DatumTijdWedstrijdLocatie
14 dec 17:15 Neptunia'24 H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1) - Deltasteur H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1)Zwem- en recreatiebad It Rak
14 dec 17:55 Nunspeet CG1 (Gemengd-C <15) - Deltasteur CG1 (Gemengd-C <15)De Brake
14 dec 19:00 De Houtrib H2 (Heren) - Deltasteur H3 (Heren)De Koploper
14 dec 20:15 Deltasteur H2 (Heren) - EZPC H1 (Heren)Zwembad De Steur
14 dec 21:00 Deltasteur Da1 (Dames) - EZC Da3 (Dames)Zwembad De Steur
21 dec 16:00 Deltasteur DG1 (Gemengd-D <13) - SWOL 1894 DG1 (Gemengd-D <13)Zwembad De Steur
1 jan 00:00 ZPC De Hof H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1) - Deltasteur H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1)De Vijf Heuvels
11 jan 16:00 Deltasteur CG1 (Gemengd-C <15) - Proteus CG2 (Gemengd-C <15)Zwembad De Steur
11 jan 16:45 Deltasteur H2 (Heren) - Aquapoldro H3 (Heren)Zwembad De Steur
11 jan 17:25 Aquapoldro DG1 (Gemengd-D <13) - Deltasteur DG1 (Gemengd-D <13)Sprenkelaar
11 jan 17:30 Deltasteur H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1) - De IJsselmeeuwen H1 (Heren (Bond))Zwembad De Steur
11 jan 18:35 Deltasteur H3 (Heren) - De Eerste Kolk H1 (Heren)Zwembad De Steur
18 jan 16:00 Deltasteur DG1 (Gemengd-D <13) - Flevo DG1 (Gemengd-D <13)Zwembad De Steur
18 jan 16:40 Deltasteur H3 (Heren) - Steenwijk 1934 H1 (Heren)Zwembad De Steur
18 jan 17:25 Deltasteur H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1) - Aquapoldro H1 (Heren (Bond))Zwembad De Steur
18 jan 17:30 EZC Da3 (Dames) - Deltasteur Da1 (Dames)Het Slagman
18 jan 20:30 EZPC H1 (Heren) - Deltasteur H2 (Heren)De Helster
25 jan 14:10 Aqua-Novio'94 DG2 (Gemengd-D <13) - Deltasteur DG1 (Gemengd-D <13)Erica Terpstra Sportfondsenbad
25 jan 18:00 Schuurman BZC Da3 (Dames) - Deltasteur Da1 (Dames)t Timpke
25 jan 18:10 Aquapoldro CG2 (Gemengd-C <15) - Deltasteur CG1 (Gemengd-C <15)Sprenkelaar
25 jan 19:25 Nunspeet H1 (Heren (Bond)) - Deltasteur H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1)De Brake
25 jan 20:15 Deltasteur H2 (Heren) - Hydrofiel H2 (Heren)Zwembad De Steur
25 jan 21:00 Deltasteur H3 (Heren) - De Houtrib H3 (Heren)Zwembad De Steur
1 feb 19:10 Aqua-Novio'94 H3 (Heren) - Deltasteur H2 (Heren)Erica Terpstra Sportfondsenbad
8 feb 14:45 Polar Bears DG2 (Gemengd-D <13) - Deltasteur DG1 (Gemengd-D <13)De Peppel
8 feb 16:00 Deltasteur H2 (Heren) - SWOL 1894 H4 (Heren)Zwembad De Steur
8 feb 18:15 VKC'03 H1 (Heren (Bond)) - Deltasteur H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1)De Vlaskoel
8 feb 18:45 De Woelwaters H3 (Heren) - Deltasteur H3 (Heren)Sportcentrum De Sijpel
8 feb 20:00 DWK Da2 (Dames) - Deltasteur Da1 (Dames)Veluwehal
15 feb 16:00 Deltasteur CG1 (Gemengd-C <15) - De Houtrib CG1 (Gemengd-C <15)Zwembad De Steur
15 feb 16:45 Deltasteur DG1 (Gemengd-D <13) - Nunspeet DG1 (Gemengd-D <13)Zwembad De Steur
15 feb 17:25 Deltasteur H3 (Heren) - Nunspeet H4 (Heren)Zwembad De Steur
15 feb 18:10 Deltasteur H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1) - ZPC De Hof H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1)Zwembad De Steur
29 feb 16:00 Deltasteur DG1 (Gemengd-D <13) - Proteus DG1 (Gemengd-D <13)Zwembad De Steur
29 feb 16:40 Deltasteur H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1) - De Walvisch H1 (Heren (Bond))Zwembad De Steur
29 feb 17:00 Polar Bears H5 (Heren) - Deltasteur H2 (Heren)De Peppel
29 feb 18:30 Zuiderzeezwemmers CG1 (Gemengd-C <15) - Deltasteur CG1 (Gemengd-C <15)Bosbad Emmeloord
7 maa 16:00 Deltasteur CG1 (Gemengd-C <15) - De Woelwaters CG1 (Gemengd-C <15)Zwembad De Steur
7 maa 16:30 De Rijn DG1 (Gemengd-D <13) - Deltasteur DG1 (Gemengd-D <13)Sportfondsenbad De Bongerd
7 maa 16:45 Deltasteur H2 (Heren) - Nunspeet H3 (Heren)Zwembad De Steur
7 maa 19:00 De Houtrib Da1 (Dames) - Deltasteur Da1 (Dames)De Koploper
7 maa 19:50 EZC H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1) - Deltasteur H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1)Het Slagman
14 maa 17:00 Steenwijk 1934 H1 (Heren) - Deltasteur H3 (Heren)Waterwyck
14 maa 20:15 Deltasteur Da1 (Dames) - ZPC De Hof Da2 (Dames)Zwembad De Steur
21 maa 17:55 SWOL 1894 Da3 (Dames) - Deltasteur Da1 (Dames)De Vrolijkheid
21 maa 20:40 TriVia H1 (Heren (Bond)) - Deltasteur H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1)Helperbad
22 maa 16:30 Polar Bears DG1 (Gemengd-D <13) - Deltasteur DG1 (Gemengd-D <13)De Peppel
28 maa 17:30 Flevo CG1 (Gemengd-C <15) - Deltasteur CG1 (Gemengd-C <15)Jaap van der Krol Bad
28 maa 20:15 Deltasteur Da1 (Dames) - VZ&PC Da2 (Dames)Zwembad De Steur
28 maa 21:00 Deltasteur H2 (Heren) - Flevo H1 (Heren)Zwembad De Steur
4 apr 15:45 Zuiderzeezwemmers H1 (Heren) - Deltasteur H3 (Heren)Overboord
4 apr 16:00 Deltasteur CG1 (Gemengd-C <15) - SWOL 1894 CG1 (Gemengd-C <15)Zwembad De Steur
4 apr 16:45 Deltasteur H2 (Heren) - Flevo H2 (Heren)Zwembad De Steur
4 apr 17:30 Deltasteur Da1 (Dames) - Triton Putten Da1 (Dames)Zwembad De Steur
4 apr 18:00 De Veene H1 (Heren (Bond)) - Deltasteur H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1)Het Sportpark
4 apr 18:30 SWOL 1894 DG1 (Gemengd-D <13) - Deltasteur DG1 (Gemengd-D <13)De Vrolijkheid
18 apr 16:00 Deltasteur DG1 (Gemengd-D <13) - Aquapoldro DG1 (Gemengd-D <13)Zwembad De Steur
18 apr 16:30 De Mors Da1 (Dames) - Deltasteur Da1 (Dames)De Koerbelt
18 apr 16:40 Deltasteur H2 (Heren) - De Meer H2 (Heren)Zwembad De Steur
18 apr 17:25 Deltasteur H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1) - De Reest H1 (Heren (Bond))Zwembad De Steur
18 apr 18:35 Deltasteur H3 (Heren) - SWOL 1894 H6 (Heren)Zwembad De Steur
DatumTijdWedstrijdUitslag
7 dec 20:40 De Reest H1 (Heren (Bond)) - Deltasteur H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1) 11 - 9
7 dec 19:30 De Meer H2 (Heren) - Deltasteur H2 (Heren) 3 - 4
7 dec 19:15 SWOL 1894 H6 (Heren) - Deltasteur H3 (Heren) 6 - 7
7 dec 18:00 De Houtrib DG1 (Gemengd-D <13) - Deltasteur DG1 (Gemengd-D <13) 7 - 6
7 dec 16:45 Deltasteur Da1 (Dames) - De Mors Da1 (Dames) 7 - 5
7 dec 16:00 Deltasteur CG1 (Gemengd-C <15) - ZEW CG1 (Gemengd-C <15) 3 - 3
30 nov 20:30 Flevo H1 (Heren) - Deltasteur H2 (Heren) 9 - 10
30 nov 17:45 SWOL 1894 CG1 (Gemengd-C <15) - Deltasteur CG1 (Gemengd-C <15) 8 - 7
30 nov 17:30 VZ&PC Da2 (Dames) - Deltasteur Da1 (Dames) 9 - 4
30 nov 16:45 Deltasteur H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1) - De Veene H1 (Heren (Bond)) 9 - 15
30 nov 16:00 Deltasteur H3 (Heren) - Zuiderzeezwemmers H1 (Heren) 10 - 5
30 nov 14:40 Het Ravijn DG1 (Gemengd-D <13) - Deltasteur DG1 (Gemengd-D <13) 22 - 0
23 nov 21:00 Nunspeet H4 (Heren) - Deltasteur H3 (Heren) 13 - 8
23 nov 19:00 Flevo H2 (Heren) - Deltasteur H2 (Heren) 13 - 4
23 nov 17:25 Deltasteur Da1 (Dames) - SWOL 1894 Da3 (Dames) 2 - 15
23 nov 16:40 Deltasteur CG1 (Gemengd-C <15) - Flevo CG1 (Gemengd-C <15) 10 - 4
23 nov 16:00 Deltasteur DG1 (Gemengd-D <13) - Polar Bears DG1 (Gemengd-D <13) 0 - 17
16 nov 20:00 De Houtrib H3 (Heren) - Deltasteur H3 (Heren) 11 - 13
16 nov 17:30 ZPC De Hof Da2 (Dames) - Deltasteur Da1 (Dames) 4 - 9
16 nov 16:40 Deltasteur H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1) - TriVia H1 (Heren (Bond)) 9 - 9
16 nov 16:00 Deltasteur DG1 (Gemengd-D <13) - Het Ravijn DG1 (Gemengd-D <13) 1 - 38
9 nov 21:20 Nunspeet H3 (Heren) - Deltasteur H2 (Heren) 5 - 11
9 nov 17:25 Deltasteur H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1) - EZC H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1) 13 - 15
9 nov 17:00 ZEW CG1 (Gemengd-C <15) - Deltasteur CG1 (Gemengd-C <15) 4 - 11
9 nov 16:45 Deltasteur DG1 (Gemengd-D <13) - De Rijn DG1 (Gemengd-D <13) 3 - 2
9 nov 16:00 Deltasteur Da1 (Dames) - De Houtrib Da1 (Dames) 7 - 7
2 nov 17:15 De Woelwaters CG1 (Gemengd-C <15) - Deltasteur CG1 (Gemengd-C <15) 6 - 5
2 nov 16:00 Proteus DG1 (Gemengd-D <13) - Deltasteur DG1 (Gemengd-D <13) 4 - 16
2 nov 15:00 De Walvisch H1 (Heren (Bond)) - Deltasteur H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1) 4 - 5
26 okt 19:25 SWOL 1894 H4 (Heren) - Deltasteur H2 (Heren) 11 - 8
26 okt 17:55 Nunspeet DG1 (Gemengd-D <13) - Deltasteur DG1 (Gemengd-D <13) 11 - 8
26 okt 17:15 Deltasteur CG1 (Gemengd-C <15) - Zuiderzeezwemmers CG1 (Gemengd-C <15) 10 - 8
26 okt 16:30 Deltasteur Da1 (Dames) - DWK Da2 (Dames) 10 - 7
19 okt 17:30 Deltasteur H2 (Heren) - Polar Bears H5 (Heren) 7 - 7
19 okt 16:25 Deltasteur H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1) - VKC'03 H1 (Heren (Bond)) 20 - 11
19 okt 15:45 Deltasteur DG1 (Gemengd-D <13) - Polar Bears DG2 (Gemengd-D <13) 10 - 6
12 okt 19:00 WZC-De IJsel (SG) Da1 (Dames) - Deltasteur Da1 (Dames) 5 - 8
12 okt 18:40 De Houtrib CG1 (Gemengd-C <15) - Deltasteur CG1 (Gemengd-C <15) 10 - 8
12 okt 18:15 Aquapoldro H1 (Heren (Bond)) - Deltasteur H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1) 16 - 11
12 okt 17:30 Flevo DG1 (Gemengd-D <13) - Deltasteur DG1 (Gemengd-D <13) 6 - 3
12 okt 16:45 Deltasteur H3 (Heren) - De Woelwaters H3 (Heren) 11 - 7
12 okt 16:00 Deltasteur H2 (Heren) - Aqua-Novio'94 H3 (Heren) 6 - 12
5 okt 18:30 Deltasteur Da1 (Dames) - Schuurman BZC Da3 (Dames) 8 - 3
5 okt 18:30 De Eerste Kolk H1 (Heren) - Deltasteur H3 (Heren) 9 - 7
5 okt 17:25 Deltasteur H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1) - Nunspeet H1 (Heren (Bond)) 12 - 10
5 okt 16:45 Deltasteur DG1 (Gemengd-D <13) - De Houtrib DG1 (Gemengd-D <13) 4 - 7
5 okt 16:00 Deltasteur CG1 (Gemengd-C <15) - Aquapoldro CG2 (Gemengd-C <15) 4 - 11
5 okt 13:15 Hydrofiel H2 (Heren) - Deltasteur H2 (Heren) 6 - 9
28 sep 18:15 De IJsselmeeuwen H1 (Heren (Bond)) - Deltasteur H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1) 11 - 9
21 sep 19:00 Aquapoldro H3 (Heren) - Deltasteur H2 (Heren) 4 - 7
21 sep 18:10 Triton Putten Da1 (Dames) - Deltasteur Da1 (Dames) 8 - 6
21 sep 16:00 Proteus CG2 (Gemengd-C <15) - Deltasteur CG1 (Gemengd-C <15) 4 - 13
21 sep 16:00 Deltasteur H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1) - OZ&PC H1 (Heren (Bond)) 8 - 22
14 sep 18:55 Deltasteur H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1) - Neptunia'24 H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1) 11 - 6
14 sep 18:10 Deltasteur Da1 (Dames) - WZC-De IJsel (SG) Da1 (Dames) 10 - 12
14 sep 17:25 Deltasteur H3 (Heren) - De Houtrib H2 (Heren) 21 - 5
14 sep 16:40 Deltasteur CG1 (Gemengd-C <15) - Nunspeet CG1 (Gemengd-C <15) 8 - 3
14 sep 16:00 Deltasteur DG1 (Gemengd-D <13) - Aqua-Novio'94 DG2 (Gemengd-D <13) 8 - 12
Verenigingsinformatie
NaamDeltasteur
AccommodatiegegevensZwembad De Steur
KAMPEN