DatumTijdWedstrijdUitslag
21 apr 20:35 West-Friesland (SG) Da2 (Dames) - ZV De Zaan Da6 (Dames) 7 - 5
21 apr 19:55 ZVVS H1 (Heren) - ZV De Zaan H1 (ManMeer Cup Heren) 3 - 19
21 apr 19:40 ZV De Zaan H6 (Heren) - West-Friesland (SG) H4 (Heren) 10 - 1
21 apr 19:10 De Reuring Da2 (Dames) - ZV De Zaan Da5 (Dames) 5 - 18
21 apr 19:00 De Vuursche H3 (Heren) - ZV De Zaan H9 (Heren) 19 - 4
21 apr 18:55 ZV De Zaan H5 (Heren) - West-Friesland (SG) H2 (Heren) 16 - 4
21 apr 18:00 ZV De Zaan H7 (Heren) - VZV H4 (Heren) 7 - 10
21 apr 17:55 ZV De Zaan H4 (Heren) - Watervlo H2 (Heren) 9 - 5
21 apr 17:30 De Ham Da4 (Dames) - ZV De Zaan Da4 (Dames) 9 - 6
21 apr 17:15 De Aalscholver CJ1 (Jongens-C <15) - ZV De Zaan CJ2 (Jongens-C <15) 0 - 12
21 apr 17:15 ZV De Zaan DG2 (Gemengd-D <13) - KZC DG1 (Gemengd-D <13) 6 - 9
21 apr 17:00 H.B.W. (SG) CM1 (Meisjes-C <15) - ZV De Zaan CM1 (Meisjes-C <15) 1 - 26
21 apr 16:55 ZV De Zaan Da3 (Dames) - ZPC Woerden Da1 (Dames) 17 - 4
21 apr 16:30 ZV De Zaan DG3 (Gemengd-D <13) - De Reuring DG1 (Gemengd-D <13) 45 - 0
21 apr 16:10 ZV De Zaan AJ1 (Jongens-A <19) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT AJ1 (Jongens-A <19) 9 - 11
21 apr 15:10 De Ham H6 (Heren) - ZV De Zaan H8 (Heren) 9 - 8
21 apr 14:55 ZV De Zaan CJ1 (Jongens-C <15) - UZSC CJ1 (Jongens-C <15) 35 - 7
21 apr 14:00 ZV De Zaan EG2 (Gemengd-E <11) - KZC EG1 (Gemengd-E <11) 4 - 10
15 apr 18:30 De Ham BM1 (Meisjes-B <17) - ZV De Zaan BM2 (Meisjes-B <17) 3 - 6
15 apr 18:00 WIDEX GZC DONK BM1 (Meisjes-B <17) - ZV De Zaan BM1 (Meisjes-B <17) 7 - 15
15 apr 16:30 WIDEX GZC DONK BJ1 (Jongens-B <17) - ZV De Zaan BJ1 (Jongens-B <17) 17 - 6
14 apr 21:30 De Otters Het Gooi H2 (Heren) - ZV De Zaan H4 (Heren) 15 - 6
14 apr 21:25 WZ&PC Purmerend H2 (Heren) - ZV De Zaan H5 (Heren) 1 - 3
14 apr 19:05 ZV Haerlem H6 (Heren) - ZV De Zaan H6 (Heren) 6 - 12
14 apr 18:45 ZV De Zaan Da4 (Dames) - Zwemvereniging Utrecht Da2 (Dames) 2 - 8
14 apr 18:40 KZC AJ1 (Jongens-A <19) - ZV De Zaan AJ1 (Jongens-A <19) 4 - 5
14 apr 18:30 WZ&PC Purmerend EG1 (Gemengd-E <11) - ZV De Zaan EG2 (Gemengd-E <11) 1 - 2
14 apr 18:25 ZV De Zaan H1 (ManMeer Cup Heren) - MNC Dordrecht H1 (Heren) 11 - 9
14 apr 18:00 ZV De Zaan H9 (Heren) - De Albatros H2 (Heren) 5 - 13
14 apr 17:50 De Zijl Zwemsport De Zijl Zwemsport H2 (Heren) - ZV De Zaan H2 (ManMeer Cup Heren2) 14 - 10
14 apr 17:30 Aquarijn Da3 (Dames) - ZV De Zaan Da5 (Dames) 6 - 10
14 apr 17:25 ZV De Zaan H3 (Heren) - ZV Haerlem H3 (Heren) 5 - 9
14 apr 17:15 ZV De Zaan H8 (Heren) - De Aalscholver H3 (Heren) 8 - 5
14 apr 17:00 De Meerkoeten H2 (Heren) - ZV De Zaan H7 (Heren) 3 - 9
14 apr 16:30 ZV De Zaan CM1 (Meisjes-C <15) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CM1 (Meisjes-C <15) 23 - 3
14 apr 16:25 ZV De Zaan Da3 (Dames) - Het Y Da3 (Dames) 9 - 2
14 apr 16:20 KZC DG1 (Gemengd-D <13) - ZV De Zaan DG3 (Gemengd-D <13) 4 - 4
14 apr 16:00 Aquarijn FG1 (Gemengd-F <9) - ZV De Zaan FG2 (Gemengd-F <9) 8 - 3
14 apr 15:40 ZV De Zaan CJ2 (Jongens-C <15) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CJ2 (Jongens-C <15) 16 - 0
14 apr 15:00 Het Ravijn CJ1 (Jongens-C <15) - ZV De Zaan CJ1 (Jongens-C <15) 11 - 12
14 apr 14:55 ZV De Zaan Da6 (Dames) - ZV Haerlem Da3 (Dames) 5 - 2
14 apr 14:00 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT FG1 (Gemengd-F <9) - ZV De Zaan FG1 (Gemengd-F <9) 3 - 12
14 apr 14:00 ZV De Zaan EG3 (Gemengd-E <11) - ZV Noordkop EG1 (Gemengd-E <11) 10 - 6
12 apr 21:00 ZV De Zaan H2 (ManMeer Cup Heren2) - KNZB Topsport KNZB JTT BJ1 (Heren) 12 - 10
8 apr 17:45 ZV De Zaan H6 (Heren) - AZVD H1 (Heren) 11 - 6
8 apr 17:00 ZV De Zaan H5 (Heren) - ZV Noordkop H2 (Heren) 4 - 4
8 apr 15:30 ZV De Zaan BJ1 (Jongens-B <17) - VZC BJ1 (Jongens-B <17) 13 - 15
8 apr 14:00 ZV De Zaan BM2 (Meisjes-B <17) - PSV PSV Waterpolo BM1 (Meisjes-B <17) 8 - 7
8 apr 12:30 ZV De Zaan BM1 (Meisjes-B <17) - UZSC BM1 (Meisjes-B <17) 15 - 6
8 apr 11:45 ZV De Zaan FG1 (Gemengd-F <9) - UZSC FG1 (Gemengd-F <9) 13 - 4
7 apr 21:20 ZV De Zaan H2 (ManMeer Cup Heren2) - UZSC H2 (Heren) 15 - 11
7 apr 20:15 ZV De Zaan H7 (Heren) - Aquafit H2 (Heren) 13 - 9
7 apr 19:50 ZV De Zaan H1 (ManMeer Cup Heren) - VZC H1 (Heren) 15 - 8
7 apr 19:45 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H5 (Heren) - ZV De Zaan H4 (Heren) 9 - 3
7 apr 19:30 ZV De Zaan H9 (Heren) - De Fuut H3 (Heren) 1 - 12
7 apr 18:45 ZV De Zaan Da5 (Dames) - ZPC Woerden Da2 (Dames) 9 - 3
7 apr 18:25 Het Ravijn H3 (Heren) - ZV De Zaan H3 (Heren) 7 - 8
7 apr 18:25 ZV De Zaan Da1 (Dames) - WIDEX GZC DONK Da1 (Dames) 4 - 6
7 apr 18:00 ZPCH H4 (Heren) - ZV De Zaan H8 (Heren) 6 - 3
7 apr 18:00 ZV De Zaan CJ2 (Jongens-C <15) - ZPCH CJ1 (Jongens-C <15) 8 - 2
7 apr 17:40 ZV De Zaan AJ1 (Jongens-A <19) - Oceanus AJ1 (Jongens-A <19) 7 - 6
7 apr 17:15 ZV De Zaan DG1 (Gemengd-D <13) - De Ham DG1 (Gemengd-D <13) 28 - 1
7 apr 16:30 ZV De Zaan DG3 (Gemengd-D <13) - ZV De Zaan DG2 (Gemengd-D <13) 18 - 2
7 apr 16:25 ZV De Zaan CJ1 (Jongens-C <15) - MNC Dordrecht CJ1 (Jongens-C <15) 12 - 8
7 apr 16:15 Watervlo CM1 (Meisjes-C <15) - ZV De Zaan CM1 (Meisjes-C <15) 3 - 17
7 apr 15:25 ZV De Zaan Da3 (Dames) - De Meeuwen Diemen Da1 (Dames) 15 - 6
7 apr 14:40 ZV De Zaan EG2 (Gemengd-E <11) - ZV Noordkop EG1 (Gemengd-E <11) 9 - 3
7 apr 14:40 ZV De Zaan FG2 (Gemengd-F <9) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT FG2 (Gemengd-F <9) 4 - 11
7 apr 14:00 ZV De Zaan EG1 (Gemengd-E <11) - De Ham EG1 (Gemengd-E <11) 10 - 1
7 apr 14:00 ZV De Zaan EG3 (Gemengd-E <11) - VZV EG1 (Gemengd-E <11) 4 - 3
6 apr 20:45 WIDEX GZC DONK Da1 (Dames) - ZV De Zaan Da1 (Dames) 9 - 8
31 maa 18:30 ZV De Zaan H1 (ManMeer Cup Heren) - PSV PSV Waterpolo H1 (ManMeer Cup Heren) 14 - 9
31 maa 16:00 Het Y Da1 (Dames) - ZV De Zaan Da2 (ManMeer Cup Dames) 8 - 10
31 maa 13:30 De Zijl Zwemsport De Zijl Zwemsport H2 (Heren) - ZV De Zaan H2 (ManMeer Cup Heren2) 7 - 9
25 maa 15:15 WIDEX GZC DONK H2 (ManMeer Cup Heren2) - ZV De Zaan H2 (ManMeer Cup Heren2) 12 - 15
25 maa 14:30 MNC Dordrecht BJ1 (Jongens-B <17) - ZV De Zaan BJ1 (Jongens-B <17) 7 - 6
25 maa 14:30 UZSC EG1 (Gemengd-E <11) - ZV De Zaan EG1 (Gemengd-E <11) 2 - 3
25 maa 13:30 De Ham BM1 (Meisjes-B <17) - ZV De Zaan BM1 (Meisjes-B <17) 1 - 20
25 maa 13:00 ZV De Zaan BM2 (Meisjes-B <17) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BM1 (Meisjes-B <17) 12 - 11
24 maa 20:30 De Otters Het Gooi H3 (Heren) - ZV De Zaan H8 (Heren) 19 - 3
24 maa 20:00 Zwemvereniging Utrecht H1 (Heren) - ZV De Zaan H1 (ManMeer Cup Heren) 7 - 19
24 maa 19:35 De Meeuwen Diemen De Meeuwen Da2 / Triton Da1 (Dames) - ZV De Zaan Da5 (Dames) 2 - 15
24 maa 19:25 ZV De Zaan H2 (ManMeer Cup Heren2) - De Ham H2 (ManMeer Cup Heren2) 12 - 6
24 maa 19:00 VZV Da2 (Dames) - ZV De Zaan Da4 (Dames) 4 - 5
24 maa 18:45 ZV De Zaan H7 (Heren) - ZV Noordkop H4 (Heren) 22 - 4
24 maa 18:15 De Vaart CJ1 (Jongens-C <15) - ZV De Zaan CJ2 (Jongens-C <15) 3 - 7
24 maa 18:10 ZV De Zaan H3 (Heren) - VZV H2 (Heren) 9 - 7
24 maa 18:05 ZVL-Tetteroo (SG) Da2 (Dames) - ZV De Zaan Da2 (ManMeer Cup Dames) 6 - 9
24 maa 18:00 ZV De Zaan CM1 (Meisjes-C <15) - AquaWaarD CM1 (Meisjes-C <15) 18 - 2
24 maa 17:25 ZV De Zaan H4 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H4 (Heren) 2 - 15
24 maa 17:15 ZV De Zaan DG1 (Gemengd-D <13) - UZSC DG1 (Gemengd-D <13) 18 - 2
24 maa 16:40 ZV De Zaan AJ1 (Jongens-A <19) - De Duinkikkers AJ1 (Jongens-A <19) 6 - 2
24 maa 16:30 ZV De Zaan DG2 (Gemengd-D <13) - Watervlo DG1 (Gemengd-D <13) 14 - 8
24 maa 16:00 Aquarijn FG1 (Gemengd-F <9) - ZV De Zaan FG1 (Gemengd-F <9) 2 - 16
24 maa 15:40 ZV De Zaan Da3 (Dames) - DWT Da1 (Dames) 11 - 4
24 maa 14:55 ZV De Zaan BJ2 (Jongens-B <17) - DAW BJ1 (Jongens-B <17) 7 - 10
24 maa 14:00 ZV De Zaan FG2 (Gemengd-F <9) - De Ham FG1 (Gemengd-F <9) 6 - 12
24 maa 14:00 ZV De Zaan EG2 (Gemengd-E <11) - ZV De Zaan EG3 (Gemengd-E <11) 3 - 3
18 maa 19:45 ZV De Zaan BJ1 (Jongens-B <17) - PSV PSV Waterpolo BJ1 (Jongens-B <17) 11 - 11
18 maa 18:15 ZV De Zaan BM2 (Meisjes-B <17) - Het Ravijn BM1 (Meisjes-B <17) 13 - 11
18 maa 16:45 ZV De Zaan BM1 (Meisjes-B <17) - PSV PSV Waterpolo BM1 (Meisjes-B <17) 15 - 2
18 maa 13:30 JAWS Amsterdam H3 (Heren) - ZV De Zaan H7 (Heren) 1 - 3
17 maa 20:30 DJK-ZAR H3 (Heren) - ZV De Zaan H5 (Heren) 4 - 12
17 maa 20:30 Schuurman BZC H2 (Heren) - ZV De Zaan H2 (ManMeer Cup Heren2) 13 - 16
17 maa 20:25 IJsselmeer H1 (Heren) - ZV De Zaan H6 (Heren) 5 - 12
17 maa 20:00 Aquarijn AJ1 (Jongens-A <19) - ZV De Zaan AJ1 (Jongens-A <19) 7 - 8
17 maa 19:40 ZV De Zaan Da1 (Dames) - UZSC Da1 (Dames) 9 - 8
17 maa 19:30 ZV De Zaan H8 (Heren) - VZV H5 (Heren) 7 - 6
17 maa 18:50 De Dolfijn H2 (Heren) - ZV De Zaan H4 (Heren) 12 - 8
17 maa 18:45 ZV De Zaan H9 (Heren) - VZC H6 (Heren) 1 - 6
17 maa 18:40 Watervlo DG2 (Gemengd-D <13) - ZV De Zaan DG2 (Gemengd-D <13) 7 - 20
17 maa 18:30 De Reuring EG1 (Gemengd-E <11) - ZV De Zaan EG3 (Gemengd-E <11) 2 - 9
17 maa 18:30 Het Y DG1 (Gemengd-D <13) - ZV De Zaan DG1 (Gemengd-D <13) 1 - 26
17 maa 18:10 ZV De Zaan H1 (ManMeer Cup Heren) - OZ&PC H1 (ManMeer Cup Heren) 9 - 8
17 maa 18:00 KZC KZC EG3 / Aquafit EG1 (Gemengd-E <11) - ZV De Zaan EG2 (Gemengd-E <11) 4 - 15
17 maa 18:00 Watervlo DG1 (Gemengd-D <13) - ZV De Zaan DG3 (Gemengd-D <13) 3 - 22
17 maa 18:00 ZV De Zaan CJ2 (Jongens-C <15) - De Ham CJ1 (Jongens-C <15) 11 - 1
17 maa 17:45 Oceanus Da1 (Dames) - ZV De Zaan Da3 (Dames) 6 - 10
17 maa 17:35 VZC H2 (Heren) - ZV De Zaan H3 (Heren) 20 - 6
17 maa 17:15 ZV De Zaan Da4 (Dames) - De Otters Het Gooi Da1 (Dames) 3 - 8
17 maa 16:40 ZPCH CM1 (Meisjes-C <15) - ZV De Zaan CM1 (Meisjes-C <15) 3 - 26
17 maa 16:40 ZV De Zaan Da2 (ManMeer Cup Dames) - UZSC Da2 (ManMeer Cup Dames) 12 - 8
17 maa 16:30 ZV De Zaan BJ2 (Jongens-B <17) - ZV Noordkop BJ1 (Jongens-B <17) 5 - 11
17 maa 15:40 ZV De Zaan Da5 (Dames) - De Albatros Da1 (Dames) 22 - 3
17 maa 15:30 Polar Bears CJ1 (Jongens-C <15) - ZV De Zaan CJ1 (Jongens-C <15) 11 - 5
17 maa 14:55 ZV De Zaan Da6 (Dames) - DAW Da2 (Dames) 7 - 2
17 maa 14:00 ZV De Zaan FG1 (Gemengd-F <9) - ZV De Zaan FG2 (Gemengd-F <9) 16 - 7
17 maa 14:00 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG2 (Gemengd-E <11) - ZV De Zaan EG1 (Gemengd-E <11) 2 - 3
14 maa 20:15 ZVL-Tetteroo (SG) Da1 (Dames) - ZV De Zaan Da1 (Dames) 14 - 9
11 maa 14:15 JAWS Amsterdam Da1 (Dames) - ZV De Zaan Da4 (Dames) 11 - 5
10 maa 21:15 ZV De Zaan H5 (Heren) - GoSwim H2 (Heren) 6 - 10
10 maa 20:15 ZV De Zaan H4 (Heren) - De Ham H3 (Heren) 10 - 5
10 maa 20:15 HZPC/Avéna (SG) H1 (Heren) - ZV De Zaan H1 (ManMeer Cup Heren) 8 - 15
10 maa 20:15 ZV De Zaan Da3 (Dames) - De Dolfijn Da1 (Dames) 14 - 3
10 maa 19:30 ZV De Zaan H6 (Heren) - DWT H3 (Heren) 7 - 4
10 maa 19:25 DWT Da2 (Dames) - ZV De Zaan Da6 (Dames) 0 - 8
10 maa 19:15 ZV Haerlem BJ1 (Jongens-B <17) - ZV De Zaan BJ2 (Jongens-B <17) 8 - 3
10 maa 18:45 ZV De Zaan CM1 (Meisjes-C <15) - ZV Haerlem CM1 (Meisjes-C <15) 7 - 2
10 maa 18:45 ZV De Zaan BJ1 (Jongens-B <17) - De Ham De Ham BJ1 / Het Y BJ1 (Jongens-B <17) 16 - 9
10 maa 18:00 ZV De Zaan DG2 (Gemengd-D <13) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG2 (Gemengd-D <13) 11 - 11
10 maa 17:45 Het Y CJ1 (Jongens-C <15) - ZV De Zaan CJ2 (Jongens-C <15) 6 - 4
10 maa 17:30 ZV De Zaan H3 (Heren) - De IJsselmeeuwen H2 (ManMeer Cup Heren2) 13 - 4
10 maa 17:15 ZV De Zaan DG1 (Gemengd-D <13) - De Otters Het Gooi DG1 (Gemengd-D <13) 13 - 3
10 maa 16:45 ZV De Zaan AJ1 (Jongens-A <19) - DAW AJ1 (Jongens-A <19) 10 - 6
10 maa 16:30 ZV De Zaan DG3 (Gemengd-D <13) - Watervlo DG2 (Gemengd-D <13) 30 - 1
10 maa 15:30 KZC KZC EG3 / Aquafit EG1 (Gemengd-E <11) - ZV De Zaan EG3 (Gemengd-E <11) 1 - 13
10 maa 15:30 ZV De Zaan CJ1 (Jongens-C <15) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CJ1 (Jongens-C <15) 22 - 3
10 maa 15:15 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H10 (Heren) - ZV De Zaan H9 (Heren) 17 - 4
10 maa 14:40 ZV De Zaan EG2 (Gemengd-E <11) - DAW EG1 (Gemengd-E <11) 13 - 4
10 maa 14:15 De Ham FG1 (Gemengd-F <9) - ZV De Zaan FG1 (Gemengd-F <9) 4 - 17
10 maa 14:00 ZV De Zaan FG2 (Gemengd-F <9) - De Otters Het Gooi FG1 (Gemengd-F <9) 4 - 10
10 maa 14:00 ZV De Zaan EG1 (Gemengd-E <11) - Watervlo EG1 (Gemengd-E <11) 40 - 0
4 maa 16:30 Polar Bears BM2 (Meisjes-B <17) - ZV De Zaan BM2 (Meisjes-B <17) 4 - 8
4 maa 16:00 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H3 (Heren) - ZV De Zaan H3 (Heren) 19 - 3
4 maa 14:30 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BM1 (Meisjes-B <17) - ZV De Zaan BM1 (Meisjes-B <17) 8 - 18
3 maa 18:45 ZV De Zaan H1 (ManMeer Cup Heren) - PSV PSV Waterpolo H1 (ManMeer Cup Heren) 16 - 3
3 maa 17:30 ZV De Zaan Da1 (Dames) - Het Ravijn Da1 (Dames) 8 - 9
3 maa 16:00 ZV De Zaan H2 (ManMeer Cup Heren2) - WIDEX GZC DONK H3 (Heren) 12 - 6
3 maa 14:30 ZV De Zaan Da2 (ManMeer Cup Dames) - Het Ravijn Da2 (Dames) 10 - 6
25 feb 16:00 ZV De Zaan H3 (Heren) - Aqua-Novio'94 H2 (ManMeer Cup Heren2) 6 - 11
25 feb 14:30 ZV De Zaan BM1 (Meisjes-B <17) - Het Ravijn BM1 (Meisjes-B <17) 8 - 8
25 feb 13:00 ZV De Zaan BJ1 (Jongens-B <17) - Polar Bears BJ1 (Jongens-B <17) 12 - 17
25 feb 10:00 ZVL-Tetteroo (SG) BM2 (Meisjes-B <17) - ZV De Zaan BM2 (Meisjes-B <17) 10 - 8
24 feb 20:00 Katwijk H1 (Heren) - ZV De Zaan H1 (ManMeer Cup Heren) 4 - 7
24 feb 19:45 Polar Bears H2 (ManMeer Cup Heren2) - ZV De Zaan H2 (ManMeer Cup Heren2) 11 - 8
24 feb 18:15 Polar Bears Da1 (Dames) - ZV De Zaan Da1 (Dames) 10 - 5
24 feb 14:45 Polar Bears Da2 (ManMeer Cup Dames) - ZV De Zaan Da2 (ManMeer Cup Dames) 7 - 9
18 feb 15:00 De Ham De Ham BJ1 / Het Y BJ1 (Jongens-B <17) - ZV De Zaan BJ1 (Jongens-B <17) 8 - 8
18 feb 12:30 ZV De Zaan BM2 (Meisjes-B <17) - ZV De Zaan BM1 (Meisjes-B <17) 2 - 14
17 feb 20:15 ZV De Zaan AJ1 (Jongens-A <19) - De Otters Het Gooi AJ1 (Jongens-A <19) 5 - 5
17 feb 20:00 ZV De Zaan H1 (ManMeer Cup Heren) - Het Y H1 (ManMeer Cup Heren) 10 - 8
17 feb 19:35 De Snippen Da1 (Dames) - ZV De Zaan Da3 (Dames) 2 - 14
17 feb 19:35 ZPCH H2 (Heren) - ZV De Zaan H3 (Heren) 6 - 10
17 feb 19:30 ZV De Zaan Da4 (Dames) - Watervlo Da3 (Dames) 7 - 6
17 feb 19:25 KZC H3 (Heren) - ZV De Zaan H7 (Heren) 4 - 9
17 feb 18:45 ZV De Zaan H8 (Heren) - Aquarius H2 (Heren) 6 - 7
17 feb 18:45 De Fuut Da1 (Dames) - ZV De Zaan Da5 (Dames) 4 - 19
17 feb 18:30 ZV De Zaan Da1 (Dames) - ZPB H&L Productions Da1 (Dames) 9 - 4
17 feb 18:15 Zwemvereniging Utrecht H5 (Heren) - ZV De Zaan H9 (Heren) 17 - 2
17 feb 18:15 ZV Noordkop CM1 (Meisjes-C <15) - ZV De Zaan CM1 (Meisjes-C <15) 0 - 33
17 feb 18:00 ZV De Zaan Da6 (Dames) - VZV Da3 (Dames) 7 - 2
17 feb 18:00 DAW H4 (Heren) - ZV De Zaan H5 (Heren) 5 - 8
17 feb 17:15 Oceanus H2 (Heren) - ZV De Zaan H4 (Heren) 15 - 5
17 feb 17:15 ZV De Zaan CJ2 (Jongens-C <15) - KZC KZC CJ2 / Aquafit CJ1 (Jongens-C <15) 30 - 0
17 feb 17:05 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG3 (Gemengd-D <13) - ZV De Zaan DG3 (Gemengd-D <13) 6 - 3
17 feb 17:00 ZV De Zaan H2 (ManMeer Cup Heren2) - PSV PSV Waterpolo H2 (Heren) 17 - 10
17 feb 16:30 ZV De Zaan DG2 (Gemengd-D <13) - De Otters Het Gooi DG2 (Gemengd-D <13) 8 - 6
17 feb 16:30 Watervlo BJ1 (Jongens-B <17) - ZV De Zaan BJ2 (Jongens-B <17) 14 - 4
17 feb 15:45 WIDEX GZC DONK CJ1 (Jongens-C <15) - ZV De Zaan CJ1 (Jongens-C <15) 15 - 11
17 feb 15:30 ZV De Zaan Da2 (ManMeer Cup Dames) - ZPB H&L Productions Da2 (ManMeer Cup Dames) 10 - 6
17 feb 15:15 VZV EG1 (Gemengd-E <11) - ZV De Zaan EG2 (Gemengd-E <11) 3 - 9
17 feb 14:40 ZV De Zaan FG1 (Gemengd-F <9) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT FG1 (Gemengd-F <9) 18 - 2
17 feb 14:00 ZV De Zaan FG2 (Gemengd-F <9) - Aquarijn FG1 (Gemengd-F <9) 8 - 6
17 feb 14:00 ZV De Zaan EG3 (Gemengd-E <11) - KZC EG1 (Gemengd-E <11) 8 - 5
11 feb 18:45 UZSC H2 (Heren) - ZV De Zaan H2 (ManMeer Cup Heren2) 8 - 12
11 feb 15:15 Het Y H1 (ManMeer Cup Heren) - ZV De Zaan H1 (ManMeer Cup Heren) 7 - 8
10 feb 19:00 ZV De Zaan Da2 (ManMeer Cup Dames) - WIDEX GZC DONK Da2 (Dames) 6 - 1
10 feb 18:30 De Reuring Da3 (Dames) - ZV De Zaan Da6 (Dames) 1 - 17
10 feb 18:00 ZV De Zaan H7 (Heren) - Het Y H7 (Heren) 5 - 4
10 feb 17:15 ZV De Zaan DG1 (Gemengd-D <13) - AquaWaarD DG1 (Gemengd-D <13) 20 - 2
10 feb 16:30 ZV De Zaan DG2 (Gemengd-D <13) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG3 (Gemengd-D <13) 3 - 13
10 feb 16:15 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da3 (Dames) - ZV De Zaan Da4 (Dames) 3 - 7
10 feb 15:40 ZV De Zaan H4 (Heren) - DJK-ZAR H2 (Heren) 6 - 10
10 feb 14:55 ZV De Zaan H5 (Heren) - De Reuring H2 (Heren) 10 - 6
10 feb 14:15 VZC CJ1 (Jongens-C <15) - ZV De Zaan CJ1 (Jongens-C <15) 9 - 16
10 feb 14:00 ZV De Zaan EG1 (Gemengd-E <11) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG1 (Gemengd-E <11) 3 - 2
10 feb 14:00 ZV De Zaan EG2 (Gemengd-E <11) - De Ham EG3 (Gemengd-E <11) 11 - 2
4 feb 20:25 Zwemclub Zeist Zwemclub Zeist Da1 / UZSC Da7 (Dames) - ZV De Zaan Da4 (Dames) 3 - 8
4 feb 16:45 ZVL-Tetteroo (SG) BM1 (Meisjes-B <17) - ZV De Zaan BM2 (Meisjes-B <17) 17 - 6
4 feb 16:30 ZV De Zaan BJ1 (Jongens-B <17) - UZSC BJ1 (Jongens-B <17) 2 - 11
4 feb 15:00 ZV De Zaan BM1 (Meisjes-B <17) - ZVL-Tetteroo (SG) BM2 (Meisjes-B <17) 17 - 4
4 feb 14:30 UZSC FG1 (Gemengd-F <9) - ZV De Zaan FG1 (Gemengd-F <9) 0 - 13
3 feb 20:30 DJK-ZAR H4 (Heren) - ZV De Zaan H8 (Heren) 19 - 2
3 feb 20:15 De Snippen Da2 (Dames) - ZV De Zaan Da6 (Dames) 2 - 6
3 feb 20:15 ENC Arnhem (SG) H2 (Heren) - ZV De Zaan H3 (Heren) 3 - 7
3 feb 20:00 ZV De Zaan H6 (Heren) - De Reuring H3 (Heren) 6 - 8
3 feb 19:30 UZSC Da3 (Dames) - ZV De Zaan Da2 (ManMeer Cup Dames) 11 - 9
3 feb 19:25 DWT CJ1 (Jongens-C <15) - ZV De Zaan CJ2 (Jongens-C <15) 3 - 13
3 feb 19:15 ZV De Zaan H7 (Heren) - De Reuring H4 (Heren) 12 - 6
3 feb 18:45 ZV De Zaan Da5 (Dames) - De Aalscholver Da1 (Dames) 17 - 8
3 feb 18:30 De Reuring EG1 (Gemengd-E <11) - ZV De Zaan EG2 (Gemengd-E <11) 3 - 8
3 feb 18:15 VZV H1 (Heren) - ZV De Zaan H1 (ManMeer Cup Heren) 10 - 13
3 feb 18:00 ZV De Zaan H2 (ManMeer Cup Heren2) - Het Ravijn H2 (ManMeer Cup Heren2) 17 - 12
3 feb 18:00 ZV De Zaan BJ2 (Jongens-B <17) - BZC Brandenburg BJ1 (Jongens-B <17) 5 - 6
3 feb 17:15 Oceanus H4 (Heren) - ZV De Zaan H9 (Heren) 10 - 1
3 feb 17:15 ZV De Zaan DG3 (Gemengd-D <13) - De Otters Het Gooi DG2 (Gemengd-D <13) 13 - 0
3 feb 17:10 KZC CM1 (Meisjes-C <15) - ZV De Zaan CM1 (Meisjes-C <15) 2 - 12
3 feb 17:00 ZV De Zaan H5 (Heren) - Oceanus H3 (Heren) 5 - 8
3 feb 16:30 ZV De Zaan DG2 (Gemengd-D <13) - ZV Noordkop DG1 (Gemengd-D <13) 8 - 24
3 feb 16:15 ZV De Zaan AJ1 (Jongens-A <19) - De Fuut De Fuut AJ1 / Zwemvereniging Utrecht AJ1 (Jongens-A <19) 11 - 2
3 feb 15:40 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT FG2 (Gemengd-F <9) - ZV De Zaan FG2 (Gemengd-F <9) 7 - 1
3 feb 15:20 De Ham DG1 (Gemengd-D <13) - ZV De Zaan DG1 (Gemengd-D <13) 3 - 24
3 feb 15:15 ZV De Zaan Da3 (Dames) - Watervlo Da1 (Dames) 9 - 1
3 feb 14:25 De Ham EG2 (Gemengd-E <11) - ZV De Zaan EG3 (Gemengd-E <11) 3 - 14
3 feb 14:25 De Ham EG1 (Gemengd-E <11) - ZV De Zaan EG1 (Gemengd-E <11) 3 - 7
28 jan 16:30 Polar Bears BM2 (Meisjes-B <17) - ZV De Zaan BM1 (Meisjes-B <17) 4 - 22
28 jan 14:30 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ1 (Jongens-B <17) - ZV De Zaan BJ1 (Jongens-B <17) 10 - 13
28 jan 14:30 UZSC DG1 (Gemengd-D <13) - ZV De Zaan DG1 (Gemengd-D <13) 3 - 14
28 jan 12:30 ZV De Zaan BM2 (Meisjes-B <17) - Polar Bears BM1 (Meisjes-B <17) 8 - 9
27 jan 21:15 ZV De Zaan H2 (ManMeer Cup Heren2) - ZPB H&L Productions H2 (Heren) 12 - 6
27 jan 20:25 De Meeuwen Diemen H1 (Heren) - ZV De Zaan H6 (Heren) 9 - 8
27 jan 19:45 ZV De Zaan H1 (ManMeer Cup Heren) - Waterpolo Den Haag (SG) H1 (ManMeer Cup Heren) 8 - 4
27 jan 19:35 De Meeuwen Diemen H2 (Heren) - ZV De Zaan H7 (Heren) 7 - 6
27 jan 19:30 ZV De Zaan Da4 (Dames) - KZC Da1 (Dames) 3 - 3
27 jan 19:00 PSV PSV Waterpolo CJ1 (Jongens-C <15) - ZV De Zaan CJ1 (Jongens-C <15) 7 - 11
27 jan 18:45 ZV De Zaan Da6 (Dames) - DJK-ZAR Da1 (Dames) 7 - 6
27 jan 18:30 De Reuring DG1 (Gemengd-D <13) - ZV De Zaan DG2 (Gemengd-D <13) 3 - 28
27 jan 18:15 ZV De Zaan Da1 (Dames) - WIDEX GZC DONK Da1 (Dames) 10 - 10
27 jan 18:00 De Waterwolf H2 (Heren) - ZV De Zaan H5 (Heren) 5 - 11
27 jan 18:00 ZV De Zaan H8 (Heren) - De Snippen H4 (Heren) 12 - 3
27 jan 17:40 KZC EG2 (Gemengd-E <11) - ZV De Zaan EG2 (Gemengd-E <11) 1 - 3
27 jan 17:30 ZV Noordkop DG1 (Gemengd-D <13) - ZV De Zaan DG3 (Gemengd-D <13) 15 - 5
27 jan 17:30 De Duinkikkers De Duinkikkers Da1 / Zwemvereniging Utrecht Da4 (Dames) - ZV De Zaan Da5 (Dames) 3 - 16
27 jan 17:15 ZV De Zaan CJ2 (Jongens-C <15) - WZ&PC Purmerend CJ1 (Jongens-C <15) 10 - 4
27 jan 17:15 Aquarijn Da1 (Dames) - ZV De Zaan Da3 (Dames) 4 - 4
27 jan 17:00 ZV De Zaan H3 (Heren) - UZSC H4 (Heren) 7 - 2
27 jan 16:30 ZV De Zaan CM1 (Meisjes-C <15) - DAW CM (Meisjes-C <15) 19 - 1
27 jan 16:00 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ2 (Jongens-B <17) - ZV De Zaan BJ2 (Jongens-B <17) 17 - 4
27 jan 16:00 Het Y H4 (Heren) - ZV De Zaan H4 (Heren) 8 - 8
27 jan 15:30 ZV De Zaan Da2 (ManMeer Cup Dames) - WIDEX GZC DONK Da2 (Dames) 7 - 6
27 jan 14:40 ZV De Zaan FG1 (Gemengd-F <9) - Aquarijn FG1 (Gemengd-F <9) 23 - 2
27 jan 14:15 De Ham FG1 (Gemengd-F <9) - ZV De Zaan FG2 (Gemengd-F <9) 6 - 4
27 jan 14:00 ZV De Zaan EG1 (Gemengd-E <11) - UZSC EG1 (Gemengd-E <11) 6 - 6
27 jan 14:00 ZV De Zaan EG3 (Gemengd-E <11) - WZ&PC Purmerend EG1 (Gemengd-E <11) 4 - 5
21 jan 18:30 De Ham H2 (ManMeer Cup Heren2) - ZV De Zaan H2 (ManMeer Cup Heren2) 13 - 9
21 jan 16:45 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT AJ1 (Jongens-A <19) - ZV De Zaan AJ1 (Jongens-A <19) 7 - 9
21 jan 14:30 ZV De Zaan BM2 (Meisjes-B <17) - WIDEX GZC DONK BM1 (Meisjes-B <17) 5 - 17
21 jan 14:00 De Zijl Zwemsport BJ1 (Jongens-B <17) - ZV De Zaan BJ1 (Jongens-B <17) 15 - 8
21 jan 13:00 ZV De Zaan BM1 (Meisjes-B <17) - ZVL-Tetteroo (SG) BM1 (Meisjes-B <17) 7 - 10
20 jan 21:00 AZC H2 (Heren) - ZV De Zaan H2 (ManMeer Cup Heren2) 11 - 3
20 jan 20:35 West-Friesland (SG) H2 (Heren) - ZV De Zaan H5 (Heren) 3 - 9
20 jan 20:05 ZPC Woerden Da1 (Dames) - ZV De Zaan Da3 (Dames) 4 - 18
20 jan 19:50 West-Friesland (SG) H4 (Heren) - ZV De Zaan H6 (Heren) 4 - 14
20 jan 19:30 ZV De Zaan Da5 (Dames) - De Reuring Da2 (Dames) 22 - 1
20 jan 18:45 ZV De Zaan Da6 (Dames) - West-Friesland (SG) Da2 (Dames) 4 - 4
20 jan 18:30 ZV De Zaan H1 (ManMeer Cup Heren) - ZVVS H1 (Heren) 13 - 5
20 jan 18:30 De Reuring DG1 (Gemengd-D <13) - ZV De Zaan DG3 (Gemengd-D <13) 1 - 34
20 jan 18:10 UZSC CJ1 (Jongens-C <15) - ZV De Zaan CJ1 (Jongens-C <15) 4 - 24
20 jan 18:00 ZV De Zaan CJ2 (Jongens-C <15) - De Aalscholver CJ1 (Jongens-C <15) 14 - 1
20 jan 17:45 ZV De Zaan Da4 (Dames) - De Ham Da4 (Dames) 5 - 3
20 jan 17:15 ZV De Zaan CM1 (Meisjes-C <15) - H.B.W. (SG) CM1 (Meisjes-C <15) 26 - 0
20 jan 17:00 ZV De Zaan BJ2 (Jongens-B <17) - ZPCH BJ1 (Jongens-B <17) 3 - 10
20 jan 16:45 VZV H4 (Heren) - ZV De Zaan H7 (Heren) 15 - 9
20 jan 16:30 ZV De Zaan DG1 (Gemengd-D <13) - Het Y DG1 (Gemengd-D <13) 25 - 1
20 jan 16:20 KZC DG1 (Gemengd-D <13) - ZV De Zaan DG2 (Gemengd-D <13) 23 - 7
20 jan 16:15 ZV De Zaan H8 (Heren) - De Ham H6 (Heren) 2 - 13
20 jan 15:45 Watervlo H2 (Heren) - ZV De Zaan H4 (Heren) 10 - 13
20 jan 15:40 KZC EG1 (Gemengd-E <11) - ZV De Zaan EG2 (Gemengd-E <11) 8 - 3
20 jan 15:30 ZV De Zaan H9 (Heren) - De Vuursche H3 (Heren) 6 - 15
20 jan 14:40 ZV De Zaan FG2 (Gemengd-F <9) - ZV De Zaan FG1 (Gemengd-F <9) 3 - 15
20 jan 14:00 ZV De Zaan EG1 (Gemengd-E <11) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG2 (Gemengd-E <11) 7 - 6
20 jan 14:00 ZV De Zaan EG3 (Gemengd-E <11) - De Ham EG3 (Gemengd-E <11) 13 - 6
14 jan 19:35 Zwemclub Zeist AJ1 (Jongens-A <19) - ZV De Zaan AJ1 (Jongens-A <19) 2 - 18
14 jan 18:15 ZV De Zaan BM1 (Meisjes-B <17) - WIDEX GZC DONK BM1 (Meisjes-B <17) 9 - 11
14 jan 16:45 ZV De Zaan BM2 (Meisjes-B <17) - De Ham BM1 (Meisjes-B <17) 14 - 7
13 jan 20:30 ZV De Zaan H1 (ManMeer Cup Heren) - MNC Dordrecht H1 (Heren) 11 - 8
13 jan 19:40 De Snippen H3 (Heren) - ZV De Zaan H9 (Heren) 14 - 5
13 jan 19:15 ZV De Zaan Da2 (ManMeer Cup Dames) - ZPB H&L Productions Da2 (ManMeer Cup Dames) 9 - 1
13 jan 18:45 ZV De Zaan H8 (Heren) - De Amstel H1 (Heren) 0 - 7
13 jan 18:15 ZV De Zaan Da3 (Dames) - UZSC Da5 (Dames) 6 - 1
13 jan 18:00 ZV De Zaan Da5 (Dames) - UZSC Da6 (Dames) 8 - 6
13 jan 17:30 ZV De Zaan H6 (Heren) - HZC de Robben H2 (Heren) 4 - 12
13 jan 17:30 HZC de Robben HZC de Robben CJ2 / BZC Brandenburg CJ2 (Jongens-C <15) - ZV De Zaan CJ2 (Jongens-C <15) 1 - 7
13 jan 17:15 ZV De Zaan CM1 (Meisjes-C <15) - UZSC CM1 (Meisjes-C <15) 11 - 3
13 jan 16:45 ZV De Zaan BJ2 (Jongens-B <17) - HZC de Robben BJ1 (Jongens-B <17) 4 - 13
13 jan 16:45 Aqua-Novio'94 H2 (ManMeer Cup Heren2) - ZV De Zaan H2 (ManMeer Cup Heren2) 8 - 21
13 jan 16:30 ZV De Zaan DG3 (Gemengd-D <13) - Watervlo DG3 (Gemengd-D <13) 30 - 0
13 jan 15:30 ZV De Zaan CJ1 (Jongens-C <15) - De Zijl Zwemsport CJ1 (Jongens-C <15) 11 - 12
13 jan 14:40 ZV De Zaan EG3 (Gemengd-E <11) - KZC EG2 (Gemengd-E <11) 12 - 6
13 jan 14:00 ZV De Zaan FG2 (Gemengd-F <9) - UZSC FG1 (Gemengd-F <9) 2 - 10
13 jan 14:00 ZV De Zaan FG1 (Gemengd-F <9) - De Otters Het Gooi FG1 (Gemengd-F <9) 10 - 10
17 dec 18:00 Polar Bears BJ1 (Jongens-B <17) - ZV De Zaan BJ1 (Jongens-B <17) 14 - 11
17 dec 17:40 UZSC BM1 (Meisjes-B <17) - ZV De Zaan BM2 (Meisjes-B <17) 20 - 5
17 dec 17:00 ZV De Zaan H6 (Heren) - ZV Haerlem H6 (Heren) 12 - 6
17 dec 16:40 UZSC BJ2 (Jongens-B <17) - ZV De Zaan BJ2 (Jongens-B <17) 6 - 9
17 dec 16:30 Polar Bears BM1 (Meisjes-B <17) - ZV De Zaan BM1 (Meisjes-B <17) 5 - 13
17 dec 16:15 ZV De Zaan H5 (Heren) - WZ&PC Purmerend H2 (Heren) 7 - 3
17 dec 15:00 ZV De Zaan H2 (ManMeer Cup Heren2) - De Zijl Zwemsport De Zijl Zwemsport H2 (Heren) 10 - 11
16 dec 21:45 UZSC H2 (Heren) - ZV De Zaan H2 (ManMeer Cup Heren2) 8 - 12
16 dec 21:15 ZV Haerlem Da3 (Dames) - ZV De Zaan Da6 (Dames) 6 - 6
16 dec 20:30 De Aalscholver H3 (Heren) - ZV De Zaan H8 (Heren) 5 - 9
16 dec 20:15 MNC Dordrecht H1 (Heren) - ZV De Zaan H1 (ManMeer Cup Heren) 11 - 10
16 dec 20:15 ZV Haerlem H3 (Heren) - ZV De Zaan H3 (Heren) 6 - 7
16 dec 19:55 Het Y Da3 (Dames) - ZV De Zaan Da3 (Dames) 8 - 9
16 dec 19:30 ZV De Zaan H4 (Heren) - De Otters Het Gooi H2 (Heren) 8 - 12
16 dec 19:00 De Otters Het Gooi DG1 (Gemengd-D <13) - ZV De Zaan DG1 (Gemengd-D <13) 2 - 17
16 dec 18:50 ZV De Zaan Da2 (ManMeer Cup Dames) - UZSC Da3 (Dames) 9 - 8
16 dec 18:45 ZV Noordkop EG1 (Gemengd-E <11) - ZV De Zaan EG3 (Gemengd-E <11) 7 - 8
16 dec 18:45 ZV De Zaan AJ1 (Jongens-A <19) - KZC AJ1 (Jongens-A <19) 7 - 4
16 dec 18:15 De Otters Het Gooi FG1 (Gemengd-F <9) - ZV De Zaan FG2 (Gemengd-F <9) 14 - 1
16 dec 18:00 ZV De Zaan Da5 (Dames) - Aquarijn Da3 (Dames) 6 - 6
16 dec 17:30 Zwemvereniging Utrecht Da2 (Dames) - ZV De Zaan Da4 (Dames) 7 - 2
16 dec 17:20 ZV De Zaan CJ1 (Jongens-C <15) - Het Ravijn CJ1 (Jongens-C <15) 10 - 6
16 dec 17:15 ZV De Zaan H7 (Heren) - De Meerkoeten H2 (Heren) 10 - 6
16 dec 16:30 ZV De Zaan FG1 (Gemengd-F <9) - De Ham FG1 (Gemengd-F <9) 6 - 6
16 dec 16:30 ZV De Zaan DG3 (Gemengd-D <13) - KZC DG1 (Gemengd-D <13) 3 - 10
16 dec 16:30 ZV De Zaan EG2 (Gemengd-E <11) - WZ&PC Purmerend EG1 (Gemengd-E <11) 7 - 7
16 dec 16:05 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CJ2 (Jongens-C <15) - ZV De Zaan CJ2 (Jongens-C <15) 3 - 10
16 dec 15:20 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CM1 (Meisjes-C <15) - ZV De Zaan CM1 (Meisjes-C <15) 2 - 15
16 dec 14:00 Watervlo EG1 (Gemengd-E <11) - ZV De Zaan EG1 (Gemengd-E <11) 0 - 35
9 dec 21:15 De Meeuwen Diemen Da1 (Dames) - ZV De Zaan Da3 (Dames) 6 - 11
9 dec 20:30 ZV Noordkop H2 (Heren) - ZV De Zaan H5 (Heren) 5 - 8
9 dec 20:10 ZPC Woerden Da2 (Dames) - ZV De Zaan Da5 (Dames) 1 - 15
9 dec 19:45 Aquafit H2 (Heren) - ZV De Zaan H7 (Heren) 6 - 9
9 dec 19:20 ZV De Zaan H2 (ManMeer Cup Heren2) - Schuurman BZC H2 (Heren) 20 - 13
9 dec 18:05 ZV De Zaan H3 (Heren) - Het Ravijn H3 (Heren) 9 - 4
9 dec 18:00 ZVL-Tetteroo (SG) Da1 (Dames) - ZV De Zaan Da1 (Dames) 10 - 4
9 dec 17:30 VZC H1 (Heren) - ZV De Zaan H1 (ManMeer Cup Heren) 8 - 8
9 dec 17:20 ZPCH CJ1 (Jongens-C <15) - ZV De Zaan CJ2 (Jongens-C <15) 5 - 5
9 dec 17:15 ZV De Zaan DG2 (Gemengd-D <13) - ZV De Zaan DG3 (Gemengd-D <13) 4 - 11
9 dec 17:15 De Fuut H3 (Heren) - ZV De Zaan H9 (Heren) 18 - 2
9 dec 17:05 ZV De Zaan H4 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H5 (Heren) 6 - 8
9 dec 16:45 VZV EG1 (Gemengd-E <11) - ZV De Zaan EG3 (Gemengd-E <11) 4 - 10
9 dec 16:35 ZPCH EG1 (Gemengd-E <11) - ZV De Zaan EG1 (Gemengd-E <11) 2 - 7
9 dec 16:30 ZV De Zaan DG1 (Gemengd-D <13) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG1 (Gemengd-D <13) 15 - 2
9 dec 16:20 ZV De Zaan H8 (Heren) - ZPCH H4 (Heren) 3 - 19
9 dec 16:00 MNC Dordrecht CJ1 (Jongens-C <15) - ZV De Zaan CJ1 (Jongens-C <15) 7 - 14
9 dec 15:45 Oceanus AJ1 (Jongens-A <19) - ZV De Zaan AJ1 (Jongens-A <19) 6 - 2
9 dec 15:35 ZV De Zaan CM1 (Meisjes-C <15) - Watervlo CM1 (Meisjes-C <15) 19 - 2
9 dec 14:45 ZV De Zaan FG1 (Gemengd-F <9) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT FG2 (Gemengd-F <9) 4 - 7
9 dec 14:45 ZV De Zaan FG2 (Gemengd-F <9) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT FG1 (Gemengd-F <9) 7 - 11
8 dec 20:30 ZV De Zaan Da1 (Dames) - ZVL-Tetteroo (SG) Da1 (Dames) 6 - 11
2 dec 21:10 DWT H3 (Heren) - ZV De Zaan H6 (Heren) 8 - 9
2 dec 19:25 DWT Da1 (Dames) - ZV De Zaan Da3 (Dames) 3 - 7
2 dec 17:00 DAW EG1 (Gemengd-E <11) - ZV De Zaan EG3 (Gemengd-E <11) 4 - 2
2 dec 17:00 ZV De Zaan H2 (ManMeer Cup Heren2) - VZV H2 (Heren) 20 - 3
2 dec 15:30 ZV De Zaan Da2 (ManMeer Cup Dames) - OZ&PC Da1 (Dames) 14 - 5
2 dec 15:00 VZ&PC H1 (ManMeer Cup Heren) - ZV De Zaan H1 (ManMeer Cup Heren) 3 - 15
2 dec 14:45 ZV De Zaan Da6 (Dames) - WZ&PC Purmerend Da1 (Dames) 13 - 4
2 dec 14:00 ZV De Zaan AJ1 (Jongens-A <19) - WZ&PC Purmerend AJ1 (Jongens-A <19) 5 - 3
26 nov 18:30 De Duinkikkers AJ1 (Jongens-A <19) - ZV De Zaan AJ1 (Jongens-A <19) 7 - 12
26 nov 18:15 PSV PSV Waterpolo BM1 (Meisjes-B <17) - ZV De Zaan BM2 (Meisjes-B <17) 6 - 5
26 nov 17:40 UZSC BJ1 (Jongens-B <17) - ZV De Zaan BJ1 (Jongens-B <17) 17 - 8
26 nov 16:15 UZSC BM1 (Meisjes-B <17) - ZV De Zaan BM1 (Meisjes-B <17) 9 - 10
26 nov 14:30 UZSC FG1 (Gemengd-F <9) - ZV De Zaan FG2 (Gemengd-F <9) 7 - 3
25 nov 21:00 VZV H2 (Heren) - ZV De Zaan H3 (Heren) 7 - 10
25 nov 20:15 ZV Noordkop H4 (Heren) - ZV De Zaan H7 (Heren) 9 - 11
25 nov 19:30 ZV De Zaan BJ2 (Jongens-B <17) - ZV Haerlem BJ1 (Jongens-B <17) 6 - 8
25 nov 19:30 ZV De Zaan Da1 (Dames) - ZVL-Tetteroo (SG) Da1 (Dames) 8 - 11
25 nov 19:10 AquaWaarD CM1 (Meisjes-C <15) - ZV De Zaan CM1 (Meisjes-C <15) 2 - 34
25 nov 18:45 ZV De Zaan Da4 (Dames) - VZV Da2 (Dames) 3 - 5
25 nov 18:25 AquaWaarD DG1 (Gemengd-D <13) - ZV De Zaan DG1 (Gemengd-D <13) 3 - 25
25 nov 18:25 WIDEX GZC DONK H3 (Heren) - ZV De Zaan H2 (ManMeer Cup Heren2) 12 - 18
25 nov 18:00 ZV De Zaan H8 (Heren) - De Otters Het Gooi H3 (Heren) 3 - 10
25 nov 18:00 ZV De Zaan H1 (ManMeer Cup Heren) - Zwemvereniging Utrecht H1 (Heren) 26 - 3
25 nov 17:30 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H4 (Heren) - ZV De Zaan H4 (Heren) 11 - 9
25 nov 17:15 ZV De Zaan H9 (Heren) - De Vaart H2 (Heren) 2 - 16
25 nov 16:30 ZV De Zaan Da2 (ManMeer Cup Dames) - ZVL-Tetteroo (SG) Da2 (Dames) 6 - 8
25 nov 16:30 ZV De Zaan CJ2 (Jongens-C <15) - De Vaart CJ1 (Jongens-C <15) 12 - 3
25 nov 15:40 ZV De Zaan Da5 (Dames) - De Meeuwen Diemen De Meeuwen Da2 / Triton Da1 (Dames) 13 - 0
25 nov 14:55 ZV De Zaan Da6 (Dames) - De Reuring Da3 (Dames) 8 - 1
25 nov 14:00 ZV De Zaan EG3 (Gemengd-E <11) - ZV De Zaan EG2 (Gemengd-E <11) 6 - 5
25 nov 13:20 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG1 (Gemengd-E <11) - ZV De Zaan EG1 (Gemengd-E <11) 4 - 8
25 nov 13:15 Watervlo DG1 (Gemengd-D <13) - ZV De Zaan DG2 (Gemengd-D <13) 7 - 11
21 nov 20:30 KNZB Topsport KNZB JTT BJ1 (Heren) - ZV De Zaan H2 (ManMeer Cup Heren2) 8 - 12
19 nov 16:00 ZV De Zaan BJ1 (Jongens-B <17) - WIDEX GZC DONK BJ1 (Jongens-B <17) 10 - 11
19 nov 14:30 ZV De Zaan BM1 (Meisjes-B <17) - De Ham BM1 (Meisjes-B <17) 17 - 3
19 nov 14:30 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BM1 (Meisjes-B <17) - ZV De Zaan BM2 (Meisjes-B <17) 6 - 6
18 nov 21:20 De Otters Het Gooi Da1 (Dames) - ZV De Zaan Da4 (Dames) 5 - 5
18 nov 21:20 ZV De Zaan H5 (Heren) - DJK-ZAR H3 (Heren) 8 - 5
18 nov 20:20 ZV De Zaan H4 (Heren) - De Dolfijn H2 (Heren) 6 - 5
18 nov 19:30 ZV De Zaan Da3 (Dames) - Oceanus Da1 (Dames) 12 - 5
18 nov 19:00 OZ&PC H1 (ManMeer Cup Heren) - ZV De Zaan H1 (ManMeer Cup Heren) 11 - 16
18 nov 19:00 VZV H5 (Heren) - ZV De Zaan H8 (Heren) 6 - 7
18 nov 18:50 ZV De Zaan H2 (ManMeer Cup Heren2) - AZC H2 (Heren) 11 - 10
18 nov 18:45 UZSC Da1 (Dames) - ZV De Zaan Da1 (Dames) 7 - 6
18 nov 18:45 ZV De Zaan H6 (Heren) - IJsselmeer H1 (Heren) 7 - 4
18 nov 18:30 De Albatros Da1 (Dames) - ZV De Zaan Da5 (Dames) 1 - 17
18 nov 18:00 ZV De Zaan H7 (Heren) - JAWS Amsterdam H3 (Heren) 10 - 2
18 nov 18:00 DAW BJ1 (Jongens-B <17) - ZV De Zaan BJ2 (Jongens-B <17) 7 - 5
18 nov 17:35 ZV De Zaan H3 (Heren) - VZC H2 (Heren) 3 - 14
18 nov 17:30 VZC H6 (Heren) - ZV De Zaan H9 (Heren) 6 - 1
18 nov 17:30 De Ham CJ1 (Jongens-C <15) - ZV De Zaan CJ2 (Jongens-C <15) 3 - 10
18 nov 17:15 ZV De Zaan DG2 (Gemengd-D <13) - Watervlo DG2 (Gemengd-D <13) 23 - 1
18 nov 17:15 UZSC Da2 (ManMeer Cup Dames) - ZV De Zaan Da2 (ManMeer Cup Dames) 12 - 10
18 nov 17:15 DAW Da2 (Dames) - ZV De Zaan Da6 (Dames) 1 - 8
18 nov 16:50 ZV De Zaan AJ1 (Jongens-A <19) - Aquarijn AJ1 (Jongens-A <19) 5 - 9
18 nov 16:45 Aquarijn FG1 (Gemengd-F <9) - ZV De Zaan FG2 (Gemengd-F <9) 7 - 5
18 nov 16:30 ZV De Zaan DG3 (Gemengd-D <13) - Watervlo DG1 (Gemengd-D <13) 11 - 1
18 nov 15:35 ZV De Zaan CJ1 (Jongens-C <15) - Polar Bears CJ1 (Jongens-C <15) 9 - 11
18 nov 14:50 ZV De Zaan CM1 (Meisjes-C <15) - ZPCH CM1 (Meisjes-C <15) 31 - 0
18 nov 14:00 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT FG1 (Gemengd-F <9) - ZV De Zaan FG1 (Gemengd-F <9) 14 - 14
18 nov 14:00 ZV De Zaan EG3 (Gemengd-E <11) - De Reuring EG1 (Gemengd-E <11) 13 - 5
18 nov 14:00 ZV De Zaan EG2 (Gemengd-E <11) - KZC KZC EG3 / Aquafit EG1 (Gemengd-E <11) 21 - 2
12 nov 19:35 DAW AJ1 (Jongens-A <19) - ZV De Zaan AJ1 (Jongens-A <19) 4 - 7
12 nov 18:30 Het Ravijn BM1 (Meisjes-B <17) - ZV De Zaan BM2 (Meisjes-B <17) 19 - 10
12 nov 18:10 GoSwim H2 (Heren) - ZV De Zaan H5 (Heren) 7 - 6
12 nov 16:30 DAW EG1 (Gemengd-E <11) - ZV De Zaan EG2 (Gemengd-E <11) 2 - 3
12 nov 14:00 PSV PSV Waterpolo BJ1 (Jongens-B <17) - ZV De Zaan BJ1 (Jongens-B <17) 16 - 13
12 nov 12:30 PSV PSV Waterpolo BM1 (Meisjes-B <17) - ZV De Zaan BM1 (Meisjes-B <17) 0 - 20
11 nov 20:30 PSV PSV Waterpolo H2 (Heren) - ZV De Zaan H2 (ManMeer Cup Heren2) 4 - 20
11 nov 20:20 De Ham H3 (Heren) - ZV De Zaan H4 (Heren) 7 - 12
11 nov 20:15 Het Ravijn Da1 (Dames) - ZV De Zaan Da1 (Dames) 9 - 9
11 nov 19:55 ZV Haerlem CM1 (Meisjes-C <15) - ZV De Zaan CM1 (Meisjes-C <15) 6 - 13
11 nov 19:20 ZV De Zaan H1 (ManMeer Cup Heren) - HZPC/Avéna (SG) H1 (Heren) 12 - 6
11 nov 18:45 Het Ravijn Da2 (Dames) - ZV De Zaan Da2 (ManMeer Cup Dames) 11 - 9
11 nov 18:35 ZV De Zaan Da4 (Dames) - JAWS Amsterdam Da1 (Dames) 7 - 5
11 nov 18:30 De IJsselmeeuwen H2 (ManMeer Cup Heren2) - ZV De Zaan H3 (Heren) 15 - 8
11 nov 18:30 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CJ1 (Jongens-C <15) - ZV De Zaan CJ1 (Jongens-C <15) 2 - 15
11 nov 17:50 ZV De Zaan Da6 (Dames) - DWT Da2 (Dames) 9 - 4
11 nov 17:40 HZC de Robben BJ1 (Jongens-B <17) - ZV De Zaan BJ2 (Jongens-B <17) 16 - 5
11 nov 17:35 De Dolfijn Da1 (Dames) - ZV De Zaan Da3 (Dames) 5 - 12
11 nov 17:05 ZV De Zaan H9 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H10 (Heren) 5 - 16
11 nov 16:20 ZV De Zaan CJ2 (Jongens-C <15) - Het Y CJ1 (Jongens-C <15) 12 - 4
11 nov 15:30 ZV De Zaan DG1 (Gemengd-D <13) - De Ham DG1 (Gemengd-D <13) 28 - 1
11 nov 15:15 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG2 (Gemengd-D <13) - ZV De Zaan DG2 (Gemengd-D <13) 6 - 6
11 nov 14:40 ZV De Zaan FG2 (Gemengd-F <9) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT FG2 (Gemengd-F <9) 1 - 19
11 nov 14:40 ZV De Zaan FG1 (Gemengd-F <9) - UZSC FG1 (Gemengd-F <9) 17 - 5
11 nov 14:00 ZV De Zaan EG1 (Gemengd-E <11) - De Ham EG1 (Gemengd-E <11) 14 - 2
11 nov 14:00 ZV De Zaan EG3 (Gemengd-E <11) - KZC KZC EG3 / Aquafit EG1 (Gemengd-E <11) 16 - 5
11 nov 14:00 Watervlo DG2 (Gemengd-D <13) - ZV De Zaan DG3 (Gemengd-D <13) 0 - 15
5 nov 19:15 ZV De Zaan Da1 (Dames) - Polar Bears Da1 (Dames) 8 - 11
5 nov 19:10 De Amstel H1 (Heren) - ZV De Zaan H8 (Heren) 13 - 1
5 nov 17:45 ZV De Zaan BJ1 (Jongens-B <17) - MNC Dordrecht BJ1 (Jongens-B <17) 10 - 9
5 nov 16:15 ZV De Zaan H7 (Heren) - DWT H4 (Heren) 8 - 11
5 nov 15:50 UZSC Da6 (Dames) - ZV De Zaan Da5 (Dames) 11 - 6
5 nov 15:30 ZV De Zaan H6 (Heren) - Het Y H5 (Heren) 10 - 11
5 nov 15:15 UZSC EG1 (Gemengd-E <11) - ZV De Zaan EG1 (Gemengd-E <11) 6 - 15
5 nov 14:00 ZV De Zaan BM1 (Meisjes-B <17) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BM1 (Meisjes-B <17) 21 - 1
5 nov 12:30 ZV De Zaan BM2 (Meisjes-B <17) - Polar Bears BM2 (Meisjes-B <17) 8 - 7
4 nov 21:25 ZV De Zaan H4 (Heren) - UZSC H5 (Heren) 8 - 3
4 nov 21:00 ZV De Zaan H9 (Heren) - Zwemvereniging Utrecht H5 (Heren) 1 - 20
4 nov 20:40 ZV De Zaan AJ1 (Jongens-A <19) - ZPC Woerden AJ1 (Jongens-A <19) 8 - 7
4 nov 20:15 ZV De Zaan Da4 (Dames) - Aquarijn Da2 (Dames) 11 - 9
4 nov 19:55 ZV De Zaan BJ2 (Jongens-B <17) - Watervlo BJ1 (Jongens-B <17) 5 - 19
4 nov 19:30 ZV De Zaan H5 (Heren) - VZV H3 (Heren) 7 - 5
4 nov 19:25 WZ&PC Purmerend Da1 (Dames) - ZV De Zaan Da6 (Dames) 6 - 4
4 nov 18:55 ZV De Zaan H3 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H3 (Heren) 4 - 10
4 nov 18:45 ZV De Zaan CM1 (Meisjes-C <15) - De Ham CM1 (Meisjes-C <15) 28 - 6
4 nov 18:45 De Meeuwen Diemen CJ1 (Jongens-C <15) - ZV De Zaan CJ2 (Jongens-C <15) 4 - 6
4 nov 18:35 PSV PSV Waterpolo H1 (ManMeer Cup Heren) - ZV De Zaan H1 (ManMeer Cup Heren) 3 - 10
4 nov 18:00 ZV De Zaan DG1 (Gemengd-D <13) - UZSC DG1 (Gemengd-D <13) 25 - 7
4 nov 17:25 ZV De Zaan Da2 (ManMeer Cup Dames) - Polar Bears Da2 (ManMeer Cup Dames) 8 - 10
4 nov 17:15 ZV De Zaan DG2 (Gemengd-D <13) - Watervlo DG3 (Gemengd-D <13) 32 - 0
4 nov 17:00 KZC EG2 (Gemengd-E <11) - ZV De Zaan EG3 (Gemengd-E <11) 5 - 9
4 nov 16:30 ZV De Zaan DG3 (Gemengd-D <13) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG2 (Gemengd-D <13) 6 - 9
4 nov 16:30 Aquarijn FG1 (Gemengd-F <9) - ZV De Zaan FG1 (Gemengd-F <9) 3 - 14
4 nov 16:25 Het Ravijn H2 (ManMeer Cup Heren2) - ZV De Zaan H2 (ManMeer Cup Heren2) 11 - 7
4 nov 16:10 ZV De Zaan Da3 (Dames) - UZSC Da4 (Dames) 8 - 7
4 nov 14:55 ZV De Zaan CJ1 (Jongens-C <15) - VZC CJ1 (Jongens-C <15) 14 - 9
4 nov 14:00 ZV De Zaan EG2 (Gemengd-E <11) - De Ham EG2 (Gemengd-E <11) 10 - 5
4 nov 14:00 ZV De Zaan FG2 (Gemengd-F <9) - De Ham FG1 (Gemengd-F <9) 10 - 7
29 okt 19:00 ZV De Zaan H9 (Heren) - De Snippen H3 (Heren) 4 - 8
29 okt 18:15 ZV De Zaan H8 (Heren) - ZV Noordkop H3 (Heren) 6 - 8
29 okt 17:30 ZV De Zaan Da4 (Dames) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da3 (Dames) 5 - 8
29 okt 16:00 ZV De Zaan BM2 (Meisjes-B <17) - ZVL-Tetteroo (SG) BM2 (Meisjes-B <17) 11 - 8
29 okt 15:50 Het Ravijn BJ1 (Jongens-B <17) - ZV De Zaan BJ1 (Jongens-B <17) 15 - 11
29 okt 14:25 Het Ravijn BM1 (Meisjes-B <17) - ZV De Zaan BM1 (Meisjes-B <17) 7 - 13
28 okt 21:30 De Reuring H2 (Heren) - ZV De Zaan H5 (Heren) 3 - 18
28 okt 20:55 ZPB H&L Productions H2 (Heren) - ZV De Zaan H2 (ManMeer Cup Heren2) 8 - 9
28 okt 20:30 UZSC Da5 (Dames) - ZV De Zaan Da3 (Dames) 3 - 5
28 okt 20:20 ZV De Zaan H1 (ManMeer Cup Heren) - Katwijk H1 (Heren) 20 - 7
28 okt 19:45 DJK-ZAR H2 (Heren) - ZV De Zaan H4 (Heren) 10 - 12
28 okt 19:35 ZV De Zaan Da6 (Dames) - Aquafit Aquafit Da1 / KZC Da2 (Dames) 17 - 0
28 okt 19:25 ZPB H&L Productions Da1 (Dames) - ZV De Zaan Da1 (Dames) 4 - 6
28 okt 18:50 ZV De Zaan CJ2 (Jongens-C <15) - HZC de Robben HZC de Robben CJ2 / BZC Brandenburg CJ2 (Jongens-C <15) 13 - 1
28 okt 18:45 HZC de Robben H2 (Heren) - ZV De Zaan H6 (Heren) 13 - 3
28 okt 18:40 De Zijl Zwemsport CJ1 (Jongens-C <15) - ZV De Zaan CJ1 (Jongens-C <15) 10 - 16
28 okt 18:30 Aqua-Novio'94 H2 (ManMeer Cup Heren2) - ZV De Zaan H3 (Heren) 17 - 5
28 okt 18:05 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG3 (Gemengd-D <13) - ZV De Zaan DG2 (Gemengd-D <13) 9 - 1
28 okt 18:00 ZV De Zaan EG3 (Gemengd-E <11) - DAW EG1 (Gemengd-E <11) 3 - 10
28 okt 18:00 ZV De Zaan FG1 (Gemengd-F <9) - ZV De Zaan FG2 (Gemengd-F <9) 17 - 0
28 okt 17:45 ZPCH Da1 (Dames) - ZV De Zaan Da5 (Dames) 4 - 7
28 okt 17:45 BZC Brandenburg BJ1 (Jongens-B <17) - ZV De Zaan BJ2 (Jongens-B <17) 7 - 3
28 okt 17:45 Het Y H7 (Heren) - ZV De Zaan H7 (Heren) 2 - 14
28 okt 16:40 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG2 (Gemengd-E <11) - ZV De Zaan EG1 (Gemengd-E <11) 2 - 8
28 okt 16:25 ZPB H&L Productions Da2 (ManMeer Cup Dames) - ZV De Zaan Da2 (ManMeer Cup Dames) 7 - 4
28 okt 16:00 Het Y DG1 (Gemengd-D <13) - ZV De Zaan DG1 (Gemengd-D <13) 1 - 25
28 okt 15:00 UZSC CM1 (Meisjes-C <15) - ZV De Zaan CM1 (Meisjes-C <15) 1 - 11
28 okt 14:50 Watervlo DG3 (Gemengd-D <13) - ZV De Zaan DG3 (Gemengd-D <13) 0 - 31
28 okt 14:00 De Ham EG3 (Gemengd-E <11) - ZV De Zaan EG2 (Gemengd-E <11) 7 - 10
22 okt 15:00 Schuurman BZC H1 (Heren) - ZV De Zaan H1 (ManMeer Cup Heren) 16 - 7
22 okt 14:00 ZV De Zaan Da1 (Dames) - ZV Haerlem Da1 (Dames) 15 - 5
21 okt 18:15 Aquafit Aquafit Da1 / KZC Da2 (Dames) - ZV De Zaan Da6 (Dames) 3 - 14
20 okt 20:30 ZV De Zaan H1 (ManMeer Cup Heren) - Schuurman BZC H1 (Heren) 8 - 3
20 okt 20:30 OZ&PC Da1 (Dames) - ZV De Zaan Da1 (Dames) 1 - 17
14 okt 19:40 WZ&PC Purmerend AJ1 (Jongens-A <19) - ZV De Zaan AJ1 (Jongens-A <19) 4 - 3
14 okt 17:15 ZV De Zaan H2 (ManMeer Cup Heren2) - Polar Bears H2 (ManMeer Cup Heren2) 16 - 7
14 okt 17:00 De Ham EG3 (Gemengd-E <11) - ZV De Zaan EG3 (Gemengd-E <11) 3 - 9
14 okt 16:15 ZV De Zaan H6 (Heren) - De Meeuwen Diemen H1 (Heren) 7 - 6
14 okt 15:30 ZV De Zaan Da5 (Dames) - ZPCH Da1 (Dames) 8 - 5
14 okt 14:45 ZV De Zaan H7 (Heren) - De Meeuwen Diemen H2 (Heren) 5 - 8
14 okt 14:00 ZV De Zaan CJ2 (Jongens-C <15) - De Meeuwen Diemen CJ1 (Jongens-C <15) 6 - 6
8 okt 15:30 ZV De Zaan BJ1 (Jongens-B <17) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ1 (Jongens-B <17) 14 - 12
8 okt 14:00 ZV De Zaan BM1 (Meisjes-B <17) - ZV De Zaan BM2 (Meisjes-B <17) 18 - 2
7 okt 21:15 ZV De Zaan H2 (ManMeer Cup Heren2) - WIDEX GZC DONK H2 (ManMeer Cup Heren2) 8 - 8
7 okt 20:30 De Otters Het Gooi AJ1 (Jongens-A <19) - ZV De Zaan AJ1 (Jongens-A <19) 7 - 6
7 okt 20:15 ZV De Zaan H3 (Heren) - ZPCH H2 (Heren) 10 - 5
7 okt 19:40 WIDEX GZC DONK Da1 (Dames) - ZV De Zaan Da1 (Dames) 10 - 9
7 okt 19:30 ZV De Zaan H7 (Heren) - KZC H3 (Heren) 6 - 3
7 okt 19:20 Het Y H1 (ManMeer Cup Heren) - ZV De Zaan H1 (ManMeer Cup Heren) 7 - 14
7 okt 19:15 ZV De Zaan H4 (Heren) - Oceanus H2 (Heren) 6 - 5
7 okt 19:00 De Otters Het Gooi DG2 (Gemengd-D <13) - ZV De Zaan DG2 (Gemengd-D <13) 1 - 7
7 okt 18:45 ZV De Zaan Da5 (Dames) - De Fuut Da1 (Dames) 16 - 1
7 okt 18:30 Watervlo Da3 (Dames) - ZV De Zaan Da4 (Dames) 8 - 8
7 okt 18:15 VZV Da3 (Dames) - ZV De Zaan Da6 (Dames) 3 - 3
7 okt 18:00 ZV De Zaan CM1 (Meisjes-C <15) - ZV Noordkop CM1 (Meisjes-C <15) 30 - 0
7 okt 18:00 ZV De Zaan CJ1 (Jongens-C <15) - WIDEX GZC DONK CJ1 (Jongens-C <15) 7 - 14
7 okt 17:30 KZC KZC CJ2 / Aquafit CJ1 (Jongens-C <15) - ZV De Zaan CJ2 (Jongens-C <15) 1 - 20
7 okt 17:25 WIDEX GZC DONK Da2 (Dames) - ZV De Zaan Da2 (ManMeer Cup Dames) 7 - 6
7 okt 17:15 ZV De Zaan DG3 (Gemengd-D <13) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG3 (Gemengd-D <13) 4 - 8
7 okt 17:00 ZV De Zaan Da3 (Dames) - De Snippen Da1 (Dames) 9 - 2
7 okt 17:00 Aquarius H2 (Heren) - ZV De Zaan H8 (Heren) 4 - 7
7 okt 16:30 ZV De Zaan DG1 (Gemengd-D <13) - De Otters Het Gooi DG1 (Gemengd-D <13) 19 - 3
7 okt 16:15 ZV De Zaan BJ2 (Jongens-B <17) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ2 (Jongens-B <17) 3 - 16
7 okt 15:30 ZV De Zaan H5 (Heren) - DAW H4 (Heren) 16 - 6
7 okt 15:10 KZC EG1 (Gemengd-E <11) - ZV De Zaan EG3 (Gemengd-E <11) 13 - 2
7 okt 14:40 ZV De Zaan FG2 (Gemengd-F <9) - De Otters Het Gooi FG1 (Gemengd-F <9) 1 - 13
7 okt 14:00 De Ham FG1 (Gemengd-F <9) - ZV De Zaan FG1 (Gemengd-F <9) 1 - 13
7 okt 14:00 ZV De Zaan EG1 (Gemengd-E <11) - Watervlo EG1 (Gemengd-E <11) 41 - 0
7 okt 14:00 ZV De Zaan EG2 (Gemengd-E <11) - VZV EG1 (Gemengd-E <11) 8 - 3
1 okt 17:55 ZPCH BJ1 (Jongens-B <17) - ZV De Zaan BJ2 (Jongens-B <17) 12 - 6
1 okt 17:30 ZV De Zaan BM2 (Meisjes-B <17) - ZVL-Tetteroo (SG) BM1 (Meisjes-B <17) 7 - 22
1 okt 16:45 VZC BJ1 (Jongens-B <17) - ZV De Zaan BJ1 (Jongens-B <17) 15 - 11
1 okt 15:15 ZVL-Tetteroo (SG) BM2 (Meisjes-B <17) - ZV De Zaan BM1 (Meisjes-B <17) 4 - 24
30 sep 21:05 De Reuring H3 (Heren) - ZV De Zaan H6 (Heren) 7 - 12
30 sep 21:00 Watervlo Da1 (Dames) - ZV De Zaan Da3 (Dames) 6 - 12
30 sep 20:30 - ZV De Zaan H4 (Heren) 10 - 17
30 sep 19:35 De Reuring H4 (Heren) - ZV De Zaan H7 (Heren) 4 - 12
30 sep 19:30 De Fuut De Fuut AJ1 / Zwemvereniging Utrecht AJ1 (Jongens-A <19) - ZV De Zaan AJ1 (Jongens-A <19) 4 - 18
30 sep 18:45 ZV De Zaan H9 (Heren) - Oceanus H4 (Heren) 0 - 16
30 sep 18:15 De Otters Het Gooi DG2 (Gemengd-D <13) - ZV De Zaan DG3 (Gemengd-D <13) 2 - 8
30 sep 18:00 ZV De Zaan CJ2 (Jongens-C <15) - DWT CJ1 (Jongens-C <15) 7 - 6
30 sep 18:00 De Aalscholver Da1 (Dames) - ZV De Zaan Da5 (Dames) 9 - 14
30 sep 18:00 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG1 (Gemengd-D <13) - ZV De Zaan DG1 (Gemengd-D <13) 5 - 24
30 sep 18:00 ZV De Zaan H1 (ManMeer Cup Heren) - VZV H1 (Heren) 11 - 3
30 sep 17:30 ZV Noordkop DG1 (Gemengd-D <13) - ZV De Zaan DG2 (Gemengd-D <13) 22 - 5
30 sep 17:15 ZV De Zaan H8 (Heren) - DJK-ZAR H4 (Heren) 1 - 15
30 sep 17:00 ZV De Zaan H3 (Heren) - ENC Arnhem (SG) H2 (Heren) 14 - 7
30 sep 16:30 ZV De Zaan CM1 (Meisjes-C <15) - KZC CM1 (Meisjes-C <15) 16 - 1
30 sep 16:15 ZV De Zaan Da4 (Dames) - Zwemclub Zeist Zwemclub Zeist Da1 / UZSC Da7 (Dames) 7 - 4
30 sep 15:30 ZV De Zaan Da6 (Dames) - De Snippen Da2 (Dames) 6 - 7
30 sep 15:00 Oceanus H3 (Heren) - ZV De Zaan H5 (Heren) 6 - 1
30 sep 14:40 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT FG1 (Gemengd-F <9) - ZV De Zaan FG2 (Gemengd-F <9) 13 - 10
30 sep 14:40 ZV De Zaan EG2 (Gemengd-E <11) - De Reuring EG1 (Gemengd-E <11) 16 - 2
30 sep 14:00 ZV De Zaan EG3 (Gemengd-E <11) - De Ham EG2 (Gemengd-E <11) 17 - 3
30 sep 14:00 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT FG2 (Gemengd-F <9) - ZV De Zaan FG1 (Gemengd-F <9) 8 - 1
30 sep 14:00 ZV De Zaan EG1 (Gemengd-E <11) - ZPCH EG1 (Gemengd-E <11) 8 - 0
24 sep 18:00 De Snippen H4 (Heren) - ZV De Zaan H8 (Heren) 8 - 5
24 sep 16:30 Polar Bears BM1 (Meisjes-B <17) - ZV De Zaan BM2 (Meisjes-B <17) 15 - 5
24 sep 16:00 ZV De Zaan BM1 (Meisjes-B <17) - Polar Bears BM2 (Meisjes-B <17) 29 - 3
23 sep 20:30 UZSC H4 (Heren) - ZV De Zaan H3 (Heren) 14 - 6
23 sep 20:15 ZV De Zaan H5 (Heren) - De Waterwolf H2 (Heren) 11 - 4
23 sep 20:00 KZC Da1 (Dames) - ZV De Zaan Da4 (Dames) 10 - 1
23 sep 19:15 ZV De Zaan Da3 (Dames) - Aquarijn Da1 (Dames) 8 - 9
23 sep 18:40 WZ&PC Purmerend CJ1 (Jongens-C <15) - ZV De Zaan CJ2 (Jongens-C <15) 3 - 7
23 sep 18:35 ZV De Zaan Da5 (Dames) - De Duinkikkers De Duinkikkers Da1 / Zwemvereniging Utrecht Da4 (Dames) 12 - 2
23 sep 18:30 ZV De Zaan BJ2 (Jongens-B <17) - UZSC BJ2 (Jongens-B <17) 7 - 5
23 sep 18:15 DJK-ZAR Da1 (Dames) - ZV De Zaan Da6 (Dames) 6 - 8
23 sep 18:15 Waterpolo Den Haag (SG) H1 (ManMeer Cup Heren) - ZV De Zaan H1 (ManMeer Cup Heren) 6 - 12
23 sep 17:55 DAW CM (Meisjes-C <15) - ZV De Zaan CM1 (Meisjes-C <15) 2 - 14
23 sep 17:50 ZV De Zaan DG1 (Gemengd-D <13) - AquaWaarD DG1 (Gemengd-D <13) 22 - 3
23 sep 17:30 ZV De Zaan H4 (Heren) - Het Y H4 (Heren) 5 - 9
23 sep 17:15 WZ&PC Purmerend EG1 (Gemengd-E <11) - ZV De Zaan EG3 (Gemengd-E <11) 9 - 2
23 sep 17:10 ZV De Zaan DG2 (Gemengd-D <13) - De Reuring DG1 (Gemengd-D <13) 30 - 0
23 sep 16:45 ZV De Zaan AJ1 (Jongens-A <19) - Zwemclub Zeist AJ1 (Jongens-A <19) 14 - 2
23 sep 16:30 ZV De Zaan DG3 (Gemengd-D <13) - ZV Noordkop DG1 (Gemengd-D <13) 15 - 2
23 sep 15:30 ZV De Zaan CJ1 (Jongens-C <15) - PSV PSV Waterpolo CJ1 (Jongens-C <15) 8 - 5
23 sep 14:40 ZV De Zaan EG2 (Gemengd-E <11) - KZC EG2 (Gemengd-E <11) 10 - 3
23 sep 14:40 ZV De Zaan EG1 (Gemengd-E <11) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG1 (Gemengd-E <11) 4 - 3
23 sep 14:00 ZV De Zaan FG2 (Gemengd-F <9) - UZSC FG1 (Gemengd-F <9) 3 - 6
23 sep 14:00 ZV De Zaan FG1 (Gemengd-F <9) - De Otters Het Gooi FG1 (Gemengd-F <9) 8 - 4
16 sep 20:50 ZPC Woerden AJ1 (Jongens-A <19) - ZV De Zaan AJ1 (Jongens-A <19) 8 - 7
16 sep 20:10 DWT H4 (Heren) - ZV De Zaan H7 (Heren) 4 - 3
16 sep 19:15 Het Y H5 (Heren) - ZV De Zaan H6 (Heren) 7 - 5
16 sep 18:00 Aquarijn Da2 (Dames) - ZV De Zaan Da4 (Dames) 10 - 3
16 sep 17:45 UZSC Da4 (Dames) - ZV De Zaan Da3 (Dames) 5 - 6
16 sep 17:30 VZV H3 (Heren) - ZV De Zaan H5 (Heren) 4 - 9
16 sep 16:50 De Ham CM1 (Meisjes-C <15) - ZV De Zaan CM1 (Meisjes-C <15) 1 - 27
16 sep 16:45 UZSC H5 (Heren) - ZV De Zaan H4 (Heren) 13 - 7
16 sep 16:00 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG1 (Gemengd-D <13) - ZV De Zaan DG1 (Gemengd-D <13) 3 - 20
16 sep 15:30 ZPCH EG1 (Gemengd-E <11) - ZV De Zaan EG1 (Gemengd-E <11) 2 - 15
16 sep 15:15 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG2 (Gemengd-D <13) - ZV De Zaan DG3 (Gemengd-D <13) 2 - 6
16 sep 14:40 De Ham EG2 (Gemengd-E <11) - ZV De Zaan EG2 (Gemengd-E <11) 4 - 5
16 sep 14:40 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT FG1 (Gemengd-F <9) - ZV De Zaan FG2 (Gemengd-F <9) 9 - 4
16 sep 14:15 Watervlo DG3 (Gemengd-D <13) - ZV De Zaan DG2 (Gemengd-D <13) 1 - 25
16 sep 14:00 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT FG2 (Gemengd-F <9) - ZV De Zaan FG1 (Gemengd-F <9) 11 - 3
Verenigingsinformatie
NaamZV De Zaan
AccommodatiegegevensDe Slag
ZAANDAM