:15 Zeester-Meerval DG1 (Gemengd-D <13) - Lutra DG1 (Gemengd-D <13) 17 - 3
24 nov 16:15 Argo CG1 (Gemengd-C <15) - Zeester-Meerval CG1 (Gemengd-C <15) 0 - 25
18 nov 20:00 PSV PSV Waterpolo BJ2 (Jongens-B <17) - Zeester-Meerval BJ1 (Jongens-B <17) 5 - 10
18 nov 17:30 Zeester-Meerval EG2 (Gemengd-E <11) - Zeester-Meerval EG1 (Gemengd-E <11) 15 - 7
17 nov 20:10 De Treffers Da1 (Dames) - Zeester-Meerval Da1 (Dames) 3 - 8
17 nov 20:00 Zeester-Meerval Da2 (Dames) - Nuenen Da1 (Dames) 7 - 3
17 nov 19:15 Zeester-Meerval H3 (Heren) - Zeester-Meerval H2 (Heren) 3 - 17
17 nov 18:30 Zeester-Meerval CG1 (Gemengd-C <15) - De Treffers CG2 (Gemengd-C <15) 13 - 2
11 nov 16:15 Zeester-Meerval BJ1 (Jongens-B <17) - HZPC HZPC/SPIO (Jongens-B <17) 19 - 3
10 nov 20:00 Zeester-Meerval H1 (Heren) - DBD H1 (Heren) 6 - 15
10 nov 19:30 De Treffers H4 (Heren) - Zeester-Meerval H3 (Heren) 10 - 13
10 nov 19:00 Zeester-Meerval Da1 (Dames) - PSV PSV Waterpolo Da3 (Dames) 9 - 6
10 nov 18:15 Zeester-Meerval H2 (Heren) - SWNZ (SG) H2 (Heren) 12 - 3
10 nov 17:00 HZPC HZPC/SPIO 1 (Gemengd-C <15) - Zeester-Meerval CG1 (Gemengd-C <15) 10 - 10
10 nov 16:15 Zeester-Meerval DG1 (Gemengd-D <13) - DBD DG1 (Gemengd-D <13) 19 - 0
10 nov 14:45 Zeester-Meerval EG1 (Gemengd-E <11) - Hieronymus EG1 (Gemengd-E <11) 8 - 7
3 nov 20:45 Nayade Classic H2 (Heren) - Zeester-Meerval H2 (Heren) 5 - 5
3 nov 20:40 AquAmigos BJ1 (Jongens-B <17) - Zeester-Meerval BJ1 (Jongens-B <17) 3 - 17
3 nov 20:00 Zeester-Meerval H3 (Heren) - Gorgo H3 (Heren) 11 - 9
3 nov 19:15 Zeester-Meerval Da2 (Dames) - Gorgo Da1 (Dames) 14 - 1
3 nov 18:30 Zeester-Meerval CG1 (Gemengd-C <15) - Hellas-Glana CG1 (Gemengd-C <15) 16 - 1
3 nov 17:10 Nayade Da1 (Dames) - Zeester-Meerval Da1 (Dames) 5 - 12
3 nov 16:00 Nayade H1 (Heren) - Zeester-Meerval H1 (Heren) 8 - 7
3 nov 15:45 Aegir DG1 (Gemengd-D <13) - Zeester-Meerval DG1 (Gemengd-D <13) 5 - 14
3 nov 15:00 Aegir EG1 (Gemengd-E <11) - Zeester-Meerval EG1 (Gemengd-E <11) 7 - 8
3 nov 13:30 Zeester-Meerval EG2 (Gemengd-E <11) - VZV Njord EG3 (Gemengd-E <11) 11 - 6
28 okt 16:15 Zeester-Meerval BJ1 (Jongens-B <17) - Merlet Merlet/BZPC BJ1 (Jongens-B <17) 23 - 2
27 okt 20:45 De Treffers Da3 (Dames) - Zeester-Meerval Da2 (Dames) 3 - 8
27 okt 20:00 Zeester-Meerval H1 (Heren) - VZV Njord H1 (Heren) 9 - 12
27 okt 19:10 AquAmigos CG1 (Gemengd-C <15) - Zeester-Meerval CG1 (Gemengd-C <15) 4 - 10
27 okt 19:00 Zeester-Meerval Da1 (Dames) - AquAmigos Da1 (Dames) 12 - 7
27 okt 18:15 Zeester-Meerval H2 (Heren) - AquAmigos H3 (Heren) 12 - 4
27 okt 17:15 Arethusa EG1 (Gemengd-E <11) - Zeester-Meerval EG2 (Gemengd-E <11) 12 - 9
27 okt 16:45 Aegir H2 (Heren) - Zeester-Meerval H3 (Heren) 6 - 8
27 okt 16:15 Zeester-Meerval DG1 (Gemengd-D <13) - AquAmigos DG2 (Gemengd-D <13) 9 - 1
27 okt 14:45 Zeester-Meerval EG1 (Gemengd-E <11) - AquAmigos EG1 (Gemengd-E <11) 5 - 15
20 okt 18:30 Zeester-Meerval Da2 (Dames) - TRB-RES Da3 (Dames) 15 - 1
20 okt 17:15 Arethusa H1 (Heren) - Zeester-Meerval H1 (Heren) 12 - 7
13 okt 19:30 Arethusa H3 (Heren) - Zeester-Meerval H3 (Heren) 16 - 7
13 okt 19:30 Zwemsport Parkstad (SG) Da1 (Dames) - Zeester-Meerval Da2 (Dames) 2 - 11
13 okt 19:15 DZT'62 Da1 (Dames) - Zeester-Meerval Da1 (Dames) 5 - 9
13 okt 19:00 SWNZ (SG) SWNZ/GORGO (Jongens-B <17) - Zeester-Meerval BJ1 (Jongens-B <17) 0 - 13
13 okt 18:45 Gorgo H4 (Heren) - Zeester-Meerval H2 (Heren) 5 - 19
13 okt 17:15 Arethusa EG2 (Gemengd-E <11) - Zeester-Meerval EG2 (Gemengd-E <11) 3 - 12
13 okt 16:45 Nuenen H1 (Heren) - Zeester-Meerval H1 (Heren) 6 - 13
13 okt 16:25 PSV PSV Waterpolo DG1 (Gemengd-D <13) - Zeester-Meerval DG1 (Gemengd-D <13) 4 - 3
13 okt 15:45 De Schelde EG1 (Gemengd-E <11) - Zeester-Meerval EG1 (Gemengd-E <11) 2 - 10
6 okt 20:55 Zeester-Meerval H3 (Heren) - SWNZ (SG) H2 (Heren) 3 - 10
6 okt 19:45 Zeester-Meerval H1 (Heren) - SBC2000 H1 (Heren) 13 - 10
6 okt 19:00 Zeester-Meerval H2 (Heren) - SBC2000 H5 (Heren) 21 - 8
6 okt 18:15 Zeester-Meerval CG1 (Gemengd-C <15) - DBD CG1 (Gemengd-C <15) 11 - 8
6 okt 16:15 Zeester-Meerval DG1 (Gemengd-D <13) - Argo DG1 (Gemengd-D <13) 21 - 1
6 okt 14:55 Zeester-Meerval EG2 (Gemengd-E <11) - Hieronymus EG1 (Gemengd-E <11) 12 - 3
6 okt 14:15 Zeester-Meerval EG1 (Gemengd-E <11) - SBC2000 EG1 (Gemengd-E <11) 4 - 11
30 sep 18:30 TRB-RES Da1 (Dames) - Zeester-Meerval Da1 (Dames) 2 - 19
30 sep 17:45 TRB-RES DG1 (Gemengd-D <13) - Zeester-Meerval DG1 (Gemengd-D <13) 0 - 18
29 sep 20:15 Nayade Classic H2 (Heren) - Zeester-Meerval H3 (Heren) 13 - 5
29 sep 19:30 De Meer H1 (Heren) - Zeester-Meerval H1 (Heren) 6 - 8
29 sep 19:15 SWNZ (SG) Da2 (Dames) - Zeester-Meerval Da2 (Dames) 1 - 17
29 sep 17:45 Argo BJ1 (Jongens-B <17) - Zeester-Meerval BJ1 (Jongens-B <17) 3 - 21
29 sep 16:00 Aegir EG1 (Gemengd-E <11) - Zeester-Meerval EG2 (Gemengd-E <11) 9 - 11
29 sep 16:00 ZPC De Zeeuwse Kust EG1 (Gemengd-E <11) - Zeester-Meerval EG1 (Gemengd-E <11) 9 - 4
22 sep 21:05 Zeester-Meerval H2 (Heren) - Arethusa H3 (Heren) 7 - 4
22 sep 20:00 Zeester-Meerval H1 (Heren) - De Warande H1 (Heren) 4 - 14
22 sep 19:00 Zeester-Meerval Da1 (Dames) - De Warande Da1 (Dames) 17 - 10
22 sep 18:15 Zeester-Meerval Da2 (Dames) - Waterproof Da1 (Dames) 11 - 4
22 sep 16:15 Zeester-Meerval DG1 (Gemengd-D <13) - Arethusa DG1 (Gemengd-D <13) 14 - 1
22 sep 14:55 Zeester-Meerval EG2 (Gemengd-E <11) - AquAmigos EG1 (Gemengd-E <11) 13 - 11
22 sep 14:15 Zeester-Meerval EG1 (Gemengd-E <11) - Arethusa EG2 (Gemengd-E <11) 5 - 12
15 sep 18:00 De Vennen H1 (Heren) - Zeester-Meerval H1 (Heren) 18 - 10
Verenigingsinformatie
NaamZeester-Meerval
AccommodatiegegevensZwembad Drie Essen
UDEN