TeamPoule
SGHA CG1 (Gemengd-C <15) 1e klasse A
SGHA Da1 (Dames (Bond)) Bond 2e divisie A
SGHA Da2 (Dames) 1e klasse A
SGHA H1 (Heren (Bond)) Bond 2e divisie A
SGHA H2 (Heren Reserve (Bond)) Bond Reserve 2e divisie B
SGHA H3 (Heren) 1e klasse A
SGHA H4 (Heren Reserve) Reserve 1e klasse A
SGHA H5 (Heren) 3e klasse A
SGHA Regio Noord (Jongens-B <17 (Bond)) Bond Eredivisie B
SGHA SGHA DG1* (Gemengd-D <13) 1e klasse A
SGHA SGHA DG2 (Gemengd-D <13) 2e klasse A
SGHA SGHA EG1 (Gemengd-E <11) 1e klasse B
SGHA SGHA FG1 (Gemengd-F <9) 1e klasse A
DatumTijdWedstrijdLocatie
29 jan 16:15 SGHA CG1 (Gemengd-C <15) - De Reest CG1 (Gemengd-C <15)Sportstad Heerenveen BV
29 jan 17:00 SGHA H3 (Heren) - De Granaet H1 (Heren)Sportstad Heerenveen BV
29 jan 18:00 SGHA H1 (Heren (Bond)) - Zwemvereniging Utrecht H1 (Heren (Bond))Sportstad Heerenveen BV
29 jan 18:15 SGHA H5 (Heren) - GZVW H3 (Heren)Zb De Stiennen Flier
29 jan 18:45 De Reest DG3 (Gemengd-D <13) - SGHA SGHA DG1* (Gemengd-D <13)Bad Hesselingen
29 jan 19:15 SGHA Da1 (Dames (Bond)) - EZC Da2 (Dames (Bond))Sportstad Heerenveen BV
29 jan 20:15 SGHA H2 (Heren Reserve (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H4 (Heren Reserve (Bond))Sportstad Heerenveen BV
30 jan 13:45 SGHA Regio Noord (Jongens-B <17 (Bond)) - Het Ravijn BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))Sportstad Heerenveen BV
30 jan 17:30 GZVW H1 (Heren Reserve) - SGHA H4 (Heren Reserve)De Watertoren
5 feb 16:15 SGHA H4 (Heren Reserve) - Azuro H1 (Heren Reserve)Sportstad Heerenveen BV
5 feb 17:15 SGHA Da2 (Dames) - De Reest Da1 (Dames)Sportstad Heerenveen BV
5 feb 18:15 SGHA H3 (Heren) - Middelsé-Skelp (SG) H1 (Heren)Sportstad Heerenveen BV
5 feb 18:15 SGHA H5 (Heren) - De Inktvis H1 (Heren)Zb De Stiennen Flier
5 feb 19:15 SGHA H2 (Heren Reserve (Bond)) - De Mors H2 (Heren Reserve (Bond))Sportstad Heerenveen BV
5 feb 20:15 SGHA Da1 (Dames (Bond)) - ZPC De Hof Da1 (Dames (Bond))Sportstad Heerenveen BV
5 feb 21:15 SGHA H1 (Heren (Bond)) - De Mors H1 (Heren (Bond))Sportstad Heerenveen BV
6 feb 13:15 SGHA SGHA DG1* (Gemengd-D <13) - De Reest DG1 (Gemengd-D <13)Sportstad Heerenveen BV
6 feb 14:00 SGHA CG1 (Gemengd-C <15) - De Reest CG2 (Gemengd-C <15)Sportstad Heerenveen BV
6 feb 15:30 WIDEX GZC DONK BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - SGHA Regio Noord (Jongens-B <17 (Bond))Groenhovenbad
12 feb 16:15 SGHA SGHA DG1* (Gemengd-D <13) - WSG ESTA (SG) WSG ESTA (SG), DG1* (Gemengd-D <13)Sportstad Heerenveen BV
12 feb 17:00 SGHA H4 (Heren Reserve) - Wetterwille H1 (Heren Reserve)Sportstad Heerenveen BV
12 feb 17:15 Middelsé-Skelp (SG) H2 (Heren) - SGHA H5 (Heren)It Gryn
12 feb 18:00 De Mors H3 (Heren Reserve (Bond)) - SGHA H2 (Heren Reserve (Bond))De Koerbelt
12 feb 20:00 Aqua'68 H1 (Heren) - SGHA H3 (Heren)De Bonte Wever
13 feb 13:45 SGHA Regio Noord (Jongens-B <17 (Bond)) - ZVL-1886 Center BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))Sportstad Heerenveen BV
19 feb 18:10 Losser Da1 (Dames (Bond)) - SGHA Da1 (Dames (Bond))Brilmansdennen
5 maa 18:15 SGHA H1 (Heren (Bond)) - VZ&PC H1 (Heren (Bond))Sportstad Heerenveen BV
12 maa 15:30 Orca Orca DG1* (Gemengd-D <13) - SGHA SGHA DG1* (Gemengd-D <13)De Blauwe Golf
12 maa 16:15 SGHA CG1 (Gemengd-C <15) - WSG ESTA (SG) WSG ESTA (SG) CG2* (Gemengd-C <15)Sportstad Heerenveen BV
12 maa 17:00 SGHA H5 (Heren) - Aqua'68 H2 (Heren)Sportstad Heerenveen BV
12 maa 18:00 SGHA H3 (Heren) - De Reest H2 (Heren)Sportstad Heerenveen BV
12 maa 19:00 SGHA H1 (Heren (Bond)) - HZC de Robben H1 (Heren (Bond))Sportstad Heerenveen BV
12 maa 20:00 Orca H3 (Heren Reserve) - SGHA H4 (Heren Reserve)De Blauwe Golf
12 maa 20:15 SGHA H2 (Heren Reserve (Bond)) - Nunspeet H2 (Heren Reserve (Bond))Sportstad Heerenveen BV
19 maa 16:15 SGHA SGHA DG1* (Gemengd-D <13) - Orca Orca DG1* (Gemengd-D <13)Sportstad Heerenveen BV
19 maa 17:00 SGHA CG1 (Gemengd-C <15) - TriVia TriVia CG1 (Gemengd-C <15)Sportstad Heerenveen BV
19 maa 17:45 SGHA H5 (Heren) - Orca H5 (Heren)Sportstad Heerenveen BV
19 maa 18:35 SGHA H4 (Heren Reserve) - Orca H3 (Heren Reserve)Sportstad Heerenveen BV
19 maa 19:25 SGHA Da2 (Dames) - Azuro Da1 (Dames)Sportstad Heerenveen BV
19 maa 19:30 EZC H1 (Heren (Bond)) - SGHA H1 (Heren (Bond))Het Slagman
19 maa 20:15 SGHA H3 (Heren) - Ritola-Zwemmen en Waterpolo H1 (Heren)Sportstad Heerenveen BV
19 maa 21:15 SGHA Da1 (Dames (Bond)) - De Walvisch Da1 (Dames (Bond))Sportstad Heerenveen BV
20 maa 15:25 Het Ravijn BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - SGHA Regio Noord (Jongens-B <17 (Bond))Het Ravijn
26 maa 16:45 Neptunia'24 DG1 (Gemengd-D <13) - SGHA SGHA DG1* (Gemengd-D <13)Zwem- en recreatiebad It Rak
26 maa 17:15 Het Ravijn Da3 (Dames (Bond)) - SGHA Da1 (Dames (Bond))Het Ravijn
26 maa 17:45 De Walvisch H2 (Heren) - SGHA H3 (Heren)HIS/ Willem Alexander Bad
26 maa 19:45 OZ&PC H2 (Heren Reserve (Bond)) - SGHA H2 (Heren Reserve (Bond))Vondersweijde
26 maa 19:55 Livo H1 (Heren (Bond)) - SGHA H1 (Heren (Bond))t Walfort
26 maa 20:25 De Plons Da1 (Dames) - SGHA Da2 (Dames)De Slag
27 maa 13:00 De Spatters H1 (Heren Reserve) - SGHA H4 (Heren Reserve)De Smelte
27 maa 18:30 WSG Westergo (SG) H2 (Heren) - SGHA H5 (Heren)Recreatiebad Bloemketerp
2 apr 16:15 SGHA CG1 (Gemengd-C <15) - Neptunia'24 Neptunia'24 CG1* (Gemengd-C <15)Sportstad Heerenveen BV
2 apr 17:00 SGHA Da2 (Dames) - Neptunia'24 Da1 (Dames)Sportstad Heerenveen BV
2 apr 18:00 SGHA H3 (Heren) - Neptunia'24 H2 (Heren)Sportstad Heerenveen BV
2 apr 18:00 WSG ESTA (SG) WSG ESTA (SG), DG1* (Gemengd-D <13) - SGHA SGHA DG1* (Gemengd-D <13)Aquarena
2 apr 18:15 SGHA H5 (Heren) - De Spatters H2 (Heren)Zb De Stiennen Flier
2 apr 19:00 SGHA H1 (Heren (Bond)) - ENC Arnhem (SG) H1 (Heren (Bond))Sportstad Heerenveen BV
2 apr 20:15 SGHA Da1 (Dames (Bond)) - SWOL 1894 Da2 (Dames (Bond))Sportstad Heerenveen BV
3 apr 13:45 SGHA Regio Noord (Jongens-B <17 (Bond)) - PSV BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))Sportstad Heerenveen BV
9 apr 17:45 De Reest DG2 (Gemengd-D <13) - SGHA SGHA DG1* (Gemengd-D <13)Bad Hesselingen
9 apr 18:45 Wetterwille H2 (Heren) - SGHA H5 (Heren)De Wetterstins
9 apr 19:00 PWC H1 (Heren Reserve) - SGHA H4 (Heren Reserve)De Kûpe
9 apr 19:45 WSG ESTA (SG) WSG ESTA (SG) H3 (Heren) - SGHA H3 (Heren)Aquarena
9 apr 20:30 Aquapoldro H2 (Heren Reserve (Bond)) - SGHA H2 (Heren Reserve (Bond))Sprenkelaar
9 apr 20:35 EZC Da1 (Dames (Bond)) - SGHA Da1 (Dames (Bond))Het Slagman
10 apr 13:45 SGHA Regio Noord (Jongens-B <17 (Bond)) - ZPB H&L Productions BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))Sportstad Heerenveen BV
23 apr 16:15 SGHA SGHA DG1* (Gemengd-D <13) - De Reest DG3 (Gemengd-D <13)Sportstad Heerenveen BV
23 apr 17:00 SGHA H4 (Heren Reserve) - GZVW H1 (Heren Reserve)Sportstad Heerenveen BV
23 apr 17:45 TriVia Da2 (Dames) - SGHA Da2 (Dames)Helperbad
23 apr 18:00 SGHA H5 (Heren) - Moby Dick H2 (Heren)Sportstad Heerenveen BV
23 apr 18:45 WSG ESTA (SG) Da1 (Dames (Bond)) - SGHA Da1 (Dames (Bond))Aquarena
23 apr 19:45 WSG ESTA (SG) H1 (Heren (Bond)) - SGHA H1 (Heren (Bond))Aquarena
23 apr 21:00 WSG ESTA (SG) H2 (Heren Reserve (Bond)) - SGHA H2 (Heren Reserve (Bond))Aquarena
23 apr 21:00 TriVia TriVia H3 op verzoek per 11-09-"21 (Heren) - SGHA H3 (Heren)Helperbad
1 mei 16:15 ZPB H&L Productions BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - SGHA Regio Noord (Jongens-B <17 (Bond))Inge de Bruijn Zwembad
8 mei 15:00 De Ham BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - SGHA Regio Noord (Jongens-B <17 (Bond))De Crommenije
14 mei 15:45 De Reest Da1 (Dames) - SGHA Da2 (Dames)Bad Hesselingen
14 mei 16:15 SGHA H2 (Heren Reserve (Bond)) - De Mors H3 (Heren Reserve (Bond))Sportstad Heerenveen BV
14 mei 17:15 SGHA Da1 (Dames (Bond)) - VZ&PC Da1 (Dames (Bond))Sportstad Heerenveen BV
14 mei 18:15 SGHA H1 (Heren (Bond)) - DraGor (SG) H1 (Heren (Bond))Sportstad Heerenveen BV
21 mei 17:00 WSG ESTA (SG) WSG ESTA (CG) CG1* (Gemengd-C <15) - SGHA CG1 (Gemengd-C <15)Aquarena
21 mei 17:30 Orca H1 (Heren (Bond)) - SGHA H1 (Heren (Bond))De Blauwe Golf
21 mei 17:45 TriVia H2 (Heren Reserve (Bond)) - SGHA H2 (Heren Reserve (Bond))Helperbad
21 mei 20:00 TriVia Da1 (Dames (Bond)) - SGHA Da1 (Dames (Bond))Helperbad
28 mei 16:15 SGHA H2 (Heren Reserve (Bond)) - SWOL 1894 H3 (Heren Reserve (Bond))Sportstad Heerenveen BV
28 mei 17:15 SGHA Da1 (Dames (Bond)) - OZ&PC Da2 (Dames (Bond))Sportstad Heerenveen BV
28 mei 18:00 WSG ESTA (SG) WSG ESTA (SG) CG2* (Gemengd-C <15) - SGHA CG1 (Gemengd-C <15)Aquarena
28 mei 18:15 SGHA H1 (Heren (Bond)) - WS Twente H1 (Heren (Bond))Sportstad Heerenveen BV
DatumTijdWedstrijdUitslag
28 nov 15:00 SGHA H3 (Heren) - TriVia TriVia H3 op verzoek per 11-09-"21 (Heren) 20 - 8
28 nov 14:00 SGHA H4 (Heren Reserve) - Orca H3 (Heren Reserve) 3 - 13
28 nov 13:15 SGHA SGHA DG1* (Gemengd-D <13) - Orca Orca DG1* (Gemengd-D <13) 4 - 4
21 nov 15:30 WIDEX GZC DONK BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - SGHA Regio Noord (Jongens-B <17 (Bond)) 18 - 8
20 nov 19:15 SGHA H1 (Heren (Bond)) - EZC H1 (Heren (Bond)) 12 - 9
20 nov 19:15 Wetterwille H1 (Heren Reserve) - SGHA H4 (Heren Reserve) 7 - 8
20 nov 18:15 SGHA Da1 (Dames (Bond)) - EZC Da1 (Dames (Bond)) 4 - 12
20 nov 18:15 SGHA H5 (Heren) - Wetterwille H2 (Heren) 13 - 7
20 nov 18:00 WSG ESTA (SG) WSG ESTA (SG), DG1* (Gemengd-D <13) - SGHA SGHA DG1* (Gemengd-D <13) 5 - 10
20 nov 17:15 SGHA H2 (Heren Reserve (Bond)) - Aquapoldro H2 (Heren Reserve (Bond)) 6 - 14
14 nov 15:30 SGHA SGHA DG2 (Gemengd-D <13) - PWC PWC DG2 (Gemengd-D <13) 0 - 0
14 nov 15:00 Wetterwille Wetterwille DG1 (Gemengd-D <13) - SGHA SGHA DG2 (Gemengd-D <13) 0 - 0
14 nov 14:30 Azuro H1 (Heren Reserve) - SGHA H4 (Heren Reserve) 14 - 10
14 nov 13:45 SGHA Regio Noord (Jongens-B <17 (Bond)) - ZVL-1886 Center BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) 7 - 20
13 nov 20:15 Neptunia'24 H2 (Heren) - SGHA H3 (Heren) 3 - 13
13 nov 19:15 Neptunia'24 Da1 (Dames) - SGHA Da2 (Dames) 6 - 13
13 nov 18:45 De Spatters H2 (Heren) - SGHA H5 (Heren) 5 - 8
13 nov 18:20 ENC Arnhem (SG) H1 (Heren (Bond)) - SGHA H1 (Heren (Bond)) 11 - 10
13 nov 18:00 SWOL 1894 Da2 (Dames (Bond)) - SGHA Da1 (Dames (Bond)) 8 - 5
13 nov 17:15 Neptunia'24 Neptunia'24 CG1* (Gemengd-C <15) - SGHA CG1 (Gemengd-C <15) 7 - 11
13 nov 17:00 De Reest DG1 (Gemengd-D <13) - SGHA SGHA DG1* (Gemengd-D <13) 12 - 8
7 nov 17:30 ZVL-1886 Center BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - SGHA Regio Noord (Jongens-B <17 (Bond)) 29 - 9
7 nov 15:15 SGHA H4 (Heren Reserve) - GZVW H1 (Heren Reserve) 11 - 11
7 nov 14:15 SGHA Da2 (Dames) - De Plons Da1 (Dames) 18 - 6
7 nov 13:15 SGHA H3 (Heren) - De Walvisch H2 (Heren) 12 - 10
6 nov 19:00 SGHA H1 (Heren (Bond)) - Livo H1 (Heren (Bond)) 8 - 8
6 nov 18:15 SGHA H5 (Heren) - WSG Westergo (SG) H2 (Heren) 7 - 5
6 nov 18:00 SGHA Da1 (Dames (Bond)) - Het Ravijn Da3 (Dames (Bond)) 18 - 6
6 nov 17:00 SGHA H2 (Heren Reserve (Bond)) - OZ&PC H2 (Heren Reserve (Bond)) 7 - 9
6 nov 16:15 SGHA SGHA DG1* (Gemengd-D <13) - De Reest DG3 (Gemengd-D <13) 15 - 5
31 okt 13:45 SGHA Regio Noord (Jongens-B <17 (Bond)) - WIDEX GZC DONK BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) 5 - 21
30 okt 19:40 De Reest H2 (Heren) - SGHA H3 (Heren) 13 - 9
30 okt 19:30 HZC de Robben H1 (Heren (Bond)) - SGHA H1 (Heren (Bond)) 18 - 9
30 okt 19:10 Aqua'68 H2 (Heren) - SGHA H5 (Heren) 2 - 11
30 okt 17:30 PWC H1 (Heren Reserve) - SGHA H4 (Heren Reserve) 13 - 8
30 okt 17:05 De Plons De Plons EG1 (Gemengd-E <11) - SGHA SGHA EG1 (Gemengd-E <11) 0 - 0
30 okt 16:25 WSG ESTA (SG) ESTA EG1 (Gemengd-E <11) - SGHA SGHA EG1 (Gemengd-E <11) 0 - 0
30 okt 15:45 De Reest De Reest EG1 (Gemengd-E <11) - SGHA SGHA EG1 (Gemengd-E <11) 0 - 0
30 okt 15:45 De Reest DG2 (Gemengd-D <13) - SGHA SGHA DG1* (Gemengd-D <13) 5 - 15
23 okt 19:00 SGHA Da1 (Dames (Bond)) - Losser Da1 (Dames (Bond)) 5 - 13
23 okt 18:00 SGHA H3 (Heren) - Aqua'68 H1 (Heren) 11 - 7
23 okt 17:00 SGHA H4 (Heren Reserve) - TriVia TriVia H4 op verzoek per 11-09-"21. (Heren Reserve) 15 - 15
23 okt 16:15 SGHA CG1 (Gemengd-C <15) - WSG ESTA (SG) WSG ESTA (CG) CG1* (Gemengd-C <15) 16 - 2
17 okt 18:30 De Walvisch Da1 (Dames (Bond)) - SGHA Da1 (Dames (Bond)) 7 - 6
16 okt 20:00 DraGor (SG) H1 (Heren (Bond)) - SGHA H1 (Heren (Bond)) 8 - 8
16 okt 19:45 Nunspeet H2 (Heren Reserve (Bond)) - SGHA H2 (Heren Reserve (Bond)) 10 - 3
10 okt 14:00 Het Ravijn BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - SGHA Regio Noord (Jongens-B <17 (Bond)) 13 - 6
9 okt 20:00 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H4 (Heren Reserve (Bond)) - SGHA H2 (Heren Reserve (Bond)) 14 - 7
9 okt 19:00 SGHA H5 (Heren) - Middelsé-Skelp (SG) H2 (Heren) 12 - 9
9 okt 18:15 SGHA SGHA DG1* (Gemengd-D <13) - TriVia TriVia DG1 (Gemengd-D <13) 14 - 6
9 okt 15:15 Wetterwille H1 (Heren Reserve) - SGHA H4 (Heren Reserve) 9 - 5
9 okt 15:00 VZ&PC H1 (Heren (Bond)) - SGHA H1 (Heren (Bond)) 7 - 5
3 okt 16:30 PSV BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - SGHA Regio Noord (Jongens-B <17 (Bond)) 40 - 5
2 okt 19:45 De Inktvis H1 (Heren) - SGHA H5 (Heren) 7 - 5
2 okt 18:15 De Mors H1 (Heren (Bond)) - SGHA H1 (Heren (Bond)) 8 - 11
2 okt 18:00 Middelsé-Skelp (SG) H1 (Heren) - SGHA H3 (Heren) 11 - 9
2 okt 17:30 ZPC De Hof Da1 (Dames (Bond)) - SGHA Da1 (Dames (Bond)) 7 - 5
2 okt 17:15 De Mors H2 (Heren Reserve (Bond)) - SGHA H2 (Heren Reserve (Bond)) 11 - 7
2 okt 16:30 De Reest CG2 (Gemengd-C <15) - SGHA CG1 (Gemengd-C <15) 6 - 8
2 okt 16:30 Neptunia'24 DG1 (Gemengd-D <13) - SGHA SGHA DG1* (Gemengd-D <13) 2 - 13
25 sep 21:45 Orca H2 (Heren) - SGHA H3 (Heren) 11 - 12
25 sep 20:45 Orca Da1 (Dames) - SGHA Da2 (Dames) 3 - 11
25 sep 16:15 Orca CG1 (Gemengd-C <15) - SGHA CG1 (Gemengd-C <15) 4 - 18
19 sep 18:30 WSG ESTA (SG) H5 (Heren) - SGHA H5 (Heren) 5 - 4
19 sep 16:00 SGHA H3 (Heren) - DraGor (SG) H2 (Heren) 13 - 7
19 sep 15:00 SGHA H4 (Heren Reserve) - TriVia TriVia H4 op verzoek per 11-09-"21. (Heren Reserve) 8 - 14
19 sep 14:00 SGHA Da2 (Dames) - DraGor (SG) Da1 (Dames) 10 - 3
19 sep 13:15 SGHA SGHA DG1* (Gemengd-D <13) - TriVia TriVia DG1 (Gemengd-D <13) 9 - 4
Verenigingsinformatie
NaamSGHA
AccommodatiegegevensSportstad Heerenveen BV
HEERENVEEN