DatumTijdWedstrijdLocatie
1 jan 00:00 ZPC De Hof H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1) - Deltasteur H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1)De Vijf Heuvels
11 jan 16:30 Schuurman BZC EG2 (Gemengd-E <11) - ZPC De Hof EG1 (Gemengd-E <11)t Timpke
11 jan 16:30 ZPC De Hof Da3 (Dames) - De Veene Da1 (Dames)De Vijf Heuvels
11 jan 17:15 ZPC De Hof Da1 (Dames) - Schuurman BZC Da2 (Dames)De Vijf Heuvels
11 jan 17:30 EZC CG1 (Gemengd-C <15) - ZPC De Hof CG1 (Gemengd-C <15)Het Slagman
11 jan 19:20 Losser BG1 (Gemengd-B <17) - ZPC De Hof BG1 (Gemengd-B <17)Brilmansdennen
11 jan 19:45 De Houtrib Da1 (Dames) - ZPC De Hof Da2 (Dames)De Koploper
11 jan 20:35 Aquapoldro H1 (Heren (Bond)) - ZPC De Hof H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1)Sprenkelaar
12 jan 18:00 ZPC De Hof H3 (Heren) - EZC H3 (Heren)De Vijf Heuvels
18 jan 18:00 ZPC De Hof BG1 (Gemengd-B <17) - De Grunte BG1 (Gemengd-B <17)De Vijf Heuvels
18 jan 18:15 Proteus Da1 (Dames) - ZPC De Hof Da1 (Dames)De Schaeck
18 jan 18:45 ZPC De Hof Da2 (Dames) - Schuurman BZC Da3 (Dames)De Vijf Heuvels
18 jan 19:30 ZPC De Hof H4 (Heren) - De Berkelduikers H2 (Heren)De Vijf Heuvels
18 jan 19:45 OZ&PC H3 (Heren) - ZPC De Hof H3 (Heren)Vondersweijde
19 jan 14:45 EZC H3 (Heren) - ZPC De Hof H2 (Heren)Het Slagman
19 jan 16:15 Piranha Da1 (Dames) - ZPC De Hof Da3 (Dames)Het Slagman
25 jan 16:00 ZPC De Hof Da3 (Dames) - VKC'03 Da2 (Dames)De Vijf Heuvels
25 jan 16:45 ZPC De Hof Da2 (Dames) - SWOL 1894 Da3 (Dames)De Vijf Heuvels
25 jan 17:10 Losser CG1 (Gemengd-C <15) - ZPC De Hof CG1 (Gemengd-C <15)Brilmansdennen
25 jan 17:30 DWV H2 (Heren) - ZPC De Hof H3 (Heren)Zwembad Den Helder
25 jan 17:30 De Spreng Da1 (Dames) - ZPC De Hof Da1 (Dames)Rhienderoord
25 jan 18:30 WS Twente BG1 (Gemengd-B <17) - ZPC De Hof BG1 (Gemengd-B <17)Sportbad Twentebad
26 jan 15:00 ZPC De Hof H2 (Heren) - OZ&PC H3 (Heren)De Vijf Heuvels
26 jan 15:45 ZPC De Hof H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1) - De Veene H1 (Heren (Bond))De Vijf Heuvels
1 feb 14:15 VZ&PC Da2 (Dames) - ZPC De Hof Da2 (Dames)De Stamper
1 feb 15:00 Twenhaarsveld Da1 (Dames) - ZPC De Hof Da3 (Dames)De Koerbelt
1 feb 17:00 ZPC De Hof EG1 (Gemengd-E <11) - WWV Winterswijk EG1 (Gemengd-E <11)De Vijf Heuvels
1 feb 17:45 ZPC De Hof CG1 (Gemengd-C <15) - De Veene CG1 (Gemengd-C <15)De Vijf Heuvels
1 feb 18:30 ZPC De Hof Da1 (Dames) - Nunspeet Da1 (Dames)De Vijf Heuvels
1 feb 18:45 VKC'03 H1 (Heren (Bond)) - ZPC De Hof H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1)De Vlaskoel
1 feb 19:30 ZPC De Hof H3 (Heren) - ZPC De Hof H2 (Heren)De Vijf Heuvels
8 feb 16:00 ZPC De Hof H4 (Heren) - De Spreng H2 (Heren)De Vijf Heuvels
8 feb 16:15 OZ&PC CG1 (Gemengd-C <15) - ZPC De Hof CG1 (Gemengd-C <15)Vondersweijde
8 feb 16:45 ZPC De Hof Da2 (Dames) - De Mors Da1 (Dames)De Vijf Heuvels
8 feb 16:45 DWV H2 (Heren) - ZPC De Hof H2 (Heren)Zwembad Den Helder
8 feb 17:30 ZPC De Hof H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1) - De Reest H1 (Heren (Bond))De Vijf Heuvels
8 feb 19:20 Losser H2 (Heren) - ZPC De Hof H3 (Heren)Brilmansdennen
15 feb 16:00 ZPC De Hof CG1 (Gemengd-C <15) - De Mors CG1 (Gemengd-C <15)De Vijf Heuvels
15 feb 16:45 ZPC De Hof BG1 (Gemengd-B <17) - VZ&PC BG1 (Gemengd-B <17)De Vijf Heuvels
15 feb 18:10 Deltasteur H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1) - ZPC De Hof H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1)Zwembad De Steur
15 feb 20:45 WZC-De IJsel (SG) H3 (Heren) - ZPC De Hof H4 (Heren)Tijenraan
29 feb 14:45 Het Ravijn EG3 (Gemengd-E <11) - ZPC De Hof EG1 (Gemengd-E <11)Het Ravijn
29 feb 16:00 ZPC De Hof CG1 (Gemengd-C <15) - WS Twente CG1 (Gemengd-C <15)De Vijf Heuvels
29 feb 16:45 ZPC De Hof BG1 (Gemengd-B <17) - De Dinkel BG1 (Gemengd-B <17)De Vijf Heuvels
29 feb 17:30 ZPC De Hof Da1 (Dames) - VKC'03 Da1 (Dames)De Vijf Heuvels
29 feb 18:10 Triton Putten Da1 (Dames) - ZPC De Hof Da2 (Dames)Bosbad Putten
29 feb 18:30 ZPC De Hof H3 (Heren) - De Dinkel H1 (Heren)De Vijf Heuvels
29 feb 19:15 ZPC De Hof H2 (Heren) - Losser H2 (Heren)De Vijf Heuvels
29 feb 19:20 Losser Da2 (Dames) - ZPC De Hof Da3 (Dames)Brilmansdennen
29 feb 20:00 ZPC De Hof H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1) - Neptunia'24 H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1)De Vijf Heuvels
7 maa 16:15 De Walvisch H1 (Heren (Bond)) - ZPC De Hof H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1)HIS/ Willem Alexander Bad
7 maa 16:15 Thetis Da1 (Dames) - ZPC De Hof Da1 (Dames)LACO Sportcentrum Lingewaard
7 maa 16:30 OZ&PC BG1 (Gemengd-B <17) - ZPC De Hof BG1 (Gemengd-B <17)Vondersweijde
7 maa 17:30 Livo H3 (Heren) - ZPC De Hof H3 (Heren)t Walfort
7 maa 18:00 ZPC De Hof EG1 (Gemengd-E <11) - Aquapoldro EG1 (Gemengd-E <11)De Vijf Heuvels
7 maa 18:45 ZPC De Hof Da3 (Dames) - De Zandstuve Da1 (Dames)De Vijf Heuvels
7 maa 19:30 ZPC De Hof Da2 (Dames) - EZC Da3 (Dames)De Vijf Heuvels
7 maa 20:00 De Dinkel H1 (Heren) - ZPC De Hof H2 (Heren)Dorper Esch
7 maa 20:15 ZPC De Hof H4 (Heren) - De Zandstuve H2 (Heren)De Vijf Heuvels
14 maa 16:00 ZPC De Hof CG1 (Gemengd-C <15) - VZ&PC CG1 (Gemengd-C <15)De Vijf Heuvels
14 maa 16:45 ZPC De Hof BG1 (Gemengd-B <17) - VKC'03 BG1 (Gemengd-B <17)De Vijf Heuvels
14 maa 17:30 ZPC De Hof H2 (Heren) - Livo H3 (Heren)De Vijf Heuvels
14 maa 18:15 ZPC De Hof Da1 (Dames) - De IJsselmeeuwen Da1 (Dames)De Vijf Heuvels
14 maa 19:15 De Dinkel Da1 (Dames) - ZPC De Hof Da3 (Dames)Dorper Esch
14 maa 20:15 Deltasteur Da1 (Dames) - ZPC De Hof Da2 (Dames)Zwembad De Steur
15 maa 16:15 Schuurman BZC EG1 (Gemengd-E <11) - ZPC De Hof EG1 (Gemengd-E <11)t Timpke
21 maa 16:00 ZPC De Hof EG1 (Gemengd-E <11) - Schuurman BZC EG2 (Gemengd-E <11)De Vijf Heuvels
21 maa 16:45 ZPC De Hof Da2 (Dames) - WZC-De IJsel (SG) Da1 (Dames)De Vijf Heuvels
21 maa 17:30 ZPC De Hof H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1) - De IJsselmeeuwen H1 (Heren (Bond))De Vijf Heuvels
21 maa 18:00 De Dinkel CG1 (Gemengd-C <15) - ZPC De Hof CG1 (Gemengd-C <15)Dorper Esch
21 maa 18:15 EZC BG1 (Gemengd-B <17) - ZPC De Hof BG1 (Gemengd-B <17)Het Slagman
21 maa 19:00 Aquapoldro Da1 (Dames) - ZPC De Hof Da1 (Dames)Sprenkelaar
22 maa 17:30 Proteus H4 (Heren) - ZPC De Hof H4 (Heren)De Schaeck
28 maa 17:00 ZPC De Hof Da3 (Dames) - WS Twente Da2 (Dames)De Vijf Heuvels
28 maa 17:45 ZPC De Hof H2 (Heren) - Natare H1 (Heren)De Vijf Heuvels
28 maa 18:30 ZPC De Hof H3 (Heren) - De Berkelduikers H1 (Heren)De Vijf Heuvels
28 maa 18:30 De Berkelduikers H2 (Heren) - ZPC De Hof H4 (Heren)De Beemd
28 maa 19:00 De Reest H1 (Heren (Bond)) - ZPC De Hof H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1)Bad Hesselingen
29 maa 15:00 ZPC De Hof CG1 (Gemengd-C <15) - Het Ravijn CG1 (Gemengd-C <15)De Vijf Heuvels
29 maa 15:45 ZPC De Hof BG1 (Gemengd-B <17) - Scholtenhagen BG1 (Gemengd-B <17)De Vijf Heuvels
29 maa 16:30 ZPC De Hof Da1 (Dames) - Aqua-Novio'94 Da1 (Dames)De Vijf Heuvels
4 apr 16:00 ZPC De Hof H2 (Heren) - NDD H2 (Heren)De Vijf Heuvels
4 apr 16:15 WWV Winterswijk EG1 (Gemengd-E <11) - ZPC De Hof EG1 (Gemengd-E <11)Jaspers
4 apr 17:15 ZPC De Hof H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1) - EZC H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1)De Vijf Heuvels
4 apr 17:45 De Berkelduikers H3 (Heren) - ZPC De Hof H4 (Heren)De Beemd
4 apr 18:45 De Grunte BG1 (Gemengd-B <17) - ZPC De Hof BG1 (Gemengd-B <17)De Slag
4 apr 19:15 EZC Da4 (Dames) - ZPC De Hof Da3 (Dames)Het Slagman
4 apr 20:00 De Berkelduikers H1 (Heren) - ZPC De Hof H3 (Heren)De Beemd
18 apr 17:40 ENC Arnhem (SG) Da2 (Dames) - ZPC De Hof Da1 (Dames)Valkenhuizen
18 apr 18:55 Nunspeet H1 (Heren (Bond)) - ZPC De Hof H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1)De Brake
18 apr 19:15 De Berkelduikers H1 (Heren) - ZPC De Hof H2 (Heren)De Beemd
19 apr 15:00 ZPC De Hof EG1 (Gemengd-E <11) - Het Ravijn EG1 (Gemengd-E <11)De Vijf Heuvels
19 apr 15:45 ZPC De Hof CG1 (Gemengd-C <15) - EZC CG1 (Gemengd-C <15)De Vijf Heuvels
19 apr 16:30 ZPC De Hof BG1 (Gemengd-B <17) - Losser BG1 (Gemengd-B <17)De Vijf Heuvels
19 apr 17:15 ZPC De Hof H4 (Heren) - De IJsselmeeuwen H4 (Heren)De Vijf Heuvels
19 apr 17:50 NDD H2 (Heren) - ZPC De Hof H3 (Heren)Sportcentrum Rozengaarde
DatumTijdWedstrijdUitslag
15 dec 16:15 Schuurman BZC H7 (Heren) - ZPC De Hof H4 (Heren) 13 - 5
14 dec 19:05 Losser H2 (Heren) - ZPC De Hof H2 (Heren) 11 - 7
14 dec 18:45 TriVia H1 (Heren (Bond)) - ZPC De Hof H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1) 12 - 8
14 dec 18:00 Natare H1 (Heren) - ZPC De Hof H3 (Heren) 6 - 5
14 dec 17:00 ZPC De Hof Da3 (Dames) - EZC Da4 (Dames) 10 - 4
14 dec 16:30 De Mors Da1 (Dames) - ZPC De Hof Da2 (Dames) 7 - 9
7 dec 20:30 DWK Da2 (Dames) - ZPC De Hof Da2 (Dames) 9 - 6
7 dec 19:45 ZPC De Hof H3 (Heren) - NDD H2 (Heren) 8 - 8
7 dec 19:00 ZPC De Hof H2 (Heren) - De Berkelduikers H1 (Heren) 7 - 3
7 dec 18:15 De IJsselmeeuwen H4 (Heren) - ZPC De Hof H4 (Heren) 4 - 12
7 dec 18:10 WS Twente Da2 (Dames) - ZPC De Hof Da3 (Dames) 12 - 3
7 dec 17:45 ZPC De Hof H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1) - Nunspeet H1 (Heren (Bond)) 10 - 9
7 dec 16:45 ZPC De Hof Da1 (Dames) - ENC Arnhem (SG) Da2 (Dames) 15 - 5
7 dec 16:40 Het Ravijn CG1 (Gemengd-C <15) - ZPC De Hof CG1 (Gemengd-C <15) 7 - 13
7 dec 16:00 ZPC De Hof EG1 (Gemengd-E <11) - Schuurman BZC EG1 (Gemengd-E <11) 13 - 8
1 dec 14:15 Aquapoldro EG1 (Gemengd-E <11) - ZPC De Hof EG1 (Gemengd-E <11) 11 - 11
30 nov 19:30 ZPC De Hof H4 (Heren) - De Berkelduikers H3 (Heren) 9 - 8
30 nov 18:55 EZC H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1) - ZPC De Hof H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1) 18 - 10
30 nov 18:45 ZPC De Hof Da2 (Dames) - DWK Da2 (Dames) 9 - 6
30 nov 18:00 ZPC De Hof Da3 (Dames) - De Dinkel Da1 (Dames) 8 - 2
30 nov 18:00 Natare H1 (Heren) - ZPC De Hof H2 (Heren) 6 - 4
30 nov 17:10 De Grunte CG1 (Gemengd-C <15) - ZPC De Hof CG1 (Gemengd-C <15) 6 - 5
30 nov 16:30 Aqua-Novio'94 Da1 (Dames) - ZPC De Hof Da1 (Dames) 11 - 19
24 nov 15:45 ZPC De Hof Da1 (Dames) - Aquapoldro Da1 (Dames) 12 - 9
24 nov 15:00 ZPC De Hof EG1 (Gemengd-E <11) - Het Ravijn EG3 (Gemengd-E <11) 20 - 1
23 nov 19:15 ZPC De Hof H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1) - TriVia H1 (Heren (Bond)) 12 - 10
23 nov 19:00 WZC-De IJsel (SG) Da1 (Dames) - ZPC De Hof Da2 (Dames) 2 - 13
23 nov 18:30 ZPC De Hof H3 (Heren) - Natare H1 (Heren) 6 - 7
23 nov 17:45 ZPC De Hof BG1 (Gemengd-B <17) - EZC BG1 (Gemengd-B <17) 23 - 10
23 nov 17:00 ZPC De Hof CG1 (Gemengd-C <15) - De Dinkel CG1 (Gemengd-C <15) 14 - 4
23 nov 16:45 De Zandstuve Da1 (Dames) - ZPC De Hof Da3 (Dames) 7 - 3
16 nov 18:35 De IJsselmeeuwen Da1 (Dames) - ZPC De Hof Da1 (Dames) 8 - 9
16 nov 17:30 ZPC De Hof Da2 (Dames) - Deltasteur Da1 (Dames) 4 - 9
16 nov 17:30 Livo H3 (Heren) - ZPC De Hof H2 (Heren) 6 - 5
16 nov 16:45 ZPC De Hof H4 (Heren) - Proteus H4 (Heren) 2 - 5
16 nov 16:30 VKC'03 BG1 (Gemengd-B <17) - ZPC De Hof BG1 (Gemengd-B <17) 8 - 9
16 nov 16:00 ZPC De Hof EG1 (Gemengd-E <11) - Het Ravijn EG1 (Gemengd-E <11) 4 - 16
16 nov 16:00 De IJsselmeeuwen H1 (Heren (Bond)) - ZPC De Hof H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1) 16 - 12
16 nov 14:15 VZ&PC CG1 (Gemengd-C <15) - ZPC De Hof CG1 (Gemengd-C <15) 10 - 4
10 nov 16:30 ZPC De Hof Da1 (Dames) - Thetis Da1 (Dames) 10 - 9
10 nov 15:45 ZPC De Hof Da3 (Dames) - Losser Da2 (Dames) 7 - 8
10 nov 15:00 ZPC De Hof BG1 (Gemengd-B <17) - OZ&PC BG1 (Gemengd-B <17) 12 - 4
9 nov 18:55 EZC Da3 (Dames) - ZPC De Hof Da2 (Dames) 5 - 8
9 nov 18:15 ZPC De Hof H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1) - De Walvisch H1 (Heren (Bond)) 12 - 14
9 nov 17:30 ZPC De Hof H2 (Heren) - De Dinkel H1 (Heren) 6 - 5
9 nov 17:15 De Zandstuve H2 (Heren) - ZPC De Hof H4 (Heren) 8 - 7
9 nov 16:45 ZPC De Hof H3 (Heren) - Livo H3 (Heren) 13 - 11
9 nov 16:00 ZPC De Hof CG1 (Gemengd-C <15) - De Grunte CG1 (Gemengd-C <15) 12 - 3
2 nov 20:00 De Dinkel H1 (Heren) - ZPC De Hof H3 (Heren) 5 - 7
2 nov 19:15 De Dinkel BG1 (Gemengd-B <17) - ZPC De Hof BG1 (Gemengd-B <17) 7 - 8
2 nov 19:10 WS Twente CG1 (Gemengd-C <15) - ZPC De Hof CG1 (Gemengd-C <15) 9 - 4
2 nov 18:30 Neptunia'24 H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1) - ZPC De Hof H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1) 8 - 2
2 nov 17:00 WWV Winterswijk EG1 (Gemengd-E <11) - ZPC De Hof EG1 (Gemengd-E <11) 13 - 5
2 nov 16:45 ZPC De Hof H4 (Heren) - WZC-De IJsel (SG) H3 (Heren) 2 - 10
2 nov 16:30 VKC'03 Da1 (Dames) - ZPC De Hof Da1 (Dames) 12 - 18
2 nov 16:00 ZPC De Hof Da2 (Dames) - Triton Putten Da1 (Dames) 10 - 7
26 okt 19:00 ZPC De Hof H3 (Heren) - Losser H2 (Heren) 9 - 7
26 okt 18:15 ZPC De Hof H2 (Heren) - DWV H2 (Heren) 8 - 8
26 okt 17:30 ZPC De Hof Da3 (Dames) - Twenhaarsveld Da1 (Dames) 3 - 2
26 okt 15:00 VZ&PC BG1 (Gemengd-B <17) - ZPC De Hof BG1 (Gemengd-B <17) 9 - 21
26 okt 15:00 De Mors CG1 (Gemengd-C <15) - ZPC De Hof CG1 (Gemengd-C <15) 5 - 3
20 okt 18:15 Scholtenhagen BG1 (Gemengd-B <17) - ZPC De Hof BG1 (Gemengd-B <17) 2 - 20
12 okt 20:15 ZPC De Hof H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1) - VKC'03 H1 (Heren (Bond)) 18 - 13
12 okt 19:30 ZPC De Hof H2 (Heren) - ZPC De Hof H3 (Heren) 11 - 6
12 okt 19:25 Nunspeet Da1 (Dames) - ZPC De Hof Da1 (Dames) 6 - 10
12 okt 18:45 ZPC De Hof Da2 (Dames) - VZ&PC Da2 (Dames) 13 - 7
12 okt 18:00 ZPC De Hof EG1 (Gemengd-E <11) - Schuurman BZC EG2 (Gemengd-E <11) 16 - 1
12 okt 16:30 De Spreng H2 (Heren) - ZPC De Hof H4 (Heren) 5 - 7
6 okt 15:45 Schuurman BZC EG1 (Gemengd-E <11) - ZPC De Hof EG1 (Gemengd-E <11) 13 - 6
5 okt 20:00 De Veene H1 (Heren (Bond)) - ZPC De Hof H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1) 16 - 10
5 okt 19:45 SWOL 1894 Da3 (Dames) - ZPC De Hof Da2 (Dames) 6 - 2
5 okt 19:00 OZ&PC H3 (Heren) - ZPC De Hof H2 (Heren) 10 - 10
5 okt 17:00 ZPC De Hof H3 (Heren) - DWV H2 (Heren) 7 - 13
5 okt 16:30 VKC'03 Da2 (Dames) - ZPC De Hof Da3 (Dames) 12 - 3
5 okt 16:00 ZPC De Hof Da1 (Dames) - De Spreng Da1 (Dames) 10 - 9
29 sep 16:30 ZPC De Hof Da1 (Dames) - Proteus Da1 (Dames) 14 - 9
29 sep 15:45 ZPC De Hof CG1 (Gemengd-C <15) - OZ&PC CG1 (Gemengd-C <15) 3 - 17
28 sep 19:45 ZPC De Hof H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1) - Aquapoldro H1 (Heren (Bond)) 9 - 10
28 sep 19:00 ZPC De Hof H2 (Heren) - EZC H3 (Heren) 10 - 7
28 sep 18:15 ZPC De Hof H3 (Heren) - OZ&PC H3 (Heren) 7 - 14
28 sep 18:15 Schuurman BZC Da3 (Dames) - ZPC De Hof Da2 (Dames) 5 - 10
28 sep 17:30 ZPC De Hof EG1 (Gemengd-E <11) - Aquapoldro EG1 (Gemengd-E <11) 2 - 10
21 sep 18:00 Schuurman BZC Da2 (Dames) - ZPC De Hof Da1 (Dames) 6 - 8
21 sep 18:00 De Veene CG1 (Gemengd-C <15) - ZPC De Hof CG1 (Gemengd-C <15) 3 - 9
21 sep 17:50 NDD H2 (Heren) - ZPC De Hof H2 (Heren) 10 - 6
21 sep 17:45 EZC H3 (Heren) - ZPC De Hof H3 (Heren) 9 - 10
21 sep 16:45 ZPC De Hof Da2 (Dames) - De Houtrib Da1 (Dames) 10 - 6
21 sep 16:00 ZPC De Hof Da3 (Dames) - Piranha Da1 (Dames) 7 - 9
21 sep 13:30 Het Ravijn EG1 (Gemengd-E <11) - ZPC De Hof EG1 (Gemengd-E <11) 17 - 2
14 sep 17:30 ZPC De Hof H4 (Heren) - Schuurman BZC H7 (Heren) 9 - 10
14 sep 17:15 De Veene Da1 (Dames) - ZPC De Hof Da3 (Dames) 7 - 5
14 sep 17:05 Het Ravijn EG3 (Gemengd-E <11) - ZPC De Hof EG1 (Gemengd-E <11) 0 - 16
14 sep 16:45 ZPC De Hof BG1 (Gemengd-B <17) - WS Twente BG1 (Gemengd-B <17) 14 - 8
14 sep 16:00 ZPC De Hof CG1 (Gemengd-C <15) - Losser CG1 (Gemengd-C <15) 3 - 9
Verenigingsinformatie
NaamZPC De Hof
AccommodatiegegevensDe Vijf Heuvels
MARKELO