DatumTijdWedstrijdLocatie
31 okt 18:00 Zwemvereniging Utrecht Da4 (Dames) - De Albatros De Albatros Da1/De Fuut (Dames)De Kwakel
31 okt 18:30 De Albatros H2 (Heren) - Zwemvereniging Utrecht H6 (Heren)Sportcentrum Helsdingen
31 okt 18:45 Zwemvereniging Utrecht H5 (Heren) - De Albatros H1 (Heren)De Kwakel
31 okt 19:10 ZPCH H2 (Heren) - Zwemvereniging Utrecht H3 (Heren)Sportcomplex Koning Willem Alexander
31 okt 19:30 Zwemvereniging Utrecht H2 (Heren Reserve) - Watervlo H2 (Heren Reserve)De Kwakel
31 okt 19:30 De Aalscholver H3 (Heren) - Zwemvereniging Utrecht H4 (Heren)Almere Poort
31 okt 19:40 De Otters Het Gooi Da1 (Dames) - Zwemvereniging Utrecht Da2 (Dames)Sportcentrum De Zandzee
7 nov 18:00 Zwemvereniging Utrecht Da3 (Dames) - De Duinkikkers Da1 (Dames)De Kwakel
7 nov 18:00 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H8 (Heren) - Zwemvereniging Utrecht H3 (Heren)Sportcomplex Amerena
7 nov 18:15 Zwemclub Zeist H2 (Heren) - Zwemvereniging Utrecht H6 (Heren)Dijnselburg
7 nov 18:15 Zwemvereniging Utrecht H7 (Heren) - IJsselmeer H3 (Heren)De Kwakel
7 nov 18:45 Zwemvereniging Utrecht Da2 (Dames) - ZV De Zaan Da4 (Dames)De Kwakel
7 nov 18:55 De Otters Het Gooi Da2 (Dames) - Zwemvereniging Utrecht Da4 (Dames)Sportcentrum De Zandzee
7 nov 19:00 Zwemvereniging Utrecht H5 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H10 (Heren)De Kwakel
7 nov 19:30 Zwemvereniging Utrecht Da1 (Dames (Bond)) - Z&PC Rotterdam Da1 (Dames (Bond))De Kwakel
7 nov 20:30 Zwemvereniging Utrecht H1 (Heren (Bond)) - EZC H1 (Heren (Bond))De Kwakel
8 nov 16:50 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da5 (Dames) - Zwemvereniging Utrecht Da5 (Dames)Sportcomplex Amerena
14 nov 15:45 VZ&PC H1 (Heren (Bond)) - Zwemvereniging Utrecht H1 (Heren (Bond))De Stamper
14 nov 18:15 Zwemvereniging Utrecht Da4 (Dames) - Het Zinkstuk Da1 (Dames)De Kwakel
14 nov 18:45 ZPC Woerden H3 (Heren) - Zwemvereniging Utrecht H7 (Heren)Het Batensteinbad
14 nov 19:00 Zwemvereniging Utrecht Da5 (Dames) - ZPCH Da2 (Dames)De Kwakel
14 nov 19:15 De Reuring Da1 (Dames) - Zwemvereniging Utrecht Da2 (Dames)Duikerdel
14 nov 19:30 ZPC Woerden Da1 (Dames) - Zwemvereniging Utrecht Da3 (Dames)Het Batensteinbad
14 nov 19:45 BZC Da1 (Dames (Bond)) - Zwemvereniging Utrecht Da1 (Dames (Bond))De Hofstee
14 nov 19:45 Zwemvereniging Utrecht H6 (Heren) - De Vaart H3 (Heren)De Kwakel
14 nov 20:30 Zwemvereniging Utrecht H2 (Heren Reserve) - DAW H2 (Heren Reserve)De Kwakel
21 nov 15:00 Watervlo Da5 (Dames) - Zwemvereniging Utrecht Da5 (Dames)Fletiomare
21 nov 16:30 Watervlo H4 (Heren) - Zwemvereniging Utrecht H6 (Heren)Fletiomare
21 nov 17:00 De Vuursche Da1 (Dames) - Zwemvereniging Utrecht Da4 (Dames)De Trits
21 nov 17:30 Zwemvereniging Utrecht Da3 (Dames) - H.B.W. (SG) Da2 (Dames)De Kwakel
21 nov 17:45 BZC Brandenburg H3 (Heren) - Zwemvereniging Utrecht H3 (Heren)Brandenburg
21 nov 18:15 Zwemvereniging Utrecht Da2 (Dames) - ZPCH Da1 (Dames)De Kwakel
21 nov 19:00 Zwemvereniging Utrecht H2 (Heren Reserve) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H6 (Heren Reserve)De Kwakel
21 nov 19:00 Zwemvereniging Utrecht H7 (Heren) - De Snippen H2 (Heren)De Kwakel
21 nov 19:10 De Meeuwen Diemen H2 (Heren) - Zwemvereniging Utrecht H4 (Heren)Weth. F.B. Duran
21 nov 19:45 Zwemvereniging Utrecht H5 (Heren) - VZC H4 (Heren)De Kwakel
21 nov 20:00 Zwemvereniging Utrecht Da1 (Dames (Bond)) - Katwijk Da1 (Dames (Bond))De Kwakel
21 nov 21:00 Zwemvereniging Utrecht H1 (Heren (Bond)) - WSG ESTA (SG) H1 (Heren (Bond))De Kwakel
28 nov 17:30 Zwemvereniging Utrecht Da5 (Dames) - DJK-ZAR Da1 (Dames)De Kwakel
28 nov 17:30 Zwemvereniging Utrecht H7 (Heren) - Watervlo H5 (Heren)De Kwakel
28 nov 18:00 De Vaart H2 (Heren) - Zwemvereniging Utrecht H5 (Heren)De Duker
28 nov 18:15 Zwemvereniging Utrecht H6 (Heren) - Aquarijn H4 (Heren)De Kwakel
28 nov 18:15 Zwemvereniging Utrecht Da4 (Dames) - De Aalscholver Da1 (Dames)De Kwakel
28 nov 19:00 Zwemvereniging Utrecht Da3 (Dames) - Watervlo Da3 (Dames)De Kwakel
28 nov 19:00 Zwemvereniging Utrecht H4 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H9 (Heren)De Kwakel
28 nov 19:00 Orca H1 (Heren (Bond)) - Zwemvereniging Utrecht H1 (Heren (Bond))De Blauwe Golf
28 nov 19:45 Zwemvereniging Utrecht H3 (Heren) - UZSC H7 (Heren)De Kwakel
28 nov 19:45 Zwemvereniging Utrecht H2 (Heren Reserve) - De Ham H4 (Heren Reserve)De Kwakel
28 nov 19:50 West-Friesland (SG) Da2 (Dames) - Zwemvereniging Utrecht Da2 (Dames)De Waterhoorn
5 dec 14:15 Aquarijn Da5 (Dames) - Zwemvereniging Utrecht Da5 (Dames)Sportcomplex Merwestein
5 dec 16:30 Aquarijn Da2 (Dames) - Zwemvereniging Utrecht Da3 (Dames)Sportcomplex Merwestein
5 dec 18:00 Het Y H4 (Heren) - Zwemvereniging Utrecht H3 (Heren)Sportfondsenbad Oost
5 dec 18:00 Zwemvereniging Utrecht Da4 (Dames) - Aquarijn Da3 (Dames)De Kwakel
5 dec 18:30 De Vuursche H2 (Heren) - Zwemvereniging Utrecht H4 (Heren)De Trits
5 dec 18:45 Zwemvereniging Utrecht H7 (Heren) - De Vaart H4 (Heren)De Kwakel
12 dec 17:30 Zwemvereniging Utrecht Da3 (Dames) - De Waterwolf De Waterwolf Da1/De Dolfijn Da2 (Dames)De Kwakel
12 dec 18:15 Zwemvereniging Utrecht Da2 (Dames) - De Dolfijn Da1 (Dames)De Kwakel
12 dec 18:35 ZPCH H3 (Heren) - Zwemvereniging Utrecht H4 (Heren)Sportcomplex Koning Willem Alexander
12 dec 19:00 Zwemvereniging Utrecht Da1 (Dames (Bond)) - Z&PC De Gouwe Da2 (Dames (Bond))De Kwakel
12 dec 19:00 Zwemvereniging Utrecht H7 (Heren) - ZV De Zaan H9 (Heren)De Kwakel
12 dec 19:00 Zwemclub Zeist Da1 (Dames) - Zwemvereniging Utrecht Da4 (Dames)Dijnselburg
12 dec 19:30 Oceanus H3 (Heren Reserve) - Zwemvereniging Utrecht H2 (Heren Reserve)De Waterlelie
12 dec 19:40 De Meeuwen Diemen De Meeuwen Da2 (Dames) - Zwemvereniging Utrecht Da5 (Dames)Weth. F.B. Duran
12 dec 19:45 Zwemvereniging Utrecht H6 (Heren) - De Vuursche H3 (Heren)De Kwakel
12 dec 20:05 Zwemvereniging Utrecht H1 (Heren (Bond)) - Livo H1 (Heren (Bond))De Kwakel
12 dec 20:15 De Aalscholver H2 (Heren) - Zwemvereniging Utrecht H3 (Heren)Almere Poort
12 dec 20:30 Zwemvereniging Utrecht H5 (Heren) - Aquarijn H3 (Heren)De Kwakel
19 dec 18:30 EZC H1 (Heren (Bond)) - Zwemvereniging Utrecht H1 (Heren (Bond))Het Slagman
9 jan 16:00 WIDEX GZC DONK Da3 (Dames (Bond)) - Zwemvereniging Utrecht Da1 (Dames (Bond))Groenhovenbad
9 jan 16:40 HZC de Robben H3 (Heren) - Zwemvereniging Utrecht H5 (Heren)De Lieberg
9 jan 17:20 ZV De Zaan Da5 (Dames) - Zwemvereniging Utrecht Da3 (Dames)De Slag
9 jan 17:30 Zwemvereniging Utrecht Da5 (Dames) - De Amstel Da1 (Dames)De Kwakel
9 jan 18:10 HZC de Robben H2 (Heren Reserve) - Zwemvereniging Utrecht H2 (Heren Reserve)De Lieberg
9 jan 18:15 Zwemvereniging Utrecht Da4 (Dames) - De Duinkikkers Da2 (Dames)De Kwakel
9 jan 19:00 Zwemvereniging Utrecht H4 (Heren) - De Amstel H1 (Heren)De Kwakel
9 jan 19:40 De Otters Het Gooi H3 (Heren) - Zwemvereniging Utrecht H7 (Heren)Sportcentrum De Zandzee
9 jan 19:45 Zwemvereniging Utrecht H3 (Heren) - ZV Haerlem H5 (Heren)De Kwakel
9 jan 19:45 De Aalscholver H4 (Heren) - Zwemvereniging Utrecht H6 (Heren)Almere Poort
9 jan 20:15 HZC de Robben H1 (Heren (Bond)) - Zwemvereniging Utrecht H1 (Heren (Bond))De Lieberg
9 jan 20:25 De Snippen Da1 (Dames) - Zwemvereniging Utrecht Da2 (Dames)De Meerkamp
16 jan 17:35 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da3 (Dames) - Zwemvereniging Utrecht Da3 (Dames)Sportcomplex Amerena
16 jan 18:00 Zwemvereniging Utrecht Da4 (Dames) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da4 (Dames)De Kwakel
16 jan 18:15 DJK-ZAR H4 (Heren) - Zwemvereniging Utrecht H3 (Heren)Sportplaza Mercator
16 jan 18:40 ENC Arnhem (SG) H1 (Heren (Bond)) - Zwemvereniging Utrecht H1 (Heren (Bond))Valkenhuizen
16 jan 18:45 ZVL-1886 Tetteroo Da4 (Dames (Bond)) - Zwemvereniging Utrecht Da1 (Dames (Bond))De Zijl
16 jan 18:45 De Fuut H3 (Heren) - Zwemvereniging Utrecht H7 (Heren)MFA Safari
16 jan 18:45 Zwemvereniging Utrecht Da5 (Dames) - Oceanus Da2 (Dames)De Kwakel
16 jan 19:30 Zwemvereniging Utrecht H5 (Heren) - UZSC H9 (Heren)De Kwakel
16 jan 19:35 IJsselmeer H2 (Heren) - Zwemvereniging Utrecht H6 (Heren)Sportcentrum De Meent
16 jan 20:15 Zwemvereniging Utrecht H2 (Heren Reserve) - Het Y H3 (Heren Reserve)De Kwakel
16 jan 20:45 ZV Haerlem H6 (Heren) - Zwemvereniging Utrecht H4 (Heren)De Planeet
23 jan 14:45 Watervlo Da4 (Dames) - Zwemvereniging Utrecht Da4 (Dames)Fletiomare
23 jan 17:30 Zwemvereniging Utrecht Da2 (Dames) - Watervlo Da2 (Dames)De Kwakel
23 jan 18:15 Zwemvereniging Utrecht H2 (Heren Reserve) - JAWS Amsterdam H2 (Heren Reserve)De Kwakel
23 jan 18:15 Zwemvereniging Utrecht H6 (Heren) - VZC H5 (Heren)De Kwakel
23 jan 18:45 DWT Da2 (Dames) - Zwemvereniging Utrecht Da5 (Dames)Boerhaavebad
23 jan 19:00 Zwemvereniging Utrecht Da3 (Dames) - UZSC Da5 (Dames)De Kwakel
23 jan 19:15 Zwemvereniging Utrecht Da1 (Dames (Bond)) - ZV De Zaan Da3 (Dames (Bond))De Kwakel
23 jan 20:15 Zwemvereniging Utrecht H1 (Heren (Bond)) - HZPC/Avéna (SG) H1 (Heren (Bond))De Kwakel
30 jan 16:20 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H10 (Heren) - Zwemvereniging Utrecht H5 (Heren)Sportcomplex Amerena
30 jan 16:30 De Ham Da5 (Dames) - Zwemvereniging Utrecht Da3 (Dames)De Crommenije
30 jan 16:30 JAWS Amsterdam Da1 (Dames) - Zwemvereniging Utrecht Da2 (Dames)De Mirandabad
30 jan 17:30 Zwemvereniging Utrecht Da5 (Dames) - ZPC Woerden Da2 (Dames)De Kwakel
30 jan 18:00 De Aalscholver H5 (Heren) - Zwemvereniging Utrecht H7 (Heren)Almere Poort
30 jan 18:00 Het Y Da2 (Dames (Bond)) - Zwemvereniging Utrecht Da1 (Dames (Bond))Sportfondsenbad Oost
30 jan 18:15 De Mors H1 (Heren (Bond)) - Zwemvereniging Utrecht H1 (Heren (Bond))De Koerbelt
30 jan 18:15 Zwemvereniging Utrecht Da4 (Dames) - De Vaart Da1 (Dames)De Kwakel
30 jan 19:45 Zwemvereniging Utrecht H3 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H8 (Heren)De Kwakel
30 jan 20:30 Zwemvereniging Utrecht H2 (Heren Reserve) - DJK-ZAR H2 (Heren Reserve)De Kwakel
31 jan 17:45 De Duinkikkers H3 (Heren) - Zwemvereniging Utrecht H6 (Heren)Sportboulevard de Engh
6 feb 17:05 De Dolfijn H3 (Heren) - Zwemvereniging Utrecht H3 (Heren)Sloterparkbad
6 feb 17:30 Zwemvereniging Utrecht H6 (Heren) - De Albatros H2 (Heren)De Kwakel
6 feb 18:15 Zwemvereniging Utrecht H5 (Heren) - De Fuut H2 (Heren)De Kwakel
6 feb 18:30 Watervlo H2 (Heren Reserve) - Zwemvereniging Utrecht H2 (Heren Reserve)Fletiomare
6 feb 19:00 Zwemvereniging Utrecht Da2 (Dames) - De Otters Het Gooi Da1 (Dames)De Kwakel
6 feb 19:30 DAW H4 (Heren) - Zwemvereniging Utrecht H4 (Heren)Sportcomplex Hoornsevaart
6 feb 19:45 Zwemvereniging Utrecht H1 (Heren (Bond)) - DraGor (SG) H1 (Heren (Bond))De Kwakel
6 feb 20:45 De Albatros De Albatros Da1/De Fuut (Dames) - Zwemvereniging Utrecht Da4 (Dames)MFA Safari
13 feb 14:50 ZV De Zaan Da4 (Dames) - Zwemvereniging Utrecht Da2 (Dames)De Slag
13 feb 17:30 Zwemvereniging Utrecht Da4 (Dames) - De Otters Het Gooi Da2 (Dames)De Kwakel
13 feb 18:00 Zwemvereniging Utrecht H4 (Heren) - De Meeuwen Diemen H2 (Heren)De Kwakel
13 feb 18:15 Zwemvereniging Utrecht Da5 (Dames) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da5 (Dames)De Kwakel
13 feb 18:45 Zwemvereniging Utrecht H3 (Heren) - BZC Brandenburg H3 (Heren)De Kwakel
13 feb 19:00 Zwemvereniging Utrecht H6 (Heren) - Zwemclub Zeist H2 (Heren)De Kwakel
13 feb 19:15 VZC H4 (Heren) - Zwemvereniging Utrecht H5 (Heren)De Vallei
13 feb 19:20 IJsselmeer H3 (Heren) - Zwemvereniging Utrecht H7 (Heren)Sportcentrum De Meent
14 feb 17:00 De Duinkikkers Da1 (Dames) - Zwemvereniging Utrecht Da3 (Dames)Sportboulevard de Engh
27 feb 17:30 Z&PC Rotterdam Da1 (Dames (Bond)) - Zwemvereniging Utrecht Da1 (Dames (Bond))Sportfondsenbad Rdam-Noord
6 maa 18:00 Zwemvereniging Utrecht Da3 (Dames) - ZPC Woerden Da1 (Dames)De Kwakel
6 maa 18:00 De Vaart H3 (Heren) - Zwemvereniging Utrecht H6 (Heren)De Duker
6 maa 18:05 UZSC H7 (Heren) - Zwemvereniging Utrecht H3 (Heren)De Krommerijn
6 maa 18:45 Zwemvereniging Utrecht Da2 (Dames) - De Reuring Da1 (Dames)De Kwakel
6 maa 19:00 Zwemvereniging Utrecht H7 (Heren) - ZPC Woerden H3 (Heren)De Kwakel
6 maa 19:00 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H9 (Heren) - Zwemvereniging Utrecht H4 (Heren)Sportcomplex Amerena
6 maa 19:30 Zwemvereniging Utrecht Da1 (Dames (Bond)) - BZC Da1 (Dames (Bond))De Kwakel
6 maa 19:45 Zwemvereniging Utrecht H5 (Heren) - De Vaart H2 (Heren)De Kwakel
6 maa 19:55 DAW H2 (Heren Reserve) - Zwemvereniging Utrecht H2 (Heren Reserve)Sportcomplex Hoornsevaart
6 maa 20:30 Zwemvereniging Utrecht H1 (Heren (Bond)) - VZ&PC H1 (Heren (Bond))De Kwakel
7 maa 14:40 ZPCH Da2 (Dames) - Zwemvereniging Utrecht Da5 (Dames)Sportcomplex Koning Willem Alexander
7 maa 14:45 Het Zinkstuk Da1 (Dames) - Zwemvereniging Utrecht Da4 (Dames)De Krommerijn
13 maa 16:35 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H6 (Heren Reserve) - Zwemvereniging Utrecht H2 (Heren Reserve)Sportcomplex Amerena
13 maa 17:30 Zwemvereniging Utrecht Da5 (Dames) - Watervlo Da5 (Dames)De Kwakel
13 maa 17:55 H.B.W. (SG) Da2 (Dames) - Zwemvereniging Utrecht Da3 (Dames)De Lieberg
13 maa 18:15 Zwemvereniging Utrecht Da4 (Dames) - De Vuursche Da1 (Dames)De Kwakel
13 maa 19:00 Zwemvereniging Utrecht H6 (Heren) - Watervlo H4 (Heren)De Kwakel
13 maa 19:05 Katwijk Da1 (Dames (Bond)) - Zwemvereniging Utrecht Da1 (Dames (Bond))Aquamar
13 maa 19:15 ZPCH Da1 (Dames) - Zwemvereniging Utrecht Da2 (Dames)Sportcomplex Koning Willem Alexander
13 maa 19:45 WSG ESTA (SG) H1 (Heren (Bond)) - Zwemvereniging Utrecht H1 (Heren (Bond))Aquarena
13 maa 19:45 Zwemvereniging Utrecht H4 (Heren) - De Vuursche H2 (Heren)De Kwakel
13 maa 20:30 Zwemvereniging Utrecht H3 (Heren) - Het Y H4 (Heren)De Kwakel
14 maa 18:45 Het Zinkstuk H1 (Heren) - Zwemvereniging Utrecht H5 (Heren)De Krommerijn
20 maa 16:00 Watervlo Da3 (Dames) - Zwemvereniging Utrecht Da3 (Dames)Fletiomare
20 maa 16:30 De Ham H4 (Heren Reserve) - Zwemvereniging Utrecht H2 (Heren Reserve)De Crommenije
20 maa 16:45 Watervlo H5 (Heren) - Zwemvereniging Utrecht H7 (Heren)Fletiomare
20 maa 17:15 Aquarijn H4 (Heren) - Zwemvereniging Utrecht H6 (Heren)Sportcomplex Merwestein
20 maa 17:30 Zwemvereniging Utrecht H4 (Heren) - DAW H4 (Heren)De Kwakel
20 maa 17:30 De Aalscholver Da1 (Dames) - Zwemvereniging Utrecht Da4 (Dames)Almere Poort
20 maa 17:30 DJK-ZAR Da1 (Dames) - Zwemvereniging Utrecht Da5 (Dames)Sportplaza Mercator
20 maa 18:15 Zwemvereniging Utrecht H3 (Heren) - De Dolfijn H3 (Heren)De Kwakel
20 maa 19:00 Zwemvereniging Utrecht Da2 (Dames) - West-Friesland (SG) Da2 (Dames)De Kwakel
20 maa 19:30 De Fuut H2 (Heren) - Zwemvereniging Utrecht H5 (Heren)MFA Safari
20 maa 19:45 Zwemvereniging Utrecht H1 (Heren (Bond)) - Orca H1 (Heren (Bond))De Kwakel
27 maa 18:30 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H11 (Heren) - Zwemvereniging Utrecht H6 (Heren)Sportcomplex Amerena
27 maa 20:05 De Linge/PCG (SG) Da1 (Dames (Bond)) - Zwemvereniging Utrecht Da1 (Dames (Bond))Caribabad
27 maa 20:50 DraGor (SG) H1 (Heren (Bond)) - Zwemvereniging Utrecht H1 (Heren (Bond))De Welle
10 apr 17:30 Zwemvereniging Utrecht Da5 (Dames) - Aquarijn Da5 (Dames)De Kwakel
10 apr 17:30 Zwemvereniging Utrecht Da3 (Dames) - Aquarijn Da2 (Dames)De Kwakel
10 apr 18:15 Zwemvereniging Utrecht H6 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H11 (Heren)De Kwakel
10 apr 18:15 Zwemvereniging Utrecht Da2 (Dames) - De Ham Da4 (Dames)De Kwakel
10 apr 18:30 De Albatros H1 (Heren) - Zwemvereniging Utrecht H5 (Heren)Sportcentrum Helsdingen
10 apr 18:45 Aquarijn Da3 (Dames) - Zwemvereniging Utrecht Da4 (Dames)Sportcomplex Merwestein
10 apr 19:00 Zwemvereniging Utrecht H3 (Heren) - ZPCH H2 (Heren)De Kwakel
10 apr 19:00 Zwemvereniging Utrecht Da1 (Dames (Bond)) - De Linge/PCG (SG) Da1 (Dames (Bond))De Kwakel
10 apr 19:30 De Vaart H4 (Heren) - Zwemvereniging Utrecht H7 (Heren)De Duker
10 apr 19:45 Zwemvereniging Utrecht H4 (Heren) - De Aalscholver H3 (Heren)De Kwakel
17 apr 17:20 ZV De Zaan H9 (Heren) - Zwemvereniging Utrecht H7 (Heren)De Slag
17 apr 18:00 Zwemvereniging Utrecht Da5 (Dames) - De Meeuwen Diemen De Meeuwen Da2 (Dames)De Kwakel
17 apr 18:40 De Dolfijn Da1 (Dames) - Zwemvereniging Utrecht Da2 (Dames)Sloterparkbad
17 apr 18:45 Zwemvereniging Utrecht Da4 (Dames) - Zwemclub Zeist Da1 (Dames)De Kwakel
17 apr 19:15 De Vuursche H3 (Heren) - Zwemvereniging Utrecht H6 (Heren)De Trits
17 apr 19:30 Zwemvereniging Utrecht H5 (Heren) - Het Zinkstuk H1 (Heren)De Kwakel
17 apr 19:35 De Waterwolf De Waterwolf Da1/De Dolfijn Da2 (Dames) - Zwemvereniging Utrecht Da3 (Dames)Sloterparkbad
17 apr 20:00 Livo H1 (Heren (Bond)) - Zwemvereniging Utrecht H1 (Heren (Bond))t Walfort
17 apr 20:15 Zwemvereniging Utrecht H2 (Heren Reserve) - Oceanus H3 (Heren Reserve)De Kwakel
18 apr 18:30 Z&PC De Gouwe Da2 (Dames (Bond)) - Zwemvereniging Utrecht Da1 (Dames (Bond))De Sniep
24 apr 17:30 Zwemvereniging Utrecht H7 (Heren) - De Otters Het Gooi H3 (Heren)De Kwakel
24 apr 17:30 Zwemvereniging Utrecht H2 (Heren Reserve) - HZC de Robben H2 (Heren Reserve)De Kwakel
24 apr 18:00 De Amstel Da1 (Dames) - Zwemvereniging Utrecht Da5 (Dames)Het Veenweidebad
24 apr 18:15 Zwemvereniging Utrecht H6 (Heren) - De Aalscholver H4 (Heren)De Kwakel
24 apr 18:30 Zwemvereniging Utrecht Da1 (Dames (Bond)) - WIDEX GZC DONK Da3 (Dames (Bond))De Kwakel
24 apr 19:00 Zwemvereniging Utrecht Da3 (Dames) - ZV De Zaan Da5 (Dames)De Kwakel
24 apr 19:30 Zwemvereniging Utrecht H1 (Heren (Bond)) - HZC de Robben H1 (Heren (Bond))De Kwakel
24 apr 19:45 Zwemvereniging Utrecht Da2 (Dames) - De Snippen Da1 (Dames)De Kwakel
25 apr 17:00 De Duinkikkers Da2 (Dames) - Zwemvereniging Utrecht Da4 (Dames)Sportboulevard de Engh
Verenigingsinformatie
NaamZwemvereniging Utrecht
AccommodatiegegevensDe Kwakel
UTRECHT