TeamPoule
De Veene CG1 (Gemengd-C <15) 2e klasse A
De Veene Da1 (Dames) 3e klasse A
De Veene DG1 (Gemengd-D <13) 3e klasse A
De Veene H1 (Heren (Bond)) Bond 3e divisie C
De Veene H2 (Heren) 3e klasse A
DatumTijdWedstrijdLocatie
14 dec 15:00 Twenhaarsveld Da1 (Dames) - De Veene Da1 (Dames)De Koerbelt
14 dec 17:15 De Veene CG1 (Gemengd-C <15) - Losser CG1 (Gemengd-C <15)Het Sportpark
15 dec 17:00 Schuurman BZC H5 (Heren) - De Veene H2 (Heren)t Timpke
21 dec 00:00 De Veene H1 (Heren (Bond)) - EZC H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1)Het Sportpark
11 jan 15:45 De Mors CG1 (Gemengd-C <15) - De Veene CG1 (Gemengd-C <15)De Koerbelt
11 jan 16:30 ZPC De Hof Da3 (Dames) - De Veene Da1 (Dames)De Vijf Heuvels
11 jan 20:00 TriVia H1 (Heren (Bond)) - De Veene H1 (Heren (Bond))Helperbad
12 jan 19:45 Scholtenhagen H1 (Heren) - De Veene H2 (Heren)De Wilder
18 jan 17:30 De Veene Da1 (Dames) - De Zandstuve Da1 (Dames)Het Sportpark
18 jan 18:15 De Veene H2 (Heren) - De Grunte H2 (Heren)Het Sportpark
18 jan 19:30 Neptunia'24 H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1) - De Veene H1 (Heren (Bond))Zwem- en recreatiebad It Rak
25 jan 17:15 De Mors H4 (Heren) - De Veene H2 (Heren)De Koerbelt
25 jan 19:00 De Veene DG1 (Gemengd-D <13) - EZC DG2 (Gemengd-D <13)Het Sportpark
25 jan 19:15 De Dinkel Da1 (Dames) - De Veene Da1 (Dames)Dorper Esch
25 jan 19:40 De Veene CG1 (Gemengd-C <15) - OZ&PC CG1 (Gemengd-C <15)Het Sportpark
26 jan 15:45 ZPC De Hof H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1) - De Veene H1 (Heren (Bond))De Vijf Heuvels
1 feb 17:45 ZPC De Hof CG1 (Gemengd-C <15) - De Veene CG1 (Gemengd-C <15)De Vijf Heuvels
1 feb 18:30 De Veene Da1 (Dames) - WS Twente Da2 (Dames)Het Sportpark
1 feb 19:15 De Veene H1 (Heren (Bond)) - De Reest H1 (Heren (Bond))Het Sportpark
8 feb 17:15 De Veene CG1 (Gemengd-C <15) - WS Twente CG1 (Gemengd-C <15)Het Sportpark
8 feb 18:00 De Veene H2 (Heren) - WS Twente H5 (Heren)Het Sportpark
8 feb 19:00 De Veene H1 (Heren (Bond)) - De IJsselmeeuwen H1 (Heren (Bond))Het Sportpark
15 feb 17:15 De Veene CG1 (Gemengd-C <15) - De Grunte CG1 (Gemengd-C <15)Het Sportpark
29 feb 10:00 De Veene CG1 (Gemengd-C <15) - VZ&PC CG1 (Gemengd-C <15)De Stamper
29 feb 17:15 De Veene DG1 (Gemengd-D <13) - OZ&PC DG2 (Gemengd-D <13)Het Sportpark
29 feb 18:45 De Veene H2 (Heren) - OZ&PC H4 (Heren)Het Sportpark
29 feb 18:55 Nunspeet H1 (Heren (Bond)) - De Veene H1 (Heren (Bond))De Brake
1 maa 14:15 EZC Da4 (Dames) - De Veene Da1 (Dames)Het Slagman
7 maa 17:15 De Veene Da1 (Dames) - Losser Da2 (Dames)Het Sportpark
7 maa 18:00 De Veene H1 (Heren (Bond)) - Aquapoldro H1 (Heren (Bond))Het Sportpark
7 maa 18:30 De Dinkel CG1 (Gemengd-C <15) - De Veene CG1 (Gemengd-C <15)Dorper Esch
14 maa 14:15 VZ&PC DG1 (Gemengd-D <13) - De Veene DG1 (Gemengd-D <13)De Stamper
14 maa 18:30 De Veene CG1 (Gemengd-C <15) - Het Ravijn CG1 (Gemengd-C <15)Het Sportpark
14 maa 19:15 De Veene Da1 (Dames) - Piranha Da1 (Dames)Het Sportpark
15 maa 14:15 EZC H4 (Heren) - De Veene H2 (Heren)Het Slagman
21 maa 18:00 VKC'03 H1 (Heren (Bond)) - De Veene H1 (Heren (Bond))De Vlaskoel
21 maa 18:30 De Veene DG1 (Gemengd-D <13) - De Mors DG1 (Gemengd-D <13)Het Sportpark
28 maa 16:30 VKC'03 Da2 (Dames) - De Veene Da1 (Dames)De Vlaskoel
28 maa 17:15 De Veene DG1 (Gemengd-D <13) - VKC'03 DG1 (Gemengd-D <13)Het Sportpark
28 maa 18:00 De Veene CG1 (Gemengd-C <15) - EZC CG1 (Gemengd-C <15)Het Sportpark
28 maa 18:45 De Veene H2 (Heren) - VKC'03 H2 (Heren)Het Sportpark
4 apr 17:10 Losser CG1 (Gemengd-C <15) - De Veene CG1 (Gemengd-C <15)Brilmansdennen
4 apr 17:15 De Veene Da1 (Dames) - Twenhaarsveld Da1 (Dames)Het Sportpark
4 apr 17:45 De Dinkel DG1 (Gemengd-D <13) - De Veene DG1 (Gemengd-D <13)Dorper Esch
4 apr 18:00 De Veene H1 (Heren (Bond)) - Deltasteur H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1)Het Sportpark
4 apr 18:55 WS Twente H6 (Heren) - De Veene H2 (Heren)t Wooldrik
18 apr 15:00 De Walvisch H1 (Heren (Bond)) - De Veene H1 (Heren (Bond))HIS/ Willem Alexander Bad
18 apr 17:15 De Veene CG1 (Gemengd-C <15) - De Mors CG1 (Gemengd-C <15)Het Sportpark
18 apr 18:00 De Veene H2 (Heren) - Schuurman BZC H5 (Heren)Het Sportpark
DatumTijdWedstrijdUitslag
7 dec 18:45 De Veene H1 (Heren (Bond)) - De Walvisch H1 (Heren (Bond)) 14 - 13
7 dec 18:00 De Veene H2 (Heren) - WS Twente H6 (Heren) 13 - 2
7 dec 17:30 EZC CG1 (Gemengd-C <15) - De Veene CG1 (Gemengd-C <15) 8 - 13
7 dec 17:15 De Veene Da1 (Dames) - VKC'03 Da2 (Dames) 5 - 7
7 dec 17:00 De Berkelduikers DG1 (Gemengd-D <13) - De Veene DG1 (Gemengd-D <13) 3 - 12
1 dec 15:10 Piranha Da1 (Dames) - De Veene Da1 (Dames) 5 - 6
30 nov 18:30 De Veene DG1 (Gemengd-D <13) - De Dinkel DG1 (Gemengd-D <13) 5 - 2
30 nov 16:45 Deltasteur H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1) - De Veene H1 (Heren (Bond)) 9 - 15
30 nov 15:20 Het Ravijn CG1 (Gemengd-C <15) - De Veene CG1 (Gemengd-C <15) 12 - 5
23 nov 18:40 Losser Da2 (Dames) - De Veene Da1 (Dames) 8 - 5
23 nov 17:15 VKC'03 H2 (Heren) - De Veene H2 (Heren) 9 - 8
23 nov 16:30 VKC'03 DG1 (Gemengd-D <13) - De Veene DG1 (Gemengd-D <13) 1 - 9
16 nov 18:00 De Veene H1 (Heren (Bond)) - VKC'03 H1 (Heren (Bond)) 12 - 13
16 nov 17:15 De Veene H2 (Heren) - EZC H4 (Heren) 13 - 5
9 nov 18:30 Aquapoldro H1 (Heren (Bond)) - De Veene H1 (Heren (Bond)) 9 - 11
9 nov 18:15 De Veene Da1 (Dames) - EZC Da4 (Dames) 6 - 5
9 nov 17:30 De Veene CG1 (Gemengd-C <15) - De Dinkel CG1 (Gemengd-C <15) 5 - 4
9 nov 15:45 De Mors DG1 (Gemengd-D <13) - De Veene DG1 (Gemengd-D <13) 16 - 2
2 nov 20:40 De Grunte H2 (Heren) - De Veene H2 (Heren) 7 - 12
2 nov 17:55 De Veene H1 (Heren (Bond)) - Nunspeet H1 (Heren (Bond)) 12 - 7
2 nov 17:15 De Veene DG1 (Gemengd-D <13) - VZ&PC DG1 (Gemengd-D <13) 2 - 11
2 nov 10:00 VZ&PC CG1 (Gemengd-C <15) - De Veene CG1 (Gemengd-C <15) 16 - 1
26 okt 18:15 De IJsselmeeuwen H1 (Heren (Bond)) - De Veene H1 (Heren (Bond)) 15 - 18
26 okt 17:30 WS Twente Da2 (Dames) - De Veene Da1 (Dames) 5 - 4
26 okt 17:15 De Grunte CG1 (Gemengd-C <15) - De Veene CG1 (Gemengd-C <15) 15 - 7
26 okt 16:30 OZ&PC H4 (Heren) - De Veene H2 (Heren) 4 - 18
26 okt 15:45 OZ&PC DG2 (Gemengd-D <13) - De Veene DG1 (Gemengd-D <13) 3 - 17
19 okt 17:15 De Veene H1 (Heren (Bond)) - Neptunia'24 H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1) 15 - 8
12 okt 18:30 WS Twente H5 (Heren) - De Veene H2 (Heren) 4 - 16
12 okt 18:30 De Veene DG1 (Gemengd-D <13) - De Grunte DG1 (Gemengd-D <13) 7 - 1
12 okt 15:55 De Reest H1 (Heren (Bond)) - De Veene H1 (Heren (Bond)) 13 - 12
5 okt 20:00 De Veene H1 (Heren (Bond)) - ZPC De Hof H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1) 16 - 10
5 okt 19:15 De Veene H2 (Heren) - De Mors H4 (Heren) 20 - 1
5 okt 18:30 De Veene Da1 (Dames) - De Dinkel Da1 (Dames) 13 - 3
5 okt 17:30 OZ&PC CG1 (Gemengd-C <15) - De Veene CG1 (Gemengd-C <15) 16 - 1
28 sep 19:10 WS Twente CG1 (Gemengd-C <15) - De Veene CG1 (Gemengd-C <15) 10 - 2
28 sep 18:10 EZC DG2 (Gemengd-D <13) - De Veene DG1 (Gemengd-D <13) 0 - 25
28 sep 17:15 De Veene H1 (Heren (Bond)) - TriVia H1 (Heren (Bond)) 10 - 11
21 sep 18:45 De Zandstuve Da1 (Dames) - De Veene Da1 (Dames) 4 - 8
21 sep 18:00 De Veene CG1 (Gemengd-C <15) - ZPC De Hof CG1 (Gemengd-C <15) 3 - 9
21 sep 17:15 De Veene DG1 (Gemengd-D <13) - De Berkelduikers DG1 (Gemengd-D <13) 20 - 5
15 sep 15:00 EZC H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1) - De Veene H1 (Heren (Bond)) 15 - 11
14 sep 18:00 De Veene H2 (Heren) - Scholtenhagen H1 (Heren) 12 - 10
14 sep 17:15 De Veene Da1 (Dames) - ZPC De Hof Da3 (Dames) 7 - 5
14 sep 16:30 De Grunte DG1 (Gemengd-D <13) - De Veene DG1 (Gemengd-D <13) 11 - 6
Verenigingsinformatie
NaamDe Veene
AccommodatiegegevensHet Sportpark
ALMELO