DatumTijdWedstrijdUitslag
17 apr 21:15 ZVVS Da3 (Dames) - WZC (SG) Da2 (Dames) 2 - 9
14 apr 19:30 MNC Dordrecht Da2 (Dames) - WZC (SG) Da2 (Dames) 3 - 0
14 apr 19:20 Sassenheim H1 (Heren) - WZC (SG) H1 (Heren) 9 - 5
13 apr 20:45 WZC (SG) H5 (Heren) - WZK Zwemmen WZK 4 (Heren) 8 - 4
13 apr 20:45 AZC H6 (Heren) - WZC (SG) H4 (Heren) 10 - 2
13 apr 20:00 WZC (SG) H6 (Heren) - d'ELFT H5 (Heren) 4 - 11
13 apr 19:30 HZPC/Avéna (SG) Da1 (Dames 2e deel) - WZC (SG) Da1 (Dames 2e deel) 9 - 10
13 apr 19:00 WZC (SG) H2 (Heren) - BZC H1 (Heren) 14 - 7
13 apr 18:15 WZC (SG) WZC BJ*1 (Jongens-B <17) - AZC AZC BJ*1 (Jongens-B <17) 1 - 11
13 apr 18:00 Z&PC Rotterdam AJ1 (Jongens-A <19) - WZC (SG) AJ1 (Jongens-A <19) 17 - 2
13 apr 17:55 Z&PC De Gouwe CJ1 (Jongens-C <15) - WZC (SG) WZC CJ*1 (Jongens-C <15) 5 - 7
13 apr 17:30 WZC (SG) H3 (Heren) - BZ&PC H5 (Heren) 8 - 4
13 apr 16:45 WZC (SG) Da4 (Dames) - Zwemvereniging Westland Westland Da1 (Dames) 1 - 6
13 apr 16:40 AZC AZC EG*2 (Gemengd-E <11) - WZC (SG) WZC EG*3 (Gemengd-E <11) 14 - 0
13 apr 16:00 WZC (SG) Da3 (Dames) - De Reigers (SG) Da1 (Dames) 6 - 0
13 apr 15:15 WZC (SG) WZC CM*1 (Meisjes-C <15) - AZC AZC/OZV CM1 (Meisjes-C <15) 9 - 2
13 apr 15:15 WSG NieMo (SG) DG2 (Gemengd-D <13) - WZC (SG) WZC DG*2 (Gemengd-D <13) 7 - 6
13 apr 14:35 WZC (SG) EG1 (Gemengd-E <11) - ZVL-1886 EG1 (Gemengd-E <11) 0 - 17
6 apr 21:30 WZC (SG) H1 (Heren) - ZZ&PC De Devel H1 (Heren) 6 - 13
6 apr 20:15 WZC (SG) Da1 (Dames 2e deel) - OZ&PC Da1 (Dames 2e deel) 6 - 8
6 apr 20:15 OZV H2 (Heren) - WZC (SG) H3 (Heren) 5 - 8
6 apr 20:00 ZVL-1886 H9 (Heren) - WZC (SG) H4 (Heren) 12 - 10
6 apr 19:55 De Reigers (SG) H5 (Heren) - WZC (SG) H5 (Heren) 5 - 9
6 apr 19:30 WZC (SG) WZC CJ*1 (Jongens-C <15) - ZPS ZPS CJ*1 (Jongens-C <15) 4 - 4
6 apr 19:05 WSG NieMo (SG) H4 (Heren) - WZC (SG) H6 (Heren) 9 - 4
6 apr 18:45 De Lansingh H1 (Heren) - WZC (SG) H2 (Heren) 6 - 11
6 apr 18:45 WZC (SG) WZC CM*1 (Meisjes-C <15) - Sassenheim Sassenheim/Vivax CM*1 (Meisjes-C <15) 10 - 0
6 apr 18:35 ZVVS ZVVS BJ*1 (Jongens-B <17) - WZC (SG) WZC BJ*1 (Jongens-B <17) 8 - 4
6 apr 17:45 WZC (SG) AJ1 (Jongens-A <19) - ZVVS AJ1 (Jongens-A <19) 11 - 7
6 apr 16:55 WZC (SG) Da2 (Dames) - ZVVS Da2 (Dames) 7 - 3
6 apr 16:10 WZC (SG) WZC DG*2 (Gemengd-D <13) - WIDEX GZC DONK DG2 (Gemengd-D <13) 5 - 8
6 apr 15:25 WZC (SG) WZC DG*1 (Gemengd-D <13) - Waterpolo Residentie (SG) DG2 (Gemengd-D <13) 29 - 0
6 apr 14:45 WZC (SG) WZC EG*3 (Gemengd-E <11) - Z&PC De Gouwe Z&PC de Gouwe EG*2 (Gemengd-E <11) 0 - 12
6 apr 14:05 WZC (SG) WZC EG*2 (Gemengd-E <11) - Z&PC De Gouwe EG1 (Gemengd-E <11) 3 - 23
30 maa 21:30 WZC (SG) H2 (Heren) - Katwijk H3 (Heren) 11 - 7
30 maa 20:15 WZC (SG) H1 (Heren) - SCOMZeehondDuck (SG) H1 (Heren) 6 - 4
30 maa 19:30 DSZ DSZ/ZDHC DG*1 (Gemengd-D <13) - WZC (SG) WZC DG*1 (Gemengd-D <13) 3 - 5
30 maa 19:30 WZC (SG) Da4 (Dames) - BZ&PC Da4 (Dames) 6 - 4
30 maa 19:00 Sassenheim Da1 (Dames) - WZC (SG) Da2 (Dames) 4 - 4
30 maa 18:55 d'ELFT Da2 (Dames) - WZC (SG) Da3 (Dames) 9 - 7
30 maa 18:45 WZC (SG) WZC CM*1 (Meisjes-C <15) - Aquadraat (SG) CM1 (Meisjes-C <15) 8 - 4
30 maa 18:00 WZC (SG) WZC CJ*1 (Jongens-C <15) - SCOMZeehondDuck (SG) SCOM/Zeehond/Duck CJ*1 (Jongens-C <15) 2 - 4
30 maa 17:15 WZC (SG) H6 (Heren) - Waterpolo Residentie (SG) H3 (Heren) 5 - 3
30 maa 16:45 d'ELFT EG1 (Gemengd-E <11) - WZC (SG) WZC EG*2 (Gemengd-E <11) 11 - 1
30 maa 16:30 Waterpolo Den Haag (SG) Da1 (Dames 2e deel) - WZC (SG) Da1 (Dames 2e deel) 14 - 5
30 maa 15:45 WZC (SG) H3 (Heren) - AZL H1 (Heren) 5 - 2
30 maa 15:00 WZC (SG) WZC BJ*1 (Jongens-B <17) - ZVL-1886 BJ2 (Jongens-B <17) 2 - 14
30 maa 14:20 WZC (SG) EG1 (Gemengd-E <11) - Z&PC Rotterdam EG1 (Gemengd-E <11) 2 - 5
24 maa 16:45 MNC Dordrecht H5 (Heren) - WZC (SG) H2 (Heren) 13 - 7
23 maa 21:20 WZC (SG) Da3 (Dames) - De Kempvis Da3 (Dames) 7 - 8
23 maa 20:45 d'ELFT H1 (Heren) - WZC (SG) H1 (Heren) 10 - 2
23 maa 20:30 WZC (SG) Da2 (Dames) - Wiekslag Da2 (Dames) 6 - 6
23 maa 20:30 AZL H2 (Heren) - WZC (SG) H5 (Heren) 6 - 6
23 maa 20:15 ZVL-1886 AJ1 (Jongens-A <19) - WZC (SG) AJ1 (Jongens-A <19) 11 - 4
23 maa 19:15 BZ&PC H6 (Heren) - WZC (SG) H6 (Heren) 5 - 5
23 maa 19:15 WZC (SG) Da1 (Dames 2e deel) - VZV Da1 (Dames 2e deel) 6 - 14
23 maa 18:30 WZC (SG) H4 (Heren) - BZC H4 (Heren) 9 - 7
23 maa 17:45 WZC (SG) H3 (Heren) - BZC H2 (Heren) 9 - 7
23 maa 17:45 De Linge/PCG (SG) Da2 (Dames) - WZC (SG) Da4 (Dames) 7 - 8
23 maa 17:00 ZVVS EG1 (Gemengd-E <11) - WZC (SG) EG1 (Gemengd-E <11) 14 - 0
23 maa 17:00 WZC (SG) WZC BJ*1 (Jongens-B <17) - Katwijk BJ1 (Jongens-B <17) 3 - 13
23 maa 15:30 Zwemvereniging Westland EG1 (Gemengd-E <11) - WZC (SG) WZC EG*3 (Gemengd-E <11) 17 - 0
23 maa 15:00 SVH SVH CJ*2 (Jongens-C <15) - WZC (SG) WZC CJ*1 (Jongens-C <15) 1 - 22
23 maa 14:55 ZVL-1886 EG6 (Gemengd-E <11) - WZC (SG) WZC EG*2 (Gemengd-E <11) 1 - 9
16 maa 21:30 WZC (SG) H5 (Heren) - Vivax H1 (Heren) 7 - 7
16 maa 21:05 Alkemade H3 (Heren) - WZC (SG) H4 (Heren) 8 - 3
16 maa 20:45 WZC (SG) H6 (Heren) - DES H1 (Heren) 6 - 5
16 maa 19:30 Alkemade BJ1 (Jongens-B <17) - WZC (SG) WZC BJ*1 (Jongens-B <17) 2 - 4
16 maa 19:30 WZC (SG) H1 (Heren) - Zwemvereniging Westland Westland H1 (Heren) 8 - 4
16 maa 18:30 WZC (SG) AJ1 (Jongens-A <19) - MNC Dordrecht AJ1 (Jongens-A <19) 3 - 4
16 maa 18:15 BZ&PC Da1 (Dames) - WZC (SG) Da1 (Dames 2e deel) 17 - 7
16 maa 17:45 WZC (SG) WZC CJ*1 (Jongens-C <15) - WSG NieMo (SG) WSG NieMo (SG) CJ*1 (Jongens-C <15) 4 - 8
16 maa 17:30 De Plas Da1 (Dames) - WZC (SG) Da3 (Dames) 7 - 5
16 maa 17:15 ZVL-1886 H8 (Heren) - WZC (SG) H3 (Heren) 1 - 9
16 maa 17:15 Alkemade Alkemade CM*1 (Meisjes-C <15) - WZC (SG) WZC CM*1 (Meisjes-C <15) 4 - 2
16 maa 17:10 SVH Da1 (Dames) - WZC (SG) Da2 (Dames) 2 - 5
16 maa 17:00 WZC (SG) Da4 (Dames) - ZZ&PC De Devel Da1 (Dames) 4 - 5
16 maa 16:20 WZC (SG) WZC EG*3 (Gemengd-E <11) - Waterpolo Residentie (SG) Waterpolo Residentie EG*1 (Gemengd-E <11) 0 - 29
16 maa 15:40 WZC (SG) WZC EG*2 (Gemengd-E <11) - BZ&PC EG2 (Gemengd-E <11) 4 - 9
15 maa 20:45 De Vennen Da1 (Dames) - WZC (SG) Da1 (Dames 2e deel) 13 - 19
10 maa 15:45 WZC (SG) H5 (Heren) - Aquadraat (SG) H3 (Heren) 5 - 7
10 maa 15:00 WZC (SG) Da3 (Dames) - Z&PC Rotterdam Da4 (Dames) 4 - 3
10 maa 14:15 MNC Dordrecht EG1 (Gemengd-E <11) - WZC (SG) EG1 (Gemengd-E <11) 11 - 0
10 maa 14:15 WZC (SG) WZC DG*1 (Gemengd-D <13) - Z&PC De Gouwe DG2 (Gemengd-D <13) 26 - 0
9 maa 20:30 WZC (SG) Da1 (Dames 2e deel) - Z&PC De Gouwe Da1 (Dames) 7 - 15
9 maa 19:45 WZC (SG) H4 (Heren) - Waterpolo Residentie (SG) H2 (Heren) 5 - 2
9 maa 19:00 WZC (SG) H3 (Heren) - De Plas H2 (Heren) 4 - 8
9 maa 18:30 Z&PC Rotterdam H6 (Heren) - WZC (SG) H6 (Heren) 7 - 5
9 maa 18:15 WZC (SG) WZC BJ*1 (Jongens-B <17) - De Plas BJ1 (Jongens-B <17) 9 - 3
9 maa 18:05 Waterpolo Den Haag (SG) H3 (Heren) - WZC (SG) H2 (Heren) 10 - 4
9 maa 17:50 ZDHC EG1 (Gemengd-E <11) - WZC (SG) WZC EG*2 (Gemengd-E <11) 13 - 1
9 maa 17:30 WZC (SG) WZC CM*1 (Meisjes-C <15) - Waterpolo Residentie (SG) CM1 (Meisjes-C <15) 4 - 6
9 maa 17:00 d'ELFT Da3 (Dames) - WZC (SG) Da4 (Dames) 7 - 1
9 maa 16:45 WSG NieMo (SG) Da1 (Dames) - WZC (SG) Da2 (Dames) 4 - 3
9 maa 16:45 WZC (SG) WZC DG*2 (Gemengd-D <13) - d'ELFT d'Elft DG*1 (Gemengd-D <13) 0 - 8
9 maa 16:15 d'ELFT CJ1 (Jongens-C <15) - WZC (SG) WZC CJ*1 (Jongens-C <15) 3 - 2
9 maa 16:15 BZ&PC EG1 (Gemengd-E <11) - WZC (SG) WZC EG*3 (Gemengd-E <11) 23 - 1
7 maa 20:30 Z&PC De Gouwe H1 (Heren) - WZC (SG) H1 (Heren) 7 - 4
2 maa 20:00 WZC (SG) Da2 (Dames) - AZC Da1 (Dames) 9 - 4
2 maa 19:00 WZC (SG) AJ1 (Jongens-A <19) - ZVVS AJ1 (Jongens-A <19) 10 - 6
23 feb 19:00 WZC (SG) H1 (Heren) - Wave H1 (Heren) 5 - 7
17 feb 16:55 Waterpolo Residentie (SG) Waterpolo Residentie BJ*1 (Jongens-B <17) - WZC (SG) WZC BJ*1 (Jongens-B <17) 4 - 4
17 feb 16:15 Z&PC De Gouwe H4 (Heren) - WZC (SG) H4 (Heren) 4 - 4
16 feb 21:30 WZC (SG) H6 (Heren) - AZC H7 (Heren) 5 - 5
16 feb 21:15 Z&PC De Gouwe Da1 (Dames) - WZC (SG) Da1 (Dames 2e deel) 18 - 5
16 feb 21:00 De Reigers (SG) H4 (Heren) - WZC (SG) H3 (Heren) 5 - 8
16 feb 20:55 Sassenheim Da2 (Dames) - WZC (SG) Da3 (Dames) 6 - 5
16 feb 20:45 WZC (SG) Da4 (Dames) - Waterpolo Residentie (SG) Da1 (Dames) 3 - 12
16 feb 19:55 WZC (SG) Da2 (Dames) - ZPB H&L Productions Da3 (Dames) 5 - 3
16 feb 19:00 De Plas H4 (Heren) - WZC (SG) H5 (Heren) 2 - 9
16 feb 18:55 WZC (SG) H2 (Heren) - Aquadraat (SG) H1 (Heren) 12 - 5
16 feb 18:10 AZL AZL/de Vliet DG*1 (Gemengd-D <13) - WZC (SG) WZC DG*1 (Gemengd-D <13) 2 - 21
16 feb 17:55 WZC (SG) AJ1 (Jongens-A <19) - OZV AJ1 (Jongens-A <19) 6 - 4
16 feb 17:30 Z&PC De Gouwe DG1 (Gemengd-D <13) - WZC (SG) WZC DG*2 (Gemengd-D <13) 25 - 0
16 feb 17:10 WZC (SG) WZC CM*1 (Meisjes-C <15) - Alkemade Alkemade CM*1 (Meisjes-C <15) 5 - 4
16 feb 16:25 WZC (SG) WZC CJ*1 (Jongens-C <15) - ZVL-1886 CJ2 (Jongens-C <15) 7 - 12
16 feb 15:45 WZC (SG) WZC EG*3 (Gemengd-E <11) - ZVL-1886 EG4 (Gemengd-E <11) 0 - 21
16 feb 15:05 WZC (SG) EG1 (Gemengd-E <11) - De Kempvis De Kempvis EG*1 (Gemengd-E <11) 0 - 9
16 feb 14:25 WZC (SG) WZC EG*2 (Gemengd-E <11) - OZV OZV EG*1 (Gemengd-E <11) 3 - 14
9 feb 21:30 ZZ&PC De Devel H2 (Heren) - WZC (SG) H2 (Heren) 2 - 21
9 feb 20:55 WZK Zwemmen WZK H1 (Heren) - WZC (SG) H1 (Heren) 10 - 10
9 feb 20:15 WZC (SG) Da1 (Dames 2e deel) - HZPC/Avéna (SG) Da1 (Dames 2e deel) 10 - 9
9 feb 19:30 WZC (SG) H5 (Heren) - Z&PC De Gouwe H5 (Heren) 10 - 4
9 feb 19:10 ZVL-1886 H10 (Heren) - WZC (SG) H6 (Heren) 8 - 17
9 feb 18:55 ZVVS AJ1 (Jongens-A <19) - WZC (SG) AJ1 (Jongens-A <19) 6 - 11
9 feb 18:45 WZC (SG) Da4 (Dames) - BZC Da2 (Dames) 4 - 8
9 feb 18:00 WZC (SG) H3 (Heren) - ZVVS H4 (Heren) 6 - 5
9 feb 17:45 ZDHC ZDHC/DES DG*2 (Gemengd-D <13) - WZC (SG) WZC DG*1 (Gemengd-D <13) 2 - 22
9 feb 17:15 WZC (SG) H4 (Heren) - Sassenheim H3 (Heren) 10 - 1
9 feb 14:30 Waterpolo Den Haag (SG) Da2 (Dames) - WZC (SG) Da2 (Dames) 3 - 6
3 feb 18:30 Z&PC De Gouwe Z&PC de Gouwe EG*2 (Gemengd-E <11) - WZC (SG) WZC EG*3 (Gemengd-E <11) 16 - 0
2 feb 21:15 WZC (SG) H2 (Heren) - Z&PC De Gouwe H2 (Heren) 11 - 5
2 feb 21:00 OZ&PC Da1 (Dames 2e deel) - WZC (SG) Da1 (Dames 2e deel) 8 - 3
2 feb 20:00 WZC (SG) H1 (Heren) - De Reigers (SG) H1 (Heren) 4 - 5
2 feb 19:15 Katwijk H4 (Heren) - WZC (SG) H3 (Heren) 1 - 8
2 feb 19:10 WZC (SG) Da2 (Dames) - ZVVS Da3 (Dames) 4 - 4
2 feb 18:45 Sassenheim H5 (Heren) - WZC (SG) H5 (Heren) 3 - 11
2 feb 18:15 NZ&PC H1 (Heren) - WZC (SG) H4 (Heren) 10 - 3
2 feb 18:10 WZC (SG) AJ1 (Jongens-A <19) - DES DES/DSZ/ZDHC AJ1 (Jongens-A <19) 17 - 0
2 feb 18:10 Z&PC De Gouwe Da4 (Dames) - WZC (SG) Da3 (Dames) 4 - 11
2 feb 17:45 BZC DG1 (Gemengd-D <13) - WZC (SG) WZC DG*2 (Gemengd-D <13) 14 - 2
2 feb 17:40 AZC AZC EG*1 (Gemengd-E <11) - WZC (SG) EG1 (Gemengd-E <11) 12 - 5
2 feb 17:25 WZC (SG) WZC CJ*1 (Jongens-C <15) - Z&PC Rotterdam Z&PC Rotterdam CJ*1 (Jongens-C <15) 3 - 7
2 feb 16:40 WZC (SG) H6 (Heren) - De Plas H3 (Heren) 4 - 2
2 feb 15:55 WZC (SG) WZC DG*1 (Gemengd-D <13) - BZ&PC DG1 (Gemengd-D <13) 8 - 3
2 feb 15:15 WZC (SG) WZC EG*3 (Gemengd-E <11) - Vivax Vivax EG*1 (Gemengd-E <11) 0 - 19
2 feb 15:15 Katwijk Katwijk/NZ&PC BJ2 (Jongens-B <17) - WZC (SG) WZC BJ*1 (Jongens-B <17) 4 - 9
2 feb 13:30 Z&PC Rotterdam Rotterdam/Ragnar 5 (Dames) - WZC (SG) Da4 (Dames) 13 - 2
27 jan 15:15 WIDEX GZC DONK EG1 (Gemengd-E <11) - WZC (SG) WZC EG*2 (Gemengd-E <11) 42 - 0
27 jan 14:30 MNC Dordrecht AJ1 (Jongens-A <19) - WZC (SG) AJ1 (Jongens-A <19) 13 - 4
26 jan 21:15 De Plas H1 (Heren) - WZC (SG) H2 (Heren) 10 - 10
26 jan 21:00 WZC (SG) H5 (Heren) - NZ&PC H2 (Heren) 6 - 5
26 jan 20:15 WZC (SG) H6 (Heren) - AZL H3 (Heren) 6 - 2
26 jan 19:30 WZC (SG) Da4 (Dames) - Sassenheim Da3 (Dames) 1 - 3
26 jan 19:00 Z&PC Rotterdam H1 (Heren) - WZC (SG) H1 (Heren) 13 - 9
26 jan 18:45 WZC (SG) Da3 (Dames) - Wave Da1 (Dames) 3 - 5
26 jan 17:30 WZC (SG) Da1 (Dames 2e deel) - Waterpolo Den Haag (SG) Da1 (Dames 2e deel) 7 - 10
26 jan 17:10 Katwijk Da2 (Dames) - WZC (SG) Da2 (Dames) 3 - 3
26 jan 16:45 WZC (SG) H3 (Heren) - De Kempvis H6 (Heren) 6 - 2
26 jan 16:15 De Linge/PCG (SG) De Linge/PCG DG*1 (Gemengd-D <13) - WZC (SG) WZC DG*2 (Gemengd-D <13) 3 - 13
26 jan 16:00 WZC (SG) H4 (Heren) - Katwijk H6 (Heren) 3 - 11
26 jan 15:55 ZVL-1886 DG3 (Gemengd-D <13) - WZC (SG) WZC DG*1 (Gemengd-D <13) 0 - 35
26 jan 15:15 WZC (SG) WZC BJ*1 (Jongens-B <17) - Z&PC De Gouwe BJ1 (Jongens-B <17) 4 - 5
26 jan 14:35 WZC (SG) EG1 (Gemengd-E <11) - ZPB H&L Productions EG1 (Gemengd-E <11) 3 - 15
20 jan 19:20 Sassenheim H4 (Heren) - WZC (SG) H6 (Heren) 4 - 5
19 jan 21:05 WZC (SG) H1 (Heren) - OZV H1 (Heren) 4 - 3
19 jan 20:15 De Kempvis Da2 (Dames) - WZC (SG) Da4 (Dames) 8 - 2
19 jan 20:05 WZC (SG) H2 (Heren) - MNC Dordrecht H4 (Heren) 12 - 5
19 jan 19:45 WZK Zwemmen WZK 3 (Heren) - WZC (SG) H4 (Heren) 9 - 8
19 jan 19:15 WZC (SG) Da2 (Dames) - Alkemade Da1 (Dames) 6 - 7
19 jan 19:00 WZK Zwemmen BJ1 (Jongens-B <17) - WZC (SG) WZC BJ*1 (Jongens-B <17) 8 - 8
19 jan 18:55 VZV Da1 (Dames 2e deel) - WZC (SG) Da1 (Dames 2e deel) 9 - 7
19 jan 18:40 d'ELFT H4 (Heren) - WZC (SG) H5 (Heren) 10 - 5
19 jan 18:15 WZC (SG) AJ1 (Jongens-A <19) - Z&PC Rotterdam AJ1 (Jongens-A <19) 3 - 11
19 jan 18:15 BZ&PC Da3 (Dames) - WZC (SG) Da3 (Dames) 8 - 2
19 jan 17:30 WZC (SG) WZC CJ*1 (Jongens-C <15) - OZV OZV CJ*1 (Jongens-C <15) 3 - 8
19 jan 17:15 ZVL-1886 EG2 (Gemengd-E <11) - WZC (SG) EG1 (Gemengd-E <11) 12 - 2
19 jan 17:15 ZVL-1886 ZVL/WZK CM2 (Meisjes-C <15) - WZC (SG) WZC CM*1 (Meisjes-C <15) 5 - 4
19 jan 16:45 WZC (SG) WZC DG*1 (Gemengd-D <13) - WSG NieMo (SG) WSG NieMo (SG) DG*1 (Gemengd-D <13) 26 - 0
19 jan 16:00 WZC (SG) WZC DG*2 (Gemengd-D <13) - ZVL-1886 DG2 (Gemengd-D <13) 4 - 9
19 jan 15:20 WZC (SG) WZC EG*2 (Gemengd-E <11) - Waterpolo Residentie (SG) Waterpolo Residentie EG*2 (Gemengd-E <11) 7 - 8
19 jan 14:40 WZC (SG) WZC EG*3 (Gemengd-E <11) - WZK Zwemmen WZK EG*2 (Gemengd-E <11) 2 - 11
12 jan 20:15 WZC (SG) Da1 (Dames 2e deel) - De Vennen Da1 (Dames) 9 - 6
12 jan 19:15 WZC (SG) H2 (Heren) - Z&PC Rotterdam H3 (Heren) 6 - 4
12 jan 13:30 Z&PC Rotterdam Da2 (Dames) - WZC (SG) Da2 (Dames) 1 - 10
16 dec 18:30 Waterpolo Residentie (SG) Da1 (Dames) - WZC (SG) Da4 (Dames) 11 - 3
15 dec 21:15 WZC (SG) H4 (Heren) - Z&PC De Gouwe H4 (Heren) 6 - 6
15 dec 20:30 WZC (SG) H3 (Heren) - De Reigers (SG) H4 (Heren) 5 - 3
15 dec 19:45 WZC (SG) WZC BJ*1 (Jongens-B <17) - Waterpolo Residentie (SG) Waterpolo Residentie BJ*1 (Jongens-B <17) 12 - 4
15 dec 19:20 ZPB H&L Productions Da3 (Dames) - WZC (SG) Da2 (Dames) 10 - 3
15 dec 19:15 Aquadraat (SG) H1 (Heren) - WZC (SG) H2 (Heren) 9 - 11
15 dec 19:00 WZC (SG) Da3 (Dames) - Sassenheim Da2 (Dames) 8 - 3
15 dec 18:25 OZV AJ1 (Jongens-A <19) - WZC (SG) AJ1 (Jongens-A <19) 13 - 8
15 dec 18:15 WZC (SG) WZC CM*1 (Meisjes-C <15) - ZVL-1886 ZVL/WZK CM2 (Meisjes-C <15) 2 - 6
15 dec 18:15 Polar Bears Da2 (Dames) - WZC (SG) Da1 (Dames 2e deel) 15 - 8
15 dec 17:30 AZC H7 (Heren) - WZC (SG) H6 (Heren) 5 - 8
15 dec 17:30 WZC (SG) H5 (Heren) - De Plas H4 (Heren) 6 - 5
15 dec 17:00 OZV OZV EG*1 (Gemengd-E <11) - WZC (SG) WZC EG*2 (Gemengd-E <11) 6 - 12
15 dec 16:45 WZC (SG) WZC DG*2 (Gemengd-D <13) - Z&PC De Gouwe DG1 (Gemengd-D <13) 1 - 23
15 dec 16:35 ZVL-1886 CJ2 (Jongens-C <15) - WZC (SG) WZC CJ*1 (Jongens-C <15) 14 - 4
15 dec 16:00 WZC (SG) WZC DG*1 (Gemengd-D <13) - AZL AZL/de Vliet DG*1 (Gemengd-D <13) 25 - 2
15 dec 15:55 ZVL-1886 EG4 (Gemengd-E <11) - WZC (SG) WZC EG*3 (Gemengd-E <11) 27 - 0
15 dec 15:00 De Kempvis De Kempvis EG*1 (Gemengd-E <11) - WZC (SG) EG1 (Gemengd-E <11) 5 - 3
9 dec 15:30 DES DES/DSZ/ZDHC AJ1 (Jongens-A <19) - WZC (SG) AJ1 (Jongens-A <19) 1 - 23
8 dec 21:05 WZC (SG) H1 (Heren) - Sassenheim H1 (Heren) 6 - 5
8 dec 21:00 WZK Zwemmen WZK 4 (Heren) - WZC (SG) H5 (Heren) 4 - 9
8 dec 20:45 De Reigers (SG) Da1 (Dames) - WZC (SG) Da3 (Dames) 6 - 5
8 dec 20:00 BZC H1 (Heren) - WZC (SG) H2 (Heren) 6 - 9
8 dec 19:50 WZC (SG) Da1 (Dames 2e deel) - BZ&PC Da1 (Dames) 11 - 15
8 dec 19:45 BZ&PC H5 (Heren) - WZC (SG) H3 (Heren) 8 - 6
8 dec 19:05 WZC (SG) H4 (Heren) - AZC H6 (Heren) 12 - 5
8 dec 18:40 Zwemvereniging Westland Westland Da1 (Dames) - WZC (SG) Da4 (Dames) 8 - 2
8 dec 18:15 WZC (SG) Da2 (Dames) - MNC Dordrecht Da2 (Dames) 4 - 1
8 dec 17:30 WZC (SG) WZC CJ*1 (Jongens-C <15) - Z&PC De Gouwe CJ1 (Jongens-C <15) 6 - 4
8 dec 17:25 d'ELFT H5 (Heren) - WZC (SG) H6 (Heren) 13 - 2
8 dec 16:45 WZC (SG) WZC DG*2 (Gemengd-D <13) - WSG NieMo (SG) DG2 (Gemengd-D <13) 10 - 4
8 dec 16:30 AZC AZC/OZV CM1 (Meisjes-C <15) - WZC (SG) WZC CM*1 (Meisjes-C <15) 8 - 1
8 dec 16:00 WZC (SG) WZC EG*3 (Gemengd-E <11) - AZC AZC EG*2 (Gemengd-E <11) 1 - 15
8 dec 15:55 ZVL-1886 EG1 (Gemengd-E <11) - WZC (SG) EG1 (Gemengd-E <11) 22 - 0
8 dec 15:45 AZC AZC BJ*1 (Jongens-B <17) - WZC (SG) WZC BJ*1 (Jongens-B <17) 19 - 2
2 dec 17:50 ZVVS Da2 (Dames) - WZC (SG) Da2 (Dames) 5 - 5
2 dec 16:00 ZVVS AJ1 (Jongens-A <19) - WZC (SG) AJ1 (Jongens-A <19) 11 - 11
1 dec 20:45 ZZ&PC De Devel H1 (Heren) - WZC (SG) H1 (Heren) 8 - 11
1 dec 20:30 WZC (SG) H6 (Heren) - WSG NieMo (SG) H4 (Heren) 5 - 10
1 dec 19:45 WZC (SG) H5 (Heren) - De Reigers (SG) H5 (Heren) 3 - 10
1 dec 18:45 WZC (SG) H2 (Heren) - De Lansingh H1 (Heren) 16 - 7
1 dec 18:45 Waterpolo Residentie (SG) DG2 (Gemengd-D <13) - WZC (SG) WZC DG*1 (Gemengd-D <13) 0 - 28
1 dec 18:00 ZPS ZPS CJ*1 (Jongens-C <15) - WZC (SG) WZC CJ*1 (Jongens-C <15) 10 - 4
1 dec 18:00 WZC (SG) H4 (Heren) - ZVL-1886 H9 (Heren) 9 - 4
1 dec 17:25 Z&PC De Gouwe EG1 (Gemengd-E <11) - WZC (SG) WZC EG*2 (Gemengd-E <11) 18 - 0
1 dec 17:15 WZC (SG) WZC BJ*1 (Jongens-B <17) - ZVVS ZVVS BJ*1 (Jongens-B <17) 2 - 7
1 dec 16:30 WZC (SG) H3 (Heren) - OZV H2 (Heren) 8 - 3
1 dec 15:55 WIDEX GZC DONK DG2 (Gemengd-D <13) - WZC (SG) WZC DG*2 (Gemengd-D <13) 7 - 3
25 nov 18:25 Waterpolo Residentie (SG) H3 (Heren) - WZC (SG) H6 (Heren) 4 - 3
24 nov 21:15 AZL H1 (Heren) - WZC (SG) H3 (Heren) 1 - 10
24 nov 20:10 SCOMZeehondDuck (SG) H1 (Heren) - WZC (SG) H1 (Heren) 4 - 14
24 nov 20:00 Katwijk H3 (Heren) - WZC (SG) H2 (Heren) 10 - 10
24 nov 19:55 - WZC (SG) H5 (Heren) 5 - 10
24 nov 19:50 WZC (SG) AJ1 (Jongens-A <19) - OZV AJ1 (Jongens-A <19) 5 - 8
24 nov 19:45 Aquadraat (SG) CM1 (Meisjes-C <15) - WZC (SG) WZC CM*1 (Meisjes-C <15) 0 - 2
24 nov 19:00 WZC (SG) Da2 (Dames) - Sassenheim Da1 (Dames) 1 - 7
24 nov 18:15 WZC (SG) Da3 (Dames) - d'ELFT Da2 (Dames) 8 - 4
24 nov 17:30 BZ&PC Da4 (Dames) - WZC (SG) Da4 (Dames) 9 - 1
24 nov 17:30 WZC (SG) WZC DG*1 (Gemengd-D <13) - DSZ DSZ/ZDHC DG*1 (Gemengd-D <13) 7 - 5
24 nov 16:50 WZC (SG) WZC EG*2 (Gemengd-E <11) - d'ELFT EG1 (Gemengd-E <11) 6 - 12
24 nov 16:30 ZVL-1886 BJ2 (Jongens-B <17) - WZC (SG) WZC BJ*1 (Jongens-B <17) 5 - 6
24 nov 16:10 SCOMZeehondDuck (SG) SCOM/Zeehond/Duck CJ*1 (Jongens-C <15) - WZC (SG) WZC CJ*1 (Jongens-C <15) 12 - 5
24 nov 15:30 Z&PC Rotterdam EG1 (Gemengd-E <11) - WZC (SG) EG1 (Gemengd-E <11) 7 - 4
18 nov 17:40 Waterpolo Residentie (SG) CM1 (Meisjes-C <15) - WZC (SG) WZC CM*1 (Meisjes-C <15) 4 - 5
18 nov 15:00 WZC (SG) H6 (Heren) - BZ&PC H6 (Heren) 3 - 5
18 nov 14:15 WZC (SG) H5 (Heren) - AZL H2 (Heren) 3 - 7
17 nov 21:00 BZC H2 (Heren) - WZC (SG) H3 (Heren) 6 - 5
17 nov 20:45 WZC (SG) Da1 (Dames 2e deel) - SWOL 1894 Da1 (Dames 2e deel) 7 - 12
17 nov 19:30 WZC (SG) H1 (Heren) - d'ELFT H1 (Heren) 5 - 11
17 nov 19:30 BZC H4 (Heren) - WZC (SG) H4 (Heren) 7 - 6
17 nov 18:30 WZC (SG) H2 (Heren) - MNC Dordrecht H5 (Heren) 6 - 10
17 nov 18:30 Katwijk BJ1 (Jongens-B <17) - WZC (SG) WZC BJ*1 (Jongens-B <17) 12 - 3
17 nov 18:30 De Kempvis Da3 (Dames) - WZC (SG) Da3 (Dames) 6 - 8
17 nov 17:30 WZC (SG) AJ1 (Jongens-A <19) - ZVL-1886 AJ1 (Jongens-A <19) 3 - 16
17 nov 16:45 WZC (SG) WZC CJ*1 (Jongens-C <15) - SVH SVH CJ*2 (Jongens-C <15) 25 - 0
17 nov 16:00 WZC (SG) Da4 (Dames) - De Linge/PCG (SG) Da2 (Dames) 3 - 6
17 nov 15:45 Wiekslag Da2 (Dames) - WZC (SG) Da2 (Dames) 3 - 3
17 nov 15:20 WZC (SG) WZC EG*2 (Gemengd-E <11) - ZVL-1886 EG6 (Gemengd-E <11) 9 - 2
17 nov 14:40 WZC (SG) EG1 (Gemengd-E <11) - ZVVS EG1 (Gemengd-E <11) 0 - 21
17 nov 14:00 WZC (SG) WZC EG*3 (Gemengd-E <11) - Zwemvereniging Westland EG1 (Gemengd-E <11) 0 - 21
11 nov 16:30 DES H1 (Heren) - WZC (SG) H6 (Heren) 5 - 5
11 nov 16:15 Waterpolo Residentie (SG) Waterpolo Residentie EG*1 (Gemengd-E <11) - WZC (SG) WZC EG*3 (Gemengd-E <11) 22 - 0
10 nov 20:50 WZC (SG) H4 (Heren) - Alkemade H3 (Heren) 7 - 7
10 nov 20:05 WZC (SG) H3 (Heren) - ZVL-1886 H8 (Heren) 8 - 5
10 nov 19:20 WZC (SG) WZC BJ*1 (Jongens-B <17) - Alkemade BJ1 (Jongens-B <17) 6 - 3
10 nov 18:30 WZC (SG) Da2 (Dames) - SVH Da1 (Dames) 5 - 3
10 nov 18:30 Zwemvereniging Westland Westland H1 (Heren) - WZC (SG) H1 (Heren) 6 - 11
10 nov 18:15 Vivax H1 (Heren) - WZC (SG) H5 (Heren) 6 - 8
10 nov 17:15 ZZ&PC De Devel Da1 (Dames) - WZC (SG) Da4 (Dames) 6 - 2
10 nov 17:15 WZC (SG) Da1 (Dames 2e deel) - HZPC/Avéna (SG) Da1 (Dames 2e deel) 9 - 5
10 nov 16:40 WSG NieMo (SG) WSG NieMo (SG) CJ*1 (Jongens-C <15) - WZC (SG) WZC CJ*1 (Jongens-C <15) 5 - 3
10 nov 16:30 WZC (SG) Da3 (Dames) - De Plas Da1 (Dames) 5 - 5
10 nov 15:45 WZC (SG) WZC CM*1 (Meisjes-C <15) - Alkemade Alkemade CM*1 (Meisjes-C <15) 6 - 8
10 nov 14:45 BZ&PC EG2 (Gemengd-E <11) - WZC (SG) WZC EG*2 (Gemengd-E <11) 11 - 9
4 nov 16:30 PSV PSV Waterpolo Da1 (ManMeer Cup Dames) - WZC (SG) Da1 (Dames 2e deel) 15 - 4
3 nov 21:30 WZC (SG) H6 (Heren) - Z&PC Rotterdam H6 (Heren) 6 - 7
3 nov 20:30 De Plas H2 (Heren) - WZC (SG) H3 (Heren) 7 - 8
3 nov 20:30 WZC (SG) H2 (Heren) - Waterpolo Den Haag (SG) H3 (Heren) 7 - 4
3 nov 19:40 WZC (SG) Da2 (Dames) - WSG NieMo (SG) Da1 (Dames) 6 - 6
3 nov 19:20 Het Y Da1 (Dames) - WZC (SG) Da1 (Dames 2e deel) 14 - 9
3 nov 18:40 WZC (SG) AJ1 (Jongens-A <19) - BZ&PC AJ1 (Jongens-A <19) 5 - 8
3 nov 18:05 Z&PC De Gouwe DG2 (Gemengd-D <13) - WZC (SG) WZC DG*1 (Gemengd-D <13) 1 - 21
3 nov 17:45 Aquadraat (SG) H3 (Heren) - WZC (SG) H5 (Heren) 9 - 8
3 nov 17:30 De Plas BJ1 (Jongens-B <17) - WZC (SG) WZC BJ*1 (Jongens-B <17) 3 - 9
3 nov 17:25 WZC (SG) H1 (Heren) - Z&PC De Gouwe H1 (Heren) 5 - 4
3 nov 16:55 d'ELFT d'Elft DG*1 (Gemengd-D <13) - WZC (SG) WZC DG*2 (Gemengd-D <13) 10 - 2
3 nov 16:40 WZC (SG) Da4 (Dames) - d'ELFT Da3 (Dames) 4 - 6
3 nov 15:55 WZC (SG) WZC CJ*1 (Jongens-C <15) - d'ELFT CJ1 (Jongens-C <15) 6 - 5
3 nov 15:15 WZC (SG) WZC EG*2 (Gemengd-E <11) - ZDHC EG1 (Gemengd-E <11) 3 - 12
3 nov 14:35 WZC (SG) EG1 (Gemengd-E <11) - MNC Dordrecht EG1 (Gemengd-E <11) 2 - 13
3 nov 14:15 Z&PC Rotterdam Da4 (Dames) - WZC (SG) Da3 (Dames) 6 - 3
3 nov 13:55 WZC (SG) WZC EG*3 (Gemengd-E <11) - BZ&PC EG1 (Gemengd-E <11) 0 - 32
28 okt 15:00 Het Ravijn Da1 (Dames) - WZC (SG) Da1 (Dames 2e deel) 32 - 2
27 okt 19:30 Wave H1 (Heren) - WZC (SG) H1 (Heren) 4 - 6
27 okt 18:00 WZC (SG) Da1 (Dames 2e deel) - Het Ravijn Da1 (Dames) 2 - 33
21 okt 17:00 Waterpolo Residentie (SG) CM1 (Meisjes-C <15) - WZC (SG) WZC CM*1 (Meisjes-C <15) 4 - 10
21 okt 16:45 VZC H1 (Heren) - WZC (SG) H1 (Heren) 26 - 1
21 okt 14:00 AZC H5 (Heren) - WZC (SG) H2 (Heren) 4 - 8
14 okt 20:30 UZSC Da1 (Dames) - WZC (SG) Da1 (Dames 2e deel) 28 - 3
14 okt 17:45 Sassenheim BJ1 (Jongens-B <17) - WZC (SG) WZC BJ*1 (Jongens-B <17) 6 - 10
14 okt 17:00 Sassenheim Sassenheim/Vivax CM*1 (Meisjes-C <15) - WZC (SG) WZC CM*1 (Meisjes-C <15) 0 - 14
14 okt 16:55 Waterpolo Residentie (SG) DG1 (Gemengd-D <13) - WZC (SG) WZC DG*2 (Gemengd-D <13) 13 - 0
13 okt 21:05 BZC Da2 (Dames) - WZC (SG) Da4 (Dames) 2 - 5
13 okt 20:50 WZC (SG) H1 (Heren) - WZK Zwemmen WZK H1 (Heren) 13 - 7
13 okt 20:30 Z&PC De Gouwe H5 (Heren) - WZC (SG) H5 (Heren) 2 - 9
13 okt 19:35 WZC (SG) Da1 (Dames 2e deel) - UZSC Da1 (Dames) 5 - 29
13 okt 18:35 WZC (SG) H2 (Heren) - ZZ&PC De Devel H2 (Heren) 11 - 3
13 okt 18:15 Sassenheim H3 (Heren) - WZC (SG) H4 (Heren) 7 - 5
13 okt 17:50 WZC (SG) H6 (Heren) - ZVL-1886 H10 (Heren) 8 - 5
13 okt 17:00 WZC (SG) Da2 (Dames) - Waterpolo Den Haag (SG) Da2 (Dames) 4 - 2
13 okt 16:15 ZVVS H4 (Heren) - WZC (SG) H3 (Heren) 9 - 7
13 okt 16:15 WZC (SG) WZC DG*1 (Gemengd-D <13) - ZDHC ZDHC/DES DG*2 (Gemengd-D <13) 22 - 1
13 okt 16:00 BZ&PC AJ1 (Jongens-A <19) - WZC (SG) AJ1 (Jongens-A <19) 10 - 9
13 okt 15:25 BZC BZC EG*1 (Gemengd-E <11) - WZC (SG) EG1 (Gemengd-E <11) 2 - 17
7 okt 18:00 Waterpolo Den Haag (SG) Da1 (Dames 2e deel) - WZC (SG) Da1 (Dames 2e deel) 13 - 2
7 okt 16:35 Z&PC Rotterdam Z&PC Rotterdam CJ*1 (Jongens-C <15) - WZC (SG) WZC CJ*1 (Jongens-C <15) 5 - 3
6 okt 21:10 WZC (SG) H5 (Heren) - Sassenheim H5 (Heren) 10 - 2
6 okt 20:30 De Reigers (SG) H1 (Heren) - WZC (SG) H1 (Heren) 11 - 4
6 okt 20:25 WZC (SG) Da3 (Dames) - Z&PC De Gouwe Da4 (Dames) 14 - 3
6 okt 19:40 WZC (SG) Da4 (Dames) - Z&PC Rotterdam Rotterdam/Ragnar 5 (Dames) 9 - 7
6 okt 19:10 ZVVS Da3 (Dames) - WZC (SG) Da2 (Dames) 4 - 6
6 okt 18:15 De Plas H3 (Heren) - WZC (SG) H6 (Heren) 6 - 1
6 okt 18:10 WZC (SG) Da1 (Dames 2e deel) - Waterpolo Den Haag (SG) Da1 (Dames 2e deel) 5 - 11
6 okt 17:30 Z&PC De Gouwe H2 (Heren) - WZC (SG) H2 (Heren) 3 - 11
6 okt 17:30 Vivax Vivax EG*1 (Gemengd-E <11) - WZC (SG) WZC EG*3 (Gemengd-E <11) 25 - 1
6 okt 17:10 WZC (SG) AJ1 (Jongens-A <19) - ZVL-1886 AJ1 (Jongens-A <19) 4 - 18
6 okt 16:30 BZ&PC DG1 (Gemengd-D <13) - WZC (SG) WZC DG*1 (Gemengd-D <13) 0 - 12
6 okt 16:25 WZC (SG) H3 (Heren) - Katwijk H4 (Heren) 5 - 5
6 okt 15:40 WZC (SG) WZC BJ*1 (Jongens-B <17) - Katwijk Katwijk/NZ&PC BJ2 (Jongens-B <17) 19 - 1
6 okt 14:55 WZC (SG) H4 (Heren) - NZ&PC H1 (Heren) 6 - 3
6 okt 14:10 WZC (SG) WZC DG*2 (Gemengd-D <13) - BZC DG1 (Gemengd-D <13) 1 - 15
6 okt 13:30 WZC (SG) EG1 (Gemengd-E <11) - AZC AZC EG*1 (Gemengd-E <11) 1 - 12
30 sep 20:00 Sassenheim Da3 (Dames) - WZC (SG) Da4 (Dames) 9 - 3
30 sep 15:00 WZC (SG) AJ1 (Jongens-A <19) - BZ&PC AJ1 (Jongens-A <19) 5 - 6
30 sep 14:15 WZC (SG) WZC DG*1 (Gemengd-D <13) - ZVL-1886 DG3 (Gemengd-D <13) 38 - 4
29 sep 21:00 De Kempvis H6 (Heren) - WZC (SG) H3 (Heren) 8 - 6
29 sep 21:00 WZC (SG) H1 (Heren) - Z&PC Rotterdam H1 (Heren) 8 - 8
29 sep 20:30 AZL H3 (Heren) - WZC (SG) H6 (Heren) 5 - 3
29 sep 19:45 WZC (SG) Da1 (Dames 2e deel) - MNC Dordrecht Da1 (ManMeer Cup Dames) 5 - 10
29 sep 19:35 Z&PC De Gouwe BJ1 (Jongens-B <17) - WZC (SG) WZC BJ*1 (Jongens-B <17) 4 - 3
29 sep 19:15 Wave Da1 (Dames) - WZC (SG) Da3 (Dames) 8 - 3
29 sep 19:00 NZ&PC H2 (Heren) - WZC (SG) H5 (Heren) 10 - 3
29 sep 18:45 WZC (SG) H2 (Heren) - De Plas H1 (Heren) 8 - 7
29 sep 17:55 WZC (SG) Da2 (Dames) - Katwijk Da2 (Dames) 7 - 2
29 sep 17:45 Katwijk H6 (Heren) - WZC (SG) H4 (Heren) 4 - 4
29 sep 17:10 WZC (SG) WZC DG*2 (Gemengd-D <13) - De Linge/PCG (SG) De Linge/PCG DG*1 (Gemengd-D <13) 9 - 3
29 sep 16:30 WZC (SG) WZC EG*2 (Gemengd-E <11) - WIDEX GZC DONK EG1 (Gemengd-E <11) 1 - 23
29 sep 16:05 AZC AZC/OZV CM1 (Meisjes-C <15) - WZC (SG) WZC CM*1 (Meisjes-C <15) 5 - 3
29 sep 12:40 ZPB H&L Productions EG1 (Gemengd-E <11) - WZC (SG) EG1 (Gemengd-E <11) 10 - 2
23 sep 18:20 MNC Dordrecht H4 (Heren) - WZC (SG) H2 (Heren) 6 - 6
23 sep 16:15 Waterpolo Residentie (SG) Waterpolo Residentie EG*2 (Gemengd-E <11) - WZC (SG) WZC EG*2 (Gemengd-E <11) 6 - 10
23 sep 15:00 WZC (SG) H6 (Heren) - Sassenheim H4 (Heren) 5 - 7
23 sep 14:15 WZC (SG) Da4 (Dames) - De Kempvis Da2 (Dames) 2 - 8
22 sep 21:00 WZC (SG) H4 (Heren) - WZK Zwemmen WZK 3 (Heren) 5 - 5
22 sep 20:55 OZV H1 (Heren) - WZC (SG) H1 (Heren) 3 - 2
22 sep 20:15 WZC (SG) WZC BJ*1 (Jongens-B <17) - WZK Zwemmen BJ1 (Jongens-B <17) 16 - 7
22 sep 19:30 WZC (SG) H5 (Heren) - d'ELFT H4 (Heren) 3 - 5
22 sep 18:55 WZK Zwemmen WZK EG*2 (Gemengd-E <11) - WZC (SG) WZC EG*3 (Gemengd-E <11) 19 - 2
22 sep 18:45 WZC (SG) Da3 (Dames) - BZ&PC Da3 (Dames) 6 - 5
22 sep 18:15 BZ&PC Da1 (Dames) - WZC (SG) Da1 (Dames 2e deel) 13 - 7
22 sep 18:00 Z&PC Rotterdam AJ1 (Jongens-A <19) - WZC (SG) AJ1 (Jongens-A <19) 10 - 5
22 sep 18:00 WZC (SG) WZC CM*1 (Meisjes-C <15) - ZVL-1886 ZVL/WZK CM2 (Meisjes-C <15) 5 - 5
22 sep 17:40 OZV OZV CJ*1 (Jongens-C <15) - WZC (SG) WZC CJ*1 (Jongens-C <15) 3 - 7
22 sep 17:20 WZC (SG) EG1 (Gemengd-E <11) - ZVL-1886 EG2 (Gemengd-E <11) 6 - 6
22 sep 16:15 ZVL-1886 DG2 (Gemengd-D <13) - WZC (SG) WZC DG*2 (Gemengd-D <13) 5 - 0
22 sep 16:00 WSG NieMo (SG) WSG NieMo (SG) DG*1 (Gemengd-D <13) - WZC (SG) WZC DG*1 (Gemengd-D <13) 0 - 25
16 sep 15:05 MNC Dordrecht AJ1 (Jongens-A <19) - WZC (SG) AJ1 (Jongens-A <19) 10 - 4
15 sep 21:00 Waterpolo Residentie (SG) H2 (Heren) - WZC (SG) H4 (Heren) 9 - 5
15 sep 20:55 Alkemade Da1 (Dames) - WZC (SG) Da2 (Dames) 3 - 8
15 sep 20:00 WZC (SG) H1 (Heren) - De Reigers (SG) H1 (Heren) 11 - 10
15 sep 18:45 Waterpolo Den Haag (SG) Da1 (Dames 2e deel) - WZC (SG) Da1 (Dames 2e deel) 9 - 5
15 sep 16:15 Aquadraat (SG) CM1 (Meisjes-C <15) - WZC (SG) WZC CM*1 (Meisjes-C <15) 1 - 5
Verenigingsinformatie
NaamWZC (SG)
AccommodatiegegevensDe Veur
ZOETERMEER