DatumTijdWedstrijdLocatie
21 dec 19:00 SVH H2 (Heren Reserve (Bond)) - Schuurman BZC H2 (Heren Reserve (Bond))Sportcentrum de Wilgenring
22 dec 15:00 MNC Dordrecht BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - Schuurman BZC BM1 (Meisjes-B <17 (Bond))Sportboulevard
11 jan 14:00 Thetis DG1 (Gemengd-D <13) - Schuurman BZC DG2 (Gemengd-D <13)LACO Sportcentrum Lingewaard
11 jan 16:30 Schuurman BZC EG2 (Gemengd-E <11) - ZPC De Hof EG1 (Gemengd-E <11)t Timpke
11 jan 16:45 DWV CG1 (Gemengd-C <15) - Schuurman BZC CG1 (Gemengd-C <15)Zwembad Den Helder
11 jan 17:00 Schuurman BZC EG1 (Gemengd-E <11) - WWV Winterswijk EG1 (Gemengd-E <11)t Timpke
11 jan 17:15 ZPC De Hof Da1 (Dames) - Schuurman BZC Da2 (Dames)De Vijf Heuvels
11 jan 17:30 Schuurman BZC Da1 (Dames (Bond)) - Losser Da1 (Dames (Bond))t Timpke
11 jan 18:00 Polar Bears H3 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 1) - Schuurman BZC H2 (Heren Reserve (Bond))De Peppel
11 jan 18:15 OZ&PC DG1 (Gemengd-D <13) - Schuurman BZC DG1 (Gemengd-D <13)Vondersweijde
11 jan 18:25 Schuurman BZC H3 (Heren Reserve (Bond)) - Aqua-Novio'94 H2 (Heren Reserve (Bond))t Timpke
11 jan 19:30 Schuurman BZC Da3 (Dames) - EZC Da3 (Dames)t Timpke
11 jan 20:00 Schuurman BZC H5 (Heren) - OZ&PC H4 (Heren)t Timpke
11 jan 20:15 WS Twente H3 (Heren Reserve) - Schuurman BZC H4 (Heren Reserve)Sportbad Twentebad
12 jan 16:30 Polar Bears BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - Schuurman BZC BM1 (Meisjes-B <17 (Bond))De Peppel
12 jan 17:00 NDD H4 (Heren) - Schuurman BZC H6 (Heren)Sportcentrum Rozengaarde
18 jan 14:00 De Walvisch Da1 (Dames (Bond)) - Schuurman BZC Da1 (Dames (Bond))HIS/ Willem Alexander Bad
18 jan 16:30 Losser DG1 (Gemengd-D <13) - Schuurman BZC DG1 (Gemengd-D <13)Brilmansdennen
18 jan 18:00 Schuurman BZC Da2 (Dames) - Nunspeet Da1 (Dames)t Timpke
18 jan 18:45 ZPC De Hof Da2 (Dames) - Schuurman BZC Da3 (Dames)De Vijf Heuvels
18 jan 19:00 Schuurman BZC H4 (Heren Reserve) - DWK H2 (Heren Reserve)t Timpke
18 jan 19:00 EZPC DG1 (Gemengd-D <13) - Schuurman BZC DG2 (Gemengd-D <13)De Helster
18 jan 19:15 De IJsselmeeuwen H4 (Heren) - Schuurman BZC H7 (Heren)De IJsselslag
18 jan 20:30 Schuurman BZC H1 (Heren (Bond)) - ZPB H&L Productions H1 (Heren (Bond))t Timpke
19 jan 14:00 EZC H4 (Heren) - Schuurman BZC H5 (Heren)Het Slagman
19 jan 15:00 Schuurman BZC BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - ZV De Zaan BM1 (Meisjes-B <17 (Bond))t Timpke
19 jan 16:15 Schuurman BZC H6 (Heren) - De IJsselmeeuwen H3 (Heren)t Timpke
25 jan 16:30 Schuurman BZC DG2 (Gemengd-D <13) - EZPC DG1 (Gemengd-D <13)t Timpke
25 jan 17:15 Schuurman BZC CG1 (Gemengd-C <15) - De IJsselmeeuwen CG2 (Gemengd-C <15)t Timpke
25 jan 17:30 WWV Winterswijk EG1 (Gemengd-E <11) - Schuurman BZC EG2 (Gemengd-E <11)Jaspers
25 jan 17:30 WS Twente DG1 (Gemengd-D <13) - Schuurman BZC DG1 (Gemengd-D <13)t Wooldrik
25 jan 18:00 Schuurman BZC Da3 (Dames) - Deltasteur Da1 (Dames)t Timpke
25 jan 18:15 DOS H1 (Heren) - Schuurman BZC H6 (Heren)Van Pallandtbad
25 jan 18:35 Het Ravijn H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 3) - Schuurman BZC H2 (Heren Reserve (Bond))Het Ravijn
25 jan 18:45 Schuurman BZC Da1 (Dames (Bond)) - SWOL 1894 Da2 (ManMeer Cup Dames Ronde 1)t Timpke
25 jan 19:15 WS Twente H2 (Heren Reserve) - Schuurman BZC H4 (Heren Reserve)Sportbad Twentebad
25 jan 19:40 PSV PSV Waterpolo H2 (Heren Reserve (Bond)) - Schuurman BZC H3 (Heren Reserve (Bond))De Tongelreep
25 jan 20:30 ZPB H&L Productions H1 (Heren (Bond)) - Schuurman BZC H1 (Heren (Bond))Inge de Bruijn Zwembad
26 jan 13:30 Het Ravijn EG1 (Gemengd-E <11) - Schuurman BZC EG1 (Gemengd-E <11)Het Ravijn
26 jan 15:00 De Ham BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - Schuurman BZC BM1 (Meisjes-B <17 (Bond))De Crommenije
1 feb 16:40 PFC Rheden DG1 (Gemengd-D <13) - Schuurman BZC DG2 (Gemengd-D <13)De Grote Koppel
1 feb 17:00 Schuurman BZC Da2 (Dames) - VKC'03 Da1 (Dames)t Timpke
1 feb 18:00 Schuurman BZC H3 (Heren Reserve (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H3 (Heren Reserve (Bond))t Timpke
1 feb 18:15 WS Twente Da1 (Dames (Bond)) - Schuurman BZC Da1 (Dames (Bond))t Wooldrik
1 feb 18:45 SWOL 1894 Da3 (Dames) - Schuurman BZC Da3 (Dames)De Vrolijkheid
1 feb 19:30 Schuurman BZC H1 (Heren (Bond)) - WIDEX GZC DONK H1 (Heren (Bond))t Timpke
1 feb 21:00 Schuurman BZC H2 (Heren Reserve (Bond)) - WIDEX GZC DONK H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 1)t Timpke
2 feb 15:00 Schuurman BZC BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - Het Ravijn BM1 (Meisjes-B <17 (Bond))t Timpke
2 feb 16:15 Schuurman BZC EG2 (Gemengd-E <11) - Het Ravijn EG1 (Gemengd-E <11)t Timpke
2 feb 16:45 Schuurman BZC EG1 (Gemengd-E <11) - Het Ravijn EG3 (Gemengd-E <11)t Timpke
2 feb 17:15 Schuurman BZC H4 (Heren Reserve) - SWOL 1894 H3 (Heren Reserve)t Timpke
2 feb 18:15 Schuurman BZC H5 (Heren) - VKC'03 H2 (Heren)t Timpke
8 feb 14:15 Het Ravijn EG3 (Gemengd-E <11) - Schuurman BZC EG2 (Gemengd-E <11)Het Ravijn
8 feb 14:45 Thetis Da1 (Dames) - Schuurman BZC Da2 (Dames)LACO Sportcentrum Lingewaard
8 feb 15:45 Schuurman BZC DG1 (Gemengd-D <13) - De Spreng DG1 (Gemengd-D <13)t Timpke
8 feb 16:45 Aquapoldro EG1 (Gemengd-E <11) - Schuurman BZC EG1 (Gemengd-E <11)Sprenkelaar
8 feb 17:30 PFC Rheden CG1 (Gemengd-C <15) - Schuurman BZC CG1 (Gemengd-C <15)De Grote Koppel
8 feb 17:30 Schuurman BZC Da1 (Dames (Bond)) - De Walvisch Da1 (Dames (Bond))t Timpke
8 feb 18:30 Polar Bears H1 (Heren (Bond)) - Schuurman BZC H1 (Heren (Bond))De Peppel
8 feb 18:30 Schuurman BZC Da3 (Dames) - WZC-De IJsel (SG) Da1 (Dames)t Timpke
8 feb 19:15 Schuurman BZC H6 (Heren) - Proteus H2 (Heren)t Timpke
8 feb 19:30 De Rijn H2 (Heren Reserve) - Schuurman BZC H4 (Heren Reserve)Sportfondsenbad De Bongerd
8 feb 20:00 Schuurman BZC H7 (Heren) - De Berkelduikers H2 (Heren)t Timpke
8 feb 20:00 Polar Bears H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 3) - Schuurman BZC H2 (Heren Reserve (Bond))De Peppel
8 feb 20:10 WS Twente H6 (Heren) - Schuurman BZC H5 (Heren)Sportbad Twentebad
8 feb 21:15 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H2 (Heren Reserve (Bond)) - Schuurman BZC H3 (Heren Reserve (Bond))Sportcomplex Amerena
15 feb 17:20 Schuurman BZC DG1 (Gemengd-D <13) - Losser DG1 (Gemengd-D <13)t Timpke
15 feb 17:50 Livo DG1 (Gemengd-D <13) - Schuurman BZC DG2 (Gemengd-D <13)t Walfort
15 feb 18:00 Schuurman BZC H3 (Heren Reserve (Bond)) - UZSC H3 (Heren Reserve (Bond))t Timpke
15 feb 19:30 Schuurman BZC H1 (Heren (Bond)) - AZC H1 (Heren (Bond))t Timpke
15 feb 21:00 Schuurman BZC H2 (Heren Reserve (Bond)) - AZC H2 (Heren Reserve (Bond))t Timpke
16 feb 17:00 NDD CG1 (Gemengd-C <15) - Schuurman BZC CG1 (Gemengd-C <15)Sportcentrum Rozengaarde
22 feb 19:45 Het Ravijn H1 (Heren (Bond)) - Schuurman BZC H1 (Heren (Bond))Het Ravijn
23 feb 14:30 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - Schuurman BZC BM1 (Meisjes-B <17 (Bond))Sportcomplex Amerena
29 feb 15:00 VZ&PC Da2 (Dames) - Schuurman BZC Da3 (Dames)De Stamper
29 feb 16:20 Schuurman BZC DG2 (Gemengd-D <13) - Natare DG1 (Gemengd-D <13)t Timpke
29 feb 16:45 Aquapoldro EG1 (Gemengd-E <11) - Schuurman BZC EG2 (Gemengd-E <11)Sprenkelaar
29 feb 17:00 Schuurman BZC Da2 (Dames) - De IJsselmeeuwen Da1 (Dames)t Timpke
29 feb 18:00 Schuurman BZC Da1 (Dames (Bond)) - TriVia Da1 (Dames (Bond))t Timpke
29 feb 18:25 WS Twente H5 (Heren) - Schuurman BZC H5 (Heren)t Wooldrik
29 feb 19:30 Schuurman BZC H1 (Heren (Bond)) - ZVL-1886 Tetteroo H1 (Heren (Bond))t Timpke
29 feb 21:00 Schuurman BZC H2 (Heren Reserve (Bond)) - ZVL-1886 Tetteroo H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 1)t Timpke
1 maa 15:00 Schuurman BZC BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - PSV PSV Waterpolo BM1 (Meisjes-B <17 (Bond))t Timpke
1 maa 16:15 Schuurman BZC H6 (Heren) - WZC-De IJsel (SG) H2 (Heren)t Timpke
1 maa 17:00 Schuurman BZC H4 (Heren Reserve) - EZC H2 (Heren Reserve)t Timpke
7 maa 17:15 VZ&PC Da1 (Dames (Bond)) - Schuurman BZC Da1 (Dames (Bond))De Stamper
7 maa 17:20 Schuurman BZC EG2 (Gemengd-E <11) - Schuurman BZC EG1 (Gemengd-E <11)t Timpke
7 maa 17:25 Het Ravijn H3 (Heren Reserve (Bond)) - Schuurman BZC H3 (Heren Reserve (Bond))Het Ravijn
7 maa 17:25 ZPB H&L Productions H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 3) - Schuurman BZC H2 (Heren Reserve (Bond))Inge de Bruijn Zwembad
7 maa 17:50 Schuurman BZC DG1 (Gemengd-D <13) - EZC DG1 (Gemengd-D <13)t Timpke
7 maa 18:10 Aquapoldro Da1 (Dames) - Schuurman BZC Da2 (Dames)Sprenkelaar
7 maa 18:30 Schuurman BZC Da3 (Dames) - DWK Da2 (Dames)t Timpke
7 maa 19:15 Schuurman BZC H7 (Heren) - De Spreng H2 (Heren)t Timpke
7 maa 19:40 ZPB H&L Productions H1 (Heren (Bond)) - Schuurman BZC H1 (Heren (Bond))Inge de Bruijn Zwembad
8 maa 16:20 ZVL-1886 Tetteroo BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - Schuurman BZC BM1 (Meisjes-B <17 (Bond))Vijf Meibad
14 maa 14:30 ENC Arnhem (SG) DG1 (Gemengd-D <13) - Schuurman BZC DG1 (Gemengd-D <13)Valkenhuizen
14 maa 16:30 De Mors Da1 (Dames) - Schuurman BZC Da3 (Dames)De Koerbelt
14 maa 17:15 Livo H4 (Heren) - Schuurman BZC H6 (Heren)t Walfort
14 maa 20:30 WZC-De IJsel (SG) H3 (Heren) - Schuurman BZC H7 (Heren)Tijenraan
15 maa 15:00 Schuurman BZC BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - MNC Dordrecht BM1 (Meisjes-B <17 (Bond))t Timpke
15 maa 16:15 Schuurman BZC EG1 (Gemengd-E <11) - ZPC De Hof EG1 (Gemengd-E <11)t Timpke
15 maa 16:45 Schuurman BZC DG2 (Gemengd-D <13) - PFC Rheden DG2 (Gemengd-D <13)t Timpke
15 maa 17:25 Schuurman BZC CG1 (Gemengd-C <15) - Thetis CG1 (Gemengd-C <15)t Timpke
15 maa 18:10 Schuurman BZC Da2 (Dames) - Aqua-Novio'94 Da1 (Dames)t Timpke
15 maa 19:10 Schuurman BZC H5 (Heren) - Scholtenhagen H1 (Heren)t Timpke
15 maa 19:55 Schuurman BZC H4 (Heren Reserve) - WWV Winterswijk H2 (Heren Reserve)t Timpke
21 maa 16:00 ZPC De Hof EG1 (Gemengd-E <11) - Schuurman BZC EG2 (Gemengd-E <11)De Vijf Heuvels
21 maa 16:05 ENC Arnhem (SG) Da2 (Dames) - Schuurman BZC Da2 (Dames)Valkenhuizen
21 maa 17:00 WWV Winterswijk EG1 (Gemengd-E <11) - Schuurman BZC EG1 (Gemengd-E <11)Jaspers
21 maa 17:05 Schuurman BZC DG1 (Gemengd-D <13) - Aquapoldro DG2 (Gemengd-D <13)t Timpke
21 maa 17:45 Schuurman BZC H4 (Heren Reserve) - VZ&PC H2 (Heren Reserve)t Timpke
21 maa 18:30 Aqua-Novio'94 CG1 (Gemengd-C <15) - Schuurman BZC CG1 (Gemengd-C <15)Erica Terpstra Sportfondsenbad
21 maa 18:40 Schuurman BZC H3 (Heren Reserve (Bond)) - BZC Brandenburg H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 3)t Timpke
22 maa 18:15 UZSC BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - Schuurman BZC BM1 (Meisjes-B <17 (Bond))De Krommerijn
28 maa 13:15 Aqua-Novio'94 DG1 (Gemengd-D <13) - Schuurman BZC DG1 (Gemengd-D <13)Sportf.bad Nijmegen-West
28 maa 15:10 ENC Arnhem (SG) H3 (Heren Reserve) - Schuurman BZC H4 (Heren Reserve)Valkenhuizen
28 maa 15:35 Schuurman BZC DG2 (Gemengd-D <13) - DWV DG1 (Gemengd-D <13)t Timpke
28 maa 16:15 Schuurman BZC CG1 (Gemengd-C <15) - Livo CG1 (Gemengd-C <15)t Timpke
28 maa 18:15 Schuurman BZC Da3 (Dames) - Triton Putten Da1 (Dames)t Timpke
28 maa 19:00 De Spreng Da1 (Dames) - Schuurman BZC Da2 (Dames)Rhienderoord
28 maa 19:00 Schuurman BZC H6 (Heren) - DWV H3 (Heren)t Timpke
28 maa 19:00 De Grunte H2 (Heren) - Schuurman BZC H5 (Heren)De Slag
29 maa 15:00 Schuurman BZC BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BM1 (Meisjes-B <17 (Bond))t Timpke
29 maa 16:15 Schuurman BZC EG2 (Gemengd-E <11) - WWV Winterswijk EG1 (Gemengd-E <11)t Timpke
29 maa 16:45 Schuurman BZC EG1 (Gemengd-E <11) - Het Ravijn EG1 (Gemengd-E <11)t Timpke
29 maa 18:00 Schuurman BZC Da1 (Dames (Bond)) - Neptunia'24 Da1 (Dames (Bond))t Timpke
4 apr 13:30 Het Ravijn EG1 (Gemengd-E <11) - Schuurman BZC EG2 (Gemengd-E <11)Het Ravijn
4 apr 14:05 Het Ravijn EG3 (Gemengd-E <11) - Schuurman BZC EG1 (Gemengd-E <11)Het Ravijn
4 apr 14:30 ENC Arnhem (SG) CG1 (Gemengd-C <15) - Schuurman BZC CG1 (Gemengd-C <15)Valkenhuizen
4 apr 15:10 Het Ravijn DG2 (Gemengd-D <13) - Schuurman BZC DG1 (Gemengd-D <13)Het Ravijn
4 apr 16:30 OZ&PC Da2 (Dames (Bond)) - Schuurman BZC Da1 (Dames (Bond))Vondersweijde
4 apr 16:35 Schuurman BZC H7 (Heren) - De Zandstuve H2 (Heren)t Timpke
4 apr 16:45 De IJsselmeeuwen Da1 (Dames) - Schuurman BZC Da2 (Dames)De IJsselslag
4 apr 17:20 Schuurman BZC H5 (Heren) - De Mors H4 (Heren)t Timpke
4 apr 18:05 Schuurman BZC H3 (Heren Reserve (Bond)) - SWOL 1894 H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 3)t Timpke
4 apr 19:30 Schuurman BZC H1 (Heren (Bond)) - PSV PSV Waterpolo H1 (Heren (Bond))t Timpke
4 apr 21:00 Schuurman BZC H2 (Heren Reserve (Bond)) - Polar Bears H3 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 1)t Timpke
5 apr 16:20 NDD DG1 (Gemengd-D <13) - Schuurman BZC DG2 (Gemengd-D <13)Sportcentrum Rozengaarde
5 apr 17:00 ZV Haerlem BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - Schuurman BZC BM1 (Meisjes-B <17 (Bond))De Planeet
5 apr 17:45 NDD H3 (Heren) - Schuurman BZC H6 (Heren)Sportcentrum Rozengaarde
5 apr 18:45 De Ham H1 (Heren (Bond)) - Schuurman BZC H1 (Heren (Bond))De Crommenije
5 apr 18:45 De Ham H2 (Heren Reserve (Bond)) - Schuurman BZC H2 (Heren Reserve (Bond))De Crommenije
11 apr 19:30 Schuurman BZC H1 (Heren (Bond)) - UZSC H1 (Heren (Bond))t Timpke
11 apr 21:00 Schuurman BZC H2 (Heren Reserve (Bond)) - UZSC H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 3)t Timpke
18 apr 16:30 Schuurman BZC EG2 (Gemengd-E <11) - Het Ravijn EG3 (Gemengd-E <11)t Timpke
18 apr 17:00 Schuurman BZC EG1 (Gemengd-E <11) - Aquapoldro EG1 (Gemengd-E <11)t Timpke
18 apr 17:30 Schuurman BZC DG1 (Gemengd-D <13) - OZ&PC DG1 (Gemengd-D <13)t Timpke
18 apr 18:00 De Veene H2 (Heren) - Schuurman BZC H5 (Heren)Het Sportpark
18 apr 18:10 Schuurman BZC Da2 (Dames) - Proteus Da1 (Dames)t Timpke
18 apr 18:40 ZV De Zaan H1 (Heren (Bond)) - Schuurman BZC H1 (Heren (Bond))De Slag
18 apr 19:10 Schuurman BZC Da1 (Dames (Bond)) - EZC Da2 (Dames (Bond))t Timpke
18 apr 19:15 De Houtrib Da1 (Dames) - Schuurman BZC Da3 (Dames)De Koploper
18 apr 19:45 Proteus H4 (Heren) - Schuurman BZC H7 (Heren)De Schaeck
18 apr 20:00 ZV De Zaan H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 3) - Schuurman BZC H2 (Heren Reserve (Bond))De Slag
18 apr 20:10 Het Y H2 (Heren Reserve (Bond)) - Schuurman BZC H3 (Heren Reserve (Bond))Sportfondsenbad Oost
18 apr 20:15 Schuurman BZC H6 (Heren) - Natare H2 (Heren)t Timpke
19 apr 15:00 Schuurman BZC BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - Polar Bears BM1 (Meisjes-B <17 (Bond))t Timpke
19 apr 16:15 Schuurman BZC H4 (Heren Reserve) - WS Twente H4 (Heren Reserve)t Timpke
DatumTijdWedstrijdUitslag
15 dec 17:00 Schuurman BZC H5 (Heren) - De Veene H2 (Heren) 12 - 19
15 dec 16:15 Schuurman BZC H7 (Heren) - ZPC De Hof H4 (Heren) 13 - 5
15 dec 15:00 Schuurman BZC BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - ZV Haerlem BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) 15 - 10
14 dec 21:00 Schuurman BZC H2 (Heren Reserve (Bond)) - ZV De Zaan H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 3) 10 - 20
14 dec 19:45 Proteus Da1 (Dames) - Schuurman BZC Da2 (Dames) 4 - 8
14 dec 19:30 Schuurman BZC H1 (Heren (Bond)) - ZV De Zaan H1 (Heren (Bond)) 12 - 18
14 dec 18:10 Triton Putten Da1 (Dames) - Schuurman BZC Da3 (Dames) 8 - 1
14 dec 18:05 Schuurman BZC H3 (Heren Reserve (Bond)) - Het Y H2 (Heren Reserve (Bond)) 8 - 19
14 dec 17:40 Het Ravijn Da3 (Dames (Bond)) - Schuurman BZC Da1 (Dames (Bond)) 9 - 13
14 dec 17:20 Schuurman BZC CG1 (Gemengd-C <15) - De Gendten CG1 (Gemengd-C <15) 15 - 6
14 dec 17:15 Natare H2 (Heren) - Schuurman BZC H6 (Heren) 7 - 8
14 dec 16:40 Schuurman BZC DG1 (Gemengd-D <13) - Het Ravijn DG2 (Gemengd-D <13) 5 - 6
14 dec 16:00 Schuurman BZC DG2 (Gemengd-D <13) - De Breuly DG1 (Gemengd-D <13) 5 - 12
14 dec 15:30 Schuurman BZC EG2 (Gemengd-E <11) - Het Ravijn EG3 (Gemengd-E <11) 11 - 3
8 dec 14:55 EZC Da2 (Dames (Bond)) - Schuurman BZC Da1 (Dames (Bond)) 9 - 7
7 dec 21:55 UZSC H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 3) - Schuurman BZC H2 (Heren Reserve (Bond)) 16 - 6
7 dec 20:40 UZSC H1 (Heren (Bond)) - Schuurman BZC H1 (Heren (Bond)) 12 - 8
7 dec 19:45 Schuurman BZC H6 (Heren) - NDD H3 (Heren) 6 - 3
7 dec 19:00 Schuurman BZC H7 (Heren) - Proteus H4 (Heren) 14 - 8
7 dec 18:55 WS Twente H4 (Heren Reserve) - Schuurman BZC H4 (Heren Reserve) 7 - 17
7 dec 18:15 Schuurman BZC Da3 (Dames) - De Houtrib Da1 (Dames) 3 - 10
7 dec 17:35 Schuurman BZC DG1 (Gemengd-D <13) - Aqua-Novio'94 DG1 (Gemengd-D <13) 8 - 11
7 dec 16:00 ZPC De Hof EG1 (Gemengd-E <11) - Schuurman BZC EG1 (Gemengd-E <11) 13 - 8
7 dec 15:00 De Mors H4 (Heren) - Schuurman BZC H5 (Heren) 12 - 7
1 dec 17:30 Schuurman BZC DG2 (Gemengd-D <13) - NDD DG1 (Gemengd-D <13) 3 - 18
1 dec 16:45 Schuurman BZC CG1 (Gemengd-C <15) - ENC Arnhem (SG) CG1 (Gemengd-C <15) 15 - 4
1 dec 16:15 Schuurman BZC EG1 (Gemengd-E <11) - Schuurman BZC EG2 (Gemengd-E <11) 16 - 6
1 dec 15:00 Schuurman BZC BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - UZSC BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) 8 - 23
30 nov 21:15 De Zandstuve H2 (Heren) - Schuurman BZC H7 (Heren) 8 - 10
30 nov 21:00 Schuurman BZC H2 (Heren Reserve (Bond)) - De Ham H2 (Heren Reserve (Bond)) 10 - 17
30 nov 19:30 Schuurman BZC H1 (Heren (Bond)) - De Ham H1 (Heren (Bond)) 13 - 15
30 nov 18:10 SWOL 1894 H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 3) - Schuurman BZC H3 (Heren Reserve (Bond)) 19 - 10
30 nov 18:05 Schuurman BZC Da1 (Dames (Bond)) - OZ&PC Da2 (Dames (Bond)) 21 - 9
30 nov 17:05 Schuurman BZC Da2 (Dames) - De Spreng Da1 (Dames) 1 - 6
24 nov 18:10 SVH H1 (Heren (Bond)) - Schuurman BZC H1 (Heren (Bond)) 9 - 10
23 nov 19:30 DWV H3 (Heren) - Schuurman BZC H6 (Heren) 4 - 11
23 nov 19:00 PSV PSV Waterpolo H1 (Heren (Bond)) - Schuurman BZC H1 (Heren (Bond)) 9 - 9
23 nov 18:30 Schuurman BZC H5 (Heren) - De Grunte H2 (Heren) 5 - 10
23 nov 18:00 DWV DG1 (Gemengd-D <13) - Schuurman BZC DG2 (Gemengd-D <13) 13 - 6
23 nov 17:30 Schuurman BZC Da2 (Dames) - ENC Arnhem (SG) Da2 (Dames) 11 - 7
23 nov 17:25 Aquapoldro DG2 (Gemengd-D <13) - Schuurman BZC DG1 (Gemengd-D <13) 3 - 22
23 nov 17:00 Schuurman BZC EG2 (Gemengd-E <11) - Aquapoldro EG1 (Gemengd-E <11) 3 - 9
23 nov 15:45 VZ&PC H2 (Heren Reserve) - Schuurman BZC H4 (Heren Reserve) 21 - 16
17 nov 17:00 Schuurman BZC H6 (Heren) - Livo H4 (Heren) 4 - 9
17 nov 16:15 Schuurman BZC H7 (Heren) - WZC-De IJsel (SG) H3 (Heren) 14 - 8
17 nov 15:00 Schuurman BZC BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - ZVL-1886 Tetteroo BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) 5 - 27
16 nov 21:00 Schuurman BZC H2 (Heren Reserve (Bond)) - ZPB H&L Productions H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 3) 12 - 16
16 nov 19:45 Neptunia'24 Da1 (Dames (Bond)) - Schuurman BZC Da1 (Dames (Bond)) 4 - 11
16 nov 19:30 Schuurman BZC H1 (Heren (Bond)) - ZPB H&L Productions H1 (Heren (Bond)) 9 - 6
16 nov 19:25 BZC Brandenburg H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 3) - Schuurman BZC H3 (Heren Reserve (Bond)) 16 - 5
16 nov 18:15 Schuurman BZC Da3 (Dames) - De Mors Da1 (Dames) 9 - 7
16 nov 17:35 Schuurman BZC DG1 (Gemengd-D <13) - ENC Arnhem (SG) DG1 (Gemengd-D <13) 15 - 2
16 nov 17:05 Schuurman BZC EG1 (Gemengd-E <11) - Aquapoldro EG1 (Gemengd-E <11) 17 - 6
16 nov 16:30 Aqua-Novio'94 Da1 (Dames) - Schuurman BZC Da2 (Dames) 9 - 5
10 nov 14:30 EZC DG1 (Gemengd-D <13) - Schuurman BZC DG1 (Gemengd-D <13) 6 - 20
10 nov 12:30 PSV PSV Waterpolo BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - Schuurman BZC BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) 13 - 8
9 nov 21:15 ZVL-1886 Tetteroo H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 1) - Schuurman BZC H2 (Heren Reserve (Bond)) 16 - 9
9 nov 20:00 Schuurman BZC H3 (Heren Reserve (Bond)) - Het Ravijn H3 (Heren Reserve (Bond)) 5 - 22
9 nov 19:45 DWK Da2 (Dames) - Schuurman BZC Da3 (Dames) 9 - 5
9 nov 19:05 Schuurman BZC Da1 (Dames (Bond)) - VZ&PC Da1 (Dames (Bond)) 10 - 8
9 nov 19:00 ZVL-1886 Tetteroo H1 (Heren (Bond)) - Schuurman BZC H1 (Heren (Bond)) 12 - 14
9 nov 18:05 Schuurman BZC Da2 (Dames) - Aquapoldro Da1 (Dames) 4 - 4
9 nov 17:20 Schuurman BZC CG1 (Gemengd-C <15) - Aqua-Novio'94 CG1 (Gemengd-C <15) 15 - 6
9 nov 16:40 Schuurman BZC DG2 (Gemengd-D <13) - PFC Rheden DG1 (Gemengd-D <13) 8 - 6
9 nov 16:00 De Spreng H2 (Heren) - Schuurman BZC H7 (Heren) 8 - 15
6 nov 21:00 Schuurman BZC H1 (Heren (Bond)) - Polar Bears H1 (Heren (Bond)) 11 - 11
3 nov 20:35 UZSC H3 (Heren Reserve (Bond)) - Schuurman BZC H3 (Heren Reserve (Bond)) 13 - 6
2 nov 21:00 Schuurman BZC H2 (Heren Reserve (Bond)) - Het Ravijn H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 3) 6 - 18
2 nov 20:05 TriVia Da1 (Dames (Bond)) - Schuurman BZC Da1 (Dames (Bond)) 6 - 5
2 nov 19:30 Schuurman BZC H1 (Heren (Bond)) - Het Ravijn H1 (Heren (Bond)) 9 - 12
2 nov 19:00 EZC H2 (Heren Reserve) - Schuurman BZC H4 (Heren Reserve) 14 - 10
2 nov 18:15 Schuurman BZC Da3 (Dames) - VZ&PC Da2 (Dames) 1 - 3
2 nov 18:15 Proteus H2 (Heren) - Schuurman BZC H6 (Heren) 14 - 7
2 nov 17:15 PFC Rheden DG2 (Gemengd-D <13) - Schuurman BZC DG2 (Gemengd-D <13) 7 - 4
2 nov 14:50 Het Ravijn EG1 (Gemengd-E <11) - Schuurman BZC EG2 (Gemengd-E <11) 22 - 1
2 nov 14:10 Het Ravijn EG3 (Gemengd-E <11) - Schuurman BZC EG1 (Gemengd-E <11) 4 - 21
2 nov 14:00 Thetis CG1 (Gemengd-C <15) - Schuurman BZC CG1 (Gemengd-C <15) 4 - 30
27 okt 14:00 Het Ravijn BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - Schuurman BZC BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) 21 - 5
26 okt 20:05 Schuurman BZC H4 (Heren Reserve) - De Rijn H2 (Heren Reserve) 12 - 8
26 okt 19:30 AZC H2 (Heren Reserve (Bond)) - Schuurman BZC H2 (Heren Reserve (Bond)) 10 - 9
26 okt 19:20 Schuurman BZC H5 (Heren) - WS Twente H5 (Heren) 16 - 6
26 okt 19:15 WZC-De IJsel (SG) Da1 (Dames) - Schuurman BZC Da3 (Dames) 9 - 10
26 okt 18:15 Schuurman BZC H3 (Heren Reserve (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H2 (Heren Reserve (Bond)) 12 - 11
26 okt 18:00 AZC H1 (Heren (Bond)) - Schuurman BZC H1 (Heren (Bond)) 14 - 8
26 okt 18:00 WZC-De IJsel (SG) H2 (Heren) - Schuurman BZC H6 (Heren) 15 - 11
26 okt 17:15 Schuurman BZC Da2 (Dames) - Thetis Da1 (Dames) 8 - 8
26 okt 17:00 De Berkelduikers H3 (Heren) - Schuurman BZC H7 (Heren) 12 - 9
26 okt 16:30 Schuurman BZC CG1 (Gemengd-C <15) - PFC Rheden CG1 (Gemengd-C <15) 26 - 1
26 okt 16:00 Schuurman BZC EG1 (Gemengd-E <11) - Het Ravijn EG1 (Gemengd-E <11) 3 - 13
26 okt 15:35 Natare DG1 (Gemengd-D <13) - Schuurman BZC DG2 (Gemengd-D <13) 8 - 7
26 okt 15:30 Schuurman BZC EG2 (Gemengd-E <11) - WWV Winterswijk EG1 (Gemengd-E <11) 1 - 16
20 okt 19:00 Scholtenhagen H1 (Heren) - Schuurman BZC H5 (Heren) 6 - 7
20 okt 18:00 Schuurman BZC Da1 (Dames (Bond)) - ZVL-1886 Tetteroo Da2 (ManMeer Cup Dames Ronde 3) 6 - 13
19 okt 21:00 Schuurman BZC H2 (Heren Reserve (Bond)) - Polar Bears H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 3) 6 - 26
19 okt 18:15 Schuurman BZC H6 (Heren) - DOS H1 (Heren) 8 - 9
19 okt 15:45 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H3 (Heren Reserve (Bond)) - Schuurman BZC H3 (Heren Reserve (Bond)) 16 - 9
13 okt 18:00 Schuurman BZC H1 (Heren (Bond)) - De Ham H1 (Heren (Bond)) 15 - 9
13 okt 16:15 Schuurman BZC BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - De Ham BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) 8 - 16
12 okt 19:45 Schuurman BZC H5 (Heren) - WS Twente H6 (Heren) 8 - 11
12 okt 19:30 De Ham H1 (Heren (Bond)) - Schuurman BZC H1 (Heren (Bond)) 9 - 8
12 okt 19:00 Schuurman BZC Da3 (Dames) - SWOL 1894 Da3 (Dames) 1 - 13
12 okt 18:00 ZPC De Hof EG1 (Gemengd-E <11) - Schuurman BZC EG2 (Gemengd-E <11) 16 - 1
12 okt 18:00 Schuurman BZC Da1 (Dames (Bond)) - WS Twente Da1 (Dames (Bond)) 13 - 5
12 okt 18:00 SWOL 1894 H3 (Heren Reserve) - Schuurman BZC H4 (Heren Reserve) 14 - 10
12 okt 17:45 VKC'03 Da1 (Dames) - Schuurman BZC Da2 (Dames) 7 - 14
12 okt 17:15 Schuurman BZC CG1 (Gemengd-C <15) - NDD CG1 (Gemengd-C <15) 18 - 2
12 okt 17:00 WWV Winterswijk EG1 (Gemengd-E <11) - Schuurman BZC EG1 (Gemengd-E <11) 13 - 4
12 okt 16:35 Schuurman BZC DG2 (Gemengd-D <13) - Livo DG1 (Gemengd-D <13) 10 - 4
6 okt 18:00 Schuurman BZC H3 (Heren Reserve (Bond)) - PSV PSV Waterpolo H2 (Heren Reserve (Bond)) 12 - 12
6 okt 17:00 Schuurman BZC H4 (Heren Reserve) - WS Twente H2 (Heren Reserve) 15 - 15
6 okt 16:15 Schuurman BZC H7 (Heren) - De Berkelduikers H3 (Heren) 17 - 8
6 okt 15:45 Schuurman BZC EG1 (Gemengd-E <11) - ZPC De Hof EG1 (Gemengd-E <11) 13 - 6
5 okt 19:00 WIDEX GZC DONK H1 (Heren (Bond)) - Schuurman BZC H1 (Heren (Bond)) 13 - 5
5 okt 18:30 Deltasteur Da1 (Dames) - Schuurman BZC Da3 (Dames) 8 - 3
5 okt 17:45 Livo CG1 (Gemengd-C <15) - Schuurman BZC CG1 (Gemengd-C <15) 1 - 18
5 okt 17:30 SWOL 1894 Da2 (ManMeer Cup Dames Ronde 1) - Schuurman BZC Da1 (Dames (Bond)) 6 - 8
5 okt 17:15 VKC'03 H2 (Heren) - Schuurman BZC H5 (Heren) 25 - 6
5 okt 16:15 WIDEX GZC DONK H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 1) - Schuurman BZC H2 (Heren Reserve (Bond)) 25 - 2
29 sep 17:50 Aqua-Novio'94 H2 (Heren Reserve (Bond)) - Schuurman BZC H3 (Heren Reserve (Bond)) 27 - 9
29 sep 17:30 ZV De Zaan BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - Schuurman BZC BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) 15 - 11
28 sep 21:00 Schuurman BZC H2 (Heren Reserve (Bond)) - SVH H2 (Heren Reserve (Bond)) 11 - 17
28 sep 20:45 DWK H2 (Heren Reserve) - Schuurman BZC H4 (Heren Reserve) 4 - 20
28 sep 19:30 Schuurman BZC H1 (Heren (Bond)) - SVH H1 (Heren (Bond)) 9 - 8
28 sep 18:40 Nunspeet Da1 (Dames) - Schuurman BZC Da2 (Dames) 6 - 6
28 sep 18:15 Schuurman BZC Da3 (Dames) - ZPC De Hof Da2 (Dames) 5 - 10
28 sep 18:00 Losser Da1 (Dames (Bond)) - Schuurman BZC Da1 (Dames (Bond)) 7 - 17
28 sep 17:30 Schuurman BZC H7 (Heren) - De IJsselmeeuwen H4 (Heren) 16 - 3
28 sep 16:45 De Spreng DG1 (Gemengd-D <13) - Schuurman BZC DG1 (Gemengd-D <13) 1 - 15
28 sep 16:00 Schuurman BZC EG2 (Gemengd-E <11) - Schuurman BZC EG1 (Gemengd-E <11) 5 - 12
28 sep 16:00 De IJsselmeeuwen CG2 (Gemengd-C <15) - Schuurman BZC CG1 (Gemengd-C <15) 0 - 22
26 sep 20:00 Polar Bears H1 (Heren (Bond)) - Schuurman BZC H1 (Heren (Bond)) 0 - 0
22 sep 18:40 Schuurman BZC H4 (Heren Reserve) - WS Twente H3 (Heren Reserve) 7 - 12
22 sep 17:55 Schuurman BZC H5 (Heren) - EZC H4 (Heren) 9 - 10
22 sep 17:00 Schuurman BZC Da1 (Dames (Bond)) - Het Ravijn Da3 (Dames (Bond)) 8 - 6
22 sep 16:15 Schuurman BZC CG1 (Gemengd-C <15) - DWV CG1 (Gemengd-C <15) 18 - 1
22 sep 15:35 Schuurman BZC DG2 (Gemengd-D <13) - Thetis DG1 (Gemengd-D <13) 12 - 9
21 sep 20:30 De IJsselmeeuwen H3 (Heren) - Schuurman BZC H6 (Heren) 5 - 11
21 sep 20:00 UZSC H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 3) - Schuurman BZC H2 (Heren Reserve (Bond)) 13 - 8
21 sep 19:00 Schuurman BZC Da1 (Dames (Bond)) - ZPB H&L Productions Da2 (Dames Reserve (Bond)) 11 - 10
21 sep 18:30 EZC Da3 (Dames) - Schuurman BZC Da3 (Dames) 5 - 7
21 sep 18:00 Schuurman BZC Da2 (Dames) - ZPC De Hof Da1 (Dames) 6 - 8
21 sep 17:00 De Berkelduikers H2 (Heren) - Schuurman BZC H7 (Heren) 12 - 7
14 sep 18:15 Schuurman BZC H6 (Heren) - NDD H4 (Heren) 10 - 9
14 sep 18:00 De Breuly DG1 (Gemengd-D <13) - Schuurman BZC DG2 (Gemengd-D <13) 13 - 3
14 sep 17:45 De Gendten CG1 (Gemengd-C <15) - Schuurman BZC CG1 (Gemengd-C <15) 6 - 18
14 sep 17:35 Schuurman BZC DG1 (Gemengd-D <13) - WS Twente DG1 (Gemengd-D <13) 20 - 5
14 sep 17:30 ZPC De Hof H4 (Heren) - Schuurman BZC H7 (Heren) 9 - 10
14 sep 16:45 Aquapoldro EG1 (Gemengd-E <11) - Schuurman BZC EG2 (Gemengd-E <11) 13 - 3
Verenigingsinformatie
NaamSchuurman BZC
Accommodatiegegevenst Timpke
BORCULO