Er is geen programma bekend.
DatumTijdWedstrijdUitslag
28 mei 19:30 EZC H1 (Heren (Bond)) - Zwemvereniging Utrecht H1 (Heren (Bond)) 6 - 12
21 mei 19:00 Zwemvereniging Utrecht H1 (Heren (Bond)) - ENC Arnhem (SG) H1 (Heren (Bond)) 13 - 12
14 mei 19:55 Livo H1 (Heren (Bond)) - Zwemvereniging Utrecht H1 (Heren (Bond)) 6 - 9
12 mei 21:00 HZC de Robben H1 (Heren (Bond)) - Zwemvereniging Utrecht H1 (Heren (Bond)) 23 - 7
7 mei 18:00 Zwemvereniging Utrecht H1 (Heren (Bond)) - VZ&PC H1 (Heren (Bond)) 9 - 10
30 apr 17:30 Zwemvereniging Utrecht H1 (Heren (Bond)) - HZC de Robben H1 (Heren (Bond)) 11 - 20
24 apr 15:45 De Dolfijn De Dolfijn Da2/De Waterwolf Da1 (Dames) - Zwemvereniging Utrecht Da3 (Dames) 7 - 1
23 apr 20:00 De Aalscholver H2 (Heren) - Zwemvereniging Utrecht H4 (Heren) 3 - 9
23 apr 19:45 Zwemvereniging Utrecht H3 (Heren) - Het Zinkstuk H1 (Heren) 9 - 6
23 apr 19:20 JAWS Amsterdam H2 (Heren Reserve) - Zwemvereniging Utrecht H2 (Heren Reserve) 7 - 7
23 apr 19:00 Zwemvereniging Utrecht H5 (Heren) - De Vaart H2 (Heren) 6 - 12
23 apr 18:45 Zwemvereniging Utrecht Da5 (Dames) - De Aalscholver Da1 (Dames) 6 - 4
23 apr 18:45 HZC de Robben H4 (Heren) - Zwemvereniging Utrecht H7 (Heren) 8 - 4
23 apr 18:15 Zwemvereniging Utrecht Da2 (Dames) - De Duinkikkers Da1 (Dames) 17 - 1
23 apr 17:30 Zwemvereniging Utrecht H6 (Heren) - Aquarijn H4 (Heren) 6 - 9
22 apr 21:30 Zwemvereniging Utrecht H1 (Heren (Bond)) - SGHA H1 (Heren (Bond)) 12 - 9
16 apr 17:30 Zwemvereniging Utrecht H1 (Heren (Bond)) - Orca H1 (Heren (Bond)) 14 - 8
10 apr 16:30 Zwemvereniging Utrecht H1 (Heren (Bond)) - EZC H1 (Heren (Bond)) 19 - 12
9 apr 20:00 De Fuut H2 (Heren) - Zwemvereniging Utrecht H3 (Heren) 3 - 9
9 apr 19:40 ZPCH H3 (Heren) - Zwemvereniging Utrecht H5 (Heren) 14 - 3
9 apr 19:35 Zwemvereniging Utrecht Da3 (Dames) - Watervlo Da2 (Dames) 9 - 6
9 apr 19:15 De Fuut H3 (Heren) - Zwemvereniging Utrecht H6 (Heren) 3 - 3
9 apr 19:00 VZ&PC H1 (Heren (Bond)) - Zwemvereniging Utrecht H1 (Heren (Bond)) 14 - 5
9 apr 18:50 Zwemvereniging Utrecht H7 (Heren) - De Otters Het Gooi H3 (Heren) 10 - 14
9 apr 18:45 Zwemvereniging Utrecht H2 (Heren Reserve) - HZC de Robben H2 (Heren Reserve) 5 - 9
9 apr 18:00 Zwemvereniging Utrecht H4 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H9 (Heren) 12 - 6
9 apr 18:00 Zwemvereniging Utrecht CG1 (Gemengd-C <15) - ZPC Woerden CG1 (Gemengd-C <15) 6 - 11
9 apr 17:45 De Albatros De Albatros/De Fuut Da1 (Dames) - Zwemvereniging Utrecht Da4 (Dames) 4 - 8
9 apr 17:30 DJK-ZAR Da1 (Dames) - Zwemvereniging Utrecht Da5 (Dames) 1 - 8
3 apr 16:15 De Amstel H1 (Heren) - Zwemvereniging Utrecht H7 (Heren) 9 - 2
2 apr 20:15 Zwemvereniging Utrecht H3 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H8 (Heren) 14 - 8
2 apr 19:45 Zwemvereniging Utrecht H1 (Heren (Bond)) - De Mors H1 (Heren (Bond)) 19 - 10
2 apr 19:40 Het Y H3 (Heren Reserve) - Zwemvereniging Utrecht H2 (Heren Reserve) 10 - 8
2 apr 19:30 Zwemvereniging Utrecht H5 (Heren) - ZV Haerlem H4 (Heren) 8 - 11
2 apr 19:15 De Reuring Da1 (Dames) - Zwemvereniging Utrecht Da3 (Dames) 10 - 6
2 apr 18:55 Het Y H4 (Heren) - Zwemvereniging Utrecht H4 (Heren) 4 - 6
2 apr 18:45 Zwemvereniging Utrecht H6 (Heren) - ZPC Woerden H3 (Heren) 5 - 6
2 apr 18:00 Zwemvereniging Utrecht Da5 (Dames) - ZPCH Da2 (Dames) 5 - 6
2 apr 18:00 Zwemvereniging Utrecht Da2 (Dames) - De Otters Het Gooi Da1 (Dames) 7 - 3
2 apr 16:15 Aquarijn Da3 (Dames) - Zwemvereniging Utrecht Da4 (Dames) 9 - 2
30 maa 21:15 SGHA H1 (Heren (Bond)) - Zwemvereniging Utrecht H1 (Heren (Bond)) 12 - 10
26 maa 21:35 DWT H2 (Heren Reserve) - Zwemvereniging Utrecht H2 (Heren Reserve) 7 - 13
26 maa 20:45 De Aalscholver H3 (Heren) - Zwemvereniging Utrecht H5 (Heren) 13 - 9
26 maa 20:00 Zwemvereniging Utrecht H1 (Heren (Bond)) - WSG ESTA (SG) H1 (Heren (Bond)) 15 - 11
26 maa 20:00 De Aalscholver H4 (Heren) - Zwemvereniging Utrecht H7 (Heren) 7 - 9
26 maa 19:30 Zwemvereniging Utrecht H3 (Heren) - Watervlo H3 (Heren) 9 - 5
26 maa 18:45 Zwemvereniging Utrecht H6 (Heren) - De Duinkikkers H3 (Heren) 2 - 9
26 maa 18:30 Aquarijn Da4 (Dames) - Zwemvereniging Utrecht Da5 (Dames) 16 - 4
26 maa 18:15 Zwemvereniging Utrecht Da3 (Dames) - Domstad (SG) Da1 (Dames) 9 - 3
26 maa 18:00 Zwemvereniging Utrecht Da4 (Dames) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da4 (Dames) 6 - 8
26 maa 17:30 Zwemvereniging Utrecht Da2 (Dames) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da3 (Dames) 9 - 3
26 maa 17:30 BZC Brandenburg CG1 (Gemengd-C <15) - Zwemvereniging Utrecht CG1 (Gemengd-C <15) 21 - 6
25 maa 21:30 Zwemvereniging Utrecht H1 (Heren (Bond)) - Livo H1 (Heren (Bond)) 7 - 7
19 maa 18:45 ENC Arnhem (SG) H1 (Heren (Bond)) - Zwemvereniging Utrecht H1 (Heren (Bond)) 11 - 15
19 maa 18:15 De Vuursche H3 (Heren) - Zwemvereniging Utrecht H6 (Heren) 10 - 10
19 maa 18:15 Zwemvereniging Utrecht H4 (Heren) - De Dolfijn H3 (Heren) 15 - 0
19 maa 17:30 Zwemvereniging Utrecht CG1 (Gemengd-C <15) - De Vuursche CG1 (Gemengd-C <15) 10 - 3
19 maa 16:05 De Ham Da4 (Dames) - Zwemvereniging Utrecht Da2 (Dames) 3 - 10
13 maa 16:30 Het Zinkstuk Da1 (Dames) - Zwemvereniging Utrecht Da4 (Dames) 9 - 4
12 maa 20:20 Zwemvereniging Utrecht H4 (Heren) - De Meeuwen Diemen H2 (Heren) 16 - 4
12 maa 19:35 Zwemvereniging Utrecht Da5 (Dames) - De Meeuwen Diemen Da2 (Dames) 7 - 1
12 maa 19:15 IJsselmeer H2 (Heren) - Zwemvereniging Utrecht H6 (Heren) 4 - 8
12 maa 19:15 WS Twente H1 (Heren (Bond)) - Zwemvereniging Utrecht H1 (Heren (Bond)) 10 - 9
12 maa 18:50 Zwemvereniging Utrecht H7 (Heren) - De Vaart H3 (Heren) 8 - 5
12 maa 18:00 Zwemvereniging Utrecht CG1 (Gemengd-C <15) - De Vaart CG1 (Gemengd-C <15) 21 - 10
12 maa 17:30 De Dolfijn Da1 (Dames) - Zwemvereniging Utrecht Da2 (Dames) 2 - 7
12 maa 17:30 BZC Brandenburg H3 (Heren) - Zwemvereniging Utrecht H3 (Heren) 2 - 13
12 maa 17:30 De Ham Da5 (Dames) - Zwemvereniging Utrecht Da3 (Dames) 3 - 10
5 maa 19:35 De Snippen Da1 (Dames) - Zwemvereniging Utrecht Da3 (Dames) 4 - 6
26 feb 20:00 DraGor (SG) H1 (Heren (Bond)) - Zwemvereniging Utrecht H1 (Heren (Bond)) 13 - 18
19 feb 16:15 Oceanus H3 (Heren Reserve) - Zwemvereniging Utrecht H2 (Heren Reserve) 4 - 11
13 feb 15:15 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H10 (Heren) - Zwemvereniging Utrecht H5 (Heren) 11 - 13
12 feb 20:40 ZPC Woerden Da1 (Dames) - Zwemvereniging Utrecht Da3 (Dames) 6 - 6
12 feb 20:00 ZV Haerlem H3 (Heren) - Zwemvereniging Utrecht H4 (Heren) 5 - 4
12 feb 19:45 Zwemvereniging Utrecht Da2 (Dames) - Aquarijn Da2 (Dames) 11 - 2
12 feb 19:00 Zwemvereniging Utrecht Da4 (Dames) - De Vaart Da1 (Dames) 5 - 2
12 feb 19:00 DJK-ZAR H2 (Heren Reserve) - Zwemvereniging Utrecht H2 (Heren Reserve) 5 - 6
12 feb 17:30 Zwemvereniging Utrecht H6 (Heren) - De Albatros H2 (Heren) 10 - 1
6 feb 17:30 Het Zinkstuk Da2 (Dames) - Zwemvereniging Utrecht Da5 (Dames) 3 - 9
5 feb 19:45 Zwemvereniging Utrecht H2 (Heren Reserve) - Watervlo H2 (Heren Reserve) 13 - 11
5 feb 19:35 Zwemvereniging Utrecht Da4 (Dames) - Watervlo Da3 (Dames) 5 - 5
5 feb 19:00 Zwemvereniging Utrecht H4 (Heren) - HZC de Robben H3 (Heren) 17 - 2
5 feb 18:50 Zwemvereniging Utrecht H7 (Heren) - Het Zinkstuk H2 (Heren) 10 - 12
5 feb 18:15 Zwemvereniging Utrecht H5 (Heren) - De Vuursche H2 (Heren) 8 - 7
5 feb 18:00 Zwemvereniging Utrecht CG1 (Gemengd-C <15) - De Fuut CG1 (Gemengd-C <15) 6 - 21
5 feb 17:30 Zwemvereniging Utrecht Da3 (Dames) - ZPCH Da1 (Dames) 4 - 6
5 feb 15:30 UZSC H7 (Heren) - Zwemvereniging Utrecht H3 (Heren) 5 - 10
29 jan 19:45 Zwemvereniging Utrecht H2 (Heren Reserve) - DAW H2 (Heren Reserve) 17 - 7
29 jan 19:00 Zwemvereniging Utrecht H4 (Heren) - DWT H3 (Heren) 8 - 5
29 jan 18:30 De Vaart H2 (Heren) - Zwemvereniging Utrecht H5 (Heren) 16 - 10
29 jan 18:15 Zwemvereniging Utrecht Da4 (Dames) - De Vuursche Da1 (Dames) 2 - 14
29 jan 18:15 Zwemvereniging Utrecht H7 (Heren) - ZV De Zaan H9 (Heren) 10 - 17
29 jan 18:05 ZV De Zaan Da4 (Dames) - Zwemvereniging Utrecht Da2 (Dames) 4 - 8
29 jan 17:30 Zwemvereniging Utrecht CG1 (Gemengd-C <15) - Aquarijn CG1 (Gemengd-C <15) 6 - 8
29 jan 17:30 Zwemvereniging Utrecht Da5 (Dames) - Oceanus Da2 (Dames) 8 - 10
27 nov 20:30 Zwemvereniging Utrecht H2 (Heren Reserve) - JAWS Amsterdam H2 (Heren Reserve) 14 - 8
27 nov 19:45 Zwemvereniging Utrecht H4 (Heren) - De Aalscholver H2 (Heren) 10 - 6
27 nov 19:00 Zwemvereniging Utrecht Da3 (Dames) - De Reuring Da1 (Dames) 8 - 8
27 nov 19:00 Aquarijn H4 (Heren) - Zwemvereniging Utrecht H6 (Heren) 6 - 6
27 nov 18:50 ZPCH Da2 (Dames) - Zwemvereniging Utrecht Da5 (Dames) 9 - 2
27 nov 18:15 Zwemvereniging Utrecht H7 (Heren) - HZC de Robben H4 (Heren) 8 - 14
27 nov 17:30 Zwemvereniging Utrecht Da4 (Dames) - Aquarijn Da3 (Dames) 3 - 8
20 nov 20:45 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H9 (Heren) - Zwemvereniging Utrecht H4 (Heren) 10 - 18
20 nov 20:15 Zwemvereniging Utrecht H3 (Heren) - De Fuut H2 (Heren) 14 - 4
20 nov 20:00 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da4 (Dames) - Zwemvereniging Utrecht Da4 (Dames) 4 - 6
20 nov 19:30 Zwemvereniging Utrecht H5 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H10 (Heren) 10 - 9
20 nov 19:30 HZC de Robben H2 (Heren Reserve) - Zwemvereniging Utrecht H2 (Heren Reserve) 10 - 9
20 nov 18:45 Zwemvereniging Utrecht Da5 (Dames) - Aquarijn Da4 (Dames) 5 - 9
20 nov 18:25 ZPC Woerden CG1 (Gemengd-C <15) - Zwemvereniging Utrecht CG1 (Gemengd-C <15) 8 - 5
20 nov 18:15 De Otters Het Gooi H3 (Heren) - Zwemvereniging Utrecht H7 (Heren) 11 - 8
20 nov 18:00 Zwemvereniging Utrecht H6 (Heren) - De Fuut H3 (Heren) 4 - 5
20 nov 15:30 Domstad (SG) Da1 (Dames) - Zwemvereniging Utrecht Da3 (Dames) 2 - 13
13 nov 21:05 De Otters Het Gooi Da1 (Dames) - Zwemvereniging Utrecht Da2 (Dames) 4 - 4
13 nov 20:30 De Vuursche H2 (Heren) - Zwemvereniging Utrecht H5 (Heren) 13 - 3
13 nov 20:15 Zwemvereniging Utrecht H2 (Heren Reserve) - Het Y H3 (Heren Reserve) 15 - 3
13 nov 19:30 Zwemvereniging Utrecht H4 (Heren) - Het Y H4 (Heren) 11 - 6
13 nov 19:10 ZPC Woerden H3 (Heren) - Zwemvereniging Utrecht H6 (Heren) 6 - 10
13 nov 19:00 De Meeuwen Diemen Da2 (Dames) - Zwemvereniging Utrecht Da5 (Dames) 7 - 10
13 nov 18:50 Zwemvereniging Utrecht H7 (Heren) - De Amstel H1 (Heren) 6 - 6
13 nov 18:45 Zwemvereniging Utrecht Da3 (Dames) - De Ham Da5 (Dames) 4 - 3
13 nov 18:00 De Mors H1 (Heren (Bond)) - Zwemvereniging Utrecht H1 (Heren (Bond)) 9 - 9
13 nov 18:00 Zwemvereniging Utrecht Da4 (Dames) - Het Zinkstuk Da1 (Dames) 2 - 7
13 nov 17:30 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H8 (Heren) - Zwemvereniging Utrecht H3 (Heren) 7 - 16
7 nov 18:30 De Duinkikkers H3 (Heren) - Zwemvereniging Utrecht H6 (Heren) 5 - 4
6 nov 20:35 Zwemvereniging Utrecht H2 (Heren Reserve) - DWT H2 (Heren Reserve) 10 - 3
6 nov 19:50 Zwemvereniging Utrecht H5 (Heren) - De Vaart H2 (Heren) 12 - 11
6 nov 19:45 WSG ESTA (SG) H1 (Heren (Bond)) - Zwemvereniging Utrecht H1 (Heren (Bond)) 9 - 11
6 nov 19:05 Zwemvereniging Utrecht Da3 (Dames) - ZPC Woerden Da1 (Dames) 8 - 9
6 nov 18:20 Zwemvereniging Utrecht H7 (Heren) - De Aalscholver H4 (Heren) 16 - 11
6 nov 18:15 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da3 (Dames) - Zwemvereniging Utrecht Da2 (Dames) 3 - 6
6 nov 17:45 De Vaart Da1 (Dames) - Zwemvereniging Utrecht Da4 (Dames) 8 - 8
6 nov 17:45 Watervlo H3 (Heren) - Zwemvereniging Utrecht H3 (Heren) 7 - 12
6 nov 17:30 Zwemvereniging Utrecht CG1 (Gemengd-C <15) - BZC Brandenburg CG1 (Gemengd-C <15) 5 - 18
6 nov 14:45 ZV De Zaan Da6 (Dames) - Zwemvereniging Utrecht Da5 (Dames) 6 - 4
30 okt 19:50 De Meeuwen Diemen H2 (Heren) - Zwemvereniging Utrecht H4 (Heren) 1 - 11
30 okt 19:40 ZPCH Da1 (Dames) - Zwemvereniging Utrecht Da3 (Dames) 8 - 5
30 okt 18:45 Zwemvereniging Utrecht H6 (Heren) - IJsselmeer H2 (Heren) 13 - 5
30 okt 18:45 Zwemvereniging Utrecht Da2 (Dames) - De Dolfijn Da1 (Dames) 7 - 4
30 okt 18:00 Zwemvereniging Utrecht Da5 (Dames) - Het Zinkstuk Da2 (Dames) 10 - 1
30 okt 18:00 Zwemvereniging Utrecht H3 (Heren) - BZC Brandenburg H3 (Heren) 12 - 4
30 okt 17:45 De Vaart H3 (Heren) - Zwemvereniging Utrecht H7 (Heren) 6 - 9
30 okt 17:00 Watervlo Da3 (Dames) - Zwemvereniging Utrecht Da4 (Dames) 14 - 6
30 okt 17:00 De Vaart CG1 (Gemengd-C <15) - Zwemvereniging Utrecht CG1 (Gemengd-C <15) 6 - 11
30 okt 16:10 ZPCH H3 (Heren) - Zwemvereniging Utrecht H5 (Heren) 18 - 4
23 okt 17:45 Watervlo H4 (Heren) - Zwemvereniging Utrecht H6 (Heren) 5 - 5
16 okt 19:30 Oceanus Da2 (Dames) - Zwemvereniging Utrecht Da5 (Dames) 10 - 6
16 okt 19:00 Zwemvereniging Utrecht H1 (Heren (Bond)) - WS Twente H1 (Heren (Bond)) 14 - 8
9 okt 20:45 Orca H1 (Heren (Bond)) - Zwemvereniging Utrecht H1 (Heren (Bond)) 10 - 13
9 okt 19:45 Zwemvereniging Utrecht H2 (Heren Reserve) - DJK-ZAR H2 (Heren Reserve) 6 - 7
9 okt 19:15 De Albatros H1 (Heren) - Zwemvereniging Utrecht H3 (Heren) 7 - 6
9 okt 19:00 Zwemvereniging Utrecht H5 (Heren) - ZV Haerlem H4 (Heren) 4 - 17
9 okt 18:45 Zwemvereniging Utrecht H4 (Heren) - ZV Haerlem H3 (Heren) 10 - 3
9 okt 18:30 De Albatros H2 (Heren) - Zwemvereniging Utrecht H6 (Heren) 2 - 7
9 okt 18:15 Zwemvereniging Utrecht H7 (Heren) - De Meerkoeten H1 (Heren) 5 - 4
9 okt 18:15 De Vuursche Da1 (Dames) - Zwemvereniging Utrecht Da4 (Dames) 9 - 3
9 okt 18:00 Zwemvereniging Utrecht Da3 (Dames) - De Snippen Da1 (Dames) 7 - 0
9 okt 17:30 Zwemvereniging Utrecht CG1 (Gemengd-C <15) - De Amstel CG1 (Gemengd-C <15) 3 - 13
9 okt 16:45 Aquarijn Da2 (Dames) - Zwemvereniging Utrecht Da2 (Dames) 2 - 11
3 okt 20:45 Het Zinkstuk H2 (Heren) - Zwemvereniging Utrecht H7 (Heren) 7 - 6
2 okt 20:30 Zwemvereniging Utrecht H1 (Heren (Bond)) - DraGor (SG) H1 (Heren (Bond)) 14 - 9
2 okt 20:30 Watervlo H2 (Heren Reserve) - Zwemvereniging Utrecht H2 (Heren Reserve) 10 - 9
2 okt 20:15 De Aalscholver H3 (Heren) - Zwemvereniging Utrecht H5 (Heren) 14 - 8
2 okt 20:15 Zwemvereniging Utrecht Da3 (Dames) - ZV De Zaan Da5 (Dames) 2 - 11
2 okt 19:30 Zwemvereniging Utrecht H6 (Heren) - Watervlo H4 (Heren) 8 - 7
2 okt 18:45 Zwemvereniging Utrecht H3 (Heren) - UZSC H7 (Heren) 13 - 3
2 okt 18:45 Zwemvereniging Utrecht Da5 (Dames) - DWT Da2 (Dames) 5 - 3
2 okt 18:45 HZC de Robben H3 (Heren) - Zwemvereniging Utrecht H4 (Heren) 3 - 9
2 okt 18:00 Zwemvereniging Utrecht Da4 (Dames) - Zwemclub Zeist Da1 (Dames) 11 - 1
2 okt 17:45 De Fuut CG1 (Gemengd-C <15) - Zwemvereniging Utrecht CG1 (Gemengd-C <15) 17 - 6
25 sep 19:45 Zwemvereniging Utrecht H3 (Heren) - Zwemclub Zeist ZC Zeist H1/de Duinkikkers H3 (Heren) 23 - 2
25 sep 19:30 De Aalscholver CG1 (Gemengd-C <15) - Zwemvereniging Utrecht CG1 (Gemengd-C <15) 15 - 1
25 sep 19:00 Zwemvereniging Utrecht H5 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H10 (Heren) 18 - 9
25 sep 18:15 DJK-ZAR H4 (Heren) - Zwemvereniging Utrecht H4 (Heren) 5 - 19
25 sep 18:15 Zwemvereniging Utrecht H6 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H11 (Heren) 16 - 5
25 sep 17:40 IJsselmeer H3 (Heren) - Zwemvereniging Utrecht H7 (Heren) 5 - 4
25 sep 17:15 De Ham H4 (Heren Reserve) - Zwemvereniging Utrecht H2 (Heren Reserve) 9 - 6
18 sep 20:20 Zwemvereniging Utrecht H4 (Heren) - ZPCH H2 (Heren) 8 - 7
18 sep 19:35 Zwemvereniging Utrecht H5 (Heren) - De Vuursche H2 (Heren) 7 - 11
18 sep 18:50 Zwemvereniging Utrecht H7 (Heren) - De Vuursche H4 (Heren) 11 - 4
18 sep 18:30 VZC H4 (Heren) - Zwemvereniging Utrecht H3 (Heren) 3 - 7
18 sep 18:00 Zwemvereniging Utrecht CG1 (Gemengd-C <15) - De Albatros CG1 (Gemengd-C <15) 10 - 13
18 sep 17:45 VZC H5 (Heren) - Zwemvereniging Utrecht H6 (Heren) 2 - 22
18 sep 17:30 - Zwemvereniging Utrecht Da2 (Dames) 2 - 20
Verenigingsinformatie
NaamZwemvereniging Utrecht
AccommodatiegegevensDe Kwakel
UTRECHT