DatumTijdWedstrijdLocatie
14 dec 14:45 Thetis CG1 (Gemengd-C <15) - ENC Arnhem (SG) CG1 (Gemengd-C <15)LACO Sportcentrum Lingewaard
14 dec 17:00 ENC Arnhem (SG) H4 (Heren) - Flevo H4 (Heren)Valkenhuizen
14 dec 17:30 VZ&PC H1 (Heren (Bond)) - ENC Arnhem (SG) H1 (Heren (Bond))De Stamper
14 dec 17:45 ENC Arnhem (SG) H5 (Heren) - De Gendten H2 (Heren)Valkenhuizen
14 dec 18:50 Arethusa Da1 (ManMeer Cup Dames Ronde 3) - ENC Arnhem (SG) Da1 (Dames (Bond))Golfbad Oss
14 dec 19:45 De IJsselmeeuwen H2 (Heren Reserve (Bond)) - ENC Arnhem (SG) H2 (Heren Reserve (Bond))De IJsselslag
15 dec 16:45 ENC Arnhem (SG) BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - Het Ravijn BJ2 (Jongens-B <17 (Bond))Valkenhuizen
15 dec 17:05 NDD BG1 (Gemengd-B <17) - ENC Arnhem (SG) BG1 (Gemengd-B <17)Sportcentrum Rozengaarde
11 jan 15:35 ENC Arnhem (SG) CG1 (Gemengd-C <15) - Aqua-Novio'94 CG1 (Gemengd-C <15)Valkenhuizen
11 jan 16:20 ENC Arnhem (SG) BG1 (Gemengd-B <17) - RZC BG1 (Gemengd-B <17)Valkenhuizen
11 jan 16:30 WWV Winterswijk H2 (Heren Reserve) - ENC Arnhem (SG) H3 (Heren Reserve)t Walfort
11 jan 16:45 De Spreng DG1 (Gemengd-D <13) - ENC Arnhem (SG) DG1 (Gemengd-D <13)Rhienderoord
11 jan 17:05 ENC Arnhem (SG) H2 (Heren Reserve (Bond)) - Livo H2 (Heren Reserve (Bond))Valkenhuizen
11 jan 18:00 ENC Arnhem (SG) Da1 (Dames (Bond)) - VZV Njord Da1 (Dames (Bond))Valkenhuizen
11 jan 19:00 ENC Arnhem (SG) H1 (Heren (Bond)) - HZPC/Avéna (SG) H1 (Heren (Bond))Valkenhuizen
11 jan 20:05 ENC Arnhem (SG) H4 (Heren) - DWK H3 (Heren)Valkenhuizen
12 jan 16:00 SWOL 1894 BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - ENC Arnhem (SG) BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))De Vrolijkheid
18 jan 14:30 ENC Arnhem (SG) EG1 (Gemengd-E <11) - Thetis EG1 (Gemengd-E <11)Valkenhuizen
18 jan 14:45 Het Ravijn DG2 (Gemengd-D <13) - ENC Arnhem (SG) DG1 (Gemengd-D <13)Het Ravijn
18 jan 15:10 ENC Arnhem (SG) H3 (Heren Reserve) - WS Twente H4 (Heren Reserve)Valkenhuizen
18 jan 18:45 De Breuly H1 (Heren) - ENC Arnhem (SG) H4 (Heren)Lentebad
18 jan 20:00 Zeester-Meerval Da1 (ManMeer Cup Dames Ronde 3) - ENC Arnhem (SG) Da1 (Dames (Bond))Zwembad Drie Essen
19 jan 14:15 Aqua-Novio'94 H5 (Heren) - ENC Arnhem (SG) H5 (Heren)Erica Terpstra Sportfondsenbad
25 jan 15:30 Livo CG1 (Gemengd-C <15) - ENC Arnhem (SG) CG1 (Gemengd-C <15)t Walfort
25 jan 16:30 Losser DG1 (Gemengd-D <13) - ENC Arnhem (SG) DG1 (Gemengd-D <13)Brilmansdennen
25 jan 16:30 VKC'03 Da1 (Dames) - ENC Arnhem (SG) Da2 (Dames)De Vlaskoel
25 jan 17:00 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da1 (Dames (Bond)) - ENC Arnhem (SG) Da1 (Dames (Bond))Sportcomplex Amerena
25 jan 19:00 ENC Arnhem (SG) H1 (Heren (Bond)) - De Dolfijn H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1)Valkenhuizen
25 jan 20:10 WS Twente H3 (Heren Reserve) - ENC Arnhem (SG) H3 (Heren Reserve)Sportbad Twentebad
26 jan 15:00 Aquapoldro BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - ENC Arnhem (SG) BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))Sprenkelaar
1 feb 14:30 ENC Arnhem (SG) Da2 (Dames) - Thetis Da1 (Dames)Valkenhuizen
1 feb 15:30 ENC Arnhem (SG) H2 (Heren Reserve (Bond)) - WSG ESTA (SG) H2 (Heren Reserve (Bond))Valkenhuizen
1 feb 16:30 TZC-Vahalis BG1 (Gemengd-B <17) - ENC Arnhem (SG) BG1 (Gemengd-B <17)Sportplaza Tiel/Groenendaal-plus
1 feb 17:15 TZC-Vahalis H2 (Heren) - ENC Arnhem (SG) H5 (Heren)Sportplaza Tiel/Groenendaal-plus
1 feb 18:00 TZC-Vahalis H1 (Heren) - ENC Arnhem (SG) H4 (Heren)Sportplaza Tiel/Groenendaal-plus
1 feb 18:00 ENC Arnhem (SG) Da1 (Dames (Bond)) - DWK Da1 (Dames (Bond))Valkenhuizen
1 feb 18:55 ENC Arnhem (SG) H3 (Heren Reserve) - DWK H2 (Heren Reserve)Valkenhuizen
1 feb 20:25 SWOL 1894 H1 (ManMeer Cup Heren ronde 2) - ENC Arnhem (SG) H1 (Heren (Bond))De Vrolijkheid
2 feb 16:45 ENC Arnhem (SG) BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - Polar Bears Polar Bears BJ2/VZC BJ2 (Jongens-B <17 (Bond))Valkenhuizen
8 feb 14:30 ENC Arnhem (SG) H4 (Heren) - EZPC H3 (Heren)Valkenhuizen
8 feb 15:15 ENC Arnhem (SG) H5 (Heren) - Hydrofiel H3 (Heren)Valkenhuizen
8 feb 16:00 De IJsselmeeuwen Da1 (Dames) - ENC Arnhem (SG) Da2 (Dames)De IJsselslag
8 feb 16:00 ENC Arnhem (SG) Da1 (Dames (Bond)) - Zeester-Meerval Da1 (ManMeer Cup Dames Ronde 3)Valkenhuizen
8 feb 17:00 ENC Arnhem (SG) H1 (Heren (Bond)) - WSG ESTA (SG) H1 (Heren (Bond))Valkenhuizen
8 feb 19:15 HZPC/Avéna (SG) H2 (Heren Reserve (Bond)) - ENC Arnhem (SG) H2 (Heren Reserve (Bond))Sportstad Heerenveen BV
8 feb 19:15 WS Twente H2 (Heren Reserve) - ENC Arnhem (SG) H3 (Heren Reserve)Sportbad Twentebad
9 feb 14:15 EZC DG1 (Gemengd-D <13) - ENC Arnhem (SG) DG1 (Gemengd-D <13)Het Slagman
9 feb 16:30 ENC Arnhem (SG) BG1 (Gemengd-B <17) - PFC Rheden BG1 (Gemengd-B <17)Valkenhuizen
9 feb 17:30 ENC Arnhem (SG) BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - Zeester-Meerval BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))Valkenhuizen
15 feb 13:15 Aqua-Novio'94 H4 (Heren) - ENC Arnhem (SG) H5 (Heren)Sportf.bad Nijmegen-West
15 feb 14:30 ENC Arnhem (SG) DG1 (Gemengd-D <13) - Het Ravijn DG2 (Gemengd-D <13)Valkenhuizen
15 feb 15:10 ENC Arnhem (SG) CG1 (Gemengd-C <15) - PFC Rheden CG1 (Gemengd-C <15)Valkenhuizen
15 feb 16:00 ENC Arnhem (SG) H2 (Heren Reserve (Bond)) - OZ&PC H2 (Heren Reserve (Bond))Valkenhuizen
15 feb 17:15 Montferland EG1 (Gemengd-E <11) - ENC Arnhem (SG) EG1 (Gemengd-E <11)Laco Sportcentrum 's Heerenberg
16 feb 14:45 De Ham BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - ENC Arnhem (SG) BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))De Crommenije
16 feb 17:45 NDD H1 (Heren (Bond)) - ENC Arnhem (SG) H1 (Heren (Bond))Sportcentrum Rozengaarde
29 feb 13:15 Aqua-Novio'94 EG1 (Gemengd-E <11) - ENC Arnhem (SG) EG1 (Gemengd-E <11)Sportf.bad Nijmegen-West
29 feb 15:15 ENC Arnhem (SG) DG1 (Gemengd-D <13) - Aquapoldro DG2 (Gemengd-D <13)Valkenhuizen
29 feb 16:00 ENC Arnhem (SG) Da2 (Dames) - Aquapoldro Da1 (Dames)Valkenhuizen
29 feb 17:00 ENC Arnhem (SG) H3 (Heren Reserve) - SWOL 1894 H3 (Heren Reserve)Valkenhuizen
29 feb 18:00 ENC Arnhem (SG) Da1 (Dames (Bond)) - NDD Da1 (Dames (Bond))Valkenhuizen
29 feb 18:45 Thetis H2 (Heren) - ENC Arnhem (SG) H4 (Heren)LACO Sportcentrum Lingewaard
29 feb 19:00 ENC Arnhem (SG) H1 (Heren (Bond)) - DraGor (SG) H1 (Heren (Bond))Valkenhuizen
1 maa 16:30 ENC Arnhem (SG) CG1 (Gemengd-C <15) - De Gendten CG1 (Gemengd-C <15)Valkenhuizen
1 maa 17:30 ENC Arnhem (SG) BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - VZV Njord BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))Valkenhuizen
7 maa 14:10 Aqua-Novio'94 DG1 (Gemengd-D <13) - ENC Arnhem (SG) DG1 (Gemengd-D <13)Sportf.bad Nijmegen-West
7 maa 14:30 ENC Arnhem (SG) EG1 (Gemengd-E <11) - Polar Bears EG1 (Gemengd-E <11)Valkenhuizen
7 maa 15:00 Aqua-Novio'94 Da1 (Dames) - ENC Arnhem (SG) Da2 (Dames)Sportf.bad Nijmegen-West
7 maa 15:10 ENC Arnhem (SG) H5 (Heren) - De Rijn H3 (Heren)Valkenhuizen
7 maa 16:00 DWV BG1 (Gemengd-B <17) - ENC Arnhem (SG) BG1 (Gemengd-B <17)Zwembad Den Helder
7 maa 17:15 De Rijn H2 (Heren Reserve) - ENC Arnhem (SG) H3 (Heren Reserve)Sportfondsenbad De Bongerd
7 maa 17:30 De Mors H2 (Heren Reserve (Bond)) - ENC Arnhem (SG) H2 (Heren Reserve (Bond))De Koerbelt
7 maa 18:00 Polar Bears Da3 (Dames (Bond)) - ENC Arnhem (SG) Da1 (Dames (Bond))De Peppel
7 maa 18:30 De Mors H1 (Heren (Bond)) - ENC Arnhem (SG) H1 (Heren (Bond))De Koerbelt
7 maa 21:00 EZPC H3 (Heren) - ENC Arnhem (SG) H4 (Heren)De Helster
14 maa 14:30 ENC Arnhem (SG) DG1 (Gemengd-D <13) - Schuurman BZC DG1 (Gemengd-D <13)Valkenhuizen
14 maa 15:10 ENC Arnhem (SG) H4 (Heren) - EZPC H2 (Heren)Valkenhuizen
14 maa 15:55 ENC Arnhem (SG) H3 (Heren Reserve) - EZC H2 (Heren Reserve)Valkenhuizen
14 maa 17:30 De Spreng Da1 (Dames) - ENC Arnhem (SG) Da2 (Dames)Rhienderoord
14 maa 18:30 De Rijn EG1 (Gemengd-E <11) - ENC Arnhem (SG) EG1 (Gemengd-E <11)Sportfondsenbad De Bongerd
14 maa 19:30 DWV CG1 (Gemengd-C <15) - ENC Arnhem (SG) CG1 (Gemengd-C <15)Zwembad Den Helder
14 maa 20:00 DraGor (SG) H1 (Heren (Bond)) - ENC Arnhem (SG) H1 (Heren (Bond))De Welle
14 maa 20:15 Nunspeet H2 (Heren Reserve (Bond)) - ENC Arnhem (SG) H2 (Heren Reserve (Bond))De Brake
15 maa 16:45 ENC Arnhem (SG) BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - ZVL-1886 Tetteroo BJ2 (Jongens-B <17 (Bond))Valkenhuizen
15 maa 17:00 Aqua-Novio'94 BG1 (Gemengd-B <17) - ENC Arnhem (SG) BG1 (Gemengd-B <17)Sportf.bad Nijmegen-West
21 maa 14:35 ENC Arnhem (SG) CG1 (Gemengd-C <15) - De IJsselmeeuwen CG2 (Gemengd-C <15)Valkenhuizen
21 maa 15:20 ENC Arnhem (SG) BG1 (Gemengd-B <17) - Thetis BG1 (Gemengd-B <17)Valkenhuizen
21 maa 16:05 ENC Arnhem (SG) Da2 (Dames) - Schuurman BZC Da2 (Dames)Valkenhuizen
21 maa 17:05 ENC Arnhem (SG) H2 (Heren Reserve (Bond)) - De Mors H3 (Heren Reserve (Bond))Valkenhuizen
21 maa 18:00 ENC Arnhem (SG) Da1 (Dames (Bond)) - De Vennen Da1 (Dames (Bond))Valkenhuizen
21 maa 18:00 OZ&PC DG1 (Gemengd-D <13) - ENC Arnhem (SG) DG1 (Gemengd-D <13)Vondersweijde
21 maa 19:00 ENC Arnhem (SG) H1 (Heren (Bond)) - Orca H1 (Heren (Bond))Valkenhuizen
28 maa 14:30 ENC Arnhem (SG) DG1 (Gemengd-D <13) - WS Twente DG1 (Gemengd-D <13)Valkenhuizen
28 maa 15:10 ENC Arnhem (SG) H3 (Heren Reserve) - Schuurman BZC H4 (Heren Reserve)Valkenhuizen
28 maa 16:20 NDD CG1 (Gemengd-C <15) - ENC Arnhem (SG) CG1 (Gemengd-C <15)Sportcentrum Rozengaarde
28 maa 17:45 RZC H1 (Heren) - ENC Arnhem (SG) H4 (Heren)MFC Doelum
28 maa 18:30 De Breuly BG1 (Gemengd-B <17) - ENC Arnhem (SG) BG1 (Gemengd-B <17)Lentebad
28 maa 19:00 Proteus Da1 (Dames) - ENC Arnhem (SG) Da2 (Dames)De Schaeck
29 maa 16:30 ENC Arnhem (SG) EG1 (Gemengd-E <11) - Polar Bears EG2 (Gemengd-E <11)Valkenhuizen
29 maa 17:25 ENC Arnhem (SG) BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - SVH BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))Valkenhuizen
4 apr 14:30 ENC Arnhem (SG) CG1 (Gemengd-C <15) - Schuurman BZC CG1 (Gemengd-C <15)Valkenhuizen
4 apr 15:15 ENC Arnhem (SG) BG1 (Gemengd-B <17) - NDD BG1 (Gemengd-B <17)Valkenhuizen
4 apr 16:00 ENC Arnhem (SG) H5 (Heren) - TZC-Vahalis H3 (Heren)Valkenhuizen
4 apr 16:45 ENC Arnhem (SG) H4 (Heren) - PFC Rheden H2 (Heren)Valkenhuizen
4 apr 19:10 De Rijn Da1 (Dames (Bond)) - ENC Arnhem (SG) Da1 (Dames (Bond))Sportfondsenbad De Bongerd
4 apr 19:45 Aquapoldro H2 (Heren Reserve (Bond)) - ENC Arnhem (SG) H2 (Heren Reserve (Bond))Sprenkelaar
4 apr 20:25 WS Twente H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1) - ENC Arnhem (SG) H1 (Heren (Bond))t Wooldrik
5 apr 17:30 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ2 (Jongens-B <17 (Bond)) - ENC Arnhem (SG) BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))Sportcomplex Amerena
18 apr 14:00 Thetis H3 (Heren) - ENC Arnhem (SG) H5 (Heren)LACO Sportcentrum Lingewaard
18 apr 17:00 ENC Arnhem (SG) DG1 (Gemengd-D <13) - De Spreng DG1 (Gemengd-D <13)Valkenhuizen
18 apr 17:00 RZC BG1 (Gemengd-B <17) - ENC Arnhem (SG) BG1 (Gemengd-B <17)MFC Doelum
18 apr 17:40 ENC Arnhem (SG) Da2 (Dames) - ZPC De Hof Da1 (Dames)Valkenhuizen
18 apr 17:45 VZ&PC H2 (Heren Reserve) - ENC Arnhem (SG) H3 (Heren Reserve)De Stamper
18 apr 18:40 ENC Arnhem (SG) H2 (Heren Reserve (Bond)) - De IJsselmeeuwen H2 (Heren Reserve (Bond))Valkenhuizen
18 apr 19:40 ENC Arnhem (SG) Da1 (Dames (Bond)) - Zwemvereniging Utrecht Da1 (Dames (Bond))Valkenhuizen
18 apr 19:45 Flevo H4 (Heren) - ENC Arnhem (SG) H4 (Heren)Jaap van der Krol Bad
18 apr 20:40 ENC Arnhem (SG) H1 (Heren (Bond)) - HZC de Robben H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1)Valkenhuizen
19 apr 15:05 Het Ravijn BJ2 (Jongens-B <17 (Bond)) - ENC Arnhem (SG) BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))Het Ravijn
26 apr 16:45 ENC Arnhem (SG) BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - SWOL 1894 BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))Valkenhuizen
DatumTijdWedstrijdUitslag
8 dec 16:30 Polar Bears EG2 (Gemengd-E <11) - ENC Arnhem (SG) EG1 (Gemengd-E <11) 2 - 10
8 dec 15:30 SVH BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - ENC Arnhem (SG) BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) 5 - 12
7 dec 20:00 Zwemvereniging Utrecht Da1 (Dames (Bond)) - ENC Arnhem (SG) Da1 (Dames (Bond)) 7 - 10
7 dec 19:30 HZC de Robben H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1) - ENC Arnhem (SG) H1 (Heren (Bond)) 12 - 11
7 dec 18:35 PFC Rheden H2 (Heren) - ENC Arnhem (SG) H4 (Heren) 7 - 8
7 dec 17:45 De Gendten CG1 (Gemengd-C <15) - ENC Arnhem (SG) CG1 (Gemengd-C <15) 3 - 7
7 dec 17:30 WS Twente DG1 (Gemengd-D <13) - ENC Arnhem (SG) DG1 (Gemengd-D <13) 5 - 12
7 dec 16:45 ZPC De Hof Da1 (Dames) - ENC Arnhem (SG) Da2 (Dames) 15 - 5
7 dec 16:00 ENC Arnhem (SG) H3 (Heren Reserve) - VZ&PC H2 (Heren Reserve) 5 - 6
7 dec 15:15 ENC Arnhem (SG) H5 (Heren) - Thetis H3 (Heren) 6 - 6
7 dec 14:30 ENC Arnhem (SG) BG1 (Gemengd-B <17) - De Breuly BG1 (Gemengd-B <17) 9 - 1
1 dec 17:25 ENC Arnhem (SG) BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ2 (Jongens-B <17 (Bond)) 18 - 9
1 dec 16:45 Schuurman BZC CG1 (Gemengd-C <15) - ENC Arnhem (SG) CG1 (Gemengd-C <15) 15 - 4
1 dec 16:30 ENC Arnhem (SG) EG1 (Gemengd-E <11) - De Rijn EG1 (Gemengd-E <11) 1 - 4
30 nov 20:05 ENC Arnhem (SG) Da2 (Dames) - Proteus Da1 (Dames) 7 - 14
30 nov 19:00 ENC Arnhem (SG) H1 (Heren (Bond)) - WS Twente H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1) 16 - 14
30 nov 18:00 ENC Arnhem (SG) Da1 (Dames (Bond)) - De Rijn Da1 (Dames (Bond)) 13 - 12
30 nov 17:15 TZC-Vahalis H3 (Heren) - ENC Arnhem (SG) H5 (Heren) 10 - 1
30 nov 17:05 ENC Arnhem (SG) H2 (Heren Reserve (Bond)) - Aquapoldro H2 (Heren Reserve (Bond)) 10 - 8
24 nov 14:00 ZVL-1886 Tetteroo BJ2 (Jongens-B <17 (Bond)) - ENC Arnhem (SG) BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) 4 - 15
23 nov 17:30 Schuurman BZC Da2 (Dames) - ENC Arnhem (SG) Da2 (Dames) 11 - 7
23 nov 16:40 ENC Arnhem (SG) Da1 (Dames (Bond)) - Arethusa Da1 (ManMeer Cup Dames Ronde 3) 6 - 10
23 nov 16:00 De Mors H3 (Heren Reserve (Bond)) - ENC Arnhem (SG) H2 (Heren Reserve (Bond)) 11 - 13
23 nov 15:55 ENC Arnhem (SG) H4 (Heren) - RZC H1 (Heren) 13 - 8
23 nov 15:10 ENC Arnhem (SG) CG1 (Gemengd-C <15) - NDD CG1 (Gemengd-C <15) 7 - 4
23 nov 14:45 Thetis BG1 (Gemengd-B <17) - ENC Arnhem (SG) BG1 (Gemengd-B <17) 6 - 6
23 nov 14:30 ENC Arnhem (SG) DG1 (Gemengd-D <13) - OZ&PC DG1 (Gemengd-D <13) 5 - 14
23 nov 14:00 Polar Bears EG1 (Gemengd-E <11) - ENC Arnhem (SG) EG1 (Gemengd-E <11) 1 - 5
16 nov 21:45 EZPC H2 (Heren) - ENC Arnhem (SG) H4 (Heren) 6 - 5
16 nov 19:00 Orca H1 (Heren (Bond)) - ENC Arnhem (SG) H1 (Heren (Bond)) 17 - 10
16 nov 17:45 EZC H2 (Heren Reserve) - ENC Arnhem (SG) H3 (Heren Reserve) 13 - 9
16 nov 17:35 Schuurman BZC DG1 (Gemengd-D <13) - ENC Arnhem (SG) DG1 (Gemengd-D <13) 15 - 2
16 nov 17:00 De Vennen Da1 (Dames (Bond)) - ENC Arnhem (SG) Da1 (Dames (Bond)) 10 - 9
16 nov 15:30 ENC Arnhem (SG) Da2 (Dames) - De Spreng Da1 (Dames) 9 - 11
16 nov 14:30 ENC Arnhem (SG) BG1 (Gemengd-B <17) - Aqua-Novio'94 BG1 (Gemengd-B <17) 2 - 10
10 nov 17:15 VZV Njord BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - ENC Arnhem (SG) BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) 6 - 13
9 nov 20:30 ENC Arnhem (SG) Da2 (Dames) - Aqua-Novio'94 Da1 (Dames) 10 - 11
9 nov 19:25 ENC Arnhem (SG) H1 (Heren (Bond)) - De Mors H1 (Heren (Bond)) 13 - 12
9 nov 18:30 ENC Arnhem (SG) Da1 (Dames (Bond)) - Polar Bears Da3 (Dames (Bond)) 11 - 12
9 nov 17:45 De Rijn H3 (Heren) - ENC Arnhem (SG) H5 (Heren) 10 - 5
9 nov 17:35 ENC Arnhem (SG) H2 (Heren Reserve (Bond)) - De Mors H2 (Heren Reserve (Bond)) 16 - 9
9 nov 17:30 De IJsselmeeuwen CG2 (Gemengd-C <15) - ENC Arnhem (SG) CG1 (Gemengd-C <15) 4 - 6
9 nov 16:35 ENC Arnhem (SG) H3 (Heren Reserve) - De Rijn H2 (Heren Reserve) 9 - 11
9 nov 15:50 ENC Arnhem (SG) BG1 (Gemengd-B <17) - DWV BG1 (Gemengd-B <17) 3 - 8
9 nov 15:10 ENC Arnhem (SG) DG1 (Gemengd-D <13) - Aqua-Novio'94 DG1 (Gemengd-D <13) 0 - 22
9 nov 14:30 ENC Arnhem (SG) EG1 (Gemengd-E <11) - Aqua-Novio'94 EG1 (Gemengd-E <11) 5 - 6
3 nov 18:35 ENC Arnhem (SG) H5 (Heren) - Aqua-Novio'94 H4 (Heren) 2 - 14
3 nov 17:30 ENC Arnhem (SG) BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - De Ham BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) 12 - 9
3 nov 16:30 ENC Arnhem (SG) CG1 (Gemengd-C <15) - DWV CG1 (Gemengd-C <15) 2 - 7
2 nov 20:25 SWOL 1894 H3 (Heren Reserve) - ENC Arnhem (SG) H3 (Heren Reserve) 15 - 7
2 nov 18:15 Aquapoldro Da1 (Dames) - ENC Arnhem (SG) Da2 (Dames) 16 - 8
2 nov 17:30 OZ&PC H2 (Heren Reserve (Bond)) - ENC Arnhem (SG) H2 (Heren Reserve (Bond)) 7 - 15
2 nov 16:45 NDD Da1 (Dames (Bond)) - ENC Arnhem (SG) Da1 (Dames (Bond)) 8 - 9
2 nov 16:45 Aquapoldro DG2 (Gemengd-D <13) - ENC Arnhem (SG) DG1 (Gemengd-D <13) 4 - 7
27 okt 16:15 Zeester-Meerval BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - ENC Arnhem (SG) BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) 12 - 16
26 okt 20:05 ENC Arnhem (SG) H4 (Heren) - Thetis H2 (Heren) 11 - 8
26 okt 19:00 ENC Arnhem (SG) H1 (Heren (Bond)) - NDD H1 (Heren (Bond)) 12 - 10
26 okt 18:05 ENC Arnhem (SG) H2 (Heren Reserve (Bond)) - HZPC/Avéna (SG) H2 (Heren Reserve (Bond)) 14 - 8
26 okt 17:05 ENC Arnhem (SG) H3 (Heren Reserve) - WS Twente H2 (Heren Reserve) 10 - 12
26 okt 16:05 ENC Arnhem (SG) Da2 (Dames) - De IJsselmeeuwen Da1 (Dames) 12 - 8
19 okt 21:45 WSG ESTA (SG) H2 (Heren Reserve (Bond)) - ENC Arnhem (SG) H2 (Heren Reserve (Bond)) 4 - 7
19 okt 20:30 WSG ESTA (SG) H1 (Heren (Bond)) - ENC Arnhem (SG) H1 (Heren (Bond)) 9 - 3
13 okt 14:30 ENC Arnhem (SG) H1 (Heren (Bond)) - VZC H1 (Heren (Bond)) 5 - 22
12 okt 21:15 DWK H2 (Heren Reserve) - ENC Arnhem (SG) H3 (Heren Reserve) 8 - 7
12 okt 19:30 DWK Da1 (Dames (Bond)) - ENC Arnhem (SG) Da1 (Dames (Bond)) 9 - 15
12 okt 19:00 ENC Arnhem (SG) H1 (Heren (Bond)) - SWOL 1894 H1 (ManMeer Cup Heren ronde 2) 7 - 7
12 okt 15:30 Thetis Da1 (Dames) - ENC Arnhem (SG) Da2 (Dames) 16 - 7
12 okt 14:10 Hydrofiel H3 (Heren) - ENC Arnhem (SG) H5 (Heren) 8 - 5
6 okt 16:30 Polar Bears Polar Bears BJ2/VZC BJ2 (Jongens-B <17 (Bond)) - ENC Arnhem (SG) BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) 14 - 10
5 okt 20:50 De Dolfijn H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1) - ENC Arnhem (SG) H1 (Heren (Bond)) 10 - 12
5 okt 19:50 ENC Arnhem (SG) H5 (Heren) - TZC-Vahalis H2 (Heren) 8 - 1
5 okt 18:55 ENC Arnhem (SG) H2 (Heren Reserve (Bond)) - Nunspeet H2 (Heren Reserve (Bond)) 9 - 5
5 okt 18:00 ENC Arnhem (SG) Da1 (Dames (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da1 (Dames (Bond)) 7 - 12
5 okt 17:15 PFC Rheden BG1 (Gemengd-B <17) - ENC Arnhem (SG) BG1 (Gemengd-B <17) 4 - 7
5 okt 17:00 ENC Arnhem (SG) H3 (Heren Reserve) - WS Twente H3 (Heren Reserve) 11 - 12
5 okt 16:00 ENC Arnhem (SG) Da2 (Dames) - VKC'03 Da1 (Dames) 8 - 8
5 okt 15:15 ENC Arnhem (SG) H4 (Heren) - TZC-Vahalis H1 (Heren) 6 - 5
5 okt 15:00 PFC Rheden CG1 (Gemengd-C <15) - ENC Arnhem (SG) CG1 (Gemengd-C <15) 3 - 6
5 okt 14:35 ENC Arnhem (SG) EG1 (Gemengd-E <11) - Montferland EG1 (Gemengd-E <11) 6 - 4
29 sep 17:30 ENC Arnhem (SG) BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - Aquapoldro BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) 24 - 4
29 sep 16:30 ENC Arnhem (SG) CG1 (Gemengd-C <15) - Livo CG1 (Gemengd-C <15) 5 - 2
28 sep 20:25 HZPC/Avéna (SG) H1 (Heren (Bond)) - ENC Arnhem (SG) H1 (Heren (Bond)) 15 - 6
28 sep 19:55 WS Twente H4 (Heren Reserve) - ENC Arnhem (SG) H3 (Heren Reserve) 9 - 6
28 sep 18:00 VZV Njord Da1 (Dames (Bond)) - ENC Arnhem (SG) Da1 (Dames (Bond)) 13 - 14
28 sep 17:45 Livo H2 (Heren Reserve (Bond)) - ENC Arnhem (SG) H2 (Heren Reserve (Bond)) 7 - 12
28 sep 15:10 ENC Arnhem (SG) H5 (Heren) - Aqua-Novio'94 H5 (Heren) 4 - 17
28 sep 14:30 ENC Arnhem (SG) DG1 (Gemengd-D <13) - EZC DG1 (Gemengd-D <13) 5 - 19
21 sep 19:00 ENC Arnhem (SG) H1 (Heren (Bond)) - EZC H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1) 18 - 14
21 sep 18:00 ENC Arnhem (SG) Da1 (Dames (Bond)) - WZC (SG) Da1 (ManMeer Cup Dames Ronde 1) 10 - 15
21 sep 17:00 ENC Arnhem (SG) H3 (Heren Reserve) - WWV Winterswijk H2 (Heren Reserve) 9 - 11
21 sep 16:00 ENC Arnhem (SG) Da2 (Dames) - Nunspeet Da1 (Dames) 8 - 9
21 sep 15:30 Aqua-Novio'94 CG1 (Gemengd-C <15) - ENC Arnhem (SG) CG1 (Gemengd-C <15) 5 - 13
21 sep 15:15 ENC Arnhem (SG) H4 (Heren) - De Breuly H1 (Heren) 10 - 7
21 sep 14:30 ENC Arnhem (SG) BG1 (Gemengd-B <17) - TZC-Vahalis BG1 (Gemengd-B <17) 6 - 6
21 sep 14:00 Thetis EG1 (Gemengd-E <11) - ENC Arnhem (SG) EG1 (Gemengd-E <11) 0 - 10
14 sep 18:10 Nunspeet Da1 (Dames) - ENC Arnhem (SG) Da2 (Dames) 7 - 7
14 sep 18:00 DWK H3 (Heren) - ENC Arnhem (SG) H4 (Heren) 6 - 12
14 sep 18:00 ENC Arnhem (SG) H1 (Heren (Bond)) - VZ&PC H1 (Heren (Bond)) 16 - 13
14 sep 17:15 ENC Arnhem (SG) CG1 (Gemengd-C <15) - Thetis CG1 (Gemengd-C <15) 13 - 1
14 sep 17:00 De Gendten H2 (Heren) - ENC Arnhem (SG) H5 (Heren) 8 - 5
14 sep 16:35 ENC Arnhem (SG) DG1 (Gemengd-D <13) - Losser DG1 (Gemengd-D <13) 17 - 2
14 sep 15:55 ENC Arnhem (SG) EG1 (Gemengd-E <11) - 7 - 3
Verenigingsinformatie
NaamENC Arnhem (SG)
AccommodatiegegevensDe Grote Koppel
ARNHEM