TeamPoule
SBC2000 CG1 (Gemengd-C <15) 1e klasse A
SBC2000 Da1 (Dames) 1e klasse A
SBC2000 Da2 (Dames) 3e klasse A
SBC2000 DG1 (Gemengd-D <13) 1e klasse A
SBC2000 DG2 (Gemengd-D <13) 1e klasse C
SBC2000 EG1 (Gemengd-E <11) 1e klasse B
SBC2000 H1 (Heren (Bond)) Bond 3e divisie D
SBC2000 H2 (Heren Reserve) Reserve 1e klasse A
SBC2000 H3 (Heren) 2e klasse A
SBC2000 H4 (Heren) 2e klasse A
SBC2000 H5 (Heren) 3e klasse B
DatumTijdWedstrijdLocatie
7 dec 14:15 SBC2000 Da2 (Dames) - De Vennen Da2 (Dames)Zwembad de Wisselaar
7 dec 14:15 SBC2000 DG2 (Gemengd-D <13) - VZV Njord DG1 (Gemengd-D <13)Zwembad de Wisselaar
7 dec 14:40 Zeester-Meerval EG2 (Gemengd-E <11) - SBC2000 EG1 (Gemengd-E <11)Zeesterbad
7 dec 15:00 SBC2000 H3 (Heren) - De Zuidwesthoek H1 (Heren)Zwembad de Wisselaar
7 dec 17:00 De Warande H2 (Heren Reserve) - SBC2000 H2 (Heren Reserve)De Warande
7 dec 18:00 De Warande Da1 (Dames) - SBC2000 Da1 (Dames)De Warande
7 dec 18:25 DBD H3 (Heren) - SBC2000 H4 (Heren)ZIB Zwemcentrum Best BV
7 dec 19:30 SBC2000 H1 (Heren (Bond)) - De Warande H1 (Heren (Bond))Zwembad de Wisselaar
8 dec 16:15 SWNZ (SG) H2 (Heren) - SBC2000 H5 (Heren)Zwembad Molenheide
14 dec 14:15 SBC2000 EG1 (Gemengd-E <11) - Arethusa EG1 (Gemengd-E <11)Zwembad de Wisselaar
14 dec 15:00 SBC2000 DG2 (Gemengd-D <13) - AquAmigos DG1 (Gemengd-D <13)Zwembad de Wisselaar
14 dec 16:00 SBC2000 DG1 (Gemengd-D <13) - Hieronymus DG1 (Gemengd-D <13)Zwembad de Wisselaar
14 dec 16:00 SBC2000 H4 (Heren) - De Warande H3 (Heren)Zwembad de Wisselaar
14 dec 16:15 De Punderman Da1 (Dames) - SBC2000 Da2 (Dames)Recreatiebad De Wissen
14 dec 16:20 Nayade Classic H2 (Heren) - SBC2000 H5 (Heren)Sportcentrum voor studenten
14 dec 19:00 AquAmigos Da1 (Dames) - SBC2000 Da1 (Dames)Zwembad Olympia
14 dec 19:30 De Krabben CG1 (Gemengd-C <15) - SBC2000 CG1 (Gemengd-C <15)Zwembad De Stok
15 dec 14:30 Wave H1 (Heren (Bond)) - SBC2000 H1 (Heren (Bond))Kerkpolder
11 jan 14:15 SBC2000 CG1 (Gemengd-C <15) - ZVDO'74 CG1 (Gemengd-C <15)Zwembad de Wisselaar
11 jan 15:00 SBC2000 H5 (Heren) - PSV PSV Waterpolo H5 (Heren)Zwembad de Wisselaar
11 jan 15:35 PSV PSV Waterpolo DG2 (Gemengd-D <13) - SBC2000 DG2 (Gemengd-D <13)De Tongelreep
11 jan 16:00 SBC2000 Da2 (Dames) - ZVDO'74 Da1 (Dames)Zwembad de Wisselaar
11 jan 17:05 DIO DIO Etten Leur H2 (Heren) - SBC2000 H4 (Heren)De Banakker
11 jan 17:15 De Schelde EG1 (Gemengd-E <11) - SBC2000 EG1 (Gemengd-E <11)Sportcentrum Vliegende Vaart
11 jan 18:00 De Schelde DG1 (Gemengd-D <13) - SBC2000 DG1 (Gemengd-D <13)Sportcentrum Vliegende Vaart
11 jan 19:15 SBC2000 H2 (Heren Reserve) - DBD H2 (Heren Reserve)Zwembad de Wisselaar
11 jan 19:15 SBC2000 Da1 (Dames) - De Treffers Da1 (Dames)Zwembad de Wisselaar
11 jan 19:20 ZPC De Zeeuwse Kust H2 (Heren) - SBC2000 H3 (Heren)Vrijburgbad Vlissingen
11 jan 20:15 SBC2000 H1 (Heren (Bond)) - BZC H1 (Heren (Bond))Zwembad de Wisselaar
18 jan 18:45 Hieronymus CG1 (Gemengd-C <15) - SBC2000 CG1 (Gemengd-C <15)Zwembad De Stok
25 jan 14:15 SBC2000 EG1 (Gemengd-E <11) - ZPC De Zeeuwse Kust EG1 (Gemengd-E <11)Zwembad de Wisselaar
25 jan 14:15 SBC2000 CG1 (Gemengd-C <15) - De Schelde CG1 (Gemengd-C <15)Zwembad de Wisselaar
25 jan 15:00 SBC2000 Da2 (Dames) - TRB-RES Da2 (Dames)Zwembad de Wisselaar
25 jan 15:00 SBC2000 DG1 (Gemengd-D <13) - ZPC De Zeeuwse Kust DG1 (Gemengd-D <13)Zwembad de Wisselaar
25 jan 15:15 Nayade Da1 (Dames) - SBC2000 Da1 (Dames)Sportcentrum voor studenten
25 jan 16:00 SBC2000 H5 (Heren) - De Treffers H4 (Heren)Zwembad de Wisselaar
25 jan 16:00 SBC2000 DG2 (Gemengd-D <13) - Arethusa DG1 (Gemengd-D <13)Zwembad de Wisselaar
25 jan 19:15 SBC2000 H4 (Heren) - DIO DIO Etten Leur H1 (Heren)Zwembad de Wisselaar
25 jan 20:15 SBC2000 H2 (Heren Reserve) - DZT'62 H3 (Heren Reserve)Zwembad de Wisselaar
25 jan 21:30 DBD H3 (Heren) - SBC2000 H3 (Heren)ZIB Zwemcentrum Best BV
1 feb 14:40 Zeester-Meerval EG2 (Gemengd-E <11) - SBC2000 EG1 (Gemengd-E <11)Zeesterbad
1 feb 15:00 SBC2000 H3 (Heren) - Aegir H1 (Heren)Zwembad de Wisselaar
1 feb 16:45 ZPC De Zeeuwse Kust CG1 (Gemengd-C <15) - SBC2000 CG1 (Gemengd-C <15)Vrijburgbad Vlissingen
1 feb 17:00 Aegir H3 (Heren) - SBC2000 H5 (Heren)Ir. Ottenbad
1 feb 18:45 De Krabben DG1 (Gemengd-D <13) - SBC2000 DG1 (Gemengd-D <13)De Schelp
1 feb 19:15 SBC2000 Da1 (Dames) - DZT'62 Da1 (Dames)Zwembad de Wisselaar
1 feb 19:30 TRB-RES DG1 (Gemengd-D <13) - SBC2000 DG2 (Gemengd-D <13)Drieburcht
1 feb 20:15 SBC2000 H1 (Heren (Bond)) - WZC (SG) H1 (Heren (Bond))Zwembad de Wisselaar
1 feb 20:15 Gorgo Da1 (Dames) - SBC2000 Da2 (Dames)De Beemd
1 feb 20:15 De Zuidwesthoek H1 (Heren) - SBC2000 H4 (Heren)LACO zwembad Hoogerheide
2 feb 18:50 PSV PSV Waterpolo H4 (Heren Reserve) - SBC2000 H2 (Heren Reserve)De Tongelreep
8 feb 14:15 SBC2000 EG1 (Gemengd-E <11) - ZVDO'74 EG1 (Gemengd-E <11)Zwembad de Wisselaar
8 feb 14:15 SBC2000 CG1 (Gemengd-C <15) - Hieronymus CG1 (Gemengd-C <15)Zwembad de Wisselaar
8 feb 15:00 SBC2000 H5 (Heren) - AquAmigos H3 (Heren)Zwembad de Wisselaar
8 feb 15:00 SBC2000 DG2 (Gemengd-D <13) - De Vennen DG1 (Gemengd-D <13)Zwembad de Wisselaar
8 feb 16:00 SBC2000 DG1 (Gemengd-D <13) - De Warande DG1 (Gemengd-D <13)Zwembad de Wisselaar
8 feb 19:15 BZ&PC (Boxmeer) H1 (Heren) - SBC2000 H3 (Heren)Zwembad t Hoogkoor
8 feb 19:15 SBC2000 Da2 (Dames) - De Zuidwesthoek Da1 (Dames)Zwembad de Wisselaar
8 feb 19:15 SBC2000 H2 (Heren Reserve) - Arethusa H2 (Heren Reserve)Zwembad de Wisselaar
8 feb 20:10 Z&PC De Gouwe H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1) - SBC2000 H1 (Heren (Bond))De Sniep
8 feb 20:15 SBC2000 Da1 (Dames) - Lutra Da1 (Dames)Zwembad de Wisselaar
15 feb 14:15 SBC2000 CG1 (Gemengd-C <15) - De Warande CG1 (Gemengd-C <15)Zwembad de Wisselaar
15 feb 14:15 SBC2000 H3 (Heren) - AquAmigos H2 (Heren)Zwembad de Wisselaar
15 feb 15:15 SBC2000 Da2 (Dames) - De Warande Da2 (Dames)Zwembad de Wisselaar
15 feb 17:15 Arethusa EG1 (Gemengd-E <11) - SBC2000 EG1 (Gemengd-E <11)Golfbad Oss
15 feb 17:30 De Treffers DG1 (Gemengd-D <13) - SBC2000 DG2 (Gemengd-D <13)Combibad Kwekkelstijn
15 feb 18:00 Hieronymus DG1 (Gemengd-D <13) - SBC2000 DG1 (Gemengd-D <13)Zwembad De Stok
15 feb 18:45 Gorgo H3 (Heren) - SBC2000 H5 (Heren)De Beemd
15 feb 20:05 ZPC De Zeeuwse Kust H2 (Heren) - SBC2000 H4 (Heren)Vrijburgbad Vlissingen
15 feb 20:15 SBC2000 H1 (Heren (Bond)) - De Kempvis H1 (Heren (Bond))Zwembad de Wisselaar
16 feb 17:45 De Rog H2 (Heren Reserve) - SBC2000 H2 (Heren Reserve)De IJzeren Man
16 feb 18:00 SWNZ (SG) Da1 (Dames) - SBC2000 Da1 (Dames)Zwembad Molenheide
29 feb 14:15 SBC2000 CG1 (Gemengd-C <15) - De Vennen CG1 (Gemengd-C <15)Zwembad de Wisselaar
29 feb 14:15 SBC2000 EG1 (Gemengd-E <11) - De Schelde EG1 (Gemengd-E <11)Zwembad de Wisselaar
29 feb 15:00 SBC2000 DG1 (Gemengd-D <13) - De Schelde DG1 (Gemengd-D <13)Zwembad de Wisselaar
29 feb 15:00 SBC2000 Da2 (Dames) - De Vennen Da2 (Dames)Zwembad de Wisselaar
29 feb 16:00 SBC2000 H5 (Heren) - Gorgo H4 (Heren)Zwembad de Wisselaar
29 feb 16:00 SBC2000 H4 (Heren) - SBC2000 H3 (Heren)Zwembad de Wisselaar
29 feb 19:15 SBC2000 Da1 (Dames) - Argo Da1 (Dames)Zwembad de Wisselaar
7 maa 15:00 SBC2000 H3 (Heren) - De Warande H3 (Heren)Zwembad de Wisselaar
7 maa 15:15 ZPC De Zeeuwse Kust EG1 (Gemengd-E <11) - SBC2000 EG1 (Gemengd-E <11)Vrijburgbad Vlissingen
7 maa 16:00 ZPC De Zeeuwse Kust DG1 (Gemengd-D <13) - SBC2000 DG1 (Gemengd-D <13)Vrijburgbad Vlissingen
7 maa 16:05 AquAmigos H4 (Heren) - SBC2000 H5 (Heren)Zwembad Olympia
7 maa 16:45 ZPC De Zeeuwse Kust CG1 (Gemengd-C <15) - SBC2000 CG1 (Gemengd-C <15)Vrijburgbad Vlissingen
7 maa 17:45 Aegir H1 (Heren) - SBC2000 H4 (Heren)Ir. Ottenbad
7 maa 18:00 Gorgo Da1 (Dames) - SBC2000 Da2 (Dames)De Beemd
7 maa 18:00 Hellas-Glana H2 (Heren Reserve) - SBC2000 H2 (Heren Reserve)Combibad De Nieuwe Hateboer
7 maa 18:15 ZPC De Zeeuwse Kust Da1 (Dames) - SBC2000 Da1 (Dames)Vrijburgbad Vlissingen
8 maa 18:00 TRB-RES DG1 (Gemengd-D <13) - SBC2000 DG2 (Gemengd-D <13)Drieburcht
14 maa 17:20 VZV Njord DG1 (Gemengd-D <13) - SBC2000 DG2 (Gemengd-D <13)Zwembad Den Ekkerman
14 maa 19:15 SBC2000 H1 (Heren (Bond)) - OZV H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1)Zwembad de Wisselaar
21 maa 14:15 SBC2000 H5 (Heren) - Zeester-Meerval H3 (Heren)Zwembad de Wisselaar
21 maa 14:15 SBC2000 EG1 (Gemengd-E <11) - Zeester-Meerval EG2 (Gemengd-E <11)Zwembad de Wisselaar
21 maa 15:00 SBC2000 DG2 (Gemengd-D <13) - AquAmigos DG1 (Gemengd-D <13)Zwembad de Wisselaar
21 maa 16:00 SBC2000 H4 (Heren) - BZ&PC (Boxmeer) H1 (Heren)Zwembad de Wisselaar
21 maa 16:00 SBC2000 DG1 (Gemengd-D <13) - De Krabben DG1 (Gemengd-D <13)Zwembad de Wisselaar
21 maa 17:05 DIO DIO Etten Leur H2 (Heren) - SBC2000 H3 (Heren)De Banakker
21 maa 19:00 De Punderman Da1 (Dames) - SBC2000 Da2 (Dames)Recreatiebad De Wissen
21 maa 19:15 SBC2000 H2 (Heren Reserve) - HZPC H2 (Heren Reserve)Zwembad de Wisselaar
21 maa 19:15 SBC2000 Da1 (Dames) - Hellas-Glana Da1 (Dames)Zwembad de Wisselaar
21 maa 19:30 De Krabben CG1 (Gemengd-C <15) - SBC2000 CG1 (Gemengd-C <15)De Schelp
21 maa 20:30 WZK Zwemmen WZK H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1) - SBC2000 H1 (Heren (Bond))Sterrenbad
4 apr 14:15 SBC2000 DG2 (Gemengd-D <13) - De Treffers DG1 (Gemengd-D <13)Zwembad de Wisselaar
4 apr 14:45 PSV PSV Waterpolo Da3 (Dames) - SBC2000 Da1 (Dames)De Tongelreep
4 apr 15:00 SBC2000 H3 (Heren) - DIO DIO Etten Leur H1 (Heren)Zwembad de Wisselaar
4 apr 16:10 De Warande DG1 (Gemengd-D <13) - SBC2000 DG1 (Gemengd-D <13)De Warande
4 apr 16:30 ZVDO'74 EG1 (Gemengd-E <11) - SBC2000 EG1 (Gemengd-E <11)Optisport AquaAltena
4 apr 17:00 De Warande CG1 (Gemengd-C <15) - SBC2000 CG1 (Gemengd-C <15)De Warande
4 apr 17:10 Aegir H2 (Heren) - SBC2000 H5 (Heren)Ir. Ottenbad
4 apr 17:50 De Warande Da2 (Dames) - SBC2000 Da2 (Dames)De Warande
4 apr 20:15 SBC2000 H1 (Heren (Bond)) - De Plas H1 (Heren (Bond))Zwembad de Wisselaar
4 apr 21:05 AquAmigos H2 (Heren) - SBC2000 H4 (Heren)Zwembad Olympia
11 apr 19:00 Z&PC Rotterdam H1 (Heren (Bond)) - SBC2000 H1 (Heren (Bond))Zwemcentrum Rotterdam
18 apr 16:20 De Warande H1 (Heren (Bond)) - SBC2000 H1 (Heren (Bond))De Warande
18 apr 19:15 SBC2000 H5 (Heren) - SWNZ (SG) H2 (Heren)Zwembad de Wisselaar
18 apr 19:15 SBC2000 H4 (Heren) - DBD H3 (Heren)Zwembad de Wisselaar
18 apr 19:30 De Zuidwesthoek H1 (Heren) - SBC2000 H3 (Heren)LACO zwembad Hoogerheide
18 apr 20:15 SBC2000 Da1 (Dames) - De Warande Da1 (Dames)Zwembad de Wisselaar
18 apr 20:15 SBC2000 H2 (Heren Reserve) - De Warande H2 (Heren Reserve)Zwembad de Wisselaar
1 mei 00:00 DIO DIO Etten Leur H1 (Heren) - SBC2000 H3 (Heren)De Banakker
1 mei 00:00 Hellas-Glana Da1 (Dames) - SBC2000 Da1 (Dames)Combibad De Nieuwe Hateboer
1 mei 00:00 SBC2000 H3 (Heren) - DBD H3 (Heren)Zwembad de Wisselaar
DatumTijdWedstrijdUitslag
30 nov 20:30 De Plas H1 (Heren (Bond)) - SBC2000 H1 (Heren (Bond)) 15 - 7
30 nov 19:15 SBC2000 Da1 (Dames) - PSV PSV Waterpolo Da3 (Dames) 4 - 8
30 nov 16:00 SBC2000 H4 (Heren) - AquAmigos H2 (Heren) 20 - 8
30 nov 16:00 SBC2000 H5 (Heren) - Aegir H2 (Heren) 3 - 8
30 nov 15:00 SBC2000 DG1 (Gemengd-D <13) - De Warande DG1 (Gemengd-D <13) 11 - 10
30 nov 15:00 SBC2000 Da2 (Dames) - De Zuidwesthoek Da1 (Dames) 1 - 10
30 nov 14:50 De Vennen DG1 (Gemengd-D <13) - SBC2000 DG2 (Gemengd-D <13) 1 - 28
30 nov 14:15 SBC2000 EG1 (Gemengd-E <11) - ZVDO'74 EG1 (Gemengd-E <11) 5 - 0
30 nov 14:15 SBC2000 CG1 (Gemengd-C <15) - Hieronymus CG1 (Gemengd-C <15) 11 - 8
23 nov 20:00 ZZ&PC De Devel H1 (Heren (Bond)) - SBC2000 H1 (Heren (Bond)) 11 - 12
23 nov 19:15 SBC2000 H2 (Heren Reserve) - VZV Njord H3 (Heren Reserve) 16 - 6
23 nov 19:15 SBC2000 Da1 (Dames) - SWNZ (SG) Da1 (Dames) 11 - 16
23 nov 18:00 Gorgo H4 (Heren) - SBC2000 H5 (Heren) 8 - 12
23 nov 15:00 SBC2000 CG1 (Gemengd-C <15) - De Vennen CG1 (Gemengd-C <15) 15 - 3
16 nov 20:00 HZPC H2 (Heren Reserve) - SBC2000 H2 (Heren Reserve) 9 - 10
16 nov 20:00 Zeester-Meerval H3 (Heren) - SBC2000 H5 (Heren) 7 - 5
16 nov 19:30 De Krabben DG1 (Gemengd-D <13) - SBC2000 DG1 (Gemengd-D <13) 4 - 3
16 nov 19:15 BZ&PC (Boxmeer) H1 (Heren) - SBC2000 H4 (Heren) 6 - 2
16 nov 19:15 SBC2000 H1 (Heren (Bond)) - WZK Zwemmen WZK H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1) 13 - 13
16 nov 18:00 ZVDO'74 Da1 (Dames) - SBC2000 Da2 (Dames) 3 - 6
16 nov 17:15 ZVDO'74 CG1 (Gemengd-C <15) - SBC2000 CG1 (Gemengd-C <15) 6 - 4
16 nov 15:00 SBC2000 H3 (Heren) - DIO DIO Etten Leur H2 (Heren) 10 - 5
16 nov 14:15 SBC2000 DG2 (Gemengd-D <13) - PSV PSV Waterpolo DG2 (Gemengd-D <13) 11 - 3
9 nov 20:15 SBC2000 Da1 (Dames) - ZPC De Zeeuwse Kust Da1 (Dames) 12 - 9
9 nov 20:00 OZV H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1) - SBC2000 H1 (Heren (Bond)) 9 - 7
9 nov 19:15 SBC2000 Da2 (Dames) - TRB-RES Da2 (Dames) 9 - 5
9 nov 19:15 SBC2000 H2 (Heren Reserve) - Hellas-Glana H2 (Heren Reserve) 19 - 4
9 nov 17:00 De Warande H3 (Heren) - SBC2000 H3 (Heren) 8 - 13
9 nov 16:00 SBC2000 H5 (Heren) - AquAmigos H4 (Heren) 11 - 8
9 nov 16:00 SBC2000 DG2 (Gemengd-D <13) - Arethusa DG1 (Gemengd-D <13) 23 - 1
9 nov 15:00 SBC2000 DG1 (Gemengd-D <13) - ZPC De Zeeuwse Kust DG1 (Gemengd-D <13) 4 - 12
9 nov 15:00 SBC2000 H4 (Heren) - Aegir H1 (Heren) 6 - 4
9 nov 14:15 SBC2000 EG1 (Gemengd-E <11) - ZPC De Zeeuwse Kust EG1 (Gemengd-E <11) 2 - 8
9 nov 14:15 SBC2000 CG1 (Gemengd-C <15) - De Schelde CG1 (Gemengd-C <15) 15 - 6
2 nov 20:15 SBC2000 H1 (Heren (Bond)) - ZZ&PC De Devel H1 (Heren (Bond)) 8 - 10
2 nov 18:50 De Vennen Da2 (Dames) - SBC2000 Da2 (Dames) 11 - 3
2 nov 18:30 VZV Njord H3 (Heren Reserve) - SBC2000 H2 (Heren Reserve) 2 - 11
2 nov 18:00 De Schelde DG1 (Gemengd-D <13) - SBC2000 DG1 (Gemengd-D <13) 10 - 2
2 nov 17:15 De Schelde EG1 (Gemengd-E <11) - SBC2000 EG1 (Gemengd-E <11) 7 - 3
2 nov 16:15 Argo Da1 (Dames) - SBC2000 Da1 (Dames) 7 - 15
2 nov 16:10 De Vennen CG1 (Gemengd-C <15) - SBC2000 CG1 (Gemengd-C <15) 8 - 22
2 nov 15:00 SBC2000 H3 (Heren) - SBC2000 H4 (Heren) 2 - 14
2 nov 14:15 SBC2000 DG2 (Gemengd-D <13) - VZV Njord DG1 (Gemengd-D <13) 35 - 4
27 okt 18:10 AquAmigos H2 (Heren) - SBC2000 H3 (Heren) 9 - 2
26 okt 20:00 De Kempvis H1 (Heren (Bond)) - SBC2000 H1 (Heren (Bond)) 10 - 10
26 okt 19:15 SBC2000 H2 (Heren Reserve) - De Rog H2 (Heren Reserve) 11 - 9
26 okt 18:00 De Treffers DG1 (Gemengd-D <13) - SBC2000 DG2 (Gemengd-D <13) 3 - 8
26 okt 17:50 De Warande Da2 (Dames) - SBC2000 Da2 (Dames) 10 - 6
26 okt 16:10 De Warande CG1 (Gemengd-C <15) - SBC2000 CG1 (Gemengd-C <15) 6 - 12
26 okt 16:00 SBC2000 H5 (Heren) - Gorgo H3 (Heren) 5 - 4
26 okt 15:00 SBC2000 H4 (Heren) - ZPC De Zeeuwse Kust H2 (Heren) 17 - 6
26 okt 15:00 SBC2000 DG1 (Gemengd-D <13) - Hieronymus DG1 (Gemengd-D <13) 13 - 3
26 okt 14:15 SBC2000 EG1 (Gemengd-E <11) - Arethusa EG1 (Gemengd-E <11) 5 - 6
19 okt 20:15 SBC2000 H1 (Heren (Bond)) - Z&PC De Gouwe H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1) 8 - 12
19 okt 19:30 De Zuidwesthoek Da1 (Dames) - SBC2000 Da2 (Dames) 17 - 4
19 okt 18:30 Lutra Da1 (Dames) - SBC2000 Da1 (Dames) 5 - 10
19 okt 18:15 ZVDO'74 EG1 (Gemengd-E <11) - SBC2000 EG1 (Gemengd-E <11) 11 - 6
19 okt 18:05 AquAmigos H3 (Heren) - SBC2000 H5 (Heren) 12 - 5
19 okt 18:00 Arethusa H2 (Heren Reserve) - SBC2000 H2 (Heren Reserve) 7 - 12
19 okt 16:10 De Vennen DG1 (Gemengd-D <13) - SBC2000 DG2 (Gemengd-D <13) 0 - 32
19 okt 15:30 De Warande DG1 (Gemengd-D <13) - SBC2000 DG1 (Gemengd-D <13) 4 - 5
19 okt 15:00 SBC2000 H3 (Heren) - BZ&PC (Boxmeer) H1 (Heren) 4 - 10
13 okt 17:30 DZT'62 Da1 (Dames) - SBC2000 Da1 (Dames) 2 - 12
12 okt 20:15 SBC2000 H2 (Heren Reserve) - PSV PSV Waterpolo H4 (Heren Reserve) 15 - 8
12 okt 19:40 WZC (SG) H1 (Heren (Bond)) - SBC2000 H1 (Heren (Bond)) 15 - 8
12 okt 19:15 SBC2000 H4 (Heren) - De Zuidwesthoek H1 (Heren) 11 - 3
12 okt 17:15 Aegir H1 (Heren) - SBC2000 H3 (Heren) 14 - 4
12 okt 16:00 SBC2000 H5 (Heren) - Aegir H3 (Heren) 4 - 7
12 okt 16:00 SBC2000 Da2 (Dames) - Gorgo Da1 (Dames) 8 - 1
12 okt 15:00 SBC2000 CG1 (Gemengd-C <15) - ZPC De Zeeuwse Kust CG1 (Gemengd-C <15) 11 - 10
12 okt 15:00 SBC2000 DG2 (Gemengd-D <13) - TRB-RES DG1 (Gemengd-D <13) 15 - 1
12 okt 14:15 SBC2000 DG1 (Gemengd-D <13) - De Krabben DG1 (Gemengd-D <13) 15 - 3
12 okt 14:15 SBC2000 EG1 (Gemengd-E <11) - Zeester-Meerval EG2 (Gemengd-E <11) 16 - 7
6 okt 19:30 TRB-RES Da2 (Dames) - SBC2000 Da2 (Dames) 6 - 5
6 okt 17:45 DZT'62 H3 (Heren Reserve) - SBC2000 H2 (Heren Reserve) 13 - 14
5 okt 20:15 SBC2000 H1 (Heren (Bond)) - Z&PC Rotterdam H1 (Heren (Bond)) 9 - 17
5 okt 19:15 SBC2000 Da1 (Dames) - Nayade Da1 (Dames) 14 - 13
5 okt 19:00 De Treffers H4 (Heren) - SBC2000 H5 (Heren) 9 - 9
5 okt 17:30 De Schelde CG1 (Gemengd-C <15) - SBC2000 CG1 (Gemengd-C <15) 7 - 11
5 okt 17:15 Arethusa DG1 (Gemengd-D <13) - SBC2000 DG2 (Gemengd-D <13) 2 - 26
5 okt 16:45 ZPC De Zeeuwse Kust DG1 (Gemengd-D <13) - SBC2000 DG1 (Gemengd-D <13) 13 - 2
5 okt 16:15 DIO DIO Etten Leur H1 (Heren) - SBC2000 H4 (Heren) 4 - 8
5 okt 16:00 ZPC De Zeeuwse Kust EG1 (Gemengd-E <11) - SBC2000 EG1 (Gemengd-E <11) 4 - 2
28 sep 20:15 ZVDO'74 Da1 (Dames) - SBC2000 Da2 (Dames) 5 - 6
28 sep 19:35 DBD H2 (Heren Reserve) - SBC2000 H2 (Heren Reserve) 6 - 10
28 sep 18:45 ZVDO'74 CG1 (Gemengd-C <15) - SBC2000 CG1 (Gemengd-C <15) 9 - 14
28 sep 18:00 De Treffers Da1 (Dames) - SBC2000 Da1 (Dames) 18 - 12
28 sep 17:25 BZC H1 (Heren (Bond)) - SBC2000 H1 (Heren (Bond)) 8 - 15
28 sep 16:45 PSV PSV Waterpolo H5 (Heren) - SBC2000 H5 (Heren) 7 - 3
28 sep 16:00 SBC2000 H4 (Heren) - DIO DIO Etten Leur H2 (Heren) 15 - 1
28 sep 16:00 SBC2000 DG2 (Gemengd-D <13) - PSV PSV Waterpolo DG2 (Gemengd-D <13) 11 - 4
28 sep 15:00 SBC2000 DG1 (Gemengd-D <13) - De Schelde DG1 (Gemengd-D <13) 3 - 7
28 sep 15:00 SBC2000 H3 (Heren) - ZPC De Zeeuwse Kust H2 (Heren) 11 - 12
28 sep 14:15 SBC2000 EG1 (Gemengd-E <11) - De Schelde EG1 (Gemengd-E <11) 5 - 7
14 sep 20:15 SBC2000 H1 (Heren (Bond)) - Wave H1 (Heren (Bond)) 18 - 10
14 sep 19:15 SBC2000 Da1 (Dames) - AquAmigos Da1 (Dames) 5 - 21
14 sep 18:00 Hieronymus DG1 (Gemengd-D <13) - SBC2000 DG1 (Gemengd-D <13) 4 - 9
14 sep 17:25 AquAmigos DG1 (Gemengd-D <13) - SBC2000 DG2 (Gemengd-D <13) 3 - 15
14 sep 17:15 Arethusa EG1 (Gemengd-E <11) - SBC2000 EG1 (Gemengd-E <11) 4 - 5
14 sep 16:00 SBC2000 H5 (Heren) - Nayade Classic H2 (Heren) 9 - 9
14 sep 15:30 De Warande H3 (Heren) - SBC2000 H4 (Heren) 4 - 12
14 sep 15:15 SBC2000 Da2 (Dames) - De Punderman Da1 (Dames) 6 - 6
14 sep 14:15 SBC2000 CG1 (Gemengd-C <15) - De Krabben CG1 (Gemengd-C <15) 14 - 2
Verenigingsinformatie
NaamSBC2000
AccommodatiegegevensZwembad de Wisselaar
BREDA