DatumTijdWedstrijdLocatie
29 feb 19:35 De Meeuwen Diemen H2 (Heren) - De Albatros H1 (Heren)Weth. F.B. Duran
7 maa 17:00 De Albatros De Albatros DG1* (Gemengd-D <13) - De Fuut DG1 (Gemengd-D <13)Sportcentrum Helsdingen
7 maa 17:40 De Albatros H1 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H10 (Heren)Sportcentrum Helsdingen
7 maa 18:25 De Albatros De Albatros Da1 / De Fuut Da2 (Dames) - Aquarijn Da4 (Dames)Sportcentrum Helsdingen
7 maa 19:10 De Albatros H2 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H11 (Heren)Sportcentrum Helsdingen
14 maa 17:00 De Albatros De Albatros DG1* (Gemengd-D <13) - Watervlo DG1 (Gemengd-D <13)Sportcentrum Helsdingen
14 maa 17:40 De Albatros H2 (Heren) - De Vuursche H4 (Heren)Sportcentrum Helsdingen
14 maa 18:25 De Albatros De Albatros Da1 / De Fuut Da2 (Dames) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da4 (Dames)Sportcentrum Helsdingen
21 maa 17:45 Aquarijn Da5 (Dames) - De Albatros De Albatros Da1 / De Fuut Da2 (Dames)Sportcomplex Merwestein
21 maa 19:30 De Aalscholver H2 (Heren) - De Albatros H1 (Heren)Almere Poort
21 maa 19:45 De Fuut H4 (Heren) - De Albatros H2 (Heren)MFA Safari
28 maa 18:15 Zwemvereniging Utrecht H5 (Heren) - De Albatros H2 (Heren)De Kwakel
28 maa 18:45 Aquarijn DG1 (Gemengd-D <13) - De Albatros De Albatros DG1* (Gemengd-D <13)Sportcomplex Merwestein
28 maa 18:45 GoSwim Da1 (Dames) - De Albatros De Albatros Da1 / De Fuut Da2 (Dames)De Wetering
29 maa 15:30 UZSC H9 (Heren) - De Albatros H1 (Heren)De Krommerijn
4 apr 17:00 De Albatros De Albatros DG1* (Gemengd-D <13) - De Amstel De Amstel DG1* (Gemengd-D <13)Sportcentrum Helsdingen
4 apr 17:40 De Albatros De Albatros Da1 / De Fuut Da2 (Dames) - Zwemvereniging Utrecht Da4 (Dames)Sportcentrum Helsdingen
4 apr 18:25 De Albatros H2 (Heren) - Watervlo H4 (Heren)Sportcentrum Helsdingen
4 apr 19:10 De Albatros H1 (Heren) - UZSC H8 (Heren)Sportcentrum Helsdingen
19 apr 17:45 De Duinkikkers Da1 (Dames) - De Albatros De Albatros Da1 / De Fuut Da2 (Dames)Sportboulevard de Engh
19 apr 18:30 De Duinkikkers H2 (Heren) - De Albatros H1 (Heren)Sportboulevard de Engh
DatumTijdWedstrijdUitslag
8 feb 19:40 Zwemclub Zeist Da1 (Dames) - De Albatros De Albatros Da1 / De Fuut Da2 (Dames) 5 - 10
8 feb 17:50 ZPC Woerden DG1 (Gemengd-D <13) - De Albatros De Albatros DG1* (Gemengd-D <13) 12 - 2
8 feb 17:30 ZPCH H3 (Heren) - De Albatros H1 (Heren) 7 - 10
8 feb 17:00 De Albatros H2 (Heren) - Het Zinkstuk H2 (Heren) 3 - 9
1 feb 20:35 ZPC Woerden H3 (Heren) - De Albatros H2 (Heren) 9 - 3
1 feb 19:50 IJsselmeer H1 (Heren) - De Albatros H1 (Heren) 9 - 8
1 feb 17:00 De Albatros De Albatros DG1* (Gemengd-D <13) - BZC Brandenburg BZC Brandenburg DG1* (Gemengd-D <13) 4 - 17
26 jan 15:30 De Amstel De Amstel DG1* (Gemengd-D <13) - De Albatros De Albatros DG1* (Gemengd-D <13) 11 - 8
25 jan 18:25 De Albatros De Albatros Da1 / De Fuut Da2 (Dames) - De Vuursche Da1 (Dames) 4 - 8
25 jan 17:00 De Albatros H1 (Heren) - De Amstel H1 (Heren) 13 - 2
25 jan 16:15 Watervlo H4 (Heren) - De Albatros H2 (Heren) 17 - 6
19 jan 14:30 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da4 (Dames) - De Albatros De Albatros Da1 / De Fuut Da2 (Dames) 10 - 6
18 jan 19:30 De Fuut H4 (Heren) - De Albatros H2 (Heren) 7 - 11
11 jan 19:30 De Albatros De Albatros Da1 / De Fuut Da2 (Dames) - De Vaart Da1 (Dames) 6 - 9
11 jan 19:30 Zwemvereniging Utrecht H3 (Heren) - De Albatros H1 (Heren) 7 - 7
11 jan 17:00 De Albatros H2 (Heren) - De Fuut H4 (Heren) 8 - 8
15 dec 15:15 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H11 (Heren) - De Albatros H2 (Heren) 9 - 8
14 dec 20:40 De Albatros De Albatros Da1 / De Fuut Da2 (Dames) - Het Zinkstuk Da1 (Dames) 7 - 7
14 dec 20:10 De Albatros H1 (Heren) - De Meeuwen Diemen H2 (Heren) 9 - 4
14 dec 18:30 De Fuut DG1 (Gemengd-D <13) - De Albatros De Albatros DG1* (Gemengd-D <13) 13 - 10
7 dec 19:10 De Albatros H1 (Heren) - De Duinkikkers H2 (Heren) 3 - 6
7 dec 18:25 De Albatros De Albatros Da1 / De Fuut Da2 (Dames) - De Duinkikkers Da1 (Dames) 6 - 11
7 dec 17:40 De Albatros H2 (Heren) - Zwemvereniging Utrecht H5 (Heren) 5 - 5
7 dec 17:00 De Albatros De Albatros DG1* (Gemengd-D <13) - Aquarijn DG1 (Gemengd-D <13) 2 - 8
30 nov 19:00 Zwemvereniging Utrecht Da4 (Dames) - De Albatros De Albatros Da1 / De Fuut Da2 (Dames) 3 - 3
30 nov 17:30 Watervlo DG1 (Gemengd-D <13) - De Albatros De Albatros DG1* (Gemengd-D <13) 2 - 9
30 nov 17:20 UZSC H8 (Heren) - De Albatros H1 (Heren) 13 - 8
30 nov 17:15 De Vuursche H4 (Heren) - De Albatros H2 (Heren) 13 - 5
23 nov 19:10 De Albatros H1 (Heren) - ZPCH H3 (Heren) 16 - 5
23 nov 18:25 De Albatros De Albatros Da1 / De Fuut Da2 (Dames) - Zwemclub Zeist Da1 (Dames) 5 - 7
23 nov 17:40 De Albatros H2 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H11 (Heren) 7 - 9
23 nov 17:00 De Albatros De Albatros DG1* (Gemengd-D <13) - De Fuut DG1 (Gemengd-D <13) 4 - 3
17 nov 15:15 Het Zinkstuk H2 (Heren) - De Albatros H2 (Heren) 11 - 9
16 nov 20:15 De Albatros De Albatros Da1 / De Fuut Da2 (Dames) - Aquarijn Da5 (Dames) 4 - 2
16 nov 17:40 De Albatros H1 (Heren) - De Aalscholver H2 (Heren) 5 - 3
16 nov 17:00 De Albatros De Albatros DG1* (Gemengd-D <13) - ZPC Woerden DG1 (Gemengd-D <13) 6 - 14
9 nov 18:30 Aquarijn Da4 (Dames) - De Albatros De Albatros Da1 / De Fuut Da2 (Dames) 9 - 3
9 nov 16:30 BZC Brandenburg BZC Brandenburg DG1* (Gemengd-D <13) - De Albatros De Albatros DG1* (Gemengd-D <13) 19 - 6
9 nov 16:00 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H10 (Heren) - De Albatros H1 (Heren) 12 - 6
2 nov 18:45 De Albatros De Albatros Da1 / De Fuut Da2 (Dames) - GoSwim Da1 (Dames) 7 - 4
2 nov 18:25 De Albatros H1 (Heren) - UZSC H9 (Heren) 10 - 3
2 nov 17:40 De Albatros H2 (Heren) - Watervlo H4 (Heren) 3 - 6
2 nov 17:00 De Albatros De Albatros DG1* (Gemengd-D <13) - De Amstel De Amstel DG1* (Gemengd-D <13) 5 - 5
12 okt 17:30 Zwemvereniging Utrecht H5 (Heren) - De Albatros H2 (Heren) 9 - 1
12 okt 17:00 De Albatros H1 (Heren) - IJsselmeer H1 (Heren) 4 - 6
12 okt 17:00 Aquarijn DG1 (Gemengd-D <13) - De Albatros De Albatros DG1* (Gemengd-D <13) 5 - 6
5 okt 20:35 De Vuursche Da1 (Dames) - De Albatros De Albatros Da1 / De Fuut Da2 (Dames) 10 - 4
5 okt 18:15 De Amstel H1 (Heren) - De Albatros H1 (Heren) 3 - 5
5 okt 17:40 De Albatros H2 (Heren) - De Vuursche H4 (Heren) 3 - 11
5 okt 17:00 De Albatros De Albatros DG1* (Gemengd-D <13) - Watervlo DG1 (Gemengd-D <13) 10 - 10
28 sep 18:00 De Vaart Da1 (Dames) - De Albatros De Albatros Da1 / De Fuut Da2 (Dames) 13 - 8
28 sep 17:50 ZPC Woerden DG1 (Gemengd-D <13) - De Albatros De Albatros DG1* (Gemengd-D <13) 9 - 9
28 sep 17:45 De Albatros H1 (Heren) - Zwemvereniging Utrecht H3 (Heren) 5 - 5
28 sep 17:00 De Albatros H2 (Heren) - Het Zinkstuk H2 (Heren) 5 - 11
22 sep 17:45 Het Zinkstuk Da1 (Dames) - De Albatros De Albatros Da1 / De Fuut Da2 (Dames) 2 - 9
21 sep 20:05 ZPC Woerden H3 (Heren) - De Albatros H2 (Heren) 13 - 1
21 sep 17:00 De Albatros De Albatros DG1* (Gemengd-D <13) - BZC Brandenburg BZC Brandenburg DG1* (Gemengd-D <13) 5 - 8
Verenigingsinformatie
NaamDe Albatros
AccommodatiegegevensSportcentrum Helsdingen
VIANEN UT