TeamPoule
EZC BG1 (Gemengd-B <17) 2e klasse A
EZC CG1 (Gemengd-C <15) 2e klasse A
EZC Da1 (Dames (Bond)) Bond 1e divisie A
EZC Da2 (Dames (Bond)) Bond 2e divisie C
EZC Da3 (Dames) 2e klasse A
EZC Da4 (Dames) 3e klasse A
EZC DG1 (Gemengd-D <13) 2e klasse B
EZC DG2 (Gemengd-D <13) 3e klasse A
EZC EG1 (Gemengd-E <11) 1e klasse B
EZC H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1) Bond Ronde 1 C
EZC H2 (Heren Reserve) Reserve 1e klasse A
EZC H3 (Heren) 2e klasse B
EZC H4 (Heren) 3e klasse A
EZC H5 (Heren) 4e klasse A
DatumTijdWedstrijdLocatie
14 dec 16:30 OZ&PC CG1 (Gemengd-C <15) - EZC CG1 (Gemengd-C <15)Vondersweijde
14 dec 17:00 EZC DG2 (Gemengd-D <13) - VKC'03 DG1 (Gemengd-D <13)Het Slagman
14 dec 17:00 ZPC De Hof Da3 (Dames) - EZC Da4 (Dames)De Vijf Heuvels
14 dec 17:15 OZ&PC BG1 (Gemengd-B <17) - EZC BG1 (Gemengd-B <17)Vondersweijde
14 dec 17:40 EZC Da1 (Dames (Bond)) - H.B.W. (SG) Da1 (ManMeer Cup Dames Kwart finale)Het Slagman
14 dec 18:00 De Veene H1 (Heren (Bond)) - EZC H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1)Het Sportpark
14 dec 18:00 De Grunte H3 (Heren) - EZC H5 (Heren)De Slag
14 dec 18:00 VKC'03 H2 (Heren) - EZC H4 (Heren)De Vlaskoel
14 dec 18:40 EZC Da2 (Dames (Bond)) - SWOL 1894 Da2 (ManMeer Cup Dames Ronde 1)Het Slagman
14 dec 21:00 Deltasteur Da1 (Dames) - EZC Da3 (Dames)Zwembad De Steur
15 dec 16:00 De Spreng DG1 (Gemengd-D <13) - EZC DG1 (Gemengd-D <13)Rhienderoord
11 jan 17:10 Losser DG1 (Gemengd-D <13) - EZC DG1 (Gemengd-D <13)Brilmansdennen
11 jan 17:30 EZC CG1 (Gemengd-C <15) - ZPC De Hof CG1 (Gemengd-C <15)Het Slagman
11 jan 18:10 WS Twente H6 (Heren) - EZC H4 (Heren)t Wooldrik
11 jan 18:15 EZC BG1 (Gemengd-B <17) - VKC'03 BG1 (Gemengd-B <17)Het Slagman
11 jan 18:15 De Zandstuve Da1 (Dames) - EZC Da4 (Dames)De Stamper
11 jan 18:20 WS Twente Da1 (Dames (Bond)) - EZC Da2 (Dames (Bond))Sportbad Twentebad
11 jan 19:00 EZC H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1) - De Reest H1 (Heren (Bond))Het Slagman
11 jan 19:00 Z&PC De Gouwe Da1 (Dames (Bond)) - EZC Da1 (Dames (Bond))De Sniep
11 jan 19:15 WS Twente H2 (Heren Reserve) - EZC H2 (Heren Reserve)Sportbad Twentebad
11 jan 19:30 Schuurman BZC Da3 (Dames) - EZC Da3 (Dames)t Timpke
12 jan 18:00 ZPC De Hof H3 (Heren) - EZC H3 (Heren)De Vijf Heuvels
18 jan 17:30 EZC Da3 (Dames) - Deltasteur Da1 (Dames)Het Slagman
18 jan 18:15 EZC H5 (Heren) - De Zandstuve H1 (Heren)Het Slagman
18 jan 19:00 EZC H2 (Heren Reserve) - SWOL 1894 H3 (Heren Reserve)Het Slagman
18 jan 19:30 TriVia Da1 (Dames (Bond)) - EZC Da2 (Dames (Bond))Helperbad
18 jan 19:55 EZC Da1 (Dames (Bond)) - Waterpolo Den Haag (SG) Da1 (ManMeer Cup Dames Kwart finale)Het Slagman
19 jan 14:00 EZC H4 (Heren) - Schuurman BZC H5 (Heren)Het Slagman
19 jan 14:45 EZC H3 (Heren) - ZPC De Hof H2 (Heren)Het Slagman
19 jan 15:30 EZC Da4 (Dames) - De Dinkel Da1 (Dames)Het Slagman
25 jan 15:00 De Mors EG1 (Gemengd-E <11) - EZC EG1 (Gemengd-E <11)De Koerbelt
25 jan 17:30 VZ&PC BG1 (Gemengd-B <17) - EZC BG1 (Gemengd-B <17)De Stamper
25 jan 18:00 EZC CG1 (Gemengd-C <15) - WS Twente CG1 (Gemengd-C <15)Het Slagman
25 jan 18:00 Neptunia'24 H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1) - EZC H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1)Zwem- en recreatiebad It Rak
25 jan 18:10 WS Twente Da2 (Dames) - EZC Da4 (Dames)t Wooldrik
25 jan 18:45 Livo Da1 (Dames (Bond)) - EZC Da1 (Dames (Bond))t Walfort
25 jan 19:00 De Veene DG1 (Gemengd-D <13) - EZC DG2 (Gemengd-D <13)Het Sportpark
25 jan 19:45 Scholtenhagen H1 (Heren) - EZC H4 (Heren)De Wilder
25 jan 19:45 EZC Da2 (Dames (Bond)) - De Walvisch Da1 (Dames (Bond))Het Slagman
25 jan 19:45 WZC-De IJsel (SG) Da1 (Dames) - EZC Da3 (Dames)Tijenraan
25 jan 20:20 Losser H2 (Heren) - EZC H3 (Heren)Brilmansdennen
26 jan 16:30 De Rijn H2 (Heren Reserve) - EZC H2 (Heren Reserve)Sportfondsenbad De Bongerd
1 feb 17:00 EZC EG1 (Gemengd-E <11) - VZ&PC EG1 (Gemengd-E <11)Het Slagman
1 feb 17:10 Losser H3 (Heren) - EZC H5 (Heren)Brilmansdennen
1 feb 17:40 EZC Da3 (Dames) - DWK Da2 (Dames)Het Slagman
1 feb 18:25 EZC H2 (Heren Reserve) - WWV Winterswijk H2 (Heren Reserve)Het Slagman
1 feb 19:20 EZC Da1 (Dames (Bond)) - Het Y Da1 (ManMeer Cup Dames Ronde 1)Het Slagman
1 feb 20:20 EZC H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1) - De IJsselmeeuwen H1 (Heren (Bond))Het Slagman
2 feb 13:30 EZC DG1 (Gemengd-D <13) - Het Ravijn DG2 (Gemengd-D <13)Het Slagman
2 feb 14:15 EZC BG1 (Gemengd-B <17) - Scholtenhagen BG1 (Gemengd-B <17)Het Slagman
2 feb 15:00 EZC Da4 (Dames) - Losser Da2 (Dames)Het Slagman
2 feb 15:45 EZC H3 (Heren) - De Dinkel H1 (Heren)Het Slagman
8 feb 15:30 OZ&PC EG1 (Gemengd-E <11) - EZC EG1 (Gemengd-E <11)Vondersweijde
8 feb 16:30 De Mors DG1 (Gemengd-D <13) - EZC DG2 (Gemengd-D <13)De Koerbelt
8 feb 17:30 EZC CG1 (Gemengd-C <15) - VZ&PC CG1 (Gemengd-C <15)Het Slagman
8 feb 18:00 Livo H3 (Heren) - EZC H3 (Heren)t Walfort
8 feb 18:15 EZC H4 (Heren) - De Grunte H2 (Heren)Het Slagman
8 feb 19:00 EZC H5 (Heren) - VKC'03 H3 (Heren)Het Slagman
8 feb 19:20 MNC Dordrecht Da1 (ManMeer Cup Dames Ronde 3) - EZC Da1 (Dames (Bond))Sportboulevard
8 feb 20:25 Nunspeet H1 (Heren (Bond)) - EZC H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1)De Brake
9 feb 14:15 EZC DG1 (Gemengd-D <13) - ENC Arnhem (SG) DG1 (Gemengd-D <13)Het Slagman
9 feb 15:00 EZC Da2 (Dames (Bond)) - TriVia Da1 (Dames (Bond))Het Slagman
15 feb 16:45 Aquapoldro DG2 (Gemengd-D <13) - EZC DG1 (Gemengd-D <13)Sprenkelaar
15 feb 17:30 EZC DG2 (Gemengd-D <13) - OZ&PC DG2 (Gemengd-D <13)Het Slagman
15 feb 18:10 EZC BG1 (Gemengd-B <17) - Losser BG1 (Gemengd-B <17)Het Slagman
15 feb 18:30 De Dinkel CG1 (Gemengd-C <15) - EZC CG1 (Gemengd-C <15)Dorper Esch
15 feb 18:55 EZC Da1 (Dames (Bond)) - VZV Da1 (Dames (Bond))Het Slagman
15 feb 19:15 De Dinkel H2 (Heren) - EZC H5 (Heren)Dorper Esch
15 feb 19:55 EZC H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1) - Aquapoldro H1 (Heren (Bond))Het Slagman
22 feb 16:15 HZPC/Avéna (SG) Da1 (ManMeer Cup Dames Ronde 1) - EZC Da1 (Dames (Bond))Sportstad Heerenveen BV
29 feb 14:15 Het Ravijn EG2 (Gemengd-E <11) - EZC EG1 (Gemengd-E <11)Het Ravijn
29 feb 18:00 VKC'03 H1 (Heren (Bond)) - EZC H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1)De Vlaskoel
29 feb 18:30 WS Twente BG1 (Gemengd-B <17) - EZC BG1 (Gemengd-B <17)Sportbad Twentebad
29 feb 18:30 EZC CG1 (Gemengd-C <15) - Het Ravijn CG1 (Gemengd-C <15)Het Slagman
29 feb 18:45 De Mors H4 (Heren) - EZC H4 (Heren)De Koerbelt
29 feb 19:15 EZC Da2 (Dames (Bond)) - Neptunia'24 Da1 (Dames (Bond))Het Slagman
29 feb 20:10 EZC Da1 (Dames (Bond)) - BZ&PC Da1 (ManMeer Cup Dames Ronde 1)Het Slagman
1 maa 13:30 EZC DG1 (Gemengd-D <13) - Aqua-Novio'94 DG1 (Gemengd-D <13)Het Slagman
1 maa 14:15 EZC Da4 (Dames) - De Veene Da1 (Dames)Het Slagman
1 maa 15:00 EZC Da3 (Dames) - De Houtrib Da1 (Dames)Het Slagman
1 maa 17:00 Schuurman BZC H4 (Heren Reserve) - EZC H2 (Heren Reserve)t Timpke
7 maa 17:30 EZC EG1 (Gemengd-E <11) - De Grunte EG1 (Gemengd-E <11)Het Slagman
7 maa 17:50 Schuurman BZC DG1 (Gemengd-D <13) - EZC DG1 (Gemengd-D <13)t Timpke
7 maa 18:10 EZC H5 (Heren) - Scholtenhagen H2 (Heren)Het Slagman
7 maa 18:15 Natare H1 (Heren) - EZC H3 (Heren)t Walfort
7 maa 18:45 De Grunte CG1 (Gemengd-C <15) - EZC CG1 (Gemengd-C <15)De Slag
7 maa 18:55 EZC H2 (Heren Reserve) - VZ&PC H2 (Heren Reserve)Het Slagman
7 maa 19:30 ZPC De Hof Da2 (Dames) - EZC Da3 (Dames)De Vijf Heuvels
7 maa 19:50 EZC H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1) - Deltasteur H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1)Het Slagman
7 maa 20:00 ZV Haerlem Da1 (Dames (Bond)) - EZC Da1 (Dames (Bond))De Planeet
7 maa 21:30 OZ&PC Da2 (Dames (Bond)) - EZC Da2 (Dames (Bond))Vondersweijde
8 maa 14:00 Piranha Da1 (Dames) - EZC Da4 (Dames)Het Slagman
8 maa 18:15 Scholtenhagen BG1 (Gemengd-B <17) - EZC BG1 (Gemengd-B <17)De Wilder
14 maa 15:00 De Mors CG1 (Gemengd-C <15) - EZC CG1 (Gemengd-C <15)De Koerbelt
14 maa 15:45 VZ&PC Da1 (Dames (Bond)) - EZC Da2 (Dames (Bond))De Stamper
14 maa 15:55 ENC Arnhem (SG) H3 (Heren Reserve) - EZC H2 (Heren Reserve)Valkenhuizen
14 maa 16:30 Losser EG1 (Gemengd-E <11) - EZC EG1 (Gemengd-E <11)Brilmansdennen
14 maa 17:30 EZC DG2 (Gemengd-D <13) - De Dinkel DG1 (Gemengd-D <13)Het Slagman
14 maa 18:10 EZC DG1 (Gemengd-D <13) - OZ&PC DG1 (Gemengd-D <13)Het Slagman
14 maa 18:55 EZC Da4 (Dames) - VKC'03 Da2 (Dames)Het Slagman
14 maa 19:40 EZC Da3 (Dames) - SWOL 1894 Da3 (Dames)Het Slagman
15 maa 13:30 EZC H3 (Heren) - De Berkelduikers H1 (Heren)Het Slagman
15 maa 14:15 EZC H4 (Heren) - De Veene H2 (Heren)Het Slagman
15 maa 15:00 EZC Da1 (Dames (Bond)) - OZ&PC Da1 (Dames (Bond))Het Slagman
21 maa 16:30 VZ&PC Da2 (Dames) - EZC Da3 (Dames)De Stamper
21 maa 17:00 De Berkelduikers DG1 (Gemengd-D <13) - EZC DG2 (Gemengd-D <13)De Beemd
21 maa 17:15 De Walvisch H1 (Heren (Bond)) - EZC H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1)HIS/ Willem Alexander Bad
21 maa 17:30 EZC CG1 (Gemengd-C <15) - Losser CG1 (Gemengd-C <15)Het Slagman
21 maa 18:00 ZVVS Da1 (Dames (Bond)) - EZC Da1 (Dames (Bond))De Kulk
21 maa 18:10 Losser Da1 (Dames (Bond)) - EZC Da2 (Dames (Bond))Brilmansdennen
21 maa 18:15 EZC BG1 (Gemengd-B <17) - ZPC De Hof BG1 (Gemengd-B <17)Het Slagman
21 maa 19:00 EZC H2 (Heren Reserve) - WS Twente H4 (Heren Reserve)Het Slagman
21 maa 19:15 NDD H2 (Heren) - EZC H3 (Heren)Sportcentrum Rozengaarde
21 maa 20:00 Piranha H2 (Heren) - EZC H5 (Heren)Het Slagman
22 maa 13:30 EZC EG1 (Gemengd-E <11) - Het Ravijn EG2 (Gemengd-E <11)Het Slagman
22 maa 14:10 EZC DG1 (Gemengd-D <13) - WS Twente DG1 (Gemengd-D <13)Het Slagman
28 maa 15:00 Twenhaarsveld Da1 (Dames) - EZC Da4 (Dames)De Koerbelt
28 maa 16:00 DWV H2 (Heren) - EZC H3 (Heren)Zwembad Den Helder
28 maa 17:30 EZC EG1 (Gemengd-E <11) - De Mors EG1 (Gemengd-E <11)Het Slagman
28 maa 18:00 De Veene CG1 (Gemengd-C <15) - EZC CG1 (Gemengd-C <15)Het Sportpark
28 maa 18:10 EZC DG2 (Gemengd-D <13) - De Grunte DG1 (Gemengd-D <13)Het Slagman
28 maa 18:50 EZC Da3 (Dames) - De Mors Da1 (Dames)Het Slagman
28 maa 19:00 De Dinkel BG1 (Gemengd-B <17) - EZC BG1 (Gemengd-B <17)Dorper Esch
28 maa 19:30 OZ&PC H4 (Heren) - EZC H4 (Heren)Vondersweijde
28 maa 19:30 WS Twente H3 (Heren Reserve) - EZC H2 (Heren Reserve)Sportbad Twentebad
28 maa 19:35 EZC Da1 (Dames (Bond)) - WZC (SG) Da1 (ManMeer Cup Dames Ronde 1)Het Slagman
28 maa 20:00 De IJsselmeeuwen H1 (Heren (Bond)) - EZC H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1)De IJsselslag
4 apr 14:15 VZ&PC EG1 (Gemengd-E <11) - EZC EG1 (Gemengd-E <11)De Stamper
4 apr 15:00 VZ&PC DG1 (Gemengd-D <13) - EZC DG2 (Gemengd-D <13)De Stamper
4 apr 17:00 EZC DG1 (Gemengd-D <13) - De Spreng DG1 (Gemengd-D <13)Het Slagman
4 apr 17:45 EZC CG1 (Gemengd-C <15) - OZ&PC CG1 (Gemengd-C <15)Het Slagman
4 apr 18:00 ZPC De Hof H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1) - EZC H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1)De Vijf Heuvels
4 apr 18:15 H.B.W. (SG) Da1 (ManMeer Cup Dames Kwart finale) - EZC Da1 (Dames (Bond))Brandenburg
4 apr 18:25 Het Ravijn H4 (Heren) - EZC H5 (Heren)Het Ravijn
4 apr 18:30 EZC BG1 (Gemengd-B <17) - OZ&PC BG1 (Gemengd-B <17)Het Slagman
4 apr 19:15 EZC Da4 (Dames) - ZPC De Hof Da3 (Dames)Het Slagman
4 apr 19:40 WS Twente H5 (Heren) - EZC H4 (Heren)t Wooldrik
4 apr 20:00 EZC Da2 (Dames (Bond)) - Het Ravijn Da3 (Dames (Bond))Het Slagman
18 apr 16:30 VKC'03 BG1 (Gemengd-B <17) - EZC BG1 (Gemengd-B <17)De Vlaskoel
18 apr 17:30 Triton Putten Da1 (Dames) - EZC Da3 (Dames)Bosbad Putten
18 apr 19:10 Schuurman BZC Da1 (Dames (Bond)) - EZC Da2 (Dames (Bond))t Timpke
18 apr 19:30 EZC H4 (Heren) - VKC'03 H2 (Heren)Het Slagman
18 apr 20:15 EZC H5 (Heren) - VZ&PC H3 (Heren)Het Slagman
18 apr 21:00 EZC H2 (Heren Reserve) - DWK H2 (Heren Reserve)Het Slagman
19 apr 13:30 EZC EG1 (Gemengd-E <11) - OZ&PC EG1 (Gemengd-E <11)Het Slagman
19 apr 14:10 EZC DG1 (Gemengd-D <13) - Losser DG1 (Gemengd-D <13)Het Slagman
19 apr 14:55 EZC H3 (Heren) - OZ&PC H3 (Heren)Het Slagman
19 apr 15:40 EZC Da1 (Dames (Bond)) - Z&PC De Gouwe Da1 (Dames (Bond))Het Slagman
19 apr 15:45 ZPC De Hof CG1 (Gemengd-C <15) - EZC CG1 (Gemengd-C <15)De Vijf Heuvels
19 apr 16:45 EZC H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1) - TriVia H1 (Heren (Bond))Het Slagman
25 apr 17:00 Waterpolo Den Haag (SG) Da1 (ManMeer Cup Dames Kwart finale) - EZC Da1 (Dames (Bond))Hofbad
9 mei 20:00 EZC Da1 (Dames (Bond)) - Livo Da1 (Dames (Bond))Het Slagman
DatumTijdWedstrijdUitslag
8 dec 14:55 EZC Da2 (Dames (Bond)) - Schuurman BZC Da1 (Dames (Bond)) 9 - 7
8 dec 14:10 EZC H4 (Heren) - WS Twente H5 (Heren) 18 - 6
7 dec 20:45 OZ&PC H3 (Heren) - EZC H3 (Heren) 11 - 7
7 dec 20:05 WZC (SG) Da1 (ManMeer Cup Dames Ronde 1) - EZC Da1 (Dames (Bond)) 10 - 10
7 dec 19:45 EZC Da3 (Dames) - Triton Putten Da1 (Dames) 5 - 4
7 dec 19:00 EZC Da4 (Dames) - Twenhaarsveld Da1 (Dames) 4 - 4
7 dec 18:45 DWK H2 (Heren Reserve) - EZC H2 (Heren Reserve) 10 - 4
7 dec 18:15 EZC BG1 (Gemengd-B <17) - De Dinkel BG1 (Gemengd-B <17) 8 - 4
7 dec 17:30 EZC CG1 (Gemengd-C <15) - De Veene CG1 (Gemengd-C <15) 8 - 13
7 dec 15:45 VZ&PC H3 (Heren) - EZC H5 (Heren) 11 - 10
7 dec 15:15 TriVia H1 (Heren (Bond)) - EZC H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1) 9 - 10
1 dec 14:15 EZC H2 (Heren Reserve) - WS Twente H3 (Heren Reserve) 8 - 10
1 dec 13:30 EZC H3 (Heren) - DWV H2 (Heren) 10 - 5
30 nov 18:55 EZC H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1) - ZPC De Hof H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1) 18 - 10
30 nov 18:30 De Mors Da1 (Dames) - EZC Da3 (Dames) 6 - 7
30 nov 18:10 EZC H5 (Heren) - Het Ravijn H4 (Heren) 10 - 6
30 nov 18:05 Het Ravijn Da3 (Dames (Bond)) - EZC Da2 (Dames (Bond)) 4 - 6
30 nov 17:30 EZC DG2 (Gemengd-D <13) - VZ&PC DG1 (Gemengd-D <13) 5 - 19
30 nov 17:15 VKC'03 Da2 (Dames) - EZC Da4 (Dames) 21 - 6
30 nov 16:30 De Grunte EG1 (Gemengd-E <11) - EZC EG1 (Gemengd-E <11) 8 - 1
24 nov 19:00 EZC H4 (Heren) - OZ&PC H4 (Heren) 10 - 7
24 nov 18:15 EZC H3 (Heren) - NDD H2 (Heren) 5 - 17
23 nov 19:45 WS Twente H4 (Heren Reserve) - EZC H2 (Heren Reserve) 10 - 3
23 nov 19:00 EZC Da1 (Dames (Bond)) - ZVVS Da1 (Dames (Bond)) 8 - 11
23 nov 18:15 EZC Da3 (Dames) - VZ&PC Da2 (Dames) 5 - 6
23 nov 17:45 ZPC De Hof BG1 (Gemengd-B <17) - EZC BG1 (Gemengd-B <17) 23 - 10
23 nov 17:30 EZC Da4 (Dames) - Piranha Da1 (Dames) 0 - 15
23 nov 17:10 Losser CG1 (Gemengd-C <15) - EZC CG1 (Gemengd-C <15) 17 - 7
23 nov 16:30 De Grunte DG1 (Gemengd-D <13) - EZC DG2 (Gemengd-D <13) 10 - 3
17 nov 18:30 De Berkelduikers H1 (Heren) - EZC H3 (Heren) 12 - 5
17 nov 14:55 EZC Da2 (Dames (Bond)) - Losser Da1 (Dames (Bond)) 5 - 3
17 nov 14:10 EZC H5 (Heren) - Piranha H2 (Heren) 7 - 9
17 nov 13:30 EZC EG1 (Gemengd-E <11) - OZ&PC EG1 (Gemengd-E <11) 5 - 13
16 nov 20:10 OZ&PC Da1 (Dames (Bond)) - EZC Da1 (Dames (Bond)) 10 - 8
16 nov 18:45 SWOL 1894 Da3 (Dames) - EZC Da3 (Dames) 15 - 2
16 nov 18:40 EZC H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1) - De Walvisch H1 (Heren (Bond)) 12 - 5
16 nov 17:45 EZC H2 (Heren Reserve) - ENC Arnhem (SG) H3 (Heren Reserve) 13 - 9
16 nov 17:15 De Veene H2 (Heren) - EZC H4 (Heren) 13 - 5
16 nov 17:00 EZC CG1 (Gemengd-C <15) - De Mors CG1 (Gemengd-C <15) 4 - 21
16 nov 16:00 OZ&PC DG1 (Gemengd-D <13) - EZC DG1 (Gemengd-D <13) 12 - 4
10 nov 16:10 EZC Da1 (Dames (Bond)) - ZV Haerlem Da1 (Dames (Bond)) 5 - 9
10 nov 15:15 EZC Da2 (Dames (Bond)) - OZ&PC Da2 (Dames (Bond)) 10 - 5
10 nov 14:30 EZC DG1 (Gemengd-D <13) - Schuurman BZC DG1 (Gemengd-D <13) 6 - 20
9 nov 21:10 EZC H4 (Heren) - WS Twente H6 (Heren) 6 - 9
9 nov 19:40 EZC H3 (Heren) - Natare H1 (Heren) 2 - 9
9 nov 18:55 EZC Da3 (Dames) - ZPC De Hof Da2 (Dames) 5 - 8
9 nov 18:15 De Veene Da1 (Dames) - EZC Da4 (Dames) 6 - 5
9 nov 17:30 EZC DG2 (Gemengd-D <13) - De Berkelduikers DG1 (Gemengd-D <13) 10 - 8
9 nov 17:25 Deltasteur H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1) - EZC H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1) 13 - 15
9 nov 15:00 VZ&PC H2 (Heren Reserve) - EZC H2 (Heren Reserve) 16 - 8
2 nov 19:55 EZC H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1) - VKC'03 H1 (Heren (Bond)) 16 - 10
2 nov 19:40 Neptunia'24 Da1 (Dames (Bond)) - EZC Da2 (Dames (Bond)) 9 - 10
2 nov 19:25 De Houtrib Da1 (Dames) - EZC Da3 (Dames) 7 - 4
2 nov 19:00 BZ&PC Da1 (ManMeer Cup Dames Ronde 1) - EZC Da1 (Dames (Bond)) 19 - 5
2 nov 19:00 EZC H2 (Heren Reserve) - Schuurman BZC H4 (Heren Reserve) 14 - 10
2 nov 18:15 EZC H5 (Heren) - De Dinkel H2 (Heren) 10 - 6
2 nov 17:45 De Dinkel DG1 (Gemengd-D <13) - EZC DG2 (Gemengd-D <13) 14 - 5
2 nov 17:30 EZC BG1 (Gemengd-B <17) - WS Twente BG1 (Gemengd-B <17) 2 - 12
2 nov 16:10 Het Ravijn CG1 (Gemengd-C <15) - EZC CG1 (Gemengd-C <15) 12 - 12
2 nov 14:15 VZ&PC EG1 (Gemengd-E <11) - EZC EG1 (Gemengd-E <11) 20 - 0
2 nov 13:15 Aqua-Novio'94 DG1 (Gemengd-D <13) - EZC DG1 (Gemengd-D <13) 12 - 3
27 okt 15:00 EZC Da1 (Dames (Bond)) - HZPC/Avéna (SG) Da1 (ManMeer Cup Dames Ronde 1) 16 - 2
27 okt 14:15 EZC H3 (Heren) - Livo H3 (Heren) 7 - 9
27 okt 13:30 EZC DG1 (Gemengd-D <13) - Aquapoldro DG2 (Gemengd-D <13) 16 - 5
26 okt 21:10 Losser Da2 (Dames) - EZC Da4 (Dames) 8 - 3
26 okt 19:50 EZC Da2 (Dames (Bond)) - VZ&PC Da1 (Dames (Bond)) 8 - 8
26 okt 19:15 Aquapoldro H1 (Heren (Bond)) - EZC H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1) 11 - 13
26 okt 19:05 EZC H4 (Heren) - De Mors H4 (Heren) 12 - 9
26 okt 18:35 Losser BG1 (Gemengd-B <17) - EZC BG1 (Gemengd-B <17) 12 - 3
26 okt 18:20 EZC CG1 (Gemengd-C <15) - De Dinkel CG1 (Gemengd-C <15) 8 - 7
26 okt 17:40 EZC DG2 (Gemengd-D <13) - De Mors DG1 (Gemengd-D <13) 3 - 23
26 okt 17:00 EZC EG1 (Gemengd-E <11) - De Mors EG1 (Gemengd-E <11) 2 - 16
20 okt 19:45 Scholtenhagen H2 (Heren) - EZC H5 (Heren) 6 - 12
19 okt 18:45 EZC Da1 (Dames (Bond)) - UZSC Da3 (Dames Reserve (Bond)) 7 - 13
19 okt 17:30 EZC H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1) - Nunspeet H1 (Heren (Bond)) 12 - 7
12 okt 19:30 WWV Winterswijk H2 (Heren Reserve) - EZC H2 (Heren Reserve) 13 - 14
12 okt 19:15 De Dinkel H1 (Heren) - EZC H3 (Heren) 13 - 12
12 okt 19:00 De Grunte H2 (Heren) - EZC H4 (Heren) 12 - 10
12 okt 18:45 DWK Da2 (Dames) - EZC Da3 (Dames) 8 - 4
12 okt 17:15 De Grunte BG1 (Gemengd-B <17) - EZC BG1 (Gemengd-B <17) 4 - 6
12 okt 17:00 VKC'03 H3 (Heren) - EZC H5 (Heren) 6 - 10
12 okt 16:45 VZV Da1 (Dames (Bond)) - EZC Da1 (Dames (Bond)) 11 - 7
12 okt 16:00 OZ&PC DG2 (Gemengd-D <13) - EZC DG2 (Gemengd-D <13) 3 - 8
6 okt 18:15 EZC H4 (Heren) - Scholtenhagen H1 (Heren) 9 - 8
6 okt 17:30 EZC H3 (Heren) - Losser H2 (Heren) 10 - 7
6 okt 16:45 EZC Da3 (Dames) - WZC-De IJsel (SG) Da1 (Dames) 5 - 2
6 okt 16:00 EZC Da4 (Dames) - WS Twente Da2 (Dames) 5 - 11
5 okt 20:40 EZC H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1) - Neptunia'24 H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1) 13 - 12
5 okt 19:45 EZC H2 (Heren Reserve) - De Rijn H2 (Heren Reserve) 16 - 10
5 okt 19:00 EZC H5 (Heren) - Losser H3 (Heren) 9 - 10
5 okt 18:15 De Walvisch Da1 (Dames (Bond)) - EZC Da2 (Dames (Bond)) 10 - 11
5 okt 17:30 WS Twente DG1 (Gemengd-D <13) - EZC DG1 (Gemengd-D <13) 4 - 17
5 okt 16:30 Losser EG1 (Gemengd-E <11) - EZC EG1 (Gemengd-E <11) 12 - 4
28 sep 20:30 EZC Da1 (Dames (Bond)) - MNC Dordrecht Da1 (ManMeer Cup Dames Ronde 3) 11 - 16
28 sep 20:10 SWOL 1894 H3 (Heren Reserve) - EZC H2 (Heren Reserve) 16 - 12
28 sep 19:35 EZC Da2 (Dames (Bond)) - WS Twente Da1 (Dames (Bond)) 14 - 9
28 sep 19:00 ZPC De Hof H2 (Heren) - EZC H3 (Heren) 10 - 7
28 sep 18:50 EZC BG1 (Gemengd-B <17) - De Grunte BG1 (Gemengd-B <17) 11 - 5
28 sep 18:10 EZC DG2 (Gemengd-D <13) - De Veene DG1 (Gemengd-D <13) 0 - 25
28 sep 17:30 EZC EG1 (Gemengd-E <11) - De Grunte EG1 (Gemengd-E <11) 0 - 20
28 sep 17:30 De Zandstuve H1 (Heren) - EZC H5 (Heren) 7 - 6
28 sep 17:00 De Reest H1 (Heren (Bond)) - EZC H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1) 11 - 19
28 sep 15:45 VZ&PC CG1 (Gemengd-C <15) - EZC CG1 (Gemengd-C <15) 31 - 0
28 sep 14:30 ENC Arnhem (SG) DG1 (Gemengd-D <13) - EZC DG1 (Gemengd-D <13) 5 - 19
22 sep 17:55 Schuurman BZC H5 (Heren) - EZC H4 (Heren) 9 - 10
22 sep 15:15 Z&PC Rotterdam Da1 (ManMeer Cup Dames Ronde 1) - EZC Da1 (Dames (Bond)) 11 - 15
21 sep 19:15 EZC H2 (Heren Reserve) - WS Twente H2 (Heren Reserve) 10 - 18
21 sep 19:00 ENC Arnhem (SG) H1 (Heren (Bond)) - EZC H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1) 18 - 14
21 sep 19:00 De Dinkel Da1 (Dames) - EZC Da4 (Dames) 7 - 4
21 sep 18:30 EZC Da3 (Dames) - Schuurman BZC Da3 (Dames) 5 - 7
21 sep 17:45 EZC H3 (Heren) - ZPC De Hof H3 (Heren) 9 - 10
21 sep 17:00 EZC CG1 (Gemengd-C <15) - De Grunte CG1 (Gemengd-C <15) 5 - 11
21 sep 14:10 Het Ravijn DG2 (Gemengd-D <13) - EZC DG1 (Gemengd-D <13) 19 - 4
15 sep 15:00 EZC H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1) - De Veene H1 (Heren (Bond)) 15 - 11
14 sep 19:45 Het Y Da1 (ManMeer Cup Dames Ronde 1) - EZC Da1 (Dames (Bond)) 13 - 7
14 sep 19:30 SWOL 1894 Da2 (ManMeer Cup Dames Ronde 1) - EZC Da2 (Dames (Bond)) 15 - 11
14 sep 19:00 EZC H5 (Heren) - De Grunte H3 (Heren) 13 - 7
14 sep 18:30 WS Twente CG1 (Gemengd-C <15) - EZC CG1 (Gemengd-C <15) 24 - 1
14 sep 18:15 EZC Da4 (Dames) - De Zandstuve Da1 (Dames) 5 - 12
14 sep 17:30 EZC BG1 (Gemengd-B <17) - VZ&PC BG1 (Gemengd-B <17) 9 - 12
14 sep 16:30 Het Ravijn EG2 (Gemengd-E <11) - EZC EG1 (Gemengd-E <11) 12 - 3
14 sep 16:30 VKC'03 DG1 (Gemengd-D <13) - EZC DG2 (Gemengd-D <13) 4 - 7
Verenigingsinformatie
NaamEZC
AccommodatiegegevensHet Slagman
ENSCHEDE