TeamPoule
Hellas-Glana Da1 (Dames) 1e klasse A
Hellas-Glana Da2 (Dames) 3e klasse B
Hellas-Glana H1 (Heren (Bond)) Bond 3e divisie A
Hellas-Glana H2 (Heren) 2e klasse A
DatumTijdWedstrijdLocatie
29 jan 16:30 Hellas-Glana Da1 (Dames) - HZPC Da1 (Dames)Combibad De Nieuwe Hateboer
29 jan 18:15 Hellas-Glana H1 (Heren (Bond)) - DBD H1 (Heren (Bond))Combibad De Nieuwe Hateboer
5 feb 16:30 Hellas-Glana Da2 (Dames) - Nuenen Da1 (Dames)Combibad De Nieuwe Hateboer
5 feb 17:15 Hellas-Glana Da1 (Dames) - Zeester-Meerval Da1 (Dames)Combibad De Nieuwe Hateboer
5 feb 18:15 Hellas-Glana H1 (Heren (Bond)) - Nayade H1 (Heren (Bond))Combibad De Nieuwe Hateboer
5 feb 19:20 Hellas-Glana H2 (Heren) - Spio H2 (Heren)Combibad De Nieuwe Hateboer
13 feb 17:45 DZT'62 H3 (Heren) - Hellas-Glana H2 (Heren)LACO sportcentrum
13 feb 19:15 TRB-RES Da1 (Dames) - Hellas-Glana Da1 (Dames)Drieburcht
19 feb 16:30 Hellas-Glana H1 (Heren (Bond)) - DWV H1 (Heren (Bond))Combibad De Nieuwe Hateboer
12 maa 16:30 Hellas-Glana Da1 (Dames) - PSV Da3 (Dames)Combibad De Nieuwe Hateboer
12 maa 17:30 Hellas-Glana Da2 (Dames) - Arethusa Da3 (Dames)Combibad De Nieuwe Hateboer
12 maa 18:15 Hellas-Glana H1 (Heren (Bond)) - De Meer H1 (Heren (Bond))Combibad De Nieuwe Hateboer
12 maa 19:20 Hellas-Glana H2 (Heren) - Aegir H2 (Heren)Combibad De Nieuwe Hateboer
19 maa 16:30 Hellas-Glana H2 (Heren) - Spio H1 (Heren)Combibad De Nieuwe Hateboer
19 maa 17:15 Hellas-Glana Da2 (Dames) - Nayade Classic Da2 (Dames)Combibad De Nieuwe Hateboer
19 maa 18:00 Hellas-Glana Da1 (Dames) - SWNZ (SG) Da1 (Dames)Combibad De Nieuwe Hateboer
26 maa 18:00 De Punderman De Punderman / Thalassa da1 (Dames) - Hellas-Glana Da2 (Dames)Recreatiebad De Wissen
26 maa 18:30 De Dokkelaers H1 (Heren) - Hellas-Glana H2 (Heren)Laco sportcentrum Hilvarenbeek
26 maa 20:25 Zeester-Meerval H1 (Heren (Bond)) - Hellas-Glana H1 (Heren (Bond))Zwembad Drie Essen
26 maa 21:05 De Warande Da1 (Dames) - Hellas-Glana Da1 (Dames)De Warande
2 apr 16:30 Hellas-Glana Da2 (Dames) - Nayade Da2 (Dames)Combibad De Nieuwe Hateboer
2 apr 17:15 Hellas-Glana Da1 (Dames) - Nayade Da1 (Dames)Combibad De Nieuwe Hateboer
2 apr 18:00 Hellas-Glana H2 (Heren) - BZ&PC (Boxmeer) H1 (Heren)Combibad De Nieuwe Hateboer
2 apr 18:45 Hellas-Glana H1 (Heren (Bond)) - De Rog H1 (Heren (Bond))Combibad De Nieuwe Hateboer
9 apr 18:00 BZ&PC (Boxmeer) H2 (Heren) - Hellas-Glana H2 (Heren)Zwembad t Hoogkoor
9 apr 18:30 HZPC H1 (Heren (Bond)) - Hellas-Glana H1 (Heren (Bond))Zwembad De Berkel
10 apr 16:00 De Treffers Da1 (Dames) - Hellas-Glana Da1 (Dames)Combibad Kwekkelstijn
23 apr 16:30 Hellas-Glana H2 (Heren) - Zwemsport Parkstad H1 (Heren)Combibad De Nieuwe Hateboer
23 apr 17:15 Hellas-Glana Da2 (Dames) - Zwemsport Parkstad Da1 (Dames)Combibad De Nieuwe Hateboer
23 apr 18:00 Hellas-Glana H1 (Heren (Bond)) - Arethusa H1 (Heren (Bond))Combibad De Nieuwe Hateboer
23 apr 19:05 Hellas-Glana Da1 (Dames) - ZPC De Zeeuwse Kust Da1 (Dames)Combibad De Nieuwe Hateboer
1 mei 17:30 Hellas-Glana H2 (Heren) - HZPC H3 (Heren)Combibad De Nieuwe Hateboer
14 mei 14:15 Thetis H1 (Heren (Bond)) - Hellas-Glana H1 (Heren (Bond))LACO Sportcentrum Lingewaard
21 mei 19:00 De Rijn H1 (Heren (Bond)) - Hellas-Glana H1 (Heren (Bond))Sportfondsenbad De Bongerd
28 mei 16:30 Hellas-Glana H1 (Heren (Bond)) - AquAmigos H1 (Heren (Bond))Combibad De Nieuwe Hateboer
Verenigingsinformatie
NaamHellas-Glana
AccommodatiegegevensCombibad De Nieuwe Hateboer
SITTARD