TeamPoule
VKC'03 BG1 (Gemengd-B <17) 2e klasse A
VKC'03 Da1 (Dames) 1e klasse A
VKC'03 Da2 (Dames) 3e klasse A
VKC'03 DG1 (Gemengd-D <13) 3e klasse A
VKC'03 H1 (Heren (Bond)) Bond 3e divisie C
VKC'03 H2 (Heren) 3e klasse A
VKC'03 H3 (Heren) 4e klasse A
DatumTijdWedstrijdLocatie
14 dec 16:30 VKC'03 BG1 (Gemengd-B <17) - VZ&PC BG1 (Gemengd-B <17)De Vlaskoel
14 dec 17:00 EZC DG2 (Gemengd-D <13) - VKC'03 DG1 (Gemengd-D <13)Het Slagman
14 dec 17:15 VKC'03 Da2 (Dames) - Piranha Da1 (Dames)De Vlaskoel
14 dec 18:00 VKC'03 H2 (Heren) - EZC H4 (Heren)De Vlaskoel
14 dec 18:30 De IJsselmeeuwen H1 (Heren (Bond)) - VKC'03 H1 (Heren (Bond))De IJsselslag
14 dec 18:40 Nunspeet Da1 (Dames) - VKC'03 Da1 (Dames)De Brake
14 dec 20:00 De Dinkel H2 (Heren) - VKC'03 H3 (Heren)Dorper Esch
11 jan 16:30 VKC'03 DG1 (Gemengd-D <13) - OZ&PC DG2 (Gemengd-D <13)De Vlaskoel
11 jan 17:15 VKC'03 Da1 (Dames) - Aquapoldro Da1 (Dames)De Vlaskoel
11 jan 18:15 VKC'03 H1 (Heren (Bond)) - Nunspeet H1 (Heren (Bond))De Vlaskoel
11 jan 18:15 EZC BG1 (Gemengd-B <17) - VKC'03 BG1 (Gemengd-B <17)Het Slagman
11 jan 18:35 Losser Da2 (Dames) - VKC'03 Da2 (Dames)Brilmansdennen
11 jan 19:50 WS Twente H5 (Heren) - VKC'03 H2 (Heren)t Wooldrik
18 jan 16:30 VKC'03 Da2 (Dames) - Twenhaarsveld Da1 (Dames)De Vlaskoel
18 jan 17:15 VKC'03 H2 (Heren) - WS Twente H6 (Heren)De Vlaskoel
18 jan 18:30 WS Twente BG1 (Gemengd-B <17) - VKC'03 BG1 (Gemengd-B <17)Sportbad Twentebad
25 jan 15:45 De Mors DG1 (Gemengd-D <13) - VKC'03 DG1 (Gemengd-D <13)De Koerbelt
25 jan 16:00 ZPC De Hof Da3 (Dames) - VKC'03 Da2 (Dames)De Vijf Heuvels
25 jan 16:30 VKC'03 Da1 (Dames) - ENC Arnhem (SG) Da2 (Dames)De Vlaskoel
25 jan 18:15 Scholtenhagen H2 (Heren) - VKC'03 H3 (Heren)De Wilder
25 jan 19:00 Scholtenhagen BG1 (Gemengd-B <17) - VKC'03 BG1 (Gemengd-B <17)De Wilder
25 jan 19:40 Aquapoldro H1 (Heren (Bond)) - VKC'03 H1 (Heren (Bond))Sprenkelaar
1 feb 16:30 VKC'03 BG1 (Gemengd-B <17) - De Grunte BG1 (Gemengd-B <17)De Vlaskoel
1 feb 17:00 Schuurman BZC Da2 (Dames) - VKC'03 Da1 (Dames)t Timpke
1 feb 17:15 VKC'03 H3 (Heren) - Piranha H2 (Heren)De Vlaskoel
1 feb 18:00 VKC'03 Da2 (Dames) - De Zandstuve Da1 (Dames)De Vlaskoel
1 feb 18:45 VKC'03 H1 (Heren (Bond)) - ZPC De Hof H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1)De Vlaskoel
2 feb 18:15 Schuurman BZC H5 (Heren) - VKC'03 H2 (Heren)t Timpke
8 feb 16:30 VKC'03 H2 (Heren) - Scholtenhagen H1 (Heren)De Vlaskoel
8 feb 17:15 VKC'03 Da1 (Dames) - Proteus Da1 (Dames)De Vlaskoel
8 feb 18:15 VKC'03 H1 (Heren (Bond)) - Deltasteur H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1)De Vlaskoel
8 feb 18:35 Losser BG1 (Gemengd-B <17) - VKC'03 BG1 (Gemengd-B <17)Brilmansdennen
8 feb 19:00 EZC H5 (Heren) - VKC'03 H3 (Heren)Het Slagman
15 feb 16:15 Aqua-Novio'94 Da1 (Dames) - VKC'03 Da1 (Dames)Erica Terpstra Sportfondsenbad
15 feb 16:30 VKC'03 DG1 (Gemengd-D <13) - De Dinkel DG1 (Gemengd-D <13)De Vlaskoel
15 feb 17:10 De Walvisch H1 (Heren (Bond)) - VKC'03 H1 (Heren (Bond))HIS/ Willem Alexander Bad
15 feb 17:15 VKC'03 BG1 (Gemengd-B <17) - WS Twente BG1 (Gemengd-B <17)De Vlaskoel
15 feb 18:00 VKC'03 H3 (Heren) - VZ&PC H3 (Heren)De Vlaskoel
29 feb 17:00 VKC'03 H2 (Heren) - De Grunte H2 (Heren)De Vlaskoel
29 feb 17:30 ZPC De Hof Da1 (Dames) - VKC'03 Da1 (Dames)De Vijf Heuvels
29 feb 17:45 De Berkelduikers DG1 (Gemengd-D <13) - VKC'03 DG1 (Gemengd-D <13)De Beemd
29 feb 18:00 VKC'03 H1 (Heren (Bond)) - EZC H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1)De Vlaskoel
29 feb 19:00 De Dinkel Da1 (Dames) - VKC'03 Da2 (Dames)Dorper Esch
7 maa 16:30 VKC'03 Da2 (Dames) - WS Twente Da2 (Dames)De Vlaskoel
7 maa 17:15 VKC'03 Da1 (Dames) - Nunspeet Da1 (Dames)De Vlaskoel
7 maa 18:15 VKC'03 H1 (Heren (Bond)) - TriVia H1 (Heren (Bond))De Vlaskoel
14 maa 16:30 VKC'03 DG1 (Gemengd-D <13) - De Grunte DG1 (Gemengd-D <13)De Vlaskoel
14 maa 16:45 ZPC De Hof BG1 (Gemengd-B <17) - VKC'03 BG1 (Gemengd-B <17)De Vijf Heuvels
14 maa 17:15 VKC'03 H2 (Heren) - De Mors H4 (Heren)De Vlaskoel
14 maa 18:55 EZC Da4 (Dames) - VKC'03 Da2 (Dames)Het Slagman
21 maa 15:00 VZ&PC DG1 (Gemengd-D <13) - VKC'03 DG1 (Gemengd-D <13)De Stamper
21 maa 16:30 VKC'03 BG1 (Gemengd-B <17) - De Dinkel BG1 (Gemengd-B <17)De Vlaskoel
21 maa 17:15 VKC'03 H3 (Heren) - De Zandstuve H1 (Heren)De Vlaskoel
21 maa 18:00 De Spreng Da1 (Dames) - VKC'03 Da1 (Dames)Rhienderoord
21 maa 18:00 VKC'03 H1 (Heren (Bond)) - De Veene H1 (Heren (Bond))De Vlaskoel
28 maa 16:30 VKC'03 Da2 (Dames) - De Veene Da1 (Dames)De Vlaskoel
28 maa 17:15 VKC'03 Da1 (Dames) - Thetis Da1 (Dames)De Vlaskoel
28 maa 17:15 De Veene DG1 (Gemengd-D <13) - VKC'03 DG1 (Gemengd-D <13)Het Sportpark
28 maa 18:45 OZ&PC BG1 (Gemengd-B <17) - VKC'03 BG1 (Gemengd-B <17)Vondersweijde
28 maa 18:45 De Veene H2 (Heren) - VKC'03 H2 (Heren)Het Sportpark
4 apr 15:45 VZ&PC BG1 (Gemengd-B <17) - VKC'03 BG1 (Gemengd-B <17)De Stamper
4 apr 16:30 VKC'03 H2 (Heren) - OZ&PC H4 (Heren)De Vlaskoel
4 apr 17:55 Losser H3 (Heren) - VKC'03 H3 (Heren)Brilmansdennen
4 apr 18:40 De Reest H1 (Heren (Bond)) - VKC'03 H1 (Heren (Bond))Bad Hesselingen
18 apr 16:30 VKC'03 BG1 (Gemengd-B <17) - EZC BG1 (Gemengd-B <17)De Vlaskoel
18 apr 16:45 De IJsselmeeuwen Da1 (Dames) - VKC'03 Da1 (Dames)De IJsselslag
18 apr 17:00 Piranha Da1 (Dames) - VKC'03 Da2 (Dames)Het Slagman
18 apr 17:15 VKC'03 H3 (Heren) - Het Ravijn H4 (Heren)De Vlaskoel
18 apr 18:00 VKC'03 H1 (Heren (Bond)) - Neptunia'24 H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1)De Vlaskoel
18 apr 19:30 EZC H4 (Heren) - VKC'03 H2 (Heren)Het Slagman
DatumTijdWedstrijdUitslag
7 dec 21:30 OZ&PC H4 (Heren) - VKC'03 H2 (Heren) 3 - 16
7 dec 17:25 Het Ravijn H4 (Heren) - VKC'03 H3 (Heren) 21 - 6
7 dec 17:15 VKC'03 Da1 (Dames) - De IJsselmeeuwen Da1 (Dames) 7 - 10
7 dec 17:15 De Veene Da1 (Dames) - VKC'03 Da2 (Dames) 5 - 7
7 dec 17:15 Neptunia'24 H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1) - VKC'03 H1 (Heren (Bond)) 15 - 14
7 dec 16:30 VKC'03 BG1 (Gemengd-B <17) - OZ&PC BG1 (Gemengd-B <17) 9 - 13
30 nov 20:15 Thetis Da1 (Dames) - VKC'03 Da1 (Dames) 9 - 3
30 nov 18:00 De Grunte BG1 (Gemengd-B <17) - VKC'03 BG1 (Gemengd-B <17) 10 - 7
30 nov 18:00 VKC'03 H1 (Heren (Bond)) - De Reest H1 (Heren (Bond)) 13 - 14
30 nov 17:15 VKC'03 Da2 (Dames) - EZC Da4 (Dames) 21 - 6
30 nov 16:30 VKC'03 H3 (Heren) - Losser H3 (Heren) 9 - 10
23 nov 18:15 WS Twente Da2 (Dames) - VKC'03 Da2 (Dames) 5 - 12
23 nov 18:15 De Dinkel BG1 (Gemengd-B <17) - VKC'03 BG1 (Gemengd-B <17) 6 - 3
23 nov 18:00 VKC'03 Da1 (Dames) - De Spreng Da1 (Dames) 3 - 12
23 nov 17:15 VKC'03 H2 (Heren) - De Veene H2 (Heren) 9 - 8
23 nov 16:30 VKC'03 DG1 (Gemengd-D <13) - De Veene DG1 (Gemengd-D <13) 1 - 9
16 nov 18:00 De Veene H1 (Heren (Bond)) - VKC'03 H1 (Heren (Bond)) 12 - 13
16 nov 17:30 De Zandstuve H1 (Heren) - VKC'03 H3 (Heren) 17 - 8
16 nov 16:30 VKC'03 BG1 (Gemengd-B <17) - ZPC De Hof BG1 (Gemengd-B <17) 8 - 9
16 nov 15:45 De Mors H4 (Heren) - VKC'03 H2 (Heren) 7 - 11
9 nov 20:15 TriVia H1 (Heren (Bond)) - VKC'03 H1 (Heren (Bond)) 14 - 3
9 nov 17:15 VKC'03 H3 (Heren) - De Grunte H3 (Heren) 13 - 13
9 nov 16:30 VKC'03 DG1 (Gemengd-D <13) - VZ&PC DG1 (Gemengd-D <13) 1 - 25
2 nov 19:55 EZC H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1) - VKC'03 H1 (Heren (Bond)) 16 - 10
2 nov 17:00 De Grunte DG1 (Gemengd-D <13) - VKC'03 DG1 (Gemengd-D <13) 17 - 1
2 nov 16:30 VKC'03 Da1 (Dames) - ZPC De Hof Da1 (Dames) 12 - 18
2 nov 15:00 VZ&PC H3 (Heren) - VKC'03 H3 (Heren) 13 - 11
26 okt 19:30 De Grunte H3 (Heren) - VKC'03 H3 (Heren) 12 - 8
26 okt 19:00 Proteus Da1 (Dames) - VKC'03 Da1 (Dames) 9 - 5
26 okt 18:45 De Zandstuve Da1 (Dames) - VKC'03 Da2 (Dames) 3 - 10
26 okt 18:45 De Grunte H2 (Heren) - VKC'03 H2 (Heren) 4 - 11
26 okt 17:15 VKC'03 H1 (Heren (Bond)) - De Walvisch H1 (Heren (Bond)) 11 - 11
26 okt 16:30 VKC'03 DG1 (Gemengd-D <13) - De Berkelduikers DG1 (Gemengd-D <13) 4 - 10
19 okt 16:25 Deltasteur H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1) - VKC'03 H1 (Heren (Bond)) 20 - 11
12 okt 20:15 ZPC De Hof H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1) - VKC'03 H1 (Heren (Bond)) 18 - 13
12 okt 17:45 De Dinkel DG1 (Gemengd-D <13) - VKC'03 DG1 (Gemengd-D <13) 15 - 2
12 okt 17:45 VKC'03 Da1 (Dames) - Schuurman BZC Da2 (Dames) 7 - 14
12 okt 17:00 VKC'03 H3 (Heren) - EZC H5 (Heren) 6 - 10
5 okt 18:15 Piranha H2 (Heren) - VKC'03 H3 (Heren) 9 - 9
5 okt 18:00 VKC'03 H1 (Heren (Bond)) - Aquapoldro H1 (Heren (Bond)) 18 - 13
5 okt 17:15 VKC'03 H2 (Heren) - Schuurman BZC H5 (Heren) 25 - 6
5 okt 16:30 VKC'03 Da2 (Dames) - ZPC De Hof Da3 (Dames) 12 - 3
5 okt 16:00 ENC Arnhem (SG) Da2 (Dames) - VKC'03 Da1 (Dames) 8 - 8
28 sep 20:30 Nunspeet H1 (Heren (Bond)) - VKC'03 H1 (Heren (Bond)) 19 - 18
28 sep 19:45 Scholtenhagen H1 (Heren) - VKC'03 H2 (Heren) 7 - 6
28 sep 18:45 VKC'03 Da1 (Dames) - Aqua-Novio'94 Da1 (Dames) 10 - 21
28 sep 18:00 VKC'03 H3 (Heren) - Scholtenhagen H2 (Heren) 16 - 10
28 sep 17:15 VKC'03 BG1 (Gemengd-B <17) - Losser BG1 (Gemengd-B <17) 3 - 11
28 sep 16:30 VKC'03 DG1 (Gemengd-D <13) - De Mors DG1 (Gemengd-D <13) 0 - 26
28 sep 15:00 Twenhaarsveld Da1 (Dames) - VKC'03 Da2 (Dames) 3 - 14
21 sep 19:45 Aquapoldro Da1 (Dames) - VKC'03 Da1 (Dames) 3 - 5
21 sep 19:40 WS Twente H6 (Heren) - VKC'03 H2 (Heren) 8 - 20
14 sep 20:15 VKC'03 H1 (Heren (Bond)) - De IJsselmeeuwen H1 (Heren (Bond)) 21 - 16
14 sep 19:30 VKC'03 Da2 (Dames) - Losser Da2 (Dames) 11 - 5
14 sep 18:45 VKC'03 H2 (Heren) - WS Twente H5 (Heren) 15 - 4
14 sep 18:00 VKC'03 H3 (Heren) - De Dinkel H2 (Heren) 6 - 14
14 sep 17:15 VKC'03 BG1 (Gemengd-B <17) - Scholtenhagen BG1 (Gemengd-B <17) 8 - 4
14 sep 16:30 VKC'03 DG1 (Gemengd-D <13) - EZC DG2 (Gemengd-D <13) 4 - 7
Verenigingsinformatie
NaamVKC'03
AccommodatiegegevensDe Vlaskoel
TUBBERGEN