DatumTijdWedstrijdLocatie
22 sep 14:00 ZV De Zaan H3 (Heren) - Polar Bears H4 (Heren)De Slag
22 sep 14:15 De Ham EG1 (Gemengd-E <11) - ZV De Zaan EG1 (Gemengd-E <11)De Crommenije
22 sep 15:15 ZV De Zaan Da2 (ManMeer Cup Dames) - ZVL-1886 Da3 (Dames)De Slag
22 sep 16:30 ZV De Zaan H8 (Heren) - De Amstel H2 (Heren)De Slag
22 sep 16:45 ZV De Zaan H2 (Heren) - ZVL-1886 H2 (Heren)De Slag
22 sep 17:15 ZV De Zaan Da4 (Dames) - West-Friesland (SG) Da2 (Dames)De Slag
22 sep 18:00 Het Y EG2 (Gemengd-E <11) - ZV De Zaan EG3 (Gemengd-E <11)Sportfondsenbad Oost
22 sep 18:00 ZV De Zaan CJ2 (Jongens-C <15) - De Ham CJ2 (Jongens-C <15)De Slag
22 sep 18:15 Aquarijn Da1 (Dames) - ZV De Zaan Da3 (ManMeer Cup Dames)Sportcomplex Merwestein
22 sep 18:15 MSV-Zeemacht H2 (Heren) - ZV De Zaan H6 (Heren)Het Heersdiep
22 sep 18:40 KZC KZC BCM1 (Meisjes-B <17) - ZV De Zaan ZV De Zaan BCM2 (Meisjes-B <17)Sportfondsenbad Beverwijk
22 sep 19:40 DAW H3 (Heren) - ZV De Zaan H5 (Heren)Sportcomplex Hoornsevaart
23 sep 14:30 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG2 (Gemengd-D <13) - ZV De Zaan DG1 (Gemengd-D <13)Sportcomplex Amerena
23 sep 16:00 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG1 (Gemengd-D <13) - ZV De Zaan DG2 (Gemengd-D <13)Sportcomplex Amerena
23 sep 16:15 MNC Dordrecht BM1 (Meisjes-B <17) - ZV De Zaan BM1 (Meisjes-B <17)Sportboulevard
29 sep 14:00 ZV De Zaan EG1 (Gemengd-E <11) - De Ham EG1 (Gemengd-E <11)De Slag
29 sep 14:30 De Ham CJ1 (Jongens-C <15) - ZV De Zaan CJ1 (Jongens-C <15)De Crommenije
29 sep 15:00 De Dolfijn EG2 (Gemengd-E <11) - ZV De Zaan EG3 (Gemengd-E <11)Sloterparkbad
29 sep 15:00 ZV De Zaan H4 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H5 (Heren)De Slag
29 sep 15:45 De Ham De Ham CM1/ZV Haerlem CM1 (Meisjes-C <15) - ZV De Zaan CM1 (Meisjes-C <15)De Crommenije
29 sep 16:00 ZV De Zaan H5 (Heren) - KZC H2 (Heren)De Slag
29 sep 16:30 De Meerkoeten H2 (Heren) - ZV De Zaan H9 (Heren)De Mirandabad
29 sep 16:45 ZV De Zaan DG2 (Gemengd-D <13) - UZSC DG1 (Gemengd-D <13)De Slag
29 sep 17:30 ZV De Zaan DG1 (Gemengd-D <13) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG1 (Gemengd-D <13)De Slag
29 sep 17:50 KZC CJ1 (Jongens-C <15) - ZV De Zaan CJ2 (Jongens-C <15)Sportfondsenbad Beverwijk
29 sep 18:05 SVH H1 (Heren) - ZV De Zaan H1 (Heren)Sportcomplex de Wilgenring
29 sep 18:15 ZV De Zaan H7 (Heren) - DAW H4 (Heren)De Slag
29 sep 18:30 De Reuring DG2 (Gemengd-D <13) - ZV De Zaan DG3 (Gemengd-D <13)Duikerdel
29 sep 18:45 Het Y Da2 (ManMeer Cup Dames) - ZV De Zaan Da3 (ManMeer Cup Dames)Sportfondsenbad Oost
29 sep 18:50 ZPB H&L Productions Da2 (Dames) - ZV De Zaan Da2 (ManMeer Cup Dames)Inge de Bruijn Zwembad
29 sep 19:00 ZV De Zaan H6 (Heren) - West-Friesland (SG) H2 (Heren)De Slag
29 sep 19:25 DWT Da2 (Dames) - ZV De Zaan Da6 (Dames)Boerhaavebad
29 sep 21:20 ZPC Woerden Da1 (Dames) - ZV De Zaan Da5 (Dames)Het Batensteinbad
29 sep 21:30 VZC H2 (Heren) - ZV De Zaan H3 (Heren)De Vallei
30 sep 13:15 De Ham Da5 (Dames) - ZV De Zaan Da4 (Dames)De Crommenije
30 sep 15:00 ZV De Zaan BM1 (Meisjes-B <17) - Het Ravijn BM1 (Meisjes-B <17)De Slag
30 sep 16:00 BZC Brandenburg BZC Brandenburg FG1* (Gemengd-F <9) - ZV De Zaan FG1 (Gemengd-F <9)Brandenburg
30 sep 16:00 Het Y H6 (Heren) - ZV De Zaan H8 (Heren)Sportfondsenbad Oost
30 sep 16:30 AZ&PC De Futen EG1 (Gemengd-E <11) - ZV De Zaan EG2 (Gemengd-E <11)De Meerkamp
30 sep 19:00 Polar Bears H3 (Heren) - ZV De Zaan H2 (Heren)De Peppel
6 okt 14:00 ZV De Zaan EG2 (Gemengd-E <11) - De Ham EG2 (Gemengd-E <11)De Slag
6 okt 14:00 ZV De Zaan DG3 (Gemengd-D <13) - VZV DG2 (Gemengd-D <13)De Slag
6 okt 14:40 ZV De Zaan FG1 (Gemengd-F <9) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT FG2 (Gemengd-F <9)De Slag
6 okt 15:00 Oceanus Da2 (Dames) - ZV De Zaan Da6 (Dames)De Waterlelie
6 okt 15:15 ZV De Zaan CM1 (Meisjes-C <15) - WIDEX GZC DONK CM1 (Meisjes-C <15)De Slag
6 okt 15:45 Oceanus H4 (Heren) - ZV De Zaan H9 (Heren)De Waterlelie
6 okt 16:30 ZV De Zaan CJ1 (Jongens-C <15) - MNC Dordrecht CJ1 (Jongens-C <15)De Slag
6 okt 16:30 ZV De Zaan DG2 (Gemengd-D <13) - De Otters Het Gooi DG1 (Gemengd-D <13)De Slag
6 okt 16:40 De Ham H4 (Heren) - ZV De Zaan H4 (Heren)De Crommenije
6 okt 17:15 ZV De Zaan Da5 (Dames) - Het Zinkstuk Da1 (Dames)De Slag
6 okt 17:45 ZV De Zaan H3 (Heren) - VZV H2 (Heren)De Slag
6 okt 18:00 ZV De Zaan ZV De Zaan BCM2 (Meisjes-B <17) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BCM2 (Meisjes-B <17)De Slag
6 okt 18:05 Het Ravijn H2 (Heren) - ZV De Zaan H2 (Heren)Het Ravijn
6 okt 18:15 ZPCH H3 (Heren) - ZV De Zaan H5 (Heren)Sportcomplex Koning Willem Alexander
6 okt 18:45 De Waterwolf Da1 (Dames) - ZV De Zaan Da4 (Dames)Sloterparkbad
6 okt 18:45 DWT EG1 (Gemengd-E <11) - ZV De Zaan EG3 (Gemengd-E <11)Boerhaavebad
6 okt 18:45 ZV De Zaan CJ2 (Jongens-C <15) - DAW CJ1 (Jongens-C <15)De Slag
6 okt 19:15 ZV De Zaan Da1 (Dames) - WIDEX GZC DONK Da1 (Dames)De Slag
6 okt 19:30 Het Ravijn H1 (Heren) - ZV De Zaan H1 (Heren)Het Ravijn
6 okt 20:15 ENC Arnhem (SG) Da1 (Dames) - ZV De Zaan Da3 (ManMeer Cup Dames)Valkenhuizen
6 okt 20:15 KZC H4 (Heren) - ZV De Zaan H7 (Heren)Sportfondsenbad Beverwijk
6 okt 21:15 De Reuring H3 (Heren) - ZV De Zaan H6 (Heren)Duikerdel
7 okt 13:45 Het Ravijn BJ1 (Jongens-B <17) - ZV De Zaan BJ1 (Jongens-B <17)Het Ravijn
7 okt 14:30 UZSC DG1 (Gemengd-D <13) - ZV De Zaan DG1 (Gemengd-D <13)De Krommerijn
7 okt 15:30 UZSC EG1 (Gemengd-E <11) - ZV De Zaan EG1 (Gemengd-E <11)De Krommerijn
7 okt 17:30 ZV De Zaan BM1 (Meisjes-B <17) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BM1 (Meisjes-B <17)De Slag
7 okt 19:30 WIDEX GZC DONK Da1 (Dames) - ZV De Zaan Da1 (Dames)Groenhovenbad
13 okt 14:00 ZV De Zaan EG3 (Gemengd-E <11) - AZ&PC De Futen AZ&PC De Futen EG2 / De Snippen EG2 (Gemengd-E <11)De Slag
13 okt 14:00 ZV De Zaan EG1 (Gemengd-E <11) - De Otters Het Gooi EG1 (Gemengd-E <11)De Slag
13 okt 14:30 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT FG1 (Gemengd-F <9) - ZV De Zaan FG1 (Gemengd-F <9)Sportcomplex Amerena
13 okt 14:40 ZV De Zaan DG3 (Gemengd-D <13) - Het Y DG2 (Gemengd-D <13)De Slag
13 okt 15:30 ZV De Zaan H4 (Heren) - JAWS Amsterdam H2 (Heren)De Slag
13 okt 16:30 ZV De Zaan DG1 (Gemengd-D <13) - De Otters Het Gooi DG1 (Gemengd-D <13)De Slag
13 okt 16:30 ZV De Zaan Da3 (ManMeer Cup Dames) - NDD Da1 (Dames)De Slag
13 okt 17:00 Aquarius H1 (Heren) - ZV De Zaan H6 (Heren)Kombibad De Wiel
13 okt 17:15 ZV De Zaan DG2 (Gemengd-D <13) - De Ham DG1 (Gemengd-D <13)De Slag
13 okt 17:15 WZ&PC Purmerend EG1 (Gemengd-E <11) - ZV De Zaan EG2 (Gemengd-E <11)Spurd-Leeghwaterbad
13 okt 17:45 ZV De Zaan H1 (Heren) - Polar Bears H1 (Heren)De Slag
13 okt 18:00 ZV De Zaan H7 (Heren) - DWT H4 (Heren)De Slag
13 okt 18:45 ZV De Zaan H8 (Heren) - De Snippen H3 (Heren)De Slag
13 okt 19:05 ZPCH ZPCH CJ1 / Oceanus CJ1 (Jongens-C <15) - ZV De Zaan CJ2 (Jongens-C <15)Sportcomplex Koning Willem Alexander
13 okt 19:15 UZSC Da3 (Dames) - ZV De Zaan Da2 (ManMeer Cup Dames)De Krommerijn
13 okt 19:15 ZV De Zaan H2 (Heren) - Polar Bears H2 (Heren)De Slag
13 okt 19:30 ZV De Zaan H9 (Heren) - KZC H3 (Heren)De Slag
13 okt 19:55 ZPC Woerden AJ1 (Jongens-A <19) - ZV De Zaan AJ1 (Jongens-A <19)Het Batensteinbad
13 okt 20:00 ZV Haerlem Da3 (Dames) - ZV De Zaan Da5 (Dames)De Planeet
13 okt 20:15 ZV De Zaan Da6 (Dames) - De Reuring Da2 (Dames)De Slag
14 okt 15:00 ZV De Zaan BJ1 (Jongens-B <17) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT/BZC Brandenburg BJ1 (Jongens-B <17)De Slag
14 okt 16:00 UZSC UZSC BCM2 (Meisjes-B <17) - ZV De Zaan ZV De Zaan BCM2 (Meisjes-B <17)De Krommerijn
14 okt 16:15 ZV De Zaan H5 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H6 (Heren)De Slag
14 okt 16:45 WIDEX GZC DONK BM1 (Meisjes-B <17) - ZV De Zaan BM1 (Meisjes-B <17)Groenhovenbad
14 okt 17:00 ZV De Zaan Da4 (Dames) - De Reuring Da1 (Dames)De Slag
14 okt 19:00 UZSC H4 (Heren) - ZV De Zaan H3 (Heren)De Krommerijn
20 okt 19:00 ZV De Zaan H1 (Heren) - AZC AZC Alphen H1 (Heren)De Slag
21 okt 17:00 AZC AZC Alphen H1 (Heren) - ZV De Zaan H1 (Heren)AquaRijn
27 okt 15:00 ZV De Zaan Da3 (ManMeer Cup Dames) - Zwemvereniging Utrecht Da1 (Dames)De Slag
27 okt 17:00 PSV PSV Waterpolo Da1 (Dames) - ZV De Zaan Da1 (Dames)De Tongelreep
27 okt 17:30 De Ham Da4 (Dames) - ZV De Zaan Da4 (Dames)De Crommenije
27 okt 17:45 ZPB H&L Productions H2 (ManMeer Cup Heren2) - ZV De Zaan H2 (Heren)Inge de Bruijn Zwembad
27 okt 19:15 ZPB H&L Productions H1 (Heren) - ZV De Zaan H1 (Heren)Inge de Bruijn Zwembad
27 okt 21:00 ZV Haerlem H3 (Heren) - ZV De Zaan H3 (Heren)De Planeet
28 okt 16:00 ZV De Zaan Da1 (Dames) - PSV PSV Waterpolo Da1 (Dames)De Slag
3 nov 14:00 ZV De Zaan EG3 (Gemengd-E <11) - ZPCH EG2 (Gemengd-E <11)De Slag
3 nov 14:00 ZV De Zaan EG1 (Gemengd-E <11) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG2 (Gemengd-E <11)De Slag
3 nov 14:40 ZV De Zaan DG3 (Gemengd-D <13) - Triton Triton DG1* (Gemengd-D <13)De Slag
3 nov 14:45 ZVL-1886 CJ1 (Jongens-C <15) - ZV De Zaan CJ1 (Jongens-C <15)De Zijl
3 nov 15:45 ZV De Zaan Da2 (ManMeer Cup Dames) - UZSC Da3 (Dames)De Slag
3 nov 15:45 Oceanus AJ1 (Jongens-A <19) - ZV De Zaan AJ1 (Jongens-A <19)De Waterlelie
3 nov 16:30 ZV De Zaan DG1 (Gemengd-D <13) - VZC DG1 (Gemengd-D <13)De Slag
3 nov 17:00 DAW EG1 (Gemengd-E <11) - ZV De Zaan EG2 (Gemengd-E <11)Sportcomplex Hoornsevaart
3 nov 17:15 ZV De Zaan H1 (Heren) - UZSC H1 (Heren)De Slag
3 nov 17:15 ZV De Zaan Da6 (Dames) - WZ&PC Purmerend Da1 (Dames)De Slag
3 nov 18:00 ZV De Zaan H7 (Heren) - West-Friesland (SG) H4 (Heren)De Slag
3 nov 18:15 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da1 (ManMeer Cup Dames) - ZV De Zaan Da3 (ManMeer Cup Dames)Sportcomplex Amerena
3 nov 18:15 UZSC CM1 (Meisjes-C <15) - ZV De Zaan CM1 (Meisjes-C <15)De Krommerijn
3 nov 18:15 ZV Haerlem ZV Haerlem BCM1 (Meisjes-B <17) - ZV De Zaan ZV De Zaan BCM2 (Meisjes-B <17)De Planeet
3 nov 18:45 ZV De Zaan Da1 (Dames) - UZSC Da1 (Dames)De Slag
3 nov 18:45 ZV De Zaan CJ2 (Jongens-C <15) - De Dolfijn CJ1 (Jongens-C <15)De Slag
3 nov 18:45 De Ham H5 (Heren) - ZV De Zaan H6 (Heren)De Crommenije
3 nov 19:35 ZV De Zaan H8 (Heren) - IJsselmeer H2 (Heren)De Slag
3 nov 20:05 De Vuursche Da1 (Dames) - ZV De Zaan Da5 (Dames)De Trits
3 nov 20:15 ZV De Zaan H2 (Heren) - UZSC H2 (ManMeer Cup Heren2)De Slag
3 nov 20:20 ZV De Zaan H9 (Heren) - WZ&PC Purmerend H2 (Heren)De Slag
3 nov 20:25 De Meeuwen Diemen Da1 (Dames) - ZV De Zaan Da4 (Dames)Weth. F.B. Duran
4 nov 14:00 ZV De Zaan BM1 (Meisjes-B <17) - MNC Dordrecht BM1 (Meisjes-B <17)De Slag
4 nov 15:15 PSV PSV Waterpolo BJ1 (Jongens-B <17) - ZV De Zaan BJ1 (Jongens-B <17)De Tongelreep
4 nov 15:15 ZV De Zaan H3 (Heren) - ZPCH H2 (Heren)De Slag
4 nov 16:15 ZV De Zaan H4 (Heren) - De Ham H3 (Heren)De Slag
4 nov 17:15 ZV De Zaan H5 (Heren) - AquaWaarD H1 (Heren)De Slag
10 nov 14:00 ZV De Zaan EG2 (Gemengd-E <11) - ZV Haerlem EG1 (Gemengd-E <11)De Slag
10 nov 15:00 ZV De Zaan Da3 (ManMeer Cup Dames) - VZV Njord Da1 (Dames)De Slag
10 nov 16:00 ZV De Zaan CM1 (Meisjes-C <15) - ZVL-1886 CM1 (Meisjes-C <15)De Slag
10 nov 16:30 WIDEX GZC DONK Da2 (Dames) - ZV De Zaan Da2 (ManMeer Cup Dames)Groenhovenbad
10 nov 16:30 ZV De Zaan Da5 (Dames) - De Otters Het Gooi Da1 (Dames)De Slag
10 nov 16:40 VZV H5 (Heren) - ZV De Zaan H7 (Heren)De Heerenduinen
10 nov 16:45 Zwemclub Zeist Zwemclub Zeist BCM1 / BZC Brandenburg BCM1* (Meisjes-B <17) - ZV De Zaan ZV De Zaan BCM2 (Meisjes-B <17)Brandenburg
10 nov 17:15 ZV De Zaan CJ1 (Jongens-C <15) - Waterpolo Den Haag (SG) CJ1 (Jongens-C <15)De Slag
10 nov 17:15 ZV De Zaan H6 (Heren) - VZV H4 (Heren)De Slag
10 nov 17:25 VZV Da3 (Dames) - ZV De Zaan Da6 (Dames)De Heerenduinen
10 nov 18:00 ZV De Zaan H5 (Heren) - Oceanus H3 (Heren)De Slag
10 nov 18:00 WIDEX GZC DONK Da1 (Dames) - ZV De Zaan Da1 (Dames)Groenhovenbad
10 nov 18:15 De Otters Het Gooi FG1 (Gemengd-F <9) - ZV De Zaan FG1 (Gemengd-F <9)Sportcentrum De Zandzee
10 nov 18:30 De Aalscholver H4 (Heren) - ZV De Zaan H8 (Heren)Almere Poort
10 nov 18:30 ZV De Zaan H4 (Heren) - DAW H2 (Heren)De Slag
10 nov 19:30 ZV De Zaan AJ1 (Jongens-A <19) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT AJ1 (Jongens-A <19)De Slag
10 nov 19:30 WIDEX GZC DONK H1 (Heren) - ZV De Zaan H1 (Heren)Groenhovenbad
10 nov 20:30 De IJsselmeeuwen H2 (ManMeer Cup Heren2) - ZV De Zaan H3 (Heren)De IJsselslag
10 nov 21:00 WIDEX GZC DONK H2 (ManMeer Cup Heren2) - ZV De Zaan H2 (Heren)Groenhovenbad
11 nov 14:15 De Ham H7 (Heren) - ZV De Zaan H9 (Heren)De Crommenije
11 nov 14:30 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG1 (Gemengd-E <11) - ZV De Zaan EG1 (Gemengd-E <11)Sportcomplex Amerena
11 nov 15:00 Het Ravijn BM1 (Meisjes-B <17) - ZV De Zaan BM1 (Meisjes-B <17)Het Ravijn
11 nov 16:15 ZPCH EG1 (Gemengd-E <11) - ZV De Zaan EG3 (Gemengd-E <11)Sportcomplex Koning Willem Alexander
11 nov 17:10 ZPCH DG1 (Gemengd-D <13) - ZV De Zaan DG2 (Gemengd-D <13)Sportcomplex Koning Willem Alexander
11 nov 17:30 ZV De Zaan BJ1 (Jongens-B <17) - UZSC BJ1 (Jongens-B <17)De Slag
17 nov 14:00 ZV De Zaan FG1 (Gemengd-F <9) - UZSC UZSC FG1* (Gemengd-F <9)De Slag
17 nov 15:00 ZV De Zaan H2 (Heren) - AZC H2 (Heren)De Slag
17 nov 15:45 De Ham CJ2 (Jongens-C <15) - ZV De Zaan CJ2 (Jongens-C <15)De Crommenije
17 nov 16:15 ZV De Zaan H3 (Heren) - ZVL-1886 H5 (Heren)De Slag
17 nov 16:30 ZV De Zaan DG1 (Gemengd-D <13) - ZPCH DG1 (Gemengd-D <13)De Slag
17 nov 17:15 ZV De Zaan Da6 (Dames) - AquaWaarD Da1 (Dames)De Slag
17 nov 17:15 ZV De Zaan H4 (Heren) - De Dolfijn H2 (Heren)De Slag
17 nov 18:00 ZV De Zaan ZV De Zaan BCM2 (Meisjes-B <17) - De Duinkikkers De Duinkikkers BCM1 (Meisjes-B <17)De Slag
17 nov 18:15 ZV De Zaan CM1 (Meisjes-C <15) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CM1 (Meisjes-C <15)De Slag
17 nov 18:30 Watervlo Da2 (Dames) - ZV De Zaan Da5 (Dames)Fletiomare
17 nov 18:45 ZV De Zaan Da4 (Dames) - MSV-Zeemacht Da1 (Dames)De Slag
17 nov 19:30 ZV De Zaan H5 (Heren) - AZ&PC De Futen H2 (Heren)De Slag
17 nov 20:00 PSV PSV Waterpolo CJ1 (Jongens-C <15) - ZV De Zaan CJ1 (Jongens-C <15)De Tongelreep
17 nov 20:15 ZV De Zaan H6 (Heren) - MSV-Zeemacht H2 (Heren)De Slag
17 nov 21:05 PSV PSV Waterpolo Da2 (Dames) - ZV De Zaan Da3 (ManMeer Cup Dames)De Tongelreep
17 nov 21:05 ZV Haerlem AJ1 (Jongens-A <19) - ZV De Zaan AJ1 (Jongens-A <19)De Planeet
18 nov 14:30 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BM1 (Meisjes-B <17) - ZV De Zaan BM1 (Meisjes-B <17)Sportcomplex Amerena
18 nov 15:30 De Amstel DG1 (Gemengd-D <13) - ZV De Zaan DG3 (Gemengd-D <13)Het Veenweidebad
18 nov 19:00 MNC Dordrecht BJ1 (Jongens-B <17) - ZV De Zaan BJ1 (Jongens-B <17)Sportboulevard
24 nov 14:00 ZV De Zaan DG3 (Gemengd-D <13) - De Reuring DG2 (Gemengd-D <13)De Slag
24 nov 14:00 ZV De Zaan FG1 (Gemengd-F <9) - De Ham De Ham FG1* (Gemengd-F <9)De Slag
24 nov 14:50 ZV De Zaan CJ2 (Jongens-C <15) - KZC CJ1 (Jongens-C <15)De Slag
24 nov 15:00 AZVD H1 (Heren) - ZV De Zaan H7 (Heren)De Crommenije
24 nov 15:40 ZV De Zaan Da5 (Dames) - Aquarijn Da2 (Dames)De Slag
24 nov 15:45 Watervlo Watervlo BCM1 (Meisjes-B <17) - ZV De Zaan ZV De Zaan BCM2 (Meisjes-B <17)Fletiomare
24 nov 16:15 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H3 (Heren) - ZV De Zaan H3 (Heren)Sportcomplex Amerena
24 nov 16:25 ZV De Zaan H8 (Heren) - De Albatros H1 (Heren)De Slag
24 nov 17:10 ZV De Zaan H5 (Heren) - De Meerkoeten H1 (Heren)De Slag
24 nov 17:15 VZV EG1 (Gemengd-E <11) - ZV De Zaan EG2 (Gemengd-E <11)De Heerenduinen
24 nov 17:50 DAW Da2 (Dames) - ZV De Zaan Da6 (Dames)Sportcomplex Hoornsevaart
24 nov 17:55 ZV De Zaan Da3 (ManMeer Cup Dames) - De Rijn Da1 (Dames)De Slag
24 nov 18:50 Watervlo AJ1 (Jongens-A <19) - ZV De Zaan AJ1 (Jongens-A <19)Fletiomare
24 nov 18:55 ZPB H&L Productions CM1 (Meisjes-C <15) - ZV De Zaan CM1 (Meisjes-C <15)Inge de Bruijn Zwembad
24 nov 19:00 Schuurman BZC H1 (Heren) - ZV De Zaan H1 (Heren)t Timpke
24 nov 19:00 ZPCH H4 (Heren) - ZV De Zaan H9 (Heren)Sportcomplex Koning Willem Alexander
24 nov 19:30 De Dolfijn Da2 (Dames) - ZV De Zaan Da4 (Dames)Sloterparkbad
24 nov 19:50 West-Friesland (SG) H2 (Heren) - ZV De Zaan H6 (Heren)De Waterhoorn
24 nov 20:15 DJK-ZAR H2 (Heren) - ZV De Zaan H4 (Heren)Sportplaza Mercator
24 nov 20:30 Schuurman BZC H2 (Heren) - ZV De Zaan H2 (Heren)t Timpke
25 nov 15:00 ZV De Zaan BM1 (Meisjes-B <17) - WIDEX GZC DONK BM1 (Meisjes-B <17)De Slag
25 nov 16:30 ZV De Zaan BJ1 (Jongens-B <17) - WIDEX GZC DONK BJ1 (Jongens-B <17)De Slag
1 dec 14:00 ZV De Zaan EG1 (Gemengd-E <11) - UZSC EG1 (Gemengd-E <11)De Slag
1 dec 14:00 ZV De Zaan EG2 (Gemengd-E <11) - MSV-Zeemacht EG1 (Gemengd-E <11)De Slag
1 dec 14:50 ZV De Zaan H4 (Heren) - Zwemvereniging Utrecht H2 (Heren)De Slag
1 dec 15:30 VZV Njord CM1 (Meisjes-C <15) - ZV De Zaan CM1 (Meisjes-C <15)Zwembad Den Ekkerman
1 dec 15:50 ZV De Zaan AJ1 (Jongens-A <19) - UZSC AJ1 (Jongens-A <19)De Slag
1 dec 16:30 ZV De Zaan DG1 (Gemengd-D <13) - ZV De Zaan DG2 (Gemengd-D <13)De Slag
1 dec 16:35 ZV De Zaan H3 (Heren) - Oceanus H2 (Heren)De Slag
1 dec 17:15 ZV De Zaan H7 (Heren) - Aquafit H2 (Heren)De Slag
1 dec 17:25 VZV DG2 (Gemengd-D <13) - ZV De Zaan DG3 (Gemengd-D <13)De Heerenduinen
1 dec 17:50 ZV De Zaan H1 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H1 (Heren)De Slag
1 dec 17:55 Arethusa Da1 (Dames) - ZV De Zaan Da3 (ManMeer Cup Dames)Golfbad Oss
1 dec 18:00 ZV De Zaan Da6 (Dames) - KZC Da2 (Dames)De Slag
1 dec 18:45 ZV De Zaan H8 (Heren) - KZC H5 (Heren)De Slag
1 dec 19:20 ZV De Zaan H2 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H2 (Heren)De Slag
1 dec 19:20 DAW CJ1 (Jongens-C <15) - ZV De Zaan CJ2 (Jongens-C <15)Sportcomplex Hoornsevaart
1 dec 19:30 ZV De Zaan ZV De Zaan BCM2 (Meisjes-B <17) - AquaWaarD AquaWaarD BCM1 (Meisjes-B <17)De Slag
1 dec 20:15 ZV De Zaan Da4 (Dames) - KZC Da1 (Dames)De Slag
1 dec 20:30 De Meeuwen Diemen H1 (Heren) - ZV De Zaan H5 (Heren)Weth. F.B. Duran
1 dec 21:00 ZV De Zaan H6 (Heren) - De Reuring H3 (Heren)De Slag
1 dec 21:05 De Snippen Da2 (Dames) - ZV De Zaan Da5 (Dames)De Meerkamp
2 dec 17:00 ZVL-1886 BM2 (Meisjes-B <17) - ZV De Zaan BM1 (Meisjes-B <17)De Zijl
2 dec 18:00 Polar Bears BJ1 (Jongens-B <17) - ZV De Zaan BJ1 (Jongens-B <17)De Peppel
8 dec 16:30 ZV De Zaan DG2 (Gemengd-D <13) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG2 (Gemengd-D <13)De Slag
8 dec 16:45 ZV De Zaan EG2 (Gemengd-E <11) - AquaWaarD EG1 (Gemengd-E <11)De Slag
8 dec 16:45 ZV De Zaan EG3 (Gemengd-E <11) - KZC EG1 (Gemengd-E <11)De Slag
8 dec 17:15 ZV De Zaan CJ2 (Jongens-C <15) - ZPCH ZPCH CJ1 / Oceanus CJ1 (Jongens-C <15)De Slag
8 dec 17:15 De Mors H2 (Heren) - ZV De Zaan H3 (Heren)De Koerbelt
8 dec 17:40 ZV De Zaan Da3 (ManMeer Cup Dames) - Polar Bears Da3 (ManMeer Cup Dames)De Slag
8 dec 18:05 ZV De Zaan Da5 (Dames) - UZSC UZSC Da6 / Zwemclub Zeist Da1 (Dames)De Slag
8 dec 18:15 Aquafit Da1 (Dames) - ZV De Zaan Da6 (Dames)Zwembad de Witte Brug
8 dec 18:15 Zwemvereniging Utrecht H6 (Heren) - ZV De Zaan H8 (Heren)De Kwakel
8 dec 18:15 De Otters Het Gooi EG1 (Gemengd-E <11) - ZV De Zaan EG1 (Gemengd-E <11)Sportcentrum De Zandzee
8 dec 18:30 ZPCH ZPCH BCM1 / De Amstel BCM1 / Oceanus BCM1 (Meisjes-B <17) - ZV De Zaan ZV De Zaan BCM2 (Meisjes-B <17)Sportcomplex Koning Willem Alexander
8 dec 18:30 Aquarius H1 (Heren) - ZV De Zaan H6 (Heren)Kombibad De Wiel
8 dec 18:40 ZV De Zaan CM1 (Meisjes-C <15) - De Ham De Ham CM1/ZV Haerlem CM1 (Meisjes-C <15)De Slag
8 dec 18:50 ZVL-1886 Da3 (Dames) - ZV De Zaan Da2 (ManMeer Cup Dames)De Zijl
8 dec 18:50 ZV De Zaan H5 (Heren) - ZV Haerlem H4 (Heren)De Slag
8 dec 19:30 De Ham H1 (Heren) - ZV De Zaan H1 (Heren)De Crommenije
8 dec 19:45 De Otters Het Gooi AJ1 (Jongens-A <19) - ZV De Zaan AJ1 (Jongens-A <19)Sportcentrum De Zandzee
8 dec 19:55 ZV De Zaan H4 (Heren) - Het Y H4 (Heren)De Slag
8 dec 21:00 De Ham H2 (ManMeer Cup Heren2) - ZV De Zaan H2 (Heren)De Crommenije
9 dec 13:30 Het Y DG2 (Gemengd-D <13) - ZV De Zaan DG3 (Gemengd-D <13)Sportfondsenbad Oost
9 dec 17:15 ZV De Zaan BM1 (Meisjes-B <17) - ZVL-1886 BM2 (Meisjes-B <17)De Slag
9 dec 18:45 ZV De Zaan BJ1 (Jongens-B <17) - ZVL-1886 BJ1 (Jongens-B <17)De Slag
9 dec 19:15 De Snippen H2 (Heren) - ZV De Zaan H9 (Heren)De Meerkamp
15 dec 14:00 ZV De Zaan FG1 (Gemengd-F <9) - De Ham FG2 (Gemengd-F <9)De Slag
15 dec 14:00 ZV De Zaan EG2 (Gemengd-E <11) - Het Y EG1 (Gemengd-E <11)De Slag
15 dec 14:45 ZV De Zaan ZV De Zaan BCM2 (Meisjes-B <17) - De Ham De Ham BCM2 (Meisjes-B <17)De Slag
15 dec 15:05 De Ham DG1 (Gemengd-D <13) - ZV De Zaan DG1 (Gemengd-D <13)De Crommenije
15 dec 15:30 ZV De Zaan AJ1 (Jongens-A <19) - DAW AJ1 (Jongens-A <19)De Slag
15 dec 16:15 ZV De Zaan Da5 (Dames) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da3 (Dames)De Slag
15 dec 16:15 De Aalscholver De Aalscholver EG1* (Gemengd-E <11) - ZV De Zaan EG3 (Gemengd-E <11)Almere Poort
15 dec 17:00 VZC EG1 (Gemengd-E <11) - ZV De Zaan EG1 (Gemengd-E <11)De Vallei
15 dec 17:15 ZV De Zaan H1 (Heren) - AZC AZC Alphen H1 (Heren)De Slag
15 dec 18:20 VZC DG1 (Gemengd-D <13) - ZV De Zaan DG2 (Gemengd-D <13)De Vallei
15 dec 18:45 MSV-Zeemacht H3 (Heren) - ZV De Zaan H7 (Heren)Het Heersdiep
15 dec 19:35 De Snippen De Snippen DG1 / De Futen DG1 (Gemengd-D <13) - ZV De Zaan DG3 (Gemengd-D <13)De Meerkamp
15 dec 19:55 Het Y CJ1 (Jongens-C <15) - ZV De Zaan CJ2 (Jongens-C <15)Sportfondsenbad Oost
15 dec 20:10 DWT H5 (Heren) - ZV De Zaan H9 (Heren)Boerhaavebad
15 dec 20:30 Triton H1 (Heren) - ZV De Zaan H5 (Heren)Victoriabad
15 dec 21:40 DWT H2 (Heren) - ZV De Zaan H4 (Heren)Boerhaavebad
16 dec 13:30 JAWS Amsterdam H3 (Heren) - ZV De Zaan H8 (Heren)Sportfondsenbad Oost
16 dec 14:15 JAWS Amsterdam Da1 (Dames) - ZV De Zaan Da4 (Dames)Sportfondsenbad Oost
12 jan 14:00 ZV De Zaan EG3 (Gemengd-E <11) - De Aalscholver De Aalscholver EG1* (Gemengd-E <11)De Slag
12 jan 14:15 De Ham FG2 (Gemengd-F <9) - ZV De Zaan FG1 (Gemengd-F <9)De Crommenije
12 jan 14:55 ZV De Zaan Da4 (Dames) - JAWS Amsterdam Da1 (Dames)De Slag
12 jan 15:40 ZV De Zaan H6 (Heren) - West-Friesland (SG) H2 (Heren)De Slag
12 jan 16:25 ZV De Zaan H5 (Heren) - Triton H1 (Heren)De Slag
12 jan 16:30 ZV De Zaan DG1 (Gemengd-D <13) - De Ham DG1 (Gemengd-D <13)De Slag
12 jan 17:10 ZV De Zaan H4 (Heren) - DWT H2 (Heren)De Slag
12 jan 17:15 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da3 (Dames) - ZV De Zaan Da5 (Dames)Sportcomplex Amerena
12 jan 17:15 ZV De Zaan DG2 (Gemengd-D <13) - VZC DG1 (Gemengd-D <13)De Slag
12 jan 17:20 KZC CJ1 (Jongens-C <15) - ZV De Zaan CJ2 (Jongens-C <15)Sportfondsenbad Beverwijk
12 jan 17:20 De Ham De Ham BCM2 (Meisjes-B <17) - ZV De Zaan ZV De Zaan BCM2 (Meisjes-B <17)De Crommenije
12 jan 17:45 DAW AJ1 (Jongens-A <19) - ZV De Zaan AJ1 (Jongens-A <19)Sportcomplex Hoornsevaart
12 jan 18:10 ZV De Zaan H9 (Heren) - DWT H5 (Heren)De Slag
12 jan 18:30 De Reuring DG2 (Gemengd-D <13) - ZV De Zaan DG3 (Gemengd-D <13)Duikerdel
12 jan 18:40 Het Y EG1 (Gemengd-E <11) - ZV De Zaan EG2 (Gemengd-E <11)Sportfondsenbad Oost
12 jan 18:55 ZV De Zaan H8 (Heren) - JAWS Amsterdam H3 (Heren)De Slag
12 jan 19:40 ZV De Zaan H7 (Heren) - MSV-Zeemacht H3 (Heren)De Slag
19 jan 14:00 ZV De Zaan EG3 (Gemengd-E <11) - Het Y EG2 (Gemengd-E <11)De Slag
19 jan 14:00 ZV De Zaan EG1 (Gemengd-E <11) - VZC EG1 (Gemengd-E <11)De Slag
19 jan 14:40 ZV De Zaan DG3 (Gemengd-D <13) - De Snippen De Snippen DG1 / De Futen DG1 (Gemengd-D <13)De Slag
19 jan 15:00 De Dolfijn EG1 (Gemengd-E <11) - ZV De Zaan EG2 (Gemengd-E <11)Sloterparkbad
19 jan 15:15 ZVL-1886 Da2 (ManMeer Cup Dames) - ZV De Zaan Da2 (ManMeer Cup Dames)De Zijl
19 jan 15:15 WIDEX GZC DONK CM1 (Meisjes-C <15) - ZV De Zaan CM1 (Meisjes-C <15)Groenhovenbad
19 jan 15:30 ZV De Zaan Da3 (ManMeer Cup Dames) - Aquarijn Da1 (Dames)De Slag
19 jan 16:00 West-Friesland (SG) Da2 (Dames) - ZV De Zaan Da4 (Dames)De Waterhoorn
19 jan 16:30 ZV De Zaan DG1 (Gemengd-D <13) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG2 (Gemengd-D <13)De Slag
19 jan 17:15 De Dolfijn AJ1 (Jongens-A <19) - ZV De Zaan AJ1 (Jongens-A <19)Sloterparkbad
19 jan 17:15 ZV De Zaan DG2 (Gemengd-D <13) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG1 (Gemengd-D <13)De Slag
19 jan 18:00 ZV De Zaan ZV De Zaan BCM2 (Meisjes-B <17) - KZC KZC BCM1 (Meisjes-B <17)De Slag
19 jan 18:10 ZVL-1886 Da1 (Dames) - ZV De Zaan Da1 (Dames)De Zijl
19 jan 18:10 De Vuursche H3 (Heren) - ZV De Zaan H9 (Heren)De Trits
19 jan 18:45 ZV De Zaan H5 (Heren) - DAW H3 (Heren)De Slag
19 jan 19:30 ZV De Zaan CJ2 (Jongens-C <15) - Het Y CJ1 (Jongens-C <15)De Slag
19 jan 19:40 ZVL-1886 H2 (Heren) - ZV De Zaan H2 (Heren)De Zijl
19 jan 20:45 ZV Haerlem H5 (Heren) - ZV De Zaan H6 (Heren)De Planeet
19 jan 21:20 De Otters Het Gooi H2 (Heren) - ZV De Zaan H4 (Heren)Sportcentrum De Zandzee
20 jan 15:30 De Ham Da3 (Dames) - ZV De Zaan Da5 (Dames)De Crommenije
20 jan 16:55 De Amstel H2 (Heren) - ZV De Zaan H8 (Heren)Het Veenweidebad
20 jan 19:45 Polar Bears H4 (Heren) - ZV De Zaan H3 (Heren)De Peppel
26 jan 14:00 ZV De Zaan EG2 (Gemengd-E <11) - AZ&PC De Futen EG1 (Gemengd-E <11)De Slag
26 jan 14:00 ZV De Zaan FG1 (Gemengd-F <9) - BZC Brandenburg BZC Brandenburg FG1* (Gemengd-F <9)De Slag
26 jan 14:15 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG2 (Gemengd-E <11) - ZV De Zaan EG1 (Gemengd-E <11)Sportcomplex Amerena
26 jan 14:40 ZV De Zaan DG3 (Gemengd-D <13) - Triton Triton DG1* (Gemengd-D <13)De Slag
26 jan 14:40 ZV De Zaan EG3 (Gemengd-E <11) - De Dolfijn EG2 (Gemengd-E <11)De Slag
26 jan 15:30 ZV De Zaan CM1 (Meisjes-C <15) - Polar Bears CM1 (Meisjes-C <15)De Slag
26 jan 16:30 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG1 (Gemengd-D <13) - ZV De Zaan DG1 (Gemengd-D <13)Sportcomplex Amerena
26 jan 16:30 ZV De Zaan Da4 (Dames) - De Ham Da5 (Dames)De Slag
26 jan 16:45 ZV De Zaan Da3 (ManMeer Cup Dames) - Het Y Da2 (ManMeer Cup Dames)De Slag
26 jan 17:15 ZV De Zaan Da5 (Dames) - ZPC Woerden Da1 (Dames)De Slag
26 jan 17:45 DAW H4 (Heren) - ZV De Zaan H7 (Heren)Sportcomplex Hoornsevaart
26 jan 17:45 ZV De Zaan H3 (Heren) - VZC H2 (Heren)De Slag
26 jan 18:00 Polar Bears Da1 (Dames) - ZV De Zaan Da1 (Dames)De Peppel
26 jan 18:00 ZV De Zaan H6 (Heren) - De Ham H5 (Heren)De Slag
26 jan 18:45 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H5 (Heren) - ZV De Zaan H4 (Heren)Sportcomplex Amerena
26 jan 18:45 ZV De Zaan Da6 (Dames) - DWT Da2 (Dames)De Slag
26 jan 19:00 KZC H2 (Heren) - ZV De Zaan H5 (Heren)Sportfondsenbad Beverwijk
26 jan 19:00 ZV De Zaan H1 (Heren) - SVH H1 (Heren)De Slag
26 jan 19:30 ZV De Zaan H8 (Heren) - Het Y H6 (Heren)De Slag
26 jan 20:15 ZV De Zaan H9 (Heren) - De Meerkoeten H2 (Heren)De Slag
26 jan 20:30 ZV De Zaan H2 (Heren) - Polar Bears H3 (Heren)De Slag
27 jan 15:00 ZV De Zaan BJ1 (Jongens-B <17) - Het Ravijn BJ1 (Jongens-B <17)De Slag
27 jan 15:45 UZSC DG1 (Gemengd-D <13) - ZV De Zaan DG2 (Gemengd-D <13)De Krommerijn
27 jan 17:15 Polar Bears Da2 (Dames) - ZV De Zaan Da2 (ManMeer Cup Dames)De Peppel
2 feb 13:30 Het Ravijn CM1 (Meisjes-C <15) - ZV De Zaan CM1 (Meisjes-C <15)Het Ravijn
2 feb 14:00 ZV De Zaan EG1 (Gemengd-E <11) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG1 (Gemengd-E <11)De Slag
2 feb 14:00 ZV De Zaan EG3 (Gemengd-E <11) - DWT EG1 (Gemengd-E <11)De Slag
2 feb 14:50 ZV De Zaan Da3 (ManMeer Cup Dames) - ENC Arnhem (SG) Da1 (Dames)De Slag
2 feb 14:55 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT FG2 (Gemengd-F <9) - ZV De Zaan FG1 (Gemengd-F <9)Sportcomplex Amerena
2 feb 15:55 VZV H4 (Heren) - ZV De Zaan H6 (Heren)De Heerenduinen
2 feb 16:05 ZV De Zaan Da2 (ManMeer Cup Dames) - Het Ravijn Da2 (ManMeer Cup Dames)De Slag
2 feb 16:30 ZV De Zaan DG1 (Gemengd-D <13) - UZSC DG1 (Gemengd-D <13)De Slag
2 feb 17:15 ZV De Zaan Da6 (Dames) - Oceanus Da2 (Dames)De Slag
2 feb 17:35 ZV De Zaan H1 (Heren) - Het Ravijn H1 (Heren)De Slag
2 feb 18:00 ZV De Zaan H9 (Heren) - Oceanus H4 (Heren)De Slag
2 feb 18:15 De Otters Het Gooi DG1 (Gemengd-D <13) - ZV De Zaan DG2 (Gemengd-D <13)Sportcentrum De Zandzee
2 feb 18:25 VZV H2 (Heren) - ZV De Zaan H3 (Heren)De Heerenduinen
2 feb 18:45 ZV De Zaan Da4 (Dames) - De Waterwolf Da1 (Dames)De Slag
2 feb 19:05 ZV De Zaan Da1 (Dames) - Het Ravijn Da1 (Dames)De Slag
2 feb 20:35 ZV De Zaan H2 (Heren) - Het Ravijn H2 (Heren)De Slag
3 feb 14:30 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT/BZC Brandenburg BJ1 (Jongens-B <17) - ZV De Zaan BJ1 (Jongens-B <17)Sportcomplex Amerena
3 feb 15:00 ZV De Zaan H7 (Heren) - KZC H4 (Heren)De Slag
3 feb 15:45 ZV De Zaan H5 (Heren) - ZPCH H3 (Heren)De Slag
3 feb 16:00 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BCM2 (Meisjes-B <17) - ZV De Zaan ZV De Zaan BCM2 (Meisjes-B <17)Sportcomplex Amerena
3 feb 16:30 ZV De Zaan H4 (Heren) - De Ham H4 (Heren)De Slag
3 feb 17:30 Het Zinkstuk Da1 (Dames) - ZV De Zaan Da5 (Dames)De Krommerijn
9 feb 14:00 ZV De Zaan EG1 (Gemengd-E <11) - De Ham EG1 (Gemengd-E <11)De Slag
9 feb 14:00 ZV De Zaan DG3 (Gemengd-D <13) - De Amstel DG1 (Gemengd-D <13)De Slag
9 feb 14:15 De Ham DG1 (Gemengd-D <13) - ZV De Zaan DG2 (Gemengd-D <13)De Crommenije
9 feb 14:40 ZV De Zaan EG2 (Gemengd-E <11) - WZ&PC Purmerend EG1 (Gemengd-E <11)De Slag
9 feb 14:40 ZV De Zaan FG1 (Gemengd-F <9) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT FG1 (Gemengd-F <9)De Slag
9 feb 15:30 ZV De Zaan CM1 (Meisjes-C <15) - UZSC CM1 (Meisjes-C <15)De Slag
9 feb 16:45 ZV De Zaan H3 (Heren) - UZSC H4 (Heren)De Slag
9 feb 17:45 ZV De Zaan AJ1 (Jongens-A <19) - ZPC Woerden AJ1 (Jongens-A <19)De Slag
9 feb 18:30 ZV De Zaan ZV De Zaan BCM2 (Meisjes-B <17) - UZSC UZSC BCM2 (Meisjes-B <17)De Slag
9 feb 19:00 Polar Bears H1 (Heren) - ZV De Zaan H1 (Heren)De Peppel
9 feb 19:15 ZV De Zaan CJ2 (Jongens-C <15) - De Ham CJ2 (Jongens-C <15)De Slag
9 feb 19:35 De Otters Het Gooi DG1 (Gemengd-D <13) - ZV De Zaan DG1 (Gemengd-D <13)Sportcentrum De Zandzee
9 feb 19:45 De Reuring Da1 (Dames) - ZV De Zaan Da4 (Dames)Duikerdel
9 feb 19:45 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H6 (Heren) - ZV De Zaan H5 (Heren)Sportcomplex Amerena
9 feb 20:05 ZV De Zaan Da5 (Dames) - ZV Haerlem Da3 (Dames)De Slag
9 feb 20:10 DWT H4 (Heren) - ZV De Zaan H7 (Heren)Boerhaavebad
9 feb 20:30 De Reuring Da2 (Dames) - ZV De Zaan Da6 (Dames)Duikerdel
9 feb 20:30 Polar Bears H2 (Heren) - ZV De Zaan H2 (Heren)De Peppel
9 feb 21:10 KZC H3 (Heren) - ZV De Zaan H9 (Heren)Sportfondsenbad Beverwijk
10 feb 14:15 MSV-Zeemacht H2 (Heren) - ZV De Zaan H6 (Heren)Het Heersdiep
10 feb 15:00 JAWS Amsterdam H2 (Heren) - ZV De Zaan H4 (Heren)Sportfondsenbad Oost
10 feb 17:00 AZ&PC De Futen AZ&PC De Futen EG2 / De Snippen EG2 (Gemengd-E <11) - ZV De Zaan EG3 (Gemengd-E <11)De Meerkamp
10 feb 17:30 ZV De Zaan BJ1 (Jongens-B <17) - PSV PSV Waterpolo BJ1 (Jongens-B <17)De Slag
10 feb 17:50 NDD Da1 (Dames) - ZV De Zaan Da3 (ManMeer Cup Dames)Sportcentrum Rozengaarde
10 feb 19:15 De Snippen H3 (Heren) - ZV De Zaan H8 (Heren)De Meerkamp
16 feb 17:00 ZV De Zaan H1 (Heren) - ZVL-1886 H1 (Heren)De Slag
23 feb 14:30 ZV De Zaan H3 (Heren) - ZV Haerlem H3 (Heren)De Slag
23 feb 15:45 ZV De Zaan Da2 (ManMeer Cup Dames) - ZPB H&L Productions Da2 (Dames)De Slag
23 feb 17:15 ZV De Zaan Da1 (Dames) - ZPB H&L Productions Da1 (Dames)De Slag
23 feb 17:30 Zwemvereniging Utrecht Da1 (Dames) - ZV De Zaan Da3 (ManMeer Cup Dames)De Kwakel
23 feb 18:45 ZV De Zaan H2 (Heren) - ZPB H&L Productions H2 (ManMeer Cup Heren2)De Slag
2 maa 14:15 De Ham EG2 (Gemengd-E <11) - ZV De Zaan EG2 (Gemengd-E <11)De Crommenije
2 maa 16:45 UZSC Da2 (ManMeer Cup Dames) - ZV De Zaan Da2 (ManMeer Cup Dames)De Krommerijn
2 maa 18:00 De Meeuwen Diemen EG1 (Gemengd-E <11) - ZV De Zaan EG3 (Gemengd-E <11)Weth. F.B. Duran
2 maa 18:15 UZSC Da1 (Dames) - ZV De Zaan Da1 (Dames)De Krommerijn
2 maa 19:45 UZSC H1 (Heren) - ZV De Zaan H1 (Heren)De Krommerijn
2 maa 21:15 UZSC H2 (ManMeer Cup Heren2) - ZV De Zaan H2 (Heren)De Krommerijn
9 maa 14:00 ZV De Zaan EG2 (Gemengd-E <11) - DAW EG1 (Gemengd-E <11)De Slag
9 maa 14:45 ZV De Zaan AJ1 (Jongens-A <19) - Oceanus AJ1 (Jongens-A <19)De Slag
9 maa 14:55 West-Friesland (SG) H4 (Heren) - ZV De Zaan H7 (Heren)De Waterhoorn
9 maa 15:30 ZV De Zaan ZV De Zaan BCM2 (Meisjes-B <17) - ZV Haerlem ZV Haerlem BCM1 (Meisjes-B <17)De Slag
9 maa 15:55 VZV DG2 (Gemengd-D <13) - ZV De Zaan DG3 (Gemengd-D <13)De Heerenduinen
9 maa 16:15 ZV De Zaan H6 (Heren) - De Reuring H3 (Heren)De Slag
9 maa 17:00 ZV De Zaan CJ2 (Jongens-C <15) - DAW CJ1 (Jongens-C <15)De Slag
9 maa 17:50 ZV De Zaan Da5 (Dames) - De Vuursche Da1 (Dames)De Slag
9 maa 17:55 AquaWaarD H1 (Heren) - ZV De Zaan H5 (Heren)De Waardergolf
9 maa 17:55 De Ham H3 (Heren) - ZV De Zaan H4 (Heren)De Crommenije
9 maa 18:20 VZC DG1 (Gemengd-D <13) - ZV De Zaan DG1 (Gemengd-D <13)De Vallei
9 maa 18:35 ZV De Zaan Da4 (Dames) - De Meeuwen Diemen Da1 (Dames)De Slag
9 maa 19:00 WZ&PC Purmerend Da1 (Dames) - ZV De Zaan Da6 (Dames)Spurd-Leeghwaterbad
9 maa 19:00 ZVL-1886 H1 (Heren) - ZV De Zaan H1 (Heren)De Zijl
9 maa 19:30 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CM1 (Meisjes-C <15) - ZV De Zaan CM1 (Meisjes-C <15)Sportcomplex Amerena
9 maa 19:35 ZV De Zaan Da1 (Dames) - ZVL-1886 Da1 (Dames)De Slag
9 maa 19:35 IJsselmeer H2 (Heren) - ZV De Zaan H8 (Heren)Sportcentrum De Meent
9 maa 19:45 WZ&PC Purmerend H2 (Heren) - ZV De Zaan H9 (Heren)Spurd-Leeghwaterbad
9 maa 20:50 ZV De Zaan Da3 (ManMeer Cup Dames) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da1 (ManMeer Cup Dames)De Slag
10 maa 14:30 UZSC EG1 (Gemengd-E <11) - ZV De Zaan EG1 (Gemengd-E <11)De Krommerijn
10 maa 16:00 ZPCH EG2 (Gemengd-E <11) - ZV De Zaan EG3 (Gemengd-E <11)Sportcomplex Koning Willem Alexander
10 maa 19:50 ZPCH H2 (Heren) - ZV De Zaan H3 (Heren)Sportcomplex Koning Willem Alexander
16 maa 14:00 ZV De Zaan EG1 (Gemengd-E <11) - De Otters Het Gooi EG1 (Gemengd-E <11)De Slag
16 maa 14:00 ZV De Zaan DG3 (Gemengd-D <13) - Het Y DG2 (Gemengd-D <13)De Slag
16 maa 14:40 ZV De Zaan FG1 (Gemengd-F <9) - De Otters Het Gooi FG1 (Gemengd-F <9)De Slag
16 maa 14:40 ZV De Zaan EG3 (Gemengd-E <11) - ZPCH EG1 (Gemengd-E <11)De Slag
16 maa 15:00 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT AJ1 (Jongens-A <19) - ZV De Zaan AJ1 (Jongens-A <19)Sportcomplex Amerena
16 maa 15:30 ZV De Zaan H3 (Heren) - De IJsselmeeuwen H2 (ManMeer Cup Heren2)De Slag
16 maa 16:30 ZV De Zaan CM1 (Meisjes-C <15) - ZPB H&L Productions CM1 (Meisjes-C <15)De Slag
16 maa 16:45 ZV De Zaan Da2 (ManMeer Cup Dames) - WIDEX GZC DONK Da2 (Dames)De Slag
16 maa 17:15 Oceanus H3 (Heren) - ZV De Zaan H5 (Heren)De Waterlelie
16 maa 17:25 ZPCH ZPCH CJ1 / Oceanus CJ1 (Jongens-C <15) - ZV De Zaan CJ2 (Jongens-C <15)Sportcomplex Koning Willem Alexander
16 maa 17:45 ZV De Zaan ZV De Zaan BCM2 (Meisjes-B <17) - Zwemclub Zeist Zwemclub Zeist BCM1 / BZC Brandenburg BCM1* (Meisjes-B <17)De Slag
16 maa 17:45 VZV Njord Da1 (Dames) - ZV De Zaan Da3 (ManMeer Cup Dames)Zwembad Den Ekkerman
16 maa 18:15 ZV De Zaan H1 (Heren) - WIDEX GZC DONK H1 (Heren)De Slag
16 maa 18:30 ZV De Zaan DG2 (Gemengd-D <13) - ZPCH DG1 (Gemengd-D <13)De Slag
16 maa 19:00 De Otters Het Gooi Da1 (Dames) - ZV De Zaan Da5 (Dames)Sportcentrum De Zandzee
16 maa 19:15 ZV De Zaan Da6 (Dames) - VZV Da3 (Dames)De Slag
16 maa 19:15 ZV Haerlem EG1 (Gemengd-E <11) - ZV De Zaan EG2 (Gemengd-E <11)De Planeet
16 maa 19:45 ZV De Zaan Da1 (Dames) - WIDEX GZC DONK Da1 (Dames)De Slag
16 maa 20:00 ZV De Zaan H9 (Heren) - De Ham H7 (Heren)De Slag
16 maa 20:20 DAW H2 (Heren) - ZV De Zaan H4 (Heren)Sportcomplex Hoornsevaart
16 maa 20:45 ZV De Zaan H8 (Heren) - De Aalscholver H4 (Heren)De Slag
16 maa 21:15 ZV De Zaan H2 (Heren) - WIDEX GZC DONK H2 (ManMeer Cup Heren2)De Slag
16 maa 21:30 ZV De Zaan H7 (Heren) - VZV H5 (Heren)De Slag
17 maa 14:30 UZSC BJ1 (Jongens-B <17) - ZV De Zaan BJ1 (Jongens-B <17)De Krommerijn
23 maa 14:00 ZV De Zaan H6 (Heren) - ZV Haerlem H5 (Heren)De Slag
23 maa 14:45 ZV De Zaan Da5 (Dames) - Watervlo Da2 (Dames)De Slag
23 maa 15:30 ZV De Zaan AJ1 (Jongens-A <19) - ZV Haerlem AJ1 (Jongens-A <19)De Slag
23 maa 16:15 ZV De Zaan CM1 (Meisjes-C <15) - VZV Njord CM1 (Meisjes-C <15)De Slag
23 maa 16:45 ZPCH DG1 (Gemengd-D <13) - ZV De Zaan DG1 (Gemengd-D <13)Sportcomplex Koning Willem Alexander
23 maa 17:30 ZV De Zaan Da3 (ManMeer Cup Dames) - PSV PSV Waterpolo Da2 (Dames)De Slag
23 maa 17:35 AquaWaarD Da1 (Dames) - ZV De Zaan Da6 (Dames)De Waardergolf
23 maa 18:30 ZV De Zaan Da2 (ManMeer Cup Dames) - UZSC Da2 (ManMeer Cup Dames)De Slag
23 maa 18:30 Het Y CJ1 (Jongens-C <15) - ZV De Zaan CJ2 (Jongens-C <15)Sportfondsenbad Oost
23 maa 18:40 VZC EG1 (Gemengd-E <11) - ZV De Zaan EG1 (Gemengd-E <11)De Vallei
23 maa 18:45 Aquarius H2 (Heren) - ZV De Zaan H7 (Heren)Kombibad De Wiel
23 maa 19:30 AZC AZC Alphen H1 (Heren) - ZV De Zaan H1 (Heren)AquaRijn
23 maa 19:35 De Snippen De Snippen DG1 / De Futen DG1 (Gemengd-D <13) - ZV De Zaan DG3 (Gemengd-D <13)De Meerkamp
23 maa 19:40 De Dolfijn H2 (Heren) - ZV De Zaan H4 (Heren)Sloterparkbad
23 maa 19:50 De Albatros H1 (Heren) - ZV De Zaan H8 (Heren)Sportcentrum Helsdingen
23 maa 20:30 ZVL-1886 H5 (Heren) - ZV De Zaan H3 (Heren)Vijf Meibad
23 maa 21:00 AZC H2 (Heren) - ZV De Zaan H2 (Heren)AquaRijn
24 maa 14:30 UZSC UZSC FG1* (Gemengd-F <9) - ZV De Zaan FG1 (Gemengd-F <9)De Krommerijn
24 maa 15:05 MSV-Zeemacht Da1 (Dames) - ZV De Zaan Da4 (Dames)Het Heersdiep
24 maa 17:00 De Duinkikkers De Duinkikkers BCM1 (Meisjes-B <17) - ZV De Zaan ZV De Zaan BCM2 (Meisjes-B <17)Sportboulevard de Engh
24 maa 18:00 ZV De Zaan BJ1 (Jongens-B <17) - MNC Dordrecht BJ1 (Jongens-B <17)De Slag
24 maa 18:15 AZ&PC De Futen H2 (Heren) - ZV De Zaan H5 (Heren)De Meerkamp
30 maa 14:15 De Ham De Ham FG1* (Gemengd-F <9) - ZV De Zaan FG1 (Gemengd-F <9)De Crommenije
30 maa 14:45 Polar Bears CM1 (Meisjes-C <15) - ZV De Zaan CM1 (Meisjes-C <15)De Peppel
30 maa 16:30 ZV De Zaan AJ1 (Jongens-A <19) - Watervlo AJ1 (Jongens-A <19)De Slag
30 maa 16:30 ZV De Zaan EG1 (Gemengd-E <11) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG2 (Gemengd-E <11)De Slag
30 maa 16:30 ZV De Zaan EG2 (Gemengd-E <11) - VZV EG1 (Gemengd-E <11)De Slag
30 maa 17:15 ZV De Zaan ZV De Zaan BCM2 (Meisjes-B <17) - Watervlo Watervlo BCM1 (Meisjes-B <17)De Slag
30 maa 17:15 De Meerkoeten H1 (Heren) - ZV De Zaan H5 (Heren)De Mirandabad
30 maa 17:25 De Ham H5 (Heren) - ZV De Zaan H6 (Heren)De Crommenije
30 maa 17:30 ZV De Zaan H1 (Heren) - Schuurman BZC H1 (Heren)De Slag
30 maa 18:00 ZV De Zaan CJ2 (Jongens-C <15) - De Dolfijn CJ1 (Jongens-C <15)De Slag
30 maa 18:30 De Rijn Da1 (Dames) - ZV De Zaan Da3 (ManMeer Cup Dames)Sportfondsenbad De Bongerd
30 maa 18:50 ZV De Zaan Da6 (Dames) - DAW Da2 (Dames)De Slag
30 maa 19:00 ZV De Zaan Da2 (ManMeer Cup Dames) - ZVL-1886 Da2 (ManMeer Cup Dames)De Slag
30 maa 19:35 ZV De Zaan H7 (Heren) - AZVD H1 (Heren)De Slag
30 maa 20:15 Aquarijn Da2 (Dames) - ZV De Zaan Da5 (Dames)Sportcomplex Merwestein
30 maa 20:20 ZV De Zaan H9 (Heren) - ZPCH H4 (Heren)De Slag
30 maa 20:30 ZV De Zaan H2 (Heren) - Schuurman BZC H2 (Heren)De Slag
31 maa 15:00 ZV De Zaan Da4 (Dames) - De Dolfijn Da2 (Dames)De Slag
31 maa 15:15 WIDEX GZC DONK BJ1 (Jongens-B <17) - ZV De Zaan BJ1 (Jongens-B <17)Groenhovenbad
31 maa 15:45 ZV De Zaan H4 (Heren) - DJK-ZAR H2 (Heren)De Slag
31 maa 16:00 Triton Triton DG1* (Gemengd-D <13) - ZV De Zaan DG3 (Gemengd-D <13)Victoriabad
31 maa 16:45 ZV De Zaan H3 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H3 (Heren)De Slag
6 apr 14:00 ZV De Zaan EG3 (Gemengd-E <11) - De Meeuwen Diemen EG1 (Gemengd-E <11)De Slag
6 apr 14:30 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG1 (Gemengd-E <11) - ZV De Zaan EG1 (Gemengd-E <11)Sportcomplex Amerena
6 apr 14:50 ZV De Zaan CM1 (Meisjes-C <15) - Het Ravijn CM1 (Meisjes-C <15)De Slag
6 apr 16:20 ZV De Zaan Da1 (Dames) - Polar Bears Da1 (Dames)De Slag
6 apr 16:30 ZV De Zaan DG2 (Gemengd-D <13) - ZV De Zaan DG1 (Gemengd-D <13)De Slag
6 apr 16:45 Oceanus H2 (Heren) - ZV De Zaan H3 (Heren)De Waterlelie
6 apr 17:15 ZV De Zaan Da5 (Dames) - De Snippen Da2 (Dames)De Slag
6 apr 17:30 MSV-Zeemacht EG1 (Gemengd-E <11) - ZV De Zaan EG2 (Gemengd-E <11)Het Heersdiep
6 apr 17:35 ZV De Zaan Da3 (ManMeer Cup Dames) - Arethusa Da1 (Dames)De Slag
6 apr 17:55 AquaWaarD AquaWaarD BCM1 (Meisjes-B <17) - ZV De Zaan ZV De Zaan BCM2 (Meisjes-B <17)De Waardergolf
6 apr 18:00 ZV De Zaan H6 (Heren) - VZV H4 (Heren)De Slag
6 apr 18:15 Zwemvereniging Utrecht H2 (Heren) - ZV De Zaan H4 (Heren)De Kwakel
6 apr 18:15 Aquafit H2 (Heren) - ZV De Zaan H7 (Heren)Zwembad de Witte Brug
6 apr 18:25 KZC Da1 (Dames) - ZV De Zaan Da4 (Dames)Sportfondsenbad Beverwijk
6 apr 18:45 ZV De Zaan H5 (Heren) - De Meeuwen Diemen H1 (Heren)De Slag
6 apr 18:50 ZV De Zaan Da2 (ManMeer Cup Dames) - Polar Bears Da2 (Dames)De Slag
6 apr 19:10 KZC Da2 (Dames) - ZV De Zaan Da6 (Dames)Sportfondsenbad Beverwijk
6 apr 19:30 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H1 (Heren) - ZV De Zaan H1 (Heren)Sportcomplex Amerena
6 apr 19:55 KZC H5 (Heren) - ZV De Zaan H8 (Heren)Sportfondsenbad Beverwijk
6 apr 21:00 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H2 (Heren) - ZV De Zaan H2 (Heren)Sportcomplex Amerena
7 apr 15:00 ZV De Zaan BJ1 (Jongens-B <17) - Polar Bears BJ1 (Jongens-B <17)De Slag
7 apr 16:00 UZSC AJ1 (Jongens-A <19) - ZV De Zaan AJ1 (Jongens-A <19)De Krommerijn
13 apr 15:00 Het Ravijn Da2 (ManMeer Cup Dames) - ZV De Zaan Da2 (ManMeer Cup Dames)Het Ravijn
13 apr 15:40 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG2 (Gemengd-D <13) - ZV De Zaan DG2 (Gemengd-D <13)Sportcomplex Amerena
13 apr 16:30 ZV De Zaan AJ1 (Jongens-A <19) - De Otters Het Gooi AJ1 (Jongens-A <19)De Slag
13 apr 16:30 KZC EG1 (Gemengd-E <11) - ZV De Zaan EG3 (Gemengd-E <11)Sportfondsenbad Beverwijk
13 apr 17:15 ZV De Zaan ZV De Zaan BCM2 (Meisjes-B <17) - ZPCH ZPCH BCM1 / De Amstel BCM1 / Oceanus BCM1 (Meisjes-B <17)De Slag
13 apr 18:00 Het Ravijn Da1 (Dames) - ZV De Zaan Da1 (Dames)Het Ravijn
13 apr 18:00 ZVL-1886 CM1 (Meisjes-C <15) - ZV De Zaan CM1 (Meisjes-C <15)De Zijl
13 apr 18:00 ZV De Zaan Da4 (Dames) - De Ham Da4 (Dames)De Slag
13 apr 18:15 Polar Bears Da3 (ManMeer Cup Dames) - ZV De Zaan Da3 (ManMeer Cup Dames)De Peppel
13 apr 18:15 AquaWaarD EG1 (Gemengd-E <11) - ZV De Zaan EG2 (Gemengd-E <11)De Waardergolf
13 apr 18:30 ZV De Zaan H1 (Heren) - De Ham H1 (Heren)De Slag
13 apr 18:45 ZV De Zaan Da6 (Dames) - Aquafit Da1 (Dames)De Slag
13 apr 19:30 ZV De Zaan H8 (Heren) - Zwemvereniging Utrecht H6 (Heren)De Slag
13 apr 20:00 ZV De Zaan H2 (Heren) - De Ham H2 (ManMeer Cup Heren2)De Slag
13 apr 20:15 ZV De Zaan H9 (Heren) - De Snippen H2 (Heren)De Slag
13 apr 20:25 Het Y H4 (Heren) - ZV De Zaan H4 (Heren)Sportfondsenbad Oost
13 apr 20:40 ZV Haerlem H4 (Heren) - ZV De Zaan H5 (Heren)De Planeet
13 apr 21:00 ZV De Zaan H6 (Heren) - ZV Haerlem H5 (Heren)De Slag
13 apr 21:15 ZV De Zaan H3 (Heren) - De Mors H2 (Heren)De Slag
14 apr 15:00 ZVL-1886 BJ1 (Jongens-B <17) - ZV De Zaan BJ1 (Jongens-B <17)De Zijl
14 apr 17:05 UZSC UZSC Da6 / Zwemclub Zeist Da1 (Dames) - ZV De Zaan Da5 (Dames)De Krommerijn
20 apr 19:00 ZV De Zaan H1 (Heren) - ZPB H&L Productions H1 (Heren)De Slag
20 apr 19:15 ZPB H&L Productions Da1 (Dames) - ZV De Zaan Da1 (Dames)Inge de Bruijn Zwembad
Verenigingsinformatie
NaamZV De Zaan
AccommodatiegegevensDe Slag
ZAANDAM