TeamPoule
JAWS Amsterdam H1 (Heren (Bond)) Bond 1e divisie A
JAWS Amsterdam H2 (Heren Reserve) Reserve 1e klasse A
JAWS Amsterdam H3 (Heren) 4e klasse A
DatumTijdWedstrijdLocatie
29 jan 17:15 JAWS Amsterdam H1 (Heren (Bond)) - BZC Brandenburg H1 (Heren (Bond))De Mirandabad
29 jan 18:35 JAWS Amsterdam H3 (Heren) - DJK-ZAR H5 (Heren)De Mirandabad
29 jan 19:20 JAWS Amsterdam H2 (Heren Reserve) - De Ham H4 (Heren Reserve)De Mirandabad
5 feb 17:15 JAWS Amsterdam H3 (Heren) - Oceanus H4 (Heren)De Mirandabad
5 feb 18:00 JAWS Amsterdam H2 (Heren Reserve) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H6 (Heren Reserve)De Mirandabad
5 feb 19:00 JAWS Amsterdam H1 (Heren (Bond)) - De Linge/PCG (SG) H1 (Heren (Bond))De Mirandabad
12 feb 18:35 KZC H4 (Heren) - JAWS Amsterdam H3 (Heren)Sportfondsenbad Beverwijk
12 feb 20:30 DAW H2 (Heren Reserve) - JAWS Amsterdam H2 (Heren Reserve)Sportcomplex Hoornsevaart
19 feb 18:30 BZ&PC H1 (Heren (Bond)) - JAWS Amsterdam H1 (Heren (Bond))De Kuil
12 maa 17:15 JAWS Amsterdam H2 (Heren Reserve) - Watervlo H2 (Heren Reserve)De Mirandabad
12 maa 18:15 JAWS Amsterdam H1 (Heren (Bond)) - Aqua-Novio'94 H1 (Heren (Bond))De Mirandabad
12 maa 19:35 JAWS Amsterdam H3 (Heren) - De Snippen H2 (Heren)De Mirandabad
19 maa 17:15 JAWS Amsterdam H3 (Heren) - Het Y H5 (Heren)De Mirandabad
19 maa 18:55 Het Y H1 (Heren (Bond)) - JAWS Amsterdam H1 (Heren (Bond))Sportfondsenbad Oost
26 maa 18:15 DJK-ZAR H2 (Heren Reserve) - JAWS Amsterdam H2 (Heren Reserve)Sportplaza Mercator
26 maa 18:30 OZ&PC H1 (Heren (Bond)) - JAWS Amsterdam H1 (Heren (Bond))Vondersweijde
26 maa 19:00 De Ham H6 (Heren) - JAWS Amsterdam H3 (Heren)Zaangolf
2 apr 18:00 JAWS Amsterdam H2 (Heren Reserve) - Oceanus H3 (Heren Reserve)De Mirandabad
2 apr 19:00 JAWS Amsterdam H1 (Heren (Bond)) - MNC Dordrecht H1 (Heren (Bond))De Mirandabad
9 apr 19:30 SWOL 1894 H1 (Heren (Bond)) - JAWS Amsterdam H1 (Heren (Bond))De Vrolijkheid
9 apr 20:05 ZV De Zaan H8 (Heren) - JAWS Amsterdam H3 (Heren)De Slag
9 apr 21:00 DWT H2 (Heren Reserve) - JAWS Amsterdam H2 (Heren Reserve)Boerhaavebad
23 apr 17:15 JAWS Amsterdam H1 (Heren (Bond)) - Het Y H1 (Heren (Bond))De Mirandabad
23 apr 18:35 JAWS Amsterdam H3 (Heren) - AZ&PC De Futen H3 (Heren)De Mirandabad
23 apr 19:20 JAWS Amsterdam H2 (Heren Reserve) - Zwemvereniging Utrecht H2 (Heren Reserve)De Mirandabad
14 mei 17:15 JAWS Amsterdam H1 (Heren (Bond)) - VZV H1 (Heren (Bond))De Mirandabad
21 mei 18:50 VZC H1 (Heren (Bond)) - JAWS Amsterdam H1 (Heren (Bond))De Vallei
28 mei 17:15 JAWS Amsterdam H1 (Heren (Bond)) - ZV Haerlem H1 (Heren (Bond))De Mirandabad
DatumTijdWedstrijdUitslag
27 nov 20:30 Zwemvereniging Utrecht H2 (Heren Reserve) - JAWS Amsterdam H2 (Heren Reserve) 14 - 8
20 nov 17:45 JAWS Amsterdam H1 (Heren (Bond)) - SWOL 1894 H1 (Heren (Bond)) 12 - 12
20 nov 16:45 JAWS Amsterdam H2 (Heren Reserve) - DWT H2 (Heren Reserve) 5 - 8
20 nov 16:00 JAWS Amsterdam H3 (Heren) - ZV De Zaan H8 (Heren) 5 - 11
13 nov 19:45 MNC Dordrecht H1 (Heren (Bond)) - JAWS Amsterdam H1 (Heren (Bond)) 12 - 7
13 nov 17:45 Oceanus H3 (Heren Reserve) - JAWS Amsterdam H2 (Heren Reserve) 8 - 10
6 nov 18:05 JAWS Amsterdam H2 (Heren Reserve) - DJK-ZAR H2 (Heren Reserve) 5 - 7
6 nov 17:20 JAWS Amsterdam H3 (Heren) - De Ham H6 (Heren) 8 - 10
6 nov 16:00 JAWS Amsterdam H1 (Heren (Bond)) - OZ&PC H1 (Heren (Bond)) 11 - 11
30 okt 21:05 De Snippen H2 (Heren) - JAWS Amsterdam H3 (Heren) 9 - 3
30 okt 18:30 Watervlo H2 (Heren Reserve) - JAWS Amsterdam H2 (Heren Reserve) 16 - 8
17 okt 15:30 Aqua-Novio'94 H1 (Heren (Bond)) - JAWS Amsterdam H1 (Heren (Bond)) 3 - 9
16 okt 16:45 Oceanus H4 (Heren) - JAWS Amsterdam H3 (Heren) 10 - 6
9 okt 20:30 JAWS Amsterdam H1 (Heren (Bond)) - BZ&PC H1 (Heren (Bond)) 5 - 8
9 okt 19:30 JAWS Amsterdam H2 (Heren Reserve) - DAW H2 (Heren Reserve) 15 - 9
9 okt 18:45 JAWS Amsterdam H3 (Heren) - KZC H4 (Heren) 10 - 15
2 okt 19:45 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H6 (Heren Reserve) - JAWS Amsterdam H2 (Heren Reserve) 10 - 9
2 okt 19:00 De Linge/PCG (SG) H1 (Heren (Bond)) - JAWS Amsterdam H1 (Heren (Bond)) 14 - 12
25 sep 20:15 Het Y H3 (Heren Reserve) - JAWS Amsterdam H2 (Heren Reserve) 9 - 8
25 sep 18:05 Amsterdam Waterproof H1 (Heren) - JAWS Amsterdam H3 (Heren) 8 - 8
18 sep 18:30 HZC de Robben H2 (Heren Reserve) - JAWS Amsterdam H2 (Heren Reserve) 21 - 7
18 sep 18:00 ZPCH H4 (Heren) - JAWS Amsterdam H3 (Heren) 7 - 5
Verenigingsinformatie
NaamJAWS Amsterdam
AccommodatiegegevensDe Mirandabad
AMSTERDAM