DatumTijdWedstrijdLocatie
14 dec 16:15 ZVL-1886 Tetteroo EG1 (Gemengd-E <11) - Z&PC Rotterdam EG1 (Gemengd-E <11)De Zijl
14 dec 16:15 Z&PC Rotterdam Z&PC Rotterdam/SVH CM 1 (Meisjes-C <15) - MNC Dordrecht MNC Dordrecht CM 1 (Meisjes-C <15)Sportcentrum de Wilgenring
14 dec 16:30 ZVVS Da5 (Dames) - Z&PC Rotterdam Da4 (Dames)De Kulk
14 dec 17:15 Z&PC Rotterdam Rotterdam DG*1 (Gemengd-D <13) - Z&PC De Gouwe DG1 (Gemengd-D <13)Sportfondsenbad Rdam-Noord
14 dec 18:00 Z&PC Rotterdam BJ1 (Jongens-B <17) - De Linge/PCG (SG) BJ1 (Jongens-B <17)Sportfondsenbad Rdam-Noord
14 dec 18:00 Z&PC Rotterdam H3 (Heren) - Z&PC De Gouwe H3 (Heren)Zwemcentrum Rotterdam
14 dec 18:45 Z&PC Rotterdam H6 (Heren) - De Linge/PCG (SG) H4 (Heren)Sportfondsenbad Rdam-Noord
14 dec 18:45 Z&PC Rotterdam H2 (Heren) - Katwijk H3 (Heren)Zwemcentrum Rotterdam
14 dec 19:30 Z&PC Rotterdam Da1 (ManMeer Cup Dames Ronde 1) - ZVL-1886 Tetteroo Da4 (Dames (Bond))Sportfondsenbad Rdam-Noord
14 dec 20:15 Waterpolo Residentie (SG) H2 (Heren) - Z&PC Rotterdam Rotterdam/Ragnar 5 (Heren)Zuiderparkbad
14 dec 20:25 Z&PC Rotterdam H7 (Heren) - MNC Dordrecht H9 (Heren)Sportfondsenbad Rdam-Noord
14 dec 20:30 De Reigers (SG) H3 (Heren) - Z&PC Rotterdam H4 (Heren)De Waterthor
14 dec 20:40 ZVL-1886 Tetteroo Da7 (Dames) - Z&PC Rotterdam Da3 (Dames)De Zijl
14 dec 21:10 Z&PC Rotterdam H8 (Heren) - Z&PC De Gouwe H5 (Heren)Sportfondsenbad Rdam-Noord
14 dec 21:30 De Reigers (SG) Da1 (Dames) - Z&PC Rotterdam Rotterdam/Ragnar 5 (Dames)Overbosch
15 dec 16:45 MNC Dordrecht Da2 (Dames) - Z&PC Rotterdam Da2 (Dames)Sportboulevard
15 dec 18:00 SVH SVH BM*1 (Meisjes-B <17) - Z&PC Rotterdam BM1 (Meisjes-B <17)Sportcentrum de Wilgenring
1 jan 00:00 Z&PC Rotterdam H1 (Heren (Bond)) - De Plas H1 (Heren (Bond))Zwemcentrum Rotterdam
4 jan 17:00 Z&PC Rotterdam H2 (Heren) - WZC (SG) H3 (Heren)Zwemcentrum Rotterdam
11 jan 13:15 Katwijk EG2 (Gemengd-E <11) - Z&PC Rotterdam EG2 (Gemengd-E <11 1e deel)Aquamar
11 jan 13:55 Katwijk EG1 (Gemengd-E <11) - Z&PC Rotterdam EG1 (Gemengd-E <11)Aquamar
11 jan 14:00 WIDEX GZC DONK DG1 (Gemengd-D <13) - Z&PC Rotterdam Rotterdam DG*1 (Gemengd-D <13)Groenhovenbad
11 jan 15:00 Z&PC Rotterdam Da4 (Dames) - BZ&PC Da3 (Dames)Sportfondsenbad Rdam-Noord
11 jan 15:20 Waterpolo Den Haag (SG) H4 (Heren) - Z&PC Rotterdam H2 (Heren)Hofbad
11 jan 15:45 Z&PC Rotterdam Rotterdam/Ragnar 5 (Dames) - ZVL-1886 Tetteroo Da8 (Dames)Sportfondsenbad Rdam-Noord
11 jan 16:20 De Warande H1 (Heren (Bond)) - Z&PC Rotterdam H1 (Heren (Bond))De Warande
11 jan 16:20 SVH SVH BJ*2 (Jongens-B <17) - Z&PC Rotterdam BJ1 (Jongens-B <17)Sportcentrum de Wilgenring
11 jan 16:30 Z&PC Rotterdam Rotterdam/Ragnar 9 (Heren) - BZ&PC H8 (Heren)Sportfondsenbad Rdam-Noord
11 jan 17:00 ZVL-1886 Tetteroo ZVL/WZK CM*2 (Meisjes-C <15) - Z&PC Rotterdam Z&PC Rotterdam/SVH CM 1 (Meisjes-C <15)De Zijl
11 jan 17:15 Z&PC Rotterdam Da3 (Dames) - ZVL-1886 Tetteroo Da5 (Dames)Sportfondsenbad Rdam-Noord
11 jan 17:50 SVH H6 (Heren) - Z&PC Rotterdam H7 (Heren)Sportcentrum de Wilgenring
11 jan 18:00 Z&PC Rotterdam Da2 (Dames) - SCOMZeehondDuck (SG) Da1 (Dames)Sportfondsenbad Rdam-Noord
11 jan 18:15 WSG NieMo (SG) H1 (Heren) - Z&PC Rotterdam H3 (Heren)Polderbad
11 jan 18:30 ZVS H1 (Heren) - Z&PC Rotterdam H6 (Heren)De Wellen
11 jan 18:35 SVH H5 (Heren) - Z&PC Rotterdam H8 (Heren)Sportcentrum de Wilgenring
11 jan 18:45 Z&PC Rotterdam Rotterdam/Ragnar 5 (Heren) - SCOMZeehondDuck (SG) H2 (Heren)Sportfondsenbad Rdam-Noord
11 jan 19:30 Z&PC Rotterdam Da1 (ManMeer Cup Dames Ronde 1) - Het Y Da2 (Dames (Bond))Sportfondsenbad Rdam-Noord
11 jan 20:25 Z&PC Rotterdam H4 (Heren) - De Kempvis H2 (Heren)Sportfondsenbad Rdam-Noord
18 jan 13:55 Z&PC Rotterdam Rotterdam DG*2 (Gemengd-D <13) - Wiekslag DG2 (Gemengd-D <13)Sportfondsenbad Rdam-Noord
18 jan 14:40 Z&PC Rotterdam H7 (Heren) - Wiekslag H4 (Heren)Sportfondsenbad Rdam-Noord
18 jan 15:25 Z&PC Rotterdam Da4 (Dames) - De Linge/PCG (SG) Da2 (Dames)Sportfondsenbad Rdam-Noord
18 jan 16:10 Z&PC Rotterdam Rotterdam/Ragnar 5 (Dames) - De Plas Da1 (Dames)Sportfondsenbad Rdam-Noord
18 jan 16:55 Z&PC Rotterdam Rotterdam/Ragnar 9 (Heren) - ZVS H2 (Heren)Sportfondsenbad Rdam-Noord
18 jan 17:40 Z&PC Rotterdam Da3 (Dames) - AZC Da1 (Dames)Sportfondsenbad Rdam-Noord
18 jan 18:25 Z&PC Rotterdam Da2 (Dames) - ZVVS Da3 (Dames)Sportfondsenbad Rdam-Noord
18 jan 18:35 WIDEX GZC DONK H6 (Heren) - Z&PC Rotterdam H6 (Heren)Groenhovenbad
18 jan 19:10 Z&PC Rotterdam Rotterdam/Ragnar 5 (Heren) - De Linge/PCG (SG) H3 (Heren)Sportfondsenbad Rdam-Noord
18 jan 19:45 Poseidon'56 H3 (Heren) - Z&PC Rotterdam H8 (Heren)De Fakkel
18 jan 19:55 Z&PC Rotterdam H4 (Heren) - De Linge/PCG (SG) H2 (Heren)Sportfondsenbad Rdam-Noord
18 jan 20:00 Katwijk Da1 (ManMeer Cup Dames Ronde 1) - Z&PC Rotterdam Da1 (ManMeer Cup Dames Ronde 1)Aquamar
18 jan 20:35 ZVVS H3 (Heren) - Z&PC Rotterdam H3 (Heren)De Kulk
19 jan 16:35 MNC Dordrecht DG1 (Gemengd-D <13) - Z&PC Rotterdam Rotterdam DG*1 (Gemengd-D <13)Sportboulevard
19 jan 17:00 Waterpolo Residentie (SG) WP Residentie/Den Haag CM*1 (Meisjes-C <15) - Z&PC Rotterdam Z&PC Rotterdam/SVH CM 1 (Meisjes-C <15)Zuiderparkbad
19 jan 18:05 ZPB H&L Productions BM1 (Meisjes-B <17) - Z&PC Rotterdam BM1 (Meisjes-B <17)Inge de Bruijn Zwembad
19 jan 21:10 ZPB H&L Productions H3 (Heren) - Z&PC Rotterdam H2 (Heren)Inge de Bruijn Zwembad
25 jan 13:15 Z&PC Rotterdam EG2 (Gemengd-E <11 1e deel) - Z&PC De Gouwe Z&PC de Gouwe EG*2 (Gemengd-E <11)Sportfondsenbad Rdam-Noord
25 jan 13:55 Z&PC Rotterdam Rotterdam DG*2 (Gemengd-D <13) - De Linge/PCG (SG) DG1 (Gemengd-D <13)Sportfondsenbad Rdam-Noord
25 jan 14:40 Z&PC Rotterdam Rotterdam DG*1 (Gemengd-D <13) - De Kempvis DG1 (Gemengd-D <13)Sportfondsenbad Rdam-Noord
25 jan 15:25 Z&PC Rotterdam Z&PC Rotterdam/SVH CM 1 (Meisjes-C <15) - De Kempvis CM1 (Meisjes-C <15)Sportfondsenbad Rdam-Noord
25 jan 16:10 Z&PC Rotterdam BM1 (Meisjes-B <17) - De Kempvis De Kempvis BM*1 (Meisjes-B <17)Sportfondsenbad Rdam-Noord
25 jan 16:55 Z&PC Rotterdam Da1 (ManMeer Cup Dames Ronde 1) - ZV De Zaan Da3 (Dames (Bond))Sportfondsenbad Rdam-Noord
25 jan 17:25 ZZ&PC De Devel Da1 (Dames) - Z&PC Rotterdam Da4 (Dames)De Hoge Devel B.V.
25 jan 17:50 Z&PC Rotterdam H6 (Heren) - De Kempvis H4 (Heren)Sportfondsenbad Rdam-Noord
25 jan 18:00 Z&PC De Gouwe Da4 (Dames) - Z&PC Rotterdam Rotterdam/Ragnar 5 (Dames)De Sniep
25 jan 18:35 Z&PC Rotterdam BJ1 (Jongens-B <17) - BZ&PC BJ1 (Jongens-B <17)Sportfondsenbad Rdam-Noord
25 jan 18:45 ZPS Da1 (Dames) - Z&PC Rotterdam Da2 (Dames)De Hofstee
25 jan 18:45 MNC Dordrecht Da3 (Dames) - Z&PC Rotterdam Da3 (Dames)Sportboulevard
25 jan 19:20 Z&PC Rotterdam H7 (Heren) - ZPC Numansdorp H1 (Heren)Sportfondsenbad Rdam-Noord
25 jan 20:05 Z&PC Rotterdam H8 (Heren) - d'ELFT H7 (Heren)Sportfondsenbad Rdam-Noord
25 jan 20:50 Z&PC Rotterdam Rotterdam/Ragnar 9 (Heren) - Wiekslag H6 (Heren)Sportfondsenbad Rdam-Noord
26 jan 16:15 d'ELFT H4 (Heren) - Z&PC Rotterdam Rotterdam/Ragnar 5 (Heren)Kerkpolder
1 feb 14:00 DWF H2 (Heren) - Z&PC Rotterdam Rotterdam/Ragnar 9 (Heren)De Lockhorst
1 feb 14:15 ZPB H&L Productions H6 (Heren) - Z&PC Rotterdam H6 (Heren)Inge de Bruijn Zwembad
1 feb 14:25 ZVVS ZVVS/Westland/Delft CM1 (Meisjes-C <15) - Z&PC Rotterdam Z&PC Rotterdam/SVH CM 1 (Meisjes-C <15)De Kulk
1 feb 15:15 WIDEX GZC DONK EG1 (Gemengd-E <11) - Z&PC Rotterdam EG1 (Gemengd-E <11)Groenhovenbad
1 feb 16:25 ZVL-1886 Tetteroo EG6 (Gemengd-E <11 1e deel) - Z&PC Rotterdam EG2 (Gemengd-E <11 1e deel)De Zijl
1 feb 17:30 Z&PC Rotterdam Rotterdam/Ragnar 5 (Dames) - Waterpolo Residentie (SG) Da1 (Dames)Sportfondsenbad Rdam-Noord
1 feb 18:15 Z&PC Rotterdam Da4 (Dames) - Zwemvereniging Westland Westland Da1 (Dames)Sportfondsenbad Rdam-Noord
1 feb 18:30 BZC BZC/de Lansingh BM*1 (Meisjes-B <17) - Z&PC Rotterdam BM1 (Meisjes-B <17)De Lansingh
1 feb 18:30 d'ELFT H3 (Heren) - Z&PC Rotterdam H3 (Heren)Kerkpolder
1 feb 18:45 BZC H4 (Heren) - Z&PC Rotterdam H8 (Heren)De Hofstee
1 feb 19:00 Z&PC Rotterdam Da2 (Dames) - De Kempvis Da2 (Dames)Sportfondsenbad Rdam-Noord
1 feb 19:15 De Lansingh H1 (Heren) - Z&PC Rotterdam H2 (Heren)De Lansingh
1 feb 19:30 BZC H1 (Heren (Bond)) - Z&PC Rotterdam H1 (Heren (Bond))De Hofstee
1 feb 19:45 Z&PC Rotterdam H4 (Heren) - Waterpolo Residentie (SG) H1 (Heren)Sportfondsenbad Rdam-Noord
2 feb 15:15 MNC Dordrecht DG2 (Gemengd-D <13) - Z&PC Rotterdam Rotterdam DG*1 (Gemengd-D <13)Sportboulevard
2 feb 19:45 Sassenheim Da1 (Dames (Bond)) - Z&PC Rotterdam Da1 (ManMeer Cup Dames Ronde 1)Wasbeek
8 feb 09:00 BZ&PC EG2 (Gemengd-E <11) - Z&PC Rotterdam EG2 (Gemengd-E <11 1e deel)De Kuil
8 feb 15:00 ZVL-1886 Tetteroo DG2 (Gemengd-D <13) - Z&PC Rotterdam Rotterdam DG*1 (Gemengd-D <13)De Zijl
8 feb 16:15 Zwemvereniging Westland Westland BJ*1 (Jongens-B <17) - Z&PC Rotterdam BJ1 (Jongens-B <17)Zwembad Maesemunde
8 feb 17:30 Z&PC Rotterdam Rotterdam DG*2 (Gemengd-D <13) - ZPB H&L Productions DG4 (Gemengd-D <13)Sportfondsenbad Rdam-Noord
8 feb 17:45 Zwemvereniging Westland Westland/ZDHC/DSZ BM*1 (Meisjes-B <17) - Z&PC Rotterdam BM1 (Meisjes-B <17)Zwembad Maesemunde
8 feb 18:15 Z&PC Rotterdam Rotterdam/Ragnar 5 (Dames) - Alkemade Da2 (Dames)Sportfondsenbad Rdam-Noord
8 feb 18:30 Zwemvereniging Westland Westland H2 (Heren) - Z&PC Rotterdam H6 (Heren)Zwembad Maesemunde
8 feb 19:00 Z&PC Rotterdam Rotterdam/Ragnar 5 (Heren) - Z&PC De Gouwe H4 (Heren)Sportfondsenbad Rdam-Noord
8 feb 19:15 Zwemvereniging Westland Westland H1 (Heren) - Z&PC Rotterdam H2 (Heren)Zwembad Maesemunde
8 feb 19:45 Z&PC Rotterdam H7 (Heren) - De Lansingh H3 (Heren)Sportfondsenbad Rdam-Noord
8 feb 20:00 Katwijk H4 (Heren) - Z&PC Rotterdam H3 (Heren)Aquamar
8 feb 20:30 Z&PC Rotterdam H4 (Heren) - ZPB H&L Productions H5 (Heren)Sportfondsenbad Rdam-Noord
8 feb 20:30 WSG NieMo (SG) H4 (Heren) - Z&PC Rotterdam H8 (Heren)Polderbad
8 feb 21:15 Z&PC Rotterdam Da1 (ManMeer Cup Dames Ronde 1) - Katwijk Da1 (ManMeer Cup Dames Ronde 1)Sportfondsenbad Rdam-Noord
9 feb 16:15 WZK Zwemmen WZK/ZVL CM*1 (Meisjes-C <15) - Z&PC Rotterdam Z&PC Rotterdam/SVH CM 1 (Meisjes-C <15)Sterrenbad
9 feb 16:15 MNC Dordrecht EG2 (Gemengd-E <11) - Z&PC Rotterdam EG1 (Gemengd-E <11)Sportboulevard
9 feb 18:30 Z&PC Rotterdam Da4 (Dames) - SVH Da2 (Dames)Sportfondsenbad Rdam-Noord
9 feb 19:15 Z&PC Rotterdam Da3 (Dames) - Aquadraat (SG) Da1 (Dames)Sportfondsenbad Rdam-Noord
9 feb 20:00 Z&PC Rotterdam Da2 (Dames) - Aquadraat (SG) Da2 (Dames)Sportfondsenbad Rdam-Noord
15 feb 13:15 Z&PC Rotterdam EG2 (Gemengd-E <11 1e deel) - Poseidon'56 EG1 (Gemengd-E <11 1e deel)Sportfondsenbad Rdam-Noord
15 feb 13:55 Z&PC Rotterdam Rotterdam DG*1 (Gemengd-D <13) - MNC Dordrecht DG1 (Gemengd-D <13)Sportfondsenbad Rdam-Noord
15 feb 14:40 Z&PC Rotterdam H8 (Heren) - Poseidon'56 H3 (Heren)Sportfondsenbad Rdam-Noord
15 feb 15:25 Z&PC Rotterdam H6 (Heren) - WIDEX GZC DONK H6 (Heren)Sportfondsenbad Rdam-Noord
15 feb 15:55 Wiekslag DG2 (Gemengd-D <13) - Z&PC Rotterdam Rotterdam DG*2 (Gemengd-D <13)Sportcentrum Blokweer
15 feb 16:10 Z&PC Rotterdam BM1 (Meisjes-B <17) - ZPB H&L Productions BM1 (Meisjes-B <17)Sportfondsenbad Rdam-Noord
15 feb 16:15 De Linge/PCG (SG) Da2 (Dames) - Z&PC Rotterdam Da4 (Dames)Berenschot
15 feb 16:20 Z&PC Rotterdam Z&PC Rotterdam/SVH CM 1 (Meisjes-C <15) - Waterpolo Residentie (SG) WP Residentie/Den Haag CM*1 (Meisjes-C <15)Sportcentrum de Wilgenring
15 feb 17:30 De Plas Da1 (Dames) - Z&PC Rotterdam Rotterdam/Ragnar 5 (Dames)De Wel
15 feb 17:45 De Linge/PCG (SG) H2 (Heren) - Z&PC Rotterdam H4 (Heren)Berenschot
15 feb 18:00 Z&PC Rotterdam H3 (Heren) - ZVVS H3 (Heren)Zwemcentrum Rotterdam
15 feb 18:15 Wiekslag H4 (Heren) - Z&PC Rotterdam H7 (Heren)Sportcentrum Blokweer
15 feb 18:30 ZVS H2 (Heren) - Z&PC Rotterdam Rotterdam/Ragnar 9 (Heren)De Wellen
15 feb 18:40 AZC Da1 (Dames) - Z&PC Rotterdam Da3 (Dames)AquaRijn
15 feb 18:45 Z&PC Rotterdam H2 (Heren) - ZPB H&L Productions H3 (Heren)Zwemcentrum Rotterdam
15 feb 19:15 ZVVS Da3 (Dames) - Z&PC Rotterdam Da2 (Dames)De Kulk
15 feb 19:40 Z&PC Rotterdam H1 (Heren (Bond)) - WZC (SG) H1 (Heren (Bond))Zwemcentrum Rotterdam
15 feb 21:10 De Linge/PCG (SG) H3 (Heren) - Z&PC Rotterdam Rotterdam/Ragnar 5 (Heren)Berenschot
29 feb 13:30 Z&PC Rotterdam Da1 (ManMeer Cup Dames Ronde 1) - BZC Da1 (Dames (Bond))Sportfondsenbad Rdam-Noord
29 feb 19:15 Z&PC De Gouwe H1 (ManMeer Cup Heren ronde 2) - Z&PC Rotterdam H1 (Heren (Bond))De Sniep
7 maa 13:15 Z&PC Rotterdam EG2 (Gemengd-E <11 1e deel) - De Kempvis De Kempvis EG*2 (Gemengd-E <11)Sportfondsenbad Rdam-Noord
7 maa 13:55 Z&PC Rotterdam EG1 (Gemengd-E <11) - De Kempvis EG1 (Gemengd-E <11)Sportfondsenbad Rdam-Noord
7 maa 14:35 Z&PC Rotterdam Rotterdam DG*2 (Gemengd-D <13) - ZZ&PC De Devel De Devel DG*1 (Gemengd-D <13)Sportfondsenbad Rdam-Noord
7 maa 15:20 Z&PC Rotterdam Rotterdam DG*1 (Gemengd-D <13) - ZPB H&L Productions DG2 (Gemengd-D <13)Sportfondsenbad Rdam-Noord
7 maa 16:05 Z&PC Rotterdam Z&PC Rotterdam/SVH CM 1 (Meisjes-C <15) - SCOMZeehondDuck (SG) SCOM/Zeehond/Duck CM*1 (Meisjes-C <15)Sportfondsenbad Rdam-Noord
7 maa 16:15 De Kempvis H5 (Heren) - Z&PC Rotterdam Rotterdam/Ragnar 5 (Heren)Rivièrabad
7 maa 16:50 Z&PC Rotterdam BM1 (Meisjes-B <17) - SVH SVH BM*1 (Meisjes-B <17)Sportfondsenbad Rdam-Noord
7 maa 17:15 BZC H5 (Heren) - Z&PC Rotterdam Rotterdam/Ragnar 9 (Heren)De Hofstee
7 maa 17:35 Z&PC Rotterdam BJ1 (Jongens-B <17) - De Kempvis BJ1 (Jongens-B <17)Sportfondsenbad Rdam-Noord
7 maa 18:00 Z&PC Rotterdam H3 (Heren) - BZ&PC H4 (Heren)Zwemcentrum Rotterdam
7 maa 18:20 Z&PC Rotterdam H8 (Heren) - MNC Dordrecht H8 (Heren)Sportfondsenbad Rdam-Noord
7 maa 18:20 WSG NieMo (SG) Da2 (Dames) - Z&PC Rotterdam Da2 (Dames)Polderbad
7 maa 18:30 De Kempvis Da3 (Dames) - Z&PC Rotterdam Da4 (Dames)Rivièrabad
7 maa 18:45 Z&PC Rotterdam H2 (Heren) - SCOMZeehondDuck (SG) H1 (Heren)Zwemcentrum Rotterdam
7 maa 19:00 Wiekslag Da1 (Dames (Bond)) - Z&PC Rotterdam Da1 (ManMeer Cup Dames Ronde 1)Sportcentrum Blokweer
7 maa 19:05 Z&PC Rotterdam H7 (Heren) - ZZ&PC De Devel H3 (Heren)Sportfondsenbad Rdam-Noord
7 maa 19:05 WSG NieMo (SG) H2 (Heren) - Z&PC Rotterdam H4 (Heren)Polderbad
7 maa 19:40 Z&PC Rotterdam H1 (Heren (Bond)) - De Kempvis H1 (Heren (Bond))Zwemcentrum Rotterdam
7 maa 21:15 Z&PC De Gouwe Da3 (Dames) - Z&PC Rotterdam Da3 (Dames)De Sniep
8 maa 13:45 d'ELFT Da3 (Dames) - Z&PC Rotterdam Rotterdam/Ragnar 5 (Dames)Kerkpolder
14 maa 09:00 Z&PC Rotterdam EG2 (Gemengd-E <11 1e deel) - ZVL-1886 Tetteroo EG5 (Gemengd-E <11)Sportfondsenbad Rdam-Noord
14 maa 15:20 Katwijk CM1 (Meisjes-C <15) - Z&PC Rotterdam Z&PC Rotterdam/SVH CM 1 (Meisjes-C <15)Aquamar
14 maa 16:00 Z&PC Rotterdam Rotterdam/Ragnar 5 (Dames) - Sassenheim Da2 (Dames)Sportfondsenbad Rdam-Noord
14 maa 16:00 Wiekslag BM1 (Meisjes-B <17) - Z&PC Rotterdam BM1 (Meisjes-B <17)Sportcentrum Blokweer
14 maa 16:45 Z&PC Rotterdam Da4 (Dames) - Sassenheim Da3 (Dames)Sportfondsenbad Rdam-Noord
14 maa 17:30 Z&PC Rotterdam Rotterdam/Ragnar 9 (Heren) - De Kempvis H7 (Heren)Sportfondsenbad Rdam-Noord
14 maa 18:15 WSG NieMo (SG) H6 (Heren) - Z&PC Rotterdam H7 (Heren)Polderbad
14 maa 18:15 Z&PC Rotterdam Da3 (Dames) - Katwijk Da3 (Dames)Sportfondsenbad Rdam-Noord
14 maa 18:55 ZVL-1886 Tetteroo DG1 (Gemengd-D <13) - Z&PC Rotterdam Rotterdam DG*1 (Gemengd-D <13)De Zijl
14 maa 19:00 Z&PC Rotterdam Da2 (Dames) - ZPC Numansdorp Da1 (Dames)Sportfondsenbad Rdam-Noord
14 maa 19:00 Wiekslag H5 (Heren) - Z&PC Rotterdam H8 (Heren)Sportcentrum Blokweer
14 maa 19:45 WSG NieMo (SG) H3 (Heren) - Z&PC Rotterdam H6 (Heren)Polderbad
14 maa 19:45 Z&PC Rotterdam Rotterdam/Ragnar 5 (Heren) - SVH H4 (Heren)Sportfondsenbad Rdam-Noord
14 maa 20:15 ZV Haerlem Da2 (Dames (Bond)) - Z&PC Rotterdam Da1 (ManMeer Cup Dames Ronde 1)De Planeet
14 maa 20:30 Z&PC Rotterdam H4 (Heren) - Sassenheim H2 (Heren)Sportfondsenbad Rdam-Noord
15 maa 16:15 Z&PC De Gouwe H2 (Heren) - Z&PC Rotterdam H2 (Heren)De Sniep
15 maa 17:15 SVH SVH DG*2 (Gemengd-D <13) - Z&PC Rotterdam Rotterdam DG*2 (Gemengd-D <13)Sportcentrum de Wilgenring
15 maa 18:15 AZC H5 (Heren) - Z&PC Rotterdam H3 (Heren)AquaRijn
21 maa 12:00 ZPB H&L Productions EG1 (Gemengd-E <11) - Z&PC Rotterdam EG1 (Gemengd-E <11)Inge de Bruijn Zwembad
21 maa 13:30 Z&PC Rotterdam Rotterdam/Ragnar 5 (Dames) - BZC Da2 (Dames)Sportfondsenbad Rdam-Noord
21 maa 14:05 ZPB H&L Productions DG1 (Gemengd-D <13) - Z&PC Rotterdam Rotterdam DG*1 (Gemengd-D <13)Inge de Bruijn Zwembad
21 maa 14:15 Z&PC Rotterdam Da4 (Dames) - d'ELFT Da2 (Dames)Sportfondsenbad Rdam-Noord
21 maa 15:00 Z&PC Rotterdam Rotterdam/Ragnar 9 (Heren) - ZPB H&L Productions H7 (Heren)Sportfondsenbad Rdam-Noord
21 maa 15:00 WSG NieMo (SG) DG1 (Gemengd-D <13) - Z&PC Rotterdam Rotterdam DG*2 (Gemengd-D <13)Polderbad
21 maa 15:45 WSG NieMo (SG) CM1 (Meisjes-C <15) - Z&PC Rotterdam Z&PC Rotterdam/SVH CM 1 (Meisjes-C <15)Polderbad
21 maa 15:45 Z&PC Rotterdam Da3 (Dames) - d'ELFT Da1 (Dames)Sportfondsenbad Rdam-Noord
21 maa 16:20 ZVVS BJ1 (Jongens-B <17) - Z&PC Rotterdam BJ1 (Jongens-B <17)De Kulk
21 maa 16:30 Z&PC Rotterdam Da2 (Dames) - ZVL-1886 Tetteroo Da6 (Dames)Sportfondsenbad Rdam-Noord
21 maa 16:45 MNC Dordrecht H5 (Heren) - Z&PC Rotterdam H2 (Heren)Sportboulevard
21 maa 17:00 ZZ&PC De Devel ZZ&PC de Devel/Poseidon BM 1 (Meisjes-B <17) - Z&PC Rotterdam BM1 (Meisjes-B <17)De Hoge Devel B.V.
21 maa 17:15 Z&PC Rotterdam Rotterdam/Ragnar 5 (Heren) - De Lansingh H2 (Heren)Sportfondsenbad Rdam-Noord
21 maa 18:00 Z&PC Rotterdam H4 (Heren) - ZVL-1886 Tetteroo H6 (Heren)Sportfondsenbad Rdam-Noord
21 maa 18:30 ZZ&PC De Devel H4 (Heren) - Z&PC Rotterdam H8 (Heren)De Hoge Devel B.V.
21 maa 18:45 Z&PC Rotterdam Da1 (ManMeer Cup Dames Ronde 1) - De Ham Da2 (ManMeer Cup Dames Ronde 3)Sportfondsenbad Rdam-Noord
21 maa 19:15 ZZ&PC De Devel H1 (Heren (Bond)) - Z&PC Rotterdam H1 (Heren (Bond))De Hoge Devel B.V.
21 maa 19:30 ZPS H1 (Heren) - Z&PC Rotterdam H6 (Heren)De Hofstee
21 maa 20:50 De Kempvis H3 (Heren) - Z&PC Rotterdam H3 (Heren)Rivièrabad
21 maa 21:05 SCOMZeehondDuck (SG) H3 (Heren) - Z&PC Rotterdam H7 (Heren)De Rozenburcht
28 maa 18:00 Wave H1 (Heren (Bond)) - Z&PC Rotterdam H1 (Heren (Bond))Kerkpolder
4 apr 13:55 Z&PC Rotterdam EG1 (Gemengd-E <11) - ZVVS EG1 (Gemengd-E <11)Sportfondsenbad Rdam-Noord
4 apr 14:00 WZC (SG) Da3 (Dames) - Z&PC Rotterdam Rotterdam/Ragnar 5 (Dames)De Veur
4 apr 14:35 Z&PC Rotterdam Rotterdam DG*2 (Gemengd-D <13) - ZPS ZPS DG*1 (Gemengd-D <13)Sportfondsenbad Rdam-Noord
4 apr 14:45 WZC (SG) Da4 (Dames) - Z&PC Rotterdam Da4 (Dames)De Veur
4 apr 15:20 Z&PC Rotterdam BM1 (Meisjes-B <17) - De Kempvis De Kempvis BM*1 (Meisjes-B <17)Sportfondsenbad Rdam-Noord
4 apr 16:05 Z&PC Rotterdam H6 (Heren) - ZVVS H4 (Heren)Sportfondsenbad Rdam-Noord
4 apr 16:50 Z&PC Rotterdam BJ1 (Jongens-B <17) - OZV OZV BJ*1 (Jongens-B <17)Sportfondsenbad Rdam-Noord
4 apr 17:00 Poseidon'56 H4 (Heren) - Z&PC Rotterdam Rotterdam/Ragnar 9 (Heren)De Fakkel
4 apr 17:30 ZVVS Da4 (Dames) - Z&PC Rotterdam Da3 (Dames)De Kulk
4 apr 17:35 Z&PC Rotterdam H8 (Heren) - ZVVS H5 (Heren)Sportfondsenbad Rdam-Noord
4 apr 18:00 Z&PC Rotterdam H3 (Heren) - ZPB H&L Productions H4 (Heren)Zwemcentrum Rotterdam
4 apr 18:20 Z&PC Rotterdam H7 (Heren) - ZPS H2 (Heren)Sportfondsenbad Rdam-Noord
4 apr 18:45 Z&PC Rotterdam H2 (Heren) - Wiekslag H3 (Heren)Zwemcentrum Rotterdam
4 apr 18:55 De Vliet (SG) Da1 (Dames) - Z&PC Rotterdam Da2 (Dames)Sportcentrum Forum Kwadraat
4 apr 19:40 Z&PC Rotterdam H1 (Heren (Bond)) - OZV H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1)Zwemcentrum Rotterdam
4 apr 20:25 De Vliet (SG) H1 (Heren) - Z&PC Rotterdam H4 (Heren)Sportcentrum Forum Kwadraat
5 apr 16:55 WIDEX GZC DONK Da3 (Dames (Bond)) - Z&PC Rotterdam Da1 (ManMeer Cup Dames Ronde 1)Groenhovenbad
11 apr 19:00 Z&PC Rotterdam H1 (Heren (Bond)) - SBC2000 H1 (Heren (Bond))Zwemcentrum Rotterdam
18 apr 13:30 Z&PC Rotterdam Rotterdam/Ragnar 5 (Dames) - BZ&PC Da4 (Dames)Sportfondsenbad Rdam-Noord
18 apr 14:15 Z&PC Rotterdam Rotterdam/Ragnar 9 (Heren) - MNC Dordrecht H10 (Heren)Sportfondsenbad Rdam-Noord
18 apr 14:45 DWF H1 (Heren) - Z&PC Rotterdam H8 (Heren)De Lockhorst
18 apr 14:45 AZC AZC DG*1 (Gemengd-D <13) - Z&PC Rotterdam Rotterdam DG*1 (Gemengd-D <13)AquaRijn
18 apr 15:00 Z&PC Rotterdam Da3 (Dames) - Poseidon'56 Da1 (Dames)Sportfondsenbad Rdam-Noord
18 apr 15:45 Z&PC Rotterdam Da2 (Dames) - WIDEX GZC DONK Da4 (Dames)Sportfondsenbad Rdam-Noord
18 apr 15:45 MNC Dordrecht H7 (Heren) - Z&PC Rotterdam H6 (Heren)Sportboulevard
18 apr 16:15 ZVL-1886 Tetteroo EG2 (Gemengd-E <11) - Z&PC Rotterdam EG1 (Gemengd-E <11)De Zijl
18 apr 16:30 MNC Dordrecht H6 (Heren) - Z&PC Rotterdam H3 (Heren)Sportboulevard
18 apr 16:30 Z&PC Rotterdam Rotterdam/Ragnar 5 (Heren) - Poseidon'56 H2 (Heren)Sportfondsenbad Rdam-Noord
18 apr 16:45 Alkemade Alkemade EG*1 (Gemengd-E <11) - Z&PC Rotterdam EG2 (Gemengd-E <11 1e deel)De Tweesprong
18 apr 16:45 ZVVS DG1 (Gemengd-D <13) - Z&PC Rotterdam Rotterdam DG*2 (Gemengd-D <13)De Kulk
18 apr 17:15 Z&PC Rotterdam H4 (Heren) - Poseidon'56 H1 (Heren)Sportfondsenbad Rdam-Noord
18 apr 18:00 Z&PC Rotterdam Da1 (ManMeer Cup Dames Ronde 1) - Z&PC De Gouwe Da2 (ManMeer Cup Dames Ronde 1)Sportfondsenbad Rdam-Noord
18 apr 19:15 Aquadraat (SG) H1 (Heren) - Z&PC Rotterdam H2 (Heren)De Does
18 apr 19:45 WZK Zwemmen WZK H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1) - Z&PC Rotterdam H1 (Heren (Bond))Sterrenbad
18 apr 19:50 ZVVS H6 (Heren) - Z&PC Rotterdam H7 (Heren)De Kulk
DatumTijdWedstrijdUitslag
8 dec 16:40 WIDEX GZC DONK Da4 (Dames) - Z&PC Rotterdam Da2 (Dames) 7 - 5
7 dec 19:40 Z&PC Rotterdam H1 (Heren (Bond)) - WZK Zwemmen WZK H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1) 13 - 8
7 dec 18:55 Z&PC De Gouwe Da2 (ManMeer Cup Dames Ronde 1) - Z&PC Rotterdam Da1 (ManMeer Cup Dames Ronde 1) 8 - 10
7 dec 18:45 Z&PC Rotterdam H2 (Heren) - Aquadraat (SG) H1 (Heren) 11 - 11
7 dec 18:15 MNC Dordrecht H10 (Heren) - Z&PC Rotterdam Rotterdam/Ragnar 9 (Heren) 2 - 9
7 dec 18:00 Poseidon'56 H2 (Heren) - Z&PC Rotterdam Rotterdam/Ragnar 5 (Heren) 2 - 11
7 dec 18:00 Z&PC Rotterdam H3 (Heren) - MNC Dordrecht H6 (Heren) 4 - 3
7 dec 17:15 Poseidon'56 H1 (Heren) - Z&PC Rotterdam H4 (Heren) 8 - 5
7 dec 17:05 Z&PC Rotterdam H7 (Heren) - ZVVS H6 (Heren) 8 - 9
7 dec 17:00 BZC BZC/de Lansingh BM*1 (Meisjes-B <17) - Z&PC Rotterdam BM1 (Meisjes-B <17) 3 - 9
7 dec 16:30 Poseidon'56 Da1 (Dames) - Z&PC Rotterdam Da3 (Dames) 4 - 2
7 dec 16:20 Z&PC Rotterdam H8 (Heren) - DWF H1 (Heren) 9 - 14
7 dec 16:05 BZ&PC Da4 (Dames) - Z&PC Rotterdam Rotterdam/Ragnar 5 (Dames) 5 - 3
7 dec 15:35 Z&PC Rotterdam Rotterdam DG*1 (Gemengd-D <13) - AZC AZC DG*1 (Gemengd-D <13) 16 - 0
7 dec 14:50 Z&PC Rotterdam Rotterdam DG*2 (Gemengd-D <13) - ZVVS DG1 (Gemengd-D <13) 1 - 30
7 dec 14:10 Z&PC Rotterdam EG1 (Gemengd-E <11) - ZVL-1886 Tetteroo EG2 (Gemengd-E <11) 8 - 0
7 dec 13:30 Z&PC Rotterdam EG2 (Gemengd-E <11 1e deel) - WZC (SG) EG2 (Gemengd-E <11) 1 - 8
1 dec 15:55 ZVVS EG1 (Gemengd-E <11) - Z&PC Rotterdam EG1 (Gemengd-E <11) 4 - 2
30 nov 20:30 ZVVS H4 (Heren) - Z&PC Rotterdam H6 (Heren) 12 - 6
30 nov 19:45 ZVVS H5 (Heren) - Z&PC Rotterdam H8 (Heren) 18 - 8
30 nov 18:45 Z&PC Rotterdam Da1 (ManMeer Cup Dames Ronde 1) - WIDEX GZC DONK Da3 (Dames (Bond)) 10 - 5
30 nov 18:30 OZV H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1) - Z&PC Rotterdam H1 (Heren (Bond)) 7 - 10
30 nov 18:15 Wiekslag H3 (Heren) - Z&PC Rotterdam H2 (Heren) 9 - 9
30 nov 18:00 ZPS H2 (Heren) - Z&PC Rotterdam H7 (Heren) 9 - 3
30 nov 18:00 Z&PC Rotterdam H4 (Heren) - De Vliet (SG) H1 (Heren) 11 - 7
30 nov 17:45 OZV OZV BJ*1 (Jongens-B <17) - Z&PC Rotterdam BJ1 (Jongens-B <17) 3 - 6
30 nov 17:15 Z&PC Rotterdam Da2 (Dames) - De Vliet (SG) Da1 (Dames) 13 - 4
30 nov 16:30 ZPS ZPS DG*1 (Gemengd-D <13) - Z&PC Rotterdam Rotterdam DG*2 (Gemengd-D <13) 17 - 2
30 nov 16:30 Z&PC Rotterdam Da3 (Dames) - ZVVS Da4 (Dames) 15 - 5
30 nov 16:05 WZC (SG) EG1 (Gemengd-E <11) - Z&PC Rotterdam EG2 (Gemengd-E <11 1e deel) 5 - 3
30 nov 15:45 Z&PC Rotterdam BM1 (Meisjes-B <17) - Zwemvereniging Westland Westland/ZDHC/DSZ BM*1 (Meisjes-B <17) 15 - 8
30 nov 15:05 ZPB H&L Productions H4 (Heren) - Z&PC Rotterdam H3 (Heren) 6 - 2
30 nov 15:00 Z&PC Rotterdam Rotterdam/Ragnar 9 (Heren) - Poseidon'56 H4 (Heren) 14 - 5
30 nov 14:15 Z&PC Rotterdam Rotterdam/Ragnar 5 (Dames) - WZC (SG) Da3 (Dames) 7 - 5
30 nov 13:30 Z&PC Rotterdam Da4 (Dames) - WZC (SG) Da4 (Dames) 11 - 7
23 nov 21:00 De Lansingh H3 (Heren) - Z&PC Rotterdam H7 (Heren) 5 - 7
23 nov 20:55 Z&PC De Gouwe H4 (Heren) - Z&PC Rotterdam Rotterdam/Ragnar 5 (Heren) 9 - 11
23 nov 20:00 Alkemade Da2 (Dames) - Z&PC Rotterdam Rotterdam/Ragnar 5 (Dames) 5 - 8
23 nov 18:45 Z&PC Rotterdam H2 (Heren) - Zwemvereniging Westland Westland H1 (Heren) 5 - 4
23 nov 18:35 Z&PC Rotterdam H8 (Heren) - WSG NieMo (SG) H4 (Heren) 6 - 9
23 nov 18:00 Z&PC Rotterdam H3 (Heren) - Katwijk H4 (Heren) 5 - 3
23 nov 17:50 Z&PC Rotterdam H6 (Heren) - Zwemvereniging Westland Westland H2 (Heren) 4 - 12
23 nov 17:45 Aquadraat (SG) Da1 (Dames) - Z&PC Rotterdam Da3 (Dames) 5 - 8
23 nov 17:05 Z&PC Rotterdam BJ1 (Jongens-B <17) - Zwemvereniging Westland Westland BJ*1 (Jongens-B <17) 6 - 10
23 nov 17:00 Aquadraat (SG) Da2 (Dames) - Z&PC Rotterdam Da2 (Dames) 10 - 9
23 nov 16:30 SVH Da2 (Dames) - Z&PC Rotterdam Da4 (Dames) 5 - 11
23 nov 16:20 Z&PC Rotterdam Z&PC Rotterdam/SVH CM 1 (Meisjes-C <15) - WZK Zwemmen WZK/ZVL CM*1 (Meisjes-C <15) 14 - 1
23 nov 16:15 ZPB H&L Productions H5 (Heren) - Z&PC Rotterdam H4 (Heren) 6 - 5
23 nov 15:35 Z&PC Rotterdam BM1 (Meisjes-B <17) - Zwemvereniging Westland Westland/ZDHC/DSZ BM*1 (Meisjes-B <17) 7 - 7
23 nov 14:50 Z&PC Rotterdam Rotterdam DG*1 (Gemengd-D <13) - ZVL-1886 Tetteroo DG2 (Gemengd-D <13) 11 - 4
23 nov 14:10 Z&PC Rotterdam EG1 (Gemengd-E <11) - MNC Dordrecht EG2 (Gemengd-E <11) 8 - 5
23 nov 13:30 Z&PC Rotterdam EG2 (Gemengd-E <11 1e deel) - Zwemvereniging Westland EG1 (Gemengd-E <11 1e deel) 1 - 6
23 nov 13:15 ZPB H&L Productions DG4 (Gemengd-D <13) - Z&PC Rotterdam Rotterdam DG*2 (Gemengd-D <13) 15 - 2
16 nov 20:45 BZC Da2 (Dames) - Z&PC Rotterdam Rotterdam/Ragnar 5 (Dames) 2 - 5
16 nov 20:35 ZVL-1886 Tetteroo H6 (Heren) - Z&PC Rotterdam H4 (Heren) 12 - 3
16 nov 19:40 Z&PC Rotterdam H1 (Heren (Bond)) - ZZ&PC De Devel H1 (Heren (Bond)) 13 - 6
16 nov 19:35 ZPB H&L Productions H7 (Heren) - Z&PC Rotterdam Rotterdam/Ragnar 9 (Heren) 3 - 10
16 nov 19:30 d'ELFT Da1 (Dames) - Z&PC Rotterdam Da3 (Dames) 12 - 4
16 nov 19:20 Z&PC Rotterdam H8 (Heren) - ZZ&PC De Devel H4 (Heren) 14 - 4
16 nov 18:45 Z&PC Rotterdam H2 (Heren) - MNC Dordrecht H5 (Heren) 7 - 5
16 nov 18:45 d'ELFT Da2 (Dames) - Z&PC Rotterdam Da4 (Dames) 9 - 4
16 nov 18:35 Z&PC Rotterdam H7 (Heren) - SCOMZeehondDuck (SG) H3 (Heren) 11 - 4
16 nov 18:20 ZVL-1886 Tetteroo Da6 (Dames) - Z&PC Rotterdam Da2 (Dames) 13 - 10
16 nov 18:00 De Ham Da2 (ManMeer Cup Dames Ronde 3) - Z&PC Rotterdam Da1 (ManMeer Cup Dames Ronde 1) 11 - 8
16 nov 18:00 Z&PC Rotterdam H3 (Heren) - De Kempvis H3 (Heren) 11 - 8
16 nov 17:50 Z&PC Rotterdam Z&PC Rotterdam/SVH CM 1 (Meisjes-C <15) - WSG NieMo (SG) CM1 (Meisjes-C <15) 9 - 1
16 nov 17:50 Z&PC Rotterdam H6 (Heren) - ZPS H1 (Heren) 6 - 25
16 nov 17:05 Z&PC Rotterdam BM1 (Meisjes-B <17) - ZZ&PC De Devel ZZ&PC de Devel/Poseidon BM 1 (Meisjes-B <17) 20 - 5
16 nov 16:20 Z&PC Rotterdam BJ1 (Jongens-B <17) - ZVVS BJ1 (Jongens-B <17) 10 - 5
16 nov 15:35 Z&PC Rotterdam Rotterdam DG*1 (Gemengd-D <13) - ZPB H&L Productions DG1 (Gemengd-D <13) 4 - 24
16 nov 14:50 Z&PC Rotterdam Rotterdam DG*2 (Gemengd-D <13) - WSG NieMo (SG) DG1 (Gemengd-D <13) 5 - 19
16 nov 14:10 Z&PC Rotterdam EG2 (Gemengd-E <11 1e deel) - d'ELFT EG1 (Gemengd-E <11) 3 - 14
16 nov 13:30 Z&PC Rotterdam EG1 (Gemengd-E <11) - ZPB H&L Productions EG1 (Gemengd-E <11) 3 - 8
10 nov 15:50 MNC Dordrecht H8 (Heren) - Z&PC Rotterdam H8 (Heren) 7 - 5
9 nov 19:40 BZ&PC H4 (Heren) - Z&PC Rotterdam H3 (Heren) 12 - 7
9 nov 19:20 De Kempvis H1 (Heren (Bond)) - Z&PC Rotterdam H1 (Heren (Bond)) 7 - 9
9 nov 19:10 SCOMZeehondDuck (SG) H1 (Heren) - Z&PC Rotterdam H2 (Heren) 14 - 4
9 nov 18:45 Z&PC Rotterdam Da1 (ManMeer Cup Dames Ronde 1) - Wiekslag Da1 (Dames (Bond)) 12 - 11
9 nov 18:00 Z&PC Rotterdam H4 (Heren) - WSG NieMo (SG) H2 (Heren) 6 - 10
9 nov 17:40 SCOMZeehondDuck (SG) SCOM/Zeehond/Duck CM*1 (Meisjes-C <15) - Z&PC Rotterdam Z&PC Rotterdam/SVH CM 1 (Meisjes-C <15) 15 - 3
9 nov 17:15 Z&PC Rotterdam Rotterdam/Ragnar 5 (Heren) - De Kempvis H5 (Heren) 15 - 8
9 nov 17:15 SVH SVH BM*1 (Meisjes-B <17) - Z&PC Rotterdam BM1 (Meisjes-B <17) 6 - 5
9 nov 17:00 De Kempvis BJ1 (Jongens-B <17) - Z&PC Rotterdam BJ1 (Jongens-B <17) 6 - 9
9 nov 16:30 Z&PC Rotterdam Da2 (Dames) - WSG NieMo (SG) Da2 (Dames) 21 - 5
9 nov 15:45 Z&PC Rotterdam Da3 (Dames) - Z&PC De Gouwe Da3 (Dames) 11 - 7
9 nov 15:00 Z&PC Rotterdam Rotterdam/Ragnar 9 (Heren) - BZC H5 (Heren) 9 - 5
9 nov 14:50 De Kempvis EG1 (Gemengd-E <11) - Z&PC Rotterdam EG1 (Gemengd-E <11) 7 - 2
9 nov 14:15 Z&PC Rotterdam Rotterdam/Ragnar 5 (Dames) - d'ELFT Da3 (Dames) 12 - 7
9 nov 14:10 De Kempvis De Kempvis EG*2 (Gemengd-E <11) - Z&PC Rotterdam EG2 (Gemengd-E <11 1e deel) 8 - 3
9 nov 13:30 Z&PC Rotterdam Da4 (Dames) - De Kempvis Da3 (Dames) 8 - 13
9 nov 12:40 ZPB H&L Productions DG2 (Gemengd-D <13) - Z&PC Rotterdam Rotterdam DG*1 (Gemengd-D <13) 2 - 4
3 nov 18:55 Sassenheim Da2 (Dames) - Z&PC Rotterdam Rotterdam/Ragnar 5 (Dames) 2 - 7
3 nov 18:10 Sassenheim Da3 (Dames) - Z&PC Rotterdam Da4 (Dames) 6 - 9
2 nov 20:00 ZPC Numansdorp Da1 (Dames) - Z&PC Rotterdam Da2 (Dames) 4 - 11
2 nov 19:45 SVH H4 (Heren) - Z&PC Rotterdam Rotterdam/Ragnar 5 (Heren) 6 - 11
2 nov 19:40 Z&PC Rotterdam H1 (Heren (Bond)) - Z&PC De Gouwe H1 (ManMeer Cup Heren ronde 2) 8 - 6
2 nov 19:15 Sassenheim H2 (Heren) - Z&PC Rotterdam H4 (Heren) 10 - 5
2 nov 18:45 Z&PC Rotterdam H2 (Heren) - Z&PC De Gouwe H2 (Heren) 7 - 7
2 nov 18:45 BZC Da1 (Dames (Bond)) - Z&PC Rotterdam Da1 (ManMeer Cup Dames Ronde 1) 10 - 7
2 nov 18:40 Z&PC Rotterdam H8 (Heren) - Wiekslag H5 (Heren) 6 - 12
2 nov 18:00 Z&PC Rotterdam H3 (Heren) - AZC H5 (Heren) 4 - 12
2 nov 17:55 Z&PC Rotterdam H7 (Heren) - WSG NieMo (SG) H6 (Heren) 17 - 7
2 nov 17:10 Z&PC Rotterdam H6 (Heren) - WSG NieMo (SG) H3 (Heren) 10 - 11
2 nov 17:00 De Kempvis H7 (Heren) - Z&PC Rotterdam Rotterdam/Ragnar 9 (Heren) 5 - 4
2 nov 16:25 Z&PC Rotterdam BM1 (Meisjes-B <17) - Wiekslag BM1 (Meisjes-B <17) 6 - 6
2 nov 15:40 Z&PC Rotterdam Z&PC Rotterdam/SVH CM 1 (Meisjes-C <15) - Katwijk CM1 (Meisjes-C <15) 5 - 8
2 nov 14:55 Z&PC Rotterdam Rotterdam DG*1 (Gemengd-D <13) - ZVL-1886 Tetteroo DG1 (Gemengd-D <13) 2 - 12
2 nov 14:10 Z&PC Rotterdam Rotterdam DG*2 (Gemengd-D <13) - SVH SVH DG*2 (Gemengd-D <13) 11 - 2
2 nov 13:30 Z&PC Rotterdam EG1 (Gemengd-E <11) - MNC Dordrecht EG1 (Gemengd-E <11) 3 - 6
26 okt 20:00 WZC (SG) H1 (Heren (Bond)) - Z&PC Rotterdam H1 (Heren (Bond)) 8 - 12
26 okt 19:25 ZZ&PC De Devel H3 (Heren) - Z&PC Rotterdam H7 (Heren) 10 - 7
26 okt 14:15 Z&PC Rotterdam Da1 (ManMeer Cup Dames Ronde 1) - ZV Haerlem Da2 (Dames (Bond)) 13 - 8
26 okt 13:30 Z&PC Rotterdam Da3 (Dames) - ZVL-1886 Tetteroo Da7 (Dames) 10 - 5
20 okt 14:30 d'ELFT H7 (Heren) - Z&PC Rotterdam H8 (Heren) 10 - 14
19 okt 19:15 De Linge/PCG (SG) H4 (Heren) - Z&PC Rotterdam H6 (Heren) 14 - 5
19 okt 19:00 Z&PC Rotterdam H1 (Heren (Bond)) - Wave H1 (Heren (Bond)) 10 - 10
19 okt 18:15 SCOMZeehondDuck (SG) H4 (Heren) - Z&PC Rotterdam Rotterdam/Ragnar 9 (Heren) 1 - 8
19 okt 18:00 Z&PC Rotterdam H2 (Heren) - Katwijk H4 (Heren) 8 - 3
19 okt 17:45 ZZ&PC De Devel De Devel DG*1 (Gemengd-D <13) - Z&PC Rotterdam Rotterdam DG*2 (Gemengd-D <13) 18 - 1
19 okt 17:45 De Linge/PCG (SG) BJ1 (Jongens-B <17) - Z&PC Rotterdam BJ1 (Jongens-B <17) 7 - 3
19 okt 17:00 Z&PC Rotterdam H3 (Heren) - AZC H5 (Heren) 8 - 12
19 okt 15:00 Z&PC Rotterdam Rotterdam/Ragnar 5 (Heren) - Wave H2 (Heren) 14 - 4
19 okt 14:15 Z&PC Rotterdam Da3 (Dames) - Wave Da1 (Dames) 13 - 3
19 okt 13:30 Z&PC Rotterdam BM1 (Meisjes-B <17) - ZZ&PC De Devel ZZ&PC de Devel/Poseidon BM 1 (Meisjes-B <17) 12 - 3
12 okt 21:25 Z&PC Rotterdam Da1 (ManMeer Cup Dames Ronde 1) - Sassenheim Da1 (Dames (Bond)) 12 - 5
12 okt 20:40 Z&PC Rotterdam H6 (Heren) - ZPB H&L Productions H6 (Heren) 5 - 9
12 okt 20:15 Wave H2 (Heren) - Z&PC Rotterdam Rotterdam/Ragnar 5 (Heren) 1 - 13
12 okt 19:55 Z&PC Rotterdam H8 (Heren) - BZC H4 (Heren) 16 - 12
12 okt 19:40 Z&PC Rotterdam H1 (Heren (Bond)) - BZC H1 (Heren (Bond)) 15 - 4
12 okt 19:30 Waterpolo Residentie (SG) H1 (Heren) - Z&PC Rotterdam H4 (Heren) 8 - 6
12 okt 19:30 Wave Da1 (Dames) - Z&PC Rotterdam Da3 (Dames) 8 - 12
12 okt 19:10 Z&PC Rotterdam Rotterdam/Ragnar 9 (Heren) - DWF H2 (Heren) 5 - 2
12 okt 18:45 Z&PC Rotterdam H2 (Heren) - De Lansingh H1 (Heren) 8 - 5
12 okt 18:45 Waterpolo Residentie (SG) Da1 (Dames) - Z&PC Rotterdam Rotterdam/Ragnar 5 (Dames) 7 - 9
12 okt 18:25 Z&PC Rotterdam BM1 (Meisjes-B <17) - BZC BZC/de Lansingh BM*1 (Meisjes-B <17) 13 - 5
12 okt 18:00 Z&PC Rotterdam H3 (Heren) - d'ELFT H3 (Heren) 6 - 7
12 okt 17:55 Zwemvereniging Westland Westland Da1 (Dames) - Z&PC Rotterdam Da4 (Dames) 8 - 7
12 okt 17:40 Z&PC Rotterdam Rotterdam DG*1 (Gemengd-D <13) - MNC Dordrecht DG2 (Gemengd-D <13) 18 - 3
12 okt 17:35 Z&PC Rotterdam Z&PC Rotterdam/SVH CM 1 (Meisjes-C <15) - ZVVS ZVVS/Westland/Delft CM1 (Meisjes-C <15) 1 - 21
12 okt 17:30 De Kempvis Da2 (Dames) - Z&PC Rotterdam Da2 (Dames) 4 - 5
12 okt 17:00 Z&PC Rotterdam EG1 (Gemengd-E <11) - WIDEX GZC DONK EG1 (Gemengd-E <11) 5 - 7
5 okt 20:15 SBC2000 H1 (Heren (Bond)) - Z&PC Rotterdam H1 (Heren (Bond)) 9 - 17
5 okt 19:30 Z&PC Rotterdam Rotterdam/Ragnar 5 (Heren) - d'ELFT H4 (Heren) 12 - 4
5 okt 18:50 ZV De Zaan Da3 (Dames (Bond)) - Z&PC Rotterdam Da1 (ManMeer Cup Dames Ronde 1) 8 - 8
5 okt 18:45 Z&PC Rotterdam Da3 (Dames) - MNC Dordrecht Da3 (Dames) 8 - 7
5 okt 18:30 De Kempvis H4 (Heren) - Z&PC Rotterdam H6 (Heren) 8 - 6
5 okt 18:30 d'ELFT H2 (Heren) - Z&PC Rotterdam H2 (Heren) 14 - 8
5 okt 18:00 Z&PC Rotterdam Da2 (Dames) - ZPS Da1 (Dames) 8 - 7
5 okt 17:45 De Kempvis De Kempvis BM*1 (Meisjes-B <17) - Z&PC Rotterdam BM1 (Meisjes-B <17) 5 - 8
5 okt 17:45 ZPC Numansdorp H1 (Heren) - Z&PC Rotterdam H7 (Heren) 11 - 9
5 okt 17:15 ZVL-1886 Tetteroo H7 (Heren) - Z&PC Rotterdam H3 (Heren) 6 - 7
5 okt 17:15 Z&PC Rotterdam Da4 (Dames) - ZZ&PC De Devel Da1 (Dames) 6 - 6
5 okt 17:05 BZ&PC BJ1 (Jongens-B <17) - Z&PC Rotterdam BJ1 (Jongens-B <17) 4 - 9
5 okt 17:00 De Kempvis CM1 (Meisjes-C <15) - Z&PC Rotterdam Z&PC Rotterdam/SVH CM 1 (Meisjes-C <15) 15 - 4
5 okt 16:45 Wiekslag H6 (Heren) - Z&PC Rotterdam Rotterdam/Ragnar 9 (Heren) 6 - 7
5 okt 16:45 Z&PC De Gouwe Z&PC de Gouwe EG*2 (Gemengd-E <11) - Z&PC Rotterdam EG2 (Gemengd-E <11 1e deel) 10 - 6
5 okt 16:30 Z&PC Rotterdam Rotterdam/Ragnar 5 (Dames) - Z&PC De Gouwe Da4 (Dames) 11 - 3
5 okt 15:45 De Linge/PCG (SG) DG1 (Gemengd-D <13) - Z&PC Rotterdam Rotterdam DG*2 (Gemengd-D <13) 9 - 9
5 okt 14:45 De Kempvis DG1 (Gemengd-D <13) - Z&PC Rotterdam Rotterdam DG*1 (Gemengd-D <13) 3 - 7
28 sep 21:00 Het Y Da2 (Dames (Bond)) - Z&PC Rotterdam Da1 (ManMeer Cup Dames Ronde 1) 10 - 8
28 sep 20:15 SCOMZeehondDuck (SG) H2 (Heren) - Z&PC Rotterdam Rotterdam/Ragnar 5 (Heren) 5 - 9
28 sep 19:40 Z&PC Rotterdam H1 (Heren (Bond)) - De Warande H1 (Heren (Bond)) 15 - 5
28 sep 19:30 SCOMZeehondDuck (SG) Da1 (Dames) - Z&PC Rotterdam Da2 (Dames) 7 - 10
28 sep 19:20 Z&PC Rotterdam H8 (Heren) - SVH H5 (Heren) 8 - 12
28 sep 18:45 Z&PC Rotterdam H2 (Heren) - Waterpolo Den Haag (SG) H4 (Heren) 7 - 10
28 sep 18:45 ZVL-1886 Tetteroo Da8 (Dames) - Z&PC Rotterdam Rotterdam/Ragnar 5 (Dames) 4 - 9
28 sep 18:35 Z&PC Rotterdam H7 (Heren) - SVH H6 (Heren) 18 - 6
28 sep 18:30 BZ&PC Da3 (Dames) - Z&PC Rotterdam Da4 (Dames) 7 - 5
28 sep 18:25 De Kempvis H2 (Heren) - Z&PC Rotterdam H4 (Heren) 6 - 10
28 sep 18:00 Z&PC Rotterdam H3 (Heren) - WSG NieMo (SG) H1 (Heren) 8 - 9
28 sep 18:00 ZVL-1886 Tetteroo Da5 (Dames) - Z&PC Rotterdam Da3 (Dames) 5 - 3
28 sep 17:50 Z&PC Rotterdam H6 (Heren) - ZVS H1 (Heren) 5 - 14
28 sep 17:05 Z&PC Rotterdam BM1 (Meisjes-B <17) - ZPB H&L Productions BM1 (Meisjes-B <17) 17 - 3
28 sep 16:20 Z&PC Rotterdam BJ1 (Jongens-B <17) - SVH SVH BJ*2 (Jongens-B <17) 11 - 0
28 sep 16:15 BZ&PC H8 (Heren) - Z&PC Rotterdam Rotterdam/Ragnar 9 (Heren) 4 - 7
28 sep 15:35 Z&PC Rotterdam Z&PC Rotterdam/SVH CM 1 (Meisjes-C <15) - ZVL-1886 Tetteroo ZVL/WZK CM*2 (Meisjes-C <15) 5 - 22
28 sep 14:50 Z&PC Rotterdam Rotterdam DG*1 (Gemengd-D <13) - WIDEX GZC DONK DG1 (Gemengd-D <13) 6 - 11
28 sep 14:10 Z&PC Rotterdam EG2 (Gemengd-E <11 1e deel) - WSG NieMo (SG) WSG NieMo (SG) EG*1 (Gemengd-E <11 1e deel) 3 - 8
28 sep 13:30 Z&PC Rotterdam EG1 (Gemengd-E <11) - Katwijk EG1 (Gemengd-E <11) 14 - 2
22 sep 15:15 Z&PC Rotterdam Da1 (ManMeer Cup Dames Ronde 1) - EZC Da1 (Dames (Bond)) 11 - 15
22 sep 13:00 MNC Dordrecht EG1 (Gemengd-E <11) - Z&PC Rotterdam EG1 (Gemengd-E <11) 4 - 2
21 sep 20:10 Z&PC Rotterdam H1 (Heren (Bond)) - JAWS Amsterdam H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1) 4 - 13
21 sep 19:15 Katwijk Da3 (Dames) - Z&PC Rotterdam Da3 (Dames) 5 - 4
21 sep 19:15 Z&PC Rotterdam H2 (Heren) - d'ELFT H2 (Heren) 4 - 14
21 sep 18:30 Z&PC Rotterdam H3 (Heren) - ZVL-1886 Tetteroo H7 (Heren) 7 - 5
21 sep 17:00 Poseidon'56 EG1 (Gemengd-E <11 1e deel) - Z&PC Rotterdam EG2 (Gemengd-E <11 1e deel) 4 - 8
15 sep 17:45 Z&PC De Gouwe H5 (Heren) - Z&PC Rotterdam H8 (Heren) 5 - 9
15 sep 16:15 Z&PC De Gouwe DG1 (Gemengd-D <13) - Z&PC Rotterdam Rotterdam DG*1 (Gemengd-D <13) 5 - 9
14 sep 19:35 Z&PC De Gouwe H3 (Heren) - Z&PC Rotterdam H3 (Heren) 7 - 8
14 sep 19:05 Katwijk H3 (Heren) - Z&PC Rotterdam H2 (Heren) 11 - 11
14 sep 18:15 De Plas H1 (Heren (Bond)) - Z&PC Rotterdam H1 (Heren (Bond)) 11 - 14
14 sep 18:00 ZVL-1886 Tetteroo Da4 (Dames (Bond)) - Z&PC Rotterdam Da1 (ManMeer Cup Dames Ronde 1) 12 - 6
14 sep 17:55 Z&PC Rotterdam H4 (Heren) - De Reigers (SG) H3 (Heren) 5 - 8
14 sep 17:25 Z&PC De Gouwe Z&PC de Gouwe EG*1 (Gemengd-E <11) - Z&PC Rotterdam EG2 (Gemengd-E <11 1e deel) 14 - 2
14 sep 17:10 Z&PC Rotterdam Rotterdam/Ragnar 5 (Heren) - Waterpolo Residentie (SG) H2 (Heren) 16 - 3
14 sep 16:25 Z&PC Rotterdam Da2 (Dames) - MNC Dordrecht Da2 (Dames) 6 - 5
14 sep 16:20 Wiekslag BM1 (Meisjes-B <17) - Z&PC Rotterdam BM1 (Meisjes-B <17) 6 - 8
14 sep 15:40 Z&PC Rotterdam Rotterdam/Ragnar 9 (Heren) - SCOMZeehondDuck (SG) H4 (Heren) 8 - 6
14 sep 15:15 MNC Dordrecht H9 (Heren) - Z&PC Rotterdam H7 (Heren) 14 - 8
14 sep 14:55 Z&PC Rotterdam Da4 (Dames) - ZVVS Da5 (Dames) 7 - 10
14 sep 14:30 MNC Dordrecht MNC Dordrecht CM 1 (Meisjes-C <15) - Z&PC Rotterdam Z&PC Rotterdam/SVH CM 1 (Meisjes-C <15) 26 - 3
14 sep 14:10 Z&PC Rotterdam Rotterdam/Ragnar 5 (Dames) - De Reigers (SG) Da1 (Dames) 5 - 6
14 sep 13:30 Z&PC Rotterdam EG1 (Gemengd-E <11) - ZVL-1886 Tetteroo EG1 (Gemengd-E <11) 3 - 5
Verenigingsinformatie
NaamZ&PC Rotterdam
AccommodatiegegevensSportfondsenbad Rdam-Noord
ROTTERDAM