DatumTijdWedstrijdLocatie
14 dec 15:00 SBC2000 DG2 (Gemengd-D <13) - AquAmigos DG1 (Gemengd-D <13)Zwembad de Wisselaar
14 dec 16:00 Aegir EG1 (Gemengd-E <11) - AquAmigos EG1 (Gemengd-E <11)Ir. Ottenbad
14 dec 16:00 AquAmigos Da2 (Dames) - Zeester-Meerval Da2 (Dames)Zwembad Olympia
14 dec 16:45 AquAmigos H2 (Heren) - DIO DIO Etten Leur H2 (Heren)Zwembad Olympia
14 dec 17:30 AquAmigos H4 (Heren) - Gorgo H3 (Heren)Zwembad Olympia
14 dec 18:15 AquAmigos BJ1 (Jongens-B <17) - PSV PSV Waterpolo BJ2 (Jongens-B <17)Zwembad Olympia
14 dec 18:30 Zeester-Meerval CG1 (Gemengd-C <15) - AquAmigos CG1 (Gemengd-C <15)Zwembad Drie Essen
14 dec 19:00 AquAmigos Da1 (Dames) - SBC2000 Da1 (Dames)Zwembad Olympia
14 dec 20:00 AquAmigos H1 (Heren (Bond)) - Hydrofiel H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1)Zwembad Olympia
14 dec 20:00 Zeester-Meerval H3 (Heren) - AquAmigos H3 (Heren)Zwembad Drie Essen
11 jan 16:10 AquAmigos EG1 (Gemengd-E <11) - TRB-RES EG1 (Gemengd-E <11)Zwembad Olympia
11 jan 16:15 DIO DIO Etten Leur H1 (Heren) - AquAmigos H2 (Heren)De Banakker
11 jan 16:40 AquAmigos DG1 (Gemengd-D <13) - Arethusa DG1 (Gemengd-D <13)Zwembad Olympia
11 jan 17:00 Lutra Da1 (Dames) - AquAmigos Da1 (Dames)Recreatiebad De Wissen
11 jan 17:20 AquAmigos H3 (Heren) - Aegir H2 (Heren)Zwembad Olympia
11 jan 18:00 Gorgo H4 (Heren) - AquAmigos H4 (Heren)De Beemd
11 jan 18:05 AquAmigos CG1 (Gemengd-C <15) - TRB-RES CG1 (Gemengd-C <15)Zwembad Olympia
11 jan 18:30 De Dokkelaers Da1 (Dames) - AquAmigos Da2 (Dames)Laco sportcentrum Hilvarenbeek
11 jan 21:00 De Rijn H1 (Heren (Bond)) - AquAmigos H1 (Heren (Bond))Sportfondsenbad De Bongerd
25 jan 14:50 De Vennen DG1 (Gemengd-D <13) - AquAmigos DG1 (Gemengd-D <13)De Vennen
25 jan 16:45 AquAmigos BJ1 (Jongens-B <17) - De Dokkelaers BJ1 (Jongens-B <17)Zwembad Olympia
25 jan 17:30 AquAmigos Da2 (Dames) - TRB-RES Da1 (Dames)Zwembad Olympia
25 jan 17:30 De Treffers EG1 (Gemengd-E <11) - AquAmigos EG1 (Gemengd-E <11)Combibad Kwekkelstijn
25 jan 18:15 De Treffers CG1 (Gemengd-C <15) - AquAmigos CG1 (Gemengd-C <15)Combibad Kwekkelstijn
25 jan 18:15 AquAmigos H2 (Heren) - De Zuidwesthoek H1 (Heren)Zwembad Olympia
25 jan 18:50 PSV PSV Waterpolo H5 (Heren) - AquAmigos H4 (Heren)De Tongelreep
25 jan 19:00 AquAmigos Da1 (Dames) - SWNZ (SG) Da1 (Dames)Zwembad Olympia
25 jan 20:00 AquAmigos H1 (Heren (Bond)) - Arethusa H1 (Heren (Bond))Zwembad Olympia
26 jan 16:15 SWNZ (SG) H2 (Heren) - AquAmigos H3 (Heren)Zwembad Molenheide
1 feb 16:10 AquAmigos EG1 (Gemengd-E <11) - VZV Njord EG1 (Gemengd-E <11)Zwembad Olympia
1 feb 16:40 AquAmigos H4 (Heren) - Zeester-Meerval H3 (Heren)Zwembad Olympia
1 feb 17:00 Argo BJ1 (Jongens-B <17) - AquAmigos BJ1 (Jongens-B <17)ZIB Zwemcentrum Best BV
1 feb 17:25 AquAmigos DG1 (Gemengd-D <13) - VZV Njord DG1 (Gemengd-D <13)Zwembad Olympia
1 feb 17:45 Argo Da1 (Dames) - AquAmigos Da1 (Dames)ZIB Zwemcentrum Best BV
1 feb 18:05 AquAmigos H3 (Heren) - Nayade Classic H2 (Heren)Zwembad Olympia
1 feb 18:50 AquAmigos CG1 (Gemengd-C <15) - PSV CG1 (Gemengd-C <15)Zwembad Olympia
2 feb 17:45 De Rog Da1 (Dames) - AquAmigos Da2 (Dames)De IJzeren Man
2 feb 18:30 De Rog H1 (Heren (Bond)) - AquAmigos H1 (Heren (Bond))De IJzeren Man
8 feb 14:40 Zeester-Meerval EG1 (Gemengd-E <11) - AquAmigos EG1 (Gemengd-E <11)Zeesterbad
8 feb 14:45 PSV PSV Waterpolo DG2 (Gemengd-D <13) - AquAmigos DG1 (Gemengd-D <13)De Tongelreep
8 feb 15:00 SBC2000 H5 (Heren) - AquAmigos H3 (Heren)Zwembad de Wisselaar
8 feb 15:30 DIO CG1 (Gemengd-C <15) - AquAmigos CG1 (Gemengd-C <15)De Banakker
8 feb 16:30 Aegir H2 (Heren) - AquAmigos H4 (Heren)Ir. Ottenbad
8 feb 17:30 AquAmigos Da2 (Dames) - VZV Njord Da2 (Dames)Zwembad Olympia
8 feb 18:15 AquAmigos H2 (Heren) - ZPC De Zeeuwse Kust H2 (Heren)Zwembad Olympia
8 feb 19:00 AquAmigos Da1 (Dames) - ZPC De Zeeuwse Kust Da1 (Dames)Zwembad Olympia
8 feb 20:00 AquAmigos H1 (Heren (Bond)) - VZV Njord H1 (Heren (Bond))Zwembad Olympia
15 feb 14:15 SBC2000 H3 (Heren) - AquAmigos H2 (Heren)Zwembad de Wisselaar
15 feb 17:30 ZPC De Zeeuwse Kust BJ1 (Jongens-B <17) - AquAmigos BJ1 (Jongens-B <17)Vrijburgbad Vlissingen
15 feb 18:00 Hellas-Glana Da1 (Dames) - AquAmigos Da1 (Dames)Combibad De Nieuwe Hateboer
15 feb 18:10 AquAmigos H4 (Heren) - SWNZ (SG) H2 (Heren)Zwembad Olympia
15 feb 18:55 AquAmigos DG1 (Gemengd-D <13) - TRB-RES DG1 (Gemengd-D <13)Zwembad Olympia
15 feb 19:30 HZPC Da1 (Dames) - AquAmigos Da2 (Dames)Zwembad De Berkel
15 feb 19:35 AquAmigos CG1 (Gemengd-C <15) - DBD CG1 (Gemengd-C <15)Zwembad Olympia
15 feb 19:45 Hellas-Glana H1 (Heren (Bond)) - AquAmigos H1 (Heren (Bond))Combibad De Nieuwe Hateboer
15 feb 20:20 AquAmigos H3 (Heren) - De Treffers H4 (Heren)Zwembad Olympia
29 feb 16:10 AquAmigos EG1 (Gemengd-E <11) - TRB-RES EG2 (Gemengd-E <11)Zwembad Olympia
29 feb 16:40 AquAmigos CG1 (Gemengd-C <15) - Arethusa CG1 (Gemengd-C <15)Zwembad Olympia
29 feb 16:45 De Treffers DG1 (Gemengd-D <13) - AquAmigos DG1 (Gemengd-D <13)Combibad Kwekkelstijn
29 feb 17:25 AquAmigos H2 (Heren) - Aegir H1 (Heren)Zwembad Olympia
29 feb 18:10 AquAmigos BJ1 (Jongens-B <17) - Hellas-Glana BJ1 (Jongens-B <17)Zwembad Olympia
29 feb 19:00 AquAmigos Da1 (Dames) - PSV PSV Waterpolo Da3 (Dames)Zwembad Olympia
29 feb 20:00 AquAmigos H1 (Heren (Bond)) - De Meer H1 (Heren (Bond))Zwembad Olympia
29 feb 20:40 Nayade Classic H2 (Heren) - AquAmigos H4 (Heren)Sportcentrum voor studenten
29 feb 21:05 AquAmigos Da2 (Dames) - Lutra Da2 (Dames)Zwembad Olympia
7 maa 16:05 AquAmigos H4 (Heren) - SBC2000 H5 (Heren)Zwembad Olympia
7 maa 16:50 AquAmigos DG1 (Gemengd-D <13) - VZV Njord DG1 (Gemengd-D <13)Zwembad Olympia
7 maa 17:10 De Warande Da1 (Dames) - AquAmigos Da1 (Dames)De Warande
7 maa 17:30 AquAmigos H3 (Heren) - PSV PSV Waterpolo H5 (Heren)Zwembad Olympia
7 maa 17:45 DWV H1 (Heren (Bond)) - AquAmigos H1 (Heren (Bond))Zwembad Den Helder
7 maa 17:45 BZ&PC (Boxmeer) H1 (Heren) - AquAmigos H2 (Heren)Zwembad t Hoogkoor
7 maa 17:45 Argo CG1 (Gemengd-C <15) - AquAmigos CG1 (Gemengd-C <15)ZIB Zwemcentrum Best BV
7 maa 18:40 Arethusa Da2 (Dames) - AquAmigos Da2 (Dames)Golfbad Oss
8 maa 17:00 DZT'62 EG1 (Gemengd-E <11) - AquAmigos EG1 (Gemengd-E <11)Zwembad De Wiemel
14 maa 16:45 Aegir H3 (Heren) - AquAmigos H3 (Heren)Ir. Ottenbad
14 maa 17:00 ZPC De Zeeuwse Kust Da1 (Dames) - AquAmigos Da1 (Dames)Vrijburgbad Vlissingen
21 maa 15:00 SBC2000 DG2 (Gemengd-D <13) - AquAmigos DG1 (Gemengd-D <13)Zwembad de Wisselaar
21 maa 16:10 AquAmigos EG1 (Gemengd-E <11) - PSV PSV Waterpolo EG1 (Gemengd-E <11)Zwembad Olympia
21 maa 16:40 AquAmigos CG1 (Gemengd-C <15) - Nuenen CG1 (Gemengd-C <15)Zwembad Olympia
21 maa 17:25 DBD Da1 (Dames) - AquAmigos Da2 (Dames)ZIB Zwemcentrum Best BV
21 maa 17:25 AquAmigos H3 (Heren) - Gorgo H3 (Heren)Zwembad Olympia
21 maa 18:10 DBD H1 (Heren (Bond)) - AquAmigos H1 (Heren (Bond))ZIB Zwemcentrum Best BV
21 maa 18:30 De Treffers H4 (Heren) - AquAmigos H4 (Heren)Combibad Kwekkelstijn
21 maa 19:15 DBD BJ1 (Jongens-B <17) - AquAmigos BJ1 (Jongens-B <17)ZIB Zwemcentrum Best BV
21 maa 20:00 DBD H3 (Heren) - AquAmigos H2 (Heren)ZIB Zwemcentrum Best BV
22 maa 18:20 DZT'62 Da1 (Dames) - AquAmigos Da1 (Dames)Zwembad De Wiemel
28 maa 16:30 VZV Njord H1 (Heren (Bond)) - AquAmigos H1 (Heren (Bond))Zwembad Den Ekkerman
4 apr 16:05 AquAmigos H4 (Heren) - Aegir H3 (Heren)Zwembad Olympia
4 apr 16:20 VZV Njord CG1 (Gemengd-C <15) - AquAmigos CG1 (Gemengd-C <15)Zwembad Den Ekkerman
4 apr 16:50 AquAmigos DG1 (Gemengd-D <13) - TRB-RES DG1 (Gemengd-D <13)Zwembad Olympia
4 apr 17:30 AquAmigos Da2 (Dames) - De Treffers Da2 (Dames)Zwembad Olympia
4 apr 18:15 AquAmigos BJ1 (Jongens-B <17) - De Krabben De Krabben/Hieronymus BJ1 (Jongens-B <17)Zwembad Olympia
4 apr 18:45 Gorgo H4 (Heren) - AquAmigos H3 (Heren)De Beemd
4 apr 19:00 AquAmigos Da1 (Dames) - De Treffers Da1 (Dames)Zwembad Olympia
4 apr 20:00 AquAmigos H1 (Heren (Bond)) - Nayade H1 (Heren (Bond))Zwembad Olympia
4 apr 21:05 AquAmigos H2 (Heren) - SBC2000 H4 (Heren)Zwembad Olympia
5 apr 17:30 VZV Njord EG2 (Gemengd-E <11) - AquAmigos EG1 (Gemengd-E <11)Zwembad Den Ekkerman
18 apr 15:30 De Warande H3 (Heren) - AquAmigos H2 (Heren)De Warande
18 apr 15:45 Thetis H1 (Heren (Bond)) - AquAmigos H1 (Heren (Bond))LACO Sportcentrum Lingewaard
18 apr 16:05 Nayade Da1 (Dames) - AquAmigos Da1 (Dames)Sportcentrum voor studenten
18 apr 16:45 De Treffers BJ1 (Jongens-B <17) - AquAmigos BJ1 (Jongens-B <17)Combibad Kwekkelstijn
18 apr 17:40 AquAmigos CG1 (Gemengd-C <15) - Zeester-Meerval CG2 (Gemengd-C <15)Zwembad Olympia
18 apr 18:25 AquAmigos H3 (Heren) - AquAmigos H4 (Heren)Zwembad Olympia
18 apr 18:55 Nayade Classic Da1 (Dames) - AquAmigos Da2 (Dames)Sportcentrum voor studenten
DatumTijdWedstrijdUitslag
7 dec 21:05 AquAmigos H2 (Heren) - De Warande H3 (Heren) 6 - 9
7 dec 20:00 AquAmigos H1 (Heren (Bond)) - Thetis H1 (Heren (Bond)) 10 - 14
7 dec 19:00 AquAmigos Da1 (Dames) - Nayade Da1 (Dames) 17 - 9
7 dec 18:30 Zeester-Meerval CG2 (Gemengd-C <15) - AquAmigos CG1 (Gemengd-C <15) 6 - 5
7 dec 18:15 AquAmigos BJ1 (Jongens-B <17) - De Treffers BJ1 (Jongens-B <17) 15 - 3
7 dec 17:30 AquAmigos H4 (Heren) - AquAmigos H3 (Heren) 7 - 14
7 dec 16:45 AquAmigos Da2 (Dames) - Nayade Classic Da1 (Dames) 2 - 5
7 dec 16:05 AquAmigos DG1 (Gemengd-D <13) - De Treffers DG1 (Gemengd-D <13) 7 - 4
30 nov 21:30 De Treffers Da1 (Dames) - AquAmigos Da1 (Dames) 3 - 9
30 nov 20:45 De Treffers Da2 (Dames) - AquAmigos Da2 (Dames) 12 - 2
30 nov 19:30 De Krabben De Krabben/Hieronymus BJ1 (Jongens-B <17) - AquAmigos BJ1 (Jongens-B <17) 3 - 7
30 nov 19:30 PSV PSV Waterpolo DG2 (Gemengd-D <13) - AquAmigos DG1 (Gemengd-D <13) 15 - 2
30 nov 17:25 AquAmigos H3 (Heren) - Gorgo H4 (Heren) 20 - 5
30 nov 17:00 Aegir H3 (Heren) - AquAmigos H4 (Heren) 19 - 3
30 nov 17:00 Nayade H1 (Heren (Bond)) - AquAmigos H1 (Heren (Bond)) 12 - 4
30 nov 16:40 AquAmigos CG1 (Gemengd-C <15) - VZV Njord CG1 (Gemengd-C <15) 20 - 3
30 nov 16:10 AquAmigos EG1 (Gemengd-E <11) - VZV Njord EG2 (Gemengd-E <11) 2 - 16
30 nov 16:00 SBC2000 H4 (Heren) - AquAmigos H2 (Heren) 20 - 8
24 nov 18:15 DZT'62 DZT 62 / LUTRA BJ1 (Jongens-B <17) - AquAmigos BJ1 (Jongens-B <17) 1 - 25
23 nov 18:30 Zeester-Meerval Da2 (Dames) - AquAmigos Da2 (Dames) 6 - 2
23 nov 16:00 VZV Njord DG1 (Gemengd-D <13) - AquAmigos DG1 (Gemengd-D <13) 2 - 21
23 nov 15:15 VZV Njord EG1 (Gemengd-E <11) - AquAmigos EG1 (Gemengd-E <11) 9 - 4
17 nov 11:00 PSV PSV Waterpolo EG1 (Gemengd-E <11) - AquAmigos EG1 (Gemengd-E <11) 22 - 2
16 nov 21:05 AquAmigos H4 (Heren) - De Treffers H4 (Heren) 10 - 9
16 nov 20:00 AquAmigos H1 (Heren (Bond)) - DBD H1 (Heren (Bond)) 4 - 9
16 nov 19:30 Gorgo H3 (Heren) - AquAmigos H3 (Heren) 4 - 13
16 nov 19:00 AquAmigos Da1 (Dames) - DZT'62 Da1 (Dames) 24 - 0
16 nov 18:15 AquAmigos H2 (Heren) - DBD H3 (Heren) 4 - 9
16 nov 17:30 AquAmigos BJ1 (Jongens-B <17) - DBD BJ1 (Jongens-B <17) 5 - 5
16 nov 16:45 AquAmigos Da2 (Dames) - DBD Da1 (Dames) 5 - 3
16 nov 16:05 AquAmigos DG1 (Gemengd-D <13) - Arethusa DG1 (Gemengd-D <13) 18 - 2
16 nov 16:00 Nuenen CG1 (Gemengd-C <15) - AquAmigos CG1 (Gemengd-C <15) 2 - 9
10 nov 16:00 PSV PSV Waterpolo H5 (Heren) - AquAmigos H3 (Heren) 3 - 12
9 nov 20:00 AquAmigos H1 (Heren (Bond)) - DWV H1 (Heren (Bond)) 8 - 14
9 nov 19:00 AquAmigos Da1 (Dames) - De Warande Da1 (Dames) 9 - 7
9 nov 18:10 AquAmigos H2 (Heren) - BZ&PC (Boxmeer) H1 (Heren) 9 - 6
9 nov 17:25 AquAmigos CG1 (Gemengd-C <15) - Argo CG1 (Gemengd-C <15) 9 - 4
9 nov 16:40 AquAmigos Da2 (Dames) - Arethusa Da2 (Dames) 3 - 2
9 nov 16:10 AquAmigos EG1 (Gemengd-E <11) - DZT'62 EG1 (Gemengd-E <11) 1 - 11
9 nov 16:00 SBC2000 H5 (Heren) - AquAmigos H4 (Heren) 11 - 8
9 nov 14:50 De Vennen DG1 (Gemengd-D <13) - AquAmigos DG1 (Gemengd-D <13) 2 - 23
3 nov 17:15 TRB-RES EG2 (Gemengd-E <11) - AquAmigos EG1 (Gemengd-E <11) 6 - 3
2 nov 19:10 AquAmigos H3 (Heren) - Aegir H3 (Heren) 14 - 6
2 nov 19:00 PSV PSV Waterpolo Da3 (Dames) - AquAmigos Da1 (Dames) 4 - 7
2 nov 18:25 AquAmigos H4 (Heren) - Nayade Classic H2 (Heren) 5 - 11
2 nov 18:00 Arethusa CG1 (Gemengd-C <15) - AquAmigos CG1 (Gemengd-C <15) 4 - 5
2 nov 17:45 De Meer H1 (Heren (Bond)) - AquAmigos H1 (Heren (Bond)) 11 - 8
2 nov 17:45 AquAmigos DG1 (Gemengd-D <13) - De Treffers DG1 (Gemengd-D <13) 5 - 3
2 nov 17:15 Aegir H1 (Heren) - AquAmigos H2 (Heren) 16 - 8
2 nov 17:15 Hellas-Glana BJ1 (Jongens-B <17) - AquAmigos BJ1 (Jongens-B <17) 2 - 17
2 nov 17:00 Lutra Da2 (Dames) - AquAmigos Da2 (Dames) 6 - 1
27 okt 18:55 AquAmigos BJ1 (Jongens-B <17) - ZPC De Zeeuwse Kust BJ1 (Jongens-B <17) 9 - 6
27 okt 18:10 AquAmigos H2 (Heren) - SBC2000 H3 (Heren) 9 - 2
27 okt 17:30 TRB-RES DG1 (Gemengd-D <13) - AquAmigos DG1 (Gemengd-D <13) 2 - 7
27 okt 17:00 SWNZ (SG) H2 (Heren) - AquAmigos H4 (Heren) 7 - 3
26 okt 21:30 De Treffers H4 (Heren) - AquAmigos H3 (Heren) 5 - 17
26 okt 21:05 AquAmigos Da2 (Dames) - HZPC Da1 (Dames) 3 - 8
26 okt 20:00 AquAmigos H1 (Heren (Bond)) - Hellas-Glana H1 (Heren (Bond)) 11 - 19
26 okt 19:00 AquAmigos Da1 (Dames) - Hellas-Glana Da1 (Dames) 10 - 7
26 okt 15:55 DBD CG1 (Gemengd-C <15) - AquAmigos CG1 (Gemengd-C <15) 4 - 9
19 okt 19:20 ZPC De Zeeuwse Kust H2 (Heren) - AquAmigos H2 (Heren) 3 - 9
19 okt 18:50 AquAmigos CG1 (Gemengd-C <15) - DIO CG1 (Gemengd-C <15) 16 - 0
19 okt 18:05 AquAmigos H3 (Heren) - SBC2000 H5 (Heren) 12 - 5
19 okt 17:25 AquAmigos DG1 (Gemengd-D <13) - PSV PSV Waterpolo DG2 (Gemengd-D <13) 3 - 6
19 okt 16:40 AquAmigos H4 (Heren) - Aegir H2 (Heren) 9 - 8
19 okt 16:10 AquAmigos EG1 (Gemengd-E <11) - Zeester-Meerval EG1 (Gemengd-E <11) 2 - 18
12 okt 20:00 Zeester-Meerval H3 (Heren) - AquAmigos H4 (Heren) 10 - 6
12 okt 20:00 AquAmigos H1 (Heren (Bond)) - De Rog H1 (Heren (Bond)) 6 - 7
12 okt 19:00 AquAmigos Da1 (Dames) - Argo Da1 (Dames) 14 - 1
12 okt 18:15 AquAmigos BJ1 (Jongens-B <17) - Argo BJ1 (Jongens-B <17) 13 - 3
12 okt 16:45 AquAmigos Da2 (Dames) - De Rog Da1 (Dames) 7 - 6
12 okt 16:05 Nayade Classic H2 (Heren) - AquAmigos H3 (Heren) 4 - 17
12 okt 15:35 PSV CG1 (Gemengd-C <15) - AquAmigos CG1 (Gemengd-C <15) 6 - 5
6 okt 20:15 TRB-RES Da1 (Dames) - AquAmigos Da2 (Dames) 15 - 0
6 okt 18:30 SWNZ (SG) Da1 (Dames) - AquAmigos Da1 (Dames) 5 - 13
5 okt 20:40 Arethusa H1 (Heren (Bond)) - AquAmigos H1 (Heren (Bond)) 30 - 5
5 okt 20:15 De Zuidwesthoek H1 (Heren) - AquAmigos H2 (Heren) 7 - 12
5 okt 18:55 AquAmigos H4 (Heren) - PSV PSV Waterpolo H5 (Heren) 2 - 17
5 okt 18:30 De Dokkelaers BJ1 (Jongens-B <17) - AquAmigos BJ1 (Jongens-B <17) 3 - 9
5 okt 18:10 AquAmigos CG1 (Gemengd-C <15) - De Treffers CG1 (Gemengd-C <15) 7 - 5
5 okt 17:30 AquAmigos DG1 (Gemengd-D <13) - De Vennen DG1 (Gemengd-D <13) 28 - 1
5 okt 16:45 AquAmigos H3 (Heren) - SWNZ (SG) H2 (Heren) 9 - 4
5 okt 16:10 AquAmigos EG1 (Gemengd-E <11) - De Treffers EG1 (Gemengd-E <11) 11 - 15
29 sep 18:00 TRB-RES CG1 (Gemengd-C <15) - AquAmigos CG1 (Gemengd-C <15) 1 - 19
29 sep 17:15 TRB-RES EG1 (Gemengd-E <11) - AquAmigos EG1 (Gemengd-E <11) 11 - 2
28 sep 20:00 AquAmigos H1 (Heren (Bond)) - De Rijn H1 (Heren (Bond)) 11 - 12
28 sep 19:00 AquAmigos Da1 (Dames) - Lutra Da1 (Dames) 8 - 4
28 sep 18:15 AquAmigos H4 (Heren) - Gorgo H4 (Heren) 11 - 7
28 sep 17:30 AquAmigos BJ1 (Jongens-B <17) - DZT'62 DZT 62 / LUTRA BJ1 (Jongens-B <17) 16 - 1
28 sep 17:15 Arethusa DG1 (Gemengd-D <13) - AquAmigos DG1 (Gemengd-D <13) 10 - 21
28 sep 17:10 Aegir H2 (Heren) - AquAmigos H3 (Heren) 11 - 11
28 sep 16:45 AquAmigos H2 (Heren) - DIO DIO Etten Leur H1 (Heren) 7 - 7
28 sep 16:00 AquAmigos Da2 (Dames) - De Dokkelaers Da1 (Dames) 3 - 7
21 sep 18:45 VZV Njord Da2 (Dames) - AquAmigos Da2 (Dames) 6 - 7
14 sep 19:15 SBC2000 Da1 (Dames) - AquAmigos Da1 (Dames) 5 - 21
14 sep 18:45 Gorgo H3 (Heren) - AquAmigos H4 (Heren) 11 - 1
14 sep 18:05 AquAmigos CG1 (Gemengd-C <15) - Zeester-Meerval CG1 (Gemengd-C <15) 3 - 13
14 sep 17:25 AquAmigos DG1 (Gemengd-D <13) - SBC2000 DG2 (Gemengd-D <13) 3 - 15
14 sep 17:05 DIO DIO Etten Leur H2 (Heren) - AquAmigos H2 (Heren) 3 - 13
14 sep 16:40 AquAmigos H3 (Heren) - Zeester-Meerval H3 (Heren) 21 - 4
14 sep 16:10 AquAmigos EG1 (Gemengd-E <11) - Aegir EG1 (Gemengd-E <11) 4 - 10
14 sep 14:20 PSV PSV Waterpolo BJ2 (Jongens-B <17) - AquAmigos BJ1 (Jongens-B <17) 6 - 9
14 sep 13:25 Hydrofiel H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1) - AquAmigos H1 (Heren (Bond)) 16 - 4
Verenigingsinformatie
NaamAquAmigos
AccommodatiegegevensZwembad Olympia
WAALWIJK