DatumTijdWedstrijdLocatie
14 dec 13:30 BZ&PC BZ&PC DG*1 (Gemengd-D <13) - WIDEX GZC DONK WIDEX GZC DONK DG*2 (Gemengd-D <13)De Kuil
14 dec 15:15 WIDEX GZC DONK EG1 (Gemengd-E <11) - Katwijk EG1 (Gemengd-E <11)Groenhovenbad
14 dec 15:20 ZVL-1886 Tetteroo AJ1 (Jongens-A <19) - WIDEX GZC DONK AJ1 (Jongens-A <19)De Zijl
14 dec 16:00 WIDEX GZC DONK CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) - Polar Bears CM1 (Meisjes-C <15 (Bond))Groenhovenbad
14 dec 17:05 WIDEX GZC DONK Da2 (ManMeer Cup Dames Ronde 1) - Het Ravijn Da2 (ManMeer Cup Dames Ronde 1)Groenhovenbad
14 dec 17:45 MNC Dordrecht CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - WIDEX GZC DONK CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))Sportboulevard
14 dec 18:30 WIDEX GZC DONK H1 (Heren (Bond)) - UZSC H1 (Heren (Bond))Groenhovenbad
14 dec 19:35 BZ&PC H3 (Heren Reserve (Bond)) - WIDEX GZC DONK H5 (Heren Reserve (Bond))De Kuil
14 dec 19:50 WIDEX GZC DONK Da1 (Dames (Bond)) - Het Ravijn Da1 (Dames (Bond))Groenhovenbad
14 dec 21:10 WIDEX GZC DONK H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 1) - UZSC H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 3)Groenhovenbad
15 dec 13:45 MNC Dordrecht DG2 (Gemengd-D <13) - WIDEX GZC DONK DG1 (Gemengd-D <13)Sportboulevard
15 dec 15:30 WIDEX GZC DONK BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - AZC BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))Groenhovenbad
15 dec 16:40 WIDEX GZC DONK H4 (Heren Reserve (Bond)) - WIDEX GZC DONK H3 (Heren Reserve (Bond))Groenhovenbad
15 dec 17:40 WIDEX GZC DONK Da3 (Dames (Bond)) - Het Y Da2 (Dames (Bond))Groenhovenbad
21 dec 17:15 UZSC Da1 (Dames (Bond)) - WIDEX GZC DONK Da1 (Dames (Bond))De Krommerijn
21 dec 18:30 UZSC Da2 (Dames Reserve (Bond)) - WIDEX GZC DONK Da2 (ManMeer Cup Dames Ronde 1)De Krommerijn
11 jan 13:15 WIDEX GZC DONK WIDEX GZC DONK DG*2 (Gemengd-D <13) - Waterpolo Residentie (SG) Residentie DG*3 (Gemengd-D <13)Groenhovenbad
11 jan 14:00 WIDEX GZC DONK DG1 (Gemengd-D <13) - Z&PC Rotterdam Rotterdam DG*1 (Gemengd-D <13)Groenhovenbad
11 jan 15:00 WIDEX GZC DONK CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - VZC VZC CJ1/Polar Bears CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))Groenhovenbad
11 jan 15:35 ZVL-1886 Tetteroo EG4 (Gemengd-E <11) - WIDEX GZC DONK EG2 (Gemengd-E <11 1e deel)Vijf Meibad
11 jan 16:05 WIDEX GZC DONK AJ1 (Jongens-A <19) - AZC AJ1 (Jongens-A <19)Groenhovenbad
11 jan 16:30 De Linge/PCG (SG) H4 (Heren) - WIDEX GZC DONK H6 (Heren)Berenschot
11 jan 16:45 UZSC CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) - WIDEX GZC DONK CM1 (Meisjes-C <15 (Bond))De Krommerijn
11 jan 17:10 WIDEX GZC DONK H3 (Heren Reserve (Bond)) - AZC H3 (Heren Reserve (Bond))Groenhovenbad
11 jan 18:00 ZVVS Da3 (Dames) - WIDEX GZC DONK Da4 (Dames)De Kulk
11 jan 18:05 ZV De Zaan Da3 (Dames (Bond)) - WIDEX GZC DONK Da3 (Dames (Bond))De Slag
11 jan 18:10 WIDEX GZC DONK H4 (Heren Reserve (Bond)) - ZV De Zaan H3 (Heren Reserve (Bond))Groenhovenbad
11 jan 18:40 ZPB H&L Productions H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 3) - WIDEX GZC DONK H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 1)Inge de Bruijn Zwembad
11 jan 19:20 WIDEX GZC DONK Da2 (ManMeer Cup Dames Ronde 1) - UZSC Da3 (Dames Reserve (Bond))Groenhovenbad
11 jan 19:45 AZL H2 (Heren) - WIDEX GZC DONK H7 (Heren)De Fluit
11 jan 20:00 Wiekslag H2 (Heren Reserve (Bond)) - WIDEX GZC DONK H5 (Heren Reserve (Bond))Sportcentrum Blokweer
11 jan 20:45 WIDEX GZC DONK Da1 (Dames (Bond)) - SWOL 1894 Da1 (Dames (Bond))Groenhovenbad
12 jan 18:00 MNC Dordrecht BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - WIDEX GZC DONK BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))Sportboulevard
18 jan 14:00 ZPB H&L Productions CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - WIDEX GZC DONK CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))Inge de Bruijn Zwembad
18 jan 15:15 WIDEX GZC DONK EG2 (Gemengd-E <11 1e deel) - WZC (SG) EG1 (Gemengd-E <11)Groenhovenbad
18 jan 15:55 ZV De Zaan Da2 (ManMeer Cup Dames Ronde 1) - WIDEX GZC DONK Da2 (ManMeer Cup Dames Ronde 1)De Slag
18 jan 16:00 WIDEX GZC DONK WIDEX GZC DONK DG*2 (Gemengd-D <13) - Z&PC De Gouwe de Gouwe DG*2 (Gemengd-D <13)Groenhovenbad
18 jan 16:45 WIDEX GZC DONK CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) - ZPB H&L Productions CM1 (Meisjes-C <15 (Bond))Groenhovenbad
18 jan 17:35 ZVL-1886 Tetteroo AJ1 (Jongens-A <19) - WIDEX GZC DONK AJ1 (Jongens-A <19)De Zijl
18 jan 17:50 WIDEX GZC DONK Da4 (Dames) - De Vliet (SG) Da1 (Dames)Groenhovenbad
18 jan 18:10 ZV De Zaan Da1 (Dames (Bond)) - WIDEX GZC DONK Da1 (Dames (Bond))De Slag
18 jan 18:35 WIDEX GZC DONK H6 (Heren) - Z&PC Rotterdam H6 (Heren)Groenhovenbad
18 jan 21:05 ZV Haerlem Da2 (Dames (Bond)) - WIDEX GZC DONK Da3 (Dames (Bond))De Planeet
19 jan 14:30 MNC Dordrecht EG1 (Gemengd-E <11) - WIDEX GZC DONK EG1 (Gemengd-E <11)Sportboulevard
19 jan 16:15 DES H1 (Heren) - WIDEX GZC DONK H7 (Heren)Overbosch
19 jan 17:25 ZPB H&L Productions DG1 (Gemengd-D <13) - WIDEX GZC DONK DG1 (Gemengd-D <13)Inge de Bruijn Zwembad
25 jan 13:00 MNC Dordrecht EG2 (Gemengd-E <11) - WIDEX GZC DONK EG1 (Gemengd-E <11)Sportboulevard
25 jan 13:45 MNC Dordrecht DG1 (Gemengd-D <13) - WIDEX GZC DONK DG1 (Gemengd-D <13)Sportboulevard
25 jan 15:15 WIDEX GZC DONK Da4 (Dames) - ZPC Numansdorp Da1 (Dames)Groenhovenbad
25 jan 16:05 ZVL-1886 Tetteroo H3 (Heren Reserve (Bond)) - WIDEX GZC DONK H3 (Heren Reserve (Bond))De Zijl
25 jan 16:20 VZV Njord CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) - WIDEX GZC DONK CM1 (Meisjes-C <15 (Bond))Zwembad Den Ekkerman
25 jan 16:45 WSG NieMo (SG) H5 (Heren) - WIDEX GZC DONK H7 (Heren)Polderbad
25 jan 16:50 WIDEX GZC DONK H6 (Heren) - ZVS H1 (Heren)Groenhovenbad
25 jan 17:40 WIDEX GZC DONK Da3 (Dames (Bond)) - Sassenheim Da1 (Dames (Bond))Groenhovenbad
25 jan 18:45 Waterpolo Residentie (SG) EG1 (Gemengd-E <11) - WIDEX GZC DONK EG2 (Gemengd-E <11 1e deel)Zuiderparkbad
25 jan 18:45 ZVVS AJ1 (Jongens-A <19) - WIDEX GZC DONK AJ1 (Jongens-A <19)De Kulk
25 jan 18:50 ZVL-1886 Tetteroo CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - WIDEX GZC DONK CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))De Zijl
25 jan 18:55 WIDEX GZC DONK Da2 (ManMeer Cup Dames Ronde 1) - ZVL-1886 Tetteroo Da3 (Dames Reserve (Bond))Groenhovenbad
25 jan 19:45 AZC H2 (Heren Reserve (Bond)) - WIDEX GZC DONK H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 1)AquaRijn
25 jan 20:25 WIDEX GZC DONK Da1 (Dames (Bond)) - De Ham Da1 (Dames (Bond))Groenhovenbad
26 jan 15:30 WIDEX GZC DONK BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - ZV De Zaan BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))Groenhovenbad
26 jan 16:55 WIDEX GZC DONK WIDEX GZC DONK DG*2 (Gemengd-D <13) - OZV OZV DG*1 (Gemengd-D <13)Groenhovenbad
26 jan 17:40 WIDEX GZC DONK H5 (Heren Reserve (Bond)) - ZVL-1886 Tetteroo H5 (Heren Reserve (Bond))Groenhovenbad
26 jan 18:15 AZC H3 (Heren Reserve (Bond)) - WIDEX GZC DONK H4 (Heren Reserve (Bond))AquaRijn
1 feb 14:00 AZC AZC DG*2 (Gemengd-D <13) - WIDEX GZC DONK WIDEX GZC DONK DG*2 (Gemengd-D <13)AquaRijn
1 feb 15:15 WIDEX GZC DONK EG1 (Gemengd-E <11) - Z&PC Rotterdam EG1 (Gemengd-E <11)Groenhovenbad
1 feb 15:55 WIDEX GZC DONK CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) - Het Ravijn CM1 (Meisjes-C <15 (Bond))Groenhovenbad
1 feb 16:45 WSG NieMo (SG) Da2 (Dames) - WIDEX GZC DONK Da4 (Dames)Polderbad
1 feb 17:00 WIDEX GZC DONK CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - De Ham CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))Groenhovenbad
1 feb 18:05 WIDEX GZC DONK DG1 (Gemengd-D <13) - ZVL-1886 Tetteroo DG1 (Gemengd-D <13)Groenhovenbad
1 feb 18:50 WIDEX GZC DONK H7 (Heren) - AZC H7 (Heren)Groenhovenbad
1 feb 19:05 Katwijk Da1 (ManMeer Cup Dames Ronde 1) - WIDEX GZC DONK Da3 (Dames (Bond))Aquamar
1 feb 19:30 Schuurman BZC H1 (Heren (Bond)) - WIDEX GZC DONK H1 (Heren (Bond))t Timpke
1 feb 19:40 WIDEX GZC DONK H5 (Heren Reserve (Bond)) - MNC Dordrecht H3 (Heren Reserve (Bond))Groenhovenbad
1 feb 20:00 De Kempvis H4 (Heren) - WIDEX GZC DONK H6 (Heren)Rivièrabad
1 feb 20:05 PSV PSV Waterpolo Da1 (Dames (Bond)) - WIDEX GZC DONK Da1 (Dames (Bond))De Tongelreep
1 feb 20:35 WIDEX GZC DONK H3 (Heren Reserve (Bond)) - MNC Dordrecht H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 1)Groenhovenbad
1 feb 21:00 Schuurman BZC H2 (Heren Reserve (Bond)) - WIDEX GZC DONK H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 1)t Timpke
2 feb 09:00 WIDEX GZC DONK EG2 (Gemengd-E <11 1e deel) - Vivax EG1 (Gemengd-E <11 1e deel)Groenhovenbad
2 feb 15:15 WIDEX GZC DONK AJ1 (Jongens-A <19) - d'ELFT AJ1 (Jongens-A <19)Groenhovenbad
2 feb 16:35 WIDEX GZC DONK H4 (Heren Reserve (Bond)) - BZ&PC H2 (Heren Reserve (Bond))Groenhovenbad
2 feb 17:30 UZSC BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - WIDEX GZC DONK BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))De Krommerijn
2 feb 19:40 PSV PSV Waterpolo Da2 (Dames Reserve (Bond)) - WIDEX GZC DONK Da2 (ManMeer Cup Dames Ronde 1)De Tongelreep
8 feb 15:15 WIDEX GZC DONK CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - De Walvisch Regio Noord CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))Groenhovenbad
8 feb 15:30 Aquadraat (SG) EG1 (Gemengd-E <11) - WIDEX GZC DONK EG2 (Gemengd-E <11 1e deel)De Does
8 feb 16:20 WIDEX GZC DONK WIDEX GZC DONK DG*2 (Gemengd-D <13) - De Plas de Plas DG*1 (Gemengd-D <13)Groenhovenbad
8 feb 17:00 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) - WIDEX GZC DONK CM1 (Meisjes-C <15 (Bond))Sportcomplex Amerena
8 feb 17:05 WIDEX GZC DONK Da3 (Dames (Bond)) - ZV Haerlem Da2 (Dames (Bond))Groenhovenbad
8 feb 17:35 ZVL-1886 Tetteroo H3 (Heren Reserve (Bond)) - WIDEX GZC DONK H4 (Heren Reserve (Bond))De Zijl
8 feb 17:40 Aquadraat (SG) H4 (Heren) - WIDEX GZC DONK H7 (Heren)De Does
8 feb 17:45 Polar Bears Da1 (Dames (Bond)) - WIDEX GZC DONK Da1 (Dames (Bond))De Peppel
8 feb 17:55 Waterpolo Den Haag (SG) H2 (Heren Reserve (Bond)) - WIDEX GZC DONK H3 (Heren Reserve (Bond))Hofbad
8 feb 18:00 WIDEX GZC DONK Da4 (Dames) - ZVL-1886 Tetteroo Da6 (Dames)Groenhovenbad
8 feb 18:45 WIDEX GZC DONK H6 (Heren) - ZPB H&L Productions H6 (Heren)Groenhovenbad
8 feb 19:00 SVH H1 (Heren (Bond)) - WIDEX GZC DONK H1 (Heren (Bond))Sportcentrum de Wilgenring
8 feb 20:20 SVH H2 (Heren Reserve (Bond)) - WIDEX GZC DONK H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 1)Sportcentrum de Wilgenring
8 feb 20:30 De Reigers (SG) H2 (Heren Reserve (Bond)) - WIDEX GZC DONK H5 (Heren Reserve (Bond))De Waterthor
9 feb 15:30 WIDEX GZC DONK BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - Het Ravijn BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))Groenhovenbad
9 feb 17:20 ZPB H&L Productions DG2 (Gemengd-D <13) - WIDEX GZC DONK DG1 (Gemengd-D <13)Inge de Bruijn Zwembad
15 feb 15:15 WIDEX GZC DONK EG1 (Gemengd-E <11) - MNC Dordrecht EG1 (Gemengd-E <11)Groenhovenbad
15 feb 15:25 Z&PC Rotterdam H6 (Heren) - WIDEX GZC DONK H6 (Heren)Sportfondsenbad Rdam-Noord
15 feb 16:05 WIDEX GZC DONK DG1 (Gemengd-D <13) - ZPB H&L Productions DG1 (Gemengd-D <13)Groenhovenbad
15 feb 16:45 Z&PC De Gouwe de Gouwe DG*2 (Gemengd-D <13) - WIDEX GZC DONK WIDEX GZC DONK DG*2 (Gemengd-D <13)De Sniep
15 feb 16:50 WIDEX GZC DONK H7 (Heren) - DES H1 (Heren)Groenhovenbad
15 feb 17:35 WIDEX GZC DONK AJ1 (Jongens-A <19) - ZVL-1886 Tetteroo AJ1 (Jongens-A <19)Groenhovenbad
15 feb 18:30 WIDEX GZC DONK H3 (Heren Reserve (Bond)) - ZV De Zaan H3 (Heren Reserve (Bond))Groenhovenbad
15 feb 18:45 UZSC CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - WIDEX GZC DONK CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))De Krommerijn
15 feb 19:00 Polar Bears H1 (Heren (Bond)) - WIDEX GZC DONK H1 (Heren (Bond))De Peppel
15 feb 19:35 WIDEX GZC DONK H4 (Heren Reserve (Bond)) - Katwijk H2 (Heren Reserve (Bond))Groenhovenbad
15 feb 19:40 De Vliet (SG) Da1 (Dames) - WIDEX GZC DONK Da4 (Dames)Sportcentrum Forum Kwadraat
15 feb 20:30 Polar Bears H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 3) - WIDEX GZC DONK H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 1)De Peppel
15 feb 20:40 WIDEX GZC DONK H5 (Heren Reserve (Bond)) - Waterpolo Den Haag (SG) H3 (Heren Reserve (Bond))Groenhovenbad
16 feb 15:45 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - WIDEX GZC DONK BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))Sportcomplex Amerena
22 feb 17:30 WIDEX GZC DONK Da2 (ManMeer Cup Dames Ronde 1) - ZPB H&L Productions Da2 (Dames Reserve (Bond))Groenhovenbad
22 feb 19:00 WIDEX GZC DONK Da1 (Dames (Bond)) - ZPB H&L Productions Da1 (Dames (Bond))Groenhovenbad
22 feb 19:30 AZC H1 (Heren (Bond)) - WIDEX GZC DONK H1 (Heren (Bond))AquaRijn
29 feb 15:15 WIDEX GZC DONK CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) - ZVL-1886 Tetteroo CM1 (Meisjes-C <15 (Bond))Groenhovenbad
29 feb 15:45 Polar Bears Da2 (ManMeer Cup Dames Ronde 1) - WIDEX GZC DONK Da2 (ManMeer Cup Dames Ronde 1)De Peppel
29 feb 16:40 WIDEX GZC DONK H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 1) - Het Ravijn H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 3)Groenhovenbad
29 feb 17:45 Polar Bears Da1 (Dames (Bond)) - WIDEX GZC DONK Da1 (Dames (Bond))De Peppel
29 feb 17:55 WIDEX GZC DONK Da3 (Dames (Bond)) - Wiekslag Da1 (Dames (Bond))Groenhovenbad
29 feb 19:20 WIDEX GZC DONK H1 (Heren (Bond)) - Het Ravijn H1 (Heren (Bond))Groenhovenbad
1 maa 16:30 WIDEX GZC DONK BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - Polar Bears Polar Bears/VZC BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))Groenhovenbad
7 maa 09:00 WIDEX GZC DONK EG2 (Gemengd-E <11 1e deel) - d'ELFT EG1 (Gemengd-E <11)Groenhovenbad
7 maa 15:15 WIDEX GZC DONK EG1 (Gemengd-E <11) - ZPB H&L Productions EG1 (Gemengd-E <11)Groenhovenbad
7 maa 16:00 WIDEX GZC DONK CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))Groenhovenbad
7 maa 16:30 BZC DG1 (Gemengd-D <13) - WIDEX GZC DONK WIDEX GZC DONK DG*2 (Gemengd-D <13)De Hofstee
7 maa 16:45 Polar Bears CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) - WIDEX GZC DONK CM1 (Meisjes-C <15 (Bond))De Peppel
7 maa 17:00 De Ham Da2 (ManMeer Cup Dames Ronde 3) - WIDEX GZC DONK Da3 (Dames (Bond))De Crommenije
7 maa 17:05 WIDEX GZC DONK DG1 (Gemengd-D <13) - AZC AZC DG*1 (Gemengd-D <13)Groenhovenbad
7 maa 18:10 WIDEX GZC DONK Da2 (ManMeer Cup Dames Ronde 1) - ZVL-1886 Tetteroo Da2 (ManMeer Cup Dames Ronde 3)Groenhovenbad
7 maa 19:15 ZVL-1886 Tetteroo H1 (Heren (Bond)) - WIDEX GZC DONK H1 (Heren (Bond))De Zijl
7 maa 19:40 WIDEX GZC DONK Da1 (Dames (Bond)) - ZVL-1886 Tetteroo Da1 (Dames (Bond))Groenhovenbad
7 maa 20:35 ZVL-1886 Tetteroo H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 1) - WIDEX GZC DONK H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 1)De Zijl
7 maa 20:45 WIDEX GZC DONK Da4 (Dames) - MNC Dordrecht Da2 (Dames)Groenhovenbad
7 maa 20:55 MNC Dordrecht H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 1) - WIDEX GZC DONK H4 (Heren Reserve (Bond))Sportboulevard
7 maa 21:00 BZ&PC H2 (Heren Reserve (Bond)) - WIDEX GZC DONK H3 (Heren Reserve (Bond))De Kuil
7 maa 21:05 WZC (SG) H2 (Heren Reserve (Bond)) - WIDEX GZC DONK H5 (Heren Reserve (Bond))De Veur
8 maa 15:15 WIDEX GZC DONK AJ1 (Jongens-A <19) - d'ELFT AJ1 (Jongens-A <19)Groenhovenbad
8 maa 16:10 WIDEX GZC DONK H7 (Heren) - d'ELFT H6 (Heren)Groenhovenbad
8 maa 16:55 WIDEX GZC DONK H6 (Heren) - WSG NieMo (SG) H3 (Heren)Groenhovenbad
8 maa 17:35 ZVL-1886 Tetteroo BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - WIDEX GZC DONK BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))Vijf Meibad
14 maa 15:15 WIDEX GZC DONK CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) - UZSC CM1 (Meisjes-C <15 (Bond))Groenhovenbad
14 maa 15:30 De Kempvis EG1 (Gemengd-E <11) - WIDEX GZC DONK EG1 (Gemengd-E <11)Rivièrabad
14 maa 16:15 WIDEX GZC DONK WIDEX GZC DONK DG*2 (Gemengd-D <13) - ZVL-1886 Tetteroo DG3 (Gemengd-D <13)Groenhovenbad
14 maa 16:20 VZV Njord CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - WIDEX GZC DONK CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))Zwembad Den Ekkerman
14 maa 17:00 WIDEX GZC DONK AJ1 (Jongens-A <19) - BZ&PC AJ1 (Jongens-A <19)Groenhovenbad
14 maa 17:40 De Kempvis Da2 (Dames) - WIDEX GZC DONK Da4 (Dames)Rivièrabad
14 maa 17:45 BZ&PC H6 (Heren) - WIDEX GZC DONK H7 (Heren)De Kuil
14 maa 19:15 Zwemvereniging Westland Westland H2 (Heren) - WIDEX GZC DONK H6 (Heren)Zwembad Maesemunde
14 maa 19:30 BZC Da1 (Dames (Bond)) - WIDEX GZC DONK Da3 (Dames (Bond))De Hofstee
14 maa 20:15 Het Ravijn Da1 (Dames (Bond)) - WIDEX GZC DONK Da1 (Dames (Bond))Het Ravijn
14 maa 21:35 Het Ravijn Da2 (ManMeer Cup Dames Ronde 1) - WIDEX GZC DONK Da2 (ManMeer Cup Dames Ronde 1)Het Ravijn
21 maa 15:15 WIDEX GZC DONK CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - Waterpolo Den Haag (SG) CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))Groenhovenbad
21 maa 16:20 WIDEX GZC DONK H5 (Heren Reserve (Bond)) - SVH H3 (Heren Reserve (Bond))Groenhovenbad
21 maa 16:40 ZPB H&L Productions CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) - WIDEX GZC DONK CM1 (Meisjes-C <15 (Bond))Inge de Bruijn Zwembad
21 maa 17:15 Z&PC De Gouwe DG1 (Gemengd-D <13) - WIDEX GZC DONK DG1 (Gemengd-D <13)De Sniep
21 maa 17:35 WIDEX GZC DONK Da2 (ManMeer Cup Dames Ronde 1) - UZSC Da2 (Dames Reserve (Bond))Groenhovenbad
21 maa 17:55 SCOMZeehondDuck (SG) Da1 (Dames) - WIDEX GZC DONK Da4 (Dames)De Rozenburcht
21 maa 18:55 WIDEX GZC DONK Da1 (Dames (Bond)) - UZSC Da1 (Dames (Bond))Groenhovenbad
21 maa 19:30 Z&PC De Gouwe Da2 (ManMeer Cup Dames Ronde 1) - WIDEX GZC DONK Da3 (Dames (Bond))De Sniep
21 maa 20:00 WIDEX GZC DONK H3 (Heren Reserve (Bond)) - Katwijk H2 (Heren Reserve (Bond))Groenhovenbad
21 maa 20:15 WZC (SG) AJ1 (Jongens-A <19) - WIDEX GZC DONK AJ1 (Jongens-A <19)De Veur
22 maa 13:00 ZVVS EG1 (Gemengd-E <11) - WIDEX GZC DONK EG1 (Gemengd-E <11)De Kulk
22 maa 15:20 PSV PSV Waterpolo BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - WIDEX GZC DONK BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))Sportcentrum voor studenten
28 maa 14:45 PSV PSV Waterpolo CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - WIDEX GZC DONK CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))De Tongelreep
28 maa 17:30 WIDEX GZC DONK EG1 (Gemengd-E <11) - De Kempvis EG1 (Gemengd-E <11)Groenhovenbad
28 maa 18:30 WIDEX GZC DONK CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) - VZV Njord CM1 (Meisjes-C <15 (Bond))Groenhovenbad
28 maa 19:35 WIDEX GZC DONK H6 (Heren) - MNC Dordrecht H7 (Heren)Groenhovenbad
28 maa 20:25 WIDEX GZC DONK Da4 (Dames) - Aquadraat (SG) Da2 (Dames)Groenhovenbad
28 maa 21:15 WIDEX GZC DONK H7 (Heren) - Waterpolo Residentie (SG) H3 (Heren)Groenhovenbad
29 maa 15:30 WIDEX GZC DONK BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - Waterpolo Den Haag (SG) BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))Groenhovenbad
4 apr 09:00 WIDEX GZC DONK EG2 (Gemengd-E <11 1e deel) - WZK Zwemmen EG1 (Gemengd-E <11)Groenhovenbad
4 apr 14:00 WIDEX GZC DONK H4 (Heren Reserve (Bond)) - Waterpolo Den Haag (SG) H2 (Heren Reserve (Bond))Groenhovenbad
4 apr 15:15 WIDEX GZC DONK EG1 (Gemengd-E <11) - ZVL-1886 Tetteroo EG2 (Gemengd-E <11)Groenhovenbad
4 apr 16:05 WIDEX GZC DONK CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - ZV De Zaan CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))Groenhovenbad
4 apr 16:35 Het Ravijn CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) - WIDEX GZC DONK CM1 (Meisjes-C <15 (Bond))Het Ravijn
4 apr 17:05 ZVL-1886 Tetteroo DG2 (Gemengd-D <13) - WIDEX GZC DONK DG1 (Gemengd-D <13)De Zijl
4 apr 17:30 WIDEX GZC DONK H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 1) - ZPB H&L Productions H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 3)Groenhovenbad
4 apr 18:55 WIDEX GZC DONK H1 (Heren (Bond)) - ZPB H&L Productions H1 (Heren (Bond))Groenhovenbad
4 apr 20:20 WIDEX GZC DONK Da4 (Dames) - ZPS Da1 (Dames)Groenhovenbad
4 apr 21:05 WIDEX GZC DONK H6 (Heren) - ZPS H1 (Heren)Groenhovenbad
4 apr 21:10 ZVVS H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 1) - WIDEX GZC DONK H5 (Heren Reserve (Bond))De Kulk
5 apr 16:05 WIDEX GZC DONK H7 (Heren) - WZC (SG) H5 (Heren)Groenhovenbad
5 apr 16:55 WIDEX GZC DONK Da3 (Dames (Bond)) - Z&PC Rotterdam Da1 (ManMeer Cup Dames Ronde 1)Groenhovenbad
5 apr 18:00 Polar Bears H3 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 1) - WIDEX GZC DONK H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 1)De Peppel
5 apr 19:30 PSV PSV Waterpolo H1 (Heren (Bond)) - WIDEX GZC DONK H1 (Heren (Bond))De Tongelreep
11 apr 16:30 UZSC Da3 (Dames Reserve (Bond)) - WIDEX GZC DONK Da2 (ManMeer Cup Dames Ronde 1)De Krommerijn
11 apr 16:50 WIDEX GZC DONK H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 1) - De Ham H2 (Heren Reserve (Bond))Groenhovenbad
11 apr 18:30 WIDEX GZC DONK H1 (Heren (Bond)) - De Ham H1 (Heren (Bond))Groenhovenbad
11 apr 19:15 SWOL 1894 Da1 (Dames (Bond)) - WIDEX GZC DONK Da1 (Dames (Bond))De Vrolijkheid
18 apr 09:00 WZC (SG) EG2 (Gemengd-E <11) - WIDEX GZC DONK EG2 (Gemengd-E <11 1e deel)De Veur
18 apr 15:15 WIDEX GZC DONK CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CM1 (Meisjes-C <15 (Bond))Groenhovenbad
18 apr 15:45 Z&PC Rotterdam Da2 (Dames) - WIDEX GZC DONK Da4 (Dames)Sportfondsenbad Rdam-Noord
18 apr 16:15 WIDEX GZC DONK WIDEX GZC DONK DG*2 (Gemengd-D <13) - WZC (SG) DG2 (Gemengd-D <13)Groenhovenbad
18 apr 16:35 Het Ravijn Het Ravijn CJ1/Schuurman BZC CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - WIDEX GZC DONK CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))Het Ravijn
18 apr 16:55 ZVL-1886 Tetteroo EG1 (Gemengd-E <11) - WIDEX GZC DONK EG1 (Gemengd-E <11)De Zijl
18 apr 17:00 WIDEX GZC DONK DG1 (Gemengd-D <13) - De Kempvis DG1 (Gemengd-D <13)Groenhovenbad
18 apr 17:50 WIDEX GZC DONK H3 (Heren Reserve (Bond)) - WIDEX GZC DONK H4 (Heren Reserve (Bond))Groenhovenbad
18 apr 18:00 BZ&PC AJ1 (Jongens-A <19) - WIDEX GZC DONK AJ1 (Jongens-A <19)De Kuil
18 apr 18:00 ZVL-1886 Tetteroo Da4 (Dames (Bond)) - WIDEX GZC DONK Da3 (Dames (Bond))De Zijl
18 apr 18:15 De Plas H4 (Heren) - WIDEX GZC DONK H7 (Heren)De Wel
18 apr 18:50 WIDEX GZC DONK H5 (Heren Reserve (Bond)) - BZ&PC H3 (Heren Reserve (Bond))Groenhovenbad
18 apr 19:05 ZVVS H4 (Heren) - WIDEX GZC DONK H6 (Heren)De Kulk
18 apr 20:10 UZSC H1 (Heren (Bond)) - WIDEX GZC DONK H1 (Heren (Bond))De Krommerijn
18 apr 21:25 UZSC H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 3) - WIDEX GZC DONK H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 1)De Krommerijn
19 apr 18:30 AZC BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - WIDEX GZC DONK BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))AquaRijn
25 apr 16:30 WIDEX GZC DONK CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - MNC Dordrecht CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))Groenhovenbad
26 apr 17:00 WIDEX GZC DONK BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - MNC Dordrecht BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))Groenhovenbad
9 mei 17:00 VZC VZC CJ1/Polar Bears CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - WIDEX GZC DONK CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))De Peppel
16 mei 16:30 WIDEX GZC DONK CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - ZPB H&L Productions CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))Groenhovenbad
DatumTijdWedstrijdUitslag
8 dec 18:30 Waterpolo Den Haag (SG) BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - WIDEX GZC DONK BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) 5 - 29
8 dec 17:30 WIDEX GZC DONK Da3 (Dames (Bond)) - ZVL-1886 Tetteroo Da4 (Dames (Bond)) 1 - 6
8 dec 16:40 WIDEX GZC DONK Da4 (Dames) - Z&PC Rotterdam Da2 (Dames) 7 - 5
8 dec 15:55 WIDEX GZC DONK EG1 (Gemengd-E <11) - ZVL-1886 Tetteroo EG1 (Gemengd-E <11) 6 - 7
8 dec 15:15 WIDEX GZC DONK EG2 (Gemengd-E <11 1e deel) - AZC EG1 (Gemengd-E <11) 3 - 11
7 dec 21:00 De Ham H2 (Heren Reserve (Bond)) - WIDEX GZC DONK H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 1) 7 - 17
7 dec 20:10 ZVL-1886 Tetteroo Da2 (ManMeer Cup Dames Ronde 3) - WIDEX GZC DONK Da2 (ManMeer Cup Dames Ronde 1) 18 - 8
7 dec 19:30 De Ham H1 (Heren (Bond)) - WIDEX GZC DONK H1 (Heren (Bond)) 15 - 14
7 dec 18:00 WIDEX GZC DONK H7 (Heren) - De Plas H4 (Heren) 10 - 4
7 dec 17:25 ZVL-1886 Tetteroo Da1 (Dames (Bond)) - WIDEX GZC DONK Da1 (Dames (Bond)) 10 - 9
7 dec 17:15 WIDEX GZC DONK H6 (Heren) - ZVVS H4 (Heren) 9 - 8
7 dec 16:20 WIDEX GZC DONK AJ1 (Jongens-A <19) - BZ&PC AJ1 (Jongens-A <19) 18 - 18
7 dec 16:05 ZVL-1886 Tetteroo CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) - WIDEX GZC DONK CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) 14 - 6
7 dec 15:15 WIDEX GZC DONK CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - Het Ravijn Het Ravijn CJ1/Schuurman BZC CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) 12 - 17
7 dec 14:45 De Kempvis DG1 (Gemengd-D <13) - WIDEX GZC DONK DG1 (Gemengd-D <13) 2 - 13
1 dec 15:30 WIDEX GZC DONK BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - PSV PSV Waterpolo BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) 17 - 5
30 nov 19:30 ZPS H1 (Heren) - WIDEX GZC DONK H6 (Heren) 9 - 8
30 nov 19:05 WIDEX GZC DONK H1 (Heren (Bond)) - PSV PSV Waterpolo H1 (Heren (Bond)) 17 - 9
30 nov 19:00 WZC (SG) H5 (Heren) - WIDEX GZC DONK H7 (Heren) 8 - 6
30 nov 18:45 ZPS Da1 (Dames) - WIDEX GZC DONK Da4 (Dames) 7 - 6
30 nov 18:45 Z&PC Rotterdam Da1 (ManMeer Cup Dames Ronde 1) - WIDEX GZC DONK Da3 (Dames (Bond)) 10 - 5
30 nov 17:40 WIDEX GZC DONK H5 (Heren Reserve (Bond)) - ZVVS H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 1) 6 - 7
30 nov 17:20 Waterpolo Den Haag (SG) H2 (Heren Reserve (Bond)) - WIDEX GZC DONK H4 (Heren Reserve (Bond)) 18 - 10
30 nov 17:00 ZV De Zaan CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - WIDEX GZC DONK CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) 32 - 3
30 nov 16:45 Alkemade Alkemade EG*1 (Gemengd-E <11) - WIDEX GZC DONK EG2 (Gemengd-E <11 1e deel) 5 - 9
30 nov 16:35 ZPB H&L Productions Da1 (Dames (Bond)) - WIDEX GZC DONK Da1 (Dames (Bond)) 8 - 23
30 nov 16:25 WIDEX GZC DONK H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 1) - Polar Bears H3 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 1) 19 - 11
30 nov 15:15 WIDEX GZC DONK DG1 (Gemengd-D <13) - ZVL-1886 Tetteroo DG2 (Gemengd-D <13) 19 - 5
30 nov 14:55 ZVL-1886 Tetteroo EG2 (Gemengd-E <11) - WIDEX GZC DONK EG1 (Gemengd-E <11) 1 - 4
24 nov 17:50 WIDEX GZC DONK H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 1) - ZV De Zaan H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 3) 14 - 11
24 nov 16:20 WIDEX GZC DONK H1 (Heren (Bond)) - ZV De Zaan H1 (Heren (Bond)) 12 - 10
24 nov 15:15 WIDEX GZC DONK EG2 (Gemengd-E <11 1e deel) - Aquadraat (SG) EG1 (Gemengd-E <11) 3 - 8
23 nov 19:10 ZPB H&L Productions H1 (Heren (Bond)) - WIDEX GZC DONK H1 (Heren (Bond)) 11 - 13
23 nov 19:05 WIDEX GZC DONK AJ1 (Jongens-A <19) - WZC (SG) AJ1 (Jongens-A <19) 9 - 11
23 nov 18:45 Polar Bears H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 3) - WIDEX GZC DONK H3 (Heren Reserve (Bond)) 15 - 6
23 nov 18:15 WIDEX GZC DONK H7 (Heren) - Aquadraat (SG) H4 (Heren) 8 - 2
23 nov 17:45 ZVL-1886 Tetteroo Da6 (Dames) - WIDEX GZC DONK Da4 (Dames) 9 - 7
23 nov 17:25 WIDEX GZC DONK DG1 (Gemengd-D <13) - ZPB H&L Productions DG2 (Gemengd-D <13) 16 - 4
23 nov 16:45 De Plas de Plas DG*1 (Gemengd-D <13) - WIDEX GZC DONK WIDEX GZC DONK DG*2 (Gemengd-D <13) 6 - 5
23 nov 16:20 WIDEX GZC DONK CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) 2 - 16
23 nov 15:15 WIDEX GZC DONK CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - PSV PSV Waterpolo CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) 7 - 26
23 nov 14:45 ZPB H&L Productions H6 (Heren) - WIDEX GZC DONK H6 (Heren) 7 - 5
17 nov 17:20 WIDEX GZC DONK AJ1 (Jongens-A <19) - WZC (SG) AJ1 (Jongens-A <19) 11 - 9
17 nov 16:35 WIDEX GZC DONK DG1 (Gemengd-D <13) - Z&PC De Gouwe DG1 (Gemengd-D <13) 10 - 2
17 nov 15:30 WIDEX GZC DONK BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - ZVL-1886 Tetteroo BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) 19 - 8
16 nov 20:55 WIDEX GZC DONK Da3 (Dames (Bond)) - Z&PC De Gouwe Da2 (ManMeer Cup Dames Ronde 1) 4 - 6
16 nov 19:35 WIDEX GZC DONK H1 (Heren (Bond)) - ZVL-1886 Tetteroo H1 (Heren (Bond)) 15 - 10
16 nov 19:20 SVH H3 (Heren Reserve (Bond)) - WIDEX GZC DONK H5 (Heren Reserve (Bond)) 10 - 5
16 nov 18:55 Katwijk H2 (Heren Reserve (Bond)) - WIDEX GZC DONK H3 (Heren Reserve (Bond)) 11 - 13
16 nov 18:10 WIDEX GZC DONK Da1 (Dames (Bond)) - Polar Bears Da1 (Dames (Bond)) 6 - 12
16 nov 18:00 Waterpolo Den Haag (SG) CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - WIDEX GZC DONK CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) 14 - 8
16 nov 17:30 Het Ravijn CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) - WIDEX GZC DONK CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) 27 - 2
16 nov 16:45 WIDEX GZC DONK H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 1) - ZVL-1886 Tetteroo H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 1) 18 - 13
16 nov 15:15 WIDEX GZC DONK Da2 (ManMeer Cup Dames Ronde 1) - Polar Bears Da2 (ManMeer Cup Dames Ronde 1) 11 - 10
16 nov 14:10 WIDEX GZC DONK Da4 (Dames) - SCOMZeehondDuck (SG) Da1 (Dames) 3 - 4
16 nov 13:30 WIDEX GZC DONK EG1 (Gemengd-E <11) - ZVVS EG1 (Gemengd-E <11) 16 - 2
10 nov 18:05 MNC Dordrecht Da2 (Dames) - WIDEX GZC DONK Da4 (Dames) 13 - 5
10 nov 17:30 WIDEX GZC DONK H4 (Heren Reserve (Bond)) - MNC Dordrecht H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 1) 8 - 6
10 nov 16:30 Polar Bears Polar Bears/VZC BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - WIDEX GZC DONK BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) 19 - 12
10 nov 16:15 WIDEX GZC DONK H3 (Heren Reserve (Bond)) - BZ&PC H2 (Heren Reserve (Bond)) 8 - 8
9 nov 20:05 WIDEX GZC DONK AJ1 (Jongens-A <19) - AZC AJ1 (Jongens-A <19) 4 - 16
9 nov 19:50 Het Ravijn H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 3) - WIDEX GZC DONK H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 1) 9 - 14
9 nov 19:05 WIDEX GZC DONK H5 (Heren Reserve (Bond)) - WZC (SG) H2 (Heren Reserve (Bond)) 8 - 10
9 nov 18:30 Het Ravijn H1 (Heren (Bond)) - WIDEX GZC DONK H1 (Heren (Bond)) 13 - 18
9 nov 18:15 WSG NieMo (SG) H3 (Heren) - WIDEX GZC DONK H6 (Heren) 2 - 3
9 nov 18:10 ZPB H&L Productions Da1 (Dames (Bond)) - WIDEX GZC DONK Da1 (Dames (Bond)) 9 - 12
9 nov 18:05 WIDEX GZC DONK Da3 (Dames (Bond)) - De Ham Da2 (ManMeer Cup Dames Ronde 3) 5 - 21
9 nov 17:20 WIDEX GZC DONK WIDEX GZC DONK DG*2 (Gemengd-D <13) - BZC DG1 (Gemengd-D <13) 1 - 9
9 nov 17:20 ZVL-1886 Tetteroo EG3 (Gemengd-E <11) - WIDEX GZC DONK EG2 (Gemengd-E <11 1e deel) 11 - 1
9 nov 17:15 AZC AZC DG*1 (Gemengd-D <13) - WIDEX GZC DONK DG1 (Gemengd-D <13) 4 - 15
9 nov 17:00 d'ELFT H6 (Heren) - WIDEX GZC DONK H7 (Heren) 4 - 10
9 nov 16:15 WIDEX GZC DONK CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - VZV Njord CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) 11 - 14
9 nov 15:30 ZPB H&L Productions Da2 (Dames Reserve (Bond)) - WIDEX GZC DONK Da2 (ManMeer Cup Dames Ronde 1) 8 - 13
9 nov 15:15 WIDEX GZC DONK CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) - VZV Njord CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) 8 - 6
9 nov 12:00 ZPB H&L Productions EG1 (Gemengd-E <11) - WIDEX GZC DONK EG1 (Gemengd-E <11) 10 - 6
3 nov 18:25 WIDEX GZC DONK BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) 28 - 9
3 nov 17:30 WIDEX GZC DONK EG2 (Gemengd-E <11 1e deel) - BZ&PC EG2 (Gemengd-E <11) 10 - 6
2 nov 20:10 WIDEX GZC DONK H1 (Heren (Bond)) - AZC H1 (Heren (Bond)) 15 - 6
2 nov 19:05 Wiekslag Da1 (Dames (Bond)) - WIDEX GZC DONK Da3 (Dames (Bond)) 10 - 4
2 nov 19:00 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - WIDEX GZC DONK CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) 14 - 8
2 nov 18:40 WIDEX GZC DONK Da1 (Dames (Bond)) - PSV PSV Waterpolo Da1 (Dames (Bond)) 17 - 9
2 nov 18:35 ZV De Zaan H3 (Heren Reserve (Bond)) - WIDEX GZC DONK H3 (Heren Reserve (Bond)) 8 - 12
2 nov 18:30 Katwijk H2 (Heren Reserve (Bond)) - WIDEX GZC DONK H4 (Heren Reserve (Bond)) 9 - 16
2 nov 18:25 Waterpolo Den Haag (SG) H3 (Heren Reserve (Bond)) - WIDEX GZC DONK H5 (Heren Reserve (Bond)) 17 - 6
2 nov 18:15 ZVL-1886 Tetteroo DG3 (Gemengd-D <13) - WIDEX GZC DONK WIDEX GZC DONK DG*2 (Gemengd-D <13) 5 - 4
2 nov 17:20 WIDEX GZC DONK H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 1) - AZC H2 (Heren Reserve (Bond)) 21 - 10
2 nov 16:15 ZVVS AJ1 (Jongens-A <19) - WIDEX GZC DONK AJ1 (Jongens-A <19) 21 - 5
2 nov 15:50 WIDEX GZC DONK Da2 (ManMeer Cup Dames Ronde 1) - PSV PSV Waterpolo Da2 (Dames Reserve (Bond)) 21 - 12
2 nov 14:40 WIDEX GZC DONK H6 (Heren) - Zwemvereniging Westland Westland H2 (Heren) 3 - 7
2 nov 14:10 ZPB H&L Productions CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) - WIDEX GZC DONK CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) 6 - 7
2 nov 13:50 WIDEX GZC DONK Da4 (Dames) - De Kempvis Da2 (Dames) 3 - 6
2 nov 13:00 WIDEX GZC DONK H7 (Heren) - BZ&PC H6 (Heren) 6 - 14
27 okt 16:35 WIDEX GZC DONK H4 (Heren Reserve (Bond)) - ZVL-1886 Tetteroo H3 (Heren Reserve (Bond)) 5 - 9
27 okt 15:30 WIDEX GZC DONK H5 (Heren Reserve (Bond)) - De Reigers (SG) H2 (Heren Reserve (Bond)) 10 - 3
27 okt 15:20 Het Ravijn BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - WIDEX GZC DONK BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) 9 - 12
26 okt 20:30 WIDEX GZC DONK Da1 (Dames (Bond)) - SWOL 1894 Da1 (Dames (Bond)) 42 - 5
26 okt 18:55 WIDEX GZC DONK H1 (Heren (Bond)) - Polar Bears H1 (Heren (Bond)) 11 - 7
26 okt 17:25 WIDEX GZC DONK H3 (Heren Reserve (Bond)) - Waterpolo Den Haag (SG) H2 (Heren Reserve (Bond)) 10 - 10
26 okt 16:10 WIDEX GZC DONK H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 1) - Polar Bears H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 3) 15 - 8
26 okt 14:45 WIDEX GZC DONK Da3 (Dames (Bond)) - BZC Da1 (Dames (Bond)) 2 - 12
26 okt 13:40 WIDEX GZC DONK CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) - UZSC CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) 4 - 25
19 okt 21:25 MNC Dordrecht H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 1) - WIDEX GZC DONK H3 (Heren Reserve (Bond)) 14 - 11
19 okt 20:35 BZ&PC H2 (Heren Reserve (Bond)) - WIDEX GZC DONK H4 (Heren Reserve (Bond)) 14 - 9
19 okt 19:05 MNC Dordrecht H3 (Heren Reserve (Bond)) - WIDEX GZC DONK H5 (Heren Reserve (Bond)) 12 - 7
19 okt 18:10 WIDEX GZC DONK H1 (Heren (Bond)) - SVH H1 (Heren (Bond)) 13 - 9
19 okt 17:05 ZV De Zaan Da1 (Dames (Bond)) - WIDEX GZC DONK Da1 (Dames (Bond)) 16 - 9
19 okt 16:40 WIDEX GZC DONK H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 1) - SVH H2 (Heren Reserve (Bond)) 13 - 7
19 okt 16:40 Katwijk EG1 (Gemengd-E <11) - WIDEX GZC DONK EG1 (Gemengd-E <11) 4 - 11
19 okt 15:40 WIDEX GZC DONK H7 (Heren) - WSG NieMo (SG) H5 (Heren) 9 - 7
13 okt 18:45 WIDEX GZC DONK H1 (Heren (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H1 (Heren (Bond)) 12 - 10
12 okt 18:35 WIDEX GZC DONK Da3 (Dames (Bond)) - Katwijk Da1 (ManMeer Cup Dames Ronde 1) 5 - 14
12 okt 18:30 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H1 (Heren (Bond)) - WIDEX GZC DONK H1 (Heren (Bond)) 12 - 5
12 okt 18:00 AZC H7 (Heren) - WIDEX GZC DONK H7 (Heren) 11 - 10
12 okt 18:00 De Ham Da1 (Dames (Bond)) - WIDEX GZC DONK Da1 (Dames (Bond)) 11 - 21
12 okt 17:50 WIDEX GZC DONK Da4 (Dames) - WSG NieMo (SG) Da2 (Dames) 9 - 8
12 okt 17:40 d'ELFT AJ1 (Jongens-A <19) - WIDEX GZC DONK AJ1 (Jongens-A <19) 10 - 12
12 okt 17:10 ZVL-1886 Tetteroo DG1 (Gemengd-D <13) - WIDEX GZC DONK DG1 (Gemengd-D <13) 13 - 5
12 okt 17:05 WIDEX GZC DONK H6 (Heren) - De Kempvis H4 (Heren) 8 - 6
12 okt 17:00 Z&PC Rotterdam EG1 (Gemengd-E <11) - WIDEX GZC DONK EG1 (Gemengd-E <11) 5 - 7
12 okt 16:20 WIDEX GZC DONK WIDEX GZC DONK DG*2 (Gemengd-D <13) - AZC AZC DG*2 (Gemengd-D <13) 8 - 9
12 okt 15:15 WIDEX GZC DONK CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - UZSC CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) 14 - 12
12 okt 14:15 ZVL-1886 Tetteroo Da3 (Dames Reserve (Bond)) - WIDEX GZC DONK Da2 (ManMeer Cup Dames Ronde 1) 15 - 8
6 okt 18:30 WIDEX GZC DONK H4 (Heren Reserve (Bond)) - AZC H3 (Heren Reserve (Bond)) 12 - 13
6 okt 17:35 WIDEX GZC DONK AJ1 (Jongens-A <19) - ZVVS AJ1 (Jongens-A <19) 14 - 7
6 okt 16:50 WIDEX GZC DONK DG1 (Gemengd-D <13) - MNC Dordrecht DG1 (Gemengd-D <13) 9 - 4
6 okt 15:30 WIDEX GZC DONK BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - UZSC BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) 27 - 4
5 okt 21:05 Sassenheim Da1 (Dames (Bond)) - WIDEX GZC DONK Da3 (Dames (Bond)) 10 - 5
5 okt 20:35 WIDEX GZC DONK Da1 (Dames (Bond)) - UZSC Da1 (Dames (Bond)) 11 - 6
5 okt 20:00 ZPC Numansdorp Da1 (Dames) - WIDEX GZC DONK Da4 (Dames) 10 - 7
5 okt 19:15 ZVS H1 (Heren) - WIDEX GZC DONK H6 (Heren) 15 - 1
5 okt 19:00 WIDEX GZC DONK H1 (Heren (Bond)) - Schuurman BZC H1 (Heren (Bond)) 13 - 5
5 okt 18:00 ZVL-1886 Tetteroo H5 (Heren Reserve (Bond)) - WIDEX GZC DONK H5 (Heren Reserve (Bond)) 15 - 9
5 okt 17:35 WIDEX GZC DONK H3 (Heren Reserve (Bond)) - ZVL-1886 Tetteroo H3 (Heren Reserve (Bond)) 5 - 10
5 okt 17:00 OZV OZV DG*1 (Gemengd-D <13) - WIDEX GZC DONK WIDEX GZC DONK DG*2 (Gemengd-D <13) 1 - 23
5 okt 16:15 WIDEX GZC DONK H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 1) - Schuurman BZC H2 (Heren Reserve (Bond)) 25 - 2
5 okt 15:00 WIDEX GZC DONK EG2 (Gemengd-E <11 1e deel) - Waterpolo Residentie (SG) EG1 (Gemengd-E <11) 7 - 4
5 okt 14:15 WIDEX GZC DONK EG1 (Gemengd-E <11) - MNC Dordrecht EG2 (Gemengd-E <11) 15 - 3
5 okt 14:15 De Walvisch Regio Noord CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - WIDEX GZC DONK CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) 7 - 17
29 sep 18:50 ZV De Zaan BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - WIDEX GZC DONK BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) 14 - 17
29 sep 17:15 WIDEX GZC DONK H7 (Heren) - AZL H2 (Heren) 5 - 3
29 sep 16:55 Waterpolo Residentie (SG) Residentie DG*3 (Gemengd-D <13) - WIDEX GZC DONK WIDEX GZC DONK DG*2 (Gemengd-D <13) 1 - 13
29 sep 16:30 WIDEX GZC DONK Da4 (Dames) - ZVVS Da3 (Dames) 2 - 5
28 sep 21:00 WIDEX GZC DONK H6 (Heren) - De Linge/PCG (SG) H4 (Heren) 12 - 7
28 sep 20:15 WIDEX GZC DONK H5 (Heren Reserve (Bond)) - Wiekslag H2 (Heren Reserve (Bond)) 10 - 13
28 sep 19:30 AZC H3 (Heren Reserve (Bond)) - WIDEX GZC DONK H3 (Heren Reserve (Bond)) 6 - 11
28 sep 19:00 WIDEX GZC DONK Da1 (Dames (Bond)) - ZV De Zaan Da1 (Dames (Bond)) 12 - 5
28 sep 18:35 AZC AJ1 (Jongens-A <19) - WIDEX GZC DONK AJ1 (Jongens-A <19) 10 - 8
28 sep 18:00 ZV De Zaan H1 (Heren (Bond)) - WIDEX GZC DONK H1 (Heren (Bond)) 6 - 1
28 sep 17:30 WIDEX GZC DONK Da2 (ManMeer Cup Dames Ronde 1) - ZV De Zaan Da2 (ManMeer Cup Dames Ronde 1) 4 - 13
28 sep 17:15 De Ham CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - WIDEX GZC DONK CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) 19 - 9
28 sep 16:55 ZV De Zaan H3 (Heren Reserve (Bond)) - WIDEX GZC DONK H4 (Heren Reserve (Bond)) 10 - 9
28 sep 16:15 WIDEX GZC DONK CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) - ZVL-1886 Tetteroo CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) 2 - 14
28 sep 15:50 ZV De Zaan H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 3) - WIDEX GZC DONK H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 1) 7 - 10
28 sep 15:15 WIDEX GZC DONK Da3 (Dames (Bond)) - ZV De Zaan Da3 (Dames (Bond)) 2 - 12
28 sep 14:50 Z&PC Rotterdam Rotterdam DG*1 (Gemengd-D <13) - WIDEX GZC DONK DG1 (Gemengd-D <13) 6 - 11
22 sep 15:00 WIDEX GZC DONK Da1 (Dames (Bond)) - Polar Bears Da1 (Dames (Bond)) 19 - 7
21 sep 20:30 Polar Bears H3 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 1) - WIDEX GZC DONK H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 1) 15 - 13
21 sep 18:35 Z&PC De Gouwe Da1 (Dames (Bond)) - WIDEX GZC DONK Da2 (ManMeer Cup Dames Ronde 1) 16 - 9
21 sep 17:40 WZC (SG) DG2 (Gemengd-D <13) - WIDEX GZC DONK WIDEX GZC DONK DG*2 (Gemengd-D <13) 7 - 8
21 sep 16:55 WIDEX GZC DONK H3 (Heren Reserve (Bond)) - ZVVS H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 1) 13 - 6
21 sep 16:15 ZVL-1886 Tetteroo EG5 (Gemengd-E <11) - WIDEX GZC DONK EG2 (Gemengd-E <11 1e deel) 1 - 17
21 sep 15:45 Polar Bears CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) - WIDEX GZC DONK CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) 4 - 8
21 sep 15:30 WIDEX GZC DONK CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - ZVL-1886 Tetteroo CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) 16 - 14
15 sep 17:00 Waterpolo Residentie (SG) H3 (Heren) - WIDEX GZC DONK H7 (Heren) 2 - 6
14 sep 18:45 Het Y Da2 (Dames (Bond)) - WIDEX GZC DONK Da3 (Dames (Bond)) 14 - 2
14 sep 17:00 Sassenheim Sassenheim EG*1 (Gemengd-E <11) - WIDEX GZC DONK EG2 (Gemengd-E <11 1e deel) 16 - 5
14 sep 17:00 Aquadraat (SG) Da2 (Dames) - WIDEX GZC DONK Da4 (Dames) 6 - 5
14 sep 16:00 WIDEX GZC DONK WIDEX GZC DONK DG*2 (Gemengd-D <13) - BZ&PC BZ&PC DG*1 (Gemengd-D <13) 5 - 11
14 sep 16:00 MNC Dordrecht H7 (Heren) - WIDEX GZC DONK H6 (Heren) 12 - 9
14 sep 15:15 WIDEX GZC DONK DG1 (Gemengd-D <13) - MNC Dordrecht DG2 (Gemengd-D <13) 27 - 2
Verenigingsinformatie
NaamWIDEX GZC DONK
AccommodatiegegevensGroenhovenbad
GOUDA