TeamPoule
DAW AJ1 (Jongens-A <19) 1e klasse A
DAW BJ1 (Jongens-B <17) 1e klasse B
DAW CJ1 (Jongens-C <15) 1e klasse B
DAW Da1 (Dames) Bond 2e klasse A
DAW Da2 (Dames) 3e klasse A
DAW DG1 (Gemengd-D <13) 3e klasse B
DAW EG1 (Gemengd-E <11) 2e klasse C
DAW H1 (Heren) Bond 3e klasse B
DAW H2 (Heren) Reserve 1e klasse A
DAW H3 (Heren) 2e klasse A
DAW H4 (Heren) 4e klasse A
Er is geen programma bekend.
DatumTijdWedstrijdUitslag
14 apr 18:30 AZ&PC De Futen H1 (Heren) - DAW H1 (Heren) 15 - 4
14 apr 15:00 JAWS Amsterdam H2 (Heren) - DAW H2 (Heren) 7 - 9
13 apr 21:40 De Reuring Da2 (Dames) - DAW Da2 (Dames) 3 - 12
13 apr 19:40 Z&PC De Gouwe Da2 (Dames) - DAW Da1 (Dames) 9 - 4
13 apr 19:15 DAW H3 (Heren) - AZ&PC De Futen H2 (Heren) 6 - 4
13 apr 18:30 DAW CJ1 (Jongens-C <15) - De Dolfijn CJ1 (Jongens-C <15) 25 - 3
13 apr 17:45 DAW H4 (Heren) - AZVD H1 (Heren) 11 - 13
13 apr 17:10 KZC BJ1 (Jongens-B <17) - DAW BJ1 (Jongens-B <17) 5 - 12
13 apr 17:00 DAW DG1 (Gemengd-D <13) - WZ&PC Purmerend DG1 (Gemengd-D <13) 5 - 12
7 apr 17:00 West-Friesland (SG) DG1 (Gemengd-D <13) - DAW DG1 (Gemengd-D <13) 8 - 5
6 apr 20:55 DAW Da1 (Dames) - De Kempvis Da1 (Dames) 4 - 7
6 apr 19:40 DAW H1 (Heren) - De Reuring H1 (Heren) 14 - 7
6 apr 18:40 DAW H2 (Heren) - De Ham H4 (Heren) 5 - 8
6 apr 17:50 DAW BJ1 (Jongens-B <17) - ZPCH ZPCH/VZV/De Amstel BJ1* (Jongens-B <17) 8 - 6
6 apr 17:45 Aquarius H2 (Heren) - DAW H4 (Heren) 6 - 7
6 apr 17:30 Oceanus H3 (Heren) - DAW H3 (Heren) 5 - 2
6 apr 17:00 DAW Da2 (Dames) - Oceanus Da2 (Dames) 5 - 8
6 apr 15:05 De Ham CJ2 (Jongens-C <15) - DAW CJ1 (Jongens-C <15) 4 - 27
6 apr 14:40 De Dolfijn EG1 (Gemengd-E <11) - DAW EG1 (Gemengd-E <11) 24 - 2
30 maa 21:15 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H5 (Heren) - DAW H2 (Heren) 9 - 8
30 maa 20:40 ZV Haerlem Da2 (Dames) - DAW Da1 (Dames) 7 - 1
30 maa 20:20 Alkemade H1 (Heren) - DAW H1 (Heren) 10 - 10
30 maa 20:00 DAW H3 (Heren) - AquaWaarD H1 (Heren) 7 - 5
30 maa 19:50 West-Friesland (SG) BJ1 (Jongens-B <17) - DAW BJ1 (Jongens-B <17) 9 - 6
30 maa 19:15 DAW AJ1 (Jongens-A <19) - De Dolfijn AJ1 (Jongens-A <19) 18 - 2
30 maa 18:50 ZV De Zaan Da6 (Dames) - DAW Da2 (Dames) 4 - 5
30 maa 18:30 DAW H4 (Heren) - VZV H5 (Heren) 12 - 6
30 maa 17:45 DAW DG1 (Gemengd-D <13) - Aquafit DG1 (Gemengd-D <13) 14 - 6
30 maa 17:00 DAW EG1 (Gemengd-E <11) - AquaWaarD EG1 (Gemengd-E <11) 1 - 15
24 maa 13:00 MSV-Zeemacht EG1 (Gemengd-E <11) - DAW EG1 (Gemengd-E <11) 16 - 2
23 maa 20:30 Triton H1 (Heren) - DAW H3 (Heren) 5 - 4
23 maa 20:20 De Otters Het Gooi AJ1 (Jongens-A <19) - DAW AJ1 (Jongens-A <19) 7 - 7
23 maa 20:15 DAW BJ1 (Jongens-B <17) - WZ&PC Purmerend BJ1 (Jongens-B <17) 20 - 2
23 maa 19:15 DAW H2 (Heren) - De Otters Het Gooi H2 (Heren) 9 - 7
23 maa 18:45 DWT DG1 (Gemengd-D <13) - DAW DG1 (Gemengd-D <13) 16 - 6
23 maa 18:00 DAW H1 (Heren) - De Rijn H1 (Heren) 14 - 7
23 maa 17:00 DAW Da1 (Dames) - Z&PC Rotterdam Da1 (Dames) 2 - 7
23 maa 16:50 De Dolfijn CJ1 (Jongens-C <15) - DAW CJ1 (Jongens-C <15) 4 - 16
23 maa 15:00 West-Friesland (SG) H4 (Heren) - DAW H4 (Heren) 3 - 11
21 maa 21:00 DJK-ZAR H1 (Heren) - DAW H1 (Heren) 10 - 6
16 maa 21:30 DAW AJ1 (Jongens-A <19) - UZSC AJ1 (Jongens-A <19) 11 - 3
16 maa 20:20 DAW H2 (Heren) - ZV De Zaan H4 (Heren) 11 - 7
16 maa 19:40 DAW H3 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H6 (Heren) 7 - 10
16 maa 19:00 ZPCH H1 (Heren) - DAW H1 (Heren) 15 - 11
16 maa 19:00 Aquafit Da1 (Dames) - DAW Da2 (Dames) 3 - 8
16 maa 18:50 DAW CJ1 (Jongens-C <15) - Het Y CJ1 (Jongens-C <15) 6 - 10
16 maa 18:00 DAW H4 (Heren) - MSV-Zeemacht H3 (Heren) 12 - 6
16 maa 17:50 ZVVS Da1 (Dames) - DAW Da1 (Dames) 14 - 3
16 maa 17:15 DAW DG1 (Gemengd-D <13) - De Aalscholver CG1 (Gemengd-D <13) 7 - 9
16 maa 16:30 DAW EG1 (Gemengd-E <11) - VZV EG1 (Gemengd-E <11) 5 - 10
10 maa 19:05 ZPCH H3 (Heren) - DAW H3 (Heren) 7 - 5
9 maa 21:55 DWT H4 (Heren) - DAW H4 (Heren) 4 - 7
9 maa 20:35 DAW H1 (Heren) - De Snippen H1 (Heren) 12 - 12
9 maa 19:35 DAW Da1 (Dames) - Wiekslag Da1 (Dames) 4 - 2
9 maa 17:45 DAW Da2 (Dames) - KZC Da2 (Dames) 9 - 3
9 maa 17:05 Watervlo AJ1 (Jongens-A <19) - DAW AJ1 (Jongens-A <19) 5 - 8
9 maa 17:00 ZV De Zaan CJ2 (Jongens-C <15) - DAW CJ1 (Jongens-C <15) 3 - 11
9 maa 17:00 DAW DG1 (Gemengd-D <13) - ZV Haerlem DG2 (Gemengd-D <13) 10 - 2
9 maa 14:00 ZV De Zaan EG2 (Gemengd-E <11) - DAW EG1 (Gemengd-E <11) 19 - 3
2 maa 20:20 De Meeuwen Diemen H1 (Heren) - DAW H3 (Heren) 4 - 6
23 feb 20:00 ZV De Zaan H5 (Heren) - DAW H3 (Heren) 5 - 6
23 feb 17:15 ZVL-1886 Da4 (Dames) - DAW Da1 (Dames) 12 - 1
9 feb 21:35 DAW H1 (Heren) - De Dolfijn H1 (Heren) 6 - 13
9 feb 20:35 DAW Da1 (Dames) - De Ham Da2 (Dames) 5 - 4
9 feb 19:35 DAW H3 (Heren) - De Meerkoeten H1 (Heren) 6 - 2
9 feb 19:00 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT AJ1 (Jongens-A <19) - DAW AJ1 (Jongens-A <19) 11 - 10
9 feb 18:55 MSV-Zeemacht BJ1 (Jongens-B <17) - DAW BJ1 (Jongens-B <17) 14 - 5
9 feb 18:35 AquaWaarD Da1 (Dames) - DAW Da2 (Dames) 5 - 5
9 feb 18:35 DAW H2 (Heren) - De Dolfijn H2 (Heren) 8 - 5
9 feb 17:45 DAW CJ1 (Jongens-C <15) - KZC CJ1 (Jongens-C <15) 7 - 7
9 feb 17:00 DAW DG1 (Gemengd-D <13) - De Ham DG2 (Gemengd-D <13) 8 - 5
3 feb 15:00 Het Y H4 (Heren) - DAW H2 (Heren) 8 - 13
2 feb 21:15 DWT H1 (Heren) - DAW H1 (Heren) 3 - 4
2 feb 20:45 BZC Da1 (Dames) - DAW Da1 (Dames) 9 - 3
2 feb 20:30 ZV Haerlem H4 (Heren) - DAW H3 (Heren) 6 - 9
2 feb 19:30 DAW BJ1 (Jongens-B <17) - De Aalscholver BJ1 (Jongens-B <17) 14 - 0
2 feb 18:40 DAW AJ1 (Jongens-A <19) - Oceanus AJ1 (Jongens-A <19) 20 - 4
2 feb 18:30 De Reuring DG1 (Gemengd-D <13) - DAW DG1 (Gemengd-D <13) 4 - 13
2 feb 18:00 Het Y EG1 (Gemengd-E <11) - DAW EG1 (Gemengd-E <11) 11 - 6
2 feb 17:50 DAW Da2 (Dames) - VZV Da3 (Dames) 5 - 6
2 feb 17:00 DAW CJ1 (Jongens-C <15) - De Ham CJ2 (Jongens-C <15) 28 - 0
27 jan 18:10 WIDEX GZC DONK Da3 (Dames) - DAW Da1 (Dames) 6 - 4
26 jan 21:20 West-Friesland (SG) H1 (Heren) - DAW H1 (Heren) 8 - 10
26 jan 20:15 De Ham H3 (Heren) - DAW H2 (Heren) 4 - 9
26 jan 19:35 DAW AJ1 (Jongens-A <19) - ZV Haerlem AJ1 (Jongens-A <19) 9 - 1
26 jan 19:35 ZPCH BJ2 (Jongens-B <17) - DAW BJ1 (Jongens-B <17) 2 - 12
26 jan 18:40 WZ&PC Purmerend Da1 (Dames) - DAW Da2 (Dames) 4 - 8
26 jan 18:35 DAW H3 (Heren) - De Meeuwen Diemen H1 (Heren) 7 - 3
26 jan 17:45 DAW H4 (Heren) - ZV De Zaan H7 (Heren) 9 - 6
26 jan 17:15 WZ&PC Purmerend EG1 (Gemengd-E <11) - DAW EG1 (Gemengd-E <11) 17 - 0
26 jan 17:00 DAW DG1 (Gemengd-D <13) - KZC KZC DG2 (Gemengd-D <13) 15 - 3
19 jan 20:30 DWT H2 (Heren) - DAW H2 (Heren) 4 - 4
19 jan 19:55 ZPC Woerden AJ1 (Jongens-A <19) - DAW AJ1 (Jongens-A <19) 2 - 10
19 jan 19:40 DAW H1 (Heren) - De Duinkikkers H1 (Heren) 7 - 2
19 jan 18:40 DAW Da1 (Dames) - Katwijk Da1 (Dames) 4 - 15
19 jan 18:15 Aquafit H2 (Heren) - DAW H4 (Heren) 4 - 8
19 jan 17:50 DAW BJ1 (Jongens-B <17) - AZ&PC De Futen AZ&PC De Futen BJ1 / De Amstel BJ1/Oceanus BJ1* (Jongens-B <17) 6 - 7
19 jan 17:30 MSV-Zeemacht DG1 (Gemengd-D <13) - DAW DG1 (Gemengd-D <13) 11 - 3
19 jan 14:15 De Ham EG2 (Gemengd-E <11) - DAW EG1 (Gemengd-E <11) 7 - 6
12 jan 20:00 ZV Haerlem BJ1 (Jongens-B <17) - DAW BJ1 (Jongens-B <17) 6 - 6
12 jan 19:35 DAW H4 (Heren) - KZC H4 (Heren) 6 - 7
12 jan 19:00 DJK-ZAR H2 (Heren) - DAW H2 (Heren) 10 - 9
12 jan 18:45 DWT Da2 (Dames) - DAW Da2 (Dames) 6 - 9
12 jan 18:35 DAW H3 (Heren) - KZC H2 (Heren) 5 - 2
12 jan 18:15 AquaWaarD DG1 (Gemengd-D <13) - DAW DG1 (Gemengd-D <13) 16 - 7
12 jan 18:00 ZPCH CJ1 / Oceanus CJ1* (Jongens-C <15) - DAW CJ1 (Jongens-C <15) 4 - 14
12 jan 17:45 DAW AJ1 (Jongens-A <19) - ZV De Zaan AJ1 (Jongens-A <19) 10 - 5
12 jan 17:00 DAW EG1 (Gemengd-E <11) - ZV Haerlem EG1 (Gemengd-E <11) 3 - 12
15 dec 20:55 KZC H4 (Heren) - DAW H4 (Heren) 6 - 11
15 dec 19:35 DAW BJ1 (Jongens-B <17) - ZV Haerlem BJ1 (Jongens-B <17) 5 - 4
15 dec 18:35 DAW H2 (Heren) - DJK-ZAR H2 (Heren) 4 - 9
15 dec 18:25 KZC H2 (Heren) - DAW H3 (Heren) 4 - 6
15 dec 18:15 ZV Haerlem EG1 (Gemengd-E <11) - DAW EG1 (Gemengd-E <11) 13 - 5
15 dec 17:45 DAW Da2 (Dames) - DWT Da2 (Dames) 8 - 3
15 dec 17:00 DAW DG1 (Gemengd-D <13) - AquaWaarD DG1 (Gemengd-D <13) 6 - 12
15 dec 16:25 De Dolfijn CJ1 (Jongens-C <15) - DAW CJ1 (Jongens-C <15) 3 - 31
15 dec 16:00 ZV De Zaan AJ1 (Jongens-A <19) - DAW AJ1 (Jongens-A <19) 3 - 13
9 dec 20:00 AZ&PC De Futen H2 (Heren) - DAW H3 (Heren) 6 - 7
9 dec 17:00 - DAW EG1 (Gemengd-E <11) 4 - 9
9 dec 14:10 Het Y CJ1 (Jongens-C <15) - DAW CJ1 (Jongens-C <15) 12 - 5
8 dec 21:10 DAW H1 (Heren) - AZ&PC De Futen H1 (Heren) 4 - 12
8 dec 20:10 DAW Da1 (Dames) - Z&PC De Gouwe Da2 (Dames) 2 - 9
8 dec 19:10 DAW H2 (Heren) - JAWS Amsterdam H2 (Heren) 5 - 6
8 dec 18:20 DAW BJ1 (Jongens-B <17) - KZC BJ1 (Jongens-B <17) 9 - 3
8 dec 17:30 DAW Da2 (Dames) - De Reuring Da2 (Dames) 10 - 3
8 dec 17:15 WZ&PC Purmerend DG1 (Gemengd-D <13) - DAW DG1 (Gemengd-D <13) 8 - 5
2 dec 14:30 De Ham H4 (Heren) - DAW H2 (Heren) 10 - 7
1 dec 20:35 De Reuring H1 (Heren) - DAW H1 (Heren) 10 - 9
1 dec 20:10 DAW H3 (Heren) - Oceanus H3 (Heren) 3 - 8
1 dec 19:45 De Kempvis Da1 (Dames) - DAW Da1 (Dames) 4 - 3
1 dec 19:20 DAW CJ1 (Jongens-C <15) - ZV De Zaan CJ2 (Jongens-C <15) 9 - 8
1 dec 18:30 DAW H4 (Heren) - Aquarius H2 (Heren) 11 - 6
1 dec 17:45 DAW DG1 (Gemengd-D <13) - West-Friesland (SG) DG1 (Gemengd-D <13) 10 - 6
1 dec 17:15 ZPCH ZPCH/VZV/De Amstel BJ1* (Jongens-B <17) - DAW BJ1 (Jongens-B <17) 6 - 3
1 dec 17:00 DAW EG1 (Gemengd-E <11) - De Dolfijn EG1 (Gemengd-E <11) 1 - 27
1 dec 15:45 Oceanus Da2 (Dames) - DAW Da2 (Dames) 8 - 7
24 nov 21:30 DAW H1 (Heren) - Alkemade H1 (Heren) 19 - 6
24 nov 20:50 VZV H5 (Heren) - DAW H4 (Heren) 4 - 13
24 nov 20:30 DAW Da1 (Dames) - ZV Haerlem Da2 (Dames) 0 - 5
24 nov 19:40 DAW BJ1 (Jongens-B <17) - West-Friesland (SG) BJ1 (Jongens-B <17) 9 - 5
24 nov 19:25 AquaWaarD H1 (Heren) - DAW H3 (Heren) 4 - 4
24 nov 18:40 DAW H2 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H5 (Heren) 11 - 10
24 nov 17:50 DAW Da2 (Dames) - ZV De Zaan Da6 (Dames) 5 - 6
24 nov 17:30 Aquafit DG1 (Gemengd-D <13) - DAW DG1 (Gemengd-D <13) 12 - 15
24 nov 17:15 AquaWaarD EG1 (Gemengd-E <11) - DAW EG1 (Gemengd-E <11) 19 - 2
24 nov 17:00 DAW CJ1 (Jongens-C <15) - ZPCH CJ1 / Oceanus CJ1* (Jongens-C <15) 19 - 5
24 nov 16:45 De Dolfijn AJ1 (Jongens-A <19) - DAW AJ1 (Jongens-A <19) 5 - 13
17 nov 21:20 DAW AJ1 (Jongens-A <19) - De Otters Het Gooi AJ1 (Jongens-A <19) 14 - 4
17 nov 21:15 De Otters Het Gooi H2 (Heren) - DAW H2 (Heren) 10 - 5
17 nov 20:20 DAW H3 (Heren) - Triton H1 (Heren) 4 - 4
17 nov 19:30 DAW H4 (Heren) - West-Friesland (SG) H4 (Heren) 12 - 4
17 nov 19:25 WZ&PC Purmerend BJ1 (Jongens-B <17) - DAW BJ1 (Jongens-B <17) 0 - 15
17 nov 19:00 Z&PC Rotterdam Da1 (Dames) - DAW Da1 (Dames) 7 - 4
17 nov 18:45 De Rijn H1 (Heren) - DAW H1 (Heren) 12 - 11
17 nov 18:45 DAW DG1 (Gemengd-D <13) - DWT DG1 (Gemengd-D <13) 10 - 17
17 nov 18:00 DAW EG1 (Gemengd-E <11) - MSV-Zeemacht EG1 (Gemengd-E <11) 2 - 22
17 nov 17:00 KZC CJ1 (Jongens-C <15) - DAW CJ1 (Jongens-C <15) 8 - 21
11 nov 16:00 UZSC AJ1 (Jongens-A <19) - DAW AJ1 (Jongens-A <19) 6 - 6
10 nov 21:15 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H6 (Heren) - DAW H3 (Heren) 6 - 7
10 nov 20:00 MSV-Zeemacht H3 (Heren) - DAW H4 (Heren) 6 - 13
10 nov 19:15 DAW Da2 (Dames) - Aquafit Da1 (Dames) 7 - 7
10 nov 18:30 ZV De Zaan H4 (Heren) - DAW H2 (Heren) 5 - 7
10 nov 18:15 DAW Da1 (Dames) - ZVVS Da1 (Dames) 2 - 17
10 nov 18:00 De Ham CJ2 (Jongens-C <15) - DAW CJ1 (Jongens-C <15) 0 - 23
10 nov 17:00 DAW H1 (Heren) - ZPCH H1 (Heren) 12 - 12
10 nov 16:15 De Aalscholver CG1 (Gemengd-D <13) - DAW DG1 (Gemengd-D <13) 8 - 3
10 nov 15:15 VZV EG1 (Gemengd-E <11) - DAW EG1 (Gemengd-E <11) 9 - 6
3 nov 20:35 De Snippen H1 (Heren) - DAW H1 (Heren) 11 - 6
3 nov 19:35 KZC Da2 (Dames) - DAW Da2 (Dames) 2 - 2
3 nov 19:15 DAW H3 (Heren) - ZPCH H3 (Heren) 8 - 5
3 nov 18:30 Zwemvereniging Utrecht H2 (Heren) - DAW H2 (Heren) 9 - 12
3 nov 18:30 DAW AJ1 (Jongens-A <19) - Watervlo AJ1 (Jongens-A <19) 5 - 1
3 nov 17:45 DAW H4 (Heren) - DWT H4 (Heren) 5 - 10
3 nov 17:00 DAW EG1 (Gemengd-E <11) - ZV De Zaan EG2 (Gemengd-E <11) 2 - 16
3 nov 16:45 Wiekslag Da1 (Dames) - DAW Da1 (Dames) 10 - 4
27 okt 18:15 DAW Da1 (Dames) - ZVL-1886 Da4 (Dames) 5 - 5
27 okt 18:15 AZVD H1 (Heren) - DAW H4 (Heren) 4 - 7
27 okt 18:15 ZV Haerlem DG2 (Gemengd-D <13) - DAW DG1 (Gemengd-D <13) 3 - 6
27 okt 17:00 DAW H1 (Heren) - DJK-ZAR H1 (Heren) 10 - 8
13 okt 19:50 De Dolfijn H2 (Heren) - DAW H2 (Heren) 16 - 6
13 okt 19:30 DAW BJ1 (Jongens-B <17) - MSV-Zeemacht BJ1 (Jongens-B <17) 7 - 13
13 okt 18:40 DAW Da2 (Dames) - AquaWaarD Da1 (Dames) 9 - 3
13 okt 18:35 De Dolfijn H1 (Heren) - DAW H1 (Heren) 18 - 7
13 okt 17:50 DAW AJ1 (Jongens-A <19) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT AJ1 (Jongens-A <19) 7 - 8
13 okt 17:30 De Ham Da2 (Dames) - DAW Da1 (Dames) 5 - 5
13 okt 17:15 De Meerkoeten H1 (Heren) - DAW H3 (Heren) 7 - 7
13 okt 17:00 DAW CJ1 (Jongens-C <15) - Het Y CJ1 (Jongens-C <15) 10 - 9
13 okt 14:15 De Ham DG2 (Gemengd-D <13) - DAW DG1 (Gemengd-D <13) 4 - 11
6 okt 21:30 DAW H2 (Heren) - Het Y H4 (Heren) 7 - 6
6 okt 20:45 DAW H3 (Heren) - ZV Haerlem H4 (Heren) 8 - 3
6 okt 19:30 DAW H1 (Heren) - DWT H1 (Heren) 6 - 12
6 okt 19:15 De Aalscholver BJ1 (Jongens-B <17) - DAW BJ1 (Jongens-B <17) 4 - 14
6 okt 18:45 ZV De Zaan CJ2 (Jongens-C <15) - DAW CJ1 (Jongens-C <15) 7 - 5
6 okt 18:30 DAW Da1 (Dames) - BZC Da1 (Dames) 4 - 5
6 okt 17:45 DAW DG1 (Gemengd-D <13) - De Reuring DG1 (Gemengd-D <13) 22 - 3
6 okt 17:00 DAW EG1 (Gemengd-E <11) - Het Y EG1 (Gemengd-E <11) 6 - 15
6 okt 16:40 VZV Da3 (Dames) - DAW Da2 (Dames) 3 - 2
6 okt 16:30 Oceanus AJ1 (Jongens-A <19) - DAW AJ1 (Jongens-A <19) 4 - 9
30 sep 18:35 ZPCH CJ1 / Oceanus CJ1* (Jongens-C <15) - DAW CJ1 (Jongens-C <15) 6 - 14
29 sep 21:45 DAW H1 (Heren) - West-Friesland (SG) H1 (Heren) 2 - 10
29 sep 20:30 DAW Da1 (Dames) - WIDEX GZC DONK Da3 (Dames) 3 - 10
29 sep 19:40 DAW Da2 (Dames) - WZ&PC Purmerend Da1 (Dames) 4 - 5
29 sep 18:55 ZV Haerlem AJ1 (Jongens-A <19) - DAW AJ1 (Jongens-A <19) 4 - 6
29 sep 18:40 DAW H2 (Heren) - De Ham H3 (Heren) 11 - 5
29 sep 18:15 ZV De Zaan H7 (Heren) - DAW H4 (Heren) 15 - 2
29 sep 17:45 DAW BJ1 (Jongens-B <17) - ZPCH BJ2 (Jongens-B <17) 19 - 1
29 sep 17:00 DAW EG1 (Gemengd-E <11) - WZ&PC Purmerend EG1 (Gemengd-E <11) 1 - 17
29 sep 16:30 KZC KZC DG2 (Gemengd-D <13) - DAW DG1 (Gemengd-D <13) 3 - 12
23 sep 19:45 AZ&PC De Futen AZ&PC De Futen BJ1 / De Amstel BJ1/Oceanus BJ1* (Jongens-B <17) - DAW BJ1 (Jongens-B <17) 9 - 5
23 sep 18:30 De Duinkikkers H1 (Heren) - DAW H1 (Heren) 8 - 10
22 sep 21:30 DAW H2 (Heren) - DWT H2 (Heren) 10 - 5
22 sep 20:40 DAW AJ1 (Jongens-A <19) - ZPC Woerden AJ1 (Jongens-A <19) 10 - 6
22 sep 19:40 DAW H3 (Heren) - ZV De Zaan H5 (Heren) 3 - 5
22 sep 19:00 Katwijk Da1 (Dames) - DAW Da1 (Dames) 20 - 3
22 sep 18:50 DAW CJ1 (Jongens-C <15) - KZC CJ1 (Jongens-C <15) 15 - 7
22 sep 18:00 DAW H4 (Heren) - Aquafit H2 (Heren) 13 - 4
22 sep 17:15 DAW DG1 (Gemengd-D <13) - MSV-Zeemacht DG1 (Gemengd-D <13) 7 - 22
22 sep 16:30 DAW EG1 (Gemengd-E <11) - De Ham EG2 (Gemengd-E <11) 9 - 11
15 sep 19:30 Wiekslag H1 (Heren) - DAW H1 (Heren) 13 - 4
Verenigingsinformatie
NaamDAW
AccommodatiegegevensSportcomplex Hoornsevaart
ALKMAAR