DatumTijdWedstrijdLocatie
7 dec 17:50 d'ELFT Da2 (Dames) - De Linge/PCG (SG) Da2 (Dames)Kerkpolder
7 dec 18:35 d'ELFT H1 (Heren (Bond)) - De Linge/PCG (SG) H1 (Heren (Bond))Kerkpolder
7 dec 19:45 WZK Zwemmen WZK 3 (Heren) - d'ELFT H5 (Heren)Sterrenbad
7 dec 21:00 Waterpolo Residentie (SG) H2 (Heren) - d'ELFT H4 (Heren)Zuiderparkbad
8 dec 13:00 d'ELFT d'Elft CJ*2 (Jongens-C <15) - Waterpolo Residentie (SG) Residentie CJ*1 (Jongens-C <15)Kerkpolder
8 dec 13:45 d'ELFT H7 (Heren) - SVH H5 (Heren)Kerkpolder
8 dec 14:30 d'ELFT Da3 (Dames) - Sassenheim Da2 (Dames)Kerkpolder
8 dec 15:15 d'ELFT H3 (Heren) - Z&PC De Gouwe H3 (Heren)Kerkpolder
8 dec 15:30 ZDHC ZDHC/DES/DSZ DG*2 (Gemengd-D <13) - d'ELFT DG1 (Gemengd-D <13)Overbosch
8 dec 16:00 d'ELFT Da1 (Dames) - AZC Da1 (Dames)Kerkpolder
8 dec 16:15 DES H1 (Heren) - d'ELFT H6 (Heren)Overbosch
14 dec 15:45 d'ELFT d'Elft CJ*1 (Jongens-C <15) - AZC CJ1 (Jongens-C <15)Kerkpolder
14 dec 16:30 d'ELFT d'Elft BM*1 (Meisjes-B <17) - Aquadraat (SG) BM1 (Meisjes-B <17)Kerkpolder
14 dec 17:15 d'ELFT H5 (Heren) - NZ&PC H2 (Heren)Kerkpolder
14 dec 18:00 d'ELFT Da2 (Dames) - Sassenheim Da3 (Dames)Kerkpolder
14 dec 18:45 d'ELFT AJ1 (Jongens-A <19) - WZC (SG) AJ1 (Jongens-A <19)Kerkpolder
14 dec 19:15 ZDHC ZDHC CJ*1 (Jongens-C <15) - d'ELFT d'Elft CJ*2 (Jongens-C <15)Overbosch
14 dec 19:30 Waterpolo Residentie (SG) Da1 (Dames) - d'ELFT Da3 (Dames)Zuiderparkbad
14 dec 19:40 d'ELFT H3 (Heren) - WSG NieMo (SG) H1 (Heren)Kerkpolder
14 dec 19:45 Zwemvereniging Westland Westland H1 (Heren) - d'ELFT H2 (Heren)Zwembad Maesemunde
14 dec 19:50 WSG NieMo (SG) H4 (Heren) - d'ELFT H7 (Heren)Polderbad
14 dec 20:25 d'ELFT Da1 (Dames) - Katwijk Da3 (Dames)Kerkpolder
14 dec 21:10 d'ELFT H1 (Heren (Bond)) - Katwijk H1 (Heren (Bond))Kerkpolder
15 dec 14:00 WZC (SG) DG1 (Gemengd-D <13) - d'ELFT DG1 (Gemengd-D <13)De Veur
4 jan 15:00 De Linge/PCG (SG) Da1 (Dames) - d'ELFT Da1 (Dames)Caribabad
4 jan 19:30 d'ELFT H2 (Heren) - Katwijk H3 (Heren)Kerkpolder
5 jan 21:10 d'ELFT H2 (Heren) - AZC H5 (Heren)Kerkpolder
11 jan 16:00 d'ELFT DG1 (Gemengd-D <13) - Zwemvereniging Westland Westland DG*1 (Gemengd-D <13)Kerkpolder
11 jan 16:15 De Kempvis Da3 (Dames) - d'ELFT Da2 (Dames)Rivièrabad
11 jan 16:45 d'ELFT d'Elft CJ*2 (Jongens-C <15) - BZC BZC/de Lansingh CJ*1 (Jongens-C <15)Kerkpolder
11 jan 17:00 AZC AZC/BZ&PC BM*1 (Meisjes-B <17) - d'ELFT d'Elft BM*1 (Meisjes-B <17)AquaRijn
11 jan 17:30 d'ELFT H7 (Heren) - BZC H4 (Heren)Kerkpolder
11 jan 17:45 ZVL-1886 Tetteroo ZVL-1886 Tetteroo CJ*2 (Jongens-C <15) - d'ELFT d'Elft CJ*1 (Jongens-C <15)De Zijl
11 jan 17:50 ZVL-1886 Tetteroo H7 (Heren) - d'ELFT H3 (Heren)De Zijl
11 jan 18:15 ZPC De Zeeuwse Kust H1 (ManMeer Cup Heren ronde 2) - d'ELFT H1 (Heren (Bond))Vrijburgbad Vlissingen
11 jan 18:15 d'ELFT H6 (Heren) - WSG NieMo (SG) H5 (Heren)Kerkpolder
11 jan 19:00 d'ELFT Da3 (Dames) - BZC Da2 (Dames)Kerkpolder
11 jan 19:40 De Vliet (SG) H3 (Heren) - d'ELFT H5 (Heren)Sportcentrum Forum Kwadraat
11 jan 19:45 d'ELFT H4 (Heren) - Wave H2 (Heren)Kerkpolder
11 jan 20:30 d'ELFT H2 (Heren) - De Lansingh H1 (Heren)Kerkpolder
12 jan 16:15 Z&PC De Gouwe Da3 (Dames) - d'ELFT Da1 (Dames)De Sniep
18 jan 16:00 d'ELFT DG1 (Gemengd-D <13) - Sassenheim DG2 (Gemengd-D <13)Kerkpolder
18 jan 16:20 SVH SVH CJ*1 (Jongens-C <15) - d'ELFT d'Elft CJ*1 (Jongens-C <15)Sportcentrum de Wilgenring
18 jan 16:30 AZC H5 (Heren) - d'ELFT H3 (Heren)AquaRijn
18 jan 16:40 ZVVS Da5 (Dames) - d'ELFT Da2 (Dames)De Kulk
18 jan 16:45 d'ELFT d'Elft BM*1 (Meisjes-B <17) - ZVL-1886 Tetteroo ZVL-Tetteroo BM*2 (Meisjes-B <17)Kerkpolder
18 jan 16:50 ZVL-1886 Tetteroo Da8 (Dames) - d'ELFT Da3 (Dames)De Zijl
18 jan 17:30 d'ELFT H6 (Heren) - Waterpolo Residentie (SG) H3 (Heren)Kerkpolder
18 jan 18:15 d'ELFT H4 (Heren) - SVH H4 (Heren)Kerkpolder
18 jan 18:30 ZVL-1886 Tetteroo Da7 (Dames) - d'ELFT Da1 (Dames)De Zijl
18 jan 18:40 WZC (SG) WZC CJ*1 (Jongens-C <15) - d'ELFT d'Elft CJ*2 (Jongens-C <15)De Veur
18 jan 19:00 d'ELFT AJ1 (Jongens-A <19) - ZVVS AJ1 (Jongens-A <19)Kerkpolder
18 jan 21:30 d'ELFT H1 (Heren (Bond)) - Zwemvereniging Utrecht H1 (Heren (Bond))Kerkpolder
19 jan 17:00 SCOMZeehondDuck (SG) H1 (Heren) - d'ELFT H2 (Heren)De Rozenburcht
19 jan 17:20 MNC Dordrecht H8 (Heren) - d'ELFT H7 (Heren)Sportboulevard
25 jan 16:30 d'ELFT DG1 (Gemengd-D <13) - De Vliet (SG) deVliet/AZL DG*1 (Gemengd-D <13)Kerkpolder
25 jan 17:15 De Kempvis CJ1 (Jongens-C <15) - d'ELFT d'Elft CJ*1 (Jongens-C <15)Rivièrabad
25 jan 17:15 d'ELFT d'Elft BM*1 (Meisjes-B <17) - Sassenheim BM1 (Meisjes-B <17)Kerkpolder
25 jan 18:00 d'ELFT AJ1 (Jongens-A <19) - BZ&PC AJ1 (Jongens-A <19)Kerkpolder
25 jan 18:55 Vivax Vivax CJ*1 (Jongens-C <15) - d'ELFT d'Elft CJ*2 (Jongens-C <15)Poelmeer
25 jan 19:00 Wave Da1 (Dames) - d'ELFT Da1 (Dames)Kerkpolder
25 jan 19:15 Zwemvereniging Westland Westland Da1 (Dames) - d'ELFT Da2 (Dames)Zwembad Maesemunde
25 jan 20:00 Katwijk H4 (Heren) - d'ELFT H3 (Heren)Aquamar
25 jan 20:05 Z&PC Rotterdam H8 (Heren) - d'ELFT H7 (Heren)Sportfondsenbad Rdam-Noord
26 jan 15:30 d'ELFT H5 (Heren) - WZC (SG) H6 (Heren)Kerkpolder
26 jan 15:30 WZC (SG) Da3 (Dames) - d'ELFT Da3 (Dames)De Veur
26 jan 16:15 d'ELFT H4 (Heren) - Z&PC Rotterdam Rotterdam/Ragnar 5 (Heren)Kerkpolder
26 jan 18:15 DZT'62 H1 (ManMeer Cup Heren ronde 2) - d'ELFT H1 (Heren (Bond))Zwembad De Wiemel
1 feb 15:30 d'ELFT d'Elft CJ*1 (Jongens-C <15) - MNC Dordrecht MNC Dordrecht CJ*2 (Jongens-C <15)Kerkpolder
1 feb 16:15 d'ELFT H7 (Heren) - Poseidon'56 H3 (Heren)Kerkpolder
1 feb 16:30 WZC (SG) H5 (Heren) - d'ELFT H6 (Heren)De Veur
1 feb 17:00 d'ELFT Da3 (Dames) - BZ&PC Da4 (Dames)Kerkpolder
1 feb 17:45 d'ELFT Da2 (Dames) - WZC (SG) Da4 (Dames)Kerkpolder
1 feb 17:55 AZC AZC/BZ&PC/OZV BM2 (Meisjes-B <17) - d'ELFT d'Elft BM*1 (Meisjes-B <17)AquaRijn
1 feb 18:30 d'ELFT H3 (Heren) - Z&PC Rotterdam H3 (Heren)Kerkpolder
1 feb 19:15 d'ELFT H2 (Heren) - ZPB H&L Productions H3 (Heren)Kerkpolder
1 feb 19:45 De Plas H3 (Heren) - d'ELFT H5 (Heren)De Wel
1 feb 20:10 d'ELFT Da1 (Dames) - ZVVS Da4 (Dames)Kerkpolder
1 feb 20:40 Z&PC De Gouwe H4 (Heren) - d'ELFT H4 (Heren)De Sniep
1 feb 20:55 d'ELFT H1 (Heren (Bond)) - ZVVS H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1)Kerkpolder
2 feb 15:15 WIDEX GZC DONK AJ1 (Jongens-A <19) - d'ELFT AJ1 (Jongens-A <19)Groenhovenbad
8 feb 16:00 d'ELFT DG1 (Gemengd-D <13) - Waterpolo Residentie (SG) Waterpolo Residentie DG*2 (Gemengd-D <13)Kerkpolder
8 feb 16:45 d'ELFT H5 (Heren) - Sassenheim H4 (Heren)Kerkpolder
8 feb 17:30 d'ELFT H6 (Heren) - De Plas H4 (Heren)Kerkpolder
8 feb 18:15 d'ELFT d'Elft BM*1 (Meisjes-B <17) - WZC (SG) BM1 (Meisjes-B <17)Kerkpolder
8 feb 18:15 Poseidon'56 Da1 (Dames) - d'ELFT Da1 (Dames)De Fakkel
8 feb 19:00 d'ELFT AJ1 (Jongens-A <19) - AZC AJ1 (Jongens-A <19)Kerkpolder
8 feb 19:15 Z&PC De Gouwe H2 (Heren) - d'ELFT H2 (Heren)De Sniep
8 feb 19:45 De Reigers (SG) Da1 (Dames) - d'ELFT Da3 (Dames)De Waterthor
8 feb 19:55 d'ELFT H4 (Heren) - De Linge/PCG (SG) H3 (Heren)Kerkpolder
8 feb 20:00 DSZ DSZ/DES CJ*1 (Jongens-C <15) - d'ELFT d'Elft CJ*2 (Jongens-C <15)Overbosch
8 feb 20:00 Zwemvereniging Utrecht H1 (Heren (Bond)) - d'ELFT H1 (Heren (Bond))De Kwakel
8 feb 20:20 ZVVS H3 (Heren) - d'ELFT H3 (Heren)De Kulk
8 feb 21:00 Wiekslag H5 (Heren) - d'ELFT H7 (Heren)Sportcentrum Blokweer
9 feb 16:00 AZC CJ1 (Jongens-C <15) - d'ELFT d'Elft CJ*1 (Jongens-C <15)AquaRijn
15 feb 15:45 d'ELFT d'Elft CJ*2 (Jongens-C <15) - WZC (SG) WZC CJ*1 (Jongens-C <15)Kerkpolder
15 feb 16:30 d'ELFT d'Elft CJ*1 (Jongens-C <15) - SVH SVH CJ*1 (Jongens-C <15)Kerkpolder
15 feb 17:40 Sassenheim DG2 (Gemengd-D <13) - d'ELFT DG1 (Gemengd-D <13)Wasbeek
15 feb 18:00 d'ELFT Da2 (Dames) - ZVVS Da5 (Dames)Kerkpolder
15 feb 18:45 d'ELFT H3 (Heren) - AZC H5 (Heren)Kerkpolder
15 feb 19:05 ZVL-1886 Tetteroo ZVL-Tetteroo BM*2 (Meisjes-B <17) - d'ELFT d'Elft BM*1 (Meisjes-B <17)De Zijl
15 feb 19:30 d'ELFT H2 (Heren) - SCOMZeehondDuck (SG) H1 (Heren)Kerkpolder
15 feb 20:00 ZVVS AJ1 (Jongens-A <19) - d'ELFT AJ1 (Jongens-A <19)De Kulk
15 feb 20:05 SVH H4 (Heren) - d'ELFT H4 (Heren)Sportcentrum de Wilgenring
15 feb 20:25 d'ELFT Da1 (Dames) - ZVL-1886 Tetteroo Da7 (Dames)Kerkpolder
15 feb 21:10 d'ELFT H1 (Heren (Bond)) - Watervlo H1 (Heren (Bond))Kerkpolder
16 feb 13:30 d'ELFT H7 (Heren) - MNC Dordrecht H8 (Heren)Kerkpolder
16 feb 14:15 d'ELFT Da3 (Dames) - ZVL-1886 Tetteroo Da8 (Dames)Kerkpolder
16 feb 15:00 d'ELFT MINI (Mini polo) - d'ELFT MINI (Mini polo)Kerkpolder
16 feb 17:00 Waterpolo Residentie (SG) H3 (Heren) - d'ELFT H6 (Heren)Zuiderparkbad
1 maa 16:30 JAWS Amsterdam H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1) - d'ELFT H1 (Heren (Bond))De Mirandabad
7 maa 16:30 d'ELFT DG1 (Gemengd-D <13) - ZVL-1886 Tetteroo DG4 (Gemengd-D <13)Kerkpolder
7 maa 17:15 d'ELFT d'Elft CJ*2 (Jongens-C <15) - De Vliet (SG) CJ1 (Jongens-C <15)Kerkpolder
7 maa 18:00 d'ELFT d'Elft CJ*1 (Jongens-C <15) - Katwijk CJ1 (Jongens-C <15)Kerkpolder
7 maa 18:55 Vivax H1 (Heren) - d'ELFT H5 (Heren)Poelmeer
7 maa 19:30 d'ELFT Da1 (Dames) - MNC Dordrecht Da3 (Dames)Kerkpolder
7 maa 20:15 d'ELFT H2 (Heren) - Wiekslag H3 (Heren)Kerkpolder
7 maa 20:15 De Lansingh H2 (Heren) - d'ELFT H4 (Heren)De Lansingh
7 maa 21:10 d'ELFT H1 (Heren (Bond)) - De Vennen H1 (Heren (Bond))Kerkpolder
8 maa 13:00 d'ELFT H7 (Heren) - ZVVS H5 (Heren)Kerkpolder
8 maa 13:45 d'ELFT Da3 (Dames) - Z&PC Rotterdam Rotterdam/Ragnar 5 (Dames)Kerkpolder
8 maa 14:30 d'ELFT Da2 (Dames) - ZZ&PC De Devel Da1 (Dames)Kerkpolder
8 maa 15:15 d'ELFT d'Elft BM*1 (Meisjes-B <17) - Z&PC De Gouwe BM1 (Meisjes-B <17)Kerkpolder
8 maa 15:15 WIDEX GZC DONK AJ1 (Jongens-A <19) - d'ELFT AJ1 (Jongens-A <19)Groenhovenbad
8 maa 16:00 d'ELFT H3 (Heren) - De Kempvis H3 (Heren)Kerkpolder
8 maa 16:10 WIDEX GZC DONK H7 (Heren) - d'ELFT H6 (Heren)Groenhovenbad
14 maa 16:00 d'ELFT DG1 (Gemengd-D <13) - AZL DG1 (Gemengd-D <13)Kerkpolder
14 maa 16:15 BZ&PC Da3 (Dames) - d'ELFT Da2 (Dames)De Kuil
14 maa 16:45 d'ELFT H5 (Heren) - ZVL-1886 Tetteroo H10 (Heren)Kerkpolder
14 maa 17:30 d'ELFT H6 (Heren) - AZL H2 (Heren)Kerkpolder
14 maa 17:30 ZPB H&L Productions ZPB CJ*2 (Jongens-C <15) - d'ELFT d'Elft CJ*1 (Jongens-C <15)Inge de Bruijn Zwembad
14 maa 17:45 ZVL-1886 Tetteroo Da5 (Dames) - d'ELFT Da1 (Dames)De Zijl
14 maa 18:00 ZZ&PC De Devel H4 (Heren) - d'ELFT H7 (Heren)De Hoge Devel B.V.
14 maa 18:15 d'ELFT d'Elft BM*1 (Meisjes-B <17) - WZC (SG) BM1 (Meisjes-B <17)Kerkpolder
14 maa 19:00 d'ELFT H4 (Heren) - De Kempvis H5 (Heren)Kerkpolder
14 maa 19:15 BZ&PC H4 (Heren) - d'ELFT H3 (Heren)De Kuil
14 maa 20:20 Z&PC De Gouwe Da4 (Dames) - d'ELFT Da3 (Dames)De Sniep
21 maa 14:15 Z&PC Rotterdam Da4 (Dames) - d'ELFT Da2 (Dames)Sportfondsenbad Rdam-Noord
21 maa 14:45 DWF H1 (Heren) - d'ELFT H7 (Heren)De Lockhorst
21 maa 15:30 AZC AZC/BZ&PC BM*1 (Meisjes-B <17) - d'ELFT d'Elft BM*1 (Meisjes-B <17)AquaRijn
21 maa 15:45 Z&PC Rotterdam Da3 (Dames) - d'ELFT Da1 (Dames)Sportfondsenbad Rdam-Noord
21 maa 17:00 d'ELFT H6 (Heren) - AZC H7 (Heren)Kerkpolder
21 maa 17:45 d'ELFT H5 (Heren) - Aquadraat (SG) H3 (Heren)Kerkpolder
21 maa 17:55 ZPB H&L Productions H4 (Heren) - d'ELFT H3 (Heren)Inge de Bruijn Zwembad
21 maa 19:15 Wiekslag H1 (Heren (Bond)) - d'ELFT H1 (Heren (Bond))Sportcentrum Blokweer
21 maa 19:55 ZVL-1886 Tetteroo AJ1 (Jongens-A <19) - d'ELFT AJ1 (Jongens-A <19)De Zijl
22 maa 15:00 Alkemade Da2 (Dames) - d'ELFT Da3 (Dames)De Tweesprong
4 apr 17:00 Aquadraat (SG) H4 (Heren) - d'ELFT H6 (Heren)De Does
4 apr 18:30 d'ELFT H1 (Heren (Bond)) - De Treffers H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1)Kerkpolder
4 apr 19:45 De Reigers (SG) H5 (Heren) - d'ELFT H5 (Heren)De Waterthor
4 apr 20:45 Poseidon'56 H2 (Heren) - d'ELFT H4 (Heren)De Fakkel
18 apr 15:20 Waterpolo Den Haag (SG) H4 (Heren) - d'ELFT H2 (Heren)Hofbad
18 apr 15:30 AZC Da1 (Dames) - d'ELFT Da1 (Dames)AquaRijn
18 apr 16:15 De Linge/PCG (SG) Da2 (Dames) - d'ELFT Da2 (Dames)Caribabad
18 apr 17:50 SVH H5 (Heren) - d'ELFT H7 (Heren)Sportcentrum de Wilgenring
18 apr 18:00 d'ELFT DG1 (Gemengd-D <13) - ZDHC ZDHC/DES/DSZ DG*2 (Gemengd-D <13)Kerkpolder
18 apr 18:45 Waterpolo Residentie (SG) Residentie CJ*1 (Jongens-C <15) - d'ELFT d'Elft CJ*2 (Jongens-C <15)Zuiderparkbad
18 apr 18:45 d'ELFT H6 (Heren) - DES H1 (Heren)Kerkpolder
18 apr 18:45 Z&PC De Gouwe H3 (Heren) - d'ELFT H3 (Heren)De Sniep
18 apr 19:30 d'ELFT H5 (Heren) - WZK Zwemmen WZK 3 (Heren)Kerkpolder
18 apr 20:05 De Linge/PCG (SG) H1 (Heren (Bond)) - d'ELFT H1 (Heren (Bond))Caribabad
18 apr 20:15 d'ELFT H4 (Heren) - Waterpolo Residentie (SG) H2 (Heren)Kerkpolder
19 apr 19:45 Sassenheim Da2 (Dames) - d'ELFT Da3 (Dames)Wasbeek
DatumTijdWedstrijdUitslag
1 dec 19:35 MNC Dordrecht H6 (Heren) - d'ELFT H3 (Heren) 4 - 5
1 dec 16:30 De Treffers H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1) - d'ELFT H1 (Heren (Bond)) 12 - 10
1 dec 16:15 Z&PC De Gouwe de Gouwe CJ*1 (Jongens-C <15) - d'ELFT d'Elft CJ*2 (Jongens-C <15) 13 - 0
30 nov 20:40 d'ELFT H4 (Heren) - Poseidon'56 H2 (Heren) 11 - 8
30 nov 20:30 Aquadraat (SG) Da1 (Dames) - d'ELFT Da1 (Dames) 9 - 6
30 nov 19:55 d'ELFT H5 (Heren) - De Reigers (SG) H5 (Heren) 9 - 4
30 nov 19:40 Z&PC De Gouwe H5 (Heren) - d'ELFT H7 (Heren) 7 - 7
30 nov 19:10 d'ELFT H6 (Heren) - Aquadraat (SG) H4 (Heren) 3 - 5
30 nov 18:25 d'ELFT d'Elft BM*1 (Meisjes-B <17) - ZVL-1886 Tetteroo ZVL-Tetteroo BM*2 (Meisjes-B <17) 4 - 6
30 nov 18:15 De Plas Da1 (Dames) - d'ELFT Da3 (Dames) 4 - 2
30 nov 18:10 Katwijk H3 (Heren) - d'ELFT H2 (Heren) 4 - 11
30 nov 17:40 d'ELFT d'Elft CJ*1 (Jongens-C <15) - De Kempvis CJ1 (Jongens-C <15) 4 - 3
30 nov 17:00 d'ELFT EG1 (Gemengd-E <11) - Poseidon'56 EG1 (Gemengd-E <11) 3 - 7
30 nov 15:40 SVH Da2 (Dames) - d'ELFT Da2 (Dames) 6 - 9
30 nov 15:35 ZVL-1886 Tetteroo AJ1 (Jongens-A <19) - d'ELFT AJ1 (Jongens-A <19) 18 - 7
23 nov 20:25 d'ELFT H7 (Heren) - Wiekslag H5 (Heren) 6 - 12
23 nov 19:30 d'ELFT H2 (Heren) - Z&PC De Gouwe H2 (Heren) 12 - 2
23 nov 19:15 Sassenheim H4 (Heren) - d'ELFT H5 (Heren) 6 - 5
23 nov 19:05 De Linge/PCG (SG) H3 (Heren) - d'ELFT H4 (Heren) 11 - 10
23 nov 18:45 d'ELFT H3 (Heren) - ZVVS H3 (Heren) 7 - 1
23 nov 18:45 Waterpolo Residentie (SG) Waterpolo Residentie DG*2 (Gemengd-D <13) - d'ELFT DG1 (Gemengd-D <13) 4 - 12
23 nov 18:15 De Plas H4 (Heren) - d'ELFT H6 (Heren) 7 - 9
23 nov 17:30 WZC (SG) BM1 (Meisjes-B <17) - d'ELFT d'Elft BM*1 (Meisjes-B <17) 8 - 3
23 nov 17:15 Z&PC De Gouwe Z&PC de Gouwe EG*1 (Gemengd-E <11) - d'ELFT EG1 (Gemengd-E <11) 11 - 1
23 nov 17:15 d'ELFT Da3 (Dames) - De Reigers (SG) Da1 (Dames) 10 - 9
23 nov 16:30 d'ELFT Da1 (Dames) - Poseidon'56 Da1 (Dames) 8 - 6
23 nov 15:45 d'ELFT d'Elft CJ*1 (Jongens-C <15) - AZC CJ1 (Jongens-C <15) 6 - 12
23 nov 15:00 d'ELFT d'Elft CJ*2 (Jongens-C <15) - DSZ DSZ/DES CJ*1 (Jongens-C <15) 6 - 6
23 nov 14:50 AZC AJ1 (Jongens-A <19) - d'ELFT AJ1 (Jongens-A <19) 7 - 8
17 nov 19:00 AZC H7 (Heren) - d'ELFT H6 (Heren) 3 - 12
17 nov 14:15 d'ELFT H3 (Heren) - ZPB H&L Productions H4 (Heren) 5 - 2
17 nov 13:30 d'ELFT Da3 (Dames) - Alkemade Da2 (Dames) 6 - 0
16 nov 21:10 d'ELFT H1 (Heren (Bond)) - Wiekslag H1 (Heren (Bond)) 6 - 4
16 nov 20:15 d'ELFT H2 (Heren) - Aquadraat (SG) H1 (Heren) 15 - 5
16 nov 19:30 d'ELFT Da1 (Dames) - Z&PC Rotterdam Da3 (Dames) 12 - 4
16 nov 18:45 d'ELFT Da2 (Dames) - Z&PC Rotterdam Da4 (Dames) 9 - 4
16 nov 18:40 Z&PC De Gouwe BM1 (Meisjes-B <17) - d'ELFT d'Elft BM*1 (Meisjes-B <17) 8 - 2
16 nov 18:25 Aquadraat (SG) H3 (Heren) - d'ELFT H5 (Heren) 8 - 5
16 nov 18:00 d'ELFT H7 (Heren) - DWF H1 (Heren) 0 - 14
16 nov 15:20 ZVL-1886 Tetteroo ZVL-1886 Tetteroo CJ*2 (Jongens-C <15) - d'ELFT d'Elft CJ*1 (Jongens-C <15) 5 - 12
16 nov 15:00 AZC AJ1 (Jongens-A <19) - d'ELFT AJ1 (Jongens-A <19) 5 - 9
16 nov 14:10 Z&PC Rotterdam EG2 (Gemengd-E <11) - d'ELFT EG1 (Gemengd-E <11) 3 - 14
10 nov 18:50 MNC Dordrecht Da3 (Dames) - d'ELFT Da1 (Dames) 1 - 13
9 nov 20:25 De Kempvis H3 (Heren) - d'ELFT H3 (Heren) 6 - 5
9 nov 20:00 De Vennen H1 (Heren (Bond)) - d'ELFT H1 (Heren (Bond)) 10 - 9
9 nov 19:10 ZVVS H5 (Heren) - d'ELFT H7 (Heren) 8 - 8
9 nov 18:50 Wiekslag H3 (Heren) - d'ELFT H2 (Heren) 7 - 16
9 nov 18:45 ZZ&PC De Devel Da1 (Dames) - d'ELFT Da2 (Dames) 6 - 7
9 nov 18:30 d'ELFT H4 (Heren) - De Lansingh H2 (Heren) 11 - 7
9 nov 18:10 De Vliet (SG) CJ1 (Jongens-C <15) - d'ELFT d'Elft CJ*2 (Jongens-C <15) 8 - 2
9 nov 18:00 ZVL-1886 Tetteroo DG4 (Gemengd-D <13) - d'ELFT DG1 (Gemengd-D <13) 7 - 7
9 nov 17:45 d'ELFT H5 (Heren) - Vivax H1 (Heren) 19 - 4
9 nov 17:00 d'ELFT H6 (Heren) - WIDEX GZC DONK H7 (Heren) 4 - 10
9 nov 17:00 Katwijk CJ1 (Jongens-C <15) - d'ELFT d'Elft CJ*1 (Jongens-C <15) 1 - 13
9 nov 14:15 Z&PC Rotterdam Rotterdam/Ragnar 5 (Dames) - d'ELFT Da3 (Dames) 12 - 7
2 nov 20:55 d'ELFT H1 (Heren (Bond)) - JAWS Amsterdam H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1) 4 - 13
2 nov 20:10 d'ELFT Da1 (Dames) - ZVL-1886 Tetteroo Da5 (Dames) 10 - 2
2 nov 20:10 ZVL-1886 Tetteroo H10 (Heren) - d'ELFT H5 (Heren) 8 - 6
2 nov 19:45 AZL H2 (Heren) - d'ELFT H6 (Heren) 10 - 6
2 nov 19:15 De Kempvis H5 (Heren) - d'ELFT H4 (Heren) 6 - 8
2 nov 19:15 d'ELFT H2 (Heren) - MNC Dordrecht H5 (Heren) 7 - 7
2 nov 19:00 AZL DG1 (Gemengd-D <13) - d'ELFT DG1 (Gemengd-D <13) 0 - 26
2 nov 18:30 d'ELFT H3 (Heren) - BZ&PC H4 (Heren) 9 - 10
2 nov 17:45 d'ELFT Da2 (Dames) - BZ&PC Da3 (Dames) 12 - 9
2 nov 17:25 Z&PC De Gouwe Z&PC de Gouwe EG*2 (Gemengd-E <11) - d'ELFT EG1 (Gemengd-E <11) 3 - 10
2 nov 17:15 BZ&PC AJ1 (Jongens-A <19) - d'ELFT AJ1 (Jongens-A <19) 9 - 12
2 nov 17:00 d'ELFT Da3 (Dames) - Z&PC De Gouwe Da4 (Dames) 16 - 6
2 nov 16:15 d'ELFT H7 (Heren) - ZZ&PC De Devel H4 (Heren) 10 - 14
2 nov 15:30 d'ELFT d'Elft CJ*1 (Jongens-C <15) - ZPB H&L Productions ZPB CJ*2 (Jongens-C <15) 6 - 5
2 nov 15:00 AZC AZC/BZ&PC/OZV BM2 (Meisjes-B <17) - d'ELFT d'Elft BM*1 (Meisjes-B <17) 5 - 5
26 okt 19:45 MNC Dordrecht H5 (Heren) - d'ELFT H2 (Heren) 6 - 7
26 okt 19:30 Watervlo H1 (Heren (Bond)) - d'ELFT H1 (Heren (Bond)) 16 - 11
26 okt 18:15 d'ELFT Da2 (Dames) - Zwemvereniging Westland Westland Da1 (Dames) 15 - 10
26 okt 17:30 d'ELFT Da3 (Dames) - WZC (SG) Da3 (Dames) 6 - 7
26 okt 17:30 SCOMZeehondDuck (SG) H2 (Heren) - d'ELFT H4 (Heren) 4 - 4
26 okt 16:45 d'ELFT d'Elft CJ*1 (Jongens-C <15) - ZPB H&L Productions ZPB CJ*2 (Jongens-C <15) 8 - 1
26 okt 16:00 d'ELFT d'Elft CJ*2 (Jongens-C <15) - Z&PC De Gouwe de Gouwe CJ*1 (Jongens-C <15) 3 - 10
20 okt 16:00 d'ELFT H3 (Heren) - MNC Dordrecht H6 (Heren) 7 - 5
20 okt 15:15 d'ELFT H4 (Heren) - SCOMZeehondDuck (SG) H2 (Heren) 6 - 13
20 okt 14:30 d'ELFT H7 (Heren) - Z&PC Rotterdam H8 (Heren) 10 - 14
19 okt 19:50 d'ELFT Da1 (Dames) - Aquadraat (SG) Da1 (Dames) 10 - 3
19 okt 18:55 d'ELFT AJ1 (Jongens-A <19) - ZVVS AJ1 (Jongens-A <19) 4 - 9
19 okt 18:10 d'ELFT d'Elft BM*1 (Meisjes-B <17) - Sassenheim BM1 (Meisjes-B <17) 5 - 5
19 okt 17:25 d'ELFT Da2 (Dames) - SVH Da2 (Dames) 13 - 4
19 okt 17:00 Aquadraat (SG) H1 (Heren) - d'ELFT H2 (Heren) 10 - 14
19 okt 16:40 d'ELFT d'Elft CJ*2 (Jongens-C <15) - Vivax Vivax CJ*1 (Jongens-C <15) 2 - 17
19 okt 16:15 SVH SVH CJ*1 (Jongens-C <15) - d'ELFT d'Elft CJ*1 (Jongens-C <15) 3 - 5
19 okt 16:00 d'ELFT EG1 (Gemengd-E <11) - De Kempvis De Kempvis EG*2 (Gemengd-E <11) 4 - 3
13 okt 15:45 d'ELFT H5 (Heren) - De Plas H3 (Heren) 6 - 8
13 okt 15:00 d'ELFT H6 (Heren) - WZC (SG) H5 (Heren) 3 - 9
13 okt 13:45 MNC Dordrecht MNC Dordrecht CJ*2 (Jongens-C <15) - d'ELFT d'Elft CJ*1 (Jongens-C <15) 2 - 4
12 okt 21:10 ZPB H&L Productions H3 (Heren) - d'ELFT H2 (Heren) 12 - 9
12 okt 20:45 WZC (SG) Da4 (Dames) - d'ELFT Da2 (Dames) 3 - 12
12 okt 20:30 Poseidon'56 H3 (Heren) - d'ELFT H7 (Heren) 11 - 10
12 okt 20:00 ZVVS H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1) - d'ELFT H1 (Heren (Bond)) 13 - 11
12 okt 18:35 d'ELFT H4 (Heren) - Z&PC De Gouwe H4 (Heren) 9 - 4
12 okt 18:00 Z&PC Rotterdam H3 (Heren) - d'ELFT H3 (Heren) 6 - 7
12 okt 17:40 d'ELFT AJ1 (Jongens-A <19) - WIDEX GZC DONK AJ1 (Jongens-A <19) 10 - 12
12 okt 16:55 d'ELFT d'Elft BM*1 (Meisjes-B <17) - AZC AZC/BZ&PC/OZV BM2 (Meisjes-B <17) 1 - 3
12 okt 16:30 ZVVS Da4 (Dames) - d'ELFT Da1 (Dames) 6 - 14
12 okt 16:20 BZ&PC Da4 (Dames) - d'ELFT Da3 (Dames) 9 - 6
12 okt 16:15 d'ELFT EG1 (Gemengd-E <11) - WZC (SG) EG2 (Gemengd-E <11) 3 - 8
5 okt 19:30 Z&PC Rotterdam Rotterdam/Ragnar 5 (Heren) - d'ELFT H4 (Heren) 12 - 4
5 okt 19:25 d'ELFT H1 (Heren (Bond)) - DZT'62 H1 (ManMeer Cup Heren ronde 2) 10 - 15
5 okt 19:15 WZC (SG) H6 (Heren) - d'ELFT H5 (Heren) 4 - 8
5 okt 19:00 De Vliet (SG) deVliet/AZL DG*1 (Gemengd-D <13) - d'ELFT DG1 (Gemengd-D <13) 4 - 2
5 okt 18:30 d'ELFT H2 (Heren) - Z&PC Rotterdam H2 (Heren) 14 - 8
5 okt 17:50 BZ&PC AJ1 (Jongens-A <19) - d'ELFT AJ1 (Jongens-A <19) 12 - 14
5 okt 17:05 WZC (SG) EG1 (Gemengd-E <11) - d'ELFT EG1 (Gemengd-E <11) 5 - 0
5 okt 17:00 Sassenheim BM1 (Meisjes-B <17) - d'ELFT d'Elft BM*1 (Meisjes-B <17) 6 - 6
5 okt 17:00 d'ELFT d'Elft CJ*1 (Jongens-C <15) - De Kempvis CJ1 (Jongens-C <15) 2 - 4
28 sep 20:30 Wave H2 (Heren) - d'ELFT H4 (Heren) 7 - 9
28 sep 20:00 BZC Da2 (Dames) - d'ELFT Da3 (Dames) 3 - 11
28 sep 19:15 De Lansingh H1 (Heren) - d'ELFT H2 (Heren) 5 - 8
28 sep 19:15 BZC H4 (Heren) - d'ELFT H7 (Heren) 12 - 5
28 sep 18:30 d'ELFT H1 (Heren (Bond)) - ZPC De Zeeuwse Kust H1 (ManMeer Cup Heren ronde 2) 7 - 15
28 sep 18:20 WSG NieMo (SG) H5 (Heren) - d'ELFT H6 (Heren) 6 - 6
28 sep 17:45 d'ELFT Da1 (Dames) - Z&PC De Gouwe Da3 (Dames) 14 - 3
28 sep 17:00 d'ELFT H3 (Heren) - ZVL-1886 Tetteroo H7 (Heren) 6 - 4
28 sep 17:00 BZC BZC/de Lansingh CJ*1 (Jongens-C <15) - d'ELFT d'Elft CJ*2 (Jongens-C <15) 12 - 2
28 sep 16:40 Zwemvereniging Westland Westland DG*1 (Gemengd-D <13) - d'ELFT DG1 (Gemengd-D <13) 11 - 9
28 sep 16:15 d'ELFT Da2 (Dames) - De Kempvis Da3 (Dames) 15 - 8
28 sep 16:00 Zwemvereniging Westland EG1 (Gemengd-E <11) - d'ELFT EG1 (Gemengd-E <11) 22 - 2
28 sep 15:30 d'ELFT H5 (Heren) - De Vliet (SG) H3 (Heren) 8 - 6
28 sep 14:45 d'ELFT d'Elft BM*1 (Meisjes-B <17) - AZC AZC/BZ&PC BM*1 (Meisjes-B <17) 4 - 9
28 sep 14:00 d'ELFT d'Elft CJ*1 (Jongens-C <15) - ZVL-1886 Tetteroo ZVL-1886 Tetteroo CJ*2 (Jongens-C <15) 13 - 2
21 sep 20:15 d'ELFT AJ1 (Jongens-A <19) - WZC (SG) AJ1 (Jongens-A <19) 12 - 7
21 sep 20:00 Katwijk H1 (Heren (Bond)) - d'ELFT H1 (Heren (Bond)) 12 - 7
21 sep 19:30 d'ELFT H3 (Heren) - Katwijk H4 (Heren) 8 - 6
21 sep 19:15 Z&PC Rotterdam H2 (Heren) - d'ELFT H2 (Heren) 4 - 14
21 sep 18:45 d'ELFT Da3 (Dames) - De Plas Da1 (Dames) 3 - 3
21 sep 18:30 Katwijk CJ1 (Jongens-C <15) - d'ELFT d'Elft CJ*1 (Jongens-C <15) 2 - 9
21 sep 18:00 d'ELFT H7 (Heren) - Z&PC De Gouwe H5 (Heren) 7 - 5
21 sep 17:15 d'ELFT d'Elft BM*1 (Meisjes-B <17) - Aquadraat (SG) BM1 (Meisjes-B <17) 9 - 3
21 sep 16:30 d'ELFT Da1 (Dames) - Wave Da1 (Dames) 18 - 1
21 sep 16:10 BZ&PC H6 (Heren) - d'ELFT H6 (Heren) 15 - 4
21 sep 15:50 d'ELFT EG1 (Gemengd-E <11) - WSG NieMo (SG) WSG NieMo (SG) EG*1 (Gemengd-E <11) 4 - 14
15 sep 16:30 WSG NieMo (SG) H1 (Heren) - d'ELFT H3 (Heren) 8 - 7
14 sep 20:00 Katwijk H1 (Heren (Bond)) - d'ELFT H1 (Heren (Bond)) 15 - 5
14 sep 19:50 d'ELFT H2 (Heren) - Zwemvereniging Westland Westland H1 (Heren) 6 - 4
14 sep 19:05 d'ELFT Da3 (Dames) - Waterpolo Residentie (SG) Da1 (Dames) 4 - 8
14 sep 18:25 Sassenheim Da3 (Dames) - d'ELFT Da2 (Dames) 6 - 16
14 sep 18:20 d'ELFT H6 (Heren) - BZ&PC H6 (Heren) 8 - 14
14 sep 17:40 WZC (SG) AJ1 (Jongens-A <19) - d'ELFT AJ1 (Jongens-A <19) 5 - 11
14 sep 17:35 d'ELFT H7 (Heren) - WSG NieMo (SG) H4 (Heren) 4 - 17
14 sep 16:50 d'ELFT d'Elft CJ*2 (Jongens-C <15) - ZDHC ZDHC CJ*1 (Jongens-C <15) 13 - 3
14 sep 16:45 NZ&PC H2 (Heren) - d'ELFT H5 (Heren) 14 - 5
14 sep 16:45 Katwijk Da3 (Dames) - d'ELFT Da1 (Dames) 0 - 14
14 sep 16:05 d'ELFT DG1 (Gemengd-D <13) - WZC (SG) DG1 (Gemengd-D <13) 6 - 15
14 sep 15:30 Aquadraat (SG) BM1 (Meisjes-B <17) - d'ELFT d'Elft BM*1 (Meisjes-B <17) 4 - 4
Verenigingsinformatie
Naamd'ELFT
AccommodatiegegevensKerkpolder
DELFT