DatumTijdWedstrijdLocatie
29 jan 14:00 BZ&PC BZ&PC EG*1 (Gemengd-E <11) - De Reigers (SG) de Reigers EG*1 (Gemengd-E <11)De Kuil
29 jan 17:15 De Kempvis Da3 (Dames) - De Reigers (SG) Da1 (Dames)Rivièrabad
29 jan 17:55 Aquadraat (SG) H4 (Heren) - De Reigers (SG) H5 (Heren)De Does
29 jan 19:30 WZC (SG) H3 (Heren) - De Reigers (SG) H3 (Heren)De Veur
29 jan 19:30 De Reigers (SG) de Reigers BJ*1 (Jongens-B <17) - ZVL-1886 Center ZVL-1886 BJ*2 (Jongens-B <17)De Waterthor
29 jan 20:15 De Reigers (SG) H1 (Heren (Bond)) - WZC (SG) H1 (Heren (Bond))De Waterthor
5 feb 15:35 WZC (SG) WZC EG*1 (Gemengd-E <11) - De Reigers (SG) de Reigers EG*1 (Gemengd-E <11)De Veur
5 feb 15:55 BZ&PC Da3 (Dames) - De Reigers (SG) Da1 (Dames)De Kuil
5 feb 19:30 De Reigers (SG) de Reigers BJ*1 (Jongens-B <17) - Sassenheim BJ1 (Jongens-B <17)De Waterthor
5 feb 20:15 De Reigers (SG) H2 (Heren Reserve (Bond)) - SVH H3 (Heren Reserve (Bond))De Waterthor
5 feb 21:15 De Reigers (SG) H1 (Heren (Bond)) - De Warande H1 (Heren (Bond))De Waterthor
6 feb 17:50 MNC Dordrecht H6 (Heren) - De Reigers (SG) H3 (Heren)Sportboulevard
12 feb 17:50 De Reigers (SG) de Reigers EG*1 (Gemengd-E <11) - Z&PC De Gouwe De Gouwe EG*2 (Gemengd-E <11)Overbosch
12 feb 18:30 De Reigers (SG) H3 (Heren) - De Kempvis H3 (Heren)Overbosch
12 feb 19:15 De Reigers (SG) H4 (Heren) - Wave H2 (Heren)Overbosch
12 feb 20:00 De Reigers (SG) H5 (Heren) - De Vliet (SG) H3 (Heren)Overbosch
19 feb 18:55 BZC H1 (Heren (Bond)) - De Reigers (SG) H1 (Heren (Bond))De Hofstee
19 feb 20:05 ZVVS H2 (Heren Reserve (Bond)) - De Reigers (SG) H2 (Heren Reserve (Bond))De Kulk
12 maa 16:00 De Plas EG1 (Gemengd-E <11) - De Reigers (SG) de Reigers EG*1 (Gemengd-E <11)De Wel
12 maa 16:50 WIDEX GZC DONK H6 (Heren) - De Reigers (SG) H4 (Heren)Groenhovenbad
12 maa 17:45 De Reigers (SG) de Reigers DG*1 (Gemengd-D <13) - Waterpolo Residentie (SG) WP Residentie/DES DG 1 (Gemengd-D <13)Overbosch
12 maa 18:30 Zwemvereniging Westland Da1 (Dames) - De Reigers (SG) Da1 (Dames)Zwembad Maesemunde
12 maa 19:30 De Reigers (SG) de Reigers BJ*1 (Jongens-B <17) - Vivax Vivax BJ*1 (Jongens-B <17)De Waterthor
12 maa 20:15 De Reigers (SG) H2 (Heren Reserve (Bond)) - d'ELFT H2 (Heren Reserve (Bond))De Waterthor
12 maa 20:30 WZC (SG) H6 (Heren) - De Reigers (SG) H5 (Heren)De Veur
12 maa 21:15 De Reigers (SG) H1 (Heren (Bond)) - Z&PC De Gouwe H1 (Heren (Bond))De Waterthor
13 maa 18:25 ZPB H&L Productions H5 (Heren) - De Reigers (SG) H3 (Heren)Inge de Bruijn Zwembad
19 maa 14:55 AZC H7 (Heren) - De Reigers (SG) H5 (Heren)AquaRijn
19 maa 17:45 De Reigers (SG) de Reigers DG*1 (Gemengd-D <13) - Aquadraat (SG) DG2 (Gemengd-D <13)Overbosch
19 maa 18:30 De Reigers (SG) de Reigers BJ*1 (Jongens-B <17) - De Vliet (SG) de Vliet BJ*1 (Jongens-B <17)Overbosch
19 maa 19:00 OZV H1 (Heren (Bond)) - De Reigers (SG) H1 (Heren (Bond))H2O
26 maa 15:35 ZVL-1886 Center DG2 (Gemengd-D <13) - De Reigers (SG) de Reigers DG*1 (Gemengd-D <13)De Zijl
26 maa 17:30 Z&PC De Gouwe De Gouwe BJ*1 (Jongens-B <17) - De Reigers (SG) de Reigers BJ*1 (Jongens-B <17)De Sniep
26 maa 19:05 De Reigers (SG) de Reigers EG*1 (Gemengd-E <11) - ZVL-1886 Center EG3 (Gemengd-E <11)Overbosch
26 maa 19:15 Wiekslag H2 (Heren Reserve (Bond)) - De Reigers (SG) H2 (Heren Reserve (Bond))Sportcentrum Blokweer
26 maa 19:45 De Reigers (SG) H4 (Heren) - Z&PC De Gouwe H4 (Heren)Overbosch
26 maa 19:45 De Reigers (SG) Da1 (Dames) - AZC Da2 (Dames)De Waterthor
26 maa 20:10 ZZ&PC De Devel H1 (Heren (Bond)) - De Reigers (SG) H1 (Heren (Bond))De Hoge Devel B.V.
26 maa 20:30 De Reigers (SG) H5 (Heren) - AZL H1 (Heren)De Waterthor
26 maa 20:30 De Reigers (SG) H3 (Heren) - Z&PC De Gouwe H3 (Heren)Overbosch
2 apr 17:30 d'ELFT Delft/ZVVS BJ 2 (Jongens-B <17) - De Reigers (SG) de Reigers BJ*1 (Jongens-B <17)De Kulk
2 apr 17:45 De Reigers (SG) de Reigers DG*1 (Gemengd-D <13) - De Plas De Plas DG*1 (Gemengd-D <13)Overbosch
2 apr 17:50 Sassenheim Da2 (Dames) - De Reigers (SG) Da1 (Dames)Wasbeek
2 apr 18:30 De Reigers (SG) H3 (Heren) - Katwijk H4 (Heren)Overbosch
2 apr 19:15 De Reigers (SG) H4 (Heren) - WZC (SG) H4 (Heren)Overbosch
2 apr 19:40 Vivax H1 (Heren) - De Reigers (SG) H5 (Heren)Poelmeer
2 apr 20:40 Zwemvereniging Westland H1 (Heren (Bond)) - De Reigers (SG) H1 (Heren (Bond))Zwembad Maesemunde
9 apr 16:00 Katwijk DG1 (Gemengd-D <13) - De Reigers (SG) de Reigers DG*1 (Gemengd-D <13)Aquamar
9 apr 17:30 Katwijk H6 (Heren) - De Reigers (SG) H4 (Heren)Aquamar
9 apr 17:50 De Reigers (SG) de Reigers EG*1 (Gemengd-E <11) - Zwemvereniging Westland EG1 (Gemengd-E <11)Overbosch
9 apr 18:15 NieMo Barracuda H2 (Heren) - De Reigers (SG) H3 (Heren)Polderbad
9 apr 18:30 De Reigers (SG) Da1 (Dames) - De Linge/PCG (SG) Da2 (Dames)Overbosch
9 apr 19:15 De Reigers (SG) H5 (Heren) - ZVL-1886 Center H9 (Heren)Overbosch
9 apr 19:30 De Reigers (SG) de Reigers BJ*1 (Jongens-B <17) - Katwijk BJ1 (Jongens-B <17)De Waterthor
9 apr 20:15 De Reigers (SG) H2 (Heren Reserve (Bond)) - BZ&PC H3 (Heren Reserve (Bond))De Waterthor
9 apr 21:15 De Reigers (SG) H1 (Heren (Bond)) - WZK Zwemmen H1 (Heren (Bond))De Waterthor
23 apr 16:00 De Plas H4 (Heren) - De Reigers (SG) H5 (Heren)De Wel
23 apr 16:15 Waterpolo Den Haag (SG) H4 (Heren Reserve (Bond)) - De Reigers (SG) H2 (Heren Reserve (Bond))Hofbad
23 apr 17:50 De Reigers (SG) de Reigers EG*1 (Gemengd-E <11) - NieMo Barracuda EG1 (Gemengd-E <11)Overbosch
23 apr 18:15 SCOMZeehondDuck (SG) Da1 (Dames) - De Reigers (SG) Da1 (Dames)De Rozenburcht
23 apr 18:15 WZK Zwemmen WZK/AZL BJ 1 (Jongens-B <17) - De Reigers (SG) de Reigers BJ*1 (Jongens-B <17)Sterrenbad
23 apr 18:30 De Reigers (SG) de Reigers DG*1 (Gemengd-D <13) - OZV OZV DG*1 (Gemengd-D <13)Overbosch
23 apr 19:15 De Reigers (SG) H4 (Heren) - BZ&PC H5 (Heren)Overbosch
23 apr 20:00 De Reigers (SG) H3 (Heren) - d'ELFT H3 (Heren)Overbosch
23 apr 20:15 SBC2000 H1 (Heren (Bond)) - De Reigers (SG) H1 (Heren (Bond))Zwembad de Wisselaar
14 mei 19:45 De Reigers (SG) H1 (Heren (Bond)) - Wave H1 (Heren (Bond))De Waterthor
14 mei 21:00 De Reigers (SG) H2 (Heren Reserve (Bond)) - WIDEX GZC DONK H5 (Heren Reserve (Bond))De Waterthor
28 mei 19:45 De Reigers (SG) H2 (Heren Reserve (Bond)) - ZVL-1886 Center H5 (Heren Reserve (Bond))De Waterthor
28 mei 20:45 De Reigers (SG) H1 (Heren (Bond)) - De Kempvis H1 (Heren (Bond))De Waterthor
26 jun 14:15 De Reigers (SG) MINI1 (Mini polo) - De Reigers (SG) MINI1 (Mini polo)Overbosch
DatumTijdWedstrijdUitslag
27 nov 20:15 De Reigers (SG) H5 (Heren) - De Plas H4 (Heren) 1 - 11
27 nov 19:45 De Reigers (SG) de Reigers BJ*1 (Jongens-B <17) - WZK Zwemmen WZK/AZL BJ 1 (Jongens-B <17) 2 - 4
27 nov 19:30 De Reigers (SG) Da1 (Dames) - SCOMZeehondDuck (SG) Da1 (Dames) 5 - 9
27 nov 18:10 OZV OZV DG*1 (Gemengd-D <13) - De Reigers (SG) de Reigers DG*1 (Gemengd-D <13) 6 - 4
27 nov 16:15 BZ&PC H5 (Heren) - De Reigers (SG) H4 (Heren) 10 - 8
27 nov 16:00 NieMo Barracuda EG1 (Gemengd-E <11) - De Reigers (SG) de Reigers EG*1 (Gemengd-E <11) 10 - 10
20 nov 21:15 De Reigers (SG) H3 (Heren) - NieMo Barracuda H2 (Heren) 5 - 4
20 nov 20:50 ZVL-1886 Center H9 (Heren) - De Reigers (SG) H5 (Heren) 8 - 5
20 nov 20:30 De Reigers (SG) H4 (Heren) - Katwijk H6 (Heren) 13 - 4
20 nov 19:50 BZ&PC H3 (Heren Reserve (Bond)) - De Reigers (SG) H2 (Heren Reserve (Bond)) 7 - 6
20 nov 19:45 De Reigers (SG) de Reigers DG*1 (Gemengd-D <13) - Katwijk DG1 (Gemengd-D <13) 7 - 10
20 nov 17:10 Katwijk BJ1 (Jongens-B <17) - De Reigers (SG) de Reigers BJ*1 (Jongens-B <17) 9 - 2
20 nov 16:30 De Linge/PCG (SG) Da2 (Dames) - De Reigers (SG) Da1 (Dames) 5 - 4
20 nov 15:45 Zwemvereniging Westland EG1 (Gemengd-E <11) - De Reigers (SG) de Reigers EG*1 (Gemengd-E <11) 5 - 8
13 nov 19:30 De Reigers (SG) de Reigers BJ*1 (Jongens-B <17) - d'ELFT Delft/ZVVS BJ 2 (Jongens-B <17) 2 - 11
13 nov 19:15 De Reigers (SG) H5 (Heren) - Vivax H1 (Heren) 3 - 14
13 nov 18:30 De Reigers (SG) Da1 (Dames) - Sassenheim Da2 (Dames) 2 - 10
13 nov 18:15 Katwijk H4 (Heren) - De Reigers (SG) H3 (Heren) 5 - 7
13 nov 17:30 WZC (SG) H4 (Heren) - De Reigers (SG) H4 (Heren) 10 - 2
7 nov 18:30 Z&PC De Gouwe H4 (Heren) - De Reigers (SG) H4 (Heren) 2 - 9
6 nov 21:20 Z&PC De Gouwe H3 (Heren) - De Reigers (SG) H3 (Heren) 7 - 5
6 nov 21:15 AZL H1 (Heren) - De Reigers (SG) H5 (Heren) 17 - 3
6 nov 21:15 De Reigers (SG) H1 (Heren (Bond)) - ZZ&PC De Devel H1 (Heren (Bond)) 12 - 9
6 nov 20:15 De Reigers (SG) H2 (Heren Reserve (Bond)) - Wiekslag H2 (Heren Reserve (Bond)) 13 - 5
6 nov 19:30 De Reigers (SG) de Reigers BJ*1 (Jongens-B <17) - Z&PC De Gouwe De Gouwe BJ*1 (Jongens-B <17) 1 - 8
6 nov 17:45 De Reigers (SG) de Reigers DG*1 (Gemengd-D <13) - ZVL-1886 Center DG2 (Gemengd-D <13) 9 - 7
6 nov 17:30 AZC Da2 (Dames) - De Reigers (SG) Da1 (Dames) 5 - 5
6 nov 17:10 ZVL-1886 Center EG3 (Gemengd-E <11) - De Reigers (SG) de Reigers EG*1 (Gemengd-E <11) 6 - 20
31 okt 15:30 Waterpolo Residentie (SG) WP Residentie/DES DG 1 (Gemengd-D <13) - De Reigers (SG) de Reigers DG*1 (Gemengd-D <13) 12 - 9
30 okt 20:30 De Reigers (SG) H3 (Heren) - ZPB H&L Productions H5 (Heren) 13 - 9
30 okt 19:45 De Reigers (SG) H4 (Heren) - WIDEX GZC DONK H6 (Heren) 4 - 4
30 okt 19:15 De Reigers (SG) H5 (Heren) - WZC (SG) H6 (Heren) 2 - 19
30 okt 18:30 De Reigers (SG) Da1 (Dames) - Zwemvereniging Westland Da1 (Dames) 7 - 1
30 okt 18:15 Vivax Vivax BJ*1 (Jongens-B <17) - De Reigers (SG) de Reigers BJ*1 (Jongens-B <17) 12 - 0
30 okt 17:50 De Reigers (SG) de Reigers EG*1 (Gemengd-E <11) - De Plas EG1 (Gemengd-E <11) 7 - 7
23 okt 19:00 MNC Dordrecht H4 (Heren Reserve (Bond)) - De Reigers (SG) H2 (Heren Reserve (Bond)) 5 - 4
16 okt 21:15 d'ELFT H2 (Heren Reserve (Bond)) - De Reigers (SG) H2 (Heren Reserve (Bond)) 6 - 5
16 okt 18:45 Z&PC De Gouwe H1 (Heren (Bond)) - De Reigers (SG) H1 (Heren (Bond)) 17 - 5
10 okt 16:15 Z&PC De Gouwe De Gouwe EG*2 (Gemengd-E <11) - De Reigers (SG) de Reigers EG*1 (Gemengd-E <11) 3 - 11
9 okt 21:15 De Reigers (SG) H1 (Heren (Bond)) - BZC H1 (Heren (Bond)) 2 - 3
9 okt 20:15 De Reigers (SG) H2 (Heren Reserve (Bond)) - ZVVS H2 (Heren Reserve (Bond)) 8 - 9
9 okt 20:15 Wave H2 (Heren) - De Reigers (SG) H4 (Heren) 4 - 7
9 okt 19:40 De Vliet (SG) H3 (Heren) - De Reigers (SG) H5 (Heren) 4 - 6
9 okt 19:30 De Reigers (SG) de Reigers BJ*1 (Jongens-B <17) - De Plas De Plas BJ*1 (Jongens-B <17) 13 - 3
9 okt 19:25 De Kempvis H3 (Heren) - De Reigers (SG) H3 (Heren) 11 - 9
9 okt 18:00 - De Reigers (SG) Da1 (Dames) 1 - 2
3 okt 18:15 Sassenheim BJ1 (Jongens-B <17) - De Reigers (SG) de Reigers BJ*1 (Jongens-B <17) 5 - 3
2 okt 20:00 De Warande H1 (Heren (Bond)) - De Reigers (SG) H1 (Heren (Bond)) 14 - 4
2 okt 19:45 SVH H3 (Heren Reserve (Bond)) - De Reigers (SG) H2 (Heren Reserve (Bond)) 8 - 6
2 okt 19:15 De Reigers (SG) H3 (Heren) - MNC Dordrecht H6 (Heren) 2 - 5
2 okt 18:30 De Reigers (SG) Da1 (Dames) - BZ&PC Da3 (Dames) 10 - 4
2 okt 17:50 De Reigers (SG) de Reigers EG*1 (Gemengd-E <11) - WZC (SG) WZC EG*1 (Gemengd-E <11) 15 - 5
25 sep 20:30 De Reigers (SG) H4 (Heren) - Waterpolo Residentie (SG) H2 (Heren) 11 - 3
25 sep 19:45 WZK Zwemmen WZK 3 (Heren) - De Reigers (SG) H5 (Heren) 4 - 2
25 sep 19:45 De Reigers (SG) H3 (Heren) - ZVL-1886 Center H6 (Heren) 6 - 7
25 sep 19:15 De Reigers (SG) Da1 (Dames) - ZVL-1886 Center Da8 (Dames) 2 - 5
25 sep 18:45 Waterpolo Residentie (SG) BJ1 (Jongens-B <17) - De Reigers (SG) de Reigers BJ*1 (Jongens-B <17) 7 - 4
25 sep 18:30 De Reigers (SG) de Reigers DG*1 (Gemengd-D <13) - Z&PC De Gouwe De Gouwe DG*1 (Gemengd-D <13) 8 - 9
25 sep 17:50 De Reigers (SG) de Reigers EG*1 (Gemengd-E <11) - OZV EG1 (Gemengd-E <11) 6 - 5
18 sep 20:25 Z&PC Rotterdam H3 (Heren) - De Reigers (SG) H3 (Heren) 10 - 11
18 sep 19:15 De Reigers (SG) H5 (Heren) - Sassenheim H4 (Heren) 3 - 8
18 sep 18:30 De Reigers (SG) Da1 (Dames) - Z&PC De Gouwe Da4 (Dames) 12 - 2
18 sep 17:45 De Reigers (SG) de Reigers BJ*1 (Jongens-B <17) - BZ&PC BZ&PC/OZV BJ1 (Jongens-B <17) 5 - 2
18 sep 17:40 Sassenheim Sassenheim DG*1 (Gemengd-D <13) - De Reigers (SG) de Reigers DG*1 (Gemengd-D <13) 7 - 10
18 sep 14:15 ZVL-1886 Center EG1 (Gemengd-E <11) - De Reigers (SG) de Reigers EG*1 (Gemengd-E <11) 17 - 2
11 sep 16:45 De Plas De Plas BJ*1 (Jongens-B <17) - De Reigers (SG) de Reigers BJ*1 (Jongens-B <17) 1 - 17
Verenigingsinformatie
NaamDe Reigers (SG)
AccommodatiegegevensOverbosch
'S-GRAVENHAGE