DatumTijdWedstrijdLocatie
29 feb 18:00 IJsselmeer CG1 (Gemengd-C <15) - De Aalscholver De Aalscholver CG* (Gemengd-C <15)Sportcentrum De Meent
7 maa 14:30 VZC H5 (Heren) - De Aalscholver H4 (Heren)De Vallei
7 maa 18:00 IJsselmeer CG1 (Gemengd-C <15) - De Aalscholver De Aalscholver CG* (Gemengd-C <15)Sportcentrum De Meent
7 maa 18:15 De Otters Het Gooi EG2 (Gemengd-E <11 1e deel) - De Aalscholver De Aalscholver EG1* (Gemengd-E <11 1e deel)Sportcentrum De Zandzee
7 maa 18:50 IJsselmeer H2 (Heren) - De Aalscholver H3 (Heren)Sportcentrum De Meent
7 maa 19:05 De Otters Het Gooi Da2 (Dames) - De Aalscholver Da1 (Dames)Sportcentrum De Zandzee
7 maa 19:40 IJsselmeer H1 (Heren) - De Aalscholver H2 (Heren)Sportcentrum De Meent
7 maa 20:35 De Otters Het Gooi H1 (Heren) - De Aalscholver H1 (Heren)Sportcentrum De Zandzee
7 maa 20:45 ZPC Woerden BJ1 (Jongens-B <17) - De Aalscholver BJ1 (Jongens-B <17)Het Batensteinbad
14 maa 16:30 De Vaart EG1 (Gemengd-E <11 1e deel) - De Aalscholver De Aalscholver EG1* (Gemengd-E <11 1e deel)De Duker
14 maa 17:15 De Vuursche DG1 (Gemengd-D <13) - De Aalscholver DG1 (Gemengd-D <13)De Trits
14 maa 18:15 Zwemvereniging Utrecht H3 (Heren) - De Aalscholver H2 (Heren)De Kwakel
14 maa 18:35 ZPC Woerden Da2 (Dames) - De Aalscholver Da1 (Dames)Het Batensteinbad
14 maa 18:45 De Vuursche H2 (Heren) - De Aalscholver H3 (Heren)De Trits
14 maa 20:05 ZPC Woerden H1 (Heren) - De Aalscholver H1 (Heren)Het Batensteinbad
14 maa 20:45 De Vaart BJ1 (Jongens-B <17) - De Aalscholver BJ1 (Jongens-B <17)De Duker
15 maa 16:20 Triton Triton CG1* (Gemengd-C <15) - De Aalscholver De Aalscholver CG* (Gemengd-C <15)Victoriabad
21 maa 15:10 De Aalscholver De Aalscholver EG1* (Gemengd-E <11 1e deel) - Watervlo EG1 (Gemengd-E <11)Almere Poort
21 maa 15:45 De Aalscholver DG1 (Gemengd-D <13) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG4 (Gemengd-D <13)Almere Poort
21 maa 16:30 De Aalscholver De Aalscholver CG* (Gemengd-C <15) - De Snippen De Snippen CG1* (Gemengd-C <15)Almere Poort
21 maa 17:15 De Aalscholver Da1 (Dames) - Oceanus Da2 (Dames)Almere Poort
21 maa 18:00 De Aalscholver H4 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H12 (Heren)Almere Poort
21 maa 18:45 De Aalscholver H3 (Heren) - UZSC H7 (Heren)Almere Poort
21 maa 19:30 De Aalscholver H2 (Heren) - De Albatros H1 (Heren)Almere Poort
21 maa 20:15 De Aalscholver H1 (Heren) - MSV-Zeemacht H1 (Heren)Almere Poort
28 maa 15:10 De Aalscholver De Aalscholver EG1* (Gemengd-E <11 1e deel) - VZC EG1 (Gemengd-E <11)Almere Poort
28 maa 15:45 De Aalscholver DG1 (Gemengd-D <13) - De Vaart DG1 (Gemengd-D <13)Almere Poort
28 maa 16:30 De Aalscholver De Aalscholver CG* (Gemengd-C <15) - De Vaart CG1 (Gemengd-C <15)Almere Poort
28 maa 17:15 De Aalscholver Da1 (Dames) - De Amstel Da1 (Dames)Almere Poort
28 maa 18:00 De Aalscholver H4 (Heren) - De Vaart H3 (Heren)Almere Poort
28 maa 18:45 De Aalscholver H3 (Heren) - De Vaart H2 (Heren)Almere Poort
28 maa 19:30 De Aalscholver H2 (Heren) - De Amstel H1 (Heren)Almere Poort
28 maa 20:15 De Aalscholver BJ1 (Jongens-B <17) - Aquarijn BJ1 (Jongens-B <17)Almere Poort
28 maa 21:00 De Aalscholver H1 (Heren) - Aquarijn H1 (Heren)Almere Poort
4 apr 14:15 VZC DG2 (Gemengd-D <13) - De Aalscholver DG1 (Gemengd-D <13)De Vallei
4 apr 15:45 Watervlo CG2 (Gemengd-C <15) - De Aalscholver De Aalscholver CG* (Gemengd-C <15)Fletiomare
4 apr 16:30 Watervlo Da4 (Dames) - De Aalscholver Da1 (Dames)Fletiomare
4 apr 19:15 De Vuursche H3 (Heren) - De Aalscholver H4 (Heren)De Trits
4 apr 19:40 De Meeuwen Diemen H1 (Heren) - De Aalscholver H1 (Heren)Weth. F.B. Duran
5 apr 15:40 Triton Triton EG1* (Gemengd-E <11) - De Aalscholver De Aalscholver EG1* (Gemengd-E <11 1e deel)Victoriabad
5 apr 17:00 De Duinkikkers BJ1 (Jongens-B <17) - De Aalscholver BJ1 (Jongens-B <17)Sportboulevard de Engh
18 apr 13:15 Watervlo EG1 (Gemengd-E <11) - De Aalscholver De Aalscholver EG1* (Gemengd-E <11 1e deel)Fletiomare
18 apr 17:45 De Aalscholver BJ1 (Jongens-B <17) - UZSC BJ2 (Jongens-B <17)Almere Poort
18 apr 18:15 De Otters Het Gooi DG2 (Gemengd-D <13) - De Aalscholver DG1 (Gemengd-D <13)Sportcentrum De Zandzee
18 apr 18:30 De Aalscholver H1 (Heren) - De Waterwolf H1 (Heren)Almere Poort
18 apr 19:30 De Aalscholver H2 (Heren) - UZSC H9 (Heren)Almere Poort
18 apr 20:15 De Aalscholver H3 (Heren) - VZC H4 (Heren)Almere Poort
18 apr 21:00 De Aalscholver Da1 (Dames) - H.B.W. (SG) Da2 (Dames)Almere Poort
DatumTijdWedstrijdUitslag
8 feb 21:00 De Aalscholver H1 (Heren) - De Vaart H1 (Heren) 2 - 8
8 feb 20:15 De Aalscholver BJ1 (Jongens-B <17) - De Vuursche BJ1 (Jongens-B <17) 18 - 3
8 feb 19:30 De Aalscholver H2 (Heren) - De Meeuwen Diemen H2 (Heren) 12 - 5
8 feb 18:45 De Aalscholver H3 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H8 (Heren) 3 - 5
8 feb 18:00 De Aalscholver H4 (Heren) - Zwemvereniging Utrecht H6 (Heren) 9 - 9
8 feb 17:15 De Aalscholver Da1 (Dames) - De Meeuwen Diemen De Meeuwen Da2 (Dames) 8 - 1
8 feb 16:30 De Aalscholver De Aalscholver CG* (Gemengd-C <15) - De Meeuwen Diemen CG1 (Gemengd-C <15) 2 - 4
8 feb 15:45 De Aalscholver De Aalscholver EG1* (Gemengd-E <11 1e deel) - Triton Triton EG1* (Gemengd-E <11) 6 - 3
2 feb 20:00 De Duinkikkers H1 (Heren) - De Aalscholver H1 (Heren) 17 - 6
2 feb 19:15 De Duinkikkers H2 (Heren) - De Aalscholver H2 (Heren) 10 - 5
2 feb 14:30 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H9 (Heren) - De Aalscholver H3 (Heren) 6 - 9
1 feb 21:20 Zwemclub Zeist H2 (Heren) - De Aalscholver H4 (Heren) 6 - 6
1 feb 19:00 VZC EG1 (Gemengd-E <11) - De Aalscholver De Aalscholver EG1* (Gemengd-E <11 1e deel) 11 - 4
1 feb 18:30 Watervlo BJ1 (Jongens-B <17) - De Aalscholver BJ1 (Jongens-B <17) 10 - 4
1 feb 17:55 Zwemclub Zeist Zwemclub Zeist CG2* (Gemengd-C <15) - De Aalscholver De Aalscholver CG* (Gemengd-C <15) 6 - 5
1 feb 14:00 Watervlo DG2 (Gemengd-D <13) - De Aalscholver DG1 (Gemengd-D <13) 3 - 17
25 jan 21:00 De Aalscholver H1 (Heren) - De Fuut H1 (Heren) 10 - 14
25 jan 20:15 De Aalscholver BJ1 (Jongens-B <17) - HZC de Robben BJ1 (Jongens-B <17) 12 - 4
25 jan 19:30 De Aalscholver H2 (Heren) - UZSC H8 (Heren) 6 - 8
25 jan 18:45 De Aalscholver H3 (Heren) - HZC de Robben H3 (Heren) 18 - 4
25 jan 18:00 De Aalscholver H4 (Heren) - De Vuursche H3 (Heren) 1 - 18
25 jan 17:15 De Aalscholver Da1 (Dames) - Zwemvereniging Utrecht Da3 (Dames) 5 - 1
25 jan 16:30 De Aalscholver De Aalscholver CG* (Gemengd-C <15) - Watervlo CG2 (Gemengd-C <15) 4 - 8
25 jan 15:45 De Aalscholver DG1 (Gemengd-D <13) - VZC DG2 (Gemengd-D <13) 20 - 4
18 jan 21:00 De Aalscholver H1 (Heren) - ZPC Woerden H1 (Heren) 4 - 10
18 jan 20:15 De Aalscholver BJ1 (Jongens-B <17) - De Vaart BJ1 (Jongens-B <17) 9 - 4
18 jan 19:30 De Aalscholver H2 (Heren) - Zwemvereniging Utrecht H3 (Heren) 6 - 5
18 jan 18:45 De Aalscholver H3 (Heren) - De Vuursche H2 (Heren) 14 - 3
18 jan 18:00 De Aalscholver H4 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H12 (Heren) 7 - 11
18 jan 17:15 De Aalscholver Da1 (Dames) - ZPC Woerden Da2 (Dames) 12 - 6
18 jan 16:30 De Aalscholver De Aalscholver CG* (Gemengd-C <15) - De Snippen De Snippen CG1* (Gemengd-C <15) 6 - 3
18 jan 15:45 De Aalscholver DG1 (Gemengd-D <13) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG4 (Gemengd-D <13) 9 - 8
18 jan 15:10 De Aalscholver De Aalscholver EG1* (Gemengd-E <11 1e deel) - De Vaart EG1 (Gemengd-E <11 1e deel) 11 - 13
11 jan 21:00 De Aalscholver Da1 (Dames) - Zwemvereniging Utrecht Da5 (Dames) 5 - 14
11 jan 20:15 De Aalscholver H3 (Heren) - GoSwim H2 (Heren) 15 - 4
11 jan 19:35 De Snippen De Snippen CG1* (Gemengd-C <15) - De Aalscholver De Aalscholver CG* (Gemengd-C <15) 7 - 5
11 jan 19:30 De Aalscholver H2 (Heren) - ZPCH H3 (Heren) 12 - 8
11 jan 18:30 De Aalscholver H1 (Heren) - Zwemclub Zeist H1 (Heren) 11 - 8
11 jan 17:45 De Aalscholver BJ1 (Jongens-B <17) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ3 (Jongens-B <17) 11 - 2
11 jan 17:30 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H12 (Heren) - De Aalscholver H4 (Heren) 21 - 3
11 jan 17:00 De Aalscholver De Aalscholver EG1* (Gemengd-E <11 1e deel) - De Otters Het Gooi EG2 (Gemengd-E <11 1e deel) 3 - 7
11 jan 16:00 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG4 (Gemengd-D <13) - De Aalscholver DG1 (Gemengd-D <13) 3 - 14
21 dec 18:00 De Waterwolf H1 (Heren) - De Aalscholver H1 (Heren) 10 - 12
14 dec 21:25 De Reuring H1 (Heren) - De Aalscholver H1 (Heren) 12 - 9
14 dec 20:30 Aquarijn H3 (Heren) - De Aalscholver H3 (Heren) 8 - 12
14 dec 20:30 De Otters Het Gooi BJ1 (Jongens-B <17) - De Aalscholver BJ1 (Jongens-B <17) 13 - 3
14 dec 17:45 De Aalscholver H2 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H10 (Heren) 9 - 5
14 dec 17:30 DJK-ZAR Da1 (Dames) - De Aalscholver Da1 (Dames) 5 - 5
14 dec 17:00 De Aalscholver H4 (Heren) - VZC H5 (Heren) 8 - 2
14 dec 16:15 De Aalscholver De Aalscholver CG* (Gemengd-C <15) - IJsselmeer CG1 (Gemengd-C <15) 4 - 7
14 dec 15:30 De Aalscholver DG1 (Gemengd-D <13) - De Otters Het Gooi DG2 (Gemengd-D <13) 12 - 3
8 dec 18:50 UZSC H9 (Heren) - De Aalscholver H2 (Heren) 4 - 11
8 dec 17:20 UZSC BJ2 (Jongens-B <17) - De Aalscholver BJ1 (Jongens-B <17) 7 - 5
7 dec 19:00 VZC H4 (Heren) - De Aalscholver H3 (Heren) 8 - 6
7 dec 18:45 De Vaart H3 (Heren) - De Aalscholver H4 (Heren) 9 - 7
7 dec 17:15 De Vaart CG1 (Gemengd-C <15) - De Aalscholver De Aalscholver CG* (Gemengd-C <15) 4 - 18
7 dec 16:45 H.B.W. (SG) Da2 (Dames) - De Aalscholver Da1 (Dames) 6 - 3
7 dec 16:30 De Vaart DG1 (Gemengd-D <13) - De Aalscholver DG1 (Gemengd-D <13) 0 - 23
30 nov 21:00 De Aalscholver H1 (Heren) - De Meeuwen Diemen H1 (Heren) 6 - 7
30 nov 20:15 De Aalscholver BJ1 (Jongens-B <17) - De Duinkikkers BJ1 (Jongens-B <17) 3 - 9
30 nov 19:30 De Aalscholver H4 (Heren) - De Otters Het Gooi H3 (Heren) 8 - 7
30 nov 18:45 De Aalscholver Da1 (Dames) - Watervlo Da4 (Dames) 6 - 4
30 nov 18:00 De Aalscholver De Aalscholver CG* (Gemengd-C <15) - Triton Triton CG1* (Gemengd-C <15) 15 - 1
30 nov 17:15 De Aalscholver DG1 (Gemengd-D <13) - De Vuursche DG1 (Gemengd-D <13) 27 - 5
30 nov 16:30 De Aalscholver De Aalscholver EG1* (Gemengd-E <11 1e deel) - De Vaart EG1 (Gemengd-E <11 1e deel) 9 - 10
23 nov 21:35 De Vaart H1 (Heren) - De Aalscholver H1 (Heren) 8 - 6
23 nov 19:40 De Meeuwen Diemen De Meeuwen Da2 (Dames) - De Aalscholver Da1 (Dames) 0 - 4
23 nov 18:55 VZC H5 (Heren) - De Aalscholver H4 (Heren) 13 - 8
23 nov 18:50 De Meeuwen Diemen H2 (Heren) - De Aalscholver H2 (Heren) 3 - 6
23 nov 18:30 De Vuursche BJ1 (Jongens-B <17) - De Aalscholver BJ1 (Jongens-B <17) 4 - 13
23 nov 18:15 De Otters Het Gooi DG2 (Gemengd-D <13) - De Aalscholver DG1 (Gemengd-D <13) 1 - 12
23 nov 17:05 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H8 (Heren) - De Aalscholver H3 (Heren) 10 - 6
23 nov 14:40 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG3 (Gemengd-E <11) - De Aalscholver De Aalscholver EG1* (Gemengd-E <11 1e deel) 4 - 6
16 nov 19:40 MSV-Zeemacht H1 (Heren) - De Aalscholver H1 (Heren) 8 - 7
16 nov 19:15 De Aalscholver De Aalscholver CG* (Gemengd-C <15) - De Meeuwen Diemen CG1 (Gemengd-C <15) 1 - 4
16 nov 18:30 De Aalscholver De Aalscholver EG1* (Gemengd-E <11 1e deel) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG5 (Gemengd-E <11 1e deel) 8 - 6
16 nov 18:00 Zwemvereniging Utrecht H6 (Heren) - De Aalscholver H4 (Heren) 4 - 4
16 nov 17:40 De Albatros H1 (Heren) - De Aalscholver H2 (Heren) 5 - 3
16 nov 15:00 Oceanus Da2 (Dames) - De Aalscholver Da1 (Dames) 8 - 8
9 nov 21:00 De Aalscholver H4 (Heren) - Zwemclub Zeist H2 (Heren) 6 - 6
9 nov 20:15 De Aalscholver Da1 (Dames) - De Otters Het Gooi Da2 (Dames) 7 - 1
9 nov 19:15 De Aalscholver H1 (Heren) - De Otters Het Gooi H1 (Heren) 9 - 9
9 nov 18:30 De Aalscholver BJ1 (Jongens-B <17) - ZPC Woerden BJ1 (Jongens-B <17) 9 - 3
9 nov 18:00 IJsselmeer EG1 (Gemengd-E <11 1e deel) - De Aalscholver De Aalscholver EG1* (Gemengd-E <11 1e deel) 2 - 20
9 nov 17:45 De Aalscholver H2 (Heren) - IJsselmeer H1 (Heren) 7 - 6
9 nov 17:00 De Aalscholver H3 (Heren) - IJsselmeer H2 (Heren) 13 - 4
9 nov 16:15 De Aalscholver De Aalscholver CG* (Gemengd-C <15) - Zwemclub Zeist Zwemclub Zeist CG2* (Gemengd-C <15) 4 - 8
9 nov 15:30 De Aalscholver DG1 (Gemengd-D <13) - Watervlo DG2 (Gemengd-D <13) 24 - 2
3 nov 17:45 De Amstel H1 (Heren) - De Aalscholver H2 (Heren) 3 - 15
3 nov 16:15 De Amstel Da1 (Dames) - De Aalscholver Da1 (Dames) 3 - 14
2 nov 20:30 De Vuursche H3 (Heren) - De Aalscholver H4 (Heren) 11 - 3
2 nov 20:15 Aquarijn H1 (Heren) - De Aalscholver H1 (Heren) 6 - 9
2 nov 19:30 Aquarijn BJ1 (Jongens-B <17) - De Aalscholver BJ1 (Jongens-B <17) 12 - 13
2 nov 18:25 Watervlo CG2 (Gemengd-C <15) - De Aalscholver De Aalscholver CG* (Gemengd-C <15) 5 - 6
2 nov 18:00 De Vaart H2 (Heren) - De Aalscholver H3 (Heren) 6 - 13
2 nov 14:10 VZC DG2 (Gemengd-D <13) - De Aalscholver DG1 (Gemengd-D <13) 0 - 19
26 okt 15:15 UZSC H7 (Heren) - De Aalscholver H3 (Heren) 6 - 5
19 okt 21:40 De Otters Het Gooi H3 (Heren) - De Aalscholver H4 (Heren) 15 - 9
12 okt 21:00 De Aalscholver H1 (Heren) - De Duinkikkers H1 (Heren) 1 - 11
12 okt 20:15 De Aalscholver BJ1 (Jongens-B <17) - Watervlo BJ1 (Jongens-B <17) 2 - 16
12 okt 19:30 De Aalscholver H2 (Heren) - De Duinkikkers H2 (Heren) 9 - 6
12 okt 18:45 De Aalscholver H3 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H9 (Heren) 8 - 4
12 okt 18:00 De Aalscholver H4 (Heren) - De Vaart H3 (Heren) 4 - 17
12 okt 17:15 De Aalscholver De Aalscholver CG* (Gemengd-C <15) - De Vaart CG1 (Gemengd-C <15) 16 - 4
12 okt 16:30 De Aalscholver DG1 (Gemengd-D <13) - De Vaart DG1 (Gemengd-D <13) 23 - 2
12 okt 15:45 De Aalscholver De Aalscholver EG1* (Gemengd-E <11 1e deel) - De Duinkikkers EG1 (Gemengd-E <11) 23 - 1
6 okt 16:20 Triton Triton CG1* (Gemengd-C <15) - De Aalscholver De Aalscholver CG* (Gemengd-C <15) 3 - 16
5 okt 20:30 De Fuut H1 (Heren) - De Aalscholver H1 (Heren) 8 - 6
5 okt 19:10 De Vuursche DG1 (Gemengd-D <13) - De Aalscholver DG1 (Gemengd-D <13) 7 - 14
5 okt 19:00 Zwemvereniging Utrecht Da3 (Dames) - De Aalscholver Da1 (Dames) 4 - 5
5 okt 18:35 HZC de Robben BJ1 (Jongens-B <17) - De Aalscholver BJ1 (Jongens-B <17) 9 - 5
5 okt 18:30 De Vuursche EG1 (Gemengd-E <11) - De Aalscholver De Aalscholver EG1* (Gemengd-E <11 1e deel) 7 - 19
5 okt 18:00 UZSC H8 (Heren) - De Aalscholver H2 (Heren) 4 - 13
5 okt 17:50 HZC de Robben H3 (Heren) - De Aalscholver H3 (Heren) 10 - 12
29 sep 19:20 ZPCH H3 (Heren) - De Aalscholver H2 (Heren) 5 - 11
29 sep 17:15 De Aalscholver H4 (Heren) - Zwemvereniging Utrecht H6 (Heren) 11 - 7
29 sep 16:30 De Aalscholver De Aalscholver EG1* (Gemengd-E <11 1e deel) - Triton Triton EG1* (Gemengd-E <11) 5 - 11
28 sep 19:15 GoSwim H2 (Heren) - De Aalscholver H3 (Heren) 2 - 9
28 sep 18:25 Zwemclub Zeist H1 (Heren) - De Aalscholver H1 (Heren) 3 - 10
28 sep 17:30 Zwemvereniging Utrecht Da5 (Dames) - De Aalscholver Da1 (Dames) 6 - 6
28 sep 16:00 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ3 (Jongens-B <17) - De Aalscholver BJ1 (Jongens-B <17) 3 - 7
21 sep 21:00 De Aalscholver Da1 (Dames) - DJK-ZAR Da1 (Dames) 5 - 3
21 sep 20:15 De Aalscholver H3 (Heren) - Aquarijn H3 (Heren) 5 - 6
21 sep 19:15 De Aalscholver H1 (Heren) - De Reuring H1 (Heren) 11 - 7
21 sep 19:15 De Otters Het Gooi EG2 (Gemengd-E <11 1e deel) - De Aalscholver De Aalscholver EG1* (Gemengd-E <11 1e deel) 9 - 3
21 sep 19:15 Zwemclub Zeist H2 (Heren) - De Aalscholver H4 (Heren) 7 - 4
21 sep 18:30 De Aalscholver BJ1 (Jongens-B <17) - De Otters Het Gooi BJ1 (Jongens-B <17) 4 - 7
21 sep 17:45 Zwemclub Zeist Zwemclub Zeist CG2* (Gemengd-C <15) - De Aalscholver De Aalscholver CG* (Gemengd-C <15) 8 - 8
21 sep 14:45 Watervlo DG2 (Gemengd-D <13) - De Aalscholver DG1 (Gemengd-D <13) 1 - 21
14 sep 19:15 De Meeuwen Diemen CG1 (Gemengd-C <15) - De Aalscholver De Aalscholver CG* (Gemengd-C <15) 8 - 4
14 sep 18:15 De Otters Het Gooi H3 (Heren) - De Aalscholver H4 (Heren) 12 - 4
14 sep 17:00 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H10 (Heren) - De Aalscholver H2 (Heren) 15 - 9
Verenigingsinformatie
NaamDe Aalscholver
AccommodatiegegevensAlmere Poort
ALMERE