DatumTijdWedstrijdLocatie
14 dec 17:30 JAWS Amsterdam H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1) - De Vennen H1 (Heren (Bond))De Mirandabad
14 dec 18:45 De Waterwolf De Waterwolf Da1/Het Y Da4 (Dames) - JAWS Amsterdam Da1 (Dames)Sportfondsenbad Oost
14 dec 21:05 DJK-ZAR H4 (Heren) - JAWS Amsterdam H3 (Heren)Sportplaza Mercator
11 jan 18:55 Wiekslag H1 (Heren (Bond)) - JAWS Amsterdam H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1)Sportcentrum Blokweer
12 jan 16:30 JAWS Amsterdam Da1 (Dames) - Watervlo Da3 (Dames)De Mirandabad
12 jan 17:15 JAWS Amsterdam H3 (Heren) - DJK-ZAR H3 (Heren)De Mirandabad
12 jan 18:00 JAWS Amsterdam H2 (Heren Reserve) - DWT H2 (Heren Reserve)De Mirandabad
18 jan 14:15 ZPCH Da1 (Dames) - JAWS Amsterdam Da1 (Dames)Sportcomplex Koning Willem Alexander
18 jan 17:50 De Ham H4 (Heren Reserve) - JAWS Amsterdam H2 (Heren Reserve)De Crommenije
18 jan 18:45 DWT H3 (Heren) - JAWS Amsterdam H3 (Heren)Boerhaavebad
25 jan 17:30 JAWS Amsterdam H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1) - De Treffers H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1)De Mirandabad
25 jan 19:00 DJK-ZAR H2 (Heren Reserve) - JAWS Amsterdam H2 (Heren Reserve)Sportplaza Mercator
25 jan 19:30 Aquarijn Da3 (Dames) - JAWS Amsterdam Da1 (Dames)Sportcomplex Merwestein
1 feb 20:20 De Linge/PCG (SG) H1 (Heren (Bond)) - JAWS Amsterdam H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1)Caribabad
2 feb 19:00 JAWS Amsterdam Da1 (Dames) - West-Friesland (SG) Da2 (Dames)De Mirandabad
2 feb 19:45 JAWS Amsterdam H3 (Heren) - Het Y H5 (Heren)De Mirandabad
2 feb 20:30 JAWS Amsterdam H2 (Heren Reserve) - Het Y H4 (Heren Reserve)De Mirandabad
8 feb 17:30 JAWS Amsterdam H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1) - Katwijk H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1)De Mirandabad
8 feb 18:00 Oceanus H3 (Heren Reserve) - JAWS Amsterdam H2 (Heren Reserve)De Waterlelie
8 feb 19:45 De Dolfijn H3 (Heren) - JAWS Amsterdam H3 (Heren)Sloterparkbad
15 feb 18:15 ZPC De Zeeuwse Kust H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1) - JAWS Amsterdam H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1)Vrijburgbad Vlissingen
1 maa 16:30 JAWS Amsterdam H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1) - d'ELFT H1 (Heren (Bond))De Mirandabad
7 maa 17:45 De Dolfijn Da2 (Dames) - JAWS Amsterdam Da1 (Dames)Sloterparkbad
7 maa 19:25 De Dolfijn H2 (Heren Reserve) - JAWS Amsterdam H2 (Heren Reserve)Sloterparkbad
7 maa 19:30 ZV De Zaan H5 (Heren) - JAWS Amsterdam H3 (Heren)De Slag
7 maa 21:10 ZVVS H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1) - JAWS Amsterdam H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1)De Kulk
15 maa 17:30 JAWS Amsterdam Da1 (Dames) - ZPCH Da1 (Dames)De Mirandabad
15 maa 18:15 JAWS Amsterdam H3 (Heren) - DWT H3 (Heren)De Mirandabad
15 maa 19:00 JAWS Amsterdam H2 (Heren Reserve) - De Ham H4 (Heren Reserve)De Mirandabad
22 maa 16:30 JAWS Amsterdam Da1 (Dames) - De Snippen Da1 (Dames)De Mirandabad
22 maa 17:15 JAWS Amsterdam H3 (Heren) - ZV Haerlem H4 (Heren)De Mirandabad
22 maa 18:00 JAWS Amsterdam H2 (Heren Reserve) - DAW H2 (Heren Reserve)De Mirandabad
22 maa 19:00 JAWS Amsterdam H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1) - Zwemvereniging Utrecht H1 (Heren (Bond))De Mirandabad
29 maa 16:30 JAWS Amsterdam Da1 (Dames) - De Ham Da5 (Dames)De Mirandabad
29 maa 17:15 JAWS Amsterdam H3 (Heren) - VZV H4 (Heren)De Mirandabad
29 maa 18:00 JAWS Amsterdam H2 (Heren Reserve) - Watervlo H2 (Heren Reserve)De Mirandabad
29 maa 19:00 JAWS Amsterdam H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1) - ZPC De Zeeuwse Kust H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1)De Mirandabad
4 apr 15:30 ZV De Zaan H6 (Heren) - JAWS Amsterdam H3 (Heren)De Slag
4 apr 16:15 ZV De Zaan Da5 (Dames) - JAWS Amsterdam Da1 (Dames)De Slag
4 apr 18:15 Zwemvereniging Utrecht H2 (Heren Reserve) - JAWS Amsterdam H2 (Heren Reserve)De Kwakel
4 apr 19:30 Watervlo H1 (Heren (Bond)) - JAWS Amsterdam H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1)Fletiomare
18 apr 18:00 JAWS Amsterdam Da1 (Dames) - De Reuring Da1 (Dames)De Mirandabad
18 apr 18:45 JAWS Amsterdam H3 (Heren) - ZV Haerlem H5 (Heren)De Mirandabad
18 apr 19:30 JAWS Amsterdam H2 (Heren Reserve) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H6 (Heren Reserve)De Mirandabad
18 apr 20:30 JAWS Amsterdam H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1) - DZT'62 H1 (ManMeer Cup Heren ronde 2)De Mirandabad
DatumTijdWedstrijdUitslag
8 dec 18:15 DZT'62 H1 (ManMeer Cup Heren ronde 2) - JAWS Amsterdam H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1) 18 - 10
7 dec 20:45 ZV Haerlem H5 (Heren) - JAWS Amsterdam H3 (Heren) 11 - 4
7 dec 18:30 De Reuring Da1 (Dames) - JAWS Amsterdam Da1 (Dames) 9 - 6
7 dec 16:15 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H6 (Heren Reserve) - JAWS Amsterdam H2 (Heren Reserve) 6 - 6
1 dec 19:00 JAWS Amsterdam H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1) - Watervlo H1 (Heren (Bond)) 22 - 10
1 dec 18:00 JAWS Amsterdam H2 (Heren Reserve) - Zwemvereniging Utrecht H2 (Heren Reserve) 9 - 12
1 dec 17:15 JAWS Amsterdam H3 (Heren) - ZV De Zaan H6 (Heren) 4 - 14
1 dec 16:30 JAWS Amsterdam Da1 (Dames) - ZV De Zaan Da5 (Dames) 9 - 10
24 nov 17:15 JAWS Amsterdam H2 (Heren Reserve) - Oceanus H3 (Heren Reserve) 7 - 4
24 nov 16:30 JAWS Amsterdam H3 (Heren) - De Dolfijn H3 (Heren) 10 - 6
23 nov 19:00 JAWS Amsterdam H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1) - BZ&PC H1 (Heren (Bond)) 8 - 15
16 nov 20:00 Zwemvereniging Utrecht H1 (Heren (Bond)) - JAWS Amsterdam H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1) 5 - 16
16 nov 20:00 ZV Haerlem H4 (Heren) - JAWS Amsterdam H3 (Heren) 11 - 3
16 nov 19:35 De Snippen Da1 (Dames) - JAWS Amsterdam Da1 (Dames) 1 - 6
16 nov 19:35 DAW H2 (Heren Reserve) - JAWS Amsterdam H2 (Heren Reserve) 13 - 7
9 nov 20:00 JAWS Amsterdam H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1) - ZVVS H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1) 17 - 8
9 nov 19:00 JAWS Amsterdam H2 (Heren Reserve) - De Dolfijn H2 (Heren Reserve) 9 - 11
9 nov 18:15 JAWS Amsterdam H3 (Heren) - ZV De Zaan H5 (Heren) 5 - 13
9 nov 17:30 JAWS Amsterdam Da1 (Dames) - De Dolfijn Da2 (Dames) 14 - 3
3 nov 17:55 De Ham Da5 (Dames) - JAWS Amsterdam Da1 (Dames) 2 - 6
2 nov 20:55 d'ELFT H1 (Heren (Bond)) - JAWS Amsterdam H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1) 4 - 13
2 nov 19:45 Watervlo H2 (Heren Reserve) - JAWS Amsterdam H2 (Heren Reserve) 6 - 8
2 nov 16:00 VZV H4 (Heren) - JAWS Amsterdam H3 (Heren) 8 - 8
19 okt 20:45 De Otters Het Gooi H2 (Heren Reserve) - JAWS Amsterdam H2 (Heren Reserve) 16 - 11
19 okt 19:00 Katwijk H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1) - JAWS Amsterdam H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1) 3 - 7
13 okt 16:00 SWOL 1894 H1 (ManMeer Cup Heren ronde 2) - JAWS Amsterdam H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1) 8 - 9
12 okt 20:45 Het Y H4 (Heren Reserve) - JAWS Amsterdam H2 (Heren Reserve) 10 - 8
12 okt 19:50 West-Friesland (SG) Da2 (Dames) - JAWS Amsterdam Da1 (Dames) 8 - 8
12 okt 19:15 Het Y H5 (Heren) - JAWS Amsterdam H3 (Heren) 16 - 2
12 okt 18:00 JAWS Amsterdam H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1) - De Linge/PCG (SG) H1 (Heren (Bond)) 13 - 13
6 okt 16:30 JAWS Amsterdam H2 (Heren Reserve) - DJK-ZAR H2 (Heren Reserve) 11 - 9
5 okt 19:45 De Treffers H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1) - JAWS Amsterdam H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1) 6 - 14
28 sep 21:05 DJK-ZAR H3 (Heren) - JAWS Amsterdam H3 (Heren) 12 - 6
28 sep 20:15 DWT H2 (Heren Reserve) - JAWS Amsterdam H2 (Heren Reserve) 4 - 6
28 sep 18:00 Watervlo Da3 (Dames) - JAWS Amsterdam Da1 (Dames) 0 - 8
28 sep 17:30 JAWS Amsterdam H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1) - Wiekslag H1 (Heren (Bond)) 12 - 7
22 sep 18:00 JAWS Amsterdam H2 (Heren Reserve) - De Otters Het Gooi H2 (Heren Reserve) 9 - 9
22 sep 17:15 JAWS Amsterdam H3 (Heren) - DJK-ZAR H4 (Heren) 6 - 3
22 sep 16:30 JAWS Amsterdam Da1 (Dames) - De Waterwolf De Waterwolf Da1/Het Y Da4 (Dames) 9 - 8
21 sep 20:10 Z&PC Rotterdam H1 (Heren (Bond)) - JAWS Amsterdam H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1) 4 - 13
14 sep 16:30 De Vennen H1 (Heren (Bond)) - JAWS Amsterdam H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1) 15 - 18
14 sep 14:00 JAWS Amsterdam Da1 (Dames) - Aquarijn Da3 (Dames) 13 - 2
Verenigingsinformatie
NaamJAWS Amsterdam
AccommodatiegegevensDe Mirandabad
AMSTERDAM