DatumTijdWedstrijdLocatie
14 dec 16:30 ZVVS Da5 (Dames) - Z&PC Rotterdam Da4 (Dames)De Kulk
14 dec 16:45 Wiekslag H5 (Heren) - ZVVS H5 (Heren)Sportcentrum Blokweer
14 dec 16:55 ZZ&PC De Devel De Devel DG*1 (Gemengd-D <13) - ZVVS DG1 (Gemengd-D <13)De Hoge Devel B.V.
14 dec 17:15 ZVVS Da4 (Dames) - AZC Da1 (Dames)De Kulk
14 dec 18:00 ZVVS H3 (Heren) - MNC Dordrecht H6 (Heren)De Kulk
14 dec 18:20 WSG NieMo (SG) H3 (Heren) - ZVVS H4 (Heren)Polderbad
14 dec 18:25 ZZ&PC De Devel H3 (Heren) - ZVVS H6 (Heren)De Hoge Devel B.V.
14 dec 18:40 WZC (SG) Da2 (Dames) - ZVVS Da2 (Dames)De Veur
14 dec 18:45 ZVVS H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1) - De Linge/PCG (SG) H1 (Heren (Bond))De Kulk
14 dec 18:55 De Vliet (SG) Da1 (Dames) - ZVVS Da3 (Dames)Sportcentrum Forum Kwadraat
14 dec 19:00 ZVL-1886 Tetteroo ZVL/WZK CM*2 (Meisjes-C <15) - ZVVS ZVVS/Westland/Delft CM1 (Meisjes-C <15)Sterrenbad
14 dec 19:45 MNC Dordrecht Da1 (ManMeer Cup Dames Ronde 3) - ZVVS Da1 (Dames (Bond))Sportboulevard
14 dec 19:50 ZVVS H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 1) - MNC Dordrecht H3 (Heren Reserve (Bond))De Kulk
15 dec 13:00 MNC Dordrecht EG1 (Gemengd-E <11) - ZVVS EG1 (Gemengd-E <11)Sportboulevard
15 dec 15:15 De Kempvis BJ1 (Jongens-B <17) - ZVVS BJ1 (Jongens-B <17)Rivièrabad
15 dec 17:15 SVH SVH DG*1 (Gemengd-D <13) - ZVVS DG2 (Gemengd-D <13)Sportcentrum de Wilgenring
11 jan 09:00 ZVVS ZVVS EG*2 (Gemengd-E <11) - SCOMZeehondDuck (SG) SCOM/Zeehond/Duck EG*1 (Gemengd-E <11)De Kulk
11 jan 13:30 ZVVS EG1 (Gemengd-E <11) - De Kempvis EG1 (Gemengd-E <11)De Kulk
11 jan 14:10 ZVVS DG1 (Gemengd-D <13) - WSG NieMo (SG) DG1 (Gemengd-D <13)De Kulk
11 jan 14:55 ZVVS DG2 (Gemengd-D <13) - SCOMZeehondDuck (SG) DG1 (Gemengd-D <13)De Kulk
11 jan 15:30 Katwijk Da3 (Dames) - ZVVS Da4 (Dames)Aquamar
11 jan 15:40 ZVVS ZVVS CJ*1 (Jongens-C <15) - ZZ&PC De Devel ZZ&PC De Devel CJ/ZVS/Poseidon CJ*1 (Jongens-C <15)De Kulk
11 jan 16:25 ZVVS BJ1 (Jongens-B <17) - Zwemvereniging Westland Westland BJ*1 (Jongens-B <17)De Kulk
11 jan 17:10 ZVVS Da2 (Dames) - De Kempvis Da1 (Dames)De Kulk
11 jan 17:35 BZ&PC AJ1 (Jongens-A <19) - ZVVS AJ1 (Jongens-A <19)De Kuil
11 jan 17:45 De Kempvis CM1 (Meisjes-C <15) - ZVVS ZVVS/Westland/Delft CM1 (Meisjes-C <15)Rivièrabad
11 jan 18:00 ZVVS Da3 (Dames) - WIDEX GZC DONK Da4 (Dames)De Kulk
11 jan 18:45 ZVVS Da1 (Dames (Bond)) - VZV Da1 (Dames (Bond))De Kulk
11 jan 19:20 SVH Da2 (Dames) - ZVVS Da5 (Dames)Sportcentrum de Wilgenring
11 jan 19:50 ZVVS H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 1) - De Reigers (SG) H2 (Heren Reserve (Bond))De Kulk
11 jan 20:00 Katwijk H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1) - ZVVS H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1)Aquamar
11 jan 20:40 Z&PC De Gouwe H3 (Heren) - ZVVS H3 (Heren)De Sniep
11 jan 20:45 ZVVS H5 (Heren) - MNC Dordrecht H8 (Heren)De Kulk
11 jan 21:30 ZVVS H6 (Heren) - SCOMZeehondDuck (SG) H3 (Heren)De Kulk
18 jan 14:30 ZVVS EG1 (Gemengd-E <11) - ZVL-1886 Tetteroo EG1 (Gemengd-E <11)De Kulk
18 jan 15:10 ZVVS DG2 (Gemengd-D <13) - MNC Dordrecht DG3 (Gemengd-D <13)De Kulk
18 jan 15:55 ZVVS BJ1 (Jongens-B <17) - SVH SVH BJ*2 (Jongens-B <17)De Kulk
18 jan 16:15 HZPC/Avéna (SG) Da1 (ManMeer Cup Dames Ronde 1) - ZVVS Da1 (Dames (Bond))Sportstad Heerenveen BV
18 jan 16:40 ZVVS Da5 (Dames) - d'ELFT Da2 (Dames)De Kulk
18 jan 17:00 Katwijk CM1 (Meisjes-C <15) - ZVVS ZVVS/Westland/Delft CM1 (Meisjes-C <15)Aquamar
18 jan 17:25 ZVVS H6 (Heren) - SVH H6 (Heren)De Kulk
18 jan 17:30 Poseidon'56 Da1 (Dames) - ZVVS Da4 (Dames)De Fakkel
18 jan 18:10 ZVVS H5 (Heren) - Z&PC De Gouwe H5 (Heren)De Kulk
18 jan 18:25 Z&PC Rotterdam Da2 (Dames) - ZVVS Da3 (Dames)Sportfondsenbad Rdam-Noord
18 jan 18:55 ZVVS H4 (Heren) - De Linge/PCG (SG) H4 (Heren)De Kulk
18 jan 19:00 d'ELFT AJ1 (Jongens-A <19) - ZVVS AJ1 (Jongens-A <19)Kerkpolder
18 jan 19:40 ZVVS Da2 (Dames) - De Linge/PCG (SG) Da1 (Dames)De Kulk
18 jan 20:35 ZVVS H3 (Heren) - Z&PC Rotterdam H3 (Heren)De Kulk
25 jan 09:00 ZZ&PC De Devel De Devel EG*1 (Gemengd-E <11) - ZVVS ZVVS EG*2 (Gemengd-E <11)De Hoge Devel B.V.
25 jan 12:00 ZPB H&L Productions EG1 (Gemengd-E <11) - ZVVS EG1 (Gemengd-E <11)Inge de Bruijn Zwembad
25 jan 15:45 ZPS ZPS DG*1 (Gemengd-D <13) - ZVVS DG1 (Gemengd-D <13)De Hofstee
25 jan 16:30 ZVVS BJ1 (Jongens-B <17) - OZV OZV BJ*1 (Jongens-B <17)De Kulk
25 jan 17:00 Waterpolo Den Haag (SG) H3 (Heren Reserve (Bond)) - ZVVS H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 1)Hofbad
25 jan 17:15 ZVVS Da5 (Dames) - De Linge/PCG (SG) Da2 (Dames)De Kulk
25 jan 18:00 ZPS H2 (Heren) - ZVVS H6 (Heren)De Hofstee
25 jan 18:00 MNC Dordrecht Da2 (Dames) - ZVVS Da3 (Dames)Sportboulevard
25 jan 18:00 ZVVS Da4 (Dames) - Z&PC De Gouwe Da3 (Dames)De Kulk
25 jan 18:10 ZZ&PC De Devel H4 (Heren) - ZVVS H5 (Heren)De Hoge Devel B.V.
25 jan 18:25 ZPB H&L Productions Da3 (Dames) - ZVVS Da2 (Dames)Inge de Bruijn Zwembad
25 jan 18:45 ZVVS AJ1 (Jongens-A <19) - WIDEX GZC DONK AJ1 (Jongens-A <19)De Kulk
25 jan 19:30 ZPS H1 (Heren) - ZVVS H4 (Heren)De Hofstee
25 jan 19:40 ZVVS H3 (Heren) - WSG NieMo (SG) H1 (Heren)De Kulk
25 jan 20:25 ZVVS Da1 (Dames (Bond)) - BZ&PC Da1 (ManMeer Cup Dames Ronde 1)De Kulk
25 jan 21:30 ZVVS H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1) - ZPC De Zeeuwse Kust H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1)De Kulk
26 jan 14:00 SCOMZeehondDuck (SG) SCOM/Zeehond/Duck CJ*1 (Jongens-C <15) - ZVVS ZVVS CJ*1 (Jongens-C <15)De Rozenburcht
1 feb 13:00 ZVVS EG1 (Gemengd-E <11) - MNC Dordrecht EG2 (Gemengd-E <11)De Kulk
1 feb 13:40 ZVVS DG1 (Gemengd-D <13) - SVH SVH DG*2 (Gemengd-D <13)De Kulk
1 feb 14:25 ZVVS ZVVS/Westland/Delft CM1 (Meisjes-C <15) - Z&PC Rotterdam Z&PC Rotterdam/SVH CM 1 (Meisjes-C <15)De Kulk
1 feb 15:10 ZVVS ZVVS CJ*1 (Jongens-C <15) - ZPS ZPS CJ*1 (Jongens-C <15)De Kulk
1 feb 15:55 ZVVS Da2 (Dames) - SVH Da1 (Dames)De Kulk
1 feb 16:45 ZVVS Da3 (Dames) - SCOMZeehondDuck (SG) Da1 (Dames)De Kulk
1 feb 17:00 AZC AJ1 (Jongens-A <19) - ZVVS AJ1 (Jongens-A <19)AquaRijn
1 feb 17:30 ZVVS Da1 (Dames (Bond)) - ZV Haerlem Da1 (Dames (Bond))De Kulk
1 feb 18:25 ZVL-1886 Tetteroo H7 (Heren) - ZVVS H3 (Heren)De Zijl
1 feb 18:35 ZVVS H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 1) - WZC (SG) H2 (Heren Reserve (Bond))De Kulk
1 feb 19:30 ZVVS H6 (Heren) - WSG NieMo (SG) H6 (Heren)De Kulk
1 feb 20:10 d'ELFT Da1 (Dames) - ZVVS Da4 (Dames)Kerkpolder
1 feb 20:15 ZVVS H5 (Heren) - WSG NieMo (SG) H4 (Heren)De Kulk
1 feb 20:55 d'ELFT H1 (Heren (Bond)) - ZVVS H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1)Kerkpolder
1 feb 21:00 ZVVS H4 (Heren) - Zwemvereniging Westland Westland H2 (Heren)De Kulk
2 feb 19:00 Sassenheim Da3 (Dames) - ZVVS Da5 (Dames)Wasbeek
8 feb 09:00 ZVVS ZVVS EG*2 (Gemengd-E <11) - MNC Dordrecht EG3 (Gemengd-E <11 1e deel)De Kulk
8 feb 16:45 Wiekslag Wiekslag CJ*1 (Jongens-C <15) - ZVVS ZVVS CJ*1 (Jongens-C <15)Sportcentrum Blokweer
8 feb 17:15 ZVVS BJ1 (Jongens-B <17) - De Linge/PCG (SG) BJ1 (Jongens-B <17)De Kulk
8 feb 17:50 SVH H3 (Heren Reserve (Bond)) - ZVVS H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 1)Sportcentrum de Wilgenring
8 feb 18:00 ZVVS Da5 (Dames) - De Kempvis Da3 (Dames)De Kulk
8 feb 18:30 WZC (SG) AJ1 (Jongens-A <19) - ZVVS AJ1 (Jongens-A <19)De Veur
8 feb 18:45 ZPS Da1 (Dames) - ZVVS Da3 (Dames)De Hofstee
8 feb 18:45 ZVVS H5 (Heren) - DWF H1 (Heren)De Kulk
8 feb 18:45 Waterpolo Residentie (SG) WP Residentie/Den Haag CM*1 (Meisjes-C <15) - ZVVS ZVVS/Westland/Delft CM1 (Meisjes-C <15)Zuiderparkbad
8 feb 19:00 OZ&PC Da1 (Dames (Bond)) - ZVVS Da1 (Dames (Bond))Vondersweijde
8 feb 19:30 ZVVS Da2 (Dames) - Alkemade Da1 (Dames)De Kulk
8 feb 20:20 ZVVS H3 (Heren) - d'ELFT H3 (Heren)De Kulk
9 feb 14:00 ZVVS EG1 (Gemengd-E <11) - ZVL-1886 Tetteroo EG2 (Gemengd-E <11)De Kulk
9 feb 14:40 ZVVS H4 (Heren) - MNC Dordrecht H7 (Heren)De Kulk
9 feb 15:25 ZVVS H6 (Heren) - MNC Dordrecht H9 (Heren)De Kulk
9 feb 16:15 DZT'62 H1 (ManMeer Cup Heren ronde 2) - ZVVS H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1)Zwembad De Wiemel
15 feb 14:00 MNC Dordrecht DG3 (Gemengd-D <13) - ZVVS DG2 (Gemengd-D <13)Sportboulevard
15 feb 15:20 ZVL-1886 Tetteroo H5 (Heren Reserve (Bond)) - ZVVS H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 1)De Zijl
15 feb 16:55 ZVL-1886 Tetteroo EG1 (Gemengd-E <11) - ZVVS EG1 (Gemengd-E <11)De Zijl
15 feb 17:15 ZVVS ZVVS/Westland/Delft CM1 (Meisjes-C <15) - Katwijk CM1 (Meisjes-C <15)Kerkpolder
15 feb 18:00 Z&PC Rotterdam H3 (Heren) - ZVVS H3 (Heren)Zwemcentrum Rotterdam
15 feb 18:00 d'ELFT Da2 (Dames) - ZVVS Da5 (Dames)Kerkpolder
15 feb 18:30 De Linge/PCG (SG) Da1 (Dames) - ZVVS Da2 (Dames)Berenschot
15 feb 18:30 ZVVS Da4 (Dames) - Poseidon'56 Da1 (Dames)De Kulk
15 feb 19:15 ZVVS Da3 (Dames) - Z&PC Rotterdam Da2 (Dames)De Kulk
15 feb 19:20 SVH H6 (Heren) - ZVVS H6 (Heren)Sportcentrum de Wilgenring
15 feb 19:30 Livo Da1 (Dames (Bond)) - ZVVS Da1 (Dames (Bond))t Walfort
15 feb 20:00 ZVVS AJ1 (Jongens-A <19) - d'ELFT AJ1 (Jongens-A <19)De Kulk
15 feb 20:05 Z&PC De Gouwe H5 (Heren) - ZVVS H5 (Heren)De Sniep
15 feb 20:25 De Linge/PCG (SG) H4 (Heren) - ZVVS H4 (Heren)Berenschot
15 feb 20:55 ZVVS H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1) - Zwemvereniging Utrecht H1 (Heren (Bond))De Kulk
16 feb 17:15 SVH SVH BJ*2 (Jongens-B <17) - ZVVS BJ1 (Jongens-B <17)Sportcentrum de Wilgenring
22 feb 18:00 ZVVS Da1 (Dames (Bond)) - WZC (SG) Da1 (ManMeer Cup Dames Ronde 1)De Kulk
29 feb 18:30 H.B.W. (SG) Da1 (ManMeer Cup Dames Kwart finale) - ZVVS Da1 (Dames (Bond))Brandenburg
29 feb 19:30 Watervlo H1 (Heren (Bond)) - ZVVS H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1)Fletiomare
7 maa 15:30 De Kempvis De Kempvis DG*2 (Gemengd-D <13) - ZVVS DG2 (Gemengd-D <13)Rivièrabad
7 maa 16:00 WSG NieMo (SG) CJ1 (Jongens-C <15) - ZVVS ZVVS CJ*1 (Jongens-C <15)Polderbad
7 maa 16:00 ZVVS Da4 (Dames) - ZVL-1886 Tetteroo Da5 (Dames)De Kulk
7 maa 16:45 ZVVS Da3 (Dames) - De Kempvis Da2 (Dames)De Kulk
7 maa 17:00 De Kempvis H4 (Heren) - ZVVS H4 (Heren)Rivièrabad
7 maa 17:30 ZVVS AJ1 (Jongens-A <19) - ZVL-1886 Tetteroo AJ1 (Jongens-A <19)De Kulk
7 maa 18:15 Katwijk Da2 (Dames) - ZVVS Da2 (Dames)Aquamar
7 maa 18:25 ZVVS H3 (Heren) - AZC H5 (Heren)De Kulk
7 maa 18:45 ZVVS ZVVS/Westland/Delft CM1 (Meisjes-C <15) - WSG NieMo (SG) CM1 (Meisjes-C <15)Kerkpolder
7 maa 19:10 ZVVS Da1 (Dames (Bond)) - Z&PC De Gouwe Da1 (Dames (Bond))De Kulk
7 maa 20:15 ZVVS H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 1) - BZ&PC H3 (Heren Reserve (Bond))De Kulk
7 maa 21:10 ZVVS H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1) - JAWS Amsterdam H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1)De Kulk
8 maa 13:00 d'ELFT H7 (Heren) - ZVVS H5 (Heren)Kerkpolder
14 maa 09:00 ZVVS ZVVS EG*2 (Gemengd-E <11) - SVH EG1 (Gemengd-E <11 1e deel)De Kulk
14 maa 14:40 ZVVS EG1 (Gemengd-E <11) - Katwijk EG1 (Gemengd-E <11)De Kulk
14 maa 15:10 SCOMZeehondDuck (SG) SCOM/Zeehond/Duck CM*1 (Meisjes-C <15) - ZVVS ZVVS/Westland/Delft CM1 (Meisjes-C <15)De Rozenburcht
14 maa 15:25 ZVVS DG1 (Gemengd-D <13) - De Linge/PCG (SG) DG1 (Gemengd-D <13)De Kulk
14 maa 16:10 ZVVS ZVVS CJ*1 (Jongens-C <15) - De Linge/PCG (SG) CJ1 (Jongens-C <15)De Kulk
14 maa 16:15 ZVL-1886 Tetteroo Da7 (Dames) - ZVVS Da4 (Dames)De Zijl
14 maa 16:55 ZVVS BJ1 (Jongens-B <17) - BZ&PC BJ1 (Jongens-B <17)De Kulk
14 maa 17:40 ZVVS Da5 (Dames) - WZC (SG) Da4 (Dames)De Kulk
14 maa 18:05 Waterpolo Den Haag (SG) Da1 (ManMeer Cup Dames Kwart finale) - ZVVS Da1 (Dames (Bond))Hofbad
14 maa 18:20 Katwijk H4 (Heren) - ZVVS H3 (Heren)Aquamar
14 maa 18:25 ZVVS H6 (Heren) - ZPC Numansdorp H1 (Heren)De Kulk
14 maa 19:10 ZVVS H5 (Heren) - SVH H5 (Heren)De Kulk
14 maa 19:55 ZVVS H4 (Heren) - ZVS H1 (Heren)De Kulk
14 maa 20:40 ZVVS Da2 (Dames) - Waterpolo Den Haag (SG) Da2 (Dames)De Kulk
21 maa 09:00 ZPB H&L Productions EG2 (Gemengd-E <11) - ZVVS ZVVS EG*2 (Gemengd-E <11)Inge de Bruijn Zwembad
21 maa 14:00 ZVVS ZVVS CJ*1 (Jongens-C <15) - SVH CJ2 (Jongens-C <15)De Kulk
21 maa 14:45 ZVVS Da2 (Dames) - WSG NieMo (SG) Da1 (Dames)De Kulk
21 maa 15:35 ZVVS Da3 (Dames) - ZPC Numansdorp Da1 (Dames)De Kulk
21 maa 16:20 ZVVS BJ1 (Jongens-B <17) - Z&PC Rotterdam BJ1 (Jongens-B <17)De Kulk
21 maa 16:45 Zwemvereniging Westland Westland Da1 (Dames) - ZVVS Da5 (Dames)Zwembad Maesemunde
21 maa 17:05 ZVVS AJ1 (Jongens-A <19) - AZC AJ1 (Jongens-A <19)De Kulk
21 maa 17:50 De Vennen H1 (Heren (Bond)) - ZVVS H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1)De Vennen
21 maa 18:00 ZVVS Da1 (Dames (Bond)) - EZC Da1 (Dames (Bond))De Kulk
21 maa 19:05 ZVVS H6 (Heren) - De Lansingh H3 (Heren)De Kulk
21 maa 19:15 BZ&PC H4 (Heren) - ZVVS H3 (Heren)De Kuil
21 maa 19:50 ZVVS H5 (Heren) - BZC H4 (Heren)De Kulk
21 maa 20:20 Wiekslag H2 (Heren Reserve (Bond)) - ZVVS H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 1)Sportcentrum Blokweer
21 maa 20:35 ZVVS H4 (Heren) - ZPB H&L Productions H6 (Heren)De Kulk
22 maa 13:00 ZVVS EG1 (Gemengd-E <11) - WIDEX GZC DONK EG1 (Gemengd-E <11)De Kulk
22 maa 13:40 ZVVS DG2 (Gemengd-D <13) - ZPB H&L Productions DG3 (Gemengd-D <13)De Kulk
22 maa 14:25 ZVVS DG1 (Gemengd-D <13) - ZPB H&L Productions DG4 (Gemengd-D <13)De Kulk
22 maa 17:20 MNC Dordrecht Da3 (Dames) - ZVVS Da4 (Dames)Sportboulevard
28 maa 12:00 ZVVS MINI (Mini polo) - ZVVS MINI (Mini polo)De Kulk
28 maa 20:30 Het Y Da1 (ManMeer Cup Dames Ronde 1) - ZVVS Da1 (Dames (Bond))Sportfondsenbad Oost
4 apr 13:45 Wiekslag Wiekslag EG*1 (Gemengd-E <11) - ZVVS ZVVS EG*2 (Gemengd-E <11)Sportcentrum Blokweer
4 apr 13:55 Z&PC Rotterdam EG1 (Gemengd-E <11) - ZVVS EG1 (Gemengd-E <11)Sportfondsenbad Rdam-Noord
4 apr 14:30 Wiekslag DG2 (Gemengd-D <13) - ZVVS DG1 (Gemengd-D <13)Sportcentrum Blokweer
4 apr 15:15 Wiekslag Wiekslag DG*1 (Gemengd-D <13) - ZVVS DG2 (Gemengd-D <13)Sportcentrum Blokweer
4 apr 16:05 Z&PC Rotterdam H6 (Heren) - ZVVS H4 (Heren)Sportfondsenbad Rdam-Noord
4 apr 16:45 ZVVS Da5 (Dames) - BZ&PC Da3 (Dames)De Kulk
4 apr 16:45 WSG NieMo (SG) Da2 (Dames) - ZVVS Da3 (Dames)Polderbad
4 apr 17:30 ZVVS Da4 (Dames) - Z&PC Rotterdam Da3 (Dames)De Kulk
4 apr 17:30 Wiekslag Da2 (Dames) - ZVVS Da2 (Dames)Sportcentrum Blokweer
4 apr 17:35 Z&PC Rotterdam H8 (Heren) - ZVVS H5 (Heren)Sportfondsenbad Rdam-Noord
4 apr 18:15 ZVVS H3 (Heren) - De Kempvis H3 (Heren)De Kulk
4 apr 18:55 ZPB H&L Productions ZPB CJ*3 (Jongens-C <15) - ZVVS ZVVS CJ*1 (Jongens-C <15)Inge de Bruijn Zwembad
4 apr 19:00 ZVVS Da1 (Dames (Bond)) - MNC Dordrecht Da1 (ManMeer Cup Dames Ronde 3)De Kulk
4 apr 19:15 Wiekslag H4 (Heren) - ZVVS H6 (Heren)Sportcentrum Blokweer
4 apr 20:05 ZVVS H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1) - Wiekslag H1 (Heren (Bond))De Kulk
4 apr 21:10 ZVVS H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 1) - WIDEX GZC DONK H5 (Heren Reserve (Bond))De Kulk
18 apr 09:00 ZVVS ZVVS EG*2 (Gemengd-E <11) - ZPB H&L Productions EG3 (Gemengd-E <11)De Kulk
18 apr 16:00 ZVVS DG2 (Gemengd-D <13) - Poseidon'56 Poseidon DG*1 (Gemengd-D <13)De Kulk
18 apr 16:45 ZVVS DG1 (Gemengd-D <13) - Z&PC Rotterdam Rotterdam DG*2 (Gemengd-D <13)De Kulk
18 apr 17:30 ZVVS Da2 (Dames) - BZ&PC Da2 (Dames)De Kulk
18 apr 17:40 VZV Da1 (Dames (Bond)) - ZVVS Da1 (Dames (Bond))De Heerenduinen
18 apr 17:40 ZPB H&L Productions H4 (Heren) - ZVVS H3 (Heren)Inge de Bruijn Zwembad
18 apr 17:45 Aquadraat (SG) Da1 (Dames) - ZVVS Da4 (Dames)De Does
18 apr 18:00 ZZ&PC De Devel Da1 (Dames) - ZVVS Da5 (Dames)De Hoge Devel B.V.
18 apr 18:20 ZVVS Da3 (Dames) - ZVL-1886 Tetteroo Da6 (Dames)De Kulk
18 apr 18:30 WZC (SG) AJ1 (Jongens-A <19) - ZVVS AJ1 (Jongens-A <19)De Veur
18 apr 19:00 MNC Dordrecht H3 (Heren Reserve (Bond)) - ZVVS H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 1)Sportboulevard
18 apr 19:05 ZVVS H4 (Heren) - WIDEX GZC DONK H6 (Heren)De Kulk
18 apr 19:50 ZVVS H6 (Heren) - Z&PC Rotterdam H7 (Heren)De Kulk
18 apr 20:35 ZVVS H5 (Heren) - Poseidon'56 H3 (Heren)De Kulk
18 apr 21:30 De Treffers H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1) - ZVVS H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1)Combibad Kwekkelstijn
19 apr 16:35 MNC Dordrecht MNC Dordrecht CM 1 (Meisjes-C <15) - ZVVS ZVVS/Westland/Delft CM1 (Meisjes-C <15)Sportboulevard
25 apr 18:45 ZVVS Da1 (Dames (Bond)) - HZPC/Avéna (SG) Da1 (ManMeer Cup Dames Ronde 1)De Kulk
9 mei 20:00 BZ&PC Da1 (ManMeer Cup Dames Ronde 1) - ZVVS Da1 (Dames (Bond))De Kuil
DatumTijdWedstrijdUitslag
8 dec 17:20 ZPB H&L Productions EG4 (Gemengd-E <11 1e deel) - ZVVS ZVVS EG*2 (Gemengd-E <11) 4 - 5
7 dec 21:30 ZVVS Da5 (Dames) - ZZ&PC De Devel Da1 (Dames) 11 - 4
7 dec 20:45 ZVVS Da4 (Dames) - Aquadraat (SG) Da1 (Dames) 5 - 7
7 dec 20:00 ZVVS H3 (Heren) - ZPB H&L Productions H4 (Heren) 7 - 11
7 dec 19:05 ZVVS AJ1 (Jongens-A <19) - WZC (SG) AJ1 (Jongens-A <19) 10 - 10
7 dec 18:45 Poseidon'56 H3 (Heren) - ZVVS H5 (Heren) 1 - 11
7 dec 18:05 ZVVS Da1 (Dames (Bond)) - Het Y Da1 (ManMeer Cup Dames Ronde 1) 15 - 8
7 dec 17:15 WIDEX GZC DONK H6 (Heren) - ZVVS H4 (Heren) 9 - 8
7 dec 17:05 Z&PC Rotterdam H7 (Heren) - ZVVS H6 (Heren) 8 - 9
7 dec 17:00 ZVVS H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1) - De Treffers H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1) 8 - 8
7 dec 16:25 ZVVS ZVVS/Westland/Delft CM1 (Meisjes-C <15) - MNC Dordrecht MNC Dordrecht CM 1 (Meisjes-C <15) 3 - 7
7 dec 15:45 Poseidon'56 Poseidon DG*1 (Gemengd-D <13) - ZVVS DG2 (Gemengd-D <13) 4 - 7
7 dec 15:15 BZ&PC Da2 (Dames) - ZVVS Da2 (Dames) 8 - 3
7 dec 14:50 Z&PC Rotterdam Rotterdam DG*2 (Gemengd-D <13) - ZVVS DG1 (Gemengd-D <13) 1 - 30
7 dec 14:15 ZVL-1886 Tetteroo Da6 (Dames) - ZVVS Da3 (Dames) 10 - 4
1 dec 17:20 ZVVS Da2 (Dames) - Wiekslag Da2 (Dames) 2 - 4
1 dec 16:35 ZVVS Da3 (Dames) - WSG NieMo (SG) Da2 (Dames) 9 - 1
1 dec 15:55 ZVVS EG1 (Gemengd-E <11) - Z&PC Rotterdam EG1 (Gemengd-E <11) 4 - 2
1 dec 15:15 ZVVS ZVVS EG*2 (Gemengd-E <11) - ZPB H&L Productions EG3 (Gemengd-E <11) 4 - 7
30 nov 20:30 ZVVS H4 (Heren) - Z&PC Rotterdam H6 (Heren) 12 - 6
30 nov 19:55 Wiekslag H1 (Heren (Bond)) - ZVVS H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1) 16 - 12
30 nov 19:45 ZVVS H5 (Heren) - Z&PC Rotterdam H8 (Heren) 18 - 8
30 nov 19:00 ZVVS H6 (Heren) - Wiekslag H4 (Heren) 5 - 9
30 nov 18:45 BZ&PC Da3 (Dames) - ZVVS Da5 (Dames) 5 - 6
30 nov 18:15 ZVVS ZVVS CJ*1 (Jongens-C <15) - ZPB H&L Productions ZPB CJ*3 (Jongens-C <15) 22 - 1
30 nov 17:40 WIDEX GZC DONK H5 (Heren Reserve (Bond)) - ZVVS H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 1) 6 - 7
30 nov 17:30 ZVVS DG1 (Gemengd-D <13) - Wiekslag DG2 (Gemengd-D <13) 28 - 0
30 nov 17:05 BZ&PC AJ1 (Jongens-A <19) - ZVVS AJ1 (Jongens-A <19) 9 - 9
30 nov 16:45 ZVVS DG2 (Gemengd-D <13) - Wiekslag Wiekslag DG*1 (Gemengd-D <13) 5 - 14
30 nov 16:30 Z&PC Rotterdam Da3 (Dames) - ZVVS Da4 (Dames) 15 - 5
30 nov 15:25 De Kempvis H3 (Heren) - ZVVS H3 (Heren) 4 - 6
24 nov 19:30 ZV Haerlem H1 (ManMeer Cup Heren Kwart finale) - ZVVS H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1) 22 - 6
23 nov 19:15 ZVVS Da3 (Dames) - ZPS Da1 (Dames) 4 - 2
23 nov 19:00 EZC Da1 (Dames (Bond)) - ZVVS Da1 (Dames (Bond)) 8 - 11
23 nov 18:45 d'ELFT H3 (Heren) - ZVVS H3 (Heren) 7 - 1
23 nov 18:30 ZVVS Da4 (Dames) - Wave Da1 (Dames) 4 - 3
23 nov 18:20 Alkemade Da1 (Dames) - ZVVS Da2 (Dames) 7 - 8
23 nov 17:45 ZVVS ZVVS CJ*1 (Jongens-C <15) - Wiekslag Wiekslag CJ*1 (Jongens-C <15) 4 - 10
23 nov 17:00 ZVVS ZVVS/Westland/Delft CM1 (Meisjes-C <15) - Waterpolo Residentie (SG) WP Residentie/Den Haag CM*1 (Meisjes-C <15) 9 - 6
23 nov 16:45 De Linge/PCG (SG) BJ1 (Jongens-B <17) - ZVVS BJ1 (Jongens-B <17) 10 - 3
23 nov 15:35 ZVL-1886 Tetteroo EG2 (Gemengd-E <11) - ZVVS EG1 (Gemengd-E <11) 3 - 5
23 nov 15:30 De Kempvis Da3 (Dames) - ZVVS Da5 (Dames) 3 - 10
17 nov 14:55 WSG NieMo (SG) Da1 (Dames) - ZVVS Da2 (Dames) 9 - 4
16 nov 20:25 ZVVS H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 1) - Wiekslag H2 (Heren Reserve (Bond)) 10 - 10
16 nov 20:00 BZC H4 (Heren) - ZVVS H5 (Heren) 6 - 7
16 nov 19:50 ZVL-1886 Tetteroo AJ1 (Jongens-A <19) - ZVVS AJ1 (Jongens-A <19) 24 - 2
16 nov 19:20 ZVVS H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1) - De Vennen H1 (Heren (Bond)) 16 - 6
16 nov 18:15 ZVVS Da1 (Dames (Bond)) - Waterpolo Den Haag (SG) Da1 (ManMeer Cup Dames Kwart finale) 11 - 11
16 nov 17:30 ZVVS H3 (Heren) - BZ&PC H4 (Heren) 8 - 7
16 nov 17:20 ZPB H&L Productions H6 (Heren) - ZVVS H4 (Heren) 7 - 6
16 nov 17:00 ZPC Numansdorp Da1 (Dames) - ZVVS Da3 (Dames) 7 - 7
16 nov 16:45 ZVVS Da4 (Dames) - MNC Dordrecht Da3 (Dames) 2 - 6
16 nov 16:20 Z&PC Rotterdam BJ1 (Jongens-B <17) - ZVVS BJ1 (Jongens-B <17) 10 - 5
16 nov 16:00 ZVVS Da5 (Dames) - Zwemvereniging Westland Westland Da1 (Dames) 7 - 2
16 nov 15:35 SVH CJ2 (Jongens-C <15) - ZVVS ZVVS CJ*1 (Jongens-C <15) 2 - 14
16 nov 15:05 BZC BZC EG*1 (Gemengd-E <11 1e deel) - ZVVS ZVVS EG*2 (Gemengd-E <11) 5 - 6
16 nov 14:45 ZPB H&L Productions DG3 (Gemengd-D <13) - ZVVS DG2 (Gemengd-D <13) 5 - 9
16 nov 14:00 ZPB H&L Productions DG4 (Gemengd-D <13) - ZVVS DG1 (Gemengd-D <13) 1 - 21
16 nov 13:30 WIDEX GZC DONK EG1 (Gemengd-E <11) - ZVVS EG1 (Gemengd-E <11) 16 - 2
9 nov 20:40 ZVVS Da2 (Dames) - Katwijk Da2 (Dames) 5 - 8
9 nov 20:25 BZ&PC H3 (Heren Reserve (Bond)) - ZVVS H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 1) 10 - 13
9 nov 20:05 Z&PC De Gouwe Da1 (Dames (Bond)) - ZVVS Da1 (Dames (Bond)) 8 - 10
9 nov 20:00 JAWS Amsterdam H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1) - ZVVS H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1) 17 - 8
9 nov 19:55 ZVVS H4 (Heren) - De Kempvis H4 (Heren) 6 - 9
9 nov 19:10 ZVVS H5 (Heren) - d'ELFT H7 (Heren) 8 - 8
9 nov 18:50 ZVL-1886 Tetteroo AJ1 (Jongens-A <19) - ZVVS AJ1 (Jongens-A <19) 23 - 3
9 nov 18:45 ZVL-1886 Tetteroo Da5 (Dames) - ZVVS Da4 (Dames) 5 - 5
9 nov 18:25 ZVVS ZVVS CJ*1 (Jongens-C <15) - WSG NieMo (SG) CJ1 (Jongens-C <15) 5 - 7
9 nov 17:40 ZVVS DG2 (Gemengd-D <13) - De Kempvis De Kempvis DG*2 (Gemengd-D <13) 11 - 1
9 nov 17:30 WSG NieMo (SG) CM1 (Meisjes-C <15) - ZVVS ZVVS/Westland/Delft CM1 (Meisjes-C <15) 2 - 8
9 nov 17:00 ZVVS ZVVS EG*2 (Gemengd-E <11) - SVH EG2 (Gemengd-E <11) 6 - 2
9 nov 16:30 AZC H5 (Heren) - ZVVS H3 (Heren) 11 - 6
9 nov 15:30 De Kempvis Da2 (Dames) - ZVVS Da3 (Dames) 5 - 6
2 nov 20:05 ZVVS H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 1) - ZVL-1886 Tetteroo H5 (Heren Reserve (Bond)) 6 - 8
2 nov 19:15 ZVS H1 (Heren) - ZVVS H4 (Heren) 10 - 5
2 nov 19:00 ZVVS H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1) - Watervlo H1 (Heren (Bond)) 9 - 9
2 nov 18:15 SVH H5 (Heren) - ZVVS H5 (Heren) 18 - 5
2 nov 17:55 ZVVS Da1 (Dames (Bond)) - H.B.W. (SG) Da1 (ManMeer Cup Dames Kwart finale) 13 - 10
2 nov 17:45 ZPC Numansdorp H1 (Heren) - ZVVS H6 (Heren) 8 - 8
2 nov 17:20 WZC (SG) Da4 (Dames) - ZVVS Da5 (Dames) 3 - 6
2 nov 17:10 ZVVS H3 (Heren) - Katwijk H4 (Heren) 9 - 5
2 nov 16:15 ZVVS AJ1 (Jongens-A <19) - WIDEX GZC DONK AJ1 (Jongens-A <19) 21 - 5
2 nov 16:15 De Linge/PCG (SG) CJ1 (Jongens-C <15) - ZVVS ZVVS CJ*1 (Jongens-C <15) 7 - 5
2 nov 15:45 BZ&PC BJ1 (Jongens-B <17) - ZVVS BJ1 (Jongens-B <17) 8 - 10
2 nov 15:30 ZVVS Da3 (Dames) - Aquadraat (SG) Da2 (Dames) 5 - 6
2 nov 15:30 De Linge/PCG (SG) DG1 (Gemengd-D <13) - ZVVS DG1 (Gemengd-D <13) 1 - 34
2 nov 14:45 ZVVS Da4 (Dames) - ZVL-1886 Tetteroo Da7 (Dames) 3 - 12
2 nov 14:30 Waterpolo Den Haag (SG) Da2 (Dames) - ZVVS Da2 (Dames) 7 - 3
2 nov 14:00 ZVVS ZVVS/Westland/Delft CM1 (Meisjes-C <15) - SCOMZeehondDuck (SG) SCOM/Zeehond/Duck CM*1 (Meisjes-C <15) 2 - 9
27 okt 14:45 ZVVS H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 1) - SVH H3 (Heren Reserve (Bond)) 6 - 10
27 okt 14:00 ZVVS BJ1 (Jongens-B <17) - De Kempvis BJ1 (Jongens-B <17) 8 - 4
27 okt 13:15 ZVVS DG2 (Gemengd-D <13) - SVH SVH DG*1 (Gemengd-D <13) 4 - 14
26 okt 19:00 Wave Da1 (Dames) - ZVVS Da4 (Dames) 7 - 6
26 okt 19:00 Zwemvereniging Utrecht H1 (Heren (Bond)) - ZVVS H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1) 12 - 12
26 okt 18:45 WZC (SG) Da1 (ManMeer Cup Dames Ronde 1) - ZVVS Da1 (Dames (Bond)) 5 - 15
26 okt 17:45 Aquadraat (SG) Da2 (Dames) - ZVVS Da3 (Dames) 6 - 8
26 okt 16:35 Katwijk EG1 (Gemengd-E <11) - ZVVS EG1 (Gemengd-E <11) 1 - 9
19 okt 18:55 d'ELFT AJ1 (Jongens-A <19) - ZVVS AJ1 (Jongens-A <19) 4 - 9
19 okt 18:30 ZVVS H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1) - DZT'62 H1 (ManMeer Cup Heren ronde 2) 10 - 19
19 okt 17:40 AZC Da1 (Dames) - ZVVS Da4 (Dames) 8 - 4
19 okt 17:30 SCOMZeehondDuck (SG) Da1 (Dames) - ZVVS Da3 (Dames) 2 - 6
19 okt 17:00 WZC (SG) H2 (Heren Reserve (Bond)) - ZVVS H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 1) 12 - 10
19 okt 15:10 MNC Dordrecht H9 (Heren) - ZVVS H6 (Heren) 10 - 3
19 okt 14:45 DWF H1 (Heren) - ZVVS H5 (Heren) 8 - 12
19 okt 13:45 MNC Dordrecht EG5 (Gemengd-E <11) - ZVVS ZVVS EG*2 (Gemengd-E <11) 2 - 7
13 okt 14:00 ZVVS H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1) - Z&PC De Gouwe H1 (ManMeer Cup Heren ronde 2) 14 - 6
12 okt 20:20 Zwemvereniging Westland Westland H2 (Heren) - ZVVS H4 (Heren) 5 - 8
12 okt 20:00 ZVVS H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1) - d'ELFT H1 (Heren (Bond)) 13 - 11
12 okt 18:55 ZVVS Da1 (Dames (Bond)) - Livo Da1 (Dames (Bond)) 12 - 16
12 okt 18:20 SVH Da1 (Dames) - ZVVS Da2 (Dames) 8 - 2
12 okt 18:15 WSG NieMo (SG) H4 (Heren) - ZVVS H5 (Heren) 14 - 3
12 okt 18:10 ZVVS H3 (Heren) - ZVL-1886 Tetteroo H7 (Heren) 4 - 3
12 okt 17:35 Z&PC Rotterdam Z&PC Rotterdam/SVH CM 1 (Meisjes-C <15) - ZVVS ZVVS/Westland/Delft CM1 (Meisjes-C <15) 1 - 21
12 okt 17:30 WSG NieMo (SG) H6 (Heren) - ZVVS H6 (Heren) 7 - 7
12 okt 17:15 ZVVS AJ1 (Jongens-A <19) - AZC AJ1 (Jongens-A <19) 6 - 16
12 okt 17:00 MNC Dordrecht EG2 (Gemengd-E <11) - ZVVS EG1 (Gemengd-E <11) 2 - 9
12 okt 16:50 SVH SVH DG*2 (Gemengd-D <13) - ZVVS DG1 (Gemengd-D <13) 0 - 33
12 okt 16:30 ZVVS Da4 (Dames) - d'ELFT Da1 (Dames) 6 - 14
12 okt 16:30 ZPS ZPS CJ*1 (Jongens-C <15) - ZVVS ZVVS CJ*1 (Jongens-C <15) 7 - 1
12 okt 15:45 ZVVS Da5 (Dames) - Sassenheim Da3 (Dames) 7 - 5
6 okt 17:35 WIDEX GZC DONK AJ1 (Jongens-A <19) - ZVVS AJ1 (Jongens-A <19) 14 - 7
5 okt 20:30 ZPC De Zeeuwse Kust H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1) - ZVVS H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1) 10 - 9
5 okt 20:05 ZVVS H4 (Heren) - ZPS H1 (Heren) 8 - 8
5 okt 19:45 WSG NieMo (SG) H1 (Heren) - ZVVS H3 (Heren) 7 - 8
5 okt 19:20 ZVVS H5 (Heren) - ZZ&PC De Devel H4 (Heren) 8 - 8
5 okt 18:55 Z&PC De Gouwe Da3 (Dames) - ZVVS Da4 (Dames) 6 - 4
5 okt 18:35 ZVVS H6 (Heren) - ZPS H2 (Heren) 9 - 5
5 okt 17:45 ZVVS ZVVS/Westland/Delft CM1 (Meisjes-C <15) - WZK Zwemmen WZK/ZVL CM*1 (Meisjes-C <15) 23 - 0
5 okt 17:45 OZV OZV BJ*1 (Jongens-B <17) - ZVVS BJ1 (Jongens-B <17) 7 - 9
5 okt 17:40 ZVVS H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 1) - Waterpolo Den Haag (SG) H3 (Heren Reserve (Bond)) 9 - 6
5 okt 17:15 De Linge/PCG (SG) Da2 (Dames) - ZVVS Da5 (Dames) 5 - 6
5 okt 16:55 ZVVS Da3 (Dames) - MNC Dordrecht Da2 (Dames) 5 - 4
5 okt 16:05 ZVVS Da2 (Dames) - ZPB H&L Productions Da3 (Dames) 7 - 9
5 okt 15:20 ZVVS ZVVS CJ*1 (Jongens-C <15) - SCOMZeehondDuck (SG) SCOM/Zeehond/Duck CJ*1 (Jongens-C <15) 3 - 8
5 okt 14:35 ZVVS DG1 (Gemengd-D <13) - ZPS ZPS DG*1 (Gemengd-D <13) 35 - 0
5 okt 13:55 ZVVS EG1 (Gemengd-E <11) - ZPB H&L Productions EG1 (Gemengd-E <11) 3 - 8
5 okt 13:15 ZVVS ZVVS EG*2 (Gemengd-E <11) - ZZ&PC De Devel De Devel EG*1 (Gemengd-E <11) 1 - 8
29 sep 18:15 SCOMZeehondDuck (SG) H3 (Heren) - ZVVS H6 (Heren) 2 - 12
29 sep 16:30 WIDEX GZC DONK Da4 (Dames) - ZVVS Da3 (Dames) 2 - 5
29 sep 16:00 MNC Dordrecht H8 (Heren) - ZVVS H5 (Heren) 9 - 6
28 sep 21:15 De Reigers (SG) H2 (Heren Reserve (Bond)) - ZVVS H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 1) 7 - 6
28 sep 21:15 ZVVS H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1) - Katwijk H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1) 9 - 13
28 sep 20:10 ZVVS Da1 (Dames (Bond)) - OZ&PC Da1 (Dames (Bond)) 17 - 5
28 sep 19:25 ZVVS H3 (Heren) - Z&PC De Gouwe H3 (Heren) 12 - 7
28 sep 19:10 De Kempvis Da1 (Dames) - ZVVS Da2 (Dames) 7 - 2
28 sep 18:30 ZVVS AJ1 (Jongens-A <19) - BZ&PC AJ1 (Jongens-A <19) 15 - 9
28 sep 18:10 Zwemvereniging Westland Westland BJ*1 (Jongens-B <17) - ZVVS BJ1 (Jongens-B <17) 17 - 2
28 sep 17:45 ZVVS Da4 (Dames) - Katwijk Da3 (Dames) 2 - 5
28 sep 17:25 ZVVS ZVVS/Westland/Delft CM1 (Meisjes-C <15) - De Kempvis CM1 (Meisjes-C <15) 6 - 4
28 sep 17:00 ZZ&PC De Devel ZZ&PC De Devel CJ/ZVS/Poseidon CJ*1 (Jongens-C <15) - ZVVS ZVVS CJ*1 (Jongens-C <15) 2 - 3
28 sep 17:00 ZVVS Da5 (Dames) - SVH Da2 (Dames) 9 - 4
28 sep 16:00 WSG NieMo (SG) DG1 (Gemengd-D <13) - ZVVS DG1 (Gemengd-D <13) 4 - 16
28 sep 15:30 De Kempvis EG1 (Gemengd-E <11) - ZVVS EG1 (Gemengd-E <11) 14 - 6
28 sep 15:20 SCOMZeehondDuck (SG) DG1 (Gemengd-D <13) - ZVVS DG2 (Gemengd-D <13) 19 - 2
28 sep 14:00 SCOMZeehondDuck (SG) Scom/Zeehond/Duck EG*2 (Gemengd-E <11) - ZVVS ZVVS EG*2 (Gemengd-E <11) 1 - 15
21 sep 18:30 MNC Dordrecht H7 (Heren) - ZVVS H4 (Heren) 5 - 3
21 sep 18:15 WZK Zwemmen WZK/ZVL CM*1 (Meisjes-C <15) - ZVVS ZVVS/Westland/Delft CM1 (Meisjes-C <15) 0 - 14
21 sep 18:00 ZVVS H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1) - DAW H1 (Heren (Bond)) 11 - 8
21 sep 17:00 H.B.W. (SG) Da1 (ManMeer Cup Dames Kwart finale) - ZVVS Da1 (Dames (Bond)) 10 - 7
21 sep 16:55 WIDEX GZC DONK H3 (Heren Reserve (Bond)) - ZVVS H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 1) 13 - 6
14 sep 21:30 ZV Haerlem Da1 (Dames (Bond)) - ZVVS Da1 (Dames (Bond)) 7 - 8
14 sep 20:30 ZVVS H6 (Heren) - ZZ&PC De Devel H3 (Heren) 19 - 5
14 sep 19:45 ZVVS H5 (Heren) - Wiekslag H5 (Heren) 7 - 15
14 sep 19:30 De Linge/PCG (SG) H1 (Heren (Bond)) - ZVVS H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1) 18 - 7
14 sep 19:00 ZVVS H4 (Heren) - WSG NieMo (SG) H3 (Heren) 13 - 4
14 sep 18:15 ZVVS Da3 (Dames) - De Vliet (SG) Da1 (Dames) 9 - 5
14 sep 17:25 ZVVS Da2 (Dames) - WZC (SG) Da2 (Dames) 0 - 9
14 sep 16:45 MNC Dordrecht H6 (Heren) - ZVVS H3 (Heren) 4 - 8
14 sep 16:40 ZVVS ZVVS/Westland/Delft CM1 (Meisjes-C <15) - ZVL-1886 Tetteroo ZVL/WZK CM*2 (Meisjes-C <15) 4 - 7
14 sep 15:55 ZVVS DG1 (Gemengd-D <13) - ZZ&PC De Devel De Devel DG*1 (Gemengd-D <13) 34 - 1
14 sep 15:15 ZVVS EG1 (Gemengd-E <11) - MNC Dordrecht EG1 (Gemengd-E <11) 4 - 4
14 sep 14:55 Z&PC Rotterdam Da4 (Dames) - ZVVS Da5 (Dames) 7 - 10
Verenigingsinformatie
NaamZVVS
AccommodatiegegevensDe Kulk
VLAARDINGEN