DatumTijdWedstrijdLocatie
21 dec 17:00 WSG ESTA (SG) CG1 (Gemengd-C <15) - TriVia TriVia CG1 (Gemengd-C <15)Aquarena
21 dec 18:45 WSG Westergo (SG) H1 (Heren) - TriVia H4 (Heren)Recreatiebad Bloemketerp
11 jan 17:00 TriVia Da3 (Dames) - Wetterwille Da1 (Dames)Helperbad
11 jan 17:15 DraGor (SG) H2 (Heren) - TriVia H4 (Heren)De Welle
11 jan 18:00 TriVia H3 (Heren) - PWC H1 (Heren)Helperbad
11 jan 18:15 DraGor (SG) CG1 (Gemengd-C <15) - TriVia TriVia CG1 (Gemengd-C <15)De Welle
11 jan 19:00 TriVia Da1 (Dames (Bond)) - VZ&PC Da1 (Dames (Bond))Helperbad
11 jan 20:00 TriVia H1 (Heren (Bond)) - De Veene H1 (Heren (Bond))Helperbad
11 jan 20:00 Middelsé-Skelp (SG) Middelsé-Skelp (SG) D1 (Dames) - TriVia Da2 (Dames)It Gryn
11 jan 21:05 TriVia H2 (Heren) - De Granaet H1 (Heren)Helperbad
18 jan 13:30 TriVia FG1(2019) (Gemengd-F <9) - HZPC/Avéna (SG) FG1(2019) (Gemengd-F <9)Helperbad
18 jan 14:30 TriVia FG1(2019) (Gemengd-F <9) - De Reest FG1(2019) (Gemengd-F <9)Helperbad
18 jan 15:00 De Walvisch H1 (Heren (Bond)) - TriVia H1 (Heren (Bond))HIS/ Willem Alexander Bad
18 jan 15:30 TriVia BG1 (Gemengd-B <17) - WSG Westergo (SG) BG1 (Gemengd-B <17)Helperbad
18 jan 16:30 TriVia TriVia DG1 (Gemengd-D <13) - HZPC/Avéna (SG) DG1 (Gemengd-D <13)Helperbad
18 jan 17:30 TriVia CG2 (Gemengd-C <15) - Moby Dick CG1 (Gemengd-C <15)Helperbad
18 jan 18:30 [Concept]TriVia H2 (Heren) - De Walvisch H2 (Heren)Helperbad
18 jan 19:00 [Concept]WSG ESTA (SG) WSG ESTA (SG) H3 (Heren) - TriVia H3 (Heren)Aquarena
18 jan 19:30 TriVia Da1 (Dames (Bond)) - EZC Da2 (Dames (Bond))Helperbad
18 jan 20:30 TriVia Da3 (Dames) - TriVia Da2 (Dames)Helperbad
19 jan 18:00 [Concept]TriVia Da2 (Dames) - Middelsé-Skelp (SG) Middelsé-Skelp (SG) D1 (Dames)Helperbad
25 jan 15:00 De Reest H1 (Heren (Bond)) - TriVia H1 (Heren (Bond))Bad Hesselingen
25 jan 16:30 Neptunia'24 DG1 (Gemengd-D <13) - TriVia TriVia DG1 (Gemengd-D <13)Zwem- en recreatiebad It Rak
25 jan 17:00 TriVia Da2 (Dames) - WSG ESTA (SG) Da1 (Dames)Helperbad
25 jan 18:00 HZPC/Avéna (SG) Da2 (Dames) - TriVia Da3 (Dames)Sportstad Heerenveen BV
25 jan 18:00 TriVia H4 (Heren) - TriVia H3 (Heren)Helperbad
25 jan 19:00 TriVia TriVia CG1 (Gemengd-C <15) - TriVia CG2 (Gemengd-C <15)Helperbad
25 jan 19:15 Neptunia'24 Da1 (Dames (Bond)) - TriVia Da1 (Dames (Bond))Zwem- en recreatiebad It Rak
25 jan 19:15 Middelsé-Skelp (SG) H1 (Heren) - TriVia H2 (Heren)It Gryn
26 jan 14:45 WSG ESTA (SG) BG1 (Gemengd-B <17) - TriVia BG1 (Gemengd-B <17)Pagedal
1 feb 13:50 TriVia TriVia DG1 (Gemengd-D <13) - De Reest DG1 (Gemengd-D <13)Helperbad
1 feb 14:30 TriVia CG2 (Gemengd-C <15) - De Reest CG1 (Gemengd-C <15)Helperbad
1 feb 15:15 TriVia TriVia CG1 (Gemengd-C <15) - Wetterwille CG1 (Gemengd-C <15)Helperbad
1 feb 16:00 TriVia BG1 (Gemengd-B <17) - Orca BG1 (Gemengd-B <17)Helperbad
1 feb 16:45 TriVia Da2 (Dames) - Wetterwille Da1 (Dames)Helperbad
1 feb 17:30 TriVia H4 (Heren) - Wetterwille H1 (Heren)Helperbad
1 feb 18:15 TriVia H2 (Heren) - WSG ESTA (SG) WSG ESTA (SG) H3 (Heren)Helperbad
1 feb 19:00 TriVia Da1 (Dames (Bond)) - OZ&PC Da2 (Dames (Bond))Helperbad
1 feb 19:55 TriVia H1 (Heren (Bond)) - Neptunia'24 H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1)Helperbad
1 feb 21:00 TriVia H3 (Heren) - Azuro H1 (Heren)Helperbad
2 feb 13:30 De Reest FG1(2019) (Gemengd-F <9) - TriVia FG1(2019) (Gemengd-F <9)Sportstad Heerenveen BV
2 feb 14:30 Middelsé-Skelp (SG) FG1(2019) (Gemengd-F <9) - TriVia FG1(2019) (Gemengd-F <9)Sportstad Heerenveen BV
8 feb 13:50 Wetterwille CG1 (Gemengd-C <15) - TriVia CG2 (Gemengd-C <15)De Wetterstins
8 feb 15:30 WSG ESTA (SG) DG1 (Gemengd-D <13) - TriVia TriVia DG1 (Gemengd-D <13)Aquarena
8 feb 15:30 Wetterwille H1 (Heren) - TriVia H3 (Heren)De Wetterstins
8 feb 17:45 Midden-Drenthe (SG) H1 (Heren) - TriVia H2 (Heren)De Peppel
9 feb 13:15 HZPC/Avéna (SG) CG1 (Gemengd-C <15) - TriVia TriVia CG1 (Gemengd-C <15)Sportstad Heerenveen BV
9 feb 14:15 HZPC/Avéna (SG) H3 (Heren) - TriVia H4 (Heren)Sportstad Heerenveen BV
9 feb 15:00 EZC Da2 (Dames (Bond)) - TriVia Da1 (Dames (Bond))Het Slagman
9 feb 15:15 HZPC/Avéna (SG) Da2 (Dames) - TriVia Da2 (Dames)Sportstad Heerenveen BV
15 feb 14:00 TriVia BG1 (Gemengd-B <17) - De Reest BG1 (Gemengd-B <17)Helperbad
15 feb 15:00 TriVia TriVia CG1 (Gemengd-C <15) - Orca CG1 (Gemengd-C <15)Helperbad
15 feb 16:00 TriVia CG2 (Gemengd-C <15) - Orca CG2 (Gemengd-C <15)Helperbad
15 feb 17:00 TriVia H3 (Heren) - WSG ESTA (SG) H5 (Heren)Helperbad
15 feb 18:00 TriVia H2 (Heren) - GZVW H1 (Heren)Helperbad
15 feb 19:00 TriVia Da3 (Dames) - De Granaet Granaet D1 (Dames)Helperbad
15 feb 20:15 TriVia H1 (Heren (Bond)) - Nunspeet H1 (Heren (Bond))Helperbad
15 feb 21:20 TriVia H4 (Heren) - De Reest H3 (Heren)Helperbad
29 feb 14:00 HZPC/Avéna (SG) FG1(2019) (Gemengd-F <9) - TriVia FG1(2019) (Gemengd-F <9)It Gryn
29 feb 15:00 TriVia FG1(2019) (Gemengd-F <9) - Neptunia'24 FG1(2019) (Gemengd-F <9)It Gryn
29 feb 18:00 Schuurman BZC Da1 (Dames (Bond)) - TriVia Da1 (Dames (Bond))t Timpke
29 feb 19:40 Aquapoldro H1 (Heren (Bond)) - TriVia H1 (Heren (Bond))Sprenkelaar
7 maa 17:15 Neptunia'24 CG1 (Gemengd-C <15) - TriVia TriVia CG1 (Gemengd-C <15)Zwem- en recreatiebad It Rak
7 maa 17:45 WSG ESTA (SG) H4 (Heren) - TriVia H4 (Heren)Aquarena
7 maa 18:15 VKC'03 H1 (Heren (Bond)) - TriVia H1 (Heren (Bond))De Vlaskoel
7 maa 18:35 SWOL 1894 Da2 (ManMeer Cup Dames Ronde 1) - TriVia Da1 (Dames (Bond))De Vrolijkheid
7 maa 18:55 DraGor (SG) Da1 (Dames) - TriVia Da2 (Dames)De Welle
7 maa 20:15 Orca H2 (Heren) - TriVia H2 (Heren)De Blauwe Golf
7 maa 21:15 HZPC/Avéna (SG) H3 (Heren) - TriVia H3 (Heren)Sportstad Heerenveen BV
8 maa 13:15 HZPC/Avéna (SG) DG1 (Gemengd-D <13) - TriVia TriVia DG1 (Gemengd-D <13)Sportstad Heerenveen BV
8 maa 14:00 HZPC/Avéna (SG) CG1 (Gemengd-C <15) - TriVia CG2 (Gemengd-C <15)Sportstad Heerenveen BV
8 maa 14:30 Azuro Da1 (Dames) - TriVia Da3 (Dames)Dubbelslag
14 maa 16:45 TriVia TriVia DG1 (Gemengd-D <13) - Neptunia'24 DG1 (Gemengd-D <13)Helperbad
14 maa 17:30 TriVia TriVia CG1 (Gemengd-C <15) - Moby Dick CG1 (Gemengd-C <15)Helperbad
14 maa 18:15 TriVia Da3 (Dames) - De Plons Da1 (Dames)Helperbad
14 maa 19:00 TriVia H1 (Heren (Bond)) - De IJsselmeeuwen H1 (Heren (Bond))Helperbad
14 maa 20:05 TriVia Da1 (Dames (Bond)) - Het Ravijn Da3 (Dames (Bond))Helperbad
21 maa 17:30 TriVia H4 (Heren) - PWC H1 (Heren)Helperbad
21 maa 18:15 TriVia Da2 (Dames) - De Granaet Granaet D1 (Dames)Helperbad
21 maa 19:00 TriVia H2 (Heren) - Aqua'68 H1 (Heren)Helperbad
21 maa 19:45 TriVia Da1 (Dames (Bond)) - WS Twente Da1 (Dames (Bond))Helperbad
21 maa 20:40 TriVia H1 (Heren (Bond)) - Deltasteur H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1)Helperbad
21 maa 21:45 TriVia H3 (Heren) - Orca H3 (Heren)Helperbad
28 maa 18:45 WSG ESTA (SG) WSG ESTA (SG) H3 (Heren) - TriVia H2 (Heren)Aquarena
4 apr 16:15 Orca CG1 (Gemengd-C <15) - TriVia CG2 (Gemengd-C <15)De Blauwe Golf
4 apr 17:00 De Reest DG1 (Gemengd-D <13) - TriVia TriVia DG1 (Gemengd-D <13)Bad Hesselingen
4 apr 17:45 De Reest CG1 (Gemengd-C <15) - TriVia TriVia CG1 (Gemengd-C <15)Bad Hesselingen
4 apr 17:45 De Reest H2 (Heren) - TriVia H2 (Heren)Bad Hesselingen
4 apr 20:45 De Reest H3 (Heren) - TriVia H3 (Heren)Bad Hesselingen
5 apr 15:30 Azuro Da1 (Dames) - TriVia Da2 (Dames)Dubbelslag
5 apr 16:30 GZVW Da1 (Dames) - TriVia Da3 (Dames)De Watertoren
5 apr 16:30 Azuro H1 (Heren) - TriVia H4 (Heren)Dubbelslag
11 apr 13:30 TriVia TriVia DG1 (Gemengd-D <13) - WSG ESTA (SG) DG1 (Gemengd-D <13)Helperbad
11 apr 14:25 TriVia TriVia CG1 (Gemengd-C <15) - Orca CG2 (Gemengd-C <15)Helperbad
11 apr 15:20 TriVia CG2 (Gemengd-C <15) - WSG ESTA (SG) CG1 (Gemengd-C <15)Helperbad
11 apr 16:15 TriVia H4 (Heren) - WSG ESTA (SG) H5 (Heren)Helperbad
11 apr 17:15 TriVia H3 (Heren) - WSG Westergo (SG) H1 (Heren)Helperbad
11 apr 18:15 TriVia H2 (Heren) - Ritola-Zwemmen en Waterpolo H1 (Heren)Helperbad
11 apr 18:45 WSG ESTA (SG) Da1 (Dames) - TriVia Da3 (Dames)Aquarena
11 apr 19:15 TriVia Da2 (Dames) - De Plons Da1 (Dames)Helperbad
11 apr 20:15 TriVia Da1 (Dames (Bond)) - De Walvisch Da1 (Dames (Bond))Helperbad
11 apr 21:15 TriVia H1 (Heren (Bond)) - De Walvisch H1 (Heren (Bond))Helperbad
18 apr 13:30 Neptunia'24 FG1(2019) (Gemengd-F <9) - TriVia FG1(2019) (Gemengd-F <9)Sportstad Heerenveen BV
18 apr 14:30 TriVia FG1(2019) (Gemengd-F <9) - WSG Westergo (SG) FG1(2019) (Gemengd-F <9)Sportstad Heerenveen BV
18 apr 17:30 TriVia TriVia DG1 (Gemengd-D <13) - Neptunia'24 DG1 (Gemengd-D <13)Helperbad
18 apr 18:30 TriVia CG2 (Gemengd-C <15) - Neptunia'24 CG1 (Gemengd-C <15)Helperbad
18 apr 19:30 TriVia H2 (Heren) - Neptunia'24 H2 (Heren)Helperbad
18 apr 20:15 Orca H3 (Heren) - TriVia H4 (Heren)De Blauwe Golf
18 apr 20:30 TriVia H3 (Heren) - WSG ESTA (SG) H4 (Heren)Helperbad
18 apr 21:30 TriVia Da3 (Dames) - Middelsé-Skelp (SG) Middelsé-Skelp (SG) D1 (Dames)Helperbad
19 apr 16:30 GZVW Da1 (Dames) - TriVia Da2 (Dames)De Watertoren
19 apr 16:45 EZC H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1) - TriVia H1 (Heren (Bond))Het Slagman
25 apr 16:10 De Walvisch H2 (Heren) - TriVia H2 (Heren)HIS/ Willem Alexander Bad
25 apr 17:00 TriVia TriVia CG1 (Gemengd-C <15) - WSG ESTA (SG) CG1 (Gemengd-C <15)Helperbad
25 apr 17:15 DraGor (SG) CG1 (Gemengd-C <15) - TriVia CG2 (Gemengd-C <15)De Welle
25 apr 18:00 TriVia H4 (Heren) - WSG Westergo (SG) H1 (Heren)Helperbad
25 apr 18:55 DraGor (SG) H2 (Heren) - TriVia H3 (Heren)De Welle
25 apr 19:00 TriVia Da2 (Dames) - TriVia Da3 (Dames)Helperbad
DatumTijdWedstrijdUitslag
14 dec 21:00 TriVia Da2 (Dames) - GZVW Da1 (Dames) 7 - 2
14 dec 20:00 TriVia H4 (Heren) - Orca H3 (Heren) 4 - 10
14 dec 19:30 Neptunia'24 H2 (Heren) - TriVia H2 (Heren) 7 - 5
14 dec 18:45 Middelsé-Skelp (SG) Middelsé-Skelp (SG) D1 (Dames) - TriVia Da3 (Dames) 6 - 11
14 dec 18:45 TriVia H1 (Heren (Bond)) - ZPC De Hof H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1) 12 - 8
14 dec 17:45 TriVia TriVia DG1 (Gemengd-D <13) - WSG ESTA (SG) DG1 (Gemengd-D <13) 10 - 5
14 dec 17:45 WSG ESTA (SG) H4 (Heren) - TriVia H3 (Heren) 5 - 14
14 dec 17:15 Middelsé-Skelp (SG) BG1 (Gemengd-B <17) - TriVia BG1 (Gemengd-B <17) 11 - 11
14 dec 16:30 Neptunia'24 CG1 (Gemengd-C <15) - TriVia CG2 (Gemengd-C <15) 4 - 13
14 dec 16:30 Losser Da1 (Dames (Bond)) - TriVia Da1 (Dames (Bond)) 9 - 4
8 dec 19:30 Ritola-Zwemmen en Waterpolo H1 (Heren) - TriVia H2 (Heren) 8 - 7
8 dec 15:45 WSG ESTA (SG) H5 (Heren) - TriVia H4 (Heren) 20 - 8
7 dec 19:45 WSG Westergo (SG) H1 (Heren) - TriVia H3 (Heren) 9 - 9
7 dec 19:00 De Plons Da1 (Dames) - TriVia Da2 (Dames) 6 - 10
7 dec 17:30 Orca CG2 (Gemengd-C <15) - TriVia TriVia CG1 (Gemengd-C <15) 7 - 22
7 dec 16:00 TriVia FG1(2019) (Gemengd-F <9) - HZPC/Avéna (SG) FG2(2019) (Gemengd-F <9) 5 - 5
7 dec 15:30 WSG Westergo (SG) FG1(2019) (Gemengd-F <9) - TriVia FG1(2019) (Gemengd-F <9) 11 - 7
7 dec 15:30 WSG ESTA (SG) CG1 (Gemengd-C <15) - TriVia CG2 (Gemengd-C <15) 10 - 7
7 dec 15:30 De Reest DG1 (Gemengd-D <13) - TriVia TriVia DG1 (Gemengd-D <13) 5 - 0
7 dec 15:15 TriVia H1 (Heren (Bond)) - EZC H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1) 9 - 10
7 dec 14:15 TriVia Da3 (Dames) - WSG ESTA (SG) Da1 (Dames) 6 - 12
30 nov 20:00 TriVia H4 (Heren) - Azuro H1 (Heren) 15 - 11
30 nov 19:00 TriVia H3 (Heren) - De Reest H3 (Heren) 10 - 4
30 nov 18:00 TriVia H2 (Heren) - De Reest H2 (Heren) 8 - 7
30 nov 17:00 TriVia Da2 (Dames) - Azuro Da1 (Dames) 9 - 6
30 nov 16:00 TriVia CG2 (Gemengd-C <15) - Orca CG1 (Gemengd-C <15) 3 - 15
30 nov 15:00 TriVia TriVia CG1 (Gemengd-C <15) - De Reest CG1 (Gemengd-C <15) 9 - 8
23 nov 19:15 ZPC De Hof H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1) - TriVia H1 (Heren (Bond)) 12 - 10
23 nov 19:00 De Walvisch Da1 (Dames (Bond)) - TriVia Da1 (Dames (Bond)) 2 - 6
23 nov 17:45 TriVia H2 (Heren) - De Walvisch H2 (Heren) 5 - 5
23 nov 16:45 TriVia H3 (Heren) - DraGor (SG) H2 (Heren) 13 - 8
23 nov 15:45 TriVia Da3 (Dames) - DraGor (SG) Da1 (Dames) 12 - 10
23 nov 15:00 TriVia FG1(2019) (Gemengd-F <9) - Middelsé-Skelp (SG) FG1(2019) (Gemengd-F <9) 7 - 7
23 nov 14:45 TriVia CG2 (Gemengd-C <15) - DraGor (SG) CG1 (Gemengd-C <15) 6 - 2
23 nov 14:30 HZPC/Avéna (SG) FG2(2019) (Gemengd-F <9) - TriVia FG1(2019) (Gemengd-F <9) 7 - 7
23 nov 13:45 TriVia BG1 (Gemengd-B <17) - GZVW BG1 (Gemengd-B <17) 26 - 2
17 nov 17:30 Aqua'68 H1 (Heren) - TriVia H2 (Heren) 8 - 5
16 nov 20:30 WS Twente Da1 (Dames (Bond)) - TriVia Da1 (Dames (Bond)) 8 - 7
16 nov 20:15 Orca H3 (Heren) - TriVia H3 (Heren) 3 - 12
16 nov 19:00 De Plons Da1 (Dames) - TriVia Da3 (Dames) 7 - 11
16 nov 18:40 De Reest BG1 (Gemengd-B <17) - TriVia BG1 (Gemengd-B <17) 16 - 13
16 nov 18:40 PWC H1 (Heren) - TriVia H4 (Heren) 11 - 9
16 nov 17:20 Moby Dick CG1 (Gemengd-C <15) - TriVia TriVia CG1 (Gemengd-C <15) 9 - 5
16 nov 17:00 De Granaet Granaet D1 (Dames) - TriVia Da2 (Dames) 5 - 5
16 nov 16:40 Deltasteur H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1) - TriVia H1 (Heren (Bond)) 9 - 9
16 nov 16:15 HZPC/Avéna (SG) DG1 (Gemengd-D <13) - TriVia TriVia DG1 (Gemengd-D <13) 13 - 2
16 nov 14:30 Aqua'68 EG1(2019) (Gemengd-E <11) - TriVia EG2(2019) (Gemengd-E <11) 8 - 2
16 nov 14:00 TriVia EG2(2019) (Gemengd-E <11) - HZPC/Avéna (SG) EG2(2019) (Gemengd-E <11) 3 - 5
9 nov 21:15 TriVia Da2 (Dames) - DraGor (SG) Da1 (Dames) 7 - 4
9 nov 20:15 TriVia H1 (Heren (Bond)) - VKC'03 H1 (Heren (Bond)) 14 - 3
9 nov 19:15 TriVia Da1 (Dames (Bond)) - SWOL 1894 Da2 (ManMeer Cup Dames Ronde 1) 8 - 7
9 nov 18:20 TriVia H2 (Heren) - Orca H2 (Heren) 7 - 6
9 nov 17:25 TriVia H4 (Heren) - WSG ESTA (SG) H4 (Heren) 19 - 1
9 nov 16:30 TriVia Da3 (Dames) - Azuro Da1 (Dames) 8 - 6
9 nov 15:35 TriVia H3 (Heren) - HZPC/Avéna (SG) H3 (Heren) 10 - 11
9 nov 14:45 TriVia CG2 (Gemengd-C <15) - HZPC/Avéna (SG) CG1 (Gemengd-C <15) 3 - 3
9 nov 13:55 TriVia TriVia CG1 (Gemengd-C <15) - Neptunia'24 CG1 (Gemengd-C <15) 3 - 7
9 nov 13:05 TriVia BG1 (Gemengd-B <17) - DraGor (SG) BG1 (Gemengd-B <17) 22 - 3
3 nov 16:30 WSG ESTA (SG) H5 (Heren) - TriVia H3 (Heren) 10 - 14
2 nov 20:05 TriVia Da1 (Dames (Bond)) - Schuurman BZC Da1 (Dames (Bond)) 6 - 5
2 nov 19:30 GZVW H1 (Heren) - TriVia H2 (Heren) 1 - 12
2 nov 19:00 TriVia H1 (Heren (Bond)) - Aquapoldro H1 (Heren (Bond)) 16 - 6
2 nov 18:00 WSG ESTA (SG) DG1 (Gemengd-D <13) - TriVia TriVia DG1 (Gemengd-D <13) 5 - 15
2 nov 17:20 HZPC/Avéna (SG) EG2(2019) (Gemengd-E <11) - TriVia EG2(2019) (Gemengd-E <11) 6 - 3
2 nov 17:00 Orca BG1 (Gemengd-B <17) - TriVia BG1 (Gemengd-B <17) 13 - 8
2 nov 17:00 De Granaet Granaet D1 (Dames) - TriVia Da3 (Dames) 11 - 5
2 nov 16:45 WSG ESTA (SG) EG1(2019) (Gemengd-E <11) - TriVia EG2(2019) (Gemengd-E <11) 8 - 3
2 nov 16:30 TriVia EG1(2019) (Gemengd-E <11) - HZPC/Avéna (SG) SGHA EG1 (2019) (Gemengd-E <11) 2 - 12
2 nov 16:15 Orca CG1 (Gemengd-C <15) - TriVia TriVia CG1 (Gemengd-C <15) 19 - 6
2 nov 16:00 Middelsé-Skelp (SG) EG1(2019) (Gemengd-E <11) - TriVia EG1(2019) (Gemengd-E <11) 3 - 6
2 nov 15:30 Orca CG2 (Gemengd-C <15) - TriVia CG2 (Gemengd-C <15) 4 - 11
26 okt 20:50 Nunspeet H1 (Heren (Bond)) - TriVia H1 (Heren (Bond)) 5 - 12
26 okt 18:05 DraGor (SG) Da1 (Dames) - TriVia Da3 (Dames) 9 - 11
26 okt 17:15 DraGor (SG) BG1 (Gemengd-B <17) - TriVia BG1 (Gemengd-B <17) 7 - 19
26 okt 16:25 Het Ravijn Da3 (Dames (Bond)) - TriVia Da1 (Dames (Bond)) 4 - 4
20 okt 13:30 Azuro H1 (Heren) - TriVia H3 (Heren) 7 - 6
19 okt 21:45 De IJsselmeeuwen H1 (Heren (Bond)) - TriVia H1 (Heren (Bond)) 9 - 8
19 okt 19:00 WSG Westergo (SG) BG1 (Gemengd-B <17) - TriVia BG1 (Gemengd-B <17) 6 - 23
19 okt 16:15 Wetterwille Da1 (Dames) - TriVia Da2 (Dames) 6 - 8
19 okt 15:30 Wetterwille H1 (Heren) - TriVia H4 (Heren) 9 - 9
19 okt 13:50 Wetterwille CG1 (Gemengd-C <15) - TriVia TriVia CG1 (Gemengd-C <15) 3 - 10
12 okt 17:20 OZ&PC Da2 (Dames (Bond)) - TriVia Da1 (Dames (Bond)) 10 - 11
12 okt 17:00 Neptunia'24 H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1) - TriVia H1 (Heren (Bond)) 8 - 8
12 okt 15:00 De Reest H3 (Heren) - TriVia H4 (Heren) 15 - 11
5 okt 21:15 TriVia H2 (Heren) - Middelsé-Skelp (SG) H1 (Heren) 7 - 11
5 okt 20:20 TriVia Da1 (Dames (Bond)) - Neptunia'24 Da1 (Dames (Bond)) 16 - 10
5 okt 19:15 TriVia H1 (Heren (Bond)) - De Reest H1 (Heren (Bond)) 12 - 8
5 okt 18:45 WSG ESTA (SG) Da1 (Dames) - TriVia Da2 (Dames) 13 - 3
5 okt 18:30 GZVW BG1 (Gemengd-B <17) - TriVia BG1 (Gemengd-B <17) 5 - 33
5 okt 18:30 TriVia Da3 (Dames) - HZPC/Avéna (SG) Da2 (Dames) 5 - 12
5 okt 17:45 TriVia H3 (Heren) - TriVia H4 (Heren) 15 - 7
5 okt 17:00 TriVia CG2 (Gemengd-C <15) - TriVia TriVia CG1 (Gemengd-C <15) 11 - 12
5 okt 16:40 De Reest EG1(2019) (Gemengd-E <11) - TriVia EG1(2019) (Gemengd-E <11) 15 - 2
5 okt 16:20 TriVia TriVia DG1 (Gemengd-D <13) - HZPC/Avéna (SG) DG1 (Gemengd-D <13) 2 - 14
5 okt 16:15 Aqua'68 EG1(2019) (Gemengd-E <11) - TriVia EG2(2019) (Gemengd-E <11) 9 - 2
5 okt 15:25 Orca EG1(2019) (Gemengd-E <11) - TriVia EG1(2019) (Gemengd-E <11) 9 - 6
5 okt 15:15 De Inktvis EG1(2019) (Gemengd-E <11) - TriVia EG2(2019) (Gemengd-E <11) 4 - 9
28 sep 21:15 Wetterwille Da1 (Dames) - TriVia Da3 (Dames) 10 - 10
28 sep 18:40 PWC H1 (Heren) - TriVia H3 (Heren) 2 - 19
28 sep 18:30 TriVia TriVia CG1 (Gemengd-C <15) - DraGor (SG) CG1 (Gemengd-C <15) 4 - 9
28 sep 17:50 De Granaet H1 (Heren) - TriVia H2 (Heren) 6 - 8
28 sep 17:45 TriVia BG1 (Gemengd-B <17) - Middelsé-Skelp (SG) BG1 (Gemengd-B <17) 9 - 6
28 sep 17:15 De Veene H1 (Heren (Bond)) - TriVia H1 (Heren (Bond)) 10 - 11
28 sep 17:00 TriVia Da2 (Dames) - Middelsé-Skelp (SG) Middelsé-Skelp (SG) D1 (Dames) 11 - 8
28 sep 16:30 VZ&PC Da1 (Dames (Bond)) - TriVia Da1 (Dames (Bond)) 7 - 11
28 sep 16:15 TriVia EG1(2019) (Gemengd-E <11) - Middelsé-Skelp (SG) EG1(2019) (Gemengd-E <11) 3 - 4
28 sep 16:00 Moby Dick CG1 (Gemengd-C <15) - TriVia CG2 (Gemengd-C <15) 6 - 14
28 sep 15:45 TriVia EG1(2019) (Gemengd-E <11) - De Reest EG1(2019) (Gemengd-E <11) 0 - 11
28 sep 15:15 TriVia EG1(2019) (Gemengd-E <11) - Orca EG1(2019) (Gemengd-E <11) 5 - 11
28 sep 15:00 TriVia EG2(2019) (Gemengd-E <11) - WSG ESTA (SG) EG1(2019) (Gemengd-E <11) 4 - 7
28 sep 14:00 TriVia EG2(2019) (Gemengd-E <11) - De Inktvis EG1(2019) (Gemengd-E <11) 10 - 2
22 sep 19:15 UZSC Da3 (Dames Reserve (Bond)) - TriVia Da1 (Dames (Bond)) 25 - 4
21 sep 20:30 TriVia H4 (Heren) - HZPC/Avéna (SG) H3 (Heren) 18 - 22
21 sep 19:45 TriVia Da2 (Dames) - HZPC/Avéna (SG) Da2 (Dames) 6 - 13
21 sep 18:45 TriVia Da1 (Dames (Bond)) - Losser Da1 (Dames (Bond)) 11 - 8
21 sep 18:00 TriVia H3 (Heren) - Wetterwille H1 (Heren) 23 - 1
21 sep 17:15 TriVia H2 (Heren) - Midden-Drenthe (SG) H1 (Heren) 9 - 4
21 sep 16:30 TriVia TriVia CG1 (Gemengd-C <15) - HZPC/Avéna (SG) CG1 (Gemengd-C <15) 4 - 16
21 sep 15:45 TriVia BG1 (Gemengd-B <17) - WSG ESTA (SG) BG1 (Gemengd-B <17) 20 - 13
21 sep 15:00 TriVia CG2 (Gemengd-C <15) - Wetterwille CG1 (Gemengd-C <15) 12 - 6
21 sep 14:20 TriVia TriVia DG1 (Gemengd-D <13) - De Reest DG1 (Gemengd-D <13) 11 - 3
14 sep 18:00 De Reest CG1 (Gemengd-C <15) - TriVia CG2 (Gemengd-C <15) 11 - 7
Verenigingsinformatie
NaamTriVia
AccommodatiegegevensHelperbad
GRONINGEN