TeamPoule
SWNZ (SG) Da1 (Dames) 1e klasse A
SWNZ (SG) Da2 (Dames) 3e klasse B
SWNZ (SG) H1 (Heren) 1e klasse (zuid) A
SWNZ (SG) H2 (Heren) 3e klasse B
SWNZ (SG) H3 (Heren) 3e klasse C
DatumTijdWedstrijdLocatie
31 okt 16:30 Hellas-Glana Da2 (Dames) - SWNZ (SG) Da2 (Dames)Combibad De Nieuwe Hateboer
31 okt 18:15 SWNZ (SG) H3 (Heren) - DZT'62 H4 (Heren)Zwembad Molenheide
31 okt 19:00 SWNZ (SG) Da1 (Dames) - De Treffers Da1 (Dames)Zwembad Molenheide
7 nov 16:35 AquAmigos H4 (Heren) - SWNZ (SG) H2 (Heren)Zwembad Olympia
7 nov 20:30 SWNZ (SG) H1 (Heren) - ZVDO'74 H1 (Heren)Zwembad Molenheide
8 nov 17:15 SWNZ (SG) Da2 (Dames) - Nayade Da2 (Dames)Zwembad Molenheide
8 nov 18:00 SWNZ (SG) H3 (Heren) - Gorgo H1 (Heren)Zwembad Molenheide
8 nov 18:45 SWNZ (SG) Da1 (Dames) - PSV Da3 (Dames)Zwembad Molenheide
14 nov 16:00 Nayade Da1 (Dames) - SWNZ (SG) Da1 (Dames)Sportcentrum voor studenten
14 nov 19:15 RZ H1 (Heren) - SWNZ (SG) H1 (Heren)Recreatiebad De Roerdomp
15 nov 16:15 SWNZ (SG) Da2 (Dames) - Nuenen Da1 (Dames)Zwembad Molenheide
15 nov 17:00 Argo H2 (Heren) - SWNZ (SG) H3 (Heren)Zwembad Molenheide
15 nov 17:45 SWNZ (SG) H2 (Heren) - Nayade Classic H2 (Heren)Zwembad Molenheide
21 nov 16:30 DBD Da2 (Dames) - SWNZ (SG) Da2 (Dames)ZIB Zwemcentrum Best BV
21 nov 20:15 Gorgo H3 (Heren) - SWNZ (SG) H2 (Heren)De Beemd
22 nov 16:15 SWNZ (SG) Da1 (Dames) - Hellas-Glana Da1 (Dames)Zwembad Molenheide
22 nov 17:15 SWNZ (SG) H1 (Heren) - Nuenen H1 (Heren)Zwembad Molenheide
22 nov 18:15 SWNZ (SG) H3 (Heren) - AquAmigos H5 (Heren)Zwembad Molenheide
28 nov 17:00 Aegir H1 (Heren) - SWNZ (SG) H1 (Heren)Ir. Ottenbad
28 nov 17:15 De Treffers Da3 (Dames) - SWNZ (SG) Da2 (Dames)Combibad Kwekkelstijn
28 nov 18:15 SWNZ (SG) H3 (Heren) - Thalassa H2 (Heren)Zwembad Molenheide
28 nov 19:15 HZPC Da1 (Dames) - SWNZ (SG) Da1 (Dames)Zwembad De Berkel
28 nov 19:45 SWNZ (SG) H2 (Heren) - Aegir H3 (Heren)Zwembad Molenheide
6 dec 17:00 SWNZ (SG) Da2 (Dames) - Zwemsport Parkstad (SG) Da1 (Dames)Zwembad Molenheide
6 dec 17:45 SWNZ (SG) H1 (Heren) - Lutra H1 (Heren)Zwembad Molenheide
6 dec 19:30 SWNZ (SG) Da1 (Dames) - Lutra Da1 (Dames)Zwembad Molenheide
12 dec 15:00 SBC2000 Da1 (Dames) - SWNZ (SG) Da1 (Dames)Zwembad de Wisselaar
12 dec 18:15 Argo H1 (Heren) - SWNZ (SG) H1 (Heren)Zwembad Molenheide
12 dec 19:00 Nayade Da2 (Dames) - SWNZ (SG) Da2 (Dames)Sportcentrum voor studenten
12 dec 19:15 SWNZ (SG) H2 (Heren) - SBC2000 H5 (Heren)Zwembad Molenheide
12 dec 20:45 SWNZ (SG) H3 (Heren) - Gorgo H1 (Heren)Zwembad Molenheide
9 jan 17:25 DBD Da2 (Dames) - SWNZ (SG) Da2 (Dames)ZIB Zwemcentrum Best BV
9 jan 19:00 SWNZ (SG) Da1 (Dames) - De Warande Da1 (Dames)Zwembad Molenheide
9 jan 20:00 AquAmigos H5 (Heren) - SWNZ (SG) H3 (Heren)Zwembad Olympia
10 jan 17:00 De Treffers H4 (Heren) - SWNZ (SG) H2 (Heren)Combibad Kwekkelstijn
16 jan 17:15 Arethusa Da3 (Dames) - SWNZ (SG) Da2 (Dames)Golfbad Oss
17 jan 16:15 SWNZ (SG) Da1 (Dames) - TRB-RES Da1 (Dames)Zwembad Molenheide
17 jan 17:15 SWNZ (SG) H1 (Heren) - Nayade Classic H1 (Heren)Zwembad Molenheide
17 jan 18:15 SWNZ (SG) H3 (Heren) - Gorgo H2 (Heren)Zwembad Molenheide
23 jan 18:15 ZPC De Zeeuwse Kust Da1 (Dames) - SWNZ (SG) Da1 (Dames)Vrijburgbad Vlissingen
23 jan 19:30 DBD H4 (Heren) - SWNZ (SG) H3 (Heren)ZIB Zwemcentrum Best BV
23 jan 19:30 De Schelde H1 (Heren) - SWNZ (SG) H1 (Heren)Sportcentrum Vliegende Vaart
24 jan 16:15 SWNZ (SG) Da2 (Dames) - Zwemsport Parkstad (SG) Da1 (Dames)Zwembad Molenheide
24 jan 17:00 SWNZ (SG) H2 (Heren) - Gorgo H4 (Heren)Zwembad Molenheide
30 jan 18:00 PSV H5 (Heren) - SWNZ (SG) H2 (Heren)De Tongelreep
30 jan 21:30 De Treffers Da3 (Dames) - SWNZ (SG) Da2 (Dames)Combibad Kwekkelstijn
31 jan 16:15 SWNZ (SG) H1 (Heren) - De Krabben H1 (Heren)Zwembad Molenheide
31 jan 17:20 SWNZ (SG) H3 (Heren) - Thalassa H2 (Heren)Zwembad Molenheide
6 feb 20:30 De Treffers Da1 (Dames) - SWNZ (SG) Da1 (Dames)Combibad Kwekkelstijn
6 feb 20:45 SWNZ (SG) Da2 (Dames) - Hellas-Glana Da2 (Dames)Zwembad Molenheide
7 feb 18:00 DZT'62 H4 (Heren) - SWNZ (SG) H3 (Heren)Zwembad De Wiemel
27 feb 18:00 Gorgo H1 (Heren) - SWNZ (SG) H3 (Heren)De Beemd
27 feb 18:45 Nayade Da2 (Dames) - SWNZ (SG) Da2 (Dames)Sportcentrum voor studenten
27 feb 20:30 ZVDO'74 H1 (Heren) - SWNZ (SG) H1 (Heren)Optisport AquaAltena
28 feb 14:10 PSV Da3 (Dames) - SWNZ (SG) Da1 (Dames)Sportcentrum voor studenten
28 feb 17:00 SWNZ (SG) H2 (Heren) - AquAmigos H4 (Heren)Zwembad Molenheide
28 feb 18:15 SWNZ (SG) H3 (Heren) - Gorgo H2 (Heren)Zwembad Molenheide
6 maa 16:45 Nayade Classic H2 (Heren) - SWNZ (SG) H2 (Heren)Sportcentrum voor studenten
7 maa 16:15 SWNZ (SG) Da1 (Dames) - Nayade Da1 (Dames)Zwembad Molenheide
7 maa 17:15 SWNZ (SG) H1 (Heren) - RZ H1 (Heren)Zwembad Molenheide
7 maa 18:15 SWNZ (SG) Da2 (Dames) - Nuenen Da1 (Dames)Zwembad Molenheide
7 maa 19:00 SWNZ (SG) H3 (Heren) - Argo H2 (Heren)Zwembad Molenheide
13 maa 18:00 Hellas-Glana Da1 (Dames) - SWNZ (SG) Da1 (Dames)Combibad De Nieuwe Hateboer
13 maa 18:45 Nuenen H1 (Heren) - SWNZ (SG) H1 (Heren)Sportcentrum voor studenten
13 maa 19:55 AquAmigos H5 (Heren) - SWNZ (SG) H3 (Heren)Zwembad Olympia
14 maa 17:00 SWNZ (SG) H2 (Heren) - Gorgo H3 (Heren)Zwembad Molenheide
14 maa 18:45 SWNZ (SG) Da2 (Dames) - DBD Da2 (Dames)Zwembad Molenheide
20 maa 17:15 Aegir H3 (Heren) - SWNZ (SG) H2 (Heren)Ir. Ottenbad
21 maa 16:15 SWNZ (SG) H1 (Heren) - Aegir H1 (Heren)Zwembad Molenheide
21 maa 16:45 DZT'62 H4 (Heren) - SWNZ (SG) H3 (Heren)Zwembad De Wiemel
21 maa 17:15 SWNZ (SG) Da1 (Dames) - HZPC Da1 (Dames)Zwembad Molenheide
21 maa 18:15 SWNZ (SG) Da2 (Dames) - Hellas-Glana Da2 (Dames)Zwembad Molenheide
27 maa 19:15 DBD H4 (Heren) - SWNZ (SG) H3 (Heren)ZIB Zwemcentrum Best BV
10 apr 18:25 Arethusa Da3 (Dames) - SWNZ (SG) Da2 (Dames)Golfbad Oss
10 apr 19:15 Lutra Da1 (Dames) - SWNZ (SG) Da1 (Dames)Recreatiebad De Wissen
10 apr 20:15 Lutra H1 (Heren) - SWNZ (SG) H1 (Heren)Recreatiebad De Wissen
17 apr 15:00 SBC2000 H5 (Heren) - SWNZ (SG) H2 (Heren)Zwembad de Wisselaar
17 apr 17:15 Nuenen Da1 (Dames) - SWNZ (SG) Da2 (Dames)Sportcentrum voor studenten
18 apr 17:00 SWNZ (SG) Da1 (Dames) - SBC2000 Da1 (Dames)Zwembad Molenheide
18 apr 18:00 SWNZ (SG) H1 (Heren) - Argo H1 (Heren)Zwembad Molenheide
18 apr 19:45 SWNZ (SG) H3 (Heren) - Argo H2 (Heren)Zwembad Molenheide
24 apr 15:30 De Warande Da1 (Dames) - SWNZ (SG) Da1 (Dames)De Warande
24 apr 19:00 SWNZ (SG) H2 (Heren) - De Treffers H4 (Heren)Zwembad Molenheide
Verenigingsinformatie
NaamSWNZ (SG)
AccommodatiegegevensZwembad Molenheide
SCHIJNDEL