DatumTijdWedstrijdLocatie
14 dec 15:00 Hellas-Glana BJ1 (Jongens-B <17) - De Dokkelaers BJ1 (Jongens-B <17)Geusseltbad
14 dec 16:30 Hellas-Glana CG1 (Gemengd-C <15) - De Rog CG1 (Gemengd-C <15)Combibad De Nieuwe Hateboer
14 dec 17:15 Hellas-Glana H2 (Heren Reserve) - De Rog H2 (Heren Reserve)Combibad De Nieuwe Hateboer
14 dec 18:15 Hellas-Glana Da2 (Dames) - Zwemsport Parkstad (SG) Da1 (Dames)Combibad De Nieuwe Hateboer
14 dec 19:00 Hellas-Glana H1 (Heren (Bond)) - De Rog H1 (Heren (Bond))Combibad De Nieuwe Hateboer
14 dec 20:15 Hellas-Glana Da1 (Dames) - Argo Da1 (Dames)Combibad De Nieuwe Hateboer
14 dec 20:15 RZ H2 (Heren) - Hellas-Glana H3 (Heren)Recreatiebad De Roerdomp
11 jan 16:30 Hellas-Glana H3 (Heren) - Spio H2 (Heren)Combibad De Nieuwe Hateboer
11 jan 17:00 Argo BJ1 (Jongens-B <17) - Hellas-Glana BJ1 (Jongens-B <17)ZIB Zwemcentrum Best BV
11 jan 17:30 ZPC De Zeeuwse Kust Da1 (Dames) - Hellas-Glana Da1 (Dames)Vrijburgbad Vlissingen
11 jan 18:25 VZV Njord H3 (Heren Reserve) - Hellas-Glana H2 (Heren Reserve)Zwembad Den Ekkerman
11 jan 18:45 Nuenen Da1 (Dames) - Hellas-Glana Da2 (Dames)Sportcentrum voor studenten
11 jan 20:10 VZV Njord H1 (Heren (Bond)) - Hellas-Glana H1 (Heren (Bond))Zwembad Den Ekkerman
18 jan 18:30 Argo Da1 (Dames) - Hellas-Glana Da1 (Dames)ZIB Zwemcentrum Best BV
18 jan 19:00 Mosa-Regio H1 (Heren) - Hellas-Glana H3 (Heren)De Wisselslag
25 jan 15:15 DBD DG1 (Gemengd-D <13) - Hellas-Glana DG1 (Gemengd-D <13)ZIB Zwemcentrum Best BV
25 jan 16:40 DBD Da2 (Dames) - Hellas-Glana Da2 (Dames)ZIB Zwemcentrum Best BV
25 jan 18:00 Waterproof CG1 (Gemengd-C <15) - Hellas-Glana CG1 (Gemengd-C <15)Zwembad Dr Pool
25 jan 18:10 DBD H1 (Heren (Bond)) - Hellas-Glana H1 (Heren (Bond))ZIB Zwemcentrum Best BV
25 jan 19:15 DBD H2 (Heren Reserve) - Hellas-Glana H2 (Heren Reserve)ZIB Zwemcentrum Best BV
26 jan 17:15 DZT'62 H4 (Heren) - Hellas-Glana H3 (Heren)Zwembad De Wiemel
26 jan 19:20 DZT'62 Da1 (Dames) - Hellas-Glana Da1 (Dames)Zwembad De Wiemel
1 feb 16:30 Hellas-Glana DG1 (Gemengd-D <13) - VZV Njord DG2 (Gemengd-D <13)Combibad De Nieuwe Hateboer
1 feb 17:15 Hellas-Glana CG1 (Gemengd-C <15) - HZPC HZPC/SPIO 1 (Gemengd-C <15)Combibad De Nieuwe Hateboer
1 feb 17:30 ZPC De Zeeuwse Kust BJ1 (Jongens-B <17) - Hellas-Glana BJ1 (Jongens-B <17)Vrijburgbad Vlissingen
1 feb 18:00 Hellas-Glana H3 (Heren) - Mosa-Regio H1 (Heren)Combibad De Nieuwe Hateboer
1 feb 18:45 Hellas-Glana Da1 (Dames) - PSV PSV Waterpolo Da3 (Dames)Combibad De Nieuwe Hateboer
1 feb 19:45 Hellas-Glana H2 (Heren Reserve) - HZPC H2 (Heren Reserve)Combibad De Nieuwe Hateboer
1 feb 20:45 Hellas-Glana H1 (Heren (Bond)) - De Meer H1 (Heren (Bond))Combibad De Nieuwe Hateboer
8 feb 15:30 De Warande Da1 (Dames) - Hellas-Glana Da1 (Dames)De Warande
8 feb 16:55 DBD BJ1 (Jongens-B <17) - Hellas-Glana BJ1 (Jongens-B <17)ZIB Zwemcentrum Best BV
8 feb 17:00 BZ&PC (Boxmeer) CG1 (Gemengd-C <15) - Hellas-Glana CG1 (Gemengd-C <15)Zwembad t Hoogkoor
8 feb 17:45 DWV H1 (Heren (Bond)) - Hellas-Glana H1 (Heren (Bond))Zwembad Den Helder
8 feb 17:45 BZ&PC (Boxmeer) Da1 (Dames) - Hellas-Glana Da2 (Dames)Zwembad t Hoogkoor
8 feb 18:45 Zwemsport Parkstad (SG) H2 (Heren) - Hellas-Glana H3 (Heren)Zwembad Dr Pool
9 feb 13:30 HZPC HZPC/Spio DG1 (Gemengd-D <13) - Hellas-Glana DG1 (Gemengd-D <13)De Sprank
15 feb 16:30 Hellas-Glana DG1 (Gemengd-D <13) - Aegir DG1 (Gemengd-D <13)Combibad De Nieuwe Hateboer
15 feb 17:15 Hellas-Glana Da2 (Dames) - SWNZ (SG) Da2 (Dames)Combibad De Nieuwe Hateboer
15 feb 18:00 Hellas-Glana Da1 (Dames) - AquAmigos Da1 (Dames)Combibad De Nieuwe Hateboer
15 feb 19:00 Hellas-Glana H3 (Heren) - Zwemsport Parkstad (SG) H1 (Heren)Combibad De Nieuwe Hateboer
15 feb 19:45 Hellas-Glana H1 (Heren (Bond)) - AquAmigos H1 (Heren (Bond))Combibad De Nieuwe Hateboer
15 feb 20:50 Hellas-Glana H2 (Heren Reserve) - De Warande H2 (Heren Reserve)Combibad De Nieuwe Hateboer
29 feb 16:05 Nayade Da2 (Dames) - Hellas-Glana Da2 (Dames)Sportcentrum voor studenten
29 feb 17:50 Nayade H1 (Heren (Bond)) - Hellas-Glana H1 (Heren (Bond))Sportcentrum voor studenten
29 feb 18:10 AquAmigos BJ1 (Jongens-B <17) - Hellas-Glana BJ1 (Jongens-B <17)Zwembad Olympia
29 feb 18:45 ZON/S&S H1 (Heren) - Hellas-Glana H3 (Heren)Zwembad Dr Pool
29 feb 20:45 De Treffers Da1 (Dames) - Hellas-Glana Da1 (Dames)Combibad Kwekkelstijn
1 maa 17:45 De Rog DG1 (Gemengd-D <13) - Hellas-Glana DG1 (Gemengd-D <13)De IJzeren Man
7 maa 16:30 Hellas-Glana BJ1 (Jongens-B <17) - De Krabben De Krabben/Hieronymus BJ1 (Jongens-B <17)Combibad De Nieuwe Hateboer
7 maa 17:15 Hellas-Glana H3 (Heren) - Mosa-Regio H1 (Heren)Combibad De Nieuwe Hateboer
7 maa 18:00 Hellas-Glana H2 (Heren Reserve) - SBC2000 H2 (Heren Reserve)Combibad De Nieuwe Hateboer
7 maa 19:00 Hellas-Glana H1 (Heren (Bond)) - Thetis H1 (Heren (Bond))Combibad De Nieuwe Hateboer
7 maa 20:05 Hellas-Glana Da2 (Dames) - De Vennen D3 (Dames)Combibad De Nieuwe Hateboer
7 maa 20:50 Hellas-Glana Da1 (Dames) - Nayade Da1 (Dames)Combibad De Nieuwe Hateboer
14 maa 16:30 Hellas-Glana Da2 (Dames) - BZ&PC (Boxmeer) Da1 (Dames)Combibad De Nieuwe Hateboer
14 maa 18:30 De Dokkelaers BJ1 (Jongens-B <17) - Hellas-Glana BJ1 (Jongens-B <17)Laco sportcentrum Hilvarenbeek
21 maa 13:25 Hydrofiel H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1) - Hellas-Glana H1 (Heren (Bond))Erica Terpstra Sportfondsenbad
21 maa 17:00 Waterproof Da1 (Dames) - Hellas-Glana Da2 (Dames)Geusseltbad
21 maa 17:45 De Treffers BJ1 (Jongens-B <17) - Hellas-Glana BJ1 (Jongens-B <17)Combibad Kwekkelstijn
21 maa 19:15 RZ H2 (Heren) - Hellas-Glana H3 (Heren)Recreatiebad De Roerdomp
21 maa 19:15 SBC2000 Da1 (Dames) - Hellas-Glana Da1 (Dames)Zwembad de Wisselaar
22 maa 15:30 DZT'62 DG1 (Gemengd-D <13) - Hellas-Glana DG1 (Gemengd-D <13)Zwembad De Wiemel
22 maa 19:15 DZT'62 H3 (Heren Reserve) - Hellas-Glana H2 (Heren Reserve)Zwembad De Wiemel
28 maa 16:30 Hellas-Glana H1 (Heren (Bond)) - DWV H1 (Heren (Bond))Combibad De Nieuwe Hateboer
4 apr 16:30 Hellas-Glana DG1 (Gemengd-D <13) - Lutra DG1 (Gemengd-D <13)Combibad De Nieuwe Hateboer
4 apr 17:15 Hellas-Glana CG1 (Gemengd-C <15) - Lutra CG1 (Gemengd-C <15)Combibad De Nieuwe Hateboer
4 apr 17:55 De Rijn H1 (Heren (Bond)) - Hellas-Glana H1 (Heren (Bond))Sportfondsenbad De Bongerd
4 apr 18:00 Hellas-Glana BJ1 (Jongens-B <17) - PSV PSV Waterpolo BJ2 (Jongens-B <17)Combibad De Nieuwe Hateboer
4 apr 18:45 Hellas-Glana H3 (Heren) - Zwemsport Parkstad (SG) H1 (Heren)Combibad De Nieuwe Hateboer
4 apr 19:30 Hellas-Glana Da2 (Dames) - De Treffers Da3 (Dames)Combibad De Nieuwe Hateboer
4 apr 20:15 Hellas-Glana H2 (Heren Reserve) - PSV PSV Waterpolo H4 (Heren Reserve)Combibad De Nieuwe Hateboer
4 apr 21:10 Hellas-Glana Da1 (Dames) - Lutra Da1 (Dames)Combibad De Nieuwe Hateboer
11 apr 16:30 Hellas-Glana DG1 (Gemengd-D <13) - HZPC HZPC/Spio DG1 (Gemengd-D <13)Combibad De Nieuwe Hateboer
11 apr 17:15 Hellas-Glana CG1 (Gemengd-C <15) - BZ&PC (Boxmeer) CG1 (Gemengd-C <15)Combibad De Nieuwe Hateboer
11 apr 18:00 Zwemsport Parkstad (SG) Da1 (Dames) - Hellas-Glana Da2 (Dames)Zwembad Dr Pool
11 apr 18:00 Hellas-Glana Da1 (Dames) - De Warande Da1 (Dames)Combibad De Nieuwe Hateboer
18 apr 14:45 PSV PSV Waterpolo DG1 (Gemengd-D <13) - Hellas-Glana DG1 (Gemengd-D <13)De Tongelreep
18 apr 16:30 Hellas-Glana H3 (Heren) - Zwemsport Parkstad (SG) H2 (Heren)Combibad De Nieuwe Hateboer
18 apr 17:25 VZV Njord CG2 (Gemengd-C <15) - Hellas-Glana CG1 (Gemengd-C <15)Zwembad Den Ekkerman
18 apr 18:00 Arethusa H2 (Heren Reserve) - Hellas-Glana H2 (Heren Reserve)Golfbad Oss
18 apr 19:00 Arethusa H1 (Heren (Bond)) - Hellas-Glana H1 (Heren (Bond))Golfbad Oss
19 apr 17:15 SWNZ (SG) Da1 (Dames) - Hellas-Glana Da1 (Dames)Zwembad Molenheide
19 apr 17:30 DZT'62 DZT 62 / LUTRA BJ1 (Jongens-B <17) - Hellas-Glana BJ1 (Jongens-B <17)Zwembad De Wiemel
1 mei 00:00 Hellas-Glana Da1 (Dames) - SBC2000 Da1 (Dames)Combibad De Nieuwe Hateboer
DatumTijdWedstrijdUitslag
7 dec 21:45 Hellas-Glana Da1 (Dames) - SWNZ (SG) Da1 (Dames) 10 - 8
7 dec 20:30 Hellas-Glana H1 (Heren (Bond)) - Arethusa H1 (Heren (Bond)) 7 - 13
7 dec 19:30 Hellas-Glana H2 (Heren Reserve) - Arethusa H2 (Heren Reserve) 9 - 8
7 dec 18:45 Hellas-Glana H3 (Heren) - ZON/S&S H1 (Heren) 14 - 11
7 dec 18:00 Hellas-Glana BJ1 (Jongens-B <17) - DZT'62 DZT 62 / LUTRA BJ1 (Jongens-B <17) 7 - 4
7 dec 17:15 Hellas-Glana CG1 (Gemengd-C <15) - VZV Njord CG2 (Gemengd-C <15) 4 - 16
7 dec 16:30 Hellas-Glana DG1 (Gemengd-D <13) - PSV PSV Waterpolo DG1 (Gemengd-D <13) 2 - 18
1 dec 19:30 PSV PSV Waterpolo BJ2 (Jongens-B <17) - Hellas-Glana BJ1 (Jongens-B <17) 9 - 10
30 nov 21:25 PSV PSV Waterpolo H4 (Heren Reserve) - Hellas-Glana H2 (Heren Reserve) 14 - 3
30 nov 20:00 De Treffers Da3 (Dames) - Hellas-Glana Da2 (Dames) 7 - 4
30 nov 18:30 Lutra Da1 (Dames) - Hellas-Glana Da1 (Dames) 9 - 10
30 nov 18:00 Zwemsport Parkstad (SG) H2 (Heren) - Hellas-Glana H3 (Heren) 25 - 0
30 nov 17:00 Lutra CG1 (Gemengd-C <15) - Hellas-Glana CG1 (Gemengd-C <15) 9 - 2
30 nov 16:30 Hellas-Glana H1 (Heren (Bond)) - De Rijn H1 (Heren (Bond)) 8 - 10
30 nov 16:15 Lutra DG1 (Gemengd-D <13) - Hellas-Glana DG1 (Gemengd-D <13) 25 - 0
23 nov 16:45 VZV Njord DG2 (Gemengd-D <13) - Hellas-Glana DG1 (Gemengd-D <13) 16 - 0
23 nov 15:00 Hellas-Glana BJ1 (Jongens-B <17) - De Treffers BJ1 (Jongens-B <17) 7 - 5
16 nov 21:30 Hellas-Glana H2 (Heren Reserve) - DZT'62 H3 (Heren Reserve) 2 - 17
16 nov 20:25 Hellas-Glana H1 (Heren (Bond)) - Hydrofiel H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1) 11 - 10
16 nov 18:40 Hellas-Glana H3 (Heren) - Spio H2 (Heren) 3 - 5
16 nov 17:55 Hellas-Glana Da2 (Dames) - Waterproof Da1 (Dames) 6 - 11
16 nov 17:10 Hellas-Glana CG1 (Gemengd-C <15) - Waterproof CG1 (Gemengd-C <15) 1 - 12
16 nov 16:30 Hellas-Glana DG1 (Gemengd-D <13) - DZT'62 DG1 (Gemengd-D <13) 1 - 38
10 nov 18:15 DZT'62 H4 (Heren) - Hellas-Glana H3 (Heren) 7 - 17
9 nov 20:10 De Krabben De Krabben/Hieronymus BJ1 (Jongens-B <17) - Hellas-Glana BJ1 (Jongens-B <17) 8 - 4
9 nov 19:15 SBC2000 H2 (Heren Reserve) - Hellas-Glana H2 (Heren Reserve) 19 - 4
9 nov 19:10 De Vennen D3 (Dames) - Hellas-Glana Da2 (Dames) 7 - 6
9 nov 16:05 Nayade Da1 (Dames) - Hellas-Glana Da1 (Dames) 14 - 14
9 nov 15:30 Thetis H1 (Heren (Bond)) - Hellas-Glana H1 (Heren (Bond)) 9 - 10
2 nov 20:30 Hellas-Glana H1 (Heren (Bond)) - Nayade H1 (Heren (Bond)) 12 - 15
2 nov 19:45 Hellas-Glana H3 (Heren) - ZON/S&S H1 (Heren) 9 - 7
2 nov 18:45 Hellas-Glana Da1 (Dames) - De Treffers Da1 (Dames) 8 - 7
2 nov 18:00 Hellas-Glana Da2 (Dames) - Nayade Da2 (Dames) 6 - 3
2 nov 17:15 Hellas-Glana BJ1 (Jongens-B <17) - AquAmigos BJ1 (Jongens-B <17) 2 - 17
2 nov 16:30 Hellas-Glana DG1 (Gemengd-D <13) - De Rog DG1 (Gemengd-D <13) 2 - 12
27 okt 16:15 SWNZ (SG) Da2 (Dames) - Hellas-Glana Da2 (Dames) 7 - 10
26 okt 20:30 De Warande H2 (Heren Reserve) - Hellas-Glana H2 (Heren Reserve) 23 - 8
26 okt 20:00 AquAmigos H1 (Heren (Bond)) - Hellas-Glana H1 (Heren (Bond)) 11 - 19
26 okt 19:00 AquAmigos Da1 (Dames) - Hellas-Glana Da1 (Dames) 10 - 7
26 okt 18:00 Zwemsport Parkstad (SG) H1 (Heren) - Hellas-Glana H3 (Heren) 11 - 5
26 okt 16:00 Aegir DG1 (Gemengd-D <13) - Hellas-Glana DG1 (Gemengd-D <13) 30 - 2
13 okt 15:15 De Meer H1 (Heren (Bond)) - Hellas-Glana H1 (Heren (Bond)) 10 - 9
12 okt 20:00 HZPC H2 (Heren Reserve) - Hellas-Glana H2 (Heren Reserve) 23 - 3
12 okt 19:15 HZPC HZPC/SPIO 1 (Gemengd-C <15) - Hellas-Glana CG1 (Gemengd-C <15) 18 - 2
12 okt 15:35 PSV PSV Waterpolo Da3 (Dames) - Hellas-Glana Da1 (Dames) 7 - 8
12 okt 15:00 Hellas-Glana BJ1 (Jongens-B <17) - ZPC De Zeeuwse Kust BJ1 (Jongens-B <17) 9 - 15
5 okt 20:45 Hellas-Glana H1 (Heren (Bond)) - DBD H1 (Heren (Bond)) 6 - 12
5 okt 19:45 Hellas-Glana H2 (Heren Reserve) - DBD H2 (Heren Reserve) 8 - 8
5 okt 18:45 Hellas-Glana Da1 (Dames) - DZT'62 Da1 (Dames) 9 - 4
5 okt 18:00 Hellas-Glana Da2 (Dames) - DBD Da2 (Dames) 7 - 7
5 okt 17:15 Hellas-Glana H3 (Heren) - DZT'62 H4 (Heren) 13 - 6
5 okt 16:30 Hellas-Glana DG1 (Gemengd-D <13) - DBD DG1 (Gemengd-D <13) 2 - 13
29 sep 13:30 Spio H2 (Heren) - Hellas-Glana H3 (Heren) 10 - 3
28 sep 21:00 Hellas-Glana H1 (Heren (Bond)) - VZV Njord H1 (Heren (Bond)) 11 - 10
28 sep 19:45 Hellas-Glana H2 (Heren Reserve) - VZV Njord H3 (Heren Reserve) 10 - 10
28 sep 18:45 Hellas-Glana Da1 (Dames) - ZPC De Zeeuwse Kust Da1 (Dames) 15 - 14
28 sep 18:00 Hellas-Glana Da2 (Dames) - Nuenen Da1 (Dames) 13 - 7
28 sep 16:30 Hellas-Glana BJ1 (Jongens-B <17) - Argo BJ1 (Jongens-B <17) 9 - 5
21 sep 15:00 Hellas-Glana BJ1 (Jongens-B <17) - DBD BJ1 (Jongens-B <17) 4 - 18
15 sep 19:25 De Rog H1 (Heren (Bond)) - Hellas-Glana H1 (Heren (Bond)) 7 - 8
15 sep 18:30 De Rog H2 (Heren Reserve) - Hellas-Glana H2 (Heren Reserve) 7 - 8
15 sep 17:45 De Rog CG1 (Gemengd-C <15) - Hellas-Glana CG1 (Gemengd-C <15) 20 - 6
14 sep 16:30 Hellas-Glana H3 (Heren) - RZ H2 (Heren) 5 - 6
Verenigingsinformatie
NaamHellas-Glana
AccommodatiegegevensCombibad De Nieuwe Hateboer
SITTARD