TeamPoule
De Veene CG1 (Gemengd-C <15) 2e klasse A
De Veene Da1 (Dames) 3e klasse A
De Veene DG1 (Gemengd-D <13) 3e klasse D
De Veene H1 (Heren (Bond)) Bond 3e divisie B
De Veene H2 (Heren) 2e klasse A
DatumTijdWedstrijdLocatie
29 jan 16:30 VKC'03 CG1 (Gemengd-C <15) - De Veene CG1 (Gemengd-C <15)De Vlaskoel
29 jan 16:30 Losser DG1 (Gemengd-D <13) - De Veene DG1 (Gemengd-D <13)Brilmansdennen
29 jan 17:20 De Veene Da1 (Dames) - VKC'03 Da2 (Dames)Het Sportpark
29 jan 18:15 De Veene H2 (Heren) - NDD H2 (Heren)Het Sportpark
29 jan 18:15 Neptunia'24 H1 (Heren (Bond)) - De Veene H1 (Heren (Bond))Zwem- en recreatiebad It Rak
5 feb 15:00 De Mors DG1 (Gemengd-D <13) - De Veene DG1 (Gemengd-D <13)De Koerbelt
5 feb 18:15 WS Twente Da1 (Dames) - De Veene Da1 (Dames)Twentebad
5 feb 18:15 De Dinkel H1 (Heren) - De Veene H2 (Heren)Dorper Esch
5 feb 18:45 De IJsselmeeuwen H1 (Heren (Bond)) - De Veene H1 (Heren (Bond))De IJsselslag
19 feb 18:20 De Veene CG1 (Gemengd-C <15) - OZ&PC CG1 (Gemengd-C <15)Het Sportpark
19 feb 19:20 De Veene H2 (Heren) - OZ&PC H3 (Heren)Het Sportpark
19 feb 20:20 De Veene H1 (Heren (Bond)) - ZPC De Hof H1 (Heren (Bond))Het Sportpark
6 maa 14:30 EZC H3 (Heren) - De Veene H2 (Heren)Het Slagman
12 maa 16:00 ZPC De Hof DG1 (Gemengd-D <13) - De Veene DG1 (Gemengd-D <13)De Vijf Heuvels
19 maa 17:50 De Veene DG1 (Gemengd-D <13) - De Grunte DG1 (Gemengd-D <13)Het Sportpark
19 maa 18:40 De Veene CG1 (Gemengd-C <15) - Losser CG1 (Gemengd-C <15)Het Sportpark
19 maa 19:40 De Veene Da1 (Dames) - Losser Da2 (Dames)Het Sportpark
26 maa 18:10 De Grunte CG1 (Gemengd-C <15) - De Veene CG1 (Gemengd-C <15)De Slag
26 maa 18:20 De Veene H2 (Heren) - De Berkelduikers H1 (Heren)Het Sportpark
26 maa 19:20 De Veene H1 (Heren (Bond)) - TriVia H1 (Heren (Bond))Het Sportpark
27 maa 18:15 Scholtenhagen Da1 (Dames) - De Veene Da1 (Dames)De Wilder
2 apr 17:30 WS Twente DG1 (Gemengd-D <13) - De Veene DG1 (Gemengd-D <13)Twentebad
2 apr 17:45 DWV H2 (Heren) - De Veene H2 (Heren)Zwembad Den Helder
2 apr 18:20 De Veene CG1 (Gemengd-C <15) - VZ&PC CG1 (Gemengd-C <15)Het Sportpark
2 apr 19:15 De Veene Da1 (Dames) - Twenhaarsveld Da1 (Dames)Het Sportpark
2 apr 19:35 NDD H1 (Heren (Bond)) - De Veene H1 (Heren (Bond))Sportcentrum Rozengaarde
9 apr 16:00 ZPC De Hof Da3 (Dames) - De Veene Da1 (Dames)De Vijf Heuvels
9 apr 16:45 Deltasteur H1 (Heren (Bond)) - De Veene H1 (Heren (Bond))Zwembad De Steur
9 apr 19:05 EZC CG1 (Gemengd-C <15) - De Veene CG1 (Gemengd-C <15)Het Slagman
16 apr 18:20 De Veene DG1 (Gemengd-D <13) - Losser DG1 (Gemengd-D <13)Het Sportpark
16 apr 19:15 De Veene H2 (Heren) - Losser H2 (Heren)Het Sportpark
23 apr 17:00 De Grunte DG1 (Gemengd-D <13) - De Veene DG1 (Gemengd-D <13)De Slag
23 apr 18:00 OZ&PC H3 (Heren) - De Veene H2 (Heren)Vondersweijde
23 apr 18:15 De Veene CG1 (Gemengd-C <15) - WS Twente CG1 (Gemengd-C <15)Het Sportpark
23 apr 20:30 De Reest H1 (Heren (Bond)) - De Veene H1 (Heren (Bond))Bad Hesselingen
14 mei 17:20 De Veene CG1 (Gemengd-C <15) - De Mors CG1 (Gemengd-C <15)Het Sportpark
14 mei 18:20 De Veene H1 (Heren (Bond)) - De Walvisch H1 (Heren (Bond))Het Sportpark
21 mei 17:25 De Veene H1 (Heren (Bond)) - Nunspeet H1 (Heren (Bond))Het Sportpark
28 mei 18:00 VKC'03 H1 (Heren (Bond)) - De Veene H1 (Heren (Bond))De Vlaskoel
DatumTijdWedstrijdUitslag
27 nov 18:15 De Veene Da1 (Dames) - Scholtenhagen Da1 (Dames) 6 - 5
27 nov 17:30 De Veene CG1 (Gemengd-C <15) - De Grunte CG1 (Gemengd-C <15) 33 - 2
20 nov 18:15 De Veene H1 (Heren (Bond)) - Deltasteur H1 (Heren (Bond)) 11 - 9
20 nov 17:20 Losser Da2 (Dames) - De Veene Da1 (Dames) 10 - 4
20 nov 17:20 De Veene DG1 (Gemengd-D <13) - De Mors DG1 (Gemengd-D <13) 4 - 19
20 nov 16:30 Losser CG1 (Gemengd-C <15) - De Veene CG1 (Gemengd-C <15) 7 - 18
13 nov 19:55 De Veene H1 (Heren (Bond)) - NDD H1 (Heren (Bond)) 12 - 8
13 nov 19:00 De Veene H2 (Heren) - EZC H3 (Heren) 12 - 7
13 nov 18:15 De Veene DG1 (Gemengd-D <13) - Losser DG1 (Gemengd-D <13) 21 - 3
6 nov 18:40 TriVia H1 (Heren (Bond)) - De Veene H1 (Heren (Bond)) 12 - 7
6 nov 17:30 ZPC De Hof H2 (Heren) - De Veene H2 (Heren) 3 - 11
6 nov 17:30 WS Twente DG1 (Gemengd-D <13) - De Veene DG1 (Gemengd-D <13) 7 - 8
6 nov 17:00 OZ&PC CG1 (Gemengd-C <15) - De Veene CG1 (Gemengd-C <15) 1 - 15
30 okt 19:15 De Veene H1 (Heren (Bond)) - De Reest H1 (Heren (Bond)) 13 - 7
30 okt 18:15 De Veene H2 (Heren) - De Dinkel H1 (Heren) 11 - 4
30 okt 17:20 De Veene Da1 (Dames) - ZPC De Hof Da3 (Dames) 5 - 3
23 okt 18:15 NDD H2 (Heren) - De Veene H2 (Heren) 3 - 8
23 okt 16:30 VKC'03 Da2 (Dames) - De Veene Da1 (Dames) 9 - 11
9 okt 20:00 De Dinkel Da1 (Dames) - De Veene Da1 (Dames) 6 - 2
9 okt 18:45 ZPC De Hof H1 (Heren (Bond)) - De Veene H1 (Heren (Bond)) 11 - 11
9 okt 17:30 De Veene DG1 (Gemengd-D <13) - De Grunte DG1 (Gemengd-D <13) 3 - 16
9 okt 15:00 De Mors CG1 (Gemengd-C <15) - De Veene CG1 (Gemengd-C <15) 15 - 5
2 okt 20:15 De Veene H1 (Heren (Bond)) - De IJsselmeeuwen H1 (Heren (Bond)) 10 - 11
2 okt 19:15 De Veene Da1 (Dames) - WS Twente Da1 (Dames) 10 - 8
2 okt 18:30 Livo H3 (Heren) - De Veene H2 (Heren) 8 - 7
2 okt 18:20 De Veene CG1 (Gemengd-C <15) - VKC'03 CG1 (Gemengd-C <15) 28 - 0
2 okt 16:00 ZPC De Hof DG1 (Gemengd-D <13) - De Veene DG1 (Gemengd-D <13) 8 - 7
25 sep 19:15 De Veene H2 (Heren) - ZPC De Hof H2 (Heren) 7 - 5
25 sep 18:20 De Veene Da1 (Dames) - De Dinkel Da2 (Dames) 8 - 1
25 sep 17:30 De Dinkel CG1 (Gemengd-C <15) - De Veene CG1 (Gemengd-C <15) 4 - 10
18 sep 15:00 De Mors DG1 (Gemengd-D <13) - De Veene DG1 (Gemengd-D <13) 10 - 5
Verenigingsinformatie
NaamDe Veene
AccommodatiegegevensHet Sportpark
ALMELO