DatumTijdWedstrijdLocatie
29 jan 13:30 Z&PC Rotterdam Z&PC Rotterdam/de Lansingh EG2 (Gemengd-E <11) - MNC Dordrecht EG3 (Gemengd-E <11)Sportfondsenbad Rdam-Noord
29 jan 14:45 MNC Dordrecht EG1 (Gemengd-E <11) - SVH SVH EG*3 (Gemengd-E <11)Sportboulevard
29 jan 15:05 ZPS ZPS EG*1 (Gemengd-E <11) - MNC Dordrecht MNC Dordrecht EG*2 (Gemengd-E <11)De Hofstee
29 jan 15:15 Waterpolo Den Haag (SG) H4 (Heren Reserve (Bond)) - MNC Dordrecht H4 (Heren Reserve (Bond))Hofbad
29 jan 15:35 MNC Dordrecht BJ2 (Jongens-B <17) - SCOMZeehondDuck (SG) BJ1 (Jongens-B <17)Sportboulevard
29 jan 15:45 Wiekslag H3 (Heren) - MNC Dordrecht H5 (Heren)Sportcentrum Blokweer
29 jan 16:20 MNC Dordrecht CJ1 (Jongens-C <15) - SVH SVH CJ*1 (Jongens-C <15)Sportboulevard
29 jan 17:00 AZC H3 (Heren Reserve (Bond)) - MNC Dordrecht H2 (Heren Reserve (Bond))AquaRijn
29 jan 17:05 MNC Dordrecht H6 (Heren) - ZPB H&L Productions H5 (Heren)Sportboulevard
29 jan 17:50 MNC Dordrecht H8 (Heren) - ZVS H1 (Heren)Sportboulevard
29 jan 19:15 OZ&PC H1 (Heren (Bond)) - MNC Dordrecht H1 (Heren (Bond))Vondersweijde
29 jan 19:35 MNC Dordrecht H3 (Heren Reserve (Bond)) - Het Y H2 (Heren Reserve (Bond))Sportboulevard
29 jan 20:00 SCOMZeehondDuck (SG) H3 (Heren) - MNC Dordrecht H9 (Heren)De Rozenburcht
30 jan 14:55 ZPB H&L Productions DG2 (Gemengd-D <13) - MNC Dordrecht DG1 (Gemengd-D <13)Inge de Bruijn Zwembad
30 jan 15:00 MNC Dordrecht BM1 (Meisjes-B <17) - AZC BM1 (Meisjes-B <17)Sportboulevard
30 jan 15:45 ZPB H&L Productions H8 (Heren) - MNC Dordrecht H10 (Heren)Inge de Bruijn Zwembad
30 jan 16:30 MNC Dordrecht Da2 (Dames) - Sassenheim Da1 (Dames)Sportboulevard
30 jan 17:00 Waterpolo Residentie (SG) AJ1 (Jongens-A <19) - MNC Dordrecht BJ1 (Jongens-A <19)Zuiderparkbad
30 jan 18:25 ZVVS ZVVS/Westland/Delft BM1 (Meisjes-B <17) - MNC Dordrecht CM1 (Meisjes-B <17)De Kulk
5 feb 14:25 SVH SVH EG*3 (Gemengd-E <11) - MNC Dordrecht EG3 (Gemengd-E <11)Sportcentrum de Wilgenring
5 feb 15:05 SVH DG2 (Gemengd-D <13) - MNC Dordrecht DG2 (Gemengd-D <13)Sportcentrum de Wilgenring
5 feb 15:10 ZVL-1886 Center DG1 (Gemengd-D <13) - MNC Dordrecht DG1 (Gemengd-D <13)Vijf Meibad
5 feb 15:55 WIDEX GZC DONK H5 (Heren Reserve (Bond)) - MNC Dordrecht H4 (Heren Reserve (Bond))Groenhovenbad
5 feb 16:45 BZ&PC BZ&PC/OZV AJ*1 (Jongens-A <19) - MNC Dordrecht BJ1 (Jongens-A <19)De Kuil
5 feb 17:15 MNC Dordrecht CJ1 (Jongens-C <15) - ZZ&PC De Devel ZZ&PC De Devel/Poseidon CJ*1 (Jongens-C <15)Sportboulevard
5 feb 18:00 MNC Dordrecht Da3 (Dames) - ZVVS Da4 (Dames)Sportboulevard
5 feb 18:45 MNC Dordrecht H3 (Heren Reserve (Bond)) - De Ham H3 (Heren Reserve (Bond))Sportboulevard
5 feb 18:45 ZPS H2 (Heren) - MNC Dordrecht H9 (Heren)De Hofstee
5 feb 19:05 ZPB H&L Productions H3 (Heren) - MNC Dordrecht H5 (Heren)Inge de Bruijn Zwembad
5 feb 19:35 ZVL-1886 Center BM2 (Meisjes-B <17) - MNC Dordrecht BM1 (Meisjes-B <17)Vijf Meibad
5 feb 19:50 VZC H1 (Heren (Bond)) - MNC Dordrecht H1 (Heren (Bond))De Vallei
5 feb 20:20 ZVVS Da1 (Dames (Bond)) - MNC Dordrecht Da1 (Dames (Bond))De Kulk
6 feb 14:00 MNC Dordrecht EG1 (Gemengd-E <11) - De Kempvis De Kempvis EG*1 (Gemengd-E <11)Sportboulevard
6 feb 14:00 MNC Dordrecht MNC Dordrecht EG*2 (Gemengd-E <11) - SVH SVH EG*2 (Gemengd-E <11)Sportboulevard
6 feb 14:45 MNC Dordrecht DG3 (Gemengd-D <13) - ZPB H&L Productions DG3 (Gemengd-D <13)Sportboulevard
6 feb 15:30 MNC Dordrecht BJ2 (Jongens-B <17) - NieMo Barracuda BJ1 (Jongens-B <17)Sportboulevard
6 feb 16:15 MNC Dordrecht CM1 (Meisjes-B <17) - Z&PC Rotterdam Z&PC Rotterdam BM*1 (Meisjes-B <17)Sportboulevard
6 feb 17:00 MNC Dordrecht Da2 (Dames) - BZ&PC Da2 (Dames)Sportboulevard
6 feb 17:50 MNC Dordrecht H6 (Heren) - De Reigers (SG) H3 (Heren)Sportboulevard
12 feb 14:30 SCOMZeehondDuck (SG) SCOMZeehondDuck EG*1 (Gemengd-E <11) - MNC Dordrecht MNC Dordrecht EG*2 (Gemengd-E <11)Zwembad Hoogvliet
12 feb 14:45 MNC Dordrecht EG3 (Gemengd-E <11) - MNC Dordrecht EG1 (Gemengd-E <11)Sportboulevard
12 feb 15:30 MNC Dordrecht DG2 (Gemengd-D <13) - Poseidon'56 Poseidon DG*1 (Gemengd-D <13)Sportboulevard
12 feb 16:00 Katwijk BM1 (Meisjes-B <17) - MNC Dordrecht BM1 (Meisjes-B <17)Aquamar
12 feb 16:15 MNC Dordrecht DG1 (Gemengd-D <13) - ZVVS DG1 (Gemengd-D <13)Sportboulevard
12 feb 17:00 MNC Dordrecht CJ1 (Jongens-C <15) - ZPB H&L Productions CJ2 (Jongens-C <15)Sportboulevard
12 feb 17:45 MNC Dordrecht H10 (Heren) - WZC (SG) H8 (Heren)Sportboulevard
12 feb 18:15 Katwijk H4 (Heren) - MNC Dordrecht H6 (Heren)Aquamar
12 feb 18:30 MNC Dordrecht BJ1 (Jongens-A <19) - WZC (SG) WZC BJ*1 (Jongens-A <19)Sportboulevard
12 feb 19:00 Poseidon'56 Da1 (Dames) - MNC Dordrecht Da3 (Dames)De Fakkel
12 feb 19:05 De Dolfijn H2 (Heren Reserve (Bond)) - MNC Dordrecht H3 (Heren Reserve (Bond))Sloterparkbad
12 feb 19:15 ZVVS H4 (Heren) - MNC Dordrecht H8 (Heren)De Kulk
12 feb 19:15 MNC Dordrecht H5 (Heren) - De Lansingh H1 (Heren)Sportboulevard
12 feb 19:15 BZC BZC BJ*1 (Jongens-B <17) - MNC Dordrecht BJ2 (Jongens-B <17)De Hofstee
12 feb 19:30 WZC (SG) Da2 (Dames) - MNC Dordrecht Da2 (Dames)De Veur
19 feb 18:00 ZVL-1886 Center H4 (Heren Reserve (Bond)) - MNC Dordrecht H3 (Heren Reserve (Bond))Vijf Meibad
19 feb 18:00 MNC Dordrecht Da1 (Dames (Bond)) - Z&PC De Gouwe Da1 (Dames (Bond))Sportboulevard
19 feb 19:00 MNC Dordrecht H1 (Heren (Bond)) - SWOL 1894 H1 (Heren (Bond))Sportboulevard
19 feb 20:05 MNC Dordrecht H2 (Heren Reserve (Bond)) - BZ&PC H2 (Heren Reserve (Bond))Sportboulevard
5 maa 19:00 MNC Dordrecht H1 (Heren (Bond)) - De Linge/PCG (SG) H1 (Heren (Bond))Sportboulevard
12 maa 13:55 ZPB H&L Productions DG1 (Gemengd-D <13) - MNC Dordrecht DG1 (Gemengd-D <13)Inge de Bruijn Zwembad
12 maa 15:00 De Vliet (SG) De Vliet/Delft/ZVVS CJ1 (Jongens-C <15) - MNC Dordrecht CJ1 (Jongens-C <15)Kerkpolder
12 maa 16:45 MNC Dordrecht EG3 (Gemengd-E <11) - Poseidon'56 EG1 (Gemengd-E <11)Sportboulevard
12 maa 16:45 MNC Dordrecht EG1 (Gemengd-E <11) - SVH EG1 (Gemengd-E <11)Sportboulevard
12 maa 17:30 MNC Dordrecht CM1 (Meisjes-B <17) - Z&PC De Gouwe BM1 (Meisjes-B <17)Sportboulevard
12 maa 17:30 Wiekslag H4 (Heren) - MNC Dordrecht H9 (Heren)Sportcentrum Blokweer
12 maa 17:45 Zwemvereniging Westland AJ1 (Jongens-A <19) - MNC Dordrecht BJ1 (Jongens-A <19)Zwembad Maesemunde
12 maa 18:00 Poseidon'56 H1 (Heren) - MNC Dordrecht H5 (Heren)De Fakkel
12 maa 18:10 Z&PC De Gouwe H6 (Heren) - MNC Dordrecht H10 (Heren)De Sniep
12 maa 18:15 MNC Dordrecht BJ2 (Jongens-B <17) - d'ELFT d'Elft BJ*1 (Jongens-B <17)Sportboulevard
12 maa 18:50 UZSC H4 (Heren Reserve (Bond)) - MNC Dordrecht H2 (Heren Reserve (Bond))De Krommerijn
12 maa 19:00 ZV Haerlem Da1 (Dames (Bond)) - MNC Dordrecht Da1 (Dames (Bond))De Planeet
12 maa 19:00 MNC Dordrecht H6 (Heren) - NieMo Barracuda H2 (Heren)Sportboulevard
12 maa 19:45 MNC Dordrecht H3 (Heren Reserve (Bond)) - AZC H4 (Heren Reserve (Bond))Sportboulevard
12 maa 20:40 MNC Dordrecht H4 (Heren Reserve (Bond)) - ZVL-1886 Center H5 (Heren Reserve (Bond))Sportboulevard
12 maa 20:50 Het Y H1 (Heren (Bond)) - MNC Dordrecht H1 (Heren (Bond))Sportfondsenbad Oost
13 maa 14:00 MNC Dordrecht BM1 (Meisjes-B <17) - Wiekslag BM1 (Meisjes-B <17)Sportboulevard
13 maa 14:45 MNC Dordrecht Da3 (Dames) - d'ELFT Da2 (Dames)Sportboulevard
13 maa 15:30 MNC Dordrecht Da2 (Dames) - SVH Da1 (Dames)Sportboulevard
19 maa 14:10 De Kempvis De Kempvis DG*2 (Gemengd-D <13) - MNC Dordrecht DG2 (Gemengd-D <13)Rivièrabad
19 maa 15:05 BZ&PC BZ&PC DG*1 (Gemengd-D <13) - MNC Dordrecht DG1 (Gemengd-D <13)De Kuil
19 maa 15:40 ZZ&PC De Devel ZZ&PC De Devel EG*1 (Gemengd-E <11) - MNC Dordrecht EG1 (Gemengd-E <11)De Hoge Devel B.V.
19 maa 16:00 ZPC Numansdorp H1 (Heren) - MNC Dordrecht H9 (Heren)De Waterstee
19 maa 16:00 Wiekslag BM1 (Meisjes-B <17) - MNC Dordrecht BM1 (Meisjes-B <17)Sportcentrum Blokweer
19 maa 17:00 ZVS ZVS EG*1 (Gemengd-E <11) - MNC Dordrecht EG3 (Gemengd-E <11)De Wellen
19 maa 17:00 De Linge/PCG (SG) BJ1 (Jongens-B <17) - MNC Dordrecht BJ2 (Jongens-B <17)Berenschot
19 maa 17:30 NieMo Barracuda NieMo Barracuda BM*1 (Meisjes-B <17) - MNC Dordrecht CM1 (Meisjes-B <17)Polderbad
19 maa 17:40 AZC H5 (Heren) - MNC Dordrecht H5 (Heren)AquaRijn
19 maa 17:45 De Linge/PCG (SG) H4 (Heren) - MNC Dordrecht H8 (Heren)Berenschot
19 maa 18:45 De Kempvis H3 (Heren) - MNC Dordrecht H6 (Heren)Rivièrabad
19 maa 18:55 Z&PC Rotterdam Z&PC Rotterdam/de Lansingh CJ*1 (Jongens-C <15) - MNC Dordrecht CJ1 (Jongens-C <15)Sportfondsenbad Rdam-Noord
19 maa 19:40 Z&PC Rotterdam Z&PC Rotterdam/de Lansingh AJ1 (Jongens-A <19) - MNC Dordrecht BJ1 (Jongens-A <19)Sportfondsenbad Rdam-Noord
20 maa 19:00 MNC Dordrecht Da3 (Dames) - Z&PC Rotterdam Da2 (Dames)Sportboulevard
20 maa 19:45 MNC Dordrecht Da2 (Dames) - Waterpolo Den Haag (SG) Da2 (Dames)Sportboulevard
26 maa 13:15 ZPB H&L Productions EG1 (Gemengd-E <11) - MNC Dordrecht EG3 (Gemengd-E <11)Inge de Bruijn Zwembad
26 maa 13:30 Z&PC Rotterdam Z&PC Rotterdam/de Lansingh EG*1 (Gemengd-E <11) - MNC Dordrecht MNC Dordrecht EG*2 (Gemengd-E <11)Sportfondsenbad Rdam-Noord
26 maa 14:25 SVH DG3 (Gemengd-D <13) - MNC Dordrecht DG3 (Gemengd-D <13)Sportcentrum de Wilgenring
26 maa 14:45 MNC Dordrecht DG1 (Gemengd-D <13) - WIDEX GZC DONK DG1 (Gemengd-D <13)Sportboulevard
26 maa 15:30 MNC Dordrecht CJ1 (Jongens-C <15) - SCOMZeehondDuck (SG) CJ1 (Jongens-C <15)Sportboulevard
26 maa 16:15 MNC Dordrecht BJ1 (Jongens-A <19) - De Kempvis De Kempvis BJ*1 (Jongens-A <19)Sportboulevard
26 maa 17:00 Poseidon'56 EG1 (Gemengd-E <11) - MNC Dordrecht EG1 (Gemengd-E <11)De Fakkel
26 maa 17:00 MNC Dordrecht H5 (Heren) - Z&PC Rotterdam H2 (Heren)Sportboulevard
26 maa 18:00 MNC Dordrecht Da1 (Dames (Bond)) - ZPB H&L Productions Da1 (Dames (Bond))Sportboulevard
26 maa 18:35 d'ELFT H3 (Heren) - MNC Dordrecht H6 (Heren)Kerkpolder
26 maa 18:45 WZC (SG) H2 (Heren Reserve (Bond)) - MNC Dordrecht H4 (Heren Reserve (Bond))De Veur
26 maa 19:00 MNC Dordrecht H1 (Heren (Bond)) - VZV H1 (Heren (Bond))Sportboulevard
26 maa 19:20 d'ELFT Da1 (Dames) - MNC Dordrecht Da2 (Dames)Kerkpolder
26 maa 21:30 UZSC H5 (Heren Reserve (Bond)) - MNC Dordrecht H3 (Heren Reserve (Bond))De Krommerijn
27 maa 15:00 MNC Dordrecht BM1 (Meisjes-B <17) - De Kempvis BM1 (Meisjes-B <17)Sportboulevard
27 maa 15:45 MNC Dordrecht H10 (Heren) - Wiekslag H5 (Heren)Sportboulevard
27 maa 16:30 MNC Dordrecht H9 (Heren) - ZZ&PC De Devel H2 (Heren)Sportboulevard
27 maa 17:45 ZPB H&L Productions H6 (Heren) - MNC Dordrecht H8 (Heren)Inge de Bruijn Zwembad
2 apr 13:55 ZPB H&L Productions ZPB BM*2 (Meisjes-B <17) - MNC Dordrecht BM1 (Meisjes-B <17)Inge de Bruijn Zwembad
2 apr 14:15 De Kempvis H5 (Heren) - MNC Dordrecht H10 (Heren)Rivièrabad
2 apr 17:00 NieMo Barracuda NieMo Barracuda CJ*1 (Jongens-C <15) - MNC Dordrecht CJ1 (Jongens-C <15)Polderbad
2 apr 17:15 MNC Dordrecht EG3 (Gemengd-E <11) - d'ELFT EG1 (Gemengd-E <11)Sportboulevard
2 apr 17:15 MNC Dordrecht MNC Dordrecht EG*2 (Gemengd-E <11) - BZC BZC EG*1 (Gemengd-E <11)Sportboulevard
2 apr 17:15 ZPS ZPS BJ*1 (Jongens-B <17) - MNC Dordrecht BJ2 (Jongens-B <17)De Hofstee
2 apr 17:35 SVH H5 (Heren) - MNC Dordrecht H8 (Heren)Sportcentrum de Wilgenring
2 apr 17:45 Waterpolo Den Haag (SG) Da1 (Dames (Bond)) - MNC Dordrecht Da1 (Dames (Bond))Hofbad
2 apr 17:45 SCOMZeehondDuck (SG) DG2 (Gemengd-D <13) - MNC Dordrecht DG2 (Gemengd-D <13)De Rozenburcht
2 apr 18:00 MNC Dordrecht DG3 (Gemengd-D <13) - ZZ&PC De Devel ZZ&PC De Devel DG*1 (Gemengd-D <13)Sportboulevard
2 apr 18:00 Oceanus H2 (Heren Reserve (Bond)) - MNC Dordrecht H3 (Heren Reserve (Bond))De Waterlelie
2 apr 18:30 Aquadraat (SG) H1 (Heren) - MNC Dordrecht H5 (Heren)De Does
2 apr 18:45 MNC Dordrecht H9 (Heren) - Z&PC Rotterdam H6 (Heren)Sportboulevard
2 apr 19:00 JAWS Amsterdam H1 (Heren (Bond)) - MNC Dordrecht H1 (Heren (Bond))De Mirandabad
2 apr 19:30 MNC Dordrecht Da3 (Dames) - Waterpolo Residentie (SG) Da1 (Dames)Sportboulevard
2 apr 20:15 MNC Dordrecht H4 (Heren Reserve (Bond)) - SVH H3 (Heren Reserve (Bond))Sportboulevard
3 apr 14:00 MNC Dordrecht DG1 (Gemengd-D <13) - SVH SVH DG*1 (Gemengd-D <13)Sportboulevard
3 apr 14:45 MNC Dordrecht Da2 (Dames) - Wiekslag Da2 (Dames)Sportboulevard
3 apr 15:35 MNC Dordrecht H6 (Heren) - Z&PC Rotterdam H3 (Heren)Sportboulevard
3 apr 18:45 ZPB H&L Productions BJ2 (Jongens-A <19) - MNC Dordrecht BJ1 (Jongens-A <19)Inge de Bruijn Zwembad
9 apr 13:45 SVH EG4 (Gemengd-E <11) - MNC Dordrecht MNC Dordrecht EG*2 (Gemengd-E <11)Sportcentrum de Wilgenring
9 apr 14:30 SCOMZeehondDuck (SG) SCOMZeehondDuck DG*1 (Gemengd-D <13) - MNC Dordrecht DG3 (Gemengd-D <13)Zwembad Hoogvliet
9 apr 16:45 MNC Dordrecht BJ1 (Jongens-A <19) - De Linge/PCG (SG) AJ1 (Jongens-A <19)Sportboulevard
9 apr 16:45 ZPB H&L Productions EG1 (Gemengd-E <11) - MNC Dordrecht EG1 (Gemengd-E <11)Inge de Bruijn Zwembad
9 apr 17:05 ZZ&PC De Devel ZZ&PC De Devel EG*1 (Gemengd-E <11) - MNC Dordrecht EG3 (Gemengd-E <11)De Hoge Devel B.V.
9 apr 17:30 MNC Dordrecht Da1 (Dames (Bond)) - ZVVS Da1 (Dames (Bond))Sportboulevard
9 apr 17:55 De Kempvis Da1 (Dames) - MNC Dordrecht Da2 (Dames)Rivièrabad
9 apr 18:30 MNC Dordrecht H1 (Heren (Bond)) - ZV Haerlem H1 (Heren (Bond))Sportboulevard
9 apr 19:35 MNC Dordrecht H3 (Heren Reserve (Bond)) - VZV H2 (Heren Reserve (Bond))Sportboulevard
9 apr 19:35 ZVL-1886 Center Da7 (Dames) - MNC Dordrecht Da3 (Dames)Vijf Meibad
9 apr 20:20 ZVL-1886 Center H6 (Heren) - MNC Dordrecht H6 (Heren)Vijf Meibad
9 apr 20:30 NieMo Barracuda H4 (Heren) - MNC Dordrecht H9 (Heren)Polderbad
9 apr 20:35 ZVVS H2 (Heren Reserve (Bond)) - MNC Dordrecht H4 (Heren Reserve (Bond))De Kulk
10 apr 13:30 MNC Dordrecht CJ1 (Jongens-C <15) - De Kempvis De Kempvis CJ*1 (Jongens-C <15)Sportboulevard
10 apr 14:15 MNC Dordrecht BJ2 (Jongens-B <17) - SVH SVH BJ*1 (Jongens-B <17)Sportboulevard
10 apr 15:00 MNC Dordrecht DG2 (Gemengd-D <13) - d'ELFT d'Elft DG*1 (Gemengd-D <13)Sportboulevard
10 apr 15:45 MNC Dordrecht H5 (Heren) - Z&PC De Gouwe H2 (Heren)Sportboulevard
10 apr 16:45 MNC Dordrecht BM1 (Meisjes-B <17) - Aquadraat (SG) Aquadraat BM*1 (Meisjes-B <17)Sportboulevard
10 apr 17:30 MNC Dordrecht H8 (Heren) - SCOMZeehondDuck (SG) H2 (Heren)Sportboulevard
23 apr 16:00 ZVVS DG2 (Gemengd-D <13) - MNC Dordrecht DG3 (Gemengd-D <13)De Kulk
23 apr 17:45 AZC BM1 (Meisjes-B <17) - MNC Dordrecht BM1 (Meisjes-B <17)AquaRijn
23 apr 18:00 Poseidon'56 H3 (Heren) - MNC Dordrecht H10 (Heren)De Fakkel
23 apr 18:45 ZPS Da1 (Dames) - MNC Dordrecht Da3 (Dames)De Hofstee
23 apr 19:00 SCOMZeehondDuck (SG) AJ1 (Jongens-A <19) - MNC Dordrecht BJ1 (Jongens-A <19)De Rozenburcht
23 apr 20:25 Zwemvereniging Westland H2 (Heren) - MNC Dordrecht H8 (Heren)Zwembad Maesemunde
23 apr 20:30 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H3 (Heren Reserve (Bond)) - MNC Dordrecht H2 (Heren Reserve (Bond))Sportcomplex Amerena
23 apr 21:00 De Linge/PCG (SG) H2 (Heren) - MNC Dordrecht H5 (Heren)Caribabad
23 apr 21:20 BZC Brandenburg H1 (Heren (Bond)) - MNC Dordrecht H1 (Heren (Bond))Brandenburg
24 apr 13:30 MNC Dordrecht EG3 (Gemengd-E <11) - De Kempvis De Kempvis EG*1 (Gemengd-E <11)Sportboulevard
24 apr 13:30 MNC Dordrecht MNC Dordrecht EG*2 (Gemengd-E <11) - De Kempvis EG2 (Gemengd-E <11)Sportboulevard
24 apr 14:15 MNC Dordrecht EG1 (Gemengd-E <11) - ZVS ZVS EG*1 (Gemengd-E <11)Sportboulevard
24 apr 15:00 MNC Dordrecht DG2 (Gemengd-D <13) - NieMo Barracuda NieMo Barracuda DG*1 (Gemengd-D <13)Sportboulevard
24 apr 15:30 Waterpolo Residentie (SG) WP Residentie/DES CJ 1 (Jongens-C <15) - MNC Dordrecht CJ1 (Jongens-C <15)Overbosch
24 apr 15:45 MNC Dordrecht CM1 (Meisjes-B <17) - Waterpolo Residentie (SG) BM1 (Meisjes-B <17)Sportboulevard
24 apr 16:30 MNC Dordrecht H9 (Heren) - d'ELFT H6 (Heren)Sportboulevard
24 apr 17:15 MNC Dordrecht Da2 (Dames) - ZPB H&L Productions Da3 (Dames)Sportboulevard
24 apr 18:05 MNC Dordrecht H4 (Heren Reserve (Bond)) - d'ELFT H2 (Heren Reserve (Bond))Sportboulevard
14 mei 18:00 Z&PC De Gouwe Da1 (Dames (Bond)) - MNC Dordrecht Da1 (Dames (Bond))De Sniep
14 mei 18:55 Wiekslag H2 (Heren Reserve (Bond)) - MNC Dordrecht H4 (Heren Reserve (Bond))Sportcentrum Blokweer
21 mei 15:45 ZV De Zaan H3 (Heren Reserve (Bond)) - MNC Dordrecht H2 (Heren Reserve (Bond))De Slag
21 mei 18:35 BZC Brandenburg H2 (Heren Reserve (Bond)) - MNC Dordrecht H3 (Heren Reserve (Bond))Brandenburg
21 mei 19:00 Waterpolo Den Haag (SG) Da1 (Dames (Bond)) - MNC Dordrecht Da1 (Dames (Bond))Hofbad
21 mei 19:45 BZ&PC H1 (Heren (Bond)) - MNC Dordrecht H1 (Heren (Bond))De Kuil
28 mei 15:10 ZVL-1886 Center H3 (Heren Reserve (Bond)) - MNC Dordrecht H2 (Heren Reserve (Bond))De Zijl
28 mei 17:00 MNC Dordrecht Da1 (Dames (Bond)) - BZ&PC Da1 (Dames (Bond))Sportboulevard
28 mei 17:30 BZ&PC H3 (Heren Reserve (Bond)) - MNC Dordrecht H4 (Heren Reserve (Bond))De Kuil
28 mei 18:00 MNC Dordrecht H1 (Heren (Bond)) - Aqua-Novio'94 H1 (Heren (Bond))Sportboulevard
28 mei 19:05 MNC Dordrecht H3 (Heren Reserve (Bond)) - Waterpolo Den Haag (SG) H3 (Heren Reserve (Bond))Sportboulevard
DatumTijdWedstrijdUitslag
28 nov 15:30 MNC Dordrecht H10 (Heren) - Poseidon'56 H3 (Heren) 9 - 3
28 nov 14:45 MNC Dordrecht CJ1 (Jongens-C <15) - Waterpolo Residentie (SG) WP Residentie/DES CJ 1 (Jongens-C <15) 22 - 3
28 nov 14:00 MNC Dordrecht DG3 (Gemengd-D <13) - ZVVS DG2 (Gemengd-D <13) 3 - 12
27 nov 19:50 ZPB H&L Productions Da3 (Dames) - MNC Dordrecht Da2 (Dames) 4 - 7
27 nov 17:25 d'ELFT H6 (Heren) - MNC Dordrecht H9 (Heren) 6 - 2
27 nov 17:15 MNC Dordrecht H5 (Heren) - De Linge/PCG (SG) H2 (Heren) 4 - 10
27 nov 17:00 ZVS ZVS EG*1 (Gemengd-E <11) - MNC Dordrecht EG1 (Gemengd-E <11) 5 - 9
27 nov 17:00 De Kempvis De Kempvis EG*1 (Gemengd-E <11) - MNC Dordrecht EG3 (Gemengd-E <11) 22 - 1
27 nov 16:40 NieMo Barracuda NieMo Barracuda DG*1 (Gemengd-D <13) - MNC Dordrecht DG2 (Gemengd-D <13) 4 - 14
27 nov 16:30 MNC Dordrecht Da3 (Dames) - ZPS Da1 (Dames) 3 - 8
27 nov 16:20 De Kempvis EG2 (Gemengd-E <11) - MNC Dordrecht MNC Dordrecht EG*2 (Gemengd-E <11) 10 - 2
27 nov 16:00 Wiekslag BM1 (Meisjes-B <17) - MNC Dordrecht BM1 (Meisjes-B <17) 4 - 11
21 nov 17:45 Z&PC De Gouwe H2 (Heren) - MNC Dordrecht H5 (Heren) 12 - 4
21 nov 15:30 MNC Dordrecht H6 (Heren) - ZVL-1886 Center H6 (Heren) 4 - 2
21 nov 14:00 MNC Dordrecht MNC Dordrecht EG*2 (Gemengd-E <11) - SVH EG4 (Gemengd-E <11) 4 - 7
20 nov 20:20 ZV Haerlem H1 (Heren (Bond)) - MNC Dordrecht H1 (Heren (Bond)) 10 - 17
20 nov 19:50 MNC Dordrecht H4 (Heren Reserve (Bond)) - ZVVS H2 (Heren Reserve (Bond)) 9 - 6
20 nov 19:00 ZV Haerlem Da1 (Dames (Bond)) - MNC Dordrecht Da1 (Dames (Bond)) 7 - 1
20 nov 19:00 MNC Dordrecht Da2 (Dames) - De Kempvis Da1 (Dames) 8 - 5
20 nov 18:55 Katwijk H2 (Heren Reserve (Bond)) - MNC Dordrecht H2 (Heren Reserve (Bond)) 8 - 9
20 nov 18:30 SCOMZeehondDuck (SG) H2 (Heren) - MNC Dordrecht H8 (Heren) 12 - 3
20 nov 18:20 VZV H2 (Heren Reserve (Bond)) - MNC Dordrecht H3 (Heren Reserve (Bond)) 4 - 8
20 nov 18:15 MNC Dordrecht Da3 (Dames) - ZVL-1886 Center Da7 (Dames) 2 - 12
20 nov 17:35 De Kempvis De Kempvis CJ*1 (Jongens-C <15) - MNC Dordrecht CJ1 (Jongens-C <15) 2 - 14
20 nov 17:30 MNC Dordrecht BM1 (Meisjes-B <17) - Katwijk BM1 (Meisjes-B <17) 17 - 0
20 nov 17:15 De Linge/PCG (SG) AJ1 (Jongens-A <19) - MNC Dordrecht BJ1 (Jongens-A <19) 6 - 7
20 nov 16:45 MNC Dordrecht EG3 (Gemengd-E <11) - ZZ&PC De Devel ZZ&PC De Devel EG*1 (Gemengd-E <11) 1 - 16
20 nov 16:00 d'ELFT d'Elft DG*1 (Gemengd-D <13) - MNC Dordrecht DG2 (Gemengd-D <13) 1 - 21
14 nov 19:00 SVH H3 (Heren Reserve (Bond)) - MNC Dordrecht H4 (Heren Reserve (Bond)) 9 - 5
14 nov 16:15 MNC Dordrecht H5 (Heren) - Aquadraat (SG) H1 (Heren) 8 - 9
14 nov 15:30 MNC Dordrecht H8 (Heren) - SVH H5 (Heren) 7 - 8
14 nov 14:45 MNC Dordrecht H10 (Heren) - De Kempvis H5 (Heren) 5 - 12
14 nov 14:00 MNC Dordrecht DG2 (Gemengd-D <13) - SCOMZeehondDuck (SG) DG2 (Gemengd-D <13) 19 - 0
13 nov 19:45 MNC Dordrecht H1 (Heren (Bond)) - JAWS Amsterdam H1 (Heren (Bond)) 12 - 7
13 nov 19:30 Waterpolo Residentie (SG) Da1 (Dames) - MNC Dordrecht Da3 (Dames) 5 - 2
13 nov 18:55 SVH SVH DG*1 (Gemengd-D <13) - MNC Dordrecht DG1 (Gemengd-D <13) 10 - 10
13 nov 18:40 MNC Dordrecht Da1 (Dames (Bond)) - ZPB H&L Productions Da1 (Dames (Bond)) 6 - 4
13 nov 17:45 MNC Dordrecht H3 (Heren Reserve (Bond)) - Oceanus H2 (Heren Reserve (Bond)) 13 - 3
13 nov 17:00 MNC Dordrecht BJ1 (Jongens-A <19) - ZPB H&L Productions BJ2 (Jongens-A <19) 7 - 2
13 nov 16:45 Wiekslag Da2 (Dames) - MNC Dordrecht Da2 (Dames) 3 - 8
13 nov 16:40 ZZ&PC De Devel ZZ&PC De Devel DG*1 (Gemengd-D <13) - MNC Dordrecht DG3 (Gemengd-D <13) 12 - 8
13 nov 16:25 Z&PC Rotterdam H3 (Heren) - MNC Dordrecht H6 (Heren) 8 - 6
13 nov 16:15 MNC Dordrecht BM1 (Meisjes-B <17) - ZVL-1886 Center BM2 (Meisjes-B <17) 3 - 2
13 nov 16:00 d'ELFT EG1 (Gemengd-E <11) - MNC Dordrecht EG3 (Gemengd-E <11) 15 - 0
13 nov 15:40 Z&PC Rotterdam H6 (Heren) - MNC Dordrecht H9 (Heren) 7 - 11
13 nov 15:30 MNC Dordrecht CJ1 (Jongens-C <15) - NieMo Barracuda NieMo Barracuda CJ*1 (Jongens-C <15) 15 - 2
13 nov 15:30 BZC BZC EG*1 (Gemengd-E <11) - MNC Dordrecht MNC Dordrecht EG*2 (Gemengd-E <11) 11 - 2
13 nov 14:45 MNC Dordrecht BJ2 (Jongens-B <17) - ZPS ZPS BJ*1 (Jongens-B <17) 7 - 8
7 nov 15:35 AZC BM1 (Meisjes-B <17) - MNC Dordrecht BM1 (Meisjes-B <17) 0 - 11
6 nov 21:05 VZV H1 (Heren (Bond)) - MNC Dordrecht H1 (Heren (Bond)) 8 - 16
6 nov 20:15 MNC Dordrecht H4 (Heren Reserve (Bond)) - WZC (SG) H2 (Heren Reserve (Bond)) 8 - 7
6 nov 19:20 MNC Dordrecht H3 (Heren Reserve (Bond)) - UZSC H5 (Heren Reserve (Bond)) 6 - 4
6 nov 18:55 Z&PC Rotterdam H2 (Heren) - MNC Dordrecht H5 (Heren) 13 - 6
6 nov 18:45 ZZ&PC De Devel H2 (Heren) - MNC Dordrecht H9 (Heren) 4 - 14
6 nov 18:30 SCOMZeehondDuck (SG) CJ1 (Jongens-C <15) - MNC Dordrecht CJ1 (Jongens-C <15) 8 - 3
6 nov 18:30 Wiekslag H5 (Heren) - MNC Dordrecht H10 (Heren) 10 - 7
6 nov 18:30 MNC Dordrecht Da2 (Dames) - d'ELFT Da1 (Dames) 11 - 7
6 nov 18:05 ZPB H&L Productions Da1 (Dames (Bond)) - MNC Dordrecht Da1 (Dames (Bond)) 11 - 6
6 nov 17:45 MNC Dordrecht H8 (Heren) - ZPB H&L Productions H6 (Heren) 4 - 9
6 nov 17:00 MNC Dordrecht H6 (Heren) - d'ELFT H3 (Heren) 4 - 7
6 nov 16:15 MNC Dordrecht DG3 (Gemengd-D <13) - SVH DG3 (Gemengd-D <13) 9 - 2
6 nov 15:45 De Kempvis De Kempvis BJ*1 (Jongens-A <19) - MNC Dordrecht BJ1 (Jongens-A <19) 1 - 12
6 nov 15:30 MNC Dordrecht MNC Dordrecht EG*2 (Gemengd-E <11) - Z&PC Rotterdam Z&PC Rotterdam/de Lansingh EG*1 (Gemengd-E <11) 0 - 15
6 nov 14:45 MNC Dordrecht EG1 (Gemengd-E <11) - Poseidon'56 EG1 (Gemengd-E <11) 11 - 1
6 nov 14:45 MNC Dordrecht EG3 (Gemengd-E <11) - ZPB H&L Productions EG1 (Gemengd-E <11) 1 - 27
6 nov 13:55 WIDEX GZC DONK DG1 (Gemengd-D <13) - MNC Dordrecht DG1 (Gemengd-D <13) 5 - 12
31 okt 16:15 MNC Dordrecht BM1 (Meisjes-B <17) - Aquadraat (SG) Aquadraat BM*1 (Meisjes-B <17) 20 - 3
31 okt 15:30 MNC Dordrecht BJ1 (Jongens-A <19) - Zwemvereniging Westland AJ1 (Jongens-A <19) 5 - 3
31 okt 14:45 MNC Dordrecht H10 (Heren) - Z&PC De Gouwe H6 (Heren) 3 - 4
31 okt 14:00 MNC Dordrecht DG1 (Gemengd-D <13) - ZPB H&L Productions DG1 (Gemengd-D <13) 2 - 10
30 okt 18:45 MNC Dordrecht H5 (Heren) - Poseidon'56 H1 (Heren) 16 - 4
30 okt 18:25 d'ELFT Da2 (Dames) - MNC Dordrecht Da3 (Dames) 4 - 7
30 okt 18:00 MNC Dordrecht H9 (Heren) - Wiekslag H4 (Heren) 1 - 3
30 okt 17:25 NieMo Barracuda H2 (Heren) - MNC Dordrecht H6 (Heren) 7 - 1
30 okt 17:15 MNC Dordrecht CJ1 (Jongens-C <15) - De Vliet (SG) De Vliet/Delft/ZVVS CJ1 (Jongens-C <15) 13 - 4
30 okt 17:00 Poseidon'56 EG1 (Gemengd-E <11) - MNC Dordrecht EG3 (Gemengd-E <11) 10 - 4
30 okt 16:45 Z&PC De Gouwe BM1 (Meisjes-B <17) - MNC Dordrecht CM1 (Meisjes-B <17) 23 - 3
30 okt 16:10 d'ELFT d'Elft BJ*1 (Jongens-B <17) - MNC Dordrecht BJ2 (Jongens-B <17) 4 - 3
23 okt 19:00 MNC Dordrecht H4 (Heren Reserve (Bond)) - De Reigers (SG) H2 (Heren Reserve (Bond)) 5 - 4
23 okt 17:55 MNC Dordrecht H2 (Heren Reserve (Bond)) - Katwijk H2 (Heren Reserve (Bond)) 6 - 7
23 okt 17:00 MNC Dordrecht H3 (Heren Reserve (Bond)) - ZV Haerlem H2 (Heren Reserve (Bond)) 10 - 4
23 okt 16:15 MNC Dordrecht DG3 (Gemengd-D <13) - Wiekslag DG1 (Gemengd-D <13) 2 - 18
16 okt 20:35 ZVL-1886 Center H5 (Heren Reserve (Bond)) - MNC Dordrecht H4 (Heren Reserve (Bond)) 10 - 6
16 okt 19:45 MNC Dordrecht H2 (Heren Reserve (Bond)) - UZSC H4 (Heren Reserve (Bond)) 11 - 7
16 okt 18:40 MNC Dordrecht H1 (Heren (Bond)) - Het Y H1 (Heren (Bond)) 17 - 9
16 okt 17:35 MNC Dordrecht Da1 (Dames (Bond)) - ZV Haerlem Da1 (Dames (Bond)) 8 - 8
16 okt 17:00 AZC H4 (Heren Reserve (Bond)) - MNC Dordrecht H3 (Heren Reserve (Bond)) 3 - 5
16 okt 16:45 MNC Dordrecht Da2 (Dames) - WZC (SG) Da2 (Dames) 5 - 3
10 okt 17:25 ZPB H&L Productions CJ2 (Jongens-C <15) - MNC Dordrecht CJ1 (Jongens-C <15) 6 - 5
10 okt 14:45 MNC Dordrecht Da3 (Dames) - Poseidon'56 Da1 (Dames) 3 - 6
10 okt 14:00 MNC Dordrecht H8 (Heren) - ZVVS H4 (Heren) 5 - 4
9 okt 21:15 Z&PC De Gouwe Da1 (Dames (Bond)) - MNC Dordrecht Da1 (Dames (Bond)) 14 - 8
9 okt 20:15 WZC (SG) H8 (Heren) - MNC Dordrecht H10 (Heren) 13 - 6
9 okt 19:20 BZ&PC H2 (Heren Reserve (Bond)) - MNC Dordrecht H2 (Heren Reserve (Bond)) 11 - 12
9 okt 19:00 De Lansingh H1 (Heren) - MNC Dordrecht H5 (Heren) 4 - 11
9 okt 18:55 SWOL 1894 H1 (Heren (Bond)) - MNC Dordrecht H1 (Heren (Bond)) 10 - 14
9 okt 18:45 WZC (SG) WZC BJ*1 (Jongens-A <19) - MNC Dordrecht BJ1 (Jongens-A <19) 4 - 16
9 okt 17:45 MNC Dordrecht H3 (Heren Reserve (Bond)) - ZVL-1886 Center H4 (Heren Reserve (Bond)) 4 - 12
9 okt 17:00 MNC Dordrecht H6 (Heren) - Katwijk H4 (Heren) 5 - 3
9 okt 17:00 Poseidon'56 Poseidon DG*1 (Gemengd-D <13) - MNC Dordrecht DG2 (Gemengd-D <13) 5 - 4
9 okt 16:15 MNC Dordrecht BM1 (Meisjes-B <17) - ZPB H&L Productions ZPB BM*2 (Meisjes-B <17) 18 - 3
9 okt 15:45 ZVVS DG1 (Gemengd-D <13) - MNC Dordrecht DG1 (Gemengd-D <13) 1 - 3
9 okt 15:30 MNC Dordrecht BJ2 (Jongens-B <17) - BZC BZC BJ*1 (Jongens-B <17) 13 - 0
9 okt 14:45 MNC Dordrecht MNC Dordrecht EG*2 (Gemengd-E <11) - SCOMZeehondDuck (SG) SCOMZeehondDuck EG*1 (Gemengd-E <11) 2 - 18
9 okt 14:45 MNC Dordrecht EG1 (Gemengd-E <11) - MNC Dordrecht EG3 (Gemengd-E <11) 23 - 2
3 okt 18:35 De Ham H3 (Heren Reserve (Bond)) - MNC Dordrecht H3 (Heren Reserve (Bond)) 9 - 2
3 okt 18:00 MNC Dordrecht H4 (Heren Reserve (Bond)) - WIDEX GZC DONK H5 (Heren Reserve (Bond)) 5 - 6
3 okt 17:00 MNC Dordrecht H5 (Heren) - ZPB H&L Productions H3 (Heren) 7 - 21
3 okt 16:15 MNC Dordrecht BM1 (Meisjes-B <17) - De Kempvis BM1 (Meisjes-B <17) 10 - 4
3 okt 15:45 Z&PC Rotterdam Z&PC Rotterdam BM*1 (Meisjes-B <17) - MNC Dordrecht CM1 (Meisjes-B <17) 16 - 1
3 okt 15:30 MNC Dordrecht BJ1 (Jongens-A <19) - BZ&PC BZ&PC/OZV AJ*1 (Jongens-A <19) 17 - 4
3 okt 14:45 MNC Dordrecht DG2 (Gemengd-D <13) - SVH DG2 (Gemengd-D <13) 22 - 3
3 okt 14:00 MNC Dordrecht EG3 (Gemengd-E <11) - SVH SVH EG*3 (Gemengd-E <11) 1 - 13
2 okt 20:50 MNC Dordrecht H1 (Heren (Bond)) - VZC H1 (Heren (Bond)) 12 - 11
2 okt 19:45 MNC Dordrecht Da1 (Dames (Bond)) - ZVVS Da1 (Dames (Bond)) 4 - 8
2 okt 19:15 De Reigers (SG) H3 (Heren) - MNC Dordrecht H6 (Heren) 2 - 5
2 okt 19:00 MNC Dordrecht H9 (Heren) - ZPS H2 (Heren) 8 - 3
2 okt 18:30 BZ&PC Da2 (Dames) - MNC Dordrecht Da2 (Dames) 4 - 5
2 okt 17:25 NieMo Barracuda BJ1 (Jongens-B <17) - MNC Dordrecht BJ2 (Jongens-B <17) 6 - 5
2 okt 16:40 ZZ&PC De Devel ZZ&PC De Devel/Poseidon CJ*1 (Jongens-C <15) - MNC Dordrecht CJ1 (Jongens-C <15) 4 - 8
2 okt 16:15 De Kempvis De Kempvis EG*1 (Gemengd-E <11) - MNC Dordrecht EG1 (Gemengd-E <11) 6 - 3
2 okt 13:55 ZPB H&L Productions DG3 (Gemengd-D <13) - MNC Dordrecht DG3 (Gemengd-D <13) 11 - 2
2 okt 13:15 SVH SVH EG*2 (Gemengd-E <11) - MNC Dordrecht MNC Dordrecht EG*2 (Gemengd-E <11) 16 - 0
26 sep 17:45 MNC Dordrecht H9 (Heren) - Z&PC Rotterdam H8 (Heren) 4 - 3
26 sep 17:00 MNC Dordrecht BJ2 (Jongens-B <17) - ZPB H&L Productions ZPB BJ*3 (Jongens-B <17) 10 - 0
26 sep 16:15 MNC Dordrecht H6 (Heren) - Z&PC De Gouwe H3 (Heren) 2 - 4
26 sep 15:30 MNC Dordrecht CM1 (Meisjes-B <17) - ZVL-1886 Center ZVL-1886 Tetteroo BM3 (Meisjes-B <17) 5 - 11
26 sep 14:45 MNC Dordrecht DG2 (Gemengd-D <13) - Z&PC Rotterdam Z&PC Rotterdam/de Lansingh DG*1 (Gemengd-D <13) 13 - 4
26 sep 14:00 MNC Dordrecht MNC Dordrecht EG*2 (Gemengd-E <11) - ZPB H&L Productions EG2 (Gemengd-E <11) 3 - 10
26 sep 14:00 MNC Dordrecht EG1 (Gemengd-E <11) - Z&PC Rotterdam Z&PC Rotterdam/de Lansingh EG2 (Gemengd-E <11) 16 - 0
25 sep 19:00 Katwijk H3 (Heren) - MNC Dordrecht H5 (Heren) 7 - 4
25 sep 18:30 ZVVS Da2 (Dames) - MNC Dordrecht Da2 (Dames) 6 - 10
25 sep 18:15 MNC Dordrecht H10 (Heren) - BZC H4 (Heren) 9 - 13
25 sep 17:30 MNC Dordrecht BM1 (Meisjes-B <17) - Katwijk BM1 (Meisjes-B <17) 16 - 0
25 sep 17:25 WZC (SG) CJ2 (Jongens-C <15) - MNC Dordrecht CJ1 (Jongens-C <15) 1 - 24
25 sep 17:15 Aquadraat (SG) Da2 (Dames) - MNC Dordrecht Da3 (Dames) 6 - 6
25 sep 16:45 MNC Dordrecht DG1 (Gemengd-D <13) - De Kempvis De Kempvis DG*1 (Gemengd-D <13) 6 - 10
19 sep 16:15 MNC Dordrecht Da3 (Dames) - Z&PC De Gouwe Da3 (Dames) 4 - 5
19 sep 15:30 MNC Dordrecht H10 (Heren) - OZV H3 (Heren) 3 - 7
19 sep 14:45 MNC Dordrecht BM1 (Meisjes-B <17) - ZVL-1886 Center BM2 (Meisjes-B <17) 1 - 9
18 sep 20:00 De Lansingh H3 (Heren) - MNC Dordrecht H9 (Heren) 2 - 5
18 sep 18:30 MNC Dordrecht H5 (Heren) - SCOMZeehondDuck (SG) H1 (Heren) 7 - 9
18 sep 17:45 MNC Dordrecht H8 (Heren) - Z&PC Rotterdam H5 (Heren) 5 - 9
18 sep 17:30 ZVVS EG1 (Gemengd-E <11) - MNC Dordrecht MNC Dordrecht EG*2 (Gemengd-E <11) 23 - 2
18 sep 17:00 MNC Dordrecht BJ1 (Jongens-A <19) - Katwijk Katwijk AJ*1 (Jongens-A <19) 7 - 2
18 sep 16:45 ZVL-1886 Center Da5 (Dames) - MNC Dordrecht Da2 (Dames) 5 - 9
18 sep 16:15 MNC Dordrecht BJ2 (Jongens-B <17) - Wiekslag Wiekslag BJ*1 (Jongens-B <17) 5 - 2
18 sep 15:55 WIDEX GZC DONK CM1 (Meisjes-B <17) - MNC Dordrecht CM1 (Meisjes-B <17) 17 - 2
18 sep 15:55 d'ELFT EG1 (Gemengd-E <11) - MNC Dordrecht EG1 (Gemengd-E <11) 2 - 18
18 sep 15:45 BZC BZC DG*1 (Gemengd-D <13) - MNC Dordrecht DG2 (Gemengd-D <13) 3 - 20
18 sep 15:30 MNC Dordrecht CJ1 (Jongens-C <15) - 23 - 0
18 sep 14:45 MNC Dordrecht DG3 (Gemengd-D <13) - Zwemvereniging Westland Westland DG*1 (Gemengd-D <13) 1 - 15
18 sep 13:15 SVH EG1 (Gemengd-E <11) - MNC Dordrecht EG3 (Gemengd-E <11) 16 - 0
11 sep 20:30 WZC (SG) H3 (Heren) - MNC Dordrecht H6 (Heren) 9 - 4
11 sep 17:30 ZVVS Da4 (Dames) - MNC Dordrecht Da3 (Dames) 5 - 2
11 sep 16:00 MNC Dordrecht DG1 (Gemengd-D <13) - ZVL-1886 Center DG1 (Gemengd-D <13) 4 - 12
Verenigingsinformatie
NaamMNC Dordrecht
AccommodatiegegevensSportboulevard
DORDRECHT