DatumTijdWedstrijdLocatie
29 jan 17:45 ZPC Woerden DG1 (Gemengd-D <13) - ZV Haerlem DG2 (Gemengd-D <13)Het Batensteinbad
29 jan 18:00 VZC H1 (Heren (Bond)) - ZV Haerlem H1 (Heren (Bond))De Vallei
29 jan 18:55 WZ&PC Purmerend CG1 (Gemengd-C <15) - ZV Haerlem CG1 (Gemengd-C <15)Spurd-Leeghwaterbad
29 jan 19:05 ZV Haerlem Da3 (Dames) - KZC Da2 (Dames)De Planeet
29 jan 19:10 ZPC Woerden ZPC Woerden BCM1 (Meisjes-B <17) - ZV Haerlem ZV Haerlem BCM1 (Meisjes-B <17)Het Batensteinbad
29 jan 19:45 De Meeuwen Diemen H2 (Heren) - ZV Haerlem H3 (Heren)Weth. F.B. Duran
29 jan 19:45 ZVVS Da1 (Dames (Bond)) - ZV Haerlem Da1 (Dames (Bond))De Kulk
29 jan 19:50 ZV Haerlem Da2 (Dames) - De Ham Da3 (Dames)De Planeet
29 jan 20:10 KZC H3 (Heren) - ZV Haerlem H5 (Heren)Sportfondsenbad Beverwijk
29 jan 20:15 Oceanus H2 (Heren Reserve (Bond)) - ZV Haerlem H2 (Heren Reserve (Bond))De Waterlelie
29 jan 21:55 WZ&PC Purmerend AJ1 (Jongens-A <19) - ZV Haerlem AJ1 (Jongens-A <19)Spurd-Leeghwaterbad
5 feb 18:15 ZV Haerlem AJ1 (Jongens-A <19) - UZSC AJ1 (Jongens-A <19)De Planeet
5 feb 19:00 ZV Haerlem Da1 (Dames (Bond)) - Waterpolo Den Haag (SG) Da1 (Dames (Bond))De Planeet
5 feb 19:10 KZC KZC BCM1 (Meisjes-B <17) - ZV Haerlem ZV Haerlem BCM1 (Meisjes-B <17)Sportfondsenbad Beverwijk
5 feb 19:15 ZV Haerlem Da3 (Dames) - De Ham Da6 (Dames)De Planeet
5 feb 19:30 Watervlo Da1 (Dames) - ZV Haerlem Da2 (Dames)Fletiomare
5 feb 19:35 De Meeuwen Diemen DG1 (Gemengd-D <13) - ZV Haerlem DG1 (Gemengd-D <13)Weth. F.B. Duran
5 feb 20:00 ZV Haerlem H5 (Heren) - De Reuring H2 (Heren)De Planeet
5 feb 20:20 ZV Haerlem H1 (Heren (Bond)) - BZC Brandenburg H1 (Heren (Bond))De Planeet
5 feb 20:45 ZV Haerlem H4 (Heren) - ZPCH H3 (Heren)De Planeet
5 feb 21:25 ZV Haerlem H2 (Heren Reserve (Bond)) - BZC Brandenburg H2 (Heren Reserve (Bond))De Planeet
6 feb 17:15 Watervlo DG1 (Gemengd-D <13) - ZV Haerlem DG2 (Gemengd-D <13)Fletiomare
12 feb 17:20 DAW Da2 (Dames) - ZV Haerlem Da3 (Dames)Sportcomplex Hoornsevaart
12 feb 18:15 ZV Haerlem DG1 (Gemengd-D <13) - De Aalscholver DG1 (Gemengd-D <13)De Planeet
12 feb 18:20 DAW AJ1 (Jongens-A <19) - ZV Haerlem AJ1 (Jongens-A <19)Sportcomplex Hoornsevaart
12 feb 18:30 De Vaart H2 (Heren) - ZV Haerlem H4 (Heren)De Duker
12 feb 19:00 ZV Haerlem DG2 (Gemengd-D <13) - De Vaart DG1 (Gemengd-D <13)De Planeet
12 feb 19:00 De Ham H5 (Heren) - ZV Haerlem H5 (Heren)Zaangolf
12 feb 19:15 ZV Haerlem Da2 (Dames) - West-Friesland (SG) Da1 (Dames)De Planeet
12 feb 19:25 DWT CG1 (Gemengd-C <15) - ZV Haerlem CG1 (Gemengd-C <15)Boerhaavebad
12 feb 19:45 ZV Haerlem ZV Haerlem BCM1 (Meisjes-B <17) - Domstad (SG) Domstad (SG) BCM2 (Meisjes-B <17)De Planeet
12 feb 20:20 ZV Haerlem H3 (Heren) - Zwemvereniging Utrecht H4 (Heren)De Planeet
19 feb 16:30 Waterpolo Den Haag (SG) H3 (Heren Reserve (Bond)) - ZV Haerlem H2 (Heren Reserve (Bond))Hofbad
19 feb 19:00 De Linge/PCG (SG) H1 (Heren (Bond)) - ZV Haerlem H1 (Heren (Bond))Caribabad
19 feb 19:45 WZC (SG) Da1 (Dames (Bond)) - ZV Haerlem Da1 (Dames (Bond))De Veur
5 maa 14:40 De Dolfijn DG1 (Gemengd-D <13) - ZV Haerlem DG1 (Gemengd-D <13)Sloterparkbad
5 maa 15:25 De Dolfijn CG1 (Gemengd-C <15) - ZV Haerlem CG1 (Gemengd-C <15)Sloterparkbad
12 maa 17:00 DAW DG1 (Gemengd-D <13) - ZV Haerlem DG1 (Gemengd-D <13)Sportcomplex Hoornsevaart
12 maa 17:55 DAW DAW BCM1 (Meisjes-B <17) - ZV Haerlem ZV Haerlem BCM1 (Meisjes-B <17)Sportcomplex Hoornsevaart
12 maa 18:15 ZV Haerlem CG1 (Gemengd-C <15) - De Snippen De Snppen/de Futen CG1 (Gemengd-C <15)De Planeet
12 maa 19:00 ZV Haerlem Da1 (Dames (Bond)) - MNC Dordrecht Da1 (Dames (Bond))De Planeet
12 maa 19:15 ZV Haerlem Da3 (Dames) - MSV-Zeemacht Da1 (Dames)De Planeet
12 maa 19:15 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H9 (Heren) - ZV Haerlem H3 (Heren)Sportcomplex Amerena
12 maa 20:00 ZV Haerlem AJ1 (Jongens-A <19) - Het Y AJ1 (Jongens-A <19)De Planeet
12 maa 20:20 ZV Haerlem H1 (Heren (Bond)) - BZ&PC H1 (Heren (Bond))De Planeet
12 maa 20:45 ZV Haerlem H5 (Heren) - ZV De Zaan H7 (Heren)De Planeet
12 maa 20:45 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da2 (Dames) - ZV Haerlem Da2 (Dames)Sportcomplex Amerena
12 maa 21:25 ZV Haerlem H2 (Heren Reserve (Bond)) - Het Y H2 (Heren Reserve (Bond))De Planeet
12 maa 21:30 ZV Haerlem H4 (Heren) - De Vuursche H2 (Heren)De Planeet
13 maa 17:45 De Duinkikkers DG1 (Gemengd-D <13) - ZV Haerlem DG2 (Gemengd-D <13)Sportboulevard de Engh
19 maa 18:15 ZV Haerlem DG2 (Gemengd-D <13) - De Duinkikkers DG1 (Gemengd-D <13)De Planeet
19 maa 19:00 ZV Haerlem DG1 (Gemengd-D <13) - DAW DG1 (Gemengd-D <13)De Planeet
19 maa 19:00 De Vuursche H2 (Heren) - ZV Haerlem H4 (Heren)De Trits
19 maa 19:20 ZV De Zaan H7 (Heren) - ZV Haerlem H5 (Heren)De Slag
19 maa 19:45 ZV Haerlem Da2 (Dames) - UZSC Da4 (Dames)De Planeet
19 maa 20:15 Het Y H4 (Heren) - ZV Haerlem H3 (Heren)Sportfondsenbad Oost
19 maa 20:35 MSV-Zeemacht Da1 (Dames) - ZV Haerlem Da3 (Dames)Het Heersdiep
19 maa 21:00 Het Y AJ1 (Jongens-A <19) - ZV Haerlem AJ1 (Jongens-A <19)Sportfondsenbad Oost
26 maa 16:45 BZC Brandenburg DG1 (Gemengd-D <13) - ZV Haerlem DG2 (Gemengd-D <13)Brandenburg
26 maa 18:00 WZ&PC Purmerend Da1 (Dames) - ZV Haerlem Da3 (Dames)Spurd-Leeghwaterbad
26 maa 18:15 ZV Haerlem ZV Haerlem BCM1 (Meisjes-B <17) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BCM2 (Meisjes-B <17)De Planeet
26 maa 18:35 BZ&PC Da1 (Dames (Bond)) - ZV Haerlem Da1 (Dames (Bond))De Kuil
26 maa 18:45 Aqua-Novio'94 H1 (Heren (Bond)) - ZV Haerlem H1 (Heren (Bond))Erica Terpstra Sportfondsenbad
26 maa 19:00 ZV Haerlem H3 (Heren) - De Aalscholver H2 (Heren)De Planeet
26 maa 19:15 ZV Haerlem H4 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H10 (Heren)De Planeet
26 maa 19:45 ZV Haerlem Da2 (Dames) - DWT Da1 (Dames)De Planeet
26 maa 19:45 De Ham AJ1 (Jongens-A <19) - ZV Haerlem AJ1 (Jongens-A <19)De Crommenije
26 maa 20:00 ZV Haerlem H5 (Heren) - MSV-Zeemacht H2 (Heren)De Planeet
26 maa 21:30 De Ham H3 (Heren Reserve (Bond)) - ZV Haerlem H2 (Heren Reserve (Bond))De Crommenije
2 apr 18:15 ZV Haerlem CG1 (Gemengd-C <15) - Het Y CG1 (Gemengd-C <15)De Planeet
2 apr 18:50 VZV Da2 (Dames) - ZV Haerlem Da2 (Dames)De Heerenduinen
2 apr 19:00 ZPCH H2 (Heren) - ZV Haerlem H3 (Heren)Sportcomplex Koning Willem Alexander
2 apr 19:00 ZV Haerlem Da1 (Dames (Bond)) - WZC (SG) Da1 (Dames (Bond))De Planeet
2 apr 19:00 De Otters Het Gooi DE Otters Het Gooi BCM1 (Meisjes-B <17) - ZV Haerlem ZV Haerlem BCM1 (Meisjes-B <17)Sportcentrum De Zandzee
2 apr 19:15 ZV Haerlem DG2 (Gemengd-D <13) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG4 (Gemengd-D <13)De Planeet
2 apr 19:30 Zwemvereniging Utrecht H5 (Heren) - ZV Haerlem H4 (Heren)De Kwakel
2 apr 20:00 ZV Haerlem Da3 (Dames) - AquaWaarD Da1 (Dames)De Planeet
2 apr 20:20 ZV Haerlem H1 (Heren (Bond)) - OZ&PC H1 (Heren (Bond))De Planeet
2 apr 20:45 ZV Haerlem H5 (Heren) - De Reuring H2 (Heren)De Planeet
2 apr 21:25 ZV Haerlem H2 (Heren Reserve (Bond)) - ZVL-1886 Center H4 (Heren Reserve (Bond))De Planeet
3 apr 13:30 Het Y DG2 (Gemengd-D <13) - ZV Haerlem DG1 (Gemengd-D <13)Sportfondsenbad Oost
9 apr 16:00 KZC KZC/Aquafit CG1* (Gemengd-C <15) - ZV Haerlem CG1 (Gemengd-C <15)Sportfondsenbad Beverwijk
9 apr 17:30 De Vuursche DG1 (Gemengd-D <13) - ZV Haerlem DG2 (Gemengd-D <13)De Trits
9 apr 17:30 Watervlo AJ1 (Jongens-A <19) - ZV Haerlem AJ1 (Jongens-A <19)Fletiomare
9 apr 17:50 Waterpolo Den Haag (SG) Da1 (Dames (Bond)) - ZV Haerlem Da1 (Dames (Bond))Hofbad
9 apr 17:50 AZC H4 (Heren Reserve (Bond)) - ZV Haerlem H2 (Heren Reserve (Bond))AquaRijn
9 apr 18:15 ZV Haerlem DG1 (Gemengd-D <13) - Het Y DG2 (Gemengd-D <13)De Planeet
9 apr 18:30 MNC Dordrecht H1 (Heren (Bond)) - ZV Haerlem H1 (Heren (Bond))Sportboulevard
9 apr 19:00 ZV Haerlem ZV Haerlem BCM1 (Meisjes-B <17) - De Dolfijn De Dolfijn/Het Y BCM1 (Meisjes-B <17)De Planeet
9 apr 19:15 ZV Haerlem H4 (Heren) - De Aalscholver H3 (Heren)De Planeet
9 apr 19:45 ZV Haerlem Da2 (Dames) - Oceanus Da1 (Dames)De Planeet
9 apr 19:45 DAW H3 (Heren) - ZV Haerlem H5 (Heren)Sportcomplex Hoornsevaart
9 apr 20:05 ZV Haerlem H3 (Heren) - DJK-ZAR H4 (Heren)De Planeet
23 apr 17:40 IJsselmeer DG1 (Gemengd-D <13) - ZV Haerlem DG1 (Gemengd-D <13)Sportcentrum De Meent
23 apr 18:15 ZV Haerlem CG1 (Gemengd-C <15) - De Meeuwen Diemen CG1 (Gemengd-C <15)De Planeet
23 apr 19:00 ZV Haerlem Da1 (Dames (Bond)) - Z&PC De Gouwe Da1 (Dames (Bond))De Planeet
23 apr 19:15 ZV Haerlem DG2 (Gemengd-D <13) - ZPC Woerden DG1 (Gemengd-D <13)De Planeet
23 apr 19:50 KZC Da1 (Dames) - ZV Haerlem Da2 (Dames)Sportfondsenbad Beverwijk
23 apr 20:00 ZV Haerlem Da3 (Dames) - VZV Da3 (Dames)De Planeet
23 apr 20:20 ZV Haerlem H1 (Heren (Bond)) - SWOL 1894 H1 (Heren (Bond))De Planeet
23 apr 20:45 ZV Haerlem H5 (Heren) - KZC H3 (Heren)De Planeet
23 apr 21:25 ZV Haerlem H2 (Heren Reserve (Bond)) - UZSC H5 (Heren Reserve (Bond))De Planeet
23 apr 21:30 ZV Haerlem AJ1 (Jongens-A <19) - WZ&PC Purmerend AJ1 (Jongens-A <19)De Planeet
24 apr 16:35 De Dolfijn H3 (Heren) - ZV Haerlem H3 (Heren)Sloterparkbad
14 mei 18:15 Het Y H1 (Heren (Bond)) - ZV Haerlem H1 (Heren (Bond))Sportfondsenbad Oost
21 mei 18:30 ZV Haerlem Da1 (Dames (Bond)) - Z&PC De Gouwe Da1 (Dames (Bond))De Planeet
21 mei 19:50 ZV Haerlem H1 (Heren (Bond)) - VZV H1 (Heren (Bond))De Planeet
21 mei 20:55 ZV Haerlem H2 (Heren Reserve (Bond)) - VZV H2 (Heren Reserve (Bond))De Planeet
28 mei 17:15 JAWS Amsterdam H1 (Heren (Bond)) - ZV Haerlem H1 (Heren (Bond))De Mirandabad
28 mei 19:30 De Dolfijn H2 (Heren Reserve (Bond)) - ZV Haerlem H2 (Heren Reserve (Bond))Sloterparkbad
28 mei 19:30 ZVVS Da1 (Dames (Bond)) - ZV Haerlem Da1 (Dames (Bond))De Kulk
DatumTijdWedstrijdUitslag
27 nov 19:55 ZV Haerlem H3 (Heren) - De Dolfijn H3 (Heren) 10 - 4
27 nov 19:45 De Vuursche H2 (Heren) - ZV Haerlem H4 (Heren) 7 - 8
27 nov 19:45 ZV Haerlem Da2 (Dames) - KZC Da1 (Dames) 8 - 5
27 nov 19:30 Het Y AJ1 (Jongens-A <19) - ZV Haerlem AJ1 (Jongens-A <19) 6 - 9
27 nov 19:15 ZV Haerlem DG1 (Gemengd-D <13) - DAW DG1 (Gemengd-D <13) 5 - 10
27 nov 19:00 ZV De Zaan H7 (Heren) - ZV Haerlem H5 (Heren) 7 - 1
27 nov 19:00 ZV Haerlem ZV Haerlem BCM1 (Meisjes-B <17) - De Otters Het Gooi DE Otters Het Gooi BCM1 (Meisjes-B <17) 4 - 6
27 nov 18:15 ZV Haerlem DG2 (Gemengd-D <13) - De Duinkikkers DG1 (Gemengd-D <13) 4 - 17
27 nov 17:15 AquaWaarD Da1 (Dames) - ZV Haerlem Da3 (Dames) 17 - 3
20 nov 21:30 ZV Haerlem H5 (Heren) - De Ham H5 (Heren) 4 - 6
20 nov 21:25 ZV Haerlem H2 (Heren Reserve (Bond)) - AZC H4 (Heren Reserve (Bond)) 5 - 12
20 nov 20:45 ZV Haerlem H4 (Heren) - De Vaart H2 (Heren) 9 - 7
20 nov 20:20 ZV Haerlem H1 (Heren (Bond)) - MNC Dordrecht H1 (Heren (Bond)) 10 - 17
20 nov 20:00 ZV Haerlem AJ1 (Jongens-A <19) - DAW AJ1 (Jongens-A <19) 10 - 18
20 nov 19:15 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BCM2 (Meisjes-B <17) - ZV Haerlem ZV Haerlem BCM1 (Meisjes-B <17) 9 - 5
20 nov 19:15 ZV Haerlem Da3 (Dames) - WZ&PC Purmerend Da1 (Dames) 1 - 9
20 nov 19:00 ZV Haerlem Da1 (Dames (Bond)) - MNC Dordrecht Da1 (Dames (Bond)) 7 - 1
20 nov 18:30 De Aalscholver DG1 (Gemengd-D <13) - ZV Haerlem DG1 (Gemengd-D <13) 8 - 8
20 nov 18:15 ZV Haerlem CG1 (Gemengd-C <15) - KZC KZC/Aquafit CG1* (Gemengd-C <15) 4 - 21
20 nov 17:30 DJK-ZAR H4 (Heren) - ZV Haerlem H3 (Heren) 7 - 5
20 nov 17:00 De Vaart DG1 (Gemengd-D <13) - ZV Haerlem DG2 (Gemengd-D <13) 6 - 6
14 nov 19:15 UZSC AJ1 (Jongens-A <19) - ZV Haerlem AJ1 (Jongens-A <19) 10 - 7
13 nov 20:10 De Reuring H2 (Heren) - ZV Haerlem H5 (Heren) 7 - 7
13 nov 20:00 ZV Haerlem H3 (Heren) - ZPCH H2 (Heren) 10 - 8
13 nov 20:00 BZ&PC Da1 (Dames (Bond)) - ZV Haerlem Da1 (Dames (Bond)) 7 - 9
13 nov 19:45 ZVL-1886 Center H4 (Heren Reserve (Bond)) - ZV Haerlem H2 (Heren Reserve (Bond)) 7 - 4
13 nov 19:45 ZV Haerlem Da2 (Dames) - VZV Da2 (Dames) 6 - 3
13 nov 19:15 ZV Haerlem DG1 (Gemengd-D <13) - De Meeuwen Diemen DG1 (Gemengd-D <13) 7 - 3
13 nov 19:10 ZPCH H3 (Heren) - ZV Haerlem H4 (Heren) 10 - 6
13 nov 19:00 OZ&PC H1 (Heren (Bond)) - ZV Haerlem H1 (Heren (Bond)) 18 - 19
13 nov 19:00 ZV Haerlem ZV Haerlem BCM1 (Meisjes-B <17) - DAW DAW BCM1 (Meisjes-B <17) 5 - 8
13 nov 18:40 Het Y CG1 (Gemengd-C <15) - ZV Haerlem CG1 (Gemengd-C <15) 22 - 3
13 nov 18:15 ZV Haerlem DG2 (Gemengd-D <13) - Watervlo DG1 (Gemengd-D <13) 2 - 26
6 nov 21:30 ZV Haerlem AJ1 (Jongens-A <19) - WZ&PC Purmerend AJ1 (Jongens-A <19) 9 - 7
6 nov 21:25 ZV Haerlem H1 (Heren (Bond)) - Aqua-Novio'94 H1 (Heren (Bond)) 11 - 7
6 nov 20:50 DWT Da1 (Dames) - ZV Haerlem Da2 (Dames) 14 - 1
6 nov 20:45 ZV Haerlem H5 (Heren) - KZC H3 (Heren) 8 - 5
6 nov 20:45 De Aalscholver H2 (Heren) - ZV Haerlem H3 (Heren) 10 - 6
6 nov 20:20 ZV Haerlem Da1 (Dames (Bond)) - BZ&PC Da1 (Dames (Bond)) 7 - 5
6 nov 20:00 ZV Haerlem Da3 (Dames) - DAW Da2 (Dames) 4 - 5
6 nov 19:15 ZV Haerlem DG2 (Gemengd-D <13) - ZPC Woerden DG1 (Gemengd-D <13) 10 - 3
6 nov 19:00 ZV Haerlem H2 (Heren Reserve (Bond)) - De Ham H3 (Heren Reserve (Bond)) 7 - 11
6 nov 18:15 ZV Haerlem CG1 (Gemengd-C <15) - De Dolfijn CG1 (Gemengd-C <15) 7 - 4
6 nov 17:40 IJsselmeer DG1 (Gemengd-D <13) - ZV Haerlem DG1 (Gemengd-D <13) 5 - 15
6 nov 16:15 Domstad (SG) Domstad (SG) BCM2 (Meisjes-B <17) - ZV Haerlem ZV Haerlem BCM1 (Meisjes-B <17) 3 - 7
31 okt 16:30 Watervlo AJ1 (Jongens-A <19) - ZV Haerlem AJ1 (Jongens-A <19) 26 - 7
30 okt 20:45 ZV Haerlem Da2 (Dames) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da2 (Dames) 9 - 11
30 okt 20:00 ZV Haerlem H4 (Heren) - De Aalscholver H3 (Heren) 9 - 12
30 okt 19:35 De Snippen De Snppen/de Futen CG1 (Gemengd-C <15) - ZV Haerlem CG1 (Gemengd-C <15) 8 - 13
30 okt 19:15 ZV Haerlem ZV Haerlem BCM1 (Meisjes-B <17) - KZC KZC BCM1 (Meisjes-B <17) 8 - 5
30 okt 19:05 DAW H3 (Heren) - ZV Haerlem H5 (Heren) 12 - 4
30 okt 18:15 ZV Haerlem DG1 (Gemengd-D <13) - Het Y DG2 (Gemengd-D <13) 8 - 2
30 okt 17:30 De Vuursche DG1 (Gemengd-D <13) - ZV Haerlem DG2 (Gemengd-D <13) 28 - 1
30 okt 15:00 De Ham Da6 (Dames) - ZV Haerlem Da3 (Dames) 6 - 2
23 okt 18:30 Domstad (SG) Domstad (SG) BCM1 (Meisjes-B <17) - ZV Haerlem ZV Haerlem BCM1 (Meisjes-B <17) 13 - 6
23 okt 17:00 MNC Dordrecht H3 (Heren Reserve (Bond)) - ZV Haerlem H2 (Heren Reserve (Bond)) 10 - 4
16 okt 18:30 BZ&PC H1 (Heren (Bond)) - ZV Haerlem H1 (Heren (Bond)) 17 - 9
16 okt 18:00 Het Y H2 (Heren Reserve (Bond)) - ZV Haerlem H2 (Heren Reserve (Bond)) 9 - 6
16 okt 17:35 MNC Dordrecht Da1 (Dames (Bond)) - ZV Haerlem Da1 (Dames (Bond)) 8 - 8
9 okt 21:20 West-Friesland (SG) Da1 (Dames) - ZV Haerlem Da2 (Dames) 18 - 3
9 okt 21:05 ZV Haerlem H1 (Heren (Bond)) - De Linge/PCG (SG) H1 (Heren (Bond)) 14 - 21
9 okt 20:45 ZV Haerlem H2 (Heren Reserve (Bond)) - Waterpolo Den Haag (SG) H3 (Heren Reserve (Bond)) 11 - 8
9 okt 20:00 ZV Haerlem DG1 (Gemengd-D <13) - De Otters Het Gooi DG2 (Gemengd-D <13) 13 - 6
9 okt 19:50 West-Friesland (SG) H3 (Heren) - ZV Haerlem H5 (Heren) 9 - 7
9 okt 19:45 ZV Haerlem Da1 (Dames (Bond)) - WZC (SG) Da1 (Dames (Bond)) 18 - 4
9 okt 19:15 ZV Haerlem DG2 (Gemengd-D <13) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG4 (Gemengd-D <13) 7 - 5
9 okt 19:00 ZV Haerlem ZV Haerlem BCM1 (Meisjes-B <17) - ZPC Woerden ZPC Woerden BCM1 (Meisjes-B <17) 16 - 1
9 okt 19:00 Zwemvereniging Utrecht H5 (Heren) - ZV Haerlem H4 (Heren) 4 - 17
9 okt 18:45 Zwemvereniging Utrecht H4 (Heren) - ZV Haerlem H3 (Heren) 10 - 3
9 okt 18:15 ZV Haerlem CG1 (Gemengd-C <15) - DWT CG1 (Gemengd-C <15) 4 - 16
9 okt 18:10 KZC Da2 (Dames) - ZV Haerlem Da3 (Dames) 11 - 1
3 okt 16:30 De Ham AJ1 (Jongens-A <19) - ZV Haerlem AJ1 (Jongens-A <19) 14 - 9
3 okt 14:45 De Ham De Ham BCM2 (Meisjes-B <17) - ZV Haerlem ZV Haerlem BCM1 (Meisjes-B <17) 5 - 6
2 okt 20:25 BZC Brandenburg H1 (Heren (Bond)) - ZV Haerlem H1 (Heren (Bond)) 16 - 10
2 okt 19:45 ZV Haerlem Da2 (Dames) - Watervlo Da1 (Dames) 5 - 10
2 okt 19:20 BZC Brandenburg H2 (Heren Reserve (Bond)) - ZV Haerlem H2 (Heren Reserve (Bond)) 8 - 11
2 okt 19:00 ZV Haerlem H4 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H10 (Heren) 7 - 9
2 okt 18:15 MSV-Zeemacht H2 (Heren) - ZV Haerlem H5 (Heren) 3 - 8
2 okt 18:15 ZV Haerlem Da3 (Dames) - De Reuring Da2 (Dames) 7 - 4
2 okt 17:55 Waterpolo Den Haag (SG) Da1 (Dames (Bond)) - ZV Haerlem Da1 (Dames (Bond)) 4 - 7
2 okt 16:45 BZC Brandenburg DG1 (Gemengd-D <13) - ZV Haerlem DG2 (Gemengd-D <13) 23 - 3
2 okt 14:15 De Dolfijn DG1 (Gemengd-D <13) - ZV Haerlem DG1 (Gemengd-D <13) 8 - 17
25 sep 20:30 ZV Haerlem AJ1 (Jongens-A <19) - DAW AJ1 (Jongens-A <19) 3 - 19
25 sep 19:45 ZV Haerlem H4 (Heren) - De Vaart H2 (Heren) 4 - 13
25 sep 19:35 De Meeuwen Diemen Da1 (Dames) - ZV Haerlem Da2 (Dames) 12 - 4
25 sep 19:00 ZV Haerlem H5 (Heren) - De Ham H5 (Heren) 1 - 4
25 sep 18:45 De Aalscholver DG1 (Gemengd-D <13) - ZV Haerlem DG1 (Gemengd-D <13) 11 - 9
25 sep 18:15 ZV Haerlem CG1 (Gemengd-C <15) - ZPCH ZPCH CG1 * (Gemengd-C <15) 11 - 6
25 sep 17:30 HZC de Robben H3 (Heren) - ZV Haerlem H3 (Heren) 15 - 9
18 sep 20:05 ZV Haerlem Da2 (Dames) - DAW Da1 (Dames) 9 - 10
18 sep 19:50 West-Friesland (SG) H3 (Heren) - ZV Haerlem H5 (Heren) 9 - 3
18 sep 19:15 ZV Haerlem H3 (Heren) - DWT H3 (Heren) 20 - 10
18 sep 19:00 ZV Haerlem AJ1 (Jongens-A <19) - UZSC AJ1 (Jongens-A <19) 8 - 13
18 sep 18:55 De Meeuwen Diemen DG1 (Gemengd-D <13) - ZV Haerlem DG1 (Gemengd-D <13) 10 - 13
18 sep 18:50 ZPCH H3 (Heren) - ZV Haerlem H4 (Heren) 9 - 4
18 sep 18:15 ZV Haerlem CG1 (Gemengd-C <15) - VZV CG1 (Gemengd-C <15) 2 - 21
11 sep 18:45 ZV Haerlem H3 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H9 (Heren) 9 - 6
Verenigingsinformatie
NaamZV Haerlem
AccommodatiegegevensDe Planeet
HAARLEM