DatumTijdWedstrijdLocatie
14 dec 19:25 DAW AJ1 (Jongens-A <19) - West-Friesland (SG) AJ1 (Jongens-A <19)Sportcomplex Hoornsevaart
14 dec 19:25 MSV-Zeemacht CG1 (Gemengd-C <15) - West-Friesland (SG) CG1 (Gemengd-C <15)Het Heersdiep
14 dec 19:50 West-Friesland (SG) Da1 (Dames 1e deel) - DAW Da1 (Dames 1e deel)De Waterhoorn
14 dec 20:35 West-Friesland (SG) H3 (Heren) - De Reuring H2 (Heren)De Waterhoorn
14 dec 21:15 Aquarijn Da3 (Dames) - West-Friesland (SG) Da2 (Dames)Sportcomplex Merwestein
14 dec 21:20 West-Friesland (SG) H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1) - Sassenheim H1 (Heren (Bond))De Waterhoorn
11 jan 18:15 Aquafit H2 (Heren) - West-Friesland (SG) H4 (Heren)Zwembad de Witte Brug
11 jan 18:45 AquaWaarD H1 (Heren) - West-Friesland (SG) H2 (Heren)De Waardergolf
11 jan 19:50 West-Friesland (SG) CG1 (Gemengd-C <15) - ZV Haerlem CG1 (Gemengd-C <15)De Waterhoorn
11 jan 20:30 DAW H1 (Heren (Bond)) - West-Friesland (SG) H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1)Sportcomplex Hoornsevaart
11 jan 20:35 West-Friesland (SG) Da2 (Dames) - ZPCH Da1 (Dames)De Waterhoorn
18 jan 14:15 West-Friesland (SG) Da2 (Dames) - De Dolfijn Da2 (Dames)De Waterhoorn
18 jan 15:00 West-Friesland (SG) H4 (Heren) - Aquafit H2 (Heren)De Waterhoorn
18 jan 18:30 De Reuring CG1 (Gemengd-C <15) - West-Friesland (SG) CG1 (Gemengd-C <15)Duikerdel
18 jan 19:00 DJK-ZAR H1 (Heren (Bond)) - West-Friesland (SG) H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1)Sportplaza Mercator
18 jan 19:50 West-Friesland (SG) H2 (Heren) - Aquafit H1 (Heren)De Waterhoorn
18 jan 20:35 West-Friesland (SG) H3 (Heren) - AZVD H1 (Heren)De Waterhoorn
18 jan 21:30 Het Y Da3 (Dames 1e deel) - West-Friesland (SG) Da1 (Dames 1e deel)Sportfondsenbad Oost
25 jan 16:50 DAW H4 (Heren) - West-Friesland (SG) H3 (Heren)Sportcomplex Hoornsevaart
25 jan 19:50 West-Friesland (SG) AJ1 (Jongens-A <19) - Watervlo AJ1 (Jongens-A <19)De Waterhoorn
25 jan 20:35 West-Friesland (SG) H4 (Heren) - MSV-Zeemacht H3 (Heren)De Waterhoorn
25 jan 21:10 ZPCH H1 (Heren (Bond)) - West-Friesland (SG) H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1)Sportcomplex Koning Willem Alexander
25 jan 21:40 DAW H3 (Heren) - West-Friesland (SG) H2 (Heren)Sportcomplex Hoornsevaart
26 jan 17:50 AZ&PC De Futen CG1 (Gemengd-C <15) - West-Friesland (SG) CG1 (Gemengd-C <15)De Meerkamp
1 feb 14:15 West-Friesland (SG) AJ1 (Jongens-A <19) - ZV De Zaan AJ1 (Jongens-A <19)De Waterhoorn
1 feb 15:00 West-Friesland (SG) H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1) - Oceanus H1 (Heren (Bond))De Waterhoorn
1 feb 16:05 West-Friesland (SG) Da1 (Dames 1e deel) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da2 (Dames 1e deel)De Waterhoorn
1 feb 17:30 VZV H3 (Heren) - West-Friesland (SG) H2 (Heren)De Heerenduinen
1 feb 19:50 West-Friesland (SG) CG1 (Gemengd-C <15) - Het Y CG1 (Gemengd-C <15)De Waterhoorn
1 feb 20:35 West-Friesland (SG) H4 (Heren) - Aquarius H1 (Heren)De Waterhoorn
2 feb 17:00 De Ham H5 (Heren) - West-Friesland (SG) H3 (Heren)De Crommenije
2 feb 19:00 JAWS Amsterdam Da1 (Dames) - West-Friesland (SG) Da2 (Dames)De Mirandabad
8 feb 17:30 WZ&PC Purmerend WZ&PC Purmerend CG1* (Gemengd-C <15) - West-Friesland (SG) CG1 (Gemengd-C <15)Spurd-Leeghwaterbad
8 feb 18:15 WZ&PC Purmerend H2 (Heren) - West-Friesland (SG) H4 (Heren)Spurd-Leeghwaterbad
8 feb 19:15 ZV Haerlem AJ1 (Jongens-A <19) - West-Friesland (SG) AJ1 (Jongens-A <19)De Planeet
8 feb 19:50 West-Friesland (SG) H3 (Heren) - ZV De Zaan H7 (Heren)De Waterhoorn
8 feb 20:35 West-Friesland (SG) Da2 (Dames) - De Ham Da5 (Dames)De Waterhoorn
8 feb 20:45 Aquarijn Da1 (Dames) - West-Friesland (SG) Da1 (Dames 1e deel)Sportcomplex Merwestein
8 feb 21:05 De Snippen H1 (Heren (Bond)) - West-Friesland (SG) H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1)De Meerkamp
8 feb 21:20 West-Friesland (SG) H2 (Heren) - De Meerkoeten H1 (Heren)De Waterhoorn
22 feb 18:15 ZV Haerlem H6 (Heren) - West-Friesland (SG) H3 (Heren)De Planeet
29 feb 19:50 West-Friesland (SG) H3 (Heren) - KZC H3 (Heren)De Waterhoorn
7 maa 14:15 West-Friesland (SG) CG1 (Gemengd-C <15) - DWT DWT CG1* (Gemengd-C <15)De Waterhoorn
7 maa 15:00 West-Friesland (SG) H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1) - KZC H1 (Heren (Bond))De Waterhoorn
7 maa 16:05 West-Friesland (SG) Da1 (Dames 1e deel) - VZV Da2 (Dames 1e deel)De Waterhoorn
7 maa 18:35 DAW AJ1 (Jongens-A <19) - West-Friesland (SG) AJ1 (Jongens-A <19)Sportcomplex Hoornsevaart
7 maa 18:45 ZV De Zaan Da5 (Dames) - West-Friesland (SG) Da2 (Dames)De Slag
7 maa 19:15 KZC H2 (Heren) - West-Friesland (SG) H2 (Heren)Sportfondsenbad Beverwijk
7 maa 20:00 KZC H4 (Heren) - West-Friesland (SG) H4 (Heren)Sportfondsenbad Beverwijk
7 maa 21:40 MSV-Zeemacht H2 (Heren) - West-Friesland (SG) H3 (Heren)Het Heersdiep
14 maa 14:15 West-Friesland (SG) CG1 (Gemengd-C <15) - De Reuring CG1 (Gemengd-C <15)De Waterhoorn
14 maa 15:00 West-Friesland (SG) H4 (Heren) - De Ham H7 (Heren)De Waterhoorn
14 maa 17:50 De Dolfijn Da2 (Dames) - West-Friesland (SG) Da2 (Dames)Sloterparkbad
14 maa 19:25 DAW Da1 (Dames 1e deel) - West-Friesland (SG) Da1 (Dames 1e deel)Sportcomplex Hoornsevaart
14 maa 19:30 AZVD H1 (Heren) - West-Friesland (SG) H3 (Heren)De Crommenije
14 maa 19:45 Aquafit H1 (Heren) - West-Friesland (SG) H2 (Heren)Zwembad de Witte Brug
14 maa 19:50 West-Friesland (SG) AJ1 (Jongens-A <19) - Zwemclub Zeist AJ1 (Jongens-A <19)De Waterhoorn
14 maa 20:35 West-Friesland (SG) H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1) - AZ&PC De Futen H1 (ManMeer Cup Heren ronde 2)De Waterhoorn
21 maa 19:50 West-Friesland (SG) CG1 (Gemengd-C <15) - VZV CG1 (Gemengd-C <15)De Waterhoorn
21 maa 20:35 West-Friesland (SG) Da2 (Dames) - De Reuring Da1 (Dames)De Waterhoorn
21 maa 21:20 West-Friesland (SG) H4 (Heren) - Aquafit H2 (Heren)De Waterhoorn
21 maa 21:30 DWT H1 (Heren (Bond)) - West-Friesland (SG) H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1)Boerhaavebad
28 maa 14:15 West-Friesland (SG) H2 (Heren) - ZV De Zaan H4 (Heren)De Waterhoorn
28 maa 15:00 West-Friesland (SG) Da2 (Dames) - De Snippen Da1 (Dames)De Waterhoorn
28 maa 15:45 West-Friesland (SG) Da1 (Dames 1e deel) - Het Y Da3 (Dames 1e deel)De Waterhoorn
28 maa 17:30 DAW CG1 (Gemengd-C <15) - West-Friesland (SG) CG1 (Gemengd-C <15)Sportcomplex Hoornsevaart
28 maa 19:20 BZC Brandenburg AJ1 (Jongens-A <19) - West-Friesland (SG) AJ1 (Jongens-A <19)Brandenburg
28 maa 20:40 De Reuring H3 (Heren) - West-Friesland (SG) H4 (Heren)Duikerdel
4 apr 15:00 West-Friesland (SG) H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1) - Alkemade H1 (Heren (Bond))De Waterhoorn
4 apr 18:00 De Waterwolf De Waterwolf Da1/Het Y Da4 (Dames) - West-Friesland (SG) Da2 (Dames)Sloterparkbad
4 apr 18:00 Watervlo AJ1 (Jongens-A <19) - West-Friesland (SG) AJ1 (Jongens-A <19)Fletiomare
4 apr 18:15 Aquafit CG1 (Gemengd-C <15) - West-Friesland (SG) CG1 (Gemengd-C <15)Zwembad de Witte Brug
4 apr 18:45 Het Y H6 (Heren) - West-Friesland (SG) H3 (Heren)Sportfondsenbad Oost
4 apr 18:50 Oceanus Da1 (Dames) - West-Friesland (SG) Da1 (Dames 1e deel)De Waterlelie
4 apr 18:55 MSV-Zeemacht H3 (Heren) - West-Friesland (SG) H4 (Heren)Het Heersdiep
5 apr 20:25 AZ&PC De Futen H2 (Heren) - West-Friesland (SG) H2 (Heren)De Meerkamp
11 apr 18:45 DWT DWT CG1* (Gemengd-C <15) - West-Friesland (SG) CG1 (Gemengd-C <15)Boerhaavebad
11 apr 19:50 West-Friesland (SG) H3 (Heren) - ZV Haerlem H6 (Heren)De Waterhoorn
11 apr 20:35 West-Friesland (SG) H2 (Heren) - Triton H1 (Heren)De Waterhoorn
11 apr 21:20 West-Friesland (SG) H4 (Heren) - KZC H4 (Heren)De Waterhoorn
18 apr 14:15 West-Friesland (SG) Da2 (Dames) - Watervlo Da3 (Dames)De Waterhoorn
18 apr 15:00 West-Friesland (SG) H3 (Heren) - ZV De Zaan H8 (Heren)De Waterhoorn
18 apr 15:45 West-Friesland (SG) H2 (Heren) - ZPCH H2 (Heren)De Waterhoorn
18 apr 19:45 De Reigers (SG) H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1) - West-Friesland (SG) H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1)De Waterthor
18 apr 19:50 West-Friesland (SG) Da1 (Dames 1e deel) - Oceanus Da1 (Dames)De Waterhoorn
19 apr 17:05 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da2 (Dames 1e deel) - West-Friesland (SG) Da1 (Dames 1e deel)Sportcomplex Amerena
19 apr 17:30 De Ham H7 (Heren) - West-Friesland (SG) H4 (Heren)De Crommenije
DatumTijdWedstrijdUitslag
7 dec 21:20 West-Friesland (SG) H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1) - De Reigers (SG) H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1) 7 - 5
7 dec 20:55 ZV De Zaan H8 (Heren) - West-Friesland (SG) H3 (Heren) 3 - 13
7 dec 20:35 West-Friesland (SG) AJ1 (Jongens-A <19) - BZC Brandenburg AJ1 (Jongens-A <19) 6 - 10
7 dec 20:10 ZPCH H2 (Heren) - West-Friesland (SG) H2 (Heren) 8 - 6
7 dec 19:50 West-Friesland (SG) H4 (Heren) - De Reuring H3 (Heren) 12 - 4
7 dec 18:30 VZV Da2 (Dames 1e deel) - West-Friesland (SG) Da1 (Dames 1e deel) 9 - 4
7 dec 17:00 Watervlo Da3 (Dames) - West-Friesland (SG) Da2 (Dames) 4 - 11
30 nov 20:50 Alkemade H1 (Heren (Bond)) - West-Friesland (SG) H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1) 5 - 10
30 nov 20:35 West-Friesland (SG) H3 (Heren) - Het Y H6 (Heren) 14 - 6
30 nov 19:50 West-Friesland (SG) Da2 (Dames) - De Waterwolf De Waterwolf Da1/Het Y Da4 (Dames) 11 - 8
30 nov 19:10 Zwemclub Zeist AJ1 (Jongens-A <19) - West-Friesland (SG) AJ1 (Jongens-A <19) 5 - 7
30 nov 15:45 West-Friesland (SG) Da1 (Dames 1e deel) - Aquarijn Da1 (Dames) 2 - 11
30 nov 15:00 West-Friesland (SG) H2 (Heren) - AZ&PC De Futen H2 (Heren) 9 - 9
30 nov 14:15 West-Friesland (SG) CG1 (Gemengd-C <15) - Aquafit CG1 (Gemengd-C <15) 9 - 5
24 nov 17:45 De Ham Da5 (Dames) - West-Friesland (SG) Da2 (Dames) 3 - 9
23 nov 20:35 KZC H4 (Heren) - West-Friesland (SG) H4 (Heren) 7 - 7
23 nov 19:30 ZV De Zaan H7 (Heren) - West-Friesland (SG) H3 (Heren) 10 - 5
23 nov 17:30 De Meerkoeten H1 (Heren) - West-Friesland (SG) H2 (Heren) 7 - 2
23 nov 15:00 West-Friesland (SG) AJ1 (Jongens-A <19) - DAW AJ1 (Jongens-A <19) 6 - 13
23 nov 14:15 West-Friesland (SG) CG1 (Gemengd-C <15) - WZ&PC Purmerend WZ&PC Purmerend CG1* (Gemengd-C <15) 3 - 18
16 nov 20:35 West-Friesland (SG) H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1) - DWT H1 (Heren (Bond)) 10 - 3
16 nov 20:30 Triton H1 (Heren) - West-Friesland (SG) H2 (Heren) 7 - 5
16 nov 19:50 West-Friesland (SG) Da1 (Dames 1e deel) - De Ham Da3 (Dames) 10 - 8
16 nov 19:00 KZC H3 (Heren) - West-Friesland (SG) H3 (Heren) 2 - 11
16 nov 18:30 De Reuring Da1 (Dames) - West-Friesland (SG) Da2 (Dames) 8 - 7
16 nov 16:00 VZV CG1 (Gemengd-C <15) - West-Friesland (SG) CG1 (Gemengd-C <15) 7 - 2
16 nov 15:00 West-Friesland (SG) H4 (Heren) - WZ&PC Purmerend H2 (Heren) 2 - 12
16 nov 14:15 West-Friesland (SG) AJ1 (Jongens-A <19) - ZV Haerlem AJ1 (Jongens-A <19) 8 - 7
9 nov 21:20 West-Friesland (SG) H2 (Heren) - KZC H2 (Heren) 5 - 3
9 nov 20:35 West-Friesland (SG) H3 (Heren) - MSV-Zeemacht H2 (Heren) 12 - 4
9 nov 19:50 West-Friesland (SG) Da2 (Dames) - ZV De Zaan Da5 (Dames) 2 - 10
9 nov 19:15 KZC H1 (Heren (Bond)) - West-Friesland (SG) H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1) 4 - 11
9 nov 18:45 ZV De Zaan AJ1 (Jongens-A <19) - West-Friesland (SG) AJ1 (Jongens-A <19) 10 - 7
9 nov 18:30 Watervlo Da1 (Dames) - West-Friesland (SG) Da1 (Dames 1e deel) 8 - 13
9 nov 17:00 Aquarius H1 (Heren) - West-Friesland (SG) H4 (Heren) 14 - 3
2 nov 21:20 West-Friesland (SG) H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1) - DJK-ZAR H1 (Heren (Bond)) 5 - 9
2 nov 20:35 West-Friesland (SG) Da1 (Dames 1e deel) - De Dolfijn Da1 (Dames 1e deel) 9 - 6
2 nov 20:15 De Snippen Da1 (Dames) - West-Friesland (SG) Da2 (Dames) 5 - 8
2 nov 20:00 Watervlo AJ1 (Jongens-A <19) - West-Friesland (SG) AJ1 (Jongens-A <19) 6 - 5
2 nov 19:50 West-Friesland (SG) CG1 (Gemengd-C <15) - DAW CG1 (Gemengd-C <15) 0 - 30
2 nov 18:45 MSV-Zeemacht H3 (Heren) - West-Friesland (SG) H4 (Heren) 8 - 3
2 nov 16:00 ZV De Zaan H4 (Heren) - West-Friesland (SG) H2 (Heren) 8 - 2
27 okt 19:05 AZ&PC De Futen H1 (ManMeer Cup Heren ronde 2) - West-Friesland (SG) H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1) 11 - 9
26 okt 19:50 West-Friesland (SG) Da1 (Dames 1e deel) - Oceanus Da1 (Dames) 6 - 19
19 okt 20:55 West-Friesland (SG) H2 (Heren) - WZ&PC Purmerend H1 (Heren) 8 - 2
19 okt 19:50 West-Friesland (SG) H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1) - De Snippen H1 (Heren (Bond)) 11 - 13
13 okt 15:00 Het Y CG1 (Gemengd-C <15) - West-Friesland (SG) CG1 (Gemengd-C <15) 3 - 9
12 okt 21:20 West-Friesland (SG) H2 (Heren) - VZV H3 (Heren) 7 - 5
12 okt 20:35 West-Friesland (SG) H3 (Heren) - De Ham H5 (Heren) 6 - 8
12 okt 19:50 West-Friesland (SG) Da2 (Dames) - JAWS Amsterdam Da1 (Dames) 8 - 8
12 okt 19:15 Aquarijn Da1 (Dames) - West-Friesland (SG) Da1 (Dames 1e deel) 13 - 11
12 okt 19:10 De Reuring H3 (Heren) - West-Friesland (SG) H4 (Heren) 2 - 10
12 okt 19:05 BZC Brandenburg AJ1 (Jongens-A <19) - West-Friesland (SG) AJ1 (Jongens-A <19) 9 - 4
12 okt 18:00 Oceanus H1 (Heren (Bond)) - West-Friesland (SG) H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1) 9 - 1
5 okt 21:20 West-Friesland (SG) H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1) - ZPCH H1 (Heren (Bond)) 15 - 9
5 okt 20:35 West-Friesland (SG) H2 (Heren) - DAW H3 (Heren) 11 - 6
5 okt 19:50 West-Friesland (SG) AJ1 (Jongens-A <19) - Zwemclub Zeist AJ1 (Jongens-A <19) 10 - 7
5 okt 15:45 West-Friesland (SG) H3 (Heren) - DAW H4 (Heren) 8 - 8
5 okt 15:00 West-Friesland (SG) H4 (Heren) - De Ham H7 (Heren) 8 - 6
5 okt 14:15 West-Friesland (SG) CG1 (Gemengd-C <15) - AZ&PC De Futen CG1 (Gemengd-C <15) 2 - 1
29 sep 18:35 ZPCH Da1 (Dames) - West-Friesland (SG) Da2 (Dames) 9 - 4
28 sep 21:35 West-Friesland (SG) H2 (Heren) - AquaWaarD H1 (Heren) 7 - 3
28 sep 20:35 West-Friesland (SG) H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1) - DAW H1 (Heren (Bond)) 10 - 2
28 sep 20:00 WZ&PC Purmerend H2 (Heren) - West-Friesland (SG) H4 (Heren) 14 - 3
28 sep 19:40 ZV Haerlem AJ1 (Jongens-A <19) - West-Friesland (SG) AJ1 (Jongens-A <19) 5 - 10
28 sep 19:20 ZV Haerlem CG1 (Gemengd-C <15) - West-Friesland (SG) CG1 (Gemengd-C <15) 16 - 2
21 sep 20:35 West-Friesland (SG) H4 (Heren) - Aquarius H1 (Heren) 7 - 10
21 sep 19:50 West-Friesland (SG) Da2 (Dames) - Aquarijn Da3 (Dames) 9 - 11
21 sep 19:30 ZV Haerlem H1 (ManMeer Cup Heren Kwart finale) - West-Friesland (SG) H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1) 22 - 10
21 sep 19:15 De Reuring H2 (Heren) - West-Friesland (SG) H3 (Heren) 10 - 6
21 sep 19:00 WZ&PC Purmerend H1 (Heren) - West-Friesland (SG) H2 (Heren) 7 - 4
21 sep 15:30 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da2 (Dames 1e deel) - West-Friesland (SG) Da1 (Dames 1e deel) 7 - 8
21 sep 15:00 West-Friesland (SG) AJ1 (Jongens-A <19) - ZV De Zaan AJ1 (Jongens-A <19) 6 - 16
21 sep 14:15 West-Friesland (SG) CG1 (Gemengd-C <15) - MSV-Zeemacht CG1 (Gemengd-C <15) 3 - 11
14 sep 21:25 Sassenheim H1 (Heren (Bond)) - West-Friesland (SG) H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1) 20 - 9
Verenigingsinformatie
NaamWest-Friesland (SG)
AccommodatiegegevensDe Waterhoorn
HOORN NH