DatumTijdWedstrijdLocatie
14 dec 17:30 WS Twente H5 (Heren) - De Grunte H2 (Heren)t Wooldrik
14 dec 18:15 WS Twente H6 (Heren) - OZ&PC H4 (Heren)t Wooldrik
14 dec 18:30 WS Twente CG1 (Gemengd-C <15) - Het Ravijn CG1 (Gemengd-C <15)Sportbad Twentebad
14 dec 18:45 De Zandstuve Da1 (Dames) - WS Twente Da2 (Dames)De Stamper
14 dec 19:00 WS Twente H4 (Heren Reserve) - WWV Winterswijk H2 (Heren Reserve)t Wooldrik
14 dec 20:20 OZ&PC Da2 (Dames (Bond)) - WS Twente Da1 (Dames (Bond))Vondersweijde
15 dec 14:45 Aquapoldro DG2 (Gemengd-D <13) - WS Twente DG1 (Gemengd-D <13)Malkander
1 jan 00:00 WS Twente H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1) - SWOL 1894 H1 (ManMeer Cup Heren ronde 2)Sportbad Twentebad
11 jan 17:30 WS Twente DG1 (Gemengd-D <13) - Aqua-Novio'94 DG1 (Gemengd-D <13)t Wooldrik
11 jan 18:10 WS Twente H6 (Heren) - EZC H4 (Heren)t Wooldrik
11 jan 18:20 WS Twente Da1 (Dames (Bond)) - EZC Da2 (Dames (Bond))Sportbad Twentebad
11 jan 18:55 WS Twente H4 (Heren Reserve) - VZ&PC H2 (Heren Reserve)t Wooldrik
11 jan 19:15 WS Twente H2 (Heren Reserve) - EZC H2 (Heren Reserve)Sportbad Twentebad
11 jan 19:45 WSG ESTA (SG) H1 (Heren (Bond)) - WS Twente H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1)Aquarena
11 jan 19:50 WS Twente H5 (Heren) - VKC'03 H2 (Heren)t Wooldrik
11 jan 20:15 WS Twente H3 (Heren Reserve) - Schuurman BZC H4 (Heren Reserve)Sportbad Twentebad
18 jan 15:00 VZ&PC H2 (Heren Reserve) - WS Twente H3 (Heren Reserve)De Stamper
18 jan 15:00 De Mors H4 (Heren) - WS Twente H5 (Heren)De Koerbelt
18 jan 15:10 ENC Arnhem (SG) H3 (Heren Reserve) - WS Twente H4 (Heren Reserve)Valkenhuizen
18 jan 17:15 VKC'03 H2 (Heren) - WS Twente H6 (Heren)De Vlaskoel
18 jan 18:30 WS Twente BG1 (Gemengd-B <17) - VKC'03 BG1 (Gemengd-B <17)Sportbad Twentebad
18 jan 19:15 WS Twente Da1 (Dames (Bond)) - SWOL 1894 Da2 (ManMeer Cup Dames Ronde 1)Sportbad Twentebad
18 jan 20:10 WS Twente Da2 (Dames) - Losser Da2 (Dames)Sportbad Twentebad
25 jan 17:20 Het Ravijn Da3 (Dames (Bond)) - WS Twente Da1 (Dames (Bond))Het Ravijn
25 jan 17:30 WS Twente DG1 (Gemengd-D <13) - Schuurman BZC DG1 (Gemengd-D <13)t Wooldrik
25 jan 18:00 EZC CG1 (Gemengd-C <15) - WS Twente CG1 (Gemengd-C <15)Het Slagman
25 jan 18:10 WS Twente Da2 (Dames) - EZC Da4 (Dames)t Wooldrik
25 jan 18:30 WS Twente BG1 (Gemengd-B <17) - ZPC De Hof BG1 (Gemengd-B <17)Sportbad Twentebad
25 jan 18:55 WS Twente H5 (Heren) - WS Twente H6 (Heren)t Wooldrik
25 jan 19:15 WS Twente H2 (Heren Reserve) - Schuurman BZC H4 (Heren Reserve)Sportbad Twentebad
25 jan 19:15 WWV Winterswijk H2 (Heren Reserve) - WS Twente H4 (Heren Reserve)Jaspers
25 jan 20:10 WS Twente H3 (Heren Reserve) - ENC Arnhem (SG) H3 (Heren Reserve)Sportbad Twentebad
25 jan 21:00 WS Twente H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1) - NDD H1 (Heren (Bond))Sportbad Twentebad
1 feb 15:00 VZ&PC H2 (Heren Reserve) - WS Twente H2 (Heren Reserve)De Stamper
1 feb 17:15 DraGor (SG) H1 (Heren (Bond)) - WS Twente H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1)De Welle
1 feb 17:30 WS Twente CG1 (Gemengd-C <15) - Losser CG1 (Gemengd-C <15)t Wooldrik
1 feb 18:15 OZ&PC DG1 (Gemengd-D <13) - WS Twente DG1 (Gemengd-D <13)Vondersweijde
1 feb 18:15 WS Twente Da1 (Dames (Bond)) - Schuurman BZC Da1 (Dames (Bond))t Wooldrik
1 feb 18:30 De Veene Da1 (Dames) - WS Twente Da2 (Dames)Het Sportpark
1 feb 19:10 WS Twente H4 (Heren Reserve) - WS Twente H3 (Heren Reserve)t Wooldrik
1 feb 19:15 De Dinkel BG1 (Gemengd-B <17) - WS Twente BG1 (Gemengd-B <17)Dorper Esch
8 feb 14:50 Het Ravijn DG2 (Gemengd-D <13) - WS Twente DG1 (Gemengd-D <13)Het Ravijn
8 feb 15:00 Twenhaarsveld Da1 (Dames) - WS Twente Da2 (Dames)De Koerbelt
8 feb 17:00 WWV Winterswijk H2 (Heren Reserve) - WS Twente H3 (Heren Reserve)Jaspers
8 feb 17:15 De Veene CG1 (Gemengd-C <15) - WS Twente CG1 (Gemengd-C <15)Het Sportpark
8 feb 17:30 DWK H2 (Heren Reserve) - WS Twente H4 (Heren Reserve)Veluwehal
8 feb 18:00 De Veene H2 (Heren) - WS Twente H5 (Heren)Het Sportpark
8 feb 18:30 WS Twente BG1 (Gemengd-B <17) - OZ&PC BG1 (Gemengd-B <17)Sportbad Twentebad
8 feb 19:15 WS Twente H2 (Heren Reserve) - ENC Arnhem (SG) H3 (Heren Reserve)Sportbad Twentebad
8 feb 19:35 SWOL 1894 Da2 (ManMeer Cup Dames Ronde 1) - WS Twente Da1 (Dames (Bond))De Vrolijkheid
8 feb 20:10 WS Twente H6 (Heren) - Schuurman BZC H5 (Heren)Sportbad Twentebad
8 feb 20:55 WS Twente H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1) - De Mors H1 (Heren (Bond))Sportbad Twentebad
15 feb 17:00 OZ&PC CG1 (Gemengd-C <15) - WS Twente CG1 (Gemengd-C <15)Vondersweijde
15 feb 17:15 VKC'03 BG1 (Gemengd-B <17) - WS Twente BG1 (Gemengd-B <17)De Vlaskoel
15 feb 18:15 Scholtenhagen H1 (Heren) - WS Twente H5 (Heren)De Wilder
15 feb 19:30 Orca H1 (Heren (Bond)) - WS Twente H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1)De Blauwe Golf
29 feb 16:00 ZPC De Hof CG1 (Gemengd-C <15) - WS Twente CG1 (Gemengd-C <15)De Vijf Heuvels
29 feb 16:15 De Spreng DG1 (Gemengd-D <13) - WS Twente DG1 (Gemengd-D <13)Rhienderoord
29 feb 17:30 WS Twente H4 (Heren Reserve) - WS Twente H2 (Heren Reserve)t Wooldrik
29 feb 18:25 WS Twente H5 (Heren) - Schuurman BZC H5 (Heren)t Wooldrik
29 feb 18:30 WS Twente BG1 (Gemengd-B <17) - EZC BG1 (Gemengd-B <17)Sportbad Twentebad
29 feb 19:10 WS Twente Da2 (Dames) - Piranha Da1 (Dames)t Wooldrik
29 feb 19:15 WS Twente Da1 (Dames (Bond)) - De Walvisch Da1 (Dames (Bond))Sportbad Twentebad
29 feb 19:30 HZPC/Avéna (SG) H1 (Heren (Bond)) - WS Twente H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1)Sportstad Heerenveen BV
29 feb 20:10 WS Twente H3 (Heren Reserve) - DWK H2 (Heren Reserve)Sportbad Twentebad
1 maa 18:15 Scholtenhagen H1 (Heren) - WS Twente H6 (Heren)De Wilder
7 maa 16:30 VKC'03 Da2 (Dames) - WS Twente Da2 (Dames)De Vlaskoel
7 maa 18:30 WS Twente DG1 (Gemengd-D <13) - Losser DG1 (Gemengd-D <13)Sportbad Twentebad
7 maa 19:10 WS Twente CG1 (Gemengd-C <15) - De Mors CG1 (Gemengd-C <15)Sportbad Twentebad
7 maa 19:55 WS Twente H2 (Heren Reserve) - WS Twente H3 (Heren Reserve)Sportbad Twentebad
7 maa 20:20 SWOL 1894 H3 (Heren Reserve) - WS Twente H4 (Heren Reserve)De Vrolijkheid
7 maa 20:55 WS Twente H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1) - HZC de Robben H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1)Sportbad Twentebad
14 maa 17:30 WS Twente H6 (Heren) - De Grunte H2 (Heren)t Wooldrik
14 maa 18:15 WS Twente H4 (Heren Reserve) - De Rijn H2 (Heren Reserve)t Wooldrik
14 maa 18:30 WS Twente CG1 (Gemengd-C <15) - De Grunte CG1 (Gemengd-C <15)Sportbad Twentebad
14 maa 19:15 WS Twente BG1 (Gemengd-B <17) - De Grunte BG1 (Gemengd-B <17)Sportbad Twentebad
14 maa 19:15 OZ&PC H4 (Heren) - WS Twente H5 (Heren)Vondersweijde
14 maa 19:15 WS Twente Da2 (Dames) - Twenhaarsveld Da1 (Dames)t Wooldrik
14 maa 19:45 DWK H2 (Heren Reserve) - WS Twente H2 (Heren Reserve)Veluwehal
14 maa 20:00 WS Twente Da1 (Dames (Bond)) - Losser Da1 (Dames (Bond))Sportbad Twentebad
14 maa 20:55 WS Twente H3 (Heren Reserve) - SWOL 1894 H3 (Heren Reserve)Sportbad Twentebad
21 maa 15:45 VZ&PC CG1 (Gemengd-C <15) - WS Twente CG1 (Gemengd-C <15)De Stamper
21 maa 16:30 Losser BG1 (Gemengd-B <17) - WS Twente BG1 (Gemengd-B <17)Brilmansdennen
21 maa 17:15 VZ&PC H1 (Heren (Bond)) - WS Twente H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1)De Stamper
21 maa 17:45 WWV Winterswijk H2 (Heren Reserve) - WS Twente H2 (Heren Reserve)Jaspers
21 maa 19:00 EZC H2 (Heren Reserve) - WS Twente H4 (Heren Reserve)Het Slagman
21 maa 19:30 De Dinkel Da1 (Dames) - WS Twente Da2 (Dames)Dorper Esch
21 maa 19:45 TriVia Da1 (Dames (Bond)) - WS Twente Da1 (Dames (Bond))Helperbad
22 maa 14:10 EZC DG1 (Gemengd-D <13) - WS Twente DG1 (Gemengd-D <13)Het Slagman
22 maa 16:30 De Rijn H2 (Heren Reserve) - WS Twente H3 (Heren Reserve)Sportfondsenbad De Bongerd
28 maa 14:30 ENC Arnhem (SG) DG1 (Gemengd-D <13) - WS Twente DG1 (Gemengd-D <13)Valkenhuizen
28 maa 17:00 ZPC De Hof Da3 (Dames) - WS Twente Da2 (Dames)De Vijf Heuvels
28 maa 17:30 VZ&PC BG1 (Gemengd-B <17) - WS Twente BG1 (Gemengd-B <17)De Stamper
28 maa 17:30 WS Twente CG1 (Gemengd-C <15) - De Dinkel CG1 (Gemengd-C <15)t Wooldrik
28 maa 18:00 De Mors H4 (Heren) - WS Twente H6 (Heren)De Koerbelt
28 maa 18:15 WS Twente H5 (Heren) - Scholtenhagen H1 (Heren)t Wooldrik
28 maa 18:30 WS Twente H2 (Heren Reserve) - SWOL 1894 H3 (Heren Reserve)Sportbad Twentebad
28 maa 19:30 WS Twente H3 (Heren Reserve) - EZC H2 (Heren Reserve)Sportbad Twentebad
28 maa 20:30 WS Twente Da1 (Dames (Bond)) - Neptunia'24 Da1 (Dames (Bond))Sportbad Twentebad
4 apr 15:50 Het Ravijn CG1 (Gemengd-C <15) - WS Twente CG1 (Gemengd-C <15)Het Ravijn
4 apr 17:15 VZ&PC Da1 (Dames (Bond)) - WS Twente Da1 (Dames (Bond))De Stamper
4 apr 17:30 WS Twente DG1 (Gemengd-D <13) - Aquapoldro DG2 (Gemengd-D <13)t Wooldrik
4 apr 18:10 WS Twente Da2 (Dames) - De Zandstuve Da1 (Dames)t Wooldrik
4 apr 18:55 WS Twente H6 (Heren) - De Veene H2 (Heren)t Wooldrik
4 apr 19:40 WS Twente H5 (Heren) - EZC H4 (Heren)t Wooldrik
4 apr 20:25 WS Twente H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1) - ENC Arnhem (SG) H1 (Heren (Bond))t Wooldrik
11 apr 20:25 SWOL 1894 H1 (ManMeer Cup Heren ronde 2) - WS Twente H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1)De Vrolijkheid
18 apr 17:00 Aqua-Novio'94 DG1 (Gemengd-D <13) - WS Twente DG1 (Gemengd-D <13)Sportf.bad Nijmegen-West
18 apr 17:50 OZ&PC H4 (Heren) - WS Twente H6 (Heren)Vondersweijde
18 apr 19:40 De Dolfijn H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1) - WS Twente H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1)Noorderparkbad
18 apr 20:00 De Rijn H2 (Heren Reserve) - WS Twente H2 (Heren Reserve)Sportfondsenbad De Bongerd
19 apr 16:15 Schuurman BZC H4 (Heren Reserve) - WS Twente H4 (Heren Reserve)t Timpke
DatumTijdWedstrijdUitslag
8 dec 14:10 EZC H4 (Heren) - WS Twente H5 (Heren) 18 - 6
7 dec 20:15 WS Twente H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1) - De Dolfijn H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1) 7 - 12
7 dec 19:15 WS Twente H2 (Heren Reserve) - De Rijn H2 (Heren Reserve) 18 - 9
7 dec 18:55 WS Twente H4 (Heren Reserve) - Schuurman BZC H4 (Heren Reserve) 7 - 17
7 dec 18:30 De Dinkel CG1 (Gemengd-C <15) - WS Twente CG1 (Gemengd-C <15) 1 - 6
7 dec 18:30 WS Twente BG1 (Gemengd-B <17) - VZ&PC BG1 (Gemengd-B <17) 11 - 2
7 dec 18:30 Neptunia'24 Da1 (Dames (Bond)) - WS Twente Da1 (Dames (Bond)) 6 - 8
7 dec 18:10 WS Twente Da2 (Dames) - ZPC De Hof Da3 (Dames) 12 - 3
7 dec 18:00 De Veene H2 (Heren) - WS Twente H6 (Heren) 13 - 2
7 dec 17:30 WS Twente DG1 (Gemengd-D <13) - ENC Arnhem (SG) DG1 (Gemengd-D <13) 5 - 12
1 dec 14:15 EZC H2 (Heren Reserve) - WS Twente H3 (Heren Reserve) 8 - 10
30 nov 19:00 Scholtenhagen BG1 (Gemengd-B <17) - WS Twente BG1 (Gemengd-B <17) 5 - 12
30 nov 19:00 ENC Arnhem (SG) H1 (Heren (Bond)) - WS Twente H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1) 16 - 14
30 nov 18:45 De Grunte H2 (Heren) - WS Twente H5 (Heren) 10 - 3
30 nov 17:15 SWOL 1894 H3 (Heren Reserve) - WS Twente H2 (Heren Reserve) 15 - 15
23 nov 21:15 WS Twente Da1 (Dames (Bond)) - VZ&PC Da1 (Dames (Bond)) 7 - 9
23 nov 20:15 WS Twente H3 (Heren Reserve) - De Rijn H2 (Heren Reserve) 10 - 14
23 nov 19:45 WS Twente H4 (Heren Reserve) - EZC H2 (Heren Reserve) 10 - 3
23 nov 19:15 WS Twente H2 (Heren Reserve) - WWV Winterswijk H2 (Heren Reserve) 10 - 6
23 nov 19:00 WS Twente H6 (Heren) - De Mors H4 (Heren) 16 - 8
23 nov 18:30 WS Twente BG1 (Gemengd-B <17) - Losser BG1 (Gemengd-B <17) 6 - 4
23 nov 18:15 WS Twente Da2 (Dames) - VKC'03 Da2 (Dames) 5 - 12
23 nov 17:30 WS Twente CG1 (Gemengd-C <15) - VZ&PC CG1 (Gemengd-C <15) 4 - 0
20 nov 21:00 De Mors H1 (Heren (Bond)) - WS Twente H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1) 12 - 16
16 nov 21:00 De Grunte H2 (Heren) - WS Twente H6 (Heren) 7 - 9
16 nov 20:30 WS Twente Da1 (Dames (Bond)) - TriVia Da1 (Dames (Bond)) 8 - 7
16 nov 20:15 SWOL 1894 H3 (Heren Reserve) - WS Twente H3 (Heren Reserve) 15 - 10
16 nov 19:30 De Rijn H2 (Heren Reserve) - WS Twente H4 (Heren Reserve) 14 - 4
16 nov 19:30 De Grunte BG1 (Gemengd-B <17) - WS Twente BG1 (Gemengd-B <17) 5 - 11
16 nov 19:25 WS Twente H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1) - VZ&PC H1 (Heren (Bond)) 10 - 8
16 nov 18:45 De Grunte CG1 (Gemengd-C <15) - WS Twente CG1 (Gemengd-C <15) 3 - 9
16 nov 18:30 WS Twente H2 (Heren Reserve) - DWK H2 (Heren Reserve) 12 - 4
16 nov 17:30 WS Twente H5 (Heren) - OZ&PC H4 (Heren) 6 - 5
9 nov 21:10 EZC H4 (Heren) - WS Twente H6 (Heren) 6 - 9
9 nov 20:40 HZC de Robben H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1) - WS Twente H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1) 23 - 13
9 nov 20:25 Piranha Da1 (Dames) - WS Twente Da2 (Dames) 6 - 6
9 nov 19:15 WS Twente H3 (Heren Reserve) - WS Twente H2 (Heren Reserve) 7 - 11
9 nov 18:15 WS Twente H4 (Heren Reserve) - SWOL 1894 H3 (Heren Reserve) 10 - 18
9 nov 17:30 WS Twente BG1 (Gemengd-B <17) - Scholtenhagen BG1 (Gemengd-B <17) 7 - 0
9 nov 16:30 De Mors CG1 (Gemengd-C <15) - WS Twente CG1 (Gemengd-C <15) 3 - 7
9 nov 16:30 Losser DG1 (Gemengd-D <13) - WS Twente DG1 (Gemengd-D <13) 6 - 6
2 nov 20:55 WS Twente H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1) - HZPC/Avéna (SG) H1 (Heren (Bond)) 9 - 9
2 nov 20:00 DWK H2 (Heren Reserve) - WS Twente H3 (Heren Reserve) 10 - 10
2 nov 19:55 WS Twente H2 (Heren Reserve) - WS Twente H4 (Heren Reserve) 13 - 7
2 nov 19:10 WS Twente CG1 (Gemengd-C <15) - ZPC De Hof CG1 (Gemengd-C <15) 9 - 4
2 nov 18:30 WS Twente DG1 (Gemengd-D <13) - De Spreng DG1 (Gemengd-D <13) 14 - 1
2 nov 17:30 EZC BG1 (Gemengd-B <17) - WS Twente BG1 (Gemengd-B <17) 2 - 12
2 nov 14:00 De Walvisch Da1 (Dames (Bond)) - WS Twente Da1 (Dames (Bond)) 4 - 7
26 okt 21:00 WS Twente H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1) - Orca H1 (Heren (Bond)) 10 - 18
26 okt 19:30 WS Twente H3 (Heren Reserve) - WWV Winterswijk H2 (Heren Reserve) 14 - 5
26 okt 19:20 Losser Da1 (Dames (Bond)) - WS Twente Da1 (Dames (Bond)) 8 - 5
26 okt 19:20 Schuurman BZC H5 (Heren) - WS Twente H5 (Heren) 16 - 6
26 okt 19:15 WS Twente H6 (Heren) - Scholtenhagen H1 (Heren) 15 - 9
26 okt 18:30 WS Twente CG1 (Gemengd-C <15) - OZ&PC CG1 (Gemengd-C <15) 8 - 5
26 okt 18:15 WS Twente H4 (Heren Reserve) - DWK H2 (Heren Reserve) 10 - 5
26 okt 17:30 WS Twente Da2 (Dames) - De Veene Da1 (Dames) 5 - 4
26 okt 17:05 ENC Arnhem (SG) H3 (Heren Reserve) - WS Twente H2 (Heren Reserve) 10 - 12
19 okt 15:30 WS Twente Da1 (Dames (Bond)) - H.B.W. (SG) Da1 (ManMeer Cup Dames Kwart finale) 8 - 16
13 okt 13:00 WS Twente H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1) - De Linge/PCG (SG) H1 (Heren (Bond)) 8 - 13
12 okt 20:55 WS Twente H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1) - DraGor (SG) H1 (Heren (Bond)) 18 - 9
12 okt 20:05 WS Twente H3 (Heren Reserve) - WS Twente H4 (Heren Reserve) 11 - 8
12 okt 19:45 Schuurman BZC H5 (Heren) - WS Twente H6 (Heren) 8 - 11
12 okt 19:15 WS Twente H2 (Heren Reserve) - VZ&PC H2 (Heren Reserve) 10 - 10
12 okt 18:30 WS Twente H5 (Heren) - De Veene H2 (Heren) 4 - 16
12 okt 18:00 Schuurman BZC Da1 (Dames (Bond)) - WS Twente Da1 (Dames (Bond)) 13 - 5
6 okt 18:40 NDD H1 (Heren (Bond)) - WS Twente H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1) 17 - 15
6 okt 17:00 Schuurman BZC H4 (Heren Reserve) - WS Twente H2 (Heren Reserve) 15 - 15
6 okt 16:00 EZC Da4 (Dames) - WS Twente Da2 (Dames) 5 - 11
5 okt 19:05 WS Twente H6 (Heren) - WS Twente H5 (Heren) 13 - 2
5 okt 18:10 WS Twente Da1 (Dames (Bond)) - Het Ravijn Da3 (Dames (Bond)) 11 - 7
5 okt 17:30 WS Twente DG1 (Gemengd-D <13) - EZC DG1 (Gemengd-D <13) 4 - 17
5 okt 17:00 ENC Arnhem (SG) H3 (Heren Reserve) - WS Twente H3 (Heren Reserve) 11 - 12
28 sep 20:55 WS Twente H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1) - WSG ESTA (SG) H1 (Heren (Bond)) 14 - 11
28 sep 19:55 WS Twente H4 (Heren Reserve) - ENC Arnhem (SG) H3 (Heren Reserve) 9 - 6
28 sep 19:35 EZC Da2 (Dames (Bond)) - WS Twente Da1 (Dames (Bond)) 14 - 9
28 sep 19:10 WS Twente CG1 (Gemengd-C <15) - De Veene CG1 (Gemengd-C <15) 10 - 2
28 sep 18:30 WS Twente DG1 (Gemengd-D <13) - Het Ravijn DG2 (Gemengd-D <13) 1 - 31
28 sep 18:00 OZ&PC BG1 (Gemengd-B <17) - WS Twente BG1 (Gemengd-B <17) 6 - 7
22 sep 18:40 Schuurman BZC H4 (Heren Reserve) - WS Twente H3 (Heren Reserve) 7 - 12
21 sep 20:15 Losser Da2 (Dames) - WS Twente Da2 (Dames) 3 - 11
21 sep 20:00 HZPC/Avéna (SG) Da1 (ManMeer Cup Dames Ronde 1) - WS Twente Da1 (Dames (Bond)) 6 - 9
21 sep 19:40 WS Twente H6 (Heren) - VKC'03 H2 (Heren) 8 - 20
21 sep 19:15 EZC H2 (Heren Reserve) - WS Twente H2 (Heren Reserve) 10 - 18
21 sep 18:55 WS Twente H5 (Heren) - De Mors H4 (Heren) 14 - 9
21 sep 18:10 WS Twente BG1 (Gemengd-B <17) - De Dinkel BG1 (Gemengd-B <17) 7 - 10
21 sep 17:50 Losser CG1 (Gemengd-C <15) - WS Twente CG1 (Gemengd-C <15) 3 - 15
21 sep 17:30 WS Twente DG1 (Gemengd-D <13) - OZ&PC DG1 (Gemengd-D <13) 2 - 20
21 sep 17:00 VZ&PC H2 (Heren Reserve) - WS Twente H4 (Heren Reserve) 21 - 6
14 sep 21:00 WS Twente Da1 (Dames (Bond)) - OZ&PC Da2 (Dames (Bond)) 9 - 8
14 sep 20:15 WS Twente Da2 (Dames) - De Dinkel Da1 (Dames) 14 - 3
14 sep 19:15 WS Twente H3 (Heren Reserve) - VZ&PC H2 (Heren Reserve) 10 - 12
14 sep 18:45 VKC'03 H2 (Heren) - WS Twente H5 (Heren) 15 - 4
14 sep 18:30 WS Twente CG1 (Gemengd-C <15) - EZC CG1 (Gemengd-C <15) 24 - 1
14 sep 17:35 Schuurman BZC DG1 (Gemengd-D <13) - WS Twente DG1 (Gemengd-D <13) 20 - 5
14 sep 16:45 ZPC De Hof BG1 (Gemengd-B <17) - WS Twente BG1 (Gemengd-B <17) 14 - 8
Verenigingsinformatie
NaamWS Twente
AccommodatiegegevensSportbad Twentebad
HENGELO OV