DatumTijdWedstrijdLocatie
30 okt 17:30 De Treffers CG1 (Gemengd-C <15) - Waterproof Waterproof-Zwemsport Parkstad CG1 (Gemengd-C <15)Combibad Kwekkelstijn
30 okt 18:00 BZ&PC (Boxmeer) H2 (Heren) - Waterproof H1 (Heren)Zwembad t Hoogkoor
30 okt 19:00 De Treffers Da2 (Dames) - Waterproof Da1 (Dames)Combibad Kwekkelstijn
6 nov 15:15 Waterproof Waterproof-Zwemsport Parkstad CG1 (Gemengd-C <15) - PSV CG1 (Gemengd-C <15)Geusseltbad
6 nov 16:15 Waterproof H1 (Heren) - Spio H2 (Heren)Geusseltbad
6 nov 17:15 Waterproof Da1 (Dames) - De Rog Da1 (Dames)Geusseltbad
13 nov 18:15 Argo Da1 (Dames) - Waterproof Da1 (Dames)Zwembad Molenheide
13 nov 18:45 Zwemsport Parkstad H1 (Heren) - Waterproof H1 (Heren)Zwembad Dr Pool
14 nov 17:45 De Rog CG1 (Gemengd-C <15) - Waterproof Waterproof-Zwemsport Parkstad CG1 (Gemengd-C <15)De IJzeren Man
20 nov 15:15 Waterproof Waterproof-Zwemsport Parkstad CG1 (Gemengd-C <15) - DBD CG1 (Gemengd-C <15)Geusseltbad
20 nov 16:15 Waterproof H1 (Heren) - DZT'62 H3 (Heren)Geusseltbad
20 nov 17:15 Waterproof Da1 (Dames) - DBD Da1 (Dames)Geusseltbad
27 nov 16:15 Lutra CG1 (Gemengd-C <15) - Waterproof Waterproof-Zwemsport Parkstad CG1 (Gemengd-C <15)Recreatiebad De Wissen
27 nov 17:00 Lutra Da2 (Dames) - Waterproof Da1 (Dames)Recreatiebad De Wissen
27 nov 18:45 Lutra H1 (Heren) - Waterproof H1 (Heren)Recreatiebad De Wissen
11 dec 15:15 Waterproof Waterproof-Zwemsport Parkstad CG1 (Gemengd-C <15) - DZT'62 DZT'62 CG1 (Gemengd-C <15)Geusseltbad
11 dec 16:15 Waterproof H1 (Heren) - Aegir H2 (Heren)Geusseltbad
18 dec 16:00 VZV Njord CG1 (Gemengd-C <15) - Waterproof Waterproof-Zwemsport Parkstad CG1 (Gemengd-C <15)Zwembad Den Ekkerman
18 dec 17:30 Nayade Classic Da1 (Dames) - Waterproof Da1 (Dames)Sportcentrum voor studenten
18 dec 21:15 Spio H1 (Heren) - Waterproof H1 (Heren)Feel Fit Center Venray
15 jan 16:30 Hellas-Glana H2 (Heren) - Waterproof H1 (Heren)Combibad De Nieuwe Hateboer
15 jan 17:05 AquAmigos CG1 (Gemengd-C <15) - Waterproof Waterproof-Zwemsport Parkstad CG1 (Gemengd-C <15)Zwembad Olympia
16 jan 19:20 DZT'62 Da1 (Dames) - Waterproof Da1 (Dames)LACO sportcentrum
22 jan 17:45 Arethusa CG1 (Gemengd-C <15) - Waterproof Waterproof-Zwemsport Parkstad CG1 (Gemengd-C <15)Golfbad Oss
22 jan 18:30 De Dokkelaers H1 (Heren) - Waterproof H1 (Heren)Laco sportcentrum Hilvarenbeek
29 jan 15:15 Waterproof Waterproof-Zwemsport Parkstad CG1 (Gemengd-C <15) - VZV Njord CG1 (Gemengd-C <15)Geusseltbad
29 jan 16:15 Waterproof H1 (Heren) - Spio H1 (Heren)Geusseltbad
29 jan 17:15 Waterproof Da1 (Dames) - Nayade Classic Da1 (Dames)Geusseltbad
5 feb 15:15 Waterproof Waterproof-Zwemsport Parkstad CG1 (Gemengd-C <15) - BZ&PC (Boxmeer) CG1 (Gemengd-C <15)Geusseltbad
5 feb 16:15 Waterproof H1 (Heren) - BZ&PC (Boxmeer) H1 (Heren)Geusseltbad
5 feb 17:15 Waterproof Da1 (Dames) - VZV Njord Da2 (Dames)Geusseltbad
12 feb 19:40 HZPC HZPC/Spio CG1 (Gemengd-C <15) - Waterproof Waterproof-Zwemsport Parkstad CG1 (Gemengd-C <15)Feel Fit Center Venray
12 feb 19:45 HZPC H3 (Heren) - Waterproof H1 (Heren)Zwembad De Berkel
12 maa 15:15 Waterproof Waterproof-Zwemsport Parkstad CG1 (Gemengd-C <15) - De Treffers CG1 (Gemengd-C <15)Geusseltbad
12 maa 16:15 Waterproof H1 (Heren) - BZ&PC (Boxmeer) H2 (Heren)Geusseltbad
12 maa 17:15 Waterproof Da1 (Dames) - De Treffers Da2 (Dames)Geusseltbad
19 maa 15:15 Waterproof Waterproof-Zwemsport Parkstad CG1 (Gemengd-C <15) - Arethusa CG1 (Gemengd-C <15)Geusseltbad
19 maa 16:00 Waterproof H1 (Heren) - De Dokkelaers H1 (Heren)Geusseltbad
26 maa 15:25 PSV CG1 (Gemengd-C <15) - Waterproof Waterproof-Zwemsport Parkstad CG1 (Gemengd-C <15)De Tongelreep
26 maa 19:00 Spio H2 (Heren) - Waterproof H1 (Heren)Feel Fit Center Venray
27 maa 17:45 De Rog Da1 (Dames) - Waterproof Da1 (Dames)De IJzeren Man
2 apr 17:15 Waterproof Waterproof-Zwemsport Parkstad CG1 (Gemengd-C <15) - De Rog CG1 (Gemengd-C <15)Geusseltbad
2 apr 18:15 Waterproof H1 (Heren) - Zwemsport Parkstad H1 (Heren)Geusseltbad
2 apr 19:15 Waterproof Da1 (Dames) - Argo Da1 (Dames)Geusseltbad
9 apr 16:15 DBD CG1 (Gemengd-C <15) - Waterproof Waterproof-Zwemsport Parkstad CG1 (Gemengd-C <15)ZIB Zwemcentrum Best BV
9 apr 19:30 DBD Da1 (Dames) - Waterproof Da1 (Dames)ZIB Zwemcentrum Best BV
9 apr 20:00 DZT'62 H3 (Heren) - Waterproof H1 (Heren)LACO sportcentrum
23 apr 15:15 Waterproof Waterproof-Zwemsport Parkstad CG1 (Gemengd-C <15) - Lutra CG1 (Gemengd-C <15)Geusseltbad
23 apr 16:15 Waterproof H1 (Heren) - Lutra H1 (Heren)Geusseltbad
23 apr 17:15 Waterproof Da1 (Dames) - Lutra Da2 (Dames)Geusseltbad
Verenigingsinformatie
NaamWaterproof
AccommodatiegegevensGeusseltbad
MAASTRICHT