TeamPoule
SBC2000 CG1 (Gemengd-C <15) 1e klasse B
SBC2000 CG2 (Gemengd-C <15) 1e klasse A
SBC2000 Da1 (Dames) 1e klasse A
SBC2000 Da2 (Dames) 3e klasse A
SBC2000 DG1 (Gemengd-D <13) 1e klasse A
SBC2000 H1 (Heren (Bond)) Bond 3e divisie B
SBC2000 H2 (Heren Reserve (Bond)) Bond Reserve 2e divisie C
SBC2000 H3 (Heren Reserve) Reserve 1e klasse A
SBC2000 H4 (Heren) 2e klasse A
SBC2000 H5 (Heren) 3e klasse B
DatumTijdWedstrijdLocatie
3 okt 09:00 [Concept]Nayade Classic H2 (Heren) - SBC2000 H5 (Heren)Sportcentrum voor studenten
3 okt 10:45 [Concept]Nuenen CG1 (Gemengd-C <15) - SBC2000 CG1 (Gemengd-C <15)Sportcentrum voor studenten
3 okt 11:30 [Concept]ZPC De Zeeuwse Kust CG1 (Gemengd-C <15) - SBC2000 CG2 (Gemengd-C <15)Vrijburgbad Vlissingen
3 okt 14:15 [Concept]SBC2000 H3 (Heren Reserve) - HZPC H2 (Heren Reserve)Zwembad de Wisselaar
3 okt 14:15 [Concept]SBC2000 Da2 (Dames) - TRB-RES Da2 (Dames)Zwembad de Wisselaar
3 okt 15:15 [Concept]SBC2000 Da1 (Dames) - Hellas-Glana Da1 (Dames)Zwembad de Wisselaar
3 okt 15:15 [Concept]SBC2000 H4 (Heren) - DIO DIO Etten Leur H2 (Heren)Zwembad de Wisselaar
3 okt 19:15 [Concept]SBC2000 H2 (Heren Reserve (Bond)) - VZV Njord H2 (Heren Reserve (Bond))Zwembad de Wisselaar
3 okt 20:15 [Concept]SBC2000 H1 (Heren (Bond)) - WZK Zwemmen H1 (Heren (Bond))Zwembad de Wisselaar
4 okt 17:15 [Concept]TRB-RES DG1 (Gemengd-D <13) - SBC2000 DG1 (Gemengd-D <13)Drieburcht
10 okt 08:30 [Concept]De Dokkelaers H1 (Heren) - SBC2000 H4 (Heren)Laco sportcentrum Hilvarenbeek
10 okt 09:00 [Concept]De Vennen Da2 (Dames) - SBC2000 Da2 (Dames)De Vennen
10 okt 09:45 [Concept]De Vennen H2 (Heren Reserve) - SBC2000 H3 (Heren Reserve)De Vennen
10 okt 14:15 [Concept]SBC2000 DG1 (Gemengd-D <13) - ZPC De Zeeuwse Kust DG1 (Gemengd-D <13)Zwembad de Wisselaar
10 okt 15:00 [Concept]SBC2000 CG2 (Gemengd-C <15) - De Schelde CG1 (Gemengd-C <15)Zwembad de Wisselaar
10 okt 15:45 [Concept]SBC2000 H5 (Heren) - Gorgo H3 (Heren)Zwembad de Wisselaar
10 okt 18:00 [Concept]De Warande H1 (Heren (Bond)) - SBC2000 H1 (Heren (Bond))De Warande
10 okt 18:30 [Concept]HZPC Da1 (Dames) - SBC2000 Da1 (Dames)Zwembad De Berkel
10 okt 20:10 [Concept]MNC Dordrecht H4 (Heren Reserve (Bond)) - SBC2000 H2 (Heren Reserve (Bond))Sportboulevard
24 okt 09:30 [Concept]Aegir H2 (Heren) - SBC2000 H5 (Heren)Ir. Ottenbad
24 okt 14:15 [Concept]SBC2000 H3 (Heren Reserve) - Arethusa H2 (Heren Reserve)Zwembad de Wisselaar
24 okt 14:15 [Concept]SBC2000 Da2 (Dames) - De Warande Da2 (Dames)Zwembad de Wisselaar
24 okt 15:15 [Concept]SBC2000 H4 (Heren) - De Warande H3 (Heren)Zwembad de Wisselaar
24 okt 15:15 [Concept]SBC2000 Da1 (Dames) - Lutra Da1 (Dames)Zwembad de Wisselaar
24 okt 16:15 [Concept]Argo CG1 (Gemengd-C <15) - SBC2000 CG1 (Gemengd-C <15)Zwembad Molenheide
24 okt 18:45 Hieronymus DG1 (Gemengd-D <13) - SBC2000 DG1 (Gemengd-D <13)Zwembad De Stok
24 okt 19:15 [Concept]SBC2000 H2 (Heren Reserve (Bond)) - DZT'62 H2 (Heren Reserve (Bond))Zwembad de Wisselaar
24 okt 20:15 [Concept]SBC2000 H1 (Heren (Bond)) - OZV H1 (Heren (Bond))Zwembad de Wisselaar
31 okt 09:45 [Concept]PSV Da3 (Dames) - SBC2000 Da1 (Dames)De Tongelreep
31 okt 14:15 [Concept]SBC2000 DG1 (Gemengd-D <13) - De Krabben DG1 (Gemengd-D <13)Zwembad de Wisselaar
31 okt 15:00 [Concept]SBC2000 CG1 (Gemengd-C <15) - Arethusa CG1 (Gemengd-C <15)Zwembad de Wisselaar
31 okt 15:45 [Concept]SBC2000 CG2 (Gemengd-C <15) - De Warande CG1 (Gemengd-C <15)Zwembad de Wisselaar
31 okt 16:15 [Concept]DIO DIO Etten Leur H1 (Heren) - SBC2000 H4 (Heren)De Banakker
31 okt 16:45 [Concept]ZVDO'74 Da1 (Dames) - SBC2000 Da2 (Dames)Optisport AquaAltena
31 okt 17:00 [Concept]ENC Arnhem (SG) H2 (Heren Reserve (Bond)) - SBC2000 H2 (Heren Reserve (Bond))Valkenhuizen
31 okt 20:00 [Concept]ZZ&PC De Devel H1 (Heren (Bond)) - SBC2000 H1 (Heren (Bond))De Hoge Devel B.V.
1 nov 17:45 [Concept]De Rog H2 (Heren Reserve) - SBC2000 H3 (Heren Reserve)De IJzeren Man
7 nov 09:45 [Concept]De Punderman Da1 (Dames) - SBC2000 Da2 (Dames)Recreatiebad De Wissen
7 nov 14:15 [Concept]SBC2000 DG1 (Gemengd-D <13) - ZVDO'74 DG1 (Gemengd-D <13)Zwembad de Wisselaar
7 nov 15:00 [Concept]SBC2000 CG1 (Gemengd-C <15) - Zeester-Meerval CG1 (Gemengd-C <15)Zwembad de Wisselaar
7 nov 15:45 [Concept]SBC2000 CG2 (Gemengd-C <15) - DIO CG1 (Gemengd-C <15)Zwembad de Wisselaar
7 nov 16:20 [Concept]De Warande Da1 (Dames) - SBC2000 Da1 (Dames)De Warande
7 nov 19:15 [Concept]SBC2000 H2 (Heren Reserve (Bond)) - Wiekslag H2 (Heren Reserve (Bond))Zwembad de Wisselaar
7 nov 20:15 [Concept]SBC2000 H1 (Heren (Bond)) - Zwemvereniging Westland H1 (Heren (Bond))Zwembad de Wisselaar
7 nov 20:45 [Concept]DBD H3 (Heren) - SBC2000 H4 (Heren)ZIB Zwemcentrum Best BV
8 nov 10:35 [Concept]DZT'62 H3 (Heren Reserve) - SBC2000 H3 (Heren Reserve)Zwembad De Wiemel
14 nov 14:15 [Concept]SBC2000 H3 (Heren Reserve) - Hellas-Glana H2 (Heren Reserve)Zwembad de Wisselaar
14 nov 14:15 [Concept]SBC2000 Da2 (Dames) - AquAmigos Da2 (Dames)Zwembad de Wisselaar
14 nov 15:15 [Concept]SBC2000 H4 (Heren) - AquAmigos H2 (Heren)Zwembad de Wisselaar
14 nov 15:15 [Concept]SBC2000 Da1 (Dames) - TRB-RES Da1 (Dames)Zwembad de Wisselaar
14 nov 15:30 [Concept]De Warande DG1 (Gemengd-D <13) - SBC2000 DG1 (Gemengd-D <13)De Warande
14 nov 16:00 [Concept]De Vennen CG1 (Gemengd-C <15) - SBC2000 CG2 (Gemengd-C <15)De Vennen
14 nov 19:00 [Concept]De Kempvis H1 (Heren (Bond)) - SBC2000 H1 (Heren (Bond))Rivièrabad
14 nov 20:00 [Concept]AquAmigos CG1 (Gemengd-C <15) - SBC2000 CG1 (Gemengd-C <15)Zwembad Olympia
14 nov 21:15 [Concept]De Treffers H4 (Heren) - SBC2000 H5 (Heren)Combibad Kwekkelstijn
21 nov 09:00 [Concept]ZPC De Zeeuwse Kust Da1 (Dames) - SBC2000 Da1 (Dames)Vrijburgbad Vlissingen
21 nov 10:00 [Concept]De Schelde Da1 (Dames) - SBC2000 Da2 (Dames)Sportcentrum Vliegende Vaart
21 nov 12:35 [Concept]PSV H4 (Heren Reserve) - SBC2000 H3 (Heren Reserve)De Tongelreep
21 nov 13:15 [Concept]ZPC De Zeeuwse Kust H2 (Heren) - SBC2000 H4 (Heren)Vrijburgbad Vlissingen
21 nov 14:15 [Concept]SBC2000 DG1 (Gemengd-D <13) - Zeester-Meerval DG1 (Gemengd-D <13)Zwembad de Wisselaar
21 nov 15:00 [Concept]SBC2000 CG1 (Gemengd-C <15) - TRB-RES CG1 (Gemengd-C <15)Zwembad de Wisselaar
21 nov 15:45 [Concept]SBC2000 CG2 (Gemengd-C <15) - VZV Njord CG1 (Gemengd-C <15)Zwembad de Wisselaar
21 nov 19:15 [Concept]SBC2000 H2 (Heren Reserve (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H4 (Heren Reserve (Bond))Zwembad de Wisselaar
21 nov 20:15 [Concept]SBC2000 H1 (Heren (Bond)) - Wave H1 (Heren (Bond))Zwembad de Wisselaar
28 nov 09:00 [Concept]PSV H3 (Heren Reserve (Bond)) - SBC2000 H2 (Heren Reserve (Bond))De Tongelreep
28 nov 12:00 [Concept]De Treffers DG1 (Gemengd-D <13) - SBC2000 DG1 (Gemengd-D <13)Combibad Kwekkelstijn
28 nov 12:40 [Concept]De Treffers CG1 (Gemengd-C <15) - SBC2000 CG1 (Gemengd-C <15)Combibad Kwekkelstijn
28 nov 14:15 [Concept]SBC2000 CG2 (Gemengd-C <15) - De Krabben CG1 (Gemengd-C <15)Zwembad de Wisselaar
28 nov 15:00 [Concept]SBC2000 Da2 (Dames) - Gorgo Da1 (Dames)Zwembad de Wisselaar
28 nov 15:45 [Concept]SBC2000 H4 (Heren) - Hieronymus H1 (Heren)Zwembad de Wisselaar
28 nov 18:45 [Concept]Gorgo H4 (Heren) - SBC2000 H5 (Heren)De Beemd
28 nov 18:55 [Concept]BZC H1 (Heren (Bond)) - SBC2000 H1 (Heren (Bond))De Hofstee
28 nov 20:15 [Concept]SBC2000 H3 (Heren Reserve) - De Treffers H3 (Heren Reserve)Zwembad de Wisselaar
5 dec 10:00 [Concept]De Schelde CG1 (Gemengd-C <15) - SBC2000 CG2 (Gemengd-C <15)Sportcentrum Vliegende Vaart
5 dec 14:15 [Concept]SBC2000 DG1 (Gemengd-D <13) - AquAmigos DG1 (Gemengd-D <13)Zwembad de Wisselaar
5 dec 15:00 [Concept]SBC2000 CG1 (Gemengd-C <15) - DZT'62 DZT'62 CG1 (Gemengd-C <15)Zwembad de Wisselaar
5 dec 15:45 [Concept]SBC2000 H5 (Heren) - PSV H5 (Heren)Zwembad de Wisselaar
5 dec 16:20 [Concept]De Warande H2 (Heren Reserve) - SBC2000 H3 (Heren Reserve)De Warande
5 dec 19:15 [Concept]SBC2000 H2 (Heren Reserve (Bond)) - Polar Bears H4 (Heren Reserve (Bond))Zwembad de Wisselaar
5 dec 19:30 [Concept]De Zuidwesthoek Da1 (Dames) - SBC2000 Da2 (Dames)LACO zwembad Hoogerheide
5 dec 20:15 [Concept]De Zuidwesthoek H1 (Heren) - SBC2000 H4 (Heren)LACO zwembad Hoogerheide
5 dec 20:15 [Concept]SBC2000 H1 (Heren (Bond)) - WZC (SG) H1 (Heren (Bond))Zwembad de Wisselaar
6 dec 15:50 [Concept]De Treffers Da1 (Dames) - SBC2000 Da1 (Dames)Combibad Kwekkelstijn
12 dec 09:00 [Concept]VZV Njord H2 (Heren Reserve (Bond)) - SBC2000 H2 (Heren Reserve (Bond))Zwembad Den Ekkerman
12 dec 09:55 [Concept]VZV Njord CG2 (Gemengd-C <15) - SBC2000 CG1 (Gemengd-C <15)Zwembad Den Ekkerman
12 dec 10:35 [Concept]SWNZ (SG) H2 (Heren) - SBC2000 H5 (Heren)Zwembad Molenheide
12 dec 14:15 [Concept]SBC2000 H3 (Heren Reserve) - VZV Njord H3 (Heren Reserve)Zwembad de Wisselaar
12 dec 14:15 [Concept]SBC2000 CG2 (Gemengd-C <15) - DIO CG1 (Gemengd-C <15)Zwembad de Wisselaar
12 dec 15:15 [Concept]SBC2000 H4 (Heren) - Aegir H3 (Heren)Zwembad de Wisselaar
12 dec 15:15 [Concept]SBC2000 Da1 (Dames) - SWNZ (SG) Da1 (Dames)Zwembad de Wisselaar
12 dec 17:15 [Concept]Arethusa DG1 (Gemengd-D <13) - SBC2000 DG1 (Gemengd-D <13)Golfbad Oss
12 dec 20:00 [Concept]Z&PC De Gouwe H1 (Heren (Bond)) - SBC2000 H1 (Heren (Bond))De Sniep
9 jan 10:10 [Concept]VZV Njord CG1 (Gemengd-C <15) - SBC2000 CG2 (Gemengd-C <15)Zwembad Den Ekkerman
9 jan 10:45 [Concept]Nayade Da1 (Dames) - SBC2000 Da1 (Dames)Sportcentrum voor studenten
9 jan 14:15 [Concept]SBC2000 DG1 (Gemengd-D <13) - De Schelde DG1 (Gemengd-D <13)Zwembad de Wisselaar
9 jan 15:00 [Concept]SBC2000 CG1 (Gemengd-C <15) - DBD CG1 (Gemengd-C <15)Zwembad de Wisselaar
9 jan 15:45 [Concept]SBC2000 H5 (Heren) - AquAmigos H4 (Heren)Zwembad de Wisselaar
9 jan 18:30 [Concept]AquAmigos H3 (Heren) - SBC2000 H4 (Heren)Zwembad Olympia
9 jan 19:15 [Concept]SBC2000 H2 (Heren Reserve (Bond)) - MNC Dordrecht H4 (Heren Reserve (Bond))Zwembad de Wisselaar
9 jan 19:45 [Concept]DBD H2 (Heren Reserve) - SBC2000 H3 (Heren Reserve)ZIB Zwemcentrum Best BV
9 jan 20:15 [Concept]SBC2000 H1 (Heren (Bond)) - De Reigers (SG) H1 (Heren (Bond))Zwembad de Wisselaar
16 jan 14:15 [Concept]SBC2000 CG2 (Gemengd-C <15) - ZPC De Zeeuwse Kust CG1 (Gemengd-C <15)Zwembad de Wisselaar
16 jan 14:15 [Concept]SBC2000 DG1 (Gemengd-D <13) - TRB-RES DG1 (Gemengd-D <13)Zwembad de Wisselaar
16 jan 15:00 [Concept]SBC2000 CG1 (Gemengd-C <15) - Nuenen CG1 (Gemengd-C <15)Zwembad de Wisselaar
16 jan 15:45 [Concept]SBC2000 H5 (Heren) - Nayade Classic H2 (Heren)Zwembad de Wisselaar
16 jan 17:05 [Concept]DIO DIO Etten Leur H2 (Heren) - SBC2000 H4 (Heren)De Banakker
16 jan 18:00 [Concept]Hellas-Glana Da1 (Dames) - SBC2000 Da1 (Dames)Combibad De Nieuwe Hateboer
16 jan 20:00 [Concept]WZK Zwemmen H1 (Heren (Bond)) - SBC2000 H1 (Heren (Bond))Sterrenbad
16 jan 20:35 [Concept]HZPC H2 (Heren Reserve) - SBC2000 H3 (Heren Reserve)Zwembad De Berkel
17 jan 09:00 [Concept]DZT'62 H2 (Heren Reserve (Bond)) - SBC2000 H2 (Heren Reserve (Bond))Zwembad De Wiemel
17 jan 18:00 [Concept]TRB-RES Da2 (Dames) - SBC2000 Da2 (Dames)Drieburcht
23 jan 09:00 [Concept]ZPC De Zeeuwse Kust DG1 (Gemengd-D <13) - SBC2000 DG1 (Gemengd-D <13)Vrijburgbad Vlissingen
23 jan 11:10 [Concept]De Schelde CG1 (Gemengd-C <15) - SBC2000 CG2 (Gemengd-C <15)Sportcentrum Vliegende Vaart
23 jan 14:15 [Concept]SBC2000 Da1 (Dames) - HZPC Da1 (Dames)Zwembad de Wisselaar
23 jan 14:15 [Concept]SBC2000 Da2 (Dames) - De Vennen Da2 (Dames)Zwembad de Wisselaar
23 jan 15:00 [Concept]SBC2000 H4 (Heren) - De Dokkelaers H1 (Heren)Zwembad de Wisselaar
23 jan 19:15 [Concept]SBC2000 H3 (Heren Reserve) - De Vennen H2 (Heren Reserve)Zwembad de Wisselaar
23 jan 19:30 [Concept]Gorgo H3 (Heren) - SBC2000 H5 (Heren)De Beemd
23 jan 20:15 [Concept]SBC2000 H1 (Heren (Bond)) - De Warande H1 (Heren (Bond))Zwembad de Wisselaar
30 jan 14:15 [Concept]SBC2000 DG1 (Gemengd-D <13) - Hieronymus DG1 (Gemengd-D <13)Zwembad de Wisselaar
30 jan 14:15 [Concept]SBC2000 CG2 (Gemengd-C <15) - De Krabben CG1 (Gemengd-C <15)Zwembad de Wisselaar
30 jan 15:00 [Concept]SBC2000 CG1 (Gemengd-C <15) - Argo CG1 (Gemengd-C <15)Zwembad de Wisselaar
30 jan 15:30 [Concept]De Warande H3 (Heren) - SBC2000 H4 (Heren)De Warande
30 jan 15:45 [Concept]SBC2000 H5 (Heren) - Aegir H2 (Heren)Zwembad de Wisselaar
30 jan 16:20 [Concept]De Warande Da2 (Dames) - SBC2000 Da2 (Dames)De Warande
30 jan 17:15 [Concept]Lutra Da1 (Dames) - SBC2000 Da1 (Dames)Recreatiebad De Wissen
30 jan 18:25 [Concept]Wiekslag H2 (Heren Reserve (Bond)) - SBC2000 H2 (Heren Reserve (Bond))Sportcentrum Blokweer
30 jan 19:55 [Concept]OZV H1 (Heren (Bond)) - SBC2000 H1 (Heren (Bond))H2O
30 jan 20:30 [Concept]Arethusa H2 (Heren Reserve) - SBC2000 H3 (Heren Reserve)Golfbad Oss
6 feb 14:15 [Concept]SBC2000 H3 (Heren Reserve) - De Rog H2 (Heren Reserve)Zwembad de Wisselaar
6 feb 14:15 [Concept]SBC2000 Da2 (Dames) - ZVDO'74 Da1 (Dames)Zwembad de Wisselaar
6 feb 15:15 [Concept]SBC2000 H4 (Heren) - DIO DIO Etten Leur H1 (Heren)Zwembad de Wisselaar
6 feb 15:15 [Concept]SBC2000 Da1 (Dames) - PSV Da3 (Dames)Zwembad de Wisselaar
6 feb 15:30 [Concept]De Warande CG1 (Gemengd-C <15) - SBC2000 CG2 (Gemengd-C <15)De Warande
6 feb 18:25 [Concept]Arethusa CG1 (Gemengd-C <15) - SBC2000 CG1 (Gemengd-C <15)Golfbad Oss
6 feb 18:45 [Concept]De Krabben DG1 (Gemengd-D <13) - SBC2000 DG1 (Gemengd-D <13)De Schelp
6 feb 19:15 [Concept]SBC2000 H2 (Heren Reserve (Bond)) - De Treffers H2 (Heren Reserve (Bond))Zwembad de Wisselaar
6 feb 20:15 [Concept]SBC2000 H1 (Heren (Bond)) - ZZ&PC De Devel H1 (Heren (Bond))Zwembad de Wisselaar
27 feb 14:15 [Concept]SBC2000 Da2 (Dames) - De Punderman Da1 (Dames)Zwembad de Wisselaar
27 feb 14:15 [Concept]SBC2000 H3 (Heren Reserve) - DZT'62 H3 (Heren Reserve)Zwembad de Wisselaar
27 feb 15:00 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H4 (Heren Reserve (Bond)) - SBC2000 H2 (Heren Reserve (Bond))Sportcomplex Amerena
27 feb 15:15 [Concept]SBC2000 Da1 (Dames) - De Warande Da1 (Dames)Zwembad de Wisselaar
27 feb 15:15 [Concept]SBC2000 H4 (Heren) - DBD H3 (Heren)Zwembad de Wisselaar
27 feb 15:30 [Concept]DIO CG1 (Gemengd-C <15) - SBC2000 CG2 (Gemengd-C <15)De Banakker
27 feb 16:00 [Concept]ZVDO'74 DG1 (Gemengd-D <13) - SBC2000 DG1 (Gemengd-D <13)Optisport AquaAltena
27 feb 19:45 [Concept]Zeester-Meerval CG1 (Gemengd-C <15) - SBC2000 CG1 (Gemengd-C <15)Zwembad Drie Essen
27 feb 20:00 [Concept]Zwemvereniging Westland H1 (Heren (Bond)) - SBC2000 H1 (Heren (Bond))Zwembad Maesemunde
6 maa 14:15 [Concept]SBC2000 DG1 (Gemengd-D <13) - De Warande DG1 (Gemengd-D <13)Zwembad de Wisselaar
6 maa 14:15 [Concept]SBC2000 CG2 (Gemengd-C <15) - De Vennen CG1 (Gemengd-C <15)Zwembad de Wisselaar
6 maa 15:00 [Concept]SBC2000 CG1 (Gemengd-C <15) - AquAmigos CG1 (Gemengd-C <15)Zwembad de Wisselaar
6 maa 15:45 [Concept]SBC2000 H5 (Heren) - De Treffers H4 (Heren)Zwembad de Wisselaar
6 maa 16:30 [Concept]Hellas-Glana H2 (Heren Reserve) - SBC2000 H3 (Heren Reserve)Combibad De Nieuwe Hateboer
6 maa 17:45 [Concept]AquAmigos Da2 (Dames) - SBC2000 Da2 (Dames)Zwembad Olympia
6 maa 19:15 [Concept]SBC2000 H2 (Heren Reserve (Bond)) - PSV H3 (Heren Reserve (Bond))Zwembad de Wisselaar
6 maa 20:15 [Concept]SBC2000 H1 (Heren (Bond)) - De Kempvis H1 (Heren (Bond))Zwembad de Wisselaar
6 maa 20:15 [Concept]AquAmigos H2 (Heren) - SBC2000 H4 (Heren)Zwembad Olympia
7 maa 18:00 [Concept]TRB-RES Da1 (Dames) - SBC2000 Da1 (Dames)Drieburcht
13 maa 09:00 [Concept]Polar Bears H4 (Heren Reserve (Bond)) - SBC2000 H2 (Heren Reserve (Bond))De Peppel
13 maa 10:30 [Concept]VZV Njord CG1 (Gemengd-C <15) - SBC2000 CG2 (Gemengd-C <15)Zwembad Den Ekkerman
13 maa 14:15 [Concept]SBC2000 Da2 (Dames) - De Schelde Da1 (Dames)Zwembad de Wisselaar
13 maa 14:15 [Concept]SBC2000 H3 (Heren Reserve) - PSV H4 (Heren Reserve)Zwembad de Wisselaar
13 maa 15:15 [Concept]SBC2000 H4 (Heren) - ZPC De Zeeuwse Kust H2 (Heren)Zwembad de Wisselaar
13 maa 15:15 [Concept]SBC2000 Da1 (Dames) - ZPC De Zeeuwse Kust Da1 (Dames)Zwembad de Wisselaar
13 maa 18:15 [Concept]Zeester-Meerval DG1 (Gemengd-D <13) - SBC2000 DG1 (Gemengd-D <13)Zwembad Drie Essen
13 maa 18:50 [Concept]Wave H1 (Heren (Bond)) - SBC2000 H1 (Heren (Bond))Kerkpolder
14 maa 17:15 [Concept]TRB-RES CG1 (Gemengd-C <15) - SBC2000 CG1 (Gemengd-C <15)Drieburcht
20 maa 09:00 [Concept]De Treffers H2 (Heren Reserve (Bond)) - SBC2000 H2 (Heren Reserve (Bond))Combibad Kwekkelstijn
20 maa 09:55 [Concept]De Treffers H3 (Heren Reserve) - SBC2000 H3 (Heren Reserve)Combibad Kwekkelstijn
20 maa 14:15 [Concept]SBC2000 DG1 (Gemengd-D <13) - De Treffers DG1 (Gemengd-D <13)Zwembad de Wisselaar
20 maa 15:00 [Concept]SBC2000 CG1 (Gemengd-C <15) - De Treffers CG1 (Gemengd-C <15)Zwembad de Wisselaar
20 maa 15:30 [Concept]De Warande CG1 (Gemengd-C <15) - SBC2000 CG2 (Gemengd-C <15)De Warande
20 maa 15:45 [Concept]SBC2000 H5 (Heren) - Gorgo H4 (Heren)Zwembad de Wisselaar
20 maa 18:00 [Concept]Gorgo Da1 (Dames) - SBC2000 Da2 (Dames)De Beemd
20 maa 19:15 [Concept]SBC2000 H1 (Heren (Bond)) - BZC H1 (Heren (Bond))Zwembad de Wisselaar
20 maa 20:15 [Concept]Hieronymus H1 (Heren) - SBC2000 H4 (Heren)Zwembad De Stok
10 apr 09:55 [Concept]PSV H5 (Heren) - SBC2000 H5 (Heren)De Tongelreep
10 apr 14:15 [Concept]SBC2000 Da2 (Dames) - De Zuidwesthoek Da1 (Dames)Zwembad de Wisselaar
10 apr 14:15 [Concept]SBC2000 CG2 (Gemengd-C <15) - ZPC De Zeeuwse Kust CG1 (Gemengd-C <15)Zwembad de Wisselaar
10 apr 15:15 [Concept]SBC2000 H4 (Heren) - De Zuidwesthoek H1 (Heren)Zwembad de Wisselaar
10 apr 15:15 [Concept]SBC2000 Da1 (Dames) - De Treffers Da1 (Dames)Zwembad de Wisselaar
10 apr 15:45 [Concept]AquAmigos DG1 (Gemengd-D <13) - SBC2000 DG1 (Gemengd-D <13)Zwembad Olympia
10 apr 19:15 [Concept]SBC2000 H2 (Heren Reserve (Bond)) - ENC Arnhem (SG) H2 (Heren Reserve (Bond))Zwembad de Wisselaar
10 apr 20:00 [Concept]WZC (SG) H1 (Heren (Bond)) - SBC2000 H1 (Heren (Bond))De Veur
10 apr 20:15 [Concept]SBC2000 H3 (Heren Reserve) - De Warande H2 (Heren Reserve)Zwembad de Wisselaar
11 apr 10:45 [Concept]DZT'62 DZT'62 CG1 (Gemengd-C <15) - SBC2000 CG1 (Gemengd-C <15)Zwembad De Wiemel
17 apr 09:00 [Concept]SWNZ (SG) Da1 (Dames) - SBC2000 Da1 (Dames)Zwembad Molenheide
17 apr 09:45 [Concept]Aegir H3 (Heren) - SBC2000 H4 (Heren)Ir. Ottenbad
17 apr 10:10 [Concept]VZV Njord H3 (Heren Reserve) - SBC2000 H3 (Heren Reserve)Zwembad Den Ekkerman
17 apr 14:15 [Concept]SBC2000 CG2 (Gemengd-C <15) - De Vennen CG1 (Gemengd-C <15)Zwembad de Wisselaar
17 apr 14:15 [Concept]SBC2000 DG1 (Gemengd-D <13) - Arethusa DG1 (Gemengd-D <13)Zwembad de Wisselaar
17 apr 15:00 [Concept]SBC2000 CG1 (Gemengd-C <15) - VZV Njord CG2 (Gemengd-C <15)Zwembad de Wisselaar
17 apr 15:45 [Concept]SBC2000 H5 (Heren) - SWNZ (SG) H2 (Heren)Zwembad de Wisselaar
17 apr 19:15 [Concept]SBC2000 H1 (Heren (Bond)) - Z&PC De Gouwe H1 (Heren (Bond))Zwembad de Wisselaar
24 apr 10:00 [Concept]De Schelde DG1 (Gemengd-D <13) - SBC2000 DG1 (Gemengd-D <13)Sportcentrum Vliegende Vaart
24 apr 14:15 [Concept]SBC2000 H3 (Heren Reserve) - DBD H2 (Heren Reserve)Zwembad de Wisselaar
24 apr 14:30 [Concept]SBC2000 H4 (Heren) - AquAmigos H3 (Heren)Zwembad de Wisselaar
24 apr 15:15 [Concept]SBC2000 Da1 (Dames) - Nayade Da1 (Dames)Zwembad de Wisselaar
24 apr 15:45 [Concept]DBD CG1 (Gemengd-C <15) - SBC2000 CG1 (Gemengd-C <15)ZIB Zwemcentrum Best BV
24 apr 21:00 [Concept]AquAmigos H4 (Heren) - SBC2000 H5 (Heren)Zwembad Olympia
24 apr 21:15 [Concept]De Reigers (SG) H1 (Heren (Bond)) - SBC2000 H1 (Heren (Bond))De Waterthor
Er zijn geen uitslagen bekend.
Verenigingsinformatie
NaamSBC2000
AccommodatiegegevensZwembad de Wisselaar
BREDA