TeamPoule
Het Zinkstuk Da1 (Dames) 2e klasse B
Het Zinkstuk Da2 (Dames) 3e klasse C
Het Zinkstuk H1 (Heren) 3e klasse D
Het Zinkstuk H2 (Heren) 4e klasse C
Er is geen programma bekend.
DatumTijdWedstrijdUitslag
16 apr 19:00 De Otters Het Gooi Da1 (Dames) - Het Zinkstuk Da1 (Dames) 13 - 3
13 apr 17:00 Aquarijn Da2 (Dames) - Het Zinkstuk Da1 (Dames) 6 - 7
13 apr 15:45 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H8 (Heren) - Het Zinkstuk H1 (Heren) 8 - 12
13 apr 15:00 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H10 (Heren) - Het Zinkstuk H2 (Heren) 12 - 5
13 apr 14:45 Watervlo Da4 (Dames) - Het Zinkstuk Da2 (Dames) 10 - 1
7 apr 19:45 Het Zinkstuk Da1 (Dames) - Watervlo Da2 (Dames) 6 - 6
7 apr 19:00 Het Zinkstuk Da2 (Dames) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da4 (Dames) 1 - 7
30 maa 21:20 De Otters Het Gooi H3 (Heren) - Het Zinkstuk H1 (Heren) 4 - 12
24 maa 19:00 Het Zinkstuk H1 (Heren) - De Vuursche H2 (Heren) 21 - 7
24 maa 18:15 Het Zinkstuk Da1 (Dames) - De Vuursche Da1 (Dames) 11 - 1
23 maa 18:15 Zwemvereniging Utrecht H5 (Heren) - Het Zinkstuk H2 (Heren) 6 - 6
16 maa 20:45 Aquarijn H3 (Heren) - Het Zinkstuk H1 (Heren) 4 - 9
16 maa 18:15 Aquarijn Da4 (Dames) - Het Zinkstuk Da2 (Dames) 7 - 1
16 maa 17:30 Aquarijn H4 (Heren) - Het Zinkstuk H2 (Heren) 11 - 0
16 maa 17:15 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da3 (Dames) - Het Zinkstuk Da1 (Dames) 3 - 5
10 maa 17:15 Het Zinkstuk Da1 (Dames) - ZV Haerlem Da3 (Dames) 8 - 0
10 maa 16:30 Het Zinkstuk Da2 (Dames) - Zwemvereniging Utrecht Da4 (Dames) 0 - 8
23 feb 19:45 Het Zinkstuk H1 (Heren) - DJK-ZAR H3 (Heren) 5 - 9
23 feb 19:00 Het Zinkstuk H2 (Heren) - DJK-ZAR H5 (Heren) 4 - 10
9 feb 20:50 ZPC Woerden Da1 (Dames) - Het Zinkstuk Da1 (Dames) 6 - 1
9 feb 19:55 GoSwim H2 (Heren) - Het Zinkstuk H1 (Heren) 5 - 14
9 feb 18:15 De Vaart H3 (Heren) - Het Zinkstuk H2 (Heren) 5 - 10
9 feb 17:30 De Vaart Da1 (Dames) - Het Zinkstuk Da2 (Dames) 9 - 1
3 feb 19:45 Het Zinkstuk H2 (Heren) - VZC H5 (Heren) 12 - 10
3 feb 19:00 Het Zinkstuk Da2 (Dames) - VZC Da1 (Dames) 2 - 20
3 feb 18:15 Het Zinkstuk H1 (Heren) - HZC de Robben H2 (Heren) 10 - 11
3 feb 17:30 Het Zinkstuk Da1 (Dames) - ZV De Zaan Da5 (Dames) 7 - 6
26 jan 21:00 ZPC Woerden Da2 (Dames) - Het Zinkstuk Da2 (Dames) 5 - 6
26 jan 19:35 De Meeuwen Diemen H2 (Heren) - Het Zinkstuk H1 (Heren) 10 - 9
26 jan 18:25 De Albatros H2 (Heren) - Het Zinkstuk H2 (Heren) 11 - 3
26 jan 17:55 UZSC UZSC Da6 / Zwemclub Zeist Da1 (Dames) - Het Zinkstuk Da1 (Dames) 2 - 9
20 jan 19:30 Het Zinkstuk H2 (Heren) - Zwemclub Zeist H2 (Heren) 1 - 3
20 jan 18:45 Het Zinkstuk Da2 (Dames) - H.B.W. (SG) Da2 (Dames) 0 - 9
19 jan 20:30 Het Zinkstuk H1 (Heren) - UZSC H8 (Heren) 17 - 6
19 jan 19:45 Het Zinkstuk Da1 (Dames) - De Snippen Da2 (Dames) 11 - 7
13 jan 17:00 De Duinkikkers Da1 (Dames) - Het Zinkstuk Da2 (Dames) 12 - 1
12 jan 19:40 De Ham Da3 (Dames) - Het Zinkstuk Da1 (Dames) 15 - 4
12 jan 19:20 Het Y H5 (Heren) - Het Zinkstuk H1 (Heren) 6 - 5
12 jan 17:15 De Fuut H3 (Heren) - Het Zinkstuk H2 (Heren) 8 - 5
16 dec 18:15 Het Zinkstuk H2 (Heren) - De Fuut H3 (Heren) 7 - 7
16 dec 17:30 Het Zinkstuk Da2 (Dames) - De Duinkikkers Da1 (Dames) 4 - 15
16 dec 16:45 Het Zinkstuk H1 (Heren) - Het Y H5 (Heren) 5 - 1
16 dec 16:00 Het Zinkstuk Da1 (Dames) - De Ham Da3 (Dames) 4 - 12
9 dec 16:45 Het Zinkstuk Da2 (Dames) - Watervlo Da4 (Dames) 1 - 25
9 dec 16:00 Het Zinkstuk H2 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H10 (Heren) 0 - 10
9 dec 15:15 Het Zinkstuk Da1 (Dames) - Aquarijn Da2 (Dames) 4 - 6
9 dec 14:30 Het Zinkstuk H1 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H8 (Heren) 4 - 6
1 dec 16:20 Watervlo Da2 (Dames) - Het Zinkstuk Da1 (Dames) 8 - 6
1 dec 15:15 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da4 (Dames) - Het Zinkstuk Da2 (Dames) 10 - 3
25 nov 19:45 Het Zinkstuk Da1 (Dames) - De Otters Het Gooi Da1 (Dames) 3 - 7
25 nov 19:00 Het Zinkstuk H1 (Heren) - De Otters Het Gooi H3 (Heren) 7 - 2
18 nov 16:55 De Amstel Da1 (Dames) - Het Zinkstuk Da2 (Dames) 19 - 1
17 nov 19:30 Het Zinkstuk H2 (Heren) - Zwemvereniging Utrecht H5 (Heren) 8 - 4
17 nov 18:25 De Vuursche Da1 (Dames) - Het Zinkstuk Da1 (Dames) 0 - 12
17 nov 17:40 De Vuursche H2 (Heren) - Het Zinkstuk H1 (Heren) 8 - 7
11 nov 20:00 Het Zinkstuk H1 (Heren) - Aquarijn H3 (Heren) 9 - 10
11 nov 19:15 Het Zinkstuk Da1 (Dames) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da3 (Dames) 5 - 7
11 nov 18:30 Het Zinkstuk H2 (Heren) - Aquarijn H4 (Heren) 6 - 11
11 nov 17:45 Het Zinkstuk Da2 (Dames) - Aquarijn Da4 (Dames) 6 - 4
4 nov 20:15 DJK-ZAR H5 (Heren) - Het Zinkstuk H2 (Heren) 11 - 2
4 nov 19:30 DJK-ZAR H3 (Heren) - Het Zinkstuk H1 (Heren) 7 - 9
3 nov 19:00 Zwemvereniging Utrecht Da4 (Dames) - Het Zinkstuk Da2 (Dames) 15 - 0
3 nov 19:00 ZV Haerlem Da3 (Dames) - Het Zinkstuk Da1 (Dames) 4 - 8
13 okt 17:30 Het Zinkstuk Da1 (Dames) - ZPC Woerden Da1 (Dames) 3 - 10
13 okt 16:45 Het Zinkstuk H1 (Heren) - GoSwim H2 (Heren) 9 - 6
13 okt 16:00 Het Zinkstuk Da2 (Dames) - De Vaart Da1 (Dames) 7 - 11
13 okt 15:15 Het Zinkstuk H2 (Heren) - De Vaart H3 (Heren) 13 - 6
6 okt 21:45 VZC H5 (Heren) - Het Zinkstuk H2 (Heren) 5 - 11
6 okt 21:00 VZC Da1 (Dames) - Het Zinkstuk Da2 (Dames) 18 - 3
6 okt 19:00 HZC de Robben H2 (Heren) - Het Zinkstuk H1 (Heren) 13 - 9
6 okt 17:15 ZV De Zaan Da5 (Dames) - Het Zinkstuk Da1 (Dames) 9 - 11
29 sep 17:30 Het Zinkstuk Da1 (Dames) - UZSC UZSC Da6 / Zwemclub Zeist Da1 (Dames) 7 - 4
29 sep 16:45 Het Zinkstuk H1 (Heren) - De Meeuwen Diemen H2 (Heren) 12 - 4
29 sep 16:00 Het Zinkstuk Da2 (Dames) - ZPC Woerden Da2 (Dames) 3 - 8
29 sep 15:15 Het Zinkstuk H2 (Heren) - De Albatros H2 (Heren) 7 - 7
23 sep 16:00 UZSC H8 (Heren) - Het Zinkstuk H1 (Heren) 8 - 11
22 sep 21:00 De Snippen Da2 (Dames) - Het Zinkstuk Da1 (Dames) 17 - 11
22 sep 18:40 Zwemclub Zeist H2 (Heren) - Het Zinkstuk H2 (Heren) 9 - 3
22 sep 18:10 H.B.W. (SG) Da2 (Dames) - Het Zinkstuk Da2 (Dames) 14 - 0
Verenigingsinformatie
NaamHet Zinkstuk
AccommodatiegegevensDe Krommerijn
UTRECHT