TeamPoule
Wave Da1 (Dames) 2e klasse A
Wave H1 (Heren (Bond)) Bond 3e divisie D
Wave H2 (Heren) 3e klasse C
DatumTijdWedstrijdLocatie
21 dec 18:00 Wave H2 (Heren) - SCOMZeehondDuck (SG) H2 (Heren)Kerkpolder
21 dec 18:45 Wave H1 (Heren (Bond)) - ZZ&PC De Devel H1 (Heren (Bond))Kerkpolder
11 jan 19:05 ZZ&PC De Devel H1 (Heren (Bond)) - Wave H1 (Heren (Bond))De Hoge Devel B.V.
11 jan 19:30 MNC Dordrecht Da3 (Dames) - Wave Da1 (Dames)Sportboulevard
11 jan 19:45 d'ELFT H4 (Heren) - Wave H2 (Heren)Kerkpolder
18 jan 20:00 Wave Da1 (Dames) - Aquadraat (SG) Da1 (Dames)Kerkpolder
18 jan 20:00 OZV H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1) - Wave H1 (Heren (Bond))H2O
18 jan 20:45 Wave H2 (Heren) - Z&PC De Gouwe H4 (Heren)Kerkpolder
25 jan 19:00 Wave Da1 (Dames) - d'ELFT Da1 (Dames)Kerkpolder
25 jan 19:45 Wave H2 (Heren) - De Lansingh H2 (Heren)Kerkpolder
25 jan 20:30 Wave H1 (Heren (Bond)) - BZC H1 (Heren (Bond))Kerkpolder
15 feb 17:45 Aquadraat (SG) Da1 (Dames) - Wave Da1 (Dames)De Does
15 feb 20:00 WZK Zwemmen WZK H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1) - Wave H1 (Heren (Bond))Sterrenbad
16 feb 17:45 Z&PC De Gouwe H4 (Heren) - Wave H2 (Heren)De Sniep
22 feb 19:00 Wave Da1 (Dames) - ZVL-1886 Tetteroo Da5 (Dames)Kerkpolder
29 feb 19:00 Wave H1 (Heren (Bond)) - WZC (SG) H1 (Heren (Bond))Kerkpolder
7 maa 15:30 AZC Da1 (Dames) - Wave Da1 (Dames)AquaRijn
7 maa 17:00 De Linge/PCG (SG) H3 (Heren) - Wave H2 (Heren)Caribabad
7 maa 21:15 De Plas H1 (Heren (Bond)) - Wave H1 (Heren (Bond))De Wel
14 maa 19:45 Wave Da1 (Dames) - Poseidon'56 Da1 (Dames)Kerkpolder
14 maa 20:30 Wave H2 (Heren) - Poseidon'56 H2 (Heren)Kerkpolder
21 maa 18:30 Wave Da1 (Dames) - ZVL-1886 Tetteroo Da7 (Dames)Kerkpolder
21 maa 19:15 Wave H2 (Heren) - Waterpolo Residentie (SG) H2 (Heren)Kerkpolder
21 maa 20:00 Wave H1 (Heren (Bond)) - Z&PC De Gouwe H1 (ManMeer Cup Heren ronde 2)Kerkpolder
28 maa 18:00 Wave H1 (Heren (Bond)) - Z&PC Rotterdam H1 (Heren (Bond))Kerkpolder
4 apr 20:00 Wave H1 (Heren (Bond)) - De Warande H1 (Heren (Bond))Kerkpolder
4 apr 21:05 Wave Da1 (Dames) - Katwijk Da3 (Dames)Kerkpolder
11 apr 18:00 Wave H1 (Heren (Bond)) - De Kempvis H1 (Heren (Bond))Kerkpolder
18 apr 14:30 ZVL-1886 Tetteroo Da5 (Dames) - Wave Da1 (Dames)De Zijl
18 apr 18:40 De Kempvis H1 (Heren (Bond)) - Wave H1 (Heren (Bond))Rivièrabad
18 apr 19:10 SCOMZeehondDuck (SG) H2 (Heren) - Wave H2 (Heren)De Rozenburcht
DatumTijdWedstrijdUitslag
15 dec 14:30 Wave H1 (Heren (Bond)) - SBC2000 H1 (Heren (Bond)) 14 - 15
15 dec 13:45 Wave H2 (Heren) - De Kempvis H5 (Heren) 3 - 10
15 dec 13:00 Wave Da1 (Dames) - Z&PC De Gouwe Da3 (Dames) 5 - 5
30 nov 17:25 Katwijk Da3 (Dames) - Wave Da1 (Dames) 3 - 6
30 nov 17:10 SVH H4 (Heren) - Wave H2 (Heren) 13 - 2
30 nov 16:20 De Warande H1 (Heren (Bond)) - Wave H1 (Heren (Bond)) 12 - 9
23 nov 18:30 ZVVS Da4 (Dames) - Wave Da1 (Dames) 4 - 3
17 nov 17:50 Waterpolo Residentie (SG) H2 (Heren) - Wave H2 (Heren) 10 - 6
16 nov 21:05 Z&PC De Gouwe H1 (ManMeer Cup Heren ronde 2) - Wave H1 (Heren (Bond)) 13 - 4
16 nov 19:05 ZVL-1886 Tetteroo Da7 (Dames) - Wave Da1 (Dames) 10 - 6
9 nov 20:45 Wave H1 (Heren (Bond)) - De Plas H1 (Heren (Bond)) 6 - 8
9 nov 20:00 Wave H2 (Heren) - De Linge/PCG (SG) H3 (Heren) 6 - 5
9 nov 19:15 Wave Da1 (Dames) - AZC Da1 (Dames) 8 - 9
2 nov 19:55 WZC (SG) H1 (Heren (Bond)) - Wave H1 (Heren (Bond)) 12 - 6
2 nov 19:45 Poseidon'56 Da1 (Dames) - Wave Da1 (Dames) 9 - 1
2 nov 19:00 Poseidon'56 H2 (Heren) - Wave H2 (Heren) 8 - 8
26 okt 20:30 Wave H1 (Heren (Bond)) - WZK Zwemmen WZK H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1) 11 - 10
26 okt 19:45 Wave H2 (Heren) - SVH H4 (Heren) 4 - 5
26 okt 19:00 Wave Da1 (Dames) - ZVVS Da4 (Dames) 7 - 6
19 okt 19:00 Z&PC Rotterdam H1 (Heren (Bond)) - Wave H1 (Heren (Bond)) 10 - 10
19 okt 15:00 Z&PC Rotterdam Rotterdam/Ragnar 5 (Heren) - Wave H2 (Heren) 14 - 4
19 okt 14:15 Z&PC Rotterdam Da3 (Dames) - Wave Da1 (Dames) 13 - 3
12 okt 21:00 Wave H1 (Heren (Bond)) - OZV H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1) 15 - 15
12 okt 20:15 Wave H2 (Heren) - Z&PC Rotterdam Rotterdam/Ragnar 5 (Heren) 1 - 13
12 okt 19:30 Wave Da1 (Dames) - Z&PC Rotterdam Da3 (Dames) 8 - 12
5 okt 21:10 BZC H1 (Heren (Bond)) - Wave H1 (Heren (Bond)) 5 - 15
5 okt 19:30 De Lansingh H2 (Heren) - Wave H2 (Heren) 13 - 6
28 sep 20:30 Wave H2 (Heren) - d'ELFT H4 (Heren) 7 - 9
28 sep 19:45 Wave Da1 (Dames) - MNC Dordrecht Da3 (Dames) 10 - 7
21 sep 16:30 d'ELFT Da1 (Dames) - Wave Da1 (Dames) 18 - 1
21 sep 16:15 De Kempvis H5 (Heren) - Wave H2 (Heren) 11 - 8
14 sep 20:15 SBC2000 H1 (Heren (Bond)) - Wave H1 (Heren (Bond)) 18 - 10
14 sep 18:50 Z&PC De Gouwe Da3 (Dames) - Wave Da1 (Dames) 4 - 2
Verenigingsinformatie
NaamWave
AccommodatiegegevensKerkpolder
DELFT