DatumTijdWedstrijdLocatie
14 dec 14:15 Polar Bears DG2 (Gemengd-D <13) - Aquapoldro DG1 (Gemengd-D <13)De Peppel
14 dec 18:00 DWK EG1 (Gemengd-E <11) - Aquapoldro EG2 (Gemengd-E <11)Veluwehal
14 dec 19:35 Nunspeet H1 (Heren (Bond)) - Aquapoldro H1 (Heren (Bond))De Brake
14 dec 20:15 Flevo Da1 (Dames) - Aquapoldro Da2 (Dames)Jaap van der Krol Bad
15 dec 14:45 Aquapoldro DG2 (Gemengd-D <13) - WS Twente DG1 (Gemengd-D <13)Malkander
15 dec 15:30 Aquapoldro CG2 (Gemengd-C <15) - De Houtrib CG1 (Gemengd-C <15)Malkander
15 dec 16:15 Aquapoldro BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - SWOL 1894 BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))Malkander
15 dec 17:20 Aquapoldro H2 (Heren Reserve (Bond)) - Livo H2 (Heren Reserve (Bond))Malkander
1 jan 00:00 Het Ravijn BJ2 (Jongens-B <17 (Bond)) - Aquapoldro BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))Het Ravijn
11 jan 16:45 Aquapoldro EG1 (Gemengd-E <11) - Het Ravijn EG1 (Gemengd-E <11)Sprenkelaar
11 jan 16:45 Proteus Da3 (Dames) - Aquapoldro Da2 (Dames)De Schaeck
11 jan 16:45 Deltasteur H2 (Heren) - Aquapoldro H3 (Heren)Zwembad De Steur
11 jan 17:15 VKC'03 Da1 (Dames) - Aquapoldro Da1 (Dames)De Vlaskoel
11 jan 17:25 Aquapoldro DG1 (Gemengd-D <13) - Deltasteur DG1 (Gemengd-D <13)Sprenkelaar
11 jan 18:10 Aquapoldro CG1 (Gemengd-C <15) - De IJsselmeeuwen CG1 (Gemengd-C <15)Sprenkelaar
11 jan 18:40 Zuiderzeezwemmers CG1 (Gemengd-C <15) - Aquapoldro CG2 (Gemengd-C <15)Bosbad Emmeloord
11 jan 18:55 Aquapoldro H4 (Heren) - De Woelwaters H2 (Heren)Sprenkelaar
11 jan 19:40 Aquapoldro H2 (Heren Reserve (Bond)) - Nunspeet H2 (Heren Reserve (Bond))Sprenkelaar
11 jan 20:35 Aquapoldro H1 (Heren (Bond)) - ZPC De Hof H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1)Sprenkelaar
12 jan 18:00 Polar Bears Polar Bears BJ2/VZC BJ2 (Jongens-B <17 (Bond)) - Aquapoldro BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))De Peppel
18 jan 16:00 De IJsselmeeuwen CG1 (Gemengd-C <15) - Aquapoldro CG1 (Gemengd-C <15)De IJsselslag
18 jan 16:45 Aquapoldro Da2 (Dames) - SWOL 1894 Da4 (Dames)Sprenkelaar
18 jan 17:25 Deltasteur H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1) - Aquapoldro H1 (Heren (Bond))Zwembad De Steur
18 jan 17:30 Aquapoldro Da1 (Dames) - Thetis Da1 (Dames)Sprenkelaar
18 jan 17:45 De Woelwaters CG1 (Gemengd-C <15) - Aquapoldro CG2 (Gemengd-C <15)Sportcentrum De Sijpel
18 jan 18:30 Aquapoldro H3 (Heren) - Flevo H1 (Heren)Sprenkelaar
18 jan 21:05 De IJsselmeeuwen H2 (Heren Reserve (Bond)) - Aquapoldro H2 (Heren Reserve (Bond))De IJsselslag
25 jan 16:45 De Spreng DG1 (Gemengd-D <13) - Aquapoldro DG2 (Gemengd-D <13)Rhienderoord
25 jan 16:45 Aquapoldro EG2 (Gemengd-E <11) - De Woelwaters EG1 (Gemengd-E <11)Sprenkelaar
25 jan 17:25 Aquapoldro DG1 (Gemengd-D <13) - Proteus DG1 (Gemengd-D <13)Sprenkelaar
25 jan 17:40 De Meer CG1 (Gemengd-C <15) - Aquapoldro CG1 (Gemengd-C <15)De Waterlinie
25 jan 18:10 Aquapoldro CG2 (Gemengd-C <15) - Deltasteur CG1 (Gemengd-C <15)Sprenkelaar
25 jan 18:15 De IJsselmeeuwen Da1 (Dames) - Aquapoldro Da1 (Dames)De IJsselslag
25 jan 18:55 Aquapoldro Da2 (Dames) - ZVV Da1 (Dames)Sprenkelaar
25 jan 19:30 De Meer H2 (Heren) - Aquapoldro H3 (Heren)De Waterlinie
25 jan 19:40 Aquapoldro H1 (Heren (Bond)) - VKC'03 H1 (Heren (Bond))Sprenkelaar
26 jan 13:00 Het Ravijn EG3 (Gemengd-E <11) - Aquapoldro EG1 (Gemengd-E <11)Het Ravijn
26 jan 14:15 Aquapoldro H4 (Heren) - ZVV H1 (Heren)Sprenkelaar
26 jan 15:00 Aquapoldro BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - ENC Arnhem (SG) BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))Sprenkelaar
26 jan 17:15 WSG ESTA (SG) H2 (Heren Reserve (Bond)) - Aquapoldro H2 (Heren Reserve (Bond))Pagedal
1 feb 16:45 Aquapoldro EG2 (Gemengd-E <11) - Flevo EG1 (Gemengd-E <11)Sprenkelaar
1 feb 16:55 De Rijn DG1 (Gemengd-D <13) - Aquapoldro DG1 (Gemengd-D <13)Sportfondsenbad De Bongerd
1 feb 17:25 Aquapoldro DG2 (Gemengd-D <13) - Losser DG1 (Gemengd-D <13)Sprenkelaar
1 feb 18:10 Aquapoldro CG1 (Gemengd-C <15) - De Rijn CG1 (Gemengd-C <15)Sprenkelaar
1 feb 18:15 De Houtrib CG1 (Gemengd-C <15) - Aquapoldro CG2 (Gemengd-C <15)De Koploper
1 feb 18:15 Proteus H3 (Heren) - Aquapoldro H4 (Heren)De Schaeck
1 feb 18:55 Aquapoldro H3 (Heren) - Flevo H2 (Heren)Sprenkelaar
1 feb 19:40 Aquapoldro Da1 (Dames) - De Spreng Da1 (Dames)Sprenkelaar
1 feb 20:40 Aquapoldro H2 (Heren Reserve (Bond)) - HZPC/Avéna (SG) H2 (Heren Reserve (Bond))Sprenkelaar
2 feb 16:15 Zeester-Meerval BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - Aquapoldro BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))Zwembad Drie Essen
8 feb 16:45 Aquapoldro EG1 (Gemengd-E <11) - Schuurman BZC EG1 (Gemengd-E <11)Sprenkelaar
8 feb 17:20 De Houtrib EG1 (Gemengd-E <11) - Aquapoldro EG2 (Gemengd-E <11)De Koploper
8 feb 17:25 Aquapoldro DG1 (Gemengd-D <13) - Het Ravijn DG1 (Gemengd-D <13)Sprenkelaar
8 feb 18:00 OZ&PC H2 (Heren Reserve (Bond)) - Aquapoldro H2 (Heren Reserve (Bond))Vondersweijde
8 feb 18:10 Aquapoldro H3 (Heren) - EZPC H1 (Heren)Sprenkelaar
8 feb 18:55 Aquapoldro Da1 (Dames) - Aqua-Novio'94 Da1 (Dames)Sprenkelaar
8 feb 19:00 ZVV CG1 (Gemengd-C <15) - Aquapoldro CG1 (Gemengd-C <15)Koekoek
8 feb 19:55 Aquapoldro H1 (Heren (Bond)) - De Walvisch H1 (Heren (Bond))Sprenkelaar
9 feb 14:15 Aquapoldro BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - De Ham BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))Sprenkelaar
15 feb 16:45 Aquapoldro DG2 (Gemengd-D <13) - EZC DG1 (Gemengd-D <13)Sprenkelaar
15 feb 17:00 ZEW CG1 (Gemengd-C <15) - Aquapoldro CG2 (Gemengd-C <15)Calluna
15 feb 17:30 Aquapoldro H2 (Heren Reserve (Bond)) - De Mors H2 (Heren Reserve (Bond))Sprenkelaar
15 feb 19:15 WZC-De IJsel (SG) H1 (Heren) - Aquapoldro H4 (Heren)Tijenraan
15 feb 19:55 EZC H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1) - Aquapoldro H1 (Heren (Bond))Het Slagman
16 feb 16:20 VZV Njord BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - Aquapoldro BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))Zwembad Den Ekkerman
16 feb 16:20 Polar Bears DG1 (Gemengd-D <13) - Aquapoldro DG1 (Gemengd-D <13)De Peppel
29 feb 14:35 Hydrofiel H2 (Heren) - Aquapoldro H3 (Heren)Erica Terpstra Sportfondsenbad
29 feb 15:15 ENC Arnhem (SG) DG1 (Gemengd-D <13) - Aquapoldro DG2 (Gemengd-D <13)Valkenhuizen
29 feb 16:00 ENC Arnhem (SG) Da2 (Dames) - Aquapoldro Da1 (Dames)Valkenhuizen
29 feb 16:45 Aquapoldro EG1 (Gemengd-E <11) - Schuurman BZC EG2 (Gemengd-E <11)Sprenkelaar
29 feb 17:25 Aquapoldro DG1 (Gemengd-D <13) - De Houtrib DG1 (Gemengd-D <13)Sprenkelaar
29 feb 17:30 SWOL 1894 EG1 (Gemengd-E <11) - Aquapoldro EG2 (Gemengd-E <11)De Vrolijkheid
29 feb 18:00 ZEW H2 (Heren) - Aquapoldro H4 (Heren)Calluna
29 feb 18:10 Aquapoldro CG2 (Gemengd-C <15) - Flevo CG1 (Gemengd-C <15)Sprenkelaar
29 feb 18:55 Aquapoldro Da2 (Dames) - De Eerste Kolk Da1 (Dames)Sprenkelaar
29 feb 19:40 Aquapoldro H1 (Heren (Bond)) - TriVia H1 (Heren (Bond))Sprenkelaar
7 maa 16:30 De Mors H3 (Heren Reserve (Bond)) - Aquapoldro H2 (Heren Reserve (Bond))De Koerbelt
7 maa 16:45 Proteus CG1 (Gemengd-C <15) - Aquapoldro CG1 (Gemengd-C <15)De Schaeck
7 maa 16:45 Aquapoldro EG2 (Gemengd-E <11) - DWK EG1 (Gemengd-E <11)Sprenkelaar
7 maa 17:15 SWOL 1894 DG1 (Gemengd-D <13) - Aquapoldro DG1 (Gemengd-D <13)De Vrolijkheid
7 maa 17:25 Aquapoldro DG2 (Gemengd-D <13) - Het Ravijn DG2 (Gemengd-D <13)Sprenkelaar
7 maa 18:00 ZPC De Hof EG1 (Gemengd-E <11) - Aquapoldro EG1 (Gemengd-E <11)De Vijf Heuvels
7 maa 18:00 De Veene H1 (Heren (Bond)) - Aquapoldro H1 (Heren (Bond))Het Sportpark
7 maa 18:10 Aquapoldro Da1 (Dames) - Schuurman BZC Da2 (Dames)Sprenkelaar
7 maa 19:10 Aquapoldro H3 (Heren) - Aqua-Novio'94 H3 (Heren)Sprenkelaar
8 maa 15:00 ZVL-1886 Tetteroo BJ2 (Jongens-B <17 (Bond)) - Aquapoldro BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))Vijf Meibad
14 maa 16:45 Aquapoldro EG1 (Gemengd-E <11) - WWV Winterswijk EG1 (Gemengd-E <11)Sprenkelaar
14 maa 17:15 Nunspeet EG1 (Gemengd-E <11) - Aquapoldro EG2 (Gemengd-E <11)De Brake
14 maa 17:25 Aquapoldro DG2 (Gemengd-D <13) - Aqua-Novio'94 DG1 (Gemengd-D <13)Sprenkelaar
14 maa 17:55 Nunspeet DG1 (Gemengd-D <13) - Aquapoldro DG1 (Gemengd-D <13)De Brake
14 maa 18:10 Aquapoldro CG1 (Gemengd-C <15) - DWK CG1 (Gemengd-C <15)Sprenkelaar
14 maa 18:10 SWOL 1894 CG1 (Gemengd-C <15) - Aquapoldro CG2 (Gemengd-C <15)De Vrolijkheid
14 maa 18:15 Proteus Da1 (Dames) - Aquapoldro Da1 (Dames)De Schaeck
14 maa 18:55 SWOL 1894 H4 (Heren) - Aquapoldro H3 (Heren)De Vrolijkheid
14 maa 18:55 Aquapoldro H4 (Heren) - Flevo H3 (Heren)Sprenkelaar
15 maa 14:45 Aquapoldro BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ2 (Jongens-B <17 (Bond))Malkander
21 maa 13:00 Het Ravijn EG1 (Gemengd-E <11) - Aquapoldro EG1 (Gemengd-E <11)Het Ravijn
21 maa 16:45 Aquapoldro DG1 (Gemengd-D <13) - Aqua-Novio'94 DG2 (Gemengd-D <13)Sprenkelaar
21 maa 17:05 Schuurman BZC DG1 (Gemengd-D <13) - Aquapoldro DG2 (Gemengd-D <13)t Timpke
21 maa 17:30 Aquapoldro CG2 (Gemengd-C <15) - Nunspeet CG1 (Gemengd-C <15)Sprenkelaar
21 maa 18:15 Aquapoldro H3 (Heren) - Polar Bears H5 (Heren)Sprenkelaar
21 maa 19:00 Aquapoldro Da1 (Dames) - ZPC De Hof Da1 (Dames)Sprenkelaar
21 maa 20:00 Aquapoldro H1 (Heren (Bond)) - De Reest H1 (Heren (Bond))Sprenkelaar
22 maa 17:15 SVH BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - Aquapoldro BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))Sportcentrum de Wilgenring
28 maa 16:30 De Woelwaters EG1 (Gemengd-E <11) - Aquapoldro EG2 (Gemengd-E <11)Sportcentrum De Sijpel
28 maa 16:45 Aquapoldro EG1 (Gemengd-E <11) - Het Ravijn EG3 (Gemengd-E <11)Sprenkelaar
28 maa 16:45 Proteus CG2 (Gemengd-C <15) - Aquapoldro CG2 (Gemengd-C <15)De Schaeck
28 maa 16:45 Flevo DG1 (Gemengd-D <13) - Aquapoldro DG1 (Gemengd-D <13)Jaap van der Krol Bad
28 maa 17:25 Aquapoldro DG2 (Gemengd-D <13) - OZ&PC DG1 (Gemengd-D <13)Sprenkelaar
28 maa 18:10 Aquapoldro CG1 (Gemengd-C <15) - De Meer CG1 (Gemengd-C <15)Sprenkelaar
28 maa 18:45 ZPC Hatto Heim Da1 (Dames) - Aquapoldro Da2 (Dames)De Marke
28 maa 19:15 Triton Putten H2 (Heren) - Aquapoldro H4 (Heren)Bosbad Putten
28 maa 20:05 Nunspeet Da1 (Dames) - Aquapoldro Da1 (Dames)De Brake
28 maa 20:55 Nunspeet H3 (Heren) - Aquapoldro H3 (Heren)De Brake
29 maa 14:15 Aquapoldro BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - Het Ravijn BJ2 (Jongens-B <17 (Bond))Sprenkelaar
4 apr 16:45 Aquapoldro DG1 (Gemengd-D <13) - Polar Bears DG2 (Gemengd-D <13)Sprenkelaar
4 apr 17:10 De Rijn CG1 (Gemengd-C <15) - Aquapoldro CG1 (Gemengd-C <15)Sportfondsenbad De Bongerd
4 apr 17:15 Neptunia'24 H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1) - Aquapoldro H1 (Heren (Bond))Zwem- en recreatiebad It Rak
4 apr 17:30 WS Twente DG1 (Gemengd-D <13) - Aquapoldro DG2 (Gemengd-D <13)t Wooldrik
4 apr 17:30 Aquapoldro CG2 (Gemengd-C <15) - De Woelwaters CG1 (Gemengd-C <15)Sprenkelaar
4 apr 18:05 Flevo EG1 (Gemengd-E <11) - Aquapoldro EG2 (Gemengd-E <11)Jaap van der Krol Bad
4 apr 18:15 Aquapoldro Da2 (Dames) - Flevo Da1 (Dames)Sprenkelaar
4 apr 19:00 Aquapoldro H4 (Heren) - Octopus H1 (Heren)Sprenkelaar
4 apr 19:45 Aquapoldro H2 (Heren Reserve (Bond)) - ENC Arnhem (SG) H2 (Heren Reserve (Bond))Sprenkelaar
18 apr 16:00 Deltasteur DG1 (Gemengd-D <13) - Aquapoldro DG1 (Gemengd-D <13)Zwembad De Steur
18 apr 16:45 Aquapoldro EG2 (Gemengd-E <11) - De Houtrib EG1 (Gemengd-E <11)Sprenkelaar
18 apr 17:00 Schuurman BZC EG1 (Gemengd-E <11) - Aquapoldro EG1 (Gemengd-E <11)t Timpke
18 apr 17:25 Aquapoldro CG1 (Gemengd-C <15) - ZVV CG1 (Gemengd-C <15)Sprenkelaar
18 apr 17:45 Livo H2 (Heren Reserve (Bond)) - Aquapoldro H2 (Heren Reserve (Bond))t Walfort
18 apr 18:10 Aquapoldro H1 (Heren (Bond)) - De IJsselmeeuwen H1 (Heren (Bond))Sprenkelaar
18 apr 20:00 ZIGNEA H1 (Heren) - Aquapoldro H4 (Heren)Bosbad Emmeloord
19 apr 16:00 SWOL 1894 BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - Aquapoldro BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))De Vrolijkheid
26 apr 14:15 Aquapoldro BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - Polar Bears Polar Bears BJ2/VZC BJ2 (Jongens-B <17 (Bond))Sprenkelaar
DatumTijdWedstrijdUitslag
7 dec 20:45 De IJsselmeeuwen H1 (Heren (Bond)) - Aquapoldro H1 (Heren (Bond)) 16 - 11
7 dec 18:10 Aquapoldro Da2 (Dames) - ZPC Hatto Heim Da1 (Dames) 3 - 8
7 dec 17:25 Aquapoldro DG1 (Gemengd-D <13) - Flevo DG1 (Gemengd-D <13) 20 - 1
7 dec 17:15 DWK CG1 (Gemengd-C <15) - Aquapoldro CG1 (Gemengd-C <15) 1 - 11
7 dec 16:45 Aquapoldro EG2 (Gemengd-E <11) - Nunspeet EG1 (Gemengd-E <11) 4 - 13
7 dec 16:30 Octopus H1 (Heren) - Aquapoldro H4 (Heren) 13 - 1
7 dec 16:20 OZ&PC DG1 (Gemengd-D <13) - Aquapoldro DG2 (Gemengd-D <13) 22 - 4
7 dec 14:00 WWV Winterswijk EG1 (Gemengd-E <11) - Aquapoldro EG1 (Gemengd-E <11) 14 - 3
1 dec 15:40 Aquapoldro BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - SVH BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) 4 - 13
1 dec 14:55 Aquapoldro CG1 (Gemengd-C <15) - Proteus CG1 (Gemengd-C <15) 19 - 3
1 dec 14:15 Aquapoldro EG1 (Gemengd-E <11) - ZPC De Hof EG1 (Gemengd-E <11) 11 - 11
30 nov 20:20 Aquapoldro Da2 (Dames) - Proteus Da3 (Dames) 4 - 6
30 nov 19:15 Aquapoldro H1 (Heren (Bond)) - Neptunia'24 H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1) 9 - 11
30 nov 18:15 Aquapoldro Da1 (Dames) - Nunspeet Da1 (Dames) 7 - 8
30 nov 17:30 Aquapoldro H4 (Heren) - ZIGNEA H1 (Heren) 3 - 10
30 nov 17:05 ENC Arnhem (SG) H2 (Heren Reserve (Bond)) - Aquapoldro H2 (Heren Reserve (Bond)) 10 - 8
30 nov 16:45 Aquapoldro H3 (Heren) - Nunspeet H3 (Heren) 2 - 7
24 nov 15:55 Aqua-Novio'94 DG2 (Gemengd-D <13) - Aquapoldro DG1 (Gemengd-D <13) 7 - 11
24 nov 15:45 ZPC De Hof Da1 (Dames) - Aquapoldro Da1 (Dames) 12 - 9
24 nov 14:30 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ2 (Jongens-B <17 (Bond)) - Aquapoldro BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) 15 - 9
23 nov 19:40 Aquapoldro H4 (Heren) - Triton Putten H2 (Heren) 5 - 7
23 nov 18:55 Aquapoldro Da2 (Dames) - De Woelwaters Da1 (Dames) 4 - 10
23 nov 18:10 Aquapoldro CG2 (Gemengd-C <15) - Proteus CG2 (Gemengd-C <15) 34 - 0
23 nov 17:45 Polar Bears H5 (Heren) - Aquapoldro H3 (Heren) 5 - 6
23 nov 17:25 Aquapoldro DG2 (Gemengd-D <13) - Schuurman BZC DG1 (Gemengd-D <13) 3 - 22
23 nov 17:00 Schuurman BZC EG2 (Gemengd-E <11) - Aquapoldro EG1 (Gemengd-E <11) 3 - 9
23 nov 16:45 Aquapoldro EG2 (Gemengd-E <11) - SWOL 1894 EG1 (Gemengd-E <11) 13 - 6
17 nov 15:30 Aquapoldro BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - ZVL-1886 Tetteroo BJ2 (Jongens-B <17 (Bond)) 11 - 25
17 nov 14:45 Aquapoldro H3 (Heren) - SWOL 1894 H4 (Heren) 5 - 16
16 nov 19:55 Aquapoldro H2 (Heren Reserve (Bond)) - De IJsselmeeuwen H2 (Heren Reserve (Bond)) 13 - 13
16 nov 18:55 Aquapoldro Da1 (Dames) - Proteus Da1 (Dames) 5 - 11
16 nov 18:10 Aquapoldro CG1 (Gemengd-C <15) - ZVV CG1 (Gemengd-C <15) 31 - 1
16 nov 17:25 Aquapoldro DG1 (Gemengd-D <13) - Nunspeet DG1 (Gemengd-D <13) 27 - 6
16 nov 17:05 Schuurman BZC EG1 (Gemengd-E <11) - Aquapoldro EG1 (Gemengd-E <11) 17 - 6
16 nov 16:45 Aquapoldro EG2 (Gemengd-E <11) - De Houtrib EG1 (Gemengd-E <11) 7 - 15
16 nov 15:00 De Reest H1 (Heren (Bond)) - Aquapoldro H1 (Heren (Bond)) 15 - 10
16 nov 13:15 Aqua-Novio'94 DG1 (Gemengd-D <13) - Aquapoldro DG2 (Gemengd-D <13) 25 - 1
9 nov 19:45 Flevo H3 (Heren) - Aquapoldro H4 (Heren) 9 - 4
9 nov 18:35 Nunspeet CG1 (Gemengd-C <15) - Aquapoldro CG2 (Gemengd-C <15) 0 - 13
9 nov 18:30 Aquapoldro H1 (Heren (Bond)) - De Veene H1 (Heren (Bond)) 9 - 11
9 nov 18:05 Schuurman BZC Da2 (Dames) - Aquapoldro Da1 (Dames) 4 - 4
9 nov 17:30 De Eerste Kolk Da1 (Dames) - Aquapoldro Da2 (Dames) 4 - 3
9 nov 17:30 Aquapoldro H2 (Heren Reserve (Bond)) - De Mors H3 (Heren Reserve (Bond)) 17 - 4
9 nov 17:00 Aqua-Novio'94 H3 (Heren) - Aquapoldro H3 (Heren) 13 - 1
9 nov 16:45 Aquapoldro DG1 (Gemengd-D <13) - SWOL 1894 DG1 (Gemengd-D <13) 22 - 0
9 nov 16:30 De Woelwaters EG1 (Gemengd-E <11) - Aquapoldro EG2 (Gemengd-E <11) 3 - 11
9 nov 15:45 Het Ravijn DG2 (Gemengd-D <13) - Aquapoldro DG2 (Gemengd-D <13) 22 - 1
3 nov 18:15 De Rijn CG1 (Gemengd-C <15) - Aquapoldro CG1 (Gemengd-C <15) 6 - 27
3 nov 15:00 Aquapoldro BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - VZV Njord BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) 8 - 18
3 nov 14:15 Aquapoldro H3 (Heren) - Hydrofiel H2 (Heren) 5 - 7
2 nov 19:00 TriVia H1 (Heren (Bond)) - Aquapoldro H1 (Heren (Bond)) 16 - 6
2 nov 18:15 Aquapoldro Da1 (Dames) - ENC Arnhem (SG) Da2 (Dames) 16 - 8
2 nov 18:05 Flevo EG1 (Gemengd-E <11) - Aquapoldro EG2 (Gemengd-E <11) 17 - 0
2 nov 18:00 De Houtrib DG1 (Gemengd-D <13) - Aquapoldro DG1 (Gemengd-D <13) 6 - 26
2 nov 17:30 Aquapoldro CG2 (Gemengd-C <15) - SWOL 1894 CG1 (Gemengd-C <15) 17 - 2
2 nov 16:45 De Mors H2 (Heren Reserve (Bond)) - Aquapoldro H2 (Heren Reserve (Bond)) 10 - 14
2 nov 16:45 Aquapoldro DG2 (Gemengd-D <13) - ENC Arnhem (SG) DG1 (Gemengd-D <13) 4 - 7
27 okt 15:40 Aquapoldro Da2 (Dames) - De IJsselmeeuwen Da2 (Dames) 5 - 6
27 okt 15:00 De Ham BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - Aquapoldro BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) 29 - 6
27 okt 14:55 Aquapoldro DG1 (Gemengd-D <13) - Polar Bears DG1 (Gemengd-D <13) 8 - 12
27 okt 14:15 Aquapoldro EG1 (Gemengd-E <11) - Het Ravijn EG3 (Gemengd-E <11) 15 - 1
27 okt 13:30 EZC DG1 (Gemengd-D <13) - Aquapoldro DG2 (Gemengd-D <13) 16 - 5
26 okt 19:45 EZPC H1 (Heren) - Aquapoldro H3 (Heren) 13 - 9
26 okt 19:30 Flevo CG1 (Gemengd-C <15) - Aquapoldro CG2 (Gemengd-C <15) 2 - 18
26 okt 19:15 Aquapoldro H1 (Heren (Bond)) - EZC H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1) 11 - 13
26 okt 18:15 Aquapoldro H2 (Heren Reserve (Bond)) - OZ&PC H2 (Heren Reserve (Bond)) 10 - 11
26 okt 17:30 Aquapoldro H4 (Heren) - ZEW H2 (Heren) 5 - 7
26 okt 16:45 Aquapoldro CG1 (Gemengd-C <15) - De Meer CG1 (Gemengd-C <15) 10 - 1
26 okt 14:00 Aqua-Novio'94 Da1 (Dames) - Aquapoldro Da1 (Dames) 10 - 12
19 okt 20:15 De IJsselmeeuwen Da2 (Dames) - Aquapoldro Da2 (Dames) 13 - 5
19 okt 16:45 De IJsselmeeuwen CG1 (Gemengd-C <15) - Aquapoldro CG1 (Gemengd-C <15) 4 - 10
19 okt 16:15 HZPC/Avéna (SG) H2 (Heren Reserve (Bond)) - Aquapoldro H2 (Heren Reserve (Bond)) 13 - 10
19 okt 14:00 De Walvisch H1 (Heren (Bond)) - Aquapoldro H1 (Heren (Bond)) 13 - 8
12 okt 19:00 Flevo H2 (Heren) - Aquapoldro H3 (Heren) 18 - 8
12 okt 18:15 Aquapoldro H1 (Heren (Bond)) - Deltasteur H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1) 16 - 11
12 okt 18:00 De Spreng Da1 (Dames) - Aquapoldro Da1 (Dames) 10 - 7
12 okt 17:30 Aquapoldro H4 (Heren) - WZC-De IJsel (SG) H1 (Heren) 5 - 10
12 okt 16:45 Aquapoldro CG2 (Gemengd-C <15) - ZEW CG1 (Gemengd-C <15) 24 - 0
12 okt 13:50 Het Ravijn EG1 (Gemengd-E <11) - Aquapoldro EG1 (Gemengd-E <11) 24 - 0
6 okt 15:00 Aquapoldro BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - Zeester-Meerval BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) 6 - 27
6 okt 14:15 Aquapoldro H3 (Heren) - De Meer H2 (Heren) 7 - 3
5 okt 20:30 ZVV Da1 (Dames) - Aquapoldro Da2 (Dames) 7 - 4
5 okt 19:45 ZVV H1 (Heren) - Aquapoldro H4 (Heren) 15 - 9
5 okt 19:10 Aquapoldro H2 (Heren Reserve (Bond)) - WSG ESTA (SG) H2 (Heren Reserve (Bond)) 12 - 6
5 okt 18:10 Aquapoldro Da1 (Dames) - De IJsselmeeuwen Da1 (Dames) 13 - 11
5 okt 18:00 VKC'03 H1 (Heren (Bond)) - Aquapoldro H1 (Heren (Bond)) 18 - 13
5 okt 17:25 Aquapoldro CG1 (Gemengd-C <15) - DWK CG1 (Gemengd-C <15) 19 - 1
5 okt 17:15 Nunspeet EG1 (Gemengd-E <11) - Aquapoldro EG2 (Gemengd-E <11) 6 - 15
5 okt 16:45 Aquapoldro EG1 (Gemengd-E <11) - WWV Winterswijk EG1 (Gemengd-E <11) 3 - 4
5 okt 16:00 Deltasteur CG1 (Gemengd-C <15) - Aquapoldro CG2 (Gemengd-C <15) 4 - 11
29 sep 17:30 ENC Arnhem (SG) BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - Aquapoldro BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) 24 - 4
28 sep 20:15 Flevo H1 (Heren) - Aquapoldro H3 (Heren) 8 - 4
28 sep 19:45 ZPC De Hof H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1) - Aquapoldro H1 (Heren (Bond)) 9 - 10
28 sep 19:35 Nunspeet H2 (Heren Reserve (Bond)) - Aquapoldro H2 (Heren Reserve (Bond)) 11 - 14
28 sep 19:25 Proteus CG1 (Gemengd-C <15) - Aquapoldro CG1 (Gemengd-C <15) 2 - 15
28 sep 18:45 Thetis Da1 (Dames) - Aquapoldro Da1 (Dames) 13 - 4
28 sep 17:30 ZPC De Hof EG1 (Gemengd-E <11) - Aquapoldro EG1 (Gemengd-E <11) 2 - 10
28 sep 17:15 SWOL 1894 Da4 (Dames) - Aquapoldro Da2 (Dames) 9 - 7
28 sep 16:45 Aquapoldro EG2 (Gemengd-E <11) - DWK EG1 (Gemengd-E <11) 4 - 8
28 sep 12:30 Het Ravijn DG1 (Gemengd-D <13) - Aquapoldro DG1 (Gemengd-D <13) 23 - 1
21 sep 19:45 Aquapoldro Da1 (Dames) - VKC'03 Da1 (Dames) 3 - 5
21 sep 19:00 Aquapoldro H3 (Heren) - Deltasteur H2 (Heren) 4 - 7
21 sep 18:30 De Woelwaters Da1 (Dames) - Aquapoldro Da2 (Dames) 10 - 1
21 sep 18:15 Aquapoldro H4 (Heren) - Proteus H3 (Heren) 6 - 6
21 sep 17:30 Aquapoldro CG2 (Gemengd-C <15) - Zuiderzeezwemmers CG1 (Gemengd-C <15) 15 - 3
21 sep 17:10 Losser DG1 (Gemengd-D <13) - Aquapoldro DG2 (Gemengd-D <13) 9 - 8
21 sep 16:45 Aquapoldro DG1 (Gemengd-D <13) - De Rijn DG1 (Gemengd-D <13) 28 - 0
14 sep 18:55 Aquapoldro H1 (Heren (Bond)) - Nunspeet H1 (Heren (Bond)) 14 - 12
14 sep 18:45 De Woelwaters H2 (Heren) - Aquapoldro H4 (Heren) 11 - 3
14 sep 17:25 Aquapoldro DG2 (Gemengd-D <13) - De Spreng DG1 (Gemengd-D <13) 15 - 1
14 sep 17:15 SWOL 1894 EG1 (Gemengd-E <11) - Aquapoldro EG2 (Gemengd-E <11) 13 - 3
14 sep 16:45 Aquapoldro EG1 (Gemengd-E <11) - Schuurman BZC EG2 (Gemengd-E <11) 13 - 3
14 sep 16:00 Proteus DG1 (Gemengd-D <13) - Aquapoldro DG1 (Gemengd-D <13) 1 - 26
Verenigingsinformatie
NaamAquapoldro
AccommodatiegegevensSprenkelaar
APELDOORN